ליקוי לבנה מוצל ב: 5.7.2020 איך ישפיע עלינו ועל העולם?

ליקוי  לבנה מוצל ב: 5.7.2020  יתרחש במזל גדי במעלה 13 איך ישפיע עלינו? 

 

בליקוי הלבנה,  כדור הארץ עובר בין הירח לשמש. היכן ייראה הליקוי? 

 

הליקוי במזל גדי במעלה 13.30 צמוד לכוכב השבת וגה. השמש במזל סרטן בצמידות לכוכב השבת סיריוס. 

ליקוי לבנה 5.7 בשעה 07.29 לא ייראה בישראל הוא מתחת לקו האופק של מדינת ישראל.  ההשפעה הישירה תהיה על דרום אמריקה, צפון אמריקה, אפריקה,

הליקוי יחד עם נסיגת מרקורי במזל סרטן. יגביר פגיעה בנושאי עבודה. יהיה קשה עד בלתי אפשרי לחזור לתלם. אנשים מחפשים נורמליות ויציבות בתקופה הכי לא יציבה. ולצערנו תקופה בלתי יציבה זו תימשך עוד הרבה חודשים קדימה. אם כי תהיה הקלה בחודש אוגוסט. 

בליקוי הירח כמובן שהירח מול השמש בסרטן  השמש צמודה לכוכב השבת סיריוס 13.30 – הכוכב הזוהר ביותר בשמיים. קדוש לרוב התרבויות הקדומות ובעל השפעה אדירה גדולה. יש לו השפעה על אירועים עולמיים כלליים ונכחנו בכך כשכוכבים מייצרים עם מעלה זו השפעה אישית ועולמית סיריוס צמוד לשמש של מפת ארה"ב ולכן אירועים בארה"ב קשורים לעובדה שהכל "צריך להיות בגדול" אך גם לזוהר תהילה וגודל.  השפעתו בגלל יופיטר היא גם לשבט לא רק לחסד. כשיופיטר נצמד לשמש של ארה"ב ב11.9.2001-הייתה מתקפת האנתרקס והתחלת מלחמת אפגניסטן.

הירח בליקוי במזל גדי בעשירון השני מעלה 14 [המושפעת ע"י כוכב ונו-סשור] הירח במעלה הצמודה לכוכב השבת וגה– כוכב זה עוסק באמנים באמנות. הליקוי במיקום זה לא בשורה טובה לאמנים לאמנות ולכוח הביטוי שלהם צפויה פגיעה דרמטית והם יזדקקו לכל הכוחות היצירתיים ואת כל האנרגיות כדי להתגבר על הקשיים בחודשים הקרובים על:  כוכב השבת  וגה: אמר פתולומיי לירה[הקונסטלציה] היא כמו ונוס משולבת כוכב מרקורי. מדבר על הרמוניות, שירה, מוזיקה, מדעים ואמנות. אמנם וונוס ומרקורי מייצגים את כוכב השבת וגה אך המיקום בגדי מחפש הרמוניה וסימטריה בכל התחומים. ווגה סוללת את הדרך לעושר ופרסום ומובטחת הצלחה, לאלה שהיא ניצבת במרכז השמים והיא עשויה לעזור לאדם לזכות במעמד גבוה כמו פוליטיקאי, איש בעל חשיבות ציבורית. וגה בפוזיציה כזאת מבטיח עושר או ביטחון כלכלי מאידך יומרנות ויוהרה העלולים לסכן הכל.

יופיטר מגיע ב: שבוע הזה לקרבה הכי קריטית לפלוטו ומנבאת את הקשיים הכלכליים שנכונו בעת זו. 

ונסיגת מרקורי במזל סרטן רק מעכבת תהליכים שהחלו ומוסיפה לקשיים שממילא קיימים. 

