מתי להתחתן? ואולי מתי להימנע מלהתחתן?

מתי להתחתן? ואולי מתי להימנע מלהתחתן?

כדי שיום הנישואין שלנו יהיה הכי מוצלח נטרח להזמין את האולם המומלץ. נטעם את התקרובת כדי שכל אורחינו יהיו מרוצים. נדאג שיהיה נוח לכולם להגיע. נלך למעצב השמלות והחליפות הטוב ביותר ונכין הזמנות מהודרות אם אפשר מקוריות ולא נפסיק להשקיע לטרוח ואף לדאוג עד הרגע האחרון כדי שהתזמון מהצלם דרך ה- די ג'יי והמוזיקה שלו יהיו מושלמים. והדבר שלעיתים קרובות, אנחנו פחות מתייחסים הוא לתאריך הנישואין או חושבים שלהתחתן בתאריך ה-12.12.2012 יהיה תאריך נישואין טוב בגלל כפילות הספרות.

זהו שלא,  אישית אני ממליצה לכם להתרחק מהרעיונות האלה – אסטרולוגית הם לא מוכיחים את עצמם כימים טובים , למה לכם להתעקש? .

נכון הוא שברוב המקרים בעל האולם הופך לקובע הראשי של תאריך נישואינו ועל פי לוח הזמנים וההזמנות שלו יישק דבר ונסכים לפשרות שהוא מציע. אני מזכירה לכולם שאלה הנישואין שלכם ורק אתם קובעים ואם תתעקשו מאוד תשיגו יום נישואין בתאריך אידיאלי. אם תיכנעו כי האולם הספציפי שאתם מתעקשים עליו חשוב אז הוא אינו חשוב כלל אם הוא ייפול ביום אסטרולוגי רע. אתם עסוקים לעיתים קרובות בבחירת יום בקיץ כי אינכם רוצים להינשא בחורף בגלל שמלה וגורמי מזג אוויר מציקים אך לכוכבים יש הרבה מאוד מה לומר לכם בבחירת יום הנישואין.
קשר הנישואין הוא חוזה לכל דבר. מרקורי היא הפלנטה האחראית על חתימת החוזה ושחוזה יצא לפועל כהלכתו . אומנם מרקורי לא אחראי לדאוג על בחירת בן/ת הזוג אבל כשהוא במהלכים לא טובי, ם הוא עלול להשפיע: על איחורים, תקלות, רב חולה, מצלמה מתקלקלת, יום של שיער רע והמאפרת שנעזבה בדיוק ביום הנישואין שלכם על ידי חברה.. מרקורי אחראי על הנושא הטכני, על התחבורה, התקשורת ולכן כל מה שקשור בביצוע המהלכים הטכניים נשלטים על ידי מרקורי וחשוב שהוא יתנהל בימיו הרגילים ולא בנסיגה. 3 פעמים בשנה מרקורי מבצע נסיגה למשך כשלושה שבועות, בימים אלה אמליץ לא להתחתן, פשוטו כמשמעו. וכשהוא בנסיגה מומלץ לא להינשא ולא לעבור את ההכנות של הרגע האחרון בהשפעתו.
נושא אחר שהוא מצד אחד מטריד בכלל תכיפותו הרבה מאידך הוא נמשך למספר שעות וזו תופעה אסטרונומית שנקראת ירח שחור שמשמעו שהירח עובר ממזל למזל, כל יומיים וחצי למשך מספר –דקות ו/או שעות [במקרים קיצוניים גם 24 שעות הוא בהיבט של ה- "ירח שחור" מצב הנוצר על ידי חוסר יחסים של הירח עם שאר הכוכבים בשמיים.. השפעת הירח השחור אינה טובה לכל מה שקשור בהתחלות החשובות בחיינו. כמו : נישואין, חתימה על חוזה. רכישת בית. התחלת עבודה וכ"ו.
לכן מומלץ בחום להימנע מטקס הנישואין שכה חשוב לנו, תחת השפעת ירח שחור.

ולבסוף הכי חשוב שתאריך הנישואין יהיה בהיבטים טובים למפת הלידה שלכם[תאריך הלידה שעת הלידה ומקום הלידה]. יחסים טובים של כוכבים מדברים: היבטים יציבים רגשית, טובים תקשורתית ומבשרים בשורה של הצלחה.


בברכת מזל טוב!!!

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                         6.3.2012

השאר תגובה