כוכב שבתאי במזל קשת – שיעור בהתעוררות –

  שבתאי במזל קשת – שיעור בהתעוררות –
איך הוא ישפיע עלינו? בין דצמבר 2014 עד דצמבר 2017

במזל

ב-24.12.2014 בשעה 11:33 בוקר. יגיע שבתאי לביקור במזל קשת וזאת לאחר 30 שנה של היעדרות ממזל קשת.
פעם אחרונה היה  בין 11.1985 עד 11.1988. [תוך כדי ביקור קצרצר במזל גדי ונסיגה למזל קשת]

גם הפעם, שבתאי בביקורו הנוכחי במזל קשת ישהה במזל עד ה: 13 ביוני 2015 וישוב למזל עקרב עד ה-.18.9.2015 ויחזור כדי להישאר ב-19.9.2015 במזל קשת עד ה- 20.12.2017.

קשת הוא מזל הנשלט על ידי כוכב יופיטר[צדק]  שהיא פלנטה עם השדות המגנטים הכי עוצמתיים במערכת השמש שלנו  ולכן המגניטודה שלה בקשריה עם הכוכבים האחרים הן בעלות עוצמה גדולה יותר מכל שאר הפלנטות. העוצמה פועלת לטוב ולרע תלוי בהיבטיה.


פני יופיטר משמאל וירחיו מימין.

בעבר הרחוק,  נטו לייחס ליופיטר השפעה של מזל ועושר בלבד,  אבל מחקרים אסטרולוגיים רבים במאות השנים האחרונות וגם אירועים טרגיים משמעותיים הוכיחו שיופיטר מעורב בהיבטים הרעים ומרחיב אותם בדיוק כמו שהוא מרחיב את ההיבטים הטובים. הגישה הנאיבית האבסולוטית של כוכב טוב ורע נמוגה כבר מהעולם יחד עם התפיסה של אדם טוב ורע. כמו כן ברור שתפקידו העיקרי  של יופיטר בעיקר זה להרחיב ולפשט את ההשפעה על ההיבטים, הפלנטות שמצויות בתוך האינטראקציה עם הכוכבים האחרים. ולכן הרחבת היבט חיובי עשויה להרגיש כמו זכייה של מפעל הפיס והרחבת היבט שלילי עלול להציף אסונות טבע כמו שהוא "מרחיב"  מחלות ואסונות אחרים, לא עלינו.


קונסטלציית מזל קשת.

2 בשורות לילידי קשת ובעלי אופק במזל קשת:

עבור קשתים, שתי בשורות מרכזיות לביקורו של שבתאי בקשת.
הבשורה הרעה עבור הקשתים,   ששבתאי אינו מיודד עם יופיטר וכמו קשת הנשלט על ידי יופיטר הוא ירחיב את ההשפעה של שבתאי ותהיה תחושה גדולה יותר של התנהלות איטית,  מעכבת ומלאת מהמורות על פי טעמו של בן הקשת,  עם צורך להתגבר על קשיים במשך זמן שהותו של שבתאי בקשת.

הבשורה הטובה עבור הקשתים,  שהם יתבגרו וייהנו מתובנות ויכולת של פרספקטיבה טובה יותר על החיים ויתחברו לטוב עבורם לטווח הארוך. המודעות שלהם לגבי נושאים רבים וחשובים לחייהם,  תתפתח במהלך שהותו של שבתאי כי הזמן "עומד"[יזחל] להיות "איטי" יותר ולכן יהיה מספיק זמן להעמיק ולהתעשת ולהתעורר במובן החיובי שבמילה.
קרוב לוודאי שהקשתים לא יאהבו לקרוא שורות אלה. ואני הייתי בין אלה שזוכרים מה שבתאי בקשת גרם בסיבוב הקודם לקשתים ולשאר המזלות. ושמעתי תגובותיהם של אלפי בני מזל קשת בשנים בין 1988-1985.
מזל קשת במהותו [בית 9 אש ומשתנה] הוא מזל העוסק בלימודים, התפתחות, אופקים חדשים, התנסויות חדשות, מיזמים,  נסיעות, התחלות חדשות, אמונות, דת, משפטים, גישה פוליטית, מקומות רחוקים, חו"ל, מוסדות חוק, כנסת, בתי משפט, רפואה, כנסיה, הוצאה לאור, ספורט, תחרויות, הימורים.
כוכב יופיטר עוסק בהרחבה הפשטה הישגים  ומרחקים.
האש – עוסקת ביצירה והתפשטות היצירה,כמו לשונות האש השואפות להגיע  למקומות הכי רחוקים.
קבוצה משתנה- הקבוצה האמונה על היכולת לייצר אדפטציה ולהתאים את היכולות למצבים המשתנים.  הקבוצה המשתנה אחראית על ייצור גמישות, אדפטציה, השתנות, אופורטוניזם, ויכולת לתת שירותים.
עם בואו של שבתאי למזל קשת,  הוא מקבל את השפעת יופיטר המרחיבה את התכונות של שבתאי. לעיתים,  זה יתבטא בקדרות, פסימיות לתקופה מסוימת, חששות ודאגות בתחומים החומריים או הקיומיים. אך גם תתכן נטייה לשקוע בדכדוך, אך גם להשקיע יותרבחיפוש הביטחון והיציבות.

שבתאי הוא שליט בית הכספים[בית 2 מזל גדי]  של מזל קשת.
כשהוא מגיע למזל קשת העיסוק בנושא,  הופך להיות ממוקד וחשוב. עם זאת שבתאי בגלל אופיו המוגדר והמוגבל,  הוא בא ללמד שיעור פיננסי-כלכלי את בני מזל קשת. אין הדבר מדבר על עוני או אביונות,  אבל הוא מחדד את החשיבה המחושבת, השקולה זו ששולפת מבית 2 -בית הכספים,  את החרדות הקיומיות ששוכנות מתחת לפני השטח אלה שעסוקות בימות סגריר.
שבתאי מלמד, מחנך, מגביל ומגביר את התודעה של גבולות הקווים האדומים. קשת לא אוהב קווים אדומים,  מי יתן לו והוא יוכל באבחה אחת חדה וארוכה לכבוש את העולם,  להמר ולהצליח להשיג את כל הקופה. הוא לא רוצה לחשוב באופן שלילי  או להיתקע בממחשבות על הסכנות האפשריות.
לא מתאים לו. הוא רוצה להמשיך להציב יעדים ארוכים כדי להרגיש את האדרנלין בדם כדי לצאת לדרך ולכבוש יעדים חדשים .
שבתאי קורא תגר על הגבולות הפרוצים, על ה"אין גבולות" של בן הקשת ועל חציית קווים אדומים[מה שהם קוראים לו אתגרים]  ולעיתים עד נטייה לאומניפוטנציה.
בית 2 הבית הקשור למזל גדי ולשבתאי,  אינו עוסק רק בכספים קרי שקלים. הכספים הם תוצר של הצורך בשקט נפשי, בנחלה וביטחון של חוסר דאגות. הוא עוסק בצורך להרגיע חששות לטווח ארוך מפני מחסור או מפני דלות ובעיקר תלות באחרים. בן מזל קשת טיפוסי, הוא יהיה אדם  של חופש.  משמעות חופש עבורו,  זה שחרור מתלות באחרים,  בכספיהם ובהצרת הצעדים שלו. כסף זה ביטחון וחופש גם יחד עבור הקשת הטיפוסי. ככל שהוא מושפע יותר מיופיטר וכוכבים אישיים במזל קשת,  כך קשה לו יותר להתמודד עם מגבלות פיננסיים או שימת גבולות בכלל.

השפעות שבתאי במזל קשת מבחינה מדינית על מפת מדינת ישראל:

במפת מדינת ישראל מזל קשת ממוקם בין בית 2  [כספים, צמיחה או קשיים] לבית 3 תקשורת. אך עיסוקו במפת המדינה יהיה באופן טבעי בגבולות המדינה ואירועים ביטחוניים העוסקים בגבולות, בלימודים, חו"ל- עליה וירידה, אופקים חדשים כלכליים, מדיניים,  יחסי חוץ, אמונות, דת, משפטים, גישה פוליטית, מוסדות חוק, כנסת, בתי משפט, רפואה, כנסיה, הוצאה לאור, ספורט, תחרויות, הימורים.
מדינית- פוליטית בישראל:
שבתאי בסיבוב הראשון מאז פרוץ המדינה היה במזל קשת בשנים:
ינואר 1956 עד ינואר 1959
בינואר 1956,  שבתאי הגיע לראשונה לביקור במזל קשת וחזר למספר חודשים למזל עקרב,  בדיוק כפי שיקרה הפעם בשנת 2015.
ביטחונית:
שנת 1956 ידועה כשנה שהתאפיינה באירועים ביטחוניים מהקשים שהיו לאורך כל השנה. פיגוע בבית כנסת, טבח כפר קאסם,
ובאוקטובר-נובמבר פרצה מלחמת קדש.
כלכלית:

שנה שהתחיל ניסיון להיחלץ ממשבר כלכלי של שנות ה צנע בעזרת השילומים שהתחילו להגיע מגרמניה.
ספורט:
במקביל זו הייתה שנה שישראל הצליחה להשוות במשחק כדורגל עם רוסיה- הישג ספורטיבי המאפיין את מזל קשת
עליה קשרי חוץ:.
ונושא אחר אופייני – גלי עליה גדולים שהגיעו לארץ.
מוסדות להשכלה:
אוניברסיטת תל אביב הוקמה ב-6.6.1956.
1957- סיום מבצע קדש וספיחיו.
משפטים:
משפט קסטנר פרשה אומללה שבסופו של דבר איש ש"ב לשעבר רצח אותו.   ופרשת עסק הביש –פרשת ריגול במצרים עם האדם השלישי, משפטים שהסעירו את המדינה והיו קשורים לאירועים שהיו בחו"ל.
ספורט:
אפריל 1957 נפתח מכון וינגייט
כנסת:
באוקטובר 1957- מעורער בנפשו זרק רימון יד לכנסת ישראל ופצע קשה את השר חיים שפירא בן גוריון וגולדה מאיר נפצעו קל.
.
1958
מוסדות  ופיתוח: אישור חוק יסוד הכנסת –פברואר 1958
חוק ההסתדרות- מאפשר לערבים להצטרף להסתדרות
הוקם משמר הכנסת
הוקם מוזיאון ישראל
הוקם מפעל אוטוקארס
הוקם מלון המלך דויד.
משפטים: ינואר 1958- בית המשפט מטהר ומזכה את שמו של קסטנר- שנה אחרי מותו.

נובמבר 1985 שבתאי הגיע לביקור שני במזל קשת עד נובמבר 1988 .

פוליטית מדינית:
הוקמה ממשלת אחדות לאומית בין הליכוד למפלגת העבודה בין פרס ושמיר
התאפיינה וכונתה כממשל "שיתוק לאומי".
ביטחונית: נפילת רון ארד בשבי ממנו לא חזר.
משפטים: פרשיית מרדכי וענונו וסודות המוסד, פרשיית יונתן פולארד. נתן שרנסקי פעיל זכויות האזרח מגיע לארץ אחרי שנים בכלא הרוסי.
מיזם כלכלי:
ינואר 1986 הוכנס השקל החדש.
כלכלית:
מתאפיין בשנים של ניסיונות לטפל באינפלציה הקשה. במיתון ובבעיות צמיחה קשות שהיו במשק הכלכלי בישראל. הוחלט על הקפאת המחירים איסור על החזקת מטבע זר.
תקשורת:.
תחילת השידורים הניסיוניים של ערוץ 2.
1987
המשך ממשלת ליכוד לאומי1987
ביטחונית: ליל הגילשונים.
אינתיפאדה ראשונה:
9 דצמבר אינתיפאדה ראשונה פורצת בעזה ובגדה המערבית
פרויקט הלביא
משפטים:
פתיחת משפט דמאניוק, פרשיית נאפסו,  אידה נודל פעילת זכויות אזרח מגיעה לישראל
חוקים הסכמים:
חוסיין מלך ירדן ופרס חותמים על הסכם לונדון.

איך שבתאי עם כניסתו למזל קשת עשוי להשפיע עלינו בעולם וגם במישור הפרטי?

ב-23.12.2014 יגיע שבתאי לביקור חוזר במזל קשת וישהה שם עד דצמבר 2017.
אי אפשר להתעלם מיחסי החוץ של ישראל במקרה שלנו וכל מה שקשור בהסכמים, חוקי משחק המתקשרים כלכלית למסחר, לשווקים בעולם, היתרים, והתפתחות בנושא אך גם להסכמים בין מדינות או אם מדובר ביחסי ישראל והשכנות או מול העולם.
ביטחונית:  אירועים תחת השפעת שבתאי בקשת נוטים להתפשט כמו האינתיפאדה הראשונה שהייתה המרה ביותר. מרגע שהיא התרחשה היא כבר יצרה את האפשרות לבאות אחריה. התקופה בין אפריל ליוני 2016 שבתאי יהיה ב-10 מעלות במזל קשת מול מרקורי בתאומים במפת מדינת ישראל, יופיטר בבתולה ייצור היבט של 90 מעלות גם למרקורי מהצד השני כשכל זה יקרה לאחר  שמאדים שוהה בעקרב מספר חודשים תוך כדי חימום האווירה בגבולות או בשטחים.  ובחודש מאי מאדים ייצמד לשבתאי במזל קשת באופק של מפת המדינה.  כל הקונסטלציה בחודשים האלה כל כך רגישה ונפיצה קשה להאמין שאפשר יהיה להימלט ממלחמה או פעולת צבאית רחבת היקף.[תעלה מפה בבוא העת]
דעות ואמונות:
כששבתאי מגיע למזל קשת אנשים נוטים לשנות את דעתם הפוליטית בגלל תחושת מגבלות וצורך להתאים את דיעותיהם לשינויים שנוצרו בשטח.
במישור הפרטי,  ההשפעה ישירה אבל במישור הקולקטיבי שבתאי מצליח בעזרת כוחו המשתנה של מזל קשת לזוז ולהניע דעות מצד לצד. במשך שלוש שנים כששבתאי הולך וחוזר הוא מצליח לערוך חריש עמוק בחשיבה, בדעות ובגישות. אפשר לראות את השינויים בגישות מתפתחות בהשכלה, חינוך,  לימודים. תיתכן הרחבה חוקית לחוקי הבחירות לכנסת.
כלכלה:
שבתאי בקשת עשוי להניע גלים משתנים של גישות כלכליות. החל משינויים בסוגי ההשקעות או עד כיוונים חדשים בכלל של עסקים, מגמות שוק חדשות המתאימות את עצמן לנסיבות.  שינוי בשיווי המשקל של מדינות המובילות את הכלכלה העולמית .  נטייה להיות פשרניים וזהירים יותר לגבי המגמות. מיסוד חוקים חדשים מבחינה כלכלית-עולמית, לעיתים זה קשור בבניית בנקים בעלי אופי שונה ומותאם יותר למצבים החדשים, אבל השתחררות ממוסדיות יתר ובעיקר משמרנות פיננסית. מאידך מיזמים חדשים ותקופה של רעיונות חדשנים בתחום הכלכלי. גישות כלכליות תחת השפעת שבתאי בקשת נוטות לחפש פשרות עבור כולם וצדק עבור הכל. שבתאי בבית 9 יכול להשפיע על ניהול כלכלי גדול יותר דרך האינטנרט ופחות דרך מגע פיזי.
עבור מדינת ישראל שנת 2016-2015 אינה תקופה קלה בכל מה שקשור לרזרבות פיננסיות ולתל"ג וייתכנו חוקי מטבע חוץ או היתרים ליבוא על מנת להגדיל את השוק המקומי. עם זאת ב-2017 יחול שיפור משמעותי יותר בנושא הכלכלי בישראל .
תחומי דת:
אפשר לזהות רוח חדשה או אחרת ולעיתים זה יתבטא בשערורייה דתית שתחשוף את הצורך לשנות את הכללים בחוקים בגלל משפטים בעייתיים שיוצרים תקדימים. מגמות שינוי בתוך הדתות ובאופן ההתנהלות, פלוראליזם גדול יותר.  שינויים ופערים יבואו לידי ביטוי בין גופים דתיים שונים על מנת ליישב אותם החל: מחוקי השריע, שולחן ערוך, רבנות, וחוקי דת יהודית, נוצרית שיוצגו על ידי גופים קיצוניים יותר שידרשו הטלת מרות והגבלת האנשים. חייב להיות קונפליקט כדי שיתנהל סוג של משפט והכרעה הכיוון בסופו של דבר ילך למען הפתיחות ונגד הקיצוניות.

חוק ומשפט:
התמודדות חוקים בעולם ובמדינות רבות. צורך ביצירת גמישות גדולה יותר כדי להכיל את כל הזהויות החיותתחת חוקה אחת. משחקי שלטון, חוקי ממסד וצורת פעילותו של פרלמנט, כנסת, ממשלה, וצורות שלטון נשיאות, רפובליקה, דיקטטורה או אוטוקרטיה יתפתחו תחת השפעת שבתאי בקשת לכיוון הגמשה. מערכת חוקים, חוקה, זכויות, חובות, היטלים, מסים יתאפיינו בהשפעת שבתאי בקשת יתדיינו לכיוון של ליבראליות גדולה יותר והרחקת הקיצוניים במרבית המדינות מניהול המדינה, מגמה שתתגבר בשנת 2017.
רפואה:
תחומי הרפואה והתפשטות מחלות הבאות מעבר לים מאפיינים את שבתאי במזל קשת[בית 9 המתקשר לחו"ל כמובן] וכך גם בסיבוב הקודם בשנים 1988-1985 מחלת האיידס התפשטה למספרים מבהילים[כירון היה בתאומים מול שבתאי בקשת]. השינוי מתרחש על ידי התפשטות מחלה עולמית[מגפה וירוס] ואז נאלצים לחפש פתרון כמו במקרה שנמצא הקוקטיל שמטפל במחלת האיידס. כל אירוע מחלתי מסוג זה מזיז את המגבלות האנושיות כדי למצוא מזור פתרון ודרכי ריפוי.
אך היבטי שבתאי לנפטון[מחלות דם הקשורות בנוגדנים] מעצימים את המאבק המתנהל במהלך השנה וחצי הקרובים בין שבתאי בקשת בריבוע לנפטון בדגים יסמל את המאבק במחלה] באבולה או במחלות דם נוספות.
כמובן שלכך נלווים היבטים אסטרולוגיים נוספים אך צריכים להתקשר למחלות עולמיות. כמו כן, נושא השתלות אברים עם כניסת שבתאי לבית 9 ייצא לגמרי מהמקום האפל[בית 8-עקרב]  שבו נעשו השתלות במדינות רבות באופן מחתרתי ותבנה מתתכונת פשטנית יותר בתחום.
אווירה וסביבה: שבתאי המייצג את הסדר' קשת מייצג מרחבי טבע גדולים עם נוף מרשים שנצפה מרחוק.  ושבתאי במזל קשת מייצג את הצורך בסדר העולמי בנושאי סביבה ואווירה. שבתאי ככוכב,  מסמל איזורי תעשיה מפוייחים עם אוויר מזוהם מעל, מקומות נטושים עם זבל רב, נופי מדבר יבשים צחיחים וחסרי ירק.   נפטון מייצג כוכב נוזלים וגזים.ובהתמודדות עם שבתאי הפועל למען הסדר הטוב בבית 9 העולמי במזל קשת, הוא מנסה לייצר חוקים נוקשים יותר נגד הזיהום ונגד הרעלים החודרים לאדמה מחומרים כימיים,  מבוצה של מפעלים תעשייתיים, פליטות גזים רעילים החודרים למי האוקיאנוס ולמי התהום. ההתחממות הגלובלית המתרחשת במקביל בגלל יחסי אורנוס פלוטו [ריבוע 90 מעלות] כמו המסת הקרחונים מקבלת מענה ממאבק שבתאי בנפטון. ייתכנו אירועים מזהמים בקנה מידה עולמי שירתמו את המדינות יחד לטפל בנושא ביתר שאת. 2017 שנה עם היבטים חיוביים בין שבתאי לאוראנוס בטלנ ואז גם יכולה להיות הצלחה במשימה. התהליך אמנם ארוך וממושך, אך ריבועים אסטרולוגיים הפועלים שנים מטפלים בתהליכים ארוכי טווח.


המפה של הפילוסוף ברוך שפינוזה. קשת עם שבתאי במזל קשת צמוד לשמש כשהצמידות ממוקמת בבית 8[הבית העוסק בפיזיקה, טבע וקיומיות] חייו היו קשים מנשוא בגלל חרם שעשו עליו בגין דיעותיו. צמידות שמש שבתאי מייצרת תכונות של בן מזל גדי אך גם המיקום בבית 8 מספר על יתמות מוקדמת כמו בן מזל גדי וגם נטייתו של שפינוזה הייתה בכיוון הרציונליסטי ולא הדתי. הפילוסופיה שלו  שהשפיע רבות על המחשבה הפילוסופית האנושית, והוא היה מייסד מדע הביקורת על המקרא,  מה שגרם לחרם כללי עליו כשהוא קרא תגר על האמונה כי משה כתב את חמשת חומשי התורה. אמנם הוא מת צעיר בן 44 משחפת אך  תפיסתו הפילוסופית, המכונה "פנאנתאיזם", גורסת כי אין אלוהות טרנסצנדנטית ואין אל פרסונלי מצווה, ומבחינתו האלוהות היא אימננטית ודיעותיו מטלטלות את הפילוסופיה המודרנית עד היום.

כניסת שבתאי למזל קשת יוצרת היבט מרובע עם נפטון השוהה זה מכבר במזל דגים- זוית שתימשך זמן רב לתוך שנת 2016.

היבט שישפיע כלכלית:                            
שבתאי מגיע למזל קשת בבית 9 ונפטון כבר שוהה[מהלכו איטי הרבה יותר] בבית 12 במזל דגים. השפעת שבתאי בבית 9 מרחיב את הדעת מבטא פיכחון ומתמודד עם הצורך של נפטון להדחיק. ייתכן והצורך להתפכח מתחיל מההיבט הכלכלי-עולמי של ירידה בסחר "הבועות" והשווקים המייצרים אשליות וצורך לעסוק רק במסחר קונקרטי והכרחי. זהו היבט שרוצה לשים קץ לפנטזיות ולגרום להתפכחות. נפטון תמיד מוצא את הדרך לאסקפיזם אך שבתאי יציב מולו מראה נוקשה ויקשה על היכולת לרחף. שבתאי תמיד נוהג בחוכמה גם אם זה מרגיז , מגביל ומצר צעדים ונפטון פועל תמיד רגשית ונסחף למחוזות אליהם מתמכרים בקלות.
המרובע של שבתאי בקשת ונפטון בדגים:
 
המרובע בין שבתאי בקשת ונפטון בדגים ישפיע על כל כולם כי הוא היבט עולמי עם השלכות פרטיות על כולם.כל אחד יחווה זאת באופן שונה. ילידי השנים שבהם שבתאי היה בקשת ירגישו היבט זה בעומה גדולה יותר.

ילידי שבתאי בקשת שהם:
אלה שנולדו בין
15.3.1929-2.12.1926
ילידי
13.5.1956-12.1.1956
.5.1.1959-10.10.1956
ילידי
13.2.1988-16.11.1985

בשנת 2015 יושפעו במיוחד:

כל מי שנולד בין ה: 1.3-19.2
כל מי שנולד בין ה: 31.5-22.5
כל מי שנולד בין ה:1.12-23.11
כל מי שיודע שיש לו כוכבים אישיים במעלות הראשונות של מזלות: קשת, דגים, תאומים ובתולה. המזלות השייכים לקבוצה המשתנה.

בשנת 2016 יושפעו במיוחד:

ילידי 6.3-28.2
ילידי 4.6-31.5
ילידי 4.9-30.8
ילידי3.12-27.11

המרובע בין שתי הפלנטות, מסמל מאבק בין הצורך של נפטון למסמס תהליכים, להתפזר ולא להיות ברור מול הצורך המנוגד של שבתאי לקונקרטיות וודאות, שימת גבולות ובהצבת קווים אדומים. שני כוחות ישפיעו על כושר ההחלטה ועל היכולת להתגבר על האסקפיזם. כל המושפעים מהיבט זה עשויים לחוות את החוויה בתחומים המתאימים למפה שלהם. הפערים בין שבתאי ונפטון עמוקים מלתאר אותם,  שכן נפטון קשור ושולט בתת מודע ולתהליכים שרוב הזמן איננו מבינים אותם. איננו מודעים לאן הם הולכים ומה כוונתם?  ושבתאי מתנהל בשקיפות, קונקרטיות  ועובד קשה מאוד כדי לשנות את המצב דרך ניסיון ותובנות.
מרובע בין שבתאי לנפטון משפיע על תקופות קשות יותר:
לאהוב או להיסחף רגשית,  אך מטיב אם כל מי שרוצה לעבור גמילה מהתמכרויות, מסמים, מהבאסה של מזון ועלייה במשקל, צריכת סוכר, והתמכרות לתרופות. תקופה של התפכחות נטולת רומנטיקה ונוקבת יותר באמירותיה השכלתניות.משפיע על הפן הכלכלי ויוצר תסכולים פיננסיים.
היבט זה ישפיע על מערכות יחסים מכל הסוגים
, ועל צורך בשינוי.

אך הימצאות האנשים במצב זה למשך זמן ארוך תקשה על תחושת השייכות הרגשית. עם זאת, תהיה שיבה לאמונה בהשכלה ובחוקי משחק ברורים.
שבתאי במזל קשת, יכול לשאוב אנשים לצאת לנדודים, להגירה, לחיפוש עצמי במקומות רחוקים. אך תיתכן גם תחושת זרות ארוכה, תסכולים רגשיים של בדידות או חוסר שייכות.
דילמות תחת השפעה זו יתקשרו לשאלה.: היכן לגור או האם ללכת ללמוד והאם הבחירה מספיק מפוקחת או שהיא פנטזיה. היבט זה הוא בלתי נוח בעליל. נפטון לא אוהב את מגבלות שבתאי ושבתאי לא מסתדר עם בעיית הגבולות וחוסר הקונקרטיות של נפטון.
תהיה לכך משמעות גדולה, היות והרבוע בין שתי הפלנטות יימשך בין דצמבר הקרוב ועד אוקטובר ב2016 [ברוטו] הם ינהלו מערכת יחסים של מרדף זה אחר זה ועם מפגשים מתסכלים. כי תכלס,  הקשר והמפגש המרובע הוא מתסכל והבחירות מוגבלות אך המאבק ביניהם הכרחי ובסיכומו של דבר מוביל לתוצאות של ניצחון השכל הישר על כל מה שאמורפי ואסקפיסטי.

קונסטלציית מזל קשת.

מרובע בין מזלות משתנים פני השמים:

מרובעים של מזלות משתנים הם נזילים מאוד ופחות צפויים מבחינת האירועים.
בנובמבר 2015 שבתאי יגיע למעלה המדויקת [7 מעלות בקשת] של ריבוע[90 מעלות] לנפטון בדגים.  מה שישפיע על כלל העולם כמגמה חדשה ואולי צריך יהיה להמתין לסיום התהליך ב-2016 בחודשים מאי -יולי 2016 שם שבתאי ונפטון מגיעים לריבוע מושלם[בין 12-10 מעלות] בין דגים לקשת[במפת מדינת ישראל זהו היבט פחות טוב כי הוא ניצב במרובע[טי סקוור T.SQUARE] עם מרקורי[צה"ל] ב- 10 מעלות במזל תאומים – מרמז על אירוע צבאי לא קטן.

 

איך שבתאי ישפיע בשנת 2017-2016
מפברואר 2016 יופיטר בבתולה יוצר מרובע מושלם עם שבתאי עד למאי 2016 – מרובע בעייתי  שישפיע על נושא העבודה והבריאות בעולם: בכל הנוגע לתחומים כלכליים, נושאי עבודה ובעיות בריאות.
מנובמבר 2016 שבתאי מתקדם ויוצר היבט של 90 מעלות ריבוע עם כירון – עסוק בניסיון לפתור מחלות אפידמיות או ויראליות בעולם.
ובדצמבר 2016 שבתאי בקשת יוצרריבוע 90[ מעלות] לצמידות של כירון עם מרס בדגים היבט לוחמני ומתסכל במיוחד,  כירון בדגים ושבתאי בקשת ימשיכו להקרין ריבוע מדויק עד סוף מהלכו של שבתאי בקשת. כירון כמו כירון יעסוק בריפוי הפצעים שמותיר אחריו נפטון במאבק מול שבתאי פצעים מדממים נפשית ורגשית ברמה האישית והגלובלית- אירועים קשים של טרור ונזקים פיננסיים גדולים.
שבתאי במסעו במזל קשת מדצמבר 2016 עד פברואר  2017 יוצר היבט הרמוני עם אוראנוס מה שמספר על שינויי פרדיגמות חיובי בעולם ההיבט הכלכלי יהיה טוב יותר. באפריל 2017 הוא מתחיל נסיגה נוספת במעלה ה-27 במזל קשת עד ספטמבר 2017 ובין אוקטובר 2017 עד דצמבר 2017 הוא יהיה בהיבט חיובי לאורנוס בטלה וממשיך את התהליך של שיפור מצב הכלכלי ותחושת החזרת הסדר שבגינם שבתאי הגיע למזל קשת. וב-21.12.2017 שבתאי עובר למזל גדי. לבית הכי טבעי ובסיסי שלו.


ריה, אשתו של קרונוס[שבתאי] נותנת לו אבן עטופה כדי להציל את בנה    זאוס[יופיטר].

   איך שבתאי בקשת ישפיע על כל המזלות:

על מזל טלה  

שבתאי בקשת יעבור לבית 9 שלכם. תוכלו להרגיש שיחרור של מועקה בצאתו מבית 8, שם הרגשתם כבולים ועם פחדים לא מעטים מהעתיד. נושאים כלכליים הדאיגו אתכם וביוני 2015 כששבתאי יחזור שוב למשך -4-3 חודשים למזל עקרב- בית , 8 תרגישו אותו שוב.  שבתאי בבית 9 מפנה מקום להתחלת מיזמים, השלמת תואר, עבודה עם חו"ל,  אם לא הגירה.  תרגישו צורך ליזום יוזמות חדשות מבחינת עבודה ואולי תוך כדי חיבור עם קשרים עם חו"ל. זמן שהותו של שבתאי בבית 9 הוא כשלוש שנים ותספיקו לטפל בנושאים רבים שאתם סוחבים כמקור לשאיפה וכמיהה. שבתאי לעיתים מייצג בבית 9 נושאים המתקשרים למשפטים שצריך להתמודד מולם או נושאים בירוקרטיים כמו מול ממסד. אלה שעובדים בתחומים ציבוריים  עשויים ליהנות מקידום משמעותי כששבתאי יהיה בבית 9. מה שיעזור להתחלות חדשות משמעותיות זהו ביקורו המקביל של פלוטו בבית הקריירה. כששבתאי יעבור לבית 10 בשנת 2018 תוכלו לזקוף לזכותכם מיצוי משמעותי בנושא הקריירה.

על מזל שור 

כששבתאי יגיע למזל קשת הוא בעצם ייכנס למשך 3 שנים לבית 8 של בני מזל שור. בית 8 הוא בית העוסק [בגדול] בראש ובראשונה ברכוש אך בעיקר רכוש בני הזוג והשותפים בכלל.  ייתכן תצטרכו להתמודד עם חלוקת הרכוש או מאבק על ירושה,  או פיצוי כספי המגיע מאיזו שהיא סיבה. החלק הקל והפשוט של בית 8  עוסק בנכסים, חובות, כספים, התארגנויות כלכליות.  ברם, החלק הפחות מדובר לגבי בית 8 במיוחד עם הגיעו של שבתאי לשם,  זהו הצורך להתמודד עם  פחדים וחרדות מנושאים כלכליים, חששות בתחומי המין,  או סיבוכים בנושא זה דרך יחסים בזוגיות ולעיתים מחסורו או היעדרו,  עלולים לעורר בדידות או תחושת אובדן ולעיתים שינוי גיל והתבגרות במצב ההורמונלי גורם ליחס שונה בנושא הפיזי. ממעטים לדבר על מוות, אבל בית 8 עוסק לא רק במוות הפיזי אלא גם במצבי מוות רגשי, ותחושת היוולדות מחודשת. מה שמכונה- מטמורפוזה.  קיימים בבית 8 כוחות נפש יצירתיים המסוגלים לעזור לאדם להיוולד מחדש כשכל מה שקרה לכאורה "מת". היוולדות עשויה להתפתח,  מיקיצה ממחלה קשה לבריאות,  אך גם כהתחברות לדת וגילוי אלוהים או הארה אחרת. אנשים העוסקים בטיפול עבורם שבתאי יכול להיות עליית מדרגה בנושא.

על מזל  תאומים 

כמובן ששבתאי בקשת יוצר היבט של 180 מעלות לשמש של בני מזל תאומים[מזלו קוטביים זה לזה]. ומדובר בהתמודדות לא קלה בכל נושאי הזוגיות, שותפויות, עין הציבור ונושא התדמית.
שבתאי יגיע לקשת לבית 7 שהוא בעצם הבית העוסק בזוגיות ושותפויות. בדרך
כלל שבתאי בבית 7 מסמל אצל בעל המפה חשש מבדידות, מדחייה, מאכזבה ביחסים, מסמל פסיכולוגית תחושת של בדידות [שנוצרה מוקדם בחיים] המאפילה על החוויה הזוגית בהווה. לעיתים החשש מוליד נטייה לחפש ביטחונות ובני זוג שיכולים להיות יצוקים כסלע אבל יתפשרו רגשית. לכן,  מה שחוששים ממנו כמו לא לקבל אהבה עלול להיות הבחירה הראשונית. ובעצם האדם מחפש לקבל חיזוקים ופתרונות לתלות.  החשש מלהיות לבד עשוי לדחוף את האדם להסתפק בבן זוג הורי [parental] המעניק ביטחון אבל לא בטוח שיהיה שם מספיק חום ספונטני ואהבה גדולה. עם זאת, שבתאי בבית 7 מבטיח לויאליות ונאמנות חברית גבוהה, יציבות ויכולת לתרגם קשר לצד פרקטי. לעיתים האדם זקוק לבני זוג יציבים במיוחד וכאלה המשדרים ביטחון עצמי. בית 7 עוסק ביחסי ציבור[בית 3, 7, 10] תקשורת ואינטראקציה ומייצג קשרים על בסיס אמינות ויציבות. אנשים העוסקים הרבה במו"מ עשויים ליהנות משבתאי כשהוא מגיע לבית  7. הבעיה היא פסיכולוגית,  כשאדם חווה את שבתאי בבית 7 הוא עלול להרגיש בודד או שלא מבינים אותו,  מה שמקנה לו תחושת בדידות קבועה.  לעיתים הוא זקוק לזמן רב עד שיגיע האחד והנכון. לעיתים גם ההישארות לבד היא לא ברירת מחדל.
חברתית, לעיתים אנשים אלה משדרים סוג של ריחוק או קושי ליצור קרבה ספונטנית. שבתאי בבית 7 מקשה על גירושין גם כשצריך. לעיתים מדובר בבני זוג המשרים דיכאון או נושאים מחלה עם מגבלות. לעומת זאת, פגשתי אנשים עם שבתאי בבית 7 שהם עוסקים בייעוץ זוגי.  בית 7 הוא עיני הציבור ולעיתים זה מראה מה שהציבור חושב או התפיסה של האישיות מרוחקת ולעיתים מנותקת.

על בני מזל סרטן

שבתאי יגיע למזל קשת הוא יהיה בבית 6 של בני מזל סרטן.
שבתאי בבית 6 עלול להשפיע על הרגלים פחות מוצלחים בלשון המעטה. לעבוד קשה עד מוות, לסבול מאחריות יתירה  הוא עלול  להשפיע על מאבק יומיומי למרות שיהיה רצון ואמביציה חזקה מאוד לשרוד ולהצליח בעבודה. יש תחושת מאמץ הכרחי ואין הרגשה שמשהו יגיע לו בקלות. שבתאי בבית 6 עלול להשפיע על צרכים אובססיביים יותר בכל הנוגע לסדר-ארגון-ניקיון המאפשר להרגיש שליטה,  כמו ששבתאי אוהב להרגיש, או אפשר להגיד אי סדר גורם לתחושת חוסר שליטה ואיבוד הדרך. כישרון ליצור ממבנה ולעסוק בתחומים שנדרש כושר בניה, שיטתיות, לוגיקה, ריאליות, ארגון, סדר, תכנון, התחלה וסוף,. שיבוש סדר עלול להוציא מהריכוז.  ביקור שבתאי בבית 6 עלול לגרום למגבלות בעבודה, דחיית פרויקט או עבודה סיזיפית שלא רואים את סופה, אך גם אי עבודה יכול לאפיין את ביקור שבתאי בבית 6 בבית הסרטני ולעיתים שבתאי בבית 6 מעניק לאדם עבודה מול ממסד תקופה של עבודה מסודרת. [הכל תלוי במפה האישית] .צורך שמתפתח מחיפוש ביטחון אישי, געגועים למי שיפתור את הבעיות .
בריאותית לעיתים [תלוי בכל היבטי המפה ובדומיננטיות של שבתאי] שבתאי עלול לגרום למגבלות פיזיות ואף מחלות, עיכובים וקשיים בשגרת החיים מכל מיני סיבות גם בריאות של אדם קרוב שצריך לטפל בו.
שבתאי הוא כוכב השולט על הגיל על ההתבגרות הפיזית והכרה בגבולות הגוף, לעיתים יתאים להפסקת עישון,  דיאטה או אכילה הגורמת לגבולות ברורים.
נפשית זו תקופה המתאימה לעיבוד נפשי בכל הקשור לערך העצמי אם זה דרך העבודה או התפקוד.  אך שבתאי במיקום זה עשוי להגביר את הצורך לקבל מדדים של ערך עצמי דרך הצורך להיות חשוב בעבודה, או מוערך בסטטוס .

על בני מזל אריה

בית 5 הוא הבית הנשלט באופן טבעי על ידי מזל אריה,  מזל אש נוסף[על קשת]  עם אנרגיה של קבוצת פיקס, האנרגיה הפועלת על פי עקרונות ברורים ונוקשים מראש,  עם הרבה משמעת עצמית. בית 5 הוא בית הביטוי האישי הייצרי והיצירתי –  ולכן כניסת שבתאי למיקום זה מסמל מאבק רציני יותר לבטא והוא מתאים לתקופות בהם אדם מתפתח באמנות כמו ללימודי אמנות, לימודי יצירה ולימודים העוסקים בביטוי והבעה מכל הסוגים. עם זאת שבתאי מניח גבולות ברורים. זהו גם בית העוסק בנושא יצירה אחרת,  שהיא ילדים ועיסוק בהם שבהחלט יכול לסמל תקופה של מחויבות לנושא אך גם כזאת שמגבילה בתחומים אחרים כי אין פנאי. מגבילה  את ההבעה והרבה פעמים גורם לתסכול.  שבתאי במיקום זה מבטא תסכולים מיניים, תקופה של חסך מיני גם אם הוא יזום על ידי בעל המפה. שבתאי בביקור בבית 5 מסמל מאבק מול סמכויות[אריה כמזל פטריארכי] והצורך להיות ייחודי ובעל טביעת אצבע אישיתויצירתית. אך גם נושא היחסים עם ילדים עלול לעבור פאזה,  כמו ניתוק,  ריחוק מכל מיני נסיבות. שבתאי עשוי לסמל תקופה הריונית או רצון להגדיל את המשפחה תוך כדי קשיים בנושא. שבתאי במיקום זה מבטא לעיתים קרובות הקרבה של הנאות לטובת משהו חשוב אחר. יש משהו מבודד בשבתאי בבית זה.

על מזל בתולה 

שבתאי בקשת יהיה בבית 4 של בני המזל ויוצר מרובע של 90 מעלות לשמש של בני בתולה. מרובע המעורר צורך בשינוי בכל הנוגע למקום המגורים. לעיתים מדובר בצורך בפשרה. שבתאי במיקום זה לעיתים קרובות נוטה ליצור סגירת מעגל ונחשב לבית של  – סוף דבר. לעיתים,  מדובר בנחלה, סגירת זיכרונות בית ילדות, או שחזורן, התמודדות עם דור הורים המתבגר על כל השלכותיו. לעיתים מדובר בהגירה או שינוי משמעותי של מגורים,  על כל המגבלות כמו,  לעבור למקום שמרחיק את האדם מהמקורות והשורשים. שבתאי מלמד,  מחנך ומצמח ובמקום פסיכולוגי זה,  הוא עוסק בסוגיית השייכות של האדם לשורשיו, למקום הילדות, לקשרי משפחה, למשמעות הורים.  לעיתים דרך עיסוק טיפולי אך לעיתים מדובר בהיבט בריאותי של אחד מהם. נושאים משפחתיים עלולים להיות במהות המעבר של שבתאי לבית 4[בקשת] קשיים ביחסים או נושאים המתקשרים ליחסים או בעיה של בני המשפחה הקרובה שמעורר דאגה. היבטים אלה מאתגרים ועד סיום תנועת שבתאי בקשת הבעיה תשתנה ותיפתר.

על מזל מאזניים

ביקור שבתאי במזל קשת ישפיע על בית 3 של בני מזל מאזניים. בית המזמל מסמל אתנחתא מלחצים. שבתאי בהיבט נוח יותר.  תחת היבט זה והוא מתקשר לצרכים לשינוי[בית 3 הוא הבית הטבעי של מזל תאומים קבוצת משתנים-מיוטבל] ומבטא את הצורך לזוז, לנוע, להיות מוביליים, להתנייד למקומות חדשים לאוו דווקא פיזיים[אך גם] כדי לתקשר עם נושאים חדשים כמו: לימודים- ללמוד וגם ללמד, כיווני סקרנות חדשים בתחום עיסוקי, מיקום טוב לנאומים בפני ציבור, לעסוק בהוראה, הדרכה ואמון, למסעות תקשורתיים, מדיה, מסע למכירת רעיונות, טוב לכותבים, סופרים, מורים, אנשי מכירות ואפילו נוודות לשמה. רבים מוצאים את עצמם בתקופה קלה יותר יחסית אחרי הסרת עבודה או תפקיד כבד ואחראי.

על בני מזל עקרב

שבתאי בקשת ישפיע על בית 2 של בני מזל עקרב. שזה אומרברמה השטחית כסף ! אך ברובד עמוק יותר מדובר בתפיסת הביטחון הכלכלי, עיסוק בין העבודה והמאמצים מול התמורה מנגד.  התמודדות עם חובות והצורך ליצור שינוי עמוק יותר שגם עלול לקחת הרבה יותר זמן כדי להיבנות.  לעיתים מדובר בבניית עצמאות והמחיר שנוטלים ומקריבים על מנת להגיע להישג כלכלי בהמשך. הפוקוס ששבתאי יוצרבנושא בעת ביקורו בבית 2 , הוא יהיה ציר מרכזי ובראש סדרי העדיפויות. היחס לנושא יהיה רציני, שיטתי עם הצבת מטרות והשגתם.  הגישה תהיה לערוך סדר מחדש בנושא, קרי, סיום חובות,  ארגון ורמת מודעות גבוהה בכל התחום הכלכלי-ביטחון פיננסי. בית 2 עוסק גם בהנאות החיים,  הרבה פעמים מיקום זה הוא מסמל צימצום בהנאות החיים גם מתוך החלטה מודעת,  דיאטה, שינוי דפוסים הקשורים בהנאות החיים, תקופה סיזיפית יותר.  לא תמיד כתוצאה מעוני,  אלא יותר מודעות לזתפיסת זמן שונה ואחרת. לעיתים זה גם ביטוי של צמצום בגלל קשיים כלכליים וסדרי עדיפויות משתנים. כמו חששות מקשיים, חרדות מנושאים כלכליים שיכולים גם לגרום לגישה מגבילה,  בכל התחום הכלכלי.

על מזל קשת

כניסת שבתאי למזל קשת לאופק ולבית הראשון  מסמל תקופה של התחדשות,
התחלות חדשות, אופק חדש של חיים. אחרי הבידוד של שבתאי בבית 12 [במזל עקרב] שבתאי יוצא מחודש לאופק המזל שלו עם תכניות חדשות. שבתאי שליט בית הכספים של מזל קשת. כך שברור שהמוקד יהיה הנושא הכספי והכלכלי ושיפורו.   הדרכים להשגת המטרות יצטרכו לעבור דרך שינוי מיקום[עבודה או בית ולעיתים שניהם] ושבתאי באופק המזל,  מכנס את האנרגיות הקשתיות לכיוון אחד בניגוד לצרכי האישיות להתפזר[בגלל יופיטר] לכן אקט ההתכנסות כל כך קשה עבור הקשתים. בכניסתו של שבתאי לקשת הוא כבר ניצב כמו תמרור שזועק "אין כניסה", "דרך ללא מוצא". שבתאי מבגר בכניסתו לכל מזל ובני המזל ירגישו את תחילתה של ההתבגרות,  תוך כדי פוקוס במטרות.. אין מה לחשוש ממנו,  למרות האחריות, הכבדות והקושי המנוגד לאישיות הקלילה והאופטימית של בני המזל. בסופו של דבר התוצאה תהיה שווה את המאמצים. אנשים נוטים להתלונן רבות על שבתאי רק מפני שהם מדמיינים שהחיים צריכים להיות קלילים. אך כדי לשדרג ולעלות כיתה אי אפשר בלי תהליך הכרחי זה של שבתאי.

.על מזל גדי

שבתאי נגיע למזל קשת הוא  יהיה למעשה בבית ה-12שלכם.  במיקום זה, הוא מוריד הילוך. בית 12 הוא מקום לחשבונות נפש,  טיפול פנימי,  הצפת המודעות על ידי תהליכים נפשיים-טיפוליים, כמו,  שיוצאים למנוחה והפוגה מהחיים. לעיתים זה קשור בסגירת מעגלים כמו היכולת לסלוח כדי שאפשר יהיה לעבור הלאה. לאלה מכם שניחנו ביכולות נפשיות-רוחניות-יצירתיות יוכלו לעלות כיתה מבחינה יצירתית ולצמוח למקומות חדשים.  במהלך תקופה זו,  תרגישו מגבלה גדולה לעסוק בנתינה והקרבה למען האחרים שכן שבתאי מגביל את כוחות הנתינה והצורך "להציל את העולם"[כרגיל]  כי הוא מפוקס בצורך להיות ממוקדבסלף ובצרכים הנפשיים האישיים. לעיתים מה שאדם צריך זה להיות מכונס יותר בעצמו כדי לעשות סדר פנימי מחדש. לעיתים,  אדם נזקק להיות חולה כדי להגיד לסביבתו ואף לעצמו,  דרך גופו,  שהוא אינו יכול יותר. זמן טוב להתכנסות, התרחקות, התנתקות, בידוד.

על בני מזל דלי

לבני מזל דלי כששבתאי מגיע לקשת הוא יהיה בבית 11. בבית הטבעי של בני מזל דלי.   שבתאי בבית 11 מזל דלי נשלט על ידי קבוצת פיקס- הקבוצה העוסקת בעקרונות, דרך אידיאולוגית, תדמית ציבורית[המזל השלישי אחרי מאזנים ותאומים העוסק בתקשורת ציבורית] אך גם המזל שממול למזל אריה העוסק באגו ומושפע מהצורך להיראות טוב בציבור.
שבתאי במיקום זה אם הוא עוסק בעבודה,  הוא ממקם את האדם בעיני הציבור ולעיתים מדובר בניהול קבוצות ציבור, נטוורקינג,ניהול גוף  ממוסד,  או מייצג ממסד ושבתאי מייצר סוג של "מסננת"  כדי ליצור ייחודיות, קבוצתיות מאופיינת , אליטיסטיות.  זהו בית העוסק גם בטכנולוגיות תקשורתיות,  או בתקשורת של מסות, קבוצות אידיאולוגיות של ציבור בתחומי אקולוגיה ואיכות חיים. מפגש של שבתאי עם אוראנוס שליט בית זה,  מסמל צורך בהשתחררות ממועדון מיושן אחד ומעבר למועדון אקסקלוסיבי יותר. בית לא קל בגלל כובד הנטל ותחושת הפרטי שהופך לציבורי. לעיתים קרובות שבתאי בבית זה עוסק בסלקציה חברתית ומה שהתאים לו פעם כחברים עשוי להיות פחות מתאים.יש עיסוק לא קטן במראה הציבורית, בתדמית ואיך האני נתפס בסביבה ולעיתים מדןבר במאבק על שיפור ההכרה.

על בני מזל דגים
כששבתאי מגיע למזל דגים הוא באופן טבעי משפיע על בית 10 מגיע למקומו הטבעי[ שליט גדי בית הקריירה] לבית הקריירה והשאיפות,. התקופה של שבתאי במיקום זה מבטיחה נקודת מפנה חשובה מאוד בקריירה,  שלוקחת את בני המזל לתקופה יציבה. תהיינה הזדמנויות חדשות להתפתחות שבתאי שיאתגר את בני מזל דגים [90 מעלות של שבתאי בקשת לשמש הדגית] ולכן לא מובטחים חיים קלים והדרך להצלחה לא לא תהיה טיול שנתי. שבתאי בבית עשר,  מרים למעלה את היכולת להנהיג בתחום, להוביל ולהדריך את האחרים. התקופה של שלוש שנים[ברוטו] היא מספיק ממושכת כדי ליצור את ההתגברות ואת המפנה. שבתאי מעניק זמן ארוך מספיק כדי להתחיל התמחות  ולעיתים מדובר בנטילת תפקיד רשמי או ייצוגי ולזכות בשיתוף פעולה רחב[ציבורי] על מנת להנהיג משם את התכניות ביתר הצלחה. זוהי תקופה של אבולוציה מקשה ועד קל מרע ועד טוב. אך עשויה לגרום לטיפוס לפסגה שהאדם מייחל לעצמו אך גם גבוהה ברמת הקשיים.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ            6.12.2014

 

שבתאי הפלנטה שכולם אוהבים לשנוא- שני פרקים

 

שאלות תשובות: 

1. דניאל
שלום לך פנינה כשמך כן הוא
אני בן מזל קשת וכבר שנים שאני לומד מתפתח מעשיר את עצמי וגם קורסים של רפואה משלימה וכו׳, לא ארחיב את היריעה ואגש לעניין השאלה שאני מעוניין לשאול היא כללית יותר ולא אישית למרות שאני חושב גם על פגישה אישית, בכל מקרה ישנה איזה נבואה שטוענת לאירועים גדולים בעולם במחצית השנייה של 2022 והמחצית הראשונה של 2023 האם יש איזשהו,( ככה באופן כללי או פרטני יותר עד שכמה שתסכימי) מקבץ מיוחד של כוכבים או או רמז או סימן שמראה על משהו מעין זה או אפשרות שכזאת ???!!!! תודה רבה לך מראש ואשמח לקבל את תשובתך גם במייל כדי לא לפספס במידה ותמצאי לנכון לענות על שאלתי ….תודה רבה ….
תשובה:
דניאל שלום לך תודה רבה. אנני מבינה על אילו אירועים מדובר ב-2022, מתי בדיוק? כל הזמן יש אירועים גדולים בעולם. מה קראת ? בכל מקרה מהלך הכוכבים בשנת 2023-2022 לא נראה דרמטי יותר מהתקופה הנוכחית. בברכה פנינה
2. מוריה
שבתאי לקשתית מ 20 דצמבר 1978
שלום פנינה – את מאוד מדייקת וזה ממש מפחיד לפעים לקרוא עד כמה הדברים נכונים. אני עוברת גירושים מאוד מאוד קשים מגבר בהולנד כבר שנתיים ועדיין אין אור לסוף. 2 ילדים סובלים מאוד. האבא לא נותן אישור יציא ולחזור לארץ, לקח משמורת מלאה על הילדים ללא ידיעתי וללא אישור משופט ועכשיו אני נלחמת להחזיר את הילדים כבר במשך שנתיים. אני לא יכולה להשאיר את הילדים איתו ולעזוב, אני במלחמות על כל דבר, בביתי משפט כל שבוע, האבא לא משלם מזונות, אין עבודה בגלל קושי בשפה ההולנדית, הקשיים ואי שקט לא מאפשרים לי להתרכז בפיתוח עסק עצמי ומציאת לקוחות, אני מנסה לעבוד עצמאית אבל מאוד קשה, לעט והרבה לחץ חיצוני. האבא העלים המון כספים מדובר במיליונים והל כתב כחובות בספרים ככה שלא נשאר לי שום דבר, אין לי דרכים להוכיח למרות שכבר ביקשתי מהשופט לפתוח את חשבונות הבנק של בעלי ושיבקו לעומק את מה שהוא עשה. אני לא יכולה לוותר, במיוחד לא ההילדים, גם אם אצטרך לחיות בדירת חדר עם 2 הילדים בסופו של דבר. חזרה לארץ עדיין לא נראת באופק. געגועים לאמא, חברים ומפשחה יותר ויותר קשים מיום ליום. אחרי שקראתי את משכבתב, אני רק מבינה שזאת רק ההתחלה ואני לא רואה שהדברים הולכים לפתרונם בקרוב. אני מוצאת את עצמי פונה לעזרה לכל אדם, שגרירות ישראל בהולנד, עו״ד, רואי חשבון… והכל עולה המון המון כסף, כסף שאין לי. יש בי עדיין תקווה ואמונה. אבל זה הולך יותר ויותר קשה. החובות על הבית שצריך להמכר, חשבונות רק עולים ועולים. מה את חושבת, מתי יהיה לזה סוף, האם אני יצליח לחזור לישראל עם ילדים, או אולי לפתח עסק שלפוח אני יוכל לחיות כמו אדם נורמלי. בנתיים לכל כיוון שאני מסתכלת הכל חסום. אני לא מוצאת פתרונות.
תשובה:
מוריה שלום מצער לשמוע את קורות האירועים שאת עוברת. נפגשתי עם לא מעט מיקרים דומים. ומאפייניו קשורים בהחלט לפלנטות שבתאי אורנוס והטראומות של פלוטו. אני מאחלת לך הרבה סבלנות, אורך רוח ואמונה בעצמך ובצדקת דרכך. מן הסתם ברמה המקצועית צריך להכין לך מפה מדויקת כדי לבחון מה יקרה. אבל הפורום הזה לא עוסק בכך. לשם כך את זקוקה למפגש אישי ומקצועי. כל טוב ממני פנינה
3. טובה אלטיצר
שבתאי בקשת
שלום פנינה אני ילידת 11.12.59 בשעה 13:30 חולה בדלקת מפרקים ואפריל בהתקפה קשה במיוחד. לפי מה שקראתי אני לא שייכת לתאריכים של שבתאי בקשת אבל אשמח אם תאשרי לי כך.רק המחשבה שאהיה חולה כל כך עד סוף 2017 מבהילה אותי. תודה רבה טובה .
תשובה:
שלום לך טובה השבתאי שלך לא ממוקם במזל קשת. אבל הוא ממוקם במזל גדי מזל שנשלט על ידי כוכב שבתאי . דלקת פרקים זו מחלה שבתאית- מאחר ואני לא בודקת בפורום זה מפות אישיות כי זו עבודה לכל דבר ובוודאי נושאים בריאותיים מצריכים ממני ניתוח מעמיק. מקווה שתדעי ימים טובים, מהיכרותי את המחלה מאנשים קרובים יש תמיד תקווה לשיפורים. ושינוי רדיקלי של תזונה הרבה פעמים מסייע. -שיטת איורוודה. תבדקי. בברכה פנינה
4. מבולבל משבתאי
לשבתאי השפעה חיובית או מעכבת?
שלום פנינה, האם שבתאי ייתן לשוורים שנים של נחת כלכלית או צמצום? האם הסרטנים יכולים להיכנס ךפרויקט חדש או חבל על האנרגיות? בברכה, מבולבל
תשובה:
שלום לך שבתאי משפיע על כל מזל באופן שונה תלוי במפה האישית שלך[תאריך הלידה, שעת הלידה ומקום הלידה]. בעיקרון הוא פועל לאט וביסודיות כדי ליצור שינוי עמוק. ולכן אין לי מושג איך שבתאי ישפיע עליך כי אני לא מכירה את המפה האישית שלך. תעזר במזל שלך בכתבה ובעיקר אם אתה יודע את האופק שבתאי ישפיע על הבית על פי האופק שלך. קרי: היכן ממוקם מזל קשת שלך במפה האישית שלך אם אתה יודע כמובן. בברכה פנינה
5. לונה
שבתאי ברטרו בתאומים בבית 8 במפת הלידה
פנינה שלום וחג שמח האם שבתאי שנכנס עתה לקשת משפיע באותה מידה על מי שנולד בקשת כששבתאי היה ברטרו במפת הלידה ? תודה
תשובה:
24.9.2015
שלום לונה שבתאי משפיע באופן רשמי על מזל קשת כשהוא חוזר סופית למזל קשת כלומר התחיל כרגע . אל תפחדי ואל תדאגי הוא יתרום הרבה מאוד לבנייה שלך. בלי חומרי הבניה של שבתאי הקשת מפסיד הרבה מטעם החיים. גם אם קשה לעיתים ואין את קיצורי הדרך והיכולת לחפף כמו שקשת אוהב או להדחיק במילה מכובסת השבתאי יעניק לקשת עומק ועניין הרבה יותר גדולים בחיים. מה הטעם בחיים אם דברים מושגים בקלות? בברכה פנינה
6. עמית
שבתאי בבית 3
היי פנינה קראתי באדיקות רבה את אשר כתבת על מזל מאזניים ורציתי להגיד שזה ממש נכון עם כמה נושאים שנגעת: 1) התחלתי לעסוק במכירות, ולא ידעתי שאני ממש טוב בזה. 2) אני עוסק בכתיבה וחיזקתי יותר את הרצון שלי לעסוק בזה. 3) אני מתחיל לחשוב על כיוונים אחרים של לימודים 4) התחלתי לדבר יותר עם ביטחון ואסרטיביות עם אנשים 5) ודבר אחרון מי היה מאמין שאני אשא נאום ניתוח מדויק 🙂
תשובה:
היי עמית שלום יפה מאוד!!! שמחה מאוד שמצאת את ההגדרות ההולמות את אישיותך וכישוריך ואפילו כאלה שלא חשבת שיש בך. תגלה שיש לך גם יכולת ללמד ולהדריך כי שבתאי בבית 3 מעניק יכולת הדרכה והובלה של אחרים מעבר לפן התקשורתי. בהצלחה עמית! בברכה פנינה
7. לינור
פנינה שלום האם שבתאי הוא הגורם לקור המקפיא הזה?.
תשובה:
היי לינור. שבתאי בהיבט של 90 מעלות לשמש בדגים במקרה הזה גורם לקור וזה יהיה עד ה-23.2 כתבתי על זה. פה: הורוסקופ שבועי מעודכן http://www.pninastro.com/189/ ברכות פנינה
8. אירית מגן
פנינה שלום. נפלתי מההשקעה שלך. את מעולה ברורה מובנת וייחודית בנוף האסטרולוגים. היות ואת מדברת תמיד על מזל השמש והאופק רציתי להבין, אני בת מזל בתולה עם אופק דגים, האם הקריירה שלי תושפע ממה שקורה בבית 10 של דגים? תודה אירית
תשובה:
היי אירית. תודה רבה לך כמובן. אני נהנית מכל רגע שאני משקיע בבלוג שלי. אם היה לי רק יותר זמן…. . אכן הקריירה שלך תושפע מבית 10 שלך אם האופק שלך במזל דגים. ברכות לשנה החדשה ממני פנינה
9. אולגה
פנינה היי האם סטורן נמצא בכל מזל כשנתיים וחצי?
תשובה:
שלום אולגה כן שבתאי כשנתיים וצי בכל מזל. רק נסיגותיו הארוכות לעיתים מחזירות אותו למזל הקודם כפי שיהיה השנה כששבתאי יחזור למזל עקרב למספר חודשים וישוב למזל קשת ולכן ברוטו הוא יהיה כשלוש שנים במזל קשת. כשזה כולל את הנסיגה. בברכה פנינה
10. עמוס
פנינה תודה גדולה על ההשקעה העצומה והמעצימה. לא הבנתי לגבי שבתאי בדגים איך מצד אחד בקריירה תקופה יציבה ומצד שני קשיים ולא טיול שנתי? תודה לך
תשובה:
עמוס שלום יקומונ של שבתאי בבית 10[קשת נופל בבית 10 של מזל דגים באופן הקלאסי] הוא מטיב ומסמל את פסגת הקריירה. זה לא יהיה טיול שנתי. כי שיאים נכבשים במאמצים ועם לא מעט קשיים.ככל שמטפסים על ההר לגובה רמת החמצן יורדת ואתה צריך להפעיל יותר מאמץ בשרירים כדי לשרוד למעלה. ככה זה. בברכה פנינה
11. לורן
השפעה על דגים
היי פנינה. תודה רבה רבה על ההשקעה! רציתי לשאול לגבי דגים: האם ההשפעה של שבתאי בקשת היא רק על ילידי תחילת מזל דגים או גם על ילידי סוף המזל? ורק כדי להיות בטוחה שהבנתי נכון: כתבת: "כששבתאי מגיע למזל דגים הוא באופן טבעי משפיע על בית 10 מגיע למקומו הטבעי[ שליט גדי בית הקריירה] לבית הקריירה והשאיפות". הכוונה היא כשהוא מגיע לבית הקריירה של דגים נכון? כלומר, לא כשהוא מגיע לדגים אלא כשהוא מגיע לקשת? ותוכלי להסביר איך גדי קשור?…. תודה רבה רבה..
תשובה:
לורן מזל קשת הוא בית הקריירה של מזל דגים. וכששבתאי מגיע לשם זהו מיקום קלאסי. שבתאי בקשת משפיע על כל ילידי המזלות. אך משפיע על מזל דגים באופן בולט יותר כשהוא יוצר היבט של ריבוע לשמש של מזל דגים ולכן התייחסתי לאלה שנולדו בתחילת המזל. אך אם יש לבן מזל דגים מרקורי בתחילת מזל דגים הוא גם יהיה מושפע. ואם יש לו שם ירח או וונוס הוא גם יהיה מושפע מהיבט זה באופן דרמטי יותר לכן הוא משפיע על ילידי כל בני מזל דגים כי הוא נכנס לבית 10-בית הקריירה של בני המזל. מי שיודע היכן הכוכבים האישיים שלו ממוקמים זה מחדד לו את ההיבט וההשפעה. גדי קשור לכך שכן מזל גדי הוא שליט הטבעי של בית 10 בגלגל המזלות[שמתחיל מטלה] ושבתאי שליט טבעי של מזל גדי. ברור יותר? בברכה פנינה
12. דנית
אותי אישית אלו חדשות משמחות ביותר אני רק חוששת ששבתאי בקשת יגביל את החופש והאופטימיות שתבועה במזל.
תשובה:
שלום דנית. חלק מתהליך ההתבגרות ששבתאי מלמד זו נטילת אחריות גדולה יותר וחשיבה שקולה. ככל שאדם נושא בנטל ובאחריות באופן טבעי הוא אדם פחות חופשי פרקטית. חופש בעיני הוא מושג נפשי אתה יכול להרגיש חייב למרות שאתה לא ואתה יכול להרגיש בחירה וחופש בהחלטות שלך למרות שאתה נושא נטל גדול על כתפיך. אופטימיות זו תכונה מולדת וגם אם יש לעיתים תקופות עם כובד ומשקל הם לא נוטלות תכונה מולדת. אדם אופטימי גם אחרי מצבים קשים מאוד לא יאבד את האופטימיות שלו כמו שאדם פסימי גם אם יקרו לו דברים טובים הוא יחזור תמיד ל"בסיס האם" שלו שזו הפסימיות המגוננת עליו מפני אכזבות פוטנציאליות. יש גבולות של מציאות שהן לא בהכרח עונש כמו שחוק הגרביטציה[חוק הכבידה] מגביל את האדם לעוף אך עדיין הוא יכול להתרומם בנפשו כמו ציפור. בברכה פנינה
13. יעל
מרס בדלי
שלום פנינה תודה על החומר והתשובות המענינות ,רציתי לשאול למה זה מסוכן כשפלנטה עוצרת בדרך להתיישר /או לסגת , ,כמו אורנוס בקרוב ,וציינת שלמרס אין זויות עד ה19 לחודש , האם אח"כ הוא יוצר זויות ואילו ? תודה רבה.
תשובה:
שלום יעל למה זה מסוכן? הדבר דומה לעצירת רכב במהירות גבוהה או לניסיון להסתובב על המקום כשאת בנסיעה מהירה. הימים של העצירה מוכחים כימים מסוכנים יותר לאירועים חיצוניים אלה ימים שנחקרו וכל מי שעוסק בתחום שם לב למקבץ אירועים דרמטי יותר בזמן העצירה[או המעבר לישורת]והבעייתים ביותר הם אוראנוס ופלוטו כי הם מחוללי שינויים ואבולוציות בטבע. מרס בדלי בין ה-21-19.12 יוצר היבט עם אוראנוס בטלה. הבעיה מיד לאחר מכן שמרס בדלי יהיה בהיבט של 180 מעלות ליופיטר באריה -היבט אגרסיבי של איבוד שליטה ויימשך עד תחילת ינואר כשבמקביל מתרחש ריבוע קרדינלי מאיים. סוף שנה שאינה מבטיחה שלווה. בברכה פנינה.
14. שרון
שבתאי במזל קשת
הי, פנינה, אני עוקבת אחריך כבר זמן רב.. כקשתית, אני מוצאת את עצמי נלחצת מהבאות.. ומעניין אותי לדעת, אם אני שלא כקשתים אחרים, זהירה בענייני כספים, וריאליסטית, אני אחווה את הביקור באותה עוצמה, גם אני אעבור שיעור בנושא זה? נושא העבודה והצורך בקידום ושינוי מפעם בי כבר עכשיו, יכול להיות שהביקור יביא איתו בשורות בתחום, להעיז ולא להשאר היכן שנוח? תודה!
תשובה:
שרון שלום שבתאי משפיע על תהליך התבגרות. ביקורו במזלות מייצר מצבים כדי לעבור תהליך התבגרות ובדרך כלל הוא משפיע על הצורך לצאת מזון הנוחות וזה לאו דווקא מדבר על כסף. זה יכול לעסוק בזוגיות שלא מתמודדים בה, מבחינה מקצועית וכ"ו. בגלל זמן שהותו הארוך והחריש שהוא מבצע הלוך ושוב, הוא מספיק ליצור את התנאים ה"לא נוחים" כדי להתעורר ולעשות משהו בנידון. כל מזל עובר זאת בתורו. לא צריך לחשוש מהתבגרות. יש בה מס ערך מוסף. העיקר לשמור על הומור כי זה עוזר. תעדכני 🙂 בברכה פנינה
15. ענבל
שבתאי בקשת
הי מזל קשת 3.12 אופק עקרב פתחתי עסק לאחרונה עם שותפים מה זה אומר לגבי??? העסק אמור להיות רווחי.. האם לחשוש?? עזבתי מקום בטוח כדי להיות עצמאית סוף סוף
תשובה:
12.12.2014
ענבל שלום אין לי מושג. לשם כך צריך להכין את המפה המדויקת שלך ושל שותפייך, להכין את המפה העסקית. . זה לא קורה בפורום הזה. אלא רק באופן פרטי. הכנת מפה וכ"ו היא עבודה לכל דבר. מן הסתם. מה שמאפיין את הקשת הטיפוסי זה קודם לעשות ואחר כך להתייעץ?? 🙂 אבל אני מקווה שהכל יסתדר לך ולא תינזקי. או שתיוועצי בכל זאת כדי להעריך את סיכוייך. בברכת הצלחה פנינה
16. אלונה לויט
תודה רבה. אני מעריכה מאוד את תשובתך.
בשמחה !!! פנינה
17. אלונה
היום נולד לי נכד בשעה טובה
פנינתי, היום ה- 11.12 בשעה 10:40 בבוקר. אז, זה בסדר עם שבתאי וכל חברין ..? תודה על התשובה
תשובה:
אלונה מזל טוב!!!! בן מזל קשת עם אופק דלי. שילוב נהדר. את יכולה לקרוא פה עליו: תקראי על השילוב הזה כאן: http://www.pninastro.com/245/ מזל טוב!!! ממני פנינה
18. אלונה
פנינתנו, תודה על התשובה, נרגעתי
בתי אמורה ללדת בכל יום ואני מחכה לנכד. חששתי מהשבתאי הזה 'שינחת' על ראשי הדואג תמיד…. כבת בתולה. אני זוכרת את תקופת שבתאי בבתולה כתקופה לא קלה שעברה עלי. תודה רבה אלונה לויט
תשובה:
היי אלונה מה נשמע? שבתאי אינו מקל על החיים אך הוא חיוני לגדילה ולהתבגרות.אני בטוחה שבמבט לאחור[בפרספקטיבה] על שהות שבתאי בבתולה יצאת נשכרת באיזה שהוא אופן שאת יכולה להצביע על כך. ילדים רבים נולדים עם שבתאי צמוד לשמש והם בדרך כלל בוגרים יותר, אך עדיין לא ברור מתי היא תלד. כשהיא תלד, נבדוק באמת עד כמה השבתאי יהיה בקרבת השמש שלה. בינתיים שיהיה במזל טוב. בברכה פנינה
19. אלונה
פנינה, האם מי שנולד בעצם הימים הללו, החודש,
זה יחשב לשבתאי בקשת במפה שלו ? האם נתוני 'הפתיחה' שלו יהיו כבר קשים ? תודה על התשובה .
תשובה:
אלונה שלום שבתאי כרגע עדיין לא נכנס למזל קשת. ב-24.12 הוא מגיע למזל קשת. מי שנולד בימים אלה שבתאי יהיה בעקרב. מפה לא הופכת לקשה או לא טובה בגלל שבתאי. שבתאי מסמל תבונה רבה ותכונות שלא יסולאו בפז, לא להיסחף לשנאה או חרדה סוחפת שיש משבתאי. בלעדיו נתקשה לגדול ולהתבגר.. אני מקווה שעניתי לך.אני לא רואה שאלות עד סופן אם כותבים אותם בכותרת. כל טוב פנינה
20. אורית
מלחיץ
אז מתי יהיה יותר קל , בעלת אופק בקשת ירח בקשת ומזל דגים. מלחיץ , אנחנו לא אוהבים שפוגעים לנו בחופש. משהו טוב ייצא מכל הקושי הזה ?
תשובה:
אורית? אבל את אומרת שאת מזל דגים. אז לא תעברי חוויה זהה לבן מזל קשת. . ושבתאי בבית הראשון במזל קשת הוא מסמל שינויים. מי אמר שזה רע? ומי אמר שזה רע להתבגר? להתבגר זה שיחרור נוסף. בברכה פנינה
21. 81
האם ,אסטרונאוט שנמצא בירח או מאדים.צריך מפה חדשה לחישוב דרכו האסטרולוגיה? ירח שחור עובד גם אם אתה פיזית על הירח? או מארס בנסיגה ,כשאתה על מאדים יסכן אותך? בכל מקרה כל הכבוד על האתר המושקע. והמקצוענות.
תשובה:
שלום לך. המפות נמדדות מקו המשווה שלנו- שם נקודת האפס- של האביב וארבע עונות השנה. לכן הכל מחושב מכדור הארץ בלבדביחס למערכת השמש. אבל כל מי שממוקם במערכת השמש שלנו מושפע מכל מערכת השמש . מכיוון שאין חיים במערכת השמש שלנו על אף פלנטה, מן הסתם אין מה לבדוק. הרי עכשיו לראשונה נעשות הכנות שבשנת 2021 תטוס חלילית מאויישת לכוכב מרס. תודה כמובן על הפרגון. בברכה פנינה
22. דנה
היי פנינה. פשוט מרתק לקרוא את האתר שלך. אין יום שאני לא נמצאת כאן להתעדכן בדברים חדשים ובכתבות..אני פשוט מכורה! 🙂 יש לי שאלה קטנה – אני בת מזל אריה באופק קשת..איך ישפיע עלי שבתאי בקשת? על איזה בית הוא יישב? האם אני יעבור את מה שבני מזל קשת יעברו? תודה רבהה.
תשובה:
שלום דנה ותודה רבה, כיף אמיתי 🙂 תקראי כמובן את הבית הראשון שהוא הכי משמעותי עבורך וזו נקודת מפתח חשובה במפה כששבתאי מגיע לאופק ומתחיל להזיז את "העניינים". כל טוב לך פנינה.
23. גלי
תודה רבה פנינה יקרה על התשובה המהירה אני אופק תאומים שבתאי נכנס לי לבית 7 בית הזוגיות. שבתאי באופן כללי שליט גדי בית 10 אבל בגלל שאני אופק תאומים אז גדי אצלי בית 8 ולכן שבתאי הוא שליט בית 8 עבורי. מה זה אומר שהוא נכנס לבית7? תודה 🙂 .
תשובה:
גלי שלום את פשוט קוראת את בית 7. כי בית 7 אצלך הוא קשת ושבתאי מגיע לביקור בבית 7 שלך. ורק ב-2018 הוא יבקר בבית 8 שלך שהוא יהיה הבית הטבעי של שבתאי.. ועד עכשיו הוא היה בבית 6 שלך במזל עקרב. גלי, פשוט. בית 7=קשת=שבתאי. בברכה פנינה
24. גלי
כתבה מעולה ! בתור משהי שכל חייה מושפעת מתבאי אשמח לשמוע עוד פרטים על כניסתו לבית 7, הרי שבתאי שליט בית 8 לתאומים, אז בטח זה אחרת מאשר למזלות אחרים ששבתאי הוא שליט עבורם על בתים אחרים. מה אומר ספציפית השילוב הנל? תודה רבה .
תשובה:
7.12.2014
גלי שלום ותודה רבה על הפרגון. לא ממש הבנתי את עניין שבתאי שליט בית 8. שבתאי באופן טבעי שליט בית 10 כי בית 10 הטבעי הוא מזל גדי וכידוע שבתאי שליט מזל גדי. את אולי מנסה להסביר לי משהו על המפה שלך אבל אני לא מצליחה להבין. אם אצלך שבתאי שליט בית 8 תקראי על בבית 8. אם לא זה מה שהתכוונת להגיד אז תשתדלי להסביר טוב יותר. רק לזכור שאני לא מפרשת מפות בפורום הזה. בברכה פנינה
25. לני
מבלבל
כתבה מאלפת. אך לא הצלחתי להבין כקשתית עם אופק עקרב לאן פני מועדות עם כניסת שבתאי. אשמח להרחבה בעניין כניסת שבתאי לקשת עם אופק עקרב 4 מעלות
תשובה:
לני תודה רבה !!! שבתאי ייכנס אלייך לבית 2 למזל קשת. תבדקי את כל מה שכתבתי על בית 2 ועל הנושאים הכלכליים, ביטחון כלכלי וההתיחסות לכסף וחומר. הכל שם!!!! כל טוב והצלחה. ממני פנינה
26. מיסטיקן מתחיל
ניתוח מעמיק,שמראה כמה האסטרולוגיה מורכבת.אבל כתבת בצורה בהירה.ציינת שאין כוכבים רעים.האם יש היבט חיובי לירח בטל?
תשובה:
שלום לך כן האסטרולוגיה מורכבת ובעלת רובדים עמוקים. תודה רבה. ירח שחור הוא נטול היבטים.לא טובים ולא רעים. הוא פשוט מנותק מכל היבט. לכן הוא נקרא ירח שחור, או ירח בטל. בברכה פנינה

