מזל תאומים הורוסקופ  לשנת 2022-2021


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע

פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC
קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

הורוסקופ  לשנת 2022-2021

 

את יום הולדתכם אתם חוגגים כבר מה: 20.5.21 בשעה 23.00

 ונוס וכוכב מרקורי כבר מעל שבועיים במזל שלכם.  נושאי עבודה מתגבשים אומנם נסיגת מרקורי תתחיל רשמית כבר ב: 29.5 אך כבר ב: 23.6 מרקורי מסיים את הנסיגה וסביב ה: 28 מרקורי מתייצב והוא עדיין יהיה במזל תאומים עד 11.7 ה שיאפשר לכם להשלים את כל מה שהתעכב והתבטל. ונוס תשהה במזל תאומים עד ה: 2.7 ותטיב עם העולם הרגשי שלכם ביחסים קיימים סביב ה: 20.5 תורגש עליית מדרגה או התייצבות. כוכב צדק ישוב באוגוסט למזל דלי וישהה שם עד דצמבר 21 ויטיב כללית עם היכרויות והזדמנויות להרפתקאות רומנטיות מעניינות. מעברה של השמש לתאומים יתחיל בהיי גבוה במיוחד אבל ויבטא כבר בשבוע הראשון אג'נדה סדורה ומימוש תכניות בעשייה ובתחושה הכללית. אמנם נסיגת מרקורי תפריע ותשבש אבל לא תפריע להתפתחות פיננסית בחודש יוני עם הזדמנות לעלות כיתה פיננסית וככל שהחודש יתקדם מצבכם ישתפר. עם זאת מאדים בבית הכספים עד ה: 11.6 יעלה את רף ההוצאות החריגות שלכם. ליקוי חמה במזל תאומים ב: 10.6 עלול להשפיע על הקריירה ועל נושאים כספיים כלכליים, . מעברו של מאדים לבית התקשורתי שלכם ב: 11.6 יטיב עם עלייה בפעילות, מפגשים ובתקשורת שלכם. הזדמנויות למעבר בית ושינוי באווירת הבית יעניק תחושה של התחדשות. צדק במעברו למזל דגים עד ה: 29.7.21 הוא מאתגר אתכם בכל הנוגע לקריירה. הנטייה להתפתחות, התחלות חדשות תהיה בראש מעייניכם עם זאת ייתכן ולא תספיקו את כל מה שאתם מתכננים שכן צדק נסוג מבית הקריירה עד דצמבר 2021 וישהה בבית הקריירה שלכם עד  מאי 2022 ותיהנו מאופציה להשלים נושאים שסיימתם ולהתחיל תפקיד/עבודה/מיזם חדש שיעלה אתכם כיתה. עצמאים ייהנו מהזדמנויות להתרחב. שבתאי בבית 9 עד מרץ 2023 יתאים ללימודי תואר, התחלות לימודי מקצוע חדשים חלקכם יהגר או יעבוד במקומות מעבר לים וימצא את עצמו בחלק גדול מהזמן לא בסביבת הבית. אורנוס שוהה בבית 12 שלכם ולחלקכם יש קושי נפשי גדול יותר בגינו הוא עלול לגרום במיקום זה בלבול גדול יותר ולא מעט משברים חרדות וצורך לטפל בעצמכם ולהפוך את המשבר למנוף צמיחה נפטון ממשיך לשהות בבית הקריירה שלכם לטוב ולרע,  הוא מעניק הזדמנויות מוצלחות בשנה הקרובה להגשים חלום/חזון של מימוש עצמי בקריירה.

