הורוסקופ לראש השנה- שנת תשע"ז -עד אוקטובר 2017.

   הורוסקופ לראש השנה- שנת תשע"ז  2017-2016.

%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%9c%d7%a4%d7%90

גלגל המזלות  מפסיפס בית הכנסת בבית אלפא- ארבע התקופות ובמרכזו הליוס, הרוכב במרכבת השמש. המאה ה-5 לספירה

 

   מאחלת שנה טובה  ומאושרת לכל קוראי!

 

 

מזל טלה sign1

אהבה יחסים: כוכב צדק מבקר השנה בבית הזוגיות שלכם ונוטה להשפיע על מוטיבציה גבוהה לזוגיות ולרומנטיקה. לפנויים,  צפויה השנה עלייה בהיכרויות והזדמנויות ליצירת קשר וביחסים קיימים, תיהנו  מעליית מדרגה בקשר. חודשים מוצלחים להיכרויות צפויים בין אוקטובר ודצמבר 2016. פברואר 2017 יהיה מוצלח להיכרויות אך מרץ-אפריל חודשיים עם השפעתו הבעייתית של ונוס בנסיגה במזל טלה. יחסים בלתי יציבים ובעייתיים עלולים לא לעמוד במבחן משבר זה. לעומת זאת, חודש  יוני 2017 מטיב עם היכרויות וביחסים קיימים,  תיתכן נסיעה והתארגנות עתידית כלכלית משותפת. ברם, חודשים יולי -אוגוסט-ספטמבר הם מהחודשים היותר מוצלחים למפגשים רומנטיים משמעותיים והתפתחות של יחסים וביסוסם. עדיין,  יחסים בלתי יציבים יסתיימו סופית באוגוסט 2017.

קריירה כסף: זו תהיה שנה עם עליית מדרגה בתוצאות הפיננסיות ובסיפוק הכללי ממעמדכם. שנה זו  תכלול הצעות לשותפות ושיתופי פעולה כבר בחודשים הקרובים. עם זאת , תאלצו להילחם רבות על כל הישג. וביו השאר תאלצו לעבור שינויים לא מעטים בתהליך הבנייה שלכם. מגמות הכוכבים כולל נסיגת מרקורי בבית הקריירה שלכם בחודש דצמבר-2016 וינואר 2017 מסמלים את השינויים המשמעותיים שמתחילים בעבודה או בתפקיד ולמעשה, מגמות השינוי יימשכו עד חודש מאי. חודשים בין מרץ-מאי 2017 יהיו עם עלייה בהוצאות הפיננסיות וירידה בהכנסות עם לא מעט חששות מפני יציבותכם הכלכלית,  ברם,  כבר מחודש יוני ואילך מצבכם הכלכלי והפיננסי יתייצב ותרגישו שיפור הולך ונבנה כשחודש ספטמבר מסמל את החודש הטוב ביותר.  תיהנו מחוויית יציבות ותתחילו להתכונן לקראת חיפוש שיאים חדשים בתחום הפיננסי מאוקטובר 2017.

שונות : שנה מוצלחת בחיי החברה.  תיהנו מעלייה יכרת בפופולריות ובהיכרויות החברתיות ותרגישו מעורבים יותר חברתית ומעמדית. נסיגת כוכב ונוס בחודשים מרץ-אפריל 2017 במזל טלה לא תטיב אתכם רומנטית-פיננסית,  אבל זו תקופה חשובה שמאלצת אתכם לערוך חשבון נפש הכרחי לגבי הנושאים עליהם תשפיע נסיגה זו.  ברם, חודשי הקיץ מבטיחים תקופה פוריה במיוחד בין אוגוסט ספטמבר 2017 עם ביטוי להרחבת משפחה ושמחות, נסיעה  מוצלחת וליוצרים תקופה של הצלחה ביצירה.

 

מזל שור sign2

אהבה יחסים: אתם מתחילים את השנה החדשה עם נוכחות כוכב ונוס בבית הזוגיות,  מה שמסמל את המוטיבים החשובים השנה ביחסים והזדמנויות להיכרויות משמעותיות לפנויים. ההזדמנויות להכיר להתאהב יימשכו עד סוף חודש נובמבר 2016. חודש ינואר יהיה מוצלח מאוד בתחום החברתי ולפנויים, חברים יכירו  קשרים מעוררי רגשות. לעומת זאת,  יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בין חודשים מרץ-אפריל 2017. מאי -יוני 2917 יהיה חודש של בשורות טובות וכשמשברים ביחסים נשארים מאחור ופנויים ייהנו ממעבר כוכב ונוס למזל שור בחודשים יוני – יולי  שיטיב עם פנויים וביחסים קיימים הידוק היחסים. חודשים ספטמבר -אוקטובר 2017  צפויים להיות חודשים מוצלחים להרחבת משפחה ולפנויים היכרויות משמעותיות עם אופציה להתאהבות. ואוקטובר 2017 כוכב צדק יעבור לבית הזוגיות שלכם ויעניק לכם שנה עם דגש על יחסי זוגיות.

