מזל תאומים הורוסקופ  לשנת 2021-2020


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע

פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC
קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

הורוסקופ לשנת  לשנת 2021-2020

את יום הולדתכם תתחילו לחגוג ב: 20.5 בשעה 12.00 בצהריים. הפעם יום הולדתכם לא יהיה קליל. מולד הירח ב: 22 במזל תאומים יגרום להקלה מסוימת ומשב רוח. אך כוכב מרקורי השוהה במזל תאומים ומייצר היבטים בעייתיים לנפטון שליט בית הקריירה שלכם גורם לכם למועקה ולכן נושא העבודה בעת זו יהיה מבולבל, לא ברור ועתידכם לוט בערפל אך יתבהר או יהיה ברור יותר מסוף יולי ואוגוסט הקרוב. מרקורי כוכבכם האישי ייכנס למצב נסיגה ב: 18.6 וישפיע על קשיים בעבודה ונושאים כספיים יעסיקו אתכם. שכן מרקורי בנסיגה בבית הכספים ייתכנו דחיות של כספים המגיעים לכם. עם זאת מאמצע יולי 2020 ואילך  תשתחררו ממועקה זו וכסף יגיע ובתחום העבודה תגיע התבהרות וכיוונים חדשים אופציות של התחלות חדשות במהלך אוגוסט 2020. נסיגת ונוס במזל תאומים [עד ה: 28.6]  מסבכת יחסים בעייתיים וכאלה שסובלים כבר זמן רב ממשברים.  יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים או להיכנס לתקופה מדוכאת. לעומת זאת, נושאים רומנטיים פורצים בחודש יולי אוגוסט 2020. מעבר כוכב מאדים למזל טלה מסוף יוני הקרוב ושהותו עד ינואר 2021 בבית החברתי -ציבורי מבטיח חיי חברה חדשים תוססים ומעניינים ואלה מכם שעוסקים בתפקידים ציבוריים יתנו ביטוי רחב ומוצלח לכושר השכנוע שלכם. כוכב צדק ביום הולדתכם,  בנסיגה יחד עם שבתאי ופלוטו במזל גדי בבית 8 של בני מזל תאומים, זהו  הבית שעוסק בעתיד הכלכלי והחששות הנלווים לו. אך ייתכנו גם בני משפחה בבעיה בריאותית שיעוררו בכם דאגה.  זו שנה של עיסוק רב בנושאי כספים הסדרים פיננסיים,  חובות,  פיצויים. וכ"ו. .כוכבים שבתאי  וצדק מגיעים למזל דלי מדצמבר הקרוב וישהו בבית 9 שהוא הבית הקשור בלימודים, עלייה בנסיעות אולי הגירה לרבים מכם צפויים לימודי תואר מה שיעצים את כוחכם לקראת השנים הבאות. רבים מכם ייהנו בכלל מלימודים[ מקום בו אתם מרגישים מעולה] גם כאופציה להתקדמות בתפקיד איתותים אותם תקבלו כבר ממארס 2021 ומעלה. . אורנוס במזל שור בבית הנפשי,  מאתגר אתכם לקראת כל שינוי שאתם מתכננים.  מחד אתם רוצים בשינוי מאידך תחששו ששינויים עלולים לא להטיב או לא להשיג את המטרה. תזדקקו מחד לתעצומות הנפש לקראת השינויים אך בסופו של דבר תיהנו מהדרך למרות החששות. 

 

תאומים

קונסטלציית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס


אהבה ויחסים:

את יום הולדתכם השנה,  לצערכם אתם מתחילים עם חוויית נסיגת ונוס, היבט שלחלקיכם יהיה מוכר [ לפני 8 שנים בחודשים מאי יוני 2012]. מי שזוכר את אירועי אותה תקופה יוכל להשליך על  התמונה שמסתברת עכשיו. אך כבר מחודש יולי הקרוב לפנויים צפויות אופציות והזדמנויות טובות להיכרויות שיימשכו עד ה: 30.8.2020. מעבר כוכב מאדים למזל טלה מסוף  חודש יוני ונוכחותו עד ינואר 2021 בבית 11 שהוא הבית החברתי שלכם,  יזמן היכרויות רבות,  שינויים חברתיים שתיזמו ותחושה מלאת חיים בעולם הציבורי. מעברו של כוכב מרקורי כוכבכם האישי ב: 5.9 לבית האהבות והצטרפותה  של השמש ב:23.9 יפתחו בפניכם ערוץ היכרויות לפנויים וחיפוש קשר ויחסים.  זו תהיה תקופה מוצלחת של רומנטיקה . מעברה של ונוס לבית האהבות מה: 28.10 ועד אמצע נובמבר מבטיח היכרויות, ריגושים והתאהבויות. ב: 21.11.2020  מעברה של השמש  לבית הזוגיות/נישואין תטיב עם מערכות היחסים הקיימות  ותגבורת של ונוס מה: 15.12.2020 עד 8.12  לבית זה יעצימו התקרבות ביחסים קיימים.  ויטיב עם חיזורים והתקשרויות משמעותיות לפנויים.   חודש ינואר 2021 מסמל תקופה חדשה בחייכם  כשהשמש נפגשת עם שבתאי ויופיטר בבית 9 הבית שמסמל שינוי משמעותי בחייכם ופנויים עשויים למצוא קשר במהלך לימודים, או נסיעות לחו"ל.  תקופה בעלת אופי רציני אך מבטאת שינוי מהותי בחייכם מבחינת מיקום תיתכן אף עם בני הזוג.  חודש פברואר יהיה מיוחד במינו בנושא יחסים. קשרים קיימים עשויים לצמוח ולהעמיק לקראת שינוי חיים, כמו נסיעה משמעותית לחו"ל  ואף פוטנציאל הגירה,  או לפנויים הכרות רומנטית עם אדם מחו"ל או במסגרת לימודיות. מעבר כוכב מאדים למזל תאומים ב: 3.3.2021 ישפיע על אורח חייכם עד ה: 22.4.2021 יחסים בלתי מספקים לעומת זאת, יסתיימו .  לפנויים שביניכם,  תיהנו מהיכרויות,  ריגושים והתאהבויות  בימים בין ה: 1.4.2021 ועד 13.4.2021. קשרים קיימים יעלו מדרגה בימים בין ה: 7.4 ועד 13.4.2021.  מעברה של ונוס ב: 8.5.3021 למזל תאומים תטיב עם היכרויות,  רומנים והתאהבויות במיוחד בימים בין ה: 13.5.2021 ועד ה: 21.5.21 ביום הולדתכם בשנה הבאה ונוס תהיה נוכחת עד ה: 1.6 במזל תאומים: מה שיטיב עם חיי האהבה. 

 

משברים: :היבטי ונוס בנסיגה בימים אלח ועד ה: 26.6 עלול לסיים יחסים וקשרים לא יציבים.  יחסי שמש בבית האהבות מאמצע אוקטובר ועד ה: 22.10 מבטא משברים, קשיי תקשורת ופרידות. כוכב מאדים בין חודשים מארס ואפריל 2021  עלול לסיים קשרים בלתי יציבים. 

 

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

מרקורי במזל תאומים ביום הולדתכם ואתם מכווני מטרה ויעדים,  עם זאת היבטי מרקורי בימים בין ה: ה: 23-19.5  מספרים על הבטחות אך לא בהכרח על קיומם ומן הסתם אתם מאוכזבים.  ליקוי הלבנה במזל תאומים ב: 5.6.2020 לא יקל עליכם את ההרגשה. כמו גם נסיגת מרקורי[כוכבכם האישי]  שמתחילה מאמצע יוני עד ה: 12.7.2020 יעיקו בנושאים פיננסיים.. ובעת זו, מומלץ לא להתחיל  בעבודה או פרויקט אלא אם הוא זמני. לעומת זאת,  מאמצע יולי עם סיום נסיגת מרקורי אתם מתחילים להרגיש הקלה ונרתמים להתחלות מעניינות בעבודה ובעיקר תיהנו מהטבות כספיות  כבר מה: 27-26.7 ואילך. סוף יולי ואוגוסט במיוחד תרבו לעסוק בהיכרויות חדשות, בתקשורת ובמפגשים חשובים לקדם רעיונות שלכם ולקדם אותם. תרבו לנסוע ולהכיר אנשים חדשים. ימים מוצלחים במיוחד בעבודה בולטים בין ה: 18-13.8. חודש אוקטובר  מטיב עם היעדים בעבודה/לימודים  וביחסים עם המעסיק והנושאים והנותנים. מעברם של השמש מרקורי ונוס לבית העבודה  שלכם בחודשים אוקטובר נובמבר מעיר אתכם להתחלות חדשות, פרויקטים מעניינים,  עבודת צוות ועניין רב בפעילות של העבודה. מעברה של השמש ונוס ומרקורי בין סוף חודש נובמבר ועד אמצע דצמבר לבית השותפויות,  יעניין אתכם אם אתם מחפשים שיתופי פעולה והצעות לשותפות העשויות להתאים לכם בעת זו. סוף שנת 2020 ותחילתה מסמל תקופה חדשה-  כשהכוכבים בחודשים ינואר פברואר 2021 יתרכזו בבית 9 הבית המתקשר לנסיעות, העשויות להיות בגין עבודה, הצעת עבודה בחו"ל,  או קשורה לחו"ל החלטות של הגירה, לימודים מקצועיים והשתלמויות לקראת שינויים בעשייה שלכם או לימודי תואר. זו תקופה מאתגרת של התמודדויות והתחלות חיים חדשות אם בעבודה,  בעשייה ואף צורת חיים חדשה שמושפעת מהעבודה בסך הכל צפוי עניין והנאה רבה. חודש מארס 2021  כוכב מאדים מגיע למזל תאומים וזה זמן לשינויים אופרטיביים,  כל מה שלא נראה לכם "ייזרק"  ותרבו לסנן את מה שטוב נוח ומתאים לכם. השינויים מתחילים בינואר אך מתקדמים לחודשים מארס-אפריל וישליכו על העבודה, הקריירה וכבר בתחילת אפריל תיהנו מתחושת סיפוק והצלחות שמעודדות אתכם להמשך. כוכב מרקורי בשנת 2021 יגיע לפני יום הולדתכם,  כמסמל את המוטיב החשוב שפועל כבר בשטח.  וההיבטים מטיבים באופן בולט בחודש מאי. מעבר יופיטר לבית הקריירה שלכם בחודש מאי,  יביא אתו עליית מדרגה בתפקיד או הצעות נוספות ויולי יהיה חודש עם תוצאות מוצלחות מבחינה פיננסית וצפי לעליית מדרגה בתפקיד ובהזדמנויות להתפתחות ותוצאות משופרות פיננסית. .  

