מזל מאזניים והורוסקופ לשנת לשנת 2019-2018 

23.10-23.9 ה
סמל-
שליט : וונוס
בית- 7- נישואין, שותפויות והציבור.
יסוד: אוויר
קבוצה- עיקרית[קרדינלית]
חלוקה ל-3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 3.10-24.9
מושפעים משמעותית מכוכב וונוס, והם המאזניים הטיפוסיים לטוב ולרע. בעלי כישורים אמנותיים ויכולת התבטאות טובה, הפן האסתטי חשוב להם, החל מהקפדה חיצונית וכלה בעיסוק בנושא גם בסביבתם הקרובה. הם יחצ"נים, דיפלומטיים, מתווכים ומגשרים, חברותיים ופופולאריים , אך מתקשים להגיע להחלטות, ולעיתים נדמה שהם נהנים מהאפשרויות להתלבט. מתבגרים לאט ומתקשים לקחת אחריות עד הסוף. נוטים לצאת ממצבים בעייתיים בעיקר בגלל חינניותם הרבה. נוטים לתחומי אומנות ותקשורת.
פסיכולוגית: נרקיסיסטים ומאוהבים באהבה. מחפשי שלמות ונוטים להרגיש בקלות חוסר סיפוק . תסביך דוריאן גרי – עשויים לנתח את עצמם בלי סוף כדי לנצח את הזקנה. ולעסוק הרבה מאוד בהופעתם החיצונית. יסרבו להזדקן עם כל התופעות הנילוות. נוטים לחפש אהבה אין סופית רומנטית ומושלמת. ואלה חסרי הסיפוק מבחינה רומנטית יעדיפו במקרים רבים לחיות בעולם הפנטזיה ולחלום את חייהם באופן מושלם או להשלים את הרגושים דרך קשרים מחוץ למסגרת ולהמשיך לפנטז על התגשמות הקשר. קבוצה זו זקוקה לאלמנט הפנטזיה ולכן רבים מהם ייהנו מחיים וירטואליים ומקשרים אפלטוניים כשלצד זה הם ממשיכים לחלום על אהבה של נסיכים ונסיכות.
מראה חיצוני: נאים, בעלי חיוך שובה לעיתים עם גומות חן.נוטים להשמנה בגיל מבוגר.מלאי קסם חיצוני וחמימות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בדרכי השתן, בכליות ובאוזניים ובכלל, מרגישות באיזון באיברים הזוגיים שבגוף. בעיות הורמונאליות בגיל המעבר בולטות יותר
ידועים בעולם: סקוט פיצג'רלד, ט.ס אליוט, ויליאם פוקנר, מיגל דה סרוונטס, ג'ימי קארטר, גנדי, דימטרי שוסטקוביץ', סטינג, דון מקלין, ג'ורג' גרשווין,ג'ולי אנדריוז, גוון סטפני, פרדו אלמודובר, לינדה מרקתני, היתר לוקליר, ויל סמית, מייקל דאגלס, קתרין זיטה ג'ונס, גוינת פאלטרו, נעמי וואטס, הילרי דאף, מירה סורבינו, מרצ'לו מסטרויאני, וולטר מתיאו, מוניקה בלוצ'י, כריסטופר ריב, אשלי סימפסון.ולדימיר הורוביץ, דונה קארן, מהטמה גנדי, אני לייבוביץ', גראוצ'ו-מארקס, ברברה וולטרס , סרנה וויליאמס, אוליביה ניוטון גו'ן, איוון פבלוב, מיט לוף, טרומן קפוטה, ארתור פן, קוקו טיילור, ברג'יט ברדו אד סליבן, לך וולנסה, מדלן קאהן, ז'אן לוק פונטי, ג'רי לי לואיס, אנריקו פרמי, ג'וני מאטיס, דבורה קאר, וולתר מתאו, ריצ'ארד האריס, לורן ברוקו, סטינג, גוון סטפני, קלייב אוון, סטיב ריי, אלישיה סילברסטון.
