הורוסקופ בחירות 17 בספטמבר 2019

 

הבחירות מתקיימות ב-17.9.19, הקלפיות נפתחות בשעה 07:00 בבוקר

בחירות מועד ב' של 2019 יתקיימו בסימן של ירח שחור, מצב אסטרולוגי שנמשך כמה שעות שבו הירח עובר ממזל למזל. זהו מהלך סרק שבו לא כדאי לנקוט כל פעולה משמעותית כי היא לא תחזיק מעמד.
יום בחירות תחת ירח שחור  במזל טלה עלול להניב תוצאות שנויות במחלוקת, עם נטייה לערער על תוקפן וליצור כאוס גדול. ייתכן אף ניסיון להטות את הבחירות. גם אם תהיה הכרעה ברורה, צפויים קשיים גדולים לממש את התוצאות במישור המשפטי, הפוליטי המעשי. הקשיים יימשכו בחודש שלאחר הבחירות, אז ייתכנו אירועים מפתיעים, כולל התפטרויות ושבירת מסגרות. נוסף לתחום הפוליטי, מערך הכוכבים עלול להניב גם משבר ביטחוני ביום הבחירות עצמו ובתקופה שלאחריו.

מכל הסיבות האלו, יום הבחירות אינו סוף פסוק. בהמשך אפרט את מקור הקשיים המצופים ולצידם תקווה לשינוי לקראת סוף השנה האזרחית.

 יום הבחירות במפת מדינת ישראל  

כוכב אורנוס במזל שור יוצר היבט מרובע לירח במפת המדינה  (המסמל את העם) במזל אריה (בית השלטון והממשלה). זהו היבט המסמל שינוי ומהפך שמגיע באווירה עוינת ואלימה – גם בהיבט העולמי. לכן, ישראל ניצבת ביום זה בעמדת חולשה גם ביחסיה הבינלאומיים. 

במפת יום הבחירות הירח כאמור במצב סרק עד השעה 13.30 אבל מיקומו בטלה.  [אריס- השליט על הכאוס והיצריות במעלה 24 בטלה- ביום הבחירות הירח השחור יהיה צמוד לאריס. ] מסמל אווירה תחרותית, אלימה עד מלחמתית וביום בחירות היא עלולה להתבטא באווירה כאוטית כוחנות ובמעשי בריונות.

 

מפת יום הבחירות

האופק בשעה 07.00 במזל מאזניים.

באופק המפה ממוקמים בצמידות הכוכבים מרקורי וונוס. אופק במאזניים, מכל המזלות, מסמל דווקא צורך באיחוד, הרמוניה, שיתופי פעולה ובמישור הפוליטי – בניית קואליציה מקיר לקיר. אבל האם משימת האיחוד הגדול תצליח הפעם? בספק רב. 

במוצאי יום הבחירות, אחרי חצות, הירח מתקרב לצמידות לאורנוס בשור בבית 7 [במפת יום הבחירות]. זהו בית קרדינלי המסמל שינוי, כאשר צמידות ירח עם אורנוס מציינת זעזועים וטלטלות. לכן גם השעות שלאחר סגירת הקלפיות חושפות תמונה אלימה ועוינת.

מרקורי באופק המפה הוא בהיבט של  150 מעלות לאוראנוס בשור היבט המסמל משבר, שינויים בלתי צפויים, תוצאות שעלולות להתהפך עד 19.9 ואפילו ניסיון להטות את התוצאות.

בימים בין ה: 20-19.9  כוכב ונוס במאזנים יהיה בהיבט בלתי יציב לאורנוס בשור. ויסבול מאותו היבט של משבר [היבט של 150 מעלות לאורנוס]  לא טוב  להרמוניה, לא טוב לשותפויות ולא טוב לנתניהו שהוא בן מזל מאזניים ויש חשיבות גדולה שכוכב ונוס ייצור עבורו היבטים טובים.

בקיצור, נהיה עדים למשבר ששיאו בימים  20-19.9.  במקביל, כוכב מאדים בבתולה יוצר היבט הרמוני לפלוטו – המסמל מאבק לשבירת הסטטוס קוו ולשינוי המצב הפוליטי הקיים.

