מזל גדי – הורוסקופ לשנת  2018


יסוד: אדמה
קבוצה:קרדינל[עיקרית]
בית: 10 [בית הקריירה]
פלנטה: שבתאי


3 תתי קבוצות

הקבוצה ראשונה
בין ה- 31.12-21.12

מושפעים בעיקר מכוכב שבתאי. רציניים, אחראיים ובלתי נלאים בכל הנוגע לחריצות.  מופנמות רגשית. ילדותם בדרך כלל קשה. הם נוטלים בשלב מוקדם אחריות בהשגחה על בני משפחה צעירים או הורה חולה, ולעיתים יוצאים לעבוד בגיל צעיר יחסית. עם זאת, יש להם כושר ריכוז גבוה והם שאפתנים, חומריים וזקוקים לביטחון בחיים. מוכשרים בתחומי המדע, אך בכל תחום שיבחרו ימריאו גבוה. בעלי "ראש גדול", והסביבה נותנת בהם אמון. מקצתם עוסקים בתחומי כספים, קבלנות, ביטוח ועבודות שהחלק האפרורי והרוטיני בהן גדול. עם זאת, יש להם הומור ויכולת אירונית שהופכת אותם לעיתים לאמנים. כוח הסבל שלהם הוא שם דבר.
פסיכולוגית: שבתאי משפיע על בגרות טרם עת [parental child], עם השלכות פסימיות עד נטייה לדכאונות, מלנכוליה, מניה דפרסיה. בני המזל מכילים חברויות מצומצמות האמורות לעמוד במבחן הזמן, והם יצפו לאמינות ודיסקרטיות גבוהות.  הם אף עשויים לגלות חשדנות יתירה עד פראנויה והסתגרות מוחלטת. אין ספק ששבתאי כפלנטה המסמלת גבולות מטיבה עם הגדיים בעמידה במצבי לחץ ותחת תנאים קשים, ולכן כושר הסבל שלהם לטווח ארוך כמעט בלתי מוגבל. הם לא יודו כי קשה להם ויסחבו לעיתים מעבר ליכולת האנושית. נוטים להתחזק עם השנים.
בעלי חוש ההומור שביניהם יבחרו בהומור שחור וציני עד מאוד. בתקופות מסויימות בחייהם הם יתבודדו ויתרחקו מכולם. גם בתבנית משפחתית הם נוטים להסתגרות ולעיתים עסוקים בדאגות טרם עת ובספקולציות שליליות על מה שעתיד להתרחש.
מראה חיצוני:בדרך כלל בעלי מראה נוקשה, פנים מחודדות, בעיקר באזור הסנטר, בהירי עיניים ואינם גבוהים במיוחד.
בריאות: נטייה לבעיות בשלד, ברכיים, חניכיים, בעיות עור[מחלות הנובעות ממתחים כמו פסוריאזיס ויובש בעור] כיב קיבה, שוב חומציות גבוהה הנובעת ממתחים גדולים שהם נוטים להעמיס על עצמם.שבתאי אחראי על מחלות כרוניות ועל קושי להיפטר מהבעיות.
אהבה: בדרך כלל לא מתאהבים מהר,אך כשזה קורה הם נוטים להיות יציבים רגשית. הם בררנים מאוד. נוטים לשמרנות בבחירת בני זוג. הם זקוקים לבני  זוג אמינים וחבריים וכאלה שהם יוכלו "לישון בשקט" לצידם. מתקשים בפרידות ולעיתים נושאים את מושא אהבתם הראשון לכל חייהם.  ביחסים, טוענים נגדם שהם לא מפגינים את רגשותיהם די, ולעיתים הם טכניים מדי. יחד עם זאת הם זקוקים לקשר יציב לאורך זמן. ולאוירה ביתית. הם יושבי בית ועם השנים ממעטים לצאת ולהתרועע. במערכות יחסים ארוכות ויציבות הם "נפתחים" רגשית במהלך השנים.
ידועים מהעולם: ראלף פיינס, קרלה ברוני, ריקי מרטין, סיסי ספייסיק, אנני לנוקס, דיידו, ז'ראר דפרדייה, דנזל וושינגטון, ג'וד לאו, טרייסי  אולמן, אנתוני הופקינס, בן קינגסלי, ואל קילמר.
ידועים מהארץ: דני רובס, יהודה פוליקר, אלי ישי, גלית לוי, בקי גריפין, יהורם גאון, חן שילוני, גלי עטרי, לימור גולדשטיין, קלרה חורי, פנינה רוזנבלום, יעל בן דב, טוביה צפיר.