קריירה כסף: כניסתו של כוכב צדק לבית העבודה,  מבטיח שנה של התחלות חדשות בעבודה. זו תהיה שנה של הזדמנויות להתפתח ולצמוח דרך למידה וחשיפה לתחומים חדשים. חודש נובמבר עם בואו של כוכב מאדים למזל דלי לבית הקריירה שלכם,  תתחיל  תקופה של חוסר יציבות שתימשך בין בדצמבר 2016-לפברואר 2017 המבשרת שינויים בעבודה/ מסגרת, תפקיד ואולי מיקום פיזי חדש. למרות שאתם חוששים משינויים, תרגישו התרעננות בתהליך הזה ומחודש מאי 2017 תיכנסו לישורת יציבה. חודשים-פברואר-מאי 2017 עלולים להקשות עליכם בנושאים פיננסיים אולי בגין פרויקט גדול שלקחתם על עצמכם דבר שישליך עד סוף מאי 2017  בתחום הפיננסי ברם כבר בין יוני ליולי 2017 תיהנו  מעלייה פיננסית משמעותית והזדמנויות להרוויח יותר אם דרך שכר,  או אופציות למקור הכנסה נוסף. חודש אוקטובר 2017 מבשר תקופה נעימה בעבודה,  עם הרגשה של הישגיות פרי המאמצים של השנה האחרונה וברקע כבר עיסוקים חדשים מאתגרים. השנה ייתכנו נסיעות של עבודה בתקופה זו.

שונות: נושאים כלכליים יעסיקו אתכם השנה בכל הנוגע לבית, מגורים, השקעה מכירה וצורך לייצב את מצבכם הכלכלי העתידי. ייתכנו אופציות רווח ממכירה או מהשקעה טובה בחודשים אוקטובר -נובמבר 2016 ובאוגוסט 2017.  בחודשים בין פברואר-מאי 2017 אתם עלולים לסבול  מנסיגת ונוס הכוכב האישי שלכם שיהיה  במזל טלה אך מיוני מצבכם ישתפר ללא הכר. כללית מומלץ לכם לטפל ביתר שאת בפן הפיזי שלכם  החל מחזרה לכושר ועד דיאטה והימנעות מאוכל עתיר שומנים ופחמימות.  חודש ספטמבר 2017 יהיה מוצלח בכל הנוגע לבשורות בקשר להרחבת משפחה ועיסוקים משמחים באירועים של ילדים שלכם.

 

מזל תאומים sign3

אהבה יחסים: מעברו של כוכב צדק לבית האהבות שלכם לשנה הקרובה,  מבטיח הזדמנויות לקשרים והתאהבויות אך גם פוטנציאל להרחבת משפחה בזוגיות קיימת. שנה עם הזדמנויות להיכרויות ומפגשים מרגשים אשר יתחילו  כבר מתחילת אוקטובר ועד סוף דצמבר 2016.  חודש ינואר 2017 יתאים למיסוד יחסים והרחבת המשפחה. בין החודשים פברואר עד תחילת יולי 2017 תהיו בתקופה של פסק זמן וחשבון נפש המתייחס לזוגיות ועיסוק בנושא המשפחתי. מעברו של  כוכב ונוס בתחילת חודש יולי 2017 למזל תאומים,  יתאים להיכרויות והתאהבויות עד ה: 20.7.17  יחסים בעייתיים ובלתי יציבים יסתיימו בסוף חודש יולי. חודש ספטמבר 2017 יהיה חודש מוצלח במיוחד למיסוד יחסים והיכרויות משמעותיות במיוחד בימים בין ה: 16.9-7.9.17.

קריירה כסף: שנה שתתאים לשיתופי פעולה ואף להיעתר לשותפויות כבר מחודש נובמבר 2016 אתם עשויים לקבל הצעות שראויות לשיקול דעת. לכם כבני מזל תאומים,  תמיד יתאים לעסוק בשני תחומים כשתחום אחד מפרנס אתכם כהלכה והשני מעניין ומרתק אתכם יותר. השנה תיהנו מפריחה בצד היצירתי ולכן אלה מכם העוסקים בתחומים יצירתיים המתבססים על רעיון  יצירתי /טכנולוגי/אמנותי תוכלו לזכות בהכרה ובהערכה גם דרך קשרים עם אנשים חו"ל במיוחד בחודשים בין נובמבר- דצמבר 2016. בחודשים בין ינואר למרץ 2017 עם כניסת מאדים וונוס לבית הקריירה שלכם תקבלו הצעות מעניינות מבחינת תפקיד/מיזם ובחודש יוני 2017 תתחילו ליהנות ממשוב ובחודשים יולי-אוגוסט תקבלו תיהנו גם  פיננסי וחומרי.

שונות: זו תהיה שנה שייפתחו בה עבורכם כמה ערוצים לעולם,  דרך העבודה נסיעות והתקשרויות עם אנשים שירצו לחבור אליכם והתוצאה תגרום לכם לנסיעות רבות מהרגיל. בין חודשים נובמבר 2016 עד סוף פברואר קשרים עם חו"ל יהיו אינטנסיביים. זו תהיה שנה מוצלחת ללמוד ולהשלים תואר בתחום חדש או מקדם.  חודשים בין  מרץ-יוני 2017  עלולים להיות בעייתיים יותר בתחום הפיזי/נפשי ותרגישו רגישות גדולה יותר,  אולי מתחים כביטוי של מחסור בשינה ועייפות.  כבר מחודש יוני 2017 תתחילו לחזור לעצמכם פיזית מנטאלית ורגשית. חודש אוגוסט מבטא שינויים פוטנציאליים של מגורים/שיפוץ או מסיעה לתקופה ארוכה מהרגיל.

 

מזל סרטן sign4

אהבה ויחסים: שנה טובה לבניית משפחה,  מעבר לבית משותף ויחסים שיהפכו למשותפים במהלכה. כוכב שבתאי שהוא שליט בית הזוגיות,  היה ממוקם בחודשים האחרונים בהיבטים מתסכלים והיה קשה להשקיע ביחסים. כבר בין החודשים נובמבר-דצמבר 2016 -ו ינואר 2017 תהיה התפתחות ביחסים עם תהליך בנייה של קשר קיים ולפנויים, צפויות התחלות של היכרויות משמעותיות, עם תוכניות למעבר לבית/רכישה ושיפוץ.  חודשים ינואר – פברואר 2017 יהיו מוצלחים לנסיעה זוגית משותפת  אך גם באפריל 2017. מעבר כוכב ונוס לבית האהבות שלכם בחודש ביוני 2017 מזמן היכרויות משמעותיות ומרגשות ומעבר ונוס לבית הזוגיות שלכם בחודש אוגוסט 2017 יטיב עם השקעה בחיי הזוגיות מסמל תכניות עתידיות בזוגיות  ולפנויים, צפויה היווצרות של יחסים רציניים. מעברו של כוכב יופיטר לבית האהבות בחודש אוקטובר 2017 מנבא שנה מוצלחת לזוגות קיימים בנושא הרחבת משפחה.

קריירה וכסף: צפויה לכם שנה מעניינת בעבודה. נכונו לכם אתגרים החל מהצעות שותפויות בין אוקטובר 2016 ועד ינואר 2017. נוכחות כוכב שבתאי בבית העבודה שלכם יגרום לכם לעבוד קשה במיוחד השנה וההרגשה של עבודה סיזיפית ללא ניצוצות אך עם הזדמנויות ללמוד נושאים רבים חדשים במיוחד בחודשים בין אוקטובר -דצמבר 2016. בחודשים מרץ-אפריל-מאי 2017 מעברו של מרס לבית הקריירה שלכם מעיד על נטייה לשינויים אינטנסיביים  בעבודה ואתגרים רבים שנכונו לכם. תיהנו מעניין רב ובמקביל מעומס רב. מעברו של כוכב מרקורי עם השמש למזל סרטן בחודש יוני 2017 פותח בפניכם הצעות חדשות במסגרת העבודה  הקשורות בנסיעות והיכרויות מעניינות. החל מחודש יולי ועד ספטמבר מצבכם הפיננסי ילך וישתפר ותיהנו מעלייה בהכנסות.

שונות: שנה מוצלחת לעבור לבית מרווח[משופץ] יותר, לרשת בית,  או להיכנס לבית חדש ובמקביל לרבים מכם תהיה תקופה של עיסוק אינטנסיבי בנושא ילדים במיוחד בחודשים ינואר -פברואר מרץ 2017 תיהנו מעיסוק משפחתי נרחב,  בשורות על הרחבת  משפחה, שמחות ואירועים הקשורים בילדים.  אלה מכם העוסקים בתחום היצירה והאמנות,  ייהנו משוב ומהזדמנויות להתפתחות יחד עם הצלחות כלכליות מהעשייה במיוחדש באוגוסט- ספטמבר 2017. מעבר כוכב יופיטר למזל עקרב באוקטובר 2017 לבית העוסק ביצירה/ילדים מבטיח הזדמנויות  לעיסוק בילדים והרחבת הפן היצירתי .

 

מזל אריה sign5

אהבה ויחסים: שנה המזמנת היכרויות רבות. כוכב צדק ישהה בבית התקשורת שלכם ותיהנו ממפגשים היכרויות והזדמנויות להרחיב את המעגל החברתי גם דרך חברים חדשים. שבתאי ימשיך השנה לשהות האהבה/ילדים והוא מחזק את הצורך שלכם באהבה וילד. חודש אוקטובר -דצמבר 2016 מטיב עם היכרויות לפנויים ובניית מערכת יחסים רצינית בקשר קיים. חודש פברואר 2017 מוצלח לפנויים להיכרויות וקשר קיים עשוי להתמסד. מעבר כוכב ונוס למזל אריה מסוף אוגוסט ובמהלך ספטמבר מטיב עם פנויים ועם החלטות הקשורות ביחסים.

קריירה וכסף: שנה של תקשורת במיטבה, הזדמנויות להשתלם וללמוד תחומים חדשים וליהנות מעבודה ניידת גמישה שתאפשר לכם להרגיש מאושרים מהעשייה. אלה ביניכם שעוסקים בתחומי מכירות, שיווק, מדיה ייהנו משינויים לטובה כבר באוקטובר- נובמבר הקרוב. חודש דצמבר 2016 – ינואר 2017 יהיו מוצלחים בנוגע להצעות של שותפות ושיתופי פעולה העשויים לקדם אתכם כלכלית וליהנות מעבודה מאתגרת. החודשים פברואר  ומאי 2017 יהיו מוצלחים לנסיעות לחו"ל,  למפגשים המקדמים מיזמים ורעיונות חדשים הקשורים לעבודה.מעבר כוכב ונוס לבית הקריירה ביוני 2017 יעניק לכם משוב מהמעסיק והזדמנויות לקידום ומעבר כוכב מאדים למזל אריה מה: 21.7 ועד סוף אוגוסט מבטיחים שינויים הקשורים במסגרת הקיימת ובעשייה שלכם  נסיגת מרקורי באוגוסט 2017 ישפיעו על לחצים וחששות בנושאים כלכליים אך כבר מספטמבר 2017 תיהנו מקידום פיננסי והזדמנויות להעלאה או רווחים ממקור הכנסה נוסף.

שונות: שנה מוצלחת ללימודים, התפתחות והשתלמות בתחומים חדשים או כאלה המקדמים אתכם להרגיש בטוחים יותר בעבודה. שנה ניידת יותר,  תרבו לנסוע להכיר אנשים חדשים. שנה של הזדמנויות לנסיעות לחו"ל  במיוחד בין החודשים מאי-יולי 2017. ענייני בית ושינויים בנושא שיפוצים יחלו כבר באוקטובר-נובמבר הקרובים.  ייתכן ויתארחו אצלכם או שתערכו שינוי משמעותי בבית כמו שיפוץ והרחבה.

 

מזל בתולה sign6

אהבה ויחסים: שנה שתטיב עם בני המזל בכל הנוגע להתאהבויות. נפטון האחראי על אהבה ממוקם בבית הזוגיות של בני המזל וכבר באוקטובר -נובמבר היבטיו משתפרים והוא מזמן התקשרויות רומנטיות אך גם ינואר 2017 צפויה תקופה רומנטית ליצירת קשרים ולביסוס הקיימים. חודשים מאי יוני 2017 מטיבים עם זוגות ועם הכמיהה למסד קשר ולנסיעות משותפות. היכרויות דרך חברים ובאירועים חברתיים נכונו לכם ביולי 2017 ועם כניסת כוכב ונוס בסוף ספטמבר למזל בתולה תיהנו מהצלחות בהיכרויות ויכולת למנף את היחסים.

קריירה וכסף: שנת 2017-2016 יהיו קשורים בצורך העז ל בני המזל להצליח כלכלית,  לתרגם את ההצלחות לכסף ולחומר. מעברו של כוכב יופיטר לבית הכספים שלכם מספטמבר 2016 עד אוקטובר 2017 מעצים את הפוקוס על כסף. יופיטר מעודד את הכיוון ודוחף ליזום הזדמנויות. אין הדבר אומר שמובטחת התעשרות,  אבל בוודאי תעשו  מאמצים בנושא. חודשים נובמבר-דצמבר 2016 עלולים להיות מסוכנים לכם בכל הנוגע להשקעות ובנטייה להתפתות ולערוך קיצורי דרך. היו זהירים ותפעלו באופן סולידי יותר. מגמות חדשות בעבודה מתחילות בחודש דצמבר הקרוב ומתייצבות בינואר 2017 מגמות שמשפרות את מצבכם,  כולל אפשרות של שותפות או שיתוף פעולה מפרה. חודשים מרץ-אפריל 2017 עלולים להיות בעייתיים מבחינה פיננסית ומומלץ לקחת צעד לאחור ולא ליטול סיכונים. החל מיוני-יולי2017 מסתמן שינוי חיובי בעבודה עם השלכות כלכליות מטיבות.  ומספטמבר 2017 האופק בעבודה מוביל להצלחה מוכחת,  החל מתחושת עלייה במעמדכם ועד שיפור פיננסי. שלב ההתפתחות שלו אתם מצפים יגיע בשנת 2018.

שונות: נושא המגורים יעסיק אתכם עד סוף 2017. אתם נוטים לחפש פיתרון חדש החל מבית/סביבה/הגירה אבל המגמות נכון להיום מבטאות חוסר שביעות רצון או שהבית פשוט, כבר לא מתאים לצרכים שלכם ייתכן שתסתפקו השנה בשיפוץ,  בכל מקרה נושא זה ילווה אתכם במהלך השנה כבר מסוף אוקטובר ובמהלך החודשים נובמבר-דצמבר. ייתכן כי בן משפחה שלכם עלול להדאיג,  אולי מדובר "בגידול הורים" על כל המשתמע. שנה מוצלחת להרחבת המשפחה בין ינואר-פברואר 2017 וובחודשים מאי – יוני  ובספטמבר 2017.

 

מזל מאזניים sign7

 

אהבה ויחסים: מעברו של כוכב צדק[יופיטר]  למזל שלכם בדרך כלל יבטיח התחלות חדשות של קשרים ונטייה לפגוש בהזדמנויות  בחודשים אוקטובר, דצמבר 2016. לעומת זאת,  נסיגת כוכב ונוס במזל טלה בבית הזוגיות שלכם יאתגר יחסים בחודשים  מרץ-מאי 2017 וקשרים בלתי יציבים,  עלולים להסתיים באבחה. החל מחודש יולי-ספטמבר  2017 מתחילה תקופה חיובית יותר בהיכרויות וקיימת הזדמנות להתקשרות משמעותית. כוכב אוראנוס השוהה בבית הזוגיות שלכם עד שנת 2019 וגורם לפרידות בזוגיות,  מאיים על יחסים המעורערים גם כך של ילידי הקבוצה האחרונה של בני המזל אלה שנולדו בין ה: 22.10-15.10 . מאידך תהיינה הזדמנויות לא להישאר לבד.

קריירה וכסף: שנה מורכבת מצפה לכם. מחד,  תיהנו מהתלהבות ואמונה הקשורה בהתחלות חדשות והזדמנויות ליצור דבר אחר שונה מהעבר.  מאידך,  תהליכי התחלות כרוכים בסיומים ובאופציות לסגור מעגלים. בדרך כלל נוטים לומר באסכולות הישנות של אסטרולוגיה "כשצדק מגיע למזל הוא מביא איתו מזל טוב". מכיוון שכוכב צדק במאזניים יוצר היבטים דרמטיים לפחות כמחצית מהשנה עם הכוכבים פלוטו ואוראנוס תצטרכו להתמודד עם שינויים שלא בהכרח יהיו קלים לכם. כבר בחודש יום הולדתכם כוכב צדק מייצר קשיים עם מאדים ותתלבטו רבות לגבי נושאים חשובים בעבודה ובזוגיות. מאידך,  בכספים תיהנו מהזדמנויות מטיבות בחודשים נובמבר-דצמבר 2016 . עבודה/מיזם/תפקיד  עלולים להסתיים אחרי תקופה ארוכה של חיים.  בין פברואר-למאי  2017 שותפויות או שיתופי פעולה חשובים בעבודה,  עלולים להסתיים. מאוגוסט 2017 יתחילו תהליכים של בנייה ותיהנו משינויים מוצלחים באוקטובר 2017 במיוחד פיננסית.

