מרקורי בנסיגה במזל שור – בין ה:22.5-28.4.16

נסיגת מרקורי  במזל שור – בין ה:22.5-28.4.22.16

 


 

 

 

 

מרקורי  והשפעתו בנסיגה:

אנחנו למודי ניסיון בנושא נסיגת מרקורי וזוכרים אווירת כאוס הנגרמת כתוצאה מהנסיגה. מרקורי אחראי על התקשורת. כשמתחילה  הנסיגה,  מתחילה סאגה של תקלות תקשורת בכל הרבדים במיוחד, שכחה, אובדן חפצים, בלבול, אי הבנות, טעויות ועלייה בגניבות. תקלות התקשורת מתפרשות לכמה תחומים החל מתקשורת טכנולוגית:  ניווט לוויינים, מודמים, שרתים ועד שיבושי טיסות, תחבורה ומערכות מרכזיות ובקרה של ניווט בכבישים, מחשבים,  מרכז ניווט של התחבורה הציבורית, עם עלייה בתנועה,  במיוחד ברמת הפקקים והתקלות בכבישים, תקלות במכוניות עם נטייה גוברת לתאונות. דרך תקשורת גופנית: מרקורי שולט בנושאי בריאות לכן בזמן נסיגה,  הוא יוצר בעיות במרכזי בריאות, שיבושים בבתי חולים, עלייה בתחלואה ומחלות ויראליות,  כמו עלייה ועומס על בתי חולים ועד תקשורת חברתית: רשתות jחברתיות גועשות, אמירות והצהרות המייצרות ויכוחים חוצי מדינה, עיתונות עם אווירת סנסציות וגלישה לרכילות אך גם אופציה לשביתה. תקלות ושיבושים במקומות העבודה, השבתות, מחאות, עלייה בכמות הפיטורין,  בתחום בתי הספר, חינוך, אוניברסיטאות. נסיגת מרקורי מציפה בעיות במסגרות לימודיות שלא טופלו עד הסוף או שהוזנחו תקשורת אינטימית חברית:  ביקורת גוברת היוצרת אוירה עכורה ונטייה להיפגעויות.  ויכוחים ביחסי זוגיות ובחברויות, קשרים עלולים להיתנתק,  כשכל צד מרגיש צודק ולא מסוגל לוותר, נטיה לפליטות פה מעוררות חרטה.

מרקוריוס אל המסחר היווני.

מרקורי נסוג הפעם במזל שור, איך הוא ישפיע עלינו:

מרקורי בשור מייצג את הצד החומרי של גלגל המזלות ואת בית הכספים של הגלגל. לכן השפעת מרקורי בשור מלכתחילה מייצגת את הגישה הפיננסית, החומרית, המעשיות ואת הצורך בעבודה יציבה, חיפוש ביטחון כלכלי, שכר שמספק את הצרכים, חיפוש של הרגשה הרמונית,  שקט וסולידית בסביבה הביתית שלהם. כשמרקורי עובר למזל שור זו תקופה מפוקחת שאנשים נוטים להאמין בעובדות ולא ברעיונות, אנשים נוטים לחפש תכליתיות, ובשורה התחתונה תעמוד מול עיניהם הצורך בהישרדות בטוחה,  עם סיפוק צרכים. מרקורי בשור איטי בקצב שלו,  כי הוא מושפע משייכותו למזל אדמה ולקבוצה קבועה, הקבוצה הקבועה חיה על פי עקרונות והדרך שלהם, זהו שילוב של איטיות, הליכה "על בטוח" ובדרך המתאימה והנוחה. מרקורי בשור,  הוא בעל איפיונים סולידיים ושמרנים ומרגיש צורך להיות בזון הנוחות של החיים. נסיגת מרקורי בשור, תשפיע על נושאים פיננסיים, חששות ממצבים כספיים לא בטוחים, נטייה להשבתות של מקומות עבודה בגלל ערעור הביטחון הכלכלי פיננסי. נסיגת מרקורי בשור תשפיע על חששות הולכים וגוברים של הפרת הבטחות, של חשש שאין על מי ועל מה להישען.  הנסיגה תגביר את התלותיות בסביבה ועלולה להשפיע גם על תחושת דכדוך וחרדות כפייתיות. מרקורי הנסוג בשור,  מתחיל את הנסיגה על השמש בשור של מפת מדינת ישראל[השמש במעלה ה:23] . ברור לגמרי,  שמפגש מרקורי הנסוג עם השמש של המדינה בשור יעוררו בעיות כלכליות[לא שחסר] אך הפוקוס בנושא יגדל ויציף ויכוח ואמביולנטיות בגישה לנושא הקשור עם האוצר מול הממשלה והקואליציה. מרקורי הנסוג בשור,  עלול להשפיע על התארגנות של גופים גדולים להשבתת המשק ונושאים המתקשרים לחקלאות, נדל"ן, ובנקאות, ואומנים, שהם הנושאים המאפיינים ביותר את מזל שור וכמובן הלוויינים של גופים אלה או אלה שתלויים בנושאים עיקריים אלה ועלולים לסבול. מרקורי בשור בנסיגה,  מסמל את האויב הגלוי שלנו ולכן בתקופת נסיגה זו יחד עם נסיגת מאדים תתגבר האלימות והסכנות הביטחוניות של המדינה. אמירות בעייתיות שיאמרו מנהיגים,  עלולים להתסיס את האווירה ולעודד הפרת ביטחון והתגברות של סכנות.   כשמרקורי בנסיגה מוצע לא לחתום על חוזים ולא לנסוע, לא להינשא ולהיזהר ממכשירי חשמל, אלקטרוניקה, עם הימים המקדימים ועם העצירה הזמן הבעייתי נמשך  כ-8 שבועות . תקופה לא נוחה, מעיקה ויש הרגשה של "סיוט שמוכרח לעבור".  מרקורי מתנהל בין שני העולמות הפנימיים שלנו בין שני צידי ההמיספירות של המוח הימני והשמאלי.

חווית מרקורי בנסיגה.

בזמן הנסיגה יש תחושה שמרקורי "יורד לעולם התחתון"  קרוב יותר למקומות עמוקים בנפש, והופך להיות יותר מושפע מהמוח הימני.  הכל מרגיש מנותק בשכל,  אבל החושים דווקא מתחדדים, הרגישות גוברת, והתגובות אמוציונאליות. במזל שור, יש נטייהלראות הכל באופן היפר ריאליסטי, כשיש נטיה לשמים לב לפרטים שלפני כן לא הובחנו. מכיוון שמרקורי חוזר 3 פעמים לאותה מעלה,  אי אפשר להתעלם מהתובנות שהוא מביא ואי אפשר להמשיך לפעול על הטייס האוטומטי שלנו. מומלץ בנסיגת מרקורי לחשוב יותר לפני תגובה ולהקשיב לחושים. בכלל עדיף להגיב פחות.

מרקורי בנסיגה במזל שור על השמש של מדינת ישראל

מפת הנסיגה: הנסיגה של מרקורי מתחילה באופק עקרב-הצד השמאלי של המפה – האופק הלוחמני של מדינת ישראל ומרמז על הנושא הבטחוני שיעסיק מאוד את המדינה בתקופת הנסיגה. שליט מזל עקרב הוא פלוטו שממוקם במפה העכשווית במזל גדי, הוא צמוד לירח [ביום התחלת הנסיגה] ומסמל התחלת נסיגה בצל טראומות, קשיים, משבר חברתי,  לחצים המתקשרים לאווירה במדינה וחששות הולכים וגוברים מפני עתידה המתערער. פלוטו בגדי במעלה ה:17  יוצר היבט של 150 מעלות לשבתאי במעלה ה-16 של הממשלה במפת מדינת ישראל- מצב מתסכל בממשלת ישראל לנוכח בעיות ביטחוניות ללא פיתרון, אך לא פחות גם בעיות כלכליות. מרס במזל קשת בנסיגה  במלה 8 יוצר היבט מסוכן מאוד של 150 מעלות  ביחס לשמש בשור במעלה בין 8 מה שמבטיח  התחממות ביטחונית וסכנות לחיי אדם.  בצד ימין של המפה ניתן לראות את מרקורי הנסוג בשור במעלה ה: 23.36 צמודה לשמש במזל שור של מדינת ישראל – מה שמבטיח שנסיגה זו תתמקד בבעיות המדינה החל מנושאים כלכליים, פיננסיים כמו מחאות ושביתות במקומות עבודה, תחבורה,  בתי ספר נושא הרפואה ובתי החולים ההיבטים מתקשרים לשמש המייצגת את נושא המשילות, קואליציה שליתקשו לצלוח ולעבור תקופה זו בלי שינויים במרקם הממשלה שקיים סיכוי של פרידה בקואליציה.

File:Paphos Mosaïque d'Icarios Transport de vin en outres IIIe s.jpg

Paphos Mosaïque d'Icarios Transport de vin en outres IIIe

מה מומלץ לעשות בזמן נסיגת מרקורי:
ממשיכים לעבוד כרגיל וזוכרים לא להיעלב מכל שטות- בזמן נסיגה יש נטייה טבעית לשמוע באופן מעוות ולהיפגע מכל דבר. אפשר לשלוט בתגובות אם מחליטים לספור עד 10. לנהוג בזהירות ולבדוק שיצאתם עם מספיק דלק לנסיעה ארוכה. לא להיכנס למריבות מיותרות עם בני זוג איך? לא לראות את הפגמים ולא לחשוב שאתם מושלמים :).
לזרוק מהמחשב חומרים ישנים שתוקעים אותו, לפנות ניירת מיותרת.  לפנות מגרות,  את בגאז' של הרכב ואת הבוידעם. לסדר אלבומי תמונות ורשימות . לבקר אנשים שמזמן לא ביקרתם ולהרים טלפון לאנשים מהעבר לדעת מה קורה איתם, מתאים לפגישת מחזור ועיסוק בעבר כחלק מתהליך פינוי, ניקוי וסגירת מעגלים. להשלים עם מי שעשינו ברוגז או לבקש סליחה על פגיעה ומעשה שנעשה לא בזדון. לחדש קשרים עם אנשים שהתגעגענו אליהם יכול להיות שהם גם מחפשים אותנו. אל תתפלאו שמה שאיבדתם יימצא בזמן הנסיגה של מרקורי.

מה לא מומלץ לעשות בזמן נסיגת מרקורי:
להתחיל עבודה חדשה, לגשת לראיונות, לרכוש רכב ומכשירים חיוניים, לחתום על הסכמים פיננסיים, שותפויות, להינשא[ בגין הסכם – כתובה,  [לא מדובר במסיבה עצמה] לגשת לניתוח, טיפולים פולשניים, להוציא לאור ספר תערוכה, לעבור בית, לשפץ בית, להיבחר לתפקיד חיוני בעת זו מסמל שינויים אפשריים ותכופים, לגשת למכרז חשוב. וליצור התחלות החשובות לכם.

.מסלול הנסיגה  של מרקורי בשור: מתחיל ב:28.4 במעלה 23 בשור

העצירה של  של מרקורי מתחילה ברגל "שמאל" בגין  בצמידות  לכוכב השבת: Zaurak ב: 23 מעלות – כוכב שבת הנשלט על ידי כוכב שבתאי ומבטא מלנכוליה, דיכאון,  חרדת מוות ונטיות אובדניות.כשתורגש כבדות עם תחילת העצירה אטל תתפלאו.  ומייד אחריו מרקורי נפגש עם כוכב השבת קפולוס- Capulus הממוקם על זרועו של פרסאוס במעלה:  24TAU12.

 

 

Capulus

Capulus-קפולוס הוא כוכב  שבת  הנשלט על ידי הכוכבים מרס עם מרקורי- הוא בעל ביטוי לוחמני-צבאי. נחשב לחסר מזל אך גם חסר יושר ומשפיע על מצבים קיצוניים  בתנודות מזג האוויר. מוציא את "השד" מהבקבוק של האדם. את החלקים הרעים, הפאליים,  גבריים וסקסואלי מאוד. סוג של נמסיס האח של אלגול בקונסטלציית מדוזה. [הראש הכרות של המדוזה, באיור מעל] – הוא מבטיח אירועי סקס ושערוריות עם הרבה פרטים או במילים אחרות: יותר מדי פרטים.  קפולוס אינו כוכב בהיר מיתולוגית,  הוא חזק ולא פשוט להבנה ממוקם בקבוצה השלישית של מזל שור[עשירון 3] העשירון המושפע ממזל גדי. הוא קרוב מאוד לאלגול וקשה יהיה להתעלם גם מהשפעתו.  קפולוס הוא המראה הזכרית של אלגול. ותהיה לו השלכה על הימים האלה של הנסיגה בין ה:28.4 ועד 5.5.2016.

מרקורי בעשירון השלישי- העשירון של מזל גדי : לומדים משגיאות. אמיתות לא נעימות הרבה ביקורת . מרקורי בשור , המדיה לא "תאכל" תרמיות וטריקים כדי להטעות את ההמון. מרקורי בעשירון זה, הוא גורם פיקחון, חייב להוכיח את יושרו כי כל מילה תיבדק. זו תקופה לא מוצלחת להפיץ רכילות ובדיחות, הן אפילו עלולות להביא לסכנות מיותרות.  מרקורי בעשירון של שבתאי,  עובד כמו כורה פחם עבודה "שחורה" סיזיפית ובסוף גם משלמים מחיר קרמתי על כל שגיאה.  מרקורי בנסיגה בעשירון השלישי, תחושה כבדה של ידיעות קשות ומכאיבות שאינן נעימות בלשון המעטה.

ב: 30 לאפריל 2016 – ונוס מגיעה לביקור במזל שור. 

זהו המקום הטבעי של ונוס[שליטת מזל שור]  כשכל החושים רוצים לקלוט מה באמת קורה וליהנות מהחיים,  הרי שונוס תהיה ללא היבטים  מה:30 לאפריל ועד ה:6.5 ולכן במערכות יחסים יש מועקות וביחסים בלתי יציבים נטייה למריבות, ניתוקים ותחושה של דכדוך, אך גם נושאים פיננסיים חסרי וודאות ויש סיכונים בהשקעות בימים האלה. לעומת זאת מה: 7.5 עד ה: 11.5 ונוס בהיבט חיובי לנפטון וקל לחלום ולהיות רומנטיים בימים אלה  ויחסיה של הפלנטה ונוס עם יופיטר במזל בתולה [ייצא כבר מהנסיגה] טובים ויש הזדמנויות ליצירת שיפור פיננסי כלכלי, לקבל הצעות טובות כמו העלאה בשכר או רווחים והחזרים כספיים והנאה חברתית, פופולריות שתגיע למרות נסיגת מרקורי. .

מרקורי ב: 9.5  כשהוא נצמד לשמש בשור.

ב:9 למאי,  מרקורי נכנס לאזור הכי בעייתי שלו כשהוא נצמד לשמש בשור-  -19 מעלות במזל שור- זהו היבט שמערכות מחשב ומערכות טכנולוגיות עלולות לקרוס. המפגש בין מרקורי לשמש מבחינה פסיכולוגית  מכונה תהליך התכה.  תהליך התכה-מפגש יוקד של שתי הפלנטות כשמרקורי לכאורה "נשרף מקרני השמש" מכונה באסטרולוגי  היבט של  סזימי-cazimi מזג האוויר יהיה קיצוני, יוקד במקומות מסוימים וקפוא במקומות אחרים בעולם. היבט של תחושת בלבול והרגשה שהמוח עובר התכה עם סימפטומים של :חוסר ריכוז, עם הרגשה שהמוח הזה "לא ממש שייך לנו" אמירות והחלטות בימים אלה יסבלו מליקוי מאורות, החלטות הזויות ולא הגיוניות. מומלץ להירגע לנוח ולהניח לנושאים חשובים בעת זו. סכנת שריפות וקצרי חשמל.

עשירון השני מה: 9.5 עד ה: 22 למאי- מרקורי ממשיך בנסיגתו ממעלה ה: 19 בשור עד ה: 14 בשור.

שור בעשירון השני,  הוא בעשירון של מזל בתולה ועוסק הרבה בילדים. עם היבט בנסיגה, מייצר בעיה עם ילדים, החל מקשיים בנושא דרך השבתה של בתי ספר עם בעיית פיתרון לילדים אך גם  מקרים של פדופיליה ואירועים מיניים בלתי נוחים לשמיעה, ימים עם פוטנציאל  להיחשף לשערוריות מין.

מרקורי ממוקם בקבוצה זו. הוא פה מול מזל עקרב,  עם הפיתוי המסורתי של הדס ופרספונה. נושא התעללות בילדים מינית,  עלול לתפוס מקום תחת עשירון זה. ייתכנו הרבה שקרים המחפים על מעשים אפלים ומניפולציות להסתיר את המעשים האמיתיים. מרקורי לא יהיה טקטי בעשירון זה וייתכנו סקנדלים הקשורים בניצול ילדים או התאכזרות אליהם.

בין ה:19 למאי עד ה:-22.5.16

מרקורי משתחרר מהנסיגה בדיוק ב-22 ונפגש עם Menkar

מנקר[האב של הלווייתן ] קונסטלציית סטוס – Cetus- יש בצורת

menkar

 מפגש עם מנקר מביא מחלות,  קשיים לשלםחובות, קשיים פיננסיים, הרס חקלאות, סכנת בצורת,  השמדת תבואה ומזון היוצא מהאדמה, שריפה. ונזק. מנקר מושפע מ כוכב שבתאי – ב-14 מעלות,  מביא הרבה חוסר כבוד, כך שמסיימים נסיגה זו עם רגשות מעורבים.

מרקורי בעצירה  במזל שור- מזלות פיקס נפגש עם Almach- בין ה:23.5 עד ה:29.5.2016

 

 

Almach

Almachכוכב שבת באנדרומדה- המושפע מיחסי ונוס מרס ומבשר מזל ובשורות של כסף – בנושא עבודה,  כישרונות אמנותיים ופופולריות עם  כבוד.  הצלחה צבאית שינויים לטובה  ושמחה.

במקביל  פלוטו שוהה ב:17 מעלות במזל גדי צמוד לכוכב השבת וגה ויוצר היבט הרמוני לראש הדרקון במזל בתולה ב: 18 מעלות . יופיטר  השתחרר  מהנסיגה בת ה:4 חודשים שלו במזל בתולה כבר ב:9 למאי] . והוא כבר  במעלה ה:  13º בהיבט של 120 [הרמוני] מעלות לפלוטו.  מתאים לקידום, הצלחות אמנותיות,  החזר כספי, בקשת אירוסין , תכניות לילדים.

מרקורי בשור,  ביציאתו מהנסיגה והעצירה יהיה בהיבט חיובי לפלוטו ויופיטר ומבשר התקדמות פיננסית ומשאי ומתן לקראת פיתרון. מאידך ובמקביל, ונוס במזל תאומים ב:24.5 תהיה בהיבט קשה במיוחד עם מרס בקשת- היבט לוחמני, סכנות ביטחוניות, טרור עולמי חוזר ביתר שאת  ובמערכות יחסים צפי לפרידות בקשרים לא יציבים. הרבה פעמים מרקורי בנסיגה,  עוצר תהליכים ובתום הנסיגה הכל מתפרץ. הימים של השבוע האחרון של מאי בואך חודש יוני צפוי להיות מהמסוכנים ביטחונית. ועל כך בכתבה אחרת. 

 

 

כל הזכויות שמורות לפםנינה כץ   18.4.2016

 

23הערות

 1. ויקי

  תיקון מטרת הנסיעה חידוש קשר זוגי שלא צלח בעבר

 2. ויקי

  פנינה שלום, תודה על המידע הרב,
  אני בת מזל מאזניים אופק בדלי מתחכננת נסיכעה לחול ב 26.4 עד 1.5
  מטרת הנסיעה חידוש קשר מהעבר שלט צלח, הבחור במזל סרטן אופק כנראה בתאומים
  לפי הנכתב ניתן לחדש בתקופה זו קשריים מהעבר, האם ה.בנתי נכון? האם נכון עבורי לטוס בתאריכים אלו?? תודה רבה ויקי

  • פנינה כץ

   ויקרי שלום

   שימי לב שאת מגיבה לכתבה על נסיגת מרקורי שנה שעברה -2016 בין סוף אפריל לסוף מאי.
   השנה נסיגת מרקורי תתחיל ב:9.4.2017 ואין לי מושג וגם לא יכולה להמליץ לך לנסוע או לא לנסוע. אני לא מכירה את מפתך האישית.
   אני חוזרת שוב, מדור שאלות-תשובות זה, לא עוסק במפות פרטיות .מי שרוצה מפה פרטית ימצא את הדרך להגיע אליי.
   כל טוב
   פנינה

 3. א.ע

  היי פנינה, אני עוקבת אחר האתר שלך והמאמרים שאת מעלה. תודה לך על המאמרים והתחזיות המרתקות שלך, כמו זה המדבר על נסיגת מרקורי ואכן הרגשתי אותו כבת מזל תאומים שהתבטא בקצר בתקשורת ביני לבין בן זוגי שהוא בן מזל בתולה ושהביא אף לנתק ביחסים בינינו בתחושה כבדה של החמצה. האם סיום הנסיגה יכול להביא לחזרה או חידוש היחסים או לפחות ניסיון ללבן את הדברים, אני גם מודעת לעובדה שתאומים ובתולה זאת לא ההתאמה הכי אידיאלית, אבל אני מאמינה שיש גם יוצאים מן הכלל. תודה לך פנינה על העשייה המבורכת שלך, תבורכי ויישר כוח!

  • פנינה כץ

   שלום לך א. ע

   קרה לך מה שקורה להרבה זוגות המושפעים מנסיגת מרקורי שמגיעים למבוי סתום ביחסים ואף נפרדים. לעיתים זה יכול להיות סוף הקשר ולעיתים סיום יחסים בזמן נסיגת מרקורי הוא רק עוד אפיזודה.
   הבעיה היחידה שבני מזל תאומים סובלים בשנתיים אלה, מהשלכות שבתאי ומרס במזל קשת בבית הנישואין של בני המזל. ובני מזל בתולה סובלים מהשלכות כוכב נפטון במזל דגים, בבית הנישואין של בני מזל בתולה, לכן אין לדעת אם יחסים אלו אולי מתקרבים לדרך ללא מוצא. אבל אינני יודעת!!! הכתבות והתחזיות שלי מנסות לתת מקסימום מידע אך הן לא על תקן תשובה אישית לבעיה שאת מעלה.

 4. אורלי

  היי פנינה, חייבת לציין כל כתבה יותר ויותר מרתקת, ממש כיף לקרוא כל מאמר , מתי תעלה לנו תחזית 2016-2017 של מזל תאומים?

  • פנינה כץ

   היי אורלי.

   תודה רבה לך.
   שבוע הבא תעלה התחזית. אני מתחילה כבר לעבוד עליה בימים הקרובים.

   חג שמח 🙂
   פנינה

 5. הילה

  הבוסית שלי ת.ל 12.6.1965 (שעה לא ידועה) עובדת עם חברת ביטוח גדולה הרבה זמן. החברה החליטה לקצץ ולאחר משא ומתן ארוך הוסכם על המשך פעילות משותפת. אך החוזה הגיע במייל בסוף השבוע והיא חוזרת מחופשה רק ב 3.5. כמובן שהם מצפים שהיא תחתום על החוזה. האם לדעתך מומלץ להמשיך משא ומתן על סכומי כסף/ תנאים וכו׳ ? ובמידה שהיא אכן תחתום, מה המשמעות של החתימה במועד הנסיגה?
  תודה ובברכה
  הילה

  • פנינה כץ

   הילה שלום

   לא ממליצה לנהל משא ומתן על כספים ותנאים בזמן נסיגה זו. ואם היא תחתום בזמן נסיגה, אתם עלולים להזדקק במוקדם או במאוחר, לדון שוב בכל. כלומר אין לחוזים וחתימות בזמן נסיגה אורך רוח לטווח ארוך ובדרך כלל, זה נגמר בהבנה[או שלא] שצריך לעשות הכל מחדש, או חוסר התייחסות לפרטים חשובים שנשמטו בזמן עריכת החוזה, או אי הבנה של אחד הצדגדים עם נטייה להתאכזב את החוזה.

   בברכה
   פנינה

 6. אורה

  פנינה שלום :
  רציתי לשאול איך מתמודדים ב8 השבועות הללו של נסיגת מרקורי ?
  איך מעבירים אותם איך לשלוט על מצבים לא נעימים מעצבנים ומה עם ההתנהלות הפיננסית למה הכוונה ?
  אני ממש חוששת מכך איך זה ישפיע על מזל דגים על חלקו הראשון

  תודה אורה

  • פנינה כץ

   היי אורה
   אנחנו עוברים 3 נסיגות בשנה מינימום. ושורדים לא? בהתנהלות פיננסית יש גורמים נוספים מעבר לנסיגת מרקורי כמו נסיגת מרס וההיבט המרובע בין יופיטר לשבתאי כתבתי עליו בהרחבה <במה צופנים לנו הכוכבים </a>
   כלומר, מרקורי זה לא הדבר הכי גרוע שיכול להיות. ההבדל שהידיעה וההסבר גורמים לעיסוק בזה באופן שונה מאשר טרום ידיעתך במשך כל השנים כשמרקורי ושאר הכוכבים יצרו היבטים מורכבים, בעייתיים אך גם טובים נכון?
   אנחנו בשנה קשה מבחינת כוכבים כל אחד מרגיש את זה בתחום אחר. נסיגת מרקורי היא מלאת תקלות ושיבושים אך לעיתים עוברים אותה בקלות מאוד. לבני מזל דגים-תאומים-קשת ותאומים קשה יותר בגלל נסיגת מאדים בקשת והימצאותו של שבתאי בקשת המקרין על קבוצת מזלו זו. אבל זה היה כל כך הרבה פעמים. היתרון לדעת את זה זה להימנע משטויות כמו ניסיונות להשקיע בעת זו. אך בכתבה על נסיגת מרקורי יש המלצות ברורות מה טוב ומה לא טוב לעשות .
   בהצלחה שמרקורי יעבור לך בקלות.

   בברכה
   פנינה

 7. ענת

  היי פנינה, תודה רבה על הסבר מפורט ומרתק בהבנה את הדברים. האם נסיגת מרקורי בשור משפיעה על מזל בתולה יותר מהמזלות האחרים בגלל שהוא הכוכב השליט??

  • פנינה כץ

   שלום ענת?
   תודה.
   נסיגת מרקורי משפיע על מזלות בתולה ותאומים [או בעלי האופק של מזלות אלה] בדרך כלל יותר. אך נסיגת מרקורי בשור היא הרבה פחות קשה לבני מזל בתולה מאשר נסיגת מרקורי בתאומים, בקשת או בדגים .מה שמקשה כמובן על בני מזל בתולה במיוחד בתקופה זו היא נסיגת מרס בקשת שהוא יוצר היבטים דיסהרמוניים לבני מזל בתולה וגם יופיטר בנסיגה לפחות עד ה:9.5 לא גורם להרבה נחת. זו תקופה מאתגרת מאוד מבחינת היבטי הכוכבים. החודש יש נסיגת חמישה כוכבים מה שמאט באופן בולט את נושאים מסויימים.
   בקיצור 🙂 סבלנות
   אני יודעת, מצרך נדיר בימים אלו.
   חג שמח 🙂
   פנינה

 8. שמואל

  מעולה פנינה! תודה רבה כרגיל!

  • פנינה כץ

   שמואל שלום

   תודה רבה על הפרגון.
   שמחה שאהבת.
   🙂

 9. דוד

  כתבה מעולה פנינה! תודה כרגיל

  • פנינה כץ

   היי דויד
   תודה רבה לך.
   שמחה שאהבת.
   🙂

 10. אלישבע

  היי פנינה, תודה. הנה את גם פותרת בעיות טכניות…….
  באשר לכתבה. כמו שכבר נאמר, הכתבה מרתקות מעניינת ויכולת הניתוח שלך את כל התסבוכת הזו מדהימה.
  ישר כוח. תענוג גדול.

  • פנינה כץ

   היי אלישבע

   נושאים טכניים לא זרים לי בתור מי שמנהלת את האתר האסטרולוגי של עצמה עם אפס קורס מחשבים. ברם, זה לא אומר שאני פותרת הכל 🙁 אבל משתדלת מאוד לא לתת לדבר הטכני הזה להפריע לחיי 🙂
   ותודה רבה לך אלישבע על המשוב המחמם לב על הכתבה.
   חג שמח !

 11. ישראל בן יהוידע

  סצנה מורכבת….
  ניתוח מרתק של תמונת המצב השמימית פנינה, קראתי בעניין והיכולת שלך לראות את המורכבות והפרטים הקטנים לכאורה הקשורים להיבטים השונים של הליקוי מלמדת על האיכויות שלך כאסטרולוגית…!
  תודה
  ישראל בן יהוידע

  • פנינה כץ

   היי ישראל

   תודה רבה.
   אנחנו חיים בתקופה עם סצינה מורכבת. השבוע מתחילה נסיגה של חמישה כוכבים יחד מה שמצביע על האטה של תגובות, של מי? , התייחסות ביחס לאירועים הנוקבים והקשים שמתרחשים ויתרחשו בתקופה הקרובה. לאדם באופן פרטי שמגיב בליבו או במחשבותיו לאירוע לא מסתכרן עם תגובות של ממשלות ומנהיגי עולם ביחס לאירועים. ומאידך אנחנו בתקופה שאין הרבה מנהיגים אמיתיים בעולם שמסוגלים להוביל את האנושות לחוף מבטחים החל מהטרור העולמי, בעיית הפליטים שיוצרת שינוי דמוגרפי משמעותי עם השלכות להרבה שנים, אג'נדה כלכלית בעייתית כשקבוצה קטנה מנהלת את הכסף העולמי והעוני שגדל הוא בקרב האוכלוסיה העובדת מה שקרה באירועים שהובילו למהפכה הצרפתית. הכל כמו מוביל לשינוי תודעה שכמובן יקח עוד זמן ארוך. הנה כתבה לגבי שינויים בתודעה קורים , נכתבה בשנת 2012

 12. הגר נחום

  מאלף מרתק עשיר יסודי.רק אסטרולוגית כמו פנינה מסוגלת לניתוח מקצועי שכזה .אני התמכרתי .

  • פנינה כץ

   היי הגרי
   המון תודה רבה כמה פרגון.
   מחמם את הלב.
   תודה רבה

השאר תגובה