מזל דגים  הורוסקופ לשנת 2022-2021

ילידי ה- 20.3-20.2
יסוד: מים
שליט בית- ה-12– בית התת מודע, האויבים הפנימיים.
קבוצה-משתנה- מיוטבל[mutable]
הפלטה השלטת-+נפטון ויופיטר.

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 2.3-20.2:
בני קבוצה זו מושפעים בעיקר מנפטון, ומסמלים את האישיות הקלאסית של בני מזל דגים – מופנמות רגשית, ביישנות. הם הכי פחות מובנים, כיוון שהחלק הרגשי באישיותם מופנם, ואך מעט ממנו נחשף. חדים, שנונים, אך לעיתים אינם מוערכים די הצורך, והם עלולים לסבול מבעיית דימוי. בעלי כושר אינטואיטיבי ויכולת לחוש את האחרים באופן מיסטי ופסיכולוגי. מלנכוליים, אמנותיים ובעלי יכולת בתחום המוזיקה כתיבה וציור. חייהם מתנהלים באופן איטי, ולעיתים הם צריכים לחכות זמן רב מדי על מנת לקבל את מבוקשם. בדרך כלל משהו בחייהם אפוף עצבות וטראגיות [לדוגמא, אריק שרון, יצחק רבין, קורט קוביין].
פסיכולוגית: בעלי דמיון מפותח, רגישיות יתר ונטייה לדכאונות עם פן התמכרותי לא קל, החל משתיה מופרזת אך גם התמכרויות לכדורים וסמים. יש ברגישותם צורך עז לאסקפיזם מתוך קושי לשאת מציאות לא צודקת או חוסר הגינות של אנשים. בדרך כלל בעלי "עור שקוף" כשחלקם מסגלים הסתגרות מהעולם ובריחה לעולמות הפנימיים, תוך כדי המנעות מחיכוך עם אנשים ומידע העלול לפגוע. זו קבוצה שסובלת מתחושת קיפוח והרגשה שהם לא מובנים. עולמם הפנימי הוא בעל נוכחות עוצמתית בחייהם והם שקועים בבנייתו כשעולם זה משמש להם הגנה וגם נחמה. לעיתים הם נראים מנותקים לגמרי מהסביבה. העולם האומנותי משמש להם קשר מעולה לעולם החיצוני.
מראה חיצוני:
בעלי הליכה כבדה ולעיתים עודף משקל, התנהלות איטית, אך נאים ובעלי מבט המשדר עוצמה.
בריאות: נוטים לאכילה מופרזת ועלולים לסבול מבעיות השמנה ו/או בעיות בכלי הדם, ברגליים ורגישות יתר במערכת הלימפה.
ידועים בעולם: קורט ווייל, ג'ון אירווינג, כריס מרטין, דניאל קרייג, בון ז'ובי, אליזבט טיילור,חוואייר ברדם,אדוארד קנדי, ג'ורג' וושינגטון, , ריקרדו אסקובר, אדוארדו רודריגז,  בדריץ' סמטנה, עבדול עזיז בוטפליקה, אליזבט זאגר, דיוויד גפן, ג'וני קאש, הארי בלפונטה, נינה סימון, רון הווארד, צ'לסי הנדלר, ג'ניפר לאב יואיט, כריסטין דייויס,  סינדי קרופורד, זיפו מרקס, קלסי גרמר, דרו ברימור, סידני פואטייה, קורט קוביין, סטיבן ג'ובס, לו ריד.
ידועים בארץ: אריק שרון, צחי הנגבי, יצחק רבין, צחי גראד,  הילה קורח, סימה ביטון. יהונתן גפן.
קבוצה שנייה
ילידי ה- 11.3-2.3:
קבוצה זו מושפעת  מנפטון ומהירח. הם  אמוציונאליים, נוסטלגיים וקשורים לצד היותר שמרני של מזל דגים. מחוברים לשורשים, והכי פחות נוטים לשינויים. נוטים למצבי רוח, ועלולים להיות פגיעים יתר על המידה. קשורים לבית ולמשפחה. לעיתים נושאים זכרונות קשים במיוחד מהילדות ומעדיפים להתנתק מהזכרון. מעדיפים להישאר במקום אחד ולבצע פחות שינויים. זקוקים לזוגיות, לחום משפחתי ולביטחון רגשי. בעלי נטיות טיפוליות, ומצליחים בעיקר בתחומי הרפואה, בעבודה סוציאלית, הוראה ובאומנות. הם חברותיים, וזקוקים לחברים קבועים ולדיאלוג רגשי ומנטאלי. מגיעים לאט למטרותיהם, ולא יסכנו דבר הקשור בביטחונם הפיננסי וביציבות המשפחה.
פסיכולוגית:זו הקבוצה היותר אדיפאלית. יחסים עם האם הדוקים מאוד או מרוחקים מאוד, הכל תלוי ביכולת הפתיחות שלהם לנהל דיאלוג רגשי עם האם. בדרך כלל יש משא כבד בעיקר מדמות האם[לטוב ולרע]. הרגשות האדיפאליים יושלכו לכיוון בני זוג, ולא יהיה קל למצוא בני זוג המסוגלים לספק רגשית. קשר בזוגיות עלול להיות קשר תלותי עם רגישות גדולה לכל ביקורת ואמירה.
בדרך כלל קבוצה זו נוטה לסבול מחוסר ביטחון רגשי, וזקוקים למילים חמות כדי לחזק את תדמיתם בעיני עצמם. יתקשו להיות מחוייבים בקשר למרות שלעיתים הם זקוקים לכך, אך הקושי שלהם לסמוך על רגשותיהם מרחיק אותם לפעמים ממחויבויות סופיות. הרבה פעמים בולטת הדיכוטומיה של הפן השכלתני -אינטלקטואלי לבין הפן האמוציונאלי ולעיתים הם יחיו בדיסונאנס הזה שנים רבות.
מראה חיצוני:עורם בהיר ורגיש מאוד, בעלי פנים מעוגלות [לעיתים פני ירח], צריכים לשמור על משקל בגלל נטייה להשמין באיזור הבטן.
בריאות:עלולים לסבול מבעיות בכלי הדם, רגישות בחזה ובריאות, נשים עלולות לסבול מציסטות ומיומות. ונוטים להיות מודאגים בריאותית לעיתים עד היפוכונדיה.
ידועים בעולם:מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, אלכסנדר גרהאם בל, שאקיל אוניל, רוב ריינר, בובי פישר, רופרט מרדוק, לו ריד, מרים מקבה, אנדי גיב, מוריס ראוול, אנטוניו ויואלדי, ג'ולייט בינוש, ג'סיקה בייל, ראול ג'ולייה, שרון סטון, צ'אק נוריס, ת'ורה בירץ'.אלכסנדר וולוגין, אריאנה מנוןשקין, ג'ורג' קנטור, מובי דיק, פיוטר אוספאנסקי,
ידועים מישראל: מוקי, מיכאל מושונוב, אדם ברמן, משה דץ, לידור יוספי, איתי שגב, אייל שכטר, רוני דואני, אורי גוטליב, תמיר חיטמן,  ירדן בר כוכבא, קרן פלס. אסתי גינצבורג, מיכל אמדורסקי.
קבוצה שלישית
ילידי  ה- 21.3-12.3
הם מושפעים מנפטון ופלוטו [שליט עקרב]. אלה החזקים והדומיננטיים בין בני מזל הדגים. בעלי תשוקת חיים ויצר הישרדות גבוהים, ועוצמות רגשיות. דרמטיים, כריזמטיים, נוטים להיות קיצוניים בדיעותיהם ונלחמים בעוז למען מטרות. נוטים למערכות יחסים סוערות, ולחלק מהם יש אף מספר מערכות נישואים. רבים מהם עוסקים בתחום הפסיכולוגי-טיפולי, המיסטי והאומנותי. אנשים נוטים להיות קיצוניים בהתייחסות אליהם – או שאוהבים או ששונאים אותם. חייהם סוערים מלאי הרפתקאות ועתירי מצבים קיצוניים. הם נוטים להיות פוליטיים ודעתניים.
פסיכולוגית:נוטים לחדור לעומקים רגשיים ולבטא אמוציונאליות יתר. הם עוברים טראומות רגשיות רבות. ילדותם עתירת אירועים מסובכים המותירים צלקות. בעלי יכולת לחדור לעומק,  אך לעיתים לסבך את חייהם בהרפתקאות מיותרות עם אנשים בעייתיים ואף חולים  ובעלי הפרעות קשות. הם נוטים לחפש ריגושים ולסמוך יתר על המידה על עצמם, כי יוכלו להתגבר בקלות על כל אירוע. אך לעיתים נסיונם הרב עוזר לסביבתם יותר מאשר לעצמם. הם נוטים לעזור לסביבה ולטפל בה ולשכוח את בעיותיהם. הזדהותם עם הסובלים הופכת  אותם למקור כח אך הם נשארים מותשים ובתחושת בדידות. כשהם מחליטים להשיג דבר מה, שום דבר לא יעמוד בדרכם, הם יהיו נחושים ואובססיביים באופן קיצוני. עיקשותם הרבה מעמידה סביבם חומות שלאחרים קשה לחדור מבעד מעטה זה. למעשה, אנשים לא מצליחים לעמוד על טיבם האמיתי. קבוצה זו משדרת עוצמות והם נוטים להסתיר חולשות ולעיתים לטעת בסביבה הרגשה שהכל בסדר.  הם נוטים להיות בודדים מבחירה.
מראה חיצוני:בולטים ודומיננטיים, בעלי מבט עז, נאים ובעלי נוכחות כריזמטית.
בריאותית:חסונים, אך בריאותם עלולה להיפגע מחייהם הקיצוניים. עלולים לסבול ממחלות דם ובעיות גיניקולוגיות ולהיקלע למצבים מסכני חיים כתוצאה מתאונות או ניתוחים.
ידועים בעולם:אלברט איינשטיין, ברנרדו ברטולוצ'י, ג'רי לואיס, קורט ראסל, רוב לאו, ספייק לי, גלן קלוז, הולי האנטר, ברוס ויליס, נט קינג קול, ניל סדקה,  רוזה בונאר, ג'יימס מדיסון, בילי קריסטל, מייקל קיין,  אווה לנגוריה, קלן לוץ, מוניקה קרוז, פטריק דאפי,אירנה קארה, קווין לטיפה, ארין גרין, ויליאם הארט,
ידועים בארץ:רוית אסף, קורין אלאל, אפרת בוימלד, גיל חובב, נטע גרטי, יעל פוליאקוב, ג'וליאנו מאר, ליאור דיין, קובי מחט,

Poseidon_h

פוסידון היה בנם של הטיטאנים קרונוס וריה, ואחיהם של, זאוס, הרה, האדס, הסטיה, ודמטר. עם היוולדו, אביו בלע אותו שלם אל תוך בטנו, כמו את שאר ילדיו וילדותיו (למעט זאוס) בשל חששו מהנבואה שאחד מילדיו ידיח אותו ויתפוס את מקומו כבכיר האלים. על אף תוכניתו של קרונוס, הנבואה הוגשמה בסופו של דבר על ידי זאוס, שהכריח את אביו להקיא את אחיו ואחיותיו.

זאוס, יחד עם אחיו ואחיותיו המשוחררים, יצא למלחמה כנגד אביו ושאר הטיטאנים. בסופו של דבר, הוכרע קרונוס, הורד מכיסאו ונכלא, והשלטון בעולם ובסדרי היקום עבר לידי האלים הצעירים, הם האלים האולימפיים. אולם, בתחילה התעוררו מחלוקות בין שלושת האחים בשאלת חלוקת השלטון: פוסידון והאדס לא הסכימו שזאוס יהיה השליט היחיד, כיוון שהם אחיו הבכירים, שנלחמו לצידו נגד הטיטאנים. על פי עצתו של הטיטאן החכם פרומתאוס חולק השלטון בעולם בין שלושת האחים: זאוס קיבל את השמים והארץ, האדס קיבל את העולם התחתון ונעשה אל השאול, ולפוסידון ניתנה השליטה בימים ובאוקיינוסים. . לאחר שפוסידון ואפולו המרו את פיו של זאוס, הוא שלח אותם לשרת את לאומדון, מלך טרויה. לאומדון הורה לשני האלים לבנות חומות עצומות סביב העיר, והבטיח לגמול להם בעין טובה. אולם, לכשנשלמה המלאכה, סירב המלך למלא את הבטחתו ולא תגמל את שני עובדיו בני האלמוות בשכר כלשהו. פוסידון ואפולו הזועמים החליטו לנקום בו: פוסידון שלח מפלצת ים שהטילה את חתתה על יושבי העיר ועל הבאים בשעריה (מאוחר יותר מפלצת זו הושמדה על ידי הרקולס), ואפולו שלח מגפת דבר על העיר.  גם היום, ספינות שיוצאות לים המלחים משליכים  מתוך אמונה מזון למים,  כדי להשכיח את זעמו של פוסידון ולברך את צאתם לדרך לים שקט נטול סערות. 

