מזל מאזניים והורוסקופ לשנת 2017-2016

23.10-23.9 ה
סמל-
שליט : וונוס
בית- 7- נישואין, שותפויות והציבור.
יסוד: אוויר
קבוצה- עיקרית[קרדינלית]
חלוקה ל-3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 3.10-24.9
מושפעים משמעותית מכוכב וונוס, והם המאזניים הטיפוסיים לטוב ולרע. בעלי כישורים אמנותיים ויכולת התבטאות טובה, הפן האסתטי חשוב להם, החל מהקפדה חיצונית וכלה בעיסוק בנושא גם בסביבתם הקרובה. הם יחצ"נים, דיפלומטיים, מתווכים ומגשרים, חברותיים ופופולאריים , אך מתקשים להגיע להחלטות, ולעיתים נדמה שהם נהנים מהאפשרויות להתלבט. מתבגרים לאט ומתקשים לקחת אחריות עד הסוף. נוטים לצאת ממצבים בעייתיים בעיקר בגלל חינניותם הרבה. נוטים לתחומי אומנות ותקשורת.
פסיכולוגית: נרקיסיסטים ומאוהבים באהבה. מחפשי שלמות ונוטים להרגיש בקלות חוסר סיפוק . תסביך דוריאן גרי – עשויים לנתח את עצמם בלי סוף כדי לנצח את הזקנה. ולעסוק הרבה מאוד בהופעתם החיצונית. יסרבו להזדקן עם כל התופעות הנילוות. נוטים לחפש אהבה אין סופית רומנטית ומושלמת. ואלה חסרי הסיפוק מבחינה רומנטית יעדיפו במקרים רבים לחיות בעולם הפנטזיה ולחלום את חייהם באופן מושלם או להשלים את הרגושים דרך קשרים מחוץ למסגרת ולהמשיך לפנטז על התגשמות הקשר. קבוצה זו זקוקה לאלמנט הפנטזיה ולכן רבים מהם ייהנו מחיים וירטואליים ומקשרים אפלטוניים כשלצד זה הם ממשיכים לחלום על אהבה של נסיכים ונסיכות.
מראה חיצוני: נאים, בעלי חיוך שובה לעיתים עם גומות חן.נוטים להשמנה בגיל מבוגר.מלאי קסם חיצוני וחמימות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בדרכי השתן, בכליות ובאוזניים ובכלל, מרגישות באיזון באיברים הזוגיים שבגוף. בעיות הורמונאליות בגיל המעבר בולטות יותר
ידועים בעולם: סקוט פיצג'רלד, ט.ס אליוט, ויליאם פוקנר, מיגל דה סרוונטס, ג'ימי קארטר, גנדי, דימטרי שוסטקוביץ', סטינג, דון מקלין, ג'ורג' גרשווין,ג'ולי אנדריוז, גוון סטפני, פרדו אלמודובר, לינדה מרקתני, היתר לוקליר, ויל סמית, מייקל דאגלס, קתרין זיטה ג'ונס, גוינת פאלטרו, נעמי וואטס, הילרי דאף, מירה סורבינו, מרצ'לו מסטרויאני, וולטר מתיאו, מוניקה בלוצ'י, כריסטופר ריב, אשלי סימפסון.ולדימיר הורוביץ, דונה קארן, מהטמה גנדי, אני לייבוביץ', גראוצ'ו-מארקס, ברברה וולטרס , סרנה וויליאמס, אוליביה ניוטון גו'ן, איוון פבלוב, מיט לוף, טרומן קפוטה, ארתור פן, קוקו טיילור, ברג'יט ברדו אד סליבן, לך וולנסה, מדלן קאהן, ז'אן לוק פונטי, ג'רי לי לואיס, אנריקו פרמי, ג'וני מאטיס, דבורה קאר, וולתר מתאו, ריצ'ארד האריס, לורן ברוקו, סטינג, גוון סטפני, קלייב אוון, סטיב ריי, אלישיה סילברסטון.
ידועים בארץ: אהוד אולמרט,דוד ד'אור, חיים צינוביץ', אסי לוי, אוהד קנולר, ריקי בליך, עודד מנשה, ירדנה ארזי, צביקה פיק, גלית גיאת, מוטי קירשנבאום, איתי פרל, גל אוחובסקי, מיקי בוגנים.
הקבוצה השנייה
ילידי ה-13.10-4.10 
קבוצה זו מושפעת מוונוס וגם מאוראנוס, ילידיה הם אנשים מיוחדים החווים לעיתים תהפוכות, וחייהם האישיים סוערים. נטייתם להתבלט ציבורית או רעיונית חזקה, כמו גם רדיפתם אחרי שוויון וצדק חברתי והאמפתיה שלהם לחלשים ולנזקקים. האמנים ביניהם מבטאים מקוריות וכריזמה גדולות יותר מאלה של המאזניים הטיפוסי. הם נוטים לחיים שונים מהרגיל . מעורבים ציבורית בנושאים חברתיים ובעלי אג'נדה ברורה למען החברה . מבטאים אינדיבידואליזם באישיותם. למרות יכולות תקשורתיות גבוהות הם נוטים לחיים אישיים שונים באופיים מלאי משברים ותהפוכות. האומנים שביניהם יתבטאו באופן שונה ומיוחד.
פסיכולוגית: לא מסוגלים לחיות על פי תבניות מקובלות. נוטים לשלם בחייהם על דרכם השונה. בעלי אג'נדה יוצאת דופן ולעיתים מעוררת התנגדות.הם לוחמניים ובעיקר יהיו מסוגלים להילחם עבור אחרים עם מידת הקרבה . יצירתיים ונוטים לבדל את עצמם מאחרים. אינם מרגישים שייכים לשום קבוצה חברתית.לעיתים חריגים חברתיים עם בעיית שייכות. נוטים לחשוב באופן לא קונבנציונאלי ולכן מתקשים להשתייך ולעיתים עם בעיית זהות. לוחמי צדק וחופש ונטים להיות עם אג'נדה חברתית מובהקת ולהיות מוכנים לשלם את המחיר על הצהרותיהם. רבים מביניהם מוכשרים או מחוננים באופן בולט.יחד עם זאת אפשר שבחברה קונסרבטיבית הם ייחשבו בלתי מקובלים או עם נטיות סוציומטיות.
מראה חיצוני: גבוהים מהמאזניים הטיפוסי, מרשימים, מבט עיניים עז ונוקב. מראה כריזמטי ממגנט.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פרקים ברכיים ורגליים, ותיתכן נטייה לבעיות בכלי הדם ומערכת העצבים
אישים ידועים: דיימון רניון, באסטר קיטון, לוצ'יאנו פברוטי, ולדימיר פוטין, דזמונד טוטו, חואן פרון, אלינור רוזוולט, מרגארט תאצ'ר. ג'ון לנון, בוב גלדורף, ג'וזפה ורדי, ג'קסון בראון, פול סיימון, איב מונטאן, ננה מושקורי, סוזן סרנדון, קייט וינסלט, סיגורני ויבר, מט דיימון, צ'בי צ'ייס, איימי אירווינג, ג'ון קיוזק, ג'ון קולינס, צ'ארלטון הסטון, יו ג'קמן, קלי פרסטון, סשה ברון כהן,לני ברוס,
ידועים בארץ:אסי כהן, מיכל שפירא, דין דין אביב, מיקי גבע, דודי לוי, מיכל אנסקי, תומר היימן, מירי בוהדנה, שירז טל, הילה נחשון.שלומי סרנגה, עתי שולברג,נועה פארן,תומר היימן, גיל ריבה, ג'קי לוי,
ילידי הקבוצה השלישית
בין ה- 23.10-14.10

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי, הם אנשי תקשורת בולטים גם אם אינם עוסקים בכך ישירות, הם כותבים בכישרון, מתקשרים ומתבטאים בקלות, ועל כן הם אנשי מכירות טובים ואשפי יחסי ציבור ותדמית. יש להם לעיתים נטייה להשתכנע בקלות ולהיגרר אחר קיצוניים מהם. הם בעלי כישרונות אומנותיים וצורך להתבטא ולשכנע באמונתם, ויש להם ידע עשיר בתחום הטריוויה . נוטים להיות חלקלקים משתעממים בקלות וזקוקים לחיים מגוונים בעלי מתח קבוע. רבים מהם כותבים ומתנסחים בהצלחה רבה. בעלי כושר רטורי ואורטורי מעל לממוצע ועיסוקיהם קשורים ברוב המקרים בכושר הביטוי בעל פה ובכתב.
פסיכולוגית: בעלי מנגנון הכחשה והדחקה גדול מהרגיל. הם נוטים להתחבר רק למה שקורה בזמן אמת ולהתעלם מדברים שקרו. אדפטיביים מאוד והישרדותיים . תמיד יעשו הכל כדי למצוא חן בעיני האחרים ולהיות נאהבים . בעלי לשון מהירה והפכפכת על פי הנסיבות. נוטים להשתעמם בגלל פן דכאוני מתחת לפני השטח אותו ידחיקו כל עוד הם מסוגלים. חסרי שקט נפשי ועלולים להתמוטט נפשית תחת לחץ גדול ואף נטיה לקרוס בגיל מאוחר יותר תחת פסימיזם וחוסר מסוגלות להזדקן. מתקשים לחיות את המציאות כפי שהיא ונוטים הרבה פעמים להיות אוטוסוגסטיביים לגבי אמונותיהם. בעיית שיפוט במצבים קריטיים. הם נוטים לסבול מדחיינות ולא להחליט ברגע הנכון עד שאין ברירה.
מראה חיצוני: בעלי מראה צעיר, משובב, נעימי סבר והופעה. מייחסים חשיבות ללבושם ולתדמית החיצונית שהם משדרים.
בריאות: עלולים לסבול מהשמנה וממחלות כלי דם, מנטייה לכולסטרול ורגישות בגב.
אישים ידועים: דוויט אייטזנהאוור, בנימין נתניהו, דוד בן גוריון, מרתין לותר הבן, לי איקוקה, שרה פרגוסון, ראלף לורן, טום פטי, דיזי גילספי, סנופ דוג, אמינם, צ'אק ברי ג'ף גולדבלום, קתרין דנב, טומי לי ג'ונס, ג'ורג' סי סקוט. אייזק מזרחי, אשר, טים רובינס, ג'ון מאייר, שרה פרגוסון, סוזנה סומר, רוג'ר מור, מריו פוזו, אמינם, פרידריך ניטשה, אוסקר וויילד, ריטה הייוורט, ז'אן קלוד ואנדם, מלינה מרקורי, לי הארווי אוסוולד, תום פטי, בלה לוגוסי,קתרין דנב, ג'ף גולדבלום, פרנץ ליסט, מרתין לותר קינג ה-3, אנג לי.
ידועים בארץ: בנימין נתניהו, נינט טייב, בן כספית, דן תורן, דנה דבורין.עידו לב, עידן יניב, סמדר גנזי, דניאלה וירצר.    
  
מאזניים קונסטלציהו
קונסטלציית מזל מאזניים

                                                                הורוסקופ לשנת  2017-2016 

כללית:

venus_botticelli

ונוס שליטת מזל מאזניים-   ציור "הוּלדת ונוס" (או לידת ונוס) הוא ציור של צייר הרנסאנס האיטלקי סנדרו בוטיצ'לי שצויר בין השנים 1485–1486.  הנושא מבוסס על סיפור מתוך המיתולוגיה, לפיו הטיטאן קרונוס[סטורן]  כרת את איבר מינו של אביו, אורנוס, בעידוד אימו גאיה,  באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם.  וזרק אותו לים. המפגש בין הים לאיבר המין יצר שטף ושצף גלים וכך נולדה ונוס, מהדף הגלים. היא הובלה על ידי הרוח לחופי קפריסין על גבי צדפה. קרונוס הוא גם – סטורנוס (שבתאי).קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון.קרונוס שהוביל את המרד באביו אורנוס, נישל את אוראנוס מהשלטון על העולם.

 

את יום הולדתכם אתם מתחילים לחגוג השנה ב: 22.9.16 בשעה 17.30.

כשהשמש תגיע ב: 22.9.2016 למזל מאזניים היא תהיה בהיבט של צמידות ליופיטר שהגיע לבקר את בני המזל לביקור בן שנה כבר ב:10.9 וישהה עד ה: 10.10.17.  היבט חיובי זה ייטע תחושה של אמונה גדולה בטוב יותר וגורם כללית לנטייה של אופטימיות רבה ויכניס בכם התלהבות להתחיל התחלות חדשות. הוא מוצלח להתחלת לימודים ולהתחלת עבודה חדשה. [בפעם האחרונה שיופיטר היה במזל מאזניים  מספטמבר 2004 ועד  אוקטובר 2005, ] יופיטר נקרא בימים קדומים המטיב הגדול[יופיטר המיתוס ושברו]  כמובן שזה מופרך לחלוטין. יופיטר בהשפעתו נוטה להעצים כל כוכב וכל היבט שהוא ייפגש במפה שלכם . במהותו הוא נוטע באנשים הרגשה שהם יכולים להשיג הכל אך כשיופיטר נפגש בהיבטים קשים הוא מעצים את הקושי ובהשראתו הטוב נפלא והרע לתפארת. עם זאת יופיטר יעניק הזדמנויות להתחלות ברוב התחומים במיוחד התחלה של לימודים ואף אעבודה או מיזם חדש. וכל שתזדקקו לתקופות יציבות כדי להוציא לפועל את תכניותיכם.  במהלך אוקטובר וחלק מנובמבר,  יופיטר יהיה בהיבט בעייתי עם כוכב מאדים ופלוטו ויגרום לשינויים רבים בנושאים כלכליים, רבים מכם ירגישו שינויים וסערות אלה  במיוחד ילידי הימים 15-11.10. בני מזל מאזניים בשנים האחרונות סובלים מהיבטיו של פלוטו בגדי הגורם לתחושת חוסר ביטחון לגבי העתיד הכלכלי , ויש בהם צורך גדול לשינויים בנושא המגורים מגמה זו תמשיך. כוכב אוראנוס הממוקם במזל טלה בבית הזוגיות של בני מזל מאזניים ימשיך להשפיע על זוגיות בלתי יציבה של בני המזל מאזניים עד שנת 2018 וישפיע במיוחד על ילידי הקבוצה האחרונה שנולדו בין ה: 22-12.10. מסוף אוקטובר הקרוב [2016] שבתאי בקשת משתחרר מהיבט בעייתי עם נפטון וייצב את נושא העבודה והלימודים של בני מזל מאזניים שנולדו עד ה: 12.10.  סך הכל זו תהיה שנה עם תקופות טובות יותר,  כמו במחצית השנייה של נובמבר שבתאי יטיב עם כיוונים חדשים בנושא לימודים ובנסיעות,  כך גם בפברואר 2017. נסיגת כוכב ונוס בטלה תטלטל מערכות יחסים אינטימיים ושותפויות במהלך מרץ אפריל 2017. נסיגת יופיטר מחודשים פברואר 2017 עד ה:10.6.17 תשפיע על פסק זמן וחשבון נפש לאן ללכת הלאה. אך בין  יולי 2017 וספטמבר 2017 יהיו כללית חודשים טובים.

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

200px-adonis-microcarpa001

מדמו אשר טיפטף לארץ יצרה אפרודיטה פרח שינציח את זכרו – הכלנית (למרות זאת, הפרח שקרוי על שם אדוניס הוא הדמומית).

כלנית- אדמומית.

אהבה ומערכות יחסים:

בני מזל מאזניים [ובעלי אופק מאזניים] הנשלטים על ידי כוכב ונוס. ונוס הוא הכוכב המשפיע ביותר בצורך להיות יחד, לחלוק בזוגיות, ליצור שלמות, הרמוניה ואיחוד. בני המזל  ידועים כמזל שכמהה לקשר זוגי כבר מגיל צעיר ואפילו כילדים הם נוטים להיות ברורים לגבי עצמם שהם לא יבלו את חייהם בבדידות  וחותרים לזוגיות מוקדם ככל שאפשר. הם מאוהבים באהבה ולתחושות שהאהבה מייצרת. יש בהם כמיהה לאינטימיות ובעיקר לרומנטיקה. לעיתים הם מבלבלים בין המאוהבות באהבה למושא האהבה. מתקשים לעבור פרידות ורוצים להאמין באהבה נצחית. בהיעדר שלמות ביחסים שלהם,  הם יחפשו שלמויות והשלמות של החסר במערכות יחסים אחרות. אך הם יעדיפו להישאר נשואים גם לקשר בעייתי ורק לא לעבור פרידה עם אופציה העלולה להותירם לבד.

תקופות רומנטיות לבני המזל:

כוכב צדק יופיטר בהגיעו לביקור במזל מאזניים מספטמבר והישארותו עד אוקטובר 2017  הוא מזמן התחלות חדשות ביחסים לפנויים ובקשרים קיימים שהם יציבים הזדמנויות לשדרג את הקשר לשלב של מחויבות גדולה יותר. לפנויים תקופת היכרויות מוצלחת צפויה בין ה: 28-24.10.16 ובין ה: 24.11 ועד ה: 2.12.16. דצמבר חודש מוצלח להיכרויות במיוחד ובין ה: 19.12 ועד ה: 27.12.2016, מאמצע יוני 25.6-18.6תקופה טובה של היכרויות בסיסיות לקשר רציני. מה: 13.7 ועד ה: 20.7.17 ימים מצוינים להיכרויות ושדרוג היחסים. בין ה:18-13.8.17 ימים של היכרויות מוצלחות.  בין ה:16-13.9.17 ימים מוצלחים להיכרויות.  מעבר ונוס ב:14.10 למזל מאזניים מבטיח חודש וחצי של היכרויות משמעותיות.

תקופות של משברים ביחסים:

הבשורה הפחות טובה בתחום חיי ההאהבה של בני המזל היא שתקופת משברים ביחסי זוגיות בעייתיים,  תתעצם במהלך נובמבר  2016 והבעיה היא שעד חודש אפריל 2017 כןכב יופיטר שנוכח במזל מאזניים יהיה מול כוכב אוראנוס במזל טלה בבית הזוגיות ובזוגיות בלתי יציבה במיוחד אצל ילידי ה:22-12.10   צפוייםמשברים מתפרצים וסיומים מפתיעים של קשרים ויחסים. בחודש מרץ בין ה: ת28.3-21.3.17 , נסיגת ונוס במזל טלה בבית הזוגיות יעורר חשבון נפש לגבי יחסים.  יחסים יציבים ישרדו כמובן תקופת משבר זאת. כוכב אורנוס בספטמבר 2017  ניצב שוב מול יופיטר במאזניים ויחסים  יסתיימו באבחה חדה.

cshzkpewaaa4t0r-jpg-large

ויש גם עץ אדוניס שהוא סוג של אורן. רק לפני מספר ימים התגלה אדוניס הכי עתיק יומין בן- עץ האדוניס בן 1075 התגלה בהרים הצפוניים ביוון.   כנראה שעץ זה הוא העתיק ביותר בעולם שהמדענים מצאו. למעשה 87 שנים לפני הולדתו של וויליאם הכובש.  צילם ד"ר- Oliver Konter מאוניברסיטת Mainz

קריירה ועבודה:

בית העבודה של בני מזל מאזניים מושפע ממזל דגים. וכוכב נפטון שהוא שליט המזל ממוקם כבר תקופה ארוכה במזל דגים וישהה שם גם בשנה הקרובה. השפעתו גורמת לכם בשנים האחרונות גם כשיש הצלחות להרגיש תחושה של נזילות וחוסר ביטחון לגבי ההמשך ולגבי עתיד הקריירה.  הנטייה של כוכב נפטון לגרום לכם לחיות מיום ליום עם קושי לתכנן תכניות ארוכות טווח. היבטיו של נפטון מעצבים את האווירה בעבודה,  אך גם את מידת ההצלחה בתקופה של השנה הקרובה לחסד ולשבט. זו תהיה שנה עם שינויים רבים ואפשר לומר ששנת 2017-2016[מיום הולדת ליום הולדת] תהיה לצערכם[אם כי המשך 2018-2017 תהיה יציבה יותר] עוד פחות יציבה מהשנה שחלפה. כנראה שלא תישארו באותו מקום או באותו תפקיד.

כוכב[צדק] יופיטר שהגיע למזל מאזניים [ב:9.9.2016.] למשך השנה הקרובה,  מבשר הזדמנויות להתחלות עבודה חדשות או תפקיד חדש והוא נוסך תמיד הרגשה חיובית אופטימיות ורצון לכבוש את מקומכם בכל תחום. ואולי כדאי להוסיף,  שהדבר הכי חשוב זו אותה אמונה, תקווה ואופטימיות בדרככם.  כמובן שאמונה לא מייצרת עובדות ולכן טוב לשמור על רוח האופטימיות אך היבטיו של יופיטר עם פלוטו  יגרמו  לשינויים ותצטרכו להילחם על מקומכם עוד יותר מהשנה הקודמת.  כבר בחודש נובמבר,  היבטי יופיטר עם פלוטו מצביעים על משבר פוטנציאלי בתוך העבודה/תפקיד  ואולי מדבר על שינוי סדר הכוחות ואולי בצורך לסיים תפקיד בגלל נסיבות שאינן תלויות בכם ולהתארגן להתחלות חדשות.  מה שיתברר בחודשים נובמבר-דצמבר שאתם לא בטוחים שתוכלו/תרצו להישאר בעבודה או בתפקיד לאורך זמן אם בכלל. בחודש פברואר 2017 צפוי להיות חודש מוצלח עם התקדמות משמעותית בעשייה ובשורות טובות כמו כן תרבו לקבל הצעות ואחת מהן עשויה להיות הצעה לשותפות. אך המפנה הדרמטי בעבודה יתחיל בחודשים מרץ-אפריל 2017  כאשר יופיטר ונוס יתחילו נסיגהתגרום לכם לעצור את השטף ולעשות פסק זמן עד יוני להבין לאן אתם הולכים או ממשיכים.    הנסיבות שייווצרו כתוצאה מנסיגה זו יגרמו להשלכות על המשך העבודה שלכם דרך שינויים במסגרת, תפקיד או העבודה עצמה לפחות עד חודש יולי 2017. הבעיה שלכם בחודשים המוזכרים תהיה קשורה בתחושת אי הוודאות והבלבול בגלל יחסי נפטון שליט בית העבודה.  ברם,  כבר מיולי 2017 תיהנו מהתארגנות ועלייה במורל שלכם ושל רעיונות חדשים ויצירתיים שייבנו בהדרגה עד חודש אוקטובר 2017 יום ההולדת הבא- שם צפויה התחלה חדשה המשדרגת אתכם ועיקר האנרגיה שלכם בתקופת יום הולדתכם הבא,  תוקדש ותתרכז בפן הפיננסי יותר שלכם.

the_chariot_of_zeus_-_project_gutenberg_etext_14994

זאוס[יופיטר] הפך לאל כל כך מרכזי בחיי היוונים כי לפי אמונתם הוא שלט בגורל המלחמה. הומרוס מתאר באיליאדה פעמים רבות את הדבר. זאוס משפיע על גורל הקרב בשני אופנים. ראשית, הוא מטיל את ברקיו לצידי הקרבות כדי להודיע מי ינצח. שנית, במלחמות הרות גורל בשביל האלים זאוס משתמש במאזני הדין שלו. על שני כפות המאזניים הוא שם גורל מר עבור שני הצדדים והצד הכבד יותר יפסיד. חרף גדולתו של יופיטר, הוא לא היה חף מפגמים. על אף היותו החזק שבאלים, לא היה הפיקח שבהם הוא מצטייר כישות יצרית מאוד: רודף נשים, חם מזג וחובב יין, מה שלעתים סיבכו בצרות. תאוות הבשרים שלו הביאה אותו ללבוש צורות שונות כדי לפתות אלות, נימפות ובנות תמותה, למורת רוחה של הרה אשתו. למרות זאת, זאוס לא היה אל נקמן, ולא נהג לשמור טינה; אולם היה ידוע בכעסו – כך, פעם אחת הוא תלה את הרה אשתו בין השמים לארץ בשלשלאות כיוון שסיכנה את חיי בנו הרקולס.
לפי הומרוס, זאוס היה יחסית חסר רגישות לילדיו – הוא הניח לבנו, סרפדון שליט ליקיה, למות מידי פטרוקלוס כשהוא אומר משפט אחד להגנתו; עם זאת לאחר מכן הוא משתמש במאזני הדין כדי לנסות להציל את הקטור, כיוון שזה הקריב לו עדרים שלמים של כבשים.

כסף וחומר:

שנת 2017-2016 תהיה של הזדמנויות חדשות. קשה לי להגדיר אותה כשנה יציבה כלכלית אך בהחלט מנבאה תקופות טובות יותר כלכלית מאמצע 2017 ולתוך 2018. נושאים המתקשרים לרכוש ודילמות בכספים יתפתחו כבר בין ספטמבר לנובמבר הקרובים המתקשרים בעלייה בהכנסות או קבלת כספים/תנאי רכישה נוחים ותעסקו באופציה של מכירת נכס, השקעה אולי רכישת בית. ינואר 2017 מסמל עלייה בהכנסות אך חודשים מרץ-אפריל מעוררים בכם דאגה לגבי העתיד הפיננסי ומכיוון שאלה חודשים לא יציבים בנושא העבודה גם מומלץ לא להיכנס למחויבויות כספיות ולהיות זהירים במיוחד עד הקיץ. מאי -יוני חודשים מטיבים יותר ומאפשרים להרגיש הקלה פיננסית. ספטמבר  2017 מוצלח כלכלית ומעברו של כוכב יופיטר[צדק] ב:10.10.2017 למזל עקרב בית הכספים מבטיח עיסוק ודגש בחתירה לשיפור מצבכם הכלכלי עם הזדמנויות טובות לכך.

220px-libra2

מאזניים- הסימטריה וה: א-סימטריה- האברים הכפולים ושני צידי הגוף.

בריאות וגוף:

מזל מאזניים הנשלט על ידי כוכב ונוס שולט באזורי הגוף: הכליות , העור, אזור המותניים,  כוכב ונוס אחראי בגוף על תהליכים הורמונאליים הקשורים בפירוק הסוכר, בלוטת התריס, באברים הנשיים במיוחד השחלות והביציות,    ונוס אחראית גם על – חוש המישוש, הגרון , בשומנים בדם.

מזל מאזניים שייך לקבוצה העיקרית – זו הקבוצה הקרדינאלית [יחד עם  טלה, סרטן וגדי]-  מאזניים שיך למזלות בעלי השאפתנות גבוהה מהרגיל,  עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים,  סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי.
המתחים במזלות הקרדינאל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.     אנשי קרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזלות גדי וטלה יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים בני מזל מאזניים יעדיפו את הדרך הדיפלומטית וניסוח עדין על בעיותיהם. מכיוון שאנשי מזלות הקרדינאל,  הם המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

נפטון בבית העבודה והבריאות גורם בשנים האחרונות להשמנה ולירידה בפעילות הפיזית. מה שעלול לגרום לבעיות בכלי הדם- כולסטרול,סוכרת, שומנים.  מעברו של כוכב יופיטר למזל מאזניים עלול השנה לסכן אתכם ביתר השמנה ולכן מומלץ להתחיל כבר בפעילות פיזית מסודרת "ולהעיף " את כל הפיתויים מהמזווה והמקרר. דווקא היתרון של נסיגת ונוס בחודשים מרץ אפריל,  זו הפחתה בתיאבון וירידה במשקל כך שלכל היבט יש גם את הפן החיובי. החלוקה לקבוצות שנעשתה פה,  קשורה להשפעות הכוכבים בשנה הקרובה ולא לחלוקה המסורתית של הקבוצות:   מאזניים ילידי ה:30-23.9 השנה, יחסית  לשאר הקבוצות יהיו במצב טוב יותר אך עם רגישות בגב התחתון וחשוב שיקפידו בפעילות פיזית במיוחד יתאים להם לעסוק ביוגה ופילטיס. הקבוצה השניה של מזל מאזניים ילידי בין 6-1.10 יסבלו יותר מהשפעת נפטון ולכן תהיה סכנה גוברת של השמנה ולכן מומלצת להם דיאטת סוכרים פחמימות, כמו כן כדאי לבדוק את הראייה וגם להרבות בהליכה שחייה כדי לדרבן את הפעילות המטבולית בגוף.  ילידי הקבוצה  השלישית בין ה:11-6.10 סובלים השנה מהשפעת פלוטו ולכן מומלצות להם בדיקות שגרתיות גניקולוגיות אצל נשים ומומלץ להימנע מנטילת הורמונים וכן לכלל המינים צפוייהרגישות יתר במעיים העלולה לרמז על  צורך בשינוי הרגלי אכילה וסוג האוכל.  מיקומו של כוכב אוראנוס מול הקבוצה האחרונה של בני מזל מאזניים ילידי ה: 22-12.10 ,  יעצים את המתחים והסיכונים  ולכן מומלץ לבדוק יתר לחץ דם ולהקפיד על מנוחה, והורדת מזונות עתירי שומן ומלח.

 

swords14

קלף מזל מאזניים בטארוט.- קלף המסמל את  מלך המטות המסמל את מלך השלום, הריצוי, הפיוס, שוחר השלום ולעיתים שלום ויהי מה. ההיסוסים בפני החלטות יגיעו מתוך מחשבה שתיעשה ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר. מאזניים רוצה לאחוז לנצח במקל משני צידיו ולכן הוא מתקשה להחליט. תמיד יחשוש שהוא יחמיץ משהו אחר אם הוא יחליט כרגע. הם נעימים, חברותיים וצוברים את הכעסים בתוכם ומתנהלים כשהם בקצה הלחץ בפאסיב אגרסיב

 

טיפ:

שנה מוצלחת בכל הנוגע ללימודים החל מלימודי תואר ועד לימודי השתלמות והתנסויות בתחומים חדשים כמו כן שנה מוצלחת להתחיל להדריך ולייעץ בתחומים בהם השתלמתם והתנסיתם. ייתכנו מספר נסיעות השנה פוטנציאל מוצלח באוקטובר-נובמבר הקרוב, ובין יוני-לאוגוסט 2017 . נושא המגורים יעסיק אתכם השנה במיוחד, אתם מרגישים פחות שייכים לסביבה הקרובה אם מדובר בבית ואפילו לסביבה חדשה.  ייתכן ותחליטו לעזוב סביבה כבר באוקטובר-נובמבר הקרובים ואולי מדובר ברכישה לשם השקעה וחודשים פעילים בנושא רכישה והזדמנות לעבור יהיו גם  באוגוסט-ספטמבר 2017.  במשפחה צפויים שינויים דרמטיים יותר כמו בן משפחה שיחליט לעזוב ואף לעבור לסביבה מרוחקת ובכלל סף הרגישות המשפחתית אם ביחסים ואם דאגה לקרובים יתגבר השנה.

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                    17.9.2016