מזל תאומים

 

מזל תאומים הורוסקופ לשנת 2025-2024


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע

פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי, ג'וני דפ, פרינס,מרלין מונרו, סנדרה ברנהרד, דין מרטין, ג'ון ריברס, מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן, אלאניס מוריסט, וולט ויטמן, תומאס מאן, טוס ג'ונס, דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף, וונוס ויליאמס, ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC

 

 

מפת יום ההולדת של בני מזל תאומים מספרת על אינטנסיביות רבה בפעילות מיזמית ומאתגרת השנה, כשמאדים נוכח בבית העבודה, צדק בבית 7 מספר על הזדמנויות לשותפויות מזל אריה בבית הקריירה מספר על תחושת הישגים מכבדים ועלייה בסטטוס. התחדשות של זוגיות ורומנטיקה לפנויים, עם כוכבים ונוס, מרקורי ויופיטר בבית הזוגיות.  נוכחות השמש בבית 8 מחזקת את ההישרדות ואת צמיחת הפן הכלכלי. עדיין צפויים אתגרים רבים כשכוכב שבתאי בהיבטים מאתגרים לכוכב צדק בדגים, ונסיגת מאדים. – פירוט על פי הקטגוריות מתחת. 

כללית :

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג עם מעברה של השמש ב-20.5.24 בשעה 17:00 ע"פ שעון ישראל. מפת יום ההולדת השנה מייצרת היבט הרמוני לפלוטו במזל דלי[בבית 4]  ומבשרת שנה של התחלות חדשות. וונוס עוברת ב: 23.5 למזל תאומים וכוכב צדק עובר למזל תאומים ב:25.5 מבשרים התחלות חדשות בשנה הקרובה כמו  מגורים לימודים, התחלות של מיזמים ופעילות ציבורית חברתית , פנויים ייהנו מהתקשרויות רומנטיות משמעותיות וביחסים קיימים צפי לעליית מדרגה בקשר קיים.  צמידות השמש עם ונוס תימשך עד 19.6 השפעתה תשתנה בגין מעורבותו של שבתאי שמתחיל היבט מרובע כבר מה-4.6 ועד 10.6 היבט שמעורר אכזבות. בינתיים מרקורי עובר למזל תאומים ב-3.6 ונצמד לונוס ולשמש ומייצר הזדמנויות רומנטיות ותקשורתיות. 

צדק בתאומים צמוד למרקורי בתאומים  בין 7-3.6  מבשר התחלות חדשות של לימודים, עבודה[תפקיד]  נסיעות.  צמידותו למרקורי מטיבה עם הסכמים חוזים.

ביולי כוכב צדק בהיבט הרמוני למרקורי במזל אריה בין 12-7.7 מבשר התחלות מוצלחות בתחומי מדיה, תקשורת, לימודים פרסום ויחסי ציבור. 

בין 23-18.7 כוכב צדק בהיבט הרמוני לונוס באריה – מטיב עם הפן הרומנטי, התקשרויות,  הסכמי שותפות  מוצלחים ,  

"המסיבה של צדק מסתיימת"  בחודש אוגוסט כשצדק בתאומים  מתחיל בהיבט בעייתי[מרובע מתקרב ומתרחק] לשבתאי בדגים עד ינואר 25. המציאות מציבה מראה של קשיים,  מהמורות האטה של תהליכים ומגבלות הדורשות התמודדות. [במקביל צדק נכנס לנסיגה בין אוקטובר 24 עד ינואר 25]

צדק מה-26.5.25 ישהה במזל תאומים עד 10.6.25 

בחודש יוני 25 כוכב צדק יהיה בהיבטים טובים עם הכוכבים מאדים באריה, ונוס בטלה, ומרקורי בתאומים –כך שהוא יסיים את הסבב שלו בנימה חיובית. לצערנו במרבית השנה הוא בהיבטים מורכבים.

שבתאי ממשיך לשהות השנה [תחילת יוני 25] בבית הקריירה עם תסכולים הנובעים מציפיות גבוהות מהבטחות שניתנות אך המציאות מורכבת יותר. 

