מזל דגים  הורוסקופ לשנת  2018-2017

ילידי ה- 20.3-20.2
יסוד: מים
שליט בית- ה-12– הבית הלא מודע, האויבים הפנימיים.
קבוצה-משתנה- מיוטבל[mutable]
הפלטה השלטת-+נפטון ויופיטר.

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 2.3-21.2:
בני קבוצה זו מושפעים בעיקר מנפטון, ומסמלים את האישיות הקלאסית של בני מזל דגים – מופנמות רגשית, ביישנות. הם הכי פחות מובנים, כיוון שהחלק הרגשי באישיותם מופנם, ואך מעט ממנו נחשף. חדים, שנונים, אך לעיתים אינם מוערכים די הצורך, והם עלולים לסבול מבעיית דימוי. בעלי כושר אינטואיטיבי ויכולת לחוש את האחרים באופן מיסטי ופסיכולוגי. מלנכוליים, אמנותיים ובעלי יכולת בתחום המוזיקה כתיבה וציור. חייהם מתנהלים באופן איטי, ולעיתים הם צריכים לחכות זמן רב מדי על מנת לקבל את מבוקשם. בדרך כלל משהו בחייהם אפוף עצבות וטראגיות [לדוגמא, אריק שרון, יצחק רבין, קורט קוביין].
פסיכולוגית: בעלי דמיון מפותח, רגישיות יתר ונטייה לדכאונות עם פן התמכרותי לא קל, החל משתיה מופרזת אך גם התמכרויות לכדורים וסמים. יש ברגישותם צורך עז לאסקפיזם מתוך קושי לשאת מציאות לא צודקת או חוסר הגינות של אנשים. בדרך כלל בעלי "עור שקוף" כשחלקם מסגלים הסתגרות מהעולם ובריחה לעולמות הפנימיים, תוך כדי המנעות מחיכוך עם אנשים ומידע העלול לפגוע. זו קבוצה שסובלת מתחושת קיפוח והרגשה שהם לא מובנים. עולמם הפנימי הוא בעל נוכחות עוצמתית בחייהם והם שקועים בבנייתו כשעולם זה משמש להם הגנה וגם נחמה. לעיתים הם נראים מנותקים לגמרי מהסביבה. העולם האומנותי משמש להם קשר מעולה לעולם החיצוני.
מראה חיצוני:
בעלי הליכה כבדה ולעיתים עודף משקל, התנהלות איטית, אך נאים ובעלי מבט המשדר עוצמה.
בריאות: נוטים לאכילה מופרזת ועלולים לסבול מבעיות השמנה ו/או בעיות בכלי הדם, ברגליים ורגישות יתר במערכת הלימפה.
ידועים בעולם: קורט ווייל, ג'ון אירווינג, כריס מרטין, דניאל קרייג, בון ז'ובי, אליזבט טיילור,חוואייר ברדם,אדוארד קנדי, ג'ורג' וושינגטון, , ריקרדו אסקובר, אדוארדו רודריגז,  בדריץ' סמטנה, עבדול עזיז בוטפליקה, אליזבט זאגר, דיוויד גפן, ג'וני קאש, הארי בלפונטה, נינה סימון, רון הווארד, צ'לסי הנדלר, ג'ניפר לאב יואיט, כריסטין דייויס,  סינדי קרופורד, זיפו מרקס, קלסי גרמר, דרו ברימור, סידני פואטייה, קורט קוביין, סטיבן ג'ובס, לו ריד.
ידועים בארץ: אריק שרון, צחי הנגבי, יצחק רבין, צחי גראד,  הילה קורח, סימה ביטון. יהונתן גפן.
קבוצה שנייה
ילידי ה- 11.3-2.3:
קבוצה זו מושפעת  מנפטון ומהירח. הם  אמוציונאליים, נוסטלגיים וקשורים לצד היותר שמרני של מזל דגים. מחוברים לשורשים, והכי פחות נוטים לשינויים. נוטים למצבי רוח, ועלולים להיות פגיעים יתר על המידה. קשורים לבית ולמשפחה. לעיתים נושאים זכרונות קשים במיוחד מהילדות ומעדיפים להתנתק מהזכרון. מעדיפים להישאר במקום אחד ולבצע פחות שינויים. זקוקים לזוגיות, לחום משפחתי ולביטחון רגשי. בעלי נטיות טיפוליות, ומצליחים בעיקר בתחומי הרפואה, בעבודה סוציאלית, הוראה ובאומנות. הם חברותיים, וזקוקים לחברים קבועים ולדיאלוג רגשי ומנטאלי. מגיעים לאט למטרותיהם, ולא יסכנו דבר הקשור בביטחונם הפיננסי וביציבות המשפחה.
פסיכולוגית:זו הקבוצה היותר אדיפאלית. יחסים עם האם הדוקים מאוד או מרוחקים מאוד, הכל תלוי ביכולת הפתיחות שלהם לנהל דיאלוג רגשי עם האם. בדרך כלל יש משא כבד בעיקר מדמות האם[לטוב ולרע]. הרגשות האדיפאליים יושלכו לכיוון בני זוג, ולא יהיה קל למצוא בני זוג המסוגלים לספק רגשית. קשר בזוגיות עלול להיות קשר תלותי עם רגישות גדולה לכל ביקורת ואמירה.