כוכב שבתאי ב: .9 19 משתחרר מנסיגתו ,  [באופן סמלי נסיגה שהתחילה לאחר הבחירות בחודש אפריל ויציאה מהנסיגה במועד ב] והוא מסמל את הסדר, החוק, משפט ומבשר בחזרתו  התחלה של התפכחות, התמודדות עם המציאות כפי שהיא. יחסיו של שבתאי[מרובע] עם כוכב מרקורי [ומרובע] עם ועם כוכב ונוס עם התיישרותו מסמל כבדות וקושי של בניית הסדר מחדש[שבתאי כאבני בנייה]  וההיבטים עם ונוס ומרקורי, את המשבר הצפוי לשלטון בנושאי חוק משפט והנושאים הכלכליים הקשים שצפויים להתפתח.

 בימים בין  23-20.9 : 

כוכב מרקורי ממשיך את מסעו עתיר משברים בימים בין ה: 23-20.9 בהיבט [מרובע- 90 מעלות]  לכוכב שבתאי בגדי- מרקורי במאזניים מייצג את הרצון ליצור תקשורת ומוכנות להתפשר – העימות עם שבתאי מסמל  משבר גלוי של איחוד שלא מצליח אך גם מבטא עימות ברור מול שלטונות חוק [כללי המשחק של קואליציה שאולי נשברים, תביעות חוקיות נגד איחוד לא תקין] ייתכנו ניסיונות דרך החוק/נשיאות [הנשיא מסמל אושיה של חוק] לשנות את התוצאה אך ללא הצלחה. 

בימים : 26.9-23.9 

המשבר מחריף במיוחד בימים בין ה: 26-23.9 כשכוכב ונוס במאזנים[בעקבות מרקורי]  גם  בהיבט מרובע לכוכב שבתאי בגדי- מסמל אכזבות לנושאי השלטון,  לאלה שמסמלים את השלטון ולא טוב לנתניהו [ הפלנטה ונוס שליטת המזל והאופק במפת הלידה שלו]- יתקשה ליצור הישג ולחצות את המהמורה של איחוד, חיבור, הרמוניה או לחלופין, ניסיונות להתגבר על מגבלות החוק שלא צולחים.

ימים בין 28-26.9 

שיא נוסף מחכה בימים בין ה: 28-26 כשכוכב מרקורי במזל מאזנים יוצר היבט מרובע לפלוטו בגדי- מסמל סוף דבר. משבר שאין איחוי ממנו, הכרה שהדבר לא עובד. ברור שהסתיימה תקופה ובעצם תתחיל חדשה.  ואם חשבנו שהדרמה הסתיימה,  הרי שבימים בין ה: 29-26.9 כוכב ונוס בהיבט של 150 לנפטון – תהיה התעצמות המשבר, האכזבה ותחושת שקיעה,  ניסיונות להשתמש במניפולציות של קרבנות- במפה של נתניהו כוכב נפטון משמעותי בגלל מיקומו בבית הקריירה שלו וכוכב ונוס שליט המזל והאופק שלו- יחסים אלה מצביעים על שקיעה, משבר משמעותי עם התכנסות לתחושת קרבנות .

בימים  בין ה: 30-29.10 נוצר היבט של 150 מעלות בין השמש במאזניים לאורנוס בשור- מסמל שינוי בלתי נמנע, עזיבת משהו במפתיע,  התפטרות בלתי נמנעת אולי אווירת כאוס והתפרקות במפלגה שלטת. ועדיין לא ברור אם מפלגה אחרת יכולה ליצור קואליציה,  כי תחת היבטים אלה יכול להיות שגם האלטרנטיבה לא מצליחה ליצור מצב קבוע ויציב. והמסע ליצירת ממשלה עדיין רחוק וחלפו להם כשבועיים. היו דברים מעולם. אם תיזכרו  גם בבחירות אפריל אחרי למעלה מחודש,  לא הצליחו ליצור ממשלה. אך הזמן משחק תפקיד כשהשימוע של נתניהו עומד לפרוץ ב: 2.10 

חודש אוקטובר: 

בימים בין ה: 2-1.9 ונוס במעלה 20 במאזניים בהיבט מרובע לפלוטו – היבט קשה ודרמטי כי ביום זה יש למעשה שימוע לנתניהו וזהו היבט שמציף חרדות פחדים מפני השימוע- נושא המשפטי הוא בלתי נמנע במפה של נתניהו ולכולם היה ברור שהוא עלול לגרור את המדינה עד קצה היכולת שלו ובכך ליצור אווירה כאוטית. 

