הורוסקופ היגיאה אלת הבריאות והיכן היגיאה במפה שלכם?

ה י ג י א ה אלת הבריאות, היגיינה, רפואה מונעת, הילינג, רפואה אלטרנטיבית, ניקיון , טיהור, אג'נדה של טיפול הוליסטי, דיאטה בריאותית.  

הסמל שלה מורכב מנפטון ומרקורי[בתים 12,6] והנחש כסמל הרפואה כרוך תמיד סביב כל הדמויות שעסקו ברפואה בולט סביב הפסלים שפסלו וציירו לכבודה בהיסטוריה. 

היגיאה-  היא אלת הבריאות במיתולוגיה היוונית ובמיתולוגיה הרומית, בתו של אסקלפיוס, אל הרפואה. הנחש כסמל הרפואה כרוך בהירגליף שלה.

מופיע גם בגרסת כוכב עם נחש מתחתיו.

10 Hygiea

במיתולוגיה היוונית ובמיתולוגיה הרומית היגיאה הייתה אלת הבריאות וכל מה שבין בריאות לניקיון.  היה לה תפקיד חשוב במסורות שנבנו סביב דמותו של אביה, אסקלפיוס. בדרך כלל נלווה להיגיאה אחיה, טלספורוס.

משמה של היגיאה ומתפקידה נגזר המושג "היגיינה". היגיאה היא בת למשפחת רופאים. אביה Asclepius למד רפואה  תלמידו של הקנטאור כירון ועסק בריפוי כל חייו. היא ואחיה טיפלו בעבודת צוות בחולים.  מלוחות התודה שהוקדשו לאסקלפיוס ניתן ללמוד כי עיקר ריפוים של החולים היה בדרך של לינה במקדשים שיוחדו לו. שם הייתה דרך הריפוי מתגלה כביכול בחלום. התנאים הטבעיים במקדשים, כדוגמת אור השמש, האוויר הצח והטבילה במים היטיבו עם החולים. גם כוח האמונה סייע בריפוי. ייתכן שכוהני אסקלפיוס השתמשו בתרופות, ואולי אף ביצעו ניתוחים.

אסקלפיוס-  היה אל הרפואה של היוונים והרומים. על פי המיתולוגיה, בזכות יכולת הרפואה האלוהית שלו הקים אסקלפיוס את המתים לתחייה ובכך צמצם את הפער בין בני האדם לבין האלים.

 

אסקלפיוס אביה של היגיאה –  על פי המיתולוגיה, בני אסקלפיוס היו רופאים ונקראו "האסקלפיאידים שעם אחת מהן נמנה היפוקרטס הרופא. אסקלפיוס ריפא חולים וחילץ אנשים מציפורני המוות, עד שהגדיש את הסאה כשהקים אנשים לתחייה, ובכך צמצם את הפער בין בני האדם לבין האלים, ואיים בכך על עליונותם. על כך העניש אותו זאוס ומחץ אותו למוות בברקים שלו. מאוחר יותר  נאלץ  זאוס להכיר בסגולותיו של אסקלפיוס, והפך אותו מבן תמותה לאל. אסקלפיוס שב מהמתים ונעשה לפטרון הרופאים בכל העולם, והקים בית חולים בעיר אפידואורוס. במקום זה הוקמה הגילדה של אסקולפדיאה, גילדת הרופאים העתיקה בעולם

היפוקרטס והשבועה שלו: 


שבועת היפוקראטס המקורית מתחילה במשפט : "אני נשבע בשם אפולו המרפא, בשם אסקלפיוס, היגיאה ופנקיאה  וכל האלים והאלות עדי, כי אקיים את השבועה הזאת דלהלן כמיטב שיפוטי ויכולתי…"

 

