מזל תאומים והורוסקופ 2018-2017

        מזל תאומים והורוסקופ 2018-2017


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע
פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC
קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

  הורוסקופ לשנת 2018-2017
את יום הולדתכם השנה אתם מתחילים לחגוג בחצות של ה: 21.5 . מרקורי כוכבכם האישי עדיין במזל שור ורק ב: 6.6 הוא יגיע למזל תאומים וייתכן ועד אז תרגישו מועקות בנושאי עבודה, תכניות שנדחות וגם תחושה פיזית-נפשית פחות מטיבה. כוכב מאדים שוהה במזלכם ובשבוע יום ההולדת הוא לא מטיב בנושא זוגיות/שותפויות ונטייה להילחץ יותר ביחסי אנוש. ברם, כבר מה: 1.6 מתחילה הקלה בנושא.  התיישרות כוכב יופיטר מה: 10.6 יחד עם מרקורי בתאומים בחודש יוני יטיב עם אהבות חדשות והרחבת משפחה,  שמחות עם ילדים ויטיב עם אלה מכם היוצרים. כוכב מאדים שדוחף ליצור שינויים עד ה: 4.6 בחייכם. כוכב צדק בחודש אוקטובר 2017 עובר למזל עקרב הלוא הוא בית העבודה שלכם ויטיב עם הזדמנויות חדשות במהלך שנת 2018-2017 בנושאי עבודה-תפקיד והזדמנויות לצמיחה.  עם זאת,  תצטרכו להקפיד יותר בשמירה על תזונה יציבה והורדת השומנים והפחמימות מהתפריט שלכם.  כוכב שבתאי ישהה עדיין בבית הזוגיות שלכם עד חודש דצמבר 2017. ואז הוא יעבור למזל גדי לבית ה:8 שלכם העוסק בנושא ביטחון כלכלי ותרבו להתייחס לנושא העתיד הכלכלי שלכם בשלוש שנים הקרובות. כוכב אוראנוס במזל טלה והוא שוהה בבית החברתי שלכם גם בשנה הקרובה[שנה שביעית] וישפיע על ילידי סוף המזל שנולדו בין ה: 21.6-15.6 בשינויי חברתיים שחלקם נובעים משינויי עבודה וסביבה חברתית. במאי 2018 כוכב אוראנוס לראשונה,  יעבור למזל שור וישפיע על שינויים בנושאים נפשיים רוחניים.

תאומים

קונסטלצית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

אהבה ויחסים:

עם תחילת חודש יוני השמש בתאומים והיא תיצור היבטים חיוביים לכוכב יופיטר שהוא שליט בית הזוגיות ומבחינתכם תתחילו  ליהנות מחודש מוצלח להיכרויות התאהבויות והרחבת המשפחה. בכלל התיישרותו של יופיטר בבית האהבות  מחודש יוני ועד אוקטובר יטיב עם הצלחות בהיכרויות והזדמנויות ליחסים מרגשים במיוחד לילידי מזל תאומים בין ה: 3.6 ועד 21.6. מעבר כוכב ונוס ב:5.7  למזל תאומים פותח בפניכם תקופה מוצלחת של עלייה בקסם ובכריזמה האישית תיהנו מחיי חברה נעימים,  עם הזמנות לאירועים,  עלייה בפופולאריות ולפנויים צפויות הזדמנויות למפגשים רומנטיים שיימשכו לפחות עד ה: 20.7. צפויים לכם מפגשים מפתיעים בימים בין ה: 31-28.7. חודש אוגוסט מייצב יחסים בימים בין ה: 15-9.8. ימים מוצלחים להיכרויות ספונטניות דרך הרשתות ודרך תקשורת צפויים בימים בין ה:-13.9-8.9.17. בחודש אוקטובר 2017, מעבר כוכב יופיטר שליט בית הזוגיות  שלכם לבית העבודה מבטיח הזדמנויות של היכרויות רומנטיות בשנה הקרובה דרך מסגרת העבודה,  או חברים לעבודה. חודשים אוקטובר- נובמבר 2017 כוכב  ונוס עובר למזל מאזניים לבית האהבות שלכם ויחד עם כוכב מרס מזמן ומטיב עם הזדמנויות להיכרויות והימים בין ה: 4-1.11 יהיו מוצלחים למפגשים לפנויים וביחסים קיימים עליית מדרגה בקשר. חודש נובמברכוכב מאדים יטיב עם הזדמנויות להרחבת המשפחה. מעברו של כוכב מרקורי שליט המזל שלכם למזל קשת לבית העוסק בזוגיות יטיב עם נושא התקשורת שלכם בזוגיות. כמו כן מה: 22.11 מעברה של השמש לבית הזוגיות,  יפיח חיים ושמחה ביחסים בחיזורים והיכרויות. 2018:  מה: 20.1.2018 מעברם של הכוכבים ונוס והשמש לבית הקשור בחו"ל,  מזמן הזדמנויות לנסיעות משותפות וזמן איכות בזוגיות. מעבר כוכב ונוס למזל תאומים ב: 24.4.18 מטיב עם פנויים והזדמנויות להיכרויות וצפויים ימים של היכרויות מפתיעות והתאהבויות בימים  בין ה: 20.5-17.5.