וכוכב נוס בהיבט מרובע לכוכב יופיטר במזל גדי במפת נתניהו- תחושת חוסר מזל, הפסד והחמצה התמודדות עם נושא משפטי בתחושת הפסד.. 

כוכב מאדים עובר למזל מאזניים[מסוכן ונחשב למיקום לא טוב, שינויים המגיעים תחת אילוצים בלתי הרמוניים ולא נוחים] 

בימים בין ה: 15-13.10 והוא יוצר היבט של 150 מעלות לאוראנוס בשור- היבט מסוכן גם ברמת המדינה כמו אירועים המתקשרים לטילים ופגיעות בחיי אדם, במפה של נתניהו, מאדים בבית הקריירה תחת היבט זה, צפויים שינויים משמעותיים ובלתי נמנעים המתבקשים מהמצב שנוצר. כל זה קורה יחד עם השמש במזל מאזניים שיוצרת היבט מרובע[90 מעלות] לפלוטו – סכנות של אירועי מלחמה/מבצע/ מצב קריטי. 

  המסקנה שכנראה הייתה ברורה גם בחודש אפריל ,של בלבול וכאוס במדינת ישראל בגלל אופיו של השלטון כבר זמן רב.  מחד,  העם אומר את דברו ומבטא רצון לשינוי  בשני ימי הבחירות,  אך צורת השלטון ואולי הצורך ליצור קואליציה רחבה מבטאים את הסנדול והמלכוד של אופי השלטון שמצריך בעצם, שינוי אקוטי בחוקי המשחק.  ובלי ממשלה יציבה לא יהיה ניתן לחוקק חוקים בנושא.  לדעתי,  נהיה שוב בתקופה זמנית  ולא ברורה, אך לא לאורך זמן.  לעומת זאת, אין ספק שנתניהו לא ימשיך מעבר לכתבי אישום שעומדים להגיע בקרוב. תקווה לאופק ברור ובהיר יותר ניכר בחודש דצמבר 2019. 

אני חוזרת גם הפעם על המנטרה שלי בהינתן  תחזית בלתי מלבבת שממתינה לנו בחודשיים הקרובים ממליצה לעבור כל יום בעתו . אך ללא ספק,  נצטרך לכל הסבלנות ואורך הרוח שיש לנו לעבור תקופה זו. אגב, זו הסיבה שאני משתדלת לכתוב פחות תחזיות מרוכזות לטווח של חודשים כי זה משפיע אפילו על הנשימה שלנו.

 

מפת הלידה של נתניהו

צבע הירוק מסביב למפה מסמל את  הקידומים.- Progressed

צבע האדום מסמל את מהלך הכוכבים העכשווי- Transit

 [למטיבי לכת: במפה של נתניהו :]

במפה של נתניהו: כוכב מרקורי המקודם שלו בהיבט מרובע לשמש[בית 10]  בנטל של נתניהו והשמש המקודמת בהיבט מרובע למרקורי[בית 10]  בנטל של נתניהו –  יש פה הכרעה ברורה של סיום קריירה. כוכב שבתאי בטרנזישן[ב: 19.9 מתיישר] מייצר מרובע לנפטון וירח עד חודש דצמבר  הקרוב. הוא לא יוכל ליהנות מחסינות תחת היבטים אלה הוא יחווה תחושת מצור, כוכב נפטון בטרנזישן קרוב מאוד לנקודה הנמוכה ביותר במפה IC שלו, נפטון משמעותי מאוד במפת הנטל שלו שכן צמידות נפטון ירח זה הפן הכי מניפולטיבי שהוא השתמש בו לצרכי שליטה. מעברו לתחתית המפה מסמל סיום[התמוססות, התכנסות לתת מודע] אך בעל אופי של  Falling from Grace  שחושף תחושה מבישה. כוכב  ונוס המקודמת במזל דלי מול[180] פלוטו [בית 9 משפטי] במפת הנטל של נתניהו מסמל אירוע משפטי ואולי ניסיון ליצור עסקת טיעון,  אבל מסמל סוף דבר כלומר זה לא יהיה תלוי בו.  כוכב פלוטו בטרנזישן מתיישר ב: 5.10  וילך לקראת צמידות עם כוכב יופיטר בגדי במפת הנטל של נתניהו סוף דבר והכוכבים בעקרב[בבית 12] שבישרו בשנת 2017 על החקירות חוזרים לסגירת מעגל באוקטובר כשהם חושפים כתבי אישום.  תחת צמידות של פלוטו בגדי עם יופיטר[בנטל של נתניהו] , יתרחשו נושאים משפטיים משני חיים וגורלות. שבתאי יצטרף בינואר 2020 לפלוטו ויחד ייצמדו ליופיטר בגדי בנטאל של נתניהו-  היבט שמסמל בשנת 2020 סוף דבר ואפילו הפסד פיננסי גדול].

