מזל אריה  הורוסקופ  לשנת 2023-2022 

הסימן האסטרולוגי:

שליט:שמש
יסוד : אש
קבוצה:קבועה
בית: 5

קבוצה ראשונה:
ילידי 23.7.-1.8

קבוצה זו מושפעת באופן הבולט ביותר מהשמש. וילידיה מבטאים צורך ברצון לשלוט בעניינים, להיות במרכז ולהנהיג. בני הקבוצה נוטים להיות קלילים, "זורמים", חברותיים אך פגיעים בכל הנוגע לשמם הטוב, מיקומם ומעמדם. הם יצירתיים, בעלי כושר משחק טבעי, אינם מודים בחולשותיהם ומתקשים להפגין הזדקקות, אך זקוקים לתמיכה רגשית תשומת לב ואהבה. הבמה היא מקומם הטבעי של כל האריות, אך בקרב קבוצה זו הדבר בולט במיוחד, וכבר מגיל צעיר הם מושכים תשומת לב בכל דרך. נוטים לעיסוקי במה, ניהול והוראה.
פסיכולוגית: קבוצה זו פחות מודעת לעצמה. הם אגוצנטריים ונוטים לדרמטיזציה. קיצוניים ונוטים לראות את החיים בצבעי "שחור לבן". נוטים לסבול מאגו קומפלקס המבטא "עיוורון" לגבי הדחפים שלהם. אם הם לא יהיו במרכז העניינים הם יסבלו ויהיו מרירים כלפי כל מי שמדיר את רגליהם משם. הם נוטים למצוא תרוצים והצדקות לכישלונות ובדרך כלל מאשימים בכך את האחרים. הם ילדותיים ויעשו מטוב ועד רע כדי למשוך תשומת לב. כשהם נאהבים הם נדיבים ומעניקים לסביבתם את כל מה שיש להם. אך אי אהבה עלולה לגרום להם להיות הרסניים גם כלפי עצמם. מתקשים לקבל הוראות ולעיתים ינקטו בעמדה מתריסה כדי להכעיס. נוטים לסבול מגוריזם[צורך להיות גורו של אחרים]. או מטיפי דת ומחנכים. כדי לזכות בחלק הטוב שבהם רק עמדה חיובית תשיג מטרה זאת.
מראה חיצוני: בהירים-ג'ינג'ים, שיער עשיר[רעמה], הנשים עדינות, אצילות, הגברים בעלי חזה רחב והליכה זקופה, נוטים להקרחה מוקדמת. בריאותית:נוטים לבעיות לב וגב
 ידועים בעולם:מייק ג'אג'ר, ג'ניפר לופז,פול אנקה, סנדרה בולוק,קווין ספייסי, ג'יימס בולדווין, וסלי סנייפס,דום דה לואיז,פיטר אוטול,ליסה קורדו,ארנולד שוורנגר,הילרי סוונק,סטנלי קובריק,בלייק אדוארדס,אלכסנדר דיומא,סימון בוליבר,זלדה פיג'ארלד,ז'קלין קנדי,בניטו מוסליני,רספוטין,ג'ורג' ברנארד שואו,מילטון פרידמן,איב סאן לורן.ריימונד צ'נדלר,אן פקווין, מייקל ריצ'ארד,אמיליה ארהרט, מט לה בלנק,הלן מירן, קארל יונג, לורנס פישבויין,קייט בוש, ז'אן רנו, פיטר בוגדנוביץ', הנרי פורד, אמילי ברונטה, ג'י קי רולינג, ג'רלדין צ'אפלין
קוליו, ג'רי גרסיה[גרייטפול דד], הרמן מלוויל[מובי דיק], סם וורטינגטון[אווטר], קרול אוקונור
ידועים בישראל:גיא פינס,ארז טל,אושרת קוטלר,שוקי זיקרי,שגב משה,רונה קינן, לאה שבת,רינת גבאי, נמרוד לב.

הקבוצה השניה
ילידי 12.8-2.8
:

