מזל דגים  הורוסקופ לשנת  2019-2018

ילידי ה- 20.3-20.2
יסוד: מים
שליט בית- ה-12– הבית הלא מודע, האויבים הפנימיים.
קבוצה-משתנה- מיוטבל[mutable]
הפלטה השלטת-+נפטון ויופיטר.

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 2.3-21.2:
בני קבוצה זו מושפעים בעיקר מנפטון, ומסמלים את האישיות הקלאסית של בני מזל דגים – מופנמות רגשית, ביישנות. הם הכי פחות מובנים, כיוון שהחלק הרגשי באישיותם מופנם, ואך מעט ממנו נחשף. חדים, שנונים, אך לעיתים אינם מוערכים די הצורך, והם עלולים לסבול מבעיית דימוי. בעלי כושר אינטואיטיבי ויכולת לחוש את האחרים באופן מיסטי ופסיכולוגי. מלנכוליים, אמנותיים ובעלי יכולת בתחום המוזיקה כתיבה וציור. חייהם מתנהלים באופן איטי, ולעיתים הם צריכים לחכות זמן רב מדי על מנת לקבל את מבוקשם. בדרך כלל משהו בחייהם אפוף עצבות וטראגיות [לדוגמא, אריק שרון, יצחק רבין, קורט קוביין].
פסיכולוגית: בעלי דמיון מפותח, רגישיות יתר ונטייה לדכאונות עם פן התמכרותי לא קל, החל משתיה מופרזת אך גם התמכרויות לכדורים וסמים. יש ברגישותם צורך עז לאסקפיזם מתוך קושי לשאת מציאות לא צודקת או חוסר הגינות של אנשים. בדרך כלל בעלי "עור שקוף" כשחלקם מסגלים הסתגרות מהעולם ובריחה לעולמות הפנימיים, תוך כדי המנעות מחיכוך עם אנשים ומידע העלול לפגוע. זו קבוצה שסובלת מתחושת קיפוח והרגשה שהם לא מובנים. עולמם הפנימי הוא בעל נוכחות עוצמתית בחייהם והם שקועים בבנייתו כשעולם זה משמש להם הגנה וגם נחמה. לעיתים הם נראים מנותקים לגמרי מהסביבה. העולם האומנותי משמש להם קשר מעולה לעולם החיצוני.
מראה חיצוני:
בעלי הליכה כבדה ולעיתים עודף משקל, התנהלות איטית, אך נאים ובעלי מבט המשדר עוצמה.
בריאות: נוטים לאכילה מופרזת ועלולים לסבול מבעיות השמנה ו/או בעיות בכלי הדם, ברגליים ורגישות יתר במערכת הלימפה.
ידועים בעולם: קורט ווייל, ג'ון אירווינג, כריס מרטין, דניאל קרייג, בון ז'ובי, אליזבט טיילור,חוואייר ברדם,אדוארד קנדי, ג'ורג' וושינגטון, , ריקרדו אסקובר, אדוארדו רודריגז,  בדריץ' סמטנה, עבדול עזיז בוטפליקה, אליזבט זאגר, דיוויד גפן, ג'וני קאש, הארי בלפונטה, נינה סימון, רון הווארד, צ'לסי הנדלר, ג'ניפר לאב יואיט, כריסטין דייויס,  סינדי קרופורד, זיפו מרקס, קלסי גרמר, דרו ברימור, סידני פואטייה, קורט קוביין, סטיבן ג'ובס, לו ריד.
ידועים בארץ: אריק שרון, צחי הנגבי, יצחק רבין, צחי גראד,  הילה קורח, סימה ביטון. יהונתן גפן.
קבוצה שנייה
ילידי ה- 11.3-2.3:
קבוצה זו מושפעת  מנפטון ומהירח. הם  אמוציונאליים, נוסטלגיים וקשורים לצד היותר שמרני של מזל דגים. מחוברים לשורשים, והכי פחות נוטים לשינויים. נוטים למצבי רוח, ועלולים להיות פגיעים יתר על המידה. קשורים לבית ולמשפחה. לעיתים נושאים זכרונות קשים במיוחד מהילדות ומעדיפים להתנתק מהזכרון. מעדיפים להישאר במקום אחד ולבצע פחות שינויים. זקוקים לזוגיות, לחום משפחתי ולביטחון רגשי. בעלי נטיות טיפוליות, ומצליחים בעיקר בתחומי הרפואה, בעבודה סוציאלית, הוראה ובאומנות. הם חברותיים, וזקוקים לחברים קבועים ולדיאלוג רגשי ומנטאלי. מגיעים לאט למטרותיהם, ולא יסכנו דבר הקשור בביטחונם הפיננסי וביציבות המשפחה.
פסיכולוגית:זו הקבוצה היותר אדיפאלית. יחסים עם האם הדוקים מאוד או מרוחקים מאוד, הכל תלוי ביכולת הפתיחות שלהם לנהל דיאלוג רגשי עם האם. בדרך כלל יש משא כבד בעיקר מדמות האם[לטוב ולרע]. הרגשות האדיפאליים יושלכו לכיוון בני זוג, ולא יהיה קל למצוא בני זוג המסוגלים לספק רגשית. קשר בזוגיות עלול להיות קשר תלותי עם רגישות גדולה לכל ביקורת ואמירה.
בדרך כלל קבוצה זו נוטה לסבול מחוסר ביטחון רגשי, וזקוקים למילים חמות כדי לחזק את תדמיתם בעיני עצמם. יתקשו להיות מחוייבים בקשר למרות שלעיתים הם זקוקים לכך, אך הקושי שלהם לסמוך על רגשותיהם מרחיק אותם לפעמים ממחויבויות סופיות. הרבה פעמים בולטת הדיכוטומיה של הפן השכלתני -אינטלקטואלי לבין הפן האמוציונאלי ולעיתים הם יחיו בדיסונאנס הזה שנים רבות.
מראה חיצוני:  עורם בהיר ורגיש מאוד, בעלי פנים מעוגלות [לעיתים פני ירח], צריכים לשמור על משקל בגלל נטייה להשמין באיזור הבטן.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בכלי הדם, רגישות בחזה ובריאות, נשים עלולות לסבול מציסטות ומיומות. ונוטים להיות מודאגים בריאותית לעיתים עד היפוכונדיה.
ידועים בעולם: מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, אלכסנדר גרהאם בל, שאקיל אוניל, רוב ריינר, בובי פישר, רופרט מרדוק, לו ריד, מרים מקבה, אנדי גיב, מוריס ראוול, אנטוניו ויואלדי, ג'ולייט בינוש, ג'סיקה בייל, ראול ג'ולייה, שרון סטון, צ'אק נוריס, ת'ורה בירץ'.אלכסנדר וולוגין, אריאנה מנוןשקין, ג'ורג' קנטור, מובי דיק, פיוטר אוספאנסקי,
ידועים מישראל: מוקי, מיכאל מושונוב, אדם ברמן, משה דץ, לידור יוספי, איתי שגב, אייל שכטר, רוני דואני, אורי גוטליב, תמיר חיטמן,  ירדן בר כוכבא, קרן פלס. אסתי גינצבורג, מיכל אמדורסקי.
קבוצה שלישית
ילידי  ה- 21.3-12.3
הם מושפעים מנפטון ופלוטו [שליט עקרב]. אלה החזקים והדומיננטיים בין בני מזל הדגים. בעלי תשוקת חיים ויצר הישרדות גבוהים, ועוצמות רגשיות. דרמטיים, כריזמטיים, נוטים להיות קיצוניים בדיעותיהם ונלחמים בעוז למען מטרות. נוטים למערכות יחסים סוערות, ולחלק מהם יש אף מספר מערכות נישואים. רבים מהם עוסקים בתחום הפסיכולוגי-טיפולי, המיסטי והאומנותי. אנשים נוטים להיות קיצוניים בהתייחסות אליהם – או שאוהבים או ששונאים אותם. חייהם סוערים מלאי הרפתקאות ועתירי מצבים קיצוניים. הם נוטים להיות פוליטיים ודעתניים.
פסיכולוגית:נוטים לחדור לעומקים רגשיים ולבטא אמוציונאליות יתר. הם עוברים טראומות רגשיות רבות. ילדותם עתירת אירועים מסובכים המותירים צלקות. בעלי יכולת לחדור לעומק,  אך לעיתים לסבך את חייהם בהרפתקאות מיותרות עם אנשים בעייתיים ואף חולים  ובעלי הפרעות קשות. הם נוטים לחפש ריגושים ולסמוך יתר על המידה על עצמם, כי יוכלו להתגבר בקלות על כל אירוע. אך לעיתים נסיונם הרב עוזר לסביבתם יותר מאשר לעצמם. הם נוטים לעזור לסביבה ולטפל בה ולשכוח את בעיותיהם. הזדהותם עם הסובלים הופכת  אותם למקור כח אך הם נשארים מותשים ובתחושת בדידות. כשהם מחליטים להשיג דבר מה, שום דבר לא יעמוד בדרכם, הם יהיו נחושים ואובססיביים באופן קיצוני. עיקשותם הרבה מעמידה סביבם חומות שלאחרים קשה לחדור מבעד מעטה זה. למעשה, אנשים לא מצליחים לעמוד על טיבם האמיתי. קבוצה זו משדרת עוצמות והם נוטים להסתיר חולשות ולעיתים לטעת בסביבה הרגשה שהכל בסדר.  הם נוטים להיות בודדים מבחירה.
מראה חיצוני: בולטים ודומיננטיים, בעלי מבט עז, נאים ובעלי נוכחות כריזמטית.
בריאותית:  חסונים, אך בריאותם עלולה להיפגע מחייהם הקיצוניים. עלולים לסבול ממחלות דם ובעיות גיניקולוגיות ולהיקלע למצבים מסכני חיים כתוצאה מתאונות או ניתוחים.
ידועים בעולם: אלברט איינשטיין, ברנרדו ברטולוצ'י, ג'רי לואיס, קורט ראסל, רוב לאו, ספייק לי, גלן קלוז, הולי האנטר, ברוס ויליס, נט קינג קול, ניל סדקה,  רוזה בונאר, ג'יימס מדיסון, בילי קריסטל, מייקל קיין,  אווה לנגוריה, קלן לוץ, מוניקה קרוז, פטריק דאפי,אירנה קארה, קווין לטיפה, ארין גרין, ויליאם הארט,
ידועים בארץ: רוית אסף, קורין אלאל, אפרת בוימלד, גיל חובב, נטע גרטי, יעל פוליאקוב, ג'וליאנו מאר, ליאור דיין, קובי מחט,

Poseidon_h

פוסידון היה בנם של הטיטאניםקרונוס וריה, ואחיהם של, זאוס, הרה, האדס, הסטיה, ודמטר. עם היוולדו, אביו בלע אותו שלם אל תוך בטנו, כמו את שאר ילדיו וילדותיו (למעט זאוס) בשל חששו מהנבואה שאחד מילדיו ידיח אותו ויתפוס את מקומו כבכיר האלים. על אף תוכניתו של קרונוס, הנבואה הוגשמה בסופו של דבר על ידי זאוס, שהכריח את אביו להקיא את אחיו ואחיותיו.

זאוס, יחד עם אחיו ואחיותיו המשוחררים, יצא למלחמה כנגד אביו ושאר הטיטאנים. בסופו של דבר, הוכרע קרונוס, הורד מכיסאו ונכלא, והשלטון בעולם ובסדרי היקום עבר לידי האלים הצעירים, הם האלים האולימפיים. אולם, בתחילה התעוררו מחלוקות בין שלושת האחים בשאלת חלוקת השלטון: פוסידון והאדס לא הסכימו שזאוס יהיה השליט היחיד, כיוון שהם אחיו הבכירים, שנלחמו לצידו נגד הטיטאנים. על פי עצתו של הטיטאן החכם פרומתאוס חולק השלטון בעולם בין שלושת האחים: זאוס קיבל את השמים והארץ, האדס קיבל את העולם התחתון ונעשה אל השאול, ולפוסידון ניתנה השליטה בימים ובאוקיינוסים. . לאחר שפוסידון ואפולו המרו את פיו של זאוס, הוא שלח אותם לשרת את לאומדון, מלך טרויה. לאומדון הורה לשני האלים לבנות חומות עצומות סביב העיר, והבטיח לגמול להם בעין טובה. אולם, לכשנשלמה המלאכה, סירב המלך למלא את הבטחתו ולא תגמל את שני עובדיו בני האלמוות בשכר כלשהו. פוסידון ואפולו הזועמים החליטו לנקום בו: פוסידון שלח מפלצת ים שהטילה את חתתה על יושבי העיר ועל הבאים בשעריה (מאוחר יותר מפלצת זו הושמדה על ידי הרקולס), ואפולו שלח מגפת דבר על העיר.

 

הורוסקופ לבני מזל דגים לשנת 2019-2018

כללי:

יום הולדתכם השנה מתחיל ב:18.2 בשעה 20:00 כשהכוכבים מרקורי ונוס ונפטון נוכחים גם במזל. יום הולדתכם פורץ מיד לאחר ליקוי החמה שהיה ב:15.2 והשפיע על רבים מכם בריאותית. אבל סך הכל אתם נראים טוב ושבתאי בגדי מייצב נכון לסוף פברואר את מצבכם. עם זאת יחסי ונוס/נפטון/מרקורי עד ה:1.2 עם מאדים בקשת בעייתיים ונושאים הקשורים עם העבודה/כסף עלולים להשתבש ולהטריד אתכם.  מרץ  יתקן את המצב. שבתאי יטיב וייצב השנה את בני מזל דגים ילידי בין ה: 27.2-18.2. אוראנוס משתחרר בחודש במאי מבית הכספים של בני המזל [להוציא ילידי ה-3 ימים האחרונים של המזל שבאופן חלקי עוד ירגישו מספר חודשים אי יציבות). מעברו של אוראנוס למזל שור עד מרץ 2019 מבטיח התחלות של שינויים תזוזות, לימודים ועבודה עם תקשורת וניידות גבוהים מהרגיל.  נפטון כוכבכם האישי והחשוב ביותר ממשיך לשהות במזל דגים עוד שנים רבות והיבטיו השנה טובים עם יופיטר בשנה הקרובה יטיב עם הזדמנויות חדשות בחייהם ,נסיעות לחו"ל, מיזמים חדשים, הצלחות בלימודים, במשפטים, באופקים חדשים במיוחד בחודשים יולי -נובמבר 2018. מעברו של יופיטר בנובמבר 2018 לבית הקריירה מבטיח הזדמנויות צמיחה והצלחה מוכחת בקריירה בשנת 2019. יחסי שבתאי עם נפטון בין דצמבר 2018 למרץ 2019 מבטיחים הזדמנויות חברתיות ועיסוק נרחב בנושאים ציבוריים ופופולריות. עד אמצע מרץ 2018 מאדים בקשת בבית הקריירה עלול לגרום לשינויים ומתחים לא מעטים פרטים על כך בנושאי העבודה השנה.

 

Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

 

 

אהבה ויחסים

 

נפטון שליט האהבה ימשיך לנכוח במזלכם והיבטיו הטובים במיוחד השנה יטיבו עם מערכות יחסים ולפנויים  יספק הרבה הזדמנויות להיכרויות דרך רשתות, נסיעות אך גם דרך חברים לעבודה וקשרי העבודה. את יום הולדתכם כבר מה: 18.2 אתם מתחילים עם צמידות ונוס לנפטון היבט המשמעותי מאוד לנושא קרבה, יחסים והתחלות של קשרים. לעומת זאת צפויים ימים מוצלחים לפנויים להיכרויות  בין ה: 27.2 ועד ה: 6.3.18  הימים בין ה: 3-2.3 מוצלחים במיוחד עם פוטנציאל התאהבות והתרגשות בהיכרות ובוודאי ביחסים קיימים יפתיעו אתכם.

ימים מוצלחים לעשות דברים יחד צפויים בין ה: 9-4.4.18, והיכרויות מוצלחות לפנויים בין ה: 17.4-9.4.18. ימים טובים להיכרויות צפויים בין ה: 27-21.5.2018. מעבר כוככב ונוס לבית האהבות ב:19.5 מבטיח היכרויות והתאהבויות בימים עד ה: 13.6.2018. בין ה:1.7 ועד ה: 10.7 השמש בבית האהבות שלכם,  מקרינה היבט הרמוני לנפטון ומזמנת התאהבויות. מעברו של כוכב ונוס לבית הזוגיות שלכם ב: 10.7.2018 והיבטיו עד סוף יולי,  מטיבים ביחסים קיימים עם זמן איכות ולעשות דברים יחד. לפנויים צפויים, חיזורים ומחמאות והנאות חברתיות צפויות בעת זו. נוכחותה של  השמש בסוף אוגוסט ובספטמבר בבית הזוגיות תטיב עם מיסוד קשרים ותוכניות משותפות כולל נסיעה עד ה: 10.9. היכרויות עשויות להתפתח בימים בין ה: 21-16.10.18. כמו כן, היכרויות צפויות לפנויים בימים בין ה: 23-18.12.18. חודש ינואר 2019 מזמן לפנויים היכרויות דרך קשרים חברתיים ודרך חברים בימים  בין ה: 19-12.1.2019. ובין ה: 21-15.2.2019. חודש מרץ תקופת יום הולדתכם ונוס בדלי מקום מחליש ומרקורי בנסיגה. אך סוף מרץ 2019 מחזיר את הפנויים למסלול היכרות כבר ב:27.3.2019 וביחסים קיימים חודש אפריל 2019 מטיב עם מיסוד קשר ולעבור לגור יחד.

משברים ביחסים:

בפברואר 2018היבטיו של הצמד ונוס לנפטון ביחס לכוכב מאדים מצביע על עימותים על רקע קנאה ורכושנות ויחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים כבר עד סוף החודש.עם זאת יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בין ה: 16-10.6.18. מעבר מאדים למזל דגים ב: 16.11.2018 עלול להשפיע על מערכות יחסים בלתי יציבות ועל צפויים לשינויים ביחסים במיוחד בין ה: 9-1.12.18 . נוכחות ונוס בחודש מרץ 2019 במזל דלי פחות מטיבה עם מערכות יחסים אך גם נסיגת מרקורי מספרת על תקופת משבר רגשי שתסתיים  ב:27.3.19 עם מעבר ונוס לדגים

266px-Fomalhaut_schijf_zichtbaar_licht

פומלהוט אַל-חוּת" (فم الحوت-] כוכב השבת Fum al Hut -לוע הדג או לוע הלוויתן.- פומלהוט אחד מכוכבי השבת המעניינים שיש בגלגל המזלות ממוקם בתחילת מזל דגים והופך את בני המזל ליצירתיים במיוחד. כשונוס ממוקם שם:הרבה התאהבויות מורכבות, דרמות ואכזבות קיצוניות, הם אומנים, חולמים, אומנים עם ונוס על פומלהוט: ויקטור הוגו, ג'ון טראוולטה,בני היל, וולפגנג מוצארט, הצייר מקס ארנסט, ג'ון הארט,. כשהשמש צמודה לפומלהוט- נטיות מובהקות לאומנות, אידיאליזם, תמימות, ידועים עם שמש צמודה: דרו בארימור, כריסטיאן קלר,  נינה סימון, קורט קוביין, רוברט אלטמן, ג'ורג' האריסון, פטי הארסט, ג'וני קאש.

עבודה וקריירה

שנת 2018 היא שנה טובה לקריירה שלכם ומטיבה עם כל אלה שלומדים על מנת לשדרג את מעמדם בעבודה, ביצירת הישגים של תואר והתמחויות. האנרגיה בנושא בעצם מתחילה כבר ביום הולדתכם כשמאדים מתקדם עד ה: 17.3 לבית הקריירה שלכם,  מה שמספר על תהליכי שינוי במסגרת עבודתכם והצורך שלכם להישגים טובים מכפי שיש.  צפוי חודש של שינוייים במסגרת אך לא כל השינויים יתנו לכם הרגשה טובה באופן מיידי, אך הכל יסתבר לטובה עד ה: 14.3 כשתיהנו מקידום פיננסי או הזדמנות לשיפור כלכלי/חומרי עד סוף חודש אפריל 2018. אלה מכם,  שלא יהיו מרוצים נוטים לשנות תפקיד או לחפש עניין בעבודה אחרת עד סוף חודש אפריל[לאחר נסיגת מרקורי]. חודש יוני יהיה חודש עמוס במיוחד בעבודה,  עם הרבה סיפוק והזדמנויות חדשות הכוללות אולי נסיעה מטעם העבודה,  או הרחבת אפשרויות/מיזמים להרוויח יותר. מעבר כוכב ונוס לבית העבודה ב: 14.6 ושהותו עד ה: 10.7.18 יטיב עם הזדמנויות ויחסי עבודה. עם צפי,  לשיפור מצבכם הפיננסי בחודש יולי. נסיגת כוכב מרקורי מה.26.7 בבית העבודה עד ה: 20.8. יוצר תקופה עם ריבוי תקלות,  אולי צורך להתמודד עם עומס כשאתם לבד ללא עזרה. חודש ספטמבר צפויה תפנית חיובית עם שיתופי פעולה מוצלחים הצפויים עד 15.9, הצעות לשותפויות בין אוקטובר לנובמבר מתקשרים אופציה לעבודה בחו"ל, מיזמים חדשים והצעות חדשות העשויות להגיע ממקומות רחוקים,  אולי הדרכה ולימוד של תחום שיתאימו מאוד. מעבר כוכב יופיטר שליט בית הקריירה של בני מזל דגים לבית הקריירה  מה: 8.11.2018 ומבטיח שנה של הרחבת מקצועית התפתחויות חדשות ואולי תפקיד אחר שמשדרג את מעמדכם. הישגים הזדמנויות הצלחה ושיפור פיננסי משמעותי עד  נובמבר 2019 אך לא לפני נסיגת מרקורי בבית הקריירה בין נובמבר לדצמבר 2018 כשיהיה צורך לסיים שלב כדי להתחיל חדש עד סוף דצמבר 2018. ינואר 2019 מסמל התייצבות בנושאים/עבודה/מיזם חדשים עם עליה משמעותית בהכנסות אך לא מעט הוצאות בהתארגנות החדשה המתבקשת בגלל הנסיבות התובעניות. עד ה: 20.219 מצבכם בעבודה מעורר סיפוק ועניין והיבטים הישגיים מטיבים. מרץ 2019 תקופת יום ההולדת שלכם מרקורי בנסיגה תרבו להיות בתזוזה, פעילות של נסיעות ותקשורת רבה. מצבכם הפיננסי בשיפור.

 

 

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים.

כסף וכלכלה:

 

שנת  2018 מטיבה עם הנושא הכלכלי שכן כוכב אוראנוס ששהה 7 שנים בבית הכספים,  עושה את צעדיו האחרונים בבית הכספים כבר מחודש מאי,  ועובר לבית 3 לבית התקשורתי , המתקשר לניידות, תנועה, עבודה מובילית ותקשורתית  יותר . כבר מאמצע חודש פברואר 2018 יורגש שיפור כלכלי/פיננסי . ואולי הכי חשוב שבתום השנה,  תרגישו התייצבות מה שהיה חסר לכם בשבע השנים האחרונות.    בחודש מרץ ונוס ומרקורי ישהו בבית הכספית ורמת ההכנסות תעלה עם זאתאך רמת ההוצאות תעלה יחד ייתכן ותיהנו מבזבוזים אולי הקשורים בנסיעה לא זולה.  נסיגת מרקורי בבית  הכספים מה:23.3 תעכב סכומי כסף שמגיעים לכם מקסימום עד 15.4.18. הוצאות בולטות  בשבוע הראשון של מאי 2018.  מעברו של כירון לבית הכספים מחודש אפריל עד אפריל 2027 הוא יהיה על  תקן  חושף  פצעים ומרפא אותם. במאי היבטיו למאדים יהיו טובים ותיהנו מתחושה טובה והזדמנויות  חדשות מבחינה כלכלית. סוף אוגוסט ובמהלך  ספטמבר  ההיבטים יטיב עם הזדמנויות לשותפויות, לקבלת תקציבים למיזמים חדשים. שבוע הראשון של אוקטובר מבשר שיפור בשכר ולעצמאים עלייה ברווחים. חזרץו של אוראנוס בנובמבר לביצת הכספים יהיה בהיבט מצוין ויעניק לכם  תנופה כלכלית והזדמנויות לפרוח עד ה:15.11 לעומת זאת צפויות הוצאות בשבוע האחרון של  נובמבר 2018. מעבר יופיטר[צדק] לבית  הקריירה בנובמבר 2018 בסימן של התרחבות וקידום  בעבודה שיבוא לידי ביטוי כלכלי במהלך שנת 2019. ימים מוצלחים לקידום כלכלי, הזדמנויות רווח ועליה בכספים בין ה: 21.12-15.12.18. אך הוצאותיכם בין  ה:20-15.1.19 יגדלו. אך  כבר תפוצו על כך  בין ה: 28.1.19 ועד 10.2.2019.

 


קונסטלצית מזל דגים בשמים.

בריאות:

מזל דגים שייך לקבוצת אנשי המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
קבוצת מזלות המשתנים [בתולה, תאומים,קשת] – מושפעת מבלוטות הלימפה ויש להם נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה.  השפעות שמגיעות ממזל בתולה – ייצור הגלוקוזה יהיה בעייתי, הרבה סוכרתיים יש במזל ממול לדגים זה, ונטייה למחלות פתאומיות אך גם החלמה מהירה. השפעות שמגיעות ממזל תאומים- בעיות נשימה, ברונכיט וריאה.השפעות שמגיעות  ממזל קשת- דלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים, ממזל דגים בעיות בבלוטות הלימפה ונטייה למערכת חיסונית ירודה.  קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, הם כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות. זה הקרוס הכי גמיש לעומת זאת  ולכן דיאטה עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך הם רוצים תוצאות מהירות מדי.

בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל,  מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, טלאמוס[הטלאמוס מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי.  הטלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונאליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים המתחוללים במעברי גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים ועלולים להתבטא באנמיה

היבטים בריאותיים בשנת 2019-2018  

כוכב נפטון שליט המזל שלכם  ימשיך לשהות במזל דגים ולחלקיכם ישפיע על רגישות גדולה בחניכיים, שיניים, כלי דם אנמיה, סכנת השמנה בגין היבטיו הטובים של נפטון ליופיטר במיוחד בין מאי-אוגוסט  תרשו לעצמכם ליהנות יותר ונושא המזון יהווה פיתוי גדול.ברם, מכיוון שנפטון בהיבטים טובים עם שבתאי בין נובמבר 2018 ובמרבית 2019 אז יש צפי ליציבות כללית. הימים בסוף פברואר 2018 עלולים לבטא רגישות פיזית אך מרץ חודש עם חיוניות רבה. הבעיה הרצינית היחידה שכדאי לשים לב שהחל ממאי מאדים עובר למזל דלי וישהה בבית ה:12 של בני המזל ורף העייפות, רגישות יעלה.שהותו של מאדים שם תעלה את סף הרגישות גם בחודש יולי גם כשמרקורי יהיה בנסיגה בבית הבריאות שלכם. מומלץ אז להיבדק בצורה יסודית יותר. רף המתחים והעייפות יבלטו גם בספטמבר 2018 אך עם מעבר מאדים בחודש נובמבר למזל דגים תרגישו התחזקו אנרגטית ותיהנו מתחילתה של תקופה טובה בריאותית. ואת שנת 2019 תתחילו  במצב טוב יותר מכל הבחינות ובמיוחד הפיזיות . כירון בחודש אפריל 2018 עוזב את מזל דגים וסף העמידות שלכם יהיה גבוה יותר שכן כירון העמיק את התהליכים הנפשיים וגרם לכם לעיתים להיחלש. בחודש נובמבר 2018 עד דצמבר חוזר למעלות האחרונות של מזל דגים. וכבר ב: 12.12.18 מתיישר וב: 20.2.2019 עובר למזל טלה. 

 RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

 

   טיפ:

השנה כוכב צדק ישהה בבית המתקשר לחו"ל,  עד נובמבר 2018 ויטיב עם הזדמנויות לנסיעות ייתכן שיותר מפעם אחת. הזדמנויות ללימודים זו אופציה נוספת ותיתכן התפתחות ורכישת תואר או התמחות, כמו גם לאלה מכם העסוקים במשפטים צפויה הצלחה במשפט אם אתם מנהלים כזה והרגשה כללית של אופטימיות. בנובמבר 2018 כוכב צדק עובר לבית הקריירה שלכם ויטיב עם הצורך לצמוח ולגדול ובעיקר להתרחב ולכן לקראת 2019 תהיו הרבה יותר מסורים להתפתחותם. כוכב מאדים השנה עלול להיות בעיתי עבורכם בגלל שהותו הממושכת[חצי שנה] במזל דלי בבית ה-12 הבית הטבעי שלכם,  הקשור בתת מודע ובצרכים הנפשיים/'רגשיים שלכם. כוכב מאדים מחולל שינויים וייתכן שתעברו תחת השפעתו תקופה של התמודדות תרפויטית,  או רוחנית לגבי הצרכים הנפשיים/רגשיים שלכם. וייתכן שמדובר בתקופה טיפולית בנושא בעייתי פיזי/נפשי שתרצו או תאלצו להתמודד כדי לפתור או לשפר את איכות חייכם.  בזמן נסיגת מאדים[בין יוני לאוגוסט 2018  חשבון הנפש ועוצמת התהליך תורגש יותר. כוכב שבתאי השנה יטיב עם רבים מכם, ויעזור לאלה מכם שרוצים להתפתח בתחומים ציבוריים, להתנדב לעבוד עבור ציבור. זו שנה עם פוטנציאל נסיעה טוב  לנסיעה בחודש אוקטובר -דצמבר 2018 . נסיגת כוכב ונוס בבית הקשור ללימודים ונסיעות בתאריכים בין ה:5.10- 16.11.18 עלול לשבש או למנוע נסיעה. מן הסתם יומלץ אפשר לנסוע לפני ואחרי. מאדים בחודש נובמצבר 2018 עוזב את בית 12 במזל דלי ועובר למזל דגים כשבין נובמבר לדצמבר תערכו שינויים ותרגישו צורך לעשות שינוי בחייכם אולי נסיעה זו תקופה טובה חברתית ותיהנו מהרחבת חיי החברה ותחושת חברויות עמוקות . 

 

נסיגות  מרקורי -בשנת 2019-2018

במזל טלה בין ה: 23.3 עד 15.4.18

במזל אריה בין ה: 26.7-19.8.2018

במזל  קשת בין ה: 17.11 -6.12.2018

במזל דגים בין ה: 5.3.19 עד 28.3.2019

נסיגת  מאדים

במזל דלי  בין ה: 26.6 עד 27.8.18

נסיגת ונוס

במזל עקרב בין ה: 6.10 עד 16.11.2018

 

טבלת ירח שחור קלנדרית -הטבלה כוללת ירח שחור עד פברואר 2019, ליקויים, נסיגות כוכבים

 

 

שלושה פרקים על כוכב נפטון הכוכב השליט של מזל דגים:

פרק א'- בין אידיאליזם לאסקפיזם

פרקב'- אינטואיציה ואמנות

פרק ג'-אסקפיזם

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                            14.2.2018