מזל גדי – הורוסקופ לשנת 2019


יסוד: אדמה
קבוצה:קרדינל[עיקרית]
בית: 10 [בית הקריירה]
פלנטה: שבתאי


3 תתי קבוצות

הקבוצה ראשונה
בין ה- 31.12-21.12

מושפעים בעיקר מכוכב שבתאי. רציניים, אחראיים ובלתי נלאים בכל הנוגע לחריצות.  מופנמות רגשית. ילדותם בדרך כלל קשה. הם נוטלים בשלב מוקדם אחריות בהשגחה על בני משפחה צעירים או הורה חולה, ולעיתים יוצאים לעבוד בגיל צעיר יחסית. עם זאת, יש להם כושר ריכוז גבוה והם שאפתנים, חומריים וזקוקים לביטחון בחיים. מוכשרים בתחומי המדע, אך בכל תחום שיבחרו ימריאו גבוה. בעלי "ראש גדול", והסביבה נותנת בהם אמון. מקצתם עוסקים בתחומי כספים, קבלנות, ביטוח ועבודות שהחלק האפרורי והרוטיני בהן גדול. עם זאת, יש להם הומור ויכולת אירונית שהופכת אותם לעיתים לאמנים. כוח הסבל שלהם הוא שם דבר.
פסיכולוגית: שבתאי משפיע על בגרות טרם עת [parental child], עם השלכות פסימיות עד נטייה לדכאונות, מלנכוליה, מניה דפרסיה. בני המזל מכילים חברויות מצומצמות האמורות לעמוד במבחן הזמן, והם יצפו לאמינות ודיסקרטיות גבוהות.  הם אף עשויים לגלות חשדנות יתירה עד פראנויה והסתגרות מוחלטת. אין ספק ששבתאי כפלנטה המסמלת גבולות מטיבה עם הגדיים בעמידה במצבי לחץ ותחת תנאים קשים, ולכן כושר הסבל שלהם לטווח ארוך כמעט בלתי מוגבל. הם לא יודו כי קשה להם ויסחבו לעיתים מעבר ליכולת האנושית. נוטים להתחזק עם השנים.
בעלי חוש ההומור שביניהם יבחרו בהומור שחור וציני עד מאוד. בתקופות מסויימות בחייהם הם יתבודדו ויתרחקו מכולם. גם בתבנית משפחתית הם נוטים להסתגרות ולעיתים עסוקים בדאגות טרם עת ובספקולציות שליליות על מה שעתיד להתרחש.
מראה חיצוני:בדרך כלל בעלי מראה נוקשה, פנים מחודדות, בעיקר באזור הסנטר, בהירי עיניים ואינם גבוהים במיוחד.
בריאות: נטייה לבעיות בשלד, ברכיים, חניכיים, בעיות עור[מחלות הנובעות ממתחים כמו פסוריאזיס ויובש בעור] כיב קיבה, שוב חומציות גבוהה הנובעת ממתחים גדולים שהם נוטים להעמיס על עצמם.שבתאי אחראי על מחלות כרוניות ועל קושי להיפטר מהבעיות.
אהבה: בדרך כלל לא מתאהבים מהר,אך כשזה קורה הם נוטים להיות יציבים רגשית. הם בררנים מאוד. נוטים לשמרנות בבחירת בני זוג. הם זקוקים לבני  זוג אמינים וחבריים וכאלה שהם יוכלו "לישון בשקט" לצידם. מתקשים בפרידות ולעיתים נושאים את מושא אהבתם הראשון לכל חייהם.  ביחסים, טוענים נגדם שהם לא מפגינים את רגשותיהם די, ולעיתים הם טכניים מדי. יחד עם זאת הם זקוקים לקשר יציב לאורך זמן. ולאוירה ביתית. הם יושבי בית ועם השנים ממעטים לצאת ולהתרועע. במערכות יחסים ארוכות ויציבות הם "נפתחים" רגשית במהלך השנים.
ידועים מהעולם: ראלף פיינס, קרלה ברוני, ריקי מרטין, סיסי ספייסיק, אנני לנוקס, דיידו, ז'ראר דפרדייה, דנזל וושינגטון, ג'וד לאו, טרייסי  אולמן, אנתוני הופקינס, בן קינגסלי, ואל קילמר.
ידועים מהארץ: דני רובס, יהודה פוליקר, אלי ישי, גלית לוי, בקי גריפין, יהורם גאון, חן שילוני, גלי עטרי, לימור גולדשטיין, קלרה חורי, פנינה רוזנבלום, יעל בן דב, טוביה צפיר.