מאדים השנה יהיה מאתגר בין 20.7.2024 עד 4.9.24 ישהה במזל תאומים ויהיה גורם מדרבן לעשייה ולשינויים. אך היבטיו בחודש אוגוסט מצביעים על תסכולים וקשיים גדולים לייצר את השינויים המיוחלים. 

אך גם   תקופת הנסיגה של מאדים המתחילה מה-7.12.24 עד  25.2.25 כשמאדים ישהה במזלות אריה וסרטן. ישפיע על ענייני כספים,  אך גם צפויה תקופה מאומצת מאתגרת בלי רגע מנוחה בעבודה ובעשייה שלכם. ועל כך מתווספת נסיגת ונוס  ב-2.3.2025 במזל טלה,  כשהיא תשפיע על נושא החברתי והתדמית שלכם. באמצע אפריל 25,  תשתחררו מהנסיגות המורכבות האלה ותתחילו להתקדם בכל המישורים עם היבט משמעותי של אחריות ועליית מדרגה  בקריירה בין סוף אפריל 25 עד אמצע חודש יוני 25. שבתאי מחודש אפריל 25 עד פברואר 26[מסיים שהותו בבית הקריירה] מעצב ומסיים שלב חשוב בהתפתחות שלכם. 

מעבר משמעותי עבורכם הוא כוכב פלוטו העובר לבית 9 הבית המתקשר לאופקים חדשים, לימודים, אמונה, שינוי צורת חיים, הגירה חיים חדשים במקום אחר ובעל אופי שונה. תהליך פלוטוני[של הכוכב פלוטו]  שיימשך עד שנת 2043 . כניסתו מביאה שינוי כיוון וילידי ה-6 הימים הראשונים של המזל יתחילו את השינויים עד תחילת 2025 מדובר בתקופה חדשה  של חיים.

שבתאי ונפטון בפברואר 26 יוצאים מבית הקריירה [מזל דגים] של בני המזל ועוברים למזל טלה לבית החברתי, ייצוגי, תדמיתי, מיקום קליל יותר עבור בני המזל. 

נפטון בבית הקריירה של בני מזל תאומים הוא משפיע באופן משמעותי יותר על ילידי סוף המזל בין 18.6 עד ה-22.6. נפטון בדגים הספיק לתעתע רבות במזלות תאומים, בתולה קשת ודגים. בעיקר הנטייה לשכנוע עצמי, התבוננות סלקטיבית והשפעות של בלבול, משברים נפשיים ונטייה לשכחה. מצד שני חיפוש ואמונה בחזון, חזרה לדת ובכלל לאמונה עמוקה יותר. נפטון משתחרר לראשונה מבית הקריירה הוא משפיע על בלבול בחודש אפריל 24 חוזר באוקטובר 25 לבית הקריירה,  ומעניק את עיקר תעצומות הנפש  להצליח בעשייה ובתפקיד. הוא יהיה צמוד לשבתאי במזל טלה וישפיע על התעוררות והתפכחות כללית לקראת שנים 2026-2025. 

 

תאומים

קונסטלציית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס


אהבה ויחסים:

 

מעברו של צדק למזל תאומים לאחר 12 שנה יגיע כדי  לחדש התחלות בכל התחומים ביניהם בתחום הרומנטי. הוא יטיב  עם הרפתקאות יחסים חדשות. שנה שמטיבה עם התחלות יחסים, ועם קשרים רומנטיים מרגשים, ביחסים קיימים יש צפי להתפתחות משמעותית. מעברה של ונוס למזל תאומים ב: 23.5 ומפגשה עם צדק ב: 26.5 מטיב עם התחלות יחסים בפרט כששתי הפלנטות האלה יוצרות היבט הרמוני עם פלוטו המבשר תקופה רומנטית חדשה.  צמידותה של ונוס לשמש מה: 23.5 עד אמצע 17.6 מטיב עם מפגשים, התרגשויות, הזדמנויות להתאהבות ותחושת אופוריה ביחסים. 