אסקלפיוס נשא אישה והוליד שני בנים, מאכאון ופודאליריוס , אותם לימד בעצמו את רזי הרפואה מאכאון ומנלאוס. שני הבנים השתתפו במלחמת טרויה, בצד היוונים, ומוזכרים ב"איליאדה" להומרוס בתוארם כבנים ל"רופא נטול הפגמים" . מאכאון ריפא את מנלאוס, בעלה של הלנה היפה, אשר בעטיה פרצה המלחמה בין יוון לטרויה. בעת שטיפל במנלאוס, נפצע מאכאון עצמו מחץ שנורה מחומות טרויה על ידי פאריס עצמו, אותו פאריס שחטף את הלנה. נסטור, זקן הלוחמים אמנם טיפל בו אך בהמשך המלחמה, נהרג מאכאון ונסטור קבר אותו , לאחר המלחמה בעירו, שם הוקם לכבודו מקדש אשר יוחסו לו סגולות רפוי. אחיו , פודאליריוס שימש גם הוא כרופא ומנתח במלחמה ושרד אותה.

ופה אנחנו מגיעים להיגיאה :

לאסקלפיוס היו גם שתי בנות, אחיות לשני הרופאים. האחת , היגיאה ,אשר שמה נקשר לבריאות, רפוי וניקיון. מכאן בא המושג היגיינה. דמותה של היגיאה פופולארית מאד באמנות והיא , כסמל לניקיון ובריאות , זכתה לפסלים רבים שהוצבו במקומות שונים במשך השנים. פסלה הראשון הוצב באפידאורוס, שם הקים אביה את בית החולים הראשון, והמקום המפורסם ביותר בו ניתן לראות את פיסלה הוא רומא, ב"מזרקת המשאלות" הידועה. הבת השנייה נקראה פנקיאה, ופירוש שמה היה "רפואת הכול" ביוונית, ומכאן האמונה שהייתה מסוגלת לרפא גם היא, כול חולי. עם השנים הפך שמה מילה נרדפת לרפואת פלא, בדרך כלל במובן ספקני ושלילי.

הנחש במיתולוגיה איך הפך לסמל הרפואה? 

האגדה המפורסמת ביותר על אסקלפיוס מתארת את החייאתו של גאלקוס, בנו של מינוס, מלך כרתים, שהוכה למוות בברק על ידי זאוס. חרף ניסיונותיו לא הצליח אסקלפיוס לרפאו, ובייאושו נעל מינוס את שניהם בחדר . נחש הזדחל מתחת לדלת ואסקלפיוס הרגו. נחש נוסף הגיע  עם עלה, בעזרתו הצליח אסקלפיוס לרפא את בנו של מינוס. מאז אותו מקרה נקשר הנחש בשמו של אסקלפיוס ובמקדשים שנבנו לכבודו זחלו בצורה חופשית נחשים לא ארסיים, ליקקו את פצעיהם של החולים והחישו את החלמתם.

 

היגיאה עם הנחש כרוך סביב גופה. מהציורים המפורסמים יותר, צייר גוסטב קלימט. שסימלה עבורו אישה מטפלת עם עוצמה, מרפאת עם רגישויות אך גם עם כוחות מיסתוריים.

 

 

 

היגיאה הוא כוכב  הלכת הננסי.  היגיאה נמצא בקבוצה של בין 4 האסטרואידים הגדולים ביותר ומתנדנד כמו השאר בתואר כוכב לכת ננסי.

היגיאה בין האסטרואידים – חגורת האסטרואידים ממוקמת בין מאדים לצדק.

 

היגיאה האסטרואיד התגלה ב: 12.4.1849 בשעה 22.00 מעל נפולי באיטליה.  

 ע"י אסטרונום איטלקי Annibale de Gasparis בן מזל עקרב היה בן של רופא. היגיאה הייתה תגליתו הראשונה 

שאחריה גילה עוד 9 אסטרואידים. אחד החשובים מלבד היגיאה הוא פסיכה.

להיגיאה לוקח 5 וחצי שנים להקיף את השמש והיא במהלך אחורי.

היגיאה אלת הבריאות התגלתה, תחת מפה קרדינלית אופק טלה עם שבתאי באופק צמוד למרקורי [בריאות, רפואה] מול היגיאה במאזניים בבית 7 יתבסס על הסבר והנגשת מידע לחולים והגדלת המודעות. במפה,  6 פלנטות קרדינליות – מפת הגילוי מסמלת אירוע של גילוי משמעותי -שמש צמודה לאורנוס בטלה בבית הראשון. ראש דרקון בבית 6 במזל בתולה- נושאי בריאות, היגיינה. כירון בבית 8 עקרב- ניתוחים, טיפולים. מרס צמוד לנפטון בבית 12- תחלואה, הידבקויות והתמכרויות.   