שונות: בחודשים אוקטובר-דצמבר 2016 תמצאו את עצמכם עוסקים בנושא מגורים, מעבר, שיפוץ, שינוי וצורך אולי למכור נכס ותרבו בעיסוק כלכלי-כספי. ייתכן כי נושא במשפחה כמו, בעיה בריאותית של בן משפחה או אירועים במשפחה מעוררים בכם חששות  או תרגישו ששאין לכם שליטה בנושא. מכיוון שכוכב פלוטו האחראי לכך ישהה עוד שנים רבות בבית המגורים והמשפחה,  הנושאים הקשורים בכך ילכו ויחזרו חליפות כמו בחודשים מאי-יוני 2017 . בשנה זו, תיהנו מעלייה בפופולריות שלכם ותזכו לצמיחה חברתית,  היכרויות רבות והזדמנויות ללמוד ו/או לנסוע כבר בחודשיים הקרובים להשלים תואר וליצור התחלות חדשות כמעט בכל התחומים.

 

מזל עקרב sign8

אהבה: שנה מטיבה עם פנויים בני המזל וביחסים קיימים,  צפויה עליית מדרגה עם פוטנציאל הרחבת המשפחה. מעבר כוכב וונוס למזלכם באוקטובר 2016 מטיב עם פנויים בהיכרויות.  כניסת השמש מה:23.10 למזל עקרב, רק תחזק את המגמה עד סוף נובמבר. יחסים קיימים,  יעלו מדרגה בנובמבר 2916. יחסים בעייתיים עלולים להסתיים בחודש בדצמבר הקרוב. חודש ינואר 2017 מטיב עם פנויים עם מעבר כוכבים ונוס ומרס לבית האהבות שלכם. וביחסים קיימים,  תיתכן הרחבת משפחה עד אפריל 2017. יחסים בלתי יציבים יסתיימו כבר בין פברואר-אפריל 2017. כניסת כוכב ונוס ביוני 2017 לבית הזוגיות שלכם,  יטיב עם אופציית מיסוד היחסים .  תחת השפעת יוני-יולי 2017 פנויים צפויים להיכרויות משמעותיות.  חודשים ספטמבר-אוקטובר 2017 מטיב עם מיסוד יחסים ומעבר לחיים משותפים.

קריירה-כסף: הנושא הפיננסי יהיה ברום מעייניכם ותרבו לעסוק בהגדלת האפשרויות לצמוח כלכלית. הבשורה הבעייתית שכוכב שבתאי בבית הכספים שלכם,  יעזוב אותו סופית בסוף 2017 והבשורה הטובה,  ששנת 2018 טובה במיוחד שם תגיעו להתייצבות פיננסית משמעותית והרבה סיפוק בעבודה באתגרים.   אין הדבר אומר ששנה זו  אינה טובה.   היבטי כוכב שבתאי בבית הכספים  יהיו מהגורמים גם להתייצבות במקורות הכנסה כבר מאמצע נובמבר-דצמבר 2016. כשתהיה עלייה בהוצאות עקב השקעה או פרויקט תובעני  בינואר 2017. פברואר 2017 מוכיח שעקביות בעבודה משתלמת . בין החודשים יולי-אוקטובר 2017  תהייה עליית מדרגה בעשייה שלכם,  כולל שינויים הכרחיים שיביאו בסופו של דבר עלייה בהכנסות. אוקטובר 2017 כוכב צדק יגיע לביקור בן שנה במזל עקרב ויעיר אתכם לשנה נוספת של ניצול הזדמנויות לשם צמיחה.

שונות: החלק היותר מורכב של השנה,  יעסוק בהתבוננות הפנימית של עצמכם והצורך להתעצם, להתחזק ולהבין טוב יותר לאן דרככם ומי אתם בכלל. רבים מכם,  יפנו לטיפול פסיכולוגי ויתחברו לתחומים רוחניים לחיפוש עצומות נפשיות וחלקכם יטפל בעצמו בדרכם אלטרנטיביות. רגישותכם הבריאותית תיאלץ אתכם לעסוק יותר בפעילות פיזית ועיסוק בגוף ובריאותו. כדאי לשים לב לנושא המזון-אכילה ושמירה מפני בעיות בכלי דם ובמיוחד סכנת לחץ דם. עיסוק במדיטציה ויוגה ובעיקר לשמור על עקביות יעזרו לכם מאוד. תרבו ללמוד, לנסוע ולהיות בדרכים במהלך השנה הקרובה וליהנות מהיכרויות מעניינות.

 

מזל קשת sign9

אהבה ויחסים: שנה חברותית במיוחד צפויה לכם. קשה להתעלם מנוכחות שבתאי במזל שלכם אותו אתם כבר סובלים מסוף 2014 ונוכחותו תעיק עד דצמבר 2017. החלק הקשה בהשפעתו שיחסים שאינם ראויים מסתיימים והחלק הטוב של השפעתו כשאתם בוחרים בקשר תחת השפעתו הבחירה תהיה משמעותית רצינית והסיכוי לבניית יחסים גבוה. נוכחותו של כוכב אוראנוס בבית האהבות שלכם,  משפיע על משיכה לטיפוסים יוצאי דופן השנה ולהרבה הפתעות במערכות יחסים החל מההיכרויות שיתרחשו במפתיע ועד פרידות באבחה חדה שיקשו עליכם. כוכב צדק שליט המזל שלכם,  יהיה השנה במזל מאזניים ויטיב עם היכרויות  וקשרים שיעוררו בכם רגשות לאחר זמן ארוך שזה לא  קרה.  חודשים אוקטובר-דצמבר 2016 מטיבים עם מפגשים והיכרויות. נסיגת ונוס בחודשים בין מרץ לאפריל 2017 בבית האהבות שלכם,  עלול להעמיד בסכנה יחסים בלתי יציבים. אך בין חודשים מאי לאוגוסט 2017  תיהנו מתקופה עם הזדמנות להכיר להתאהב ובקשר קיים להרחיב את המשפחה.

קריירה וכסף: בשנים האחרונות הרגשתם בעבודה את הקשיים  בעיקר בגלל נוכחות כוכב שבתאי,  החל משותפויות שהסתיימו,  או סימני שאלה לגבי המשך קשרי שותפות או חוסר סיפוק בפן הכספי עם רצון להתפתח באופן אחר. כוכב שבתאי אחראי גם על בית הכספים שלכם ולכן הנושא הפיננסי מעיק ואתם מרגישים שהתקדמותכם אינה מספקת. חודשים נובמבר-דצמבר 2016  וינואר 2017 יעסקו הרבה בנושאים פיננסיים, העלאה בשכר או עיסוק במיזמים הדורשים השקעה וטיפול בו,  כשהמגמות של חודשי  ינואר-פברואר 2017 ישתפרו. חודשים אוגוסט- אוקטובר 2017 יהיו מוצלחים ותיהנו ממפנה פיננסי חיובי ותחושת סיפוק לגבי התקדמותכם בעבודה. חודש ספטמבר 2017 מסמל שינויים חשובים במסגרת העבודה לקראת השנה הבאה. כוכב פלוטו בבית הכספים הוכיח בסשנים האחרונות גם את נחת זרועו ולכן כדאי להיות זהרים ה רבה יותר בכל הנוגע לנטילת סיכונים בנושא.

שונות: שנה טובה חברתית ותטיב עם הפופולריות שלכם. תרבו להתרועע,  להכיר ולבנות את הסטטוס החברתי שלכם. אלה מכם העוסקים בתחום שיש לפופולריות חשיבות,  ייהנו מהעניין. שנה שבדרך המצביעה על היכולת להגיע לנינוחות חברתית.   צפויים אירועים רבים שתוזמנו אליהם אך גם תזמינו אחרים אליכם.  שנה שמצביעה על שינויים שקורים לילדים שלכם החל מעזיבת הקן ועד אירועים משמחים אחרים. ובכלל תמצאו את עצמכם עוסקים הרבה בנושאים המתקשרים לילדים ולצעירי המשפחה.

 

מזל גדי sign10

אהבה ויחסים: כוכב פלוטו במזל גדי והוא יוצר עבורכם בשנים האחרונות נטייה לחוסר יציבות בכל הנוגע ליחסים. ברם,  מעבר כוכב ונוס באמצע נובמבר הקרוב  מבשר הזדמנויות ליחסים כבר בתקופת טרום יום הולדתכם. לצערכם, קשרים בלתי יציבים עלולים להסתיים בימים בין ה:30.11-24.11.16. חודש ינואר 2017 יהיה  מוצלח להיכרויות וקשרים עשויים להפוך למשמעותיים . חודש אפריל יהיה פחות מוצלח ולחלק מכם צפויה של תחושת בדידות וייתכנו אכזבות רומנטיות במערכות יחסים. מעבר כוכב ונוס לבית האהבות שלכם בחודש יוני,  מבשר הזדמנויות להיכרויות והתפתחות רגשית עם מערכת יחסים. אך ונוכחות כוכב מאדים בבית הזוגיות עלול לסיים קשר שאינו יציב גם כך. לעומת זאת, התקופה הטובה ביותר מבחינה רגשית מצפה לכם חודש ספטמבר -אוקטובר 2017 קשר עשוי להפתיע בכיוון ההתפתחות שלו החיובי שלו  ולפנויים הזדמנויות להיכרויות משמעותיות במהלך בנסיעות ובמסגרות לימודיות.

עבודה וכסף: כרגיל עבודה היא תמצית חייכם וכל רגע בלעדיה אתם עלולים להרגיש בזבוז. קשה לכם לקום בבוקר בלי אג'נדה ברורה ובלי תכלית. השנה, תעבדו קשה מתמיד עם נוכחות כוכב יופיטר בשנה הקרובה בבית הקריירה שלכם,  צפויות התחלות חדשות,  התפתחות בקריירה החל מ: תפקיד/'מיזם או עבודה חדשה. חודש דצמבר 2016  עם נסיגת מרקורי במזל גדי ומפגשו עם פלוטו צפוי שינוי בכיוון תהליך שייתעצב עד תחילת פברואר 2017. הנושא הפיננסי השנה צפוי להיות מוצלח במיוחד בחודשים בין ינואר-פברואר 2017. כניסת כוכב מאדים  לבית העבודה שלכם בחודשים מאי -יולי 2017 יגרמו לשינויים נוספים בעבודה החל ממיקום או שינויים פרסונאליים שיקרינו אווירה טובה. חודשים אוגוסט ספטמבר 2017 יהיו משמעותיים לגבי התחלות פרויקט, תפקיד מיזם,  קשרים עם חו"ל והזדמנויות להתפתח לכיוונים חדשים. ספטמבר-אוקטובר  2017 יהיו מתגמלים פיננסית וחומרית.

שונות: כוכב אוראנוס האחראי על שינויים יהיה נוכח עד 2018  בבית 4 שהוא בית העוסק במגורים-בית-משפחה,   ובהשפעתו מבטיח ייווצרו שינויים בנושא וחלקם אף מפתיעים באפשרויות.  אמנם אתם חווים את הצורך בשינוי וייתכן והפיתרון יהיה לעבור מקום שיהווה שינוי בחיים,  אולי מעבר לחו"ל או לצורת חיים חדשה. ייתכנו שינויים במשפחה,  כמו יציאת ילד מהבית,  או הרחבת המשפחה בגלל צמיחתה הטבעית. כוכב פלוטו באופק מזל גדי  ישפיע במיוחד על קבוצת בני מזל גדי שנולדו בין ה:5.1 עד 11.1, ייתכן דרך רצון למהפך רציני במקום החיים,  פרישה מעבודה, התחלה מקצועית חדשה ושינויים פיננסיים מהותיים. משעמם לא יהיה לכם ולמרות הנימה זו שנה עם הישגים.

 

מזל דלי sign11

 

אהבה ויחסים: שנה טובה צפויה לבני המזל בכל הקשור  ליחסים ואהבה. מעברו של  כוכב ונוס כחודש וחצי ב:8.12.16  למזל דלי יסביר פנים לפנויים בתהליכי היכרויות ויתרום לבניית יחסים ושדרוגם במהלך החודשים ינואר -פברואר- 2017. חודש מאי 2017  מטיב עם שדרוג היחסים בקשר קיים ולפנויים, צפויות הזדמנויות למפגשים רומנטיים מפתיעים במיוחד בשבוע האחרון של חודש מאי. מעבר כוכב ונוס לבית האהבות שלכם ביולי 2017 יטיב עם פנויים והיכרויות במיוחד בימים בין ה: 31-24.7.17 ביחסים קיימים,  יהיה פוקוס ועיסוק בהרחבת המשפחה. מעברה של השמש לבית  הזוגיות ומפגשה עם כוכב מרס במהלך אוגוסט וספטמבר 2017 יטיב עם פנויים ויקרב יחסים  וייתכן אף כי תעסקו במיסוד הקשר במהלך כל תקופה זו.

קריירה וכסף: שנה של התחדשות בכיווני עניין ועבודה עם הזדמנויות ליצור פלטפורמות חדשות. רבים מכם יחזרו לספסל הלימודים,  אולי לצמוח עם תואר נוסף או כיוון חדש ולייצר דרכו שינוי מקצועי. ברם אחרים מביניכם,  יעבדו עם אנשים ואולי חברה בחו"ל. הפן הכספי ישתפר השנה. אם מדובר בשינוי בעבודה,  המגמות החדשות יתחילו להתרחש כבר מאוקטובר הנוכחי ובמהלך החודשים נובמבר דצמבר 2016 המבשרים כמיהה לתחום חדש ויצירת הזדמנויות מקצועיות חדשות   רבים מכם עבר בשנים האחרונות שחיקה וגם חששות מכישלון הכיוונים הרצויים לכם והשנה התהליך שכבר התחיל,  יצבור תאוצה עד חודש יוני 2017 ובין החודשים יוני לאוקטובר 2017  תהיה התפתחות מעשית יותר ותעסקו בפרטים הטכניים של השינוי עצמו. חודשים יולי-ספטמבר 2017 תהיו מוקפים באנשים חדשים ובסביבה שונה. בחודש אוקטובר 2017 צדק[יופיטר] עובר  לבית הקריירה ומסמל תפקיד חדש, מימוש עצמי גם לכיוונים עצמאים.

שונות: שנה מוצלחת להשלים לימודים,  להשתלם בכיוונים שחלמתם ואולי להגר/לנסוע לתקופה מסוימת,  כדי למצות תהליך למידה ניסיון ותובנות להם אתם נזקקים. רבים מכם,  ייהנו מהתקשרויות חדשות עם אנשים מעבר לים ותרבו לנסוע ולבקר. חיי החברה שלכם ישתנו ברם, תתקשו למצוא זמן להשקיע ביחסים ובאירוח היות והעומס השנה יגדל והזמן שלכם הפנוי יצטמצם. עם זאת, בעבודה,  תגלו אנשים שיהפכו עם הזמן לחברים קרובים וייתכן כי תחברו לקבוצות חברתיות חדשות המייצגות רעיונות בהם אתם דוגלים ומאמינים.

 

מזל דגים sign12

 

אהבה ויחסים: שנה עם עליית מדרגה בעיסוק ביחסים. כבר מאוקטובר- נובמבר  2016 מקביל ונוס את פני בני המזל באופציות להיכרויות רומנטיות וביחסים קיימים,  תיתכנה נסיעות משותפות.  יהיה לכם השנה, קל מתמיד להתאהב וליצור קשרים קרובים. מעברם של  הכוכבים וונוס ומאדים בינואר 2017 למזל דגים,  מבטיח את עליית המדרגה ביחסים ועיסוק רגשי מנטאלי  בבניית היחסים במיוחד בימים בין ה: 20-10.1.17. חודש יוני 2017 יתאים להיכרויות רומנטיות ספונטניות,  במסגרות לימודיות או דרך רשתות חברתיות . ביחסים קיימים בחודשיםיוני -יולי 20127 תרבו לעסוק בהרחבת המשפחה ובאירועים הקשורים בילדים. מעבר כוכב ונוס לבית הזוגיות בספטמבר -אוקטובר 2017 יעניק הזדמנויות למנף קשר ואף למסד אותו.

