מזל דגים  הורוסקופ לשנת 2024-2023

ילידי ה- 20.3-20.2
יסוד: מים
שליט בית- ה-12– בית התת מודע, האויבים הפנימיים.
קבוצה-משתנה- מיוטבל[mutable]
הפלטה השלטת-+נפטון ויופיטר.

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 2.3-20.2:
בני קבוצה זו מושפעים בעיקר מנפטון, ומסמלים את האישיות הקלאסית של בני מזל דגים – מופנמות רגשית, ביישנות. הם הכי פחות מובנים, כיוון שהחלק הרגשי באישיותם מופנם, ואך מעט ממנו נחשף. חדים, שנונים, אך לעיתים אינם מוערכים די הצורך, והם עלולים לסבול מבעיית דימוי. בעלי כושר אינטואיטיבי ויכולת לחוש את האחרים באופן מיסטי ופסיכולוגי. מלנכוליים, אמנותיים ובעלי יכולת בתחום המוזיקה כתיבה וציור. חייהם מתנהלים באופן איטי, ולעיתים הם צריכים לחכות זמן רב מדי על מנת לקבל את מבוקשם. בדרך כלל משהו בחייהם אפוף עצבות וטראגיות [לדוגמא, אריק שרון, יצחק רבין, קורט קוביין שופנהאור, סטיבן ג'ובס].
פסיכולוגית: בעלי דמיון מפותח, רגישיות יתר ונטייה לדיכאונות ומלנכוליה עם פן התמכרותי לא קל, החל משתיה מופרזת אך גם התמכרויות לכדורים וסמים. יש ברגישותם צורך עז לאסקפיזם מתוך קושי לשאת מציאות לא צודקת או חוסר הגינות של אנשים. בדרך כלל בעלי "עור שקוף" כשחלקם מסגלים הסתגרות מהעולם ובריחה לעולמות הפנימיים, או חיים במנותק מהאנשים, תוך כדי הימנעות מחיכוך עם אנשים ומידע העלול לפגוע. זו קבוצה שסובלת מתחושת שונות והרגשה שהם לא מובנים. עולמם הפנימי הוא בעל נוכחות עוצמתית בחייהם והם שקועים בבנייתו כשעולם זה משמש להם הגנה וגם נחמה. לעיתים הם נראים מנותקים לגמרי מהסביבה. העולם האומנותי משמש להם קשר מעולה לעולם החיצוני.
מראה חיצוני:
בעלי הליכה כבדה ולעיתים עודף משקל, התנהלות איטית, אך נאים ובעלי מבט המשדר עוצמה.
בריאות: נוטים לאכילה מופרזת ועלולים לסבול מבעיות השמנה ו/או בעיות בכלי הדם, ברגליים ורגישות יתר במערכת הלימפה.
ידועים בעולם: קורט ווייל, ג'ון אירווינג, כריס מרטין, דניאל קרייג, בון ז'ובי, אליזבט טיילור,  חוואייר ברדם, אדוארד קנדי, ג'ורג' וושינגטון, שופנהאור, ריקרדו אסקובר, אדוארדו רודריגז,  בדריץ' סמטנה, עבדול עזיז בוטפליקה, אליזבט זאגר, דיוויד גפן, ג'וני קאש, הארי בלפונטה, נינה סימון, רון הווארד, צ'לסי הנדלר, ג'ניפר לאב יואיט, כריסטין דייויס,  סינדי קרופורד, זיפו מרקס, קלסי גרמר, דרו ברימור, סידני פואטייה, קורט קוביין, סטיבן ג'ובס, לו ריד.
ידועים בארץ: אריק שרון, צחי הנגבי, יצחק רבין, צחי גראד,  הילה קורח, סימה ביטון. יהונתן גפן.
קבוצה שנייה
ילידי ה- 11.3-2.3:
קבוצה זו מושפעת  מנפטון ומהירח. הם  אמוציונאליים, נוסטלגיים וקשורים לצד היותר שמרני של מזל דגים. מחוברים לשורשים, והכי פחות נוטים לשינויים. נוטים למצבי רוח, ועלולים להיות פגיעים יתר על המידה. קשורים לבית ולמשפחה. לעיתים נושאים זכרונות קשים במיוחד מהילדות ומעדיפים להתנתק מהזכרון. מעדיפים להישאר במקום אחד ולבצע פחות שינויים. זקוקים לזוגיות, לחום משפחתי ולביטחון רגשי. בעלי נטיות טיפוליות, ומצליחים בעיקר בתחומי הרפואה, בעבודה סוציאלית, הוראה ובאומנות. הם חברותיים, וזקוקים לחברים קבועים ולדיאלוג רגשי ומנטאלי. מגיעים לאט למטרותיהם, ולא יסכנו דבר הקשור בביטחונם הפיננסי וביציבות המשפחה.
פסיכולוגית:זו הקבוצה היותר אדיפאלית. יחסים עם האם הדוקים מאוד או מרוחקים מאוד, הכל תלוי ביכולת הפתיחות שלהם לנהל דיאלוג רגשי עם האם. בדרך כלל יש משא כבד בעיקר מדמות האם[לטוב ולרע]. הרגשות האדיפאליים יושלכו לכיוון בני זוג, ולא יהיה קל למצוא בני זוג המסוגלים לספק רגשית. קשר בזוגיות עלול להיות קשר תלותי עם רגישות גדולה לכל ביקורת ואמירה.
