מרקורי בנסיגה במזל בתאומים – מאי – יוני 2015

           מרקורי בנסיגה במזל בתאומים – מאי – יוני 2015

הנסיגה של מרקורי הפעם מתחילה בין ה-19 למאי ועד ה-11 ליוני [צריך להוסיף 5 ימים לפני ואחרי הנסיגה- אלה ימי העצירה]
נסיגת מרקורי בתאומים מדגישה את בעיית התקשורת, חוסר הבנות, תקיעות והשפעה חזקה על כל מה שקשור למקומות עבודה כמו שביתות שעלולות לפרוץ, משאי ומתן העלולים להיתקע, מכירות שנעצרות וחוסר יכולת לגשר על פערים בקבוצות חברתיות, רשתות חברתיות סוערות במיוחד ותחושה של איבוד שליטה. מרקורי במזל תאומים שולט על נושא תקשורת בדרכים ולכן צפויה עלייה גדולה בפקקים ובריבוי עבודות דרך שישפיעו על עלייה ניכרת בתאונות דרכים ועל התקעות בלתי נגמרת בדרכים. מומלץ להקדים בזמן כדי להגיע לפגישות בזמן נסיגת מרקורי.. מרקורי בנסיגה בעיקרון,  יוצר ביטולי פגישות בגלל אירועים פתאומיים ובלתי צפויים,  תקלות במחשבים ובהתקשרויות. אובדן וקלקול מכשירים מכל הסוגים, תקלות של רכב. ולכן גם לא מומלץ לרכוש מכשירי תקשורת בזמן נסיגת מרקורי. נסיגת מרקורי משפיעה  על היווצרות שביתות. שביתה עלולה להתמקד במקומות עבודה כאיום אך לעיתים בגלל חוסר יכולת להגיע למכנה משותף בין הנהלה לעובדים. בדרך כלל שביתות נפוצות במשרדי תחבורה, שדות תעופה, חברות רכבות ואוטובוסים,  אך גם במשרדי חינוך, בתי ספר ומוסדות רפואיים העלולים לסבול ממחסור גדול של כוח אדם. נסיגת מרקורי משפיעה על חשבון נפש בנושאי עבודה ואנשים נוטים לפלוט אמירות המתקשרות לחוסר סיפוק מהעבודה ועצבנות על חוסר פיתרון לבעיות מתמשכות בעבודה. מרקורי באופן הכי טבעי שולט על נושאי הבריאות שלנו הפיזית והנפשית ויש נטייה גוברת של אנשים להתפרץ ולצאת מכליהם ולהיפגע מאמירות חסרות רגישות ולהתעצבן בדרכים ולהפגין אלימות.  מומלץ לא ליזום ניתוחים או טיפולים פולשניים –מכל הסוגים בזמן הנסיגה. במקרים רבים אפילו בדיקות מעבדה עלולות לצאת מוטעות או מוחלפות. כמובן בלית ברירה אם מוכרחים במצבי דחק לקבל טיפול. מעבר בית והתחלת עבודה נכנסים לאותה קטגוריה גם בגלל נושא חתימה על חוזים וגם מפני שלא מומלץ להתחיל נושאים חשובים תחת השפעת מרקורי. במעבר בית תחת נסיגה יש נטייה לאבד ולשבור חפצים במהלך ההעברה אבל הנסיגה בעייתית לגבי יציבות ההישארות לבית שעברתם. כנ"ל לגבי עבודה, חוזי עבודה והישארות בעבודה.
צמידות מרקורי לשמש ולכוכב מרס בחלק גדול מהנסיגה,  ישפיעו על עלייה בשריפות מכל המניעים.
גם מזג האוויר בסוף מאי יושפע מאוד ממפגש מרס שמש מרקורי הגורם לטמפרטורות גבוהות ורוחות חזקות..
       6.5.15 השטח של מרקורי צולם על ידי החללית מסנג'ר -נאסא כשכח המשיכה של מרקורי צבוע בגוונים. צבע האדום מבטא את האיזור עם כוח המשיכה גבוה במיוחד והוא משתרע על שטח עצום של 1500 ק"מר.

התחלת הנסיגה צמודה לכוכב השבת אלדברן מעלת הנסיגה מתקשרת לכוכב השבת אלדברן aldebran צמוד למעלה ה-13 במזל תאומים ויוצרת היבט מרובע לנפטון בדגים היבט המחדד את אווירת השערוריות, שקרים וחשיפת מעשי הונאה. מאדים שמגיע למזל תאומים ב-12.5 רק יחדד את עוצמת השפעת הנסיגה , התקלות התאונות מכל הסוגים.[פרטים על אלדברן למטה]


