הורוסקופ לראש השנה- שנת תָּשָׁ"ף – בין אוקטובר 2019 לאוקטובר 2020

הורוסקופ לראש השנה- שנת תָּשָׁ"ף  מאוקטובר 2019 ועד אוקטובר 2020. 

שנה טובה ומאושרת לכולם.

 

 

   מזל טלה

אהבה ויחסים: שנת 2020-2019 תהיה שנה מורכבת מהרגיל בתחום היחסים והרגשות. כוכב כירון ישהה במזל טלה עד שנת 2026. מטבעו, הוא משפיע על הצפת כאבים, טראומות העבר גם בנושא יחסים. ילידי הימים בין ה: 31.3-21.3 יהיו המושפעים העיקריים ממנו בשנה הקרובה. את השנה החדשה שנת תש"פ,  אתם מתחילים עם ביקור כוכבכם האישי מרס בבית הזוגיות שלכם עד אמצע חודש נובמבר, כוכב מרס נחשב למחולל השינויים אם לחסד או לשבט.  יחסים יציבים עוברים את הסערה שהוא מחולל. מעבר כוכב ונוס במזל טלה ב: 8.2.20 יטיב עם היכרויות וביחסים קיימים עד ה:5.3. חודש מרץ צפוי להיות אינטנסיבי בנושא יחסים רומנטיים,  היכרויות ופריחה של חיי חברה. ונוס השליט של בית הזוגיות שלכם מתחיל נסיגה בימים בין ה: 13.5 ועד ה: 25.6.20 נסיגה בעייתית ביחסים בלתי יציבים העלולים בהשפעתה להסתיים. אך כבר מתחילת חודש יולי 2020  כוכב ונוס יטיב עם הזדמנויות להיכרויות, רומנים וביחסים קיימים צפוי תהליך ריפוי עם פיצוי. חודש ספטמבר 2020 – צפויה  תקופה רומנטית כשכוכב ונוס מגיע לבית האהבות שלכם ומעניק הזדמנויות מוצלחות ליחסים, באהבות קיימות הרחבת המשפחה ושמחות.

קריירה וכסף:  שנת 2020-2019 צפויה להיות שנה חשובה במיוחד בתחום הקריירה. רבים מכם יתקשו לנוח לרגע,  כי מחד, הנטל צפוי להיות  גדול מאידך, התשוקה השנה תבער בעצמותיכם להצליח ויהי מה. ככל שיאתגרו אתכם כן תפרצו כדי שתצליחו לראות את התוצאות המיוחלות לקראת סוף שנת  2020. וליהנות מהישורת המצפה לכם בשנת 2021. בינתיים כוכב צדק מגיע  לבית עשר [הלוא הוא בית הקריירה] בדצמבר הקרוב,  כשהוא מסמל תפקיד חדש או התחלה חדשה רשמית. בחודשים ינואר-פברואר 2020,  כוכבכם מאדים מגיע לבית הקריירה שלכם ומחולל שינויים בתפקיד ויחד עם צדק אתם מותחים את הגבולות של העבודה תפקיד או העסק, השינויים עשויים להיות גם בכיוון או מסגרת.  מעבר כוכב מרס בתחילת חודש יולי  2020 למזל טלה מבשר המשך שינויים  שיתאימו לנסיבות המשתנות המתחוללות במקום העבודה עד סוף חודש אוגוסט. תצליחו להגשים את המגמה והרעיון שלכם להגיע לעצמאות מקסימאלית ולהיות פחות תלויים באחרים. נסיגת צדק מחודש מאי עד ספטמבר מסמל תקופת האטה בהישגים שלכם. אך תשלימו את החסר מאמצע ספטמבר ובמהלך אוקטובר. נסיגת מאדים שליט המזל שלכם בין ה: 9.9.20 ועד 13.11.2020 מסמלת תקופה תקועה [פול גז בניוטרל]   אך עם השתחררות הנסיגה באמצע חודש נובמבר,  אתם מסתערים על המטרה ועוברים את המלחמה של החיים שלכם בקריירה עד סוף דצמבר  2020 בהצלחה מרשימה. 2021 מבשרת אופרה חדשה ויציבה.

שונות : כבר מחודש אוקטובר הקרוב תתחייל מגמה הקשורה בחו"ל,  הזדמנות לנסיעה, ביקור ואינטראקציות עם חו"ל שישפיעו גם על חודשים נובמבר-דצמבר שמסמלים תקופה מוצלחת לנסיעות בחינות, ופוטנציאל התחלת לימודים שימשיכו עד סוף פברואר 2020. ייתכן והדבר קשור בקורס, השתלמות והיכרות עם תחום נושא חדש. תרבו לעבוד השנה כי זו בעצם אחת השנים היותר שאפתניות שלכם ומה שתשיגו בשנה הקרובה ישמש אתכם לשנים הקרובות. כוכב אורנוס שוהה בשנים אלה בבית הכספים שלכם והוא ישפיע על תחושת אי יציבות בתחום הכספי. אין הדבר קובע עוני ודלות , אך כן צפויות עליות וירידות תכופות יותר. נסיגת כוכב מאדים במזל טלה  בחודשים בין ספטמבר לאוקטובר 2020 תסמל עבורכם תקופה חשובה להתייחס לעצמכם בריאותית ולקחת זמן לפני השינוי הבא. שכן זו שנה אינטנסיבית בדיוק כפי שאאתם אוהבים.

 

מזל שור

 

אהבה ויחסים: כבר כשנה אתם בתקופה דרמטית יותר.  מאז כניסתו של כוכב אורנוס שהגיע לביקור במזל שור[ ביקור אחת ל-84 שנים]  והוא הגיע על מנת לשהות במזלכם עד שנת 2025 . אוראנוס יוצר שינויים מכל הסוגים ביניהם, פרידות פתאומיות וכנגד מפגשים רומנטיים מפתיעים. רומנים העשויים להתפתח במהלך שנת 2020 במהלך נסיעה, לימודים או דרך הרשתות החברתיות. שוורים לא מאוהבים בלשון המעטה בשינויים,  ולכן אוראנוס מפחיד אותם של תמיד בצדק. השפעתו בשנה הקרובה תהיה בעיקר על ילידי 10 הימים הראשונים אלה שנולדו בין ה: 1.5-21.4 פנויים ייהנו מהיכרויות מפתיעות כבר מאוקטובר הקרוב,  אך יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים באבחה חדה. חודש ינואר 2020 מטיב עם הזדמנויות להתאהבויות כך גם חודש מרץ 2020 . נסיגת ונוס[כוכבכם האישי] בימים בין ה: 13.5 ועד 25.6.20 עלול להשפיע על המשך יחסים בלתי יציבים. ספטמבר יהיה חודש עם פגיעות גבוהה ביחסים. אך כבר אוקטובר ונובמבר בשנת  2020 צפויים להיות מהחודשים המוצלחים מבחינה רומנטית כשביחסים קיימים צפי למיסוד הקשר.

קריירה וכסף: כוכב אורנוס הוא למעשה שליט של בית הקריירה שלכם[מזל דלי]  ולכן השפעתו על הקריירה שלכם היא מכרעת. הוא גורם לכמיהה לשינוי בכיוון העבודה, שינוי תפקיד, שינוי מקצועי, התפטרות ומעבר לעצמאות שיהיה מהמאפיינים שלו בשנים הקרובות,  כשתרגישו שאתם רוצים שינוי מעוניינים להתחבר לנושאים חדשים ותתחברו ליוזמות עצמאיות ביתר קלות משנים עברו. וכבר מחודש דצמבר 2019 אתם מתחילים תקופה של הזדמנויות חדשות,  אם מדובר בהצעה המתקשרת לעבודה עם חו"ל, אולי הגירה בגלל עיסוק,  או כיוון לימודי תואר לשינוי מקצועי, הוראת תחום עיסוקכם.  בחודשים ינואר-פברואר 2020 יהיה  ביטוי מוצלח למיצוי ולהצלחה שלכם.  משעמם לא יהיה לכם. רמזים ראשונים לכיוונים החדשים בשנים הבאות,  יתפתחו בחודשים בין  מרץ ליוני 2020 אך מעבר לעיסוק החדש/מתחדש/שונה יתחיל רשמית מדצמבר 2020 עם מעבר הכוכבים שבתאי ויופיטר למזל דלי לבית הקריירה שלכם. שיפור כספי צפוי באוקטובר-נובמבר 2019.

