מזל דגים  הורוסקופ לשנת 2017-2016

ילידי ה- 20.3-20.2
יסוד: מים
שליט בית- ה-12– הבית הלא מודע, האויבים הפנימיים.
קבוצה-משתנה- מיוטבל[mutable]
הפלטה השלטת-+נפטון ויופיטר.

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 2.3-21.2:
בני קבוצה זו מושפעים בעיקר מנפטון, ומסמלים את האישיות הקלאסית של בני מזל דגים – מופנמות רגשית, ביישנות. הם הכי פחות מובנים, כיוון שהחלק הרגשי באישיותם מופנם, ואך מעט ממנו נחשף. חדים, שנונים, אך לעיתים אינם מוערכים די הצורך, והם עלולים לסבול מבעיית דימוי. בעלי כושר אינטואיטיבי ויכולת לחוש את האחרים באופן מיסטי ופסיכולוגי. מלנכוליים, אמנותיים ובעלי יכולת בתחום המוזיקה כתיבה וציור. חייהם מתנהלים באופן איטי, ולעיתים הם צריכים לחכות זמן רב מדי על מנת לקבל את מבוקשם. בדרך כלל משהו בחייהם אפוף עצבות וטראגיות [לדוגמא, אריק שרון, יצחק רבין, קורט קוביין].
פסיכולוגית: בעלי דמיון מפותח, רגישיות יתר ונטייה לדכאונות עם פן התמכרותי לא קל, החל משתיה מופרזת אך גם התמכרויות לכדורים וסמים. יש ברגישותם צורך עז לאסקפיזם מתוך קושי לשאת מציאות לא צודקת או חוסר הגינות של אנשים. בדרך כלל בעלי "עור שקוף" כשחלקם מסגלים הסתגרות מהעולם ובריחה לעולמות הפנימיים, תוך כדי המנעות מחיכוך עם אנשים ומידע העלול לפגוע. זו קבוצה שסובלת מתחושת קיפוח והרגשה שהם לא מובנים. עולמם הפנימי הוא בעל נוכחות עוצמתית בחייהם והם שקועים בבנייתו כשעולם זה משמש להם הגנה וגם נחמה. לעיתים הם נראים מנותקים לגמרי מהסביבה. העולם האומנותי משמש להם קשר מעולה לעולם החיצוני.
מראה חיצוני:
בעלי הליכה כבדה ולעיתים עודף משקל, התנהלות איטית, אך נאים ובעלי מבט המשדר עוצמה.
בריאות: נוטים לאכילה מופרזת ועלולים לסבול מבעיות השמנה ו/או בעיות בכלי הדם, ברגליים ורגישות יתר במערכת הלימפה.
ידועים בעולם: קורט ווייל, ג'ון אירווינג, כריס מרטין, דניאל קרייג, בון ז'ובי, אליזבט טיילור,חוואייר ברדם,אדוארד קנדי, ג'ורג' וושינגטון, , ריקרדו אסקובר, אדוארדו רודריגז,  בדריץ' סמטנה, עבדול עזיז בוטפליקה, אליזבט זאגר, דיוויד גפן, ג'וני קאש, הארי בלפונטה, נינה סימון, רון הווארד, צ'לסי הנדלר, ג'ניפר לאב יואיט, כריסטין דייויס,  סינדי קרופורד, זיפו מרקס, קלסי גרמר, דרו ברימור, סידני פואטייה, קורט קוביין, סטיבן ג'ובס, לו ריד.
ידועים בארץ: אריק שרון, צחי הנגבי, יצחק רבין, צחי גראד,  הילה קורח, סימה ביטון. יהונתן גפן.