אכזבות משברים: יחסים בעייתיים ובלתי יציבים עלולים להסתיים בין ה: 18-15.6., ימים של אכזבות צפויים בימים בין ה: 25-21.7. 2018: יחסים הסובלים מחוסר יציבות עלולים להסתיים במהלך פברואר עד ה: 20.2.2018. חודש מרץ 2018 עלול להתגלות כחודש מאכזב רגשית. יחסים רגישים ובעייתיים עולים לעבור משבר של אכזבה ואף סיום של הקשר בימים בין ה: 8-1.5.18.

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

יום הולדתכם מתרחש בעוד מרקורי[כוכבכם האישי]  עדיין במזל שור וחלקכם במגעים מאחורי הקלעים בנושאי עבודה או בתקופה של חשבון נפש אם להמשיך או לא. אם אתם עומדים להתחיל תפקיד חדש,  או אפילו עבודה חדשה הכל יתחיל להתרחש בגלוי עם מעברו של כוכב מרקורי למזל תאומים ב: 7.6.2017. לגבי  תחושת הצלחה תרגישו כבר בין ה: 14-13.6.  כמו כן צפויים שינויים במערכת בימים בין ה: 19-17.6.17. חודש יולי מבטיח לכם תקשורתיות במיטבה, נסיעות ומפגשים משמחים עם אנשים מאתגרים בפרויקטים מהנים. נסיגת מרקורי מאמצע חודש  אוגוסט עלולה לגרום לעיכובים מסוימים ותקלות המתקשרות לתשתית. הצעות לשותפויות ושיתופי פעולה צפויים בחודש ספטמבר 2017 וכבר מה:10.10 כוכב יופיטר[צדק]  עובר לבית העבודה במזל עקרב וישהה שם כשנה[עד 8.11.2018]  ותיהנו מהזדמנויות חדשות בעבודה,  החל מתפקיד/אתגר/מיזם ואם אתם עצמאים,  תיהנו מהתרחבות עיסקית. חודש נובמברבמיוחד יהיה חודש עם תוצאות פיננסיות מטיבות,  העלאה או הזדמנויות לשיתופי פעולה מקדמים כספית. נסיגת מרקורי בחודש דצמבר בבית השותפויות,  עלולה להשפיע על יחסי שותפות ואולי שינוי מגמות בעשייה משותפת עד סיום שותפות בקשרים לא יציבים. חודש ינואר 2018 מבשר על שינויים משמעותיים ואינטנסיביים במיוחד כשכוכב מאדים יגיע לביקור בבית העבודה שלכם וצפויים שינויים בקרב העובדים שמסביבכם. אך גם צפויות נסיעות, התחלות של פרויקטים חדשים עם מפגשים בחו"ל.  ינואר-פברואר 2018 חודשים של הזדמנויות למיזמים חדשים. כניסת השמש בחודש מרץ 2018 לבית הקריירה שלכם מביאה הצלחות פיננסיות ותחושת עליית מדרגה ביוקרת העשייה שלכם.  נסיגת כוכב יופיטר בבית העבודה בין החודשים מרץ ליוני 2018 עלולה להשפיע על עצירה של רעיונות חדשים בשגרת העבודה,אולי פסק זמן בנושא מסוים שלא מתקדם לשביעות רצונכם ותיתכן היערכות מחודשת ואף התחלה של עבודה במקום חדש/מעבר פיזי למיקום חדש. ברם, ביום הולדתכם הבא, נוכחות כוכב ונוס שישהה בבית הכספים שלכם ויוצר היבטים מוצלחים מבחינה פיננסית וקיימת תחושת סיכום של עלייה בביטחון כלכלי.

150px-Gemini2

 

כסף וכלכלה:

כבר מספר שנים שכוכב פלוטו שוהה בבית הכלכלי [בית 8 העוסקה בהישרדות פיזית / כלכלית ]המתקשר לביטחונות, ירושות,  פיצויים. למעשה הבית העוסק בהישרדות לטווח ארוך מבחינה כלכלית. השנה כוכב שבתאי כבר מחודש דצמבר יגיע לביקור בבית 8 , ביקור בן שלוש שנים וישפיע על הצורך להתארגן פיננסית ובעיקר לדאוג לעתודות כלכליות. שבתאי הוא כוכב שאינו  מקל על שום בית בנוכחותו היות והוא חושף את המגבלות המציאותיות הקשורות בבית שם הוא מבקר.  בבית 8 במזל גדי,  הוא מתחבר לנושא הקשור בחובות או במחויבויות הכספיות, משכנתאות ועיסוק בממסד הפיננסי:ביטוח, נושאי בנק וחסכונות.    אתם צפויים לצמיחה בחודשים  בין יוני-יולי 2017 יחד עם זאת כוכב מאדים בבית הכספים יגרום לעלייה בהוצאות החריגות ייתכן ואתם משקיעים בפרויקט תובעני פיננסית. מעברו של כוכב צדק בחודש אוקטובר לבית העבודה מטיב עם התרחבות בעבודה והזדמנות להרוויח ממקור כספי נוסף,  החל מנובמבר 2017 ותיתכן עלייה בחסכונות ובאופציות לצמוח כלכלית דרך השקעה  בנכס או בהשקעותאחרות במהלך  בינואר 2018. סוף פברואר 2018  צפויה עליית מדרגה בשכר,  סוף מאי תחילת יוני 2018 הכוכבים מטיבים עם בית הכספים ועם סיכום של שיפור כללי בפן הפיננסי במהלך השנה האחרונה. מכיוון שהשנה כוכב יופיטר [צדק] מטיב עם מזל תאומים בנושאים פיננסיים, עבודה ותמורה למאמצים.  הרי שעד נובמבר 2018 תוכלו לסכם שנה טובה יותר פיננסית משנת 2017. 

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם.

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם. קלף המייצג את כפילותו של מזל תאומים, קלף הדיכוטומיה והיכולת להיות גם וגם. משפיע על יכולת ההישרדות הגבוהה, כישרון לתמרן, ליהנות מאדפטציה גבוהה באישיות, קסם רב אך עם יכולת לנצל זאת ולהיות שרלטן, "אני יודע הכל", "אי אפשר ללמד אותי". הנטייה לארוגנטיות והפגנת ידע באופן יהיר. הרבה פעמים זה מחפה על רגש נחיתות, מאחז עיניים, מרמא בעל כושר דיבור מפותח עם לשון חלקלקה, עם יכולת לפנטז ולהשלות אחרים, "לבנות בניינים באוויר", צ'ארמר, אך מתחת לקסם ולגאונות השטח תיתכן הפרעת אישיות עם בעיות זהות, "זליג", מסוגל לזייף, להיות פלגייאט, פסיכופת המסוגל לכל בלי להניד עפעף.  קלף הטארוט הקוסם מתקשר לכוכב השבת ריגל- Rigel

    בריאות:

.

מזל תאומים שייך לקבוצת המזלות המשתנים הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] בראש ובראשונה מדובר בקבוצת המשתנים מנטאלית,  זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת מתאימים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
קבוצת מזלות המשתנים – מזל תאומים נטיות פיזיות בולטות:  לבעיות נשימה, ברונכיט ובעיות של ריאה. קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, הם כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד. מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות.

הפלנטה מרקורי[שליט מזל תאומים] יסוד האוויר ואחראי על יכולת התקשורת והמוביליות כמו גם על החיבור בין הראש לגוף לכן שולט: באנרגיית הנשימה, הקואורדינציה, מערכת המוח הקטן ומרכז העצבים הקטן שולט בבית 3 הבית הזה מלמד אותנו על מערכת ה"תחבורה" בגוף – הצנרת- מובילי הדם, חמצן.   הניורונים והחיבורים במוח והיכולת לתקשר בין גוף למוח,  או המתאם ביניהם. כתפיים, בלוטת הטימוס, מערכת עצבים, צלעות עליונות, ריאות, קנה הנשימה,

תאומים כמזל רוח עם שליטת מרקורי נוטה לסבול יותר מהרגיל מדיכאונות[במקרה הפחות קשה]  ככל שהם מתבגרים נוטים להרגיש עייפות,  ריקנות המובילה לדכדוך, הסתגרות, מצבי רוח ותגובת התפרצויות כשמטרידים אותם. הם חייבים להיות עסוקים ובמיוחד בנושאים מעניינים. כשהם מתפקדים על אוטומט,  זה לא מונע את תחושת הדכדוך. מומלץ להם להיות תחת מחויבויות כי זה מקל בתחושה שעדיין זקוקים להם.

שנת 2018-2017 כוכב צדק במזל עקרב בבית הבריאות,  יכניס השנה שמחה והיפתחות לבית השגרה שלהם במיוחד נושאים חדשים של תעסוקה ויעניק להם עניין. עם זאת,  כדאי שיקפידו על תזונה מאוזנת שכן צדק בבית הבריאות גורם לנטיית יתר לאכילה,  מזון שמן ועתיר סוכרים ומומלץ לשמור על איזון באכילה ובמשקל. כוכב שבתאי בבית 8 במזל גדי נוטה להכביד על הדאגנות ועל רגישות בולטת יותר בגב. ויוצר לעיתים קרובות יותר פסימיות ודכדוך ונטייה לראות את המצבים דרך משקפיים שחורים יותר. פעילות פיזית, מתיחות, פילאטיס ומדיטציה מקלים על בעיות גב, נשימה וחשיבה חיובית יותר.

Gemini-constellation-Hevelius

   טיפ:

שנת 2017 מטיבה עם הזדמנויות להרחבת משפחה,  החודשים הטובים לכך במיוחד צפויים ביולי , ספטמבר ולפחות עד חודש אוקטובר כשכוכב צדק נוכח במרבית הזמן במיטבו בבית 5 העוסק בילדים,  שמחות שלהם עיסוקים בהם וכולל טיפול פוריות מוצלח או הריון ולידה. בחודשים בין אוגוסט לספטמבר חודש מרוכז העוסק בנושאי בית-שיפוץ,  מעבר בית והרבה עבודה סביב הנושא. שנה מוצלחת לנסיעות לחו"ל במיוחד בין יולי לספטמבר  2017 . כמו כן אוקטובר-נובמבר צפויים להיות חודשים מוצלחים להתחיל ללמוד, להשתלם ולהרחיב את ההתנסויות המעשירות והחדשות בחיים. חודשים ינואר-פברואר 2018 מטיבים עם נסיעות לחו"ל,  ייתכן והן תהיינה קשורות לעבודה ולפיתוח רעיונות חדשים.שנת 2018 מטיבה עם הזדמנויות צמיחה כלכלית ואופציה להשקעות. 
מזל תאומים נשלט על ידי כוכב מרקורי נסיגות מרקורי משפיעות באופן יחסי יותר על בני המזל:

תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנה הקרובה:

12.8.2017 עד 5.9.2017

2.12.2017 עד 22.12.2017

22.3.2018 עד 15.4.2018

25.7.2018 עד 18.8.2018

16.11.2018 עד

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                               17.5.2017

14הערות

 1. משה

  תודה פנינה אחרי שנתת לי תשובה אני כמובן סומך עלייך.וגם אשתדל שבכלל לא לקרוא באתרים אחרים באמת המון שטויות של אנשים בלי ניסיון מטעים את הקוראים ,תודה נשמה.
  ולפי מה שרשום שם זה בגלל שזה יוצא בסוף המזל וזה עובר למזל אחר וכך גם אם המזל נמצא ב 3 מעלות.
  בכל אופן טוב לדעת שאני תאומים גזעי עכשיו הכל מתחבר אם כל המידע שרשום אצלך ובמקומות מוכרים על המזל הזה.
  שוב תודה את אישה מקסימה

  • פנינה כץ

   היי משה שלום

   אפשר לקרוא בכל מקום אבל עם חשיבה ביקורתית ולא להתבייש לשאול לטיעונים שמעלה הכותב .
   בישראל בכלל יש נטייה להמציא אסטרולוגיה מקומית. מהסוג שלא פגשתי בשום ספרות מקצועית בעולם.

   בברכה
   פנינה

 2. משה

  בוקר טוב פנינה
  קראתי באיזה שהוא מקום שאם מזל האופק הוא ב29 מעלות הדבר בטל האם זה נכון והאם זה נכון לגבי הבדיקה שעשית אצלי?
  הסקרנות הרגה את החתול

  תודה

  • פנינה כץ

   משה שלום
   כבר בדקתי לך ואמרתי שהאופק שלך 14 מעלות בתאומים. ולגבי אופק 29 מעלות? שטות כזאת קולוסאלית. יש מלא שטויות אורבניות
   ברחבי הרשת. אתה צריך לשאול את אלה שכותבים את זה למה זה בטל?

   בברכה
   פנינה

 3. משה

  תודה רבה לך פנינה זה לא מובן מאילו ההתייחסות שלך לכל השאלות ,כל טוב❤️

  • פנינה כץ

   היי משה

   כל מה שקשור בסקרנות לימודית, הרחבת הדעת באסטרולוגיה אשמח להגיב.
   כל טוב
   ותודה
   🙂

   פנינה

 4. משה

  תודה פנינה.
  אז לא הבנתי רק דבר אחד האופק שלי נמצא במזל תאומים או שור? או שהוא נמצא בסוף תאומים .תודה על ההתייחסות

  • פנינה כץ

   משה שלום
   אני עונה על שתי שאלות ששלחת בתשובה אחת.
   האופק שלך במזל תאומים.
   תשתדל לא להתייחס לטבלאות שאינן מדויקות ואינן מתיחסות לשעון קיץ. אני מבינה שזה מה שיש לך, אבל בסופו של דבר זה מבלבל בגלל חוסר הדיוק שלהם. הטבלאות עליהן אתה מדבר נבנו בשנים שטרם היה שעון קיץ בישראל ומלכתחילה הן אינן טבלאות מקצועיות הן נבנו עבור חובבים.
   לעומת זאת, יש תבניות מדויקות ב: http://www.astro.com/horoscopes או פה: http://mystic-age.com/on-line/calcast.asp ולא תהיה מבולבל. מאחר ובדקתי לך ואצלי זה בוודאי מדויק אמרתי לך שנולדת באופק תאומים, אז אין סיבה להתבלבל, נכון? בתשובה קודמת הוספתי לך מידע נוסף שתוכל למצוא עליו חומר מעמיק מאוד אצלי באתר
   כל טוב

