מזל אריה  הורוסקופ  לשנת 2021-2020

הסימן האסטרולוגי:

שליט:שמש
יסוד : אש
קבוצה:קבועה
בית: 5

קבוצה ראשונה:
ילידי 23.7.-1.8

קבוצה זו מושפעת באופן הבולט ביותר מהשמש. וילידיה מבטאים צורך ברצון לשלוט בעניינים, להיות במרכז ולהנהיג. בני הקבוצה נוטים להיות קלילים, "זורמים", חברותיים אך פגיעים בכל הנוגע לשמם הטוב, מיקומם ומעמדם. הם יצירתיים, בעלי כושר משחק טבעי, אינם מודים בחולשותיהם ומתקשים להפגין הזדקקות, אך זקוקים לתמיכה רגשית תשומת לב ואהבה. הבמה היא מקומם הטבעי של כל האריות, אך בקרב קבוצה זו הדבר בולט במיוחד, וכבר מגיל צעיר הם מושכים תשומת לב בכל דרך. נוטים לעיסוקי במה, ניהול והוראה.
פסיכולוגית: קבוצה זו פחות מודעת לעצמה. הם אגוצנטריים ונוטים לדרמטיזציה. קיצוניים ונוטים לראות את החיים בצבעי "שחור לבן". נוטים לסבול מאגו קומפלקס המבטא "עיוורון" לגבי הדחפים שלהם. אם הם לא יהיו במרכז העניינים הם יסבלו ויהיו מרירים כלפי כל מי שמדיר את רגליהם משם. הם נוטים למצוא תרוצים והצדקות לכישלונות ובדרך כלל מאשימים בכך את האחרים. הם ילדותיים ויעשו מטוב ועד רע כדי למשוך תשומת לב. כשהם נאהבים הם נדיבים ומעניקים לסביבתם את כל מה שיש להם. אך אי אהבה עלולה לגרום להם להיות הרסניים גם כלפי עצמם. מתקשים לקבל הוראות ולעיתים ינקטו בעמדה מתריסה כדי להכעיס. נוטים לסבול מגוריזם[צורך להיות גורו של אחרים]. או מטיפי דת ומחנכים. כדי לזכות בחלק הטוב שבהם רק עמדה חיובית תשיג מטרה זאת.
מראה חיצוני: בהירים-ג'ינג'ים, שיער עשיר[רעמה], הנשים עדינות, אצילות, הגברים בעלי חזה רחב והליכה זקופה, נוטים להקרחה מוקדמת. בריאותית:נוטים לבעיות לב וגב
 ידועים בעולם:מייק ג'אג'ר, ג'ניפר לופז,פול אנקה, סנדרה בולוק,קווין ספייסי, ג'יימס בולדווין, וסלי סנייפס,דום דה לואיז,פיטר אוטול,ליסה קורדו,ארנולד שוורנגר,הילרי סוונק,סטנלי קובריק,בלייק אדוארדס,אלכסנדר דיומא,סימון בוליבר,זלדה פיג'ארלד,ז'קלין קנדי,בניטו מוסליני,רספוטין,ג'ורג' ברנארד שואו,מילטון פרידמן,איב סאן לורן.ריימונד צ'נדלר,אן פקווין, מייקל ריצ'ארד,אמיליה ארהרט, מט לה בלנק,הלן מירן, קארל יונג, לורנס פישבויין,קייט בוש, ז'אן רנו, פיטר בוגדנוביץ', הנרי פורד, אמילי ברונטה, ג'י קי רולינג, ג'רלדין צ'אפלין
קוליו, ג'רי גרסיה[גרייטפול דד], הרמן מלוויל[מובי דיק], סם וורטינגטון[אווטר], קרול אוקונור
ידועים בישראל:גיא פינס,ארז טל,אושרת קוטלר,שוקי זיקרי,שגב משה,רונה קינן, לאה שבת,רינת גבאי, נמרוד לב.

הקבוצה השניה
ילידי 12.8-2.8
:

אריות מקבוצה זו מושפעים מהשמש ומכוכב צדק[יופיטר], הם חשים צורך להתמודד עם אתגרים חדשים מפעם לפעם. רבים מהם קשורים לחו"ל ולעבודה עם אנשים או חומרים מחו"ל. הם זקוקים לחופש פנימי, לפרטיות ולמרחב מחיה גדול. יש להם חוש הומור, והם נוטים לקחת את החיים בקלות רבה יחסית. מנגנון ההכחשה שלהם פועל במרץ – והוא עוזר להם להמשיך הלאה. הם חברותיים,אך מבקשים לעצמם סממני מעמד חברתי. בעיני רבים אחרים הם עלולים להצטייר כסנובים. נוטים לעסוק בתחומים עצמאיים יותר וכאלה שהם יכולים לשמור על חופש התנועה והזמן שלהם. מלאי חיים ומצליחים להדביק את סביבתם בשמחה ובגישה אופטימית.
פסיכולוגית: נטיות להתמכרויות. הם מפגינים הרבה יותר כוח מכפי שהם חווים. הם נזקקים להרשים את הסביבה ביכולותיהם, וזקוקים לבמה לביטוי. נוטים לעיתים לקלות דעת ולצפות להשגים בלי מאמץ. יכולת למידה טובה ורבים מהם עוסקים בספורט העוזר להם לפרוק מתחים. נוטים להדחיק להכחיש ולהמנע מהתמודדויות רגשיות. נוטים להתחיל בהתלהבות כל דבר אך לדעוך עד מהרה בהתלהבותם. לא פעם, משתמשים בהומור כדי לחמוק מרגעים רציניים מדי אותם הם חווים כמביכים. סובלים מנטייה לשטחיות וברצון שדברים יתרחשו בדרך נס מבלי שהם יצטרכו להתאמץ יתר על המידה. הם עלולים להתנשא בקלות ולהיסחף למחשבות פומפוזיות ומגלומניות. לעיתים יבוזו לאחרים או יבטאו סנוביזם מכל סוג אך יאשימו את האחרים שהם נוהגים כך כלפיהם. מתקשים לקחת אחריות על מעשיהם או לפחות בורחים מתחושת אשמה. חסרי מנוחה ושקט וזקוקים לעניין רב ולגיוון.
מראה חיצוני: נוטים להשמנה, אוהבים מזון מתוק רב סוכרים. גדולי גוף לעיתים ובעלי נוכחות. קולם נעים והוא משדר עוצמה ותקיפות. שיערם גלי, והם מפגינים כוח והומור רב וצורך לצחוק. נטייה לבעיות לב וכבד.
אנשים ידועים:לואי אמסטרונג, מרטין שיין,בילי בוב תורנטון, שרליז תרון,דיויד דוכובני,לוסיל בול,מלאני גריפית',ג'יליאן אנדרסון,אנטוני בנדרס,רוזנה ארקט,דסטין הופמן,ג'ון יוסטון,מרתה סטיוארט,מאטה הארי,אנדי וורהול,ג'יימס האטפילד[מטאליקה], ג'ון לנדס, מרטין שיין טוני בנט, בארק אובמה, בילי בוב תורנטון, ראול ולנברג, אליזבט' המלכה האם, פרסי שלי.רוברט מיצ'אם, דייב אוונס-the edge , אסתר וויליאמס, אריק באנה, אדי פישר, ג'ון דרק, ססיל דה מיל.
ידועים בישראל: גידי גוב,סילבן שלום,הראל סקעת,דליק וולליניץ, אורלי פרל, קרן מיכאלי, אסף גיל.דויד מליץ, ירין שחף, יוני בלוך.