קריירה וכסף: שנת 2017-2016 תהיה שנה חשובה לקריירה של בני המזל. שבתאי ישהה עוד שנה במזל קשת,  בבית הקריירה ובחודשים אוקטובר נובמבר דצמבר  2016  תיהנו מקידום,  העלאה ווהתפתחות עשייתכם.  חודש פברואר 2017 צפוייה עלייה בהכנסותיכם,  אך נסיגת ונוס במזל טלה בבית הכספים שלכם, בחודשים  מרץ -אפריל מעורר בכם דאגה בגין הוצאות ואולי עיכובי כספים שיגרמו לחששות בנושא. כבר מאמצע במאי 2017 תיהנו מעליית מדרגה פיננסית והזדמנויות ליצור יציבות . חודש יולי-אוגוסט ספטמבר 2017 יהניו חודשים בם תמצאו תמצאו את עצמכם בפרויקט-מיזם או עבודה שיתבעו מכם מאמץ גדול יחסית אך גם ייצר עבורכם מנוף לצמיחה.  הצעות לשותפויות בספטמבר 2017 יעוררו בכם עניין,  אולי בנושא מסוים יהיה כדאי לכם ליצור שיתופים. חודש אוקטובר 2017 עם כניסת כוכב צדק[יופיטר] למזל עקרב,  ייפתח עבורכם ערוץ לכיוון חדש בעבודה, הזדמנויות להתפתחות לימודית,  או עבודה מרוכזת יותר עם חו"ל.

שונות: מיקומו של כוכב צדק[יופיטר] במזל מאזניים,  ישפיע על הצורך שלכם לעסוק בבריאותכם ובהישרדות הכלכלית שלכם. תרבו להשקיע בתכניות ולדאוג לעצמכם יותר מהרגיל. בין  החודשים יוני -ספטמבר 2017 תרגישו נוח יותר בנושאים הפיננסיים העתידיים, אם הדבר קשור ברכישה או בהשקעה. שנה מוצלחת יותר להרוויח נושאים פיננסיים מצפה לכם בין אוקטובר 2017 לנובמבר 2018. בינתיים השנה,  תרבו להשקיע את זמנכם בפעילות פיזית ושינויים לאורח חיים בריא יותר.

 

 

 

 

לנוחיותכם,  טבלת ירח שחור ונסיגות כוכבים עד אוקטובר 2017

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     28.9.2016

 

 

 

8הערות

 1. עדן

  שלום . האם מי שהשמש אצלו בתחילת אריה והאופק בסוף המזל צמוד לרגלוס צריך לקרוא גם את התחזית של מזל בתולה . תודה רבה שנה טובה וחג שמח

  • פנינה כץ

   שלום עדן
   אם האופק שלך בסוף אריה או תחילת מזל בתולה כדאי יהיה לקרוא גם את תחזית מזל בתולה.
   בברכת מועדים לשמחה

   פנינה

 2. קרן אור

  היי פנינה היקרה ! רציתי לשאול אם אני מזל דגים והאופק שלי בטלה, האם אני צריכה לקרא את שתי התחזיות שקשורות למזל ולאופק שלי? כי במזל דגים לדוגמא רשום ששבתאי בקשת בבית העבודה, ואילו מזל קשת אצלי נמצא בבית 9…אודה על כל תשובה שלך, ואני רוצה לציין שאני מלאת הערכה כלפי הידע שלך ! וכמובן שתהיה לך שנה טובה.

  • פנינה כץ

   קרן אור שלום לך
   בהחלט מומלץ לקרוא את שני המזלות. הכוכבים במזלות מסמלים את האנרגיה והאופק מסמל את הנושאים המצויינים.
   תודה רבה על הפרגון כמובן.
   ומאחלת לך שנה טובה ומאושרת.
   🙂
   בברכה
   פנינה.

 3. כרמית

  פנינה היקרה,
  רציתי להודות לך ולאחל לך שנה נהדרת בכל התחומים
  לא מובן מאליו כל הטרחה והעבודה המאומצת בלהכין תחזית שנתית לכל מזל ומזל.
  אני מודה לך בשמי ומאמינה שבשם כל הקוראים שנהנים מקריאת כל התכנים באתר המדהים שלך.
  ממש מכורה לאתר שלך ובטוחה שלא חדש לך שכל התחזיות שלך במפה האישית שהכנת עבורי אכן קורים בזמנם
  אחד לאחד בדיוק כפי שתיארת במפגש שלנו.
  שנה טובה ומאושרת!!!!!!!!
  כרמית

  • פנינה כץ

   היי כרמית היקרה
   תודה רבה על הפרגון. אני נהנית מהכתיבה וההשקעה. שום הערכה לא מובנת מאליו. למזלי, נולדתי עם סף נתינה שלא תלוי בהחזר. עדיין כיף לדעת שמאחורי המחשבים יש אנשים שמוצאים לנכון לכתוב ולשלוח מילות תודה.
   שנה מתוקה ומאושרת לך ולכולם.
   חן חן
   פנינה

 4. אירית

  שלום לך פנינה היקרה. אני מאזניים (17.10) אופק סרטן. האם להתייחס בפירוט שנתת לגבי השנה הקרובה בנושא העבודה למאזניים
  או למזל סרטן. במאזניים ציינת עזיבת עבודה/מיזם/תפקיד ובעיות ואילו בסרטן צינת הצלחה קידום והטבה בנושא הכספי בעבודה. אני עובדת בעבודה שלי הרבה שנים וחשוב לי לדעת למה להתייחס.

  אודה לתשובה.

  וגם לאחל לך שנה טובה ומוצלחת. אני עוקבת בעדיקות על מה שאת כותבת ואין לי ספק שיאמרו רבים שהאתר שלך מאד מעניין ומסקרן
  ובעל חשיבות רבה. יישר כח וכל טוב . שוב שנה טובה מתוקה ומוצלחת לך ולבני ביתך

  • פנינה כץ

   שלום לך אירית היקרה
   המזל שלך תמיד יעסוק בהשפעת הכוכבים עליהם אני כותבת. לגבי העבודה מזל סרטן עשוי לתת לך תשובות. אם כי גם מזל סרטן וכל הקבוצה הקרדינלית עוברת שינויים בעבודה השנה.
   מאחלת לך שנה טובה ובהחלט שמחה שאת נהנית וגם מפרגנת.

   שנה טובה ומאושרת
   פנינה

השאר תגובה