קבוצה שנייה
ילידי ה- 11.3-2.3:
קבוצה זו מושפעת  מנפטון ומהירח. הם  אמוציונאליים, נוסטלגיים וקשורים לצד היותר שמרני של מזל דגים. מחוברים לשורשים, והכי פחות נוטים לשינויים. נוטים למצבי רוח, ועלולים להיות פגיעים יתר על המידה. קשורים לבית ולמשפחה. לעיתים נושאים זכרונות קשים במיוחד מהילדות ומעדיפים להתנתק מהזכרון. מעדיפים להישאר במקום אחד ולבצע פחות שינויים. זקוקים לזוגיות, לחום משפחתי ולביטחון רגשי. בעלי נטיות טיפוליות, ומצליחים בעיקר בתחומי הרפואה, בעבודה סוציאלית, הוראה ובאומנות. הם חברותיים, וזקוקים לחברים קבועים ולדיאלוג רגשי ומנטאלי. מגיעים לאט למטרותיהם, ולא יסכנו דבר הקשור בביטחונם הפיננסי וביציבות המשפחה.
פסיכולוגית:זו הקבוצה היותר אדיפאלית. יחסים עם האם הדוקים מאוד או מרוחקים מאוד, הכל תלוי ביכולת הפתיחות שלהם לנהל דיאלוג רגשי עם האם. בדרך כלל יש משא כבד בעיקר מדמות האם[לטוב ולרע]. הרגשות האדיפאליים יושלכו לכיוון בני זוג, ולא יהיה קל למצוא בני זוג המסוגלים לספק רגשית. קשר בזוגיות עלול להיות קשר תלותי עם רגישות גדולה לכל ביקורת ואמירה.
בדרך כלל קבוצה זו נוטה לסבול מחוסר ביטחון רגשי, וזקוקים למילים חמות כדי לחזק את תדמיתם בעיני עצמם. יתקשו להיות מחוייבים בקשר למרות שלעיתים הם זקוקים לכך, אך הקושי שלהם לסמוך על רגשותיהם מרחיק אותם לפעמים ממחויבויות סופיות. הרבה פעמים בולטת הדיכוטומיה של הפן השכלתני -אינטלקטואלי לבין הפן האמוציונאלי ולעיתים הם יחיו בדיסונאנס הזה שנים רבות.
מראה חיצוני:  עורם בהיר ורגיש מאוד, בעלי פנים מעוגלות [לעיתים פני ירח], צריכים לשמור על משקל בגלל נטייה להשמין באיזור הבטן.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בכלי הדם, רגישות בחזה ובריאות, נשים עלולות לסבול מציסטות ומיומות. ונוטים להיות מודאגים בריאותית לעיתים עד היפוכונדיה.
ידועים בעולם: מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, אלכסנדר גרהאם בל, שאקיל אוניל, רוב ריינר, בובי פישר, רופרט מרדוק, לו ריד, מרים מקבה, אנדי גיב, מוריס ראוול, אנטוניו ויואלדי, ג'ולייט בינוש, ג'סיקה בייל, ראול ג'ולייה, שרון סטון, צ'אק נוריס, ת'ורה בירץ'.אלכסנדר וולוגין, אריאנה מנוןשקין, ג'ורג' קנטור, מובי דיק, פיוטר אוספאנסקי,
ידועים מישראל: מוקי, מיכאל מושונוב, אדם ברמן, משה דץ, לידור יוספי, איתי שגב, אייל שכטר, רוני דואני, אורי גוטליב, תמיר חיטמן,  ירדן בר כוכבא, קרן פלס. אסתי גינצבורג, מיכל אמדורסקי.
קבוצה שלישית
ילידי  ה- 21.3-12.3
הם מושפעים מנפטון ופלוטו [שליט עקרב]. אלה החזקים והדומיננטיים בין בני מזל הדגים. בעלי תשוקת חיים ויצר הישרדות גבוהים, ועוצמות רגשיות. דרמטיים, כריזמטיים, נוטים להיות קיצוניים בדיעותיהם ונלחמים בעוז למען מטרות. נוטים למערכות יחסים סוערות, ולחלק מהם יש אף מספר מערכות נישואים. רבים מהם עוסקים בתחום הפסיכולוגי-טיפולי, המיסטי והאומנותי. אנשים נוטים להיות קיצוניים בהתייחסות אליהם – או שאוהבים או ששונאים אותם. חייהם סוערים מלאי הרפתקאות ועתירי מצבים קיצוניים. הם נוטים להיות פוליטיים ודעתניים.
פסיכולוגית:נוטים לחדור לעומקים רגשיים ולבטא אמוציונאליות יתר. הם עוברים טראומות רגשיות רבות. ילדותם עתירת אירועים מסובכים המותירים צלקות. בעלי יכולת לחדור לעומק,  אך לעיתים לסבך את חייהם בהרפתקאות מיותרות עם אנשים בעייתיים ואף חולים  ובעלי הפרעות קשות. הם נוטים לחפש ריגושים ולסמוך יתר על המידה על עצמם, כי יוכלו להתגבר בקלות על כל אירוע. אך לעיתים נסיונם הרב עוזר לסביבתם יותר מאשר לעצמם. הם נוטים לעזור לסביבה ולטפל בה ולשכוח את בעיותיהם. הזדהותם עם הסובלים הופכת  אותם למקור כח אך הם נשארים מותשים ובתחושת בדידות. כשהם מחליטים להשיג דבר מה, שום דבר לא יעמוד בדרכם, הם יהיו נחושים ואובססיביים באופן קיצוני. עיקשותם הרבה מעמידה סביבם חומות שלאחרים קשה לחדור מבעד מעטה זה. למעשה, אנשים לא מצליחים לעמוד על טיבם האמיתי. קבוצה זו משדרת עוצמות והם נוטים להסתיר חולשות ולעיתים לטעת בסביבה הרגשה שהכל בסדר.  הם נוטים להיות בודדים מבחירה.
מראה חיצוני: בולטים ודומיננטיים, בעלי מבט עז, נאים ובעלי נוכחות כריזמטית.
בריאותית:  חסונים, אך בריאותם עלולה להיפגע מחייהם הקיצוניים. עלולים לסבול ממחלות דם ובעיות גיניקולוגיות ולהיקלע למצבים מסכני חיים כתוצאה מתאונות או ניתוחים.
ידועים בעולם: אלברט איינשטיין, ברנרדו ברטולוצ'י, ג'רי לואיס, קורט ראסל, רוב לאו, ספייק לי, גלן קלוז, הולי האנטר, ברוס ויליס, נט קינג קול, ניל סדקה,  רוזה בונאר, ג'יימס מדיסון, בילי קריסטל, מייקל קיין,  אווה לנגוריה, קלן לוץ, מוניקה קרוז, פטריק דאפי,אירנה קארה, קווין לטיפה, ארין גרין, ויליאם הארט,
ידועים בארץ: רוית אסף, קורין אלאל, אפרת בוימלד, גיל חובב, נטע גרטי, יעל פוליאקוב, ג'וליאנו מאר, ליאור דיין, קובי מחט,

Poseidon_h

פוסידון היה בנם של הטיטאניםקרונוס וריה, ואחיהם של, זאוס, הרה, האדס, הסטיה, ודמטר. עם היוולדו, אביו בלע אותו שלם אל תוך בטנו, כמו את שאר ילדיו וילדותיו (למעט זאוס) בשל חששו מהנבואה שאחד מילדיו ידיח אותו ויתפוס את מקומו כבכיר האלים. על אף תוכניתו של קרונוס, הנבואה הוגשמה בסופו של דבר על ידי זאוס, שהכריח את אביו להקיא את אחיו ואחיותיו.

זאוס, יחד עם אחיו ואחיותיו המשוחררים, יצא למלחמה כנגד אביו ושאר הטיטאנים. בסופו של דבר, הוכרע קרונוס, הורד מכיסאו ונכלא, והשלטון בעולם ובסדרי היקום עבר לידי האלים הצעירים, הם האלים האולימפיים. אולם, בתחילה התעוררו מחלוקות בין שלושת האחים בשאלת חלוקת השלטון: פוסידון והאדס לא הסכימו שזאוס יהיה השליט היחיד, כיוון שהם אחיו הבכירים, שנלחמו לצידו נגד הטיטאנים. על פי עצתו של הטיטאן החכם פרומתאוס חולק השלטון בעולם בין שלושת האחים: זאוס קיבל את השמים והארץ, האדס קיבל את העולם התחתון ונעשה אל השאול, ולפוסידון ניתנה השליטה בימים ובאוקיינוסים. . לאחר שפוסידון ואפולו המרו את פיו של זאוס, הוא שלח אותם לשרת את לאומדון, מלך טרויה. לאומדון הורה לשני האלים לבנות חומות עצומות סביב העיר, והבטיח לגמול להם בעין טובה. אולם, לכשנשלמה המלאכה, סירב המלך למלא את הבטחתו ולא תגמל את שני עובדיו בני האלמוות בשכר כלשהו. פוסידון ואפולו הזועמים החליטו לנקום בו: פוסידון שלח מפלצת ים שהטילה את חתתה על יושבי העיר ועל הבאים בשעריה (מאוחר יותר מפלצת זו הושמדה על ידי הרקולס), ואפולו שלח מגפת דבר על העיר.

 

הורוסקופ לשנת 2017-2016

כללי:

את יום הולדתכם אתם מתחילים ב-19.2 בשעה 07.45 על פי שעון ישראל עם כניסתה של השמש למזל דגים [זהו יום הולדתכם הקלנדרי]. צפויה לכם שנה מעניינת ובלתי שגרתית. לצערכם, נכון לשבוע הראשון של יום הולדתכם ונוס ומרקורי עדיין במזל דלי ורק בחודש מרס הם יצטרפו לשמש שלכם בדגים מיקומם זה משפיע בהחלט על הרבה נושאים רגשיים ונטייה להסתגר יותר. אך כבר ב-5.3 מרקורי יעבור למזל דגים וישפיע לטובה בכל מה שקשור בעבודה, בתכניות נסיעה אולי תכניות חדשות שצריך להוציא לפועל מגבולות המחשבה למעשה. והפלנטה ונוס תגיע למזל דגים ב-12.3 ותטיב עם כל הנושאים הרגשיים, חברתיים עם המראה החיצוני שתתחילו להשקיע בו הרבה יותר מהרגיל. בינתיים מאדים במזלך עקרב מטיב אתכם ויוצר דחיפה חזקה להתקדם, במיוחד כששבתאי בבית הקריירה "יושב" לכם על הראש ליצור עליית מדרגה בקריירה. נפטון כוכבכם האישי, ימשיך כמובן להתנהל במזל דגים בעשירון הראשון כלומר עד 10 מעלות וישפיע על ילידי עשירון זה[ אלה שנולדו בין ה-1.3-20.2] . רק ממרס 2017 נפטון יעבור לעשירון השני.
בינתיים השנה, רבים מכם צפויים להתפתח רגשית, נפשית ומנאטלית בעקבות מיקומם המורכב של הכוכבים נפטון וכירון במזל דגים. מחד, נפטון יוצר השנה במספר חודשים היבטים מתסכלים עם שבתאי בקשת וזה יורגש מחודש מרס ועד ספטמבר 2016 באופן בולט יותר ויגרום לכם לצאת מזון הנוחות[שזה לא רע בכלל]. זה ייתן ביטוי בצורך שלכם להתגבר על קשיים ואתגרים גדולים יותר בעבודה ובקריירה ואולי אף תאלצו להלחם על מעמדכם ביתר שאת. יופיטר במזל בתולה יתחיל להיות אפקטיבי בהזדמנויות שלו לשפר את מצבכם הזוגי ויחסי הציבור שלכם מחודש מאי ועד ספטמבר. כוכב אוראנוס ימשיך לשהות בבית הכספים. במרבית השנה הוא יהיה ביחסים טובים עם כוכב שבתאי במיוחד מחודש נובמבר 2016 ואילך והוא ייצב את מצבכם הפיננסי-כלכלי. פלוטו מטיב כללית עם בני מזל דגים וב-2017 הוא יהיה בהיבט הרמוני נפלא עם נפטון.

Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

אהבה ויחסים
שנת 2016 היא שנת יחסים וזוגיות לבני מזל דגים בגין נוכחותו המסיבית של כוכב צדק בבית הזוגיות[מזל בתולה] ואת האפקט החיובי שלו תוכלו להרגיש יותר, בין חודשים מאי וספטמבר 2016. את יום הולדתכם אתם מתחילים ב-19.2 כש"קלף האהבה" ונוס נמצא במזל דלי ולא מועיל לכם כלל ונפטון האחראי על היכולת להיות מאוהבים בהיבטים בעייתיים. אך כבר עם מעברה של ונוס למזל דגים ב-12.3 אתם נכנסים לתקופה מטיבה למראה שלכם ולפן הרגשי, חברתי. הבעיה תהיה עם יחסים שאינם יציבים הם עלולים לסבול עד ה-15.3 מחיכוכים ופרידות. עליית מדרגה ביחסים צפויה בשבוע בין ה: 26-21.3.16 . אך גם חודש מאי מטיב עם הפנויים והאוהבים, צפויה תקופה מוצלחת של היכרויות מעוררת רגשית עם בסיס טוב לזוגיות יציבה. מעברה של השמש למזל סרטן לבית האהבות של בני מזל דגים מה-21.6 מסמל תחילתה של תקופת חיזורים, משיכה פתיחות למפגשים חדשים במיוחד בין ה:30.6 עד ה-5.7 יטיבו עם מפגשים ותהיה צמיחה ביחסים קיימים עם זאת, יחסים בלתי יציבים יסתיימו באבחה חדה בימים בין ה-8-3.7.16. ימים מוצלחים להיכרויות צפויים בין ה: 19-16.7. חודש אוגוסט יהיה יוצא דופן במיוחד בנושא האהבה כשמרקורי יחד עם וונוס יצטרפו ליופיטר במזל בתולה ולבית הזוגיות. יחסים יעלו מדרגה בימים בין ה-19-6.8.15 אך גם לפנויים צפויים ימים מוצלחים להיכרויות במהלך חודש אוגוסט. בימים בין ה-26-18.8 צפויות הזדמנויות למסד קשר, לעבור לגור יחד ולקדם יחסים באופן משמעותי. נסיגת מרקורי בספטמבר בבית הזוגיות שלכם לא תוסיף הרבה לזוגיות בעייתית במיוחד בימים בין ה: 11-9.9.16 היא תציף את הבעיות של הקשר. אך כבר עם התיישרותו של מרקורי ב-23.9 יחסים יציבים יצמחו להסכמים, שותפויות עד ה-27.9.16. מעברה של ונוס ב-23.9 למזל עקרב עד ה: 18.10.16 תטיב עם בני מזל דגים לנסיעה רומנטית בחו"ל, או מפגשים רומנטיים העשויים להתפתח במסגרות לימודיות/דרך הרשתות החברתיות. מעברה של השמש ומרקורי למזל עקרב בשבוע האחרון של חודש אוקטובר עד ה-1.11.16 יוצר היבטים נפלאים ל עם נפטון [שליט מזל דגים] ומבטיח פוטנציאל התאהבות ובקשר קיים, ייתכנו מאוד נסיעות משותפות אולי ירח דבש. מה-4.1.17 ונוס בניגוד לשנת 2016 מגיעה מוקדם לביקור במזל דגים ותשהה במזל עד ה: 3.2.16 ותטיב עם בני המזל הפנויים בהיכרויות חדשות וביחסים קיימים ביסוס הקשר וצמיחתו.
RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

עבודה וקריירה
שנת 2017-2016 מהווים שנתיים של שיא בקריירה שלכם. שיוטו של שבתאי במזל קשת בבית הקריירה יביא אתכם למקומות הכי גבוהים שאתם יכולים להגיע אך לא יחסוך לכם עלייה במאמצים, תחושת קשיים, וגם נטל כבד יותר. עם זאת תיהנו מתקשורת במיטבה מחודש מאי ואילך. כבר מה-7.3.16 מגיע כוכב מרס למזל קשת לבית הקריירה[הלוא הוא מזל קשת] שלכם ומצטרף לשבתאי הצמד הזה יחד מגבירים תחושת קשיים יומיומיים ויתחילו בהדרגה תהליכים של שינויים במסגרת הפנימית והחיצונית של העבודה וב-17 באפריל כוכב מרס יתחיל לבצע נסיגה וישפיע עד סוף מאי בצורך לעשות בדק בית על מה שכבר הספקתם ולדחוף אתכם לייצר תיקונים, שינויים. בזמן זה , תסבלו מעיכובים גדולים מהרגיל אך מה-ביוני כשמרס יצא מנסיגתו הוא יימצא במזל עקרב[הנסיגה היא ממזל קשת לעקרב] ותיהנו כבר מתחושת עליית מדרגה. ההסבר האסטרולוגי טמון בעובדה שכוכב שבתאי בחודשים מאי-יוני יהיה בהיבט מרובע מדויק עם נפטון ויקשה עליכם עם תחושת תסכול, אך כבר ההיבט מרפה מה-4.7.16 ותתחיל הקלה ותוכלו ליהנות מתחושת יציבות נעימה כבר מה-19.7.16 עד סוף אוגוסט. בסוף בחודש אוגוסט מאדים ייצור מרובע עם נפטון ושבתאי ויגרום לצורך להסיק מסקנות נוספות ואולי זו תהיה תקופת שיא של שינויים שיתבקשו כתוצאה מהחצי שנה האחרונה ויימשכו עד ה-27-26 לספטמבר 2016. ונוס תגיע למזל קשת ולבית הקריירה ב-18.10.16 ותטיב עם התוצאות, תגרום לעליה בהכנסות ולהתייצבות נעימה מכל הטלטלות עד ה-30.10.16. בנובמבר, עם כניסת מרקורי לבית הקריירה, תיהנו ממיזמים חדשים שיטיבו עם מצבכם הכספי עד ה-27.11.16. מעברה של השמש למזל קשת בסוף נובמבר 2016 תעניק אנרגיות מתחדשות ברמת האתגרים לקריירה שלכם ותעזור לכם בצמיחה הכלכלית שתבוא לידי ביטוי במהלך דצמבר 2016 , מעברו של כוכב מאדים ב-19.12.16 למזל דגים, תגביר את העיסוק ואת הדגש בנושאים פיננסיים ופרויקטים מוצלחים יקרמו עורק וגידים עד ה-12.1.17. מעברה של מרקורי במרס 2017 למזל דגים ייצור הזדמנויות חדשות של לימודים, השתלמויות סביב ה:8-6.3.17 ואולי נסיעות בקשר לעבודה.


קונסטלצית מזל דגים בשמים.

כסף וכלכלה:
שנה כלכלית טובה עם הוצאות גדולות יותר משנת 2015 אך זו שנה שתתייצב עם הזמן במיוחד לקראת הרבע האחרון של שנת 2016. השנה מתחילה ביום הולדתכם עם רף הוצאות גדול יחסית אך כבר מתחילת אפריל ועד 18.4 תיהנו מהתייצבות פיננסית. ובין ה-22-19.4 שוב עליה ניכרת בהוצאות כספים ייתכן ותשקיעו במשהו שרציתם מזמן לרכוש. נסיגת מאדים[מרס] שליט בית הכספים שלכם מאמצע חודש אפריל ובמהלך חודש מאי מעורר דאגה שלכם בנושאים הכספיים בגין הוצאות שוטפות הגדלות אך כבר בהמשך נסיגתו לתוך מזל עקרב בחודשים יוני ובמיוחד יולי תרגישו הטבה כללית. מעברם של ונוס ומרקורי והשמש למזל אריה יטיבו במיוחד עם בית הכספים שלכם והדבר יתחזק עד אמצע חודש אוגוסט 2016 השבוע האחרון של אוגוסט וספטמבר יזרמו פחות טוב בנושאים הפיננסיים ברם אוקטובר-נובמבר -דצמבר וינואר חודשים של שיפור ניכר עם עליית מדרגה לקראת כשפברואר- מרס 2017 תחוו יציבות כלכלית טובה.

ZODIAC-000-PISCES-300x300

הקליגרפיה של מזל דגים.

בריאות:
בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, תלמוס[התלמוס מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי התלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך].
נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונאליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים של גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים העלולים להתבטא באנמיה והיחלשות ה של המערכת החיסונית.
המשך נוכחותם של נפטון וכירון במזל דגים מעורר את כל המערכות הנפשיות/פיזיות לעבוד ביתר שאת. השנה כוכב שבתאי בחלק מהזמן יהיה בהיבט מרובע לנפטון[כוכבכם האישי] ועלול להחליש, לגרום לעייפות ולהתגברות הבעיות הכרוניות של אנמיה, כלי דם וחניכיים, והצטרפות מאדים למרובע הזה יגרום לעליה במתחים שלכם. חודשים אוגוסט ספטמבר עלולים לבטא רגישות גדולה מהרגיל בבריאותכם, הרגישות הטבעית שלכם חייבת להילקח בחשבון וצריך להקפיד על מנוחה, שינה טובה לשפר את עמידותה של המערכת החיסונית כדי לחלות פחות במחלות זיהומיות ודלקות ולא ליצור שינויי משקל קיצוניים, להימנע מאלכוהול וצריכה יתירה של תרופות לחזק את המערכת החיסונית דרך מזון ויטמינים.

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים.

   טיפ:
זו שנה לא קלה בגין רמת המאמצים והאינטנסיביות. עיקר המאמתים יושקעו בקריירה ובהתפתחות שלכם. עם זאת, פן התקשורת שלכם יהיה במיטבו ויקל עליכם את נושא הקריירה והעבודה במיוחד מחודש מאי ואילך ויהיו לכם הזדמנויות לא מעטות ליצור שותפויות על בסיס רעיוני וליהנות מתוצאות שכן יחסי הציבור והפופולריות שלכם יהיו בסימן עליה ותוכלו להעביר מסרים רעיונות בקלות גדולה יותר . זו שנה מוצלחת ללמוד, להשתלם אך גם ללמד בהצלחה רבה. תרבו לנסוע במיוחד בין יוני לאוגוסט תקופה מוצלחת לקשרים עם חו"ל, למפגשים מחוץ לסביבה של הבית. השנה, תיהנו מניידות ומהזדמנויות למפגשים עם אנשים ממגוון אוכלוסיה שונה מהרגיל. נפטון דווקא בגלל היבטיו המתסכלים יעורר בכם דחיפה לפרוץ ולהתבטא במיוחד אצל כל האמנים שביניכם, המאמץ יהיה גדול אך ההישגים גם.

3 פרקים על נפטון הכוכב השליט של מזל דגים:

פרק א'- בין אידיאליזם לאסקפיזם

פרקב'- אינטואיציה ואמנות

פרק ג'-אסקפיזם

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                             11.2.2016