הקבוצה השלישית
ילידי 22.8-13.8:
קבוצה זו מושפעת מהשמש ומכוכב מאדים, וילידיה נוטים להיות אימפולסיביים, מהירי תגובה וביחס לבני הקבוצות הקודמות הם בעלי הסתגלות גבוהה לשינויים. בעלי כריזמה, הם אנרגטיים,בעלי כוח ועוצמה ריכוזית רבה, ויכולת גבוהה ביצירת פרויקטים, מקומות עבודה ומערכות יחסים. נוטים למיזמים קצרים ומגוונים. נלהבים ובעלי כושר גופני טוב. רבים מהם מעדיפים לעסוק בעבודות עצמאיות, מתקשים לקבל מרות, ודעתנים במיוחד,ילדותיים וחינניים. כשהם כועסים מומלץ להתרחק מהם, אך הם יוצאים בקלות ממצבים קשים, נולדו למאבקים ואינם חוששים מהתמודדות ותחרות.
פסיכולוגית: נוטים לאגרסיביות וצורך להפגין את כוחם. הם מהירי חימה ולא נשארים חייבים. מתקשים לשמור את תגובותיהם ונוטים להכנס לעימותים בגלל מיזגם הלוהט. הם כוחניים ותחרותיים מאוד. חשוב להם להוכיח שאין טובים מהם. הם אימפולסיביים ומהאינטנסיביים יותר מבני מזל אריה. בעלי נוכחות וזקוקים לפעילות ועניין מתמיד. פגיעים מאוד ונוטים להשיב מלחמה שערה. לא מוותרים ובעלי כוח לחימה גבוה במיוחד. מתקשים לעמוד בסרוב וזקוקים לסיפוקים מיידיים. אמוציונאליים ונוטים לזכור את אלה שהרעו כלפיהם. בעלי אגו גדול במיוחד וצורך במחמאות. הם התחרותיים ביותר מבין האריות ומוכרחים להיות בכל ראשונים או "יודעים הכי טוב". בדרך כלל בבגרותם הם נרגעים ולומדים לנתב את האגרסיה למקומות חיוביים יותר.
מראה חיצוני: כריזמטיים,נאים ומרשימים. בעלי גוף אתלטי, קול רם, דיבור מהיר וקצבי. נוטים לרגישויות בלב ומחלות לב. עיניהם רגישות והם עלולים לסבול מבעיות עיניים בעיקר ודלקות בשרירים. כמו גם נטייה לתאונות בגלל מהירות תנועה ונהיגה.
ידועים בעולם: מדונה,קלוד דביוסי,קני רוג'רס,רוברט דה נירו,אדוארד נורטון,שון פן,האלי בארי,סטיב מרטין,בן אפלק,דברה מסינג,קים קטרל,ג'יימס קמרון,מתיו פרי,אלפרד היצ'קוק,רומן פולנסקי,נפוליאון בונפרטה,פידל קסטרו,ביל קלינטון,פטריק סוויזי,טורי איימוס.אני אוקלי, מג'יק ג'והנסון, דניאל סטיל, דיויד קרוסבי, אתל ברימור, רומר וויליס, טימותי האטון, ג'יימס קמרון, צ'ארלס בוקובסקי, דוני וולברג, קריסטיאן סלייטר, טיפר גור, מלקולם פורבס, ארוויל רייט, רוברט פלנט, אייזק הייס, קים קתרל.
ידועים בארץ:שמעון פרס,מנחם בגין,,ג'זי כץ,ג'ודי שלום מוזס,רותם אבוהב,משה פרסטר,שרון איילון, רותם סלע,רונן אקרמן, מוני מושונוב.

קונסטלציית מזל אריה.

 

 

הורוסקופ לשנת 2021-2020

אריה במיתולוגיה

 

כללית:

את יום הולדתכם השנה תתחילו מוקדם משנה שעברה עם מעבר השמש למזל אריה ב: 22.7.20 בשעה 11.40 לפי שעון ישראל. הירח[שחור]  יהיה במזל אריה. ותרגישו את כבדותו של שבתאי [בסוף מזל גדי] מול השמש שלכם והמשמעות קשורה בדאגות בעניין עבודה וכלכלה. ברם, בית הקריירה שלכם עם אורנוס בשור ממשיך להבטיח שינויים במיוחד היבטיו ההרמוניים עם מרקורי תיהנו מהצעות הזדמנויות להתפתח ולגדול אך מובטחים שינויים רבים עד סוף השנה, כשיופיטר ושבתאי יעברו בסוף דצמבר לבית השותפויות תיהנו משנה תקשורתית במיוחד פרטים בפרק העבודה[למטה]. התחום הרומנטי רגשי בזכות היבטי מאדים בטלה לבית החברתי שלכם מבטיחים תקופה נעימה יותר ומדצמבר אכן כוכב צדק יחד עם שבתאי חוצים את מזל גדי ומגיעים לבית הזוגיות שלכם במזל דלי מה שמבטיח קשרים רציניים ובעלי השפעה.. יחסים בלתי יציבים יתמודדו עם נושא היחסים בהשפעת שבתאי שזה אומר עבודה קשה ובשלבים. לא יהיו פתרונות קסם[בפרק היחסים פרטים].  מאדים בבית הקשור בחו"ל אופקים חדשים לימודים ומשפטים יהיה פעיל מאוד עד ינואר  ומבטיח הרבה עיסוקים בנושאים שנמנו 2021 צריך יהיה להיזהר מתביעות משפטיות ונסיעות לחו"ל בתקופה לא בטוחה זו. התחום הכספי יעורר דאגה בגין אי יציבות וערפל לגבי העתיד. מצב שישתפר כבר  לקראת סוף אוגוסט הקרוב ובספטמבר. שנה שרומזת על  הצורך לצעוד בצעדים קטנים מדודים  ובטוחים ולהימנע מלקחת סיכונים ולוודא עם איזה אנשים אתם מתרועעים וקושרים את עצמכם בעבודה. שנה של שינויים משמעותיים בקריירה ולפנויים יש סיכוי טוב לקשר משמעותי. שנה אינטנסיבית שתדרוש מכם מאמצים ערנות דריכות וזהירות  כדי לפעול נכון למען עתידכם. יהיה מקום מצומם לספונטניות לא מחושבת.

