מזל מאזניים הורוסקופ לשנת 2020-2019

23.10-23.9 ה
סמל-
שליט : וונוס
בית- 7- נישואין, שותפויות והציבור.
יסוד: אוויר
קבוצה- עיקרית[קרדינלית]
חלוקה ל-3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 3.10-24.9
מושפעים משמעותית מכוכב וונוס, והם המאזניים הטיפוסיים לטוב ולרע. בעלי כישורים אמנותיים ויכולת התבטאות טובה, הפן האסתטי חשוב להם, החל מהקפדה חיצונית וכלה בעיסוק בנושא גם בסביבתם הקרובה. הם יחצ"נים, דיפלומטיים, מתווכים ומגשרים, חברותיים ופופולאריים , אך מתקשים להגיע להחלטות, ולעיתים נדמה שהם נהנים מהאפשרויות להתלבט. מתבגרים לאט ומתקשים לקחת אחריות עד הסוף. נוטים לצאת ממצבים בעייתיים בעיקר בגלל חינניותם הרבה. נוטים לתחומי אומנות ותקשורת.
פסיכולוגית: נרקיסיסטים ומאוהבים באהבה. מחפשי שלמות ונוטים להרגיש בקלות חוסר סיפוק . תסביך דוריאן גרי – עשויים לנתח את עצמם בלי סוף כדי לנצח את הזקנה. ולעסוק הרבה מאוד בהופעתם החיצונית. יסרבו להזדקן עם כל התופעות הנילוות. נוטים לחפש אהבה אין סופית רומנטית ומושלמת. ואלה חסרי הסיפוק מבחינה רומנטית יעדיפו במקרים רבים לחיות בעולם הפנטזיה ולחלום את חייהם באופן מושלם או להשלים את הרגושים דרך קשרים מחוץ למסגרת ולהמשיך לפנטז על התגשמות הקשר. קבוצה זו זקוקה לאלמנט הפנטזיה ולכן רבים מהם ייהנו מחיים וירטואליים ומקשרים אפלטוניים כשלצד זה הם ממשיכים לחלום על אהבה של נסיכים ונסיכות.
מראה חיצוני: נאים, בעלי חיוך שובה לעיתים עם גומות חן.נוטים להשמנה בגיל מבוגר.מלאי קסם חיצוני וחמימות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בדרכי השתן, בכליות ובאוזניים ובכלל, מרגישות באיזון באיברים הזוגיים שבגוף. בעיות הורמונאליות בגיל המעבר בולטות יותר
ידועים בעולם: סקוט פיצג'רלד, ט.ס אליוט, ויליאם פוקנר, מיגל דה סרוונטס, ג'ימי קארטר, גנדי, דימטרי שוסטקוביץ', סטינג, דון מקלין, ג'ורג' גרשווין,ג'ולי אנדריוז, גוון סטפני, פרדו אלמודובר, לינדה מרקתני, היתר לוקליר, ויל סמית, מייקל דאגלס, קתרין זיטה ג'ונס, גוינת פאלטרו, נעמי וואטס, הילרי דאף, מירה סורבינו, מרצ'לו מסטרויאני, וולטר מתיאו, מוניקה בלוצ'י, כריסטופר ריב, אשלי סימפסון.ולדימיר הורוביץ, דונה קארן, מהטמה גנדי, אני לייבוביץ', גראוצ'ו-מארקס, ברברה וולטרס , סרנה וויליאמס, אוליביה ניוטון גו'ן, איוון פבלוב, מיט לוף, טרומן קפוטה, ארתור פן, קוקו טיילור, ברג'יט ברדו אד סליבן, לך וולנסה, מדלן קאהן, ז'אן לוק פונטי, ג'רי לי לואיס, אנריקו פרמי, ג'וני מאטיס, דבורה קאר, וולתר מתאו, ריצ'ארד האריס, לורן ברוקו, סטינג, גוון סטפני, קלייב אוון, סטיב ריי, אלישיה סילברסטון.
ידועים בארץ: אהוד אולמרט,דוד ד'אור, חיים צינוביץ', אסי לוי, אוהד קנולר, ריקי בליך, עודד מנשה, ירדנה ארזי, צביקה פיק, גלית גיאת, מוטי קירשנבאום, איתי פרל, גל אוחובסקי, מיקי בוגנים.
הקבוצה השנייה
ילידי ה-13.10-4.10 
קבוצה זו מושפעת מוונוס וגם מאוראנוס, ילידיה הם אנשים מיוחדים החווים לעיתים תהפוכות, וחייהם האישיים סוערים. נטייתם להתבלט ציבורית או רעיונית חזקה, כמו גם רדיפתם אחרי שוויון וצדק חברתי והאמפתיה שלהם לחלשים ולנזקקים. האמנים ביניהם מבטאים מקוריות וכריזמה גדולות יותר מאלה של המאזניים הטיפוסי. הם נוטים לחיים שונים מהרגיל . מעורבים ציבורית בנושאים חברתיים ובעלי אג'נדה ברורה למען החברה . מבטאים אינדיבידואליזם באישיותם. למרות יכולות תקשורתיות גבוהות הם נוטים לחיים אישיים שונים באופיים מלאי משברים ותהפוכות. האומנים שביניהם יתבטאו באופן שונה ומיוחד.
פסיכולוגית: לא מסוגלים לחיות על פי תבניות מקובלות. נוטים לשלם בחייהם על דרכם השונה. בעלי אג'נדה יוצאת דופן ולעיתים מעוררת התנגדות.הם לוחמניים ובעיקר יהיו מסוגלים להילחם עבור אחרים עם מידת הקרבה . יצירתיים ונוטים לבדל את עצמם מאחרים. אינם מרגישים שייכים לשום קבוצה חברתית.לעיתים חריגים חברתיים עם בעיית שייכות. נוטים לחשוב באופן לא קונבנציונאלי ולכן מתקשים להשתייך ולעיתים עם בעיית זהות. לוחמי צדק וחופש ונטים להיות עם אג'נדה חברתית מובהקת ולהיות מוכנים לשלם את המחיר על הצהרותיהם. רבים מביניהם מוכשרים או מחוננים באופן בולט.יחד עם זאת אפשר שבחברה קונסרבטיבית הם ייחשבו בלתי מקובלים או עם נטיות סוציומטיות.
מראה חיצוני: גבוהים מהמאזניים הטיפוסי, מרשימים, מבט עיניים עז ונוקב. מראה כריזמטי ממגנט.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פרקים ברכיים ורגליים, ותיתכן נטייה לבעיות בכלי הדם ומערכת העצבים
אישים ידועים: דיימון רניון, באסטר קיטון, לוצ'יאנו פברוטי, ולדימיר פוטין, דזמונד טוטו, חואן פרון, אלינור רוזוולט, מרגארט תאצ'ר. ג'ון לנון, בוב גלדורף, ג'וזפה ורדי, ג'קסון בראון, פול סיימון, איב מונטאן, ננה מושקורי, סוזן סרנדון, קייט וינסלט, סיגורני ויבר, מט דיימון, צ'בי צ'ייס, איימי אירווינג, ג'ון קיוזק, ג'ון קולינס, צ'ארלטון הסטון, יו ג'קמן, קלי פרסטון, סשה ברון כהן,לני ברוס,
ידועים בארץ:אסי כהן, מיכל שפירא, דין דין אביב, מיקי גבע, דודי לוי, מיכל אנסקי, תומר היימן, מירי בוהדנה, שירז טל, הילה נחשון.שלומי סרנגה, עתי שולברג,נועה פארן,תומר היימן, גיל ריבה, ג'קי לוי,
ילידי הקבוצה השלישית
בין ה- 23.10-14.10