בימים בין 18.7.24 ועד 24.7  צדק בהיבט  הרמוני לוונוס במזל אריה מפיק מפגשים ספונטניים אקראיים שיפתיעו בעוצמות הרגשיות והדרמטיות. מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם מה: 10.9.24 ועד 18.9.24 בהיבט הרמוני לצדק מטיב עם היכרויות, התאהבויות וביחסים קיימים הרחבת משפחה.  צדק בתאומים ב-10 ימים הראשונים של חודש מאי 25 מטיב עם מרקורי ועם הסכמים זוגיים. צדק מה:27.5.25  עד 5.6.25 בהיבט הרמוני עם ונוס ומטיב עם יחסים רומנטיים המובילים לכלית משותפת. הימים האחרונים של צדק בתאומים עד ה-10.6.25 מטיבה ומפצה מערכות יחסים. קשרים שנוצרים בימים אלה הם הופכים למשמעותיים. 

משברים ופרידות: .כבר מה-5.6.2024 ועד 11.6.24 ונוס בתאומים תהיה בהיבט של אכזבה עמוקה עם שבתאי בדגים. באוגוסט ונוס מ16.8.24 ועד 29.8.24  בהיבט מרובע למאדים בתאומים מסמל פרידות ודרמות מכאיבות מתקשרות לקנאה, רכושנות וחוסר אמון. בין 20.9.24 ונוס בבית האהבות בהיבט מרובע לפלוטו עד 25.9.24 ימים המבטאים משברים עד כדי פרידה. ב: 2.10.24 צפוי ליקוי חמה טבעתי בבית האהבות של בני מזל תאומים. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים. צדק מתחיל נסיגתו ב-9.10.24 פחות מוצלח עבור התחלות חדשות של יחסים נסיגה שתימשך עד 4.2.25.  . נוכחות השמש בבית האהבות באוקטובר 24 בהיבט מרובע לפלוטו מחליש יחסים קיימים תקופה של משבר חשבון נפש והתלבטויות לגבי עתיד היחסים. התחלת נסיגת ונוס בבית החברתי שלכם מה-2.2.25 ועד 13.4.25 עלולה להקשות על יציבות היחסים. 

 

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

שבתאי בבית הקריירה עד 13.2.2026, שבתאי הוא כוכב של עבודה והישגים יציבים אחרי מאמץ של דם יזע ודמעות. הוא מסמל בבית 10 את הניסיון שהורווח במאמצים רבים והופך את בני המזל במיקום זה כזקני השבט. שבתאי "צומח מהאדמה" הוא מכיל את חומרי הבנייה הבסיסיים לבניית קריירה. הוא פועל לאט בזהירות ועם הרבה שיקול דעת [הגיע לבית הקריירה של מזל תאומים מחודש מרץ 23] ובדרכו האיטית,  כשהוא מוביל החלטות לאט ובבטחה.  בכל נסיגה שלו הוא בודק את טיב וחוזק הקונסטרוקציה ועורך תיקונים בהתאם לצרכים. השנה הוא בישורת לקראת הפאזה השלישית של המזל.  [מיולי 25 הוא נכנס לנסיגתו האחרונה עד 28.11.25 ] ושועט עד 13.2.26 כשהוא גורף את הפרסים וההישגים שהרוויח בעמל רב ומפברואר 26 הוא עובר למזל טלה ועוזב את בית  הקריירה. 

יוני 2024  מרקורי[שליט המזל]  בתאומים בהיבט הרמוני ומשמעותי  לפלוטו במזל דלי,  היבט המסמל תחילתה של תקופה חדשה, אולי במקום אחר,  עם עבודה/תפקיד שונה ואולי הכי קרובה למה שרציתם במשך השנה הקודמת והיא תתאפשר מהקיץ הקרוב ועד קיץ 2025. 