   פנינה

 5. משה

  שלום ראשית תודה על התשובה,
  עכשיו חזרתי עם מידע יותר מדוייק
  התאריך שבו נולדתי הוא 1.6.91 בשעה
  05:55
  בדקתי ומצאתי שהאופק שלי הוא 29 תאומים.
  האם זה מסביר יותר טוב את האימרה שלי לגביי זה שאני מזדהה עם 99 אחוז מהתכונות והאופי של מזל זה?
  תודה מראש

  • פנינה כץ

   שלום משה

   יש חשיבות עליונה לשעת הלידה המדויקת. שעת הלידה המדויקת חשובה כמו תאריך הלידה. וכל תוכנה אסטרולוגית מחשבת אוטומטית את המיקום והשעה ביחס ל: GMT ויודעת על שעון קיץ בכל פינה בעולם והתוצאה מבטאת את המפה המדויקת. מזל-אופק. דווקא המרקורי שלך במזל שור והונוס שלך במזל סרטן
   לכן יש לך איפיונים נוספים- יש לי מאמר שנקרא מרקורי ב:12 המזלות וגם ונוס ב:12 המזלות[כך שתוכל לקרוא עוד כמה פרמטרים על עצמך] . יהיה בלתי אפשרי ללמד אותך עקרונות אסטרולוגים אלה בתגבה. תיכנס לעומקי האתר שלי ותקרא על הנתונים שכבר כתבתי לך כדי להתחיל להבין שמה שאתה רואה זה בערך מאית מהאישיות שלך.

   כל טוב
   פנינה

 6. משה

  שלום פנינה, לגביי העניין של החלוקה לשלישים במזל.
  אני בן מזל תאומים,נולדתי ב1.6 רציתי לדעת אם אני שייך לשליש השני זה אומר שרק התכונות של השליש השני מוטבעים בי? כי אני מרגיש שאני מזל תאומים הכי קלאסי שיש מבחינת הכל 99 אחוז מהתכונות והאופי שקראתי עד היום ממש נכונות לגביי .אשמח לקבל תשובה.

  • פנינה כץ

   שלום משה
   החלוקה לעשירונים מתייחסת לשמש של האדם אך היא רק באה לתת איפיונים טיפוסיים מסויימים. ברם, אם השמש שלך בקבוצה השנייה אז יהיו בך איפיונים טיפוסיים של הקבוצה השניה. אך מכיוון שונוס ומרקורי כוכבים אישיים מלבד השמש עשויים להיות גם בתאומים ודווקא להיות בקבוצה אחרת[ראשונה או שלישית] יהיו לך מאפיינים נוספים של המזל כדאי שתבדוק היכן הם ממוקמים. תיכנס למאמר שלי : מרקורי ב:12 המזלות ומאמר על ונוס ב:12 המזלות ותקבל תמונה מלאה יותר.
   בברכה
   פנינה

 7. שירה

  היי פנינה,

  האם התחזית השנתית מתייחסת לשנים 2016-17?
  כיוון שבגוף התחזית התאריכים המעודכנים הם 2015-16..
  תודה

  • פנינה כץ

   היי שרה

   אם תיכנסי לפה: ל<<strong>a href="https://www.pninastro.com/signs/gemini/">מזל תאומים
   תמצאי את מזל תאומים השנתי שלי גם עם תגובות אקטואליות של קוראים מלפני חודש כשהעליתי אותו ב:16.5. שכן לא נכנסת דרך האתר החדש שלי.
   פשוט העלית את מזל תאומים שלי מגוגל שהוא שייך לשנה הקודמת. בינתיים עידכנתי גם אותו כדי לא להטעות קוראים אחרים.

   בההצלחה ובברכה
   פנינה

השאר תגובה