 

.

150px-Gemini2

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

קסטור  מושפע ממרקורי עם השפעה של ונוס הכוכב הבהיר בירכיים הוא שבתאי גורם לסבל וחוסר כבוד מחלות ואובדן סכנה לברכיים והזרועות עם הכתפיים נאים עם קול נעים נהנים מהצעירות עצב בהתבגרות עד דיכאון בזקנה

כוכב השבת  קסטור  (CASTOR)– ממוקם ב-20 מעלות 14' במזל סרטן- 20.14 מעלות נמצא בראשו של התאום הימני (הצפוני או המערבי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום בן התמותה, ידוע בכישרונו באילוף חיות ובמיוחד סוסים. טבעו דומה למרקורי והוא ניחן באינטלקט גבוה ואת כל שאר היכולות המרקוריליות החיוביות. אבל בתאומים תמיד יש שני כיוונים עם אופציה לאבד את הכל.

Pollux

פולוקס (POLLUX)– נמצא ב-23 מעלות  13' במזל סרטן

נמצא בראשו של התאום השמאלי (הדרומי או המזרחי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום שזכה לחיי נצח והיה ידוע כמתאגרף טוב. טבעו דומה לזה של מרס והוא מעניק אומץ, מיומנות והעזה חכמה. בדיוק כמו שלמרס יש שני צדדים כך גם לכוכב הזה יש את הצד החיובי ויש את הצד האלים יותר.

 

Pollux

 

כסף וכלכלה:

יום הולדתכם השנה לא פוגש אתכם בנקודת שפע אך כבר ביולי אוגוסט שיפור משמעותי. נסיגת מרקורי מאמצע יוני ועד אמצע יולי בבית הכספים תגרום לעיכובי כספים תקלות והוצאות הזויות. מעבר ונוס בספטמבר לבית העבודה מסמל שיפור הטבות ועליית מדרגה מבחינה פיננסית. כך גם בין נובמבר לדצמבר הזדמנויות לצמוח אם דרך השקעות או עלייה בשכר ובאופציות הפיננסיות להרוויח יותר. מעבר שבתאי יופיטר לבית 9 מדצמבר לאורך שנת 2020 מסמל מקורות אפשריים של פרנסה דרך הישגים משפטיים, לימודי תואר שישפרו את מעמדכם הכלכלי ויעניקו לכם אופציות חדשות אך גם היכולת ללמד להעביר הלאה את הידע שלכם שיעמוד כאופציה פוטנציאלית במהלך 2023-2021 אך 2021 תהיה יצירתית מאוד. תיתכן הצעת עבודה אטרקטיבית מבחינה כלכלית בחו"ל ואתם בהחלט תשקלו שינוי.  מעבר יופיטר בין חודש מאי 2021 עד יולי 2021 לבית הקריירה שלכם פותח דלתות חדשות כששנת 2022 הכל יתבסס ויהפוך לשגרה מוצלחת מבחינה כלכלית.