ידועים בארץ: אהוד אולמרט,דוד ד'אור, חיים צינוביץ', אסי לוי, אוהד קנולר, ריקי בליך, עודד מנשה, ירדנה ארזי, צביקה פיק, גלית גיאת, מוטי קירשנבאום, איתי פרל, גל אוחובסקי, מיקי בוגנים.
הקבוצה השנייה
ילידי ה-13.10-4.10 
קבוצה זו מושפעת מוונוס וגם מאוראנוס, ילידיה הם אנשים מיוחדים החווים לעיתים תהפוכות, וחייהם האישיים סוערים. נטייתם להתבלט ציבורית או רעיונית חזקה, כמו גם רדיפתם אחרי שוויון וצדק חברתי והאמפתיה שלהם לחלשים ולנזקקים. האמנים ביניהם מבטאים מקוריות וכריזמה גדולות יותר מאלה של המאזניים הטיפוסי. הם נוטים לחיים שונים מהרגיל . מעורבים ציבורית בנושאים חברתיים ובעלי אג'נדה ברורה למען החברה . מבטאים אינדיבידואליזם באישיותם. למרות יכולות תקשורתיות גבוהות הם נוטים לחיים אישיים שונים באופיים מלאי משברים ותהפוכות. האומנים שביניהם יתבטאו באופן שונה ומיוחד.
פסיכולוגית: לא מסוגלים לחיות על פי תבניות מקובלות. נוטים לשלם בחייהם על דרכם השונה. בעלי אג'נדה יוצאת דופן ולעיתים מעוררת התנגדות.הם לוחמניים ובעיקר יהיו מסוגלים להילחם עבור אחרים עם מידת הקרבה . יצירתיים ונוטים לבדל את עצמם מאחרים. אינם מרגישים שייכים לשום קבוצה חברתית.לעיתים חריגים חברתיים עם בעיית שייכות. נוטים לחשוב באופן לא קונבנציונאלי ולכן מתקשים להשתייך ולעיתים עם בעיית זהות. לוחמי צדק וחופש ונטים להיות עם אג'נדה חברתית מובהקת ולהיות מוכנים לשלם את המחיר על הצהרותיהם. רבים מביניהם מוכשרים או מחוננים באופן בולט.יחד עם זאת אפשר שבחברה קונסרבטיבית הם ייחשבו בלתי מקובלים או עם נטיות סוציומטיות.
מראה חיצוני: גבוהים מהמאזניים הטיפוסי, מרשימים, מבט עיניים עז ונוקב. מראה כריזמטי ממגנט.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פרקים ברכיים ורגליים, ותיתכן נטייה לבעיות בכלי הדם ומערכת העצבים
אישים ידועים: דיימון רניון, באסטר קיטון, לוצ'יאנו פברוטי, ולדימיר פוטין, דזמונד טוטו, חואן פרון, אלינור רוזוולט, מרגארט תאצ'ר. ג'ון לנון, בוב גלדורף, ג'וזפה ורדי, ג'קסון בראון, פול סיימון, איב מונטאן, ננה מושקורי, סוזן סרנדון, קייט וינסלט, סיגורני ויבר, מט דיימון, צ'בי צ'ייס, איימי אירווינג, ג'ון קיוזק, ג'ון קולינס, צ'ארלטון הסטון, יו ג'קמן, קלי פרסטון, סשה ברון כהן,לני ברוס,
ידועים בארץ:אסי כהן, מיכל שפירא, דין דין אביב, מיקי גבע, דודי לוי, מיכל אנסקי, תומר היימן, מירי בוהדנה, שירז טל, הילה נחשון.שלומי סרנגה, עתי שולברג,נועה פארן,תומר היימן, גיל ריבה, ג'קי לוי,
ילידי הקבוצה השלישית
בין ה- 23.10-14.10