בדרך כלל קבוצה זו נוטה לסבול מחוסר ביטחון רגשי, וזקוקים למילים חמות כדי לחזק את תדמיתם בעיני עצמם. יתקשו להיות מחוייבים בקשר למרות שלעיתים הם זקוקים לכך, אך הקושי שלהם לסמוך על רגשותיהם מרחיק אותם לפעמים ממחויבויות סופיות. הרבה פעמים בולטת הדיכוטומיה של הפן השכלתני -אינטלקטואלי לבין הפן האמוציונאלי ולעיתים הם יחיו בדיסונאנס הזה שנים רבות.
מראה חיצוני:  עורם בהיר ורגיש מאוד, בעלי פנים מעוגלות [לעיתים פני ירח], צריכים לשמור על משקל בגלל נטייה להשמין באיזור הבטן.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בכלי הדם, רגישות בחזה ובריאות, נשים עלולות לסבול מציסטות ומיומות. ונוטים להיות מודאגים בריאותית לעיתים עד היפוכונדיה.
ידועים בעולם: מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, אלכסנדר גרהאם בל, שאקיל אוניל, רוב ריינר, בובי פישר, רופרט מרדוק, לו ריד, מרים מקבה, אנדי גיב, מוריס ראוול, אנטוניו ויואלדי, ג'ולייט בינוש, ג'סיקה בייל, ראול ג'ולייה, שרון סטון, צ'אק נוריס, ת'ורה בירץ'.אלכסנדר וולוגין, אריאנה מנוןשקין, ג'ורג' קנטור, מובי דיק, פיוטר אוספאנסקי,
ידועים מישראל: מוקי, מיכאל מושונוב, אדם ברמן, משה דץ, לידור יוספי, איתי שגב, אייל שכטר, רוני דואני, אורי גוטליב, תמיר חיטמן,  ירדן בר כוכבא, קרן פלס. אסתי גינצבורג, מיכל אמדורסקי.
קבוצה שלישית
ילידי  ה- 21.3-12.3
הם מושפעים מנפטון ופלוטו [שליט עקרב]. אלה החזקים והדומיננטיים בין בני מזל הדגים. בעלי תשוקת חיים ויצר הישרדות גבוהים, ועוצמות רגשיות. דרמטיים, כריזמטיים, נוטים להיות קיצוניים בדיעותיהם ונלחמים בעוז למען מטרות. נוטים למערכות יחסים סוערות, ולחלק מהם יש אף מספר מערכות נישואים. רבים מהם עוסקים בתחום הפסיכולוגי-טיפולי, המיסטי והאומנותי. אנשים נוטים להיות קיצוניים בהתייחסות אליהם – או שאוהבים או ששונאים אותם. חייהם סוערים מלאי הרפתקאות ועתירי מצבים קיצוניים. הם נוטים להיות פוליטיים ודעתניים.
פסיכולוגית:נוטים לחדור לעומקים רגשיים ולבטא אמוציונאליות יתר. הם עוברים טראומות רגשיות רבות. ילדותם עתירת אירועים מסובכים המותירים צלקות. בעלי יכולת לחדור לעומק,  אך לעיתים לסבך את חייהם בהרפתקאות מיותרות עם אנשים בעייתיים ואף חולים  ובעלי הפרעות קשות. הם נוטים לחפש ריגושים ולסמוך יתר על המידה על עצמם, כי יוכלו להתגבר בקלות על כל אירוע. אך לעיתים נסיונם הרב עוזר לסביבתם יותר מאשר לעצמם. הם נוטים לעזור לסביבה ולטפל בה ולשכוח את בעיותיהם. הזדהותם עם הסובלים הופכת  אותם למקור כח אך הם נשארים מותשים ובתחושת בדידות. כשהם מחליטים להשיג דבר מה, שום דבר לא יעמוד בדרכם, הם יהיו נחושים ואובססיביים באופן קיצוני. עיקשותם הרבה מעמידה סביבם חומות שלאחרים קשה לחדור מבעד מעטה זה. למעשה, אנשים לא מצליחים לעמוד על טיבם האמיתי. קבוצה זו משדרת עוצמות והם נוטים להסתיר חולשות ולעיתים לטעת בסביבה הרגשה שהכל בסדר.  הם נוטים להיות בודדים מבחירה.
מראה חיצוני: בולטים ודומיננטיים, בעלי מבט עז, נאים ובעלי נוכחות כריזמטית.
בריאותית:  חסונים, אך בריאותם עלולה להיפגע מחייהם הקיצוניים. עלולים לסבול ממחלות דם ובעיות גיניקולוגיות ולהיקלע למצבים מסכני חיים כתוצאה מתאונות או ניתוחים.
ידועים בעולם: אלברט איינשטיין, ברנרדו ברטולוצ'י, ג'רי לואיס, קורט ראסל, רוב לאו, ספייק לי, גלן קלוז, הולי האנטר, ברוס ויליס, נט קינג קול, ניל סדקה,  רוזה בונאר, ג'יימס מדיסון, בילי קריסטל, מייקל קיין,  אווה לנגוריה, קלן לוץ, מוניקה קרוז, פטריק דאפי,אירנה קארה, קווין לטיפה, ארין גרין, ויליאם הארט,
ידועים בארץ: רוית אסף, קורין אלאל, אפרת בוימלד, גיל חובב, נטע גרטי, יעל פוליאקוב, ג'וליאנו מאר, ליאור דיין, קובי מחט,

Poseidon_h

פוסידון היה בנם של הטיטאניםקרונוס וריה, ואחיהם של, זאוס, הרה, האדס, הסטיה, ודמטר. עם היוולדו, אביו בלע אותו שלם אל תוך בטנו, כמו את שאר ילדיו וילדותיו (למעט זאוס) בשל חששו מהנבואה שאחד מילדיו ידיח אותו ויתפוס את מקומו כבכיר האלים. על אף תוכניתו של קרונוס, הנבואה הוגשמה בסופו של דבר על ידי זאוס, שהכריח את אביו להקיא את אחיו ואחיותיו.

זאוס, יחד עם אחיו ואחיותיו המשוחררים, יצא למלחמה כנגד אביו ושאר הטיטאנים. בסופו של דבר, הוכרע קרונוס, הורד מכיסאו ונכלא, והשלטון בעולם ובסדרי היקום עבר לידי האלים הצעירים, הם האלים האולימפיים. אולם, בתחילה התעוררו מחלוקות בין שלושת האחים בשאלת חלוקת השלטון: פוסידון והאדס לא הסכימו שזאוס יהיה השליט היחיד, כיוון שהם אחיו הבכירים, שנלחמו לצידו נגד הטיטאנים. על פי עצתו של הטיטאן החכם פרומתאוס חולק השלטון בעולם בין שלושת האחים: זאוס קיבל את השמים והארץ, האדס קיבל את העולם התחתון ונעשה אל השאול, ולפוסידון ניתנה השליטה בימים ובאוקיינוסים. . לאחר שפוסידון ואפולו המרו את פיו של זאוס, הוא שלח אותם לשרת את לאומדון, מלך טרויה. לאומדון הורה לשני האלים לבנות חומות עצומות סביב העיר, והבטיח לגמול להם בעין טובה. אולם, לכשנשלמה המלאכה, סירב המלך למלא את הבטחתו ולא תגמל את שני עובדיו בני האלמוות בשכר כלשהו. פוסידון ואפולו הזועמים החליטו לנקום בו: פוסידון שלח מפלצת ים שהטילה את חתתה על יושבי העיר ועל הבאים בשעריה (מאוחר יותר מפלצת זו הושמדה על ידי הרקולס), ואפולו שלח מגפת דבר על העיר.

