כללי טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים
        מזל תאומים והורוסקופ 2016-2015
      


        ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

 

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5

ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע
פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.

ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6

מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים.
בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.

ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.


קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

               
  הורוסקופ לשנת 2016-2015

                                            כללית:
את יום הולדתכם השנה אתם חוגגים כשברקע התחילה השפעת נסיגת מרקורי.[גם שנה שעברה זה קרה מה-7.6] כך שזה תופס אתכם כשאתם עסוקים יותר בהתלבטויות בקשר לעבודה ועתידכם המקצועי. אך בכלל גם בגלל כניסתו של מאדים הסוער למזל תאומים ושהותו עד סוף יוני עובדה שתדגיש את מכלול ההתלבטויות לגבי הצרכים החדשים שלכם לשינוי חייכם. לעיתים מדובר בהחלטה של לשנות עם כמיהה לשינוי כללי של צורת החיים שלכם. בשטח אתם נוטים לפעול בזהירות וברציונליות רבה יותר. היבט בולט אחר שילווה אתכם השנה זו נוכחותו של שבתאי במזל מנגד[מזל קשת] הוא בהחלט משקף לכם את המציאות על מגבלותיה כשתחום הזוגיות יהיה בעייתי יותר ויידרש מכם לטפל ביחסים אם תרצו לשמר אותם. כנ"ל לגבי שותפויות. לעומת זאת, אוראנוס במזל טלה יטיב אתכם מבחינה חברתית ותיהנו ממבחר חברתי גדול של היכרויות ומונטין חיובי לגבי מעמדכם החברתי.

                                 אהבה ויחסים:

כניסתו של שבתאי למזל קשת לבית הזוגיות של בני מזל תאומים מדצמבר אחרון והתייצבותו במזל בספטמבר 2015 מבשרת שנתיים וחצי[עד דצמבר 2017] של התמודדות בנושא היחסים האישיים, האינטימיים, יחסי אהבה אך גם עם תחושת של פרידות ובדידות או חששות בנושא. מידתיות ההשפעה תלויה בשני גורמים במפה האישית של כל בן מזל תאומים ובבעייתיות היחסים עוד לפני כניסת שבתאי.מה שיקשה על נושא היחסים זו כניסת מאדים למזל קשת והצטרפותו המעיקה לשבתאי כבר מאפריל 2016 אך גם נסיגת מאדים ושהותו במזל קשת[בבית הזוגיות] מחודש מרץ 2016 ועד מאי 2016 ושוב חזרתו באוגוסט 2016 עד סוף ספטמבר 2016 לא יקלו בנושא. אך צריך לזכור, יחסים יציבים עשויים להתמודד עם נושא טיב היחסים או משבר שבני הזוג עובר אך גם עשויים להיחלץ מפרידה סופית דרך טיפול בקשר אם כי ייתכן ויחול שינוי באופי הקשר והתאמתו למצבים החדשים שייווצרו. ביחסים שהם לא יציבים מבסיסם רבים מכם כבר עוברים תהליכי פרידה בימים אלו וחששות כבדים מבדידות. אין זה נכון שתחת השפעת שבתאי בבית הזוגיות לא מכירים בני זוג אך הפילטרים המזהים את הקשרים ואת בני הזוג הפוטנציאליים הם חדים דקיקים ושקופים יותר ולכן תהליכי הסלקציה גבוהים יותר מן הסתם. לפעמים חלק מכם ירגיש בצורך להישאר לבד גם אם זה מרגיש דכאוני לעיתים תקופת לבד תורמת להיכרות עצמית גם במצבים אלה ומועילה לבן המזל להבין את צרכיו האמיתיים בזוגיות ואת הגבולות ביחסים. בני מזל תאומים הם בעיקרון זקוקים לדיאלוג, לחיי חברה ולצמידות ביחסים עם זאת, אחת לשלושים שנה שבתאי מגיח לבית הזוגיות כדי לשקף את נושא הזוגיות, הצרכים, הרגשות האמתיים וההתבוננות העצמית איך חיים בזוגיות כשחלקך לא נעלם ואתה גם רואה את האחר[ספרים חשובים בנושא של היינץ קוהוט ודונלד ויניקוט] . בכל מקרה טיפול, הדהוד יטיבו הרבה יותר עם התחושה וגם עם אופציה להנחיה, במקום להיסחף לוויכוחים הילדותיים וההתנצחויות של האגו "מי צודק".
לעומת זאת, בני מזל תאומים אחרים יתמודדו עם תחושת לבד באופן עמוק יותר לעיתים מדובר בהרגשת בדידות אמתית ולעיתים מדובר ביתרונות של החיים לבד. כל אחד על פי התפתחותו ובמידת ההיעזרות באנשי מקצוע.
עם זאת, ייתכנו גם מצבי ביניים "להיות עם ולהרגיש בלי" ואולי זה יחייב את הקבוצה הזאת להגיע למצב של ביטוי עשיר יותר בנושא הדיאלוג והיחסים ההדדיים או במילים אחרות לדעת להסביר מה אני מרגיש מבלי להאשים ואולי גם להשלים עם העובדה שאין זוגיות מושלמת ואולי לא תפקידכם לעצב את בני הזוג[חלק מהתבגרות ששבתאי עשוי להשפיע]..
ובמילים אחרות צפויה תקופה ארוכה יחסית להתבגר בנושא יחסים זוגיים ובדרך כלל בהשפעת שבתאי לומדים, מעמיקים, מרחיבים את התודעה והתובנה אבל זה לא יהיה טיול ללונה פארק. ורבים ישרדו זוגיות ויצמחו בה.
לפנויים צפויים ימים מוצלחים להיכרויות מרגשות: חודש יוני בין ה-11-1.6 ,
ובין ה: 6-1.7, בין ה: 11-8.9, נוכחות מרקורי בבית האהבות [מאזניים] מטיבה בזוגיות ובהתקשרויות בימים בין ה: 14-10.10, כניסת וונוס למזל מאזניים לבית האהבות מה: 8.11 ועד ה: 15.11 תטיב עם התאהבויות וטיפוח מערכות יחסים. מעברה של השמש לקשת בית הזוגיות בימים בין ה: 9-2.12.15 יאווררו את חיי הזוגיות הקיימים ולפנויים הזדמנויות להיכרויות משמעותיות. מעברה של וונוס למזל קשת בחודש ינואר 2016 במיוחד מה-9.1 ועד ה: 14.1.2015 היכרות משמעותית עשויה לפרוץ לחייכם. בין ה: 1.2-27.1.16 , ימים מוצלחים להיכרויות מרגשות, ושוב עם כניסת וונוס למזל תאומים בחודש מאי 2016 צפויות התחלות רומנטיות חדשות. נוכחותו של אוראנוס במזל טלה בבית החברתי מבטיח ככלות הכל מגוון היכרויות מפתיע, שונה ובלתי שגרתי לבודדים שביניכם. חברים עשויים להכיר לכם ולנסות להטיב עם חייכם הרגשיים. לא יהיו לכם ימים דלים חברתית אם רק תחליטו שאתם רוצים לפרוש מהבדידות. הפופולריות החברתית תעזור לכם בטיב ההיכרויות, עם זאת ייתכן שלחלק מכם יהיה קשה יותר לבנות יחסים אינטימיים בגלל שבתאי בבית הזוגיות.

                                          עבודה וקריירה:

. העובדה שיום הולדתכם נחוג כשמרקורי בנסיגה במזל תאומים ומאדים מצטרף אליו מחדדת את העובדה שיש לכם השגות רבות לא להישאר בעבודה הקיימת ולנסות לעשות שינוי גדול יותר. ייתכן ותרגישו שאם כבר אתם משנים את נושא העבודה, תפקיד או מיקום תרצו גם לשנות את אופי חייכם בכלל. אם בגלל צרכים חדשים המתפתחים בגלל בעיה בזוגיות או בני הזוג או כי אתם מרגישים שבשנה הקרובה יש לכם הזדמנות ליצור שינוי שישפיע גם על הטבה עם חייכם.
לגבי העצמאים שביניכם, נושא השותפויות מן הסתם בגלל נוכחות שבתאי בבית השותפים עלולה להיות מעיקה ואולי תצטרכו להחליט על סיום השותפות, אך ייתכן ותרגישו שקשה לכם להעמיס את כל הנטל על כתפיכם ותזדקקו יותר לעזרה ותהיו מוכנים לספוג את הקושי למרות הפגמים הידועים והבולטים. שם המשחק יהיה פשרה כי תבינו שלא תוכלו להשיג מצב מושלם.
תהליך שינויים בעבודה מתפתחים במהלך החודשים הקרובים אם מדובר בשינוי מיקום או תפקיד וחודש יולי מבשר את תחילתו של הכיוון. אך גם חודש נובמבר מבשר התגבשות נוספת בעבודה ואולי התגבשות בהחלטות. בין נובמבר לדצמבר 2015 נושא שותפויות ושיתופי פעולה יעלה על הפרק. פברואר-מרץ 2016 מטיב עם מצבכם בעבודה ואתם נהנים ממשוב חיובי על עשייה ועולים מדרגה או מתקדמים אולי לתפקיד אחר או שוב שינוי הקשור בהתפתחות הקריירה והעשייה שלכם. מעמדכם החברתי בעבודה יהיה מעולה ואורנוס בבית החברתי יטיב עם היכרויות ומערכות יחסים מפתיעות שעשויות להועיל גם למעדכגם בעבודה אך גם יסייע לפופולריות המקצועית שלכם.

                                              כסף וכלכלה:

כבר בחודשיים הקרובים הוצאותיכם גדלות בגלל שינויים שאתם עורכים. חלקיכם עוסק בשיפוץ בית או במעבר בית העלול לצרוך הוצאות גדולות מהרגיל. כדאי להמתין עם הנושא לפחות לתום נסיגת מרקורי [17.6 ההשפעה מסתיימת] יולי חודש המסמל עלייה ניכרת בהוצאות חריגות עם כניסת מאדים לבית הכספים וכדאי להיות מחושבים יותר בנושא. קיימת נטייה לרכישות "רגשיות", מפצות. חודש אוקטובר ונובמבר 2015 מטיב אתכם כספית אך גם כלכלית ברמת יכולת לתכנן נושאים כלכליים לטווח ארוך יותר כמו יכולת רכישה , נטילת הלוואות עם יכולת החזר, מכירה מוצלחת של נכס כמו בית. חודש מרץ 2016 מטיב עם כל נושא השכר, אפשרויות להגדיל מקורות הכנסה. חודש יוני 2016 מעלה את רף ההכנסות וההזדמנויות להרגיש רווחה גדולה יותר פיננסית. מעברו של צדק לבית העוסק במגורים מסמל הרחבת בית, רכישת בית והזדמנות למעבר למקום שתאהבו במיוחד עד קיץ 2016.

                                           בריאות:

בני מזל תאומים נוטים לסבול מבעיות נשימה, אסטמה ורגישויות בולטות בכל הנוגע להשפעות פסיכוסומטיות עם סינדרום פיזי החל מאסטמה, אלרגיות, פסוריאזיס, ומחלות מתח מגוונות . הם נוטים להיות מתוחים מאוד גם אם הם לא מרגישים את המתח ניכר בהם אי שקט קבוע והם כל הזמן בסוג של תזזית פיזית או מנטאלית מדיטציה מקלה ועוזרת מאוד לכל בעיות המתח ואי השקט. נטייה לחומציות גבוהה בקיבה עלולה להיגרם מרגישות לגבי סוגי מזון . נפטון בהיבטים בעיתיים לבני מזל תאומים בשנים האחרונות וכך זה יימשך עד שנת 2025 לכן השפעתו עמוקה מאוד בעיקר על היצרות כלי הדם. השפעת נפטון עלולה להגביר את הרגישות בראייה ולהחליש את שרירי העיניים אך גם להגביר את החסימות בכלי הדם ולכן מומלץ לאכול אוכל דל יותר מפחמימות וסוכרים.
בעיה בולטת יותר אצל רבים מבני מזל תאומים זו הנטייה ככל שהם מתבגרים לסבול מחשיבה פסימית[אותה הם מכנים ריאלית] ועד לחוויות דיכאון. שבתאי בשנים הקרובות לא מטיב עם נוכחותו במזל קשת בגלל היבט של 180 מעלות לשמש במזל תאומים מיקום שם הוא עלול להגביר את ההשפעות הפסימיות והמדכדכות כפי שאני תמיד אומרת בשיחות פרטיות לבני המזל, שאין הבדל בין בעיה פיזית לרוחנית ונפשית. כל עוד יש מזור וטיפול צריך לעשות הכל כדי לשפר את ההרגשה ולקבל איכות חיים טובה יותר. שבתאי מול השמש גם עלול להשפיע על בעיות גב וחוליות ולעיתים תחזוקת גוף ופעילות יהיו חיוניים כדי לתחזק טוב יותר את הבעייה. למשל, ספורט של יוגה עשויה להטיב עם בני מזל תאומים.

                                             טיפ:

עד הקיץ תיהנו מהזדמנויות להתחיל ללמוד להצליח בבחינות, כשנושא הלימודים נושא שאתם אוהבים במיוחד אך גם להרבות בנסיעות וטיולים. ועד תחילת אוקטובר יש לכם מספר הזדמנויות לנסיעות ולמימוש נושאי לימודים. מעברו של יופיטר מאוגוסט ועד ספטמבר 2016 לבית הקשור במשפחה ויחסי משפחה טיב עם הנושא מעבר לפוטנציאל מעבר בית, בניית בית הרי שמשפחתכם השנה עשויה לגדול ולצמוח בגלל לידת ילדים או אולי ילדים הנישאים ומביאים את בני הזוג לתוך המשפחה. תיהנו מתחושת תמיכה מהמשפחה וחיבור עמוק יותר לבני המשפחה.


נסיגת מרקורי משמעותית לבני מזל תאומים. היא משפיעה כל פעם באופן שונה ובעוצמה אחרת, תאריכי הנסיגות בשנים 2016-2015:


2015
:
מרקורי מתחיל בנסיגה ב-19 למאי במזל תאומים ומסיים ב-11 ליוני 2015
מרקורי מתחיל נסיגה ב-17 לספט' במזל מאזניים ומסיים ב-9 לאוקטובר 2015.

2016:

מרקורי מתחיל נסיגה ב-5 לינואר במזל דלי           ומסיים ב- 25.1.2016
מרקורי מתחיל נסיגה ב-28 באפריל במזל שור      ומסיים ב-22 למאי
מרקורי מתחיל נסיגה ב- 28 לאוגוסט במזל בתולה ומסיים ב-22 לספטמברטבלאות נסיגת כוכבים עד 2016.

ירח שחור מעודכן עד מאי 2016.
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                               16.5.2014

תגובות :
1. שירה
מדויק!
אני לא נוטה להאמין בדברים שלא מוכחים מדעית.. אבל הניתוח שלך על מזל תאומים הפתיע אותי הרגשתי שכתבת כל מילה עלי..את מדויקת להפליא יותר מכל אתר שנכנסתי אליו ותודה לך על כך! ============================================================== שלום לך ריטה שמחה לשמוע ותודה רבה לך. תמשיכי לעקוב. ממני פנינה
2. שרון
לגבי ההורוסקופ
היי פנינה קראתי בכמה הורוסקופים שמופיע לגבי בריאות במזל סרטן בגלל שבתאי. תוכלי לומר האם זה גם יכול להיות בעיות בריאות קטנות . זה מדאיג אותי. תודה.. ============================================================= היי שרון אנשים חולים בריאים בכל המזלות על פי המפה האישית. אלה שטוענים כך בגלל מיקומו של פלוטו בגדי מול מזל סרטן. ואוראנוס בטלה בהיבט בעייתי למזל סרטן. עדיין כל מפה נבדקת באופן פרטני וזה לא נכון להגיד גורף שבני מזל סרטן יסבלו מבעיות בריאות דווקא. הם יעברו שינויים גדולים ולפעמים שינויים הם קשים אין זה אומר שמדובר דווקא במחלה. שינויים בסופו של דבר הם גם תמורה בחיים גם אם שינוי קשה. בברכה פנינה
3. ג'ודי יהודית אבן חן
בריאות בתאומים לפי תחזיתך אני 9/6/49
היי פנינה יקרה את בתחזיתך סיפרת על היצרות עורקים אני באמת בבדיקות דם איומות כולסטרול גבוה וטרגליצרידים ענקיים ואני חושבת לעשות צינתור וירטואלי נדמה לי במכון מור ???? כי אני במתח מתמיד עוברת דברים קשים וחשה קשיי נשימה בשעת לחץ את דייקנית להפליא מה דעתך לאור הסיכון גדאי לעשות ? תחזיתך ניבאה עד 2025 היצרות כלי דם אצל תאומים טיפוסי כמוני??!! ================================================================================ 19.6.2015 שלום ג'ודי מצטערת לשמוע על בעיית בריאותך. אני יודעת שהצינתור הוירטואלי הוא עם סיכון נמוך מאוד . בוודאי שכדאי לדעת את המצב לאשורו. היום ההליך של פתיחת סיתמות בכלי הדם נחשב לפשוט מאוד. מאחלת לך בריאות שלמה בברכה, פנינה
4. אירית
אופק במזל תאומים
היי פנינה נולדי ב19 ליוני בפתח תקוה בשעה 7 וחצי בבוקר. אודה לך אם תוכלי לגלות לי מה האופק שלי. =========================================== אירית אפשר תאריך מלא כולל גם שנת לידה. מלבד שעת לידה בברכה פנינה
5. זהבה כהן
מציאת אופק
אני מנסה הרבה זמן למצוא את האופק שלי ולא מצליחה. נכנסתי לאתרים שהמלצת ולא הצלחתי. נולדתי בפולין בעיר שטטין מוקדם בבוקר בתאריך 20/6. היינו שכנות בצעירותינו גרתי בכניסה הראשונה בתודה! ============================================================ זהבה שלום האופק מורכב מתאריך הלידה מקום הלידה ושעת לידה מדויקת. את כותבת שנולדת מוקדם בבוקר - זה לא שעה. בברכה פנינה
6. עובד
נולדתי ב31.5.1960 9:45 בבוקר יום שלישי מהו האופק ומה המשמעות תודה ===================================================================================== עובד שלום האופק שלך במזל אריה. אך אינני מפרשת בפורום הזה מפות. אך תוכל להיעזר פה בחומר על האופק משולב עם המזל שלך: http://www.pninastro.com/239/ ותקרא על מרקורי וונוס במזל תאומים בכתבות: מרקורי בתאומים http://www.pninastro.com/380/ וונוס בתאומים: http://www.pninastro.com/368/ כל טוב לך פנינה
7. רן
מזל תאומים
נדהמתי לקרוא דברים מאוד מדויקים.אני יליד 27.5 ובתי היקרה 13.6. מי כמוני מבין אותה. יצאתי אופטימי וגאה על מזלנו.=========================================================== רן שלום תודה רבה לך. ילדים נולדים במזל של ההורים או האופק שלהם עשוי להיות האופק[שעת הלידה] שלך או המזל שלך. סתם להשכלה כללית כמה שהגנטיקה עוברת דרך מפות בני המשפחה. חן חן פנינה
8. ליאור
האם התחזית רלוונטית גם לבעלי אופק בתאומים?======================================================================================= היי ליאור אכן. יש בהחלט השלכות רלוונטיות לבעלי אופק תאומים. כל טוב פנינה
9. חרמב
תכונות מזל תאומים
אני לא מאמין בשטויות האלה אבל אם הייתי צריך לכתוב על עצמי - את מדייקת יותר.מדהים .===================================================================================== חרמב שלום. תשובה טיפוסית לבן מזל תאומים: מצד אחד... ומצד שני.. מאחלת לך להיות פחות חצוי.. :) בברכה פנינה
10. גל
תודה:-)
יוצא לי הרבה פעמים לקרוא על מזל תאומים באתרים אחרים ולא מצאתי שום דבר קרוב לרמת הדיוק באתר שלך. פשוט מדהים. אני כלכך נהנית מהאתר שלך שאני קוראת את אותם פוסטים שוב ושוב. תודה על המידע שאת נותנת, זו שליחות אדירה בעייני. תמשיכי לכתוב ולקלוע :) ============================================================================== 27.2.2014 גל, תודה אדירה לך. זה מאוד מתגמל מה שאת כותבת. באמת אכפת וחשוב לי להעניק ידע ותובנות כדי לעשות את ההבדל ממה שנוטים לחשוב על אסטרולוגיה. הלוואי והיה לי יותר זמן לכתוב את כל הכתבות שאני רוצה ומתכננת לכתוב. ברכות פנינה.
11. אורלי
מזל אופק
פנינה שלום שוב, ראשית, את מ ד ה י מ ה . שנית אני מודה לך על ההתחייסות לשאלתי הקודמת ועל כן אני רוצה לשאול לאיזה עשירון אני שייכת במזל האופק. נולדתי ב - 25.5.1974 שעה 11:30 . לפי החישוב מזל האופק שלי הוא בתולה במעלה 4 . האם אני שייכת לעישרון הראשון של מזל בתולה? תודה. אורלי תודה מראש =================================================================================== אורלי בהחלט, לקבוצה הראשונה.. בברכה פנינה
12. אורלי
מזל אופק
שלום לפנינה היקרה. יש שייכות לאחד מהעשירונים ואני סקרנית לדעת לאיזה שליש אני שייכת, אני בת מזל תאומים עם אופק בתולה מעלה 4 ואני מודה לך מראש על התשובה. =================================================================================== אורלי שלום על פי תאריך הלידה שלך את יכולה למצוא לאיזה שלישון את שייכת. איך אני יכולה לדעת אם לא רשמת את תאריך לידתך. בברכה פנינה
13. ציפורה
נסיגת מרקורי
שלום פנינה, כבת מזל תאומים 27/5/77 חשוב לי לדעת על מה משפיעה הנסיגה בכל פעם שהיא מתרחשת.. לדוג' הנסיגה הקרובה משפיעה על תחום הכספים לפי הבנתי.. אך אפשר לדעת על מה ישפיעו הנסיגות הבאות? ========================================================================================== שלום ציפורה הנסיגה משפיע על שלל נושאים ואני אכתוב על הנושא השבוע. תעקבי. בברכה פנינה
14. ל׳
שלום פנינה.
רציתי לדעת עד כמה האופק שלנו משפיע עלינו ומה הוא מסמל? תודה. =========================================================================================== שלום לי לאופק יש משמעות כמו למזל. בעל חשיבות עליונה. תקראי על כך בכתבה הזאת: http://www.pninastro.com/236/ בברכה פנינה
15. אולגה
29/05/1982
מה הוא האופק שלי אני מזל תאומים ================================================================================== אולג שלו אופק נקבע על פי הצירוף של תאריך לידה, שעת לידה ומיקום לידה [אר. עיר] http://www.pninastro.com/236/ הכל בכתבה הזאת אצלי בבלוג. בברכה פנינה
16. ט
שלום פנינה
אני מזל תאומים עם אופק מאזניים ..רציתי לדעת מה זה אומר אם יש לי מרקורי בגזרת סרטן 11מעלות? תודה =========================================================================== ט שלום תקראי מה כתבתי על מרקורי במזל סרטן http://www.pninastro.com/380/ ואת צריכה לחפש בגלל האופק מאזניים איפה ממוקמת הוונוס שלך [שור, תאומים או סרטן] http://www.pninastro.com/368/ כי היא אחראית על האופק שלך. בברכה פנינה
17. ליר
אופק תאומים
היפ פנינה! אתמול שלחתי לך את אותה ההודעה שאני שולחת לך עכשיו ומשום מה היא לא הגיעה אליך, מעלעול בהודעות הקודמות שנשלחו אליך התוודעתי בפעם הראשונה שגם לאופק יש שייכות לאחד מהעשירונים ואני מאוד סקרנית לדעת לאיזה שליש אני שייכת, אני סרטן עם אופק תאומים (ואני מקווה שאני מציינת את הנתונים נכון אז זה 23 מעלות) מודה לך מראש על התשובה, ליר ================================================================================================ היי ליר אם האופק של 23 מעלות במזל תאומים הרי תהיי שייכת באופק לקבוצה השלישית. כל מזל הוא 30 מעלות[מעגל של 360 לחלק ל-12] וכל שלישון או עשירון הוא בן 10 מעלות. לכן ה-23 מעלות הוא העשירון האחרון. כל טוב פנינה
18. יעלי
עיסוק עתידי וקשר זוגי
שלום לך פנינה אני ילידת 13.6.56 אלמנה 12 שנים מקווה לקשר זוגי וזקוקה נואשות לכיוון של עיסוק עתידי נןלדתי בשעה 12 בלילה אשמח להעזר בך בתודה יעל ====================================================================== יעלי שלום. צר לי אבל בפורום הכללי הזה אני לא מגיבה לשאלות פרטיות. מי שרוצה מפה מוזמן להתקשר אלי או לכתוב לי. הפרטים מצויים בבלוג שלי בצור קשר http://www.pninastro.com/5/ בברכה פנינה
19. גלית
היי פנינה בדקתי והאופק בתאומים שלי יוצא על השלישון השני , האם יש לכך משמעות? או שכאשר מדובר באופק זה נחשב פחות משמעותי .אני אישית מצאתי קווי דמיון מדויקים אפילו בריאותית ופסיכולוגית שכמובן קשורים אחד בשני================================================================================= היי גלית יש משמעות עצומה לאופק ולמעלה המדויקת. בוודאי שהעשירונים-דקאנטים מחדדים את התכונות המסויימות. לעיתים אדם נולד במזל מסוים ויש לו כוכב [פלנטה] בכל עשירון והוא יכול להרגיש שיש לו מכל עשירון של המזל. בברכה פנינה
20. יהודית אבן חן או ג'ודי
פנינה את מאלפת ומדהימה הכל בול בניתוח האופי של ה9/6 והבן שלי 20/5/2006 כן כן אמא מבוגרת חד הורית שחוותה בעיות איומות בלידה והתגברה
אני ילידת 9/6/49 אופק טלה וירח בעקרב היה צריך להערך לי ניתוח בפה ולסת ב27/213 ודחיתי בשאט נפש התאריך אך מה יהיה בנסיגה יש כל יומיים ירח שחור ובסוף אצטרך להתפשר על ניתוח ביום כלשהו יש תאריכים טובי ב7/3 11/3 ועדיין אנט עד 20 במרץ נדמה לי בנסיגת מרקורי וגם שבתאי אני מכורה לאתר שלך ויש לי קיצור דרך אליך הכל נכון גם בעיות לבביות שחווויתי סתימות בדם מהם אני מאוד מפחדת ובכלל מבעיות בריאות מה לעשות ???? ============================================================================================= תודה רבה לך יהודית. אינני עובדת בפורום הזה. פה מתקבלות שאלות כלליות שמהן כולם יכולים ללמוד משהו. אין דבר חשוב יותר ויקר מבריאותנו. הדרך היחידה למצוא תאריך לניתוח נעשה באופן פרטי בלבד.אלה הטבלאות היחידות שאני יכולה לספק על מנת שלא תעשו בימים כאלה ניתוח בשום פנים ואופן. אך מעבר לכך יש כל כך הרבה פרמטרים לבדיקת מפה ובחירת יום מתאים לניתוח על פי האיבר המנותח. לעיתים אני עוברת שנה על תאריכים ןאף יום אינו מתאים לניתוח. ממתי רק אם אין ירח שחור הוא פרמטר לניתוח מוצלח?< ממני לא תשמעי שטות כזאת. ואם משקיעים כל כך הרבה כסף וציפיות בניתוח אבל נמנעים לעשות מפה שיכולה למצוא יום אידיאלי לניתוח או הפוך לא למצוא אף יום מתאים ולהציל את האדם מקטסטרופה??? כל טוב יהודית בברכה פנינה
21. ליאורה
איך אפשר ליצור איתך קשר,אשמח מאוד :) ========================================================================================ליאורה שלום א. את יכולה להשאיר מייל מתחת לשמך. ב. יש בבלוג עמוד שמסביר:איך ליצור קשר? ג. הטלפון שלי והמייל שלי מופיעים בכל מקום. pninaast@zahav.net.il תכתבי לי לכתובת המייל הזאת. בברכה פנינה
22. לנה
בדיקת אופק
שלום, נכנסתי לאתר הבודק אופק לפי עיר הלידה וקבלתי מספרים שאינני יודעת איך להשתמש בהם תוכלי לעזור לי ולומר מה עושים תודה. ========================================================================================= תכתבי לי הפרטים אני אנסה לעזור לך. תאריך-שעה-מקום-עיר מדוייקת פנינה
23. לאורה
רוצה לדעת פעם אחד איך בודקים את האופק ???
נולדתי בברית המועצות אוזבקיסטן תאריך לידה 17-6-1977מההאופק שעת לידה בין 11.00-13.00 =================================================================================== לאורה שלום לעיר יש חשיבות ולא כתבת. אוזבקיסטן גדולה. אתר שיתן לך למצוא את האופק ושם תכניסי את שם העיר http://www.astro.com/horoscopes בברכה פנינה
24. צביה ברנט
תחזית שנתית למזל אריה (13.8)
אודה לך מאד אם תשלחי את התחזית הנ"ל מפורטת כמו התחזית ששלחת לבני מזל תאומים. ראיתי את זה בפייסבוק. תודה, צביה ==================================================================================== צביה שלום מה הבעיה את פשוט נכנסת למזל אריה ויש לך את כל הפירוט. דריה מצאה לבד את מזל תאומים, אני לא שלחתי את זה לאף אחד. יש לי בבלוג המון חומר על המזלות, תדפדפי ותגלי פנינים. בינתיים זה על מזל אריה http://www.pninastro.com/313/ בברכה פנינה
25. שלומית
תגובה ושאלה
תודה על הסקירה המאלפת . האם ספיציפית אהיה בזוגיות השנה [תאריך לידה 8/6/50 שעה 23:00]======================================================= שלומית שלום אני לא עורכת מפות אישיות בפורם זה. מי שרוצה מפה אישית צריך לפנות אלי אישית ולהבין שזו עבודה. למרות שחלקכם מתקשה להבין שזאת עבודה. שנה טובה. פנינה
26. מהוא מזל האופק של תאומים 28.05.1981
לינדה איבן
מהוא מזל האופק של תאומים? ================================= לינדה שלום. אופק נקבע על ידי צרוף מזל הלידה ושעת הלידה. תיכנסי לעמוד הזה עם שעת הלידה שלך ותמצאי את האופק. אין פשוט מזה. http://www.pninastro.com/239/ בברכה פנינה
27. פאר
האם השנה תהיה נסיגת יופיטר
למיטב ידיעתי באותם זמנים הכל תקוע======================================================== פאר, כל שנה יופיטר נסוג כ- 4 חודשים וזה בעיקר מאט את קצב האירועים. על כך יבואו פרטים בהמשך. כל טוב בברכה פנינה
28. מרים
אופק תאומים
פנינה שלום רב, באיזה אופן יש לקרוא את תחזית השנה עבור אופק תאומים? בתודה, מרים ============================================== היי מרים אם את יודעת שיש לך אופק תאומים אז כדאי לקרוא את כל תחזית מזל תאומים ועל כך הוספתי היום כתבה על כניסתו של יופיטר למזל תאומים והשפעותיו בהורוסקופ שבועי מעודכן http://www.pninastro.com/189/ תוספת מאירת עיניים. וכמובן שאת צריכה לשלב עם תחזית המזל שלך. בברכה פנינה
29. פאר
השנה הקרובה
בן מזל תאומים והשנה הקרובה -האם תהיה מוצלחת מבחינת תעסוקה חדשה,צמיחה כלכלית,לימודים,זכיות בהגרלות אשמח לקבל תשובה אגב,אופק שלי בשור והשנה הזאת לא היתה קלה למרות שצדק היה שנה במזל האופק שלי ====================================================== פאר שלום אני חושבת שאני האסטרולוגית היחידה שאני מכירה שלא חושבת שיופיטר הוא המטיב הגדול. אני ממליצה לך לקרוא את הכתבה שלי על יופיטר: "המיתוס ושברו" http://pninastro.com/215/ על מנת להפסיק עם הפנטזיה שיופיטר היא פלנטה מטיבה- זו אסכולה מיושנת וחבל שאסטרולוגים ממשיכים לתת מידע שגוי זה. לגבי השנה אינני מכירה את המפה שלך ואני לא חושבת שלכל בני מזל תאומים יהיה טוב -כל אחד והמפה האישית שלו או שלה. בברכה פנינה
30. גלית א'
שמחתי לקרוא שאני נמנית עם הגבוהים שבבני מזל תאומים... העיקר, נראה שלא יהיה משעמם בשנה הקרובה :) ============================================================= היי גלית תודה רבה. שנה שוקקת עניין לבני מזל תאומים כמעט בכל התחומים. לא, משעמם לא יהיה!!! ברכות קרובות ליום הולדת:))
31. נורית ביסקר אלמוג
תודה
פנינה יקרה... איזה כף לקבל את דברייך לפני יום הולדתי.... אני גרופית שלך...כל כך הרבה פעמים נעזרתי בך והיה משמעותי מאד לא פעם. תודה...את תמיד נמצאת עבורי וזה אינו מובן מאליו. נולדתי בערב שבועות ואני חוגגת ב- 31 לחודש 60....המספר הזה הבהיל אותי ..אני מתחילה להתרגל. חג שבועות שמח.-==================================================================== נורית יקרה מזל טוב ומאחלת לך 60 נוספות של בריאות ואושר. תודה רבה לפירגון בברכה פנינה
32. שמואל
ההורוסקופ לילידי תאומים
ההורוסקופ שלך פשוט מדהים בדיוקו נהניתי לקרוא ---------------------------------------------------------------------------------------- תשובה: שמואל תודה רבה לך. כיף לשמוע:)) בברכה פנינה
33. נתלי
טיפול נפשי- רוחני
לפנינה היקרה, קוראת את התחזיות שלך באדיקות. הן מדוייקות ביותר. בעקבות התחזית לעיל, ומכיון שכבר זמן מה אני שוקלת להיעזר בעזרה חיצונית, באיזה כיוון כדאי לחפש? ילידת 20/06/68 שעה 15:00 בקזבלנקה תשובה------------------------------------------------------------------------------------מכיון שלא ערכתי לך את המפה האישית ואנני עושה את זה במסגרת הזאת, אלא אם באים אלי באופן פרטי. וזו לא הזמנה אלא בחירה. אני לא ממש יודעת מה להמליץ לך. אני חסידת הטיפול הפסיכולוגי הקליני -אני מאמינה שבטיפול צריך להיות נוכח איש מקצוע עתיר נסיון והבנה עמוקה כדי לא להזיק. ובוודאי שיוכל גם לעזור.כל הטיפולים הרוחניים של אנשים שהם לא מקצועיים פחות מקובלים עלי. בברכה פנינה
34. בילי
היי פנינה הייתי אצלך לפני 6 שנים אני יכולה להגיד לך שאת מדהימה!!! כל מה שאמרת לי כך היה בנוגע אליי ולאחותי וכן גם על אמא שלי . אני כבר מצפה לפגישה נוספת איתך .   תשובה: תודה בילי. אשמח מאוד. האמת, תגובה אחרי שנים הכי משמחת, בגלל הפרספקטיבה. חג שמח ושוב תודה:))
35. רחלי רז
אפילו זה כללי זה מדהים ופוגע בול
תשובה: תודה רבה רחלי. ושתהיה לך שנה טובה.
הוסף תגובה:
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן ההודעה


אסטרו-בלוג של פנינה
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 2009  
טוחן מדיה בניית אתרים