שונות: השנה הקרובה מזמנת  לכם יותר מהזדמנות אחת לנסוע. ייתכן שתשלבו עבודה עם הנאה כבר בחודשים בין נובמבר-דצמבר הקרובים כשתיווצר הזדמנות. מרץ 2020 מוצלח לנסיעה. נסיגת כוכב ונוס בין ה: 13.5 ל-25.6 תהיה בבית הכספים שלכם וייתכנו אז דילמות פיננסיות אולי קשיים ועיכובים אך ייעלמו לקראת סוף יוני. חודש אוגוסט 2020 יהיה מוצלח לשפץ בית, לעבור בית[להגר], לארח משפחה. נסיגת כוכב מאדים בין 8 לספטמבר עד ה: 13.11.20 תשפיע  על הבית העוסק בתת מודע וייתכן שזו תהיה תקופה מתוחה מעל לרגיל אך גם עם אופציה לערוך שינויים פנימיים עמוקים.

מזל תאומים

 

אהבה ויחסים: שנה טובה באהבה. עד חודש דצמבר הפנויים שביניכם, ייהנו מהזדמנויות להיכרויות מלהיבות במיוחד וביחסים קיימים,  תיתכן עליית מדרגה, מעבר לחיים משותפים ואפילו מיסוד הקשר ותכנית לרכישת נכס משותף מחודש דצמבר ומעלה. בחודשים בין אוקטובר לנובמבר 2019 תצפו לעלייה באינטנסיביות ההיכרויות ובהשקעה במערכת היחסים. חודש דצמבר עם מעבר כוכב ונוס לבית הזוגיות צפויה התקרבות הזדמנות לעשות דברים יחד.  בחודשים בין ינואר לפברואר 2020 תקופה טובה לנסיעה משותפת ופנויים ייהנו מהיכרויות ספונטניות. מעבר כוכב  ונוס למזל תאומים  ב: 4.4.20 מסמל תקופה של חיזורים ופופולריות חברתית. אך נסיגת כוכב ונוס במזל תאומים בין ה: 13.5 עד ה: 25.6 עלולה לסיים קשר בעייתי ולא יציב. פנויים ייהנו מהצלחות רומנטיות בחודש יולי 2020.  חודש ספטמבר יהיה  מוצלח  רומנטית, להתאהבויות וביחסים קיימים צפויה הרחבת משפחה.

קריירה וכסף: כוכב נפטון הוא שליט בית הקריירה שלכם. נפטון הוא כוכב בעל מסה של כבדות והוא מתקדם לאט[15 שנה] ובביטחה בכל מזל שהוא מגיעה אליו  נפטון ימשיך לשהות בבית הקריירה גם בשנה הקרובה ובעיקרון אתם נהנים מיציבות ופוטנציאל עליית מדרגה בתפקיד,  או התחדשות בעשייה שלכם בחודשים בין ינואר לפברואר 2020  הוא מבטא כבר מסוף נובמבר הקרוב ודצמבר התייצבות בנושאים שאתם עוסקים והתחזקות מעמדכם בעבודה. חודש אפריל 2020 מסמל תקופה טובה עם ביטוי מוצלח  ליכולות היצירתיות שלכם בתחום הפיננסי/כלכלי. חודשים אפריל-מאי 2020 יטיבו עם לימודים, השתלמויות מקצועיות או עבודה הקשורה לנסיעה לחו"ל. מעבר כוכב מאדים בסוף חודש מאי 2020 לבית הקריירה ונסיגת ונוס במזל תאומים יעמידו אתכם בפני דילמה   אם להמשיך או לא עקב תחושת פגיעה או צמצום מקומכם. עם זאת, צפוי שיפור פיננסי צפוי לכם מאמצע חודש יולי ובאוגוסט. אוגוסט חודש המסמל תקופה מוצלחת לחתום על חוזים והסכמי עבודה  וחידוש תקשורת. תיהנו ממפגשים טובים  ומוצלחים גם במהלך ספטמבר 2020.

שונות:מ עבר כוכב צדק בדצמבר[למשך שנה] למזל גדי,  ישפיע על שיפור של נושאים כלכליים, ייתכן ותקבלו כספי פיצויים, כספי מכירה או ירושה. כניסת כוכב שבתאי למזל דלי בבית הקשור למעבר לחו"ל, או לימודי תואר, בחודשים  בין מרץ ליוני 2020 מרמזים על השינוי החשוב והטוב  שיתחיל להתרחש בחייכם החל מדצמבר 2020 למשך שלוש שנים.

מזל סרטן

 

אהבה ויחסים: שנה של הזדמנויות ליחסים משמעותיים. מעברו של כוכב צדק לבית הזוגיות שלכם מחודש דצמבר הקרוב,  מבשר שנה עם עיסוק נרחב בנושא היחסים והזוגיות. כוכב צדק נוטה להרחיב את אפשרויות של ההיכרות המשמעותיות.  כבר בחודשים בין דצמבר 2019 לינואר 2020 צפויה תקופה המטיבה עם יחסים וביסוסם. חודשים פברואר מרץ 2020 יהיו מאתגרים ויעמידו במבחן את היחסים. קשרים בלתי יציבים[או בני זוג במשבר]  עלולים להציף צורך בהתמודדות ביחסים.  חודש מרץ 2020- מטיב עם פנויים והיכרויות מוצלחות. צפויה תקופה אינטנסיבית של היכרות חדשה העשויה להתפתח. לעומת, נסיגת כוכב צדק בבית הזוגיות שלכם בין חודשים מאי לספטמבר 2020 עשויה להכניס אתכם לתקופת חשבון נפש וחישוב מסלול מחדש לגבי היחסים. ספטמבר-אוקטובר חודשים מטיבים  עם יחסים ותכניות למיסוד יחסים.

קריירה: שנת 2019 עדיין כוכב צדק בבית העבודה שלכם והוא מייצר עבור רבים מכם התקדמות, עליית מדרגה בתפקיד עד דצמבר הקרוב. מאפיין טיפוסי מדצמבר 2019 ועד דצמבר 2020   מתקשר למעבר כוכב צדק לבית השותפויות[בית תקשורתי במיוחד]  כשהוא מדגיש עלית מדרגה בתפקיד עם צורך בשיתופי פעולה, עבודת צוות, התחלת שותפויות. ולאלה מכם העוסקים בתחומים ציבוריים צפויה לכם פופולריות, הצלחה  והזדמנויות לצמיחה עם השפעה על האחרים. חודש מרץ ואפריל יטיבו עם ההזדמנויות הממתינות לכם. נסיגת מרקורי במזל סרטן מיוני 2020 ועד אמצע יולי מעכב נושאים מחד ומבטיח  מאידך שינויים שאפתניים במסגרת העבודה . אוגוסט ספטמבר מבטיחים עלייה בהכנסות. נסיגת מאדים בבית הקריירה מה: 9.9.20 ועד 13.11.2020 מצביעים על תקופה של שינויים במסגרת העבודה וייתכן ואתם מדובר בעזיבת תפקיד/מסגרת לטובת עבודה אחרת.