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי, הם אנשי תקשורת בולטים גם אם אינם עוסקים בכך ישירות, הם כותבים בכישרון, מתקשרים ומתבטאים בקלות, ועל כן הם אנשי מכירות טובים ואשפי יחסי ציבור ותדמית. יש להם לעיתים נטייה להשתכנע בקלות ולהיגרר אחר קיצוניים מהם. הם בעלי כישרונות אומנותיים וצורך להתבטא ולשכנע באמונתם, ויש להם ידע עשיר בתחום הטריוויה . נוטים להיות חלקלקים משתעממים בקלות וזקוקים לחיים מגוונים בעלי מתח קבוע. רבים מהם כותבים ומתנסחים בהצלחה רבה. בעלי כושר רטורי ואורטורי מעל לממוצע ועיסוקיהם קשורים ברוב המקרים בכושר הביטוי בעל פה ובכתב.
פסיכולוגית: בעלי מנגנון הכחשה והדחקה גדול מהרגיל. הם נוטים להתחבר רק למה שקורה בזמן אמת ולהתעלם מדברים שקרו. אדפטיביים מאוד והישרדותיים . תמיד יעשו הכל כדי למצוא חן בעיני האחרים ולהיות נאהבים . בעלי לשון מהירה והפכפכת על פי הנסיבות. נוטים להשתעמם בגלל פן דכאוני מתחת לפני השטח אותו ידחיקו כל עוד הם מסוגלים. חסרי שקט נפשי ועלולים להתמוטט נפשית תחת לחץ גדול ואף נטיה לקרוס בגיל מאוחר יותר תחת פסימיזם וחוסר מסוגלות להזדקן. מתקשים לחיות את המציאות כפי שהיא ונוטים הרבה פעמים להיות אוטוסוגסטיביים לגבי אמונותיהם. בעיית שיפוט במצבים קריטיים. הם נוטים לסבול מדחיינות ולא להחליט ברגע הנכון עד שאין ברירה.
מראה חיצוני: בעלי מראה צעיר, משובב, נעימי סבר והופעה. מייחסים חשיבות ללבושם ולתדמית החיצונית שהם משדרים.
בריאות: עלולים לסבול מהשמנה וממחלות כלי דם, מנטייה לכולסטרול ורגישות בגב.
אישים ידועים: דוויט אייזנהאוור, בנימין נתניהו, דוד בן גוריון, מרתין לותר הבן, לי איקוקה, שרה פרגוסון, ראלף לורן, טום פטי, דיזי גילספי, סנופ דוג, אמינם, צ'אק ברי ג'ף גולדבלום, קתרין דנב, טומי לי ג'ונס, ג'ורג' סי סקוט. אייזק מזרחי, אשר, טים רובינס, ג'ון מאייר, שרה פרגוסון, סוזנה סומר, רוג'ר מור, מריו פוזו, אמינם, פרידריך ניטשה, אוסקר וויילד, ריטה הייוורט, ז'אן קלוד ואנדם, מלינה מרקורי, לי הארווי אוסוולד, תום פטי, בלה לוגוסי,קתרין דנב, ג'ף גולדבלום, פרנץ ליסט, מרתין לותר קינג ה-3, אנג לי.
ידועים בארץ: בנימין נתניהו, נינט טייב, בן כספית, דן תורן, דנה דבורין.עידו לב, עידן יניב, סמדר גנזי, דניאלה וירצר.    
  
 
      הורוסקופ  לבני מזל מאזניים[בעלי אופק מאזניים] לשנת 2019-2018

כללית:

השמש הפעם תגיע על פי שעון ישראל  ב:23.9 בשעה 06.00 למזל מאזניים . מפת יום ההולדת של בני מזל מאזניים מורכבת השנה. כוכב ונוס[כוכבכם האישי]  נוכח במזל עקרב בבית הכספים ולכאורה מבטיח הכנסות מאידך,  נסיגתו הרשמית מתחילת בחודש אוקטובר הקרוב  ועד אמצע נובמבר נשלחות אותות אזהרה להימנע בכל הנוגע להוצאות כספיות מיותרות,  השקעות ונטילת סיכונים פיננסיים על השפעת ונוס בנסיגה בנושאי אהבה בפרק המיוחד לאהבה ויחסים. כוכב מרקורי ביום הולדתכם במזל מאזניים מבשר התחלות חדשות של פרויקטים,  עבודה ובמיוחד בגין היבטיו הדרמטיים עם כוכב שבתאי ניכר שאתם הולכים לשינוי מעמד/תפקיד/עבודה משמעותי במהלך השנה. אם מרחיבים את היריעה הרי שכוכב שבתאי בבית ה:4 של בני מזל מאזניים,  מבטיח סיום פרק חיים בבית/סביבה אחת ומעבר למקום אחר במהלך השנה הקרובה. מיקום המגורים יכול להתקשר גם להצעת עבודה והתחלות חדשות המשפיעות על חייכם. מיקומו של כוכב אוראנוס במזל שור עוסק בשבע השנים הקרובות בנושאים כלכליים לטווח ארוך. ומעבר כוכב יופיטר צדק מחודש נובמבר לבית 3 למזל קשת למשך שנה,  מבטיח שנה עם סממני ניידות, עם שינויים והשפעה על עבודה הכרוכה בנסיעות אילוץ לגמישות ואופציות לימודים והתפתחות אישית. ילידי הימים הראשונים של מזל מאזניים בין ה: 2.11-24.10 יחוו את השפעת שבתאי עד דצמבר הקרוב ונושאים המתקשרים למגורים והעתיד,  יעסיקו קבוצה זו. ילידי ה: 14.10-2.10 יחוו את השפעת שבתאי כבר מינואר 2019 ועד יום הולדתכם הבא[סוף ספטמבר 2019]  יתחוללו שינויים המתקשרים למגורים ושינוי צורת החיים שלכם הקשורה בבית ועבודה. וילידי הקבוצה האחרונה בין ה: 21.10-14.10 יחוו את השפעת שבתאי על השמש שלהם,  עם שינוי מגורים צורת חיים ועבודה מדצמבר 2019 עד דצמבר שנת 2020. ביקור כוכב מאדים במאי-יוני 2019 יחולל שינויים עם העבודה ובאוקטובר 2019 עם מעבר כוכב מאדים למזל מאזניים תיאלצו להתמודד עם אילוצי שינוי אינטנסיביים. כוכב פלוטו ימשיך לשהות בבית 4  בית המגורים ומפגשו עם כוכב שבתאי ממרץ 2019 עד יום הולדת 2019 הוא מפגש שעשוי לרמז על מכירה בלתי נמנעת של בית ועזיבת צורת חיים אחת,  לטובת אחרת. סיום פרק חשוב בחיים שלא יחזור עוד. לעיתים זו עזיבת מדינה ופרידה מבית המשפחה.

venus_botticelli

ונוס שליטת מזל מאזניים-   ציור "הוּלדת ונוס" (או לידת ונוס) הוא ציור של צייר הרנסאנס האיטלקי סנדרו בוטיצ'לי שצויר בין השנים 1485–1486.  הנושא מבוסס על סיפור מתוך המיתולוגיה, לפיו הטיטאן קרונוס[סטורן]  כרת את איבר מינו של אביו, אורנוס, בעידוד אימו גאיה,  באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם.  וזרק אותו לים. המפגש בין הים לאיבר המין יצר שטף ושצף גלים וכך נולדה ונוס, מהדף הגלים. היא הובלה על ידי הרוח לחופי קפריסין על גבי צדפה. קרונוס הוא גם – סטורנוס (שבתאי).קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון.קרונוס שהוביל את המרד באביו אורנוס, נישל את אוראנוס מהשלטון על העולם.

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

200px-adonis-microcarpa001

מדמו אשר טיפטף לארץ יצרה אפרודיטה פרח שינציח את זכרו – הכלנית (למרות זאת, הפרח שקרוי על שם אדוניס הוא הדמומית).

כלנית- אדמומית.

אהבה ויחסים :

 

בני מזל מאזניים נשלטים על ידי כוכב ונוס ובבית הזוגיות שלהם על ידי כוכב מאדים. בנהי המזל נולדו לחיות בזוגיות הם אינם רואים את עצמם מסיימים את חייהם בבדידות. תקופת יום ההולדת מזמנת לפנויים היכרויות אך יהיה קשה לפני סוף נובמבר להיות נינוחים וביחסים רגועים בקשרים. כבראמצע חודש דצמבר יחסים יתקדמו לשלב רציני יותר של מיסוד הקשר ופנויים ייהנו מהיכרויות מוצלחות. בחודשים ינואר-פברואר צפויות היכרויות ספונטניות במסגרות לימודים והיכרויות ברשתות. תיהנו מחיזורים ומעלייה בפופולריות. פברואר חודש עם נושאים גורליים המתקשרים לבית, משפחה ומגורים עשויים לשנות את אורח החיים או לרמז שאתם צפויים לשינויים במרקם המשפחתי. היבטי כוכב מאדים עם ונוס במהלך פברואר עשויים ליצור הפתעות בקשרים ומפגשים. כמו כן, מזמנים היכרויות חדשות וביחסים קיימים צפויות נסיעות. מעבר כוכב ונוס במרץ 2019 לבית האהבות שלכם מזמן היכרויות והתאהבויות ממבאט ראשון. בחודש אפריל-מאי 2019 היכרויות מטיבות להתפתח במסגרות עבודה והיכרויות וייהנו מהתבססות של קשרים. בין ה: 15-1.5 יחסי כוכב מאדים עם ונוס טובים והיכרויות ייתכנו בנסיעות/לימודים ודרך הרשתות  ותיהנו מהזדמנויות לרומנים.  כך גם החל מסוף אוגוסט ובמהלך חודש ספטמבר תיהנו מהיכרויות דרך העבודה ומפגשים רומנטיים מרגשים שיעוררו בכם רגשות. מעבר כוכב ונוס ב: 14.9.19 למזל מאזניים,  פותח תקופה רומנטית ומוצלחת למערכות יחסים חדשות לפנויים. יחוסים יציבים עשויים למסד קשר באוקטובר 2019.

משברים

ביום הולדתכם כבר החודש,  כוכב ונוס שליט המזל שלכם במזל עקרב ויוצר יחסים בעייתיים של מתחים ואי הסכמות עם כוכב מאדים בבית האהבות שלכם במזל דלי, יחסים עלולים לעלות על שרטון בגלל קנאה רכושנות וחוסר אמון.   אך הבעיה הגדולה מכל טמונה חודש באוקטובר כשתאלצו לחגוג  את יום הולדתכם כשכוכב ונוס יהיה בנסיגה. ונוס ייעצר למעשה ב: 28.9 ויתחיל את הנסיגה רשמית כבר מה: 5.10 ויהיה בנסיגה עד  16.11והיבטיו עד ה: 1.12 עם כוכב אוראנוס , מצביעים על פרידה בלתי נמנעת של יחסים בעייתיים ובלתי יציבים. כמובן שיחסים יציבים ישרדו גל זה. בפעם האחרונה שונוס היה בנסיגה במזל עקרב היה לפני 8 שנים באוקטובר-נובמבר 2010.  מעבר כוכב מאדים למזל טלה ב: 2.1.2019 ונוכחות בבית הזוגיות מזל טלה ישפיע עד אמצע חודש מרץ על יחסים בלתי יציבים ויחסים עלולים להיקטע סופית. ועד ה: 1.3 יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים. בין ה: 15.5-1.5 ונוס בבית הזוגיות ביחסים בעייתיים עם שבתאי וצפויים משברים רגשיים עזיבת בית .  עד ה: 14.6 תקופה מתוחה ביחסים. ומאמצע יולי ועד סופו. מעבר מאדים באוקטובר 2019 למזל מאזניים עלול ליצור סיום קשר בגלל כמיהה לשינויים וחוסר רצון להתפשר. יחסין עלולים להסתיים עד ה: 13.10.2019.

 


cshzkpewaaa4t0r-jpg-large

ויש גם עץ אדוניס שהוא סוג של אורן. רק לפני מספר ימים התגלה אדוניס הכי עתיק יומין בן- עץ האדוניס בן 1075 התגלה בהרים הצפוניים ביוון.   כנראה שעץ זה הוא העתיק ביותר בעולם שהמדענים מצאו. למעשה 87 שנים לפני הולדתו של וויליאם הכובש.  צילם ד"ר- Oliver Konter מאוניברסיטת Mainz

קריירה ועבודה:

