מרקורי בנסיגה ינואר 2016

            מרקורי בנסיגה בין ה-25.1.16-5.1.16

כבר מה-1.1.16 [5 ימים לפני הנסיגה] מרקורי נכנס לפוזיציה שנקראת עצירה- Stationary שהכל עומד מלכת ובמקרים רבים זמן העצירה קשה אפילו מהנסיגה עצמה.הנסיגה הרשמית מתחילה ב-5.1.16 בשעה
15:05
הפעם מרקורי מתחיל את נסיגתו מהמעלה הראשונה של מזל דלי וכבר ב-9.1.16 מרקורי חוזר למזל גדי ומסיים את הנסיגה

נסיגת מרקורי חוזרת אלינו כמעט כל רבע שנה והפעם הנסיגה מתחילה במזל דלי [מעלה ראשונה]

מרקורי  והשפעתו בנסיגה:

הוא אחראי על התקשורת. כשהוא מתחיל בנסיגה שלו מתחילה סאגה של תקלות תקשורת בכל הרבדים. החל מתקשורת ניווט לוויינים, מודמים, שרתים ועד שיבושי טיסות, תחבורה ומערכות מרכזיות ובקרה של ניווט בכבישים, מחשבים. מרקורי שולט בנושאי בריאות לכן בזמן נסיגה הוא יוצר בעיות במרכזי בריאות, כמו עלייה בתחלואה ועומס על בתי חולים ועד אופציה לשביתה. תקלות ושביתות אופייניות גם בתחום בתי הספר, חינוך, אוניברסיטאות. נסיגת מרקורי מציפה בעיות במסגרות לימודיות שלא טופלו עד הסוף או שהוזנחו היא מבליטה שיבושים של תחבורה, עם עלייה בתנועה במיוחד ברמת הפקקים והתקלות בכבישים, תקלות במכוניות ועד נטייה גוברת לתאונות. נסיגת מרקורי בדלי תגביר את התקלות הטכנולוגיות בעולם וסכנות של תאונות מטוסים, לוויינים.
נסיגת מרקורי בדלי:
מסמלת את האדם המורד, המחפש להשתחרר מעבדות או מתנאים של עבדות. הוא מסמל נושאים אנושיים העוסקים בצדק חברתי ובשוויון בין אנשים כשהנסיגה מעצימה מצד אחד את הגזענות ומצד שני את הלחימה בגזענות. מרקורי בדלי הוא במזל אוויר ובקבוצה קבועה העוסקת בעקרונות אנושיים תרבותיים וחברתיים. כשמרקורי מתחיל נסיגה במיקום כזה הוא מעצים את הצורך של האדם להיות חלק בלתי נפרד מאמנה חברתית, אנושית צודקת והוגנת.

מרקוריוס שליחו של זאוס.

מרקורי מתחיל את נסיגתו בבית 8:

בית 8 עוסק בהישרדות פיזית[חיים ומות] – כלכלית. כשמדובר בעולם, הוא נוגע במקורות האנרגיה, המזון העולמיים, הבריאות העולמית [מחלות זיהום ומגפות], במקורות המים, אוויר, אדמה, יערות ולכן באקולוגיה של מקורות אלה על מנת שימשיכו לספק את צרכי האנושות והטבע. כל אלה מתקשרים למקורות הכוח העולמי שמתורגם לכלכלה. כלכלה המתקשרת לתשתית המסחר העולמי בין מדינות, בעזרת בנקים, גופים פיננסיים, ומכאן מגיע הצורך בנשק וצבאות של מדינות המגוננות על הסדר הפנימי בתוך המדינות ויחד על הסדר העולמי שמגונן על החלשים מפני החזקים. בית 8 העולמי עוסק בילודה ובתמותה, בשמירת איזון והמשך תהליך האבולוציה האנושי ושל הטבע ובכך את היכולת לצמיחה חידוש מאגרים ומקורות על מנת שהעולם ימשיך לשרוד ולספק לאנושות את צרכיה.