שונות: אתם צפויים השנה לשינויים בתחומים החברתיים. חיבורים שונים יזמנו היכרויות חדשות ותרגישו שתוכלו לשפר את מעמדכם בעיני האחרים. אתם תחוו תחושת מסוגלות  להעיז לפרוץ את תקרת הזכוכית שלכם ולתת ביטוי ליכולות היצירתיות שלכם. אלה מכם העוסקים בתחומים חברתיים-ציבוריים ייהנו מהצלחות מפתיעות. נסיגת כוכב ונוס בימים בין ה: 13.5 ועד 25.6 תשפיע על בית הקשור בתת מודע ויעצים את חשבון הנפש בנושאים רגשיים וצורך להתמודד נפשית כמו גם עם סוגיות שמתדפקות כרגע לפתחכם.  בחודשים ספטמבר-אוקטובר 2020 תמצאו את עצמכם עוסקים  בנושאי מגורים, בית עם אופציה לשיפור או מעבר מקום.

מזל אריה

 

אהבה ויחסים: שנה מוצלחת מבחינה רומנטית. תיהנו מהזדמנויות רבות להיכרויות כשכוכב צדק בבית האהבות שלכם מייצר הזדמנויות טובות להיכרויות כבר מסוף החודש [ספטמבר]הקרוב ודגש בעשרה ימים האחרונים של חודש נובמבר 2019. מעבר כוכב ונוס בדצמבר 2019, לבית הזוגיות שלכם ומעבר כוכב מאדים לבית האהבות בחודשים בין ינואר לפברואר 2020 מבטיח רצף של הזדמנויות להיכרויות, התאהבויות פוטנציאליות  וזמן איכותי לבניית היחסים. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בימים בין ה: 25-21.1.20. מעבר כוכב במאדים לבית הזוגיות שלכם בחודשים בין מרץ לאפריל 2020 מאתגר יחסים בלתי יציבים. מעבר כוכב שבתאי לבית הזוגיות שלכם בתקופה שבין ה: 23.3 ועד 1.7.2019 נותן לכם טעימה למשמעות נוכחות כוכב שבתאי בבית הזוגיות שיתחיל התקדמות ברצף החל מדצמבר 2020 למשך שלוש שנים ולחלקיכם יבנה מערכת יחסים יציבה אך עם לא מעט קשיים. כוכב שבתאי יכול להעיק ולהציב מהמורות,  אך בתפקידו הוא בונה וקונסטרוקטיבי בסופו של דבר בכל בית.

קריירה וכסף: שנה משמעותית בקריירה שלכם. כוכב אוראנוס יהיה בבית הקריירה שלכם[מזל שור]  עד שנת 2025 ויחולל שינויים רבים בתפיסת העבודה, האג'נדה שלכם,  החל משינויים מקצועיים, שינויי מסגרת, עזיבה פתאומית , פיטורין והתחלות מזהירות כשרבים מכם עד תום נוכחותו של אורנוס עשויים להפוך לעצמאיים יותר להשתחרר מפרדיגמות ישנות. מי שיסייע לכם לזכות בהזדמנויות והצעות עבודה חדשות בשנה ההנוכחית יהיה כוכב צדק,  שבתחילת דצמבר הקרוב מגיע לבית העבודה שלכם. וישהה עד חודש דצמבר 2020 ותיהנו מהתחלות חדשות של עבודה/תפקיד או אף כיוון חדש. אמצע חודש ינואר 2020 מצביע על שינוי מגמות בעבודה ואף עזיבת עבודה תפקיד או מיזם. כך גם תחילת חודש מרץ 2020 מצביע על שינויים קיצוניים במסגרת שישפיעו על כיוונים והחלטות לגבי עבודתכם. בחודש מאי 2020, צפויות מגמות חיוביות עם הזדמנויות חדשות. חודש יולי מסמל חודש של שיפור פיננסי ואוגוסט מקדם אתכם עם שיפור נוסף, נושא שותפויות אצל העצמאים שביניכם יתפתח כבר ממרץ 2020 ויקרום עור וגידים בחודש דצמבר 2020.

שונות: מעבר מקום בית, או שיפוץ צפוי בחודשים בין אוקטובר 2019 לינואר  2020. תקופה שתרצו לשפר/לשנות את איכות חייכם אולי קשור עם שינויים במקביל של עבודה ויצירת תנאים נוחים יותר. בכל מקרה,  המגמות מראות שיפור. בין החודשים פברואר לאפריל 2020 מסתמנות מגמות הקשורות בלימודים מקצועיים,  השתלמויות ונסיעות לחו"ל,  תקופה של צמיחה והתפתחות. בחודשים בין מאי ליוני 2020 נראות מגמות של שינוי חברתי . החל, מפרידה מחברים שהיו שייכים לעבודתכם הקודמת להיכרויות חדשות ובניית מערכות יחסים חדשה.  תקופה של פופולריות חברתית עד אוגוסט 2020. בחודשים יולי- אוגוסט  צפויות הזדמנויות לנסיעה,  טיול משמעותיים יותר. נסיגת כוכב מאדים צפויה להתרחש בבית  9 הבית המתקשר לנסיעות/משפטים בין אוקטובר -נובמבר 2020 לא מומלץ להתחיל בתביעות משפטיות או לנסוע בעת ההיא נסיעות ארוכות וחשובות.

מזל בתולה

 

אהבה ויחסים : שנת 2020-2019 תטיב עם חיי האהבה שלכם. כבר בדצמבר הקרוב,  כוכב צדק עובר לבית האהבות שלכם וישהה שם עד דצמבר 2020 ופנויים,  ייהנו מהיכרויות מעוררות עניין רציני. כוכב צדק בבית האהבות מטיב עם אלה מכם שיבחרו גם להרחיב משפחה. כבר עם מעבר כוכב ונוס ב: 26.11 לבית האהבות שלכם תיהנו מעלייה בהיכרויות והשקעה ביחסים קיימים. ליחסים  תהיה משמעות חשובה במהלך כל חודש דצמבר . יחסי כוכב  צדק בחודש פברואר 2020 עם כוכב ונוס בבית הזוגיות,  מזמנים עוד תקופה חיובית להיכרויות והעמקת יחסים קיימים. מה: 20.4.20 ועד תחילת מאי 2020 צפוי משבר ואכזבה ביחסים בלתי יציבים.בסוף חודש מאי ויוני 2020 אתם צפויים להיות רגישים מאוד מבחינה רומנטית לנוכח  בעיות של חוסר אמון ואי וודאות לגבי המשך היחסים שיצופו. חודשים יולי -אוגוסט 2020, צפויים להיות חודשים מוצלחים רומנטית וצפויות היכרויות והזדמנויות לבסס קשר.  מעבר כוכב ונוס ב: 2.10.20 למזל בתולה,  מבשר הצפה של נושא היחסים. יחסים יציבים עשויים להתמסד עד סוף החודש. ולפנויים צפויות היכרויות מפתיעות עד ה: 12.10.20.

קריירה: שנה עם שיפור במצבכם הכללי בעבודה ובנושאים הכלכליים. כוכב מאדים באוקטובר הקרוב, עובר לבית הכספים שלכם ועד נובמבר רף ההוצאות שלכם יהיה גבוה אולי בגלל הוצאה, השקעה חשובה. עם זאת חודשים אוקטובר ונובמבר 2019 מקדמים רעיונות חדשים בעבודה  במיוחד בימים בין ה: 31.10-20.10.19 תקופה מוצלחת של מפגשים, כושר שכנוע שלכם יהיה  במיטבו ותיהנו מקידום רעיונות למצב אופרטיבי. עיכובים ותקלות יאפיינו את חודש נובמבר אך כבר בין ה: 30.11-21.11 תיהנו משיפור מצבכם הפיננסי והתחלות מעניינות ומאתגרות בעבודה. התקשורת שלכם תהיה במיטבה בחודשים דצמבר 2019 וינואר 2020 ותוכלו ליזום וליצור מיזמים ורעיונות מוצלחים. הצעות לשותפויות ושיתופי פעולה יאפיינו את החודשים ינואר- מרץ 2020. עם זאת בפברואר-מרץ 2020 תהיו לחוצים יותר, בגין הוצאות או חובות שתצטרכו להחזיר בבת אחת. נסיגת כוכב ונוס בבית הקריירה שלכם בימים בין ה: 13.5.20 ועד ה: 26.6.20 מסמלת תקופה של חשבון נפש אולי צורך לעזוב נושא/מיזם/תפקיד מסוים, ואפילו להתפטר . כבר ביולי 2020 מצבכם משתנה  לטובה או שתשנו תפקיד,  או תתחילו לעבוד בעבודה אחרת.  אך אתם נכנסים ביולי 2020 למסגרת/ שותפות מטיבים. מעבר כוכב מרקורי באוגוסט למזל בתולה מייצב ומשפר את מצבכם הכלכלי  במהלך אוגוסט וחודש ספטמבר.

שונות: שנה של עיסוק מודגש עם ילדים/נכדים. לידת ילדים,  שמחות. אך ייתכנו גם משברים ומצוקות עם ילדים שיעסיקו אתכם. חודש דצמבר הקרוב,  כבר יבשר שמחות הקשורות בילדים ועיסוק מרובה בנושא. זו גם תקופה מתאימה לרכישת רכב .חודשים ינואר פברואר 2020  צפוי עיסוק אינטנסיבי בנושא בית, מגורים, שיפוץ מעבר בית,  אולי נכס שתצטרכו לקחת עליו אחריות. נושאים כלכליים כמו מכירה, רכישת נכסים או שותפויות על נכסים – טיפול בנכסי המשפחה יעסיקו אתכם גם בחודשים בין חודש יולי ועד נובמבר 2020.

מזל מאזניים

 

אהבה ויחסים: השנה תתמודדו עם השפעת כוכב כירון ששוהה בבית הזוגיות שלכם ומשפיע על הזוגיות ומערכות יחסים  כוכב כירון[כוכב שמסמל את הפצע ואת תהליך הריפוי]  הנוכח בבית הזוגיות שלכם במזל טלה ומשפיע על יחסים אם לחסד או לשבט. בשנה הקרובה ילידי תחילת המזל יושפעו ממנו בעיקר אלה שנולדו בימים בין ה:  2.10-23.9. כירון בבית הזוגיות מציף כאב זיכרונות מיחסים קודמים,  לעיתים מדובר בזוגיות שגורמת לכם תחושת כאב עמוק ואתם מתמודדים בין הרגש להישאר בקשר ובין הכעס לשחרר אותו יחס עם הקשר. מיקומו של כוכב כירון שם,  מבשר את הצורך לטפל ביחסים ולהתמודד עם מה שהוא מספק לכם בעת זו. בני מזל מאזניים נוטים להתרחק מויכוחים ומאווירה צורמת ולכן לוקח להם זמן להגיע להכרה ברגשות שליליים. ברם, מי שיצליח יצמח למחוזות טובים יותר ביחסים. תקופות טובות להיכרויות חדשות צפויות בדצמבר 2019 ואולי לרכוש או לעבור לבית או להחליט על חיים משותפים. חודש מוצלח להיכרויות צפוי בין ינואר-פברואר -מרץ 2020 מעברו של כוכב צדק מחודש דצמבר 2019 עד דצמבר 2020 לבית הקשור במשפחה/מגורים תהיה  לכך משמעות והשלכות לנושא היחסים המשותפים או רכישת בית במשותף. כוכב שבתאי לראשונה מגיע למזל דלי[לבית האהבות שלכם]  במרץ 2020 ויהיה נוכח עד יולי 2020 אולי לא יספיק לבסס את מעמדו אך יתן הצצה לעיסוק שלכם עם ילדים מתבגרים. וילידי הימים הראשונים של מזל מאזניים ייהנו[בין מרץ ליולי 2020] מנושא הרחבת המשפחה. ופנויים יפגשו בקשר משמעותי.  נסיגת ונוס[כוכבכם האישי]  בין 13.5 -26.6 לא מטיבה עם בני המזל יחסים בלתי יציבים עלולים להתערער. יולי-אוגוסט צפויים להיות חודשים מוצלחים ליחסים לבניית קשר קיים. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בין סוף אוגוסט לספטמבר 2020. לקראת יום ההולדת בין ספטמבר אוקטובר צפויה לכם תקופה מוצלחת ונעימה ביחסים.

קריירה ועבודה: שנה גורלית בנושא הקריירה. מעברו של כוכב שבתאי לבית 4[הבית העוסק בבית, מגורים משפחה ובתהליכי חיים ומבשר במיקום זה " סוף של פרק אחד ותחילתו של האחר"]  ומפגשו עם כוכבים פלוטו ומאדים בחודשים בין ינואר למרץ 2020 מסמלים  ומבשרים את סיומו של פרק בעבודה או בעשייה שלכם ולקראת תקופה חדשה. מעבר מקום יתבקש מהמהלך. התיישרותו של כוכב מרקורי בבית העבודה במרץ 2020 מסמל התחלות של מיזם,  כיוון חדש עד תחילת אפריל 2020. מעברו של כוכב מאדים לבית העבודה שלכם  ביוני 2020 יעזור לכם להשיג את מבוקשכם אך לא בקלות ותצטרכו להיאבק על מבוקשכם. שנת 2020 מושפעת מנוכחות כוכב אורנוס בבית הכלכלי שלכם ומבשר על תקופה שמקורות ההכנסה יכולים להיות פחות יציבים ותלויים בהרבה גורמים. לא מומלץ תחת השפעה זאת,  להמר או לסכן כספים או לרכוש נכסים בשם הבטחות גם אם מובטחים לכם רווחים גדולים. למרות אי יציבות של שנה זאת,  אתם דוהרים לאחר יום הולדתכם הבא לקראת שנה מוצלחת של התחלות נוחות יותר מדצמבר 2020 למשך שלוש שנים מטיבות ורגועות יותר.

שונות: השנה, ענייני בית משפחה יהיו על הפרק באופן אינטנסיבי כבר מסוף נובמבר הקרוב,  בואכם לדצמבר תרגישו לאן הולכות המגמות גם בנושאים המשפחתיים. מסתמנים אירועים בעבודה ובחיים שיבשרו על שינוי מקום מגורים ואפילו סביבה.  ייתכן אחד הילדים או מישהו מהמשפחה יעזוב סביב החודשים ינואר-פברואר 2020. מתחילת חודש מרץ אתם מחשבים מסלול מחדש ומתייצבים בהדרגה.  בנושא מעבר בית סביבה,  לרבים ביניכם המעבר עשוי להיות לחו"ל כמו הגירה או תקופת לימודים או שינוי העשוי לנבוע ממחויבות אחרת הקשורה במשפחה.

מזל עקרב

 

אהבה ויחסים : שנת 2020-2019 תטיב עם חיי האהבה וצפויות הזדמנויות להיכרויות משמעותיות. כוכב נפטון ממשיך לשהות בבית האהבות שלכם ומרבית הזמן מייצר הזדמנויות להיכרויות והתאהבויות והרחבת המשפחה. מעבר כוכב ונוס ב: 8.10.19 למזל עקרב מטיב עם פנויים וביחסים קיימים תיתכנה החלטות חשובות להמשך היחסים בין ה: בין ה: 27.10-19.10.19. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים באבחה חדה עד ה: 13.10.19. מעבר מאדים ב: 19.11.19 למזל עקרב עד ה:3.1.20 מעצים את הצורך בשינוי ויחסים שאינם יציבים יתנתקו באבחה חדה והיכרויות חדשות יתפתחו. מעבר כוכב ונוס לבית האהבות בסוף ינואר  2020 ובמהלך פברואר יטיב עם היכרויות עד ה: 5.2.2020. מעבר כוכב  ונוס לבית הזוגיות שלכם ב: 5.3.20 עשוי להפתיע בהיכרויות וביחסים קיימים. סוף פברואר מטיב עם מיסוד יחסים. נסיגת כוכב ונוס [שליט בית הזוגיות של העקרבים] בימים בין ה: 26.6-13.5.20 לא יקל על יחסים בלתי יציבים ולא מעט אכזבות עלולות  להיגרם בעת זו. אמצע חודש אוגוסט מטיב עם נסיעות טיולים וזמן איכותי במערכות יחסים. והיכרויות במהלך נסיעה. מעבר כוכב ונוס לבית החברתי מה: 3.10.20 מבטיח חודש עם הזדמנויות להכיר להתרגש ולבסס יחסים קיימים.

קריירה ועבודה: שנה של התחזקות הקריירה,  עם דגש על הנושא החומרי/כספי. מעברו של כוכב מרקורי למזל עקרב באוקטובר הקרוב,  יטיב עם רעיונות חדשים רק שנסיגת מרקורי מתחילת נובמבר ועד ה: 20.11.19 עלולה לגרום לעיכובים ותקלות. ברם, כבר ב-10 ימים האחרונים של נובמבר הקרוב, צפויה התפתחות חשובה בעבודה במיוחד בימים  בין ה: 27.11 ועד ה: 5.12.2019. מעברו של כוכב צדק למזל גדי ב: 3.12.19 למשך שנה,  ישפיע על הבית העוסק בתקשורת, לימודים, הנחיה, הוראה ומוביליות גדולה יותר בעבודה. רבים מכם יתחילו תפקיד או עבודה חדשים עד תחילת ינואר 2020. חודשים ינואר-פברואר 2020, מסמלים תקופה לוחמנית במיוחד כדי להשיג מטרות. הצעות לשותפות ושיתופי פעולה מוצלחים,  צפויים במרץ-אפריל 2020. מעבר כוכב מרקורי לבית העבודה באמצע חודש אפריל מסמל מאבק וקשיים בנושא כוח אדם כשנטל כגדול יהיה על כתפיכם.  אך יגיעו לפתרונות חיוביים ביוני-יולי 2020. שינויים מסיביים במסגרת העבודה צפויים בין החודשים יולי עד סוף 2020. כשבין ספטמבר-נובמבר 2020 כוכב מאדים יהיה בנסיגה בבית העבודה וייתכנו שינויים משמעותיים במסגרת ואף עזיבה להתחלות חדשות של תפקיד/עצמאות/מסגרת. מאמצע יום הולדתכם הבא,  אתם מרוצים מההתפתחויות ומהתוצאות ומרגישים שמאמצי השנה האחרונה היו כדאיים.

שונות: חודש ינואר-2020 מסמל תקופה עם עלייה חדה בהוצאות ובחודש פברואר 2020 תעשו הכל כדי לשבור את תקרת הזכוכית כשתייצרו רעיונות חדשים ששוברים פרדיגמות ישנות  ותיהנו לייצר  שינוי בחיים שלכם, זו תהיה תקופה של ניידות גדולה, נראה יותר ללמד, להנחות נושאים בהם התמחיתם בשנים האחרונות. תקופה מוצלחת ללמוד צפוייה  בין אפריל ליוני 2020 כמו כן צפויים שינויים בבית.  אולי שיפוץ או אירועים משפחתיים שיחייבו אתכם להיות מגויסים.  בחודשים ביון יוני-יולי 2020 צפויה נסיעה-טיול. אוגוסט ספטמבר מטיבים עם הפן החברתי אירוח ואירועים משמחים.

מזל קשת

 

יחסים אהבה: אתם עדיין תחת השפעת כוכב צדק במזל קשת עד חודש דצמבר הקרוב,  מה שמבטיח היכרויות משמעותיות והתחלות חדשות של מערכות יחסים מרגשות. פנויים,  יוכלו ליהנות ממפגשים והיכרויות מוצלחות עם כניסת ונוס למזל קשת ב:1.11. כשהוא יזמן היכרויות במהלך כל החודש. ימים טובים במיוחד צפויים בימים בין ה: 18.11 -26.11 כשרף ההזדמנויות להתאהבויות שמחות יעלה כיתה. מעבר כוכב מאדים למזל קשת בראשית שנת 2020 מעצים את הכמיהה לשינויים.  יחסים בלתי יציבים,  עלולים להסתיים עד סוף ינואר 2020 . המעבר של כוכב ונוס בפברואר לבית האהבות שלכם,  חושף כמיהה לאהבה וקשר והזדמנויות למפגש כזה. מעברה של השמש וכוכב מרקורי לבית האהבות שלכם מה: 21.3 מגביר את נושא החיזורים והיכרויות.  אפריל צפוי להיות חודש רומנטי. כניסת כוכב ונוס למזל תאומים לבית הזוגיות שלכם תהיה מורכבת השנה במיוחד כשתתחיל נסיגה של ונוס בין ה: 13.5 ועד ה: 25.6.2020  קשרים עלולים להתנתק סופית לחוות תקופה אכזבה ביחסים. עם זאת, היכרויות חדשות וחודש רומנטי צפוי ביולי 2020 . יחסים בעייתיים עלולים להסתיים באוגוסט 2020. ברם, ספטמבר צפוי להיות חודש משמח רומנטית.

קריירה: שנה חשובה מבחינת הקריירה שלכם ובעיקר הצורך בשדרוג הפן הכספי. עדיין אתם עשויים ליהנות מפריבילגיות שכוכב צדק יעניק לכם מה: 23.11 ועד 2.12.2019 ותקבלו הצעות המבשרות התחלות חדשות הזדמנויות להצטרף למיזמים, העלאה וקידום לתפקיד. מעבר כוכב צדק כוכבכם האישי ב: ב: 2.12.20 למזל גדי לבית הכספים שלכם למשך שנה,  מבשר על יצירת הזדמנויות להרוויח יותר ולצמוח כלכלית. מעבר כוכב מאדים בין ה:4.1.20 עד 17.2.20 מבטיח תקופה אינטנסיבית, מאתגרת של שינויים בעבודה.  ככל שיהיה מתסכל יותר,  כך תפרצו, מיזמים עשויים להצליח כלכלית בין ה: 14.3-17.2.2020. אמנם הוצאותיכם במרץ 2020 תהיינה גבוהות,  אך במקביל ההכנסות תהיינה טובות והמשוב על העשייה שלכם יהיה מחמיא. שותפויות עלולות לסבול בתקופה בין 26.6-13.5.20  אך שיתופי הפעולה בחודשים בין  יולי לספטמבר 2020 יטיבו ויגרמו להנאה הם עשויים בחלקם להתקשר לחו"ל,  לנסיעות וקשרים עם אנשים מחו"ל. חודש אוקטובר הבא כוכב ונוס בבית הקריירה שלכם  ואתם מרוצים מהשיפור הפיננסי ומהישגי השנה.

שונות: נושא מגורים, בית עשוי להיות הפרויקט הבא שלכם בשנה הקרובה. בין אם זה בית לגור,  או השקעה בחודש מרץ 2020 המהלך נראה אופרטיבי. מעבר כוכב שבתאי בחודשים בין מרץ ליוני 2020 לבית 3[הביתל התקשורתי שלכם]  שלכם מרמז על הנטייה להשקיע בנושא לימודי,  או אתגר של  שינוי מקצועי וגילוי עניין בנושאים חדשים. מעברו סופית של כוכב שבתאי לבית הלימודים בדצמבר 2020 מבטיח 3 שנים המתקשרות  ללימודים וצמיחה ואף לימודי תואר. העיסוק חיי לאן?  יהיה משמעותי במהלך  השנה. נוכחות כוכב  אורנוס בבית הבריאות בשנים הקרובות,  מדגיש את הצורך לחיות חיים יציבים מסודרים וגם לשמור על משקל קבוע,  כדי להקטין את החשיפה לבעיות בריאות הנובעות ממתחים וחיים לא מסודרים.

