מזל גדי – אופק


גדי 19.1-22.12

יסוד: אדמה. חיפוש יציבות וחומר.
בית: 10. בית הקריירה והכמיהה למימוש.
קבוצה:עיקרית[קרדינל]להשיג ויהי מה.צורך בהכרה.

האופק מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה אם אתם יודעים את שעת הלידה, היכנסו לאתר
https://cafeastrology.com/ascendantcalculator.html
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.גדי עם אופק גדי: טיפוסים מחושבים, שקולים ותועלתנים. הם קרי מזג, אינם מבטאים רגשות, פועלים כרובוטים ובעלי כישוריים טכניים. ממוקדים בקריירה לחלוטין, אגוצנטריים ולעתים אינם יכולים להביע
חמלה. חומרניים, לעתים נוהגים בקמצנות וסובלים מבדידות.
גדי עם אופק דלי: הם ניחנו בכישרון לאמנות, זקוקים לאיכות חיים גבוהה, אנשי עקרונות הנוטים להסתיר כוונות ותוכניות. הם רגישים ואנושיים, זקוקים לחופש ולמרחב. מחפשים אתגרים ביחסים זוגיים.
גדי עם אופק דגים: טיפוסים בעלי יכולת הכלה גדולה, שאוהבים לעזור, מוכשרים בתחום הארגון והיכולת לנהל חברות וגופים ציבוריים. הם קרייריסטים, אך קצב החיים שלהם איטי, גם בתחום האישי. רגישים ואסתטיים.
גדי עם אופק טלה: הם שאפתנים, מהירים וביצועיסטים, אך נוטים לחוסר סבלנות. טיפוסים אגוצנטריים אבל משפחתיים במיוחד, בעלי כישרון עסקי ומיזמי, כושר ארגון וצורך להיות במרכז.
גדי עם אופק שור: טיפוסים מאוד שורשיים עם הרגליים על הקרקע, המבקשים יציבות. קצב החיים שלכם איטי ומאוד מחושב, גם פיננסית. אוהבים מאוד ללמוד, שמרנים ונוסטלגיים. הם סקרנים וחדורי אמונה, אפילו דתית.
גדי עם אופק תאומים: קימת סתירה בין הצד הקומוניקטיבי לבין השמרנות והמופנמות הרגשית. טיפוסים סקרנים שעבודתם חשובה להם מאוד. הם כישרונות טכניים ופיננסיים, אך יש להם בעיות רגשיות ביחסים אישיים.
גדי עם אופק סרטן: בעלי אישיות שאפתנית, פגיעה, רגישה ומופנמת. הם זקוקים לפרטיות רבה, ויש להם יכולת מצוינת לזהות את צורכי הזולת. הפן הפיננסי חשוב להם, וכן הזוגיות. הם לא מסוגלים להיות לבד או לעבור פרידות.
גדי עם אופק אריה: טיפוסים מקסימים, אהובים וכריזמטיים, שיכולים לעבוד עם קבוצות וחברות ולנהל. בעבודה הם "ראש גדול" וריכוזיים מאוד, וטובים עם ילדים ואנשים חלשים. החיים הרגשיים סובלים
מטלטלות.
גדי עם אופק בתולה: פרפקציוניסטים וטובים בתכנון, הנדסה ופרויקטים גדולים. רבים יצירתיים מאוד ונמצאים במרכז תשומת הלב. הם יוצרים בקלות קשרים מיוחדים עם ילדים ובעלי חיים, נהנים מהרבה אהבות אך מגלים שמרנות בקשר ליחסים.
גדי עם אופק מאזניים: אנשים עם כישרון ארגון ויכולת ניהולית, מחושבים מאוד ולעתים מתנהגים בצביעות כדי להשיג מטרות. מלאי קבעונות, חולי שליטה ומסתירים חרדות וחוסר אמון בזולת. חייבים זוגיות.
גדי עם אופק עקרב: מהשילובים היותר חזקים שיש. אנשים נחושים ומקובעים, שרצונותיהם חייבים להתממש. לא מאמינים לאיש, שומרי סוד, נוטרים לכל מי שמפריע להם, לוחמניים ובעלי יכולת פסיכולוגית לנצל מצבים.גדי עם אופק קשת: חברותיים ובעלי חוש הומור. זורמים עם מצבים ומתאימים עצמם היטב לסביבה. בעלי כישרון ללימודים, ספורטיביים ויצירתיים. הם נדיבים וזקוקים לרמת חיים גבוהה וזוגיות מעניינת.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ               ספטמבר 2010

 

34הערות

 1. אורטל

  הי אני נולדתי ב18/1/88 בשעה 17:20 בירושלים, ובעלי נולד ב6/1/88 גם בשעה 17:20 בירושלים. מה האופק שלנו?

  • פנינה כץ

   אורטל שלום,

   האופק העולה שלך הוא במזל אריה. והאופק העולה של בן זוגך הוא במזל סרטן.

   בברכה
   פנינה

   • אורטל

    תודה רבה על התשובה❤️ אפשר הסבר למה אני אופק אריה? בכל הטבלאות אופק שקיימות מראה לי שאני אופק סרטן כמו של בעלי…

   • פנינה כץ

    היי אורטל

    אני יכולה לתת לך תשובה טכנית פשוטה, כשלמעשה אם אין לך תוכנה מקצועית לא תגיעי לאופק המדויק. אך כדי שתוכלי להבין, אז אני צריכה להסביר לך שאת נולדת בסוף מזל גדי והאופק זז לתוך מזל אריה. ככל שאדם נולד בתאריך מאוחר של ינואר האופק זז למזל אריה ולמעשה, כל מי שנולד עד ה: 13.1.1988 בשעה 17.20בישראל יש לו אופק סרטן
    מקווה שהבנת. אסטרולוגיה מקצועית מחושבת באופן מדויק אחרת אין טעם.
    בברכה
    פנינה

 2. קרן

  היי פנינה , תאריך הלידה שלי הוא 29/12/1993 אבל אמא שלי אומרת שנולדתי ב28/12 בסביבות 23:00 או 23:30.. לא ממש זוכרת.. ועד שרשמו את תאריך הלידה כבר היה 00:00 .. מה האופק שלי ?

  • פנינה כץ

   קרן שלום
   הייתי שמחה לעזור לך.
   אבל אין לך שעה מדויקת גם על פי הזיכרון של אימא שלך. אם נולד בשעה 23:00 יש לך אופק בתולה ואם נולדת בשעה 23:30 יש לך אופק מאזניים.

   כל טוב
   פנינה

השאר תגובה