מחודש יוני 24 שבתאי בפאזה השנייה[האמצעית] של מזל דגים בבית הקריירה. שבתאי מתיישר מנסיגתו בנובמבר 24 ומייצר היבטי בנייה מוצלחים,  עם התמודדויות לא פשוטות. ינואר 25 שבתאי עולה מדרגה נוספת. לקראת המטרות שהצבתם. 

אמנם צדק במזל תאומים ומטבעו הוא מזמן התחלות חדשות,  אך ההיבט המרובע של צדק מאוגוסט 24 לשבתאי בבית הקריירה,  מזקק את הקשיים העומדים בפניכם הקשורים בעיה עם המעסיק או קשיים לגבי מסגרת העבודה הגורמת לכם להתקדם לאט ובאופן מוגבל לטעמכם. למרות שזו שנה שמקרבת אתכם למטרות שלכם היא אינה קלה . ברם,  יום הולדתכם הבא ביוני 25 כוכב צדק במזל תאומים יפצה אתכם בסטטוס העבודה וגם בפן הפיננסי עד 17.6.25. 

יוני 2024 היבט משמעותי ומטיב בין מרקורי בתאומים לפלוטו בדלי מדבר על תחילתה של תקופה חדשה, אולי במקום אחר עם עבודה שונה ואולי הכי קרובה למה שרציתם במשך השנה הקודמת 

מאדים השנה יגיע למזל תאומים ב-20.7.24 , מיקום משמעותי ומכנס את האנרגיות שלכם לכיבוש יעדי שינוי. אך לא לפני  חודש אוגוסט-ספטמבר 24 החושפים  את הקשיים הגדולים בכיבוש היעדים שלכם בעבודה  כשייווצר היבט של מרובע גדול בין מאדים בתאומים כשהוא צמוד לצדק[נותן פול גז]  ויחד הם יוצרים היבט מרובע לשבתאי בדגים[מעצור על מלא]  והיבט מרובע לוונוס בבתולה [אכזבה גדולה] קשיים מתסכלים אך אלה ייבנו את התקדמותכם.   יחסי שבתאי צדק בהיבט מרובע יימשכו עד ינואר 25. באוקטובר 24  מבליח אור זעיר בקצה המנהרה. ומתחיל שיפור פיננסי. נסיגת מאדים במזל אריה בבית התקשורתי שלכם  בין 7.12.24 ועד 24.2.25  יגרום להאטה משמעותית אך בסופו של דבר חודשים מאי יוני 2025 יפצו אתכם במעמד בעבודה ושיפור פיננסי משמעותי. 

 

150px-Gemini2

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

קסטור  מושפע ממרקורי עם השפעה של ונוס הכוכב הבהיר בירכיים הוא שבתאי גורם לסבל וחוסר כבוד מחלות ואובדן סכנה לברכיים והזרועות עם הכתפיים נאים עם קול נעים נהנים מהצעירות עצב בהתבגרות עד דיכאון בזקנה

כוכב השבת  קסטור  (CASTOR)– ממוקם ב-20 מעלות 14' במזל סרטן- 20.14 מעלות נמצא בראשו של התאום הימני (הצפוני או המערבי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום בן התמותה, ידוע בכישרונו באילוף חיות ובמיוחד סוסים. טבעו דומה למרקורי והוא ניחן באינטלקט גבוה ואת כל שאר היכולות המרקוריליות החיוביות. אבל בתאומים תמיד יש שני כיוונים עם אופציה לאבד את הכל.

Pollux

פולוקס (POLLUX)– נמצא ב-23 מעלות  13' במזל סרטן

נמצא בראשו של התאום השמאלי (הדרומי או המזרחי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום שזכה לחיי נצח והיה ידוע כמתאגרף טוב. טבעו דומה לזה של מרס והוא מעניק אומץ, מיומנות והעזה חכמה. בדיוק כמו שלמרס יש שני צדדים כך גם לכוכב הזה יש את הצד החיובי ויש את הצד האלים יותר

 

כסף וכלכלה: שנת 2025-2024 

 מצבכם הכלכלי ישתפר במהלך השנה הקרובה. כניסתו של כוכב צדק ב-26.5 למזל תאומים ושהותו במזלכם  עד ה-10.6 מאפשר התחלות חדשות בתחומים הפיננסיים.

ימים מוצלחים כספית מתחילים כבר מה-15.6ומטיבים עם אפשרויות חדשות ב-11.7.24  ושיפור כלכלי עד 21.7.24, מעברו של מאדים לבית הכספים ב-5.9.24 עלול להשפיע על עלייה בהוצאות עד ה-23.9. אך חודש אוקטובר יפצה על הוצאות ספטמבר בגל עלייה של הזדמנויות עד ה-31.10.24.

נסיגת יופיטר לא תקל על התחלות חדשות. נסיגת מאדים בבית הכספים בין  2.1.25 עד 24.2.25 מסמל תקופה של קשיים בגין הוצאות וצורך לשלוט בפן הפיננסי באופן מושכל. מרץ-אפריל חודשים מפתים בעליית ההכנסות. מעברו של צדק ב:10.6.24 לבית הכספים מבשר שנה נוספת של הזדמנויות לצמיחה פיננסית.

 

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם. קלף המייצג את כפילותו של מזל תאומים, קלף הדיכוטומיה והיכולת להיות גם וגם. משפיע על יכולת ההישרדות הגבוהה, כישרון לתמרן, ליהנות מאדפטציה גבוהה באישיות, קסם רב אך עם יכולת לנצל זאת ולהיות שרלטן, "אני יודע הכל", "אי אפשר ללמד אותי". הנטייה לארוגנטיות והפגנת ידע באופן יהיר. הרבה פעמים זה מחפה על רגש נחיתות, מאחז עיניים, מרמא בעל כושר דיבור מפותח עם לשון חלקלקה, עם יכולת לפנטז ולהשלות אחרים, "לבנות בניינים באוויר", צ'ארמר, אך מתחת לקסם ולגאונות השטח תיתכן הפרעת אישיות עם בעיות זהות, "זליג", מסוגל לזייף, להיות פלגייאט, פסיכופת המסוגל לכל בלי להניד עפעף.  קלף הטארוט הקוסם מתקשר לכוכב השבת ריגל- Rigel

    בריאות:

תאומים שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל=המשתנים [יחד עם תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל תאומים – יש נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה. בני מזל תאומים עשויים להיכנס בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  הם מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות.

מרקורי שליט מזל תאומים אחראי על אנרגיית הנשימה, הקואורדינציה, מערכת המוח הקטן ומרכז העצבים הקטן , תאומים שולט על בית 3 הבית שאחראי על מערכת ה"תחבורה" בגוף – הצנרת, הניורונים והחיבורים במוח והיכולת לתקשר בין גוף למוח או המתאם ביניהם. כתפיים, בלוטת הטימוס, מערכת עצבים, צלעות עליונות, ריאות, קנה הנשימה.

 

בריאות שנת 2025-2024

בני המזל  יהיו מושפעים השנה ממעברו של צדק למזל תאומים ב-26.5.24 ושהותו עד ה-9.6.25. איך צדק ישפיע על בריאות בני מזל תאומים?  כניסתו מרחיבה את ההיבטים ואת ההשפעה שם הם ישהו. מחד, כניסתו למזל תאומים נוסכת תחושת אופטימיות ותקוות לחדשות טובות. אך גם מפעילה את היוזמות בכל התחומים ומן הסתם תעלו את רמת ועוצמתך הפעילות שלכם. החלק המטיב מתקשר לעניין הרב שתגלו באירועים חדשים. מאידך צדק בכניסתו למזל, הוא מעצים את התיאבון ועלול לייצר אתגר חדש של שמירה על איזון בתזונה ופיקוח על הבריאות והימנעות מהשמנה מיותרת.

מעברו של מאדים ב-20.7.24 למזל תאומים ונוכחותו במזל עד 4.9.24 משפיע על התחזקותכם הפיזית ומייצר הזדמנות להתחיל בפעילות גופנית מוצלחת ועלייה בכושר וחיזוק המערכת החיסונית. חודשים ספטמבר-אוקטובר עמוסים באופן חריג ועלולים להשפיע בחולשה של הגב ומערכת השלד.  

צדק מתחיל נסיגה בין ה-9.10.24 עד 4.2.25. ועלול להשפיע על "נפילת" מצב הרוח ולעיתים אף דכדוך. נסיגת מאדים בין החודשים 7 בדצמבר  עד 24.2.2025 ישפיע על השרירים ונטייה לדלקות אזורי הגוף המועדים לפורענות מתקשרים לכתפיים, זרועות, הגב העליון ודרכי הנשימה. מאפריל 2025 אתם נכנסים לתקופה טובה פיזית נפשית ותהיו במיטבכם.

 

קלף נוסף שמייצג את מזל תאומים- האוהבים . נשמות תאומות?

שונות: שנה של התחדשות. מעברו של צדק ב: 26.5.24 למזל תאומים למשך השנה הקרובה יהיה בבחינת הזדמנויות להתחדשות בתחומים מגוונים החל מחזרה ללימודים שתמיד תשמח אתכם, שינוי בעבודה יחסים מלהיבים לפנויים וביחסים קיימים הזדמנות לעליית מדרגה כמו רכישת בית משותף או מעבר לחיים משותפים.  אמנם צדק לא יטיב ברצף כל השנה[יקשה ויאט מהלכים  עם היבטיו לשבתאי בחודשים אוגוסט 24 עד ינואר 25]  אבל החל מסוף מאי יוני ויולי 24 תיהנו מהשראת צדק ושוב צפוי, פיצוי משמעותי בחודשים מאי-יוני 25.

שבתאי בבית הקריירה יבנה את מדרגות כדי להמשיך לטפס מעלה. הוא ישפיע עד ינואר 26 כך שבשנת 25 הוא יהיה בישורת האחרונה והמשמעותית. כללית, צפויה צמיחה כלכלית השנה,  אך לא לפני הקשיים שייווצרו בחודשים בין ינואר-מרץ 25 עם נסיגת מאדים,  בבית הכספים והחומר. 

בין מאי-יולי 24 תקופה אידיאלית לנסיעה,  התרחקות משחררת מלחצים ועומסים  של התקופה האחרונה. כמו כן, הזדמנות להירשם ללימודים, סדנא השתלמות. 

אוגוסט 24 מסמל רגישויות המתקשרות למגורים בית ויחסים פגיעים במשפחה. תקופה העלולה לדחוף אתכם ללכת על שינוי. להחליט על מעבר בית. גם אם כן כדאי לעבור בספטמבר לאחר נסיגת מרקורי. 

בני מזל תאומים נהנים מיכולות תקשורתיות ויצירתיות.  כוכב צדק השנה יזמן,  יאפשר ויקרב אותם לצורך וליכולת לתת ביטוי לכישורים שלהם, אם מדובר בכתיבה, ופרסום יצירות, מופעים בימתיים לאמנים שביניהם.

בחודשים מאי יוני 25 תהיו במיטבכם,  החל מתחושת ההגשמה בקריירה, בפעילות החברתית והרגשית שלכם.

 

תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנת 2025-2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה    מה: 16.3.2025    עד: 7.4.2025 

מרקורי בנסיגה במזל אריה  מה- 18.7.2025     עד 2025 .11.8

מרקורי בנסיגה במזל קשת  מה-9.11.25          עד 29.11.25 

ונוס בנסיגה בשנת -2025

ונוס בנסיגה במזל טלה  מה: 2.3.2025         עד: 13.4.2025 

מרס בנסיגה בשנת 2024-2025 

במזל אריה-סרטן        מה: 6.12.2024       עד 24.2.2025 

 

 

שבתאי במזל דגים משפיע על בית הקריירה של בני מזל תאומים 

כוכב פלוטו מגיע למזל דלי בשורתו לעולם ולכל המזלות.

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                             15.5.2024

 

.

 

 

 

 

 

 

השאר תגובה