בדרך כלל קבוצה זו נוטה לסבול מחוסר ביטחון רגשי, וזקוקים למילים חמות כדי לחזק את תדמיתם בעיני עצמם. יתקשו להיות מחוייבים בקשר למרות שלעיתים הם זקוקים לכך, אך הקושי שלהם לסמוך על רגשותיהם מרחיק אותם לפעמים ממחויבויות סופיות. הרבה פעמים בולטת הדיכוטומיה של הפן השכלתני -אינטלקטואלי לבין הפן האמוציונאלי ולעיתים הם יחיו בדיסונאנס הזה שנים רבות.
מראה חיצוני:עורם בהיר ורגיש מאוד, בעלי פנים מעוגלות [לעיתים פני ירח], צריכים לשמור על משקל בגלל נטייה להשמין באיזור הבטן.
בריאות:עלולים לסבול מבעיות בכלי הדם, רגישות בחזה ובריאות, נשים עלולות לסבול מציסטות ומיומות. ונוטים להיות מודאגים בריאותית לעיתים עד היפוכונדיה.
ידועים בעולם:מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, אלכסנדר גרהאם בל, שאקיל אוניל, רוב ריינר, בובי פישר, רופרט מרדוק, לו ריד, מרים מקבה, אנדי גיב, מוריס ראוול, אנטוניו ויואלדי, ג'ולייט בינוש, ג'סיקה בייל, ראול ג'ולייה, שרון סטון, צ'אק נוריס, ת'ורה בירץ'.אלכסנדר וולוגין, אריאנה מנוןשקין, ג'ורג' קנטור, מובי דיק, פיוטר אוספאנסקי,
ידועים מישראל: מוקי, מיכאל מושונוב, אדם ברמן, משה דץ, לידור יוספי, איתי שגב, אייל שכטר, רוני דואני, אורי גוטליב, תמיר חיטמן,  ירדן בר כוכבא, קרן פלס. אסתי גינצבורג, מיכל אמדורסקי.
קבוצה שלישית
ילידי  ה- 21.3-12.3
הם מושפעים מנפטון ופלוטו [שליט עקרב]. אלה החזקים והדומיננטיים בין בני מזל הדגים. בעלי תשוקת חיים ויצר הישרדות גבוהים, ועוצמות רגשיות. דרמטיים, כריזמטיים, נוטים להיות קיצוניים בדיעותיהם ונלחמים בעוז למען מטרות. נוטים למערכות יחסים סוערות, ולחלק מהם יש אף מספר מערכות נישואים. רבים מהם עוסקים בתחום הפסיכולוגי-טיפולי, המיסטי והאומנותי. אנשים נוטים להיות קיצוניים בהתייחסות אליהם – או שאוהבים או ששונאים אותם. חייהם סוערים מלאי הרפתקאות ועתירי מצבים קיצוניים. הם נוטים להיות פוליטיים ודעתניים.
פסיכולוגית:נוטים לחדור לעומקים רגשיים ולבטא אמוציונאליות יתר. הם עוברים טראומות רגשיות רבות. ילדותם עתירת אירועים מסובכים המותירים צלקות. בעלי יכולת לחדור לעומק,  אך לעיתים לסבך את חייהם בהרפתקאות מיותרות עם אנשים בעייתיים ואף חולים  ובעלי הפרעות קשות. הם נוטים לחפש ריגושים ולסמוך יתר על המידה על עצמם, כי יוכלו להתגבר בקלות על כל אירוע. אך לעיתים נסיונם הרב עוזר לסביבתם יותר מאשר לעצמם. הם נוטים לעזור לסביבה ולטפל בה ולשכוח את בעיותיהם. הזדהותם עם הסובלים הופכת  אותם למקור כח אך הם נשארים מותשים ובתחושת בדידות. כשהם מחליטים להשיג דבר מה, שום דבר לא יעמוד בדרכם, הם יהיו נחושים ואובססיביים באופן קיצוני. עיקשותם הרבה מעמידה סביבם חומות שלאחרים קשה לחדור מבעד מעטה זה. למעשה, אנשים לא מצליחים לעמוד על טיבם האמיתי. קבוצה זו משדרת עוצמות והם נוטים להסתיר חולשות ולעיתים לטעת בסביבה הרגשה שהכל בסדר.  הם נוטים להיות בודדים מבחירה.
מראה חיצוני:בולטים ודומיננטיים, בעלי מבט עז, נאים ובעלי נוכחות כריזמטית.
בריאותית:חסונים, אך בריאותם עלולה להיפגע מחייהם הקיצוניים. עלולים לסבול ממחלות דם ובעיות גיניקולוגיות ולהיקלע למצבים מסכני חיים כתוצאה מתאונות או ניתוחים.
ידועים בעולם:אלברט איינשטיין, ברנרדו ברטולוצ'י, ג'רי לואיס, קורט ראסל, רוב לאו, ספייק לי, גלן קלוז, הולי האנטר, ברוס ויליס, נט קינג קול, ניל סדקה,  רוזה בונאר, ג'יימס מדיסון, בילי קריסטל, מייקל קיין,  אווה לנגוריה, קלן לוץ, מוניקה קרוז, פטריק דאפי,אירנה קארה, קווין לטיפה, ארין גרין, ויליאם הארט,
ידועים בארץ:רוית אסף, קורין אלאל, אפרת בוימלד, גיל חובב, נטע גרטי, יעל פוליאקוב, ג'וליאנו מאר, ליאור דיין, קובי מחט,