הרקולס נאבק באריה מנמאה. כד מאתונה, המאה החמישית לפנה"ס. האריה מנמאה, בנה של המפלצת אכידנה, שכן בנמאה מצפון לארגוס. הוא היה מגיח ממערה בעלת שני פתחים ומשמיד כל מי שמצא בדרכו. כמטלה ראשונה שלח אוריסתאוס את הרקולס להביא לו את עור האריה.הרקולס טיפס על ההר, פילס דרך בסבך השיחים, לפנות ערב הבחין באריה הענק וירה בו חץ. עורו של האריה היה בלתי חדיר לכלי נשק אנושיים והחץ החליק מעליו בלא שיעורר את תשומת לבו. החץ השני פגע בחזהו של האריה, אך גם הוא לא חדר אל תוך גופו אלא צנח בין רגליו. אז הבחין האריה בהרקולס וזינק לעברו. הרקולס הלם באלה על ראש האריה אך האלה שהייתה עשויה מענף עץ זית, נשברה.האריה לא נפגע, רק עיניו התערפלו והוא נסוג למערה. הרקולס חסם את הפתח האחורי של המערה ופרץ מפתחה הקדמי. הרקולס שהבין שנשק לא יועיל לו החליט להאבק באריה בידיים חשופות. הוא תפס את האריה מגבו כדי לא להפגע מציפורניו החדות מכל נשק ולפת בעוצמה את צווארו. וכך בעודו דורך בכפות רגליו על בהונותיו של האריה ומחשק בירכיו את צלעותיו, חנק אותו הרקולס למוות.

האריה מת, אך מכיוון שעורו היה חסין מפני כלי נשק, אי אפשר היה לפשוט אותו בעזרת סכין. הרקולס השתמש בציפורני האריה כדי לחתוך את העור. מאז נהג הרקולס להתעטף בעור הזה כשריון וראש האריה שימש לו כקסדה. כשהופיע כך במיקנה נבהל אוריסתאוס ומאז אסר עליו להיכנס העירה עם שללו. תמונת הקרב בין הרקולס והאריה הנמאי או הרקולס עוטה את עור האריה הם מוטיבים נפוצים באמנות הפלסטית בתרבות המערבית וגם במזרח.

 

אהבה ומערכות יחסים:

כבר עם פרוץ יום הולדתכם יש רמז[במפת יום הולדת של מזל אריה] שנושא היחסים השנה [עד דצמבר 2021] יהיה דומיננטי  ומרכזי. לכן אין חשש להיוותר לבד. פנויים ייהנו מהיכרויות כבר בחודש הנוכחי[יולי] ומאמצע אוגוסט יחסים יתפסו תאוצה במיוחד בימים בין 19-9.8, היכרויות עשויות להתפתח ברשתות, במסגרות לימודים ובנסיעות מחוץ לבית. מעברה של ונוס למזל אריה ב: 6.9.2020 ונוכחותה במזל שלכם עד ה: 2.10.20 מעיר את הצרכים הרומנטיים ואת היוזמות שתיקחו כדי להכיר, להיפגש וליצור קרבה בקשיים שנוצרו. ימים מוצלחים להתאהבויות סוחפות בין ה: 1.10-24.9. מעברה של השמש ב: 22.10.20 לבית האהבות שלכם,  פותח חודש של מפגשים היכרויות וכמיהה לרומנטיקה. -ימים מוצלחים להיכרויות דייטים 16.12-2.12.20, ביחסים מבוססים תכניות להרחבת המשפחה. מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם ב: ב: 15.7.2020 מבשרת כבר היבטים מוצלחים של היכרויות רציניות בפרט כשכוכב יופיטר ב: 19.7 כבר הגיע לבית הזוגיות היכרויות יסחפו אתכם ממבט ראשון לקשר רציני. כניסתו של שבתאי לבית הזוגיות ב: 18.12.2020 תבסס קשרים שהתחילו לא מכבר עם כמיהה למיסוד קשר. או תכניות משותפות מקדמות יחסים. מעברה של השמש למזל דלי לבית הזוגיות שלכם ב: 19.1.2021 וצמידותה לכוכב צדק סוחפת אתכם לקשר שמעורר רגשות עמוקים ורצון למסד את הקשר . ימים מוצלחים להיכרויות משמעותיות צפויים בין ה: 20.4-7.4.2021. יחסים קיימים מתחייבים בקשר בימים בין ה: 21.5-7.5.2021,  מעברה של ונוס למזל אריה ב: 27.6.2021 מזמן היכרויות דייטים התאהבויות ויחסי משיכה עזה בין  ה: 7.7.2021 ועד 20.7.2021. מעברה של השמש ב: 22.7.2021 למזל אריה מייצר אנרגיות חברתיות היכרויות אוגוסט מהחודשים היציבים ליחסים קיימים יהיה קשה להישאר לבד ביום הולדת הבא ההיבטים של היכרויות משמעותיות והתאהבויות מעולים.  

משברים ופרידות במערכות יחסים:  הימים בין ה: 18.9-11.10 עלולים לסיים קשר באבחה חדה. פרידות פוטנציאליות צפויות כמו כן,  בין ה: 12.10-4.10.2020 ,מעברה של השמש עם ונוס ב:19.1.2021 יחד עם ונוס מייצרת הזדמנויות להיכרויות אך היחסים עם אורנוס מצביעים שמה שיגיע מהר יסתיים באותה מהירות עם כאב לב.  . יחסים בלתי יציבים עלולים להיכשל ולעבור פרדה אכזרית בימים בין ה: 11.1.2021 ועד 30.1.2021. ימים קשים מבחינה רגשית. . ושוב היבט של סכנות פרידה בין ה: 11.2.2021 ועד 24.2.2021 . מעבר מאדים למזל אריה ב: 11.6.2021משפיע על הצורך ליצור שינויים שיכולים להשפיע על כל תחום גם על יחסים שאין בהם תחושת סיפוק. הימים בין ה:12.6 ועד 1.7.2021  מסכנים קשרים לא יציבים. יחסים לא יציבים יעברו פרידה בין ה: 11-2.7.2021. ימים מסוכנים לפרידה פתאומית בין ה: 1.8-9.8.2021.

 

.sunspot-AR2529-4-11-2016-Bernie-McGee-Scotland-sq-e1460490774540

שקיעת חמה תמיד רומנטית- צילם:Bernie McGee

       עבודה קריירה:

שנת 2020-2021 היא תקופה של בניה עצמית מחדש. רבים מילידי מזל אריה ימצאו את עצמם פוצחים בקריירה חדשה. כמו בניית תפקיד/עיסוק שונה במיוחד ילידי 12.8-2.8. ילידי הקבוצה הראשונה כבר בין שנת 2020-2019 החלו בשינויים והשנה הם ימשיכו. כוכב אורנוס בבית הקריירה שלכם  והשפעתו תיצור שינוי כבר מה: 11.8.2020 ייתכן מפנה, עזיבה והחלטות עצמאיות יותר בעשייה שלכם וההיבטים יטיבו עם הפן הכלכלי ועם התקדמותכם במיוחד באמצע אוגוסט. כמו גם השלכות כספיות מטיבות כשכוכב מרקורי יעבור לבית הכספים שלכם וימצא אתכם תחת הצעה מוצלחת בימים בין  31.8-22.8  חודשים ספטמבר-אוקטובר  יהיו מתגמלים כלכלית על כל העבודה והמאמץ. התקשורת שלכם בחודשים אלה תהיה במיטבה והקשרים המתרחבים יזמנו לכם התפתחות וצמיחה. מעברה של השמש לבית העבודה ב: 21.12.2020 ועד סוף החודש,  תעצב עבורכם כיוונים מוצלחים,  הצעות חדשות וצמיחה בעשייה. ינואר 2021 מטיב עם התייצבותכם.  אתם מתחברים למסגרת שלכם ומרגישים שליטה ומרכזיות בדיוק כפי שאתם אוהבים. כוכב מאדים בינואר 2021 בבית הקריירה ועד סוף החודש אתם חווים שינויים שגם אם הם מלחיצים אתכם,  תוצאותיהם מוצלחות עד סוף פברואר 2021. הצעות לשותפויות ושיתופי פעולה מעניינים מגיעים בין ה: 3.3-22.2.2021.

אפריל 2021 מטיב את היחסים עם חו"ל,  מקומות רחוקים ויוזמות חדשות המצריכות להוציא אתכם מהסביבה הנוחה לכיוון התקשרויות ורעיונות חדשים שילהיבו אתכם ככלות הכל.  הכוכבים מרקורי ונוס בבית הקריירה והם מטיבים עם השינויים הרצויים עם תוצאות והישגים באמצע חודש מאי. מעבר מאדים למזל אריה ב: 11.6.2021 ושהותו במזל עד 29.7.2021 מבטא את הצורך שלכם לייצר שינוי נוסף,  דרך העבודה תוך כדי צורך בהעזה. ההיבטים בין אמצע יולי ועד 22.9 מבטיחים הכנסות ממקורות חדשים ועליה בהכנסות, אם כי הימצאותו של מאדים בבית הכספים שלכם  מספר על עלייה בהוצאות שכן תשקיעו יותר כדי להרוויח . מדובר בשנה מאומצת,  אינטנסיבית.  לא יהיה רגע דל,  תתקשו למצוא זמן ארוך למנוחה. דבר ירדוף דבר וצפוי סיפוק רב מהעשייה. 

 

suncard

קלף מזל אריה בטארות. קלף עם הרבה כוח, עוצמה, אגו .הילד הרוכב על הסוס הוא הילד הפנימי, הכוחות היצירתיים, החיוניות עם שמחת החיים .

כוכב השבת רגולוס – REGULUS-

50'29 במזל אריה – אפס במזל בתולה.

המעלה האחרונה של מזל אריה. ומעלת האפס במזל בתולה.  מושפעת מרגולוס כוכב השבת הבהיר ביותר בשמיים. רגולוס הוא למעשה מערכת של מספר כוכבים. היחיד מביניהם שנראה לעין ללא ציוד עזר הוא רגולוס A.


רגולוס מהמילה רקס בלטינית הינו מלך.
רגולוס מוכר אצל האסטרונום כאלפא ליאוניס אולי מהקשר של הארי בין החיות שהוא מלך הדובים. רגולוס נקרא גם קורליאוניס שמשמעותו לב הארי השם שניתן לריצ'ארד לב הארי. רגולוס הוא מהכוכבים היותר בולטים, קל לזיהוי במשולש של האריה והזנב.
במיתולוגיה הסיפור של הרקולס קשור בו. הוא גם היה מפורסם בדרום אמריקה כהר האריות ובסין כמו סוס ובימי הבינים מיחסים לו את דניאל בגוב האריות.
רגולוס כוכב השבת נחשב לכוכב המיטיב ביותר, ממליך המלכים. לפי תלמי טבעו דומה למרס ויופיטר. הוא מעניק הצלחה אדירה, כוח רצון, פרסום, עצמאות, נדיבות, רוחב לב ויכולת הנהגה. ישנה אזהרה במקרה שלו לא ליפול למלכודת של אגו מאניה כי אז כל ההישגים יעלמו כפי שהם. לפתחה של השפעת רגולוס עומד חטא היוהרה העלול לשמוט ולהרוס כל ניצחון והצלחהרגולוס הוא אחד מארבעת המלכים של פרס, ארבעת פרשי האפוקליפסה, או המייצגים של ארבעת המלאכים:
כל ארבעת המלכים הם בעלי אפשרות לכבוד רב, פרסום, הצלחה, ועושר, ובאותה המידה בעלי האפשרות לנפילה מהגבהים הללו עקב הרס עצמי שנובע מאגו גדול, יוהרה ותאוות.

אנשים שיש להם פלנטה אישית באחד או יותר מארבע הנקודות המיוצגות על ידי "ארבעת המלכים" במקום בולט במפת הלידה הם יהיו אנשים ידועים ובעלי בולטות.
אנטארס (ANTARES] – במעלה 46'9 בקשת.
אלדברן (ALDEBARAN) במעלה 47'9 בתאומים
רגולוס – (REGULUS] במעלה – 50'29 באריה.0מעלות בבתולה
פומהלהוט – (FOMALHAUT] במעלה 50'3 בדגים.
אם האופק, MC[מרכז השמים] השמש, המרקורי, ה ירח או שליט המזל והאופק יהיו במעלות של 4 כוכבי השבת הם ייהנו מהצלחות ומוניטין. אך בהיבטים קשים אדם עשוי לזכות בדבר ולאבד אותו.
. רגולוס על פי הקבלה מסמל את האות כ' בעברית וקלף הטארוט כוח- Strength
Strength -קלף הכוח הוא קלף חשוב בארקנה הגבוהה.

כסף וכלכלה :

