כללי טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים
        מזל תאומים והורוסקופ 2015-2014
      


        ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

 

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5

ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע
פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.

ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6

מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים.
בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.

ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.


קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

הורוסקופ לשנת 2015-2014

את יום הולדתכם השנה אתם חוגגים כשמרקורי כוכבכם האישי שוהה במזל תאומים ומייצר היבטי תקשורת במיטבם והזדמנויות חדשות טובות חברתית, רומנטית. הבעיה היחידה שמעיבה על התקופה הקרובה זה בלבול בעבודה ותחושת חוסר סדר ראשית, בגלל השפעה דיסהרמונית של נפטון על השמש שלכם שליט מזל דגים האחראי על בית הקריירה שלכם. במצב כזה מוטב להמתין עם החלטות לסיום ההיבט ב-30.5 ברם, , כדאי לקחת בחשבון שכבר מה-7.6 מתחילה נסיגתו של מרקורי שתסתיים בתחילת יולי, מבולבלים?? פרטים מתחת תקראו מתחת לקריירה מה צפוי לכם בנושא. לעומת זאת האנרגיות שלכם הולכות ומשתפרות אחרי חורף פחות מוצלח כשהשמש מטיבה עם יחסיה למרס כבר מה-27.5 תרגישו התחזקות פיזית אנרגטית.
אהבה:
מיקומו של יופיטר , שליט בית הזוגיות במזל סרטן [במיקומו הנוכחי עד יולי] לא נחשב למיקום אידיאלי עבור בני מזל תאומים ובעיקר בשנה האחרונה כשיופיטר השתתף במרובע הקרדינלי ויחסיו עם אורנוס ופלוטו השפיעו על סיומיי קשרים ואכזבות לא מעטות. יחד עם זאת כבר ביוני הקרוב, יופיטר משתחרר מהלפיתה הקרדינלית ויתחיל להטיב עם הפנויים בני המזל וב-24.6 כשוונוס תגיע למזל תאומים תהיה הרגשת הקלה וחזרה מלאה לתחושת הקלילות שכל כך מאפיינת את בני המזל וכמעט נשכחה בחודשים האחרונים. מעברו של יופיטר שליט בית הזוגיות למזל אריה כבר מה-17.7 מבטיחה מעל שנה מעולה מבחינת תקשורת, ניידות והזדמנויות היכרויות נרחבות. חודש ספטמבר יבלוט בהזדמנויותיו לפנויים להכיר בקשר רציני ומשמעותי ובקשר קיים אופציה למסד קשר או להרחיב את המשפחה. מעברם של וונוס ומרקורי לבית הזוגיות מזל קשת בחודש נובמבר תהיה פורייה לקשרי זוגיות ולהזדמנויות לפנויים. בין דצמבר למרץ 2015 תהיה נסיגת יופיטר שליט בית הזוגיות ויחסים ייכנסו למוד של חשבון נפש והתבגרות ביחסים ולעיתים מדובר בבניית שגרה ויכולת להסתגל ליחסים גם כשהם נטולי ריגושים . וכל זה קורה כשברקע שבתאי מגיע לראשונה למזל קשת לבית הזוגיות בדצמבר 2014 , וחוזר למזל עקרב, ביום הולדתכם הבא ב-2015 כדי לשוב לשם בספטמבר 2015 ועל כך עוד יורחב בהורוסקופ השנתי בראש השנה.
קריירה:
נפטון שליט בית הקריירה שלכם[מזל דגים] ישהה עוד שנים רבות בבית הקריירה שלכם[2025] וייצור מערכות יחסים שישפיע על הקריירה שלכם מטוב ועד רע. נפטון האחראי על החלומות על החזון, ויכול לנוע בין מימוש פנטזיה ועד לכאוס ובלבול מוחלט, יהיה תלוי ביחסיו עם שאר הפלנטות נסיגת מרקורי הקרובה תשפיע על בית הכספים ובעיקר על סוג של בלבול אך כבר ביולי –עד אמצע אוגוסט תהיו במיטבכם בכל מה שקשור בהישגים והתקדמות משמעותית כך גם חודש נובמבר 2014 קיים סיכוי לעליית מדרגה בעבודה. עם כניסת שבתאי למזל קשת בדצמבר 2014 הוא יהיה בהיבט מרובע לנפטון ובני המזל ייאלצו להתמודד עם קשיים ומגבלות בקריירה ובעבודה ייתכנו שינויים במערכת המצריכים עבודה סיזיפית ולעיתים במהלך תקופה זו החלום ירגיש כאילו הוא מתרחק אך לפעמים מדובר אתגרים שהם לא מהירי תוצאה אך כבר בדצמבר 2015 הם יהיו כבר אחרי. אין הדבר אומר שלו יהיו הישגים אלא שעליית המדרגה שצפויה להם השנה מעצימה את האחריות ותחושת הנטל. לעיתים זה דורש יצירתיות גדולה יותר ומהחומרים האלה יש לבני מזל תאומים די והותר.
כסף:
ביוני יהיו עיכובי כספים בגלל נסיגת מרקורי אך תהיינה לעומת זאת הכנסות חדשות בחודשים הקרובים תהיה עליית מדרגה בהכנסות הפיננסיות אם מדובר בבונוס או העלאה בשכר אצל עצמאים תקופה מוצלחת ביולי-אוגוסט ובספטמבר תוכלו לתכנן השקעות או הוצאות גדולות יותר לטווח הארוך. כך גם נובמבר חודש מוצלח כלכלית להשקעות לטווח ארוך ועמידה במחויבויות פיננסיות דצמבר 2014 וינואר 2015 יטיבו עם קשרים עם חו"ל והזדמנויות לאלה מבינכם העובדים עם חו"ל להגדיל את ההכנסות או ליצור מקור הכנסה נוסף פברואר-מרץ 2015 עם כניסת מאדים וונוס למזל דגים לבית הקריירה תיהנו מהעלאה בשכר או אם אתם עצמאיים הזדמנויות צמיחה חדשות. שנת 2015 במיוחד עד הקיץ תטיב עם בני מזל תאומים מבחינה כספית.
בריאות:
כל עוד שבתאי שוהה במזל עקרב ובבית הבריאות וההרגלים שלכם בית 6 אין ספק שהוא משפיע על תחושת הבלאי בגוף ועל הצורך לטפל בהרגלים חמורים. שבתאי מציף את הידיעה ומלמד לקח. רגישויות בריאותיות ובעיות כרוניות כמו גם דיכאונות שעולים וצפים יותר המתאפיינות ונגרמות בגלל שבתאי עלולות להביא למסקנה שצריך לעשות משהו לפני שקורה משהו. תקופה טובה להחליט על שינוי אכילה בסיסי, טיפול בבריאות ובהרגלים מגונים, התחלת עיסוק בפעילות פיזית שאפשר יהיה לשרוד אותה ולהתמיד בה. בדרך כלל ששבתאי בבית 6 אנשים נוטים להרגיש את גילם ביתר שאת ולחשוש יותר מהזקנה וממראה הגוף המתבלה. אין דרך למנוע את ההתבגרות אך יש דרך לטפל בה טוב יותר.
טיפ:
מעברו של יופיטר למזל אריה לבית השלישי של מזל תאומים, בית התקשורת הוא למעשה המיקום האידיאלי של בני המזל, הוא ירחיב את הפעילויות הכי טיפוסיות של בני מזל תאומים החל מתקשורת והרחבתה ודרך פעילויות של לימודים, הרחבת הניידות וההזדמנויות להיות במיטבכם בכל הנוגע לביטוי, לשיווק רעיונות, כתיבה, רשתות חברתיות היכרויות חברתיות רבות ומגוונות ולהרגיש "כמו בבית". במהלך השנה צדק בבית 3 יאפשר לכם פתיחות גדולה יותר ויציאה מהחששות שאפיינו אתכם בשנה האחרונה והגבירו את הדכדוך. אתם אוהבים מפגשים עם אנשים חדשים ואם אתם עוסקים בעיסוקים המתקשרים בהוראה, מדיה, כתיבה, תקשורת, שיווק, טכנולוגיות ועיסוקי ניידות אתם תהיו במיטבכם. צדק בבית 3 מרחיב את אפשרויות הנסיעה לחו"ל והלימודים תחומים אהובים עליכם במיוחד.