Poseidon_h

פוסידון היה בנם של הטיטאנים קרונוס וריה, ואחיהם של, זאוס, הרה, האדס, הסטיה, ודמטר. עם היוולדו, אביו בלע אותו שלם אל תוך בטנו, כמו את שאר ילדיו וילדותיו (למעט זאוס) בשל חששו מהנבואה שאחד מילדיו ידיח אותו ויתפוס את מקומו כבכיר האלים. על אף תוכניתו של קרונוס, הנבואה הוגשמה בסופו של דבר על ידי זאוס, שהכריח את אביו להקיא את אחיו ואחיותיו.

זאוס, יחד עם אחיו ואחיותיו המשוחררים, יצא למלחמה כנגד אביו ושאר הטיטאנים. בסופו של דבר, הוכרע קרונוס, הורד מכיסאו ונכלא, והשלטון בעולם ובסדרי היקום עבר לידי האלים הצעירים, הם האלים האולימפיים. אולם, בתחילה התעוררו מחלוקות בין שלושת האחים בשאלת חלוקת השלטון: פוסידון והאדס לא הסכימו שזאוס יהיה השליט היחיד, כיוון שהם אחיו הבכירים, שנלחמו לצידו נגד הטיטאנים. על פי עצתו של הטיטאן החכם פרומתאוס חולק השלטון בעולם בין שלושת האחים: זאוס קיבל את השמים והארץ, האדס קיבל את העולם התחתון ונעשה אל השאול, ולפוסידון ניתנה השליטה בימים ובאוקיינוסים. . לאחר שפוסידון ואפולו המרו את פיו של זאוס, הוא שלח אותם לשרת את לאומדון, מלך טרויה. לאומדון הורה לשני האלים לבנות חומות עצומות סביב העיר, והבטיח לגמול להם בעין טובה. אולם, לכשנשלמה המלאכה, סירב המלך למלא את הבטחתו ולא תגמל את שני עובדיו בני האלמוות בשכר כלשהו. פוסידון ואפולו הזועמים החליטו לנקום בו: פוסידון שלח מפלצת ים שהטילה את חתתה על יושבי העיר ועל הבאים בשעריה (מאוחר יותר מפלצת זו הושמדה על ידי הרקולס), ואפולו שלח מגפת דבר על העיר.  גם היום, ספינות שיוצאות לים המלחים משליכים  מתוך אמונה מזון למים,  כדי להשכיח את זעמו של פוסידון ולברך את צאתם לדרך לים שקט נטול סערות. 

 

הורוסקופ לבני מזל דגים לשנת 2024-2023

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג עם כניסת השמש ב: 19.2  לאחר חצות,  למזל דגים .

ונוס כבר זמן רב במזל דגים ומוציאה מתוככם את הרכות, נתינה החמלה והרגישות הגבוהה הדבר יבלוט במיוחד במפגש בשבוע האחרון עם כוכב נפטון שליט המזל שלכם. ב: 20.2 עוברת למזל טלה ותהיו עסוקים בנושאים כספיים. מרקורי עדיין במזל דלי.

מי שייתן את הטון וישפיע על חייכם בשלוש שנים הקרובות עליכם זו כניסתו של כוכב שבתאי למזל דגים מה: 7.3.23 עד 13.2.2026

משמעותו מבחינתכם,  שינויים העשויים להתקשר לסביבה חדשה,  החלטות העשויות להתחבר לצורת חיים שונה. כששבתאי מגיע למזל,  הוא מבשר התחלות בעלות אופי שונה בחיים,  נוכחותו דורשת,  קשב, תשומת לב להתרכז בעיקר, להתמקד.  הוא מכתיב טון רציני וממוקד מטרה בעיקר דרך התרכזות בעיקר. שבתאי משפיע על מטרות שרוצים להשיג הוא מכתיב  את הטון ואופי השינויים המשמעותיים. כל אחד על פי המפה האישית שלו,  יחווה את שבתאי באופן משמעותי אך עם גוונים שונים.  

ההתפתחויות והשינויים ייגרמו ע"י יחסי שבתאי עם הכוכבים האחרים,  במפה האישית שלכם ואין ספק שהוא יעניק את הטון והגוון הבסיסי. בפעם האחרונה ששבתאי נכח במזל דגים התחיל במאי 1993 עד יולי 1993 ואז הוא חזר בסוף ינואר 1994 ונשאר עד –7.4.1996 ומי שהיה מספיק בוגר לזכור את השנים האלה,  ימצא אפיונים ושינויים מיוחדים בחיים שלכם,  כתוצאה מהשפעת כוכב גורלי זה. תפקידו לבנות ולהפריד בין המוץ לתבן,  ובין העיקר לתפל. בכך חשיבותו הרבה. הוא מעניק חומרי בנייה,  שאיתם מסתתים את הבית החדש[מטאפורה כמובן]  באופן יציב יותר.

 תחת השפעתו של שבתאי,  רבים עוברים מקום מגורים, סביבה, צורת חיים חדשה, התחלות עבודה/קריירה חדשות ורצון לממש חלומות[ריאליים] ותכניות משמעותיות.   אך הוא גם מעצב מערכת יחסים בעלת פוטנציאל של עליית מדרגה והתמסדות. שבתאי קשור לרזון/צמצום/סגפנות/הישרדות. לעיתים,  התכניות והשינויים דורשים מכם מאמצים הכוללים הסרת" השומנים" כדי להתמקד ולשפר את ההישגים.  

ילידי הימים הראשונים של מזל דגים[-4.3-25-19.2]  יחוו את עוצמת שבתאי על השמש שלהם ומפגש כזה עלול לעיתים הגביר דאגה, חששות מפני העתיד. אך גם גישה פרקטית ומתגוננת מפני הבאות עם הרבה זהירות כשמחשבים מראש כל צעד.

שבתאי ישפיע על ילידי מזל דגים שנולדו בין 4.3 עד 10.3 בין מרץ 2024 עד אוגוסט 2024.

והשפעתו החשובה כמובן של כוכב נפטון שליט המזל שלכם,  לא נפקדת.   בחודש מרץ הקרוב[2023] נפטון מייצר היבט בעייתי עם כוכב מאדים בתאומים ואנחנו חוזרים לתקופה שתרגישו נסערים בכל הקשור למגורים/בית/משפחה.

יתכן שההחלטה מעוררת חששות,  או מפעילה עליכם לחצים. אך כבר בימים בין ה: .19-18.3.23 הכל מתחיל להירגע והכל מסתדר על הצד הטוב ביותר.

מעברה של השמש ומרקורי לבית הכספים מה: 20.3  ישפר וימנף את מצבכם הכלכלי בחודשים מרץ אפריל 2023.

מעברו של כוכב מאדים וגם ונוס לבית האהבות שלכם באפריל מאי,  יעסיק אתכם בנושאים המתקשרים ליחסי אהבה ונושא הילדים ויחסי המשפחה  יהיו אינטנסיביים ובהחלט מצביע על חודש מוצלח  בנושאים אלו. הקיץ יהיה לא פשוט [כמו לכל המזלות,  מדובר במערך כוכבים מורכב לכל אזרחי המדינה,  יהיה קשה לתפקד כרגיל] אך אתם תחוו זאת עם רגישות גדולה יותר בנושאי בריאות ועבודה.- נסיגת ונוס בבית העבודה והבריאות יהיו מהאתגרים שתאלצו להתמודד איתם. השיא עלול להיות בחודשים אוגוסט 23. [7 פלנטות תהיינה בנסיגה באוגוסט 23] כבר מאמצע אוקטובר 23,  החיים חוזרים למסלולם השגרתי והמלא. עם נושאי נסיעות לחו"ל, ופוטנציאל של מסגרת לימודית שמתחילה בשבוע האחרון של אוקטובר 23.

 שבתאי חוזר בחודש אוקטובר לתחילת מזל דגים ומתחיל את הסיבוב שלו מחדש,  עם היבטים טובים מוצלחים[הנעה של הסבב עם כלים מדויקים יותר]  במיוחד יבלוט הדבר מדצמבר 2023 בתחום הכלכלי, צפויה תחילתה של  יציבות בחיים האישיים היבטי קריירה מוצלחים עם שמש ומאדים בהיבטים דומיננטיים בבית הקריירה כשהולכים לקראת שינויים משמעותיים. שנת 2024 מתחילה ברגל ימין, כוכב צדק במזל שור בבית 3 של בני המזל תקשורת, עבודה,  נסיעות ואווירה חיובית חברתית יצירתית בעבודה.

פלוטו לראשונה מגיח בסוף חודש מרץ 23 לביקור ארוך במזל דלי. אך עד לפני ינואר 2024 הוא לא מתייצב. השפעתו על חייכם קשורה להיבטים על פי המפה האישית שלכם.

יופיטר[צדק]  עד חודש מאי 2023,  נע בבית הכספים שלכם ובהתאם להיבטים שלו,  הוא יטיב עם הזדמנויות פיננסיות לגדול ולהתרחב. במאי 2023 הוא עובר למזל שור [עד מאי 2024] כשהוא יתחיל שנה של השפעה על הבית התקשורתי שלכם, קרי: נושאי לימודים, תקשורת, עבודה ומוביליות לסביבה אחרת או עבודה המתקשרת לנסיעות ולניידות גבוהה. ויטיב אתכם בנושאים המדוברים. 

Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

 

 

אהבה ויחסים

 כוכב נפטון שליט מזל דגים  היא הפלנטה הרומנטית ביותר במערכת השמש  המסוגל לצבוע את בני הזוג כמו אידיאל נכסף. להיות מאוהב באהבה. וליצור אידיאליזציה מבני הזוג. דגים נחשב למזל היותר נתינתי במערכת יחסים ומוכן גם להקריב את עצמו למען האהבה.

ביום הולדתכם ונוס עדיין במזל דגים ומזמנת עד ה: 21.2 הזדמנויות ליצירה והעמקת היחסים בקשרים קיימים. מעברה של השמש מטיבה עם היכרויות ועם אנרגיות של אהבה במיוחד בימים 7-4.3. ובימים בין ה: 17.3-12.3 מוצלחים לחיבור רגשי והעצמת הרגשות ביחסים קיימים. מעברה של ונוס לבית התקשורתי בימים בין ה: 31.2-27.3 מזמן היכרויות מפתיעות או בשורות בלתי צפויות מבני זוג . ימים מטיבים עם בשורות והתקרבות ביחסים בין ה: 9-5.4.23.  

מעברו של כוכב מאדים ב: 25.3.23 לבית האהבות שלכם,  מגביר את המפגשים ואת האינטנסיביות בהיכרויות.  עם זאת,  הוא בהחלט עלול להשפיע על יחסים בלתי יציבים ולהביא לסיומם. מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם ב: 7.5 ועד 5.6 23 מבטיח הזדמנויות להיכרויות, התאהבויות ועיסוק אינטנסיבי ביחסים.   צפויות הפתעות במערכות יחסים והזדמנויות יוצאות דופן בהיכרויות . בימים בין ה: 29-25.5.23. אלה ימים מלאי רגשות ותחושת מאוהבות צפויים בין ה: 5.6-1.6.23.  מעברה של השמש ב: 21.6.23 לבית האהבות שלכם,  תעניק התחדשות אנרגטית ליחסים קיימים ולפנויים, צפויות היכרויות מעוררות רגש בין ה: 28-6-1.7. יחסים קיימים עשויים לתכנן מיסוד יחסים. ימים מוצלחים להיכרויות והרחבת המשפחה צפויים,  בין ה: 28.6.23 ועד 10.7.23. מה: 20.9.23 מאדים בבית הזוגיות בהיבט מוצלח של התפתחות יחסים עד 25.9.23.  מעברה של ונוס ב: 8.10.23 לבית הזוגיות שלכם,  מעצים את הרגשות ביחסים קיימים.  ומטיב עם נושא החיזורים וההתאהבויות עד 6.11.23. נובמבר 2023 חודש המטיב עם הזדמנויות נסיעה משותפות ולפנויים היכרויות במהלך נסיעות או במסגרות לימודיות

ימים מוצלחים ביחסים קיימים ועם פוטנציאל למיסוד קשרים צפוי. בימים בין 3.12-7.12.23  ימים של התקרבות רגשית ביחסים ורומנטיקה צפויים גם בין 22.12- 27.12.23. ימים מוצלחים להיכרויות כשכוכב ונוס בבית החברתי מה: 23.1.24 ויוצר היבטים  מטיבים עד אמצע פברואר 24. מעברה של השמש ב: 19.2.24 צפויה התחדשות אנרגטית ביחסים. ובין ה: 2.3-26.2 ימים מוצלחים להיכרויות ודייטים. מעברה של ונוס ב: 11.3.24 ועד 5.4 24 צפויים ימים מוצלחים להתאהבויות היכרויות מוצלחות ובניית יחסים קיימים.

משברים ביחסים:  :

ימים של אכזבות רגשיות התרחקות בין 5-1.5.23  מעברו של מאדים לבית האהבות בין ה: 25.3.23 עד 20.5.23 עלול להשפיע על שינויים במערכות יחסים בלתי יציבות.  ימים בעייתיים במערכות יחסים נתקעם והתרחקות 20.6-15.6.23  ימים לא קלים במערכות יחסים תחושת משבר והתרחקות .

מעברו של מאדים לבית הזוגיות ב: 10.7.23 ועד 27.8.23 עלול לאיים על תקופה לחוצה רגשית, אווירה מתוחה ובעייתית ביחסים בלתי יציבים העלולים להסתיים תחת השעה זו. לכך מתווספת נסיגת מרקורי בבית הזוגיות מה: 23.8.23 עד 15.9.23, מוסיף לאי הבנות ויכוחים ותקלות ביחסים. ימים של בלבול ומשבר רגשי בין ה: 5-1.10.23., מעברו של מאדים למזל דגים ב: 22.3.24  עלול לגרום לשינויים במערכת היחסים עד כדי פרידה והתנתקות.

 

266px-Fomalhaut_schijf_zichtbaar_licht

כוכב השבת: פומלהוט אַל-חוּת" (فم الحوت-]  Fum al Hut -המשמעות בערבית :לוע הדג או לוע הלוויתן.- פומלהוט הוא אחד מכוכבי השבת מכוכבי השבת המעניינים שיש בגלגל המזלות ממוקם בתחילת מזל דגים והופך את בני המזל ליצירתיים במיוחד. כשונוס ממוקם שם:הרבה התאהבויות מורכבות, דרמות ואכזבות קיצוניות, הם אומנים, חולמים, אומנים עם ונוס על פומלהוט: ויקטור הוגו, ג'ון טראוולטה, בני היל, וולפגנג מוצארט, הצייר מקס ארנסט, ג'ון הארט,. כשהשמש צמודה לפומלהוט- נטיות מובהקות לאומנות, אידיאליזם, תמימות, ידועים עם שמש צמודה: דרו בארימור, כריסטיאן קלר,  נינה סימון, קורט קוביין, רוברט אלטמן, ג'ורג' האריסון, פטי הארסט, ג'וני קאש.

