מזל דגים  הורוסקופ לשנת 2020-2019

ילידי ה- 20.3-20.2
יסוד: מים
שליט בית- ה-12– הבית הלא מודע, האויבים הפנימיים.
קבוצה-משתנה- מיוטבל[mutable]
הפלטה השלטת-+נפטון ויופיטר.

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 2.3-20.2:
בני קבוצה זו מושפעים בעיקר מנפטון, ומסמלים את האישיות הקלאסית של בני מזל דגים – מופנמות רגשית, ביישנות. הם הכי פחות מובנים, כיוון שהחלק הרגשי באישיותם מופנם, ואך מעט ממנו נחשף. חדים, שנונים, אך לעיתים אינם מוערכים די הצורך, והם עלולים לסבול מבעיית דימוי. בעלי כושר אינטואיטיבי ויכולת לחוש את האחרים באופן מיסטי ופסיכולוגי. מלנכוליים, אמנותיים ובעלי יכולת בתחום המוזיקה כתיבה וציור. חייהם מתנהלים באופן איטי, ולעיתים הם צריכים לחכות זמן רב מדי על מנת לקבל את מבוקשם. בדרך כלל משהו בחייהם אפוף עצבות וטראגיות [לדוגמא, אריק שרון, יצחק רבין, קורט קוביין].
פסיכולוגית: בעלי דמיון מפותח, רגישיות יתר ונטייה לדכאונות עם פן התמכרותי לא קל, החל משתיה מופרזת אך גם התמכרויות לכדורים וסמים. יש ברגישותם צורך עז לאסקפיזם מתוך קושי לשאת מציאות לא צודקת או חוסר הגינות של אנשים. בדרך כלל בעלי "עור שקוף" כשחלקם מסגלים הסתגרות מהעולם ובריחה לעולמות הפנימיים, תוך כדי המנעות מחיכוך עם אנשים ומידע העלול לפגוע. זו קבוצה שסובלת מתחושת קיפוח והרגשה שהם לא מובנים. עולמם הפנימי הוא בעל נוכחות עוצמתית בחייהם והם שקועים בבנייתו כשעולם זה משמש להם הגנה וגם נחמה. לעיתים הם נראים מנותקים לגמרי מהסביבה. העולם האומנותי משמש להם קשר מעולה לעולם החיצוני.
מראה חיצוני:
בעלי הליכה כבדה ולעיתים עודף משקל, התנהלות איטית, אך נאים ובעלי מבט המשדר עוצמה.
בריאות: נוטים לאכילה מופרזת ועלולים לסבול מבעיות השמנה ו/או בעיות בכלי הדם, ברגליים ורגישות יתר במערכת הלימפה.
ידועים בעולם: קורט ווייל, ג'ון אירווינג, כריס מרטין, דניאל קרייג, בון ז'ובי, אליזבט טיילור,חוואייר ברדם,אדוארד קנדי, ג'ורג' וושינגטון, , ריקרדו אסקובר, אדוארדו רודריגז,  בדריץ' סמטנה, עבדול עזיז בוטפליקה, אליזבט זאגר, דיוויד גפן, ג'וני קאש, הארי בלפונטה, נינה סימון, רון הווארד, צ'לסי הנדלר, ג'ניפר לאב יואיט, כריסטין דייויס,  סינדי קרופורד, זיפו מרקס, קלסי גרמר, דרו ברימור, סידני פואטייה, קורט קוביין, סטיבן ג'ובס, לו ריד.
ידועים בארץ: אריק שרון, צחי הנגבי, יצחק רבין, צחי גראד,  הילה קורח, סימה ביטון. יהונתן גפן.
קבוצה שנייה
ילידי ה- 11.3-2.3:
קבוצה זו מושפעת  מנפטון ומהירח. הם  אמוציונאליים, נוסטלגיים וקשורים לצד היותר שמרני של מזל דגים. מחוברים לשורשים, והכי פחות נוטים לשינויים. נוטים למצבי רוח, ועלולים להיות פגיעים יתר על המידה. קשורים לבית ולמשפחה. לעיתים נושאים זכרונות קשים במיוחד מהילדות ומעדיפים להתנתק מהזכרון. מעדיפים להישאר במקום אחד ולבצע פחות שינויים. זקוקים לזוגיות, לחום משפחתי ולביטחון רגשי. בעלי נטיות טיפוליות, ומצליחים בעיקר בתחומי הרפואה, בעבודה סוציאלית, הוראה ובאומנות. הם חברותיים, וזקוקים לחברים קבועים ולדיאלוג רגשי ומנטאלי. מגיעים לאט למטרותיהם, ולא יסכנו דבר הקשור בביטחונם הפיננסי וביציבות המשפחה.
פסיכולוגית:זו הקבוצה היותר אדיפאלית. יחסים עם האם הדוקים מאוד או מרוחקים מאוד, הכל תלוי ביכולת הפתיחות שלהם לנהל דיאלוג רגשי עם האם. בדרך כלל יש משא כבד בעיקר מדמות האם[לטוב ולרע]. הרגשות האדיפאליים יושלכו לכיוון בני זוג, ולא יהיה קל למצוא בני זוג המסוגלים לספק רגשית. קשר בזוגיות עלול להיות קשר תלותי עם רגישות גדולה לכל ביקורת ואמירה.
בדרך כלל קבוצה זו נוטה לסבול מחוסר ביטחון רגשי, וזקוקים למילים חמות כדי לחזק את תדמיתם בעיני עצמם. יתקשו להיות מחוייבים בקשר למרות שלעיתים הם זקוקים לכך, אך הקושי שלהם לסמוך על רגשותיהם מרחיק אותם לפעמים ממחויבויות סופיות. הרבה פעמים בולטת הדיכוטומיה של הפן השכלתני -אינטלקטואלי לבין הפן האמוציונאלי ולעיתים הם יחיו בדיסונאנס הזה שנים רבות.
מראה חיצוני:  עורם בהיר ורגיש מאוד, בעלי פנים מעוגלות [לעיתים פני ירח], צריכים לשמור על משקל בגלל נטייה להשמין באיזור הבטן.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בכלי הדם, רגישות בחזה ובריאות, נשים עלולות לסבול מציסטות ומיומות. ונוטים להיות מודאגים בריאותית לעיתים עד היפוכונדיה.
ידועים בעולם: מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, אלכסנדר גרהאם בל, שאקיל אוניל, רוב ריינר, בובי פישר, רופרט מרדוק, לו ריד, מרים מקבה, אנדי גיב, מוריס ראוול, אנטוניו ויואלדי, ג'ולייט בינוש, ג'סיקה בייל, ראול ג'ולייה, שרון סטון, צ'אק נוריס, ת'ורה בירץ'.אלכסנדר וולוגין, אריאנה מנוןשקין, ג'ורג' קנטור, מובי דיק, פיוטר אוספאנסקי,
ידועים מישראל: מוקי, מיכאל מושונוב, אדם ברמן, משה דץ, לידור יוספי, איתי שגב, אייל שכטר, רוני דואני, אורי גוטליב, תמיר חיטמן,  ירדן בר כוכבא, קרן פלס. אסתי גינצבורג, מיכל אמדורסקי.
קבוצה שלישית
ילידי  ה- 21.3-12.3
הם מושפעים מנפטון ופלוטו [שליט עקרב]. אלה החזקים והדומיננטיים בין בני מזל הדגים. בעלי תשוקת חיים ויצר הישרדות גבוהים, ועוצמות רגשיות. דרמטיים, כריזמטיים, נוטים להיות קיצוניים בדיעותיהם ונלחמים בעוז למען מטרות. נוטים למערכות יחסים סוערות, ולחלק מהם יש אף מספר מערכות נישואים. רבים מהם עוסקים בתחום הפסיכולוגי-טיפולי, המיסטי והאומנותי. אנשים נוטים להיות קיצוניים בהתייחסות אליהם – או שאוהבים או ששונאים אותם. חייהם סוערים מלאי הרפתקאות ועתירי מצבים קיצוניים. הם נוטים להיות פוליטיים ודעתניים.
פסיכולוגית:נוטים לחדור לעומקים רגשיים ולבטא אמוציונאליות יתר. הם עוברים טראומות רגשיות רבות. ילדותם עתירת אירועים מסובכים המותירים צלקות. בעלי יכולת לחדור לעומק,  אך לעיתים לסבך את חייהם בהרפתקאות מיותרות עם אנשים בעייתיים ואף חולים  ובעלי הפרעות קשות. הם נוטים לחפש ריגושים ולסמוך יתר על המידה על עצמם, כי יוכלו להתגבר בקלות על כל אירוע. אך לעיתים נסיונם הרב עוזר לסביבתם יותר מאשר לעצמם. הם נוטים לעזור לסביבה ולטפל בה ולשכוח את בעיותיהם. הזדהותם עם הסובלים הופכת  אותם למקור כח אך הם נשארים מותשים ובתחושת בדידות. כשהם מחליטים להשיג דבר מה, שום דבר לא יעמוד בדרכם, הם יהיו נחושים ואובססיביים באופן קיצוני. עיקשותם הרבה מעמידה סביבם חומות שלאחרים קשה לחדור מבעד מעטה זה. למעשה, אנשים לא מצליחים לעמוד על טיבם האמיתי. קבוצה זו משדרת עוצמות והם נוטים להסתיר חולשות ולעיתים לטעת בסביבה הרגשה שהכל בסדר.  הם נוטים להיות בודדים מבחירה.
מראה חיצוני: בולטים ודומיננטיים, בעלי מבט עז, נאים ובעלי נוכחות כריזמטית.
בריאותית:  חסונים, אך בריאותם עלולה להיפגע מחייהם הקיצוניים. עלולים לסבול ממחלות דם ובעיות גיניקולוגיות ולהיקלע למצבים מסכני חיים כתוצאה מתאונות או ניתוחים.
ידועים בעולם: אלברט איינשטיין, ברנרדו ברטולוצ'י, ג'רי לואיס, קורט ראסל, רוב לאו, ספייק לי, גלן קלוז, הולי האנטר, ברוס ויליס, נט קינג קול, ניל סדקה,  רוזה בונאר, ג'יימס מדיסון, בילי קריסטל, מייקל קיין,  אווה לנגוריה, קלן לוץ, מוניקה קרוז, פטריק דאפי,אירנה קארה, קווין לטיפה, ארין גרין, ויליאם הארט,
ידועים בארץ: רוית אסף, קורין אלאל, אפרת בוימלד, גיל חובב, נטע גרטי, יעל פוליאקוב, ג'וליאנו מאר, ליאור דיין, קובי מחט,

Poseidon_h

פוסידון היה בנם של הטיטאניםקרונוס וריה, ואחיהם של, זאוס, הרה, האדס, הסטיה, ודמטר. עם היוולדו, אביו בלע אותו שלם אל תוך בטנו, כמו את שאר ילדיו וילדותיו (למעט זאוס) בשל חששו מהנבואה שאחד מילדיו ידיח אותו ויתפוס את מקומו כבכיר האלים. על אף תוכניתו של קרונוס, הנבואה הוגשמה בסופו של דבר על ידי זאוס, שהכריח את אביו להקיא את אחיו ואחיותיו.

זאוס, יחד עם אחיו ואחיותיו המשוחררים, יצא למלחמה כנגד אביו ושאר הטיטאנים. בסופו של דבר, הוכרע קרונוס, הורד מכיסאו ונכלא, והשלטון בעולם ובסדרי היקום עבר לידי האלים הצעירים, הם האלים האולימפיים. אולם, בתחילה התעוררו מחלוקות בין שלושת האחים בשאלת חלוקת השלטון: פוסידון והאדס לא הסכימו שזאוס יהיה השליט היחיד, כיוון שהם אחיו הבכירים, שנלחמו לצידו נגד הטיטאנים. על פי עצתו של הטיטאן החכם פרומתאוס חולק השלטון בעולם בין שלושת האחים: זאוס קיבל את השמים והארץ, האדס קיבל את העולם התחתון ונעשה אל השאול, ולפוסידון ניתנה השליטה בימים ובאוקיינוסים. . לאחר שפוסידון ואפולו המרו את פיו של זאוס, הוא שלח אותם לשרת את לאומדון, מלך טרויה. לאומדון הורה לשני האלים לבנות חומות עצומות סביב העיר, והבטיח לגמול להם בעין טובה. אולם, לכשנשלמה המלאכה, סירב המלך למלא את הבטחתו ולא תגמל את שני עובדיו בני האלמוות בשכר כלשהו. פוסידון ואפולו הזועמים החליטו לנקום בו: פוסידון שלח מפלצת ים שהטילה את חתתה על יושבי העיר ועל הבאים בשעריה (מאוחר יותר מפלצת זו הושמדה על ידי הרקולס), ואפולו שלח מגפת דבר על העיר.

 

הורוסקופ לבני מזל דגים  לשנת 2020-2019

כללי:

את יום הולדתכם אתם מתחילים לחגוג השנה ב: 19.2 בשעה 01.15 לאחר חצות. על פי שעון ישראל מפת היום הולדת עם אופק קשת ויופיטר באופק מה שמצביע על עיסוק מרכזי השנה בנושא הקריירה ובמיוחד צמיחה והתרחבות בנושאים חדשים והתפתחות לכיוונים עד דצמבר 2019 יופיטר ישהה בבית הקריירה ויזמן לכם מפגשים עם רעיונות חדשים. היבט חיובי של השמש בדגים  לכוכב אורנוס ומרס מצביע על שינויים שאמנם יגיעו בהפתעה אך יפעלו לטובתכם. התקשורת תהיה במיטבה. יום ההולדת מתחיל עם צמידות של הכוכבים מרקורי ונפטון ומטיב עם שותפויות ועם אהבות ומערכות יחסים. הפן הכספי יהיה בשיפור משמעותי כתוצאה מהתרחבות וצמיחה בעבודה. התקשורת תהיה במטיבה ותרבו לנסוע, ללמד וליצור הזדמנויות תקשורתיות חדשות.

ונוס ביום ההולדת שוהה במזל גדי והיבטיו הטובים לנפטון מדגיש את הסקס אפיל והעוצמות הגבוהות שאתם משדרים לאחרים. כמו גם שיפור במצבכם הפיננסי. ותחושת ביטחון שתלך ותתגבר. שנה עם פוטנציאל לשינויים של מגורים.   ייתכן והם יקרו לגמרי בהחלטה ספונטנית עם הזדמנות מפתיעה שתצוץ ותבחרו לשנות. אולי מדובר במכירת נכס מוצלחת ורכישה שאף לא תוכננה. יחסי נפטון כוכבכם האישי בדגים השנה  עם שבתאי ופלוטו מבטיחים יציבות כלכלית שתלך ותתגבר ככל שהשנה תתקדם לתוך 2020. כוכב אוראנוס ממוקם במזל שור בבית התקשורת ויטיב עם הרחבת קשרים והיכרויות ואלה מכם העוסקים בתחום כתיבה ותקשורת ייהנו השנה ובכלל בשנים הקרובות מהזדמנויות התפתחות וצמיחה בתחום כמו גם עלייה במוניטין דרך הפן היצירתי שלכם. כמו גן, צפויה תקופה מוצלחת ללמד,  להעביר מסרים ולהתנהל בייעוץ והדרכה לאנשים אחרים. מעברו של כוכב [יופיטר] צדק מדצמבר 2019 עד דצמבר 2020 למזל גדי לבית החברתי שלכם צפוי להשפיע על הרחבת הפן החברתי וישפר את התדמית שלכם אך גם ירחיב את האחריות שתיטלו מבחינה ציבורית אם בעבודה או בעיסוקים מתוך התנדבות. תקופה מוצלחת לאמנים ליצור כבר מחודש אפריל- מאי הקרוב. 

 

Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

 

 

אהבה ויחסים

 

נפטון [שליט מזל דגים]  שוהה במזל דגים ומשפיע על עליית מדרגה ביחסי אהבה והצורך בביטוי רגשי וקרבה.  גם אם בני המזל יעברו פרידות עדיין כוכב נפטון ישהה במזל שלכם עד ינואר 2026 ויעניק הזדמנויות רבות ליצירת קשרים ומערכות יחסים ובעיקר בניית קשר רגשי מעמיק. יחסיו ההרמוניים של כוכב נפטון עם הכוכבים שבתאי ופלוטו השנה,  יגבירו את ההזדמנות לייצב יחסים ויחסים שיתחילו השנה יהיו בעלי פוטנציאל גבוה למיסוד וייצוב היחסים.  . את השנה אתם מתחילים כשכוכב ונוס שוהה במזל גדי בבית החברתי שלכם ומזמן לפנויים אירועי היכרויות והזדמנויות להתאהב. מעברה של השמש למזל דגים ב: 19.2 משיב לכם אנרגיה וחידוש שמחה להיכרויות ולמפגשים חברתיים. מעבר מרקורי לדגים מטיב עם היכרויות במיוחד עד ה: 24.2. שבוע מוצלח של היכרויות צפוי בין ה: 22-19.3. מעברו של ונוס ב: 26.3 יטיב עם יחסים קיימים חיזורים רומנטיקה ולפנויים היכרויות מרגשות ונוס ישהה במזל דגים עד ה: 20.4  התאהבויות צפויות בין ה: 11-6.4. ובין ה: 14-10.4 יחסים ויהפכו לרציניים יותר. מעבר מאדים לבית האהבות של בני המזל ב: 16.5 ושהותו שם עד ה: 1.7 יעיר את הצורך שלכם בקשר בהתאהבות וביחסים קיימים רצון וכמיהה להרחבת המשפחה. ימים מוצלחים במיוחד למפגשים ודייטים צפויים בין ה: 5.6 ועד ה: 16.6. תיהנו מקרבה אינטימיות ותחושת משיכה לבני הזוג. מעברה של השמש לבית האהבות ב: 21.6 תעיר שמחת חיים ביחסים קיימים ולפנויים הזדמנויות להיכרויות והתאהבויות בין ה: 10.7 ועד 20.7.19. חודש מטיב עם הפן הרגשי ותיהנו מחיזורים והזדמנויות לשדרג יחסים קיימים. מעבר ונוס והשמש לבית הזוגיות שלכם ב: 23-22.8 מחזק יחסים קיימים חיזורים הופכים לרציניים יותר ויש כמיהה למסד את היחסים במיוחד בין ה: 28.8 ועד ה: 9.9.19. מה: 10.10 ועד ה: 19.10  תיהנו מהזדמנויות היכרויות מעוררות רגש במהלך נסיעות, לימודים באופן לא צפוי ובין ה: 27-21.10 יחסים קיימים ישודרגו.  מעברו של יופיטר בדצמבר 2020 לבית החברתי של בני מזל דגים מציע שנה עם הרחבת חיי החברה עלייה בהיכרויות והזדמנויות ליצירת קשרים ועלייה בפעילות החברתית. מעבר כוכב ונוס ב: 13.1.2020 למזל דגים פותח את השנה בהזדמנויות להתאהבויות רומנים חיזורים וביחסים קיימים עליית מדרגה ומיסוד יחסים במיוחד בין ה:7-2.2.20 , מעברה של השמש ב: 19.2.20 למזל דגים מחדשת את האנרגיות שלכם לקראת יחסים קיימים ולחיזורים רומנטיים במיוחד בין ה: 5.3 ועד ועד ה: 12.3 .  

משברים ביחסים: 

משברים: יחסים בלתי יציבים עלולים ליצור משברים בין ה: .11.3-26.2.19. מרץ חודש של פרידות פוטנציאליות במיוחד יחסים שסובלים לאחרונה  ממתחים ומשברים-  ימים בעייתיים רגשית צפויים גם בין ה: 20-14.3. .  מעבר כוכב מאדים לבית הזוגיות מה: 18.8 עד ה: 4.10.19 יעלה את רף המתחים ועלול להשפיע לרעה על היחסים יחסים בלתי יציבים שסובלים מביקורת מוגזמת ונטייה להתקוטטויות רבות עלולים להסתיים. .

266px-Fomalhaut_schijf_zichtbaar_licht

פומלהוט אַל-חוּת" (فم الحوت-] כוכב השבת Fum al Hut -לוע הדג או לוע הלוויתן.- פומלהוט אחד מכוכבי השבת המעניינים שיש בגלגל המזלות ממוקם בתחילת מזל דגים והופך את בני המזל ליצירתיים במיוחד. כשונוס ממוקם שם:הרבה התאהבויות מורכבות, דרמות ואכזבות קיצוניות, הם אומנים, חולמים, אומנים עם ונוס על פומלהוט: ויקטור הוגו, ג'ון טראוולטה,בני היל, וולפגנג מוצארט, הצייר מקס ארנסט, ג'ון הארט,. כשהשמש צמודה לפומלהוט- נטיות מובהקות לאומנות, אידיאליזם, תמימות, ידועים עם שמש צמודה: דרו בארימור, כריסטיאן קלר,  נינה סימון, קורט קוביין, רוברט אלטמן, ג'ורג' האריסון, פטי הארסט, ג'וני קאש.

עבודה וקריירה

כוכב צדק הגיע לבית הקריירה של בני מזל דגים בנובמבר האחרון[2018]  ומתעתד לשהות במיקום זה עד דצמבר 2019 צדק במזל קשת בבית הקריירה מבטיח בראש ובראשונה,  הזדמנויות חדשות בקריירה,  אופקים רחבים, הזדמנויות גדילה וצמיחה,  קבלת תפקיד משודרג,  העלאה בדרגה הרבה מכל אלה כמובן קשור במפה האישית של כל דג ודגה והיחסים שכוכב צדק מנהל עם הפלנטות שלכם,  כך שבכל זאת תוכלו למצות שנה זו באופן מיטבי בכל הנוגע להתפתחות שלכם. מה:15 בפברואר כוכב מאדים עובר למזל שור לבית התקשורת של בני המזל ויחסיו לכוכב אורנוס מרמז על שינויים המתקשרים לתחילת תקופת ניידות בעבודה, הזדמנויות לראיונות אישיים מוצלחים נסיעות ותקשורת במיטבה הזדמנויות להנחות, ללמד ולהדריך בתחומים שלכם ולקבל משוב חיובי. בפברואר יש רמזים על הישגים ויתרונות בולטים במיוחד בשבוע האחרון של פברואר בעיקר בנושאים כספיים. ברם, מאדים ישהה בבית התקשורת עד סוף חודש מרץ ויחולל שינויים והתמודדויות לא קלות בעבודה כמו, מאבקים שתצטרכו לנהל כדי לזכות בשיפור במצבכם ודבר לא יהיה קל בחודש מרץ חודש הכולל נסיגת מרקורי במזל דגים[רשמית מה: 5.3 עד ה:28.3]  נסיגה שעלולה לתקוע תכניות והתקדמות במיוחד בין אמצע מרץ עד סוף חודש מרץ וייתכנו דילמות לא פשוטות בין ה: 26-15.3.  אך כבר מחודש אפריל,  הכוכבים מרקורי יחד עם ונוס במזל דגים יטיבו עם רעיונות, הישגים, הזדמנויות חדשות, ושינויים לטובה בביטוי וביכולת שלכם לתקשורת והתייצבות  בעשייה שלכם כמו גם שיפור ביחסי העבודה. בחודש אפריל במיוחד בין ה: 20-18.4 מרקורי ונוס עוברים לבית הכספים ויטיבו עם עלייה בהכנסות והזדמנויות לזכות בהעלאה. .נסיגת [יופיטר] צדק מאמצע חודש מאי עד אמצע אוגוסט מבשר תקופת חשבון נפש ומחשבות על תכניות עתידיות בעבודה לאן הלאה?   מעבר כוכב מרקורי מה: 6.5 למזל שור והצטרפותו לאורנוס השוהה שם,  מבשר במאי על שינויים במגמה,  ניידות,  תקופה של התגמשות לקראת התחלות של רעיונות חדשים אולי עיסוק מרוכז יותר בתקשורת ובפן של לימודים וביטוי חיצוני. עם זאת חודש מוצלח לייצב את מעמדכם ולבסס את הפן הכלכלי. מעבר כוכב ונוס ב: 15.5 לבית התקשורת יעסוק רבות בנראות חיובית, יכולת להרשים וליצור קשרים חברתיים דרך העבודה. יוני יהיה חודש מוצלח ליוצרים שביניכם הפן היצירתי יבלוט ויהיה במיטבו ותרבו להוכיח יכולות חשיבה חדשניות,  אך גם לאומנים תהיה תקופה של עליית מדרגה ביכולת הביטוי. מרקורי בחודש אוגוסט מה:7.7 ועד ה: 31.7 יהיה בבית העבודה אך בנסיגה ועלול לגרום ללא מעט תקלות האטה וצורך בהתארגנות מחודשת ואולי מדובר בחופשה או פסק זמן הכרחי. בחודש אוגוסט הכוכבים מאדים ונוס מרקורי והשמש יהיו בבית העבודה וצפויה תקופה אינטנסיבית במיוחד של שינויים לטובה אך עם עומס גדול מהרגיל  ושיפור בתחום הפיננסי , עשייה מעניינת ומאתגרת יחסי אנוש טובים. חודש ספטמבר יהיה חודש של הצעות לשותפות ושיתופי פעולה.  סוד ההצלחה יהיה קשור באינטראקציות טובות והשקעה בפרטים. חודש של הסכמים וחוזים. תנסו להימנע מביטחון עצמי מופרז שימנע מכם לראות את הפגמים והבעיות וגם עיוורון של אלה שינסו לסדר או לרמות אתכם. אוקטובר יהיה חודש מוצלח ללימודים, ללמד, בחינות, נסיעות ושילוב של עבודה עם טיול ומפגשים מרתקים עם אנשים. עם השלכה חיובית מבחינה כלכלית. בחודש נובמבר אומנם מרקורי יהיה בנסיגה עד ה: 21.11 אך צפויות הצעות מעולות בעבודה והתפתחות עם צמיחה כלכלית במיוחד בשבוע האחרון של נובמבר שעשוי להפתיע. מעבר הכוכבים מרקורי עם השמש לבית הקריירה בחודש דצמבר מטיב עם אופציות חדשות הזדמנויות ואתגרים חדשים. הנושא הכלכלי ממשיך לצמוח. מעבר כוכב מאדים לבית הקריירה בינואר 2020 ונוכחותו שם עד ה: 16.2.20 ישפיע על שינויים טובים במיוחד בנושאים כלכליים ואתגרים חדשים חודשיים של עבודה קשה עם תושת תובענות. נסיגת מרקורי לקראת יום הולדתכם במזל דגים מה: 17.2 ועד ה: 10.3.2020 עשוי לעודד פסק זמן חופשה או אולי תקופה של אתנחתא בין נושא לנושא אפילו בלבול על הכיוונים העתידיים. אך מעבר כוכב ונוס ב: 5.3.2020 לבית התקשורת מבטיח חודש מוצלח במיוחד לראיונות אישיים ותקשורת במיטבה.

 

 

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים.

כסף וכלכלה:

נוכחותו של כוכב אורנוס המטלטל בבית הכספים עומדת להסתיים אחרי 7 שנים  ב: 5.3.2019 ותתחילו להתחבר לתקופה יציבה יותר. כבר מחודש אפריל תוכלו תתחברו לשיפור כללי שיזדמן לכם השנה במיוחד כשבית הקריירה מבטיח שנה טובה  ומוצלחת יותר מבחינת האפשרויות.  צפויה העלאה במהלך השנה ייתכן כבר מאפריל ובמהלך חודש מאי. מעבר כוכב ונוס לבית הכספים מה: 20.4 משפר את האופציות להעלאה או להכנסה ממקור כספי נוסף ובמהלך מאי תיהנו ממקור הכנסה נוסף. .חודש אוגוסט מטיב עם הפן החומרי כשלבית העבודה מגיעים מרקורי ונוס והשמש ובעיקר מאדים[שליט בית הכספים שלכם]  ומטיב עם הזדמנויות פיננסיות חדשות והתרחבות חומרית. כך גם לגבי חסכונות בסוף ספטמבר תחילת אוקטובר 2019. מעבר מאדים שליט בית הכספים שלכם לבית 10 בית הקריירה שלכם מה: 3.1.2020 ונוכחותו שם עד אמצע פברואר יגרום לשינויים בעבודה ויעניק לכם הזדמנויות לשינוי לטובה בקריירה עם פן כלכלי משמעותי.

 

 


קונסטלצית מזל דגים בשמים.

בריאות:

מזל דגים שייך לקבוצת אנשי המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
קבוצת מזלות המשתנים [בתולה, תאומים,קשת] – מושפעת מבלוטות הלימפה ויש להם נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה.  השפעות שמגיעות ממזל בתולה – ייצור הגלוקוזה יהיה בעייתי, הרבה סוכרתיים יש במזל ממול לדגים זה, ונטייה למחלות פתאומיות אך גם החלמה מהירה. השפעות שמגיעות ממזל תאומים- בעיות נשימה, ברונכיט וריאה.השפעות שמגיעות  ממזל קשת- דלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים, ממזל דגים בעיות בבלוטות הלימפה ונטייה למערכת חיסונית ירודה.  קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, הם כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות. זה הקרוס הכי גמיש לעומת זאת  ולכן דיאטה עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך הם רוצים תוצאות מהירות מדי.

בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל,  מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, תלמוס [התלמוס] מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי.  הטלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים המתחוללים במעברי גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים ועלולים להתבטא באנמיה. 

היבטים בריאותיים בשנת 2020-2019

נפטון שליט המזל שלכם ממשיך לשהות במזל דגים ולהשפיע על נושא כלי דם ורגישויות בנושא עם זאת, כוכב  שבתאי יהיה השנה ביחסים הרמוניים עם נפטון ויקל עליכם להיכנס למשמעת עצמית ויעזור לכם בנושא דיאטה וטיפוח הבריאות. מעברו של כוכב מאדים באמצע החודש למזל שור יוציא אתכם מאזור הנוחות וימריץ אתכם לעסוק בפעילות פיזית אינטנסיבית יותר,  כמו הליכה יומיומית שעשויה לתרום לכם. המעבר של השמש  ב: 19.2 ליום הולדתכם יחזיר לכם אנרגיות והשינה תשתפר כך גם החיוניות שלכם. מרץ חודש מתוח בגלל עומסים גדולים ותצטרכו להישמר מפני התקררויות והידבקויות מחולים בסביבה.  חודש יולי יהיה החודש הכי רגיש בריאותית כשכוכב מרקורי ישהה בבית הבריאות יהיה בנסיגה יחד עם כוכב מאדים. יהיה חשוב לשמור על איזון בכל התחומים הפיזיים ואלה מכם העוסקים בפעילות פיזית יצטרכו להימנע מנטילת סיכונים גופניים כמו שבר נקע או מתיחת גיד או מכה. כבר באוגוסט יחול שיפור במצבכם הבריאותי אם סבלתם מחולשה או מחלה עונתית או הרעה בבעיה כרונית. בחודש דצמבר 2019 תיתכן נחיתה אנרגטית ואתם עלולים לסבול ממשבר נפשי/עייפות/דכדוך מסוים  שעלול ליצור השלכה פיזית מה: 17.1.2020 תתחיל תקופת חולשה/עייפות ומה שמכנים באסטרולוגיה תקופת טרום יום ההולדת. והפעם בתחילת יום ההולדת ב: 19.2 מרקורי יהיה בנסיגה באופק מזל דגים ואתם בהחלט תהיו בתקופה פחות מוצלחת אנרגטית  ברם, כבר ב: 10.3.20 הנסיגה תסתיים ותחזרו לעצמכם ביתר שאת במהלך חודש מרץ.

RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

 

שונות:

כוכב צדק יטיב עד דצמבר 2019 עם הקריירה והשיפור הכלכלי ועניין רב באתגרים חדשים.  נושא מעניין אחר השנה קשור במעבר כוכב אורנוס לבית 3 הבית הקשור בתקשורת, לימודים נסיעות וניידות הוא יהיה דומיננטי מאוד וישפיע על הצרכים החדשים שלכם. תרגישו שעקרונית אתם רוצים להיות פחות חייבים וליהנות  מהפ היצירתי, מלימודים וכל מה שעשוי לסמל תקשורת חברתית ציבורית גדולה יותר בשבע השנים הקרובות, ערוצי לימודים חדשים עשויים להתפתח בכיוונים שונים מהרגיל. גם מנטלית, צפוי שינוי של פרדיגמה בחשיבה שלכם כמו להיפתח לתחומים חדשים התקשורת תהיה מיוחדת ואחרת וייתכנו כיוונים יצירתיים המציידים אתכם בכלים חדשים.  בית 3 מזמן אופציות של מפגשים היכרויות ותקשורת מכל סוג. כוכב אורנוס במיקום זה עשוי לסמל עיסוק בתחומים חדשניים בסיס תקשורתי ולימודי. יצירתיות העשויה להתבטא בכתיבה ואמנויות ביטוי אחרות. תרבו בניידות  ולא תירתעו מנסיעות,  תהיו צמאים למרחבים חדשים וסקרנים ללמוד נושאים בלתי שגרתיים. תיצרו חברויות חדשות. פתיחות לרעיונות חדשים שתרכשו או שיש לכם, אורנוס בבית 3 ידחוף אתכם לכתוב עליהם, לתקשר וללמד ולהעביר זאת הלאה. תקופות שאורנוס יבלוט וישפיע על היומיום שלכם צפויות בתחילת מאי 2019, וביולי 2019, אמצע אוגוסט יטיב עם שינויים צפויות נסיעות ולימודים.  כנ"ל בחודש אוקטובר המצוין לנסיעות ולהתחיל לימודים.  ינואר 2020 מטיב עם התחלות חדשות. מעבר כוכב צדק בדצמבר 2019   למזל גדי ושהותו שם כשנה יטיב עם מה שקורה בתחום החברתי שלכם, צפויות התחלות היכרויות והתחברויות  חדשות כשבחודש מרץ 2020 צפויות הצלחות , פופולריות חברתית מתאים לאירועים משמחים. 

נסיגות  מרקורי -בשנת 2020-2019

במזל דגים בין ה: 5.3.19 עד 28.3.2019

במזל אריה-וסרטן  מה: 7.7- 1.8.2019

במזל עקרב מה: 1.11 ועד 20.11.2019

במזל דגים מה: 17.2.2020 עד 10.3.2020

 במזל סרטן מה: 18.6.20 עד ה: 12.7.20

ונוס בנסיגה במזל תאומים מה: 13.5.2020 עד ה: 25.6.2020 

 

 

טבלת ירח שחור קלנדרית  עד מרץ 2020 -הטבלה כוללת ירח שחור ליקויים נסיגות כוכבים.

 

 

שלושה פרקים על כוכב נפטון הכוכב השליט של מזל דגים:

פרק א'- בין אידיאליזם לאסקפיזם

פרקב'- אינטואיציה ואמנות

פרק ג'-אסקפיזם

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                            12.2.2019