הקבוצה השניה

ילידי 10.1-1.1
מושפעים משבתאי אך גם מוונוס, המיטיב עם היכולות שלהם, מעניק קסם לאישיותם וגורם לסביבה לאהוב אותם ביתר קלות. הם אסתטיים, נבונים, יציבים וזקוקים לקשרים זוגיים תומכים וחבריים. רואים את המשפחתיות כערך עליון, וכך גם הצורך לדאוג למשפחה ולתמוך בה כלכלית. בעלי כישורים אמנותיים, ורגישותם גבוהה. חרדים לדימוים העצמי. נוטים להיות מופנמים רגשית,ביישנים,  אך משדרים חום ונעימות לסביבה. חרוצים ואינם סוטים מדרכם הברורה. נוטים להפנים דאגות ורגשות שליליים. חווים לעיתים קרובות יותר חווית בדידות. מתקשים בפרידות. בעלי כישורים מוזיקליים.
מראה חיצוני: בעלי פנים רבות הבעה. גבוהים יחסית, נוטים להקרין חמימות וחברותיות רבה יחסית לגדי המצוי.
בריאות: נוטים לרגישות יתר בגב, באזור השכמות והצוואר. מיתרי הקול רגישים, וכך גם בלוטת התריס. זקוקים לתנאים פיזיים יציבים, חוסר איזון והפרתו יגרמו להם להסתגרות עד כדי דיכאון. יש נטייה לשומנים בכלי הדם והם אמורים להקפיד על תזונה מאוזנת במיוחד.
פסיכולוגית: נטיה להרגיש בדידות ביתר שאת. מתמודדים קשה עם חרדות בתחום הרכוש והכסף וזקוקים לביטחון כלכלי שלעיתים גובל בחווית עוני למרות שריאלית לא כך המצב. רגישים לתדמית ועסוקים מאוד בלהסתיר חולשות ולהבליט את הפן החביב והחברתי. מתקשים לעבור פרידות ושינויים מכל סוג. כל שינוי מאיים על בטחונם האישי. הם לא נוטים לשתף את האחרים בקושי הזה.שמרנים ובדרך כלל דתיים או מסורתיים, ונוטים להיות קשורים לעבר ולהתגעגע למה שהיה.
ידועים בעולם: ג'ובראן חליל ג'ובראן,אומברטו אקו, ריצ'ארד ניקסון, סטיבן הוקינג, מיכאל שומאכר, המלך חואן קרלוס, ניקולס קייג', דיאן קיטון, רוברט דובאל, קובה גודינג, אלביס פרסלי, דיויד בואי, שירלי בייסי, ג'ימי פייג', מייקל סטייפ, כריסטי טרלינגטון, רוד סטיוארט,
ידועים בארץ: אריק איינשטיין,איה כורם, רן דנקנר, אושרי כהן, איתן אורבך, אורן שבו.

הקבוצה השלישית
בין ה- 21.1-11.1
קבוצה זו מושפעת משבתאי אך גם ממרקורי. צעירים ברוחם, נוטים לקלילות וגם פרפקציוניסטים, בעלי ביקורת עצמית חמורה ומשלמים על כך מחיר. תקשורתיים, בעלי יכולת ומיומנויות טכניות גבוהות, אנשי מקצוע מעולים, בעלי רגישות גדולה לשמם הטוב, יצירתיים ויודעים להסתדר ולאלתר בכל מצב, חריפים, אנליטיים, מתקשים לקחת אחריות גדולה בתחום הזוגי, דוחים קשרים מחייבים מדי, ונוטים להינשא מאוחר יותר כתוצאה מכך. ביקורתיים מאוד לגבי ערכים ודרישותיהם מהאחרים לא פחות ממה שהם דורשים מעצמם. הם קולטים בהרף עין את התמונה הגדולה. נוטים להקפיד ולעיתים אנשים מתקשים לעמוד מול דרישותיהם לשלמות. משתעממים בקלות ודורשים מעצמם הרבה.
מראה חיצוני: מראה פנים צעיר, מקרינים חיוניות, מהירות וחדות  בהתנהלותם. הם מהירי תנועה ובעלי קורדינציה גבוהה. גבוהים ונוטים לרזון בגיל צעיר.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות גב ושדרה, עקמת ומחוייבים לישיבה נכונה. רגישות גבוהה בקיבה עם נטייה לאולקוס אך גם לדלקות היכולות להתפתח מחומציות ואכילה לא בריאה. הם אמורים להימנע מצריכת סוכרים גבוהה ומשתיית אלכוהול. המעי הדק והגס רגישים יותר ומומלץ לאכול מזון המתעכל בקלות.
פסיכולוגית: הם נוטים להפריז בביקורת עצמית מתוך תסביך שלמות ונטייה למצוא פגמים בקלות ולהאשים את עצמם. הם נוטים להרגיש 'לא בסדר'  ולהתנצל ולהרגיש מייד חייבים. הצורך שלהם להצליח ולהיות מקובלים דוחף אותם ביתר שאת להפגין יכולות ומצליחנות. הם מתבגרים לאט יותר משאר הקבוצות, ולכן דוחים את נטילת המחויבות למשפחה לתקופה מאוחרת יותר, בעיקר כשהם לומדים להבין עד כמה קשה להם לספק את צורכיהם ולעמוד בקנה מידה המספק את רצונם. רבים מהם רווקים החוצים גילאים מאוחרים ולעיתים אף לא נישאים.
ידועים בעולם: מרתין לותר קינג, אריסטוטלס אונסיס, פדריקו פליני,
אנטון צ'כוב, בנג'מין פרנקלין, וידאל ששון, מוחמד עלי, אל קפונה, אדגר אלן פו, פלסידו דומינגו, כריסטיאן דיור, אמילי ווטסון, פיי דאנווי,
אורלנדו בלום, דני קיי, קווין קוסטנר, ג'ינה דייויס, ג'ים קארי, ארתה קית,דולי פרטון, ג'ניס צ'ופלין, שאדיי, דיויד לינץ', אמנדה פיט.
ידועים בארץ: חן יאני, שירה וילנסקי, ניר חכלילי, תמר קינן, עמי סמולארצ'יק, אלומה כהן, דורון מזר.

 

     הורוסקופ לשנת 2019

 

 

AP775199324984-1280x960
שבתאי וטבעותיו.

      כללית:

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג מחצות : כשהיממה של ה: 22.12.18 מתחילה. השמש שלכם בגדי תפגוש בדיוק בתאריך ה:  31.12 בכוכב שבתאי. המפגש ביניהם מחזק את ההבנה ואת התמונה הריאלית שלכם לגבי עצמכם וגורם להתפכחות ההרגשה עלולה להיות כבדה כי המציאות לא בהכרח ורודה ואתם נוטים לדאוג תמיד ולחשוש מפני הבאות. עם זאת, מפגש חשוב זה מחדד את המטרות, ההחלטות ואת הצעדים המעשיים שתנקטו. שבתאי ישהה במזל גדי עד דצמבר 2020. . ילידי הקבוצה הראשונה  בין ה: 31.12-22.12 חוו וחווים בשנת 2018 את נוכחות שבתאי בקרבת השמש שלהם וכבר מינואר הקרוב שבתאי עובר לקבוצה הבאה בעשירון השני של מזל גדי וישפיע באופן בולט יותר על ילידי 31.12 ועד 11.1. אין סיבה לחשוש מדי משבתאי אומנם הוא מקשה ומציב אתגרים לא פשוטים לעבור אותם אך כל מי שחי לפני 30 שנה כששבתאי היה בפעם האחרונה במזל גדי [בשנים בין נובמבר 1988 ועד פברואר 1991] והגיע עד הלום יוכל לעבור את המשוכות והמהמורות ברמת הקשיים.  באופן החיובי תצריך לזכור ששבתאי קיבל תפקיד חשוב בחיינו ובלעדי השפעתו אנחנו כעשב השדה.  שבתאי אחראי על ההתבגרות, הכרונולוגיה של חיינו והתקדמות שלנו בחיים בזכות קבלת חומרי בנייה, לימוד וארגז כלים מעשי המשמש אותנו לבנות ולהיבנות באופן יסודי ואיתן החל מתחום הקריירה דרך ביסוס הכלכלי למשך  ה:30 שנה הבאות. בן מזל גדי  באופן טבעי רגיל להשפעת שבתאי על המזל שלו כך שגם אם תרגישו סוג של כבדות או מועקה שבתאי הרבה פעמים מגיע בתפקיד של פעמון השכמה לעבור לשלב העשייה למרות האחריות המרתיעה שתרבוץ עליכם ביתר שאת. ילידי הקבוצה השלישית שנולדו בין ה: 20.1-11.1 חווים את נוכחות פלוטו כבר מחודש ינואר 2019 ובמהלך כל שנת 2019 ושבתאי ישפיע עליהם במיוחד מינואר 2020 עד דצמבר 2020. פלוטו בהשפעתו מסיים תקופה ועוזר לפתוח תקופה חדשה החל מהתחום האישי ועד נושא הקריירה  והכסף.

