מזל גדי -הורוסקופ לשנת 2017


יסוד: אדמה
קבוצה:קרדינל[עיקרית]
בית: 10 [בית הקריירה]
פלנטה: שבתאי


3 תתי קבוצות

הקבוצה ראשונה
בין ה- 31.12-21.12

מושפעים בעיקר מכוכב שבתאי. רציניים, אחראיים ובלתי נלאים בכל הנוגע לחריצות.  מופנמות רגשית. ילדותם בדרך כלל קשה. הם נוטלים בשלב מוקדם אחריות בהשגחה על בני משפחה צעירים או הורה חולה, ולעיתים יוצאים לעבוד בגיל צעיר יחסית. עם זאת, יש להם כושר ריכוז גבוה והם שאפתנים, חומריים וזקוקים לביטחון בחיים. מוכשרים בתחומי המדע, אך בכל תחום שיבחרו ימריאו גבוה. בעלי "ראש גדול", והסביבה נותנת בהם אמון. מקצתם עוסקים בתחומי כספים, קבלנות, ביטוח ועבודות שהחלק האפרורי והרוטיני בהן גדול. עם זאת, יש להם הומור ויכולת אירונית שהופכת אותם לעיתים לאמנים. כוח הסבל שלהם הוא שם דבר.
פסיכולוגית: שבתאי משפיע על בגרות טרם עת [parental child], עם השלכות פסימיות עד נטייה לדכאונות, מלנכוליה, מניה דפרסיה. בני המזל מכילים חברויות מצומצמות האמורות לעמוד במבחן הזמן, והם יצפו לאמינות ודיסקרטיות גבוהות.  הם אף עשויים לגלות חשדנות יתירה עד פראנויה והסתגרות מוחלטת. אין ספק ששבתאי כפלנטה המסמלת גבולות מטיבה עם הגדיים בעמידה במצבי לחץ ותחת תנאים קשים, ולכן כושר הסבל שלהם לטווח ארוך כמעט בלתי מוגבל. הם לא יודו כי קשה להם ויסחבו לעיתים מעבר ליכולת האנושית. נוטים להתחזק עם השנים.
בעלי חוש ההומור שביניהם יבחרו בהומור שחור וציני עד מאוד. בתקופות מסויימות בחייהם הם יתבודדו ויתרחקו מכולם. גם בתבנית משפחתית הם נוטים להסתגרות ולעיתים עסוקים בדאגות טרם עת ובספקולציות שליליות על מה שעתיד להתרחש.
מראה חיצוני:בדרך כלל בעלי מראה נוקשה, פנים מחודדות, בעיקר באזור הסנטר, בהירי עיניים ואינם גבוהים במיוחד.
בריאות: נטייה לבעיות בשלד, ברכיים, חניכיים, בעיות עור[מחלות הנובעות ממתחים כמו פסוריאזיס ויובש בעור] כיב קיבה, שוב חומציות גבוהה הנובעת ממתחים גדולים שהם נוטים להעמיס על עצמם.שבתאי אחראי על מחלות כרוניות ועל קושי להיפטר מהבעיות.
אהבה: בדרך כלל לא מתאהבים מהר,אך כשזה קורה הם נוטים להיות יציבים רגשית. הם בררנים מאוד. נוטים לשמרנות בבחירת בני זוג. הם זקוקים לבני  זוג אמינים וחבריים וכאלה שהם יוכלו "לישון בשקט" לצידם. מתקשים בפרידות ולעיתים נושאים את מושא אהבתם הראשון לכל חייהם.  ביחסים, טוענים נגדם שהם לא מפגינים את רגשותיהם די, ולעיתים הם טכניים מדי. יחד עם זאת הם זקוקים לקשר יציב לאורך זמן. ולאוירה ביתית. הם יושבי בית ועם השנים ממעטים לצאת ולהתרועע. במערכות יחסים ארוכות ויציבות הם "נפתחים" רגשית במהלך השנים.
ידועים מהעולם: ראלף פיינס, קרלה ברוני, ריקי מרטין, סיסי ספייסיק, אנני לנוקס, דיידו, ז'ראר דפרדייה, דנזל וושינגטון, ג'וד לאו, טרייסי  אולמן, אנתוני הופקינס, בן קינגסלי, ואל קילמר.
ידועים מהארץ: דני רובס, יהודה פוליקר, אלי ישי, גלית לוי, בקי גריפין, יהורם גאון, חן שילוני, גלי עטרי, לימור גולדשטיין, קלרה חורי, פנינה רוזנבלום, יעל בן דב, טוביה צפיר.