 

תאומים

קונסטלציית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס


אהבה ויחסים:

 

ונוס בתאומים כבר ממתינה לכניסת השמש והיא בהיבט מטיב רומנטית בימים בין ה: 21-18.5 , היא תקרב אתכם במערכות יחסים קיימות ולפנויים צפויות היכרויות אם במסגרות לימודיות, בנסיעות או דרך הרשתות החברתיות. ב: 29.5 ונוס בתאומים תיפגש עם מרקורי ואלה ימים של אנרגיות של אהבה  הרבה מילים שרוצים להאמין בהם ועם כמיהה  להתאהב,.  היבטים מוצלחים של אהבה והיכרויות מרגשות צפויות בין ה: 5.6-1.6.  מעב רה של ונוס לבית האהבות שלכם מה: 16.8.21 מטיב עם היכרויות והתאהבויות ספונטניות במיוחד בין ה: , 25-21.8 . מעברו של מאדים לבית האהבות שלכם ב: 15.9.21 ונוכחותו האינטנסיבית בבית זה עד ה: 30.10.21 תהיה משמעותית לגבי העמקת יחסים וביחסים קיימים החלטות על הרחבת משפחה. ימים מוצלחים במיוחד למפגשים ודייטים יהיו בין ה: 11.10 ל: 17.10.21 . מעברה של השמש לבית האהבות שלכם ב: 23.9.21 יטיב עם היכרויות ואירועים מרגשים ביחסים הקיימים. כבר מה: 30.9 יחסים מתייצבים וקיימות תכניות בקשר להרחבת משפחה. ונוס בבית הזוגיות שלכם יטיב עם מפגשים והתאהבויות בימים שבין ה: 14.10-6.10 . כמו כן בין ה: .30-25.10. מעברה של השמש לבית הזוגיות שלכם בין ה: 22.11.21 ועד ה: 21.12.21 יעצימו את הרגשות ואת תחושת ה יחד שלכם.  התחזקותכם ביחסים תתחיל שוב עם מעבר ונוס למזל תאומים ב: 23.6.2022. כשיוני יהיה חודש רומנטי במיוחד עם הזדמנויות לייצב קשרים קיימים ותחושת יחסים מספקים.  

 

משברים ופרידות: ליקוי לבנה ב: 26.5 יהיה בבית הזוגיות של בני מזל תאומים ועלול להשפיע על טלטלה ופרידה ביחסים בלתי יציבים.  יחסי ונוס נפטון בין ה: 28-26.5 יגרמו לאכזבה בהיכרויות וביחסים בלתי יציבים צפויה חוויית מפח נפש. נסיגת מרקורי במזל תאומים רשמית כבר מה: 29.5 תשפיע על תקשורת לקויה ביחסים בלתי יציבים. אי הבנות עלולות להשליך על פרידה בעיקר ביחסים בלתי יציבים. מעברו של מאדים לבית הזוגיות שלכם בין ה: 13.12 ועד 24.1.2022 יאתגרו יחסים קיימים, אלה שמצויים בקשר לא יציב עלולים להגיע לכלל פרידה.

 

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

במבט מאקרו, נפטון שליט בית הקריירה שלכם עדיין שוהה בבית הקריירה ומעצב את רוח הדברים בעבודתכם. ומחדד כל פעם מחדש את  אותה כמיהה, חלום, חזון ורצון לממש אותו. כוכב צדק בביקורו החטוף בבית הקריירה שלכם [עד סוף יולי 2021  אך ישוב מדצמבר 2021 וישהה בבית הקריירה שלכם עד מאי 2022 ]ירחיב את אופציות הקריירה, עצמאים עשויים להתרחב לכיוונים חדשים שמעניקים בסיס רחב יותר ושכירים ייהנו מעליית מדרגה בעשייה כשתקבלו הערכה רבה דרך תפקיד חדש או אחריות משמעותית יותר ומאתגרת. בינתיים,  חשוב להבין את השפעתו של שבתאי הפרקטי והמעשי השוהה עד מארס 2023 במזל דלי שהוא בבית המתקשר לצמיחה,  לימודים כולל לימודי תואר, עבודה עם חו"ל ואופציית הגירה. כבר החודש אתם יותר ויותר חושבים על אחת מהאופציות שיקדמו אתכם בתחומים שציינתי. מרקורי במזל תאומים מרמז על כיווני עבודה חדשים, כבר בין ה: 22-19.5. נסיגת מרקורי כוכבכם האישי,  עלולה ליצור תקיעות ועיכובים להתקדם עד אמצע חודש יולי הקרוב, שם תכנסו לקצב חזק של עשייה.  הפן התקשורתי יהיה במיטבו ובשיאו והניידות שכל כך רצויה לכם,  תשתפר לאין ערוך. היות וכוכב שבתאי אחראי על התכנון והבניה,  כמו גם יצירת היסודות והבסיס המעשי בעבודה  יתחיל נסיגה ב: 23.5 צמוד להתחלת יום הולדתכם הקרוב,  הוא יהיה חשוב לחישוב מסלול מחדש ותכנון עד תום הנסיגה שתסתיים ב: 11.10.2021, בזמן זה,  תצטרכו לעבור שני ליקויים שמתקשרים ומשפיעים על בני מזל תאומים, ליקוי לבנה במזל קשת ב: 26.5 שעלול להשפיע על נושא שותפויות, שיתופי פעולה העלולים להיות מושפעים ולעכב אתכם אך גם ליקוי חמה ב: 10.6 שיתקיים במזל תאומים, ישפיע על כל בני המזל,  אך במיוחד על ילידי 14-8.6   כשהם יצטרכו לשנות תכניות או לבטלן עד שתתחיל תזוזה חיובית, עם סיכוי לכך כבר מסוף יוני ותחילת יולי 2021. חודש יוני מטיב עם אופציות פיננסיות סביב השבוע האחרון של החודש. יולי יהיה חודש מפצה,  דינמי שפותח הזדמנויות חדשות, מטיב עם התחלות והזדמנויות חדשות,  כושר השכנוע שלכם יהיה במיטבו. תתקשו למצוא את עצמכם בבית. שכן תהיו בלב של פעילות אינטינסיבית ועיסוקים רבים [כולל הזדמנות לנסיעה] עד סוף ספטמבר. ספטמבר מזמן לכם,  אופציות עבודה חדשות, תיהנו מיצירתיות רבה ורעיונות חדשים ויצירתיים. מעברה של ונוס ב:10.9.21 לבית העבודה שלכם יטיב עם נושא עובדים, יחסי עבודה . והתחלת התייצבות בעשייה שלכם מסוף אוקטובר 21, כולל הצעות לשותפויות ושיתופי פעולה. מעברו של מרקורי כוכבכם האישי,  לבית העבודה בנובמבר 21 מסמל תקופה אינטנסיבית של התחלת פרויקטים, מיזמים ואולי אף עבודה חדשה/תפקיד. מעברו של מאדים לבית העבודה שלכם בנובמבר 2021,  עשוי לרמז על שינוי לוקיישן או שינוי משמעותי בעבודה. דצמבר 21 מטיב עם שותפויות, שיתופי פעולה, עד סוף ינואר 2022. מעברו של מרקורי בפברואר 2022 לבית 9 העוסק בנסיעות, התפתחויות חדשו,ת עם היבטים טובים מתחילת חודש מרץ מבטיח נגיעה מוחשית בחלומות שטוויתם בנושא העבודה בשנת 2021, מרץ-אפריל 2022 חודשים מוצלחים בקריירה, עם שינויים טובים השלכות פיננסיות חיוביות. יום הולדתכם מסמל תקופה  טובה עם עליית מדרגה משמעותית בקריירה.

 

 

.

150px-Gemini2

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

קסטור  מושפע ממרקורי עם השפעה של ונוס הכוכב הבהיר בירכיים הוא שבתאי גורם לסבל וחוסר כבוד מחלות ואובדן סכנה לברכיים והזרועות עם הכתפיים נאים עם קול נעים נהנים מהצעירות עצב בהתבגרות עד דיכאון בזקנה

כוכב השבת  קסטור  (CASTOR)– ממוקם ב-20 מעלות 14' במזל סרטן- 20.14 מעלות נמצא בראשו של התאום הימני (הצפוני או המערבי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום בן התמותה, ידוע בכישרונו באילוף חיות ובמיוחד סוסים. טבעו דומה למרקורי והוא ניחן באינטלקט גבוה ואת כל שאר היכולות המרקוריליות החיוביות. אבל בתאומים תמיד יש שני כיוונים עם אופציה לאבד את הכל.

Pollux

פולוקס (POLLUX)– נמצא ב-23 מעלות  13' במזל סרטן

נמצא בראשו של התאום השמאלי (הדרומי או המזרחי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום שזכה לחיי נצח והיה ידוע כמתאגרף טוב. טבעו דומה לזה של מרס והוא מעניק אומץ, מיומנות והעזה חכמה. בדיוק כמו שלמרס יש שני צדדים כך גם לכוכב הזה יש את הצד החיובי ויש את הצד האלים יותר.

 

Pollux

 

כסף וכלכלה:

שנת 2021 מתחילה רק להניע את הנושא הכלכלי פיננסי , לפני יולי הקרוב אתם עלולים להרגיש שהייתם בתקופות טובות יותר,  במיוחד כשכוכב מרס עדיין בבית הכספים שלכן עד 11.6.21 ומסמל הוצאות חריגות או בזבוז רזרבות פיננסיות בגין כל מיני עיכובים כלכליים/פיננסיים. מעברה של ונוס לבית הכספים שלכם בחודש יוני,  יתחיל לשפר את מצבכם כבר מאמצע יוני ובעיקר סביב ה: 23-20.6 כשתיהנו מהחזרים,  או הזדמנויות לעליית מדרגה בשכר או בהכנסות . שלב נוסף של הטבה פיננסית צפויה מה: 20.7 ואילך. ספטמבר מטיב עם ההכנסות בגין הצעת עבודה חדשה,  או מיזם המשפר את מצבכם. נסיגת ונוס ב: 19.12.21 ועד ה: 29.1.2022 בבית הכלכלי שלכם,  עלול להשפיע על נושא נזילות כספית, חובות שתצטרכו להחזיר או בעיה עם רשויות מס לעצמאים שביניכם, מה שנראה פתיר לגמרי בפברואר 2022. פברואר אכן מסמל,  חודש של שיפור פיננסי ואתחול מוצלח של הנושא הכספי. חודש מוצלח לרכישות, השקעות . מרץ 2022 מטיב עם הקריירה ועם השלכות פיננסיות שמעניקות סיכום חיובי למצבכם ביום הולדתכם הבא.

 

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם. קלף המייצג את כפילותו של מזל תאומים, קלף הדיכוטומיה והיכולת להיות גם וגם. משפיע על יכולת ההישרדות הגבוהה, כישרון לתמרן, ליהנות מאדפטציה גבוהה באישיות, קסם רב אך עם יכולת לנצל זאת ולהיות שרלטן, "אני יודע הכל", "אי אפשר ללמד אותי". הנטייה לארוגנטיות והפגנת ידע באופן יהיר. הרבה פעמים זה מחפה על רגש נחיתות, מאחז עיניים, מרמא בעל כושר דיבור מפותח עם לשון חלקלקה, עם יכולת לפנטז ולהשלות אחרים, "לבנות בניינים באוויר", צ'ארמר, אך מתחת לקסם ולגאונות השטח תיתכן הפרעת אישיות עם בעיות זהות, "זליג", מסוגל לזייף, להיות פלגייאט, פסיכופת המסוגל לכל בלי להניד עפעף.  קלף הטארוט הקוסם מתקשר לכוכב השבת ריגל- Rigel

    בריאות:

תאומים שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל תאומיםיש נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באיזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה. בני מזל תאומים עשויים להיכנס בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  הם מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות.

מרקורי שליט מזל תאומים אחראי על אנרגיית הנשימה, הקואורדינציה, מערכת המוח הקטן ומרכז העצבים הקטן , תאומים שולט על בית 3 הבית שאחראי על מערכת ה"תחבורה" בגוף – הצנרת, הניורונים והחיבורים במוח והיכולת לתקשר בין גוף למוח או המתאם ביניהם. כתפיים, בלוטת הטימוס, מערכת עצבים, צלעות עליונות, ריאות, קנה הנשימה.

בריאות שנת 2022-2021

 

מאי-יוני 2021 הם חודשים מתוחים פיזית נפשית ואלה מכם,  הנוטים לסבול מבעיות נשימה ואלרגיות עלולים בחודשים אלה לסבול בנושא, אך כבר מתחילת יולי אתם מרגישים במיטבכם וכשאתם  נהנים מפעילות טובה ללא ספק זה משפיע על הפיזיות מנטלית שלכם. אוגוסט חודש אינטנסיבי מאוד,  שעלול להפוך אתכם ללחוצים/מתוחים מהרגיל תמצאו זמן למנוחה ושיפור נושא התזונה שלכם כשהקיבה/מעיים עלולים להיות רגישים מהרגיל. נובמבר מעלה את רף הפעילות התרוצצות ואת המתח גם, תשתדלו לא להפריז ולמצוא דרכים לשחרר מתחים. ינואר 2022 עלול להיות חודש מוחלש אנרגטית, אפילו קצת מדכדך ומעורר חששות לאלה מכם שנוטים לסבול מחרדות. בחודשים מרץ אפריל 2022 תהיו במיטבכם. נסיגת מרקורי מה: 10.5.22 במזל תאומים עלולה להשפיע שוב על נושאי נשימה, אלרגיה או רגישויות בקיבה. תמתנו תנוחו ותיצרו אכילה מאוזנת.  יום הולדתכם יוני 2022 אתם שוב במיטבכם.

 

 

 

קלף נוסף שמייצג את מזל תאומים- האוהבים . נשמות תאומות?

  שונות

 

שנה כללית המגשימה חלומות, לפחות בחלקם, אולי לאט מכפי שאתם מצפים. לאלה הלומדים,  או המעוניינים בלימודי תואר מדובר בשנה שעשויה לקדם לימודים אקדמיים, מקצועיים ואף לכבוש יעדים של דוקטורט[עד תחילת 2023] ייהנו השנה מכוכב צדק בבית הלימודים כשהוא במיטבו שוב מאוקטובר 2021.   שנה מוצלחת לעוסקים בפעילות עם חו"ל, נסיעות מהנות בסגנון שונה בין אוקטובר ועד דצמבר 2021, לחלקיכם תיתכן החלטת הגירה ומעבר למקום אחר במהלך השנה הקרובה. תיהנו משינוי זה במיוחד מנובמבר-דצמבר 2021 ובמהלך 2022. ייתכן ומדובר במעבר לתקופה מוגבלת שיכול להתארך גם לתוך שנת 2023. צדק מדצמבר 2021 ועד מאי 2022 בבית הקריירה. ומייצר הרחבה משמעותית בתפקיד ובעשייה ויעניק את מיטב האתגרים והעניין . נושאים כלכליים משמעותיים,  יתפסו מקום נרחב בחודש פברואר 2022 יתכן וזה קשור ברכישה/ השקעה ועיסוק אינטנסיבי בכספים  ממקורות שונים כמו פיצויים, ירושה.יום הולדתכם הבא בהחלט מגשים את רוב המטרות שאתם מציבים לעצמכם ביום הולדת הנוכחי. 

 

 

 

תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנת 2022-2021

 

מרקורי בנסיגה במזל תאומים מה: 29.5.2021    עד 22.6.2.2021 

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים ב: 27.9.2021    עד 18.10.2021

מרקורי בנסיגה במזל דלי מה: 14.1.2022        עד 4.2.2022

מרקורי בנסיגה במזל תאומים מה: 10.5.2022  עד 3.6.2022 

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים מה: 10.9.2022  עד 2.10.2022

 

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                             16.5.2020