כללי טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים
        מזל תאומים והורוסקופ 2014-2013
      


        ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

 

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5

ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע
פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.

ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6

מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים.
בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.

ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

הורוסקופ שנתי-  2014-2013

השנה האחרונה היתה די מאכזבת לרבים מבני המזל. בעיקר, בגלל ציפיות מוגברות ומופרזות מנוכחות יופיטרבמזל תאומים ופה אני אומרת וחוזרת בעניין הפלנטה יופיטר  :"גודל האכזבות כגודל הציפיות".  לרבים מבני המזל היתה תחושה אף של שנה גרועה מתמיד. יום הולדתכם הקרוב נחוג מה-21.5 עם הצטרפות השמש למרקורי, וונוס  ומה-1.6 ומרס יעבור למזל תאומים ויופיטר[צדק עדיין במזל תאומים עד 27.6.2013] נוכח במזל שלכם. כבר עם כניסת השמש למזל תאומים ובעיקר עם הצטרפות מרס למזל תאומים מה-1.6, תוכלו ליהנות מהתחדשות אנרגטית, נמרצות, פעילות של שינויים רבים העשויים להתרחש לטובה בתוך רבים מתחומי חייכם. כללית נוכחות אוראנוס בטלה,  תטיב אתכם השנה וגם בשנים הבאות בכל הנוגע לסטטוס החברתי ובניית התדמית.
אהבה ויחסים:
בני מזל תאומים נהנים בשנים הקרובות מיתרונותיו של אוראנוס במזל טלה בגין מיקומו ההרמוני ביחס למזל תאומים. אוראנוס במזל טלה ממוקם בבית החברתי של בני מזל תאומים ויוצר הזדמנויות מפתיעות להתרחבות חברתית והזדמנויות להיכרויות בשנים הקרובות לכל בני המזל.  בשנה הנוכחית בין 2014-2013  ילידי ה- 9.6-30.5 ייהנו במיוחד מתחושה חופשית ומשוחררת יותר מבחינה חברתית. החל מפרידות ביחסים ממצבים מעיקים ועד בניית מערכת זוגית המאפשרת מרחב מחיה נעים ונוח יותר. הפופלאריות של בני המזל תהיה בעלייה בשנה הקרובה ותיהנו ממגוון היכרויות בלתי שיגרתי ומפתיע מאוד. משעמם ביחסים לא יהיה. חודשים מוצלחים במיוחד של היכרויות רומנטיות: יולי, אוקטובר, דצמבר 2013. ינואר, מרץ, מאי 2014. תקופות של פרידה פוטנציאלית או משברים ביחסים: ספטמבר, נובמבר 2013. פברואר, אפריל 2014. 
הורוסקופ אהבה 2013


קריירה ועבודה:
בני מזל תאומים התחילו להרגיש את השפעת שבתאי עם כניסתו למזל עקרב באוקטובר 2012. אך תמשיכו בשנתיים הקרובות להרגיש את השפעת שבתאי הממוקם במזל עקרב,  הלוא הוא בית העבודה שלכם. שבתאי מטבעו גורם לתחושת התפכחות ומלמד מהי סבלנות,דיסציפלינה, עבודה בצוות,  צורך להשקיע ולקחת נשימה עמוקה [בעיה לא פשוטה אצל בני מזל תאומים] כדי להגיע למטרות, לעיתים שבתאי מייצג דמות נוקשה בעבודה המשפיע על מצב רוחכם הכללי ותחושת נטל כבד, עומס יתר ואולי הרגשה של בדידות פנימית. שבתאי בבית העבודה,  מלמד הרבה על הצורך להתארגן, להתמסד בעבודה וללכת על הפן השמרני והבטוח יותר עם פחות הרפתקאות. נוסחאות אלה בני מזל תאומים אינם אוהבים. בדרך כלל מעדיפים קיצורי דרך, להסתדר עם קסמם החברתי ולהניע הלאה את עצמם לנושא הבא. השנה הם יצטרכו להתמקד ולהשקיע באופן יסודי יותר על מנת להגיע לתוצאות. זו תקופה של התבגרות בנושא העבודה. בבית הקריירה של בני מזל תאומים ממוקם מזל דגים ונפטון משייט כרגע שם הלוך חזור ומשפיע בעיקר על חיפוש עניין, חזון,  חלום להגשים וצורך נפשי עז לאהוב את הקריירה והעבודה. נפטון השנה עד יום הולדת 6/2014 ישפיע בעיקר על ילידי 28.5-22.5 , הם יחוו את השפעת נפטון על השמש שלהם ביתר שאת ויבטאו זאת בחיבור עמוק מאוד לעשייתם לעיתים פנאטיות בחשיבה ובכיוונים עם חוסר פשרה, אידיאליזם ורצון להגשים חלומות פנימיים ויהי מה. ומיוני 2014 תרגיש את אותו דבר הקבוצה הבאה שהם ילידי ה-: 31.5-24.5. שאר בני המזל ירגישו עדיין שהם לא הגיעו לטיימינג להגשים את משאת חייהם. אין הדבר אומר שיהיה להם רע בקריירה,  אלא יהיה להם עדיין למה לשאוף. לא נוכל להתעלם מכירון שמשייט גם במזל דגים בבית הקריירה עד שנת  2018.  כירון,  משפיע בבית הקריירה על ההתמודדות של בני המזל עם האגו והצורך להיות חשובים, אפקטיביים ולהשיג את ההישגים המרשימים ביותר. יחד עם זאת מכיוון שכירון מחבר את רגשות הכאב, תיסכול, כעס, עצב שהם נושאים. ובני המזל יחוו רגשות אלה בנושא הקריירה בעוצמה גדולה וכדאי לזכור שרק אלה הכוחות המדרבנים את האדם להשיג יותר. בעיקר כי בתקופות של רוגע וקבלת סיפוקים,  בני מזל תאומים מתמכרים לקלות הבלתי נסבלת של הקיום ומתאמצים פחות. לכן ההתמודדות בנושא שנכונה להם בשנים הקרובות תעמיק את צרכיהם להשקיע ברצונותיהם ולא לוותר ובוודאי לא לחפש קיצורי דרך והנחות. כירון בבית הקריירה מחבר את האדם לכאביו המוקדמים ביותר בנושא האגו והתדמית. כל עלבון או כישלון מוקדם שנצרב בכאב מתקשר לחווית הניראות והתדמית של בני המזל. ותזין את הצורך להצליח בקריירה או תעורר חיבור לחווית הכישלון.  תלוי בכוחו ובמידת בהשפעתו של כירון במפת הלידה של בן המזל.
השנה יותר מתמיד הנושא הכלכלי יקבע ויתן את הטון ואף הבחירות עשויות להתחבר לאופציה או אפילו תנאי של רמת הכנסה גבוהה יותר.


כסף וחומר:

מעבר צדק [יופיטר] ב-27.6 למזל סרטן הלוא הוא בית הכספים של בני מזל תאומים. מבטיח עליה בהכנסות הכספיות בעיקר בגין עיסוק ומיקוד גדול יותר השנה בנושאים כספיים, קרי:  חיפוש תמורה, העלאת שכר, הזדמנויות פיננסיות, רצון להתרחבות כלכלית. יחד עם זאת בזמן נסיגת יופיטר במזל סרטן בחודשים: נובמבר, דצמבר 2013 וינואר פברואר ב-2014 תהיה האטה ואולי בעיית נזילות בגלל התרחבות והשקעות. אך בין יוני-מרץ 2014 תהיה קפיצת מדרגה מבחינה פיננסית כך שיש סיכוי ששכרכם יהיה בעמלכם.

בריאות:

מיקומו של שבתאי במזל עקרב הלוא הוא בית הבריאות[בית 6 העוסק גם בעבודה] מדבר על הצורך להתארגן מחדש בנושא ההרגלים הקבועים של גוף האדם. שבתאי במהותו מייצר מחלות כרוניות ונטייה להרגיש עייפות, שחיקה ותחושת נטל המכבידים על ה"גב הוירטואלי".  במיקרים רבים האברים שיסבלו בהשפעתו יהיו: עמוד השדרה, זנב הגב, מערכת השלד והעצמות, הברכיים, השיניים, העור ותחושת ההתבגרות/הזדקנות. כדי להשפיע ולהטיב עם הגוף מומלץ עם שבתאי בבית זה, לצרוך יותר ויטמין D, לשנות/לשבור את השגרה כדי להשפיע באופן אפקטיבי יותר על הגוף. תועיל לכך מאוד, מסגרת של פעילות פיזית, פעילות דיאטה תחת משמעת גבוהה יותר ואף בעזרת מטפלים או דיאטיקנים כדי לשנות הרגלי אכילה. מומלץ בעיקר ליצור קלות מחודשת בגוף כדי להיפטר מהשפעת כבדותו של שבתאי על הגוף. ואם יש כבר מחלות כרוניות רק שינוי בהרגלים ישפיע יותר.
טיפ:
נסיגות מרקורי משפיעות במיוחד על בני מזל תאומים[בהיותו מזל הנשלט על ידי מרקורי] ולכן בתאריכי נסיגות מרקורי בין: 10.11-21.10.2013, בין ה-28.2-7.2.2014, בין ה-1.7-7.6.2014, מומלץ לכם במיוחד לא להתחיל התחלות החשובות לכם ולשמור על בריאותכם ביתר שאת. בין ינואר-למרץ 2014 הזדמנויות לנסיעות לחו"ל. התחלות לימודים, השלמת תואר או הכשרות מקצועיות.


טבלאות נסיגת כוכבים עד 2015.

ירח שחור מעודכן עד יולי 2014.
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                               19.5.2013

תגובות :
1. חרמב
תכונות מזל תאומים
אני לא מאמין בשטויות האלה אבל אם הייתי צריך לכתוב על עצמי - את מדייקת יותר.מדהים .===================================================================================== חרמב שלום. תשובה טיפוסית לבן מזל תאומים: מצד אחד... ומצד שני.. מאחלת לך להיות פחות חצוי.. :) בברכה פנינה
2. גל
תודה:-)
יוצא לי הרבה פעמים לקרוא על מזל תאומים באתרים אחרים ולא מצאתי שום דבר קרוב לרמת הדיוק באתר שלך. פשוט מדהים. אני כלכך נהנית מהאתר שלך שאני קוראת את אותם פוסטים שוב ושוב. תודה על המידע שאת נותנת, זו שליחות אדירה בעייני. תמשיכי לכתוב ולקלוע :) ============================================================================== 27.2.2014 גל, תודה אדירה לך. זה מאוד מתגמל מה שאת כותבת. באמת אכפת וחשוב לי להעניק ידע ותובנות כדי לעשות את ההבדל ממה שנוטים לחשוב על אסטרולוגיה. הלוואי והיה לי יותר זמן לכתוב את כל הכתבות שאני רוצה ומתכננת לכתוב. ברכות פנינה.
3. אורלי
מזל אופק
פנינה שלום שוב, ראשית, את מ ד ה י מ ה . שנית אני מודה לך על ההתחייסות לשאלתי הקודמת ועל כן אני רוצה לשאול לאיזה עשירון אני שייכת במזל האופק. נולדתי ב - 25.5.1974 שעה 11:30 . לפי החישוב מזל האופק שלי הוא בתולה במעלה 4 . האם אני שייכת לעישרון הראשון של מזל בתולה? תודה. אורלי תודה מראש =================================================================================== אורלי בהחלט, לקבוצה הראשונה.. בברכה פנינה
4. אורלי
מזל אופק
שלום לפנינה היקרה. יש שייכות לאחד מהעשירונים ואני סקרנית לדעת לאיזה שליש אני שייכת, אני בת מזל תאומים עם אופק בתולה מעלה 4 ואני מודה לך מראש על התשובה. =================================================================================== אורלי שלום על פי תאריך הלידה שלך את יכולה למצוא לאיזה שלישון את שייכת. איך אני יכולה לדעת אם לא רשמת את תאריך לידתך. בברכה פנינה
5. ציפורה
נסיגת מרקורי
שלום פנינה, כבת מזל תאומים 27/5/77 חשוב לי לדעת על מה משפיעה הנסיגה בכל פעם שהיא מתרחשת.. לדוג' הנסיגה הקרובה משפיעה על תחום הכספים לפי הבנתי.. אך אפשר לדעת על מה ישפיעו הנסיגות הבאות? ========================================================================================== שלום ציפורה הנסיגה משפיע על שלל נושאים ואני אכתוב על הנושא השבוע. תעקבי. בברכה פנינה
6. ל׳
שלום פנינה.
רציתי לדעת עד כמה האופק שלנו משפיע עלינו ומה הוא מסמל? תודה. =========================================================================================== שלום לי לאופק יש משמעות כמו למזל. בעל חשיבות עליונה. תקראי על כך בכתבה הזאת: http://www.pninastro.com/236/ בברכה פנינה
7. אולגה
29/05/1982
מה הוא האופק שלי אני מזל תאומים ================================================================================== אולג שלו אופק נקבע על פי הצירוף של תאריך לידה, שעת לידה ומיקום לידה [אר. עיר] http://www.pninastro.com/236/ הכל בכתבה הזאת אצלי בבלוג. בברכה פנינה
8. ט
שלום פנינה
אני מזל תאומים עם אופק מאזניים ..רציתי לדעת מה זה אומר אם יש לי מרקורי בגזרת סרטן 11מעלות? תודה =========================================================================== ט שלום תקראי מה כתבתי על מרקורי במזל סרטן http://www.pninastro.com/380/ ואת צריכה לחפש בגלל האופק מאזניים איפה ממוקמת הוונוס שלך [שור, תאומים או סרטן] http://www.pninastro.com/368/ כי היא אחראית על האופק שלך. בברכה פנינה
9. ליר
אופק תאומים
היפ פנינה! אתמול שלחתי לך את אותה ההודעה שאני שולחת לך עכשיו ומשום מה היא לא הגיעה אליך, מעלעול בהודעות הקודמות שנשלחו אליך התוודעתי בפעם הראשונה שגם לאופק יש שייכות לאחד מהעשירונים ואני מאוד סקרנית לדעת לאיזה שליש אני שייכת, אני סרטן עם אופק תאומים (ואני מקווה שאני מציינת את הנתונים נכון אז זה 23 מעלות) מודה לך מראש על התשובה, ליר ================================================================================================ היי ליר אם האופק של 23 מעלות במזל תאומים הרי תהיי שייכת באופק לקבוצה השלישית. כל מזל הוא 30 מעלות[מעגל של 360 לחלק ל-12] וכל שלישון או עשירון הוא בן 10 מעלות. לכן ה-23 מעלות הוא העשירון האחרון. כל טוב פנינה
10. יעלי
עיסוק עתידי וקשר זוגי
שלום לך פנינה אני ילידת 13.6.56 אלמנה 12 שנים מקווה לקשר זוגי וזקוקה נואשות לכיוון של עיסוק עתידי נןלדתי בשעה 12 בלילה אשמח להעזר בך בתודה יעל ====================================================================== יעלי שלום. צר לי אבל בפורום הכללי הזה אני לא מגיבה לשאלות פרטיות. מי שרוצה מפה מוזמן להתקשר אלי או לכתוב לי. הפרטים מצויים בבלוג שלי בצור קשר http://www.pninastro.com/5/ בברכה פנינה
11. גלית
היי פנינה בדקתי והאופק בתאומים שלי יוצא על השלישון השני , האם יש לכך משמעות? או שכאשר מדובר באופק זה נחשב פחות משמעותי .אני אישית מצאתי קווי דמיון מדויקים אפילו בריאותית ופסיכולוגית שכמובן קשורים אחד בשני================================================================================= היי גלית יש משמעות עצומה לאופק ולמעלה המדויקת. בוודאי שהעשירונים-דקאנטים מחדדים את התכונות המסויימות. לעיתים אדם נולד במזל מסוים ויש לו כוכב [פלנטה] בכל עשירון והוא יכול להרגיש שיש לו מכל עשירון של המזל. בברכה פנינה
12. יהודית אבן חן או ג'ודי
פנינה את מאלפת ומדהימה הכל בול בניתוח האופי של ה9/6 והבן שלי 20/5/2006 כן כן אמא מבוגרת חד הורית שחוותה בעיות איומות בלידה והתגברה
אני ילידת 9/6/49 אופק טלה וירח בעקרב היה צריך להערך לי ניתוח בפה ולסת ב27/213 ודחיתי בשאט נפש התאריך אך מה יהיה בנסיגה יש כל יומיים ירח שחור ובסוף אצטרך להתפשר על ניתוח ביום כלשהו יש תאריכים טובי ב7/3 11/3 ועדיין אנט עד 20 במרץ נדמה לי בנסיגת מרקורי וגם שבתאי אני מכורה לאתר שלך ויש לי קיצור דרך אליך הכל נכון גם בעיות לבביות שחווויתי סתימות בדם מהם אני מאוד מפחדת ובכלל מבעיות בריאות מה לעשות ???? ============================================================================================= תודה רבה לך יהודית. אינני עובדת בפורום הזה. פה מתקבלות שאלות כלליות שמהן כולם יכולים ללמוד משהו. אין דבר חשוב יותר ויקר מבריאותנו. הדרך היחידה למצוא תאריך לניתוח נעשה באופן פרטי בלבד.אלה הטבלאות היחידות שאני יכולה לספק על מנת שלא תעשו בימים כאלה ניתוח בשום פנים ואופן. אך מעבר לכך יש כל כך הרבה פרמטרים לבדיקת מפה ובחירת יום מתאים לניתוח על פי האיבר המנותח. לעיתים אני עוברת שנה על תאריכים ןאף יום אינו מתאים לניתוח. ממתי רק אם אין ירח שחור הוא פרמטר לניתוח מוצלח?< ממני לא תשמעי שטות כזאת. ואם משקיעים כל כך הרבה כסף וציפיות בניתוח אבל נמנעים לעשות מפה שיכולה למצוא יום אידיאלי לניתוח או הפוך לא למצוא אף יום מתאים ולהציל את האדם מקטסטרופה??? כל טוב יהודית בברכה פנינה
13. ליאורה
איך אפשר ליצור איתך קשר,אשמח מאוד :) ========================================================================================ליאורה שלום א. את יכולה להשאיר מייל מתחת לשמך. ב. יש בבלוג עמוד שמסביר:איך ליצור קשר? ג. הטלפון שלי והמייל שלי מופיעים בכל מקום. pninaast@zahav.net.il תכתבי לי לכתובת המייל הזאת. בברכה פנינה
14. לנה
בדיקת אופק
שלום, נכנסתי לאתר הבודק אופק לפי עיר הלידה וקבלתי מספרים שאינני יודעת איך להשתמש בהם תוכלי לעזור לי ולומר מה עושים תודה. ========================================================================================= תכתבי לי הפרטים אני אנסה לעזור לך. תאריך-שעה-מקום-עיר מדוייקת פנינה
15. לאורה
רוצה לדעת פעם אחד איך בודקים את האופק ???
נולדתי בברית המועצות אוזבקיסטן תאריך לידה 17-6-1977מההאופק שעת לידה בין 11.00-13.00 =================================================================================== לאורה שלום לעיר יש חשיבות ולא כתבת. אוזבקיסטן גדולה. אתר שיתן לך למצוא את האופק ושם תכניסי את שם העיר http://www.astro.com/horoscopes בברכה פנינה
16. צביה ברנט
תחזית שנתית למזל אריה (13.8)
אודה לך מאד אם תשלחי את התחזית הנ"ל מפורטת כמו התחזית ששלחת לבני מזל תאומים. ראיתי את זה בפייסבוק. תודה, צביה ==================================================================================== צביה שלום מה הבעיה את פשוט נכנסת למזל אריה ויש לך את כל הפירוט. דריה מצאה לבד את מזל תאומים, אני לא שלחתי את זה לאף אחד. יש לי בבלוג המון חומר על המזלות, תדפדפי ותגלי פנינים. בינתיים זה על מזל אריה http://www.pninastro.com/313/ בברכה פנינה
17. שלומית
תגובה ושאלה
תודה על הסקירה המאלפת . האם ספיציפית אהיה בזוגיות השנה [תאריך לידה 8/6/50 שעה 23:00]======================================================= שלומית שלום אני לא עורכת מפות אישיות בפורם זה. מי שרוצה מפה אישית צריך לפנות אלי אישית ולהבין שזו עבודה. למרות שחלקכם מתקשה להבין שזאת עבודה. שנה טובה. פנינה
18. מהוא מזל האופק של תאומים 28.05.1981
לינדה איבן
מהוא מזל האופק של תאומים? ================================= לינדה שלום. אופק נקבע על ידי צרוף מזל הלידה ושעת הלידה. תיכנסי לעמוד הזה עם שעת הלידה שלך ותמצאי את האופק. אין פשוט מזה. http://www.pninastro.com/239/ בברכה פנינה
19. פאר
האם השנה תהיה נסיגת יופיטר
למיטב ידיעתי באותם זמנים הכל תקוע======================================================== פאר, כל שנה יופיטר נסוג כ- 4 חודשים וזה בעיקר מאט את קצב האירועים. על כך יבואו פרטים בהמשך. כל טוב בברכה פנינה
20. מרים
אופק תאומים
פנינה שלום רב, באיזה אופן יש לקרוא את תחזית השנה עבור אופק תאומים? בתודה, מרים ============================================== היי מרים אם את יודעת שיש לך אופק תאומים אז כדאי לקרוא את כל תחזית מזל תאומים ועל כך הוספתי היום כתבה על כניסתו של יופיטר למזל תאומים והשפעותיו בהורוסקופ שבועי מעודכן http://www.pninastro.com/189/ תוספת מאירת עיניים. וכמובן שאת צריכה לשלב עם תחזית המזל שלך. בברכה פנינה
21. פאר
השנה הקרובה
בן מזל תאומים והשנה הקרובה -האם תהיה מוצלחת מבחינת תעסוקה חדשה,צמיחה כלכלית,לימודים,זכיות בהגרלות אשמח לקבל תשובה אגב,אופק שלי בשור והשנה הזאת לא היתה קלה למרות שצדק היה שנה במזל האופק שלי ====================================================== פאר שלום אני חושבת שאני האסטרולוגית היחידה שאני מכירה שלא חושבת שיופיטר הוא המטיב הגדול. אני ממליצה לך לקרוא את הכתבה שלי על יופיטר: "המיתוס ושברו" http://pninastro.com/215/ על מנת להפסיק עם הפנטזיה שיופיטר היא פלנטה מטיבה- זו אסכולה מיושנת וחבל שאסטרולוגים ממשיכים לתת מידע שגוי זה. לגבי השנה אינני מכירה את המפה שלך ואני לא חושבת שלכל בני מזל תאומים יהיה טוב -כל אחד והמפה האישית שלו או שלה. בברכה פנינה
22. גלית א'
שמחתי לקרוא שאני נמנית עם הגבוהים שבבני מזל תאומים... העיקר, נראה שלא יהיה משעמם בשנה הקרובה :) ============================================================= היי גלית תודה רבה. שנה שוקקת עניין לבני מזל תאומים כמעט בכל התחומים. לא, משעמם לא יהיה!!! ברכות קרובות ליום הולדת:))
23. נורית ביסקר אלמוג
תודה
פנינה יקרה... איזה כף לקבל את דברייך לפני יום הולדתי.... אני גרופית שלך...כל כך הרבה פעמים נעזרתי בך והיה משמעותי מאד לא פעם. תודה...את תמיד נמצאת עבורי וזה אינו מובן מאליו. נולדתי בערב שבועות ואני חוגגת ב- 31 לחודש 60....המספר הזה הבהיל אותי ..אני מתחילה להתרגל. חג שבועות שמח.-==================================================================== נורית יקרה מזל טוב ומאחלת לך 60 נוספות של בריאות ואושר. תודה רבה לפירגון בברכה פנינה
24. שמואל
ההורוסקופ לילידי תאומים
ההורוסקופ שלך פשוט מדהים בדיוקו נהניתי לקרוא ---------------------------------------------------------------------------------------- תשובה: שמואל תודה רבה לך. כיף לשמוע:)) בברכה פנינה
25. נתלי
טיפול נפשי- רוחני
לפנינה היקרה, קוראת את התחזיות שלך באדיקות. הן מדוייקות ביותר. בעקבות התחזית לעיל, ומכיון שכבר זמן מה אני שוקלת להיעזר בעזרה חיצונית, באיזה כיוון כדאי לחפש? ילידת 20/06/68 שעה 15:00 בקזבלנקה תשובה------------------------------------------------------------------------------------מכיון שלא ערכתי לך את המפה האישית ואנני עושה את זה במסגרת הזאת, אלא אם באים אלי באופן פרטי. וזו לא הזמנה אלא בחירה. אני לא ממש יודעת מה להמליץ לך. אני חסידת הטיפול הפסיכולוגי הקליני -אני מאמינה שבטיפול צריך להיות נוכח איש מקצוע עתיר נסיון והבנה עמוקה כדי לא להזיק. ובוודאי שיוכל גם לעזור.כל הטיפולים הרוחניים של אנשים שהם לא מקצועיים פחות מקובלים עלי. בברכה פנינה
26. בילי
היי פנינה הייתי אצלך לפני 6 שנים אני יכולה להגיד לך שאת מדהימה!!! כל מה שאמרת לי כך היה בנוגע אליי ולאחותי וכן גם על אמא שלי . אני כבר מצפה לפגישה נוספת איתך .   תשובה: תודה בילי. אשמח מאוד. האמת, תגובה אחרי שנים הכי משמחת, בגלל הפרספקטיבה. חג שמח ושוב תודה:))
27. רחלי רז
אפילו זה כללי זה מדהים ופוגע בול
תשובה: תודה רבה רחלי. ושתהיה לך שנה טובה.
הוסף תגובה:
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן ההודעה


אסטרו-בלוג של פנינה
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 2009  
טוחן מדיה בניית אתרים