היגיאה מייצגת במפה את הבריאות, ההיגיינה, מסורת הרפואה הטבעית, רופאים מטפלים, הילרים, מחלות, רעלים, פחדים מרעלים, פחדים מתוצאות הטיפולים, היפוכונדריה, פחדים מבדיקות , ניתוחים, חיסונים, התמכרויות לתרופות, דיאטות. 

מי את היגיאה? היגיאה מסתדרת טוב עם הרגלי אוכל טובים, מזון טבעי, פעילות פיזית מסודרת, מודעות גופנית ועיסוק ברפואה מונעת וטיפול בהרגלים בעייתיים המחוללים מחלה או מעודדים מחלות. מיקומה הרמוני יותר במזל בתולה ובית 6.  היגיאה מפותחת תהיה זו שמפעילה מערכת התראה טובה לתחלואים ומייצרת בגוף התנגדות למזון רעיל, חומצתי מדי, העלול להפר איזונים גופניים. עוזרת להתייחס לרפואה מונעת כמו בדיקות דם, חיסונים, צילומים, בדיקות שתן וכ"ו כל מה שקשור לרפואה מונעת או מתחבר לשמירה על הגוף כמו בדיקת חניכיים, שיניים,  ראייה. היא תגרום לטיפוח כל מה שקשור בהיגיינה, רחצה ושמירה על הגוף מפני יובש טמפרטורה נוחה ותרחיק כל לכלוך.  היגיאה  מפותחת תגרןם להתייחסות של זיהוי מחלות בזמן והיא משתתפת משמעותית במערכת ההתראה הגופנית ולכן שייכת למערכת החיסונית ובעצם היא מרכיב חשוב במיוחד.

מבדיקות שבדקתי אצל מטפלים/רופאים/אחים/אחיות/ מסתבר שהיגיאה נמצאת במיקום מרכזי אצל כל אלה שעובדים ברפואת שיניים, מדעי ההיגיינה, טיפולים אלטרנטיביים, דיאגנוזה בכלים אלטרנטיביים טבעיים כמו כף הרגל, כף היד, אירידיאולוגיה, פעילות ספורטיבית לצרכי איזון הגוף, מטיבה עם אלה העוסקים בהילינג, העוסקים בטיפול בנשימה, מדיטציה, יוגה ופעילות גופנית מרפאה קבועה.  העיסוק המונע מתחלואה קשור למודעות גבוהה לגבי מצוקת הגוף. הצורך לתחזק באופן קבוע את הגוף כמו כל "מכונה" שנזקקת לתמיכה ותחזוקה קבועה,  תמיד יתקשר באופן טבעי למזל בתולה ולבית 6 או ליחסי ומלין בין האופק לבית 6. אך התחומים האלטרנטיביים יתקשרו באופן טבעי למזל דלי ולאורנוס דומיננטי. ולפעמים למרקורי בתאומים/בתולה ובדלי יטיבו עם טיפול אלטרנטיבי ועם היגיאה במקום דומיננטי במפה.  רפואה מנתחת ופסיכיטריה קשורות לפלוטו ולכוכבים בעקרב,  לבית 8 עקרבי.  רפואת דיאגנוזה תהיה דומיננטית במפות עם ריבוי כוכבים בבתולה והיגיאה במיקום מרכזי. רפואה מונעת חזקה צפויה להימצא במזלות מאורגנים מסודרים המסוגלים להקפיד על הפרטים ולנהל שגרה מסודרת ואלה אנשים עם בית 6 מפותח ודומיננטי. מרקורי יכול להיות מבורך בדיאגנוזה במיוחד עם היבטים חדים עם הכוכבים פלוטו מרקורי ויופיטר,  אבל עם היבטים בעייתיים עם שבתאי ואורנוס,  הוא יכול לראות את הבעיה מצוין אצל אחרים אך עלול להתגלות כ: 'הסנדלר שהולך יחף' ומתקשה לשמור על סדר חייו ועל שמירה רוטינית של גופו. היגיאה היא נוגעת בחושים העמוקים לשמירה עצמית. ואינטואיציות מפותחות לגבי היכולת להרגיש ולהבין את מגמות הגוף לאן הולכות?. 

