מזל אריה  הורוסקופ לשנת 2022-2021

הסימן האסטרולוגי:

שליט:שמש
יסוד : אש
קבוצה:קבועה
בית: 5

קבוצה ראשונה:
ילידי 23.7.-1.8

קבוצה זו מושפעת באופן הבולט ביותר מהשמש. וילידיה מבטאים צורך ברצון לשלוט בעניינים, להיות במרכז ולהנהיג. בני הקבוצה נוטים להיות קלילים, "זורמים", חברותיים אך פגיעים בכל הנוגע לשמם הטוב, מיקומם ומעמדם. הם יצירתיים, בעלי כושר משחק טבעי, אינם מודים בחולשותיהם ומתקשים להפגין הזדקקות, אך זקוקים לתמיכה רגשית תשומת לב ואהבה. הבמה היא מקומם הטבעי של כל האריות, אך בקרב קבוצה זו הדבר בולט במיוחד, וכבר מגיל צעיר הם מושכים תשומת לב בכל דרך. נוטים לעיסוקי במה, ניהול והוראה.
פסיכולוגית: קבוצה זו פחות מודעת לעצמה. הם אגוצנטריים ונוטים לדרמטיזציה. קיצוניים ונוטים לראות את החיים בצבעי "שחור לבן". נוטים לסבול מאגו קומפלקס המבטא "עיוורון" לגבי הדחפים שלהם. אם הם לא יהיו במרכז העניינים הם יסבלו ויהיו מרירים כלפי כל מי שמדיר את רגליהם משם. הם נוטים למצוא תרוצים והצדקות לכישלונות ובדרך כלל מאשימים בכך את האחרים. הם ילדותיים ויעשו מטוב ועד רע כדי למשוך תשומת לב. כשהם נאהבים הם נדיבים ומעניקים לסביבתם את כל מה שיש להם. אך אי אהבה עלולה לגרום להם להיות הרסניים גם כלפי עצמם. מתקשים לקבל הוראות ולעיתים ינקטו בעמדה מתריסה כדי להכעיס. נוטים לסבול מגוריזם[צורך להיות גורו של אחרים]. או מטיפי דת ומחנכים. כדי לזכות בחלק הטוב שבהם רק עמדה חיובית תשיג מטרה זאת.
מראה חיצוני: בהירים-ג'ינג'ים, שיער עשיר[רעמה], הנשים עדינות, אצילות, הגברים בעלי חזה רחב והליכה זקופה, נוטים להקרחה מוקדמת. בריאותית:נוטים לבעיות לב וגב
 ידועים בעולם:מייק ג'אג'ר, ג'ניפר לופז,פול אנקה, סנדרה בולוק,קווין ספייסי, ג'יימס בולדווין, וסלי סנייפס,דום דה לואיז,פיטר אוטול,ליסה קורדו,ארנולד שוורנגר,הילרי סוונק,סטנלי קובריק,בלייק אדוארדס,אלכסנדר דיומא,סימון בוליבר,זלדה פיג'ארלד,ז'קלין קנדי,בניטו מוסליני,רספוטין,ג'ורג' ברנארד שואו,מילטון פרידמן,איב סאן לורן.ריימונד צ'נדלר,אן פקווין, מייקל ריצ'ארד,אמיליה ארהרט, מט לה בלנק,הלן מירן, קארל יונג, לורנס פישבויין,קייט בוש, ז'אן רנו, פיטר בוגדנוביץ', הנרי פורד, אמילי ברונטה, ג'י קי רולינג, ג'רלדין צ'אפלין
קוליו, ג'רי גרסיה[גרייטפול דד], הרמן מלוויל[מובי דיק], סם וורטינגטון[אווטר], קרול אוקונור
ידועים בישראל:גיא פינס,ארז טל,אושרת קוטלר,שוקי זיקרי,שגב משה,רונה קינן, לאה שבת,רינת גבאי, נמרוד לב.

הקבוצה השניה
ילידי 12.8-2.8
:

אריות מקבוצה זו מושפעים מהשמש ומכוכב צדק[יופיטר], הם חשים צורך להתמודד עם אתגרים חדשים מפעם לפעם. רבים מהם קשורים לחו"ל ולעבודה עם אנשים או חומרים מחו"ל. הם זקוקים לחופש פנימי, לפרטיות ולמרחב מחיה גדול. יש להם חוש הומור, והם נוטים לקחת את החיים בקלות רבה יחסית. מנגנון ההכחשה שלהם פועל במרץ – והוא עוזר להם להמשיך הלאה. הם חברותיים,אך מבקשים לעצמם סממני מעמד חברתי. בעיני רבים אחרים הם עלולים להצטייר כסנובים. נוטים לעסוק בתחומים עצמאיים יותר וכאלה שהם יכולים לשמור על חופש התנועה והזמן שלהם. מלאי חיים ומצליחים להדביק את סביבתם בשמחה ובגישה אופטימית.
פסיכולוגית: נטיות להתמכרויות. הם מפגינים הרבה יותר כוח מכפי שהם חווים. הם נזקקים להרשים את הסביבה ביכולותיהם, וזקוקים לבמה לביטוי. נוטים לעיתים לקלות דעת ולצפות להשגים בלי מאמץ. יכולת למידה טובה ורבים מהם עוסקים בספורט העוזר להם לפרוק מתחים. נוטים להדחיק להכחיש ולהמנע מהתמודדויות רגשיות. נוטים להתחיל בהתלהבות כל דבר אך לדעוך עד מהרה בהתלהבותם. לא פעם, משתמשים בהומור כדי לחמוק מרגעים רציניים מדי אותם הם חווים כמביכים. סובלים מנטייה לשטחיות וברצון שדברים יתרחשו בדרך נס מבלי שהם יצטרכו להתאמץ יתר על המידה. הם עלולים להתנשא בקלות ולהיסחף למחשבות פומפוזיות ומגלומניות. לעיתים יבוזו לאחרים או יבטאו סנוביזם מכל סוג אך יאשימו את האחרים שהם נוהגים כך כלפיהם. מתקשים לקחת אחריות על מעשיהם או לפחות בורחים מתחושת אשמה. חסרי מנוחה ושקט וזקוקים לעניין רב ולגיוון.
מראה חיצוני: נוטים להשמנה, אוהבים מזון מתוק רב סוכרים. גדולי גוף לעיתים ובעלי נוכחות. קולם נעים והוא משדר עוצמה ותקיפות. שיערם גלי, והם מפגינים כוח והומור רב וצורך לצחוק. נטייה לבעיות לב וכבד.
אנשים ידועים:לואי אמסטרונג, מרטין שיין,בילי בוב תורנטון, שרליז תרון,דיויד דוכובני,לוסיל בול,מלאני גריפית',ג'יליאן אנדרסון,אנטוני בנדרס,רוזנה ארקט,דסטין הופמן,ג'ון יוסטון,מרתה סטיוארט,מאטה הארי,אנדי וורהול,ג'יימס האטפילד[מטאליקה], ג'ון לנדס, מרטין שיין טוני בנט, בארק אובמה, בילי בוב תורנטון, ראול ולנברג, אליזבט' המלכה האם, פרסי שלי.רוברט מיצ'אם, דייב אוונס-the edge , אסתר וויליאמס, אריק באנה, אדי פישר, ג'ון דרק, ססיל דה מיל.
ידועים בישראל: גידי גוב,סילבן שלום,הראל סקעת,דליק וולליניץ, אורלי פרל, קרן מיכאלי, אסף גיל.דויד מליץ, ירין שחף, יוני בלוך.

הקבוצה השלישית
ילידי 22.8-13.8:
קבוצה זו מושפעת מהשמש ומכוכב מאדים, וילידיה נוטים להיות אימפולסיביים, מהירי תגובה וביחס לבני הקבוצות הקודמות הם בעלי הסתגלות גבוהה לשינויים. בעלי כריזמה, הם אנרגטיים,בעלי כוח ועוצמה ריכוזית רבה, ויכולת גבוהה ביצירת פרויקטים, מקומות עבודה ומערכות יחסים. נוטים למיזמים קצרים ומגוונים. נלהבים ובעלי כושר גופני טוב. רבים מהם מעדיפים לעסוק בעבודות עצמאיות, מתקשים לקבל מרות, ודעתנים במיוחד,ילדותיים וחינניים. כשהם כועסים מומלץ להתרחק מהם, אך הם יוצאים בקלות ממצבים קשים, נולדו למאבקים ואינם חוששים מהתמודדות ותחרות.
פסיכולוגית: נוטים לאגרסיביות וצורך להפגין את כוחם. הם מהירי חימה ולא נשארים חייבים. מתקשים לשמור את תגובותיהם ונוטים להכנס לעימותים בגלל מיזגם הלוהט. הם כוחניים ותחרותיים מאוד. חשוב להם להוכיח שאין טובים מהם. הם אימפולסיביים ומהאינטנסיביים יותר מבני מזל אריה. בעלי נוכחות וזקוקים לפעילות ועניין מתמיד. פגיעים מאוד ונוטים להשיב מלחמה שערה. לא מוותרים ובעלי כוח לחימה גבוה במיוחד. מתקשים לעמוד בסרוב וזקוקים לסיפוקים מיידיים. אמוציונאליים ונוטים לזכור את אלה שהרעו כלפיהם. בעלי אגו גדול במיוחד וצורך במחמאות. הם התחרותיים ביותר מבין האריות ומוכרחים להיות בכל ראשונים או "יודעים הכי טוב". בדרך כלל בבגרותם הם נרגעים ולומדים לנתב את האגרסיה למקומות חיוביים יותר.
מראה חיצוני: כריזמטיים,נאים ומרשימים. בעלי גוף אתלטי, קול רם, דיבור מהיר וקצבי. נוטים לרגישויות בלב ומחלות לב. עיניהם רגישות והם עלולים לסבול מבעיות עיניים בעיקר ודלקות בשרירים. כמו גם נטייה לתאונות בגלל מהירות תנועה ונהיגה.
ידועים בעולם: מדונה,קלוד דביוסי,קני רוג'רס,רוברט דה נירו,אדוארד נורטון,שון פן,האלי בארי,סטיב מרטין,בן אפלק,דברה מסינג,קים קטרל,ג'יימס קמרון,מתיו פרי,אלפרד היצ'קוק,רומן פולנסקי,נפוליאון בונפרטה,פידל קסטרו,ביל קלינטון,פטריק סוויזי,טורי איימוס.אני אוקלי, מג'יק ג'והנסון, דניאל סטיל, דיויד קרוסבי, אתל ברימור, רומר וויליס, טימותי האטון, ג'יימס קמרון, צ'ארלס בוקובסקי, דוני וולברג, קריסטיאן סלייטר, טיפר גור, מלקולם פורבס, ארוויל רייט, רוברט פלנט, אייזק הייס, קים קתרל.
ידועים בארץ:שמעון פרס,מנחם בגין,,ג'זי כץ,ג'ודי שלום מוזס,רותם אבוהב,משה פרסטר,שרון איילון, רותם סלע,רונן אקרמן, מוני מושונוב.

קונסטלציית מזל אריה.

 

 

הורוסקופ לשנת 2022-2021

אריה במיתולוגיה

 

כללית:

 

את יום הולדתכם אתם מתחילים ב: 22.7.2021 בשעה  18.00 . ירח מלא ב: 24.7 ישפיע על רובכם בנושאי יחסים וזוגיות. אין חשש ליחסים יציבים. עברה שנה ומה צופן לכם העתיד. שבתאי ממשיך "לבלות" בבית הזוגיות שלכם. וכרגע הוא בנסיגה עד 11.10.2021 אך ימשיך להיות נוכח בבית 7 עד ה: 7.3.2023, כוכב צדק חוזר בסוף יולי למזל דלי לבית הזוגיות שלכם וישעט בבית הזוגיות עד סוף דצמבר 2021 ויזמן קשרים חדשים וימסד אחרים. שבתאי הוא התבן והטיט הבונה את הקונסטרוקציות וממסד נישואין חייב לשבת על עוגנים ויסודו המשקיעים ביחסים יוכלו לקטוף פירות בסופו של דבר בסוף התהליך. אך שבתאי בתפקידו מציב מגבלות וקשיים וכשהוא מגיע לבית 7 לבית הנישואין הוא מגיע כסמן המודיע שיש קשיים ריחוק או צורך לשחרר חסימות ביחסים. ירח מלא ב: 24.7 ישפיע על רובכם בנושאי יחסים וזוגיות. אין חשש ליחסים יציבים שיא ההשפעה תהיה כשהשמש תהיה מול שבתאי בין ה: 2.8-31.7, לאחריה תחושת הכבדות ביחסים תתחיל להשתחרר. נושאים כספיים כלכליים מטרידים אתכם יחלו להשתפר בחודש אוגוסט, ורגישויות שישפיעו ביחסי עבודה ויעדים משתנים לטובה מאמצע אוגוסט. תיהנו מפן תקשורתי מצוין באוגוסט ספטמבר, . נובמבר מספר על אירועי משפחה ופוטנציאל מעבר בית או סביבה. דצמבר-ינואר מעורר ספיקות בעבודה עם נסיגת ונוס בבית העבודה שלכם. אורנוס בבית הקריירה עובד שעות נוספות לייצר לכם רעיונות חדשים וכמיהה להתפתח עם עצמאות גדולה יותר. פברואר מרץ 2022 מטיבים עם העבודה והיכולת לכבוש יעדים בהצלחה. מעבר יופיטר לטלה ממאי 2022 מטיב עם הצלחות בלימודים ואופקים חדשים שנפתחים כולל שהייה לתקופה בחו"ל. שינויים לטובה ולשביעות רצונכם ביולי אוגוסט בתחום הקריירה לקראת יום הולדתכם. אוגוסט 2022 חודש מסמל שיפור במצבכם הכלכלי. החיים השנה אינטנסיביים ואין רגע דל.