מפת נסיגת מרקורי בתאומים:
ב-19 למאי בשעה 05.00 בבוקר מתחילה נסיגת מרקורי. הירח בתאומים צמוד למרקורי וצמודים לאלדברן כוכב השבת המארסיאלי.
ואכן..
מרקורי מתחיל את נסיגתו ב-19.5 בשעה 05.00 בבוקר במעלה 13.09 במזל תאומים בבית הטבעי של כוכב מרקורי. אך אין מה לעשות, מרקורי בנסיגה מתנהג כמו בנסיגה וסף הנוירוזה והמתח רק מתגבר במזל תאומים. העצירה של מרקורי בימים הראשונים של טרום הנסיגה כמו מה-14.5 כבר תורגש באוויר. תחילת תהליך העצירה דומה למשאית שעוצרת את הנהיגה בבת אחת. ולכן הימים טרום הנסיגה הרשמית, מסמלים ימים בעייתיים להתחלות ולכל מה שנאמר על השפעת הנסיגה.

הפעם הנסיגה תושפע ממהלכו של מאדים בתאומים וממרובע בוטה במיוחד של מאדים בתאומים צמוד למרקורי הנסוג ו-90 מעלות לנפטון בדגים. היבט בעייתי במיוחד כי הוא נוגע לחשיפת אמיתות , אירועים שערורייתיים עם השלכות על אנשי שלטון. הביקור של מרקורי ומאדים בתאומים מתביית במפת מדינת ישראל על הבית של צה"ל ועל כוחות הביטחון. נושאים כמו שערוריות החושפות מניעים של אנשים רמי דרג או נסיבות עלול להציף אמיתות שיהיה קשה לעמוד מולן. אירועים של כוחות הביטחון יכולים להתייחס למשטרה, למשרד הביטחון למפעלי ביטחון לצה"ל ולמנהיגים צבאיים מהעבר וההווה.
מבחינת המזלות
מרקורי ייסוג עד מעלה 4 במזל תאומים וישהה כעשרה ימים מול שבתאי בקשת-עקרב].
נסיגת מרקורי וצמידות למרס בתאומים –מרובע לנפטון ישפיעו על מזלות: תאומים, דגים, בתולה, קשת ובעלי אופק זה או כוכבים הממוקמים בין מעלה 4-10 במזלות אלה.[וונוס 10 מעלות בקשת לדוגמא, מרקורי 9 מעלות בדגים או מרס ב-5 מעלות בבתולה וכ"ו]
במפת מדינת ישראל מרקורי ב-10 מעלות במזל תאומים ולכן זו תקופה מאומצת מאוד של צה"ל של הצבא וכוחות הביטחון ייתכן לגמרי מאבק המתקשר בשטחים[שכן בעבר מאדים גרם לעזיבת צהל את לבנון עזיבת צהל את עוטף עזה לעומת אירועים לוחמניים אחרים]

נסיגת מרקורי קשורה הרבה פעמים בשחזור העבר, שיחזור ותיקון בעיות שלא טופלו בעבר באופן יסודי. מרקורי בתאומים קופץ מצד לצד בגלל הריקוד הכפול והנטייה לרצות להחזיק במקל משני צדיו.
כשמרס יגיע למעלה ה-9 במזל תאומים תאריכים בין ה-26-24.5 הוא יעצים את הסכנות לאירועים ביטחוניים ולוחמניים. אירועי פגיעה בסכין ועלייה ברף התאונות מכל הסוגים.
כבר מה-25.5 מרקורי נצמד לכוכב מרס וב-27.5 הם בצמידות מושלמת מלאת מתח ועצבנות. ימים מסוכנים בדרכים ובעיסוק במכשירים חשמליים וחדים. ימים שלא הייתי ממליצה לעסוק בתיקונים של מכונות, מכוניות ומכשירים העלולים להישבר ולא לעמוד בלחץ.

ב-30.5 השמש במזל תאומים מגיעה לצמידות עם מרקורי – הכל ירגיש תקוע לא זז ועומד במקום. מאידך נפשית מנטלית תחושת עצבנות מתח והרגשה מתסכלת של תקיעות בנושא שהגעתם לעסוק באותו יום. מכשירים עלולים להפסיק לעבוד נפילת מודם, השפעות על תקשורת עולמית דרך חלליות.
מרקורי ב-11.6 מסיים רשמית את הנסיגה במעלה 4.36 בתאומים.- מרקורי יהיה בעצירה Stationary חמישה ימים עד ה-16.6.

ב-11.6 מרקורי גם יוצר היבט של 60 מעלות לוונוס באריה. אך 180 מעלות לשבתאי בקשת עד ה-13.6
ב-23.6 מרקורי חוזר לנקודת המוצא כשהוא היה ב-9 מעלות ויוצר היבט של 90 מעלות לנפטון.

צריך לזכור שתאומים הוא מזל בעל אופי [משתנה] ומסר כפול ומייצג בתוכו כוחות מנוגדים, לעומתיות, דואליות ואמביוולנטיות ערכית. ולעיתים אישיותית. נסיגת מרקורי תשפיע בעיקר על הדקאנט [פאזה ראשונה] הראשון של מזל תאומים מה-27.5 הוא יגיע למעלה 10 במזל תאומים ועד סוף הנסיגה יבלה בעשר מעלות הראשונות הקבוצה הראשונה הנשלטת פעמיים על ידי מרקורי.

