מזל דגים   והורוסקופ לשנת 2021-2020

ילידי ה- 20.3-20.2
יסוד: מים
שליט בית- ה-12– הבית הלא מודע, האויבים הפנימיים.
קבוצה-משתנה- מיוטבל[mutable]
הפלטה השלטת-+נפטון ויופיטר.

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 2.3-20.2:
בני קבוצה זו מושפעים בעיקר מנפטון, ומסמלים את האישיות הקלאסית של בני מזל דגים – מופנמות רגשית, ביישנות. הם הכי פחות מובנים, כיוון שהחלק הרגשי באישיותם מופנם, ואך מעט ממנו נחשף. חדים, שנונים, אך לעיתים אינם מוערכים די הצורך, והם עלולים לסבול מבעיית דימוי. בעלי כושר אינטואיטיבי ויכולת לחוש את האחרים באופן מיסטי ופסיכולוגי. מלנכוליים, אמנותיים ובעלי יכולת בתחום המוזיקה כתיבה וציור. חייהם מתנהלים באופן איטי, ולעיתים הם צריכים לחכות זמן רב מדי על מנת לקבל את מבוקשם. בדרך כלל משהו בחייהם אפוף עצבות וטראגיות [לדוגמא, אריק שרון, יצחק רבין, קורט קוביין].
פסיכולוגית: בעלי דמיון מפותח, רגישיות יתר ונטייה לדכאונות עם פן התמכרותי לא קל, החל משתיה מופרזת אך גם התמכרויות לכדורים וסמים. יש ברגישותם צורך עז לאסקפיזם מתוך קושי לשאת מציאות לא צודקת או חוסר הגינות של אנשים. בדרך כלל בעלי "עור שקוף" כשחלקם מסגלים הסתגרות מהעולם ובריחה לעולמות הפנימיים, תוך כדי המנעות מחיכוך עם אנשים ומידע העלול לפגוע. זו קבוצה שסובלת מתחושת קיפוח והרגשה שהם לא מובנים. עולמם הפנימי הוא בעל נוכחות עוצמתית בחייהם והם שקועים בבנייתו כשעולם זה משמש להם הגנה וגם נחמה. לעיתים הם נראים מנותקים לגמרי מהסביבה. העולם האומנותי משמש להם קשר מעולה לעולם החיצוני.
מראה חיצוני:
בעלי הליכה כבדה ולעיתים עודף משקל, התנהלות איטית, אך נאים ובעלי מבט המשדר עוצמה.
בריאות: נוטים לאכילה מופרזת ועלולים לסבול מבעיות השמנה ו/או בעיות בכלי הדם, ברגליים ורגישות יתר במערכת הלימפה.
ידועים בעולם: קורט ווייל, ג'ון אירווינג, כריס מרטין, דניאל קרייג, בון ז'ובי, אליזבט טיילור,חוואייר ברדם,אדוארד קנדי, ג'ורג' וושינגטון, , ריקרדו אסקובר, אדוארדו רודריגז,  בדריץ' סמטנה, עבדול עזיז בוטפליקה, אליזבט זאגר, דיוויד גפן, ג'וני קאש, הארי בלפונטה, נינה סימון, רון הווארד, צ'לסי הנדלר, ג'ניפר לאב יואיט, כריסטין דייויס,  סינדי קרופורד, זיפו מרקס, קלסי גרמר, דרו ברימור, סידני פואטייה, קורט קוביין, סטיבן ג'ובס, לו ריד.
ידועים בארץ: אריק שרון, צחי הנגבי, יצחק רבין, צחי גראד,  הילה קורח, סימה ביטון. יהונתן גפן.
קבוצה שנייה
ילידי ה- 11.3-2.3:
קבוצה זו מושפעת  מנפטון ומהירח. הם  אמוציונאליים, נוסטלגיים וקשורים לצד היותר שמרני של מזל דגים. מחוברים לשורשים, והכי פחות נוטים לשינויים. נוטים למצבי רוח, ועלולים להיות פגיעים יתר על המידה. קשורים לבית ולמשפחה. לעיתים נושאים זכרונות קשים במיוחד מהילדות ומעדיפים להתנתק מהזכרון. מעדיפים להישאר במקום אחד ולבצע פחות שינויים. זקוקים לזוגיות, לחום משפחתי ולביטחון רגשי. בעלי נטיות טיפוליות, ומצליחים בעיקר בתחומי הרפואה, בעבודה סוציאלית, הוראה ובאומנות. הם חברותיים, וזקוקים לחברים קבועים ולדיאלוג רגשי ומנטאלי. מגיעים לאט למטרותיהם, ולא יסכנו דבר הקשור בביטחונם הפיננסי וביציבות המשפחה.
פסיכולוגית:זו הקבוצה היותר אדיפאלית. יחסים עם האם הדוקים מאוד או מרוחקים מאוד, הכל תלוי ביכולת הפתיחות שלהם לנהל דיאלוג רגשי עם האם. בדרך כלל יש משא כבד בעיקר מדמות האם[לטוב ולרע]. הרגשות האדיפאליים יושלכו לכיוון בני זוג, ולא יהיה קל למצוא בני זוג המסוגלים לספק רגשית. קשר בזוגיות עלול להיות קשר תלותי עם רגישות גדולה לכל ביקורת ואמירה.