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי, הם אנשי תקשורת בולטים גם אם אינם עוסקים בכך ישירות, הם כותבים בכישרון, מתקשרים ומתבטאים בקלות, ועל כן הם אנשי מכירות טובים ואשפי יחסי ציבור ותדמית. יש להם לעיתים נטייה להשתכנע בקלות ולהיגרר אחר קיצוניים מהם. הם בעלי כישרונות אומנותיים וצורך להתבטא ולשכנע באמונתם, ויש להם ידע עשיר בתחום הטריוויה . נוטים להיות חלקלקים משתעממים בקלות וזקוקים לחיים מגוונים בעלי מתח קבוע. רבים מהם כותבים ומתנסחים בהצלחה רבה. בעלי כושר רטורי ואורטורי מעל לממוצע ועיסוקיהם קשורים ברוב המקרים בכושר הביטוי בעל פה ובכתב.
פסיכולוגית: בעלי מנגנון הכחשה והדחקה גדול מהרגיל. הם נוטים להתחבר רק למה שקורה בזמן אמת ולהתעלם מדברים שקרו. אדפטיביים מאוד והישרדותיים . תמיד יעשו הכל כדי למצוא חן בעיני האחרים ולהיות נאהבים . בעלי לשון מהירה והפכפכת על פי הנסיבות. נוטים להשתעמם בגלל פן דכאוני מתחת לפני השטח אותו ידחיקו כל עוד הם מסוגלים. חסרי שקט נפשי ועלולים להתמוטט נפשית תחת לחץ גדול ואף נטיה לקרוס בגיל מאוחר יותר תחת פסימיזם וחוסר מסוגלות להזדקן. מתקשים לחיות את המציאות כפי שהיא ונוטים הרבה פעמים להיות אוטוסוגסטיביים לגבי אמונותיהם. בעיית שיפוט במצבים קריטיים. הם נוטים לסבול מדחיינות ולא להחליט ברגע הנכון עד שאין ברירה.
מראה חיצוני: בעלי מראה צעיר, משובב, נעימי סבר והופעה. מייחסים חשיבות ללבושם ולתדמית החיצונית שהם משדרים.
בריאות: עלולים לסבול מהשמנה וממחלות כלי דם, מנטייה לכולסטרול ורגישות בגב.
אישים ידועים: דוויט אייזנהאוור, בנימין נתניהו, דוד בן גוריון, מרתין לותר הבן, לי איקוקה, שרה פרגוסון, ראלף לורן, טום פטי, דיזי גילספי, סנופ דוג, אמינם, צ'אק ברי ג'ף גולדבלום, קתרין דנב, טומי לי ג'ונס, ג'ורג' סי סקוט. אייזק מזרחי, אשר, טים רובינס, ג'ון מאייר, שרה פרגוסון, סוזנה סומר, רוג'ר מור, מריו פוזו, אמינם, פרידריך ניטשה, אוסקר וויילד, ריטה הייוורט, ז'אן קלוד ואנדם, מלינה מרקורי, לי הארווי אוסוולד, תום פטי, בלה לוגוסי,קתרין דנב, ג'ף גולדבלום, פרנץ ליסט, מרתין לותר קינג ה-3, אנג לי.
ידועים בארץ: בנימין נתניהו, נינט טייב, בן כספית, דן תורן, דנה דבורין.עידו לב, עידן יניב, סמדר גנזי, דניאלה וירצר.    
  