הכוכבים שבתאי ופלוטו נפגשים כבר ממרץ 2019 [מלבד התרחקות בין אוגוסט לאוקטובר 2019] מפגש שקורה אחת ל:36-5 שנה. פעם האחרונה הם נפגשו היה במזל מאזניים בינואר 1982 והיו בצמידות [הלוך ושוב] עד אוקטובר 1983. המפגש מסמל בניית התחלות חדשות תוך כדי קשיים רבים ולא מעט תסכולים אך לבנייה עצמה יש חשיבות עצומה לטווח הארוך ולתחושת ניצחון הרוח והחומר כשזה מסתיים. המפגש הפעם במזל גדי והוא יימשך בין מרץ 2019 עד לנובמבר 2020 -ו[על מפגש שנת 2020  יסופר, ביום הולדת הבא.]

מפגש כוכבים של שבתאי ופלוטו במזל גדי,   יגרום לכם להבין שאינכם יכולים להשאיר בעיות לאחרים ותצטרכו לפתור כל סוגיה בעצמכם.  המפגש ביניהם לא פעם יגרום לכם לתחושת תסכולים בגין הזמן שלוקח לכל תהליך לקרות ולהסתיים,  אתם תעבדו עקב לצד אגודל לעיתים באופן סיזיפי כדי להגיע לתוצאות. אך במבט במבט של פרספקטיבה כבר בשנת 2021 תהיו מרוצים מהתוצאות. בסופו של דבר תשכחו את הדם יזע ודמעות שהתהליך גבה מכם בגין התוצאות החשובות .

כוכב אוראנוס במזל שור ישפיע באופן מפתיע על ילידי ה-7 ימים הראשונים של בני מזל גדי. השפעתו עשויה להיות מטיבה לנושאים כמו התאהבות,  הרחבת המשפחה, אימוץ ילדים בעלי חיים, יצירתיות  בין פברואר לאפריל הקרובים. מאדים בתקופת יום ההולדת ממוקם במזל דגים ומטיב עם שינויים בתחומים תקשורתיים אך כבר מחודש מתחילת ינואר הוא עובר למזל טלה ומשפיע על נושאי משפחה, בית ושינוי מקום מגורים או שיפוץ הבית עד אמצע פברואר. ב: 6.1.19 יש ליקוי חמה חלקי במזל גדי [לא ייראה בישראל אך ישפיע על כולם] ייתכן שהימים לפני ואחריו תרגישו קושי גדול יותר אבל מעברו של מרקורי למזל גדי יטיב עם החלטות של עבודה ונסיעה וכבר מאמצע ינואר הוא יטיב אתכם. ושינויים שאתם מכוונים עם העבודה יתרחשו עד סוף ינואר. גם רגשית מעברו של ונוס ב: 3.2.19 למזל גדי ישחרר אתכם מתחושת בדידות ומועקות. כוכב צדק ישהה עד דצמבר 2019 במזל קשת במיקום שמרחיב את העיסוק בנושאים נפשיים/טיפוליים והרבה חשבונות נפש. ביום הולדתכם דצמבר 2019 צדק מגיע למזל גדי ובנושאים שהתקשיתם השנה הוא ייצור הזדמנויות של התחלות.

%d7%a8%d7%95%d7%91%d7%a0%d7%a1-%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%90%d7%aa-%d7%90%d7%97%d7%93-%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%95

קרונוס/סטורנוס -אוכל את אחד מילדיו על פי פטר פאול רובנס   –סטורנוס[סטורן -שבתאי] הוא קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), , אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון. קרונוס/סטורנוס הוביל את המרד באביו אורנוס, ובעידוד אימו גאיה, סירס אותו באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם. בקללה אשר רבצה על קרונוס, אשר נאמרה על ידי הוריו, גאיה ואורנוס, נובא כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם, ויתפוס את מקומו כשליט האלים. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אשתו, ריה, סלדה מכך, וכאשר נולד בנו השישי, זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. כאשר גדל, רצה זאוס לנקום באביו על מעשיו. קרונוס/סטורנוס, שלא ידע שבנו חי, לקח אותו כאחד מעובדיו. זאוס שם שיקוי הקאה (תערובת חרדל ויין) בנקטר (משקה האלים) של קרונוס. כאשר שתה את הנקטר, הקיא קרונוס את כל בניו ובנותיו שבלע בעבר יחד עם האבן, אבן זו היא האומפלוס שבדלפי.

אהבה ויחסים:

ילידי המזל נוטים להיות סולידיים בנושא מערכות יחסיים מונוגאמיים שזקוקים לזוגיות קבועה, מסודרת המעניקה שלווה, ביטחון יחסי חברות אמינים. זה לא סוד שבני המזל נוטים להרגיש לעיתים קרובות תחושת בדידות מעברו של שבתאי למזל גדי מחזק את תחושת הבדידות ולכן הוא מחזק הצורך בבניית קשר רציני ובמיסוד קשרים קיימים. נפטון הפלנטה המתקשר ליכולת להתאהב מקרינה היבט חיובי לילדי מזל גדי בשנים אלה השנה במיוחד לילידי העשירון המרכזי . נוכחות ונוס החודש במזל עקרב מטיב עם הפנויים בהיכרויות ובהזדמנויות לבסס קשרים קיימים. מעבר ונוס למזל גדי בב: 3.2.19 יטיב עם בני המזל היכרויות חיזורים במיוחד באמצע פברואר.  בינן ה: 27.3 ועד ה: 20.4.19 צפויים ימים של התקרבות ביחסים והזדמנויות להיכרויות מרגשות.  ימים מוצלחים למפגשים רומנטיים עם מעבר ונוס לבית האהבות שלכם בימים  בין ה: 26.5 ועד ה: 4.6.19. מעבר ונוס לבית הזוגיות במזל סרטן מה: 5.7.19 מטיב עם נושא החיזורים והזדמנויות ליצור חוויות רגשיות חיוביות ואף מרגשות.  מעבר ונוס למזל בתולה מה: 18.8.19 מטיב עם נסיעות וירח דבש עד אמצע חודש ספטמבר  ולפנויים היכרויות במהלך נסיעות או דרך הרשתות החברתיות. מעברם של ונוס ומרקורי למזל עקרב באוקטובר 2019 מטיב עם הזדמנויות להיכרויות דרך אירועים חברתיים וחיי חברה מוצלחים יותר. מעבר ונוס למזל גדי ב: צ26.11.2019 מטיב עם מצבכם הרגשי וההזדמנויות להתחיל ברומנים כשכוכב יופיטר[צדק] מגיע למזל גדי כדי לבשר על התחלות חדשות משמעותיות כבר מה: 3.12 למשך שנה שלמה.

תקופות משבר:

 סוף פברואר 2019 בין ה: 1.3-23.2.2018 צפויים משברים ימים של פרידות באבחה חדה. בין ה: 9-1.5.19 היבטים של משברים ביחסים אכזבות רגשיות והתרחקות עד כדי פרידה. מעבר מאדים למזל סרטן לבית הזוגיות שלכם מה: 17.5.19 ועד ה: 2.7.19 עלול לגרום למתחים ויחסים לא יציבים עלולים להסתיים במהלך תקופה זו.

 

הנזיר
הנזיר-  קלף המסמל את כוחו של שבתאי-סטורן להתבודד,  לגרום לחשבון נפש,  ליצור צמיחה ולימוד פנימי אך גם לחוות תחושת בדידות ודכדוך. בני מזל גדי יעדיפו להיות לבד במקרים רבים.

 

עבודה וקריירה:

בתחום העבודה והקריירה נוכחות שבתאי ופלוטו במזל גדי יעזרו לכם שכן אמנם פלוטו משנת 2008 נוכח במזל גדי ולחלק מכם הוא "עזר" לפרק עבודה ישנה, אולי להפסיד כספים לפרוש מעיסוק בתחום אחד ולעבור לתחום אחר השנה הוא עובר לעשירון האחרון של בני מזל גדי שנולדו בין ה: 21.1-11.1. לרבים אחרים מבני מזל גדי  זו בעצם הזדמנות לעזוב ולהיפרד  ממקצוע, עיסוק תחום אחרי הרבה שנים ולהתחדש בתחום ועיסוק חדשים. לעיתים חלקיכם ירגיש איום פיננסי כתוצאה מכך אבל כבני מזל גדי גם כשמצבכם יציב אתם תמיד תפגינו זהירות חששות ולעיתים חרדות מפני ימים של "חורף קר" או מפני מחסור במצבים של חולשה. שבתאי יעזור לבנות את התבנית החדשה לאלה שעוברים לתחום חדש מהמסד עד הטפחות. לרבים אחרים תהיה התקדמות בהיררכיה ועליית מדרגה ברמת האחריות אולי גם נטל אבל עם סיפוק בעשייה. מעברו של מרקורי למזל גדי בתחילת ינואר ב: 6.1 במיוחד כשביום זה מתרחש ליקוי חמה חלקי במזל גדי השפעותיו הלוחצות  ימשכו עד ה:15.1.19ייתכנו אירועים ומצבים שידחפו אתכם סופית לעזוב ליצור מפנה ולעשות החלטות עתידיות. ומפגשו של מרקורי  עם שבתאי עד ה: 15.1.19 מסמל מפנה חשוב וגורלי בנושא העבודה וייתכן שרק בעוד כמה חודשים תוכלו להתחבר לרגעים אלה ולהבין למה הם היו משמעותיים. מפגשו של מרקורי עם פלוטו בגדי כבר מאמצע ינואר ועד ה: 20.1 מחזק את האופציה לסוף תקופה ועד סוף ינואר להתחלה חדשה. סוף מרץ ובחודש אפריל מטיב עם התקשורת שלכם מפגשים כושר שכנוע והזדמנויות ללמוד/השתלמויות מקצועיות . אמצע מאי מטיב עם היוצרים והיצירתיים שביניכם. ויוני חודש בעייתי בכל הנוגע לשותפויות ושיתופי פעולה. לעומת זאת עם מעבר מרקורי שמש ונוס ומאדים בסוף אוגוסט 2019 למזל בתולה לבית העוסק אצלכם בנושאי  עבודה עם חו"ל מיזמים חדשים והישגים הפותחים דלתות חדשות יסייע בידיכם לשדרג את מעמדכם בקריירה עד תחילת אוקטובר 2019. אמצע אוקטובר מעצים את מעמדכם החברתי ואת המוניטין המקצועי שלכם ולקראת תחילת דצמבר מעברו ש יופיטר[צדק] למזל גדי מבטיח התחלות משמעותיות בעבודה, התחלה חדשה של קריירה, לימודי תואר או נסיעה לתקופה מסוימת . מפגש שבתאי פלוטו כפי שכבר הוזכר בפתיח התחזית הכללית יעזור לכם לתכנן התחלות ובניית הביטחון הכלכלי לשנים הקרובות. הסוד יהיה לעבוד לאט ביסודיות ובבטחה לעומת זאת תבינו שאינכם יכולים לסמוך על אף אחד ותצטרכו בעצמכם למצוא פתרונות ולוודא כל מהלך. למרות שיהיו לא מעט רגעי תסכול שצמידות זאת מעוררת התוצאה תשתלם בסופה. שיאו של מפגש זה בין שבתאי ופלוטו  יגיע בינואר 2020 אך זה כבר יהיה בהורוסקופ דצמבר 2019.  

 

 

330px-polidoro_da_caravaggio_-_saturnus-thumb

תחריט מהמאה ה-16 של סטורן- קראבג'יו. –Polidoro da Caravaggio – סטורן (לטינית: Saturnus) הוא אל החקלאות והקציר במיתולוגיה הרומית. המיתולוגיה הרומית אימצה את דמותו של קרונוס, אך הוא מכונה בה בשם אחר – סטורנוס (שבתאי). בנוסף לסגולותיו הקודמות, היא הוסיפה לתכונותיו גם את השלטון על הזמן.

בריאות בני מזל גדי:

מזל גדי שולט על הבית העשירי ונשלט ע"י הפלנטה שבתאי  – יסוד האדמההבית העשירי נשלט על ידי שבתאי הכוכב המסמל את שיא בשלותו של האדם וההגעה לשיא בשלותו. שלאחריו מתחיל תהליך ההזדקנות. הבית העשירי שולט על שיאו הפיזיולוגי של האדם להגיע בחייו לבגרות ולכן שולט גם על תהליך הזדקנותו הפיזית המושג לפרוש בשיא. כוכב שבתאי שליט המזל אחראי על מצבי התכווצות, הרזייה התכופפות בעיות כרוניות

 האחראי על הזמן -סטורן] הזדקנות כללית- קרונוס- האחראי על הזמן ].  מזל גדי שולט: על מערכת השלד והעצמות, כיס המרה, מפרקים, ברכיים, עור[יחד עם מאזניים] שיניים, שיער, כיס המרה. . .

 לקבוצה הקרדינאלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- בריאותית . המתחים במזלות הקרדינאל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  הכליות דרך מזל מאזניים,  כיס כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי קרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזל גדי יעדיף את גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. ויעדיף לקבל טיפול שיסיים מהר את המחלה כדי לחזור לשגרה ולא לבזבז זמן בהחלמה ארוכה.

בריאות בשנת 2019

שבתאי בשנת 2019 פוגש את פלוטו וממשיך איתו לשנת 2020 [רק בחודשים אוגוסט-ספטמבר וקצת מאוקטובר הם לא יהיו צמודים] צמידות זו לא נחשבת למטיבה עם הגב התחתון ועם המעי הגס/בלוטת הערמונית ותחושה של הגוף המתבגר.  כמובן שצריך יהיה לבדוק ולדאוג אם יש מחסור בסידן ולבדיקות הורמונאליות.מיקומו של אוראנוס בבית החמישי האחראי על לב-לחץ דם ונושאים הורמונאליים כמו בלוטת התריס והתחומים הגניקולוגיים של נשים יסבול מרגישות גדולה יותר ומומלצות בדיקות. כוכב צדק ישהה בבית ה: 12 הבית המתקשר למצבים נפשיים יותר הרחבת הבית על ידי יופיטר יתאים לטיפול פסיכולוגי ובכלל עיסוק בטיפולים הבנת התת מודע מדיטציה ויצירת פתרונות של שלוות נפש. החודשים עד פברואר 2019 מגבירים את הצורך לעסוק בהבנת העצמי וטיפול פיזי נפשי. רגישות נוספת תורגש בחודש יוני 2019 כשמאדים יהיה מול שבתאי ורף התסכולים והמאמצים הפיזיים עלול להיות גבוה עם הזדקקות לנוח ולשמור על עצמכם.  וביולי התסכולים הרגשיים/נפשיים של שבתאי פלוטו בגדי מול ונוס ושמש בסרטן עלולים לגרום לכם אובדן שליטה מתח כגבוה ונטייה גבוהה יותר להתפרצויות דבר  שאינכם אוהבים באופן מובהק זה לאבד שליטה. . רגישות נוספת בגב ואולי נטייה להתקררויות תתגבר מספטמבר לכיוון אוקטובר אך כבר בנובמבר תחזרו לעצמכם. ושוב בינואר 2020. [עוד ידובר על כך בהורוסקופ דצמבר 2019]

 

 

%d7%92%d7%93%d7%99

Guillermo Contreras saved to Magia – מזל גדי בין המאה ה: 16-15. ספר השעות.

כסף וחומר:

שנת 2019 תטיב עם בני מזל גדי בהדרגה וביסודיות. דלי הוא בית הכספים הטבעי של בני מזל גדי ואוראנוס שליטו ישהה כשש שנים נוספות במזל שור המצוי בבית מ5 [הבית המתקשר גם להשקעות והימורים] ביחסים הרמוניים עם בני מזל גדי ולכן בהדרגה מחודש אפריל ההיבטים יטיבו עם שבתאי וצפויה עליה הדרגתית שקולה ומחושבת במיוחד לילידי הימים הראשונים של בני מזל גדי  עם זאת בינואר 2019 עם מעברה של השמש לבית הכספים יחד עם מרקורי יטיבו עם העלאה בשכר והזדמנויות לשיפור שיתעצמו עם מעבר ונוס לבית הכספים ב: 1.2.2019 באמצע מרץ כניסת כסף בלתי צפויה בגודל או בכלל. מאי חודש של רווחים מהשקעות והזדמנויות לשיפור במצב הכלכלי. יולי תחילת אוגוסט תסכולים וחששות בתחומים הפיננסיים. הכנסות והזדמנויות להעלאה צפויות מאמצע אוגוסט ספטמבר 2019 . הוצאות רבות באוקטובר נובמבר 2019 אך כבר בדצמבר בתקופת יום הולדתכם ונוס מגיע לביקור בבית הכספים שלכם ויטיב אתכם במהלך דצמבר ינואר 2020. צמידות שבתאי פלוטו בגדי לא ישחרר כסף בקלות יגרום לכם להיות זהירים כי תרגישו שגם אם יש העלאה ועלייה הכל פועל לאט.

%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%97%d7%99%d7%98%d7%94-%d7%95%d7%94%d7%97%d7%a7%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%aa

 

סטורנוס מטבעות שנוצרו בשנת 104 לפני הספירה על שם פוליטיקאי רומי בשם:  Lucius Appuleius Saturninus שהקדיש חינם גרגירי חיטה וקמח  לעניים – מטבעות המסמלות את סטורנוס אל החקלאות- התמורה עבור קמח, חיטה ולחם.

 

שונות:

שנת 2019 היא שנה רצינית גורמת לכם להבין שאתם נוטלים שליטת מאלף עד תו בכל תחומי חייכם. שבתאי מחד מייצר התייצבות אך אי אפשר "להתווכח" עם קצבו האיטי של שבתאי כשהאירועים מתחוללים לאט תמיד מכפי שאתם מצפים. ינואר יהיה חודש של מפנים כשאת תוצאותיו היותר חיוביות בכל התחומים תרגישו במהלך פברואר 2019. אפריל יהיה מוצלח מבחינה תקשורתית יתאים גם לנסיעה לימודים. מאי יתאים לנושאי הרחבת משפחה ועיסוק משמח עם ילדים. יוני יולי יהיו חודשים דרמטיים יותר ותעסקו רבות בשינויים במערכות יחסים. יולי אוגוסט יהיו מתסכלים בתחומי כספים חובות או חששות כלכליות. מאמצע אוגוסט וספטמבר יתאים לנסיעה, טיול אולי משפחתי או מפגש כזה. בספטמבר חודש עם מחויבויות רבות ולא יהיה קל רגשית. אך אוקטובר נובמבר ודצמבר  מטיבים אתכם אולי נסיעה מפגשים ואירועים חברתיים. מעבר צדק בדצמבר ב2019 למשך שנה למזל גדי מספר על שנה של התחלות חדשות.

 

 מאמרים על שבתאי :

 

כוכב שבתאי שליט במזל גדי ישהה עד דצמבר 2020-איך ישפיע על בני המזל ועל שאר המזלות

 

נסיגות כוכבים, ליקויי שמש ירח, ירח שחור – טבלה קלנדרית.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     16.12.2018