מזל שור עם הורוסקופ 2017-2016

מזל שור עם הורוסקופ 2017-2016

ילידי ה-21.5-21.4
מזל: אדמה
בית:2- ה"אני העושה"- החומר והחושים.

פלנטה: וונוס
קבוצה: קבועה- fix

3 תתי קבוצות.

הקבוצה הראשונה:
ילידי ה-30.4-21.4

נשלטים ע"י וונוס . נוטים להיות עיקשים, חזקים, יציבים, מופנמים. השפעת כוכב וונוס עליהם חזקה במיוחד ולכן האסתטיקה חשובה להם, החל מהמראה שלהם וכלה במשיכה לאנשים יפים ולסביבה מרשימה ונעימה. כריזמטיים, נעימי שיחה ואהובים על הסביבה. בעלי כישורים אומנותיים רבים, וניתן למצוא ביניהם רבים בעלי שמיעה מוזיקלית אבסולוטית, יכולת לשיר ולנגן. רגישים ופגיעים אך מסתירים את כאבם ורגשותיהם, נוטים להתגונן ולאמץ עמדת כוח. מחוברים לתשוקותיהם, מיניים וחושניים, וזקוקים למגע בקשריהם עם הסביבה. הם אוהבי נוחות, והצד החומרי עלול להדאיגם אם אין "מספיק". נוטים לדאגה יתרה ובעיקר טרם עת.
פסיכולוגית: חרדתיים ולעיתים נוטים להיות כפייתיים למרות שהם עלולים להיתקע בגלל נטייה כפייתית הם מעדיפים לעיתים להתחפר מלעבור שינויים גדולים. הם מסוגלים לתהליך שינוי רק כשהם חווים "מצור נפשי" וחווית חוסר אונים ולעיתים אף "יעדיפו לשקוע בדיכאון" ולהיות פסימיים מלהיות אקטיבים ולהתחרט על מעשיהם. הם נוטים לחוות תחושת "החמצה" גם אם תחושה זו יציר דמיונם, אולי כי קשה להם להתמודד עם שינויים ולהשלים עם התנהלותם האיטית. הם חושניים וקמעיים ומחוברים למוח הלימבי במיוחד בולט הצורך בחוויות בסיסיות דרך החושים. נהנתניים והחלק האוראלי מפותח במיוחד. הם טוטאליים במושגי החיים ובתפיסת המציאות ולכן גם מצבים רגשיים יתבטאו בקיצוניות גבוהה יחסית. לעיתים זה "או הכל או כלום".
מראה חיצוני: לא גבוהים במיוחד. בעלי מראה סימטרי ומוצק, חזקים פיזית, ורבים מהם בעלי כושר ספורטיבי. מבט עיניים ישיר ובוחן, הם נאים ונוטים לחייך ולהקסים את סביבתם בקלות.
בריאות: רגישות בצוואר, עורף, בלוטות ושקדים, בלוטת התריס ולסתות.
ידועים בעולם: דיוק אלינגטון, ברברה סטרייסנד,רוברט סמית', זובין מהטה, יהודי מנוחין, אלה פיצג'ראלד, איגי פופ, רוי אורביסון, קלי קלרקסון, ג'ק ניקולסון, אל פאצ'ינו, ג'רי סיינפלד, דניאל דיי לואיס, מייקל מור,מישל פייפר, אומה תורמן, קירסטן דאנסט, רנה זלווגר, אנדי מקדואל, פנלופה קרוז,ג'סיקה אלבה,  שירלי מקליין. ולדימיר נאבוקוב, ויליאם שקספיר, ולאדימיר איליץ לנין, ג'יי לנו, ז'אן פול גוטייה, סאדם חוסיין.
ידועים בארץ:  אמיר פיי גוטמן, מיקה קרני, ניר צוק, אבי נימני, מיכל זוארץ, מיקיאג'י, בועז מעודה, ענת שבו.

הקבוצה השניה:
ילידי ה-10.5-1.5

קבוצה זו מושפעת מעבר לוונוס גם מהשפעתו האינטלקטואלית של מרקורי, ילידיה מאופקים, ומצויים בשליטה גדולה על הרגשות – קודם חושבים ומתכננים, ורק לאחר מכן מתבטאים. כישוריהם החברתיים טובים, הם מתקשרים בקלות ומבטאים את יכולותיהם ומחשבותיהם בדרכים רבות – ניחנו ביכולת ביטוי גבוהה בכתב, חוש לעיצוב ויכולות הקשורות לאומנות. הם מה שמוגדר "מרגישים מהראש", ורגישים למה שהסביבה חושבת עליהם. יכולתם להפעיל טקטיקות ואסטרטגיות טובה, כושר הארגון והצד הפיננסי מתוכננים ומחושבים. בעלי יכולת להמציא את עצמם מחדש ולמצוא את העיתוי הנכון, וסבלניים. לכן, רבים מהם מטפלים או בעלי כישורי ריפוי ונטייה לרפואה.
פסיכולוגית: נוטים להיות ביקורתיים מעבר לרגיל ומתקשים להתרצות בקלות. דרישותיהם מעצמם ומהסביבה גבוהות מהרגיל וקשה למצוא מישהו "מושלם" מספיק לעניות דעתם. כשהם מתעייפים מהמסע "לחיפוש השלמות" הם נוטים לשקוע בסוג של דכדוך ולעיתים אף דיכאון. הם בעיקר רואים את הפן הבעייתי והפגום ולכן נהנים פחות מהתמונה השלמה. הם נוטים לנתח יתר על המידה את האחרים או פועלים באופן כפייתי להשיג שלמות מהאחרים, או תוצאות מושלמות לכאורה,  גם במחיר העלול להסתכם ב"שפיכת התינוק עם המים". הם נוירוטים וחסרי שקט יחסית לשור הטיפוסי. מלאי תזזית ולא מרפים לרגע. ייתכן שיסבלו מחוסר שינה או משינה בלתי מספקת בגין שינה בלתי רגועה.
מראה חיצוני: נוטים להיות רזים ובעלי גפיים מאורכות. ארשת פנים מהורהרת וחסרי שקט בידיים ובגפיים בכלל.
בריאות: תופעות של מתחים רבים[תופעות פסיכוסומטיות], מערכת עצבים רגישה יותר, רגישות  בקיבה עם נטייה לחומציות גבוהה.
ידועים בעולם: בונו, צ'ייקובסקי, אביב גפן, ג'יימס בראון, בילי ג'ואל, אנריקה איגלסיאס, ג'ורג' קלוני, קנדיס ברגן, גלנדה ג'קסון, אודרי הפבורן, טוני בלייר,זיגמונד פרויד,  קרל מרקס, בנג'מין ספוק, רודולף ואלנטינו, הארי טרומן. חוסני מובארק, דיויד באקהם, אלברט פיני, דיויד קרייג,אווה פרון,יוהאן ברהאמס, דונובן, פרד אסטר, מקס שטיינר.
ידועים בארץ: מירי מסיקה, דליה שימקו, מאור כהן, אדם, שחר פאר
דנה עדיני, אייל בוחבוט, יוסי בניון, נמרוד רשף.טלי אורן, אורנה דץ.