בדרך כלל קבוצה זו נוטה לסבול מחוסר ביטחון רגשי, וזקוקים למילים חמות כדי לחזק את תדמיתם בעיני עצמם. יתקשו להיות מחוייבים בקשר למרות שלעיתים הם זקוקים לכך, אך הקושי שלהם לסמוך על רגשותיהם מרחיק אותם לפעמים ממחויבויות סופיות. הרבה פעמים בולטת הדיכוטומיה של הפן השכלתני -אינטלקטואלי לבין הפן האמוציונאלי ולעיתים הם יחיו בדיסונאנס הזה שנים רבות.
מראה חיצוני:  עורם בהיר ורגיש מאוד, בעלי פנים מעוגלות [לעיתים פני ירח], צריכים לשמור על משקל בגלל נטייה להשמין באיזור הבטן.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בכלי הדם, רגישות בחזה ובריאות, נשים עלולות לסבול מציסטות ומיומות. ונוטים להיות מודאגים בריאותית לעיתים עד היפוכונדיה.
ידועים בעולם: מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, אלכסנדר גרהאם בל, שאקיל אוניל, רוב ריינר, בובי פישר, רופרט מרדוק, לו ריד, מרים מקבה, אנדי גיב, מוריס ראוול, אנטוניו ויואלדי, ג'ולייט בינוש, ג'סיקה בייל, ראול ג'ולייה, שרון סטון, צ'אק נוריס, ת'ורה בירץ'.אלכסנדר וולוגין, אריאנה מנוןשקין, ג'ורג' קנטור, מובי דיק, פיוטר אוספאנסקי,
ידועים מישראל: מוקי, מיכאל מושונוב, אדם ברמן, משה דץ, לידור יוספי, איתי שגב, אייל שכטר, רוני דואני, אורי גוטליב, תמיר חיטמן,  ירדן בר כוכבא, קרן פלס. אסתי גינצבורג, מיכל אמדורסקי.
קבוצה שלישית
ילידי  ה- 21.3-12.3
הם מושפעים מנפטון ופלוטו [שליט עקרב]. אלה החזקים והדומיננטיים בין בני מזל הדגים. בעלי תשוקת חיים ויצר הישרדות גבוהים, ועוצמות רגשיות. דרמטיים, כריזמטיים, נוטים להיות קיצוניים בדיעותיהם ונלחמים בעוז למען מטרות. נוטים למערכות יחסים סוערות, ולחלק מהם יש אף מספר מערכות נישואים. רבים מהם עוסקים בתחום הפסיכולוגי-טיפולי, המיסטי והאומנותי. אנשים נוטים להיות קיצוניים בהתייחסות אליהם – או שאוהבים או ששונאים אותם. חייהם סוערים מלאי הרפתקאות ועתירי מצבים קיצוניים. הם נוטים להיות פוליטיים ודעתניים.
פסיכולוגית:נוטים לחדור לעומקים רגשיים ולבטא אמוציונאליות יתר. הם עוברים טראומות רגשיות רבות. ילדותם עתירת אירועים מסובכים המותירים צלקות. בעלי יכולת לחדור לעומק,  אך לעיתים לסבך את חייהם בהרפתקאות מיותרות עם אנשים בעייתיים ואף חולים  ובעלי הפרעות קשות. הם נוטים לחפש ריגושים ולסמוך יתר על המידה על עצמם, כי יוכלו להתגבר בקלות על כל אירוע. אך לעיתים נסיונם הרב עוזר לסביבתם יותר מאשר לעצמם. הם נוטים לעזור לסביבה ולטפל בה ולשכוח את בעיותיהם. הזדהותם עם הסובלים הופכת  אותם למקור כח אך הם נשארים מותשים ובתחושת בדידות. כשהם מחליטים להשיג דבר מה, שום דבר לא יעמוד בדרכם, הם יהיו נחושים ואובססיביים באופן קיצוני. עיקשותם הרבה מעמידה סביבם חומות שלאחרים קשה לחדור מבעד מעטה זה. למעשה, אנשים לא מצליחים לעמוד על טיבם האמיתי. קבוצה זו משדרת עוצמות והם נוטים להסתיר חולשות ולעיתים לטעת בסביבה הרגשה שהכל בסדר.  הם נוטים להיות בודדים מבחירה.
מראה חיצוני: בולטים ודומיננטיים, בעלי מבט עז, נאים ובעלי נוכחות כריזמטית.
בריאותית:  חסונים, אך בריאותם עלולה להיפגע מחייהם הקיצוניים. עלולים לסבול ממחלות דם ובעיות גיניקולוגיות ולהיקלע למצבים מסכני חיים כתוצאה מתאונות או ניתוחים.
ידועים בעולם: אלברט איינשטיין, ברנרדו ברטולוצ'י, ג'רי לואיס, קורט ראסל, רוב לאו, ספייק לי, גלן קלוז, הולי האנטר, ברוס ויליס, נט קינג קול, ניל סדקה,  רוזה בונאר, ג'יימס מדיסון, בילי קריסטל, מייקל קיין,  אווה לנגוריה, קלן לוץ, מוניקה קרוז, פטריק דאפי,אירנה קארה, קווין לטיפה, ארין גרין, ויליאם הארט,
ידועים בארץ: רוית אסף, קורין אלאל, אפרת בוימלד, גיל חובב, נטע גרטי, יעל פוליאקוב, ג'וליאנו מאר, ליאור דיין, קובי מחט,

