מזל תאומים הורוסקופ לשנת 2023-2022


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע

פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף, וונוס ויליאמס, ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC
קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

הורוסקופ לשנת 2023-2022

 

 

את יום הולדתכם השנה תחגגו  עם מעברה של השמש למזל תאומים ב:21.5 בשעה 04.30 – כשהשמש פוגשת את מרקורי הנסוג וקיימת אי וודאות לגבי תכניות העבודה בזמנים אלה. כוכב צדק במזל טלה מייצר ההיבט הרמוני לשמש ולמרקורי שלכם ולכן יש בהחלט תקוות למימוש עצמי בתקופה הקרובה. אך תצטרכו להמתין לאמצע חודש יוני כשמרקורי חוזר למזל תאומים ועד סוף חודש יוני קורים דברים טובים עם עבודה, נסיעות לימודים והתחלות חדשות גם בתחומים החברתיים. עדיין בני מזל תאומים שנולדו בין ה: 14.6 ועד ה: 20.6 עלולים לסבול מאי וודאות ותחושה עמומה  שכוכב נפטון מקרין עליהם. ומשפיע על נושאי העבודה בשנתיים הקרובות. אלה מכם העוסקים בתחומי יחסי ציבור ופעילות ציבורי ייהנו מנוכחות כוכב צדק בבית בביית החברתי והתדמיתי. כוכב מאדים נוכח גם בבית התדמית מה: 24.5 ויעצים את השינויים שתעשו עד סוף יוני בנושא החברתי/תדמיתי שלכם. מעברה של ונוס ב: 23.6 למזל תאומים פותחת בתקופה מטיבה עם מערכות יחסים ובעיקר היכרויות ופופולריות. היבט שישפיע עליכם עד אמצע חודש יולי.

שבתאי במזל דלי בעשירון האחרון שלו ישפיע לטובה על התייצבותכם, הגירה,  או אם מדובר בלימודים או בהתחלות חשובות עד מרץ 2023. השנה אירועים חברתיים, עיסוק בתדמית בעבודה ציבורית ועיסוק בנושאים המבליטים את נוכחותכם יהיו מרכזיים אם בגין יופיטר בבית 11 המרחב את ההשפעה הצטרפותו לכירון שמחד מרפא נושאים חברתיים שסבלתם אך גם עלול ליצור חדשים נוכחות מאדים יצרן שינויים משמעותי שישפיע עליכם  בחודשיים הקרובים . שנה תוססת במיוחד כשמאדים ייכנס למזל תאומים ב: 20.8.2022 ויישאר שם עד 25.3.2023, מסוף אוקטובר 2022 ועד אמצע ינואר 2023 מאדים יהיה בנסיגה במזל תאומים ועלול להעמיד אתכם מול הרבה סימני שאלה בתחומים רבים, שינויים ותיקונים על תיקונים. החלטות ייחרצו מאמצע ינואר 2023. כך שכל מה שאתם כרגע חווים עשוי להשתנות בשנת 2023. מעברו של שבתאי במרץ 2023 לבית הקריירה שלכם למשך שנתיים וחצי מדבר בעד עצמו על תהליך התבגרות לגבי העשייה ותכניות העתיד שלכם.   

 

 

 

תאומים

קונסטלציית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס


אהבה ויחסים:

 

צפויה לכם שנה מוצלחת בכל הנוגע לתחומים הרומנטיים והחברתיים. כוכב צדק עבר בערב יום הולדתכם לבית החברתי שלכם והוא מבטיח במיקום זה הרחבת הפן החברתי, עלייה במפגשים ובפופולריות החברתית ואירועים רבים שתוזמנו אליהם . כבר אם מעבר כוכב מאדים ב: 24.5 לבית זה אתם צפויים לחודשיים אינטנסיביים של עיסוק בנושאים החברתיים מעברה של ונוס למזל תאומים ב: 23.6 יטיב עם התחלות של קשרים במיוחד בימים בין ה: 27.5 ועד 2.7.2022 צפויים מפגשים מרגשים התאהבויות והתחלות רומנטיות.  יחסים קיימים יתייצבו ויתחייבו בימים בין 14-9.7.2022. מעברו של מאדים למזל תאומים ב: 20.8 הוא לחסד ולשבט בכל נושא שכן מאדים ישהה עד מרץ 2023 במזל תאומים וישאיר את חותמו באופן בולט לטוב ולרע. ה

יבטיו של מאדים בתחילת ספטמבר מטיבים עם יחסים ותקשורת. מעברה של ונוס מה: 29.9 לבית האהבות שלכם מטיב עם היכרויות התאהבויות במיוחד בימים בין ה: 14.10 עד ה: 21.10. אך גם הימים בין ה: 28-24.10 מוצלחים לתקשורת במיטבה ביחסי זוגיות ותכניות המתקשרות להרחבת משפחה.

מעברן של ונוס ומרקורי ב: 17.11.22 עד ה: 1.12.22  לבית הזוגיות שלכם מזמן היכרויות מוצלחות וטיפוח יחסים בקשרים קיימים. היבטי הכוכבים בינואר 2023 מטיבים עם אהבות והתאהבויות עד ה: 24.1.23.  היכרויות עשויות להיווצר במסגרות לימודיות ובמהלך נסיעות. בזוגיות קיימת תיתכן נסיעה משותפת בתקופה זו. מעברה של ונוס לבית החברתי שלכם ב: 20.2 מטיב עם היכרויות משמעותיות במיוחד בימים בין ה: 27.2.23 ועד 16.3.23 תקופה מוצלחת לטיפוח יחסים והעמקת יחסים. מעברה של ונוס ב: 11.4 למזל תאומים מטפח את נושא היחסים וההזדמנויות לפנויים להתחיל יחסים משמעותיים במיוחד בין ה: 27.4.23 ועד ה: 5.5.23

 

משברים ופרידות

משברים: מעברו של מאדים למזל תאומים ב: 20.8.22 הוא מגיע כסערה לשנות נושאים טעוני שינוי. מאדים בהיבטים של פרידה ושיבוש יחסים מה: 12.9 עד ה: 20.9.22 . נסיגת מאדים במזל תאומים בין ה: 31.10 ועד 12.1.2023 אינו מטיב עם יחסים לא יציבים ועלול לגרום לפרידה התרחקות והתנתקות באבחה חדה. ההיבטים בפברואר 23 בין מאדים בתאומים לונוס עלולים לקטוע ולסיים יחסים עד ה: 8.3. יחסים עלולים להסתיים ולהיקטע בין 20.3-17.3.23

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

שנה מעניינת צפויה לבני המזל. נפטון ממשיך לשהות בבית הקריירה שלכם עד שנת 2025.  נפטון כמו כל הפלנטות הוא לטוב ולרע. מחד נפטון מעניק חזון, רצון לכבוש פסגות ולהגשים חלומות. מאידך הוא עלול לגרום לבלבול לאי וודאות . בשנה הקרובה נפטון משפיע בגוונים שצוינו על ילדי 17-13.6 נפטון יטיב עם אומנים ויוצרים. מי שיטיב עם בני המזל הוא שבתאי לילדי העשירון האחרון שנולדו בין 20-10.6  מיקומו בבית 9 הבית העוסק בחו"ל ובאופקים חדשים, תחומים חדשניים העשויים להתקשר עם חו"ל. העוסקים בנסיעות לחו"ל והדרכה. הישגים משפטיים וסיום לימודי תואר. הוצאה לאור של ספרים או פרסום אחר. תקופה טובה למרצים ומנחים. כוכב צדק[יופיטר]  עם כניסתו החודש לבית 11 הבית העוסק בעבודה ציבורית, חברתית ואף תחומי פוליטיקה.

החודש, עם יום הולדתכם אתם פוגשים את מרקורי במזל תאומים אך בנסיגה. תצפו לאי וודאות, תקלות בלבול אך כבר ב: 13.6 מרקורי שב למזל תאומים ומייצר התחלות חדשות, התחלת תפקיד עבודה ומיזם בימים בין 22.6-18.6. ובין ה: 4-1.7. נוכחות השמש עם מרקורי בבית הכספים בחודש יולי יחזק את ההזדמנויות להרוויח כסף או להתקדם כלכלית. ב: 20.7 עם מעברו של מרקורי לבית התקשורתי שלכם תיהנו מתקשורת במיטבה, מפגשים משאי ומתן ומפגשים חשובים יקדמו את תכניותיכם, ימים מוצלחים לראיון אישי בין ה: 25-21.7. בין ה: 28-26.7 טלטלות בעבודה אלה שלא מרוצים עלולים להחליט על פיטורים או לעבור לנושא חדש במסגרת הקיימת.

תקופה דרמטית בקריירה שלכם תתחיל עם מעברו של מאדים למזל תאומים ב: 20.8.2022 מאדים בסוף אוגוסט מבטיח התחלות חדשות ושינויים משמעותיים. חודש אוקטובר עלול להיות מסובך לגבי תכניות העבודה ייתכן ותכניות חדשות עלולות להיתקע עם תחילת הנסיגה של מאדים ב: 29.10 נסיגה שתימשך עד אמצע ינואר 2023. כשמאדים נסוג במזל שלכם הוא מייצר אווירה של האטה וצורך בחישוב מסלול מחדש כתוצאה מנסיבות בעייתיות והפרעות להתקדם בתכניות שלכם. לעיתים נסיבות חדשות בעבודה ובתחומים האישיים שלכם העלולים לגרום לכם להחליט לעצור את תהליכי השינוי כי הזמן לא כשר לכך ברגעים אלה. כשחודש נובמבר מגביר את הצורך שלכם לקיים שגרה שמנקה את השולחן. מעברו של מרקורי יחד עם ונוס לבית השותפויות ב: 17.11 מטיב עם הצעות לשיתופי פעולה או שותפות שתעזור לכם לתכנן את השינויים הרצויים לכם .

2023

דצמבר-ינואר נושאים פיננסיים יעסיקו אתכם ואתם תשקיעו אנרגיות רבות ורעיונות יצירתיים כדי להטיב ולייצב את מצבכם.

ב: 13.1.23 מאדים מסיים את נסיגתו במזל תאומים ומתיישר בהיבטים טובים עד סוף החודש ומייצר החלטות עתידיות, נסיעות, והתחלת ביצוע תכניות, רעיונות, ביצוע מיזמים שהיו מוקפאים בגין נסיבות ואירועים שלא אפשרו אותם.

חודשים פברואר מרץ 23 צפוי להיות אחד החודשים המוצלחים למימוש עצמי בעבודה, ובקריירה שלכם.

אפריל 23 עלול לסבול מהאטה בגין נסיגת מרקורי אך כבר בחודש מאי תקופת יום הולדתכם הבא תיהנו מהתפתחות כלכלית כתוצאה משנת 2023.  

 

 

 

 

.

150px-Gemini2

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

קסטור  מושפע ממרקורי עם השפעה של ונוס הכוכב הבהיר בירכיים הוא שבתאי גורם לסבל וחוסר כבוד מחלות ואובדן סכנה לברכיים והזרועות עם הכתפיים נאים עם קול נעים נהנים מהצעירות עצב בהתבגרות עד דיכאון בזקנה

כוכב השבת  קסטור  (CASTOR)– ממוקם ב-20 מעלות 14' במזל סרטן- 20.14 מעלות נמצא בראשו של התאום הימני (הצפוני או המערבי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום בן התמותה, ידוע בכישרונו באילוף חיות ובמיוחד סוסים. טבעו דומה למרקורי והוא ניחן באינטלקט גבוה ואת כל שאר היכולות המרקוריליות החיוביות. אבל בתאומים תמיד יש שני כיוונים עם אופציה לאבד את הכל.

Pollux

פולוקס (POLLUX)– נמצא ב-23 מעלות  13' במזל סרטן

נמצא בראשו של התאום השמאלי (הדרומי או המזרחי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום שזכה לחיי נצח והיה ידוע כמתאגרף טוב. טבעו דומה לזה של מרס והוא מעניק אומץ, מיומנות והעזה חכמה. בדיוק כמו שלמרס יש שני צדדים כך גם לכוכב הזה יש את הצד החיובי ויש את הצד האלים יותר.

 

Pollux

 

כסף וכלכלה:

שנת 2023-2022 שנה מטיבה  כלכלית במיוחד בין חודשים ינואר למאי 2023.   הטבה פיננסית צפוייה ביולי 2022 עם מעברה של ונוס עם השמש לבית הכספים שלכם. במיוחד בשבוע האחרון של יולי 2022. שבוע האחרון של אוגוסט 2022 מטיב עם הזדמנויות לרווחים לקבל כספים. והצעות תקופת נסיגת מאדים במזל תאומים. אוקטובר חודש עם העלאה ואופציות רווחים טובים לאלה ביניכם שהם עצמאים.  בין ה: 28.10.22 ועד 12.1.23 מצביע על על עלייה בהוצאות. עדיין אמצע דצמבר מטיב עם הכנסות גדולות יחסית,  אולי דרך מכירת נכס, פיצויים  או מימוש השקעה.

ינואר 2023  משפר את מצבכם הכלכלי והפיננסי עד ה: 23.1.23. השבוע הראשון של מרץ 2023 מטיב עם העלאות והזדמנויות לרווחים פיננסיים ממקורות מגוונים. עד אמצע מרץ 2023 מטיב עם שינויים ושיפור מעמדכם הפיננסי בעבודה. מעברו של מאדים בסוף מרץ 2023 עד 20.5.23 לבית הכספים מעיד על פרויקט גדול והוצאות חריגות. עם זאת במקביל מאי יש עלייה בהכנסות ושיפור משמעותי במצבכם החומרי. כל זה לקראת יום הולדתכם הבא..

 

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם. קלף המייצג את כפילותו של מזל תאומים, קלף הדיכוטומיה והיכולת להיות גם וגם. משפיע על יכולת ההישרדות הגבוהה, כישרון לתמרן, ליהנות מאדפטציה גבוהה באישיות, קסם רב אך עם יכולת לנצל זאת ולהיות שרלטן, "אני יודע הכל", "אי אפשר ללמד אותי". הנטייה לארוגנטיות והפגנת ידע באופן יהיר. הרבה פעמים זה מחפה על רגש נחיתות, מאחז עיניים, מרמא בעל כושר דיבור מפותח עם לשון חלקלקה, עם יכולת לפנטז ולהשלות אחרים, "לבנות בניינים באוויר", צ'ארמר, אך מתחת לקסם ולגאונות השטח תיתכן הפרעת אישיות עם בעיות זהות, "זליג", מסוגל לזייף, להיות פלגייאט, פסיכופת המסוגל לכל בלי להניד עפעף.  קלף הטארוט הקוסם מתקשר לכוכב השבת ריגל- Rigel

    בריאות:

תאומים שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל=המשתנים [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל תאומים – יש נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה. בני מזל תאומים עשויים להיכנס בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  הם מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות.

מרקורי שליט מזל תאומים אחראי על אנרגיית הנשימה, הקואורדינציה, מערכת המוח הקטן ומרכז העצבים הקטן , תאומים שולט על בית 3 הבית שאחראי על מערכת ה"תחבורה" בגוף – הצנרת, הניורונים והחיבורים במוח והיכולת לתקשר בין גוף למוח או המתאם ביניהם. כתפיים, בלוטת הטימוס, מערכת עצבים, צלעות עליונות, ריאות, קנה הנשימה.

בריאות שנת 2023-2022

שנת 2023-2022, עקרונית שנה טובה המחזקת אתכם במיוחד בחודשים הקרובים. המתח הוא אויביכם הגדול הנטייה לסבול מאי שקט, חוסר רוגע, עצבנות ולהתקשות למצוא מנוחה היא ללא ספק הבעיה המרכזית המשפיעה על שינה לוקה בחסר, עייפות , וחולשה של אנרגיה עלולה להיות מורגשת עם מעברו של מאדים למזל שור מה: 5.7.22 והישארותו שם עד 20.8.2022, מיקום מדיר שינה מעיניים מתח גבוה ובתקופה זו מומלץ להרבות במנוחה ולתרגל מדיטציה.  מעברו של מאדים ב: 20.8 למזל תאומים יחזק את המערכת החיסונית שלכם, תרבו לטייל להסתובב, ללמוד, לקרוא,  כל מה שנחשב עבורכם אמצעי תרפויטי לנשמה. מה: 28.10 מאדים מתחיל מהלך של נסיגה במזל תאומים וללא ספק תרגישו כמו "פול גז בניוטרל", היבטיו עם נפטון עד אמצע נובמבר,  עלולים להחליש אתכם תצטרכו להישמר מזיהומים בדרכי הנשימה, להימנע מתזונה מורכבת עתירת סוכרים וחומרים מלאכותיים. מאמצע דצמבר תתחיל הקלה ובאמצע ינואר מאדים יתיישר מנסיגתו ותיהנו מהתחזקות של המערכת החיסונית ותקופה מוצלחת בריאותית במיוחד מפברואר ועד יום הולדתכם בשנת 2023. 

 

 

 

קלף נוסף שמייצג את מזל תאומים- האוהבים . נשמות תאומות?

  שונות

שנת 2023-2022 צפויה להיות שנה  מעניינת בלתי שגרתית. מהנה מאוד בפן החברתי, עלייה בפופולריות שתגרום לכם להרגיש שחזרתם לקדמת הבמה,  אם זו דרך העשייה שלכם או מערכות היחסים החברתיות ציבוריות והתמודדויות על מהות החברות שאתם מעוניינים . שנה יצירתית מטיבה עם כל הכותבים ואומני ההבעה שביניכם. תיהנו מנסיעות מהנות הרבה יותר מהשנה הקודמת. נושאי מגורים צפויים להעסיק אתכם בין חודש אוגוסט לאמצע אוקטובר,  ייתכנו שינויים, החל ממעבר דירה או עיסוק בשינויים שיפוצים בבית. יוני הקרוב מתאים לנסיעה לחו"ל. כמו כן,  צפויים לימודים ועניין בהתפתחות שלכם, בהשכלה, קורסים, סדנאות, ואף  השלמת תואר בין החודשים אוקטובר-נובמבר 2022 לשנת 2023.  נסיעות מוצלחות צפויות, גם בפברואר-מרץ 2023, ומאמצע יוני 2023. רבים מכם יחליטו להגר לחו"ל,  אולי לחיות תקופה מסוימת  שם או שזה יתקשר לעבודה בין ישראל לחו"ל. נסיגת מאדים במזל תאומים תהיה מאתגרת: מתחילה בין ה: 28.120.2022 ועד 12.1.2023, לעיתים קרובות זמן הנסיגה תשפיע על האטה וחישוב מסלול מחדש. 

 

 

 

 

תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנת 2023-2022

 

מרקורי בנסיגה במזל תאומים   מה: 10.5.2022  עד     ה:  3.6.2022 

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים  מה: 10.9.2022  עד     ה:  2.10.2022

מרקורי בנסיגה במזל גדי        מה: 29.12.2022   עד ה:    18.1.2023

מרקורי בנסיגה במזל  שור      מה:  21.4.2023    עד  ה:   15.5.2023 

מאדים[מרס]  בנסיגה:

במזל תאומים  מה: 28.10.2022         עד  12.1.2023

 

 

יופיטר במזל טלה במיקום משמעותי לבני מזל תאומים,  משפיע בין מאי 2022 למאי 2023- 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                             17.5.2022