נסיגת מרקורי במזל סרטן – יוני 2014

נסיגת מרקורי במזל סרטן – יוני 2014

הנסיגה מתרחשת  בין ה-2.7-7.6.2014


במזל סרטן

הנסיגה מתחילה רשמית ב-7.6.2014 בשעה 14:58
אך כבר ברגעים אלו,  בעודכם קוראים כתבה זו השפעתה כבר ניכרת ומורגשת.

הנסיגה מתחילה במעלה '10'3 במזל סרטן,  מיקום מדויק בו ממוקם כוכב השבת Propus.
כוכב השבת PROPUS – ממוקם בקונסטלציית מזל תאומים – ניתן לראותו קרוב לכף הרגל השמאלית במעלה 26'3 בסרטן.
קונסטלציית מזל תאומים מייצגת את שתי הדמויות המפורסמות  castor ואת Pollux בניה התאומים של האל יופיטר ו-LEDA- מלכת ספרטה.
קסטור ופולוקס התאומים,  הונצחו במיתולוגיה היוונית ובאסטרונומיה כמזל. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות. אך במקביל יחסי קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. השניים בילו יחד כל הזמן ויום אחד הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר,  פולוקס ויתר על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס.  הדבר נגע לליבו של זאוס[יופיטר], אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. באסטרולוגיה האגדה הונצחה דרך מזל תאומים והם גם הונצחו כקבוצת כוכבים באסטרונומיה הם נקראים מעבר ל: Gemini גם דיוסקורסים

כוכב השבת:
Propus ובשמו השני : Tejat prior ממוקם קרוב לכף הרגל השמאלית של התאום הוא כוכב שבת המושפע ממרקורי ושבתאי .

כוכב השבת Propusפרופוס
Propus ושמו השני : Tejat prior הוא כוכב שבת המושפע ממרקורי ושבתאי ממוקם קרוב לכף הרגל השמאלית – השפעתו נודעת בעודף ביטחון עצמי, גאווה ויהירות, חוסר בושה, אינטליגנציה גבוהה, אלימות, עויינות עם אמירות פרובוקטיביות. שולט כללית על איים, נהרות ומקורות מים בכלל. בדרך כלל על סערות בים ותופעות טבע דרמטיות בים.
נסיגת מרקורי בהשפעת פרופוס מצביעה על תקופה לא יציבה:

הנסיגה של מרקורי תחת השפעת כוכב השבת פרופוס תשקף את חוסר היציבות שתאפיין תקופה זו עם אירועים ימיים כולל תופעות טבע קיצוניות כמו הוריקן מפלצתי ריבוי טביעות. בידודו של מרקורי הנסוג במרבית הזמן מצביע על אירועים תקשורתיים שיחרגו מכל פרופורציה ויחבלו במערכות יחסים של מדינות, יחסים חברתיים ובין אישיים. מומלץ לחשוב עד עשר לפני תגובה.

מפת נסיגת מרקורי:


נסיגת מרקורי מושפעת תמיד מהמעלה בה מתחילה הנסיגה וכמובן מהמזל ששם מתחילה הנסיגה ויחסי הכוכבים בין מרקורי הנסוג למפת הכוכבים בשמים.
מרקורי ככוכב האחראי על תקשורת, עבודה ובריאות הוא מהווה "לינק" המחבר בין אנשים,  נושאים , לימודים  ובין המידע המגיע למוח וביטויו המזוקקים דרך דיבור, כתיבה וכל אמצעי תקשורתי ולכן הוא זקוק תמיד למזל הנוטה להיות פתוח, חופשי וזורם ללא כל מעצורים.  והוא מרגיש נוח במיוחד במזלות בעלי פתיחות רבה.
יחסי הכוכבים ברגע הנסיגה: מצביעים על מרקורי בסרטן היוצר ריבוע גדול עם ירח ומרס במזל מאזניים והיבט של 180 מעלות עם פלוטו במזל גדי[בחלקהתחתון] – ברור למדי שמדובר בנסיגה סוערת כי היא מתחברת למרובע הקרדינלי שהוא תסריט המספר על איום, אלימות, משברים בין מדינות, מערכות יחסים כך שהחודש היבט זה מבטא את שיא הסערה.