 
      הורוסקופ לבני מזל מאזניים[ובעלי אופק מאזניים]   לשנת 2020-2019 

כללית:

מזל מאזניים מתחיל את חגיגות יום הולדתו עם מעבר השמש למזל מאזניים השנה זה יקרה ב: 23.9.19 בשעה 10:45. הכוכבים ונוס ומרקורי ממתינים במזל מאזניים לבואה של השמש. יחד עם זאת עד סוף החודש אין הבטחות להנחות.  ההיבטים עד סוף החודש מצביעים על צורך להילחם בכל התחומים. ועם מעבר מאדים ב: 4.10 למזל מאזניים נכונה לכם תקופת של שינויים שתימשך עד 19.11.2019. שינויים שעשויים לשמח אך שינויים המבטיחים תקופה לא שלווה וצורך להיות בפעילות אינטנסיבית המתקשרת לנושאים כלכליים ושינויים המתקשרים לפעילות ולקריירה שלכם.

אורנוס במזל שור ישפיע בשש שנים הקרובות על שינויים משמעותיים בכל מה שקשור בתחומי הכלכלה בנושאים:  נכסים חובות ושינוי מגמות בכל מה שקשור ביעודי כספים אם מדובר בפרידת שותפויות או פרידה בכלל וחלוקת הנכסים והכספים.

נפטון הוא הכוכב השליט על בית העבודה שלכם והוא ימשיך לנוע בבית העבודה של בני מזל מאזניים גם בשנה הקרובה  ומצביע על שינוי מגמות עבודה כבר באוקטובר הקרוב עם היבטים של סביבה שמשתנה.

פלוטו הכוכב השליט על בית הכספים נשלכם השנה יתקשר יחד עם שבתאי למעבר בית, רכישת נכס ושינוי מגורים משמעותי עד פברואר 2020. שינויי מגורים עשויים להתקשר לשינוי עבודה תפקיד העשויים להוליד מפנה בקריירה. אם לא די בשבתאי ופלוטו בבית המגורים כבר מדצמבר הקרוב יגיע כוכב צדק לבית המגורים[בית 4 מגורים ומשפחה]  וישהה שם עד דצמבר 2020 וישפיע על נושא פוטנציאל מעבר בית לסביבה אחרת . נושא בתים- מגורים יהיו נושא מרכזי שעשוי להיות מושפע בעיקר משינויי עבודה וקריירה שצפויים לכם.

שנת 2020-2019 אינה קלילה. היא מסמלת סופה של תקופה אחת ותחילתה של אחרת. יש משהו מייגע בשנה הזאת אך אם תדעו למנף את השינויים למקום טוב,  תצאו נשכרים בבואכם לשנת 2021 שהיא שנה שמסמלת הזדמנויות ללמוד לימודי תואר ולצמוח במחוזות אחרים להתפתח בקריירה וייתכן שינוי כמו הגירה או שינוי משמעותי של מגורים[מתחת לנושא עבודה וקריירה] .

נושא והזוגיות יושפע מכוכב כירון הנוכח בבית הזוגיות ומשפיע על יחסים ההולכים לחסד ולשבט. בשנה הקרובה ילידי תחילת המזל יושפעו ממנו בעיקר ילידי 2.10-23.9.

כוכב צדק בדצמבר הקרוב עובר לבית המגורים וישהה שם עד דצמבר 2020 וישפיע על נושא פוטנציאל מעבר בית לסביבה אחרת . נושא בתים- מגורים יהיו נושא מרכזי שעשוי להיות מושפע בעיקר משינויי עבודה וקריירה שצפויים לכם.

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

200px-adonis-microcarpa001

מדמו אשר טיפטף לארץ יצרה אפרודיטה פרח שינציח את זכרו – הכלנית (למרות זאת, הפרח שקרוי על שם אדוניס הוא הדמומית).כלנית אדמומית. 

 

אהבה ויחסים :

כוכב ונוס שליט המזל שלכם מגיע ב: 14.9 למזל מאזניים יחד עם כוכב מרקורי ומטיב עם אופציות להיכרויות עד ה: 8.10.19. למרות הנוכחות המטיבה עם נושא ההתקשרויות וההיכרויות הרי שעד ה: 26.9 היבטיו מאכזבים . גם מעברו של מאדים שליט בית הזוגיות באוקטובר למזל מאזניים לא יוסיף עודף סבלנות לאלה מכם שמתקשים להתנהל במערכות יחסים. מעבר כוכב ונוס ב: 21.12.19 לבית האהבות שלכם יטיב עם פנויים ב הזדמנויות להיכרויות . מעברה של השמש מה: 21.1.20 לבית האהבות יטיב עם היכרויות מערכות יחסים עד אמצע פברואר. חודש אפריל יטיב עם נסיעות משותפות ואף עם פוטנציאל לטיול ממושך. מעבר מאדים באפריל לבית האהבות מטיב עם היכרויות וביחסים קיימים הזדמנויות להרחבת המשפחה. חודש יולי מעבר כוכב ונוס לבית המתקשר לנסיעות מזמן פעילות של יחד בזוגיות ולפנויים היכרויות דרך מסגרות לימודיות במהלך נסיעות ודרך הרשתות ובמקביל מעבר מאדים לבית הזוגיות מגביר את העיסוק בחיזורים היכרויות ואינטנסיביות ביחסים. יולי יהיה חודש מחמיא ביחסים. וברומנטיקה.

מעברו של כוכב צדק מחודש דצמבר 2019 עד דצמבר 2020 יש משמעות בכל מה שקשור ליחסים משותפים או רכישת בית במשותף. כבר מדצמבר 2020 כוכב צדק יעבור לבית האהבות ושנת 2021 תהיה גורלית ותטיב עם הרחבת משפחה.

*כוכב שבתאי לראשונה מגיע למזל דלי במרץ 2020 ויהיה נוכח עד יוני 2020 אולי לא יספיק לבסס את מעמדו אך מעברו יהיה לבית האהבות וה ילדים. בדצמבר 2020 שבתאי יעבור לבית האהבות והילדים למשך 3 שנים והוא מטיב עם במיקום זה עם בני המזל. ועל כך יגיע גם צדק לבית האהבות ב:דצמבר 2020 ויישאר שם עד דצמבר 2021.

* נושא והזוגיות יושפע מכוכב כירון הנוכח בבית הזוגיות ומשפיע על יחסים אם לחסד או לשבט. בשנה הקרובה ילידי תחילת המזל יושפעו ממנו בעיקר אלה שנולדו בין ה:  2.10-23.9. כירון בבית הזוגיות מציף כאב זיכרונות  ותחושת קושי להסכים עם היחסים כפי שהם שלא תמיד קל לבני המזל להתמודד איתו. מי שיצליח יצמח למחוזות טובים יותר ביחסים.

משברים בזוגיות וביחסים בעייתיים

 משברים ביחסים ייתכנו: בין ה: 21.9-17.9. בין 26-22.9. נוכחות כוכב מאדים מאוקטובר עד 19.11.19 במזל מאזניים  עלולה להשפיע גם על קשרים קיימים -מאדים מציף מתחים וקוצר רוח  הנטייה לאבד סבלנות ולהגיב בחוסר סבלנות שעלולים להשפיע על האווירה ועל היחסים. אם יחסים חשובים לכם, תצטרכו להפגין מתינות גדולה יותר.  נסיגת כוכב ונוס[שליט המזל שלכם] מתחילה ב: 13.5.2020 ותימשך עד 25.6.19 לא מטיבה עם הפן הרגשי/רומנטי ויחסים שאינם יציבים עלולים להסתיים. מדובר תקופה רגישה יותר לתחושת הבדידות. מעבר כוכב מאדים למזל טלה

כלומר לתוך בית הזוגיות של בני מזל מאזניים – בין ה: 1.7 עד 8.9.19 ביחסים בלתי יציבים עלול לגרום לנתק סופי. במיוחד חודש אוגוסט מאתגר בתוך יחסים בלתי יציבים. נסיגת מאדים בבית הזוגיות  בין 3.11-9.9.20 עלולה להשפיע באופן נחרץ יותר בגלל בני זוג שדורשים שינוי ויהי מה ועלול להשפיע על סיום יחסים במערכות שאינן יציבות.

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

 

קריירה ועבדה:

שנת 2020-2019 מסמלת תקופה חשובה בקריירה שלכם. כוכב שבתאי שהוא כוכב שמייצג את בית הקריירה בגלגל המזלות,  מגיע לבית 4 שלכם במזל גדי והוא מסמל סופה של תקופה אחת ותחילתה של תקופה אחרת. הוא מסמל שינויי חיים משמעותיים החל ממעבר בית, סביבה, מדינה, והתפתחות פסיכולוגית עם שינויים אישיים  שיתאימו למצב החדש. התפתחות פסיכולוגית תהיה העבודה פנימית על הזהות המחודשת עם חשיפת השורשים או הצורך להתנתק מהשורשים. הרבה פעמים שבתאי בבית 4 עוסק במוצא האדם ומקורותיו מעצב את חייו מחדש שיכול להתקשר לקריירה חדשה או פרישה.  התקופה הקרובה בחודש ספטמבר לקראת יום הולדתכם, כוכב מרקורי במאזניים מחד,  רוצה לייצר זרימה חדשה יצירת עבודה או מיזם,  אך יחסיו המגבילים של שבתאי ופלוטו ובאוקטובר לא מאפשרים שינוי קל. מעבר כוכב מאדים למזל מאזניים מה: 4.10.19  מנבא שינוי בולט מאוד בחיים ובראש ובראשונה בעבודה עד עד ה: 19.11.19 מאדים עד אז יאבק חזק לשינוי וכבר מאמצע אוקטובר עד תחילת נובמבר, ייתכנו מצבים שנכפים עליכם דרך העבודה או מכורח התפקיד ליצור שינוי במסגרת.  נסיגת מרקורי בחודש נובמבר הקרוב,  לא מקלה על נושאים כלכליים במיוחד סביב ה: 25.11 יתכן שמפנה בלתי נמנע בעבודה ישליך על הפן הכלכלי.   אך כבר בימים האחרונים של נובמבר לקראת חודש דצמבר אתם מבינים שאתם בדרך חדשה אולי מוגבלת במידה מסוימת,  במיוחד כשכוכב צדק עובר למזל גדי לבית 4 ומתעתד להרחיב את אפקט שבתאי במיוחד בחודש מרץ 2020. שנת 2020 זו שנה שמובילה אתכם למחוזות אחרים. מעבר כוכב  מרקורי בחודש מרץ למזל דגים,  לבית העבודה שלכם מכניס אתכם לתחילתה של שגרה במסלול חדש ושונה. חודש אפריל מזמן לכם חודש עם נסיעות וקשרי חו"ל רבים דרך העבודה. והצעות לשותפויות.  נסיגת ונוס הכוכב האישי שלכם  אף פעם לא מקל על בני המזל,   הפעם ונוס ישחק תפקיד בבית 9 הבית הקשור בנסיעות/ נושאי משפט/ לימודים. הנסיגה שתימשך בין ה: 25.6-13.5.2020 תהיה עבורכם תקופה מאתגרת במיוחד כשכוכב מאדים עובר לבית העבודה במזל דגים ומחולל שינויים. נסיגת מרקורי מה: 18.6 ועד ה: 12.7 יגרום לעיכובים בנושאי קריירה ועבודה אך שינוי לטובה בעשיה עד ה: 23.7.20 ישמח אתכם. מעבר כוכב ונוס כוכבכם האישי לבית הקריירה, יגרום למפנים לטובה עד ה: 20.8.20 נסיגת כוכב מאדים המתחילה מה :9.9.2020 בבית השותפויות מבשר עד ה: 13.11.20 שינויים הקשורים בניתוק ופרידות בשותפויות . ואפשר לראות זאת כהשתחררות לתקופה עצמאית יותר לקראת יום הולדתכם הבא.

 

ALGORAB

אלגורב בקונסטלציית העורב – Delta (δ) Corvus
הקבוצה זוהתה במיתולוגיה היוונית עם העורב שסיפר לאפולו על בגידתה של קורוניס. אפולו שלא האמין לעורב הפך את צבעו מלבן לשחור, אך לאחר שנוכח באמיתות דבריו הפך אותו לעוף קדוש.
על פי אגדה אחרת, אפולו שלח עורב עם גביע להביא לו מים מהנהר,
אך העורב התמהמה בדרכו וכשהבין שהוא מאחר ועתיד להיענש הביא לאפולו נחש מים שכביכול מנע ממנו את הגישה לנהר כעונש על השקר והאיחור קבע אפולו את העורב יחד עם הגביע ונחש המים בשמיים כקבוצות כוכבים סמוכות.
השם לקוח מהשפה ערבית الغراب al-ghuraab שפירושו העורב.
השפעתו נחקרה רבות וכוכב שבת זה נחשב למושפע ישירות משילוב של ממרס שבתאי – שנחשב למיקום בעל השפעה קשה עם פעולות צבאיות הנושאות מחיר רב של אובדן אך עם תוצאה מפוארת. החלטות תחת השפעת אלגורב נעשות בגלל הישאבות למצב קשה בלי לעצור לרגע ולשאול על חיוניות הפעולה.
תחת השפעתו נגרמים איחורים הגורמים לאבידות. בחקר הכוכב שבת זה התברר שלקיסר פרנץ ג'וזף אלגורב היה באופק שלו והוא נרצח. הנשיא סאדאת נרצח כשהשמש ושבתאי היו צמודים לאלגורב.[סאדאת כבן מזל גדי שבתאי הוא הכוכב השליט הטבעי]. כשהמרכז המסחרי בניו יורק ב-26.2.1993 יופיטר היה צמוד לאלגורב. וב-11.9.2001 באסון התאומים אלגורב היה באופק צמוד למרקורי.
מפת ארה"ב עם כוכבי השבת. ניתן לראות את במפה השניה את אירוע 11.9עם
צמידות אלגוראב עם מרקורי באופק המפה.

אנשים שנולדים בהשפעתו:
יהיו מלאי סתירות ושאר הכוכבים במפה והיחסים של של אלגוראב עם כוכבים אחרים ידגישו את הצדדים הטובים או הפחות טובים של כוכב שבת שנוי זה. הם עשויים להיות סבלניים אך לוחמניים ולא מוותרים, תאבי בצע עם אינסטינקטים חזקים לחומר, נאים במראה, אנוכיים, מלאי תשוקה, הם נעים בין נצחונות להרס שמם הטוב. בכישרונם המסחרי הם נעים בין גנבים לסוחרים ממולחים, אמנים ובמיוחד ציירים, מרס שבתאי מעניקים כוח הרס עצום[לפעמים אפילו לא מודע] עם תשוקה לנקמנות, נטייה לשקרים ומניפולציות כדי להצדיק את המעשים, דבר לא ירתיע אותם להרוויח, למעשה שילוב המדגיש את הצד הבעייתי של מזל מאזניים הצד הפחות יפה של הפלנטה וונוס[שליטת מזל מאזניים] כשהיא נפגשת עם השפעות שבתאי ומרס..

כסף וחומר:

 שיפור ניכר מבחינה כספית ניכר כבר לקראת סוף החודש הנוכחי  וחודש אוקטובר עם מעבר הכוכבים מרקורי ונוס למזל עקרב[בית הכספים שלכם]  מחד תסבלו מהוצאות חריגות בימים בין ה: 5.10 ועד 14.10 אך תיהנו מהכנסות נוספות מהרגיל בימים בין ה: 16.9 ועד ה: 25.10. ייתכן ומדובר בהחזרי כספים או בונוס. מעברה של השמש מה: 24.10 לבית הכספים מבטיח חודש יחסית טוב כלכלית אולי לשים לב רק שבין ה: 28-27.10 צפויה הוצאה חריגה ונסיגת מרקורי בחודש נובמבר בבית הכספים עלולה לעכב כספים שמגיעים לכם  עד ה: 20.11 .  הוצאה חריגה נוספת צפויה לכם בין ה: 28.11-22.11.19. עם מעבר כוכב מאדים לבית הכספים שלכם, דבר שמעצים את ההוצאות החריגות שיימשכו עד ה: 3.1.2020 ייתכן ואתם בפרויקט התובע מכם הוצאה גדולה.  נושא בית מגורים יהיה משמעותי מחודש ינואר 2020 ויתכן שתעברו בית והעיסוק בבניה,  או בהוצאות הכרוכות בה יימשכו במהלך חודשי השנה הראשונים כששיאי ההוצאה יגיעו עד אמצע מרץ 2020. באפריל 2020 מומלץ להימנע מהשקעות. נסיגת כוכב ונוס בין ה: 25.6.20-13.5.2020 לא יכולה להטיב עם נושאים כלכליים ומומלץ להימנע מנטילת סיכונים חומריים מכל סוג. השתחררות כוכב צדק מהנסיגה שלו ב: 12.9.2020 יטיב עם נושא השקעות, מכירת נכס, רכישת נכס מוצלחת. באוקטובר 2020 צפוייה נסיגת מרקורי בבית הכספים מה: 14.10  עד ה: 3.11.2020 הנסיגה עלולה להשפיע על עיכובי כספים ותקלות. אך מאמצע נובמבר 2020 צפויה תקופה כלכלית טובה ובחודש דצמבר 2020 זה רק ילך וישתפר.

 

venus_botticelli

ונוס שליטת מזל מאזניים-   ציור "הוּלדת ונוס" (או לידת ונוס) הוא ציור של צייר הרנסאנס האיטלקי סנדרו בוטיצ'לי שצויר בין השנים 1485–1486.  הנושא מבוסס על סיפור מתוך המיתולוגיה, לפיו הטיטאן קרונוס[סטורן]  כרת את איבר מינו של אביו, אורנוס, בעידוד אימו גאיה,  באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם.  וזרק אותו לים. המפגש בין הים לאיבר המין יצר שטף ושצף גלים וכך נולדה ונוס, מהדף הגלים. היא הובלה על ידי הרוח לחופי קפריסין על גבי צדפה. קרונוס הוא גם – סטורנוס (שבתאי).קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון.קרונוס שהוביל את המרד באביו אורנוס, נישל את אוראנוס מהשלטון על העולם

 

בריאות וגוף:

מזל מאזניים- נשלט על ידי הפלנטה וונוס – שייך ליסוד האוויר- ושולט בבית שביעי של גלגל המזלות.  הוא קשור למראה החיצוני כפי שאחרים רואים ומתרשמים ממנו . וונוס כוכב אחראי על הסימטריה והאסתטיקה אך גם על כל מה שאינו סימטרי באברים על בלוטת האדרנל,על בלוטת יותרת הכליה,  על הגב התחתון באזור המותניים,  ועל עמוד השדרה המותני , הוורידים, ההורמונים , כליות, חלציים, האזור המותני ומערכת ההורמונים. מזל מאזניים שייך  לקבוצה הקרדינלית או עיקרית – קבוצה המזלות העיקריים- הקבוצה הקרדינלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- מנטאלית אלה מזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. המתחים המאפיינים מזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  פן של רגישות באזור הכליות דרך מזל מאזניים, כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי מזלות הקרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזלות גדי וטלה יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. אבל מזלות סרטן ומאזניים יעדיפו את הדרך הדיפלומטית וניסוח עדין על בעיותיהם. מכיוון שאנשי מזלות הקרדינל,  הם המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות מהירות פיתרון. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

בריאות בשנים  2020-2019

אחד ממאפייני שנה זו אלה השינויים הרבים שאתם עוברים ותעברו שישפיעו על עלייה ברמת העייפות ושחיקה של המערכת החיסונית. תצטרכו כנגד להשקיע בטיפול בגופכם באופן משמעותי -נוכחות כוכב נפטון בבית הבריאות גורם לעלייה במשקל וצריכה גבוהה יותר של סוכרים ופחמימות. מעבר כוכב מאדים בין החודשים אוקטובר -נובמבר 2019 למזל מאזניים,  מסמל את התקופה הכי אינטנסיבית ותובענית קשורה בשינויים אך גם בעלייה במתחים ובראקציות פיזיות. חודש דצמבר מסמל תהליך מעשי של שינויים בית/סביבה ואתם עלולים לשכוח משגרה בריאה. נסיגת מרקורי בין פברואר למרץ בשנת 2020 בבית הבריאות,  עלולה לסמל תקופה רגישה יותר בקיבה ולהתקררויות. ויטמין סי עשוי לעזור. נסיגת  כוכב ונוס בחודשים בין מאי- ליוני 2020 מחלישה אתכם כשבמקביל כוכב מאדים בבית הבריאות ואתם נאלצים לעבוד קשה מהרגיל תצטרכו להשקיע הרבה יותר באיזון הגופני . נוכחות כוכב אורנוס בבית 8 העוסק במערכות החיסוניות שלכם גורם לתקופות פחות יציבות ולכן מומלץ לשים דגש על חיזוקם, לשמור על יציבות בתזונה במנוחה ובטיפול העצמי שלכם.  

