כוכב שבתאי במזל דלי בין ה: 1.7.2020-23.3.2020 איך ישפיע עלינו ועל העולם?

שבתאי מגיע למזל דלי ל-4 חודשים וישהה במעלה הראשונה של המזל. שבתאי חוזר למזל דלי ב: 18.12.2020 בקרוב הכתבה המפורטת. מומלץ לקרוא את הטעימה על שבתאי בדלי שעלתה ב: 22.3.2020 

 

 

 

שבתאי מגיע למזל דלי  כדי לייצר ולהמציא עבורנו פטנטים הכוללים: תרופות חיסון, טכנולוגיות חדשות אך גם להשמיע את קול העם את הקולות השקופים והתביעה לזכויות. 

 

שבתאי מסיים סיבוב מלא סביב גלגל המזלות בין 30-28 שנה. לכן כל 30 שנה הוא מגיע למזל דלי.

 

קיצור תולדות השפעות שבתאי בדלי במאה האחרונה. 

בין  14.2.1935-20.11.1932

12.4.1932 הקלטת הסטריאו הראשונה. באקדמיה למוזיקה בפילדלפיה. 

4.4.1932- ויטמין C מבודד לראשונה. 

21.5.1932- אמיליה ארהארט האישה הראשונה שמשלימה טיסת סולו מעבר לאוקיאנוס האטלנטי. 

 

 

שבתאי במזל דלי בשנים  בין 1964-1962

 בשורת מרתין לותר קינג : I Have A Dream

 

בשנת 1963 – הוכרה כשנה של הקמת תנועת זכויות האזרח, מצעד השחורים למען זכויות שוות, זכויות של להט"ב וזכויות להפלה. 

טכנולוגית: שידור טלוויזיה ראשון בלוויין . ורובוט תעשייתי ראשון. 

 

שבתאי היה בפעם האחרונה במזל דלי בשנים בין ה: 6.1.1991 עד 29.1.1994 :

ב: 26.2.1991  כשהוא היה במעלה 2  של מזל דלי מהנדס המחשבים טים בררנרס-לי [בן מזל תאומים]  הציג את המצאתו הדפדפן הראשון באינטרנט.

– ב-6 באוגוסט 1991  כששבתאי חזר למעלה 2 נפתח רשמית  שירות הדפדפן לכלל רשת האינטרנט. אתר ה-WWW הראשון באינטרנט היה i

הומצא מטוס האיירבוס הראשון

החללית גלילאו הופכת לחללית הראשונה הסוקרת אסטרואיד מקרוב. 

האפרטהייד בוטל אחרי 40 שנים. מנדלה נאסר עם כניסת שבתאי לדלי בשנות ה-60 והשתחרר עם מעבר שבתאי לדלי בשהות ה:90. הוא סמל המאבק. 

קריסת ברה"מ ומדינות שהיו שייכות לברית המועצות מקבלות עצמאות כמו :  אסטוניה, לטביה, אוקראינה, אזרביג'ן, מולדובה, קירגסטן אוזבקיסטן, מקדוניה, ליטא  טג'יקיסטן

 

 

הפעם שבתאי יספיק לשהות  במשך 4 חודשים במעלה הראשונה של מזל דלי החל מה: 22.3.2020 עד ה: 1.7.2020 [ישוב אלינו בדצמבר לעוד שנתיים מלאות ותהיה על כך כתבה נפרדת]

 

שבתאי במזל האוויר דלי מושפע מכוכב אורנוס[שליט מזל דלי] המייצג את רוח האנושות, את החברה והציבוריות ואת העקרונות האנושיים עם כבוד לאינדיבידואליזם, לפרטיות וחידוש חוזים של צדק חברתי.   מיקומו במזל דלי משפיע על יחסו של האדם לחברה כחלק ממנה, מפתח את הסולידריות, הומניטריות, אכפתיות והרצון לשתף פעולה על בסיס עקרונות ואינטרסים אנושיים משותפים, ובא לביטוי בעזרה לזולת לחלש ולנזקק.