מזל גדי

 

אהבה-יחסים: שנת 2020-2019 תטיב עם יחסים רציניים ותעזור לכם למסד קשר ולהתביית. חודש אוקטובר הקרוב מבטיח היכרויות ומתחילת דצמבר עם מעברו של כוכב צדק מה: 2.12.2019 למזל גדי למשך שנה,  פנויים יתחברו להתחלות חדשות וביחסים קיימים התחדשות תכנון ומיסוד היחסים. התכנסות הכוכבים[שמש, מאדים, מרקורי, מאדים, שבתאי ופלוטו ] במזל גדי בחודשים בין ינואר לסוף מרץ 2020 תגרום לכם להרגיש אנרגטים במיוחד וממוקדי מטרה, עם יכולת להחליט כשהנטייה תהיה,  לא לבזבז את הזמן ולהחליט בנושא יחסים קיימים.   יחסים שיגיעו לשיא תחושת התסכול בפברואר 2020 עלולים להסתיים. מרץ-אפריל צפויים להיות  חודשים רומנטיים. מעבר כוכב ונוס באוגוסט לבית הזוגיות שלכם יטיב עם הפן הרומנטי וביחסים זוגיים. חודשים ספטמבר אוקטובר 2020 יטיבו עם נסיעה משותפת וזמן זוגי איכותי. לפנויים צפויות הזדמנויות להכיר במהלך נסיעה טיול ודרך רשתות חברתיות.

קריירה ועבודה: שנה משמעותית לבנייה אישית של הקריירה וצמיחה בפן הכלכלי. גדי כמו גדי בונה את עצמו בדרך הקשה והסיסטמטית.  הקריירה שלו השנה תצליח בזכות מאמצים התמדה ויוכיחו לו שוב שהמאמצים משתלמים. החודשים הנוכחים מלאי קשיים. מעבר כוכב מאדים ב: 4.10 לבית הקריירה עד ה: 19.11 מבטיח מאבק על תפקיד, עבודה שלא תוותרו לו. ב: 3.12.19 כוכב צדק עובר למשך השנה הקרובה למזל גדי ובעצם פותח דלתות בתחום הקריירה ובצורך שלכם להספיק לטפס ולהרחיב את כל האפשרויות על מנת להצליח גם כלכלית.  לא בטוח שאתם יכולים להרגיש שובע בהישגים, אבל כשאתם עובדים ויש לכם אג'נדה מאורגנת,  אתם נהנים.  ככל שהשליטה שלכם גדולה יותר, כך הסיפוק להיות משפיע ואפקטיבי גדול יותר. זו שנה עם הזדמנות להגביה טוס בהישגים ותרגישו שאתם מוכנים לכך. מעבר כוכב מאדים באמצע פברואר-מרץ 2020- למזל גדי מפגיש אותו עם הכוכבים  צדק, שבתאי ופלוטו במזל גדי,  התכנסות כוכבים שמעניקה לכם כוח עצום להיאבק כדי להצליח,  למרות שתעמדו מול קשיים גדולים, אך יהיה קשה לעמוד מול הנחישות, ההחלטיות  השאיפות והחריצות  שלכם. בחודשים בין אפריל ליולי רמת ההוצאות גדלה אך  היבטים כלכליים משתפרים. נסיגת כוכב ונוס בין ה: 26.6-13.5 בבית העבודה,  תגרום להאטה ובמידה מסוימת לאכזבה מאנשים שסמכתם עליהם והתפקחות שתגיע בעקבות כך וכבר ביולי -אוגוסט  2020 תיהנו מתיקון ושיפור המצב. חודשים ספטמבר אוקטובר יהיו מוצלחים בעשייה ובמשוב שתקבלו.

שונות: שנה עם שינויים רבים כשהעבודה תכתיב שינויי מגורים וסביבה וצפויה הרחבת המשפחה בין דצמבר לפברואר 2020. דצמבר הקרוב יכול לזמן נסיעה מוצלחת. נסיגת ונוס בבית הבריאות[עבודה]  בחודשים בין מאי-יוני 2020 ימצא אתכם עם צורך לטפל בדפוסי אכילה ועיסוק בנושאים אסתטיים גופניים.  חשוב יהיה להיוועץ בטובים ביותר. נסיגת כוכב מאדים בין 13.11-9.9.20 בבית הקשור למשפחה ומגורים, יכול לסמל תקופה של קשיים עם קרוב משפחה במצוקה, אווירה לא קלה במשפחה בגין עימותים על רקע פערים בגישה. מעבר בית שעלול למצוא אתכם עם קשיי הסתגלות. תקופה שלא מומלץ לשפץ.

מזל דלי

 

אהבה ויחסים: החודשים עד דצמבר הקרוב מטיבים עם התחלות יחסים חדשות,  היכרויות ותקופה פופולרית חברתית.  עיסוקכם מציף היכרויות חדשות. לפנויים, צפויה  תקופה מוצלחת למפגשים בין אוקטובר לדצמבר הקרוב. יחסים עשויים להתפתח במסגרות לימודיות,  במהלך נסיעות אך גם דרך העבודה או חברים לעבודה. חודש נובמבר במיוחד מה: 22.11 ועד תחילת דצמבר צפויה  תקופה מוצלחת מבחינה רומנטית. מעבר כוכב ונוס ב: 20.12.2019 למזל דלי,  מטיב עם התחלות של יחסים  והתאהבויות.  כך גם בין ה: 17.1.20 ועד ה: 19.2.20. כניסתו של כוכב שבתאי לראשונה[לאחר כ-30 שנה] למזל דלי יהיה משמעותי, כניסתו תהיה  מה: 23.3.20 והוא ישהה במעלה הראשונה של המזל עד 1.7.20 ובעצם ירמוז לכם,  על השינויים שאתם צפויים לעבור כשהוא יגיע סופית על מנת להישאר בדצמבר 2020. שבתאי מצביע על שינויים גורליים בחיים,  העשויים להתקשר למעבר סביבה ושינויים בחיים האישיים. על כל זה,  מעברו של כוכב מאדים מתחילת אפריל ועד מאי במזל דלי,  מבשר צורך שלכם לשינוי בחיים. אך כדי לממש את השינוי שאתם כמהים לו,  תזדקקו להמתין עד דצמבר 2020 ובינתיים,  עד יולי 2020 תעסקו בהכנות הכלליות לקראת השינוי. נסיגת כוכב ונוס בבית האהבות שלכם מה: 13.5 ועד ה: 26.6.20 עלול להשפיע על יחסים בלתי יציבים ועל אכזבה בקשר. אך כבר בחודשים בין יולי לספטמבר  20 תיהנו מהיכרויות מרגשות ומהתפתחויות ביחסים קיימים.  נוכחות כוכב  ונוס בבית הזוגיות שלכם תהיה משמעותית וסמלית בספטמבר 20.

קריירה ועבודה: תהליך בניית הקריירה ממשיך בשנה הקרובה לצמוח ולהיות משמעותי עבורכם,  כבר מחודש אוקטובר הקרוב כשכוכבים מרקורי ונוס יהיו בבית הקריירה שלכם ומקדמים רעיונות ומיזמים חדשים. הבעיה שנסיגת מרקורי מתחילת נובמבר ותשפיע  ועד 21.11.19 על עיכובים ותקלות.  אך תפוצו בהצלחות פיננסיות בשבוע האחרון של נובמבר. מעבר כוכב מרקורי למזל דלי ב:16.1.20 מבטא שינויים פתאומיים בעשייה שלכם ונושאים פיננסיים יהיו מוגבלים עקב נסיגת מרקורי בבית הכספים במהלך חודש פברואר עד תחילת מרץ 2020. אך נכון לכם שיפור משמעותי פיננסית במהלך חודש מרץ. מעבר כוכב מאדים למזל דלי ב: 31.3 ונוכחותו עד 13.5.2020 מסמל  תקופה של שינויים חשובים ובניית העתיד הרחוק יותר ומה שנכתב לגבי מעבר שבתאי [אחרי 30 שנה] למזל דלי בין מרץ ליולי 2020 תקופה שתרמז לכם לאן הרוח נושבת ואילו שינויים משמעותיים צפויים לקרות לכם כששבתאי יעבור למזל דלי מדצמבר 2020 עד דצמבר 2023 . תקופה המסמלת שינוי מקום עבודה ואופי החיים בכלל. נוכחות כוכב מאדים בחודשים בין יולי לאוגוסט יטיב עם פעילות של נסיעות,  ותקופה של שאפתנות רבה שתימשך למעשה עד סוף 2020.

שונות: שינויים- כוכב אורנוס שליט מזל דלי והוא ממוקם בבית 4 שלכם הבית העוסק בענייני משפחה, בית ומגורים. השפעתו במיקום זה יפעל לטובת שינוי מגורים ושינוי אופי החיים בשנים הקרובות. אוראנוס בבית המשפחה -בית,  מצביע על הצורך לנדוד, לזוז לצאת מזון הנוחות ולבצע שינויים בחיים המשפחתיים. אירועים פתאומיים של עזיבת בן משפחה או פרידה בלתי נמנעת שישנו את רקמת חיי המשפחה תיתכן עזיבה בלתי נמנעת, ואולי המעבר ההכרחי ייצור התרחקת ויצירת חיים בעלי אופי שונה.

מזל דגים

 

אהבה יחסים: נפטון שליט מזל דגים עוסק בתחומי הרגש והנפש ולמעשה הוא האוקטבה הגבוהה של כוכב ונוס בכל הנוגע לסמכות בתחום הנפש והרגשות. שהותו במזל [15 שנה מאז 4.2011 ועד 1.2026] מייצר דיאלוג פנימי בנושא החיים הרגשיים. ועיסוק נרחב עד מעברו למזל הבא טלה. יחסיו היציבים עם הכוכבים שבתאי יימשכו עד דצמבר 2019 ומבטיחים ביחסים קיימים להתמסד ולפנויים היכרויות משמעותיות. בשנת 2020 יחסיו של נפטון עם כוכב פלוטו  בחודשים בין מאי עד סוף 2020 מתייצבים ולפנויים צפויות הזדמנויות של אהבות גדולות מהסוג החד פעמי. מעבר כוכב צדק למזל גדי בדצמבר הקרוב,  יטיב עם הזדמנויות להיכרויות מרגשות לבני המזל.  מעבר כוכב ונוס למזל דגים ב: 13.1.20 יטיב עם עלייה בחיזורים והתאהבויות וביחסים קיימים, צפוייה  התייצבות ומיסוד הקשר במרץ 2020. נסיגת כוכב ונוס בין ה: 13.5 ל-26.6.20 ישפיע על אכזבות  ביחסים לא יציבים. מעבר כוכב ונוס לבית האהבות שלכם בין אוגוסט לספטמבר יזמן קשרים והתאהבויות. תחילת אוקטובר הוא מטיב עם יחסי זוגיות והיכרויות. צפויה תקופה רומנטית בין אוגוסט לאוקטובר.

קריירה-עבודה: שנה של התפתחות ובניית מעמדכם המקצועי. כוכב אורנוס בבית התקשורתי שלכם מבטיח שינויים מקצועיים לטובה.  עד חודש דצמבר הקרוב, כוכב צדק וכוכב ונוס יהיו דומיננטיים בבית הקריירה שלכם ויזמנו הזדמנויות והתחדשויות בעבודה. במיוחד בימים בין ה: 28.11-21.11.19. מעברו של כוכב צדק שליט בית הקריירה שלכם למזל גדי לשנה, מבטיח היבט תקשורתי וציבורי.  במיוחד. יזדמנו לכם בשנה הבאה נושאים חדשים עם פתיחות לציבור גדול יותר, לעיתים זה מתקשר ללימודים  והנחיה מקצועית  של התחום העיסוק.. מעברו של כוכב  מאדים בינואר 2020 לבית הקריירה שלכם, מסמל אינטנסיביות ומגמות של שינויים מיזמים והתפתחויות צפויים. כמו כן  עליה במעמדכם בין ינואר-למרץ 2020. נסיגת מרקורי במזל דגים בפברואר 2020 תגרום לעיכובים תקלות,  אך ההיבטים הכספיים טובים מאוד בחודשים בין פברואר למרץ 2020. כמו כן,  התקשורת שלכם תהיה במיטבה בחודש מרץ. הכנסות ממקור נוסף יגיעו באפריל. מעבר כוכב מאדים ב: 13.5.20 למזל דגים יעמיק את הצרכים שלכם לשינויים עם מגמות שיפור משמעותי עד ה: 25.5.20 מבחינה כלכלית. מעבר כוכב מאדים בין יולי אוגוסט 2020 לבית הכספים שלכם יעצים את ההוצאות החריגות אך הכנסותיכם תהיינה טובות במקביל. מעבר כוכב ונוס בספטמבר לבית העבודה שלכם,  יטיב עם מיזמים הצלחות ופרגון. נסיגת מאדים בבית הכספים עד נובמבר 2020 מציף רגישות בנושא הכלכלי פיננסי. אך נובמבר-דצמבר 2020 מעידים על התגברות מוצלחת בנושא הכלכלי.

שונות: כוכב אורנוס במזל שור בבית התקשורת והלימודים,  מחזק את נושא הלימודים, ניידות, והוראה תחומים חדשים ואחרים העשויים להתפתח ולגרום לכם לעניין רב. נסיגת ונוס בין 13.5-26.6.20 עלול לסמל על כחודש וחצי המוזכר של מעבר בית לא נוח, סכנת פריצה או גניבה,  וייתכן ותיאלצו להיות מגויסים בגין קשיים בנושאים משפחתיים.צפויה  נסיעה לחו"ל בין אוקטובר הקרוב לינואר 2020. כמו גם בין ספטמבר לאוקטובר 2020.

 

עדכון לשנת 2020::

שבתאי פלוטו נפגשים ב:מזל גדי בינואר  במפגש נדיר, איך מפגש זה ישפיע על כל המזלות? 

יופיטר בגדי עד דצמבר 2020 איך ישפיע על כל המזלות? 

שבתאי במזל גדי עד דצמבר 2020 איך ישפיע על כל המזלות? 

טבלאות נסיגת פלנטות משנת 2019 עד ינואר 2021

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  26.9.2019

21הערות

 1. שרה

  קראתי את מה שכתוב כאן בקשר למזל שלי, מזל מאזניים והייתי חייבת לחייך לעצמי משום שכלום לא מתאים לי יותר. אני בת 66 כמעט והכל כבר שייך לעבר אצלי. אני כבר נשואה מיליון שנה וילדים ואפילו נכדים כבר יש לי, עבודה כבר אין לי מזמן אני בפנסיה. חבל שאין קצת לפחות, תחזיות לגיל השלישי, אנחנו עוד כאן ומחפשים בגילנו עדיין ריגושים וחוויות חדשות, אגב קראתי גם את מזל דגים שהוא מזל האופק שלי. מפאת גילי וסיכוני הקורונה אני חושבת שלא אסע השנה לאף מקום…

 2. לילך

  שאפו ! ותודה על התכנים המעניינים
  ברצוני לדעת בבקשה נולדתי ב 9.9.72 בשעה 1450, מה האופק שלי ?
  תודה רבה

  • פנינה כץ

   לילך שלום
   האופק שלך במזל גדי.
   ברכות
   פנינה

 3. אלעד

  הי פנינה, מזל דלי – באיזה תאריכים אוראנוס ישהה בבית 4 בבקשה? תודה.

  • פנינה כץ

   אלעד שלום

   אוראנוס שוהה עבור דליים בבית 4 מהרגע שהוא נכנס למזל שור. או שלא הבנתי את השאלה שלך.

   בברכה
   פנינה

 4. ניצה

  פנינה שלום, ראשית כל תודה על התוכן מרחיב האופקים שאת מעלה.
  אני בת מזל תאומים. כתבת:
  כניסת כוכב שבתאי למזל דלי בבית הקשור למעבר לחו"ל, או לימודי תואר, בחודשים בין מרץ ליוני 2020 מרמזים על השינוי החשוב והטוב שיתחיל להתרחש בחייכם החל מדצמבר 2020 למשך שלוש שנים.
  האם הבנתי נכון והשינוי הטוב למשך 3 שנים הוא בהשפעתו של כוכב שבתאי
  אם כן, יש לך כתבה בנושא?

 5. רעות

  היי פנינה ותודה רבה!!!
  אני ילידת מזל שור- 29/04.
  לא כל כך הבנתי מה לגבי זוגיות… יהיה/ לא יהיה קשר רציני?

  • פנינה כץ

   רעות שלום
   את לא מתארת לעצמך שלכל בני מזל שור תהיה זוגיות או כל בני מזל שור ייפרדו. התחזית השנתית על פי תחומים מציפה את המצבים שיתמודדו בהם כל המזלות ומכינה אותם לכל האירועים האפשריים. כדי לדעת אם תהיה לך זוגיות באופן אישי צריך להכין לך מפה אישית.

   חג שמח

   פנינה

 6. דניאל

  הי פנינה גמר חתימה טובה,לא פרסמת השנה תחזית שנתית למדינה ,האם זאת שנת מלחמה כמו שמתריעים אנשי הקבלה ?…

  • פנינה כץ

   דניאל שלום
   אם תעקבי אחרי "פני השמים ומה צופנים הכוכבים תגלי שאני מפרטת ומעדכנת כל יום אירועים ביטחוניים באופן קבוע כפי שגם בתקופת החגים[תוך שבוע-עשרה ימים] אנחנו עוברים לפאזות של סכנות מלחמה/אירועים מסוכנים. אני לא יודעת אם היית מספיק מבוגרת בשנת תשמ"ד הלוא היא שנת 1984? שאז פרסמו אנשי קבלה את השמדתה של מדינת ישראל. זו הייתה השנה הכי חביבה שאני זוכרת.
   בברכה
   פנינה.

 7. טליה

  היי פנינה אני בת מזל דלי 28.1.1972 השינויים שדיברת רציתימ לדעת לגבי הזוגיות ( עם מזל אריה) לאן הרוח נושבת….

  • פנינה כץ

   טליה שלום
   אני עונה על שאלות עקרוניות המסבירות את מהלך הכוכבים בשנה הקרובה ואת רוח הדברים. שאלתך דורשת שאני אכין לך מפה אישית ואבדוק את חיי הזוגיות שלך, את בוודאי מבינה שזו עבודה לכל דבר.
   אם תרצי תוכלי לפנות אליי באופן פרטי.\בינתיים תיהני מהתחזית המאוד מפורטת וחינמית שהעליתי לכבוד ראש השנה.

   שנה טובה
   פנינה

 8. איציק

  פנינה תודה רבה על ההתיחסות ועל המילים החכמות והמעודדות

  אודה לך אם תרשמי לי מה האופק שלי תאריך לדתי 7.2.1980 בסביביות 11 בלילה

  שתהיה לך שנה טובה מוצלת ומבורכת

  • פנינה כץ

   איציק שלום
   כתבת בסביבות שעה 11 בלילה. למה אתה לא מברר בכוכבית 3450 ?
   אם נולדת לפני 23 בלילה אז אתה עם אופק מאזניים וואם משעה 23 ומעלה אופק עקרב.
   כל רגע משנה את האופק ומשמעותו. חבל לעסוק בניחושים.

   חג שמח ושנה טובה
   פנינה

 9. נעמה

  היי פנינה יקרה.
  אני בת מזל דלי 10.2.81 אני לעומת זאת מאוד מאוד שמחה ומקווה ומייחלת לשינויים! חיכיתי שנים לשינוי מיוחל לשינוי של בית למעבר כלשהו.. ולא הצלחתי ליישם את זה מכל מיני סיבות בשנים האחרונות ואני מרגישה כבר כמה זמן את הרצון שלי שהנה זה כמעט קורה .. אני מקווה שהפעם זה באמת יתגשם.
  תודה לך על התחזית ושתהייה לך שנה טובה וחג שמח:)))

  • פנינה כץ

   נעמה שלום לך
   מה שטוב בשינויים שיגיעו ב: 2021 כש-2020 רץ-יולי הם רק הרמזים שאלה שינויים מובנים. המתנהלים בהדרגה עם הרבה שליטה. שבתאי מתקדם מספר מעלות קטן ומבצע נסיגה של חצי שנה ומאפשר תמיד לעכל את התהליכים ולחשב מסלול מחדש. לא מדובר בשינויים שאין בהם שליטה. כשיתחילו הרמזים הראשנים תדווחי.
   מאחלת לך שנה טובה ושמחה.
   בברכה
   פנינה

 10. איציק

  היי פנינה , בהיותי גם בן מזל דלי מצטרף לטירדות של נטע מהתגובה הקודמת עם כל השינויים הצפווים …ובעקר לאור זאת שאני רגיל
  לשיגרה ולאור זאת שהתחזיות שלך מתקיימות .
  אשמח לדעת גם מה האופק שלי נולדתי ב 7.2.1980 בסביביות שעה 11 בלילה

  • פנינה כץ

   איציק שלום
   חחח אני מבינה את החששות. אך פעם אחרונה ששבתאי היה במזל דלי זה היה בשנים בין 1994-1991 והצלחת לעבור בשלום כל שינוי שעברת למרות שהיית נער צעיר עם ארגז כלים מצומצם. אז למרות החששות הרבה פעמים מעבר בית וסביבה הופכים להיות שינוי לטובה בכל התחומים ובוודאי שחוששיים מכל שינוי שעוברים כי באופן אוטומטי חושבים שהשינוי עלול להיות לרעה.אגיד לך רק שאם תמיד תעשה את מה שתמיד עשית, תגיע תמיד רק לאן שהגעת. לעומת זאת, ו על מנת להשיג דבר גדול, נחוצים שינויים גדולים. השינויים הקטנים הם אויביי השינויים הגדולים." ~למזלינו השינויים הגדולים נכפים עלינו בדרך כלל ואחרי שהם קורים אנחנו לא יודעים למי להודות שזה קרה. החששות לגיטימיים ואנושיים בלב כל אחד, אבל אם יובטח לך שהשינוי לטובה אני בטוחה שתהיה מוכן לשנות את ההרגלים שלך, נכון?
   חג שמח איציק ושנה טובה.
   ממני
   פנינה

 11. נטע

  היי פנינה, אני בת מזל דלי באופק עקרב.
  השינויים בדלי קצת מטרידים את מנוחתי, מקווה שהשינויים מבחינה זוגית וקריירה יהיו לטובה.
  שנה טובה ומבורכת.

  • פנינה כץ

   נטע שלום
   שבתאי אחת ל-30 שנה מגיע למזל דלי והשנה תקבלו טעימה ממנו בין החודשים מרץ-ליולי. רובכם ירגיש תחילתו של שינוי. שבתאי כשהוא מגיע למזל דלי הוא מייצר בנייה לטווח ארוך, שינוי שברוב המיקרים לטובת בן המזל. בהנחה שגם אוראנוס יערוך שינויים של בית ומיקום שבתאי ידאג לשינויים פרקטיים כמו עבודה ועשייה לטווח ארוך. מפגש עם שבתאי לעיתים מחייב החלטות משמעותיות ורציניות כמו זוגיות או קשר שמאלצים שינוי ותזוזת מקום ובאופן טבעי עלול להשליך על חששות טבעיים. אך השינוי הממשי יתחיל להתרחש רשמית בדצמבר 2020 והלאה. כך שבחודש יולי הקרוב יהיה לכם מושג לאן הרכוח נושבת. בכל מפה של בן מזל דלי השינויים יהיו שונים אלה שנולדו בימים הראשונים ירגישו את השינוי מוקדם מבני המזל האחרים.
   בברכת חג שמח ושנה טובה
   ממני
   פנינה

השאר תגובה