 

הורוסקופ לשנת  2018-2017

כללי:

השנה יום הולדתכם מקדים ל:18.2 בשעה 14.20. השמש עוברת למזל דגים ומיד תרגישו יציאה מתחושת חולשה ארוכה שליוותה אתכם בחודש האחרון. אמנם מרקורי עדיין "מזדנב "אחרי השמש והוא במזל דלי מה שיעורר מספר סימני שאלה בנושאי העבודה ואולי התלבטויות בקשר לנסיעה או התחלה של מיזם חדש או שאריות של התקררות שסבלתם ממנה החודש. אך כבר ב: 25.2 בלילה מרקורי יגיע למזל דגים ויוצר היבטים מטיבים בנושאי העבודה עד ה: 9.3. . הבעיה המרכזית שצפויה בשבוע הראשון של יום הולדתכם זהו ליקוי חמה טבעתי שיתרחש  במזל דגים ב:26.2 ויגיע לשיאו בשעה 16: וישפיע באופן מדויק על ילידי 1.3-23.2 הבשורה הטובה שאירוע הליקוי יתרחש בחלק הדרומי של כדור הארץ וישפיע על אלה שגרים באזורים ההם באופן דומיננטי יותר והבשורה הפחות טובה שהשפעתו השלילית בכל זאת תגרום לחלקיכם בלבול בגלל צמידות הליקוי לכוכב נפטון ויעורר חששות מפני העתיד,  אך גם תהיינה השפעות רגשיות במערכות יחסים עם לבטים לא מעטים לגבי עתיד הקשר.[על הליקוי תכתב כתבה נפרדת בימים הקרובים ומומלץ לקרוא עליה כדי להבין את ההשלכות הפוטנציאליות]  

במקביל כוכבים מאדים ונוס ממוקמים כרגע במזל טלה הלוא הוא בבית הכספים שלכם מחד גורם לעלייה בהוצאות החריגות אך כוכב ונוס ייצור הזדמנויות להכנסות חדשות . נפטון כוכבכם האישי והמשפיע העיקרי שלכם ממוקם במזל דגים[לעוד שנים רבות]  והוא המשפיע העיקרי על מצבכם במהלך השנים הקרובות.  אוראנוס בטלה במעלותיו האחרונות משפיע על ילידי סוף מזל דגים בנושאים פיננסיים כלכליים השנה יחסיו המטיבים עם שבתאי מייצב את מצבכם הכלכלי. כירון שוהה במזל דגים ומשפיע בעיקר על ילידי חמשת הימים האחרונים של בני מזל דגים [כבר בתחילת 2018 הוא עובר למזל טלה] כירון במזל דגים בהשפעתו גורם להתבוננות עמוקה יותר בנושאים נפשיים והשפעתם על בריאותכם הפיזית/נפשית ומטיב עם אלה שעושים עבודה פנימית עמוקה. פלוטו במזל גדי מטיב עם בני מזל דגים כשהוא שוהה בבית הקשור בתדמיתכם החברתית ומעמדכם כבני אדם בעולם שסביבכם כשהוא ממשיך לחזק אתכם ומעת לעת פחות אנשים יכולים להתעלם מנוכחותכם המשפיעה.

 

Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

 

 

אהבה ויחסים

נפטון שליט נושא האהבה והמאוהבות יישאר עוד שנים רבות במזל דגים. נפטון הוא הכוכב שמעניק לנושא ההתאהבות והמשיכה היבט של עומק רגשי יותר אך גם פן של רוחניות כמו חיפוש פתרונות לבעיות נפשיות דרך כניסה עמוקה יותר להבנה הפנימית כמו חלומות,  דימויים מודרכים, תהליכים פסיכולוגיים הבנת התשוקות נסתרות וכמיהה להגשמה עצמית.  מאידך נפטון בהיבטים בעייתיים במפות הלידה עלול להשפיע על כמיהה קבועה לאסקפיזם אם זה דרך סמים/מזון/תרופות ואף מחלות. אין ספק שהוא כוכב מהסבוכים ומהמאתגרים שיש היות והוא שליטו של  בית התת מודע[הבית 12]  שהוא למעשה הבית האמיתי של בני מזל דגים. נפטון שולט על מקור ההשראה, המוזה באמנות והיכולת להעצמה פנימית כדי לעלות מדרגה נפשית ורוחנית בחיים. נפטון ישהה עוד שנים רבות במזל דגים ובשילובים מסוימים הוא יעניק כוח דחיפה לעלות מעלה ובשילובי כוכבים אחרים הוא יגרום לכם לרצות לרפא את המורסות. רגש האהבה העמוק שניזון מהשראת נפטון הוא מרפא פצעים לאנשים רבים ומשכיח את המצוקות. אהבה הוא נושא נפלא לעסוק בו[במיוחד כי אהבה מתחברת בתודעה שלנו כהבטחה לאושר]  המאוהבות מעניקה תחושת אופוריה אותה הבלוטה הנשלטת על ידי נפטון מספקת  ואין כמו רגעים של התעלות, תחושת תקווה, אושר ואופוריה שהגם אם היא רגעית. נפטון משפיע גם על האמונה ועל התפילה שמעניקה תחושה עוטפת ומתוקה לעוסקים בדת.  

 לפנויים במיוחד מחודש אוקטובר עם מעברו של כוכב יופיטר [צדק] למזל עקרב והיבטיו המטיבים עם נפטון הוא עשוי להרחיב את נושא המפגשים והאהבות במהלך של שנה מוצלחת לפחות עד ספטמבר 2018. אך כבר בימים הראשונים של מרץ 2017 תהיינה הזדמנויות של היכרויות מוצלחות בין ה: 9-3.3. חזרתו של כוכב ונוס למזל דגים בחודש אפריל 2017 תטיב עם בני המזל בהיכרויות אך התיישרותו מה: 16.4.17 תטיב עם מערכות יחסים שנפגעו מנסיגת כוכב ונוס. אך גם היכרויות חדשות לפנויים ילידי ה: 20-15.3. ימים מוצלחים להתאהב צפויים בין ה: 5-1.5.17. ובין הימים ה: 29-24.5.2017 מעברו של כוכב מרס ב:6.6 למזל סרטן לבית האהבות של בני מזל דגים מבטיח הזדמנויות רבות להיכרויות עבור פנויים וביחסים קיימים אף הרחבת משפחה ועיסוק מהנה ודינמי עם ילדים במיוחד בימים 27-16.6.2017. מעברו של מרקורי ב:21.6.17 למזל סרטן לבית האהבות שלכם מבטיח תקופה חשובה לטיפול בפן התקשורתי ובהיכרויות של בני זוג מעניינים עד ה:28.6.17. מעברה של השמש לבית האהבות מסמל תקופת שיא מה.:22.6 כשהאנרגיות ליצירת קשרים תהיה חזקה ובשילוב של מאדים ומרקורי מטיב במיוחד עם הרחבת המשפחה, טיולים ואירועים משמחים של ילדים/נכדים עד ה:10.7. לפנויים, מעברה של השמש לבית הזוגיות שלכם ב: 23.8.2017 ונוכחותה שם עד ה: 21.9 תטיב עם היכרויות והזדמנויות ליצירת יחסי אהבה ותהליך עמוק יותר לבניית יחסים גם כשוונוס יעבור למזל בתולה ב:20.9 ומבשר  אנרגיה הרמונית בקשר קיים ולפנויים הזדמנויות מוצלחות להיכרויות טובות עד ה:  14.10.2017 כשיופיטר מגיע למזל עקרב וישתתף בתוך שמחת ההיבטים האלה. נובמבר יהיה חודש מהמוצלחים בענייני אהבה לבני מזל דגים ולאלה המבקשים לממש קשרים, לנישואין לחיים משותפים והרחבת המשפחה – מעבר כוכב ונוס למזל עקרב ומפגשו עם יופיטר יצור יחסים נעימים והרמוניים לכל מה שקשור בקשרי אהבה בין ה: 23-12.11.2017.

2018   – מעבר כוכב ונוס ב:11.2.2018 למזל דגים מבשר את תחילתה הטובה והנעימה רגשית של בני המזל  וכבר בסוף פברואר תהיה הזדמנות לפנויים להתחדש בקשר אהבה וביחסים קיימים לעלות מדרגה ששיאה בין ה:6-1.3.2018

ימים בעייתיים ותקופות משבר רגשי: יחסים בלתי יציבים עלולים להגיע למבוי סתום ובמיוחד לחוסר אמון תחושת בגידה או שקרים העלולים להסתבר ביחסים בין ה: 30.4 ועד ה: 12.5.2017.  ימים בעיתיים בקשר וביחסים  צפויים  בימים בין ה: 6-1.6.17. תקופה של קשיים ביחסים בלתי יציבים ונפיצים העלולים להגיע לפרדה באבחה חדה  בין ה: 19.7-7.7.17. מעברו של מרקורי למזל בתולה [שליט בית הזוגיות שלכם]  לבית הזוגיות שלכם הוא בבחינת צורך לעסוק בנושאים תקשורתיים בזוגיות הקיימת או בחירת בני זוג עניינו בתקשורת רב . עם זאת נסיגתו של מרקורי ב: 13.8.2017 עד תחילת ספטמבר עלול לסמל בזוגיות שאינה יציבה עליית מדרגה בתקלות תקשורתיות זוגיות, נטייה למריבות ויכוחים ואף ביטולי נישואים/אירוסין והסכמים בזוגיות. סוף ינואר ובשבוע הראשון של פברואר  2018  היבטים עלולים להקשות על מערכות יחסים במיוחד בלתי יציבות ולהגיע לתובנות של צורך בסיום הקשר.

RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

עבודה וקריירה

שנת 2018-2017 תהיה טובה לבני מזל דגים. פלוטו במזל גדי מטיב עם הזדמנויות ליצירת התחלות ומעמדכם הולך ומתחזק בשנים האחרונות. שבתאי עד  ה:20.12.17 שוהה בבית הקריירה ודואג לעיצוב מעמדכם במסגרת הקיימת. שבתאי אף פעם לא עושה הנחות ולא תרגישו לרגע במהלך השנה הקרובה שמשהו קורה מהר או בקלות,  אלא נהפוך הוא,  יהיו ימים ושבועות רבים שתרגישו שאתם משקיעים מאמץ גדול בעבודתכם כדי להגיע לתוצאות וזמן רב יותר כדי לקבל פידבק. מאידך,  מעברו של כוכב צדק למזל עקרב מאוקטובר 2017 עד אוקטובר 2018 יטיב עם כל הנושאים הקשורים בבניית אופקים חדשים, קשרי עבודה עם חו"ל, אקדמיה, לימודים והזדמנויות להרחיב את ספקטרום העשייה שלכם.  אצל רבים זה יתקשר כבנייה של לימודי תואר מוצלחים שיקנו לכם עליית מדרגה ואצל אחרים,  פרסום העשייה שלכם, הוצאה לאור של ספר,  או הזדמנות להגיע למקומות חדשים דרך עשייתכם. נפטון במזלכם במיקומו החזק ביותר מחדד את החלומות שלכם ואת העיסוק בהשגת החזון/חלום ושאיפה.   מעברו של שבתאי למזל גדי בדצמבר 2017 יטיב אתכם למשך שלוש שנים [זמן שהותו במזל זה] ויבסס את מעמדכם ואת המוניטין שרכשתם עד אז. מרקורי במרץ  2017 מטיב עם הזדמנויות להתחלות עבודה, לימודים עד ה:8.3. לעומת זאת היו זהירים בהחלטותיכם בימים בין ה: 12-8.3 ותעדיפו לא ליטול סיכונים ולעשות בחירה שמרנית למרות תחושת אכזבה. מעברו של מאדים מה:10.3.17 לבית התקשורתי שלכם יטיב עם תנודתיות, תקשורתיות באופן מוצלח עד ה:10.4. נסיגת מרקורי במזל שור מה:9.4.17 עלולה לעכב נושאים עד תחילת מאי 2017. אך חודש מאי יהיה מוצלח ויציב בעבודתכם או בפרויקט בעל חשיבות בימים בין ה: 13-4.5.17. מה:17.5 התקשורת שלכם תהיה במיטבה ותיהנו מנסיעות והזדמנויות לחוזים ושיתופי פעולה עד ה: 3.6.17 , מעברו של מרקורי לבית העבודה שלכם ביולי 2017 יטיב עם התחלות של מיזמים פרויקט ואולי תפקיד חדש במיוחד בין ה: 25.7-15.7.2017. מעברו של מאדים לבית העבודה שלכם מה: 20.7 עד תחילת ספטמבר  2017 יהיה חשוב לעריכת השינויים הדרושים לכם ותיהנו מהצלחה עם השלכה פיננסית. מעבר ו של מרקורי בנובמבר 2017 לבית הקריירה ייצור כמיהות להתחלות חדשות של פרויקטים אך כבר מתחילת דצמבר 2017 נסיגת מרקורי שם תבטא את הקשיים הפוטנציאליים ותעכב אתכם מבחינה טכנית למרות שתיהנו בדצמבר מעליית מדרגה במעמדכם ורמת ההכנסה שתעלה .

ינואר 2018 מתחיל עבורכם טוב. אתם מסתערים על התחלות חדשות קשרים עם חו"ל עולים כיתה נושאים המתקשרים למעמדכם מתחזק ותיהנו משינויים חשובים אך גם חווייתיים במיוחד .אלה מכם הלומדים מלמדים ועובדים עם חו"ל כותבי ספרים והוצאה לאור צפויים שינויים לטובה כשמאדים יעבור לבית הקריירה במהלך פברואר 2018 וישפיע ללטובה כלכלית ומעמדית עד ה:19.3.2018 .

קונסטלצית מזל דגים בשמים.

כסף וכלכלה:

שנת 2018-2017 תהיה טובה למרות עלייה בהוצאות כבר מתחילת השנה אתם צפויים ליהנות מקבלת כספים מפתיעים וטובים בגלל אפיוני כוכב אוראנוס השוהה עדיין בבית הכספים ולמרות טבעו הבלתי יציב  היבטיו הטובים עם שבתאי השוהה בבית הקריירה יהיו יציבים רוב הזמן עד דצמבר 2017. מעברו של כוכב צדק למזל עקרב מחודש אוקטובר 2017 לאוקטובר 2018 יגרום לעלייה בהזדמנויות חדשות להרוויח כסף אם הינכם עוסקים בהוראה,הדרכה, פרסום, כתיבה יצירתית, ספרי לימוד,  או תרגום  עשייתכם למדיה. תרבו לנסוע מסוף 2017 עד סוף 2018 בעקבות עבודה או פרויקטים מעניינים שידרשו מכם לשווק אותם, להתרחב ולצמוח. חודשים של עלייה בהוצאות צפויים עד תחילת מרץ כשמאדים שוהה בבית הכספים שלכם וגורם להוצאות חריגות במיוחד בימים בין ה: 10-1.3.17, לעומת זאת הכנסותיכם יעלו באופן יציב בין ה: 17-8.4.17, והתייצבותו של ונוס לאחר נסיגתו בתחילת מאי בבית הכספים הוא יטיב עם עלייה בהכנסות עם התייצבותו של כוכב ונוס בבית הכספים עם זאת בשבוע שבין ה:20.5 לתחילת יוני שוב צפויות הוצאות מלחיצות. הכנסותיכם יגדלו באמצע יוני והשבוע הראשון של יולי יהיה בעל אופי תובעני בהוצאות אולי מדובר ברכישה גדולה או נסיעה לחו"ל. כמו כן הוצאה גדולה שצפויה בין ה: 20-13.7. עלייה בהכנסות בשבוע שבין ה: 3.9-15.8, והכסות משמעותיות 20.9-13.9.17, בין ה:27-21.11  והוצאות חריגות בין ה: 9-4.12.17. הזדמנויות כספיות חדשות בין ה: 11-3.1.2018,  וכסף מפתיע שיגיע בין ה: 14-1.2.2018, מקור הכנסה חדש ומוצלח צפוי באזור יום הולדתכם בין ה: 13-5.3.2018.

 

266px-Fomalhaut_schijf_zichtbaar_licht

פומלהוט אַל-חוּת" (فم الحوت-] כוכב השבת Fum al Hut -לוע הדג או לוע הלוויתן.- פומלהוט אחד מכוכבי השבת המעניינים שיש בגלגל המזלות ממוקם בתחילת מזל דגים והופך את בני המזל ליצירתיים במיוחד.

בריאות:

.מזל דגים שייך לקבוצת אנשי המזלות המשתנים– הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
קבוצת מזלות המשתנים – מושפעת מבלוטות הלימפה ויש להם נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באיזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה.  ממזל בתולה – ייצור הגלוקוזה יהיה בעייתי, הרבה סוכרתיים יש בקרוס זה, ונטייה למחלות פתאומיות אך גם החלמה מהירה. מתאומים- בעיות נשימה, ברונכיט וריאה. מקשת- דלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים, ממזל דגים בעיות בבלוטות הלימפה ונטייה למערכת חיסונית ירודה.  קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, הם כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות. זה הקרוס הכי גמיש לעומת זאת  ולכן דיאטה עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך הם רוצים תוצאות מהירות מדי.

בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, תלמוס[הטלמוס מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי.  הטלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונאליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים המתחוללים במעברי גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים העלולים להתבטא באנמיה .

השנה בין 2018-2017  יופיטר הכוכב המשני ששולטת במזל דגים עדיין בבית 8 עד חודש אוקטובר ומשפיע על נושאים הורמונאליים, ירידה העלולה להיות לעיתים דרמטית בהורמונים מסוימים במיוחד לנשים שעוברות את גיל המעבר או מסיימות תקופת פוריות אך גם לנשים לאחר הריון ייתכנו ערכים קיצוניים יותר. מעבר לכך נושאים גניקולוגיים דורשים תשומת לב וגם בלוטת התריס עלולה להיות בפעילות יתר או חסרה. באוקטובר יופיטר עובר למזל עקרב ויקרין היבטים טובים יותר עד קיץ 2018. כמו כן בדצמבר שבתאי ישחרר את בית הקריירה הקשור בגב שלכם אולי אובדן סידן ועד חוסר גמישת בגלל נטל גדול מדי של עבודה וחסר של עיסוקים ספורטיביים מפצים. אוראנוס עדיים בבית 2 במזל טלה וגורם למאבק קבוע עם הכמיהה למזון טעים ולאכילה יתירה עתירת פחמימות לצורך לשמור על איזונים בכלי הדם מפני עלייה של  כולסטרול/לחץ דם או סוכרת.  פעילות פיזית עושה לכם טוב הבעיה שחוזרת אצלכם זו חוסר עקביות בנושא ואולי מסגרת תטיב אתכם.

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים.

   טיפ:

עד אוקטובר 2017 כוכב צדק [שליטו המשני של המזל שלכם] ישהה בבית [8] הקשור בכספים עתידיים ויהיו לכם עדיין לחצים בנושא.  אמנם מצבכם השתפר השנה ובעיקר נרגע יחסית .  אך עדיין תצטרכו ליישר קו עם הכנסותיכם וללמוד לחסוך ולהגדיל את ההזדמנויות להשקעה שייתכנו במהלך השנה כמו חודש ספטמבר 2017. ועם מעברו של יופיטר למזל עקרב לבית הנסיעות לחו"ל שלכם ב:10.10.17 תיהנו משנה עם מספר הזדמנויות גבוה לנסיעה לחו"ל שחלקן עשויות להתקשר להרחבת עבודתכם, או אופציות לצמיחה, פרסום ספר, אתר או עיסוק נרחב דרך המדיה . בינתיים עד הקיץ  בין מאי ליולי 2017 יהיה לכם עיסוק נרחב בנושאי הבית שיפוץ ארגון מחדש ואולי אירוח מהנה של אנשים. בין יוני לאוגוסט נושאים  הקשורים בילדים ושמחות שלהם ולאמנים תקופה יצירתית במיוחד אולי חשיפה ליצירות ו/או הכרה בנושא. עיסוק נרחב בענייני לימודים הצלחות במבחנים או קבלת תואר כבר בין אוקטובר-נובמבר 2017 . מעברו של שבתאי למזל גדי החל מדצמבר 2017 ולמשך 3 שנים  מסמל עבורכם תקופה מיוחדת של נינוחות במעמדכם והתפנות לעסוק בנושאים חברתיים/ציבוריים באופן ממוקד יותר.

 

 

 
3 פרקים על כוכב נפטון הכוכב השליט של מזל דגים:

פרק א'- בין אידיאליזם לאסקפיזם

פרקב'- אינטואיציה ואמנות

פרק ג'-אסקפיזם

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                             11.2.2017