הרקולס נאבק באריה מנמאה. כד מאתונה, המאה החמישית לפנה"ס. האריה מנמאה, בנה של המפלצת אכידנה, שכן בנמאה מצפון לארגוס. הוא היה מגיח ממערה בעלת שני פתחים ומשמיד כל מי שמצא בדרכו. כמטלה ראשונה שלח אוריסתאוס את הרקולס להביא לו את עור האריה.הרקולס טיפס על ההר, פילס דרך בסבך השיחים, לפנות ערב הבחין באריה הענק וירה בו חץ. עורו של האריה היה בלתי חדיר לכלי נשק אנושיים והחץ החליק מעליו בלא שיעורר את תשומת לבו. החץ השני פגע בחזהו של האריה, אך גם הוא לא חדר אל תוך גופו אלא צנח בין רגליו. אז הבחין האריה בהרקולס וזינק לעברו. הרקולס הלם באלה על ראש האריה אך האלה שהייתה עשויה מענף עץ זית, נשברה.האריה לא נפגע, רק עיניו התערפלו והוא נסוג למערה. הרקולס חסם את הפתח האחורי של המערה ופרץ מפתחה הקדמי. הרקולס שהבין שנשק לא יועיל לו החליט להאבק באריה בידיים חשופות. הוא תפס את האריה מגבו כדי לא להפגע מציפורניו החדות מכל נשק ולפת בעוצמה את צווארו. וכך בעודו דורך בכפות רגליו על בהונותיו של האריה ומחשק בירכיו את צלעותיו, חנק אותו הרקולס למוות.

האריה מת, אך מכיוון שעורו היה חסין מפני כלי נשק, אי אפשר היה לפשוט אותו בעזרת סכין. הרקולס השתמש בציפורני האריה כדי לחתוך את העור. מאז נהג הרקולס להתעטף בעור הזה כשריון וראש האריה שימש לו כקסדה. כשהופיע כך במיקנה נבהל אוריסתאוס ומאז אסר עליו להיכנס העירה עם שללו. תמונת הקרב בין הרקולס והאריה הנמאי או הרקולס עוטה את עור האריה.  הם מוטיבים נפוצים באמנות הפלסטית בתרבות המערבית וגם במזרח.

 

אהבה ומערכות יחסים:

עם פרוץ יום הולדתכם. ונוס עדיין בסוף מזל אריה בצמידות למאדים.  התשוקות גבוהות ומערכות יחסים בתקופה האחרונה סבלו מעליות וירידות חדות בקשר מהרבה דרמות ותחושה של רכבות הרים.  מעבר  הירח המלא יהיה בבית ה.  עם זאת לפנויים הימים מה: 25.7 ואילך מטיבים עם הזדמנויות להיכרויות. השמש באריה ניצבת מול כוכב שבתאי בבית הזוגיות בין ה: 3.8-31.7 עלול להקשות על יחסים בלתי יציבים ואף להביא אותם לסיומם . יש תחושת כבדות בימים אלה שתשתנה לטובה מה: 8.8. ימים מוצלחים להתייצבות הקשרים בין ה: 23-18.8. ובין 10-3.9..הזדמנויות להתחלות חדשות ביחסים צפויים  בין ה: 22-16.9. מעברה של ונוס ב:7.10.2021 לבית האהבות שלכם מטיב עם הזדמנויות ליחסים ורומנים חדשים ימים מוצלחים במיוחד צפויים בין ה: 30-27.10. . ביחסים קיימים תקופה מטיבה בין ה: 15-11.10. שוב מפגש של מאדים ונוס בנובמבר קשור להחלטות למגורים משותפים, מעבר בית ועיסוק בשינויים בנושא, מציף רגשות והאווירה כמו רכבת הרים. מעברו של מרקורי מה: 24.11 לבית האהבות שלכם מעורר בין הפנויים משיכה לקשרים אינטלקטואלים יותר, שהתקשורת בהם תהיה במיטבה. מעברו של מאדים ב: 13.12 לבית האהבות מעלה את רף העוצמות והתשוקות. פנויים יעסקו בהיכרויות מאתגרות.  מעברה של השמש ב: 20.1.2022 לבית הזוגיות ושהותה שם עד ה: 18.2.2022 מפיחה חיים בחיי הזוגיות מטיבה עם התחלות אנרגטיות חדשות ומקרבת יחסים שסבלו מירידה. מעברה של ונוס ב: 6.3.2022 לבית הזוגיות מעצים את נושא החיזורים, התאהבויות לפנויים,  ותחושת ירח דבש מחודש ביחסים. מעברה של ונוס ב: 11.8.2022 יהיה מולח להיכרויות והתאהבויות במיוחד בימים 20-15.8.2022,

 

משברים במערכות יחסים : הזוגיות  ב: 24.7 ישפיע על נושא היחסים במיוחד ישפיע על יחסים בלתי יציבים. זו תקופה סוערת אתם מגיבים בעוצמות לעיתים ביתר עוצמות ובהגזמה מייצרים אינטראקציות שחורגות מהפרופורציה. ימים עם סכנת משברים ואף פרידות באבחה חדה בין ה: 7-5.8. משברים ותקופה מעיקה ביחסים צפויים בין ה: 18-14.9.2021, תחושת החמצה ואכזבה ביחסים בימים בין ה: 1.10-26.9. נסיגת מרקורי בבית הזוגיות בין ה: 14.1.2022 לבין  ה: 27.1.2022 עלול לגרום להרבה אי הבנות ואף פסק זמן ביחסים. מעברו של מאדים ב: 6.3.2022 לבית הזוגיות עלול ליצור מתחים ביחסים ואף פרידה פוטנציאלית במיוחד בימים בין ה: 24.3-18.3.2022. צמידות ונוס מרס בבית הזוגיות היא לחסד ולשבת, צפויה תקופה של רכבת הרים ביחסים. ימים בעייתיים ביחסים מתעצמים בין ה: 6.4-1.4.202  יחסים בעייתיים עלולים לעבור משבר סיום קשר בין ה: 16.8-11.8.2022.