הקבוצה השניה

ילידי 10.1-1.1
מושפעים משבתאי אך גם מוונוס, המיטיב עם היכולות שלהם, מעניק קסם לאישיותם וגורם לסביבה לאהוב אותם ביתר קלות. הם אסתטיים, נבונים, יציבים וזקוקים לקשרים זוגיים תומכים וחבריים. רואים את המשפחתיות כערך עליון, וכך גם הצורך לדאוג למשפחה ולתמוך בה כלכלית. בעלי כישורים אמנותיים, ורגישותם גבוהה. חרדים לדימוים העצמי. נוטים להיות מופנמים רגשית,ביישנים,  אך משדרים חום ונעימות לסביבה. חרוצים ואינם סוטים מדרכם הברורה. נוטים להפנים דאגות ורגשות שליליים. חווים לעיתים קרובות יותר חווית בדידות. מתקשים בפרידות. בעלי כישורים מוזיקליים.
מראה חיצוני: בעלי פנים רבות הבעה. גבוהים יחסית, נוטים להקרין חמימות וחברותיות רבה יחסית לגדי המצוי.
בריאות: נוטים לרגישות יתר בגב, באזור השכמות והצוואר. מיתרי הקול רגישים, וכך גם בלוטת התריס. זקוקים לתנאים פיזיים יציבים, חוסר איזון והפרתו יגרמו להם להסתגרות עד כדי דיכאון. יש נטייה לשומנים בכלי הדם והם אמורים להקפיד על תזונה מאוזנת במיוחד.
פסיכולוגית: נטיה להרגיש בדידות ביתר שאת. מתמודדים קשה עם חרדות בתחום הרכוש והכסף וזקוקים לביטחון כלכלי שלעיתים גובל בחווית עוני למרות שריאלית לא כך המצב. רגישים לתדמית ועסוקים מאוד בלהסתיר חולשות ולהבליט את הפן החביב והחברתי. מתקשים לעבור פרידות ושינויים מכל סוג. כל שינוי מאיים על בטחונם האישי. הם לא נוטים לשתף את האחרים בקושי הזה.שמרנים ובדרך כלל דתיים או מסורתיים, ונוטים להיות קשורים לעבר ולהתגעגע למה שהיה.
ידועים בעולם: ג'ובראן חליל ג'ובראן,אומברטו אקו, ריצ'ארד ניקסון, סטיבן הוקינג, מיכאל שומאכר, המלך חואן קרלוס, ניקולס קייג', דיאן קיטון, רוברט דובאל, קובה גודינג, אלביס פרסלי, דיויד בואי, שירלי בייסי, ג'ימי פייג', מייקל סטייפ, כריסטי טרלינגטון, רוד סטיוארט,
ידועים בארץ: אריק איינשטיין,איה כורם, רן דנקנר, אושרי כהן, איתן אורבך, אורן שבו.

הקבוצה השלישית
בין ה- 21.1-11.1
קבוצה זו מושפעת משבתאי אך גם ממרקורי. צעירים ברוחם, נוטים לקלילות וגם פרפקציוניסטים, בעלי ביקורת עצמית חמורה ומשלמים על כך מחיר. תקשורתיים, בעלי יכולת ומיומנויות טכניות גבוהות, אנשי מקצוע מעולים, בעלי רגישות גדולה לשמם הטוב, יצירתיים ויודעים להסתדר ולאלתר בכל מצב, חריפים, אנליטיים, מתקשים לקחת אחריות גדולה בתחום הזוגי, דוחים קשרים מחייבים מדי, ונוטים להינשא מאוחר יותר כתוצאה מכך. ביקורתיים מאוד לגבי ערכים ודרישותיהם מהאחרים לא פחות ממה שהם דורשים מעצמם. הם קולטים בהרף עין את התמונה הגדולה. נוטים להקפיד ולעיתים אנשים מתקשים לעמוד מול דרישותיהם לשלמות. משתעממים בקלות ודורשים מעצמם הרבה.
מראה חיצוני: מראה פנים צעיר, מקרינים חיוניות, מהירות וחדות  בהתנהלותם. הם מהירי תנועה ובעלי קורדינציה גבוהה. גבוהים ונוטים לרזון בגיל צעיר.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות גב ושדרה, עקמת ומחוייבים לישיבה נכונה. רגישות גבוהה בקיבה עם נטייה לאולקוס אך גם לדלקות היכולות להתפתח מחומציות ואכילה לא בריאה. הם אמורים להימנע מצריכת סוכרים גבוהה ומשתיית אלכוהול. המעי הדק והגס רגישים יותר ומומלץ לאכול מזון המתעכל בקלות.
פסיכולוגית: הם נוטים להפריז בביקורת עצמית מתוך תסביך שלמות ונטייה למצוא פגמים בקלות ולהאשים את עצמם. הם נוטים להרגיש 'לא בסדר'  ולהתנצל ולהרגיש מייד חייבים. הצורך שלהם להצליח ולהיות מקובלים דוחף אותם ביתר שאת להפגין יכולות ומצליחנות. הם מתבגרים לאט יותר משאר הקבוצות, ולכן דוחים את נטילת המחויבות למשפחה לתקופה מאוחרת יותר, בעיקר כשהם לומדים להבין עד כמה קשה להם לספק את צורכיהם ולעמוד בקנה מידה המספק את רצונם. רבים מהם רווקים החוצים גילאים מאוחרים ולעיתים אף לא נישאים.
ידועים בעולם: מרתין לותר קינג, אריסטוטלס אונסיס, פדריקו פליני,
אנטון צ'כוב, בנג'מין פרנקלין, וידאל ששון, מוחמד עלי, אל קפונה, אדגר אלן פו, פלסידו דומינגו, כריסטיאן דיור, אמילי ווטסון, פיי דאנווי,
אורלנדו בלום, דני קיי, קווין קוסטנר, ג'ינה דייויס, ג'ים קארי, ארתה קית,דולי פרטון, ג'ניס צ'ופלין, שאדיי, דיויד לינץ', אמנדה פיט.
ידועים בארץ: חן יאני, שירה וילנסקי, ניר חכלילי, תמר קינן, עמי סמולארצ'יק, אלומה כהן, דורון מזר.

 

       הורוסקופ לשנת -2017 :

 

 

AP775199324984-1280x960
שבתאי וטבעותיו.

      כללית:

 

את יום הולדתכם השנה אתם מתחילים לחגוג כבר ב:21.12 בשעה 15.00

הפעם, יום הולדתכם נחוג על רקע נסיגת מרקורי שצמוד לפלוטו במזל גדי ותרגישו צורך בשינוי או שיש אילוצי שינויים בכל מה שקשור לעבודה ולתפקודכם והגעתם לנקודת אל חזור. כמזל שהעבודה והקריירה אולי החשובים ביותר תרגישו צורך להגיב, לפעול ולשלוט במצב הבעייה שנסיגת מרקורי תגביל אתכם בהתחלות חדשות ובחתימות על הסכמים[עוד יסופר בסעיף הקריירה] ולכן כדאי להמתין לשבועיים האחרונים של ינואר. לעומת זאת ונוס כבר במזל דלי[בבית הכספים]  עם היבט חיובי לצדק בבית העבודה, מה שמאפשר הכנסות כספיות  ואולי לצאת לקראת יום הולדתכם לטיול או לערוך מסיבות וליהנות ממתנות ופינוקים. השנה שבתאי כוכבכם האישי,  עדיין שוהה במזל קשת ומשפיע על חשבון נפש לגבי המשך חייכם. שבתאי יהיה במרבית השנה  עם היבטים טובים לגבי שינויים. במעברו בחודש ינואר 2018 הוא מסמל סיבוב חדש של חיים[יסופר על כך בהמשך]. כוכב צדק עד הקיץ ישהה בבית הקריירה שלכם ומבשר על התחלות חדשות וטובות במיוחד בחודשים יוני-יולי 2017 תרגישו משוחררים מכל המטלות, מחויבויות והקשיים הכרוכים בשינוי עבודתכם. העוצמות של השינויים בחייכם משנת 2008 עם כניסתו של  פלוטו למזל שלכם כשנכון לעכשיו הוא הגיע לאמצע מזל גדי במעלה ה:16 השפיע על טרנספורמציות עמוקות בחייכם. ונכון לעכשיו הוא משפיע במיוחד על כל ילידי אמצע המזל אלה שנולדו בין ה: 11.1-6.1 כשפלוטו נצמד לשמש שלכם והחיים ישתנו[כל אחד על פי המפה האישית ] במגוון נושאים:  עזיבת עבודה, קריירה, פרישה, פרידה מאדם יקר או שינוי עמוק כמו חזרה בתשובה,  או פרידה מצורת חיים מסוימת מאוד כמו הגירה. כוכב אוראנוס במזל טלה משפיע עליכם השנה על שינוי בנושא המגורים במיוחד של אלה שנולדו  בין ה: 18-11.1.

 

 

%d7%a8%d7%95%d7%91%d7%a0%d7%a1-%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%90%d7%aa-%d7%90%d7%97%d7%93-%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%95

קרונוס/סטורנוס -אוכל את אחד מילדיו על פי פטר פאול רובנס

סטורנוס[סטורן -שבתאי] הוא קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), , אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון. קרונוס/סטורנוס הוביל את המרד באביו אורנוס, ובעידוד אימו גאיה, סירס אותו באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם. בקללה אשר רבצה על קרונוס, אשר נאמרה על ידי הוריו, גאיה ואורנוס, נובא כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם, ויתפוס את מקומו כשליט האלים. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אשתו, ריה, סלדה מכך, וכאשר נולד בנו השישי, זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. כאשר גדל, רצה זאוס לנקום באביו על מעשיו. קרונוס/סטורנוס, שלא ידע שבנו חי, לקח אותו כאחד מעובדיו. זאוס שם שיקוי הקאה (תערובת חרדל ויין) בנקטר (משקה האלים) של קרונוס. כאשר שתה את הנקטר, הקיא קרונוס את כל בניו ובנותיו שבלע בעבר יחד עם האבן, אבן זו היא האומפלוס שבדלפי.

אהבה ויחסים:

2017 שנה שתטיב עם אהבות חדשות בכלל ובמיוחד,  לאלה ביניכם שנולדו בין ה:31.12 ועד ה: 6.1. אלה מכם שמצויים בקשר בעייתי,  יהיו בשלים לפרידה. בני מזל גדי באופן עקרוני נוטים להיות שמרנים והם נכנסים לקשר כדי להישאר בו הם ידועים כאנשי הררגלים ואוהבי שגרת חיים ונרתעים ממהפכות ויציאה מהשגרה במיוחד אם היא לא תוכננה ונשלטה על ידם. בדרך כלל,  הם בררניים מאוד בבחירת בני זוג ולא ממהרים להיכנס לקשר.  אך מרגע שהוא קיים,  הם מצפים להזדקן עם בני הזוג. כשבן מזל גדי מגיע להחלטה של פרידה,  היא תהיה ברירת מחדל ולא העדפה ראשונה. הם לא אוהבים פרידות וקשורים לרעיון המשפחה והילדים. המופנמות הרגשית שלהם עלולה לגרום להם לא מעט בעיות ביחסים האינטימיים כשבני זוג מצפים מהם לרומנטיקה,  או ליתר חיזורים ולא קל להם לבטא רגשות אינטמיים. בני מזל גדי נוטים להפגין רגשות דרך דאגה ואיכפתיות אך הם אינם ספונטנים רגשית. תקופות מוצלחות השנה להיכרויות משמעותיות צפויות כבר בינואר 2017 מה:11.1 ועד ה:20.1. בין ה:26.2 ועד ה:7.3.17, בין ה:20.3- ועד ה:6.4.17. בין ה:28.4 ועד ה:10.5. כמו כן בין ה:28.5 ועד ה:5.6 אך גם בהמשך עם מעבר כוכב ונוס ב:6.6.17 לבית האהבות שלכם תיהנו מחודש שמזמן פעילות רומנטית  והזדמנויות לפגוש בקשר מרגש. כך גם בין ה: 2.7 ועד ה: 7.7.17 כמו כן,   מעבר כוכב ונוס לבית הזוגיות ב:1.8.2017 מבטיח עליית מדרגה ביחסים,  אך פה צפויים מצבים קיצוניים כשקשר בלתי יציב עלול להגיע לסיומו בין ה:11.8 ועד 17.8. ספטמבר הוא חודש מטיב עם היכרויות במקומות רחוקים ובזוגיות קיימת,  צפויה נסיעה מהנה. מעבר כוכב צדק למזל עקרב ב:11.10.17  יטיב עם בני מזל גדי במהלך השנה,  עד חודש אוקטובר 2018. כוכב צדק בעקרב מקרין לבני מזל גדי היבטים חברתיים, פותח הזדמנויות חדשות להיכרות ומיקומו בבית החברתי מצביע על הזדמנות למסד קשר. חודש נובמבר 2017 מהטובים שיהיו ומצפים לכם הזדמנויות טובות בתחום הרומנטי ברמת היכרויות, מיסוד קשר ותחושה אופטימית לגבי עתיד משותף.

 

הנזיר
הנזיר-  קלף המסמל את כוחו של שבתאי-סטורן להתבודד,  לגרום לחשבון נפש,  ליצור צמיחה ולימוד פנימי אך גם לחוות תחושת בדידות ודכדוך. בני מזל גדי יעדיפו להיות לבד במקרים רבים.

 

עבודה וקריירה:

בדצמבר 2016 עם כניסת כוכב מרקורי למזל גדי צפוי שינוי נוסף שיגיע לכלל מעשיות עד סוף חודש ינואר 2017 אתם תרגישו צורך להתחדש לעזוב עבודה/תפקיד וללכת לכיוון התחלות חדשות. נסיגתו הבעייתית רשמית בין ה:19.12.16  ועד ה:8.1.17 תורגש מאוד ותסבלו מעליית מתח, ירידה באנרגיות ואף רגישות בריאותית עם לאות בלתי נסבלת שתחלוף לגמרי בסוף ינואר. מאידך,  תוכלו להרוויח כספים ולשפר את מצבכם. חודשים ינואר פברואר 2017 יתאפיינו  בעלייה בניידות, נסיעות ותקשורתיות רבה וחדשה. חודש פברואר במיוחד יטיב עם הפן הכלכלי והזדמנויות לשפר את מצבכם, תפקידכם ואת התחושה הכללית בעבודה. חודשים בין מרץ-לחודש מאי יהיו מתישים עם בגלל נסיגת ונוס, מרקורי ויופיטר[יופיטר בכלל ממוקם בבית הקריירה ] המאט את המהלכים ומשפיע על תחושה של חוסר התקדמות במטרות/תכניות.  אך כבר מחודש מאי עם מעבר כוכב מאדים למזל תאומים לבית העבודה שלכם למשך כחודש וחצי יתחוללו שינויים, תרגישו שאתם חוזרים לאינטנסיביות האהובה וללחצים המוכרים לכם כשחודש יוני מטיב עם תוצאות והישגים באופן בולט. מאי הוא חודש העשוי לזמן נסיעה לחו"ל במסגרת העבודה או קשרים עם חו"ל יקבלו תאוצה . בחודש יוני 2017, כוכב צדק [יופיטר] מתיישר סופית[בבית הקריירה]  והיבטיו הטובים מזמנים לכם שיפור פיננסי והרגשת צמיחה והצלחה. בחודש יולי 2017 ייתכנו הצעות לשותפויות ותרבו לעסוק בשיתופי פעולה ,יחסי ציבור,  הסכמים ומפגשים רבים של עבודה משותפת. גם חודש אוגוסט עד ה:10.8 מטיב עם הצעות לשותפויות, נסיעות קשרים אך נסיגת מרקורי מה:13.8 תתקיל אתכם עם עיכובים ושיבושים  עד ה: 5.9.2016. בסוף ספטמבר תיהנו מהזדמנויות של תפקיד,  עבודה חדשים. ומעבר כוכב יופיטר[צדק]  למזל עקרב יטיב מה: 17.10 דרך התחלת תפקיד, הזדמנויות עבודה חדשות,  הצעות המשפרות את מצבכם הפיננסי שהולך ומשתפר בחודש נובמבר 2017 . מה:3.12.17 מתחילה נסיגה אחרונה של מרקורי לשנת 2017 שתימשך עד ה:23.12 ומרבית תקופת יום הולדת הבא שלכם, תיהנו מתקופת רגיעה בנושאי עבודה וקריירה.

 

330px-polidoro_da_caravaggio_-_saturnus-thumb

תחריט מהמאה ה-16 של סטורן- קראבג'יו. –Polidoro da Caravaggio

סטורן (לטינית: Saturnus) הוא אל החקלאות והקציר במיתולוגיה הרומית. המיתולוגיה הרומית אימצה את דמותו של קרונוס, אך הוא מכונה בה בשם אחר – סטורנוס (שבתאי). בנוסף לסגולותיו הקודמות, היא הוסיפה לתכונותיו גם את השלטון על הזמן.

 

בריאות:

מזל גדי שייך לקבוצה הקרדינאלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- בריאותית . המתחים במזלות הקרדינאל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  הכליות דרך מזל מאזניים,  כיס כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי קרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזל גדי יעדיף את גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. ויעדיף לקבל טיפול שיסיים מהר את המחלה כדי לחזור לשגרה ולא לבזבז זמן בהחלמה ארוכה.

מזל גדי אחראי בגוף האדם על האיברים: ברכיים, מפרקים, מערכת השלד. שבתאי[שליט מזל גדי]  שולט בעור, שיער, שיניים עצמות, ההגנה על הגוף ועל כיס המרה הטחול. שבתאי שליט בית 10 -הבית העשירי שולט על שיאו הפיזיולוגי של האדם להגיע בחייו ולכן שולט על תהליך הזדקנותו הפיזית הכוללת מחלות זיקנה או משברים המוציאים את האדם ממעגל עבודתו, שבתאי אחראי על מצבי התכווצות, הרזייה התכופפות בעיות כרוניות [קרונוס-סאטורן] הזדקנות כללית.  מזל גדי שולט: על מערכת השלד, כיס המרה, מפרקים, ברכיים, עור[יחד עם מאזניים] שיניים.כוכב האחראי על האטת פעילויות בגוף, על ההטמעה, העיכול , וההזדקנות תאי הגוף. ולכן גם על המחלות הכרוניות. בדרך לבני מזל גדי בגלל שחיקת השלד נוטים לסבול יותר ממחסור של סידן ויטמין די הקשור במניעת רככת העצמות וחיזוק מערכת החיסון. ובמקרים רבים מחסור של ויטמין די החשוב כל כך לבני מזל גדי,  עלול להגביר דיכאון אחרי לידה ודכדוך קבוע , מחלות פרקים,  כאבי שרירים וכדומה. לבני מזל גדי יש נטייה לחומציות גבוהה המשפיע על קיבה עצבנית, רגישה אולקוסית ומומלץ להם לאכול אוכל נטול חומציות ובסיסי יותר. אין להם זמן לאכול באפן מסודר בכי העבודה "גונבת מבחינתם" כל עניין. הריק בקיבה מעלה את סף החומציות. עם זאת בני מזל גדי בעלי כוח סבל מרשים

2017- כוכב פלוטו השוהה במזל גדי נוטה להעמיק את הבעיות ואת הצורך להתייחס לגוף ברצינות גדולה יותר. היבטיו של פלוטו השליכו בשנים האחרונות  על לא מעט משברים נפשיים/פיזיים ולכן הרבה פעמים הוא גורם לשינויים גופניים ולתהליך הבלאי הדורשים תשומת לב.  שבתאי שליט המזל ממוקם במזל קשת השנה ועלול לפגוע יותר במערכת החיסונית. מיקומו של שבתאי בבית הנפשי שלו[בית 12]  מעצים את המימד הנפשי-חרדות מוות, פסימיות, דפרסיה, היפוכנדריה ולעיתים יתפתח לכם צורך גדול יותר להסתגר. נסיגת מרקורי במזל גדי בחודש דצמבר 2016 ובינואר 2017  עלולה להשפיע על מצבי הרוח ואף על ירידה רגשית /פיזית. לעיתים תפצו את עצמכם באוכל העלול להעלות את הנטייה שלכם לשומנים בדם לסבול מבעיות כולסטרול ואבנים בכיס המרה. שוב מומלץ לחזור לתזונה מאוזנת עתירת מינרלים ירקות. מעבר כוכב מאדים לבית הבריאות באפריל-מאי 2017 עלול לחשוף רגישויות וחולשות אך כבר מחודשים יוני-יולי צפוי שיפור משמעותי מבחינה אנרגטית. חודשים ספטמבר- אוקטובר 2017 צפויה עליית מדרגה בחיוניות ומבחינה אנרגטית תרגישו שאתם בכושר מחודש.