תחת מרקורי בנסיגה יהיה קל במיוחד להצית לעומתיות והתנגדות. נסיגת מרקורי במזל סרטן היא "הכי אמוציונאלית" והתגובות עלולות לצאת מכל פרופורציה.

איך מרקורי בנסיגה מרגיש במזל סרטן ומה עשוי להתרחש לטוב ולרע:
מזל סרטן[כמו דגים ועקרב] הוא מזל מים  הנוטה להיות מופנם ואמוציונאלי ולכן הוא פסיבי יותר בנטילת יוזמות תקשורתיות.  ברם,  הוא נוטה להגיב [מאוד] למצבים באופן רגשי, להיות הגנתי ולעיתים הגנתי "יתר" על המידה במיוחד כשהוא נוטה להרגיש מותקף בקלות,  אפילו אם מדובר ברק טון הדיבור[השמיעה של בן מזל סרטן ידועה כרגישה מאוד לטונים ולאינטונציות תקיפות או נוקשות] שעלול להישמע תוקף ואולי עם צליל אסרטיבי מדיי. אנשים המושפעים ממרקורי במזל סרטן,  עלולים לתקוף אם ירגישו[יחשוב] שהם מותקפים. מרקורי בסרטן הוא מיקום רווי אסוציאציות ואמוציות ולכן אין קשר בהכרח בין הדברים הנאמרים,  לבין התגובה האמוציונאלית. קוד המפתח להבין את נושא התגובה הסרטנית קשור לרעיון  "שההגנה הטובה ביותר היא מתקפה". אם תקחו זאת בחשבון ותנמיכו טונים ותתנהלו ברכות ונועם,  יש סיכוי להגיע לעמק השווה. לעומת זאת,  נסיגת מרקורי בסרטן,  מפעילה את הפן האינטואיטיבי ולפעמים בלי הסבר הגיוני מגיעה הבלחה אינטואיטיבית שהיא לא פחות טובה בתוצאה מחשיבה הגיונית מסודרת.  בתהליכי נסיגה של מרקורי בסרטן,  לעיתים תהיה הצפה של הזכרונות והרגשות  והם עשויים להיות טובים מאוד להשראה אמנותית וליחסי אהבה,  כמו שאוהבים בעלי קשר בסיסי איתן שהסתכסכו לפני הנסיגה של מרקורי עשויים להשלים דווקא בנסיגה ולחזור זה לזו. חפצים שאבדו,  עשויים להימצא בזמן נסיגת מרקורי.   או מילה שחיפשתם לפיתרון תשבץ,  עשויה לצוץ במחשבה בזמן הנסיגה.  או שתיזכרו בחלום או בדמות שנשכחה. מרקורי בנסיגה הוא "אשף של תעתועי חשיבה" ובמזל סרטן הוא נוטה לבחוש יותר בין מימדי העבר והווה,  כשהם לעיתים קרובות מתערבבים וגבולות הזמן מטשטשים. קל יהיה לכם לפתע לשכוח,  למה פתחתם את הדלת או למי רציתם לחייג.   לעומת זאת,  תיזכרו בדבר שהתקשתם לזכור שבוע לפני נסיגת מרקורי. תופעות אלה,  קשורות בהשפעת הנסיגה על הסינופסיס[קשרי ניורונים] במוח ועל ההבדלים בין המוח הימני לשמאלי. מה שבטוח שמשעמם זה לא!

נסיגת מרקורי בסרטן באווירה תשפיע:
נסיגת מרקורי בסרטן תימשך עד ה-2.7.14 ומומלץ להוסיף חמישה ימים נוספים הנחשבים לימי עצירת מרקורי,  או עד שמרקורי מתיישר ונע בקצב הרגיל שלו.
נסיגת מרקורי תשפיע הפעם,  על ריבוי ויכוחים ומצבי תוקפנות בגלל חוסר הבנה, על רגישות יתר, נטייה להרמת קול מופרזת ובעיקר הרבה תגובות אמוציונאליות ובאמוציות כמו שכולנו יודעים כבר,  אין כל היגיון ורציונל.
השפעת הנסיגה במזל סרטן תהיה קשורה ביתר שאת לרגישויות ביחסים משפחתיים,  ביחסים עם ילדים וליחסי הורים ילדים.
כשמדוברבמשפחה, כדאי יהיה להתארגן עם כללי משחק ברורים במשפחה ובבית כדי להקטין את אפקט נסיגת מרקורי.

תחומים שם תבלוט נסיגת מרקורי במזל סרטן:
השפעת הנסיגה תהיה קשורה לתקלות בנושאי בית, מגורים חפצים במיוחד הקשורים בנוזלים בבית כמו קלקולים בצנרת, אמבטיה, ג'קוזי, בריכה, ממטרות, מערכות השקיה, טפטפות, מגהץ אדים, סכנת כוויות ממים או שמן רותח, ברזים,  מקלחת ושירותים.  כמו כן סכנת גניבות גדולה יותר.
במכוניות תקלות מאפיינות יהיו:  המאייד, רדיאטור, מזגן, מיכל הדלק.
סכנות: לא ממליצה בזמן נסיגה זו לצאת לשיט, תקלות בספינות, סירות. טביעה תהיה הסכנה היותר בולטת בנסיגה זו , עלייה בתאונות הדרכים בגלל גורם אנושי, ייתכנו הוריקנים בעלי עוצמה גדולה מהרגיל, כמו כן, טורנדו קשים, אפקט צונאמי ובכלל תופעות טבע חריגות אחרות הקשורות במים,  בימים, חופים ומקורות מים מכל הסוגים ובני האדם יזדקקו לנקוט אמצעי זהירות גדולים יותר באיזורים מועדים לפורענות.

טבלת התאריכים קריטיים של מרקורי בזמן הנסיגה:

ב-7.6 בשעה 14:58 מתחילה הנסיגה.
ב-17.6 מרקורי עובר[חוזר] בשעות הערב למזל תאומים .
ב-20.6 השמש ומרקורי נפגשים [בדרך כלל עדיף שהם לא ייפגשו בשום צורה לא במפה בסיסית ובוודאי לא במהלך נסיגה] הנסיגה תורגש חזק מאוד ביום הזה וסביב היום הזה.
ב-26.6 מפגש הירח עם מרקורי הנסוג – אל תתפלאו על כלום הוא מעורר מצבים הזויים.
ב-1.7 מרקורי נעצר על המעלה : 23'24 במיקום המדויק של אוראנוס במפת מדינת ישראל –אירועים עלולים להיות בלתי צפויים – עצירה או Stationary
כל מה שלא קרה או לא להתקלקל בזמן הנסיגה לעיתים קרובות קורה בזמן העצירה.
ב-2.7 מרקורי משתחרר מהנסיגה אך צריך לקחת בחשבון את תזוזתו האיטית עד ה-6.7 .

הערות והארות חשובות לסיכום נסיגת מרקורי בסרטן-תאומים:
כמובן שמרקורי הנסוג בסרטן ובתאומים קשורבאופן מסורתי לתקלות וטעויות בתקשורת הכתובה והאלקטרונית, קשור לעיתים לעודף מידע במדיה כולל דיסאינפורמציה, תקלות ברשתות חברתיות, נפילת שרתים ומודמים. טלפונים ומחשבים בכלל.
תקלות אופייניות יהיו : איחורים ושביתות בתחבורה ציבורית, מטוסים, שדות תעופה ונמלים כמו גם ייתכנו תקלות במערכות רמזורים ובמערכות ניווט מכל הסוגים ייתכן אף ובוייז, גוגל פייסבוק..
תיתכנה, תקלות ושביתות במערכות חינוך, ובמערכות בריאות.
חברתית:
מרקורי הנסוג,  נוטה להגביר את הצורך "לפתוח" הסכמים מחדש ולכן יש התגברות של שביתות כל נסיגה של מרקורי. השביתות הפעם,  עלולות לשאת אופי קיצוני יותר בגלל היבטים קשים אחרים של כוכב מאדים עם אוראנוס ופלוטו. אופי השביתות והתחומים בדרך כלל בהשפעת נסיגת מרקורי עלולים להיות בתחומי מרקורי, שהם:
בריאות[הצלת חיים כמו מצילים ופרמדיקים] , תחבורה, מערכות חינוך וכל מה שקשור בנוער עלול לקבל עוצמה דרמטית יותר.
מכיוון שנסיגת מרקורי מתרחשת כשהכוכבים מרס+ פלוטו ואורנוס בהיבטים דרמטיים [מרובע קרדינלי] יהיה לעיתים קשה להבחין,  מי תורם יותר למערכת הבעייתית הזאת של חודש יוני. אך המערך הקרדינלי של מרס פלוטו ואורנוס יוסיפו אלימות, אגרסיה ואסקלציה בנושאים לוחמניים ומלחמתיים באזורים שטרם נמצאו להם פתרונות.

השפעת הנסיגה של מרקורי במפת מדינת ישראל:
מרקורי הנסוג מתחיל את הנסיגה בבית הקשור ביחסי חוץ של מפת מדינת ישראל.  ועל היחסים המורכבים עם עליות ירידות ונתקים נשמע רבות החודש הזה.
נסיגה זו,  תקשה על יציבות היחסים בפרט שמפת ארה"ב החודש עומדת במבחן קשה יחד עם הנשיא אובמה. [מרקורי הנסוג במזל סרטן ממוקם בדיוק במעלה של וונוס של מפת ארה"ב, ועל הוונוס של הנשיא אובמה במעלה 3 במזל סרטן] פרטים על כך בכתבה שלי בתחזית אסטרולוגית כלכלית של חודש יוני .

המפה של נתניהו

במפת נתניהו:
נסיגת מרקורי בסרטן [בצד ימין] ממוקמת על כוכב אוראנוס של נתניהו בבית השותפויות [בית 7] שלו ולכן הסיכוי לפרידות ולשינויים בשותפויות עלול להיות מאוד אקטואלי במהלך החודש.  לא ברור אם זה ליברמן[מזל תאומים] או בנט או שותף אחר, אך קשרים ישתנו ולא יהיו לשביעות רצונו של נתניהו.
מרקורי בצד ימין צמוד לאוראנוס הלידתית הלוא הוא בית השותפויות של נתניהו. במקביל מרס במאזניים [בחית הקריירה] צמוד לכוכביו האישיים בבית הקריירה של נתניהו, יוצרים מרובע קרדינלי עם אורנוס בטלה בבית 4 ועם פלוטו בגדי על חוד החרמש בין בית 2-1. יופיטר שליט האופק של נתניהו[קשת] בבית 8 מסמל סוף יחסים ואולי התחלה חדשה אך על כל אלה נוצר לנתניהו היבט של T. Square- כשבקדקוד ממוקם פלוטו במזל אריה ושולח היבט מרובע אחד לוונוס בשור בבית 5 ולשבתאי בעקרב בבית 12- היבט המבטא שיאים של כוחנות כדי לשרוד. או במילים אחרות "למות או לחדול".

השפעות הנסיגה על מפת המדינה:

סיום הנסיגה יתרחש כשמרקורי הנסוג ייעצר במעלה ה-24 במזל תאומים על האוראנוס במפת המדינה ומבטיח שוב טלטלות כשמיקומו של מרקורי בבית 8 הוא הבית הקשור בצה"ל ומרמז על פעולות צבאיות מפתיעות או תגובות לפעילויות עוינות.
נסיגה זו אינה נראית פשוטה במיוחד גם כשהיא מסתיימת ב-2.7 ועד ה-9.7 מתחיל היבט של מרובע קרדינלי כשהשמש תהיה במזל סרטן בהיבט של 90 מעלות לפלוטו בגדי ו-90 מעלות לאוראנוס בטלה – היבט של מרובע קרדינלי מסוכן עם איום מחודש או המשך של לוחמה או פעולה צבאית.
הנחמה, או מה שמעודד במקביל,  אלה היחסים ההרמוניים בין מרס במאזניים עם וונוס בתאומים שיתקיימו עד אמצע חודש יולי, כך שייתכנו הצלחות למרות האיומים והקשיים או דווקא האיום הקריטי [או "האקדח על הרקה" כדימוי] עשוי להוביל לניסיון להסכמים.

המלצות לזמן נסיגת מרקורי:

ממה להימנע בזמן הנסיגה :
מחתימות על חוזים, מהסכמי נישואין, הסכמי ממון, כניסה לבית , מרכישות יקרות, התחלת לימודים, התחלת עבודה, החלפת מכשירים, החלפת רכב, קניית טלפונים ומכשירים מכל הסוגים. התחלת תהליכים בירוקרטיים מכל סוג, החלפת חשבון בנק, נסיעות עבודה, ניתוחים מכל סוג שיכולים להמתין, בדיקות מעבדה, שיפוץ בית.
מה מומלץ בזמן הנסיגה:
לסיים תהליכים, לפנות חפצים מיותרים, לנקות בוידעם, מגרות, לזרוק ולזרוק כל דבר שלא בשימוש. מנוחה וטיפולים נפשיים שנועדו לשחרר מתחים, טיפולי של רוגע, מדיטציה, פינוק עצמי.
מרקורי בסרטן "תובע" חידוש יחסים משפחתיים, להשלים עם אנשים במשפחה להשקיע ביחסים משפחתיים, ביחסים עם ילדים לעשות דברים משמחים ביחד. לחדש יחסים עם חברים, להתנצל על פגיעות מיותרות.

שאלות הכי נפוצות לגבי השפעת נסיגת מרקורי:

שאלה: מה קורה בלידה או לרך הנולד בזמן נסיגת מרקורי?

כדאי לזכור שלפחות שליש מהילדים בעולם נולדו ונולדים עם מרקורי בנסיגה והכל בסדר. אין שום פגם בהיוולדות של כוכבים בנסיגה. פגמים ובעיות נוצרים ממערכות יחסים של כוכבים ולא מנסיגת כוכב. או במילים אחרות, נולדים ילדים נהדרים כשכוכבים בנסיגה כולל מרקורי.
לעומת זאת לעיתים לידה עם נסיגת מרקורי,  יכולה להיות מושפעת מהתחום הטכני, כמו עומס יתר בחדר הלידה, עיכובים למיניהם, תקלות במכשירים מסוימים אך מכאן לא צריך להיכנס ללחץ מלידה בזמן הנסיגה.
שאלה פופולרית נוספת בעקבות אגדות אורבניות מופצות :
אם נולדתי בזמן מרקורי בנסיגה,  האם אני משוחרר מההשפעה של מרקורי הנסוג?

לצערי,  אף אחד לא משוחרר מהשפעת נסיגת מרקורי. הוא משפיע על כולם ואין יוצאים מן הכלל. מה שכן, אנשים רבים בנסיגות מסוימות לא נפגעים ובנסיגות אחרות נפגעים יותר. ההשפעה של הנסיגה קשורה למפה האישית של כל אחד, ולכן אין יוצאים מן הכלל ואין בעלי פריבילגיות. מי שמכיר את המפה שלו טוב ומבין אותה, ידע מתי נסיגת מרקורי תשפיע עליו יותר או ומתי פחות.

שאלה פופולרית אחרת נובעת מרבים שנישאו בזמן נסיגת מרקורי,
האם הנסיגה של מרקורי אמורה להשפיע על גירושין?
אנשים לא מתגרשים בהכרח בגלל נסיגת מרקורי, כי אנשים לא מתחתנים בגלל כוכב מרקורי. אנשים נישאים בגלל פלנטות אחרות והיבטים אחרים. אבל תהיו בטוחים,  שנסיגת מרקורי משפיעה על נושאים תקשורתיים רבים ויחסים אינם בנויים על הישרדות הנישואין או לא.  אלא,  על תקשורת טובה וזורמת ולכן מומלץ להימנע מנישואין בזמן נסיגת מרקורי.
דבר חשוב אחר באותו הקשר,  נישואים מבוססים על הסכם לכל דבר. הסכם נישואין צריך לכבד. נישואים המתרחשים בזמן נסיגה,  מישהו "לא מכבד" [באנדרסטייטמנט]  את ההסכם באיזה אופן ומיותר להיכנס לפרטים.

מאחלת לכולם: נסיגה קלה!

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                  4.6.2014

שאלות תשובות:
1. חגית
חתימה על חוזה שכירות לדירה
שלום פנינה, אנו אמורים לחתום על חוזה שכירות ב-1/7 ולהערכתנו לא נוכל לדחות את זה מעבר ליו-יומיים היות ונוכל להפסיד את הדירה. מה ניתן לעשות ועד כמה קיטי תהיה חתימה ב-2/7? נציין כי מעבר הדירה הזה מאוד מאוד אקוטי וחשוב לנו. תודה
תשובה:
חגית שלום ה-1.7 זה היום האחרון של הנסיגה הרשמית. אין לי דרך להגיד את מה שאמרתי בכל הצורות. גם אני לא חותמת על חוזים בתאריך זה. בכלל דירות שמוצאים בזמן נסיגה מתבררות לאחר מכן כבעייתיות או עם בעל הדירה, או עם בעיית שכנים, או שהוסתרו דברים בעייתיים. ובמקרה שאת חושבת שאת חייבת לחתום ואת לוקחת על עצמך את הסיכונים. אז גם בסדר. מקסימום… לא כדאי להיכנס לצער רטרואקטיבי על החמצת דירה. יש החמצות גדולות הרבה יותר בחיים. בהצלחה פנינה
2. נינה
חתימה על הסכם
פנינה יקרה, תענוג לקרוא באתר שלך! אני נמצאת בבעיה כי אני אמורה לחתום על חוזה עבודה ארוך טווח בימים הקרובים ואני ממש לא יודעת מה לעשות. מה את ממליצה? תודה!
תשובה:
היי נינה יש באמת דבר כזה חוזה לטווח ארוך? האם ניתן לדחות את החתימה ל-6.7? ואם אי אפשר הייתי לוקחת בחשבון שיקרו דברים שיגרמו לחוזה הזה להשתנות בהמשך. יכול להיות שאת עצמך תרצי להפר אותו. המלצתי הכי חמה, לקחת את החוזה ולהגיד שאת מוסרת אותו לעיונו של אדם מקצועי ולחתום עליו ב-6.7. 🙂 בהצלחה פנינה
3. נעה
חידושי חוזה על דירה
האם חידוש חוזה לדירה הוא בעייתי בעצמו ? כל התנאים ממשיכים בדיוק באותה צורה רק חידוש תוקף האם גם זה בעייתי?
תשובה:
היי נעה חידוש חוזה מחייב חתימה מחדש. האם אפשרלחדש את החוזה ב-6.7? סך הכל את משלמת הרי ואת הפרוצדורה הזאת את יכולה "לאחר" לחתום. לא נורא, נכון? בברכה פנינה
4. נדב
נסיגת מרקורי והיכרויות
שלום פנינה, האם מומלץ בתקופת הנסיגה להתחיל מערכת יחסים חדשה? מצד אחד, אני יודע שבני מזל שור בד"כ לא מושפעים מהנסיגה בהקשר הזוגי, אבל מצד שני הנסיגה משפיעה על תקשורת בין אנשים. תודה.
תשובה:
היי נדב לא מתרגשת מנסיגת מרקורי בכל הנוגע ליצירת מערכות יחסים. בדרך כלל אני לא מוצאת שזה מעורר קושי. לבני מזל שור זה עוד פחות חשוב.כן, תקשורת חשובה מאוד. אבל אם זה נופל בתקשורת בלבד ויש משיכה אחד לשני, זה יהיה פחות משמעותי. בהצלחה פנינה
5. מורן
קניית כרטיס טיסה לחו״ל
היי פנינה! אני מתכננת לטוס לטיול של כחודשיים בהודו מאמצע חודש יולי (לאחר הנסיגה), האם זה יהיה בסדר לקנות את הכרטיס בזמן הנסיגה? כלומר, בשבוע הקרוב?
תשובה:
היי מורן אל תגידי לי שלא תמצאי כרטיס טיסה בתחילת יולי. הבעיה שלי היא לא הנסיעה. אלא ההזדמנות לטעות בכירטוס כי ניירת זה הצד החלשביותר של נסיגת מרקורי. מעולם לא הזמנתי טיסה מעבר לשבוע מראש ולא חשוב לאן נסעתי בלי שום קשר לנסיגה של מרקורי. בברכה ובהצלחה ממני פנינה
6. ליאור
מרקורי בנסיגה
היי. אני בן מזל שור עם אופק תאומים. האם קיימת השפעה גם על בני אופק תאומים כשמרקורי בנסיגה ? אני נתון למצבי רוח משתנים והחלו כאבים בקרסול השמאלי אצלי מזה שבוע…. והאם זה זמן מתאים להתחיל משא ומתן עם עורך דין לגבי תביעה ? אשמח לתגובה תודה
תשובה:
ליאור שלום אכן אופק התאומים שלך עלול להיות מושפע מנסיגה זאת באופן ישיר. זה לא חייב להיות סוף העולם רק לא "לחפש" להתנגח בתופעות של הנסיגה. לא מומלץ להגיש תביעה החודש ושווה לחכות לחודש הבא ב-6.7. ייתכנו כאבים בגפיים, עצבנות, אי שקט, חוסרשינה, מצבי רוח. אופייני וזה עוברבסופו של דבר. מנוחה, יצירת תנאי שקט, שינה מלאה כל אלה מקלים. בברכה פנינה
7. אסתר
שאלה
פנינה שלום לך, שאלה: האם להערכתך זמן נסיגת מרקורי ממנו אנו כה נזהרים להתחיל דברים חדשים ו/או להתחייב לאור המלצותייך, זהו זמן חיובי ומומלץ דווקא להתחיל בדיאטה ולרזות? פשוט התחלתי ואני סקרנית לדעת… תודות רבות וכל טוב 🙂
תשובה:
אסתר אני לא מתלהבת בכלל. כי יש קושי לשמור על הדיאטה עם חזרת מרקורי מהנסיגה. שווה להתחיל כשהמרקורי ישר והמוח עובד בשלווה גדולה יותר ולא מחפש פיצויים. בברכה פנינה
8. סימה
התחלת תפקיד חדש
היי פנינה, בזכותך, התחלתי להאמין באסטרולוגיה. מדהים עד כמה התחזיות מתבררות כנכונות בכל פעם. שאלה, אני אמורה להתחיל תפקיד חדש בעבודה הנוכחית המהווה קידום משמעותי עבורי ב-1/7. את החתימה על החוזה ביצענו לפני תחילת הנסיגה. האם יכול להתברר כבעייתי? תודה שוב
תשובה:
סימה שלום שמחה מאוד שהצטרפת לאלה שנותנים סיכוי שאין לנו שליטה על הכל….:) אין לי מושג אבל אם תוכלי להתחיל את התפקיד סביב ה-6-5.7 יהיה עדיף. ואולי זה יקרה מעצמו כי יהיו תקלות ועיכובים שמאפיינים מצבי העברת תפקיד תחת השפעת הנסיגה. מאחלת לך בהצלחה!!! ממני פנינה
9. דורית
כניסה לבית
שלום רב, בסוף החודש אני אמורה לפנות את ביתי. עדיין לא מצאתי בית לעבור אליו אבל בכל מקרה אאלץ לפנות לפני שהרטרו נגמר וכנראה גם לחתום ולהיכנס לבית לפני סיום הרטרו. ניסיתי לדחות את יציאתי אך זה לא מתאפשר. אשמח לדעת למה עליי לצפות והאם ישנה דרך למזער את הסכנות. תודה מכל הלב
תשובה:
דורית שלום אין לי הרבה מה להגיב על העניין. חתימה על חוזה על מנת להיכנס לבית בזמן נסיגה של מרקורי, עלולה לגרור אותך לבית שתתקשי להישאר בו מכל מיני סיבות תתקשי לראות אותן ברגע החתימה. את בטח תספרי לי על כך בהמשך. בהצלחה פנינה
10. רוז
דנא להפסקת עישון
היי פנינה, ביום רביעי הקרוב ב 11.6 אני הולכת לראשונה לסדנא להפסקת עישון…כל ההתענינות וההרשמה היו לפני חודש אך הסדנא מתחילה כשמרקורי כבר בנסיגה…מה זה אומר?
תשובה:
שלום רוז. לא כל כך רוצה להחליש אותך לפני הסדנא. אבל השאלה, אם את יכולה לדחות את הסדנא לאחר הנסיגה ? החלטות חשובות לטווח ארוך כדאי ומומלץ להתחיל כשמרקורי לא בנסיגה. מאחלת לך בהצלחה בכל מקרה עם הפסקת העישון. פשוט תרחמי על עצמך על מה שאת מעוללת לעצמך, אולי זה יעזור להפסיק לעשן. בברכת הצלחה ממני פנינה
11. מעדיפה אלמוניות
משבר בנישואין ותחילת תהליך גישור
פנינה שלום, עוקבת אחרי כתביך בחודש וחצי האחרונים, אני ובן זוגי במשבר נישואין והוא רוצה להפרד ולהתרחק. אני בת מזל אריה אופק סרטן והוא דגים. אנחנו אמורים מחר להתחיל תהליך גישור כדי להתחיל את התהליכים הפורמליים והכלכליים וקבלת ייעוץ בענייני הילדים. אני מקווה לשינוי ולהבראה וחוששת להתחיל את התהליך פן יקבעו דברים בלתי הפיכים. אודה לך על המלצותיך. ימים טובים
תשובה:
מעדיפה אלמוניות מצטערת אך אין לי המלצות, מלבד העובדה שאני מאמינה בתהליך גישור שמניח את המציאות "מול העיניים" וגורם לכולם לחשוב שוב אם זה הצעדשאתם רוצים או לא! אני לא מכינה בפורום הזה ולא באופן הזה מפה אסטרולוגית ואין לי מושג אם תיפרדו בסוף או לא. ואולי זה לטובתך למרות שכרגע את לא מעונינת. את כל זה ניתן לדעת רק כשמכינים מפה מדויקת. זה לא המקום לכך. אני מאחלת לך הצלחה בכל מה שתרצי פנינה
12. יוליה
תודה על הכתוב…
פנינה יקרה תודה רבה על המידע החשוב. נשמע כמו צונאמי ובהחלט צריך לקחת אוויר. בכל מקרה אשמח מאוד אם תוכלי לחדד את העניין. אני עוסקת בנדל"ן ויש חוזים שאמורים להיחתם בחודש הקרוב, כמו כן מתחילה ללמוד נומרולוגיה . האם יש בכל זאת תאריכים שהם קצת יותר קלים ? תודה וסופ"ש נפלא….
תשובה:
יוליה שלום אין לי מה להגיד לך לגבי חתימות על חוזים ולימודים מכל סוג. הרי אלה בדיוק ההמלצות לא לעשות בזמן נסיגת מרקורי. אין דבר כזה, ימים טובים יותר בתוך פרק הזמן של החודש הזה. לכן אנשים עושים במצבים אלה רק מה שמוכרחים. תשאלי את עצמך, האם את מוכרחה לחתום על חוזה החודש? האם את מוכרחה להתחיל ללמוד דווקא בנסיגה? בברכה ובהצלחה פנינה
13. ערן
מרתק!!
פנינה יכולת הכתיבה שלך והדרך שבה את מעבירה את הדברים היא יוצאת מן הכלל! נשמע שהולך להיות "מעניין" בשבועות הקרובים וצריך לקחת נשימה עמוקה. שיהיה שבוע מבורך ושוב תודה על הנתינה הזו.-
תשובה:
5.6.2014
היי ערן ת-ו-ד-ה ר-ב-ה !!! כן גם אני לקחתי תוך כדי הכתיבה והעריכה הרבה אוויר לריאות ונקווה שזה יהיה פחות דרמטי ממה שאני חוששת. שיעבור לנו בקלות שוב תודה

השאר תגובה