Poseidon_h

פוסידון היה בנם של הטיטאניםקרונוס וריה, ואחיהם של, זאוס, הרה, האדס, הסטיה, ודמטר. עם היוולדו, אביו בלע אותו שלם אל תוך בטנו, כמו את שאר ילדיו וילדותיו (למעט זאוס) בשל חששו מהנבואה שאחד מילדיו ידיח אותו ויתפוס את מקומו כבכיר האלים. על אף תוכניתו של קרונוס, הנבואה הוגשמה בסופו של דבר על ידי זאוס, שהכריח את אביו להקיא את אחיו ואחיותיו.

זאוס, יחד עם אחיו ואחיותיו המשוחררים, יצא למלחמה כנגד אביו ושאר הטיטאנים. בסופו של דבר, הוכרע קרונוס, הורד מכיסאו ונכלא, והשלטון בעולם ובסדרי היקום עבר לידי האלים הצעירים, הם האלים האולימפיים. אולם, בתחילה התעוררו מחלוקות בין שלושת האחים בשאלת חלוקת השלטון: פוסידון והאדס לא הסכימו שזאוס יהיה השליט היחיד, כיוון שהם אחיו הבכירים, שנלחמו לצידו נגד הטיטאנים. על פי עצתו של הטיטאן החכם פרומתאוס חולק השלטון בעולם בין שלושת האחים: זאוס קיבל את השמים והארץ, האדס קיבל את העולם התחתון ונעשה אל השאול, ולפוסידון ניתנה השליטה בימים ובאוקיינוסים. . לאחר שפוסידון ואפולו המרו את פיו של זאוס, הוא שלח אותם לשרת את לאומדון, מלך טרויה. לאומדון הורה לשני האלים לבנות חומות עצומות סביב העיר, והבטיח לגמול להם בעין טובה. אולם, לכשנשלמה המלאכה, סירב המלך למלא את הבטחתו ולא תגמל את שני עובדיו בני האלמוות בשכר כלשהו. פוסידון ואפולו הזועמים החליטו לנקום בו: פוסידון שלח מפלצת ים שהטילה את חתתה על יושבי העיר ועל הבאים בשעריה (מאוחר יותר מפלצת זו הושמדה על ידי הרקולס), ואפולו שלח מגפת דבר על העיר.

 

הורוסקופ לבני מזל דגים לשנת 2021-2020 

כללי:

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג ב: 19.2 בשעה 07:45 בבוקר על פי שעון ישראל עם מעברה של השמש למזל דגים. מפת יום ההולדת של בני המזל תהיה עם אופק טלה,  מה שמכיל את העדות על שנה נמרצת במיוחד עם שינויים רבים . יום ההולדת נחוג עם  מרקורי בנסיגה במזל דגים,  מה שלא מקל עליכם את השקט הנפשי ובהחלט מקשה על התחושה הכללית החל מדאגות דרך אי בהירות במצבכם בעבודה או אולי בנושאי זוגיות וכמו בהתנהגות מרקורי בנסיגה לא תחסרנה תקלות ובוודאי  תחושת  עייפות. הנסיגה תסתיים רשמית ב: 10.3  ובאופן בלתי רשמי סביב ה: 15.3 . יום ההולדת מבשר בכל זאת את כניסת השמש שמחזקת אתכם אנרגטית. כוכב מאדים במזל גדי בהיבט טוב עם אורנוס בשור,  המבשר שינויים לטובה בשנה הקרובה בכל הנוגע לעבודה ולפעילות החברתית תקשורתית והפעילות שלכם למען שינויים. ונוס בטלה בבית הכספים של בני מזל דגים ואתם נהנים משיפור במצבכם הפיננסי אך לא תחסרנה הוצאות. ואולי צורך שלכם לבזבז יותר. למרות הנסיגה מצבכם הפיננסי והכללי משתפרים. עד ה: 20.3 צפוי שיפור ומפנה בעבודה ומשתחררים מאי הבהירות הכללית.  כוכב נפטון כוכבכם האישי יטיב  בחודשים מארס-אפריל – את היחסים , עם הפלנטות כבדות המשקל, פלוטו, יופיטר ומאדים ויעניק הזדמנויות חדשות בקריירה עם החלטות חשובות והתפתחות פיננסית משמעותית. כללית כוכב נפטון ישמור על יחסים יציבים עם יופיטר גם  מחודשים יולי עד נובמבר 2020  ולמעשה שתי הפלנטות שליטות מזל דגים יהיו בהרמוניה ויעזרו לכם לחצות את השנה הזאת באופן נוח יותר.  כוכב אורנוס בבית התקשורת שלכם יחולל שינויים השנה באופן בו תתקשרו, תלמדו שינוי בתחומי העניין ונטייה לניידות דרך צורת העבודה,  כמו ללמד או בכלל להיכנס  לתקופת לימודים. חודשים מאי-יוני 2020 מסמלים סוג של משבר המתקשר בבעיה הקשורה במשפחה,  או במגורים,  מה שיאלץ אתכם ליצור ולבצע שינויים כתוצאה מכך. נסיגת ונוס השנה בחודשים מאי-יוני תשפיע על נושא המגורים ו/או יחסי המשפחה. נסיגת מאדים מהחודשים ספטמבר עד נובמבר תשפיע על נושאים פיננסיים ועל רמת ההוצאות הגבוהה יחסית שנועדה להתארגנות מחודשת.  חודש דצמבר 2020 מבשר תחילתה של תקופה מוצלחת בתחום הקריירה . ינואר-פברואר 2021 יהיו תקופת טרום יום ההולדת עם  הקשיים והצורך לחשב מסלול מחדש. כבר  מחודש מארס 2021  אתם חוזרים לעצמכם ותהיו במיטבכם. כשמאדים בבית המגורים והמשפחה וכנראה שתיפול החלטה על מעבר מקום עד חודש מאי 2021 במיוחד עם מעברו של כוכב צדק למזל דגים המבשר שנה חדשה ומוצלחת. כוכב פלוטו השנה יטיב עם ילידי הקבוצה השלישית של מזל דגים אלה שנולדו בין ה: ה: 20.3-11.3. בכל הנוגע להתחלות חדשות בעבודה,  ובפן החברתי ציבורי, עם השלכות  כלכליות טובות. 