%d7%92%d7%93%d7%99

Guillermo Contreras saved to Magia – מזל גדי בין המאה ה: 16-15. ספר השעות.

כסף:

השנה מתחילה עם חששות מפני העתיד הכלכלי כבר עם תקופת יום ההולדת בגלל שינויים הכרחיים ותחושה של שגרה משתנה ומאיימת.  אך כבר מסוף ינואר 2017 חל מפנה חיובי . פברואר-אפריל רף ההוצאות גבוה יחסית  שנה כלכלית עם שיפור במיוחד בשנת 2017 כבר מחודש אפריל כשאוראנוס שליט בית הכספים בהיבט יציב והרמוני עם שבתאי יטיב עם השנה ויבלוט באוגוסט אוקטובר נובמבר דצמבר 2017. מיקומו של צדק בבית הקריירה מבטיח מחודש מאי 2017 קידום כלכלי או העלאה. בין החודשים פברואר לאפריל 2017 יש צפי למכירת נכס/בית והזדמנות לשדרג את הפן הכלכלי.  מומלץ להימנע מחתימה על הסכם בזמן נסיגת ונוס שהפעם קשורה לבית/נכסים וסכנת הפסד. ונוס יהיה בנסיגה במזל טלה מה:4.3 ועד ה:15.4.2017. ונוס קשור לכסף ולבני מזל גדי לבית/נכס/אדמה/בנייה.

%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%97%d7%99%d7%98%d7%94-%d7%95%d7%94%d7%97%d7%a7%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%aa

 

סטורנוס מטבעות שנוצרו בשנת 104 לפני הספירה על שם פוליטיקאי רומי בשם:  Lucius Appuleius Saturninus שהקדיש חינם גרגירי חיטה וקמח  לעניים – מטבעות המסמלות את סטורנוס אל החקלאות- התמורה עבור קמח, חיטה ולחם.

 

טיפ:

שנת 2017  תהיה עבורכם שנה חשובה מבחינת הקריירה.  השינויים הצפויים קשורים ומכוונים במיוחד  לביטחון הכלכלי אך שנת 2017 היא שנה המהווה גשר לשינוי גדול יותר הצפוי לכם בשנת 2018 עם מעבר כוכב שבתאי הכוכב האישי שלכם למזל גדי[אחרי 30 שנה]  ושהותו במזל כשלוש שנים עם השפעות מרחיקות לכת ובמרבית התחומים. כוכב שבתאי הוא המחנך הגדול הקונסטרקטור שבונה את המבנה מהיסודות. מי שמספיק "ותיק" על אדמה זו יזכור אולי שינויים חשובים שקרו לפני 30 שנה,  עם נוכחותו הקודמת מחודש פברואר 1988 ועד פברואר 1991. כמובן,  כל גרסה[מעבר]  של שבתאי משפרת ומשדרגת את המבנה והעומק. כוכב צדק שמגיע לביקור למזל עקרב בחודש אוקטובר 2017 יטיב עם בני מזל גדי נותהליך הבנייה ב:2018 ייחשב כתקופה מכוננת בחייכם. אי אפשר להקטין את הקשיים שצפויים א בן מזל גדי לא יכול לחשוש משבתאי כי זו עצם מעצמותיו ומהות קיומו והוא רגיל לקיומו מרגע הלידה. מחודש יוני 2017 מצבכם ותחושתכם תשתפר. חודשים ספטמבר-אוקטובר יזמנו נסיעה טובה.

 

מאחלת לכם שנה טובה.

 

 

להבין את השפעת שבתאי על אישיותכם מומלץ לקרוא את שני הפרקים האלה:

שבתאי – הפלנטה שאוהבים לשנוא- שני פרקים.

 

נסיגות כוכבים, ליקויי שמש ירח, ירח שחור – טבלה קלנדרית.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     19.12.2016