10הערות

 1. אור

  הי פנינה
  כילידת מזל קשת ב 24/11/56 וכמי שנולדה בצמידות שבתאי יופיטר איך מנצלת את התקופה הקרובה של הנסיגה החוזרת של שבתאי?
  בתודה מראש
  מעניינים ומחכימים המאמרים שלך
  אור

  • פנינה כץ

   שלום אור

   תודה רבה אור.
   את בטח מתכוונת לצמידות שבתאי שמש מה שקרה לילידי תחילת מזל קשת בשנת 1956. יופיטר בשנת 1956 היה במזל בתולה כך שבטח התבלבלת. בכל מקרה, ממליצה לקרוא את הכתבה הנוספת שכתבתי על שבתאי בקשת בעשירון האחרון להתפכחות כתבה שיש בה היבטים עד דצמבר שבהחלט עוזרים ומקלים להבין לקראת מה הולכים. מאידך למי שיש שמש צמודה לשבתאי הוא מרגיש רוב חייו כמו גדי ויש לו משמעת עצמית גבוהה והוא לא יכול להתרגש כל כך מהשפעתו כי הוא מכיר אותו. נסיגת שבתאי האחרונה בהחלט מאתגרת בגלל יחסיה הבעייתיים עם ונוס בדגים ובסוף מאי שבתאי מול מאדים בתאומים. יש לו דרך לעבור. ואולי לפעול בהרבה סבלנות למרות שיכול להיות פיתוי לפעול מהר.
   בברכה
   פנינה

 2. "בשם האב"

  יש דיבור על מסמכי פנמה,שיאיר נתניהו קיבל דרכון מזוייף(מסכנות ממשלתית).מינוי ראש המוסד קשור? והלבין שם כספים !אבל אין לי אמון רב במערכת החוק הישראלית-רונאל פישר,תקציב דו שנתי,לא מונה מחליף לביבי(לא בא לו למנות),חוק ההדחה,ועוד ועוד.כי ישראל היא מדינת חוק עד שזה מגיע לביבי..

  • פנינה כץ

   שלום לך "בשם האב"
   יש המון סיפורים ברשת דווקא כי המשטרה לא מנדבת מידע הפעם. כנראה בהוראת המפכ"ל בוגר שב"כ המדיניות של ההדלפות השתנתה. היום הודיעו רשמית שיש פקיד בכיר נוסף שמגיע להעיד תחת אזהרה באותו עניין שהארו נחקר תחת אזהרה[אתמול כבר בפעם השנייה]
   התקציב הדו-שנתי מדליק מנורות ללא ספק. ומפת מדינת ישראל עד סוף ספטמבר בכאוס מוחלט. אבל אני מאמינה שאם יש דברים בגו[בכל הפרשה שנחקרת ולא נבדקת-בדיקות עושים רק בקופת חולים] הרי שאי אפשר יהיה לחמוק כי מדובר בעד שבא מרוצונו הטוב לספר על נושאים פיננסיים בענייני תרומות שזה בעצם מה שפורסם רשמית.
   בתי המשפט הוכיחו ברוב המקרים שהם פעלו בבצדק רב. מה שקרה בפרשיית ביביטורס קשורה ביועץ המשפטי הקודם שמסמס את הנושא 3 שנים ומבקר המדינה נזף בו על כך. ברור שזה לא מריח טוב. אבל סבלנות מוכיחה שהיא תמיד משתלמת.
   או כמו שאמר חכם ממני: החוק צריך לשרת את הצדק, ולא הצדק את החוק.
   – הרברט סמואל

   בברכה
   פנינה

 3. א. צפוני

  התקציב הדו שנתי עבר בממשלה…
  נראה שלא יאושר בכנסת(הולכים לבחירות).פרשנים בחירים טוענים שביבי(בניגוד לחוק) לא מינה לעצמו מחליף.ולכן ילך לבחירות עם התגברות החשדות והחקירות.בזמן בחירות הוצאות הממשלה מוגבלות,ו"הפתעה הפתעה"-הייה עודף בתקציב(לא יעילות-תת ביצוע).ואז קיצוץ במיסוי-למרות שמערכת הבריאות קורסת! חבל שבאוצר לא מאמינים שצריך לספק שרותי בריאות לאזרח,כי הם לא מכירים בדמוקרטיה כנאו ליברלים.(האזרח למען המדינה-והמדינה למען עצמה!)

  • פנינה כץ

   א.צפוני , שלום

   הוא מוזמן לחקירה באזהרה יחד עם בני משפחתו. ברור הוא כבר יודע את זה כמה ימים. נתניהו בחקירה.
   לגבי תת ביצוע מאוד הגיוני- הרגשנו את זה, לא? מאז שהוא היה שר אוצר בממשלת שרון התחילה מדיניות קמצנית למערכת הבריאות וזה לא השתנה כל עוד הוא שלט בשטייניץ[שר האוצר[ לפיד[שר האוצר] וכחלון[שר האוצר] . הכל אליבא דה נתניהו בנושא הקצאות סכומים למערכת הבריאות, כל הפקידים במשרד האוצר היו בחירות שלו. אגב, לאיזה תחום הוא הקצה סכומים נכבדים מהתקציב חוץ מהביטחון כולל ה-10 מיליארד למלחמת אירן השקעה שהתנדפה לכל הפונקציונרים שבדקו לו את כל הבדיקות המיוחדות כדי להרגיע אותו או כדי להצדיק את הזעקות:אירן! אירן!.
   משרד האוצר יצטרך להשתנות מא-ת אחרי למעלה מעשר שנים שהוא התעלל באזרח וגזל ממנו כל אופציה של רווחה בחינוך, בריאות, ונגש בו במיסים גבוהים ואילץ את האנשים לעבוד פי שניים.

   בברכה
   פנינה

 4. חומר למחשבה

  ובימים ההם אין מלך בישראל…
  נראה שנתניהו פועל יחד עם חוזת הבית של עיתון המלך כדי שההצגה תימשך.("ביבי נצחי הוא יפרוש מתי שבא לו").אז רק שיזכור שכולנו בני אדם-וחבל שיש שמתדלקים את המגלומניה של האיש החלש והחולה הזה….

  • פנינה כץ

   חומר למחשבה, שלום

   אני בוחרת לא להתייחס להערכות שמייחסות לבנימין נתניהו יכולות מאגיות- הגדרות מאגיות מתקשרות לנרקיסיזם טיפוסי של הערצה עיוורת למנהיגים. אז לא כולם סובלים מהסינדרום הזה.אין לו שום כוחות מיוחדים וכולם יודעים איך הוא רישת את עצמו עם אנשים שלו ותמיד הייתה בי הסבלנות ואורך הרוח שהאמת תצא לאור לגביו. אם כי, אני לא אוהבת לעסוק בו
   כדי לא להזמין טוקבקים שהם חסרי טעם. הביטוי המתאים לחיבת היתר לנתניהו הוא לאתרג אותו מהמילה אתרוג. כבר הודיעו הערב בחדשות שראש הממשלה ובני משפחתו ייחקרו באזהרה, מי שלא מבין מה זו חקירה באזהרה- חקירה באזהרה זוהי חקירה שמתנהלת כנגד אדם אשר חשוד בביצוע עבירה פלילית..
   הוא ממש לא יכול לבחור אם להגיע או לא. אז למה להכביר מילים? ובחודש וחצי הקרובים נדע הרבה דברים מסמרי שיער כי יש היבטים של שערורייה הקשורים במשילות. ועל כך כתבתי בחודשיים האחרונים וכנראה שהיה מעקב מאז שכוכב מרס נכנס למזל עקרב במיקום מאוד דרמטי במפה של נתניהו.

   בברכה
   פנינה

 5. דנה אברמוביץ

  שלום פנינה. תודה לך על האתר המפורט והמעניין. אני מוצאת א עצמי גולשת בו הרבה… אמי מזל קשת 11.12.46 וסובל רבות משבתאי בתקופה האחרונה. רציתי לדעת האם שבתאי הולך ״להציק״ לאימי כל התקופה שלו בקשת, עד ה20.12.2017 , או שהוא עובר בין השלישים ולא נסבול ממנו כל כך הרבה זמן…
  תודה

  • פנינה כץ

   שלום דנה

   שבתאי "מציק" לכולם ובני מזל קשת חווים אותו בעוצמה. שאלתך בעצם אישית שכן זו הסיבה שאני משקיעה בכתבות כדי לעזור לכולם. שאלות אישיות מצריכות הכנת מפה אישית שכן לכל אדם שהוא מזל קשת יש לו מפה שונה. והכנת מפה היא עבודה לכל דבר.
   לכן אין לי תשובה אישית עבור אמך.
   מאחלת לה בריאות ורק טוב.
   תמשיכי לעקוב אחרי המידע שאני נותנת, הוא תמיד עוזר ומקל גם אם הוא לא אישי.
   בברכה,

   פנינה

השאר תגובה