 

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם. קלף המייצג את כפילותו של מזל תאומים, קלף הדיכוטומיה והיכולת להיות גם וגם. משפיע על יכולת ההישרדות הגבוהה, כישרון לתמרן, ליהנות מאדפטציה גבוהה באישיות, קסם רב אך עם יכולת לנצל זאת ולהיות שרלטן, "אני יודע הכל", "אי אפשר ללמד אותי". הנטייה לארוגנטיות והפגנת ידע באופן יהיר. הרבה פעמים זה מחפה על רגש נחיתות, מאחז עיניים, מרמא בעל כושר דיבור מפותח עם לשון חלקלקה, עם יכולת לפנטז ולהשלות אחרים, "לבנות בניינים באוויר", צ'ארמר, אך מתחת לקסם ולגאונות השטח תיתכן הפרעת אישיות עם בעיות זהות, "זליג", מסוגל לזייף, להיות פלגייאט, פסיכופת המסוגל לכל בלי להניד עפעף.  קלף הטארוט הקוסם מתקשר לכוכב השבת ריגל- Rigel

    בריאות:

תאומים שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל תאומיםיש נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באיזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה. בני מזל תאומים עשויים להיכנס בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  הם מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות.

מרקורי שליט מזל תאומים אחראי על אנרגיית הנשימה, הקואורדינציה, מערכת המוח הקטן ומרכז העצבים הקטן , תאומים שולט על בית 3 הבית שאחראי על מערכת ה"תחבורה" בגוף – הצנרת, הניורונים והחיבורים במוח והיכולת לתקשר בין גוף למוח או המתאם ביניהם. כתפיים, בלוטת הטימוס, מערכת עצבים, צלעות עליונות, ריאות, קנה הנשימה.

בריאות שנת 2021-2020 

 נסיגת ונוס מחלישה את בני המזל,  אך בעיקר עלולה להשפיע על נטייה לדכדוך וירידה רגשית יוני 2020 לא קל החל מליקוי הלבנה בתחילת יוני במזל קשת מול השמש של בני המזל, מה שעלול יחד עם שאר ההיבטים להחליש את מערכת החיסון,  כמו גם כוכב מרקורי בהיבט מרובע לנפטון עד סוף חודש מאי 2020 שמבטא רגישות פיזית.  אלה מכם הסובלים מאסטמה ובעיות אלרגיה ודרכי הנשימה פגיעים יותר,  כדאי שיימנעו משהות במקומות מזוהמים וממקומות צפופים. ביולי 2020 אתם משתחררים מכבדות ונהנים מבריאות פיזית משופרת.  מאמצע ספטמבר צפויה תקופת היחלשות עונתית. תחילת 2021 אתם במיטבכם מלאי עיזוז ועניין ואתם אולי בני המזל היותר מושפעים פסיכוסומטית כשרע לכם,  אך מרגישים מעולה  כשטוב לכם. מעבר כוכב מאדים במארס 2021 למזל תאומים מחזק אתכם ותהיו במיטבכם עד אמצע אפריל. תקופת טרום יום ההולדת מוחלשת מאמצע אפריל במיוחד בשבוע לפני יום ההולדת כשמרקורי יוצר היבט מרובע לנפטון[התקררות רגישות בדרכי הנשימה]  אך כבר מה: 21.5 אתם מתחזקים פיזית ואנרגטית ונהנים מבריאות משופרת ביום הולדתכם.

 

 

קלף נוסף שמייצג את מזל תאומים- האוהבים . נשמות תאומות?

  שונות

שנה מעניינת,  כפי שאתם תאהבו. כבר בין החודשים דצמבר 2020 ליוני 2021  לימודים חדשים בין אם מדובר בלימודי תואר,  ללימודים מקצועיים שמשדרגים אתכם מבחינה מקצועית. הבטחת תפקיד חדש סביב מארסי-יולי 2021. תוכלו ליהנות מנסיעות בין דצמבר 2020 עד קיץ 2021 ייתכנו למטרת הגירה,  או עבודה המתקשרת עם חו"ל. אם אתם מתמודדים בסוגיה משפטית,  יש לכם סיכוי טוב להצליח ולקבל כספים או זכויות בין דצמבר 2020  ליום הולדתכם 2021. בינתיים,  החודשים הקרובים בשנת 2020 לא מטיבים עם ההרגשה ולא מחדדים לכם את ההבנה,  אנה אתם הולכים. כבר מתחילת אוגוסט 2020 צפויה הקלה רשמית,  אם בגלל הנאות חברתיות, מפגשים מעניינים,  ניידות גדולה יותר כמו נסיעות להם אתם זקוקים במיוחד . תעסקו רבות בנושאים המתקשרים לבית ומשפחה אם מדובר במעבר או שינוי בבית בין סוף חודש אוגוסט לאוקטובר 2020.  

 

 

תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנת 2021-2020

18.6.2020 עד 12.7.2020 במזל סרטן 

14.10.2020 עד 3.11.2020 במזל מאזניים. 

1.2.2021 עד 21.2.2021 מרקורי במזל דלי 

1.6.2021 עד 22.6.2.2021 במזל תאומים 

נסיגת מאדים: 

9.9.2020 עד 13.11.2020 במזל טלה. 

נסיגת ונוס במזל תאומים:

בין ה: 13.5.2020 ועד 25.6.2020

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                             19.5.2020