הקורונה- היגיאה

באופן לא מפתיע- היגיאה בחודשים ינואר-פברואר 2020  שהתה במעלה 26 במזל שור- המעלה היותר גרועה בגלגל המזלות , צמודה בעצם לאלגול כוכב השבת המנבא קטסטרופות גדולות. מרבית אסונות העולם היו תחת השראתו[ישנם עוד כוכבי לכת קשים כך שלא רק בעטיו] אחת החוקרות הטובות בתחום כוכבי השבת היא אן רייט שהקדישה חומר רב לכל כוכבי השבת. והיא מציינת במחקר שלה שהיא נדהמה עד כמה יש קשר בין אסונות וקטסטרופות עולמיות, מלחמות, גזענות, ונדליזם, אלימות של אספסוף ומגפות עולמיות לבין יחסי הפלנטות ומיקומם בצמידות, או בקשר משמעותי לאלגול גם באופן האישי אין הדבר אומר שלכל מי שיש פלנטה או היבט משמעותי הצמוד לאלגול[כמו האופק, מרכז שמים] חייב לחוות אלימות אך ילידי השפעת אלגול יהיו מודעים באופן בולט יחסית לאופציות של רוע אפשרי בחיים.
לאישים כמו: פבלו פיקסו, סלבדור דאלי, ואן גוך, אלברט איינשטיין, קרל יונג, ברנרד שואו, אוסקר ווילד, קרל סאגן, הנסיכה דיאנה, ג'וזף סטאלין, ז'אן דארק ועוד.. יש פלנטה ממוקמת סמוך לאלגול וחייהם היו יוצאי דופן לטוב ולרע. לז'אן דארק היה סטורן במעלת אלגול והיא אכן הועלתה על המוקד לעומת פיקסו שהיה לו יופיטר על אלגול והוא היה עד לאירועי מלחמת האזרחים בספרד וכתוצאה מכך הוא יצר את היצירה היותר חשובה שלו גרניקה [ עדיין היא אחד מסמלי ההרס והאובדן של המלחמה כולה.]

מחלת האיידס התפרצה בקיץ 1980 גם  כשהיגיאה נצמדה לכוכב השבת אלגול. 

היגיאה- הנחש סביבה עד היום מסמל את תעשיית התרופות- pharmacy

 

הורוסקופ מולד ירח הקרוב 11.2.2021 – 21.17 – יהיה בהיבט מיוחד להיגיאה.

 

הורוסקופ מולד ירח הקרוב 11.2.2021 – 21.17 – יהיה בהיבט מיוחד להיגיאה. 

כוכב היגיאה במעלה 6 במזל אריה[צמוד לירח של מפת המדינה]  בהיבט מרובע לכוכב אורנוס בשור הצמוד ללילית ומול כוכב שבתאי בדלי– אין ספק שזהו מולד ירח במעלה 23 משמעותי מאוד עבור מדינת ישראל- ומולד ירח תמיד מסמל את אופיו של החודש הקרוב.  היבט מרובע [בין איגיאה באריה צמודה לירח, לאורנוס בשור מול שבתאי בדלי] זה מבטיח חודש של " הפתעות", זעזועים, טלטלות,  מהפכים וכל זה קורה עוד לפני הבחירות.  כלומר זהו חודש של אירועים שישנו וישפיעו עלינו ועל המדינה. מולד הירח בדלי[יהיה בית 4 במפת המדינה]  בהיבט מרובע למאדים בטרנזישן מזל בשור- מסמל חודש עם אלימות ועוינות – ירח שמש בדלי מסמל את החלשים ואת המיעוטים.  במפת המדינה [בממשלה] הירח במזל אריה – צמוד להיגיאה ויוצר את המרובע הקבוע עם אורנוס שבתאי אין ספק שהכל קשור בנושא. שבתאי ממול לירח מדבר על העם, ועל הצורך בשינוי אך שבתאי ככוכב שליט הסדר, ארגון והחוק. ייתכן ומדובר בבג"צ או אירוע משפטי שעלול להתפתח לנבצרות,  או השגות לגבי תפקוד של הממשלה והעומדים בראשה. תפקיד היגיאה בראש מפת המדינה מדבר על התחלואה והקושי לשלוט בה ועל הצורך בריפוי. אין ספק שהלחימה להחזיר את החיים לסדרם ולשגרה ככל שאפשר תחת הקורונה היא תהליך מרפא לכשעצמו. תהליך של ללמוד לשלוט להתארגן מחדש תחת נסיבות מצרות, מגבילות כשהחיים לא חופשיים ומחלה מדבקת "פועלת" באופן מסוכן בעולם ופה. האסטרואיד פאלאס במזל דלי במעלה 18 , במולד ירח הוא ייצמד לירח שמש בדלי במעלה מדויקת – בדרך כלל מיקום של פאלאס בדלי הוא בעל עוצמה חיובית לפתרון בעיות ודילמות הנוטות להיות מתחשבות בכל הסביבה. מה שכן הפתרונות עשויים להיות לעיתים קרובות לא קונבנציונאליים, בלתי נתפסים או לא מובנים לכל אחד ורק הזמן יכול להוכיח עד כמה הרעיונות היו נכונים. ולכן הגישה עלולה לעורר התנגדות ולא יתקבלו בקלות.. היבט מרובע של פאלאס בדלי למאדים בשור מעיד על פתרונות של קבוצה מסוימת מתקשר לביטחון אך גם לכסף וחומר עלולה לעורר התנגדות ואלימות.  

 

היכן ממוקמת היגיאה במפה שלכם? 

אתר שמאפשר לכם לצפות במיקומם של 56 אסטרואידים רק תכניסו את הפרטים שלכם[תאריך שעה] ותקבלו היכן היגאה ואחרים ממוקמים במפת הלידה שלכם.

 

היגיאה במזל טלה או בבית הראשון:

ילידי היגיאה במזל טלה ובית ראשון מתנסים מגיל צעיר ממשבר בריאותי או נוכחים במשבר כזה אצל אחד המקורבים. תתכן בעיה בריאותית כתוצאה מהזנחה,  התוצאה עלולה להיות אובדן אוטונומיה שמעיר אותם להבין את משמעות ההיגיינה והצורך בטיפול העצמי, לזהות בעיה ולדאוג לה או למנוע את ההסתבכות. במקרים רבים זהותם של בעלי היגיאה בטלה מתחברת לעיסוק  כמו אירידיולוגיה, עיסוק רפואי/טיפולי/אלטרנטיבי כסמל לעצמאות והצורך לטפל באופן עצמאי בבעיות שלהם.

היגיאה במזל שור או בבית השני:

מזל שור ידוע כמזל בעל החושים המפותחים היגיאה עשויה לעזור להם לפתח את חוש הטעם לכיוונים ארומתרפיים  אך גם נטורופתיה, ואת חוש המישוש-מסאז' או טיפול במגע עם שמנים. לזהות מראש אכילה בריאה אך גם "פינוק יתר" באוכל וגרגרנות עלולים להתגלות כאינסטינקט ראשוני לצרוך כשהם מתוחים מדי ועלול לגרום להם להיות רדומים ועייפים ולגרום להפרות באיזון, אך גם להימנע מרכישות מופרזות של ויטמינים והגזמה בצריכתם. 

היגיאה במזל תאומים או בית 3:

בני מזל תאומים, נוטים לעיתים להקטין את ממדי העיסוק בגוף ולשים דגש על החשיבה והשליטה של המוח על הגוף. ולעיתים דגש יתר דרך העיסוק במוח. לבני המזל יש רגישות יתר בכל הנוגע בנושא הנשימה, ורבים מהם סובלים מנשימות קצרות ואף אסטמה. היגיאה במזל או בבית, עשויה לעזור להם להתגבר על מחסום ההתנגדות לעסוק במדיטציה, ובטיפול דרך נשימה, וללמד אחרים לשלוט בנושא דרך נשימה. לעסוק במדיטציה הוא סוג של ניצחון על האינטלקט שזקוק אצל בני המזל לשליטה מתמדת.

היגיאה במזל סרטן או בית 4:

בני מזל סרטן מרגישים נוח בבית ובקרב בני המשפחה מה שמרגיע להם את המתחים. זהו מיקום שנחשב בעל יכולת לאמפטיה לגבי בעיות של אחרים בסביבה הביתית של בני המזל. יאהבו לעבוד מהבית ולטפל באחרים בסביבה הביתית. יעזור להם לבחון ולהתבונן בבעיות של אחרים ולאבחן אותם, טיפולים במים עשויים להיות מוצלחים. מעניק בדרך כלל אנרגיה נפשית חזקה והיגיאה מטיב עם הרוגע הנפשי להעניק כוחות המסירים חרדות ורבים מהם יחברו ידע עם כוחות נפשיים ופסיכולוגיים כדי לטפל עם איזון ולהעניק שיווי משקל לאחרים ובסביבה שלהם. 

היגיאה במזל אריה או בית 5:

אצל בני מזל אריה יהיה צפוי שהיגיאה תעניק את הטיפול עם האנרגיה היצירתית והאמנותית יותר. דרך פעילות של Art Therapy  ובכלל יצירתיות, באמצעות תראפיה על במה, שירה, מוזיקה, יצירה אמנותית,   משחק, בעזרת משחקים, טיפול בחיות, כמו כלבים סוסים, תרפיה דרך טיפול בחיות,  להיכנס לתפקידים ולביים את עצמך, דרך תאטרון בובות, הסגנון יהיה בדרך של שעשוע, הומור, יצירתיות, טיפול באהבה, עיסוק ביחסים אינטימיים. רבים עם היגיאה בבית 5 מרגישים רוגע דרך פעילות ספורטיבית, טיפול דרך שליטה על הגוף ספורט, הגמשת הגוף יוגה, טיפוח אמצעי הלחימה בספורט ג'ודו/קונגפו העוסק בפן ההגנתי, לדעת להימנע מאלימות. לטפח תחושת ביטחון עצמי ושליטה. 

היגיאה במזל בתולה או בית 6 :

המקום האופטימלי להיגיאה להיות. היגיאה היא מטהרת ומנקה. אדם תחת השפעה זאת באופן רוטיני יטפל בהרגלים, דרך הרוטינה וקיום השגרה יעסוק במניעת תקלות, מתחים, וחיפוש הקלה דרך פעילות תחזוקתית, ספורטיבית, מנוחה ושגרה משחררת. מיקום של מודעות לגוף לצרכים וגם לקשיים. לחיים מסודרים. אכילה בשעות מסודרות והקפדה על ניקיון. צורך בתפקוד תקין וכל מה שעוזר לכך. מיקום טוב לעסוק בטיפול באחרים. תלוי כמובן אילו היבטים היגיאה מנהלת עם הפלנטות האחרות. ההיבטים ישפיעו על השליטה וההפקה המרבית מהיגיאה כמטפלת וכאלת הבריאות האישית. 

 היגיאה במזל מאזניים או בבית 7: 

תהיה חשיבות לאיזון של היגיאה בבית או במזל זה. עד כמה האדם בהשפעת היגיאה יהיה מסוגל לייצר הרמוניה גופנית. איך לא להיות תלותיים באחרים. בית 7 מסמל את האחר ואת הצורך באחר והתלות בו. היגיאה היא המטפלת המטהרת ומסמלת את הצורך במודעות עצמית ולאו דווקא שתלויה באחר אלא מתבטאת מתוך ההכרה הפנימית. לא להיות תלויים בדעות האחרים ומה חושבים על הצרכים שלכם. ככל שהיגיאה עוצמתית ובהיבטים עצמאיים כך בעל היגיאה בבית ובמזל זה יוכל לנהל את "משק גופו" מתוך הכרה עצמית וחיבור לצרכים האמתיים ולא אלה שמסמלים טרנד אופנתי שכולם הולכים אחריו. יוכל לטפל באיזונים בגוף בכל שיטה. 

היגיאה במזל עקרב או בבית 8:

מיקום מיוחד בחיבור של היגיאה לפלוטו. ככל שהעשייה עוצמתית וההעזה גדולה יותר בעל היגיאה בבית 8 או במזל עקרב ירגיש בריא יותר. . היגיאה בעקרב עשויה לפתח את האינטואיציה לגבי האיזון בגוף ולהרגיש כשמתחילה בעיה ולהקדים לטפל בה. הם יהיו מעורבים במקרים רבים בהצלת אנשים באופן בריאותי ואף נפשי. אך כשהיגיאה תהיה בהיבטים בעייתיים,  תהיה נטייה גדולה יותר לפתח פרנויות וחוסר אמון לגבי מטפלים, לגבי הרפואה ואף לחשוד בקונסיפיראציות של הדבקה וסכנות מפני אנשים חולים-  פן הגוף נפש חזק מאוד במיקום זה. הם יטיבו בטיפול של מחטים, דיאגנוזה, מיקום שיכול להציל אחרים דרך טיפול ביולדות, בלידות, תפקיד של דולה,   אך גם טיפול נפשי-פסיכיאטרי כמו נטייה לעיסוק באובססיות ובחרדות ולשחרר אנשים מחרדות וכבילות נפשית.

היגיאה במזל קשת או בבית 9:

היגיאה בבית זה עוזרת לאדם להסתגל לכל מקום ובקלות גדולה לחבור לאחרים ולתרבויות אחרות. הם ילמדו את המקום ויאמצו שיטות ונגישות לטיפול עצמי באמצעים הקיימים בסביבה. יתלהבו מרעיונות חדשים ויאמצו אותם גם עבור טיפול בעצמם. הניידות והלימוד הם בגורלם, רבים מהם עם היגיאה במזל קשת ובבית 9, ייהנו ללמוד שיטות רפואיות והתחברות לעולם הטיפולי למזון ולרוח המקום ולפילוסופיה הקשורה בדרכי הטיפול. הם תמיד ינסו להכיל את הכל וינסו דרך תובנות אקלקטיות לעזור לאחרים ולסביבתם. היגיאה בבית יופיטרי זה עשויה לתמוך בלימודי רפואה, טיפול ועיסוק בעזרה לאחר . לצמוח ולצמח כיוונים עצמאיים בתחום. 

היגיאה במזל גדי  או בבית 10: 

היגיאה בבית שאפתני זה מחדד את המתחים ואת הצורך למצוא דרכים להירגע, לעסוק בפעילות פיזית או ביוגה כדי לתפקד טוב יותר. יטיבו בעלי היגיאה בבית 10 או במזל גדי להכיל או להיעזר במאמנים או  מורים ומטפלים באופן קבוע כדי להקל על היום יום מלא באקטיביות.  פעילות ספורטיבית מסודרת,  תקל במיוחד על ילידי בית קרדינלי זה, כן יהיה לילידי היגיאה בבית זה להיראות בריאים וחיוניים עקב תפקידם או הסטטוס שלהם. יחסי היגיאה בבית זה עם הפלנטות ייתן את הטון עד כמה יוכלו לשמור על חיים מאוזנים. 

היגיאה במזל דלי או בבית 11: 

ילידי היגאה במזל דלי או בבית 11 נוטים לפתח יחס מיוחד לנושא הבריאות האישית ולהתבונן בצורת חייהם ולהשקיע את המיטב בעצמם ובאחרים. יסתדרו מצויין בחברת סביבה מטפלת העוסקת באחרים ללמוד מהם שיטות טיפול ועיסוק בחדשנות של נושאי טיפול ואקטיביות מאזנת בין גוף לנפש. אורנוס שליט מזל דלי עוסק הרבה בהתבוננות והיגיאה במזל זה או בבית 11 מחדד את ההתבוננות פנימה והחוצה בנושאים בריאותיים. הם נוטים לפתח רעיונות בריאותיים לכיוונים אלטרנטיביים וחדשניים יותר. היגיאה בבית 11 תגרום לאדם לחפש חברה אידיאלית עם טיפול רפואי שוויוני 

היגיאה במזל דגים בבית 12 : 

היגיאה במיקום זה משפיעה על האדם לעסוק בפעילויות מטיבות באופן פיזי ונפשי באופן פרטי לא לעיני כולם. החל מתפילה, צד טיפולי, קריאת כף הרגל, רוחני , אסטרולוגי, ובכלל אזוטרי,  תחושת שליחות דרך עשייה למען האחרים. ומידת אלטרואיזם כדי להעניק עזרה לעיתים מעבר עם ביטול עצמי. בעלי היגיאה בבית 12, מזדהה עם האחר והחולה בקלות, הם זקוקים לשינה טובה כי יש בהם מתח מתוך דאגה לאחרים ושנתם עלולה לנדוד. ייהנו לפרש חלומות לאחרים ולהקל על רווחתם הנפשית. אין כמו בעלי היגיאה בבית 12 להבין התמכרויות ולעזור לבעלי הבעיה. רבים מהם מטפלים בבעיות נפשיות שאנשים נושאים מגיל צעיר. היגיאה עם היבטים טובים תצליח לעזור לאנשים לשקם בעיות קשות שהם סוחבים מקדמת דנן. לא בטוח שיעזרו לעצמם באותה מידה.  

 

חגורת האסטרואידים. 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ   8.2.2021 

12הערות

 1. חלי

  היי מה זה אומר
  26CA3'29"

  • פנינה כץ

   היי חלי
   מה ניסית למצוא איזה אסטרואיד?

   בברכה
   פנינה

 2. michal

  פנינה היי,
  אשמח לקבל תשובה מה זה : 7 AR 37' 40".
  תודה

  • פנינה כץ

   michal שלום
   AR קיצור של מזל טלה. לא בטוחה שהמספרים ירדו באופן מסודר. המספרים מסמלי מעלות ודקות אך כפי שאמרתי לא בסדר הנכון. בכל מקרה היגיאה שלך במזל טלה.

   בברכה
   פנינה

 3. רינת

  ההיגאה נמצאת פשוט במזל של כל אחד? אם אני גדי היא תהיה בגדי? אז בשביל מה צריך טבלה מסובכת?

  • פנינה כץ

   היי רינת,

   ממש לא. היגיאה יכולה להיות בכל מזל או בית. לעיתים זה עשוי לקרות שאדם נולד במזל מסוים והיגיאה תהיה גם מזל שלו. אבל הסיכוי הוא 1 ל: 12.

   בברכה
   פנינה

 4. אסתי הברמן

  בוקר טוב פנינה יקרה
  מאמר מדהים כפי שאת יודעת התחום הזה מאוד מרתק אותי .ו
  אשמח לדעת היכן היא ממוקמת במפה שלי נולדתי בישראל 21.11.1049 בשעה שבע בערב
  שבת שלום תודה

  • פנינה כץ

   אסתי הברמן שלום

   תודה רבה. 🙂

   א. לא כתבת תאריך לידה הגיוני. תבדקי את עצמך.
   ב. העליתי לינק שאת בסך הכל צריכה להכניס את פרטי הלידה ומקבלת את מיקומם של האסטרואידים אצלך במפה.
   ותעתיקי את התוצאה ואני אפרש לך. תנסי.

   בברכה
   פנינה

 5. רינת

  12 CP 37' 10" מה זה אומר?

  • פנינה כץ

   היי רינת

   הכוכב היגיאה נמצא אצלך ב: 10.37 מעלות במזל גדי. עכשיו את יכולה לקרוא מה כתוב על היגיאה בגדי. אגב, מי שיודע באיזה מזל האופק שלו יכול לקרוא את השילוב של המזלות.

   בברכה
   פנינה

 6. נויה

  הי פנינה, תודה על המאמר המרתק. אצלי היגאה מופיעה בSC- מה זה אומר?

  • פנינה כץ

   היי נויה שלום,
   תודה רבה לך 🙂
   sc קיצור של Scorpio מזל עקרב.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה