מזל שור- אופק- מה צפוי לכם באהבה

    מזל  ש ו ר -האופק -אהבה

שייך ליסוד האדמה:
פרקטי, מעשי וחומרי.
בית :2 אני העושה. בעל צורך בביטחון,במצב קבוע ויציב
קבוצה:קבועה[פיקס]-חשיבות העקרונות. הדרך חשובה יותר מהמטרה.
מזל האופק הוא המרכיב הבסיסי של ה"אני", המבטא את סך התנהגותו של האדם ואת תדמיתו. לכן, למשל, אנשים שנולדו באותו מזל אך לא באותה שעה, אינם בהכרח דומים זה לזה. הצירוף של מזל האופק ושל המזל השליט במפה יכול ללמד על התכונות הגופניות, המאוויים והעניינים הבריאותיים שלכם, ולתת לכם תמונה יותר מדויקת של עצמכם.
הורוסקופ אישי[מפת לידה], נבנה על עיקרון המזל [תאריך הלידה] והאופק[מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה]
טבלת שעון קיץ לילידי 2016-1948.
לילידי הארץ שיודעים את שעת לידתם.
mystic-age.com
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.

אלה שנולדו מחוץ לישראל יכולים להיעזר באתר:

http://www.heavenschild.com.au/ascendant.htm
בתוצאה תמצאו את האופק שלך = Your Ascendant

שור עם אופק שור: מראה נאה ואישיות כריזמטית, נחושה ועקבית הפועלת לאט אך בעוצמה. חייהם מתנהלים בקצב איטי, והם מחוברים לקרקע. יודעים ליהנות מהחיים, אוהבי נוחות ואסתטיקה, אך כוחניים ולעתים אובססיביים.
שור עם אופק תאומים: טיפוסים קלילים המבקשים להגיע לתובנות בנושאים טכניים. סקרנותם רבה, והם בעלי יכולות אמנותיות ותקשורתיות. נוטים לנהל יחסים באופן אינסטינקטיבי ואינטואיטיבי, ובחוסר מודעות עצמית.
שור עם אופק סרטן: טיפוסים אמוציונליים אך בעלי חשיבה מובנית. אמנותיים, זקוקים מאוד לביטחון כלכלי ומשפחתי. מופנמים ונוטים להיות עצמאים. מתנהלים בזהירות, אך פגיעים מאוד. מפותחים חברתית ובעלי מוניטין.
שור עם אופק אריה: כריזמטיים, בעלי כושר מנהיגות, עקשנים ומוכנים לשלם מחיר על עקרונותיהם. בעלי גאווה וכבוד עצמי. שמרנים ושואפים להיות במרכז העניינים ולנהל אותם.
שור עם אופק בתולה: יש להם צורך בחיים מאורגנים ומתוכננים. רמת החרדות שלהם יכולה להיות לעתים גבוהה כשתוכניות משתבשות. הם חרוצים ובעלי יכולת טיפולית מפותחת, והם פוריטנים ביחסים רומנטיים.
שור עם אופק מאזניים: הם חומרניים ואסתטיים, מופנמים רגשית ומוצלחים בתחומי כסף, בנקאות, ראיית חשבון או עריכת דין. זקוקים לביטחונות כלכליים ונוטים להיות שקולים ומחושבים. מיניותם מפותחת.
שור עם אופק עקרב: בעלי אישיות סוערת ואמוציונלית, לוחמנית, שאינה שוכחת פגיעות וקשיים. הם חולי שליטה כוחניים, מניפולטיביים ובעלי כישורים פוליטיים. הכסף והחומר משמעותיים מאוד עבורם. עלולים לפתח עמדות קוטביות בחייהם.
שור עם אופק קשת: הם חברותיים, נוהגים בפתיחות ונוטים לקחת סיכונים פיננסיים. הרפתקניים, מיניים וחושניים. הם אוהבי החיים הטובים ויש להם כישרון להרוויח כספים מתיווך ומנתינת שירות.
שור עם אופק גדי: רציניים, מופנמים, מחושבים, כבדים בהתנהלותם וחולי שליטה. טוב להם להיות עצמאים, אופן חשיבתם פילוסופי, קשה להם לאלתר, אך מצליחים בלימודים בקלות. יכולים להצליח בעבודה עם גורמים בחו"ל.
שור עם אופק דלי: טיפוסים עקשנים ובעלי אישיות עוצמתית, לעתים הם ה"אנדרדוג", שעשוי להיות גאון או לא נורמטיבי (ולעתים שילוב של שניהם). פרגמטיים ובעלי נטייה למוזיקה ולאמנות.
שור עם אופק דגים: בעלי נטייה לאסתטיקה, אמנות ומוזיקה. הם אמוציונליים ופגיעים. עלולים לעתים לסבול מהתמכרויות ורצון לאסקפיזם. חייהם מתנהלים בקצב איטי. "לייט בלומר" קלאסיים.
שור עם אופק טלה: הם אנרגטיים וקצב החיים שלהם מהיר, והדבר יכול לבוא לידי ביטוי בדיבור מהיר,
בעיסוק בספורט וברצון לסיפוקים מיידיים. מיניים, חושניים ושאפתנים. יכולים להצליח בתחומים חומריים. אקטיביים ולא מובלים על ידי אחרים.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                            2012

השאר תגובה