**

**השתמשתי במפה של נתניהו, מפת יום הבחירות  ושל מדינת ישראל בלבד. אין לי את שעות הלידה של שאר המועמדים. 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  12.9.2019

 

 

 

37הערות

 1. מירי

  הי פנינה, קוראיך לא הופתעו ממה שמסתמן עד עתה מהפגישות שריבלין מקיים עם המפלגות. הודות לתחזית המדוייקת שלך. האם לדעתך החשש שתתקיימנה בחירות נוספות עלול להתממש? תודה, מירי.

  • פנינה כץ

   מירי שלום

   הרבה זמן מבוזבז הולך להיות עכשיו. התלבטויות, דיונים, נושאים חוקיים כפי שציינתי גם בכתבה במרכז הסיפור יהיה השימוע של נתניהו וכל יום שמתקדם באוקטובר לקראת נובמבר יש תחושת מצור גוברת[צריך לזכור שכל מי שמקבל מנדט להקים ממשלה מקבל חודש ואחר כך תוספת אם לא הצליח, חודש בתקופת חגים מעביר אותנו לנובמבר. בחודש נובמבר יש נסיגה של מרקורי [עוד אספר על כך לחוד]
   , מבינה למה אני לא מעמיסה עליכם יותר מדי? צריך להתקדם "פרה פרה" כי הנסיבות מסובכות מאוד מבחינה חוקית והכוכבים "לא עוזרים כרגע".

   בברכה
   פנינה

 2. יפה

  מדהים!
  את היחידה שצדקת.
  תוצאות הבחירות אכן מלמדים על מאבק לשבירת הסטטוס קוו ורצון לשינוי המצב הפוליטי הקיים.
  כמו גם על תחילת הסוף של נתניהו
  וזאת, בניגוד גמור לתחזיות של כל האחרים, שצפו לו הצלחה.
  מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה.
  תודה על תחזוית אובייקטיביות ולא מוטות

  • פנינה כץ

   יפה שלום
   בהחלט ותודה רבה לפרגון.
   חן חן
   פנינה

 3. עדנה - איילה

  תודה רבה פנינה,
  ניתוח אסטרולוגי איכותי.
  תבורכי

  • פנינה כץ

   עדנה – איילה שלום,

   חן חן עדנה. 🙂
   ברכות
   פנינה

 4. סיגל

  היי פנינה קראתי את התחזית שלך לגבי הבחירות ונדהמתי לראות שצדקת,דרך אגב אני תמיד בודקת את התחזית של מזל עקרב שזה המזל שלי,ותמיד את צודקת.

  • פנינה כץ

   סיגל שלום

   תודה רבה. שמחה מאוד.
   מוזמנת להעביר הלאה.
   חן חן על הפרגון.
   ברכות
   פנינה

 5. הגר נחום

  פנינה אני חייבת לציין שכל מה שכתבת על הבחירות מדוייק בצורה מצמררת.אני ממש מורידה את הכובע בפנייך.

  • פנינה כץ

   הגר שלום לך

   ממש תודה לך. כיף לשמוע 🙂
   הדרך ארוכה כמו שמפורט בכתבה. זה לא יהיה על תקן "תקציר היסטורי".
   תעקבי הלאה.
   שוב תודה וברכות
   פנינה

 6. דיאנה

  בוקר טוב פנינה,
  מאוד מענין ומסקרן אני קוראת את הניתוח אסטרולוגי שלך לעיתים קרובות ואת ממש מדויקת.
  תבורכי ושיהיה לך שנה טובה.

  • פנינה כץ

   דיאנה שלום לך
   תודה רבה לך.
   מאחלת לך שנה טובה. [בקרוב תחזית לראש השנה לכל המזלות]
   בברכה
   פנינה

 7. ברי בן יוסף

  תודה פנינה את מאוד מסקרנת וגם צודקת.
  אני נהנית לקרוא!
  אשמח להמשיך לקרוא
  תודה ברי

השאר תגובה