הקבוצה השלישית:
ילידי ה-21.5-11.5

מושפעים מצירוף וונוס ו- שבתאי, המעניק להם בדרך כלל בגרות נפשית, צורך בנטילת אחריות ויכולת לקחת על עצמם נושאים כבדים ולטפל בהם ביעילות מירבית. השפעתו של שבתאי מאיטה את חייהם בדרך כלל, וחייהם הרגשיים עלולים לא פעם להיות מאכזבים או לא מספקים. נוטים להשתמש בהומור ציני ושחור כדי להסתיר או להפיג את העצב. עליהם לשמור על בריאותם ביתר שאת, להקפיד על אורח חיים בריא ולא להיתפס לחולשתם העיקרית – גרגרנות ונטייה למזון שמן ומתוק.
פסיכולוגית: הם נוטים לפסימיות יתר ולעיתים עד כדי דיכדוך ומטה. הם נוטים לסבול מדאגות הבאות מחרדה מוגזמת מפני הבאות. ולא פעם הם יעדיפו להסתגר ולברור את חבריהם בזהירות ובמינון מוגבל. בדרך כלל חשדנים ונוטים להרחיק אנשים המתקרבים אליהם יתר על המידה. רגישים לאחרים ונוטים להיעלב ולהיפגע מביקורת. הם נוטים ליציבות ובדרך כלל בונים את בטחונם העצמי לאט ובהדרגה וזקוקים לעכל כל שינוי זמן רב יחסית. נמנעים משינויים דרסטיים ומעדיפים שהם יהיו שקולים כנגד הצד החומרי והפרקטי. הם מתפקדים פיזית בכל המצבים אך בתקופות של דכדוך הם נוטים להיות שקטים ומרוחקים. הם נאמנים לדרכם ונוטים להיות אנשים פרטיים במיוחד המעדיפים לחיות חיים סולידיים ושקטים.
מראה חיצוני: בעלי ארשת בוגרת ורצינית. קמטי דאגה בזויות הפה ובמצח. הם נוטים להסתיר את הרצינות בקסם רב.
בריאות: תיתכן נטיה לדיכאון אך גם היפוכונדריה וחרדות בריאותיות לא מעטות. רגישות בברכיים ובמערכת השלד. בעיית דלדול סידן או איבודו. גב רגיש ולעיתים עם כאבים.
ידועים בעולם: סטיבי וונדר, ברט בכארך, בובי דארין, שר, דיויד ביירן, ליבראצ'ה, קתרין הפבורן, הארווי קייטל, ג'ורג' לוקאס, דניס הופר, דברה וינגר, קייט בלאנשט, נטליה אוריירו, אמיליו אסטבז, סלוואדור דאלי, מרתה גראהם, האפיפיור ג'ון פול השני, אונורה דה בלזאק, דנטה, אייטולה חומייני, דניס רודמן.ג'נט ג'קסון, טורי ספלינג, פירס ברוסנאן, סופיה קופולה, ג'ורדן נייט.גבריאל בטלר, לטיסיה קסטה.פלורנס נייטינגל, סטפן בולדווין, סלבדור דאלי, נטשה ריצ'ארדסון, אריק בורדון.
ידועים בארץ: משה דיין, שירי מימון, יואב קוטנר.שירי מימון, שרון גניש, אפרת רייטן, רגב הוד, יהל שרמן, שרון אלימלך.

קונסטלציית מזל שור בשמים.

הורוסקופ – לשנת  2017-2016

  כללית:

את יום הולדתכם השנה אתם חוגגים בתקופה סוערת במיוחד. ערב נסיגת מרקורי במזל שור. . הנסיגה שלו מתחילה רשמית ב: 28.4.16 והשפעתה תחל כבר עם הירח המלא ב:22.4.16 . ונוס במזל טלה ולמזלכם ב:30.4 ונוס עוברת למזל שור ותרגישו הקלה משמעותית לגבי הפן הפיננסי אך גם בצד החברתי/רומנטי וגם פיזית תחזרו לאנרגיה רגשית טובה.בינתיים,  מאדים ופלוטו האחראים על בית הזוגיות שלכם מה-18.4 החלו נסיגה. נסיגת מאדים תימשך עד ה:29.6 ונסיגת פלוטו תימשך עד ה: 27.9.2016. [ההסבר יגיע מתחת לאהבה ומערכות יחסים  יופיטר בנסיגה עד ה-9.5 במזל בתולה בבית האהבות שלכם כך שאתם עומדים ליהנות ממפנה חיובי בנושא תוך פחות מחודש. מרס במזל קשת יחד עם שבתאי ובנסיגה ישפיעו על נושאים מלחיצים בתחומי כסף כמו חששות מעתיד כלכלי, או הרבה לבטים לגבי השקעה, רכישה של בית,  או טיפול בנושאי בנק, משכנתאות, שותפויות פיננסיות.אך גם בית העוסק  בבעיות בריאותיות של בני משפחה בוגרים העלולים להעיק עליכם באופן מרוכז יותר עד ספטמבר 2016.

 

Hans_Zatzka_ZAH022- xונוס וקופידון

  ונוס וקופידון-  – 1945-1859 Hans Zatzka

Austria, Academic Classicism

Alcyone

הפאליאדות בקונסטלציית מזל שור.

לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה. בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אלקיאונה (Alkyone) [הייתה אמו של הירייאוס (Hyrieus) מזרעו של פוסידון.- אלקיאונה הכוכב החשוב בקבוצת הפליאדות. הפְּלֵיאָדוֹת –  במיתולוגיה היוונית היו שבע נימפות בפמלייתה של ארטמיס, בנות הטיטאן אטלס ונימפת הים פלאיונה שנולדו בהר קילנה (Cyllene) שבארקדיה. הן אחיותיהן של קליפסו, היאס, ההיאדות וההספרידות. הפליאדות היו בנות לוויתה של ארטמיס, ויחד עם שבע ההיאדות נקראו בשם "אטלנטידות", "דודונידות" או "ניסיאדות", אומנותיו של בקכוס התינוק. לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה.בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".  

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

 

 

אהבה ומערכות יחסים:

מעברה של ונוס כאמור,  עד סוף חודש אפריל,  יתחיל להטיב אתכם אנרגטית,  החל משיפור מצב הרוח והשפעת ונוס על פנויים להיכרויות וביחסים קיימים שיפור והשקעה של זמן איכותי בזוגיות.  בחודש מאי,  היכרויות יתחילו לעורר רגשות כבר בין ה:6.5 ועד ה-14.5 ימים מוצלחים להתאהב ולשדרג קשר קיים. תקופה עם עיסוק בנושא הרחבת משפחה או שמחות עם ילדים. ב-9.5 יופיטר השוהה בבית האהבות שלכם במזל בתולה משתחרר מנסיגתו בת הארבעה חודשים ותוכלו ליהנות באופן מרוכז עד ה: 7.7.2016 מעליית מדרגה ביחסים והרחבת משפחה. נסיגתו של מאדים מקשת למזל עקרב ב:28.5 לא תקל בלשון המעטה על מתחים ביחסים בעייתיים ובמיוחד ביחסים בלתי יציבים לאורך כל תקופת שהותו של מרס במזל עקרב בבית הזוגיות שלכם קרי עד ה: 2.8.16. ביחסים בלתי יציבים בין 1.7-26.6.16 עלול להיות ניתוק חד ומאכזב. אוגוסט חודש מיוחד מאוד עבור הפנויים כשיופיטר, ונוס מרקורי והשמש יגיעו לבית האהבות שלכם ולפנויים תהיינה יותר מהזדמנות אחת להיכרות ובקשר קיים עליית מדרגה ביחסים ופוטנציאל הרחבת משפחה הריון או לידה.  נוכחותו של יופיטר במזל בתולה תטיב במיוחד לקבוצה האחרונה בין סוף אוגוסט ל-9.9.2016. מה-24.9.16 עם מעברה של ונוס למזל עקרב ולבית הזוגיות תתחיל תקופה איכותית יותר בקשר קיים שתימשך עד ה-18.10.2016 כשעד ה-6.10.2016 תיהנו מעליית ביטחון עצמי ביחסים. כניסתה של השמש ו ב:23.10.16 למזל עקרב לבית הזוגיות תטיב עם היחסים במיוחד, ותיתכן נסיעה משותפת בנובמבר 2016, אך גם שמחה עם פוטנציאל מיסוד הקשר או עליית מדרגה במחויבות. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בין ה: 27.11-20.11.16. מעברה של ונוס למזל דגים בינואר 2017 בין ה: 7.1 ועד ה-20.1 תטיב עם רומנים, התקשרויות רומנטיות וביחסים קיימים עליית מדרגה. חודש פברואר מסמל תקופה של נחיתה ואכזבה בהיכרויות חדשות וביחסים בלתי יציבים.  תיתכן פרידה בין ה: 16.2 ועד ה-15.4 כשונוס [כוכבכם האישי] יהיה בנסיגה במזל טלה יחסים יציבים כמובן ישרדו את נסיגת ונוס בטלה.

 

שוורית מלכת המטבעות

קלף מזל שור בטארות- מלכת המטבעות.

קריירה ועבודה:

השפעת נסיגת מרקורי במזל שור עם פרוץ יום הולדתכם בין ה: 28.4 ועד ה: 23.5.16 בהחלט מספרת על הצורך שלכם לערוך שינויים בעבודה. מרקורי ישהה אחרי הנסיגה עד ה:6.6.16 במזל שור ולאורך כל התקופה הזאת תעסקו הרבה בנושא הכמיהה לשינוי בעבודה, חיפוש וסיכוי לעבור התחדשות ושינוי בעבודה בין ה: 4.6-26.5.16. המגמה והרצון הפועלים עליכם השנה זה לייצר שינוי עם אופציה לשיפור מצבכם הפיננסי. חודש יוני 2016 מבטא לאלה שהיססו לעשות שינוי החלטות לעזוב מקום עבודה בין ה:24.6-18.6.126. חודש יולי הוא מטלטל ותתקשו למצוא את עצמכם מתנהלים במציאת עבודה או נהנים משגרת עבודה. המתח יהיה בשיאו . מעברו של יופיטר ב-10.9.2016 לבית העבודה במזל מאזניים מבשר שנה של התחלות חדשות והזדמנויות ליצור שינוי אמיתי. אמנם ספטמבר הוא לא חודש להתחלות שכן מרקורי גם בנסיגה הרי שמאוקטובר עם הצטרפותו של מרקורי ליופיטר ולשמש  בבית העבודה שלכם במזל מאזניים תיהנו מהזדמנות נדירה במיוחד להתחלה חדשה בעבודה, תפקיד. חודשים בין נובמבר לפברואר 2017  מעידים על שיפור פיננסי והתייצבות כלכלית. מעברו של מאדים – מרס למזל שור יחד עם נסיגת מרקורי במזל שור מה-9.4.17 מבשרים שינוי נוסף בעבודה/תפקיד ומסגרת כאלה המטיבים עם מעמדכם.


מזל שור- וונוס בשור פוגשת את קבוצת הפאליאדות[צביר כוכבים] בעברית קרויה כימה [מוזכרת במקרא במספר מקומות]. אסטרונומית נקרא:Messier 45 מכיל כ-1000כוכבים לפחות. צביר כוכבים זה ידוע הרבה לפני הספירה והיוונים נתנו שמות לבהירים ביותר בצביר זה: אטלס הטיטאן, פלאיונה הנימפה ושבע בנותיהם, על שם 7 האחיות[מאיה-20 מעלות בשור, אלקטרה-17 מעלות בשור, טאיגטה-19מעלות בשור, אלקאיונה-25 מעלות בשור, קלאינו-16 מעלות בשור, סטרופה-23 מעלות בשור, מרופה-21 מעלות בשור]. אחד המיתוסים אודות הפליאדות הוא הסיפור בעצם, כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס[לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו], זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".על אנשים שנולדו בהשפעתם נאמר שהם נוטים להיות נשיים, לבכות יותר. אנשים שהצד הנשי שלהם בולט הנוסף על תכונות של תלותיות, בכיינות, קנאה ורכושנות. עסוקים במראה החיצוני ונהנתנים יתר על המידה עם תאוות בצע. זהו מיקום שמעורר רגישות יתר ודמעות.

   כסף וכלכלה:

שנת 2016 מתאפיינת בורך ובריכוז לקדם את עצמכם כלכלית. ילידי 10.4-1.4 הקבוצה השניה תיהנה במיוחד מהתחזקוץת כלכלית. נסיגת יופיטר עד ה:9.5 בבית העוסק בהשקעות מקשה עליכם את תחושת השפע. ברם השתחררותו מהנסיגה משפרת לכם את האופציות הפ]יננסיות לקראת סוף מאי והזדמנויות להתחלות חדשות כספיות ביוני 2016. הימים בין ה: 10-4.7.16 מטיבים עם הזדמנויות רווח מכירה והכנסה נוספת. חודש אוגוסט מטיב אתכם כלכלית במיוחד עם אלה מכם העוסקים במכירות, בהשקעות . חודש אוקטובר מבשר התחלה חדשה בעבודה עם רף גבוה יותר פיננסית, אולי מדובר בפרויקט רווחי או תפקיד על איכויות פיננסיות גבוהות יותר. בין ה: 25-20.11.2016 הזדמנויות למכירת נכס, בית ורווח מהשקעה. חודש דצמבר במיוחד מה-19.12.16 כשמרקורי מתחיל את נסיגתו תסבלו מעלייה של הוצאות עד ה: 8.1.17. בדרך כלל מרקורי שהוא שליט בית הכספים שלכם נכנס לנסיגה רף ההוצאות עולה .הימים בין ה: 25-15.2.17 תיהנו מההזדמנויות לרווח ולעליית מדרגה פיננסית. חודש מרץ 2017 מסמל עליית מדראגה בהוצאות רכישות הכרחיות וחששות כלכליים עם תחילת נסיגת ונוס במזל טלה מה-5.3.17 ועד ה: 15.3.17 . התיישרות ונוס סמוך ליום ההולדת שלכם מעודדת שתהיו משוחררים מהחששות הכספיים.

שור

קונסטלציית שור כפי שאנשים הקדומים ראו אותה.

בריאות:

 בני מזל שור  שייכים לקבוצה הקבועה[יחד עם מזלות עקרב, ממול, אריה ודלי] והוא מושפע ממערכת הדם הרגישה יותר דרך המזלות הקבועים האחרים ומיסוד האדמה[יחד עם בתולה וגדי] המשפיע על השלד ועל הסידן.. כוכב ונוס האחראית על מזל שור וקשורה ליסוד האדמה [קבוצה קבועה] מתחברת  לבלוטת התירואיד בלוטת המגן או התריס- ועל האיזון בהפרשות של הסידן לדם ועל המטבוליזם[חילוף החומרים]. על אזור הגרון בכלל כולל המיתרים ורגישות של הגרון ככל שהכעסים עולים הצרידות, איבוד קול, או עליה בהתנפחות השקדים. השור מייצג את הטורסו, נחיריים, פה, חך,  אף,  אוזן,  גרון ולסתות. ונוס אחראית[בשור בגלל המזון וצרכנות הסוכר]  גם לאיזון סוכר בגוף ואיזון היוד, על גזע המוח ועל הצוואר גם מאחור. ונוס אחראית על האיזונים באוזניים  ועל נטיה לפתח סחרחורת, אפילפסיות, נפילות ועל המערך הנפשי הקשור לחרדות ופחדים – ומשפיע על המערכת  הנוירולוגית- בגזע המוח שם מצויים גם רוב הגרעינים של עצבי הגולגולת המספקים תפקודים מוטורים,תחושתיים ואוטונומיים בפנים ובגולגולת,  כגון תנועות שרירי הפנים ,הלעיסה והלשון,תנועות גלגלי העיניים והעפעפיים, תגובת אישונים לאור, טעם, שמיעה, בליעה,דיבור  ועוד. פגיעה בגזע המוח תגרום באופן קלאסי לפגיעה בפנים בצד הפגיעה ולפגיעה בגפיים בצד הנגדי. ונוס בשור בבית 2 נוטה לפתח יותר את החרדות הקיומיות ולגרום להתנהגות הנובעת מ-OCD ככל שהמערך הנפשי מטופל ונותצר רוגע,  כך בני המזל רוכשים כלים טובים יותר לתקופות בהם הנטייה לטקסים גוברת.  השנה, אוראנוס במזל טלה בעשירון האחרון של המזל והוא נוטה במיקום זה לעלות את רף הפחדים ומשפיע ברגישות גדולה יותר על בלוטות הלימפה והדם של בני מזל שור.  כמו כן מומלץ  להשקיע יותר,  בהרגעת המערכת, מדיטציה, יוגה ותרגילי נשימה במיוחד עם בואם של החודשים פברואר-מרס -אפריל 2017 המבטאים סף רגיש ופגיע יותר כשוונוס תהיה בנסיגה במזל טלה ומרס מגיע למזל שור, גם טיפול נפשי יכול לסייע למערכת להתייצב עיסוק בספורט, שחייה, הליכה למרחקים וניטרול כל המתחים בסביבה יעזרו מאוד.. יופיטר בבתולה מגביר הרגישויות באזור הגניקולוגי  ועיסוק בלידות ולנשים בגיל המעבר תיתכן ירידה באסטרוגן.