 

swords14

קלף מזל מאזניים בטארוט.- קלף המסמל את  מלך המטות המסמל את מלך השלום, הריצוי, הפיוס, שוחר השלום ולעיתים שלום ויהי מה. ההיסוסים בפני החלטות יגיעו מתוך מחשבה שתיעשה ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר. מאזניים רוצה לאחוז לנצח במקל משני צידיו ולכן הוא מתקשה להחליט. תמיד יחשוש שהוא יחמיץ משהו אחר אם הוא יחליט כרגע. הם נעימים, חברותיים וצוברים את הכעסים בתוכם ומתנהלים כשהם בקצה הלחץ בפאסיב אגרסיב

 

שונות: 

שנת 2020-2019 תהיה שנה מאתגרת במיוחד. היא תבוא לידי ביטוי בשינויים המשמעותיים שתעברו כשהכוכבים שבתאי, צדק ופלוטו [3 הפלנטות יהיו בהיבטים משמעותיים ביחס למפה של בני מזל מאזניים מהחודשים מדצמבר 2019 ועד דצמבר 2020] ישהו בבית 4[בית, מולדת ומשפחה]  הבית העוסק בשינויים גדולים ומסמל,  סוף תקופה אחת והתחלה של תקופה חדשה. כל בני מזל מאזניים יושפעו מהשינויים כשאצל כל אחד זה יורגש באופן שונה תלוי תמיד במפה האישית[תאריך לידה ושעת לידה] שינויים הם תמיד טובים,  גם כשחוששים מהם כי הם מעניקים לאדם הזדמנות לעשות הכל אחרת ובבית 4 זה מסמל תקופה של צמיחה פנימית שאמנם נוצרת כתוצאה מאילוצים,  אך מי אמר שאילוצים הם תמיד רעים? זו תהיה שנה שתמתח את גבולות היכולת ולכן לעיתים תרצו כבר לעבור אותה, בגלל מתח ועייפות. מזל מאזניים הוא מזל קרדינלי [ יחד עם מזל טלה, סרטן וגדי] וכשכוכבים מתרכזים במזלות קרדינליים [כמו שהיה בין חודש אפריל 2011 עד אוקטובר 2012 ]אתם נוטים לעבור שינויים משמעותיים,  אך הם עשויים לשדרג אתכם בסופו של דבר. רבים מכם יהגרו, יעזבו לסביבת חיים שונה, יתפתחו לכיוונים שונים וייהנו מתחילתה של התייצבות מטיבה מדצמבר 2020 ואילך. החלק הקשה תמיד עבור בני המזל,  הן החלטות.  אך כשהן נעשות,  אתם נסחפים ועושים הכל שתהיה הצלחה מקסימלית ויודעים להפיק את הטוב מכל דבר. 

 

 

נסיגת ונוס [כוכבכם האישי] תהיה משמעותית עבור בני מזל מאזניים :

ונוס מתחיל נסיגה במזל תאומים מה: 13.5.2020 עד ה: 25.6.2020 

נסיגת מרקורי

מרקורי מתחיל נסיגה במזל עקרב מה: 1.11 ועד 20.11.2019[ישפיע על בית הכספים שלכם]

מרקורי מתחיל נסיגה במזל דגים מה: 17.2.2020 עד 10.3.2020[ישפיע על בית העבודה שלכם]

מרקורי בנסיגה במזל סרטן מה: 18.6.20 עד ה: 12.7.20 [ישפיע על בית הקריירה שלכם]

מרקורי בנסיגה במזל עקרב בין ה: 3.11.20-14.10.2020 [ישפיע על בית הכספים שלכם]

מאדים מתחיל נסיגה בטלה ב:9.9.2020 – 13.11.2020 [ישפיע על בית הזוגיות והשותפויות שלכם]

 

טבלת ירח שחור מעודכנת עד חודש יולי 2020

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                   16.9.2019