 

.sunspot-AR2529-4-11-2016-Bernie-McGee-Scotland-sq-e1460490774540

שקיעת חמה תמיד רומנטית- צילם:Bernie McGee

       עבודה קריירה:

שנה של התפתחויות, שינויים וצפויים הרבה  אירועים בקריירה שלכם. אורנוס בבית הקריירה ממשיך ליצור היבטים של שינויים והתפתחויות. זהו תהליך אבולוציה שלכם למצוא את עצמכם במקום הנכון והמדויק בעיסוקכם. שבתאי ממשיך לשהות בבית השותפויות והוא בהחלט ישפיע על תהליכי בחינה מחדש של קשרי שותפויות.  כוכב צדק עובר בחודש מאי לבית 9 הבית העוסק באופקים חדשים/עבודה אקדמית, לימודים ועבודה המתקשרת עם חו"ל וישהה שם עד קיץ 2023. כלומר עדיין סמוך ליום הולדתכם הבא צפוי שינוי נוסף.

בינתיים כוכב מרקורי החודש[יולי 2021]  עובר למזל אריה ב: 28.7 ומסמן התחלות חדשות של מיזם, עבודה/תפקיד. אופיה של האווירה סמוך לתחילת אוגוסט , מסמל שינוי פתאומי בעבודה ובעשייה עד ה: 11.8. נושאים פיננסיים יהיו בלב העשייה שלכם באוגוסט ספטמבר לשם אתם מכוונים ותעשו רבות כדי לצמוח כלכלית.  שיפור כלכלי והזדמנויות לצמיחה מתחילים כבר סביב ה: 20.8  אלה ימים המבטיחים התקדמות והזדמנות לעלות כיתה. סוף אוגוסט והשבוע הראשון של ספטמבר,  מסמלים שיפור והשגת מטרות כלכליות. ספטמבר צפוי להיות חודש תקשורתי,  תרבו להיות בדרכים ובתקשורת אישית מוצלחת הסכמים וחוזים בימים בין ה: 24-18.9 יהיו מוצלחים. סוף אוקטובר 2021 מחזיר אתכם לסיים נושאים שלא הושלמו בגלל נסיגת מרקורי[במהלך אוקטובר]  והסכמים והזדמנויות למפגשים מוצלחים צפויים בימים  בין ה: 29.10 ל: 3.11.2021 . הישים משובים ויחסי עבודה טובים צפויים מה: 16.11 עד ה: 22.11.2021. הצעול מעניינות צפויות בין ה: 14.12-9.12.2021. מעברו של מרקורי לבית העבודה שלכם ב: 13.12 תהיה משמעותית ליצור שינויים לטובה,  ייתכנו שותפויות חשובות מה: 3.1.2022 נסיגת ונוס בבית העבודה מה:  19.12.21 עד ה: 29.1.2022 עלולה לגרום לכם לתקופת אכזבה ואולי תצטרכו לחשב מסלול מחדש ולהשלים עם העובדה שאי אפשר לקבל את כל מה שתכננתם. פברואר 2022 כבר מתחילתו,  מבטא שינוס מותניים והתחלות חדשות שיצליחו ליצור מפנה חיובי סביב תחילת חודש פברואר-מרץ 2022. 

פברואר מרץ חודשים המסמלים  שיתופי פעולה מוצלחים והצעות לשותפויות שיטיבו אתכם פיננסית. עם צפי למפנים של צמיחה  עד ה: 18.4.2022 כשכוכב מרקורי פוגש את אורנוס בבית הקריירה שלכם  ואתם לקראת שינויים משמעותיים לטובה עד השבוע הראשון של חודש מאי 2022. עדיין ונוס בבית הקריירה בחודש יוני 2022 ומטיבה עם הכרה ביכולות ונתינת משוב מהממונים או מהמסגרת,  קשרים עם חו"ל או עבודה המתקשרת למקומות רחוקים הזדמנויות למפנים מטיבים יפרחו במהלך חודש יוני 2022,  מגמות שינוי בקריירה קשורות בהתפתחות שלכם[לימודים/סדנאות מקצועיות הכשרות]  יתחילו בחודש יולי 2022  עם מעבר מאדים לבית הקריירה ב:  –   5.7.2022 וסיום שהותו שם ב: 20.8.2022 ומבשר תהליך של סיום שינויים בעבודה עם מגמות מוצלחות ומשופרות בכיוון הכלכלי. יום הולדתכם בשנה הבאה מסכם שיפור פיננסי ועליית מדרגה כלכלית. 

