מזל ס ר ט ן – האופק – אהבה

מזל ס ר ט ן – האופק – אהבה

סרטן 23-7-22.6
יסוד: המים, ה"אני המרגיש", שייכות
בית :4 הילדות, האם, הבית והזיכרונות.
קבוצה:עיקרית[קרדינל] -שאפתנות ,הכי רחוק שאפשר

מזל האופק הוא המרכיב הבסיסי של ה"אני", המבטא את סך התנהגותו של האדם ואת תדמיתו. לכן, למשל, אנשים שנולדו באותו מזל אך לא באותה שעה, אינם בהכרח דומים זה לזה. הצירוף של מזל האופק ושל המזל השליט במפה יכול ללמד על התכונות הגופניות, המאוויים והעניינים הבריאותיים שלכם, ולתת לכם תמונה יותר מדויקת של עצמכם.
הורוסקופ אישי[מפת לידה], נבנה על עיקרון המזל [תאריך הלידה] והאופק[מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה]
טבלת שעון קיץ לילידי 2016-1948.
לילידי הארץ שיודעים את שעת לידתם:
mystic-age.com
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.

לאלה שנולדו מחוץ לישראל יכולים להיעזר באתר:

http://www.heavenschild.com.au/ascendant.htm
בתוצאה תמצאו את האופק שלך = Your Ascendant
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.

סרטן עם אופק סרטן: טיפוסים שאפתנים וממוקדים, הקשורים למשפחה ולבית ומתקשים לעבור שינויים. בעלי סף רגישות נמוך, וכך גם סף החרדות, בעיקר בנושאים כלכליים. סובלים מחרדת נטישה בסיסית.
סרטן עם אופק אריה: הם כריזמטיים, חברותיים ופופולריים, אך יש דיסוננס בין תחושותיהם לבין מה שהם משדרים כלפי חוץ. הם בעלי כישרון ניהולי ויכולת טובה לעבודת צוות. ריכוזיים ומייחסים חשיבות רבה למה שחושבים עליהם.
סרטן עם אופק בתולה: הם פרפקציוניסטים ונוטים לעסוק בפרטים, גם במישור המקצועי. היכולת הטיפולית שלהם מנתבת רבים מהם לתחומי הרפואה והסיעוד. טיפוסים חברותיים מאוד.
סרטן עם אופק מאזניים: הם שאפתנים ובעלי פוטנציאל להגיע להישגים רבים בקריירה. הפן האסתטי חשוב להם, הם מצטיינים ביחסי אנוש וזוכים למוניטין רב.
סרטן עם אופק עקרב: טיפוסים רגישים מאוד. יש להם צורך רב בביטחון ובסיפוק צורכיהם הרגשיים. לנוכחות ואופן הביטוי שלהם יש עוצמה וכוח רב. טמון בהם פוטנציאל לימודי גבוה, ובייחוד בתחום
הכלכלה. הרבה דרמות רגשיות מתחוללות בחייהם.
סרטן עם אופק קשת: טיפוסים הומניסטים ורגישים לזולת, בעלי זיכרון מעולה. הפן הפיננסי מפותח אצלם מאוד. נוטים להמר או לחפש כסף קל. ניחנו בחוש הומור ובקסם רב, ונוטים לאכילה מרובה.
סרטן עם אופק גדי: טיפוסים בעלי יחס רציני לחיים, מאופקים וממוקדים. יש להם צורך בהצלחה חומרית ובביטחון כלכלי. הם תלותיים מבחינה רגשית, ויש להם צורך עז בזוגיות ובקרבה. הם סמכותיים ומפגינים אחריות גם כלפי הסביבה. תחום הפוליטיקה יתאים להם.
סרטן עם אופק דלי: יש בהם שילוב של אנושיות רבה עם יכולת טיפולית גבוהה. הם מתאימים לעבודה בחינוך, ונושא איכות החיים משמעותי עבורם יותר מכל.
סרטן עם אופק דגים: טיפוסים רגישים ופגיעים, מופנמים וביישנים. יש להם כישרון לאמנות ולעבודה עם ילדים. יתאים להם שילוב של אמנות עם תרפיה.
סרטן עם אופק טלה: אישיות אמוציונלית סוערת, שמאופיינת בסף רגישות נמוך. בעלי חוש צדק מפותח, לוחמניים וחותרים להשגת מטרותיהם באופן תדיר. המשפחתיות חשובה להם במיוחד.
סרטן עם אופק שור: נוטים לעסוק בתחום הכלכלי והחומרי. הפן האסתטי אצלם מפותח, ותתאים להם עבודה כעיצוב, ארכיטקטורה או מוזיקה. הם טיפוסים שורשיים, לעתים אובססיבים ועקשנים.
סרטן עם אופק תאומים: בעלי יכולת תקשורתית גבוהה, כישרון כתיבה וכושר ביטוי גבוה. החוש המסחרי שלהם מפותח, וכן הגישה הבלתי אמצעית לבני אדם. הם מבקשים לעצמם הצלחה חומרית, ותחביביהם מתקשרים למוזיקה ולתרבות.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                2012

השאר תגובה