ליקוי מורכב ובואו נתחיל לפרק אותו: 

הליקוי של הירח בבית 6 במזל גדי במעלה 14  -הירח צמוד לכוכב שבת וגה העוסק באמנים יוצרים מטפלים – בית 6 עוסק בנותני שירותים שהם  עובדי בתי החולים, הנהגים, העוזרים,עלול לבטא עד כמה זה ליקוי טרגי עבור הקרבנות השקופים, המטפלים העוזרים ליוצרים. האמנים עובדי הבמה העוסקים במטרה לשמח את העולם'  להבריא את האנשים, העוסקים בטיפול כשהקשר עם המטופל מחייב מגע פיזי וקרבה. הליקוי ניצב על כוכב וגה כוכב האמנים והאמנות, הנראות והיכולת להפגין ולהעניק כישרון שמנחה ליצור טוב עבור אחרים. ההיבטים מצביעים על משבר א-ב-ט-ל-ה גדול,  כשהנפח הכלכלי מתכווץ. האנרגיות שיש בכוכב השבת וגה שמחד הוא יצירתי ונתינתי מאידך,  כשהוא לא יכול לעסוק באמנויות ובכוח הביטוי הוא קמל ועלול לעשות מעשים נואשים. ליקוי מכאיב מאוד. 

השמש מזל סרטן מול הליקוי בבית 12- הקורבנות וכל התלויים בשגרת עבודה וקיומיות. מה שיעצים את הקורבנות.  לא כל אדם יכול להמציא את עצמו מחדש. לא כל אדם ניחן בכוחות חזקים של הישרדות תחת שינוי תנאים, איבוד פרנסה וחוסר יכולת להצדיק את עצמם מבחינה כלכלית. אנשים פגיעים רגישים וגאים עלולים להתקפל בגלל הקושי לבקש עזרה. אנשים מזדהים עם עיסוקם יתקשו ליצור זהות חדשה. יוכלו אך לא לאורך זמן. לדעתי ליקוי זה יסמל שלב דרמטי של  טרגדיות אנושיות. 

מפת ארה"ב תחת הליקוי: המעגל הפנימי מפת ארה"ב. המעגל החיצוני  הכוכבים בעת הליקוי. 

הליקוי במפת ארה"ב 

השמש בעת הליקוי נצמדת לשמש של מפת ארה" ב בבית 8 – נושאים כלכליים ובריאותיים [כלכלה חיים ומוות בית 8 ]  יהיו בלב האירוע והליקוי עצמו  בבית 2 במזל בגדי בבית הכספים/הישרדות  בית 2 הליקוי בהיבט מרובע לכוכב שבתאי ברום המפה [ בית 10 בית הממשל בארה"במזל מאזניים] הנזקים עלולים להשפיע על המוסדות הפיננסיים וכל מה שמייצג את כלכלת ארה"ב וכמובן פגיעה בנשיאות ובאנשים המייצגים את הממשל. מפגש של יופיטר וכוכב פלוטו במעלה 24 [בית 2 בית הכספים] ובהיבט מדויק של 180 מעלות לכוכב מרקורי [24 מעלות] בבית 8 מזל סרטן מסמל נקודת משבר שתשפיע באופן דרמטי על הרזרבות הפיננסיות, שוק הנדלן הבנקים ושוק הכספים בכלל. צריך להבין שליקוי פועל למשך מספר חודשים ולעתים התגובה לא מיידת  אך הסיבות למשבר תהיינה ברורות סביב ליקוי הירח. שבתאי חזר ב: 2.7 למזל גדי לבית הכספים במפת ארה"ב.  והוא מחזיר את נושא המשברים הכלכליים לחודש מרץ 2020. מאדים במזל טלה[עד ינואר 2021]  בבית 4 של מפת ארה"ב-הבית -מולדת- האזרחים,   ייצור מרובע לכוכבים בבית הכספים ולבית הכלכלי במהלך החודשים:  יולי ואוגוסט כך שנצפה במאבקים לא פשוטים של אנשים שיצאו לרחובות וימחו על המצב. ובחודשים בין ספטמבר לנובמבר  צפויה נסיגה של מאדים שתיצור היבט  מרובע קרדינלי לבית הכספים לבית הכלכלי של ארה" ב  ויהיה מול כוכב שבתאי במזל מאזניים בבית 10 המסמל את הבית הלבן. היבט שייצור השלכות של המשבר הבריאותי, כלכלי, חברתי עם סכנת אלימות ברחובות תמותה . ההיבט של מאדים כבר בעת הליקוי מצביע על סכנת קריסת מערכת הבריאות, משברים בבנקים ובעתודות הכלכליות השקעות כמו נדלן וכל מה שקשור לרזרבות של ארה"ב ומשבר בנזילות הפיננסית בגלל נושא אבטלה, חוסר עבודה ויכולת התקיימות סבירה. המשבר יימשך ובתהליך המתקדם ארה"ב עוברת שינוי גדול ועמוק שייקח לראות את תוצאותיו רק בשנת 2021 . ועוד יסופר על שנת 2021. אופייה של ארה"ב ישתנה בעקבות המשבר הכלכלי הזה. כדאי להפנים שהחיים לא יחזרו להיות כפי שהיו לפני פרוץ המשבר הכלכלי שהחל לפני משבר הקורונה. המשבר הנוכחי שונה באופיו ממשבר 2008 ויותר דומה למשבר הכלכלי של שנות ה:30. [במאה הקודמת] ובעיקר דומה לעצמו באופן ייחודי. החיים ישתנו וארה"ב והיא תשמש מודל לשינויים,  כי אמריקה כמו אמריקה הכל קורה בה בגדול. 