נסיגת מרקורי משמעותית לבני מזל תאומים. היא משפיעה כל פעם באופן שונה ובעוצמה אחרת.
נסיגת מרקורי 2015-2014 :

מרקורי מתחיל נסיגה ב-7 ליוני במזל סרטן ומסיים ב-1 ליולי 2014
מרקורי מתחיל נסיגה ב-4 לאוק' במזל עקרב ומסיים ב-26 לאוק' 2014

2015
מרקורי מתחיל נסיגה ב- 21 בינואר במזל דלי ומסיים ב-11 לפברואר 2015
מרקורי מתחיל נסיגה ב-19 למאי במזל תאומים ומסיים ב-11 ליוני 2015
מרקורי מתחיל נסיגה ב-17 לספט' במזל מאזניים ומסיים ב-9 לאוקטובר 2015


 


טבלאות נסיגת כוכבים עד 2015.

ירח שחור מעודכן עד אוגוסט 2015.
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                               18.5.2014

תגובות :
1. עובד
נולדתי ב31.5.1960 9:45 בבוקר יום שלישי מהו האופק ומה המשמעות תודה ===================================================================================== עובד שלום האופק שלך במזל אריה. אך אינני מפרשת בפורום הזה מפות. אך תוכל להיעזר פה בחומר על האופק משולב עם המזל שלך: http://www.pninastro.com/239/ ותקרא על מרקורי וונוס במזל תאומים בכתבות: מרקורי בתאומים http://www.pninastro.com/380/ וונוס בתאומים: http://www.pninastro.com/368/ כל טוב לך פנינה
2. רן
מזל תאומים
נדהמתי לקרוא דברים מאוד מדויקים.אני יליד 27.5 ובתי היקרה 13.6. מי כמוני מבין אותה. יצאתי אופטימי וגאה על מזלנו.=========================================================== רן שלום תודה רבה לך. ילדים נולדים במזל של ההורים או האופק שלהם עשוי להיות האופק[שעת הלידה] שלך או המזל שלך. סתם להשכלה כללית כמה שהגנטיקה עוברת דרך מפות בני המשפחה. חן חן פנינה
3. ליאור
האם התחזית רלוונטית גם לבעלי אופק בתאומים?======================================================================================= היי ליאור אכן. יש בהחלט השלכות רלוונטיות לבעלי אופק תאומים. כל טוב פנינה
4. חרמב
תכונות מזל תאומים
אני לא מאמין בשטויות האלה אבל אם הייתי צריך לכתוב על עצמי - את מדייקת יותר.מדהים .===================================================================================== חרמב שלום. תשובה טיפוסית לבן מזל תאומים: מצד אחד... ומצד שני.. מאחלת לך להיות פחות חצוי.. :) בברכה פנינה
5. גל
תודה:-)
יוצא לי הרבה פעמים לקרוא על מזל תאומים באתרים אחרים ולא מצאתי שום דבר קרוב לרמת הדיוק באתר שלך. פשוט מדהים. אני כלכך נהנית מהאתר שלך שאני קוראת את אותם פוסטים שוב ושוב. תודה על המידע שאת נותנת, זו שליחות אדירה בעייני. תמשיכי לכתוב ולקלוע :) ============================================================================== 27.2.2014 גל, תודה אדירה לך. זה מאוד מתגמל מה שאת כותבת. באמת אכפת וחשוב לי להעניק ידע ותובנות כדי לעשות את ההבדל ממה שנוטים לחשוב על אסטרולוגיה. הלוואי והיה לי יותר זמן לכתוב את כל הכתבות שאני רוצה ומתכננת לכתוב. ברכות פנינה.
6. אורלי
מזל אופק
פנינה שלום שוב, ראשית, את מ ד ה י מ ה . שנית אני מודה לך על ההתחייסות לשאלתי הקודמת ועל כן אני רוצה לשאול לאיזה עשירון אני שייכת במזל האופק. נולדתי ב - 25.5.1974 שעה 11:30 . לפי החישוב מזל האופק שלי הוא בתולה במעלה 4 . האם אני שייכת לעישרון הראשון של מזל בתולה? תודה. אורלי תודה מראש =================================================================================== אורלי בהחלט, לקבוצה הראשונה.. בברכה פנינה
7. אורלי
מזל אופק
שלום לפנינה היקרה. יש שייכות לאחד מהעשירונים ואני סקרנית לדעת לאיזה שליש אני שייכת, אני בת מזל תאומים עם אופק בתולה מעלה 4 ואני מודה לך מראש על התשובה. =================================================================================== אורלי שלום על פי תאריך הלידה שלך את יכולה למצוא לאיזה שלישון את שייכת. איך אני יכולה לדעת אם לא רשמת את תאריך לידתך. בברכה פנינה
8. ציפורה
נסיגת מרקורי
שלום פנינה, כבת מזל תאומים 27/5/77 חשוב לי לדעת על מה משפיעה הנסיגה בכל פעם שהיא מתרחשת.. לדוג' הנסיגה הקרובה משפיעה על תחום הכספים לפי הבנתי.. אך אפשר לדעת על מה ישפיעו הנסיגות הבאות? ========================================================================================== שלום ציפורה הנסיגה משפיע על שלל נושאים ואני אכתוב על הנושא השבוע. תעקבי. בברכה פנינה
9. ל׳
שלום פנינה.
רציתי לדעת עד כמה האופק שלנו משפיע עלינו ומה הוא מסמל? תודה. =========================================================================================== שלום לי לאופק יש משמעות כמו למזל. בעל חשיבות עליונה. תקראי על כך בכתבה הזאת: http://www.pninastro.com/236/ בברכה פנינה
10. אולגה
29/05/1982
מה הוא האופק שלי אני מזל תאומים ================================================================================== אולג שלו אופק נקבע על פי הצירוף של תאריך לידה, שעת לידה ומיקום לידה [אר. עיר] http://www.pninastro.com/236/ הכל בכתבה הזאת אצלי בבלוג. בברכה פנינה
11. ט
שלום פנינה
אני מזל תאומים עם אופק מאזניים ..רציתי לדעת מה זה אומר אם יש לי מרקורי בגזרת סרטן 11מעלות? תודה =========================================================================== ט שלום תקראי מה כתבתי על מרקורי במזל סרטן http://www.pninastro.com/380/ ואת צריכה לחפש בגלל האופק מאזניים איפה ממוקמת הוונוס שלך [שור, תאומים או סרטן] http://www.pninastro.com/368/ כי היא אחראית על האופק שלך. בברכה פנינה
12. ליר
אופק תאומים
היפ פנינה! אתמול שלחתי לך את אותה ההודעה שאני שולחת לך עכשיו ומשום מה היא לא הגיעה אליך, מעלעול בהודעות הקודמות שנשלחו אליך התוודעתי בפעם הראשונה שגם לאופק יש שייכות לאחד מהעשירונים ואני מאוד סקרנית לדעת לאיזה שליש אני שייכת, אני סרטן עם אופק תאומים (ואני מקווה שאני מציינת את הנתונים נכון אז זה 23 מעלות) מודה לך מראש על התשובה, ליר ================================================================================================ היי ליר אם האופק של 23 מעלות במזל תאומים הרי תהיי שייכת באופק לקבוצה השלישית. כל מזל הוא 30 מעלות[מעגל של 360 לחלק ל-12] וכל שלישון או עשירון הוא בן 10 מעלות. לכן ה-23 מעלות הוא העשירון האחרון. כל טוב פנינה
13. יעלי
עיסוק עתידי וקשר זוגי
שלום לך פנינה אני ילידת 13.6.56 אלמנה 12 שנים מקווה לקשר זוגי וזקוקה נואשות לכיוון של עיסוק עתידי נןלדתי בשעה 12 בלילה אשמח להעזר בך בתודה יעל ====================================================================== יעלי שלום. צר לי אבל בפורום הכללי הזה אני לא מגיבה לשאלות פרטיות. מי שרוצה מפה מוזמן להתקשר אלי או לכתוב לי. הפרטים מצויים בבלוג שלי בצור קשר http://www.pninastro.com/5/ בברכה פנינה
14. גלית
היי פנינה בדקתי והאופק בתאומים שלי יוצא על השלישון השני , האם יש לכך משמעות? או שכאשר מדובר באופק זה נחשב פחות משמעותי .אני אישית מצאתי קווי דמיון מדויקים אפילו בריאותית ופסיכולוגית שכמובן קשורים אחד בשני================================================================================= היי גלית יש משמעות עצומה לאופק ולמעלה המדויקת. בוודאי שהעשירונים-דקאנטים מחדדים את התכונות המסויימות. לעיתים אדם נולד במזל מסוים ויש לו כוכב [פלנטה] בכל עשירון והוא יכול להרגיש שיש לו מכל עשירון של המזל. בברכה פנינה
15. יהודית אבן חן או ג'ודי
פנינה את מאלפת ומדהימה הכל בול בניתוח האופי של ה9/6 והבן שלי 20/5/2006 כן כן אמא מבוגרת חד הורית שחוותה בעיות איומות בלידה והתגברה
אני ילידת 9/6/49 אופק טלה וירח בעקרב היה צריך להערך לי ניתוח בפה ולסת ב27/213 ודחיתי בשאט נפש התאריך אך מה יהיה בנסיגה יש כל יומיים ירח שחור ובסוף אצטרך להתפשר על ניתוח ביום כלשהו יש תאריכים טובי ב7/3 11/3 ועדיין אנט עד 20 במרץ נדמה לי בנסיגת מרקורי וגם שבתאי אני מכורה לאתר שלך ויש לי קיצור דרך אליך הכל נכון גם בעיות לבביות שחווויתי סתימות בדם מהם אני מאוד מפחדת ובכלל מבעיות בריאות מה לעשות ???? ============================================================================================= תודה רבה לך יהודית. אינני עובדת בפורום הזה. פה מתקבלות שאלות כלליות שמהן כולם יכולים ללמוד משהו. אין דבר חשוב יותר ויקר מבריאותנו. הדרך היחידה למצוא תאריך לניתוח נעשה באופן פרטי בלבד.אלה הטבלאות היחידות שאני יכולה לספק על מנת שלא תעשו בימים כאלה ניתוח בשום פנים ואופן. אך מעבר לכך יש כל כך הרבה פרמטרים לבדיקת מפה ובחירת יום מתאים לניתוח על פי האיבר המנותח. לעיתים אני עוברת שנה על תאריכים ןאף יום אינו מתאים לניתוח. ממתי רק אם אין ירח שחור הוא פרמטר לניתוח מוצלח?< ממני לא תשמעי שטות כזאת. ואם משקיעים כל כך הרבה כסף וציפיות בניתוח אבל נמנעים לעשות מפה שיכולה למצוא יום אידיאלי לניתוח או הפוך לא למצוא אף יום מתאים ולהציל את האדם מקטסטרופה??? כל טוב יהודית בברכה פנינה
16. ליאורה
איך אפשר ליצור איתך קשר,אשמח מאוד :) ========================================================================================ליאורה שלום א. את יכולה להשאיר מייל מתחת לשמך. ב. יש בבלוג עמוד שמסביר:איך ליצור קשר? ג. הטלפון שלי והמייל שלי מופיעים בכל מקום. pninaast@zahav.net.il תכתבי לי לכתובת המייל הזאת. בברכה פנינה
17. לנה
בדיקת אופק
שלום, נכנסתי לאתר הבודק אופק לפי עיר הלידה וקבלתי מספרים שאינני יודעת איך להשתמש בהם תוכלי לעזור לי ולומר מה עושים תודה. ========================================================================================= תכתבי לי הפרטים אני אנסה לעזור לך. תאריך-שעה-מקום-עיר מדוייקת פנינה
18. לאורה
רוצה לדעת פעם אחד איך בודקים את האופק ???
נולדתי בברית המועצות אוזבקיסטן תאריך לידה 17-6-1977מההאופק שעת לידה בין 11.00-13.00 =================================================================================== לאורה שלום לעיר יש חשיבות ולא כתבת. אוזבקיסטן גדולה. אתר שיתן לך למצוא את האופק ושם תכניסי את שם העיר http://www.astro.com/horoscopes בברכה פנינה
19. צביה ברנט
תחזית שנתית למזל אריה (13.8)
אודה לך מאד אם תשלחי את התחזית הנ"ל מפורטת כמו התחזית ששלחת לבני מזל תאומים. ראיתי את זה בפייסבוק. תודה, צביה ==================================================================================== צביה שלום מה הבעיה את פשוט נכנסת למזל אריה ויש לך את כל הפירוט. דריה מצאה לבד את מזל תאומים, אני לא שלחתי את זה לאף אחד. יש לי בבלוג המון חומר על המזלות, תדפדפי ותגלי פנינים. בינתיים זה על מזל אריה http://www.pninastro.com/313/ בברכה פנינה
20. שלומית
תגובה ושאלה
תודה על הסקירה המאלפת . האם ספיציפית אהיה בזוגיות השנה [תאריך לידה 8/6/50 שעה 23:00]======================================================= שלומית שלום אני לא עורכת מפות אישיות בפורם זה. מי שרוצה מפה אישית צריך לפנות אלי אישית ולהבין שזו עבודה. למרות שחלקכם מתקשה להבין שזאת עבודה. שנה טובה. פנינה
21. מהוא מזל האופק של תאומים 28.05.1981
לינדה איבן
מהוא מזל האופק של תאומים? ================================= לינדה שלום. אופק נקבע על ידי צרוף מזל הלידה ושעת הלידה. תיכנסי לעמוד הזה עם שעת הלידה שלך ותמצאי את האופק. אין פשוט מזה. http://www.pninastro.com/239/ בברכה פנינה
22. פאר
האם השנה תהיה נסיגת יופיטר
למיטב ידיעתי באותם זמנים הכל תקוע======================================================== פאר, כל שנה יופיטר נסוג כ- 4 חודשים וזה בעיקר מאט את קצב האירועים. על כך יבואו פרטים בהמשך. כל טוב בברכה פנינה
23. מרים
אופק תאומים
פנינה שלום רב, באיזה אופן יש לקרוא את תחזית השנה עבור אופק תאומים? בתודה, מרים ============================================== היי מרים אם את יודעת שיש לך אופק תאומים אז כדאי לקרוא את כל תחזית מזל תאומים ועל כך הוספתי היום כתבה על כניסתו של יופיטר למזל תאומים והשפעותיו בהורוסקופ שבועי מעודכן http://www.pninastro.com/189/ תוספת מאירת עיניים. וכמובן שאת צריכה לשלב עם תחזית המזל שלך. בברכה פנינה
24. פאר
השנה הקרובה