כששבתאי  מגיע למזל דלי הוא מושפע מאורנוס[בשליט של מזל דלי האחראי על שינויים חברתיים ועל האבולוציה]  שיהיה מוכן להפוך את כללי המשחק לטובת הרוב  בדרך וולונטרית, העוסקת ברווחת האדם, שינוי החשיבה האנושית מתחילה לעבור שינוי פרדיגמה. ממבחינת התזמון,  הוא מגיע אמנם כרגע לארבעה חודשים  אך בדיוק בזמן,  כדי לשפר את אפקט ההדדיות החברתית את האכפתיות, הרגישות ואת זכויות החלש והנזקק.  זו תקופה שהאנושות זקוקה לחסד, חמלה ואכפתיות. בכל מהלך ההיסטוריה של שבתאי במזל דלי,  הוא היה האחראי על זכויות האדם, על קבלת חופש, חירות והשתחררות מחוקים נוקשים כמו נגד קהילת הלהט"ב וקהילת השחורים בשנות ה: 60, וכן, זכויות הפלה  ומגמות שינוי כלפי השקופים בחברה.  ובשנות ה-90 סיום שלטון האפרטהייד, שחרור כל מדינות ברית המועצות משלטון הקומוניסטי, נפילת החומה. 

כששבתאי מגיע למזל דלי: מפת הלידה. 

**שבתאי בדלי ואורנוס בשור- המרובע שישפיע על חיינו עד חודש יולי 2020. – שבתאי מסמל את הסדר אך בדלי הוא מקורי, רעיוני ומתנהל אחרת ואורנוס בשור את הכאוס ואת הרצון לשינוי ויהי מה.

 עם כניסתו של שבתאי למזל דלי הוא בהיבט הרמוני לשמש בטלה,  מה שמסמל את הכמיהה להיכנס לשגרה ולחיים מסודרים.  כניסת שבתאי למזל דלי האחראי על האנומליה בעולם,  ינסה להכניס סדר בטירוף ובכאוס בכליו המתוחכמים של מזל דלי.  שבתאי בדלי כבר עם כניסתו יהיה בהיבט מרובע לכוכב אורנוס במזל שור[יסוד האדמה החומרי] עד אוגוסט. היבט מרובע זה  מסמל את המאבק בין הצורך בסדר של כוכב שבתאי,  לכמיהה של אורנוס לכאוס. היבט שישפיע על אבולוציה אנושית כפי שקרה בעבר עם השפעתו כשהפרט וזכויותיו הפכו להיות מרכז הפוקוס האנושי.

ההשפעה של שבתאי בדלי בעבר על ההנהגה בעולם,  יצרה נסיבות שאילצו החלפת מנהיגות או התאמת המנהיגות לעם[ רק במאה האחרונה, עם נפילת הקומוניזם, סיום האפרטהייד, התחלת תהליך זכויות האזרח עם מרתין לותר קינג, וקנדי] [מכיוון ששבתאי ישוב בדצמבר למזל דלי וישהה שם עד תחילת 2023 התהליך יתגבר בין 2022-2021] .

ההיבט המרכזי של תקופה זו מתקשר ליחסי המרובע בין שבתאי בדלי ואורנוס בשור[במפה מעל בבית 12 אורנוס] שיהדהדו ברחבי העולם דרך אירועים של שינויים ביחסים בין העם ומנהיגיהם. מאבקים על זכויות יהיו חריפים יותר ובעיקר מתקשרים לנושא המטריאליסטי. אורנוס במזל שור[2 פרקים שנכתבו על כך לפני שנתיים על תהליך פירוק זה]  הגיע כדי לפרק/לשנות/לשבור וליצור אבולוציה בהון העולמי. ולכן המאבק יופנה כלפי בנקים, טייקוניזם, אוליגרכיה, קפיטליזם אגוצנטרי שאינו מכבד את העם והתהליך יקבל תאוצה מחדש בין דצמבר 2020  באופן ממוקד עד פברואר 2022. [פרטים בדצמבר] היבט זה ישפיע פיזית  על העולם בעלייה ברעידות אדמה ואירועי טבע קיצוניים.

בינתיים במפת החודש, כוכב מאדים ייצמד בין ה: 2.4-27.3  לכוכב שבתאי במזל דלי, היבט מתסכל, מכביד, מסרס ונחשב לחריף במיוחד, יגרום לתחושת תקיעות ותסכול והרבה חוסר אונים לנוכח חוסר היכולת לשנות את המצב. עם זאת,  כבר מה:2.4 ועד 8.4 כוכב מאדים יהיה בהיבט מרובע לאורנוס בשור ופה מדובר בהיבט אלים במיוחד,  מסוכן ואף עלול להיות אכזרי. היבט המתאים לתקוף בעיות חריגות, טוב ללחימה, מחריף את הסכנות[כולל עם מטוסים/טילים] ואת העמידה על זכויות המחאה ולא פעם באלימות, אך גם ביצירתיות מתפרצת, ברעיונות מקוריים עם מאפיין בולט של חוסר פשרה.  המפגש של מאדים עם כוכב שבתאי תמיד יהיה מפגש מתסכל. 

במפת מדינת ישראל: בימים בין  ה: 5.4-27.3 מאדים ושבתאי ניצבים במזל דלי[מסמלים את העם]  מול הירח [המסמל שלטון]במזל אריה במפת מדינת ישראל, היבט של שינוי במרקם האנושי שמנהל את השלטון אך גם עלול ליצור מחאה ותחושת "נהמה מתגלגלת" של  כעס על השלטון, על רשויות הבריאות ובכלל יש נטייה לאבד את השליטה בקלות גדולה יותר בימים אלה במיוחד עד ה: 8.4. בשבוע הראשון של אפריל צפויה אווירה אלימה מהרגיל- היבט שעלול לסמל מחאה רבתי ותסיסה באזורי מיעוטים/חרדים/שטחים אך גם ייתכן שמדובר בסכנה בגבולות.  מחאה של לחץ בלתי מתפשר כלפי השלטון.  

מה תפקידו של שבתאי במזל  דלי המגיע כדי להפיק מרעיונותיו המקוריים השונים והאחרים אפליקציות מעשיות. כמו למשל למצוא מזור או חיסון לנגיף קורונה והתהליך בנושא יואץ. יש לו סיכוי טוב שיקרום עור וגידים עד חודש דצמבר , אך עשוי להתקדם באופן ניכר   עד יולי 2020. ייתכנו תחת השראתו של שבתאי בדלי, אפליקציות מיוחדות בתחום הרפואי שיאפשרו בדיקה עצמית של עוד מוצרי DNA שיעזרו להתקדם באבחון פשוט יותר בעולם הרפואה.

1802 depiction of Saturn by Ivan Akimov.

הפעם, המאבק יתבטא אסטרולוגית בין כוכב שבתאי בדלי לאורנוס בשור[מול הכסף השמרני המוסדות השמרניים] – ואופרטיבית המאבק יתנהל  בין הציבור שהבין שאינו יכול לסמוך על ההנהגה שלו על פי חוסר המוכנות שלו במלחמה נגד הקורונה כשאת כספי העם העובד ניצלו לטובתם האישית. המאבק יהיה אלים בחלקו ברחבי העולם [בין 2022-2021] הוא יהיה נגד ריכוזיות פיננסית בידי מיעוט אליטיסטי שמתנהל בו על פי הצורך האגוצנטרי שלהם.  עלית פיננסית וכל מה שמייצג אינסטנציה פיננסית שמהווה תקרת זכוכית עבור העם, הציבור, והאנשים השקופים.  יהיה מאבק שמזכיר את המהפכה הצרפתית[כשאז פלוטו הגיע למזל דלי ותחת פלוטו הכל עקוב דם] בנושא מעמדות כשהעם[כל אירופה הצטרפה]  נלחם בפאודליזם בעלי הקרקעות וההון של פעם. ועל כך אמר איש חכם בן מזל בתולה שהבין את צרכי האדם הפשוט: " מהפכה פירושו להכריז מלחמה על כספו של הזולת." 

השנה נספיק לטעום את תחילת תהליך של עולם משתנה על קצה המזלג . נתחיל לחוות את תהפוכות האנושות והניסיון לבנות מחדש עולם אחר אחרי הכאוס של הקורונה והמשבר הכלכלי עם סדרי עדיפויות חברתיים שונים. 

המהפכות האנושיות של שנות ה: 60 בזכות שבתאי בדלי.

לכלל המזלות:

כולם ירגישו את כניסת שבתאי למזל דלי דרך הרעיונות, שינוי הגישה והפרדיגמה ובעיקר האווירה ששבתאי בדלי מייצר ומשרה עם כניסתו. -צורך בשינוי , שינוי סדרי עדיפויות. 

מי שיחווה את עוצמת שבתאי בתחילת מזל דלי יהיו כל המזלות הקבועים  [הפיקס] קרי:

דלי, שור, אריה ועקרב. ילידי 25.1-20.1, ילידי 25.4-19.4. ילידי 26.7-22.7 וילידי 26.10-22.10 , עם זאת,  כל מי שיש לו אופק במזלות האלה או כוכב במעלות הראשונות של 4 המזלות המוזכרים יחווה את שבתאי בצורך ליצור שינוי.

בני מזל דלי יחוו את כניסת שבתאי למזלם בכמיהה לשנות את אופן החיים, לעבור למקום אחר ולחלקכם אף לשנות כיוון מקצועי. 

בני מזל שור כניסת שבתאי למזל דלי תשפיע על בית 10 בית הקריירה שלהם וישהה מספיק זמו והדבר ישפיע על כמיהה לשינוי מקצועי, רעיונות חדשים וצורך לממש חלקים אחרים בתוכם. 

בני מזל אריה: כניסת שבתאי למזל דלי לבית 7 הבית השפיע על  הזוגיות והשותפויות. ישפיע על צורך בזוגיות אחרת אולי רצינית ומעמיקה יותר. עם זאת חוויית הבדידות וחשבון הנפש  תגרום לכך.

בני מזל עקרב: כניסת שבתאי לדלי לבית  4 הקשור בבית הילדות/הורים/מגורים ישפיע על תקופה רצינית בנושא המשפחה שינויים שישפיעו עליכם בגישה אליהם ואולי אירועים יחדדו זאת. יתכן מעבר בית או עיסוק בנושא.

שאר המזלות יחוו את את מעבר שבתאי למזל דלי: 

בני מזל טלה יושפעו עם כניסת שבתאי לדלי לבית ה: 11 שהוא הבית החברתי שלהם. בהחלט מרמז על התחברות לשינוי בתדמית שלכם כתוצאה משינוי פעילות ציבורית ואולי פעילות וולונטרית. 

בני מזל תאומים יושפעו עם כניסת שבתאי לדלי לבית 9 שלהם המרמז על כיוון רוחני ומגמות שינוי שישפיעו על לימוד תחום חדש,  לעתים תכנית שתשפיע על מעבר למדינה אחרת. ושינוי פרדיגמות בחשיבה. 

בני מזל סרטן יושפעו עם כניסת שבתאי למזל דלי לבית 8 שלהם לבית העוסק בכלכלה לטווח ארוך. תעברו תהליך שינוי בחשיבה בנושאים אלה ותנקטו בצעדים המתקשרים למכירת נכס או תפנית בנושאים הפיננסיים.

בני מזל בתולה יושפעו מכניסת שבתאי לדלי  לבית 6 בית העבודה מרמז על קשיים לא מעטים שבתאי בהיבטים שיהיו לו יגרום לכם לשנות את צורת החשיבה שלכם בתחים העיסוק וללכת על מגמות חדשות. כמו כן, מומל.ץ לשים לב לרגישות בגב ולכלי הדם.,  

בני מזל מאזניים יושפעו מכניסת שבתאי לדלי לבית 5 הבית המתקשר לאהבות ילדים וגם השקעות. ייתכנו שינויים בצורת החשיבה על נושאים אלה מה שיתבע מכם מאמצים גדולים. 

בני מזל קשת  יושפעו ממעבר שבתאי למזל דלי שישפיע על בית 3 הבית התקשורתי המרמז על רצון לשינוי כיוון עיסוקי בעזרת התחלת לימודים שינויים במקום העבודה . 

בני מזל גדי יושפעו ממעבר שבתאי למזל דלי על בית 2 הבית הפיננסי שיאלץ אותכם להיות שקולים מתוכננים מחד ומאידך  תעברו שינוי בחשיבה וביחס שלכם בנושא החומר והכסף.  

בני מזל דגים יושפעו ממעבר שבתאי לדלי לבית ה: 12 שלכם הבית העוסק בתתצ מודע. שבתאי מטיב עם עשיית סדר מחדש תקופה מתאימה לטיפול נפשי והתכנסות [לעיתים התנתקות מהסביבה המוכרת] לתוך מסע נפשי/רוחני. 

אנשים שנולד  במזלות קבועים או שיש להם כוכבים במזלות קבועים , מתנהלים לאט אך בטוח,  הם קיצוניים יותר, הם מקבעים את עצמם ביסודיות, מייצבים מצבים, נוטים להתעקש ולעמוד על עקרונות ולהיאבק עליהם בחריפות ובכל מחיר, הם רתומים לרעיונות[דת]  ואידאות רוחניות ויפעלו על פיהם. לכן מעברו של שבתאי במזל קבוע ובמיוחד כמו למזל דלי הוא חסר פשרות בצורך בהישגים ומשנה את ה: DNA החברתי רעיוני והיסטורי בפרטים ובאנושות בתהליך הדרגתי ויסודי. 

המעלה הראשונה של מזל דלי קשורה לכוכב השבת אלטייר – הנשלט ע"י הכוכבים מאדים וצדק ומפגש שבתאי עם כוכב שבת זה יהיה בעל עצמה רבה לאנושות. 

 

מי שיש לו כוכבים במעלה הראשונה במזל דלי[על כוכב שבת אלטיר] נהנה מדמיון אדיר, תשוקה גדולה, אישיות דומיננטית, יכולת אנליטית גבוהה בתחום הכימיה, חשיבה עמוקה וחודרת, אינטואיטיביות, מיסטיקה, קשור לאהבה ולחברויות עמוקות משיכה לסקס בלתי שיגרתי,  מתחבר גם לשילוב של בני מזל עקרב-עם דלי תכונות המתאימות לעורכי דין ואנשי צבא.
הופעתו באופק של המפה מעניק תכונות של אומץ ונדיבות.

שבתאי בין יולי לדצמבר בשנת 2020 

 

שבתאי ב: 10.5.2020 מתחיל ליצור נסיגה במזל דלי וב: 1.7.2020 הוא חוזר למזל גדי. שבתאי יגיע למעלה 25 במזל גדי וב: 30.9.2020 יתיישר וינוע קדימה וב: 18.12.2020 הוא חוזר למזל דלי על מנת להישאר שם עד ינואר 2023. 

 

 

 

כתבות שיעזרו לכם להבין את אופי התקופה אליה אנחנו מתקדמים: 

 

אורנוס במזל שור פרק א'

אורנוס במזל שור פרק ב'-ועל 12 המזלות

שבתאי ופלוטו במפגש נדיר איך ישפיע עלינו 

שבתאי בגדי עד דצמבר 2020 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 22.3.2020

20הערות

 1. רות מנשה

  פנינה שלום!אני מאד אוהבת לקרוא את המאמרים שלך.אשמח אם תוכלי לומר לי מה האופק והמזל שלי .נולדתי בפתח תקוה בתאריך 18.2.76 בשעה 9:30 בבוקר .תודה רבה לך וישר כח!

  • פנינה כץ

   רות מנשה,
   האופק העולה שלך במזל שור.

   בברכה
   פנינה

 2. נוי

  היי פנינה,קודם כל רוצה לומר לך תודה על כתיבה מעניינת ורהוטה ושהמון פעמים מבהירה המון על המתרחש בחיי. אני בת מזל דלי.
  נולדתי בתאריך 1.2, ויש לי שאלה לגבי הכתבה הנ"ל. כתבת שמי שיחווה את עוצמת שבתאי הם ארבעת המזלות הקבועים, ואז ציינת תאריכים. אני נולדתי אחרי ה 25.1, זה אומר שאני לא אחווה את שבתאי בכלל? או לא באותה עוצמה? חייבת לציין שיש בי רצון עז לשינוי מקצועי ולכן מאוד חשוב לי לדעת את השפעתו ביחס לתאריך הלידה שלי.
  האם תעלה כתבה על השפעת שבתאי בכל זמן שהותו במזל דלי?

  • פנינה כץ

   נוי שלום

   תודה רבה.
   בוודאי שתחווי. שבתאי חוזר בדצמבר למזל דלי שוב ובסוף ינואר הוא ייצמד לשמש שלך. את כבר עשויה להרגיש את השפעתו אפילו מתחילת ינואר. שבתאי במפגש עם השמש גורם לאדם להכיר במציאות במגבלותיה ועשוי לגרום לצעדים משמעותיים בחיים.
   אני אעלה כתבה על שבתאי במזל דלי בתחילת דצמבר 2020.

   חן חן
   פנינה

 3. ליאורה

  פנינה המדהימה כרגיל – שלום,
  עד ל 1.7 שבתאי בדלי.
  מה קורה בבית 5 של מזל בתולה? האם ירגישו הקלה שינוי לטובה בתחום האהבות ויחסים? ילדים?
  תודה .

  • פנינה כץ

   ליאורה שלום
   תודה 😉
   שבתאי לא "נולד" ליצור הקלות. בלי שום קשר שאני מנתחת מפות לגופן ולא על פי מזלות. הרי שהכוכבים עד יולי לא קלים את יכולה לקרוא באופן רציף את מהלך הכוכבים והשפעת ב פני השמים כי שם יש הסבר מה נעבור בתקופה הקרובה מבחינת כוכבים. והשפעתם על חיינו. זהו זמן לכולנו להפנים את התהליכים הדרמטיים ולבדוק עם עצמנו מה הן סדרי העדיפויות.

   בברכה
   פנינה

 4. נועם

  היי פנינה כתבה מדהימה ! אני מזל דלי אני כרגע חיילת והאמת שבחןדש האחרון מרגישה שאני חווה שינייים מאוד קיצוניים באופן ההסתכלות שלי על העולם ובאופן שבו הייתי לוקחת דברים לאיך שכיום אני לוקחת אותם, לפני שקצת חקרתי לעומק על המוסע ששבתאי עובר למזל דלי חשבתי שאולי אלו שינויים שאני חווה בעקבות תקופת הבידוד ותקופת הקורונה אבל אני מאוד נוטה לחשוב שזה בעקבות מה שנאמר פה בכתבה שלך.
  אם וכן, בהחלט נושא מעניין מצפה לזה בקוצר רוח
  שאלה אלייך: הבנתי ששבתאי הוא בעצם סוג של קארמה האם אני צריכה לחשוש משינויים שיקרו איתי ?

  • פנינה כץ

   נועם שלום

   תודה על הקריאה וההבנה. בגדול, שבתאי מסמל את חומרי הבנייה שלנו ואני ממליצה לקרוא עליו פה כדי לחשוש ממנו פחות. יש נטייה מובהקת הדבר בולט במיוחד בישראל לחשוש משבתאי ולכן תפגשי הרבה מזה בכתבות על שבתאי. מכיוון שפעילותו הדרגתית ומאפשרת זמן ארוך להסתגל . יש בהחלט אלמנט קארמתי מובהק בשבתאי שכן הוא מסמל בין השאר את המגבלות והשיעור הנלמד מכך. אחרי שתקראי על שבתאי אני בטוחה שהמחשבות שלך יתארגנו טוב יותר. וכן הוא יחזור בדצמבר לעוד למעלה משנתיים כך שזה זמן ארוך מספיק לערוך שינויים ולתקן טעויות.
   בברכה

   פנינה

 5. שלמה

  לפנינה היקרה, ציינת שההמונים ייצאו במחאה, ואכן רואים זאת כמחאת המכוניות שלא גנץ וחבר מרעיו הגו זאת.מבלי להביע דיעה פוליטית לאחר הקורונה הציבור ירגיש ויבין מיהם גנץ והאוזר וכל החבורה הזו שמחפשת רק תיקים וכל מה שדיברו כל הזמן היה רק אחיזת עיניים. ציינת גם שהסכמים בשבוע הזה לא ישרדו הרבה זמן.ימים יגידו.תודה רבה

  • פנינה כץ

   שלמה שלום

   אני מניחה שעיקר המחאות עוד לפנינו. צפוי לנו חודש מטורף מלא במהפכים וטוויסטים. אין לי מושג מה הציבור ירגיש אבל הוא יהיה עסוק מאוד בנושא הכלכלי ובבור שנוצר במדינה מבחינה כלכלית. נושאים פוליטיים יהיו חזקים מאוד כל חודש אפריל. כן, ההסכמים השבוע אם בכלל יתקרבו לרגע האמת יהיו תחת היבטי מרמה/עוקף ואכזבה. אורנוס מארגן לנו חודש שנחווה רגע מופתעים ורגע מאוכזבים ובעיקר נרגיש חוסר אונים.
   כל טוב
   פנינה

 6. דרור

  היי פנינה, כיליד 24/10. נראה לי שיש לתקן במקום חודש נובמבר לחודש אוקטובר.( המעלה הראשונה של עקרב).

  • פנינה כץ

   דרור שלום
   תודה רבה.
   אכן. תוקן.

   כל טוב
   פנינה

 7. מעיין

  תודה רבה פנינה על סקירה מרתקת כהרגלך.
  אין כמוך.

  • פנינה כץ

   מעיין שלום,

   תודה רבה. 🙂

   כל טוב
   פנינה

 8. אורי

  תודה פנינה, מרתק ונהדר לקרוא כרגיל.
  מקווה שהכניסה הזמנית הזו של שבתאי לדלי אכן תטיב עימנו, נראה שהיא באה בול בזמן.

  המשך שבוע נעים והרבה בריאות,
  אורי

  • פנינה כץ

   אורי שלום

   תודה רבה.
   זו תהיה אמנם טעימה אך נוכל להבין את הווייב ואת האווירה שהעולם הולך לקראתו. מן הסתם בדצמבר כשכוכב יופיטר יצטרף ויחד עם שבתאי ייכנסו למזל דלי התקופה תושפע משינויים דרמטיים יותר. בבוא העת אכתוב על כך.
   בינתיים אני מצפה בהשראת שבתאי מציאת חיסון לקורונה ועוד פטנטים שיעזרו לנו לחוות גל טכנולוגי חדש שיקבל במיוחד למוגבלויות.

   בברכת בריאות כמובן
   פנינה

 9. ענת

  תודה על אינפורמציה מכל הלב !

 10. נטע

  הי פנינה
  תודה על תחזית מעניינת ומעוררת סקרנות.
  אני ילידת דלי באופק עקרב, חוששת ומשתוקקת לשינויים.
  שאלה כללית: אני עתידה לעבור ניתוח, טרם נבר תאריך אך אמור להתקיים בין סוף מרץ לתחילת אפריל. יש המלצה/ דיס-המלצה לגבי ניתוחים?

  • פנינה כץ

   נטע שלום
   מן הסתם מעברו של שבתאי לדלי ישפיע על שינויים.
   אין לי מושג ספציפי לגבי המפה שלך אבל השכל הישר [והכוכבים בדרך כלל פועלים כך] אומר אם זה לא דחוף למה ללכת לאירוע דרמטי בתקופה כזאת?
   תודה על הפרגון לכתבה. .
   וברכות
   פנינה

השאר תגובה