מפת נסיגת מרקורי מתחילה רשמית ב-5.1.2016 בשעה 15:05 עם אופק תאומים[ כשמרקורי הוא שליט המזל] כשמרקורי שוהה בבית 8 במזל דלי :

איך נרגיש?
ניתוח רגע התחלת הנסיגה:
מרקורי בדלי במעלה '1:
הפעם הנסיגה מבטאת רמת תוקפנות גבוהה מהרגיל, בגלל יחסי מרקורי מרס הקשים[ריבוע מדויק בין מרקורי בדלי עם מרס בעקרב]  ולצערנו גם משך זמן ההיבט הוא כעשרה ימים מה-1.1.16 עד ה-10.1.16 .
רוח קרה מאוד מזג אוויר קיצוני עלולים להביא גלי קור קיצוניים אך מנגד חום קיצוני באיזורים דרומיים בעולם על רקע מרובע אורנוס פלוטו נסיגת מרקורי תהיה עוצמתית לגבי אסונות טבע בשתי ההמיספירות.
כשמרקורי בנסיגה בדלי עלולים להיות הרבה מאוד קצרי חשמל נפילות מודמים של מחשב,  או לוויין שמפסיק לתפקד, סכנות של תאונות מטוסים ומכות חשמל וחשש מירי של טילים.
התחלת הנסיגה הרשמית ב-5.1.16 – אך כבר ב-1.1.16 תתחילו להרגיש את "נחת זוהרו" כשסתם בלי הודעה מוקדמת מכשירים יתקלקלו, רכב יושבת והחימום-מזגן -תנור חשמל יפסיק לתפקד.
שליט המפה מרקורי בין ה-10-5.1.16 מרקורי בהיבט מרובע למרס בעקרב. היבט מיליטנטי במיוחד במפה של מדינת ישראל מזל תאומים מייצג את בית 8 הבית של צה"ל ומרקורי שליטו מרס בעקרב "יושב" באופק של מפת מדינת ישראל ומייצג את אויביה.
הימים האלה בין ה-10-1.1.16 מסוכנים מאוד רב אירועים עם סכנות פיגועים והתמודדויות צבאיות רבות.
השמש צמודה לפלוטו בין ה-6-1.1.16 ומהווה איום של אירועי מוות.
השמש בין ה-9-6.1.16 בהיבט מסוכן לאוראנוס בטלה מבטיח מתקפות פתאומיות ויש עליית מדרגה "בהפתעות." , היבט זה גם מייצג ברמה החברתית מחאות, שביתות, חסימות כבישים, ריבוי תאונות דרכים, קלקולי מנועים, ביטולי נסיעות, פקקים אנשים הופכים תחת היבט זה חסרי סבלנות, עצבניים, אלימים, תוקפניים.
במקביל ביום הנסיגה ונוס בקשת יוצרת היבט 90 מעלות לנפטון בדגים בעייתי מאוד ברמה רגשית אובדן אדם יקר העלול לגרום לתחושת ובשורות כלכליות לא טובות.

נסיגת מרקורי בבית 8 העולמי: תשים דגש על נושאים הקשורים בבית 8 שהם קשורים בהישרדות פיזית כלכלית . מרקורי בנסיגה בבית 8 יהיה הפעם בדלי בהיבט של 90 מעלות למאדים בעקרב מה שמחדד את נושא הכאוס אותו מייצג הטרור העולמי, ואת הצורך להתמודד עם הנושא באופן מגויס יותר מצד כל מדינות העולם. היבט זה גם מגביר את העלייה של מוקדי הטרור, מתיחות בעולם ופגיעות במקורות החשובים ביותר לקיום שגופי טרור עלולים לעולל בתקופה הקרובה. נסיגת מרקורי בבית 8 העולמי מעלה את רף סכנת הזיהומים ומחלות מדבקות המתפרצות במפתיע, נסיגת מרקורי בדלי מייצג את נושא הסייבר העולמי ואת הסכנה לחבל בנושא הטכנולוגי של מדינות כדי להפר את האיזון. מרקורי בנסיגה בדלי עלול לעודד גופי טרור לעסוק בטרור סייבר ובטכנולוגיות מתוחכמות אך גם בחומרים כימיים רדיואקטיביים המתקשרים באופן טבעי למרקורי במזל דלי. נושאים הקשורים בבית 8 מתקשרים למקורות אנרגיה בעולם ונסיגת מרקורי יכולה להעיד על אובדן מקורות, על בצורת, אסונות טבע שפוגעים באנשים רבים, במקורות מים, במקורות אנרגיה שמזינה את העולם, כמו חקלאות, גידולים חיוניים, זיהום במים, אוויר, וים העלולים להיפגע ותיתכן תגובת שרשרת שמשפיעה על כלכלות של מדינות. ההיבטים שיש באותו יום של תחילת הנסיגה, כמו צמידות וונוס עם שבתאי בהיבט מרובע לנפטוןשזה היבט של זיהום אוויר גבוה יותר, בצורת, יובש, מחסור במים, זיהומים כימיים, הרעלות גז וחומרים ביולוגיים אחרים שישדרגו את הבעיות האקולוגיות וכל זה לא יחד עם בעיית הפליטים שעלולה להתעצם דרך כאוס בנושא, ריבוי אסונות הקשורים בהם קשיים גדולים, מחלות וזיהומים עלולים להציף את המודעות האנושית בחיפוש פיתרון מובנה כדי לדאוג להישרדות האנושית באופן מושכל יותר. רשימת האירועים תחת השפעה זו ישליכו על בעיות פיננסיות גדולות בעולם, כמו משברים בנקים, כלכלת מדינות כשצפויה האטה משמעותית בעולם.