עבודה וקריירה

תקופה מספקת צפויה במרץ 2023 עם מעברו של כוכב מרקורי ב: 2.3.2023 למזל דגים וביקורו של שבתאי המשמעותי כל כך  במזל דגים כשלאחרונה הוא  ביקר במזל שלכם בין ינואר 1994 עד 7.4.1996.

שבתאי הוא הבונה הגדול, הקונסטרקטור והוא מציב אתגרים לבנייה חדשה החל מקריירה ואולי שינוי צורת חיים שישפיע על הקריירה ושגרת העבודה- אך גם אופי החיים שילך ישתנה עד מרץ 2024. שבתאי פועל לאט ובהדרגה בונה הכל מהמסד עד הטפחות,  אבן על אבן עקב לצד אגודל. אין בו גרם נחפזות, הכל בשיקול דעת כשכל נסיגה של שבתאי במהלך השנים האלה הוא מספק זמן לתקן את הטעויות דרך חשבון נפש ותובנות. בין 18.3 לתחילת אפריל מרקורי עובר לבית הכספים ומייצר רעיונות חדשים בתחום הפיננסי ואולי תפקיד אחר שמאפשר בנייה כלכלית עד 3.4 .

עד ה: 5-4.4.23 המצב מתייצב בנושאי תפקיד עבודה או מיזם, השמש בבית התקשורתי מה: 19.4.23 ועד 20.5.23 תיהנו מהתקשרויות, הסכמים והפן התקשורתי שלכם יהיה במיטבו. הפן היצירתי ורעיונות מוצלחים  יהיה במיטבו בימים בין ה: 7.5.23 ועד 14.5.23. שינויים משמעותיים בעבודה,  או מפנים חשובים צפויים בימים בין 1.6.22 עד 5.6.23. נוכחות  הכוכבים מאדים עם ונוס בבית העבודה,  בין יוני לספטמבר  מסמלת תקופה של אינטנסיביות רבה במחויבויות שלכם,  ומעט זמן פנוי. עם זאת,  נסיגת ונוס בבית העבודה והפעילות שלכם מה: 22.7.23 ועד 3.9.23 תשפיע לאורך זמן על יכולת לנהל תפקוד שגרתי.

על כך נסיגת מרקורי מה: 23.8.23 עד 15.9.23 עלול להשפיע על פירוק שותפויות, והפסקת שיתופי פעולה. חודשים נובמבר דצמבר 23 מטיבים עם עבודה המתקשרת עם חו"ל, אולי נסיעות,  מפגשים ושיתופי פעולה דרך קשרים עם חו"ל. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם, מה: 24.1123 עד ה: 4.1.24 יהיה משמעותי לגבי שינויים  רציניים בקריירה, תפקיד, עשייה, שינויים במסגרת. היבטי כוכב ונוס בבית הקריירה שלכם, במהלך ינואר 24 מטיב עם הזדמנויות להתקדמות, וקבלת הערכה מהמעסיקים או מסגרת העבודה שתטיב אתכם.

מעברו של כוכב מרקורי ב: 22.2.24 למזל דגים,  מבשר עד ה: 29.2.24 התייצבות בתפקיד,  או קבלת תפקיד משמעותי יותר. עם הזדמנות לצמיחה כלכלית.

יום הולדתכם במרץ 2024  גורם לסיפוק רב לגבי ההישגים שלכם שלא הושגו כלל בקלות וצריך להודות על האמת.   

  

 

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים ובעלי ציי ספינות.

 

 

כסף וכלכלה:

שנה מוצלחת מבחינה פיננסית. אתם חוגגים את יום הולדתכם כשכוכב צדק בבית הכספים שלכם.  היבטיו עם כוכב ונוס בבית הכספים בין ה: 25.2 ועד  4.3.23 מבטיחים התפתחות כספית קבלת העלאה.  עלייה בהכנסות צפויה בין ה:  7.3 ועד 19.3.23. מעברו של כוכב מרקורי לבית הכספים  בהיבט של צמידות לכוכב יופיטר בין 24.3  עד ה: 29.3, מעניק הזדמנות כספית ממכירה מוצלחת אולי רווח מהשקעה.  כנ"ל לגבי צמידות השמש לכוכב יופיטר בטלה בימים בין ה: 6.4.23 ועד 12.4.23 מבטיחה, הכנסה משמעותית זכייה או בונוס, מכירה, מי שעוסק בעסקים ייתכנו מכירות מוצלחות במיוחד, אולי רווחים גדולים. חודש אפריל יכול להיות החודש של מכירת נכס,  עם רווח כספי משמעותי. חודש מאי יהיה מוצלח להסכמים חוזים מוצלחים.

מעברו של כוכב צדק לבית 3,  הבית העוסק בעבודה תקשורתית, נסיעות והזדמנויות חדשות עם דגש על שיקול חומרי,  במהלך השנה עד מאי 2024. תקופה מתוחה מבחינה פיננסית צפויה בין החודשים  יולי לספטמבר 2023. תחושת אי וודאות וסימני שאלה שמשפיעים על סכנת הוצאות מופרזת ואזהרה על שימוש לא נכון בכספים. אוקטובר צפוי להיות חודש של עיסוק עם הוצאות הכנסות השקעות ונושאי בנקים והחזרים. מנסים לחזור לשגרה.

החודשים נובמבר דצמבר 2023 יתאימו להכנסות כספים מהדרכה וליווי כמקצוענים. מעבר כוכב מאדים שליט בית הכספים לבית הקריירה בנובמבר 2023  והישארותו שם  מותח את רמת ההוצאות לקצה . הצטרפות כוכב מרקורי בסוף נובמבר לבית הקריירה מטיב עם הזדמנויות חדשות לצמוח כלכלית ולהטיב דרך עבודה והכישורים שלכם,  להתחלות שתכננתם כבר זמן רב. מה : 10.3.24  אזור יום הולדתכם,  מבטיח תפניות מוצלחות פיננסית.  ומרקורי בטלה בבית הכספים,  רק מחזק את ההזדמנויות לשיתופי פעולה שירחיבו את ההזדמנות הפיננסית שלכם. אפריל 24  מגביר את ההזדמנויות ותחושת ההתייצבות הכספית.

 


קונסטלצית מזל דגים בשמים.

בריאות:

מזל דגים שייך לקבוצת אנשי המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
קבוצת מזלות המשתנים [בתולה, תאומים,קשת] – מושפעת מבלוטות הלימפה ויש להם נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה.  השפעות שמגיעות ממזל בתולה – ייצור הגלוקוזה יהיה בעייתי, הרבה סוכרתיים יש במזל ממול לדגים זה, ונטייה למחלות פתאומיות אך גם החלמה מהירה. השפעות שמגיעות ממזל תאומים- בעיות נשימה, ברונכיט וריאה. השפעות שמגיעות  ממזל קשת- דלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים, ממזל דגים בעיות בבלוטות הלימפה ונטייה למערכת חיסונית ירודה.  קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, הם כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות. זה הקרוס הכי גמיש לעומת זאת  ולכן דיאטה עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך הם רוצים תוצאות מהירות מדי.

בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל,  מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, טלמוס [הטלמוס] מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי.  הטלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים המתחוללים במעברי גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים ועלולים להתבטא באנמיה. 

 

היבטים בריאותיים בשנת 2024-2023

השנה, כוכב שבתאי יהיה בתפקיד מרכזי בהשפעתו על בריאותכם. אין סיבה להסיק כי מדובר בבריאות לקויה. אך שבתאי מחדד את ההכרה למצבכם הריאלי ועשוי  לעזור לכם ליהנות ממשמעת עצמית גבוהה בנושא אכילה.  קרוב לוודאי,  שתיאלצו להתייחס לנושא המשקל. שבתאי עשוי לעזור לרדת במשקל ולהשיל שומנים וסוכרים.

שבתאי מסמל את הצורך לצמצם שומנים פחמימות סוכרים. הוא שולט על כיס המרה ועל השלד. מזל דגים שעלול לסבול בגלל נפטון מסוכרת, ובעיות פירוק גלוקוז, יקבל תמיכה רבה משבתאי בנושא המשמעת העצמית העשויה להיות כלי עזר,  להישמע לכללי דיאטה ולהיפטר מהרגלים בעייתיים בתזונה אך גם מגמילה בכל נושאי ההתמכרויות.  המלחמה לא פשוטה,  כשכוכב צדק במזל טלה  בבית 2 והוא מעצים את התיאבון והצורך בנהנתנות מול המשמעת והדיסציפלינה של שבתאי בדגים. בסופו של דבר,  השפעתו תהיה בכוחו להעניק לכם הסתגלות להרגלים חדשים. מאדים בתאומים עד סוף מרץ 23 מגביר את הישיבה בבית אירוח ואכילה,  אך כבר מאפריל  23 תוכלו לטפל בנושא.

שבתאי עלול לחזק את הבעיות הכרוניות ולכן רצוי יהיה להקפיד על פעילות פיזית מאזנת "ולהשתחרר מהכורסה" . הקיץ עלול להיות פגיע יותר פיזית כשכוכב ונוס בנסיגה בבית הבריאות שלכם  לעיתים מדובר בתקופת חולשה להתקררויות חוזרות ונשנות . חודשים נובמבר- דצמבר 2023,   תהיו במיטבכם עם אנרגיות מחוזקות ומערכת חיסונית יציבה.