ציור פרסקו – של ונוס בצדפה מארמון ונוס בפומפיי. 79 שנה לפני הספירה.

      טיפ:

שנה  מוצלחת לנסיעות בין ה: מאי לאוגוסט 2016. בחודשים בין יולי לספטמבר 2016, תקופה מעולה לטפל בבית, לשפץ , לעבור,  לרכוש מה שאתם רוצים כדי להנעים את תחושת ההרמוניה. בחודשים אלה הסביבה שלכם תהיה חשובה בכל התחומים ועם דגש על מערכות יחסים משפחתיות. אוקטובר חודש מוצלח להתחיל ללמוד, עד ה-15.10.16.  אולי להתמחות, ללמוד לימודי תואר ולהשקיע בחידוד המקצועיות שלכם. השנה,  תהיה משיכה גדולה יותר  לתחומים יצירתיים יותר כמו פיסול, בישול, אפיה, אמנות עיצוב וכל התחומים שניתן למכור ולייצר היבט פרקטי פיננסי . גם חודש דצמבר 2016,   וינואר 2017 יהיו מוצלחים להתחיל ללמוד, להתמחות ולהתפתח בתחום שיעזור לעבודתכם או להשלמת הכנסה ואפילו מגמת שינוי מקצועי שגם יאתגר אתכם רגשית. אך גם נסיעה לחו"ל עשויה לשלב עבודה עם הנאה.

 

טבלת מרקורי בנסיגה,  צמודה לבני המזל כי מרקורי הוא המשפיע הישיר  על מצבכם הפיננסי. ראו בלוח קלנדרי זה ו את כל נסיגות מרקורי עד מאי 2017. ]

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                           16.4.2016

10הערות

 1. רבקה

  הייתי רוצה לדעת בבקשה: נולדתי ב-21.5.58 בשעה 15.45 בבית החולים ביילינסון בפתח תקווה. האם אני מזל שור אות תאומים? לפעמים מתאים לי גם וגם. תודה מראש רבקה

  • פנינה כץ

   שלום רבקה

   את בת מזל שור עם אופק מאזניים. לו היית נולדת בשעה 16.00 היית בת מזל תאומים.
   כל טוב לך
   פנינה

 2. רבקה

  שלום לך פנינה. תחזיותייך לגבי השלישון האחרון נכונות מאד. מצאתי את עצמי מהנהנת בהסכמה.

  • פנינה כץ

   שלום רבקה
   אני מקווה שתפיקי את המיטב מהתקופה.

   כל טוב
   פנינה

 3. יונית

  כל מה שרשום פה תקף רק לאנשים שנולדו בארץ ?

  • פנינה כץ

   היי יונית
   א. אין לי מושג למה נכנסת לתחזית 2016-2015 העברתי אותך לתחזית הנכונה בין שנת 2017-2016 תצטרכי לקרוא מחדש.
   ב. כל מה שתקף בכתבה נוגע לכל האנשים בעולם שנולדו במזל שור וחיים מתחת לאותם הכוכבים. 🙂

   שנה טובה
   פנינה

 4. יערה

  היי בחלק מהמקומות 21/5 משתייך למזל שור ובחלק לתאומים
  מדוע? ואיך אני יודעת מה נכון ?
  תודה

  • פנינה כץ

   היי יערה

   נכון מאוד. בשנים מסויימות זה היה שור ובשנים אחרות תאומים.
   אם תתני לי את התאריך המלאהכולל: יום, חודש ושנה ושעת לידה אגיד לך לאיזה מזל את שייכת.

   בברכה
   פנינה

 5. מני

  יליד 20.05.88 נכנסתי ב 29.6.2016 לניתוח האסטרולוגי הזה ופשוט הייתי המום
  כל מילה וכל התחזית זה בדיוק מה שעברתי במשך השנה
  מדהים תודה רבה פנינה

  • פנינה כץ

   מני שלום לך.

   שמחה לקרוא את דבריך
   כל טוב ממני
   פנינה

השאר תגובה