מסעו של מרקורי מתחילת הנסיגה ועד חזרתו למעלה שהוא התחיל.

המסלול מתחיל הפעם ב-5.1.16 במעלה הראשונה של מזל דלי כשהוא נצמד לכוכב השבת אלטיר:
מרקורי .1º בדלי ויוצר היבט מרובע למרס בעקרב עד ה-8.1.16 -היבט תוקפני, מילטינטי, מבטיח אירועים צבאיים רבים, ההיבט הוא כעשרה ימים.
ב-.9.1 מרקורי חוזר למזל גדי- נטול יחסים – רמת ההשתוללות היא גבוהה במיוחד כשאין היבטים, נטיה לויכוחים, תאונות, תקלות והרגשה הזוייה. אומרים דברים שאחר כך לא זוכרים שנאמרו כלל. עלייה בתאונות.
מרקורי במעחה הראשונה נצמד לכוכב השבת אלטייר.
השמש 18 מעלות בגדי- כוכב השבת- sheliak- השפעת ונוס מרקורי
עלול לגרום להשפלה, חוסר כבוד,  מוות אלים, בעיות עם אוטוריטה וסמכויות.
בין ה-15-13.1 מרקורי בגדי צמוד לשמש בגדי סיטואציה הנקראת – Cazimi. הנסיגה תורגש בשיא רמת התקלות,  כשהשמש צמודה למרקורי היא מתיכה את מרקורי , תחושת עיוורון ואטימות מאוד גדולה ובפרט הנטיה לויכוחים, תקשורת של מריבות ואווירה לא טובה,
ב– 14.1 כוכב השבת -.Manubium14'59השפעה של שמש-מרס.
– כוכב שבת בעל אופי קיצוני אחראי על פיצוצים, אש, שריפות, טמפרטורות קיצוניות ואירועים צבאיים .
ינואר 20 -מרקורי 17 מעלות בגדי מרובע מדויק לאוראנוס בטלה -אירועים פתאומיים, עלייה בתאונות, מחאות, שביתות. ריבוי תקלות חשמל.
ינואר 22- מרקורי ב-16 מעלות צמוד לפלוטו בגדי.- סוף תהליך עבודה, סיום של פרק בחיים והתחלה חדשה.
26 בינואר- מרקורי יוצא מהנסיגה אך עדיין בעצירה במעלה 54'14 צמוד עדיין לפלוטו- Station Direct .- מרקורי בעצירה מתנהל בכבדות כמו רכבת משא המטפסת על האברסט. אין מה לצפות לתזוזה ימים שעומדים כמו "שתיל".
30 ינואר מרקורי משתחרר לגמרי מהעצירה אך מרקורי בצמידות מדויקת לפלוטו.- כל מה שהוא לא סיים בדצמבר ובמהלך ינואר הוא מסיים עכשיו. תהליכי פרידה, עזיבת עבודה, עזיבה מקצועית. אירועים בעלי אופי אלים.
1 בפברואר מרקורי מרובע לאוראנוס בטלה וללילית – פרידות, שינויים, התפטרות, מחאה מרד אדם מחפש את חירותו ומוכן לשלם את המחיר.
6 לפברואר מרקורי בהרמוניה ליופיטר בבתולה.- מעולה להתחלת עבודה, חתימה על חוזה, התלחלת פרויקט, הסכם.
15 לפברואר מרקורי חוזר מהצללים למעלה ראשונה של מרקורי בדלי כמו שהתחילה הנסיגה.חוויית הנסיגה של מרקורי:
בזמן נסיגה לכאורה מרקורי יורד "למטה לממלכת העולם התחתון". קרוב יותר לרוח ולנשמה והופך להיות דומה למוח הימני למוח היותר אמוציונאלי. הרגישות תגבר נפשית וכל תחושה והרגשה תיראה ממש אמיתית. תשומת הלב תתייחס לפרטים שלפני כן לא התייחסת. מרקורי בנסיגה נוגע 3 פעמים באותה מעלה וימריץ אותנו להתייחס כל כל פעם מחדש לאותה בעיה עם מגבלות מרקורי במצב כזה. מה שבטוח, אי אפשר להתבונן מהצד באופן קר ואובייקטיבי בזמן נסיגת מרקורי ולהפוך לטייס אוטומטי.
בזמן הנסיגה, יש נקודות חשיבה מסוכנות, כי אנחנו מבולבלים, עושים טעויות ולא מבינים טוב את זולתנו. ולכן כל מה שקשור בהחלטות שקשורות בעבודה, תפקוד ועשייה כדאי לבחון אותם שוב אחרי שהנסיגה מסתיימת. לא תמיד ניתן לדחות כשהכל קורה ברצף ותוך כדי הנסיגה. הבית במפה שלכם ששם מרקורי יבצע את הנסיגה זה יהיה הזון המבולבל. ותמצאו את עצמכם שואלים מיד אחרי כל החלטה הקשורה לבית בו מרקורי נסוג, האם זה באמת מה שרציתי? לכן מומלץ לפני הנסיגה של מרקורי כשהמוח עדיין צלול, מואר ובוחן את העובדות לפני הנסיגה באופן מדויק יותר להחליט מה שחשוב לכם. ואז אפשר להאט את הקצב בזמן הנסיגה ולהרשות לעצמכם להיות במימדים אחרים של חשיבה.
מה מומלץ לעשות בזמן נסיגה:
ממשיכים לעבוד כרגיל וזוכרים לא להיעלב מכל שטות- נטייה טבעית לשמוע באופן מעוות ולהיפגע מכל דבר. אפשר לשלוט בתגובות אם מחליטים לספור עד 10. לנהוג בזהירות ולבדוק שיצאתם עם מספיק דלק לנסיעה ארוכה. לא להיכנס למריבות מיותרות עם בני זוג איך? לא לראות את הפגמים ולא לחשוב שאתם מושלמים.
לזרוק מהמחשב חומרים ישנים שתוקעים אותו, לפנות ניירת מיותרת לפנות מגרות בגאז' של רכב ובוידעם. לסדר אלבומי תמונות ורשימות . לבקר אנשים שמזמן לא ביקרתם ולהרים טלפון לאנשים מהעבר לדעת מה קורה איתם, מתאים לפגישת מחזור ועיסוק בעבר כחלק מתהליך פינוי, ניקוי וסגירת מעגלים. להשלים עם מי שעשינו ברוגז או לבקש סליחה על פגיעה ומעשה שנעשה לא בזדון. לחדש קשרים עם אנשים שהתגעגענו אליהם יכול להיות שהם גם מחפשים אותנו. אל תתפלאו שמה שאיבדתם יימצא בזמן הנסיגה של מרקורי.

איך נסיגת מרקורי בדלי-גדי תשפיע על המזלות:
מומלץ לקרוא גם את המזל העולה באופק.

טלה
הנסיגה מתחילה בבית החברתי שלכם ועלולה להשפיע על מערכות יחסים חבריות חוסר הבנות, רגישויות ביחסים, חברים עלולים לגרום לכם לכעסים ואף לניתוקי קשרים. נסיגתו של מרקורי מה-9.1.16 לבית הקריירה תגרום לשיבושים ואי וודאות לגבי עתיד עבודתכם, תפקידכם ואולי מתרחשים שינויים משמעותיים במערכת שסביבכם ויש קשיי הסתגלות ותקלות הנובעות מהשינויים והשיבושים הפוטנציאליים הנובעים מרה ארגון, שינויים במסגרת, מעסיק חדש וביטולי פרויקטים שהיו יקרים לליבכם אך גם מעסיק עלול להרגיזכם .

שור:
הנסיגה מתחילה בבית הקריירה שלכם כשמרקורי מתחיל את הנסיגה במזל דלי השלכות אלה עלולות להשפיע על מתח ביחסים עם המעסיק או אי וודאות לגבי עתידכם המקצועי.ועד ה-10.1.16 תרגישו לחצים בכל מה שקורה ואווירה סוערת שינויים המעוררים חששות בתחום הפיננסי ואולי עתידכם הופך להיות לוט בערפל. מעברו של מרקורי ב-10.1.16 לבית 9 מבטא קשיים בירוקראטיים אם אתם בתקופה של לימודים ייתכנו קשיים ואי בהירות לגבי ההמשך ואולי ביטול נסיעה או מחשבה נוספת אם לנסוע.
תאומים:
הנסיגה מתחילה בבית הנסיעות במזל דלי וייתכן ונושאים המתקשרים ללימודים או נסיעות יתבטלו או שתסעו באווירה מתוחה. כבר ב-9.1.16 מרקורי עובר למזל גדי לבית ה-8 מה שישפיע על נושאים כלכליים, תקלות ושיבושים ייתכנו בניירת המתקשרת לבנקים, פיצויים, משכנתא וכדאי להיות עם אצבע על הדופק בתחום הפיננסי מומלץ להימנע תחת השפעה כזאת להתחיל תכניות כלכליות פיננסיות כולל ביטוח או פנסיה. מרקורי בפוזיציה כזאת הוא חלש יותר ועלול להשפיע על ירידה אנרגטית ולהרגיש חולשה במערכת החיסונית.
סרטן:
נסיגת מרקורי מתחילה במזל דלי בבית ה-8 שלכם ותרגישו רגישות בריאותית מצבי רוח עולים ויורדים אך גם חששות בתחומים הפיננסיים וכדאי להימנע מרכישות והשקעות בימים אלה.. מעברו של מרקורי הנסוג לבית הזוגיות ב-9.1.16 תרגישו עצבנות ומתח ביחסים האישיים והזוגייםן ותצטרכו להתמודד עם רגישות יתר ביחסים ובתגובות שאולי יהיה כדאי לשקול מראש אם היחסים חשובים לכם. שותפויות עסקיות ושיתופי פעולה עלולים להיות מושפעים מנסיגה זו.
אריה:
נסיגת מרקורי מתחילה הפעם בבית הזוגיות ועשויה לגרום לכם לפתח ציפיות יתירות ביחסים שרק התחילו ולסבול מנחיתה לא נעימה ואולי להיכנס לויכוחים שיסתבכו. לא מומלץ כמובן לחתום על חוזים והסכמים בפוזיציה כזאת. מעברו של מרקורי כבר ב-9.1.16 למזל גדי ולבית העבודה עלול להשפיע על תקלות, איחורים ודחיות של פרויקטים אך גם כדאי לשים לב לנושאים הבריאותיים כי הרגישות הפיזית עלולה להתגבר.
בתולה:
נסיגת מרקורי מתחילה מבית העבודה/בריאות במזל דלי ותשפיע בראש ובראשונה על רגישות בריאותית בנושאים האופיינים כמו נשימה, אלרגיות וקיבה. אך גם על אי סדרים, התפטרות של מישהו כשעול עלול ליפול עליכם אך גם תקלות במכשירים חשמליים ודיגיטליים. דחיית מפגשים ואולי בשורת ביטול. נסיגת מרקורי הפעם אגרסיבית יותר ולכן מומלץ להיזהר לא לקחת סיכונים פיזיים כמו טיפוס למקומות גבוהים ועיסוק במכשירים חדים העלולים לפצוע אתכם.
מאזניים:
נסיגת מרקורי מתחילה מהבית העוסק בילדים ורומנים והשפעתו עלולה לעורר רגישות בילדים ואי יציבות ובמערכות יחסים אולי דאגה לגבי הריאות הילדים. היכרויות תחת היבטים אלה פחות מוצלחות ועלולות אף לפגוע בכם. לגבי ילדים קטנים צריך לשים לב שלא ישחקו במכשירי חשמל ובמכשירים חדים. יש נטייה גדולה יותר לפגיעות מומלץ להיות זהירים וקפדנים יותר.מכיון שהיבטי מאדים קשים למרקורי תצטרכו להיות זהירים במערכות יחסים מה אתם אומרים או פולטים.
עקרב:
נסיגת מרקורי בדלי תשפיע עליכם במיוחד בגלל יחסי מרקורי עם מאדים בעקרב תרגישו עליית, איבוד סבלנות ועליה מהירה של עצבנות. המתחים הפעם ישפיעו על מערכות יחסים משפחתיות העלולות לסבול מעצבנות ותגובות בעייתיות. מכשירים עלולים להתקלקל וכדאי להקפיד בעניין רכב מכוניות שלא ייגנבו. יחסים עם אחים עלולים להיות מתוחים מהרגיל והתגובות בעייתיות. לא מומלץ לעסוק בשיפוצים ורכישות לבית משום סוג בתקופה כזאת
קשת:
נסיגת מרקורי תתחיל בדלי ותשפיע עד ה-9.1.16 בנושאי תקשורת ותצטרכו לסנן הבטחות שנותנים לכם בימים אלה ולהימנע מחתימות על חוזים או התחלת פרויקטים.הפעם תשפיע מרבית הזמן מה-9.1.16 על נושאים פיננסיים, עיכובים של כספים או הבטחות שלא יקיימו כלפיכם.חברים ושותפים עלולים לאכזב אתכם. היו זהירים מקלפטומנים ומגניבות של כסף, ארנק או משהו יקר אחר ובוודאי להימנע מרכישות לא חשובות באמת. אתם תרגישו בלבול בחלק מהזמן וכדאי בנושאים פיננסיים חשובים להיוועץ באנשי מקצוע.
גדי:
נסיגת מרקורי מרבית הזמן תהיה במזל גדי ובהיבטים לא פשוטים ולכן מומלץ להיות שקולים בהחלטות מכל סוג. כשמרקורי יהיה בדלי עד ה-9.1 תהיו בלחצים פיננסיים גדולים יותר והוצאות פיננסיות עלולות להיות מיותרות. כשמרקורי יחזור למזל גדי ב-9.1.16  תרגישו אי וודאות לגבי נושאים מסיימים בעבודה, אולי דחייה, ביטול נסיעה או שינויים שיעמיקו את הבלבול. מרקורי הפעם מייצר סוף של תקופה בעבודה והתחלה חדשה אולי שינוי במסגרת או שיהיה שינוי בכיוון העיסוק או המעסיק.
דלי: נסיגת מרקורי מתחילה רשמית ב-5.1.16 במעלה הראשונה של מזל דלי ותשפיע עד ה-9.1.16 ומיחסיו של מרקורי בימים אלו תרגישו עצבנות ומתח בעבודה עם צורך לעשות שינוי. אנשים כמו מעסיק עלולים לגרום לכם לתגובות אימפולסיביות ותוכלו ליישב את מצבכם רק באמצע פברואר. נסיגת מרקורי בדלי עלולה להשפיע על רגישות בריאותית דרכי נשימה ודחיית נסיעות או החלטות חשובות אחרות.
דגים:
נסיגת מרקורי מתחילה בדלי ותשפיע על רגישות בבריאותכם ועלייה במתח ובציפיות שלכם להספיק יותר מכפי שאתם מסוגלים. עייפות וירידה אנרגטית ישפיעו עליכם. מעברה של הנסיגה למזל גדי מה-9.1.16 ישפיע על נושאים חברתיים ורגישות לאמירות מסוימות. אי הבנות עם חברים יאפיינו תקופה זו נושא התדמית שלכם יהיה רגיש בזמן הנסיגה ומומלץ לא להיסחף לויכוחים המתקשרים באגו.

השאר תגובה