שנת 2021-2020 היא שנה של צמיחה כלכלית ובנייה לטווח הארוך. שינויי העבודה, תפקיד או מסגרת,  שיתרחשו ישפיעו על הזדמנויות חומריות חדשות. כבר מסוף אוגוסט ודרך החודשים ספטמבר ואוקטובר שונוס תשהה בבית הכספים שלכם,  תיהנו מעלייה בהכנסות. אורנוס בבית הקריירה מבטיח הזדמנויות לעצמאות ולכן חלק מהכספים שתרוויחו יהיו לעתים לא מתוכננים וההזדמנויות עשויות להגיע באופן מפתיע. הצמיחה שלכם בולטת השנה בעיקר, בזכות,  נוכחות צדק ושבתאי בבית השותפויות[מדצמבר 2020 ולאורך כל 2021]  מה שמבטיח אירועים של שיתופי פעולה ואף שותפות שתניב לכם תחושת ביטחון לטווח הארוך יותר. נובמבר  2020 חודש עם עליה בהכנסות,  הזדמנויות למכירה מוצלחת של השקעה או נכס.  חודש פברואר 2021 מטיב פיננסית דרך שיתופי פעולה מוצלחים.     הכוכבים ונוס מרקורי ואורנוס  בבית הקריירה שלכם צפויים ליצור מפנים חיובים תוך כדי הזדמנות לעליה בשכר,  או עליה בהכנסות ובהזדמנויות להרוויח. מעברה של ונוס לבית הכספים שלכם מ22.7.2021 דרך החודשים אוגוסט כמו גם מרקורי המגיע גם לבית הכספים תוכלו לצפות לעליה בהכנסות  עד ה:22.9.2021 החודשים סובב יום ההולדת בשנה הבאה מצביעים על שנה הישגית פיננסית.

 

images

ליקוי חמה – הידעתם כי בטהיטי למשל, תופעת הליקויים תורגמה להתעלסות בין השמש לבין הירח.? גם בימינו – האסקימוסים באנטרקטיקה, מאמינים שהליקויים מצביעים על השגחה שמימית: באופן זמני עוזבים השמש והירח את מקומם בשמיים, כדי לבדוק באם הכול פועל כשורה על פני כדור הארץ. ועל ליקוי מאורות 

  בריאות:

מזל אריה שייך לקבוצת הקבועים.  קבוצת המזלות הקבועים[כוללת את המזלות :שור אריה עקרב ודלי] פיקס- מוגדרת כקבוצה שמנטלית  מחוברת לעקרונות, אידאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא כל סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. בקבוצה זו טמונות אנרגיות רבות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות. הקרוס [מזל אריה מול דלי מרובע לשור ולעקרב] כשמזל אריה ממוקם מול מזל דלי הוא מושפע מדלי בכל מה שקשור לנושאי לחץ דם והיצירות כלי דם כמו ורידים ועיניים [כמו גלאוקומה ] ממזל שור מזל אריה מקבל השפעה בנושא הבלוטות- התיירואיד התריס והאחריות של מזל שור על המטבוליזם  וממזל עקרב השפעה של רגישות באזור המעי הגס. אנשי הפיקס [המזלות הקבועים]  נוטים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם לא מוכנים לשנות הרגלים ולמעשה הם  לא יכולים כלל לחרוג  מהרגלים גם אם זה לטובתם. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל . בעיקרון בני מזל אריה  נחשבים לבעלי חיוניות ואנרגיה רבה.. רבים מכם,  בעלי נטיות ספורטיביות המשמרות את מערכת השרירים החזקה שלכם. אזור הלב והגב הם בעלי עצמה מרכזית וחיונית בגופכם, אך הם גם נחשבים לבעלי רגישות גבוהה עם "בלאי" גדול יותר. "הלב החזק עלול להישבר" לעתים כלי הדם המקיפים את הלב נוטים לטרשת ולעתים מדובר בבעיית מסתמים וצורך להחליפם. בני מזל אריה, נהנים מהשפעת השמש ועצמתה ולכן הם עסוקים באופן אינסטינקטיבי באגו, בנראות שלהם כלפי העולם,  ובצורך שלהם להפגין בריאות וחיוניות  כלפי העולם. כשהחזות חייבת להיות במיטבה, בעיקרון בני מזל אריה,  לא נוטים להכפיף את עצמם ולכן הם משולים 'לעצים החזקים וקשיחים הנשברים ברוח' היות ואין בהם את הגמישות להתכופף- בית הבריאות שלכם,  נשלט על ידי מזל גדי הבית העוסק בעמוד שדרה, מערכת השלד ורגישויות העלולות להתפתח בעמוד השדרה הפיזי והנפשי. ככל שהאגו חזק יותר,  כל פגיעה תהיה קשה יותר והלב עלול "להישבר מטפורית לרסיסים

שנת 2021-2020

 

שבתאי עד סוף 2020 בבית הבריאות ומשפיע על תחושת נטל וחששות מהעתיד והגב,  עלול לבטא מצוקה, כאבים ורגישות גדולה מהרגיל.  מעבר הכוכבים מרקורי והשמש לבית הבריאות בדצמבר 2020 וינואר 2021 מדגיש את הצורך לעסוק בפעילות פיזית בריאה,  לשמור על הכושר שכן תידרשו לעמוד תחת לחצים והגוף מבטא בתקופה זו חולשה כללית כתוצאה ממתח ועומס. כבר בפברואר 2021,  ניכר שיפור בהרגשה הפיזית רק שתצטרכו להישמר מאכילת יתר,  או צריכת סוכרים שאהובה עליכם כל כך שכן החודשים,  פברואר מארס 2021 מעוררים בכם מתחים רבים [המעלים את החומציות בקיבה ואת הרעב]  בגין השינויים,. שינויים  במסגרת העבודה [שינויים פרסונליים או שינויי מסגרת] יגרמו לכם למתיחות רבה וחששות מאיבוד שליטה. מעברו של כוכב מאדים בסוף אפריל 2021  ונוכחותו של מאדים עד 11.6.2021 בבית 12 [הבית העוסק בנפש ובתת מודע ] ישפיע על נטייה לחפור, להילחץ ולישון פחות טוב. תקופה מתאימה להתחבר למקורות רוגע כמו מדיטציה,  יוגה או טיפול מכל סוג.  מעברו של מאדים למזל אריה ב: 11.6.2021 מסמל תחושת התחזקות התארגנות פנימית לצאת "למלחמה"  כדי לשפר הישגים וליצור שינויים בנושאים שמטרידים. האנרגיות פיזיות שלכם יהיו במיטבם בעת זו ועד 29.7.2021 אך תהיו חסרי סבלנות,  עם ביטויים אימפולסיביים שמסמלים "פתיל קצר". תקופת יום ההולדת שלכם מתחילה  מבחינה בריאותית בשנה הבאה ב: 28.7.2021 כך שתהיו במיטבכם שבוע אחד לאחר שהשמש עוברת למזל אריה.  

 

THE_SUN.0

התפרצויות של התלקחויות וסערות על פני השמש.

 שונות

שנה מורכבת, מעניינת וממקמת אתכם בין 'המקומות של הגדולים'  מבחינת עשייה הקריירה והכלכלה. שהותו של כוכב מאדים עד ינואר 2021 בבית 9 הבית העוסק בחו"ל, לימודים, משפטים ונסיעות מטיב עם אופציות המתקשרות להתפתחות שלכם העתידית,  תיתכן עבודה עם גורמים בחו"ל  אך הכל יהיה רצוף במאבקים לא קלים אבל מפרים ומניבים, כדאי יהיה לבדוק אופציות הצלחה במידה ואתם צריכים להתמודד משפטית.  מעבר הכוכבים צדק ושבתאי בדצמבר 2020 לבית הנישואין/שותפויות מחד,  ישחרר את המועקה והכבדות של שבתאי בבית העבודה והבריאות כשהוא עורר בכם שנים של חרדות מפני העתיד הכלכלי מאידך ירחיב אל ההזדמנויות התקשורתיות והציבוריות מבחינת עיסוק. היבט זה בבית התקשורת מעלה אתכם בדרגה מבחינת מעמדכם בעבודה והרגשה של במה מוצלחת תקשורתית יותר  הממקדת את תשומת הלב לעשייה שלכם. דצמבר 2020 ינואר 2021 עשוי להטיב עם הרחבת משפחה ושמחות עם ילדים.   בחודשים בין ינואר למרס 2021 עיסוק אינטנסיבי בזוגיות ובשותפויות. יזדמנו לכם נסיעות בין מארס לסוף אפריל  ייתכן שיתקשרו ללימודים, סדנאות ועבודה. חודשים מאי-יוני 2021 צפויים להיות חודשים חברתיים מאוד,  עם הרחבת יחסים, עלייה  בפופולריות והתקשרויות דרך אירועים משמחים. סוף יוני ויולי  2021,  תיהנו מהשפעה מנהיגות ותקרינו חן על הסביבה שלכם. אלה מכם העוסקים בתפקיד מנהיגי או עשיה ציבורית,  ייהנו מתחושת התחזקות. יום ההולדת שנה הבא משמח עם מצב כלכלי טוב יותר ותקשורת במיטבה .

 

 

נסיגות מרקורי משפיעות על נושאים פיננסיים שלכם [בית הכספים שלכם נשלט תחת מזל בתולה -מרקורי]

רשימת נסיגות מרקורי בשנה הקרובה:

מרקורי  נסיגה במזל עקרב     ב: 14.10.2020       עד 3.11.2020 

מרקורי בנסיגה במזל דלי       ב: 30.1.2021           עד 21.2.2021

מרקורי בנסיגה במזל תאומים ב: 29.5.2021         עד 22.6.2021 

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים ב: 27.9.2021         עד 18.10.2021

 

 

לוח שנה של אירועים: ירח שחור, נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא. עד ינואר 2021 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                   18.7.2020