מזל תאומים אהבה והתאמה בין המזלות.

מזל תאומים אהבה והתאמה בין המזלות.

תאומים 20.6-20.5

יסוד האוויר: אני חושב, מונע מרעיונות,סקרנות וצריכת ידע.
בית :3 אחראי לתקשורת, לימודים וצורך באינטראקציה.
קבוצה:משתנה[מיוטבל]-אדפטיביות, אהבת שינויים עם אי שקט.

דף האהבה של מזל תאומים:
מזל תאומים- זיווגים והתאמות שלכם עם המזלות.
לחצו על המזל ותקראו מה הוא אומר לכם על הזוגיות שלכם?

          

          

אם אתם יודעים מהו מזל האופק שלכם תוכלו ללחוץ על המזל שלכם וגם על האופק כדי לוודא מיהו בן/בת זוג האידיאלי שלכם.
מזל האופק הוא המרכיב הבסיסי של ה"אני", המבטא את סך התנהגותו של האדם ואת תדמיתו. לכן, למשל, אנשים שנולדו באותו מזל אך לא באותה שעה, אינם בהכרח דומים זה לזה. הצירוף של מזל האופק ושל המזל השליט במפה יכול ללמד על התכונות הגופניות, המאוויים והעניינים הבריאותיים שלכם, ולתת לכם תמונה יותר מדויקת של עצמכם.
הורוסקופ אישי[מפת לידה], נבנה על עיקרון המזל [תאריך הלידה] והאופק[מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה]
טבלת שעון קיץ לילידי 2016-1948.
לילידי הארץ שיודעים את שעת לידתם.
mystic-age.com
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.
אלה שנולדו מחוץ לישראל יכולים להיעזר באתר:
http://alabe.com/freechart/
בתוצאה תמצאו את האופק שלך = Your Ascendant

מזל תאומים והאופק:
תאומים עם אופק תאומים: מצד אחד, הם כריזמטיים, תקשורתיים וחברותיים, בעלי כושר ביטוי גבוה, ומצד שני הם עלולים להיות "מעופפים" ומנותקים מהמציאות ולסבול מבעיית זהות.
תאומים עם אופק סרטן: נוטים לטפל בקרובים להם, אך סובלים מעודף רגישות, חרדות, מצוקות ואי שקט. יצירתיים מאוד ובעלי כישרון לאמנות, בעיקר מוזיקה ואמנות פלסטית.
תאומים עם אופק אריה: טיפוסים אנרגטיים, כריזמטיים, תקשורתיים וחברותיים, בעלי נטייה למנהיגות ריכוזית. אוהבים לעסוק בתדמיתם ובטיפוח יחסי אנוש. הם מוכשרים בעבודת צוות וניהול חברות תקשורת והיי-טק.
תאומים עם אופק בתולה: נוטים לטפל באחר ולהתייחס לצרכיו. הקריירה חשובה להם, הם שאפתנים ובעלי צורך להיות במרכז העניינים. ביקורתיים ועוסקים בפרטים הקטנים. בעלי כישורים טכנולוגיים וריאליים.
תאומים עם אופק מאזניים: הם אוהבי תרבות, אסתטיקה, רוחניות, והם תקשורתיים במיוחד. יש להם צורך להשיג מטרות, להצליח בלימודים ובאופן כללי לפתח את עצמם. בעלי כישרון לאמנות. בזכות כושר הביטוי הגבוה שלהם הם עוסקים בין היתר במדיה.
תאומים עם אופק עקרב: נוטים להסתגרות ולדיסקרטיות. עיסוקים פוטנציאליים: ניהול כספים או עבודה במוסדות כמו צבא ומשטרה. הם מניפולטיביים, ערמומיים, בעלי כושר הישרדות ותמרון גבוהים.
תאומים עם אופק קשת: בעלי רצון להתפתח ולהצליח וכישרון לעסקנות פוליטית-ציבורית. יש להם צורך בזוגיות, בשותפויות ובאינטראקציה חזקה. הם דברנים ותמיד זקוקים לפידבק. הם אוהבים ללמוד, ולעתים נוטים להיות שטחיים.
תאומים עם אופק גדי: יש להם צורך חזק בארגון ובסדר, והם מתמקדים במטרות ובהשגתן. הם אנשי עמל וקריירה, שיצליחו כמטפלים ובכל עבודה הדורשת ארגון וריכוזיות. ניתן לסמוך עליהם והם רגישים,מופנמים ורציונליים.
תאומים עם אופק דלי: טיפוסים בעלי גישה ייחודית לחיים, נוטים לאינדיבידואליזם, תקשורתיים, חברותיים ובעלי צרכים רוחניים ואידיאולוגיים. אנשי עקרונות מובהקים במה שקשור למהות ולסגנון חיים.
תאומים עם אופק דגים: הם בעלי דמיון מפותח, כישרון לאמנות, מופנמים ופגיעים ביותר. קשורים לבית ולמשפחה, עוסקים באמנות כספרות או שירה, מתבטאים היטב ובעלי יכולת טובה מבחינה חומרית.
תאומים עם אופק טלה: אנרגטיים מאוד וזקוקים לסיפוק צרכים מיידי. נהנים מכושר ביטוי גבוה במיוחד, חברותיים וספורטיביים. לא תמיד קל להתחבר לדינמיות שלהם.
תאומים עם אופק שור: טיפוסים מתונים ונעימים, זקוקים ליציבות ותרים אחריה. הצרכים הכלכליים שלהם גבוהים, אך הם יודעים כיצד לתמרן ולספק אותם. הם אוהבי החיים הטובים, אינטרסנטים אך נדיבים. בעלי כישרון למוזיקה.

הורוסקופ אהבה לשנת 2013

אחת ל-12 שנה כוכב צדק האחראי על בית הזוגיות שלכם מגיע למזל תאומים ואתם נוטים ליצור קשר חדש, או לעבור ירח דבש מחודש. השנה צדק מבקר במזל שלכם, אבל עכשיו ועד לפברואר הוא נמצא בנסיגה, ואתם בוודאי מרגישים זאת דרך עייפות ביחסים האינטימיים, כשגם פנויים מתקשים במציאת קשר יציב. מפברואר ועד יולי, כשצדק יתיישר במזל תאומים, תתחברו לחוויה חברתית תוך כדי הרחבת הקשרים ויצירת דינמיקה חיובית של היכרויות, מחמאות וחיזורים. חודשים פברואר ומאי יבלטו במיוחד בהזדמנויות להכיר בני זוג משמעותיים ולהיסחף לאהבה. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בסוף ינואר, אך גם דצמבר 2013 עלול להיות מהחודשים המסמלים דרך ללא מוצא.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                      26.1.2013

השאר תגובה