המזלות שיושפעו באופן ישיר יותר מהליקוי: 

ליקוי לבנה משפיע על כולם אך בסדר גודל שונה. הפעם ליקוי הלבנה מתרחש במזל גדי ישפיע באופן מרוכז יותר על ילידי  מזל גדי, סרטן, מאזניים וטלה. בעלי האופק במזלות האלה. במיוחד 

ילידי מזל סרטן שנולדו בין ה: 8-2.7. 

ילידי מזל גדי שנולדו בין ה: 2-8.12 

ילידי מזל טלה שנולדו בין ה:  1.4- 7.4. 

ילידי מזל מאזניים שנולדו בין ה: 12.10-3.10 

ולמתקדמים: מי שיש לו פלנטה במעלות הקרובות לליקוי[14-13 מעלות]  במזלות סרטן, גדי, טלה ומאזניים. מפגש של ליקוי עם פלנטה אישית הוא בעל השפעה בתחום שהפלנטה מייצגת ובוודאי בבית המדובר. 

 

 

ליקוי ירח מוצל הבא יתרחש ב: 30.11.2020 בשעה 11:45 [שעון ישראל] הליקוי יהיה במזל תאומים [8 מעלות] 

ליקוי חמה מלא הבא  יתרחש  ב: 14.12.2020 בשעה 18:15. 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 1.7.2020 

19הערות

 1. יעל

  פנינה יקרה שלום
  קראתי את הזמנים של ירח שחור,
  האם יש ירח שחור מהיום עד מחר בערב.
  תודה מראש.

  • פנינה כץ

   היי יכל

   ירח שחור: יולי 7 ב 07:39 – עד יולי 8 ב 21:11.
   זה קורה.

   בברכה
   פנינה

 2. עדנה

  לפנינה את מקסימה הייתי רוצה שתומרי לי בבקשה עם נולדתי בתאריך 26.12.1952 איזה אופק יש לי ומה יהייה איתי בתודה ובברכה עדנה סטזרו

  • פנינה כץ

   עדנה שלום

   גם אם תגידי לי הרבה פעמים שאני מקסימה זה לא יעזור לי למצוא את האופק שלך בלי הצירוף של תאריך לידה עם שעת הלידה המדויקת.

   בברכה
   פנינה

 3. גלית

  פנינה שלום, אני נהנת לקרוא את מאמרייך המעמיקים ומרחיבי הדעת, נותנים לי את היכולת להבין ולהחכים. שאפו גדול!!
  יש לי ירח זורח ברבע הראשון במזל מאזניים, בבית 11 , ב- 17 מעלות. השמש שלי היא במזל סרטן , איך הליקוי יתבטא אצלי? אני כבר חשה כבדות והתמודדות עם קשיים בתוך המשפחה .

 4. ג'ודי -לע

  פנינה אהובה . אוהבת לקרוא אותך. הרבה בגלל הענווה שלך….והמקצועיות ….והנשמה.

  לגופו של ענין אני רק שאלה קטנה. כשיש מצב דרמטי בכוכבים , אמרת שחלק מהאנשים יתקשו להתמודד . עם הבריאה יצרה את מתמטיקת הכוכבים ….והכל צפוי , אז היכן "הרשות נתונה", לנו . מה ארגז הכלים המיטבי בתקופה זו , למקסם את האתגר לטובתנו , ברמה התודעתית ,נשמתית . איך לדעתך , ברוח מצב הכוכבים , אנחנו יכולים לחולל שינויים לטובה בתוכנו , בתקופות מאתגרות שכאלה.

  תודה על תשובתך יקרה
  ג'ודי

  • פנינה כץ

   ג'ודי-לע שלום

   יש לי השגות כבדות משקל לגבי המושג הרשות נתונה, בעבר כבר הגבתי בנושא זהו משפט שקשור בקבלה ובאנשי קבלה. אני אסטרולוגית ולא עוסקת בקבלה לא מאמינה במושג הרשות נתנונה יש אנשים שמחוללים שינויים בעת זו מפני שהם מספיק חזקים לעשות זאת. אנשים חלשים לא יכולים לחולל שינויים בתוכם אז מה אז?

   בברכה
   פנינה

 5. ליטל

  היי פנינה מרתקת מאוד כל פעם מחדש:)
  אני רואה שאצלי ליקוי הלבנה (ירח) ב 8 מעלות בגדי בבית 4 , השמש 13 מעלות ומרקורי 8 מעלות ברטרו שניהם על סרטן בבית 10. מה זה אומר וכמה הליקויים האלו משפיעים עליי?

 6. nula

  תודה! את צודקת כמובן. יש לכירון זוויות יפות למרס וונוס, וגם לשמש (באורב 7) שיוצרות מלבן. מקווה לטוב ולהוציא את הטוב מכל סיטואציה. בגדול מעבר של כוכב על עצמו (כיורון על כירון כאן אבל יכול להיות גם אחר כמובן) מחדד את התכונות שלו? משדרג אותו? שבת שלום!

 7. nula

  הי פנינה, כירון בטלה אצלי בבית 2 – מה משמעות סקוור בליקוי? ושאלה נוספת מה בעצם קורה כשכירון עובר על כירון? מרגישה שהוא מככב אצלי השנה. כל נושאי ערך עצמי ביחס לכסף וכו ועוד המשבר הנ"ל. יש גם עניין של ריפוי והעלאת מודעות? היו לי הרבה פציעות במעברי שמש כירון לדעתי. תודה בכל מקרה על הכתבות מאירות הדעת!

  • פנינה כץ

   nula שלום
   בסיסית יכול להיות שזה משפיע על בית הכספים? אבל לא כדאי לנתח על פי היבט אחד. תלוי אילו היבטים כירון יוצר במפה הבסיסית.

   בברכה
   פנינה

 8. חגית

  פנינה תודה. את כותבת ומסבירה ב״גובה העיניים״ ומאפשרת לאנשים כמוני המתעניינים בכוכבים אך כתחביב בלבד לקבל תמונה מקצועית ומעמיקה. אני מחכה כל רביעי בערב לעדכונים ולמאמרים המיוחדים שלך אז שוב תודה, תודה רבה

  • פנינה כץ

   היי חגית

   תודה רבה שימחת אותי מאוד 🙂
   ברכות
   פנינה

 9. דניאלה

  היי פנינה היקרה.
  כירון בסרטן במעלה 14
  ירח בסרטן במעלה 17
  זה אמור להשפיע עלי איכשהו? ואם כן כיצד?
  תודה רבה

  • פנינה כץ

   דניאלה שלום
   הליקוי במזל גדי מול הירח וכירון בסרטן.
   התחום קשור במפה ובבתים שם הליקוי מתקיים. ואת יודעת שאני לא יכולה לנתח השפעות בדרך הזאת.
   נקווה שההשפעה לא תהיה דרמטית מדי. ממליצה לא ליצור תסריטי אימה.

   בברכה
   פנינה

 10. דנה

  היי פנינה
  הירח אצלי ב11 מעלות טלה בית 12
  אך זה בא לידי ביטוי
  למהתכונן?
  אשמח להתיחסות
  צודה מראש

  • פנינה כץ

   דנה שדלום
   כלומר יש לך אופק שור.
   תקראי את ליקוי הלבנה עבור מזל שור.

   בברכה
   פנינה

 11. אור

  פנינה שלום,
  ראשית, תודה רבה על אתר מיוחד במינו עם כל כך הרבה מגווו של ידע ועומק.
  שנית, רציתי לשאול ברמה האישית כיצד ליקוי לבנה משפיע על ילידי מזל סרטן שנולדו בתאריכים שציינת לעיל?

  • פנינה כץ

   אור שלום
   העליתי את התחזית השבועית עם הליקוי לגבי כל מזל. תקראי.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה