מזל מאזניים והורוסקופ לשנת 2018-2017

23.10-23.9 ה
סמל-
שליט : וונוס
בית- 7- נישואין, שותפויות והציבור.
יסוד: אוויר
קבוצה- עיקרית[קרדינלית]
חלוקה ל-3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 3.10-24.9
מושפעים משמעותית מכוכב וונוס, והם המאזניים הטיפוסיים לטוב ולרע. בעלי כישורים אמנותיים ויכולת התבטאות טובה, הפן האסתטי חשוב להם, החל מהקפדה חיצונית וכלה בעיסוק בנושא גם בסביבתם הקרובה. הם יחצ"נים, דיפלומטיים, מתווכים ומגשרים, חברותיים ופופולאריים , אך מתקשים להגיע להחלטות, ולעיתים נדמה שהם נהנים מהאפשרויות להתלבט. מתבגרים לאט ומתקשים לקחת אחריות עד הסוף. נוטים לצאת ממצבים בעייתיים בעיקר בגלל חינניותם הרבה. נוטים לתחומי אומנות ותקשורת.
פסיכולוגית: נרקיסיסטים ומאוהבים באהבה. מחפשי שלמות ונוטים להרגיש בקלות חוסר סיפוק . תסביך דוריאן גרי – עשויים לנתח את עצמם בלי סוף כדי לנצח את הזקנה. ולעסוק הרבה מאוד בהופעתם החיצונית. יסרבו להזדקן עם כל התופעות הנילוות. נוטים לחפש אהבה אין סופית רומנטית ומושלמת. ואלה חסרי הסיפוק מבחינה רומנטית יעדיפו במקרים רבים לחיות בעולם הפנטזיה ולחלום את חייהם באופן מושלם או להשלים את הרגושים דרך קשרים מחוץ למסגרת ולהמשיך לפנטז על התגשמות הקשר. קבוצה זו זקוקה לאלמנט הפנטזיה ולכן רבים מהם ייהנו מחיים וירטואליים ומקשרים אפלטוניים כשלצד זה הם ממשיכים לחלום על אהבה של נסיכים ונסיכות.
מראה חיצוני: נאים, בעלי חיוך שובה לעיתים עם גומות חן.נוטים להשמנה בגיל מבוגר.מלאי קסם חיצוני וחמימות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בדרכי השתן, בכליות ובאוזניים ובכלל, מרגישות באיזון באיברים הזוגיים שבגוף. בעיות הורמונאליות בגיל המעבר בולטות יותר
ידועים בעולם: סקוט פיצג'רלד, ט.ס אליוט, ויליאם פוקנר, מיגל דה סרוונטס, ג'ימי קארטר, גנדי, דימטרי שוסטקוביץ', סטינג, דון מקלין, ג'ורג' גרשווין,ג'ולי אנדריוז, גוון סטפני, פרדו אלמודובר, לינדה מרקתני, היתר לוקליר, ויל סמית, מייקל דאגלס, קתרין זיטה ג'ונס, גוינת פאלטרו, נעמי וואטס, הילרי דאף, מירה סורבינו, מרצ'לו מסטרויאני, וולטר מתיאו, מוניקה בלוצ'י, כריסטופר ריב, אשלי סימפסון.ולדימיר הורוביץ, דונה קארן, מהטמה גנדי, אני לייבוביץ', גראוצ'ו-מארקס, ברברה וולטרס , סרנה וויליאמס, אוליביה ניוטון גו'ן, איוון פבלוב, מיט לוף, טרומן קפוטה, ארתור פן, קוקו טיילור, ברג'יט ברדו אד סליבן, לך וולנסה, מדלן קאהן, ז'אן לוק פונטי, ג'רי לי לואיס, אנריקו פרמי, ג'וני מאטיס, דבורה קאר, וולתר מתאו, ריצ'ארד האריס, לורן ברוקו, סטינג, גוון סטפני, קלייב אוון, סטיב ריי, אלישיה סילברסטון.
ידועים בארץ: אהוד אולמרט,דוד ד'אור, חיים צינוביץ', אסי לוי, אוהד קנולר, ריקי בליך, עודד מנשה, ירדנה ארזי, צביקה פיק, גלית גיאת, מוטי קירשנבאום, איתי פרל, גל אוחובסקי, מיקי בוגנים.
הקבוצה השנייה
ילידי ה-13.10-4.10 
קבוצה זו מושפעת מוונוס וגם מאוראנוס, ילידיה הם אנשים מיוחדים החווים לעיתים תהפוכות, וחייהם האישיים סוערים. נטייתם להתבלט ציבורית או רעיונית חזקה, כמו גם רדיפתם אחרי שוויון וצדק חברתי והאמפתיה שלהם לחלשים ולנזקקים. האמנים ביניהם מבטאים מקוריות וכריזמה גדולות יותר מאלה של המאזניים הטיפוסי. הם נוטים לחיים שונים מהרגיל . מעורבים ציבורית בנושאים חברתיים ובעלי אג'נדה ברורה למען החברה . מבטאים אינדיבידואליזם באישיותם. למרות יכולות תקשורתיות גבוהות הם נוטים לחיים אישיים שונים באופיים מלאי משברים ותהפוכות. האומנים שביניהם יתבטאו באופן שונה ומיוחד.
פסיכולוגית: לא מסוגלים לחיות על פי תבניות מקובלות. נוטים לשלם בחייהם על דרכם השונה. בעלי אג'נדה יוצאת דופן ולעיתים מעוררת התנגדות.הם לוחמניים ובעיקר יהיו מסוגלים להילחם עבור אחרים עם מידת הקרבה . יצירתיים ונוטים לבדל את עצמם מאחרים. אינם מרגישים שייכים לשום קבוצה חברתית.לעיתים חריגים חברתיים עם בעיית שייכות. נוטים לחשוב באופן לא קונבנציונאלי ולכן מתקשים להשתייך ולעיתים עם בעיית זהות. לוחמי צדק וחופש ונטים להיות עם אג'נדה חברתית מובהקת ולהיות מוכנים לשלם את המחיר על הצהרותיהם. רבים מביניהם מוכשרים או מחוננים באופן בולט.יחד עם זאת אפשר שבחברה קונסרבטיבית הם ייחשבו בלתי מקובלים או עם נטיות סוציומטיות.
מראה חיצוני: גבוהים מהמאזניים הטיפוסי, מרשימים, מבט עיניים עז ונוקב. מראה כריזמטי ממגנט.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פרקים ברכיים ורגליים, ותיתכן נטייה לבעיות בכלי הדם ומערכת העצבים
אישים ידועים: דיימון רניון, באסטר קיטון, לוצ'יאנו פברוטי, ולדימיר פוטין, דזמונד טוטו, חואן פרון, אלינור רוזוולט, מרגארט תאצ'ר. ג'ון לנון, בוב גלדורף, ג'וזפה ורדי, ג'קסון בראון, פול סיימון, איב מונטאן, ננה מושקורי, סוזן סרנדון, קייט וינסלט, סיגורני ויבר, מט דיימון, צ'בי צ'ייס, איימי אירווינג, ג'ון קיוזק, ג'ון קולינס, צ'ארלטון הסטון, יו ג'קמן, קלי פרסטון, סשה ברון כהן,לני ברוס,
ידועים בארץ:אסי כהן, מיכל שפירא, דין דין אביב, מיקי גבע, דודי לוי, מיכל אנסקי, תומר היימן, מירי בוהדנה, שירז טל, הילה נחשון.שלומי סרנגה, עתי שולברג,נועה פארן,תומר היימן, גיל ריבה, ג'קי לוי,
ילידי הקבוצה השלישית
בין ה- 23.10-14.10

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי, הם אנשי תקשורת בולטים גם אם אינם עוסקים בכך ישירות, הם כותבים בכישרון, מתקשרים ומתבטאים בקלות, ועל כן הם אנשי מכירות טובים ואשפי יחסי ציבור ותדמית. יש להם לעיתים נטייה להשתכנע בקלות ולהיגרר אחר קיצוניים מהם. הם בעלי כישרונות אומנותיים וצורך להתבטא ולשכנע באמונתם, ויש להם ידע עשיר בתחום הטריוויה . נוטים להיות חלקלקים משתעממים בקלות וזקוקים לחיים מגוונים בעלי מתח קבוע. רבים מהם כותבים ומתנסחים בהצלחה רבה. בעלי כושר רטורי ואורטורי מעל לממוצע ועיסוקיהם קשורים ברוב המקרים בכושר הביטוי בעל פה ובכתב.
פסיכולוגית: בעלי מנגנון הכחשה והדחקה גדול מהרגיל. הם נוטים להתחבר רק למה שקורה בזמן אמת ולהתעלם מדברים שקרו. אדפטיביים מאוד והישרדותיים . תמיד יעשו הכל כדי למצוא חן בעיני האחרים ולהיות נאהבים . בעלי לשון מהירה והפכפכת על פי הנסיבות. נוטים להשתעמם בגלל פן דכאוני מתחת לפני השטח אותו ידחיקו כל עוד הם מסוגלים. חסרי שקט נפשי ועלולים להתמוטט נפשית תחת לחץ גדול ואף נטיה לקרוס בגיל מאוחר יותר תחת פסימיזם וחוסר מסוגלות להזדקן. מתקשים לחיות את המציאות כפי שהיא ונוטים הרבה פעמים להיות אוטוסוגסטיביים לגבי אמונותיהם. בעיית שיפוט במצבים קריטיים. הם נוטים לסבול מדחיינות ולא להחליט ברגע הנכון עד שאין ברירה.
מראה חיצוני: בעלי מראה צעיר, משובב, נעימי סבר והופעה. מייחסים חשיבות ללבושם ולתדמית החיצונית שהם משדרים.
בריאות: עלולים לסבול מהשמנה וממחלות כלי דם, מנטייה לכולסטרול ורגישות בגב.
אישים ידועים: דוויט אייזנהאוור, בנימין נתניהו, דוד בן גוריון, מרתין לותר הבן, לי איקוקה, שרה פרגוסון, ראלף לורן, טום פטי, דיזי גילספי, סנופ דוג, אמינם, צ'אק ברי ג'ף גולדבלום, קתרין דנב, טומי לי ג'ונס, ג'ורג' סי סקוט. אייזק מזרחי, אשר, טים רובינס, ג'ון מאייר, שרה פרגוסון, סוזנה סומר, רוג'ר מור, מריו פוזו, אמינם, פרידריך ניטשה, אוסקר וויילד, ריטה הייוורט, ז'אן קלוד ואנדם, מלינה מרקורי, לי הארווי אוסוולד, תום פטי, בלה לוגוסי,קתרין דנב, ג'ף גולדבלום, פרנץ ליסט, מרתין לותר קינג ה-3, אנג לי.
ידועים בארץ: בנימין נתניהו, נינט טייב, בן כספית, דן תורן, דנה דבורין.עידו לב, עידן יניב, סמדר גנזי, דניאלה וירצר.    
  
מאזניים קונסטלציהו
קונסטלציית מזל מאזניים

                                                                הורוסקופ לשנת 2018-2017  

כללית:

השמש תגיע השנה ב:22.9 בשעה 22.00 למזל מאזניים. מפת יום ההולדת השנה מרכזת את הכוכבים האישיים: מרקורי ונוס ומאדים במזל בתולה מיקום שעלול לבטא תקופה חסרת ביטחון בעבודה אך כבר ב: 30.9,  כוכב מרקורי יעבור למזל מאזניים ותתחילו להתגבש , להתחיל ולהתארגן לכיוונים חדשים בעבודה/תפקיד/קריירה. כוכב ונוס יעבור ב: 16.10 למזל מאזניים ויחמיא למראה שלכם ולפן החברתי/רומנטי. כוכב מאדים עדיין בבתולה מתיש,  מעייף ולעיתים מוריד אתכם אנרגטית יעבור למזל מאזניים ב:22.10 ואז תרגישו שאתם מתמלאים אנרגיות מחודשות ומעברו למאזניים מבשר על הצורך שלכם בשינויים משמעותיים במרבית תחומי החיים. מאדים ישהה עד תחילת דצמבר ויגרום לכם לחפש פתרונות חדשים לאי השקט והמנוחה שבחייכם. במקביל כוכב צדק מבקר במזל עקרב בבית הכספים מה: 10.10.17 וישהה כשנה  ויטיב עם  הנושא הפיננסי כללית.  ברם,  לאור העובדה שכוכב שבתאי יעבור ב:21.12 למזל גדי וישהה שם כשלוש שנים וישפיע באופן  גורלי על שינוי מגורים, בנייה של בית בסביבה אחרת[עיר מדינה], ייתכן אף מעבר למדינה אחרת [מדובר בשינוי גדול ] אשר ישפיע על בני המזל  עד יום ההולדת הבא. הראשונים לחוות את השינויים  יהיו ילידי ה: 30-23.9. אוראנוס השוהה בסוף מזל טלה ישפיע על ילידי הימים האחרונים במזל מאזניים על כל אלה שביניכם שנולדו בין ה: 17.10 ועד ה: 23.10. כשאורנוס יהיה מול השמש שלכם,  החיים שלכם עומדים להשתנות עד יום הולדתכם הבא באוקטובר 2018. אוראנוס משפיע על פרידות מעבודה,  קריירה או גירושין. בכל מקרה מדובר במהפך, שינוי שחייכם לא יהיו דומים בתבנית שלהם עד יום הולדתכם הבא. כוכב פלוטו שוהה בגדי גם בבית המגורים ישפיע על שינויים במיקום והשפעות על חיי המשפחה של ילידי מזל מאזניים שנולדו בין ה: 14-10.10. אין ספק ששתי פלנטות רבות עצמה ואינטנסיביות כמו אוראנוס ופלוטו משפיעות על בני מזל מאזניים,  מאז כניסת כוכב פלוטו למזל גדי בשנת 2008 ומאז מעבר כוכב אוראנוס למזל טלה המזל שמנגד במרץ 2011. בשנה האחרונה ההיבטים בין שתי הפלנטות יצרו וימשיכו ליצור לחץ גדול יותר על בני מזל מאזניים. הם בעצם הגורמים לאירועים, לאי השקט, לחיפוש עצמי ולחוויה של יציאה מזון הנוחות שכל כך חשוב לכם.

venus_botticelli

ונוס שליטת מזל מאזניים-   ציור "הוּלדת ונוס" (או לידת ונוס) הוא ציור של צייר הרנסאנס האיטלקי סנדרו בוטיצ'לי שצויר בין השנים 1485–1486.  הנושא מבוסס על סיפור מתוך המיתולוגיה, לפיו הטיטאן קרונוס[סטורן]  כרת את איבר מינו של אביו, אורנוס, בעידוד אימו גאיה,  באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם.  וזרק אותו לים. המפגש בין הים לאיבר המין יצר שטף ושצף גלים וכך נולדה ונוס, מהדף הגלים. היא הובלה על ידי הרוח לחופי קפריסין על גבי צדפה. קרונוס הוא גם – סטורנוס (שבתאי).קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון.קרונוס שהוביל את המרד באביו אורנוס, נישל את אוראנוס מהשלטון על העולם.

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

200px-adonis-microcarpa001

מדמו אשר טיפטף לארץ יצרה אפרודיטה פרח שינציח את זכרו – הכלנית (למרות זאת, הפרח שקרוי על שם אדוניס הוא הדמומית).

כלנית- אדמומית.

אהבה ויחסים :

 

בני מזל מאזניים [ובעלי אופק מאזניים] הנשלטים על ידי כוכב ונוס. ונוס הוא הכוכב המשפיע ביותר בצורך להיות יחד, לחלוק בזוגיות, ליצור שלמות, הרמוניה ואיחוד. בני המזל  ידועים בכמיהתם  לקשר זוגי כבר מגיל צעיר.  הפחד או האיום הגדול עליהם הוא להיוותר לבד.  הם מאוהבים באהבה ולתחושות שהאהבה מייצרת. יש בהם כמיהה לאינטימיות ובעיקר לרומנטיקה. לעיתים הם מבלבלים בין המאוהבות באהבה למושא האהבה. מתקשים לעבור פרידות ורוצים להאמין באהבה מושלמת ונצחית. בהיעדר שלמות ביחסים שלהם, הם יחפשו שלמויות והשלמות של החסר במערכות יחסים אחרות. אך הם יעדיפו להישאר נשואים גם לקשר בעייתי ורק לא לעבור פרידה עם אופציה העלולה להותירם לבד.

השנה כוכב ונוס שליט המזל שלכם מגיע לביקור במזל מאזניים ב: 16.10 וישפיע על המראה שלכם ועל המוטיבציה לצאת, לבלות ולהשקיע בפן החברתי יותר. היכרויות חדשות עשויות לעלות כיתה בימים בין ה: 3-1.11.17 . מיקומו של כוכב מאדים מה: 23.10 ועד תחילת דצמבר 2017 עלול להשפיע באי שקט במערכות יחסים ברם, יחסים יציבים יעברו גל עכור זה בשלום. היכרויות בעלות משמעות רצינית יותר עשויות להתפתח בימים בין ה: 16.12 -25.12. מעבר כוכב ונוס ב: 18.1.2018 לבית האהבות של בני המזל מבשר תקופה מוצלחת של היכרויות,  חיזורים והזדמנויות חדשות לקשר.  ימים מוצלחים במיוחד צפויים בין ה: 8-3.2.2018. ובין ה: 15.211.2.2018, מעבר כוכב ונוס לבית הזוגיות שלכם במזל טלה ב: 7.3.2018 יטיב עם יחסים קיימים ובניית עוגנים מחזקים בקשר ולפנויים, צפויות הזדמנויות לעלות כיתה ביחסים. היכרויות מרגשות עשויות להתפתח במסגרות לימודיות, דרך הרשתות או במהלך נסיעות בימים בין ה: 19-14.5.18. מעבר כוכב מאדים שליט בית הזוגיות שלכם למזל דלי לבית האהבות שלכם מה: 16.5 והישארותו שם [כולל נסיגה] עד יום הולדתכם ישפיע על עיסוק מרוכז בנושא זוגיות וילדים. מעבר מוקדם של כוכב ונוס ב:7.8.18 למזל מאזניים מאפשר לפנויים היכרויות והזדמנויות חדשות ליחסים.

משברים ופרידות:

אוראנוס במעלות האחרונות מול השמש של ילידי בין 23-17.10  עלול להשפיע על פרידה בזוגיות,חברות, שותפות.

בין 23.10 ועד 9.12 מאדים ישהה במזל מאזניים, זהו מחיקום לא פשוט למערכות יחסים.  עלול לגרום לחיפוש שינויים ולהשליך על יחסים בלתי יציבים בפרידה. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בין ה: 22.10 ל: 30.10. פרידות פתאומיות עלולות להיווצר בין ה: 2.11 ועד ה: 6.11.2017. משברים ופרידות פוטנציאליות צפויות בין ה: 14-9.1.2018, בימים בין ה: 15.3-7.4.18 תיתכן פרידה הימים בין ה: 30.3-25.3.2018 עלולים להיות מאתגרים לגבי הישארות היחסים בגין אירועים פתאומיים העלולים,  לגרום לניתוק באבחה חדה. בין ה: 18.8 ועד ה: 27.8 ימים עם רף גבוה של מתח ביחסים העלול להוביל לפרידה בלתי נמנעת. יחסים עלולים להגיע למחוזות בעייתיים של קנאה, רכושנות בימים בין ה:9.9-1.9.2018. ובזוגיות אלימה מומלץ לא לקחת סיכונים. יום הולדתכם באוקטובר 2018 כוכב ונוס יהיה בנסיגה מה: 5.10 ולכן צפוי חשבון נפש ביחסים בלתי יציבים וייתכן שתצליחו לסיים סאגה ארוכה ואולי בעייתית  דווקא בעת זו. כוכב אוראנוס במעלות האחרונות מול השמש של ילידי בין 23-17.10  עלול להשפיע על פרידה בלתי נמנעת בזוגיות,חברות, שותפות.


cshzkpewaaa4t0r-jpg-large

ויש גם עץ אדוניס שהוא סוג של אורן. רק לפני מספר ימים התגלה אדוניס הכי עתיק יומין בן- עץ האדוניס בן 1075 התגלה בהרים הצפוניים ביוון.   כנראה שעץ זה הוא העתיק ביותר בעולם שהמדענים מצאו. למעשה 87 שנים לפני הולדתו של וויליאם הכובש.  צילם ד"ר- Oliver Konter מאוניברסיטת Mainz

קריירה ועבודה:

אם יש סיטואציה שאינה אהובה על בני מזל מאזניים,  היא העיסוק בהחלטות. בני מזל מאזנים מתקשים להחליט כי הם לא אוהבים "לסגור" אופציות. החלטה קרי: בחירה אחת שהיא פוטנציאל להפסיד בחירה אחרת ולכן במקרים היותר רבים בן מזל מאזניים נגרר עד לרגע או לדקה התשעים ו"בוחר" בלית ברירה. השנה, תתקשו להרגיש יציבות בעבודה וצפויה תחושת תזזית, אי שקט שבסופו של דבר יביאו לשינויים גדולים, הם צפויים בשותפויות כשילידי הימים האחרונים בין ה: 23-17.10 עלולים להגיע למיצוי השותפות ושיתופי הפעולה של השנים האחרונות ולסיים פרק חשוב בקריירה ובעבודה ארוכת שנים. אך גם כוכב פלוטו במזל גדי עלול להשפיע במהלך השנה על ילידי ה: 15-10.10להחליט על מהלך של עזיבת מקום,  הגירה, שינוי צורת חיים[העלולה להגיע מבני הזוג או הצעה בלתי צפויה אחרת]  ועלול להשליך על העבודה והצורך לפרוש/להתפטר ממנה. כוכב נפטון הוא שליט בית העבודה של בני מזל מאזניים והיבטיו השנה אינם פשוטים ומעידים כי במקום העבודה קורים דברים רבים, לא ברורים וייתכן שמדובר בשינוי הכרחי,  אולי במסגרת ואולי גם בעייה של מיצוי מקצועי. לכן חודשים ספטמבר – אוקטובר- נובמבר הקרובים צפויה עליה במתח ובתחושת חוסר האמון/חשדנות בסביבת העבודה, שותפים , מעסיקים כבר עם כניסת כוכב מאדים ב: 23.9 למזל מאזניים ונוכחותו עד ה: 9.12.17 השפעתו תהיה דרמטית בשבוע הראשון של דצמבר. קרוב לוודאי שתחפשו מוצא וחיפוש פתרונות וכיוונים חדשים בעבודה. מעבר כוכב צדק למזל עקרב מה: 10.10 לבית העוסק בכספים,  יגביר מאוד את הנטייה לחפש כיוונים הקשורים בהגדלת ההון בנייה כלכלית חדשה ואפשרויות חומריות טובות יותר. חודשים  ינואר -פברואר  2018 מטיבים עם תקשורת רבה ונסיעות מוצלחות מאמצע מרץ 2018 משברים בשותפויות והבנה שיהיה בלתי אפשרי להמדשיך במצב הקיים זהו חודש של עיסוק בשינוי מגוןרים העלול להתפתח כתוצאה מסיום מפרק אחד בחיים. ואכן, חודשים אפריל-והשבוע הראשון של מאי 2018 מתחברים לעזיבת תפקיד/מיזם או עבודה ופתיחות להצעות חדשות בתחומי שותפויות ושיתופי פעולה,  הכל עשוי להיות כרוך עם מגמות בחו"ל או קשרים עם חו"ל שיתפתחו בחודש יוני. נוכחות הכוכבים ונוס ומרקורי בבית הקריירה מסוף מאי ויוני 2018 מטיבים עם התחושה של ציפיה לשינויים אפשריים. יהיה קשה להימנע מהצורך שלכם ואולי של הסביבה לשינויים בקריירה במהלך 2018. בין אוגוסט לספטמבר ניתן להרגיש את התחושה הדרמטית של שינוי ואולי החששות שלכם שמתלווים לשינוי. אך מעבר מרקורי למזל מאזניים מה: 22.9.18 והנוכחות של הכוכב במהלך אוקטובר מסמל את תקופת ההתחדשות והתחלה חדשה בעבודה.

 

the_chariot_of_zeus_-_project_gutenberg_etext_14994

זאוס[יופיטר] הפך לאל כל כך מרכזי בחיי היוונים כי לפי אמונתם הוא שלט בגורל המלחמה. הומרוס מתאר באיליאדה פעמים רבות את הדבר. זאוס משפיע על גורל הקרב בשני אופנים. ראשית, הוא מטיל את ברקיו לצידי הקרבות כדי להודיע מי ינצח. שנית, במלחמות הרות גורל בשביל האלים זאוס משתמש במאזני הדין שלו. על שני כפות המאזניים הוא שם גורל מר עבור שני הצדדים והצד הכבד יותר יפסיד. חרף גדולתו של יופיטר, הוא לא היה חף מפגמים. על אף היותו החזק שבאלים, לא היה הפיקח שבהם הוא מצטייר כישות יצרית מאוד: רודף נשים, חם מזג וחובב יין, מה שלעתים סיבכו בצרות. תאוות הבשרים שלו הביאה אותו ללבוש צורות שונות כדי לפתות אלות, נימפות ובנות תמותה, למורת רוחה של הרה אשתו. למרות זאת, זאוס לא היה אל נקמן, ולא נהג לשמור טינה; אולם היה ידוע בכעסו – כך, פעם אחת הוא תלה את הרה אשתו בין השמים לארץ בשלשלאות כיוון שסיכנה את חיי בנו הרקולס. לפי הומרוס, זאוס היה יחסית חסר רגישות לילדיו – הוא הניח לבנו, סרפדון שליט ליקיה, למות מידי פטרוקלוס כשהוא אומר משפט אחד להגנתו; עם זאת לאחר מכן הוא משתמש במאזני הדין כדי לנסות להציל את הקטור, כיוון שזה הקריב לו עדרים שלמים של כבשים.

כסף וחומר:

 

מעבר כוכב צדק למזל עקרב ולבית הכספים שלכם מה:10.10 ושהותו שם עד 8.11.2018 מבשר על עיסוק נרחב בנושא הכספים. היבטי צדק  במהלך השנה הקרובה טובים מאוד בכל הנוגע לבית, נכסים, רכישה, מכירה ולכן אם אתם עומדים בפני דילמה בנושא,  הרי כבר בינואר 2018 צפויה הזדמנות מכירה מוצלחת ורכישה כנגד של נכס,  או השקעה כמו כן תחילת חודש מרץ 2018 תטיב עם הזדמנות פיננסית של השקעה.  חודש מרץ מטיב עם רווחים,  עלייה בשכר,  או הצעות עם שכר גבוה יותר. אפריל יהיה חודש הכרוך בהוצאות ולא מומלץ לעסוק בהשקעות הן עלולות לסכן אתכם בהפסדים. לעומת זאת, חודש יוני מטיב עם הזדמנויות להרוויח יותר, עלייה בשכר לשכירים והזדמנות לשינוי תפקיד מטיב חומרית. ספטמבר 2018 צפוי להיות חודש מוצלח להתחלות פיננסיות חדשות, התחלות עסקיות, השקעות והזדמנויות לצמוח כלכלית וחומרית. נסיגת כוכב ונוס בבית הכספים באוקטובר 2018 מרמזת על סיכונים שמומלץ לא לקחת אותם עד 16.11.2018. סך הכל מדובר בשנה מוצלחת יותר מקודמתה בכל הנוגע לפן הפיננסי והחומרי.

220px-libra2

מאזניים- הסימטריה וה: א-סימטריה- האברים הכפולים ושני צידי הגוף.

בריאות וגוף:

מזל מאזניים- נשלט על יחדי הפלנטה וונוס – שייך ליסוד האוויר- ושולט בבית שביעי של גלגל המזלות הוא קשור למראה החיצוני כפי שאחרים רואים ומתרשמים ממנו . וונוס כוכב אחראי על הסימטריה והאסתטיקה אך גם על כל מה שאינו סימטרי באברים על בלוטת האדרנל,על בלוטת יותרת הכליה,  על הגב התחתון באזור המותניים,  ועל עמוד השדרה המותני , הורידים, ההורמונים , כליות, חלציים, האזור המותני ומערכת ההורמונים. מזל מאזניים שייך  לקבוצה הקרדינלית או עיקרית – קבוצה המזלות העיקריים- הקבוצה הקרדינאלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- מנטאלית אלה מזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. המתחים המאפיינים מזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  פן של רגישות באזור הכליות דרך מזל מאזניים, כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי מזלות הקרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזלות גדי וטלה יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. אבל מזלות סרטן ומאזניים יעדיפו את הדרך הדיפלומטית וניסוח עדין על בעיותיהם. מכיוון שאנשי מזלות הקרדינל,  הם המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות מהירות פיתרון. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

בריאות השנה בין 2018-2017.

שנה יחסית די טובה ויציבה בריאותית מתחים בגין שינויים שאתם עוברים ישפיעו על היחלשות ועייפות.  ברם,  החודש אתם עייפים ונוטים להיות מותשים מהרגיל בגין מתחים גבוהים. אלה מכם הסובלים מרגישות בכלי הדם זו תקופה להיבדק ולהשגיח יותר על נטייה לכולסטרול,  תזונה מאוזנת במיוחד שעם מעבר כוכב צדק עלול להשפיע על עליה בתיאבון ובמשקל. תתקשו להיאבק בכך. כוכב שבתאי במעברו מחודש דצמבר 2017 למזל גדי עלול להשפיע על נושא צפיפות העצם, חניכיים, שיניים ורגישות בגב התחתון רגישות בפרקים וברכיים .  לאלה מכם שלא עוסקים בספורט מומלץ לחזור לפעילות ספורטיבית קבועה . בית הבריאות שלכם שוכן במזל דגים ונפטון הוא הכוכב השליט השליט והוא לא מקל עליכם בהיבטיו השנה במיוחד בחודשים דצמבר 2017 ובמרץ 2018 רף הרגישות, התקררויות ובעיות כרוניות הקשורות בכלי דם עלולות להטריד. חשוב להילחם במזון שמן העלול להרע עם כלי הדם וולהקפיד על שינה טובה יותר אם לא מנוחה. חלק מילידי הקבוצה האחרונה של בני מזל מאזניים בין ה: 23-17.10  עלולים לסבול יותר מעלייה בלחץ הדם, מתחים גבוהים במיוחד בגלל השפעת כוכב אוראנוס וכדאי לסגל פעילות מרגיעה כמו יוגה תרגילי נשימה מדיציה  שיאפשר שיחרור ממתחים ויסכן אתכם פחות.

swords14

קלף מזל מאזניים בטארוט.- קלף המסמל את  מלך המטות המסמל את מלך השלום, הריצוי, הפיוס, שוחר השלום ולעיתים שלום ויהי מה. ההיסוסים בפני החלטות יגיעו מתוך מחשבה שתיעשה ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר. מאזניים רוצה לאחוז לנצח במקל משני צידיו ולכן הוא מתקשה להחליט. תמיד יחשוש שהוא יחמיץ משהו אחר אם הוא יחליט כרגע. הם נעימים, חברותיים וצוברים את הכעסים בתוכם ומתנהלים כשהם בקצה הלחץ בפאסיב אגרסיב

 

טיפ:

שנה שתטיב עם מצבכם החומרי. צפויה עליית מדרגה בנוחות הכלכלית.  עם זאת,  יהיה קשה לדלג על תחושת הזמניות שתאפיין את השנה הקרובה במיוחד,  עם כניסת כוכב שבתאי לבית המשפחה-והבית בדצמבר 2017 והישארותו שם לכמעט 3 שנים. מדובר בתקופה שמסמלת סוף פרק אחד בחיים ותחילתו של פרק חדש בחיים. מעברי בית צפויים במיוחד לילידי ה:30-23.9 שיושפעו משינויים הקשורים עם בית ואולי התמודדות עם בעיית בריאות של אחד מההורים. כמו כן שנה שתרבו בעיסוק בנכסים, רכישה אולי בנייה ואולי הגירה לסביבה אחרת לחלוטין באופייה. נוכחות כוכב מאדים בבית הילדים מחודש יוני ועד נובמבר 2018 יחדד את הרגישות בנושא ושינויים שהם עוברים ומעוררים בכם דאגה טבעית. ייתכנו שינויים על כל גווניהם בנושא המשפחה  החל, מהרחבת משפחה, עזיבת ילדים את הבית ורגישות בריאותית של אחד ממבוגרי המשפחה. בין סוף מאי ל-20.6.2018 צפויה תקופה מוצלחת לנסיעות לחו"ל,  לטיולים ועיסוקים במקומות רחוקים. כמו כן זו תקופה מוצלחת לגשת לבחינות/טסטים /תביעות משפטיות/מכרזים.

 

 

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                    19.9.2017