   אלדברן והשפעתו על הנסיגה של מרקורי:
הנסיגה של מרקורי מתחילה במעלה 13 במזל תאומים צמודה לכוכב השבת אלדברן [הממוקם במעלה 10] אלדברן ממוקם בקונסטלציית אלפא שור בעין השמאלית של השור.


אלדברן מסמל את אחד מארבעת סוסי האפוקליפסה.
אלדברן הוא כוכב שבת ענק וזהו גודלו היחסי לשמש :

מקור שמו הנוכחי הוא מערבית "אל-דבאראן" (الدبران) – "העוקב" – אלדברן הוא למעשה כוכב זוגי במרחק של כ-65 שנות אור, המורכב מענק כתום ומננס אדום המקיפים זה את זה במרחק של כ-607 יחידות אסטרונומיות. בנוסף ניתן לראות בסמוך להם זוג כוכבים נוסף – כוכב כתום וננס אדום, אך מערכת זוגית זו נמצאת במרחק גדול בהרבה ואינה קשורה למערכת של אלדברן.רדיוס של כ-44 רדיוסי שמש והוא מאיר בעוצמה חזקה פי 350 מהשמש.
אלדברן כוכב השבת מושפע ממרס והוא לוחמני והרפתקני מאוד. מופיע בשמיים בבירור הזמן בשנה שבו חצי כדור הארץ הדרומי והצפוני מוארים במידה שווה.
הוא ענק אדום.
אלדברן כשהוא צמוד לכוכב אישי שלכם[שמש, ירח, מרקורי וונוס נקודת האופק או מרכז השמים ב-10 עם מגניטודה 3 מעלות] מתאר – אב טיפוס של גבר אלפא עם הרבה קסם. לבוש בהידור נוטה להבטיח יותר מאשר הם יכול לקיים חושני מאהב, הרפתקן, לג'ון קנדי היה את הקסם והכריזמה של אלדברן. הוא היה אב טיפוס  ה"דוחף" [פושר] בעל כושר דיבור ושיכנוע, השמש שלו הייתה על אלדברן ולבנו ג'ורג'[שנהרג בתאונת מטוס] היה אופק 9 מעלות בתאומים במעלה של אלדברן, לשניהם היה מוות אלים שהוא המאפיין את סוג המוות של כוכב שבת המושפע ממרס ישירות.
לאונסיס היה יופיטר על אלדברן והוא "עשה" כסף מכושר השכנוע שלו. ברם,  מכיווןשאלדברן ממוקם מול כוכב השבת אנטרס בעקרב קשה להימלט מהרגלים מרושעים בסתר. אלדברן גורם לאדם לדעת לשחק את "המשחק" כדי להשיג מטרות למצוא חן ובכל להשיג יותר. אלדברן יכול אף לגרום לרוצח לא להיתפס ולהקסים את בני המין השני בתחושה של קסם בלתי מוסבר.

אלדברן ישפיע על הנסיגה של מרקורי ויחדד את אופי הלחימה של נסיגה זו[בגין שליטת מרס]. השפעות עוינות ואירועים פתאומיים בעלי אופי תוקפני יהיו עם עוצמה חזקה יותר בארץ וגם בעולם.

מה מומלץ לעשות בזמן נסיגה?
ממשיכים לעבוד כרגיל וזוכרים לא להיעלב מכל שטות- נטייה טבעית לשמוע באופן מעוות ולהיפגע מכל דבר. אפשר לשלוט בתגובות אם מחליטים לספור עד 10. לנהוג בזהירות ולבדוק שיצאתם עם מספיק דלק לנסיעה ארוכה.
לזרוק מהמחשב חומרים ישנים שתוקעים אותו, לפנות ניירת מיותרת לפנות מגרות בגאז' של רכב ובוידעם. לסדר אלבומי תמונות ורשימות . לבקר אנשים שמזמן לא ביקרתם ולהרים טלפון לאנשים מהעבר לדעת מה קורה איתם, מתאים לפגישת מחזור ועיסוק בעבר כחלק מתהליך פינוי, ניקוי וסגירת מעגלים. להשלים עם מי שעשינו ברוגז או לבקש סליחה על פגיעה ומעשה שנעשה לא בזדון. לחדש קשרים עם אנשים שהתגעגענו אליהם יכול להיות שהם גם מחפשים אותנו. אל תתפלאו שמה שאיבדתם יימצא בזמן הנסיגה של מרקורי.

מרקורי כולל ימי הנסיגה ישהה במזל תאומים עד ה-8.7 – ניתן יהיה לצפות בו עם השקיעה.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                                8.5.2015

השאר תגובה