שנת 2019-2018 מסמלת תקופה מעבר לקראת שינוי עבודה/תפקיד/מקצוע/סטטוס. את הניצוח השנה על חייכם יקחו הכוכבים שבתאי ופלוטו אשר ישהו מול בית הקריירה,  במהלך השנה מה שישפיע על שינוי מגורים, סביבה אולי בגין עבודה או יחד עם שינוי סביבה וחיים חדשים יגיע חיפוש העבודה/עיסוק/כיוון חדש . השנים האחרונות בסימן מאבק בגלל יחסי פלוטו עם השמש שלכם חוו זאת במיוחד כל מי שנולד עד ה: 14.10-בדרך זו או אחרת הם חוו את עוצמתו של פלוטו בשינויים משמעותיים.   השנה כוכב שבתאי יתווסף ותרגישו צורך עז לעשות שינוי עמוק יותר. כוכב נפטון שליט בית העבודה שלכם,  השנה יהיה בהיבטים טובים החל מחודש מרץ 2019 והילוכו האיטי יטפטף בהדרגה את השינויים במהלך 2019. כוכב צדק[יופיטר] החל מחודש נובמבר 2018 עובר לבית התקשורת שלכם [מזל קשת]וישהה שם שנה ויטיב עם אופציות לימודים/הכשרה מקצועית והליכה לקראת עבודה עם מוטיבים ניידים,  נסיעות והרבה שינויים באווירת התפקיד. נסיגת ונוס בבית הכספים שלכם בחודש אוקטובר-נובמבר הקרוב,  ישפיע על דאגה מפני העתיד בנושאים כלכליים ורגישות בשותפויות.  אך כבר מדצמבר 2018 צפוי שיפור פיננסי כבר עד ה: 15.12. חודשים  ינואר פברואר 2019 יהיו חודשים תקשורתיים,  מוצלח לראיונות אישיים וחתימות על חוזים והסכמים. במיוחד מה: 21.1.19 ואילך. מעבר כוכב  אוראנוס לבית ה:8 שלכם,  העוסק בנושאים כלכליים לטווח ארוך,  יגרום לכם להתמודד עם סיום פרק אחד והתחלה אחרת עד חודש מרץ  2019. נסיגת כוכב מרקורי במרץ 2019 בבית העבודה שלכם,  עלול להתקיל ולגרום לעיכובים והצקות,  אך בחודש אפריל תפוצו  ביציבות בעבודה והתקדמות מעשית פיננסית. מאי יהיה חודש עם הצעות לשותפויות ושיתופי פעולה. חודשים יוני-יולי מטיבים עם אלה העובדים בחו"ל,  קשרי חוץ ונסיעות עבודה. שינוי לטובה צפוי בחודש יולי בנושא תפקיד,  או אופציות עבודה חדשות.  אך אלה עשויות להתייצב במהלך חודש אוגוסט. בין ה:15.9.19 ועד יום הולדתכם,  אתם נכנסים לתקופה מטיבה רעננה עם כיוונים חדשים כשבחודש אוקטובר עם כניסת כוכב מאדים למזל מאזניים,  תבצעו שינויים כדי לשפר את מצבכם הכלכלי ומסוף חודש נובמבר 2019  יורגשו השיפורים בעבודה ובפן הפיננסי.

 

the_chariot_of_zeus_-_project_gutenberg_etext_14994

זאוס[יופיטר] הפך לאל כל כך מרכזי בחיי היוונים כי לפי אמונתם הוא שלט בגורל המלחמה. הומרוס מתאר באיליאדה פעמים רבות את הדבר. זאוס משפיע על גורל הקרב בשני אופנים. ראשית, הוא מטיל את ברקיו לצידי הקרבות כדי להודיע מי ינצח. שנית, במלחמות הרות גורל בשביל האלים זאוס משתמש במאזני הדין שלו. על שני כפות המאזניים הוא שם גורל מר עבור שני הצדדים והצד הכבד יותר יפסיד. חרף גדולתו של יופיטר, הוא לא היה חף מפגמים. על אף היותו החזק שבאלים, לא היה הפיקח שבהם הוא מצטייר כישות יצרית מאוד: רודף נשים, חם מזג וחובב יין, מה שלעתים סיבכו בצרות. תאוות הבשרים שלו הביאה אותו ללבוש צורות שונות כדי לפתות אלות, נימפות ובנות תמותה, למורת רוחה של הרה אשתו. למרות זאת, זאוס לא היה אל נקמן, ולא נהג לשמור טינה; אולם היה ידוע בכעסו – כך, פעם אחת הוא תלה את הרה אשתו בין השמים לארץ בשלשלאות כיוון שסיכנה את חיי בנו הרקולס. לפי הומרוס, זאוס היה יחסית חסר רגישות לילדיו – הוא הניח לבנו, סרפדון שליט ליקיה, למות מידי פטרוקלוס כשהוא אומר משפט אחד להגנתו; עם זאת לאחר מכן הוא משתמש במאזני הדין כדי לנסות להציל את הקטור, כיוון שזה הקריב לו עדרים שלמים של כבשים.

כסף וחומר:

 

שנה בולטת בעיסוק בנושאים חומריים. כבר ביום ההולדת שלכם הקרוב,  כוכב ונוס שליט המזל שלכם,  יהיה בנסיגה בבית הכספים ויעורר בכם דאגה, וצורך בשינוי תכניות של התפתחות בתחום הכלכלי. כניסתו של כוכב שבתאי מדצמבר האחרון [2017] לבית המגורים שלכם הוא מסמל גם פרק אחד של חיים שאמור להסתיים ולהתחיל פרק חדש במהלך 2019.  מיקום זה של כוכבים שבתאי ופלוטו מאפשרים לכם מכירת נכס וצמיחה כלכלית נפרידה מעבר, מהורים[לעיתים] מצורת חיים אחת. דצמבר  2018 יהיה חודש על העלאה ושיפור מצב פיננסי . כבר מסוף מרץ 2019 מצביע על הזדמנויות כלכליות, אולי העלאה בשכר,  או קבלת בונוסים. מכירת נכסים כמו גם השקעה תהיה טובה ומוצלחת  בחודש אפריל 2019. לעומת זאת,  בחודש מאי היזהרו מהשקעות ומנטילת סיכונים מכל סוג ומתחילת חודש יוני צפוי שיפור הזדמנויות פיננסיות,  העלאת שכר.  כספים עשויים להגיע מזיכוי פיצוי משפטי . הצעות עבודה עם תמורה נאותה עשויים להגיע בחודש יולי .ומה: 15.9.19 מתחילה תקופה מוצלחת כספית,  הצעות תפקיד/מיזם או השקעות מניבות עד תחילת נובמבר 2019.

220px-libra2

מאזניים- הסימטריה וה: א-סימטריה- האברים הכפולים ושני צידי הגוף.

בריאות וגוף:

מזל מאזניים- נשלט על יחדי הפלנטה וונוס – שייך ליסוד האוויר- ושולט בבית שביעי של גלגל המזלות הוא קשור למראה החיצוני כפי שאחרים רואים ומתרשמים ממנו . וונוס כוכב אחראי על הסימטריה והאסתטיקה אך גם על כל מה שאינו סימטרי באברים על בלוטת האדרנל,על בלוטת יותרת הכליה,  על הגב התחתון באזור המותניים,  ועל עמוד השדרה המותני , הורידים, ההורמונים , כליות, חלציים, האזור המותני ומערכת ההורמונים. מזל מאזניים שייך  לקבוצה הקרדינלית או עיקרית – קבוצה המזלות העיקריים- הקבוצה הקרדינאלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- מנטאלית אלה מזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. המתחים המאפיינים מזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  פן של רגישות באזור הכליות דרך מזל מאזניים, כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי מזלות הקרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזלות גדי וטלה יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. אבל מזלות סרטן ומאזניים יעדיפו את הדרך הדיפלומטית וניסוח עדין על בעיותיהם. מכיוון שאנשי מזלות הקרדינל,  הם המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות מהירות פיתרון. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

בריאות בשנים   2019-2018

כללית זו שנה מתוחה,  בגין שינויים רבים שתעברו וככל שאתם פרפקציוניסטים  יותר כך השינויים עלולים להשליך על הפן הפיזי. נסיגת כוכב ונוס כוכבכם האישי כבר  מתחילת אוקטובר הקרוב  עד אמצע נובמבר עלול להשפיע על האיזון הפיזי רגישות הורמונאלית, שלפוחית השתן, דלקות בכליות והתקררויות נשנות עם כאבי גרון. מעברו של כוכב שבתאי לבית 4 ישפיע על נושא הגב, מערכת השלד.  רצויה פעילות מתאימה, פילאטיס,  יוגה חיזוק עם  ויטמין די ואכילה מאוזנת. מעברו של כוכב אוראנוס לבית 8 יעסוק בנושאים הורמונאליים,  החל מלידה ועד שינויים הורמונאליים, בלוטת התריס ושינויים במחזור החודשי עד רגישות של גיל המעבר. מיקומו של כוכב  נפטון בבית הבריאות תמיד עלול לפתח אינדיקציות בריאותיות בכלי הדם,  כמו אנמיה או שומנים בדם מאידך היבטיו של נפטון במהלך 2019 טובים כדי להתייצב בריאותית.  אם תחליטו להשקיע מאמצים בתזונה פעילות ורגיעה. כוכב צדק השנה מטיב איתכם במיקומו בית 3 מייצר ניידות והזדמנויות ללמוד ולהקל על החיים בנסיעות אך ריבוי תנועה ומקדמי השתנות  צריך לשמור על הזרועות והגפיים מפני שברים.

 

swords14

קלף מזל מאזניים בטארוט.- קלף המסמל את  מלך המטות המסמל את מלך השלום, הריצוי, הפיוס, שוחר השלום ולעיתים שלום ויהי מה. ההיסוסים בפני החלטות יגיעו מתוך מחשבה שתיעשה ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר. מאזניים רוצה לאחוז לנצח במקל משני צידיו ולכן הוא מתקשה להחליט. תמיד יחשוש שהוא יחמיץ משהו אחר אם הוא יחליט כרגע. הם נעימים, חברותיים וצוברים את הכעסים בתוכם ומתנהלים כשהם בקצה הלחץ בפאסיב אגרסיב

 

טיפ: סך הכל שנה רצינית בפתחכם, זו שנה שנוגעת בכל הנושאים המשמעותיים ביותר של החיים.  החל משינויי מגורים העשויים להיות כרוכים גם עם שינוי בקריירה. שינוי מיקום עשוי להיות משמעותי באופיו לא מדובר בשינוי קל וקוסמטי. ייתכן ובן משפחה יעזוב את הבית ותהיה התמודדות רצינית יותר עם הדור המבוגר. כך שתרגישו את עוצמתה של שנה זו ברמה האמוציונאלית. נסיגת כוכב ונוס באוקטובר-נובמבר,  יקשו עליכם ויציפו בעיה מסויימת שאולי דחיתם את פתרונה או הקטנתם אותה. יחסים בכלל,  כולל חברתיים עלולים להיות רגישים בעת זו,  אך גם חרדות כלכליות וקשיים עם ילדים,  אולי מדובר בבעיה עם ילד שתצטרכו להשקיע מאמץ גדול יותר לפתור את הסוגיה. מעבר כוכב יופיטר מנובמבר לבית 3 לבית התקשורתי הוא יעניק לכם תחושת שיפור וצמיחה ניכרת,  כבר בדצמבר החל מהתחום הכספי ועד הזדמנויות ללמוד,  להשתלם,  לנסוע ולהתחיל את שנת  2019 בצורה נעימה יותר. מיקומו של צדק[יופיטר בבית 3]  מבטיח עד נובמבר 2019 עלייה בהזדמנויות לנסוע, ללמוד ליצור התחלות ועניין חדש,  החל מעבודתכם עד היכולת למקצע תחביב מחודש ינואר 2019. חודשים ינואר פברואר 2019 יעסקו רבות בילדים,  נכדים ושמחות הקשורות בהם. חודשים אפריל מאי יוני יטיבו עם נסיעות והישגים לימודיים, חודשים  יוני-יולי תאלצו לתפקד תחת לחצים ולהספיק הרבה מאוד במעט זמן. אוגוסט יהיה חודש חברתי צפוייה התפתחות של אירועים חברתיים מרגשים,  אך גם תעסקו רבות בתדמית שלכם. עד אמצע חודש ספטמבר 2019 תרגישו עייפים במיוחד עם חולשות פיזיות. מה: 5.10.19 תתחילו ליהנות מתקופת יום ההולדת שלכם,  באופן נפשי רגשי וכלכלי. תיתכן נסיעה או התחלת לימודים עד אמצע נובמבר.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                    17.9.2018