בן מזל תאומים והשנה הקרובה -האם תהיה מוצלחת מבחינת תעסוקה חדשה,צמיחה כלכלית,לימודים,זכיות בהגרלות אשמח לקבל תשובה אגב,אופק שלי בשור והשנה הזאת לא היתה קלה למרות שצדק היה שנה במזל האופק שלי ====================================================== פאר שלום אני חושבת שאני האסטרולוגית היחידה שאני מכירה שלא חושבת שיופיטר הוא המטיב הגדול. אני ממליצה לך לקרוא את הכתבה שלי על יופיטר: "המיתוס ושברו" http://pninastro.com/215/ על מנת להפסיק עם הפנטזיה שיופיטר היא פלנטה מטיבה- זו אסכולה מיושנת וחבל שאסטרולוגים ממשיכים לתת מידע שגוי זה. לגבי השנה אינני מכירה את המפה שלך ואני לא חושבת שלכל בני מזל תאומים יהיה טוב -כל אחד והמפה האישית שלו או שלה. בברכה פנינה
25. גלית א'
שמחתי לקרוא שאני נמנית עם הגבוהים שבבני מזל תאומים... העיקר, נראה שלא יהיה משעמם בשנה הקרובה :) ============================================================= היי גלית תודה רבה. שנה שוקקת עניין לבני מזל תאומים כמעט בכל התחומים. לא, משעמם לא יהיה!!! ברכות קרובות ליום הולדת:))
26. נורית ביסקר אלמוג
תודה
פנינה יקרה... איזה כף לקבל את דברייך לפני יום הולדתי.... אני גרופית שלך...כל כך הרבה פעמים נעזרתי בך והיה משמעותי מאד לא פעם. תודה...את תמיד נמצאת עבורי וזה אינו מובן מאליו. נולדתי בערב שבועות ואני חוגגת ב- 31 לחודש 60....המספר הזה הבהיל אותי ..אני מתחילה להתרגל. חג שבועות שמח.-==================================================================== נורית יקרה מזל טוב ומאחלת לך 60 נוספות של בריאות ואושר. תודה רבה לפירגון בברכה פנינה
27. שמואל
ההורוסקופ לילידי תאומים
ההורוסקופ שלך פשוט מדהים בדיוקו נהניתי לקרוא ---------------------------------------------------------------------------------------- תשובה: שמואל תודה רבה לך. כיף לשמוע:)) בברכה פנינה
28. נתלי
טיפול נפשי- רוחני
לפנינה היקרה, קוראת את התחזיות שלך באדיקות. הן מדוייקות ביותר. בעקבות התחזית לעיל, ומכיון שכבר זמן מה אני שוקלת להיעזר בעזרה חיצונית, באיזה כיוון כדאי לחפש? ילידת 20/06/68 שעה 15:00 בקזבלנקה תשובה------------------------------------------------------------------------------------מכיון שלא ערכתי לך את המפה האישית ואנני עושה את זה במסגרת הזאת, אלא אם באים אלי באופן פרטי. וזו לא הזמנה אלא בחירה. אני לא ממש יודעת מה להמליץ לך. אני חסידת הטיפול הפסיכולוגי הקליני -אני מאמינה שבטיפול צריך להיות נוכח איש מקצוע עתיר נסיון והבנה עמוקה כדי לא להזיק. ובוודאי שיוכל גם לעזור.כל הטיפולים הרוחניים של אנשים שהם לא מקצועיים פחות מקובלים עלי. בברכה פנינה
29. בילי
היי פנינה הייתי אצלך לפני 6 שנים אני יכולה להגיד לך שאת מדהימה!!! כל מה שאמרת לי כך היה בנוגע אליי ולאחותי וכן גם על אמא שלי . אני כבר מצפה לפגישה נוספת איתך .   תשובה: תודה בילי. אשמח מאוד. האמת, תגובה אחרי שנים הכי משמחת, בגלל הפרספקטיבה. חג שמח ושוב תודה:))
30. רחלי רז
אפילו זה כללי זה מדהים ופוגע בול
תשובה: תודה רבה רחלי. ושתהיה לך שנה טובה.
הוסף תגובה:
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן ההודעה


אסטרו-בלוג של פנינה
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 2009  
טוחן מדיה בניית אתרים