 

Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

 

 

אהבה ויחסים

 

 כוכב נפטון שליט מזל דגים מסמל את האוקטבה הגבוהה של כוכב ונוס והוא האחראי הדומיננטי  על יצירת יחסי אהבה אך גם את האכזבה שכנגד. נפטון יישאר לשלוט במזל שלכם עד שנת  2026. השנה הכוכב יהיה בהיבטים טובים לכוכבים שבתאי ויופיטר עד חודש מארס הקרוב. וחוזר להיבט הרמוני מהחודשים ניולי 2020 עד נובמבר 2020 ומעניק הזדמנויות רומנטיות חדשות. כוכב אורנוס במזל שור בבית 3 של בני מזל דגים,  מעניק היכרויות ספונטניות ומפתיעות במהלך כל השנה הקרובה. מעברה של השמש ב: 19.2 למזל דגים מטיב עם חידוש אנרגיות והזדמנויות להיכרויות. כוכב צדק במזל גדי בבית החברתי,  מייצר הזדמנויות להיכרויות והתחלות מערכות יחסים בימים בין ה: 14.3-7.2.20 . מעבר כוכב מרקורי שליט בית הזוגיות למזל דגים ב:16.3.20 מטיב עם היכרויות והזדמנויות מפתיעות של קשר עד ה: 23.3.20  אך גם יחסי ונוס נפטון  בחודש מארס במיוחד מה: 20.3 ואילך,  יהיו בבחינת התקרבות בקשר קיים ואווירה רומנטית שתמלא אתכם. מה: 5.7.20 ועד ה: 14.7.20 תקופה מוצלחת להיכרויות, התאהבויות ותקופת חיזורים מחודשת עד ה: 31.7.20.  מעבר כוכב מרקורי לבית הזוגיות בחודש אוגוסט 2020  יטיב עם התקשורת הזוגית ולפנויים צפויות היכרויות מטיבות וגם יחסי ונוס עם נפטון באוגוסט יטיבו עם אווירה רומנטית והעמקת הרגשות. מעבר כוכב ונוס בחודש אוקטובר לבית הזוגיות של בני מזל דגים , יזמן היכרויות מפתיעות מרגשות וכאלה שייבנו לטווח ארוך, התאהבויות צפויות  מסוף חודש אוקטובר- במהלך נובמבר. ותחילת דצמבר  יטיב עם נסיעות בזוגיות וזמן איכות בזוגיות.  מעברה של השמש ב: 19.2.21 למזל דגים יחדש הזדמנויות לפנויים,  להיכרויות מוצלחות עד תחילת פברואר 2021. מעבר כוכב ונוס למזל דגים מסוף פברואר 2021  ועד ה: 22.3.21 יטיב עם פנויים ליהנות מתקופה רומנטית של התאהבויות וביחסים קיימים ביסוס הקשר. מעבר מאדים לבית האהבות של בני מזל דגים באפריל 2021 יטיב במהלך החודשיים הבאים עם היכרויות והרחבת משפחה בקשר קיים. 

 

משברים ביחסים: 

 מעבר כוכב מאדים למזל דגים ב: 13.5.20 יקשה במיוחד על יחסים עד ה: 5.6.20 אך כללית יוני יהיה חודש עם מועקות במערכות יחסים. בחודשים מאי יוני ונוס במזל תאומים בהיבט שלילי לכוכב נפטון מסמל אכזבות ויחס מרוחק בקשרים.  נסיגת ונוס בתאומים מייצרת היבט של משבר במשפחה המורחבת. יחסים עלולים לטפוח על הפנים עם תחושת אכזבה עמוקה. על כל אלה נסיגת נפטון מחודש מאי תגרום לרבים מכם להיות בתקופת חשבון נפש לגבי מערכות יחסים. יולי יהיה חודש מתוח ביחסים נושאי מגורים ומשפחה עלולים לעמוד ביניכם. ספטמבר חודש בעייתי בזוגיות בלתי יציבה נושאים פיננסיים עלולים להאיץ תהליכי סיום של היחסים.  ינואר-ועד 25 בפברואר 2021 מסמלים חודשים של חשבון נפש בנושא היחסים. 

266px-Fomalhaut_schijf_zichtbaar_licht

פומלהוט אַל-חוּת" (فم الحوت-] כוכב השבת Fum al Hut -לוע הדג או לוע הלוויתן.- פומלהוט אחד מכוכבי השבת המעניינים שיש בגלגל המזלות ממוקם בתחילת מזל דגים והופך את בני המזל ליצירתיים במיוחד. כשונוס ממוקם שם:הרבה התאהבויות מורכבות, דרמות ואכזבות קיצוניות, הם אומנים, חולמים, אומנים עם ונוס על פומלהוט: ויקטור הוגו, ג'ון טראוולטה,בני היל, וולפגנג מוצארט, הצייר מקס ארנסט, ג'ון הארט,. כשהשמש צמודה לפומלהוט- נטיות מובהקות לאומנות, אידיאליזם, תמימות, ידועים עם שמש צמודה: דרו בארימור, כריסטיאן קלר,  נינה סימון, קורט קוביין, רוברט אלטמן, ג'ורג' האריסון, פטי הארסט, ג'וני קאש.

עבודה וקריירה

כוכב צדק שליט בית הקריירה שלכם עבר השנה למזל גדי,  בבית העוסק בציבוריות, בתקשורת רחבה וביכולת שלכם לנהל נושאים קרובים לכם ברמה ארגונית חברתית. למעשה אלה נושאים שיש בהם תרומה לחברה ועיסוק תקשורתי יותר מה שגורם לכם לשחות  במים מוכרים. כוכב מאדים מה: 16.2 עובר גם למזל גדי ועד סוף חודש מארס הפעילות שלכם התקשורתית, ציבורית וייצוגית תהיה בולטת במיוחד. תיהנו מהצלחות בעשייה שלכם,  אך תתקשו לנוח או למצוא זמן פנוי לעצמכם. כן תיצרו  היכרויות וחברים רבים. מפגש הכוכבים מאדים, יופיטר[צדק],   שבתאי ופלוטו בחודשים פברואר- מארס מקדם אותך לקראת שינוי משמעותי בעבודה ובעשייה שלך. מעבר כוכב מאדים בחודש מאי 2020  למזל דגים ושהותו שם עד סוף חודש יוני,  יקל על יכולת הביצוע והשינויים שאתם רוצים לערוך בעבודה. צפויה תקופה מתוחה עם אילוצים רבים ותתקשו בעת הזו להיות רגועים. ומערכות יחסים מסביב תהיינה מתוחות מעל לרגיל. אך כבר לאחר ה: 20.7.20 תיהנו משיפור בעקבות השינויים שאתם עורכים. אוגוסט- ספטמבר-אוקטובר מסמלים חודשים של שיתופי פעולה והצעות לשותפויות ותחושה של חלוקת הנטל הרב. נובמבר- דצמבר חודשים מוצלחים  לנטילת יוזמות, הרחבת האופקים,  עבודות המתקשרות לחו"ל, פיתוח קשרים עם חו"ל והצעות לנסיעות עקב העבודה ואולי התפקיד שאתם נושאים. מעברה של השמש מסוף חודש נובמבר והצטרפות הכוכבים מרקורי וונוס לבית הקריירה שלכם יחזקו את מעמדכם  ויטיבו עם הצעות, התחלות של פרויקטים ושיפור מצבכם הפיננסי. ינואר 2021 יהיה חודש המתקשר לשינויים דרמטיים של מעבר לתקופה של נסיעות והתחלות של עבודה במיקום שונה אולי סביבה שתשתנה. ביום הולדתכם הבא, בחודש מארס 2021 תיהנו מהתחלות מוצלחות, הישגים בלימודים והתחלות מקצועיות חדשות,  שינוי מיקום שיטיב אתכם פיננסית. כבר במאי 2021 כוכב צדק שליט בית הקריירה שלכם  יגיע למזל דגים לביקור של מספר חודשים  ומסמל התחלות חדשות בתחומי הקריירה כמו תפקיד חדש,  התפתחות והזדמנויות לצמוח כלכלית באופן משמעותי.

 

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים.

כסף וכלכלה:

שנה מורכבת כלכלית במיוחד בגלל נוכחות בת חצי שנהה של מאדים בבית הכספים-בדרך כלל מצביע על שנה עם רף הוצאות מגבוה .  ברם, ההיבטים החומריים יהיו יציבים בזכות יחסי נפטון עם הכוכבים שבתאי ועם פלוטו ותיהנו מעלייה פיננסית בחודשים בין פברואר למאי 2020 כשהשמש וכוכב מרקורי ישפיעו לטובה על בית הכספים. נסיגת כוכב ונוס במזל תאומים בבית הקשור במגורים ובמשפחה עלול להשפיע בין החודשים מאי ויוני 2020 על עליה בהוצאות המתקשרות על הבית ואולי נזקים או בעיה שתיאלץ אתכם לעסוק בנושא המגורים, ואף ייתכן אילוץ לעזוב את הבית לעבור דירה ו/או מיקום אחר. יולי  יהיה חודש מוצלח של הכנסות כספיות ובאוגוסט עליית מדרגה בהוצאות במיוחד מאמצע אוגוסט ועד סופו. נסיגת כוכב  מאדים בבית הכספים שלכם מה: 9.9.20 עלול לגרום לסוג של תקיעות פיננסית,  אך כבר מדצמבר  2020 ולתוך ינואר 2021  צפויה עליית מדרגה בשכר בהטבות ובהזדמנויות לקידום פיננסי. מארס 2021 יהיה חודש מוצלח כספית,  תיהנו מהזדמנויות חדשות של התפתחות כספית שרק ילכו וישתפרו במהלך חודש אפריל 2021.  סך הכל שנה מטיבה עם שינויים ואילוצים אך במספר חודשים קצר תפוצו פיננסית.

 

 


קונסטלצית מזל דגים בשמים.

בריאות:

מזל דגים שייך לקבוצת אנשי המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
קבוצת מזלות המשתנים [בתולה, תאומים,קשת] – מושפעת מבלוטות הלימפה ויש להם נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה.  השפעות שמגיעות ממזל בתולה – ייצור הגלוקוזה יהיה בעייתי, הרבה סוכרתיים יש במזל ממול לדגים זה, ונטייה למחלות פתאומיות אך גם החלמה מהירה. השפעות שמגיעות ממזל תאומים- בעיות נשימה, ברונכיט וריאה.השפעות שמגיעות  ממזל קשת- דלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים, ממזל דגים בעיות בבלוטות הלימפה ונטייה למערכת חיסונית ירודה.  קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, הם כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות. זה הקרוס הכי גמיש לעומת זאת  ולכן דיאטה עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך הם רוצים תוצאות מהירות מדי.

בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל,  מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, תלמוס [התלמוס] מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי.  הטלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים המתחוללים במעברי גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים ועלולים להתבטא באנמיה. 

היבטים בריאותיים בשנת 2020-2019

נפטון שליט המזל שלכם ממשיך לשהות במזל דגים ולהשפיע על נושא כלי דם ורגישויות בכפות הרגליים והחניכיים. עם זאת, כוכב  שבתאי יהיה השנה ביחסים הרמוניים עם נפטון ויקל עליכם להיכנס למשמעת עצמית ויעזור לכם בנושא דיאטה וטיפוח הבריאות ושמירה על כושר. השנה היבטיו הכלליים טובים ויציבים. מעבר שבתאי לבית התת מודע מסוף חודש מארס עד יולי  2020 ישפיע על נטייה לטפל בעצמכם וליצור סדר מחדש באירועים שקרו לאחרונה ועל השפ0עות האירועים על הפן הנפשי. לחץ גדול יחסית יתפתח בחודש אפריל מאי 2020 שעלול להשפיע על חוסר שינה ועייפות רבה. אך כבר מה: 13.5.2020 עם מעבר כוכב מרס למזל דגים,  תרגישו מתחזקים פיזית ונהנים מכושר גבוה מהרגיל וחוזרים לעצמכם. תקופה של התחזקות פיזית צפויה בין אוגוסט לספטמבר 2020. אך אוקטובר עלול  לחשוף אתכם לחולשות, עייפות ומערכת חיסונית רגישה מהרגיל תצטרכו לטפח את עצמכם ולהתכנס לטיפול עצמי מרוכז מהרגיל. בדצמבר  2020 תהיו במיטבכם.  מעבר כוכב צדק ושבתאי לבית של התת מודע שלכם בין דצמבר לינואר 2021  מסמל טיפוליות גדולה יותר בצרכים הפנימיים נפשיים ורוחניים- בית התת מודע הוא הבית הטבעי של בני מזל דגים והוא מטיב עם הניקיון הפנימי וההתכנסות עשויה לחזק אתכם. רק מאמצע מחודש מארס 2021 כשהכוכבים מרקורי ונוס והשמש יהיו במזל דגים תרגישו התחדשות שתתן ביטוי חיצוני. וה: 13.5.21 כשכוכב צדק יגיע למזל דגים, תרגישו את ההבדל בפרק חדש של חיים. התחלות חדשות בכל המובנים שילכו וייבנו במהלך 2021.

RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

 

שונות:

שנה שמתחילה עם התקדמותכם והתחזקותכם בעשייה שלכם כבר בחודשים בפברואר מארס .  מעבר הכוכבים שבתאי ומרס לבית 12בחודשים מארס-אפריל יאתגרו רבים מכם בהתמודדות עם נושאים שייפתרו עד מעבר כוכב מאדים בחודש מאי למזל דגים,  שם יתחילו להתבטא שינויים רבים בחייכם,  החל ממקום מעיסוק בנושאי מגורים או מיקום בעבודה או החלטות שינוי בעשייה ובעבודה שיסתיימו בהצלחה . כוכב אורנוס  ימשיך להשפיע על הבית התקשורתי שלכם,  ידרבן במיוחד את ילידי ה:10 ימים הראשונים של בני מזל דגים ללמוד, להתפתח ולהוכיח את יכולותיכם בתחומים לא שגרתיים,  החל מאומנות ודרך כוחותיכם בתחומים נפשיים רוחניים,. כוכב צדק בגדי מטיב אתכם השנה,  עם האופציות ליהנות מפופולריות חברתית ולבלוט ציבורית דרך נושאים בהם אתם עוסקים. נסיגת כוכב ונוס בחודשים מאי-יוני תשפיע על בית 4 שלכם[העוסק בבית ומשפחה]  שינוי בנושא המגורים או משבר שעלול להשפיע על מרקם היחסים המשפחתי. אך כבר בחודש יולי הכל יהיה מאחוריכם תרבו בעיסוקר עם ילדים ואולי אף הרחבת המשפחה  ותיהנו מהזדמנות צמיחה כלכלית. נסיעה מוצלחת צפויה בחודשים  בין סוף ספטמבר לתחילת נובמבר וכמו כן, הצלחות לסטודנטים שמתחילים לימודים בתקופה הזאת. החודשים ינואר פברואר בשנת 2021 מסמלים תקופה של חשבון נפש,  תיתכן חולשה וצורך לטפל בעצמכם אך כבר מסוף פברואר ובמהלך החודשים מארס ואפריל 2021 חודשים המסמלים התחזקות, התחדשות,  החל ממגורים/נסיעה משמעותית ומגמות שינוי חיובי בעבודה דרך עשייה,  אך ייתכן שגם התארגנות שונה. כוכב צדק בשנת 2021 יגיע כבר בחודש מאי למזל דגים וילידי התחלת המזל ייהנו מהתחלות חדשות עד אוגוסט 2021 התקופה של בין אוגוסט לינואר 2022 כוכב צדק יחזור למזל דלי לחישוב מסלול מחדש.  ובינואר 2022 תהיה השנה המובהקת יותר של בני מזל דגים בכל התחומים. 

 

 

מרקורי בנסיגה בשנת 2021-2020 

מרקורי מתחיל נסיגה במזל דגים מה: 17.2.2020 עד 10.3.2020

מרקורי בנסיגה במזל סרטן מה: 18.6.20 עד ה: 12.7.20

מרקורי מתחיל נסיגה במזל עקרב ב: 14.10.2020-3.11.2020 

מרקורי מתחיל נסיגה במזל דלי ב: 30.1.2021 ומסיים  ב: 21.2.21

מרקורי מתחיל נסיגה ב: 29.5.21 ומסיים נסיגה ב: 22.6.21

ונוס בנסיגה במזל תאומים

מה: 13.5.2020 עד ה: 25.6.2020 

נסיגת מאדים ב: 2020

מאדים מתחיל נסיגה בטלה ב:9.9.2020 מאדים מסיים נסיגה בטלה ב:13.11.2020

 

טבלה קלנדרית  של ירח שחור/ליקויים ונסיגת כוכבים

טבלת נסיגת כל הכוכבים עד ינואר 2021:

שלושה פרקים על כוכב נפטון הכוכב השליט של מזל דגים:

פרק א'- בין אידיאליזם לאסקפיזם

פרקב'- אינטואיציה ואמנות

פרק ג'-אסקפיזם

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                            12.2.2020