הקבוצה השניה

ילידי 10.1-1.1
מושפעים משבתאי אך גם מוונוס, המיטיב עם היכולות שלהם, מעניק קסם לאישיותם וגורם לסביבה לאהוב אותם ביתר קלות. הם אסתטיים, נבונים, יציבים וזקוקים לקשרים זוגיים תומכים וחבריים. רואים את המשפחתיות כערך עליון, וכך גם הצורך לדאוג למשפחה ולתמוך בה כלכלית. בעלי כישורים אמנותיים, ורגישותם גבוהה. חרדים לדימוים העצמי. נוטים להיות מופנמים רגשית,ביישנים,  אך משדרים חום ונעימות לסביבה. חרוצים ואינם סוטים מדרכם הברורה. נוטים להפנים דאגות ורגשות שליליים. חווים לעיתים קרובות יותר חווית בדידות. מתקשים בפרידות. בעלי כישורים מוזיקליים.
מראה חיצוני: בעלי פנים רבות הבעה. גבוהים יחסית, נוטים להקרין חמימות וחברותיות רבה יחסית לגדי המצוי.
בריאות: נוטים לרגישות יתר בגב, באזור השכמות והצוואר. מיתרי הקול רגישים, וכך גם בלוטת התריס. זקוקים לתנאים פיזיים יציבים, חוסר איזון והפרתו יגרמו להם להסתגרות עד כדי דיכאון. יש נטייה לשומנים בכלי הדם והם אמורים להקפיד על תזונה מאוזנת במיוחד.
פסיכולוגית: נטיה להרגיש בדידות ביתר שאת. מתמודדים קשה עם חרדות בתחום הרכוש והכסף וזקוקים לביטחון כלכלי שלעיתים גובל בחווית עוני למרות שריאלית לא כך המצב. רגישים לתדמית ועסוקים מאוד בלהסתיר חולשות ולהבליט את הפן החביב והחברתי. מתקשים לעבור פרידות ושינויים מכל סוג. כל שינוי מאיים על בטחונם האישי. הם לא נוטים לשתף את האחרים בקושי הזה.שמרנים ובדרך כלל דתיים או מסורתיים, ונוטים להיות קשורים לעבר ולהתגעגע למה שהיה.
ידועים בעולם: ג'ובראן חליל ג'ובראן,אומברטו אקו, ריצ'ארד ניקסון, סטיבן הוקינג, מיכאל שומאכר, המלך חואן קרלוס, ניקולס קייג', דיאן קיטון, רוברט דובאל, קובה גודינג, אלביס פרסלי, דיויד בואי, שירלי בייסי, ג'ימי פייג', מייקל סטייפ, כריסטי טרלינגטון, רוד סטיוארט,
ידועים בארץ: אריק איינשטיין,איה כורם, רן דנקנר, אושרי כהן, איתן אורבך, אורן שבו.

הקבוצה השלישית
בין ה- 21.1-11.1
קבוצה זו מושפעת משבתאי אך גם ממרקורי. צעירים ברוחם, נוטים לקלילות וגם פרפקציוניסטים, בעלי ביקורת עצמית חמורה ומשלמים על כך מחיר. תקשורתיים, בעלי יכולת ומיומנויות טכניות גבוהות, אנשי מקצוע מעולים, בעלי רגישות גדולה לשמם הטוב, יצירתיים ויודעים להסתדר ולאלתר בכל מצב, חריפים, אנליטיים, מתקשים לקחת אחריות גדולה בתחום הזוגי, דוחים קשרים מחייבים מדי, ונוטים להינשא מאוחר יותר כתוצאה מכך. ביקורתיים מאוד לגבי ערכים ודרישותיהם מהאחרים לא פחות ממה שהם דורשים מעצמם. הם קולטים בהרף עין את התמונה הגדולה. נוטים להקפיד ולעיתים אנשים מתקשים לעמוד מול דרישותיהם לשלמות. משתעממים בקלות ודורשים מעצמם הרבה.
מראה חיצוני: מראה פנים צעיר, מקרינים חיוניות, מהירות וחדות  בהתנהלותם. הם מהירי תנועה ובעלי קורדינציה גבוהה. גבוהים ונוטים לרזון בגיל צעיר.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות גב ושדרה, עקמת ומחוייבים לישיבה נכונה. רגישות גבוהה בקיבה עם נטייה לאולקוס אך גם לדלקות היכולות להתפתח מחומציות ואכילה לא בריאה. הם אמורים להימנע מצריכת סוכרים גבוהה ומשתיית אלכוהול. המעי הדק והגס רגישים יותר ומומלץ לאכול מזון המתעכל בקלות.
פסיכולוגית: הם נוטים להפריז בביקורת עצמית מתוך תסביך שלמות ונטייה למצוא פגמים בקלות ולהאשים את עצמם. הם נוטים להרגיש 'לא בסדר'  ולהתנצל ולהרגיש מייד חייבים. הצורך שלהם להצליח ולהיות מקובלים דוחף אותם ביתר שאת להפגין יכולות ומצליחנות. הם מתבגרים לאט יותר משאר הקבוצות, ולכן דוחים את נטילת המחויבות למשפחה לתקופה מאוחרת יותר, בעיקר כשהם לומדים להבין עד כמה קשה להם לספק את צורכיהם ולעמוד בקנה מידה המספק את רצונם. רבים מהם רווקים החוצים גילאים מאוחרים ולעיתים אף לא נישאים.
ידועים בעולם: מרתין לותר קינג, אריסטוטלס אונסיס, פדריקו פליני,
אנטון צ'כוב, בנג'מין פרנקלין, וידאל ששון, מוחמד עלי, אל קפונה, אדגר אלן פו, פלסידו דומינגו, כריסטיאן דיור, אמילי ווטסון, פיי דאנווי,
אורלנדו בלום, דני קיי, קווין קוסטנר, ג'ינה דייויס, ג'ים קארי, ארתה קית,דולי פרטון, ג'ניס צ'ופלין, שאדיי, דיויד לינץ', אמנדה פיט.
ידועים בארץ: חן יאני, שירה וילנסקי, ניר חכלילי, תמר קינן, עמי סמולארצ'יק, אלומה כהן, דורון מזר.

 

       הורוסקופ לשנת – 2018

 

 

AP775199324984-1280x960
שבתאי וטבעותיו.

      כללית:

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג מה: 21.12.17 בשעה  18.30 עם כניסת השמש למזל גדי.

הפעם ילידי מזל גדי תפגשו את כוכב שבתאי שליט מזל גדי במעלה האפס של מזל גדי. ממתין לכם.  בני מזל גדי מושפעים ישירות מכוכב שבתאי אמנם הם רגילים למהותו מרגע הלידה והם יחוו תחושה מוכרת של מפגש עם חבר ותיק אךל הוא בהחלט יעצב[כל אחד על פי המפה האישית שלו] את החיים של בני מזל גדי בשלוש שנים הקרובות[עד ה: 20.12.2020] . שבתאי  ישאיר חותם בשנים הקרובות על המזל שלכם כי בעזרתו ובגינו תוכלו לבצע תהליכי התפתחות משמעותיים,  כמו מעבר לסביבה חדשה, מעבר לתחומים  מקצועיים חדשים, בחירת תפקיד ציבורי או בניית מעמד אוטונומי עסקי  או התחלת חיים אישיים חדשים. מאידך הוא יכביד עליכם ויגרום לתחושת אחריות כבדה, רצינות וכבדות שעל חלקיכם היא תעיק אך בלי אותה תחושת חשיבות ורצינות קשה לבנות וליצור תבניות חדשות כדי לצמוח ולגדול. שבתאי יהיה משמעותי יותר בוודאי לאלה שנולדו בימים הראשונים של מזל גדי בין ה: 22.12 ועד 31.12 זה יהיה טווח השפעתו של כוכב שבתאי עד דצמבר 2018. בשנה הבאה[2019]  שבתאי ישפיע על יליד  בין ה: 1.1- 11.1 כך שאין הדבר אומר שילידי הקבוצה השנייה לא ירגישו בנוכחותו של שבתאי,  אך השפעותיו על הקבוצה השנייה תהיינה ניכרות יותר בשנת 2019 ועדיין מוקדם להרחיב על כך. אוראנוס האחראי על בית הכספים שלכם,  עובר באפריל למזל שור ובשנת 2019 יתבסס במזל שור ויטיב עם בני המזל כדי להשתחרר ממועקות כלכליות וקבלת תחושת חופש ועצמאות גדולה יותר. כוכב נפטון בדגים ויופיטר בעקרב יטיבו אתכם השנה בכל הנוגע לפן התקשורתי/חברתי ועם נושא התדמית שלכם. יום הולדתכם עדיין סובל מנסיגת מרקורי וההאטה שלאחריי תורגש עד סוף דצמבר 2017 אך כבר עם מעברו של כוכב במרקורי ב: 11.1.18 למזל גדי,  תרגישו שאתם צלולים/ברורים וממוקדי מטרות להתחיל את השנה היותר רצינית ומשמעותית שלכם. כוכב ונוס כבר במזל גדי מה: 25.12.2017 ותרגישו סוג של התמודדות עם נושאים חומריים ורגשיים באופן חד יותר ומקולף מקליפות של אשליות ופנטזיות. קשה יהיה להגדיר שנה זו כקלילה בלשון המעטה,  אבל לרבים מכם תהיה החלטה חשובה הקשורה בעיסוק/עבודה/מיקום/ דרך חיים וכשהמטרות עומדות מול עיניכם אין עליכם. אתם ידועים  כמסורים, מרוכזים,  נחושים ומתמידים. וכשצריך, מסוגלים לוותר על כל "הבלי החיים"  על מנת להשיג את מטרותיכם.

 

 

%d7%a8%d7%95%d7%91%d7%a0%d7%a1-%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%90%d7%aa-%d7%90%d7%97%d7%93-%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%95

קרונוס/סטורנוס -אוכל את אחד מילדיו על פי פטר פאול רובנס

סטורנוס[סטורן -שבתאי] הוא קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), , אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון. קרונוס/סטורנוס הוביל את המרד באביו אורנוס, ובעידוד אימו גאיה, סירס אותו באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם. בקללה אשר רבצה על קרונוס, אשר נאמרה על ידי הוריו, גאיה ואורנוס, נובא כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם, ויתפוס את מקומו כשליט האלים. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אשתו, ריה, סלדה מכך, וכאשר נולד בנו השישי, זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. כאשר גדל, רצה זאוס לנקום באביו על מעשיו. קרונוס/סטורנוס, שלא ידע שבנו חי, לקח אותו כאחד מעובדיו. זאוס שם שיקוי הקאה (תערובת חרדל ויין) בנקטר (משקה האלים) של קרונוס. כאשר שתה את הנקטר, הקיא קרונוס את כל בניו ובנותיו שבלע בעבר יחד עם האבן, אבן זו היא האומפלוס שבדלפי.

אהבה ויחסים:

שנת 2018 תהיה משמעותית לגבי מערכות יחסים.  מעברו של כוכב יופיטר מחודש אוקטובר [האחרון] למזל עקרב לבית החברתי של בני מזל גדי,  מזמן לפנויים היכרויות במהלך כל השנה ובמיוחד עד נובמבר  2018 היכרויות בעלי פוטנציאל רציני. כוכב שבתאי שליט המזל מסמל בכניסתו למזל גדי החלטות לטווח ארוך הקשורות בזוגיות. ביחסים קיימים, אם הם הבשילו הם עשויים להתכוון להתמסדות השנה,  במיוחד ילידי הקבוצה הראשונה אלה שנולדו בימים בין ה: 1.1-21.12 וביחסים קיימים שלא מטיבים עם בני המזל,  הם יהיו מסוגלים להחליט לשים קץ לקשר כדי לאפשר לעצמם חיים מדויקים יותר מבחינה רגשית.

במהלך תקופת יום הולדתכם ב: 25.12.17 כוכב ונוס עובר למזל גדי וקירבתו לשבתאי,  מבשרת על הכובד והרצינות לגבי עתיד היחסים והקשר,  או סיום יחסים שאינם מובילים לשום מקום. חודש ינואר 2018 מטיב עם פנויים והיכרויות במיוחד בימים בין ה: 5-1.1.2018 בכלל ינואר יהיה סוער רגשית. היכרויות משמעותיות ועליית מדרגה ביחסים צפויה בין ה: 17-11.2.18, ובין ה: 28-24.2.18, פנויים ייהנו ממפגשים רומנטיים בין ה: 8.4-1.4.18 וגם ביחסים קיימים,  תהיה מגמה של החלטה למסד יחסים או להעניק להם תוקף רשמי יותר. ימים מוצלחים להיכרויות והתאהבויות צפויים לפנויים בין ה: 30.4-14.4.18 . לפנויים ימים מוצלחים להיכרויות צפויים בין ה: 2.6-27.5.18, ימים מוצלחים להיכרויות משמעותיות יותר יהיו בימים בין ה: 1.7-26.6.18. היכרויות מרגשות צפויות בין ה: 15.7-11.7.2018 ובין ה: 29-25.7.18, מעבר ונוס ב: 9.9.2018 עד 1.10.18 למזל עקרב יטיב עם פנויים היכרויות והתאהבויות ויטיב עם מיסוד היחסים גם באופן סמלי מעבר לחיים משותפים או סמליות אחרת. דצמבר 2018 מוצלח מבחינה רגשית והשיאים יהיו בין ה: 31.12-12.12.2018.  

 

תקופות משבר:

 

בחודש ינואר 2018 יחסים בלתי יציבים,  עלולים להסתיים סופית בין ה: 15.1-6.1.18. מעברו של כוכב מאדים למזל גדי ב: 19.3.18 ומפגשו עם שבתאי לא יקלו על על שום תחום כי זו תקופה שד מאמץ מרוכז ליצור שינויים ולהילחם נגד קשיים רבים,  אלה מכם שלא מאושרים ביחסים ורוצים להיפרד,  היבטי מאדים עלולים להחיש את התהליכים במהלך חודש אפריל ובמיוחד בימים בין ה: 16.5-1.5.18. יחסים בלתי יציבים,  עלולים להיכנס למשבר רגשי עמוק בין ה: 26-20.5.18 או התרחקות כשלב אחד לפני הפרידה. סכנות פרידה תהיינה מוחשיות בימים בין ה: 8-2.6.18. ימים כבדים שמאיימים על יחסים יהיו בין 16-7.8.18. חזרת כוכב מאדים למזל גדי ב: 14.8.2018 עד 10.9.18 עלול לסיים יחסים באופן סופי.  

הנזיר
הנזיר-  קלף המסמל את כוחו של שבתאי-סטורן להתבודד,  לגרום לחשבון נפש,  ליצור צמיחה ולימוד פנימי אך גם לחוות תחושת בדידות ודכדוך. בני מזל גדי יעדיפו להיות לבד במקרים רבים.

 

עבודה וקריירה:

צפויה לכם שנה משמעותית אולי אפשר לכנותה גם גורלית בנושא העבודה.  כשרובכם הגדול אינו רואה את עצמו ממשיך באותו תפקיד/עבודה או מקום או שפשוט רבים מכם יהיו מוכנים ללכת הלאה כדי להיבנות כלכלית עם הסתכלות לטווח ארוך ובטוח יותר.. הנושא הכלכלי חשוב לכם במיוחד כדי לייצב את עצמכם ולעסוק במה שאתם הכי אוהבים. מעברו של כוכב שבתאי לאופק מזל גדי יחדד את הצורך שלכם לפנות את כל המיותר ולעסוק במה שבאמת  נכון ומדויק. כוכב שבתאי באופק המזל,  מסמל שינוי מהותי בחיים הסתכלות לטווח ארוך, התבוננות כלכלית  שעשויה לחבור לשינוי מקום מגורים,  או גם שינוי מקום העבודה שיכתיב שינויים שישפיעו על כל תחומי החיים שלך. כוכב שבתאי באופק המזל ישהה בשלישון הראשון עד דצמבר 2018 [יעבור שליש מהמזל] וישפיע בעיקר על ילידי תחילת המזל בין ה: 11.1-21.12. אם הייתם מספיק בוגרים בשנים בין 1988 עד לתחילת 1991  תזכרו בוודאי גם אז שינוי משמעותי . כמובן שלא ישוב אותו שינוי,  אבל לעיתים מעבר שבתאי מחודש מסמל סיום התקופה ההיא והתחלה חדשה אחרת,  עם ניסין וארגז כלים טוב יותר מכפי שהיה בשינוי הקודם. מעברו של כוכב מרקורי למזל גדי ומפגשו עם שבתאי כבר מה: 11.1.2018 מתחיל לזרוע את הזרעים לקראת שינויים והתחלות חדשות בעבודה. ינואר יהיה חודש מוצלח להרוויח בו יותר כסף או לעשות שיקולים כלכליים נכונים. עם זאת,  מעבר כוכב מאדים [מרס] למזל גדי ב: 17.3.2018 ושהותו במזל עד ה: 16.5.2018 יהיה קרדינלי ומשמעותי לגבי ביצוע השינויים עם מהמורות לא פשוטות וחששות כבדים. עדיין הקושי,  לא יסתיים אבל אולי הגרעין של הקושי יבוא לידי ביטוי בחודשיים אלה. כשכוכב מאדים עובר למזל דלי [הבית העוסק בכספים] ביוני 2018 וישהה שם חצי שנה כשחלק מהזמן הוא יהיה בנסיגה וישפיע על נושאים פיננסיים,  לעיתים מדובר ברצון לבנות אוטונמיה עצמאית,  או עסק כלכלי או השקעה פיננסית/חומרית . חודש אוגוסט 2018 יהיה חודש מתסכל ואולי מאכזב בציפיות שלכם ולכן אין ספק שזו שנה הכרוכה בתהליך בניה עמוק עם כל המשתמע מכך. ברם כבר מספטמבר 2018 מטיב עם בני המזל ועם תוצאות של מאמצים ברם,  הבנייה תימשך עד סוף שהותו של כוכב שבתאי במזל גדי דצמבר 2020 עם הקלות,  על פי מפת הלידה של כל בן מזל גדי. כוכב צדק יקל על ההשתלבות הכללית השנה ובניית התדמית שלכם. ושבתאי במרבית השנה הקרובה ייצב את הבנייה ואת התהליכים שאתם יוצרים, יוזמים. אוראנוס יקל על הזדמנויות כספיות כששנת 20-19 מטיבה יותר בנושא.


 

330px-polidoro_da_caravaggio_-_saturnus-thumb

תחריט מהמאה ה-16 של סטורן- קראבג'יו. –Polidoro da Caravaggio

סטורן (לטינית: Saturnus) הוא אל החקלאות והקציר במיתולוגיה הרומית. המיתולוגיה הרומית אימצה את דמותו של קרונוס, אך הוא מכונה בה בשם אחר – סטורנוס (שבתאי). בנוסף לסגולותיו הקודמות, היא הוסיפה לתכונותיו גם את השלטון על הזמן.

 

בריאות:

מזל גדי שולט על הבית העשירי– ונשלט ע"י הפלנטה שבתאי  – יסוד האדמה.  הבית העשירי שולט על שיאו הפיזיולוגי של האדם להגיע בחייו לבגרות ולכן שולט גם על תהליך הזדקנותו הפיזית הכוללת מחלות זקנה או משברים המוציאים את האדם ממעגל עבודתו. כוכב שבתאי שליט המזל אחראי על מצבי התכווצות, הרזייה התכופפות בעיות כרוניות [קרונוס-סאטורן] הזדקנות כללית.  מזל גדי שולט: על מערכת השלד והעצמות, כיס המרה, מפרקים, ברכיים, עור[יחד עם מאזניים] שיניים, שיער, כיס המרה. .

 לקבוצה הקרדינאלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- בריאותית . המתחים במזלות הקרדינאל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  הכליות דרך מזל מאזניים,  כיס כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי קרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזל גדי יעדיף את גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. ויעדיף לקבל טיפול שיסיים מהר את המחלה כדי לחזור לשגרה ולא לבזבז זמן בהחלמה ארוכה.

שנת 2018

מעברו של כוכב שבתאי למזל גדי יתבטא גם גופנית במודעות גדולה יותר להתבגרות וככל שהרגישות והחששות בנושא יגדלו,  כך הסיכוי שתשקיעו בתחום הפעילות, סדר חיים שונה כשיש לגוף/לבריאות מקום רחב יותר כנ"ל לבדיקות רפואיות[שאינכם אוהבים ללכת]  ולמשמעות המתקשרת לבלאי של הגוף, ירידת הסידן בעצמות, רגישות בגב ובשלד[ברכיים וטיפול בשיניים עור שיער] מודעות גופנית מטיבה מאוד אך אין ספק שתסבלו מעלייה בחששות/חרדות שכן שבתאי גורם לעיתים לעלייה בחרדות אך חרדות ממחלות או חולשות  לא מעידות על בעיה בריאותית אמיתית ולעיתים עשויות לעודד אכילה בריאה, פעילות פיזית והשלמת חסכים בגוף אולי בויטמינים או תוספים אחרים. כוכב שבתאי באופק המזל, שם דגש על הצורך בזקיפות קומה וטיפול בהתכווצות הגוף מומלץ פילאטיס ויוגה כדי למתוח את הגוף ולא להיכנע לרפיון ופעילות המחזקת לב וריאה. כוכב אוראנוס במזל שור מחודשים אפריל-מאי 2018 עלול להשפיע על נושאים הורמונאליים[בלוטת התריס]  במיוחד אצל נשים וכדאי להיבדק אם אין הפרת איזון הורמונאלי ומחסור בכלל. מומלץ למצוא יותר זמן למנוחה אמיתית ולהתנתק מרעשי רקע כדי ליצור סביבה נטולת מתחים. אך גם לגבי תזונה,  לשים לב לנטייה לבעיות בכיס המרה/כולסטרול ולהפחית שומנים וסוכרים. אכילה מועטה כולל הפחתת תיבול מטיבה עם בני המזל עם דגש על ירקות ירוקים ומינרלים.


%d7%92%d7%93%d7%99

Guillermo Contreras saved to Magia – מזל גדי בין המאה ה: 16-15. ספר השעות.

כסף וחומר:

 

ייתכן שיהיה אפשר להכתיר את השנה הקרובה,  עם התקדמות חומרית טובה אך עם הוצאות גדולות. ייתכן שמדובר בהשקעה שכרוכה בהוצאות גדולות  כמו עסק או עצמאות בכל צורה,  וייתכן שההוצאות יתקשרו למגורים/בניית בית מעבר למדינה אחרת. חודשים ינואר פברואר 2018 מגדילות את השכר או את ההכנסות באופן בולט יותר יחסית. אך מחודש מרץ יש עיסוק גדול בבית /מעבר מקום /השקעה בנכס שיגבה ויתבע הוצאות גדולות יחסית. אך כבר מאפריל מה: 21.4 תהיה עלייה בהכנסות ובהזדמנויות לצמוח רק שבחודש מאי מה: 17.5 כשכוכב מאדים עובר לבית הכספים  וביוני יגדלו ההוצאות והתסכולים איתם  אך מיולי יחול שיפור משמעותי בהכנסות ובהזדמנויות לקבל כספים מפיצויים, מנושאי חוק ומשפט ואף מההצלחות בעבודה. חודש ספטמבר 2018 יטיב מאוד עם הכנסותיכם ועם ההזדמנויות לצמוח חומרית באופן משמעותי. אולי תקבלו עבודה או פרויקט משמעותי כלכלית ואם הנכם עצמאים תיהנו מתקופה מוצלחת יותר פיננסית. חודש דצמבר 2018  יהיה מוצלח בימים בין ה: 20-14.12.2018. ובין ה: 31.11-27.11.2018, לקראת 2019 אתם צועדים כלכלית למעמד יציב יותר.

%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%97%d7%99%d7%98%d7%94-%d7%95%d7%94%d7%97%d7%a7%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%aa

 

סטורנוס מטבעות שנוצרו בשנת 104 לפני הספירה על שם פוליטיקאי רומי בשם:  Lucius Appuleius Saturninus שהקדיש חינם גרגירי חיטה וקמח  לעניים – מטבעות המסמלות את סטורנוס אל החקלאות- התמורה עבור קמח, חיטה ולחם.

 

טיפ:

כוכב צדק השנה יטיב עם בני מזל גדי הוא ישהה בבית העוסק בתדמית שלכם ובנושאים החברתיים- ציבוריים ואלה מכם שיבחרו בתפקיד ציבורי, יוכלו ליהנות משיפור התדמית ותחושה של פופולריות מתגברת. גם לאלה מכם שעוברים למקום חדש,  תיהנו מהשתלבות מהירה יותר. היבטיו של כוכב צדק בכל מהלך שנת 2018 טובים עם כוכב פלוטו ויעזרו בכל הקשור להתחלות חדשות,  הסתגלות טובה יותר והיבטים מוצלחים כלכלית. כוכב אוראנוס ישהה בשנה האחרונה שלו במהלך 2018 בבית הקשור למגורים ואלה שתכננו לעזוב בית, סביבה עיר מדינה יוכלו עד מרץ 2019 לבצע את השינוי ולהגשים איזה חלום או כמיהה ארוכת ימים. עם זאת,  אוראנוס בבית זה בהחלט מסמל שינויים מפתיעים במרקם יחסי המשפחה,  עזיבת ילדים את הבית,  הורים,  או מכירת נכס באיזו החלטה מפתיעה הקשורה בקבלת עבודה או תפקיד שעלול לאלץ אתכם לעשות שינוי לא מתוכנן. סך הכל שנה עם תהליכים עמוקים ותהיינה לכם העוצמות הדרושות לנהל את השינוי בהצלחה. המתחים כתוצאה מהשינויים יהיו גדולים ומומלץ לשמור על שגרת אכילה ופעילות פיזית מסודרת כדי להטיב עם הבריאות ולהיות מלאי אנרגיה לקראת החדש והשונה שממתין לכם השנה.


 

 מאמרים על שבתאי :

 

כוכב שבתאי שליט מזל גדי מגיע למזל גדי לשלוש שנים -איך ישפיע על בני המזל ועל שאר המזלות

 

נסיגות כוכבים, ליקויי שמש ירח, ירח שחור – טבלה קלנדרית.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     17.12.2017