פברואר 24 חודש מוחלש כשכל הכוכבים האישיים במזל דלי שמש, מרקורי ונוס ומרס. אך כבר מה: 22.3.24 עם מעברו של כוכב מרס למזל דגים,  אתם מחדשים את האנרגיות שלכם מערכת החיסון שלכם מתחזקת ותרגישו במיטבכם. שנה חשובה לבריאותכם כי תהיו מודעים יותר לבעיות ותקבלו עזרה נפשית להיות ממושמעים יותר. 

 

 

RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

 

שונות:

שנה זו היא שנה מיוחדת. בני מזל דגים  נכנסים לסבב מיוחד.  כשלפני 30 שנה שבתאי היה במזל דגים והוא חוזר אליכם ב: 7.3.23 וישהה במזל שלכם עד 13.2.2026.

יש לשבתאי תפקיד נכבד,  להפגיש אתכם עם הזדמנויות חד פעמיות שמייצרות שינוי דרך התמודדות מאתגרת ובכך לעצב את חייכם,  אך גם לטפח אורך רוח כושר וסיבולת נפשית. השינויים הדרגתיים ונבנים לאט ובבטחה. שבתאי זו פלנטה המתקשרת לנסיגות ארוכות ולכן בכל נסיגה יתאפשר לכם לעשות חשבון נפש,  לתקן תהליכים. לחלקיכם,  זה יישמע כבד אך אולי מדובר בתקופה רצינית ומדויקת יותר לצרכים האמתיים שלכם. את שבתאי תחוו על פי הסדר:  ילידי הימים הראשונים, בין ה: 22-19.2   יתחילו לחוות תהליכי שינויים עד פברואר 2024. ילידי  27-23.2 יחוו את השפעת שבתאי בדגים במיוחד בחודשים מרץ 2023 עד פברואר 2024- ילידי 28.2 עד 9.3 יחוו את שבתאי במהלך שנת 2024 כולה ועד פברואר 2025. ילידי 9.3 עד 20.3 יחוו את השפעתו בין ינואר לאפריל 2025. 

שבתאי מעצב חיים העשויים לכלול שינוי מיקום,  שינוי מגורים,  מעבר משמעותי המשפיע על שינוי אופי החיים. שבתאי ממרכז אתכם במטרות החשובות ומייתר נושאים תפלים. אתם בהחלט תחוו סוג של התבגרות בגלל אילוצי חיים. כמו להיות המבוגר האחראי. לעיתים פרידה מהורים או מהאחראים עליכם. מאידך,  תרגישו עליית מדרגה בעצמאות שלכם בתחומי החיים המגוונים.  

במקביל,  כוכב צדק בבית הכספים שלכם יעניק לכם הזדמנויות צמיחה פיננסית,  העלאה ולעצמאים ביניכם אופציות לצמוח כלכלית עד מאי 2023. מעברו של כוכב צדק לבית 3 המתקשר ללימודים,  עבודה ותקשורת ונוכחותו עד מאי 2024 יעניק  לרבים מכם הזדמנות ללימודים, שינוי מקצועי,  וניידות במסגרת העבודה,  הכוללת עלייה בכמות הנסיעות ועבודה בעלת אופי גמיש יותר. זו תהיה שנה עם הזדמנויות,  אולי לעבור מקום מגורים כולל מעבר לחו"ל.  לפחות לתקופה של כמה חודשים. 

נסיגת ונוס בין סוף יולי עד חודש ספטמבר 2023 עלולה לשבש את שגרת חייכם.  אליה תחזרו כנראה סביב ה:  10.9.23. ייתכן פסק זמן, אולי חופשה ארוכה וצורך לחשב מסלול מחדש.

2024 תהיה שנה שמייצבת את כל ההתחלות שהותחלו בשנת 2023 ולא הסתייע להתקדם בהם. זה יבלוט במרץ 2024 עם מעברו של כוכב  מאדים למזל דגים כשייפלו החלטות משמעותיות לגבי הקריירה והחלטות לגבי עתיד מקום מגוריכם. כשברקע הפן הכלכלי יציב בהחלט ומאפשר לכם חופש החלטה. 

 

 

נסיגות כוכבים השנה: 

מרקורי יהיה בנסיגה בשנת 2023-2022

מרקורי בנסיגה במזל תאומים   בין 10.5.22       עד  3.6.2022

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים בין ה: 10.9.2022 עד  2.10.2022

מרקורי בנסיגה במזל גדי בין ה: 29.12.2022      עד 18.1.2023 

ונוס בנסיגה שנת 2023

ונוס בנסיגה במזל אריה מה: 23.7.2023            עד ה: 4.9.2023

שנת 2023 

שבתאי עובר למזל דגים ב: 7.3.2023

מתחילה נסיגה ב: 17.6.2023                      עד  4.11.2023 

 שבתאי מתיישר בדגים  5.11.2023            עד 29.6.2024 

 

ירח שחור –טבלה קלנדרית עם ליקויים ונסיגת כוכבים עד אוקטובר  2023

 

שלושה פרקים על כוכב נפטון הכוכב השליט של מזל דגים, שישפכו אור על מהות כוכב נפטון שליט מזל דגים: 

פרק א'- בין אידיאליזם לאסקפיזם

פרקב'- אינטואיציה ואמנות

פרק ג'-אסקפיזם

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                          12.2.2023