אריות מקבוצה זו מושפעים מהשמש ומכוכב צדק[יופיטר], הם חשים צורך להתמודד עם אתגרים חדשים מפעם לפעם. רבים מהם קשורים לחו"ל ולעבודה עם אנשים או חומרים מחו"ל. הם זקוקים לחופש פנימי, לפרטיות ולמרחב מחיה גדול. יש להם חוש הומור, והם נוטים לקחת את החיים בקלות רבה יחסית. מנגנון ההכחשה שלהם פועל במרץ – והוא עוזר להם להמשיך הלאה. הם חברותיים,אך מבקשים לעצמם סממני מעמד חברתי. בעיני רבים אחרים הם עלולים להצטייר כסנובים. נוטים לעסוק בתחומים עצמאיים יותר וכאלה שהם יכולים לשמור על חופש התנועה והזמן שלהם. מלאי חיים ומצליחים להדביק את סביבתם בשמחה ובגישה אופטימית.
פסיכולוגית: נטיות להתמכרויות. הם מפגינים הרבה יותר כוח מכפי שהם חווים. הם נזקקים להרשים את הסביבה ביכולותיהם, וזקוקים לבמה לביטוי. נוטים לעיתים לקלות דעת ולצפות להשגים בלי מאמץ. יכולת למידה טובה ורבים מהם עוסקים בספורט העוזר להם לפרוק מתחים. נוטים להדחיק להכחיש ולהמנע מהתמודדויות רגשיות. נוטים להתחיל בהתלהבות כל דבר אך לדעוך עד מהרה בהתלהבותם. לא פעם, משתמשים בהומור כדי לחמוק מרגעים רציניים מדי אותם הם חווים כמביכים. סובלים מנטייה לשטחיות וברצון שדברים יתרחשו בדרך נס מבלי שהם יצטרכו להתאמץ יתר על המידה. הם עלולים להתנשא בקלות ולהיסחף למחשבות פומפוזיות ומגלומניות. לעיתים יבוזו לאחרים או יבטאו סנוביזם מכל סוג אך יאשימו את האחרים שהם נוהגים כך כלפיהם. מתקשים לקחת אחריות על מעשיהם או לפחות בורחים מתחושת אשמה. חסרי מנוחה ושקט וזקוקים לעניין רב ולגיוון.
מראה חיצוני: נוטים להשמנה, אוהבים מזון מתוק רב סוכרים. גדולי גוף לעיתים ובעלי נוכחות. קולם נעים והוא משדר עוצמה ותקיפות. שיערם גלי, והם מפגינים כוח והומור רב וצורך לצחוק. נטייה לבעיות לב וכבד.
אנשים ידועים:לואי אמסטרונג, מרטין שיין,בילי בוב תורנטון, שרליז תרון,דיויד דוכובני,לוסיל בול,מלאני גריפית',ג'יליאן אנדרסון,אנטוני בנדרס,רוזנה ארקט,דסטין הופמן,ג'ון יוסטון,מרתה סטיוארט,מאטה הארי,אנדי וורהול,ג'יימס האטפילד[מטאליקה], ג'ון לנדס, מרטין שיין טוני בנט, בארק אובמה, בילי בוב תורנטון, ראול ולנברג, אליזבט' המלכה האם, פרסי שלי.רוברט מיצ'אם, דייב אוונס-the edge , אסתר וויליאמס, אריק באנה, אדי פישר, ג'ון דרק, ססיל דה מיל.
ידועים בישראל: גידי גוב,סילבן שלום,הראל סקעת,דליק וולליניץ, אורלי פרל, קרן מיכאלי, אסף גיל.דויד מליץ, ירין שחף, יוני בלוך.

הקבוצה השלישית
ילידי 22.8-13.8:
קבוצה זו מושפעת מהשמש ומכוכב מאדים, וילידיה נוטים להיות אימפולסיביים, מהירי תגובה וביחס לבני הקבוצות הקודמות הם בעלי הסתגלות גבוהה לשינויים. בעלי כריזמה, הם אנרגטיים,בעלי כוח ועוצמה ריכוזית רבה, ויכולת גבוהה ביצירת פרויקטים, מקומות עבודה ומערכות יחסים. נוטים למיזמים קצרים ומגוונים. נלהבים ובעלי כושר גופני טוב. רבים מהם מעדיפים לעסוק בעבודות עצמאיות, מתקשים לקבל מרות, ודעתנים במיוחד,ילדותיים וחינניים. כשהם כועסים מומלץ להתרחק מהם, אך הם יוצאים בקלות ממצבים קשים, נולדו למאבקים ואינם חוששים מהתמודדות ותחרות.
פסיכולוגית: נוטים לאגרסיביות וצורך להפגין את כוחם. הם מהירי חימה ולא נשארים חייבים. מתקשים לשמור את תגובותיהם ונוטים להכנס לעימותים בגלל מיזגם הלוהט. הם כוחניים ותחרותיים מאוד. חשוב להם להוכיח שאין טובים מהם. הם אימפולסיביים ומהאינטנסיביים יותר מבני מזל אריה. בעלי נוכחות וזקוקים לפעילות ועניין מתמיד. פגיעים מאוד ונוטים להשיב מלחמה שערה. לא מוותרים ובעלי כוח לחימה גבוה במיוחד. מתקשים לעמוד בסרוב וזקוקים לסיפוקים מיידיים. אמוציונאליים ונוטים לזכור את אלה שהרעו כלפיהם. בעלי אגו גדול במיוחד וצורך במחמאות. הם התחרותיים ביותר מבין האריות ומוכרחים להיות בכל ראשונים או "יודעים הכי טוב". בדרך כלל בבגרותם הם נרגעים ולומדים לנתב את האגרסיה למקומות חיוביים יותר.
מראה חיצוני: כריזמטיים,נאים ומרשימים. בעלי גוף אתלטי, קול רם, דיבור מהיר וקצבי. נוטים לרגישויות בלב ומחלות לב. עיניהם רגישות והם עלולים לסבול מבעיות עיניים בעיקר ודלקות בשרירים. כמו גם נטייה לתאונות בגלל מהירות תנועה ונהיגה.
ידועים בעולם: מדונה,קלוד דביוסי,קני רוג'רס,רוברט דה נירו,אדוארד נורטון,שון פן,האלי בארי,סטיב מרטין,בן אפלק,דברה מסינג,קים קטרל,ג'יימס קמרון,מתיו פרי,אלפרד היצ'קוק,רומן פולנסקי,נפוליאון בונפרטה,פידל קסטרו,ביל קלינטון,פטריק סוויזי,טורי איימוס.אני אוקלי, מג'יק ג'והנסון, דניאל סטיל, דיויד קרוסבי, אתל ברימור, רומר וויליס, טימותי האטון, ג'יימס קמרון, צ'ארלס בוקובסקי, דוני וולברג, קריסטיאן סלייטר, טיפר גור, מלקולם פורבס, ארוויל רייט, רוברט פלנט, אייזק הייס, קים קתרל.
ידועים בארץ:שמעון פרס,מנחם בגין,,ג'זי כץ,ג'ודי שלום מוזס,רותם אבוהב,משה פרסטר,שרון איילון, רותם סלע,רונן אקרמן, מוני מושונוב.

קונסטלציית מזל אריה.

 

 

הורוסקופ לבני המזל לשנת 2023-2022 

אריה במיתולוגיה

 

כללית:

 

את יום הולדתכם תתחילו לחגוג השנה עם מעברה של השמש למזל אריה ב: 23.7.2022 בשעה 00.05 . מרקורי כבר שוהה במזל שלכם ומעניק הזדמנויות התפתחות, התחלת עבודה ושינויים של תפקיד לטובה. מעברה של השמש מצטלב עם כניסת האסטרואיד קרס הלוא היא דמטר שהיא אלת האדמה והתבואה במיתולוגיה היוונית וקשורה לפוריות וליבול. קראס מסמלת את הנדיבות והשפע ותיהנו מתחושת התחדשות ונדיבות פרטים על השפעתה של  קראס 

שבתאי ממשיך "לבלות" בבית הזוגיות שלכם. ואתם תחת השפעת עקומת לימוד בנושא זוגיות. בין אם מדובר בבדידות או טיפול בזוגיות על כל קשייה. שבתאי משתחרר מבית הזוגיות בתחילת מרץ 2023 כך ששנת 2023 תהיה נוחה וקלה להתפתחויות רומנטיות.

שבתאי הוא התבן והטיט הבונה את הקונסטרוקציות וממסד נישואין/מחויבות בקשר חייב לשבת על עוגנים ויסודות,  המשקיעים ביחסים יוכלו לקטוף פירות בסופו של דבר בסוף התהליך. אך שבתאי בתפקידו מציב מגבלות וקשיים וכשהוא בית הזוגיות   הוא מסמן קשיים בבחירת בן זוג, בזוגיות קיימת התמודדויות עם אופי הזוגיות ולעיתים תהליכי שינוי שעוברים בני הזוג.

בתחושה הכללית קיימת בדידות אך גם הבנה שנמצאים בתהליך למידה. נסיגת ונוס בין ה: 23.7.23 עד 4.9.23 במזל אריה לא מבטא היבט נוח ליחסים במיוחד באוגוסט בקשרים או שותפויות לא יציבות עלול לסמל פרידה בלתי נמנעת. אך כבר מספטמבר 2023 תיהנו מהתחלות חדשות מרעננות בתחומים. ולנושאים פיננסיים.  

אורנוס בבית הקריירה והוא מחולל שינויים גדולים בקריירה, שינויים בלתי נמנעים עם צורך ליהנות מעצמאות ולהשתחרר מתלות. אוראנוס  ישהה בבית הקריירה עד מרץ 2026. מי שיחוו השנה  את חוויית השינויים שמנהל אורנוס יהיו במיוחד ילידי 8.8 ועד 17.8.

מעברו של שבתאי במרץ 2023 עד יוני 2023  לבית הכלכלי שלכם יטיב עם עליית מדרגה כלכלית. וצורך לייצב את מצבכם.

יופיטר עד מאי 2023 מטיב עם לימודים, הישגים וציונים,  נסיעות לחו"ל ונושאים משפטיים.  מעברו של יופיטר ב: 17.5.2023 לבית הקריירה מסמן התחלות חדשות של תפקיד, התרחבות בעשייה, עצמאים יצמחו, תחושת עליית מדרגה . ינואר 2024 תתחיל שנה עם הישגים מרשימים

נסיגת מאדים מה: 30.9.2022 עד 12.1.2023 במזל תאומים בבית החברתי עלול להצביע על חצי שנה של שינויים חברתיים החיים החברתיים מקבלים תפנית אולי תבחרו להפסיק פעילות חברתית מסוימת. אך כבר מאמצע ינואר עד מרץ 2023 צפי  באירועים חברתיים מבורכים, הרחבת הקשרים ושיפור התדמית שלכם. 

 

 

הרקולס נאבק באריה מנמאה. כד מאתונה, המאה החמישית לפנה"ס. האריה מנמאה, בנה של המפלצת אכידנה, שכן בנמאה מצפון לארגוס. הוא היה מגיח ממערה בעלת שני פתחים ומשמיד כל מי שמצא בדרכו. כמטלה ראשונה שלח אוריסתאוס את הרקולס להביא לו את עור האריה.הרקולס טיפס על ההר, פילס דרך בסבך השיחים, לפנות ערב הבחין באריה הענק וירה בו חץ. עורו של האריה היה בלתי חדיר לכלי נשק אנושיים והחץ החליק מעליו בלא שיעורר את תשומת לבו. החץ השני פגע בחזהו של האריה, אך גם הוא לא חדר אל תוך גופו אלא צנח בין רגליו. אז הבחין האריה בהרקולס וזינק לעברו. הרקולס הלם באלה על ראש האריה אך האלה שהייתה עשויה מענף עץ זית, נשברה.האריה לא נפגע, רק עיניו התערפלו והוא נסוג למערה. הרקולס חסם את הפתח האחורי של המערה ופרץ מפתחה הקדמי. הרקולס שהבין שנשק לא יועיל לו החליט להאבק באריה בידיים חשופות. הוא תפס את האריה מגבו כדי לא להפגע מציפורניו החדות מכל נשק ולפת בעוצמה את צווארו. וכך בעודו דורך בכפות רגליו על בהונותיו של האריה ומחשק בירכיו את צלעותיו, חנק אותו הרקולס למוות.

האריה מת, אך מכיוון שעורו היה חסין מפני כלי נשק, אי אפשר היה לפשוט אותו בעזרת סכין. הרקולס השתמש בציפורני האריה כדי לחתוך את העור. מאז נהג הרקולס להתעטף בעור הזה כשריון וראש האריה שימש לו כקסדה. כשהופיע כך במיקנה נבהל אוריסתאוס ומאז אסר עליו להיכנס העירה עם שללו. תמונת הקרב בין הרקולס והאריה הנמאי או הרקולס עוטה את עור האריה.  הם מוטיבים נפוצים באמנות הפלסטית בתרבות המערבית וגם במזרח.

 

אהבה ומערכות יחסים:

את יום הולדתכם אתם מתחילים כשכוכב וונוס במיקום ממש לא נוח.  אך כבר ב: 11.8 ונוס תגיע למזל אריה ותתחילו בתקופה רומנטית ורעננה יותר של היכרויות ותחושת קלילות שחסרה לכם לאחרונה כדי ליצור קשר ולהיעתר לחיזורים. שבתאי בבית הזוגיות מכביד על יחסים ומעביר לכם שיעור בהבנת היחסים. עקומת הלמידה של שבתאי תאריך עד תחילת חודש מרץ 2023 ושבתאי ישתחרר מבית הנישואין ותורגש הקלה משמעותית. הוא נתן את אותותיו וסימניו השנה במיוחד בחודשים מאי-יוני 22. אך פנינו קדימה. ימים מוצלחים במיוחד  להיכרויות  צפויים בין ה: 20-16.8. תקופת היכרויות נעימה צפויה בימים בין ה: בין ה: 16-10.10.22. מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם בין ה: 16.11.22 עד 9.12.22 . מעברה של ונוס לבית הזוגיות שלכם ב: 3.1.23 מסמלת תקופת חיזורים ורומנטיקה והתקרבות ביחסים קיימים . מעברו של מרקורי ב: 11.2.23 לבית הזוגיות מטיב עם שיפור התקשורת הזוגית והשקעה בנושא. מרץ 23 מתאים לנסיעה משותפת  וטיפוח הקשר הקיים דרך השקעה בזמן איכותי.  מעברה של ונוס ב: 5.6.23 למזל אריה מטיבה עם התחלות יחסים ובכלל תקופה רומנטית. השתחררות ונוס מהנסיגה במזל אריה ב: 8.9.2023 תטיב עם תקופה רומנטית במיוחד עם התחלות יחסים ושיפור יחסים קיימים  עד ה: 9.10.23 .

משברים במערכות יחסים:

: יחסים בלתי יציבים יסתיימו באבחה חדה בין ה: בין 30-22.8. משברים ואכזבות צפויים בין ה: 12.1.22 ועד 22.1.23. בין ה: 29.3 ל 14.4.23 מדגיש משברים אכזבות תקופה במאתגרת זוגיות בלתי יציבה. יחסים בלתי יציבים לא יצלחו לשרוד בין הימים 9.6.23 ועד 9.7.23

נסיגת ונוס במזל אריה  בין ה: 23.7.23  עד ה: 4.9.23 לא תטיב עם התחלות יחסים ועלולה להקשות על הישרדות מערכות יחסים בלתי יציבות. לא מומלץ כמובן להינשא בזמן נסיגת ונוס במזל אריה.

 

 

 

.


       עבודה קריירה:

אורנוס ממשיך לשלוט בבית הקריירה שלכם[וכך יהיה עד חודש  אפריל  2026] ומשמעותו התפתחויות, אבולוציה,  השתחררות מתלות והכל במחיר שינויים בלתי נמנעים בקריירה. בשנת 2023-2022  יושפעו מנוכחות כוכב אורנוס בבית הקריירה ביתר שאת  ילידי 7.8 ועד 16.8.

מרקורי ב: 19.7 מגיע למזל אריה ומלא באנרגיות להתחיל נושאים חדשים, במקרים אחרים להתחיל עבודה/תפקיד או מיזם חדש. בשבוע האחרון של יולי היבטיו מצביעים על שינויים משמעותיים בעבודה/תפקיד או במסגרת. שיימשכו עד תחילת אוגוסט.

אמצע חודש אוגוסט מעצים את ההזדמנויות להרוויח יותר ליהנות מהעלאה ואם אתם עצמאים עלייה ברווחים גם במהלך ספטמבר. כמו כן, התחלות עבודה מוצלחות/מיזם בימים : 19-14.8 . נסיגת מרקורי מה: 10.10 בבית התקשורת עלולה לעכב מהלכים ולתקוע אתכם עד תחילת אוקטובר. אך כבר מתחילת אוקטובר תהיו במיטבכם התקשורת תהיה מעולה והיכולת שלכם להרשים באמצע אוקטובר תזכה להישגים קונקרטיים.

נסיגת מאדים בתאומים בבית החברתי/תדמיתי עלולה להשפיע עליכם בנובמבר 2022 במיוחד אלה מביניכם העוסקים בעבודה ציבורית כשיתלחבטו אם להמשיך בתפקיד או לא.

אך כבר עם כניסת מרקורי עם וונוס באמצע דצמבר לבית העבודה  צצים רעיונות חדשים והנעה של מהלכים חדשים בעבודה. עם הצלחות במהל החודש. בתום נסיגת מרקורי בבית העבודה שלכם   ב:18.1.23 אתם מסתערים מחדש עם התחלות משמעותיות בין ה: 31.1-28.1.23 .

הצעות לשותפויות ושיתופי פעולה בחודש פברואר יטיבו אתכם ועם משימות שלקחתם על עצמכם. מעברה של ונוס לבית הקריירה הב: 16.3.23 יהיה מעצים ותיהנו מפרגונים על העשייה שלכם. מעברו של מרקורי לבית הקריירה באפריל מטיב עם התחלות חדשות של מיזמים ורעיונות אך הנסיגה של מרקורי מה: 21.4 עד 15.5.23 עלולה לעכב מהלכים. אך חודש מאי יוני מבטיח התייצבות ומימוש תהליכים שתוכננו בעבודה.

עם בואו של יופיטר לבית הקריירה: מאי 2023 כוכב צדק עובר לבית הקריירה שלכם ואתם מתחילים לראות הכל בגדול יותר ורצון לצמוח שוב. מה שהספיק עד כה עלול כבר לא לספק אתכם. 

 מעברו של כוכב מאדים ב: 20.5.23 למזל אריה מייצר בכם דחפים לערוך שינויי. משך שהותו של מאדים במזל אריה עד 10.7.23 יספיק לכם כדי להחליט החלטות מה הם השינויים וליצור את השינוי עצמו .

מעברו של מרקורי למזל אריה ב: 10.7.23 יעניק לכם רוח גבית להתחלות חדשות של עבודה/תפקיד והזדמנויות שתרצו למנף. זוכרים? אורנוס בבית הקריירה והוא מייצר לכם תנודות של אבולוציה לצמוח ולגדול. כשתתקשו להרגיש שובע בתקופה זו ולכן ייווצרו שוב ושוב התפתחויות. רצונות חדשים והתלהבות מחודשת. ויסתבר לכם שיש לאן לדהור בינואר 2024. 

 

 

suncard

קלף מזל אריה בטארות. קלף עם הרבה כוח, עוצמה, אגו .הילד הרוכב על הסוס הוא הילד הפנימי, הכוחות היצירתיים, החיוניות עם שמחת החיים .

כוכב השבת רגולוס – REGULUS-

50'29 במזל אריה – אפס במזל בתולה.

המעלה האחרונה של מזל אריה. ומעלת האפס במזל בתולה.  מושפעת מרגולוס כוכב השבת הבהיר ביותר בשמיים. רגולוס הוא למעשה מערכת של מספר כוכבים. היחיד מביניהם שנראה לעין ללא ציוד עזר הוא רגולוס A.


רגולוס מהמילה רקס בלטינית הינו מלך.
רגולוס מוכר אצל האסטרונום כאלפא ליאוניס אולי מהקשר של הארי בין החיות שהוא מלך הדובים. רגולוס נקרא גם קורליאוניס שמשמעותו לב הארי השם שניתן לריצ'ארד לב הארי. רגולוס הוא מהכוכבים היותר בולטים, קל לזיהוי במשולש של האריה והזנב.
במיתולוגיה הסיפור של הרקולס קשור בו. הוא גם היה מפורסם בדרום אמריקה כהר האריות ובסין כמו סוס ובימי הבינים מיחסים לו את דניאל בגוב האריות.
רגולוס כוכב השבת נחשב לכוכב המיטיב ביותר, ממליך המלכים. לפי תלמי טבעו דומה למרס ויופיטר. הוא מעניק הצלחה אדירה, כוח רצון, פרסום, עצמאות, נדיבות, רוחב לב ויכולת הנהגה. ישנה אזהרה במקרה שלו לא ליפול למלכודת של אגו מאניה כי אז כל ההישגים יעלמו כפי שהם. לפתחה של השפעת רגולוס עומד חטא היוהרה העלול לשמוט ולהרוס כל ניצחון והצלחהרגולוס הוא אחד מארבעת המלכים של פרס, ארבעת פרשי האפוקליפסה, או המייצגים של ארבעת המלאכים:
כל ארבעת המלכים הם בעלי אפשרות לכבוד רב, פרסום, הצלחה, ועושר, ובאותה המידה בעלי האפשרות לנפילה מהגבהים הללו עקב הרס עצמי שנובע מאגו גדול, יוהרה ותאוות.

אנשים שיש להם פלנטה אישית באחד או יותר מארבע הנקודות המיוצגות על ידי "ארבעת המלכים" במקום בולט במפת הלידה הם יהיו אנשים ידועים ובעלי בולטות.
אנטארס (ANTARES] – במעלה 46'9 בקשת.
אלדברן (ALDEBARAN) במעלה 47'9 בתאומים
רגולוס – (REGULUS] במעלה – 50'29 באריה.0מעלות בבתולה
פומהלהוט – (FOMALHAUT] במעלה 50'3 בדגים.
אם האופק, MC[מרכז השמים] השמש, המרקורי, ה ירח או שליט המזל והאופק יהיו במעלות של 4 כוכבי השבת הם ייהנו מהצלחות ומוניטין. אך בהיבטים קשים אדם עשוי לזכות בדבר ולאבד אותו.
. רגולוס על פי הקבלה מסמל את האות כ' בעברית וקלף הטארוט כוח- Strength
Strength -קלף הכוח הוא קלף חשוב בארקנה הגבוהה.

כסף וכלכלה :

 

שנת 2023-2022 היא שנה של התפתחות כלכלית .

בית הכספים שלכם מושפע מכוכב מרקורי והבית הכלכלי מושפע מכוכב נפטון. בנסיגות של מרקורי יש תחושה של אובדן ובזבוז כספים או לפחות חוסר בקרה על ההוצאות.

מעברו של מרקורי לבית הכספים ב: 4.8.2022 מטיב עם הזדמנויות להעלאה לרווחים כספיים במיוחד מה: 16.8 עם הצטרפותה של השמש לבית הכספים ב: 23.8.2022 מטיבה עם הזדמנויות ליהנות מביטחון פיננסי גבוה יותר והתייצבות מצבכם,  עם כניסתה של ונוס לבית הכספים ב: 5.9  סכום כסף מפתיע עשוי להגיע בימים בין ה: 20.9-10.9. יחד עם זאת,  שימו לב לא להפריז בהוצאות שלא לצורך בספטמבר 2022. צדק חוזר לבית הכלכלי שלכם בסוף נובמבר 2022 ועד  ועד ה: 20.12.2022 תיהנו מהזדמנויות לצמיחה כלכלית.

כך גם בין מרץ 2023 עם כניסת שבתאי למשך שנתיים וחצי לבית הכלכלי שלכם תקבלו הזדמנות לעסוק ברכוש לטווח ארוך כמו רכישת נכס אולי בית במהלך 2024-2023.

נסיגת ונוס במזל אריה בין 23.7.2023 עד 4.9.2023 לא תהיה תקופה "רגועה" בפן הפיננסי במיוחד,  כשבמקביל מרקורי בבית הכספים גם בנסיגה. שילוב של שתי הפלנטות בנסיגה הוא בבחינת *מנורת אזהרה* לא לנקוט בהחלטות פיננסיות מסוכנות כמו השקעות, רכישות אלא להמתין לתום הנסיגה ב: 20.9.2023.  מומלץ בעת ספציפית זו לא להיכנס למחויבויות פיננסיות משמעותיות, כמו משכנתא או הלוואות. וכדאי להיוועץ באנשי מקצוע ומומחים.   אמצע ספטמבר 2023 עד תחילת נובמבר 2023 תיהנו מהזדמנות לרווחה פיננסית ושיפור כללי של מצבכם הכלכלי. 

 

images

ליקוי חמה – הידעתם כי בטהיטי למשל, תופעת הליקויים תורגמה להתעלסות בין השמש לבין הירח.? גם בימינו – האסקימוסים באנטרקטיקה, מאמינים שהליקויים מצביעים על השגחה שמימית: באופן זמני עוזבים השמש והירח את מקומם בשמיים, כדי לבדוק באם הכול פועל כשורה על פני כדור הארץ. ועל ליקוי מאורות 

  בריאות:

מזל אריה שייך לקבוצת הקבועים.  קבוצת המזלות הקבועים[כוללת את המזלות :שור אריה עקרב ודלי] פיקס- מוגדרת כקבוצה שמנטלית  מחוברת לעקרונות, אידאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא כל סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. בקבוצה זו טמונות אנרגיות רבות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות. הקרוס [מזל אריה מול דלי מרובע לשור ולעקרב] כשמזל אריה ממוקם מול מזל דלי הוא מושפע מדלי בכל מה שקשור לנושאי לחץ דם והיצירות כלי דם כמו ורידים ועיניים [כמו גלאוקומה ] ממזל שור מזל אריה מקבל השפעה בנושא הבלוטות- התיירואיד התריס והאחריות של מזל שור על המטבוליזם  וממזל עקרב השפעה של רגישות באזור המעי הגס. אנשי הפיקס [המזלות הקבועים]  נוטים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם לא מוכנים לשנות הרגלים ולמעשה הם  לא יכולים כלל לחרוג  מהרגלים גם אם זה לטובתם. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל . בעיקרון בני מזל אריה  נחשבים לבעלי חיוניות ואנרגיה רבה.. רבים מכם,  בעלי נטיות ספורטיביות המשמרות את מערכת השרירים החזקה שלכם. אזור הלב והגב הם בעלי עצמה מרכזית וחיונית בגופכם, אך הם גם נחשבים לבעלי רגישות גבוהה עם "בלאי" גדול יותר. "הלב החזק עלול להישבר" לעתים כלי הדם המקיפים את הלב נוטים לטרשת ולעתים מדובר בבעיית מסתמים וצורך להחליפם. בני מזל אריה, נהנים מהשפעת השמש ועצמתה ולכן הם עסוקים באופן אינסטינקטיבי באגו, בנראות שלהם כלפי העולם,  ובצורך שלהם להפגין בריאות וחיוניות  כלפי העולם. כשהחזות חייבת להיות במיטבה, בעיקרון בני מזל אריה,  לא נוטים להכפיף את עצמם ולכן הם משולים 'לעצים החזקים וקשיחים הנשברים ברוח' היות ואין בהם את הגמישות להתכופף- בית הבריאות שלכם,  נשלט על ידי מזל גדי הבית העוסק בעמוד שדרה, מערכת השלד ורגישויות העלולות להתפתח בעמוד השדרה הפיזי והנפשי. ככל שהאגו חזק יותר,  כל פגיעה תהיה קשה יותר והלב עלול "להישבר מטפורית לרסיסים

שנת 2023-2022

אתם מתמודדים עם שתי פלנטות שלא מקלות עליכם בשנה הקרובה.

אורנוס בבית הקריירה מייצר מתח קבוע של חובת הוכחה וצורך להתקדם כל פעם צעד נוסף. הדבר בולט בחודשים יולי אוגוסט הקרובים.  אתם צריכים למצוא דרכים לפוגג את המתחים,  במיוחד אלה מכם הסובלים מלחץ דם לא יציב, החל מפעילות פיזית,  שינה טובה,  אך גם נושא התזונה.  במיוחד, הצורך שלכם בנחמה כשצריכת סוכרים היא הפטיש שלכם,  צריך יהיה למתן את הצריכה. שבתאי מול השמש שלכם במיוחד ירגישו  ילידי בין ה: 23-10.8 . שבתאי מול השמש משפיע על תחושת מועקה על הגב, על היציבה, על חוליות ועל כאבים כרוניים  העלולים לנבוע מבעיית ישיבה מרובה. פעילות כמו פילאטיס ויוגה עשויה להקל ולהטיב אתכם. בכלל  תזונה מאוזנת חשובה מכל.  כוכב פלוטו בבית הבריאות שלכם ישפיע על  אריות במיוחד השייכים על העשירון האחרון בין ה: 23.8-17.8 . כמו בן, היבט העלול להשפיע על נשים באזור הגניקולוגי ולעיתים בעיות הורמונליות ואצל גברים בבלוטת הערמונית. אין ספק שתשומת לב ובדיקות יחסכו לכם הרבה. מעברו של מאדים למזל אריה ב: 20.5.2023 יעצים את הכוחות שלכם ותרגישו התחדשות אנרגטית משמעותית.נסיגת ונוס במזל אריה בין יולי 23-ספטמבר 23 תקופה שלא מומלץ לבצע ניתוחים ופעולות פולשניות. להימנע מחשיפה מוגברת לשמש ולמצוא זמן מרוכז יותר למנוחה. 

.

 

 

THE_SUN.0

התפרצויות של התלקחויות וסערות על פני השמש.

 שונות

 

צפויה  לכם שנה מיוחדת ואינטנסיבית מאוד בכמות האירועים.

כל תחומי החיים יהיו פעילים וכהרגלכם תנסו להתגבר בעת ובעונה אחת בכל האתגרים. כוכב שבתאי עד תחילת מרץ 2023 יגרום לתחושת האטה בקצב הרצוי לכם בכל הנוגע ליחסים, שותפויות, שיתופי פעולה וירידה בצורך להשקיע ביחסים בכלל.   כוכב צדק ממוקם בבית 9 [עד מאי 2023] הלוא הוא הבית הקשור בחו"ל/לימודים/משפטים  ומטיב אתכם במהלך אוגוסט 2022 עם הזדמנות לנסוע, לטייל וליצור קשרים עם מקומות רחוקים.  בחודש אוקטובר 2022 הוא מטיב עם הזדמנויות ללמוד, להשתלם ולהתמחות בתחומים שיש לכם עניין בהם כבר זמן רב. צדק בחודשים אוקטובר-נובמבר  2022 מטיב עם מעבר בית או נסיעה לתקופה כדי לצמוח/ללמוד.    שובו של צדק לבית הלימודים/נסיעות בשבוע האחרון של דצמבר 2022 מבטיח התפתחויות של לימודים נסיעות .

אלה מכם העוסקים בנושא משפטי,  תיהנו מהצלחות בתחום במיוחד מהשבוע האחרון של חודש ינואר 2023 עד אמצע מאי 2023. לימודי תעודה עשויים להיות מוצלחים במהלך שנת  2023.

צפויה, תקופה אינטנסיבית מאוד בחייכם בחודשים יוני יולי 2023 בכל הנוגע להצלחות אישיות ותחושה הישגית.  אין ספק שנסיגת מרקורי עם ונוס בתקופת יום הולדתכם בשנה הבאה,  תחדד את חשבון הנפש, אולי תורגש גם נימה של כבדות, אך כבר בספטמבר 2023 אתם חוזרים לאותה שמחת חיים  מוכרת וחיבור לחיים הטובים מבחינה כלכלית. נסיעות ותכונה חזקה לקראת לימודים באוקטובר  2023. וחלקיכם יעדיף לנסוע לתקופה ארוכה מהרגיל. 

 

 

נסיגות מרקורי משפיעות על נושאים פיננסיים שלכם [בית הכספים שלכם נשלט תחת מזל בתולה -מרקורי]

 

רשימת נסיגות מרקורי בשנת 2023-2022 

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים  מה: 10.9.2022       עד 2.10.2022

מרקורי בנסיגה במזל גדי        מה: 29.12.2022     עד ה: 18.1.2023

מרקורי בנסיגה במזל שור       מה: 21.4.2023       עד ה:  15.5.2023 

מרקורי בנסיגה במזל בתולה   מה: 23.8.2023       עד ה:   15.9.2023 

נסיגת ונוס: 

ונוס בנסיגה במזל אריה         מה: 23.7.2023       עד ה: 4.9.2023 

נסיגת מרס[מאדים] :

נסיגת מרס  במזל תאומים   מה: 30.20.2022      עד  ה: 12.1.2023 

 

 

לוח שנה של אירועים: ירח שחור, נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא. עד יוני 2023

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                   18.7.2022