 

 

suncard

קלף מזל אריה בטארות. קלף עם הרבה כוח, עוצמה, אגו .הילד הרוכב על הסוס הוא הילד הפנימי, הכוחות היצירתיים, החיוניות עם שמחת החיים .

כוכב השבת רגולוס – REGULUS-

50'29 במזל אריה – אפס במזל בתולה.

המעלה האחרונה של מזל אריה. ומעלת האפס במזל בתולה.  מושפעת מרגולוס כוכב השבת הבהיר ביותר בשמיים. רגולוס הוא למעשה מערכת של מספר כוכבים. היחיד מביניהם שנראה לעין ללא ציוד עזר הוא רגולוס A.


רגולוס מהמילה רקס בלטינית הינו מלך.
רגולוס מוכר אצל האסטרונום כאלפא ליאוניס אולי מהקשר של הארי בין החיות שהוא מלך הדובים. רגולוס נקרא גם קורליאוניס שמשמעותו לב הארי השם שניתן לריצ'ארד לב הארי. רגולוס הוא מהכוכבים היותר בולטים, קל לזיהוי במשולש של האריה והזנב.
במיתולוגיה הסיפור של הרקולס קשור בו. הוא גם היה מפורסם בדרום אמריקה כהר האריות ובסין כמו סוס ובימי הבינים מיחסים לו את דניאל בגוב האריות.
רגולוס כוכב השבת נחשב לכוכב המיטיב ביותר, ממליך המלכים. לפי תלמי טבעו דומה למרס ויופיטר. הוא מעניק הצלחה אדירה, כוח רצון, פרסום, עצמאות, נדיבות, רוחב לב ויכולת הנהגה. ישנה אזהרה במקרה שלו לא ליפול למלכודת של אגו מאניה כי אז כל ההישגים יעלמו כפי שהם. לפתחה של השפעת רגולוס עומד חטא היוהרה העלול לשמוט ולהרוס כל ניצחון והצלחהרגולוס הוא אחד מארבעת המלכים של פרס, ארבעת פרשי האפוקליפסה, או המייצגים של ארבעת המלאכים:
כל ארבעת המלכים הם בעלי אפשרות לכבוד רב, פרסום, הצלחה, ועושר, ובאותה המידה בעלי האפשרות לנפילה מהגבהים הללו עקב הרס עצמי שנובע מאגו גדול, יוהרה ותאוות.

אנשים שיש להם פלנטה אישית באחד או יותר מארבע הנקודות המיוצגות על ידי "ארבעת המלכים" במקום בולט במפת הלידה הם יהיו אנשים ידועים ובעלי בולטות.
אנטארס (ANTARES] – במעלה 46'9 בקשת.
אלדברן (ALDEBARAN) במעלה 47'9 בתאומים
רגולוס – (REGULUS] במעלה – 50'29 באריה.0מעלות בבתולה
פומהלהוט – (FOMALHAUT] במעלה 50'3 בדגים.
אם האופק, MC[מרכז השמים] השמש, המרקורי, ה ירח או שליט המזל והאופק יהיו במעלות של 4 כוכבי השבת הם ייהנו מהצלחות ומוניטין. אך בהיבטים קשים אדם עשוי לזכות בדבר ולאבד אותו.
. רגולוס על פי הקבלה מסמל את האות כ' בעברית וקלף הטארוט כוח- Strength
Strength -קלף הכוח הוא קלף חשוב בארקנה הגבוהה.

כסף וכלכלה :

שנה עם הזדמנויות לצמוח כלכלית בזכות שיפורי מקצה בעבודה, בתפקיד. כבר עם מעברה של ונוס ב: 22.7.21 לבית הכספים שלכם אתם צפויים להרגיש שיפור שיבלוט בין ה:  5.8-1.8.21. נוכחות  כוכב מאדים בבית הכספים שלכם מה: 29.7 מגביר במקביל את ההוצאות שלכם. ייתכן ואתם מצויים באמצע פרויקט רכישה, שיפוץ או שינויים הכרוכים בהוצאות,  אך תהיינה הכנסות נאות בהמשך.  כוכב מרקורי עובר לבית הכספים שלכם ב: 11.8 ומשפר את מצב ההכנסות  במיוחד בימים בין ה: 23.8-18.8.21. תחילת ספטמבר עליית מדרגה נוספת מבחינה כלכלית  בשבוע  הראשון של החודש. צריך לזכור שמאדים בבית הכספים מייצר הוצאות חריגות עד ה: 15.9.2021. עלייה ניכרת בהכנסות צפויה בין ה: 22.9-17.9.2021. נושאי בית-מעבר-שיפוץ ייתכנו בין תחילת נובמבר עד אמצע דצמבר. תקופה מוצלחת ליצירת שינוי מגורים, מתאים למעבר משותף. בין ה: 19.12-28.1.2022 ונוס יוצרת נסיגה בבית העבודה. שלכם, היבט בעייתי מבחינת יציבות כלכלית. ייתכן שמקום העבודה ישתנה לאחר חודש ינואר,צפוי חודש וחצי של עלייה בדאגות הפיננסיות. מסוף חודש דצמבר 2021 כוכב צדק מגיע לבית הכלכלי שלכם וישהה שם עוד חודש מאי ויעסיק אתכם בנושא הכלכלי והתארגנות הקשורה בכספים, אולי רכישת בית,  יהיו חלק מהנושא תכניות של משכנתא ועיסוק בנושאים בנקאיים. בחודשים פברואר מרץ 2022 צפויות הזדמנויות פיננסיות. הצלחות בעבודה מקדמות אתכם כלכלית. מרץ-אפריל 2022 מטיבים ביחסים עם שותפויות שיתופי פעולה והזדמנויות להעצמה כלכלית. אולי מדובר בתמורה פיננסית של בני הזוג שמעניקה לכם ביטחונות. מעברו של כוכב מרקורי ב: 19.7.2022 מרמז על התפתחויות כספיות דרך העלאה בעבודה/תפקיד וכבר ב: 4.8 עם מעברו של מרקורי לבית הכספים תיהנו מהזדמנויות לרווחה ושיפור התנאים שלכם.

 

images

ליקוי חמה – הידעתם כי בטהיטי למשל, תופעת הליקויים תורגמה להתעלסות בין השמש לבין הירח.? גם בימינו – האסקימוסים באנטרקטיקה, מאמינים שהליקויים מצביעים על השגחה שמימית: באופן זמני עוזבים השמש והירח את מקומם בשמיים, כדי לבדוק באם הכול פועל כשורה על פני כדור הארץ. ועל ליקוי מאורות 

  בריאות:

מזל אריה שייך לקבוצת הקבועים.  קבוצת המזלות הקבועים[כוללת את המזלות :שור אריה עקרב ודלי] פיקס- מוגדרת כקבוצה שמנטלית  מחוברת לעקרונות, אידאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא כל סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. בקבוצה זו טמונות אנרגיות רבות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות. הקרוס [מזל אריה מול דלי מרובע לשור ולעקרב] כשמזל אריה ממוקם מול מזל דלי הוא מושפע מדלי בכל מה שקשור לנושאי לחץ דם והיצירות כלי דם כמו ורידים ועיניים [כמו גלאוקומה ] ממזל שור מזל אריה מקבל השפעה בנושא הבלוטות- התיירואיד התריס והאחריות של מזל שור על המטבוליזם  וממזל עקרב השפעה של רגישות באזור המעי הגס. אנשי הפיקס [המזלות הקבועים]  נוטים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם לא מוכנים לשנות הרגלים ולמעשה הם  לא יכולים כלל לחרוג  מהרגלים גם אם זה לטובתם. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל . בעיקרון בני מזל אריה  נחשבים לבעלי חיוניות ואנרגיה רבה.. רבים מכם,  בעלי נטיות ספורטיביות המשמרות את מערכת השרירים החזקה שלכם. אזור הלב והגב הם בעלי עצמה מרכזית וחיונית בגופכם, אך הם גם נחשבים לבעלי רגישות גבוהה עם "בלאי" גדול יותר. "הלב החזק עלול להישבר" לעתים כלי הדם המקיפים את הלב נוטים לטרשת ולעתים מדובר בבעיית מסתמים וצורך להחליפם. בני מזל אריה, נהנים מהשפעת השמש ועצמתה ולכן הם עסוקים באופן אינסטינקטיבי באגו, בנראות שלהם כלפי העולם,  ובצורך שלהם להפגין בריאות וחיוניות  כלפי העולם. כשהחזות חייבת להיות במיטבה, בעיקרון בני מזל אריה,  לא נוטים להכפיף את עצמם ולכן הם משולים 'לעצים החזקים וקשיחים הנשברים ברוח' היות ואין בהם את הגמישות להתכופף- בית הבריאות שלכם,  נשלט על ידי מזל גדי הבית העוסק בעמוד שדרה, מערכת השלד ורגישויות העלולות להתפתח בעמוד השדרה הפיזי והנפשי. ככל שהאגו חזק יותר,  כל פגיעה תהיה קשה יותר והלב עלול "להישבר מטפורית לרסיסים

שנת 2022-2021

כללית אתם בשנה בריאותית טובה. אתם עמוסים בעבודה רבה עם שינויים פוטנציאליים בעבודה/תפקיד/מקום, העומס יהיה גדול ותצטרכו להקפיד גם בימים לחוצים למצוא זמן ליצור איזון בפעילות הפיזית ובמיוחד בתזונה מאוזנת. הורדה של "סוכר" למינימום, אויבכם המושבע. הגב יבטא רגישות יחסית גדולה יותר השנה. אם תקפידו על פעילות ישיבה נכונה תוכלו להפחית את העומס על הגב. הראייה והעיניים השנה נוטות לסבול יותר  מומלצת בדיקה שגרתית של ראייה.  אוגוסט חודש רגיש בענייני קיבה מעיים  כתוצאה מאכילה לא מסודרת או מזון עם חומציות גבוהה. נסיגת ונוס בבית הבריאות מאמצע דצמבר עד סוף ינואר 2022 עלולה לבטא רגישות חולשה וחולשת המערכת החיסונית, הרבה ויטמין סי עשוי להקל.  כבר מפברואר 2022 אתם כמו חדשים . מאי עלול להתגלות שוב כחודש עם חולשות, נטייה להתקרר ולסבול מירידה אנרגטית ומערכת חיסונית מוחלשת. ביוני 2022 אתם מחוזקים פיזית, מלאי אנרגיות. יולי 2022 מרקורי בבית 12 עד ה: 19.7 אתם עלולים לסבול מחודש טרום יום הולדת עייפות, חולשה השיא עלול להיות בין ה: 19-16.7.22.  מגיעים ליום הולדתכם הבא במצב טוב. במיוחד מה: 11.8.2022.  

.

 

 

THE_SUN.0

התפרצויות של התלקחויות וסערות על פני השמש.

 שונות

שנה מורכבת כשאתם זוכים להתמודדות עם אורנוס בבית הקריירה שיאלץ אתכם לערוך שינויים בעבודה וייצור אופציות לשינוי תפקיד וההיבט הדרמטי שלו עם שבתאי בבית הזוגיות,  שגם מוציא אתכם מאזור הנוחות בנושא הזוגיות כשאתם מבינים שאתם חייבים להשקיע מאמצים לטפל בנושא. השמש שלכם באריה כולאת אתכם בסיטואציה שאינכם יכולים להישאר לה אדישים שני תחומי החיים עבודה וזוגיות ישאבו מכם הרבה מאוד אנרגיות. בתחום הקריירה ילידי ה: 4.8 ועד 11.8 יחוו באופן מרוכז את השינויים את התהפוכות שבסופו של דבר כל שינוי ישדרג אתכם.. וללא ספק רף האדרנלין גבוה יותר כשאתם צריכים להגיב ולתת מענה לכל שינוי ולהיות ממוקדים. בתחום הזוגיות השפעת שבתאי תתרכז על ילידי ה: 30.7 עד  ה: 17.8 קבוצה זו  תושפע מהצורך לעסוק בטיפול בזוגיות, התמודדות עם הקשיים והצורך לרפא יחסים.  מי שגורם לכם לשמוח מחודש מאי 2022 הוא כוכב צדק שעובר לבית הנסיעות/לימודים ומזמן לכם עליה בהזדמנויות לנסוע, כמיהה ללימודים והתפתחות דרך לימודים מקצועיים,  אך גם הזדמנות לעבודה עם חו"ל  רבים מכם ירגישו הקלה מחודש מאי 2022 כשתרגישו שאתם משתחררים מעומס ונטל ונפתחים להרבה חדשות. אם מדובר בהגירה יתכן שתצא לפועל בשנת : 2023. זו שנה עם עיסוק מרוכז בזוגיות, יחסים והתבגרות בנושא. הפן הפיננסי יקבל תפנית חיובית עד מאי 2022, יתכן עיסוק בנושא נכסים, מכירה רכישה של נכס משותף ושינוי גישה בנושא הכספים. ואם כבר מזכירים מגורים,  יתכן אף שהות בחו"ל לתקופה מסוימת בין קיץ 2022 ועד קיץ 2023.  אלה מכם העסוקים בתביעות משפטיות ביו מאי 2022 לקיץ 2023 בזדמנויות לזכות במשפט,  קבלת תואר, תקופה מתאימה להנחות ללמד. 

 

 

נסיגות מרקורי משפיעות על נושאים פיננסיים שלכם [בית הכספים שלכם נשלט תחת מזל בתולה -מרקורי]

רשימת נסיגות מרקורי בשנה הקרובה:

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים ב: 27.9.2021         עד 18.10.2021

מרקורי בנסיגה במזל דלי מה: 14.1.2022             עד 4.2.2022

מרקורי בנסיגה במזל תאומים מה: 10.5.2022      עד 3.6.2022 

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים מה: 10.9.2022      עד 2.10.2022

 

נסיגת ונוס: 

ונוס בנסיגה במזל גדי     מה: 19.12.2021         עד 28.1.2022

 

לוח שנה של אירועים: ירח שחור, נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא. עד אפריל 2022

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                   18.7.2021