מזל תאומים הורוסקופ לשנת 2024-2023


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע

פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף, וונוס ויליאמס, ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC
קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

הורוסקופ  מזל תאומים לשנת 2024-2023

 

 

את יום הולדתכם השנה תחגגו עם מעברה של השמש ב: 21.5.23 בשעה 11.30 למזל תאומים. היבט השמש טובים למאדים באריה ולפלוטו בדלי ומבשרים שנה של התחלות חדשות בעבודה ושינויים משמעותיים בנושא לימודים/עיסוק ואף פוטנציאל הגירה או נסיעה לתקופה משמעותית לחו"ל.

בינתיים מרקורי שליט המזל שלכם יגיע ב: 11.6 למזל תאומים ועד אז יש תחושה של אי וודאות, אי הבנות וחוסר בהירות לגבי פרויקט שאתם מצויים בו. ונוס בבית הכספים שלכם וצפויות הזדמנויות להרוויח ולשפר את מצבכם הפיננסי מאמצע יוני ואילך.

מאדים עובר ביום הולדתכם למזל אריה לבית התקשורתי שלכם ועד ה: 10.7 תיהנו מפעילות תקשורתית בפול ווליום, התרוצצויות, מפגשים רבים ובעיקר לא יהיה רגע דל. בין יולי לסוף אוגוסט מאדים יעבור לבית 4 ויעסוק בשינויים המתקשרים לבית ולמשפחה. זו צפויה להיות תקופה מאתגרת.  

כניסתו של כוכב צדק סמוך ליום הולדתכם [16.5] לבית ה: 12 של בני המזל הלוא הוא הבית העוסק בתת מודע ובנפש למשך שנה[26.5.24] ישפיע על חשבון נפש והתמודדויות עם מצבים שנכפים עליכם. מעברו של צדק בסוף מאי 24 למזל תאומים מבשר התחלות חדשות והתחדשות [עד מאי 2025]

נוכחות שבתאי בבית 10 של בני המזל הלוא הוא בית הקריירה שלכם[עד פברואר 2026]  תעצב את הקריירה שלכם ותיהנו משיא של התפתחות בעשייה שלכם. אך שבתאי מבטיח   סוג של תקופה  סיזיפית במיוחד עם מאמצים רבים ותובענות.

מעבר משמעותי עבורכם הוא כוכב פלוטו העובר לבית 9 הבית המתקשר לאופקים חדשים, לימודים, אמונה, שינוי צורת חיים, הגירה חיים חדשים במקום אחר ובעל אופי שונה. תהליך פלוטוני שיימשך עד שנת 2043 . כניסתו מביאה שינוי כיוון וילידי הימים הראשונים של המזל יתחילו את השינויים עד תחילת 2025 מדובר בתקופה חדשה  של חיים.

 

 

 

תאומים

קונסטלציית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס


אהבה ויחסים:

 

 

 יחסים: שנה שמובילה לפנויים בסופו של דבר למפנה גורלי בחי האהבה שלהם במאי 2024.  אך כבר החודש מתחילה עם הזדמנויות של היכרויות לפנויים בחודשים יוני-יולי 23.  

מעברה של השמש למזל תאומים מטיבה עם עלייה בתנועת ההיכרויות, נסיעות ומפגשים חברתיים. תרבו בתקשורת אקראית ועלייה בהתכתבויות . היבטי מרקורי בתאומים מעצימים את השפעתכם ואת הרושם שאתם יוצרים באמצע יוני ותיהנו מחיזורים והתחלות של יחסים. היכרויות מעניינות בין ה: 10-8-20.8.

מעברה של השמש לבית האהבות שלכם ב: 23.9.23  מזמנת היכרויות חדשות ועלייה בדייטים ובעניין ביחסים. מעברו של מרקורי לבית האהבות שלכם ב: 5.10 מעצים את האתגר ביחסים ובבחירות מעניינות של בני הזוג. אך גם מעברה של ונוס לבית המשפחה במיוחד בימים בין ה: 27.10 -1.11.23 מעורר התקרבות והשקעה ביחסים קיימים .

מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם ב: 8.11.23 מטיב עם התחלות אהבות, דייטים חיזורים ואווירה של רומנטיקה. כניסת מאדים ב: 24.11 לבית הזוגיות מעצימה את האינטנסיביות ביחסים. מעברה של ונוס לבית הזוגיות מה: 29.12.23 ונוכחותה שם עד ה:23.1.24 מגביר את ההתקרבות ביחסים ואת החיזורים לפנויים.

מעברה של השמש ב: 20.5.24 למזל תאומים מחדש אנרגיות חברתיות והתחלות של קשרים.  מעברה של ונוס ב: 23.5.24 למזל תאומים בצמידות לשמש  פותח תקופה רומנטית חדשה במיוחד כשכוכב צדק עובר ב: 26.5.24  למזל תאומים ונפגש עם ונוס ובהיבט גורלי עם פלוטו בדלי, זהו היבט של בשורת אהבה מיסוד קשר או התחלת  יחסים משמעותית.  

 

משברים ופרידות: . יחסים קבועים בין ה: 22.7 עד אמצע אוגוסט עלולים לעבור משברים. הקיץ מתוח בחייכם וכל תגובה שלכם במיוחד מתחילת נסיגת מרקורי בבית המשפחה והבית ב: 23.8 ועד ה: 21.9 עלולה לסבול ממתחים וקשיי תקשורת.

בימים בין ה: – 15.10.23 7.10 ונוס בבית 4 בהיבט בעייתי לשבתאי בדגים מייצר אווירה מורכבת עם פוטנציאל עימותים המתקשרים ביחסי המשפחה המורחבת. פרידות ומשברים צפויים בין ה:1.12 עד ה: 5.12.23.. מאדים בבית הזוגיות בקשר בלתי יציב  בהיבט קשה לנפטון בין ה: 23.5.2024 ועד 31.5 מעצים אירועי משבר חוסר אמון.

 

 

 

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

אלה השנים שלכם להמריא בקריירה, לגלות מה אתם באמת רוצים ולהשקיע, אמנם דבר לא יגיע בקלות או כפי שנאמר: No Pain, No Gain

מעברו של שבתאי במרץ 23 לבית הקריירה שלכם ונוכחותו שם עד פברואר 26 מעניקים לכם כשלוש שנים של הזדמנות לבנות בסיס איתן בקריירה שלכם ולהגיע לשיא מבחינת מעמד, אחריות, או מקצוענות. כוכב שבתאי פועל לאט ביסודיות תוך כדי ביסוס המהלכים. אפשר להגיד שאופיו של שבתאי לגמרי הפוך מכמיהתכם,  שהדברים יתרחשו בנועם ובקלילות. רצון להצלחה יתבע מכם הפעם להתאמץ,  לקחת על עצמכם אחריות כבדה ותזדקקו להפגין משמעת עצמית שעות עבודה רבות ואינטנסיביות רבה.

סוף מאי 2024 כוכב צדק מגיע למזל תאומים למשך שנה[עד מאי 2025]  ומזמן קידום והתחלות חדשות המאפשרות לעלות כיתה בעבודה ובתפקיד. כך שבין שנה לשנתיים תיהנו מתוצאות חשובות. בינתיים ב-11.6.23 מרקורי מגיע למזל תאומים ואתם בתקופה של קושי לראות את עצמכם ממשיכים במצב הנתון שלכם. בין יוני ליולי צפוי שיפור פיננסי דרך עבודה.

נסיגת ונוס בין 23.7.23-5.9.23 תשפיע על בית התקשורת שלכם. בית משמעותי במיוחד. תיתכן תקופה מבולבלת יותר בנושא עבודה ובחיפוש משמעות. אירועים המתקשרים בפן התקשורתי שלכם עלולים להשתבש מהרגיל. זו לא תקופה מומלצת לשינוי עבודה או התחלת לימודים. 

שבתאי בבית הקריירה,  מתחיל נסיגה מאמצע חודש יוני עד 5.11.23 נסיגתו משפיע על תקופת חשבון נפש לגבי העשייה, התעסוקה והבנה שאתם לא מחודדים ומדויקים עדיין,  לגבי העתיד המקצועי שלכם. שותפויות בחודש נובמבר עלולות לעלות על שירטון. ינואר 24, כבר מהימים הראשונים יש מגמות של התחלות חדשות לטווח ארוך. תקופה מאומצת. עם הישגים משמעותיים בעבודה שנותנים את אותותיהם מתחילת השנה הבאה. 

ימים גורליים לגבי החלטות עתידיות בין אם מדובר בכיוון חדש, לימודים או הצעת עבודה המתקשרת לחו"ל צפויים בין ה: 4.2.24 -15.2.24.  תקופה משמעותית נוספת  צפויה עם מפגש מרקורי עם כוכב שבתאי בבית הקריירה בימים בין 2.3-24.2.24 . חיבור כוכבים המרמז על הבאות,  עם מפגש חשוב,  או רעיון שמתקבל. ימים של מפנה מפתיע צפויים בין ה: 12-9.3.

מעברה של ונוס ב: 11.3.24 לבית הקריירה,  מתקשר לפרגון ותמיכה בכם , מצד מעסיק או מסגרת. עוד ימים המגלמים רעיונות חדשים, במקביל צפויים עם מעברו של מאדים ב: 23.3.24 לבית הקריירה, כשהוא משפיע  על תהליך של שינוי בתפקיד או במיקום. כוכב  מאדים ישהה בבית הקריירה עד ה: 30.4.24 כשחודש אפריל צפוי להיות תובעני, אינטנסיבי ועם קשיים רבים לקראת תהליך של שינוי גדול יותר.התהליך מסתמן  כבר בימים בין ה: 30.4.24 -5.5.24.  שינוי שיכול להתקשר גם למיקום.

 עם המעבר לחודש מאי,  שנראה חודש של טלטלות עם שינוי מהותי. אחריו שום דבר לא יהיה דומה.

מאי מבטיח התחלות חדשות או היכולת לראות את האור בקצה המנהרה עם כניסת יופיטר [צדק] למזל תאומים ב: 26.5.24 כניסה מסמלת את ההגעה המיוחלת לקו ההתחלה,  לתפקיד או עבודה חדשה עם פוטנציאל. 

יוני 2024 היבט משמעותי ומטיב בין מרקורי בתאומים לפלוטו בדלי מדבר על תחילתה של תקופה חדשה, אולי במקום אחר עם עבודה שונה ואולי הכי קרובה למה שרציתם במשך השנה הקודמת והיא תתאפשר מהקיץ הבא ועד קיץ 2025. 

 

 

.

150px-Gemini2

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

קסטור  מושפע ממרקורי עם השפעה של ונוס הכוכב הבהיר בירכיים הוא שבתאי גורם לסבל וחוסר כבוד מחלות ואובדן סכנה לברכיים והזרועות עם הכתפיים נאים עם קול נעים נהנים מהצעירות עצב בהתבגרות עד דיכאון בזקנה

כוכב השבת  קסטור  (CASTOR)– ממוקם ב-20 מעלות 14' במזל סרטן- 20.14 מעלות נמצא בראשו של התאום הימני (הצפוני או המערבי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום בן התמותה, ידוע בכישרונו באילוף חיות ובמיוחד סוסים. טבעו דומה למרקורי והוא ניחן באינטלקט גבוה ואת כל שאר היכולות המרקוריליות החיוביות. אבל בתאומים תמיד יש שני כיוונים עם אופציה לאבד את הכל.

Pollux

פולוקס (POLLUX)– נמצא ב-23 מעלות  13' במזל סרטן

נמצא בראשו של התאום השמאלי (הדרומי או המזרחי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום שזכה לחיי נצח והיה ידוע כמתאגרף טוב. טבעו דומה לזה של מרס והוא מעניק אומץ, מיומנות והעזה חכמה. בדיוק כמו שלמרס יש שני צדדים כך גם לכוכב הזה יש את הצד החיובי ויש את הצד האלים יותר.

 

Pollux

 

כסף וכלכלה:

השלוש שנים הקרובות כששבתאי נוכח בבית הקריירה ובונה את עתידכם המקצועי מקביל לשיפור במצבכם הכלכלי. מצבכם הכלכלי ישתפר במהלך שנים אלה, אם כי יורגש באופן בולט יותר בין קיץ 2024 לקיץ 2025.   

מאי יולי 23 מטיבים עם הכנסות ועליית מדרגות באופציות להתקדם פיננסית אך גם הוצאותיכם גדולות. סוף ספטמבר 23 מטיב עם מכירת נכס ונושאים המתקשרים לבית, הגדלת נכס .

שנת 2024

סוף ינואר פברואר ומרץ  2024 מסמלים התקדמות בתפקיד שיפור והעלאת שכר פוטנציאלית. לעצמאים הזדמנויות לעליית רווחים. שינויים במסגרת העבודה ואירועים משמעותיים ישפיעו על העשייה שלכם ועל פוטנציאל שינוי גורלי בעבודה  בחודשים בין אפריל לתחילת יוני.

מעברו של יופיטר בסוף מאי למזל תאומים כשהוא מבשר התחלות חדשות לחלוטין.  פיננסית תורגש התפתחות מה: 18.6.24 ואילך.

שנת 24 מיוני ועד יוני 25 אתם צפויים לשנה עם הזדמנויות פיננסיות חדשות וטובות אף יותר.

 

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם. קלף המייצג את כפילותו של מזל תאומים, קלף הדיכוטומיה והיכולת להיות גם וגם. משפיע על יכולת ההישרדות הגבוהה, כישרון לתמרן, ליהנות מאדפטציה גבוהה באישיות, קסם רב אך עם יכולת לנצל זאת ולהיות שרלטן, "אני יודע הכל", "אי אפשר ללמד אותי". הנטייה לארוגנטיות והפגנת ידע באופן יהיר. הרבה פעמים זה מחפה על רגש נחיתות, מאחז עיניים, מרמא בעל כושר דיבור מפותח עם לשון חלקלקה, עם יכולת לפנטז ולהשלות אחרים, "לבנות בניינים באוויר", צ'ארמר, אך מתחת לקסם ולגאונות השטח תיתכן הפרעת אישיות עם בעיות זהות, "זליג", מסוגל לזייף, להיות פלגייאט, פסיכופת המסוגל לכל בלי להניד עפעף.  קלף הטארוט הקוסם מתקשר לכוכב השבת ריגל- Rigel

    בריאות:

תאומים שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל=המשתנים [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל תאומים – יש נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה. בני מזל תאומים עשויים להיכנס בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  הם מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות.

מרקורי שליט מזל תאומים אחראי על אנרגיית הנשימה, הקואורדינציה, מערכת המוח הקטן ומרכז העצבים הקטן , תאומים שולט על בית 3 הבית שאחראי על מערכת ה"תחבורה" בגוף – הצנרת, הניורונים והחיבורים במוח והיכולת לתקשר בין גוף למוח או המתאם ביניהם. כתפיים, בלוטת הטימוס, מערכת עצבים, צלעות עליונות, ריאות, קנה הנשימה.

בריאות שנת 2024-2023

למעשה, עד ה:11.6 מרקורי במיקומו מחליש אתכם ואתם עלולים לסבול מחולשה אנרגטית, התקררויות וויראליות. יוני הקרוב אתם חוזרים לעצמכם ונהנים מאנרגיות הולכות מתחזקות. אוגוסט חודש מאתגר פיזית ומנטלית. אוגוסט ספטמבר עלולים להחליש אתכם בגין נסיגת מרקורי וונוס.

נוכחות כוכב יופיטר בבית 12 השנה[מה: 16.5.23]  נוגע בנושאים נפשיים, רגשיים ויגרום רבות לעיסוק בחשבון נפש, לעיתים עלול להשפיע  על ירידת החיסון הנפשי ומן הסתם עלול להשפיע גם על הפן הפיזי. אתם עלולים להרגיש עייפות גדולה יותר,  בגלל מועקות ואי השקט עלול לגדול. חשוב שתהיו עסוקים.  אך חשוב גם לטפל במועקות החל מטיפול נפשי/מנטלי ועד מדיטציה, דמיון מודרך כדי להקל על שינה טובה.  חודשים אוקטובר-נובמבר חודשים של התחזקות פיזית וחייכם מסודרים יותר מה שמקנה לכם שקט נפשי גדול יותר.

החודשים ינואר-פברואר -מרץ 24 מטיבים  אתכם,  כשיש התחלות ועניין חדש אתם מבריאים מכל דכדוך או חולשה. ילידי הקבוצה האחרונה של מזל תאומים עלולים לסבול מחולשה ואנרגיות ירודות בחודש אפריל.  חשוב לא להזניח את עצמכם אתם נוטים להדחיק בעיות והפעם כדאי להתייחס. סוף מאי יופיטר עובר למזל תאומים ומבשר התחדשות בכל התחומים ועד תחילת יוני מרקורי, ונוס עוברים לחזק אתכם במזל תאומים.

 

 

 

קלף נוסף שמייצג את מזל תאומים- האוהבים . נשמות תאומות?

  שונות

צפויה לכם שנה בלתי שגרתית. מעניינת בלי הרבה רגעי שעמום.  כשכוכב יופיטר הגיע השבוע למזל שור[16.5.23]  וישכון בבית 12 שלכם בשנה הקרובה- עד 26.5.24. [הוא נכח שם לאחרונה בין 5.6.2011 עד 12.6.2012] הוא מציף הדחקות ומעורר לחשבון נפש. 

אך העבודה לעומת זאת,  תגרום לכם להיות עסוקים ולחוצים מאוד אם בענייני קידום העבודה,  בזכות נוכחות שבתאי בבית הקריירה [בין מרץ 23 עד פברואר 26] .תהיו נחושים להצליח ולהתמיד בעשייה שלכם.

הדרמה של פלוטו:  בין השאר,  אתם צפויים למצוא יעוד בחיים עם כניסתו של כוכב פלוטו לבית 9 [הכיוון צפוי להיות כל אחד על פי המפה האישית] יתכן וקשור ללימודים בתחום חדש לחלוטין, או כיוון מקצועי שונה מהקיים, אולי מעבר למדינה אחרת[אפילו הגירה],  עשוי להיות עיסוק וחיים סביב נושאי אמונה ופוליטיקה העלולים להעניק לכם את העניין החדש בחייכם.  מה שבטוח,  שכוכב שבתאי בבית הקריירה יעזור לכם לבנות את הכיוון החדש בצורה יסודית ובטוחה. כוכב פלוטו יתייצב בבית 9 סופית,  בנובמבר 24.   סמוך ליום הולדתכם הבא,  קונסטלציה הכוכבים ביחס לכוכב פלוטו מבשרת התחדשות משמעותית  בחייכם וחושפת בפניכם את הרעיון והכיוונים הבאים שיעסיקו אתכם במשך שנים רבות.

עד אז,  תהיו שקועים עמוק יותר בנפש ובהשפעות האירועים שאתם עוברים בשנה זו, אתם פחות מתחברים לתקופות של התכנסות לעיתים עלולים להשפיע עליכם בדכדוך. עם זאת,  כבר בין  ינואר –מרץ 2024 האווירה סביבכם משתנה לכיוונים חדשים ונוחים יותר.

 

 

 

 

תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנת 2024-2023

מרקורי בנסיגה במזל  שור      מה:  21.4.2023    עד 15.5.2023

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 23.8.2023      עד  15.9.2023 

2024

מרקורי בנסיגה במזל גדי       מה: 13.12.20    עד ה: 2.1.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024     עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה    מה: 16.3.2025    עד: 7.4.2025 

ונוס בנסיגה שנת 2023 

ונוס בנסיגה במזל אריה מה: 23.7.2023            עד ה: 4.9.2023

 

 

 

שבתאי במזל דגים משפיע על בית הקריירה של בני מזל תאומים 

יופיטר במזל שור  בבית התת מודע של בני מזל תאומים  משפיע בין מאי 2023 למאי 2024- 

כוכב פלוטו מגיע למזל דלי בשורתו לעולם ולכל המזלות.

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                             17.5.2023