 

הורוסקופ לבני מזל דגים לשנת 2022-2021 

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג ב: 18.2 בשעה 13, מעברה של השמש יהיה בבחינת אור שמבליח ומאיר תקופה ירודה יחסית. מרקורי ביום הולדתכם עדיין בנסיגה במזל דלי עד ה: 21.2 מה שעלול לגרום לכם לאי בהירות לגבי העבודה, עיכובים בנושאים לא מעטים ובעיקר בתוכניותיכם הקונקרטיות.   ונוס מה: 25.2 מגיע למזל דגים,  היא תטיב עם הפן החברתי, עם הרגשות שלכם כלפי הסובבים, תיתן "בוסט" לפן הרומנטי שלכם,  תקופה שתתחיל לייצב קשרים במערכות יחסים ומהפן הרגשי.  ומעברו של מרקורי ב: 15.3 למזל דגים ישחרר אתכם מתחושת תקיעות, מגבלות בתחומי העבודה ויוזמות תקשורתיות. צדק ושבתאי ישהו השנה בבית ה: 12 הבית הנפשי שלכם. שבתאי יישאר בבית 12 [בית התת המודע]שלכם עד חודש מארס 2023 מה שיעזור לכם לעשות סדר מחדש בכל הנוגע לעולם הרגשי, רוחני ונפשי וליצור סוג של הצטמצמות פרקטית בתחום הנפשי וישליך על סדר[רה-ארגון מחדש]  בתת מודע.  הוא עשוי לייתר עיסוקים בנושאים שוליים וחסרי משמעות מהעבר והזדככות שתפנה עומסים נפשיים חסרי תרומה. צדק בבית 12 מעצים את האנרגיות ומציף נושאים שחשוב לעסוק בהם,  גורם להארה פנימית בנושאים חדשים ומעצים את ההשראה, מוזה, יצירתיות ונתינה מחודשת.

כוכב צדק כבר בחודש מאי  יעבור לאופק מזל דגים, אמנם הוא ישהה בסיבוב הראשון שלו, שלושה חודשים במעלות הראשונות ורק חלקיכם[ילידי ה-5 ימים הראשונים של מזל דגים]  ייהנה מהשפעתו הקצרה.  אך ישוב ב: 30.12.2021  לשהות במזל דגים ולזמן התחלות חדשות של לימודים, עבודה, מערכות יחסים חדשות עד חודש מאי 2022. בינתיים,  מאדים בפברואר[החודש] בהיבטים המחלישים יציבות בנושאים כספיים וייתכנו הוצאות גבוהות מהרגיל. בחודש מארס, מאדים עובר לבית 4 הבית העוסק במשפחה, בית, מגורים וייתכנו שינוי מיקום, שיפוץ, מגמות שינויים במשפחה ולעיתים דאגה בקשר לבן משפחה עד אמצע חודש אפריל.  במקביל, נוצרת תקופה של שיפור פיננסי משמעותי. החודשים מאי-אוגוסט 2021 יסמלו לרבים  התחלות חדשות עם מעברו של צדק למזל דגים. בין אוגוסט לאוקטובר 2021, חודשיים עם מפנים חיוביים בתחום הרומנטי אישי ובכלל ייתכנו שינויים פיזיים כמו:  ניידות,  מעבר בית,  או התמקמות חדשה בחיים ייתכן מיקום חדש בעבודה. בין ספטמבר-נובמבר 2021, חודשיים מוצלחים ללימודים נסיעות כשחודש אוקטובר מעניק הישגים בקריירה,  עיסוק בהשקעות עתידיות . דצמבר-ינואר 2022 עלולים להעיב בנושא תדמיתכם או רגישות חברתית. אך חזרתו של צדק למזל דגים פותח בפניכם ערוצים חדשים בכל התחומים וביום הולדתכם הוא מטיב עם העבודה והקריירה שלכם ומטיב פיננסית עם מצבכם לקראת סוף מרץ 2022.  אוראנוס מתמיד בשנה הקרובה לשהות בבית התקשורתי שלכם ויטיב  עם אופציות ללימודים, תקשורת ונידות גדולה יותר במהלך השנה הקרובה. נפטון כוכבכם האישי בהיבטים יציבים במהלך שנת 2021 ומבטיח את שימור כוחכם מבחינה רגשית, נפשית, רוחנית למרות שקרוב לוודאי תעברו תהליכים עמוקים נפשית. 

Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

 

 

אהבה ויחסים

 כוכב נפטון שליט מזל דגים מסמל את האוקטבה הגבוהה של כוכב ונוס והוא האחראי הדומיננטי על יצירת יחסי אהבה[לטווח ארוך יותר] אך גם את האכזבה שכנגד. נפטון יישאר לשלוט במזל שלכם עד שנת  2026. העיסוק בחיים הרגשיים הוא עמוק מאוד אצל בני המזל והשנה מחודש מאי 2021 גם כוכב צדק ייכנס למזל [לשהות מקדימה וקצרה] עד אוגוסט וישוב בסוף דצמבר 2021 כדי לשהות במזל דגים עד מאי 2022. ושוב יחזור בסוף אוקטובר 2022 וישהה עד 12 2022. אמנם הילוכו יהיה מטורלל משהו השנה,  כשהוא דוחף להתחלות ומקדם אתכם לא לוותר. צדק מטיב עם התחלות יחסים חדשות ועם הזדמנויות לקרב יחסים וליצור אירוע רגשי מחבק. בחזרה לפברואר 2021 ונוס מגיעה למזל דגים ב: 25.2  והיא תזמן הזדמנויות להיכרויות. ימים מוצלחים למפגשים בחודש פב'-מארס צפויים במיוחד  בין ה: 28-27.2, ובין ה: 5-1.3, 20-11.3, מעברו של כוכב  מאדים ב: 23.4.21 לבית האהבות שלכם  יגביר את תקופת החיזורים דייטים וביחסים קיימים עיסוק בהרחבת המשפחה.  

ב: 13.5 מעברו של צדק[יופיטר ]למזל דגים עד אוגוסט 2021 וישפיע בכלל על התחלות חדשות של בני המזל, במיוחד בנושא מערכות יחסים או אף עליית מדרגה בקשר קיים. ישפיע בעיקר על ילידי הימים הראשונים בין ה: 22-18.2.  מעברה של ונוס ב: 22.7.21 לבית הזוגיות ישפיע על עלייה בחיזורים, היכרויות ואף ליצור היכרויות מפתיעות בימים בין ה: 6-1.8.21,  מאדים בחודשים מאי יוני 2021 בבית האהבות שלכם,  יגביר את החיזורים, היכרויות לפנויים וביחסים קיימים כמיהה להרחבת המשפחה. 

מעברו של כוכב צדק בחזרה למזל דגים ב: 29.12.2021  ונוכחותו שם עד חודש מאי 2022 מבטיח הזדמנויות להתחלות יחסים, היכרויות, במיוחד בימים בין ה: 4-3.2.2022 ועד ה: 22.2.2022 .מפגש הכוכבים יופיטר ונוס מאדים בחודש אפריל 2022 עשוי להיות גורלי בכל הנוגע להיכרויות רומנטיות שינויים בתחומים האישיים ותחושה של הגעה לנחלה רגשית.

משברים ביחסים: 

 חודשים מרץ- אפריל השנה כוכב מאדים במזל תאומים יקשה על נפטון ויחסים בלתי יציבים,  עלולים להגיע  למשבר שעלול להקשות על אופציה לאיחוי הקרעים.  מעבר כוכב מאדים לבית הזוגיות של בני המזל בין ה: 29.7 ועד ה: 15.9.21 עלול להציף חמיצות, מתחים ויחסים בלתי יציבים,  עלולים במהלך תקופה זו ליצור למשברים ואף להגיע לסיום יחסים.

 

266px-Fomalhaut_schijf_zichtbaar_licht

כוכב השבת: פומלהוט אַל-חוּת" (فم الحوت-]  Fum al Hut -המשמעות בערבית :לוע הדג או לוע הלוויתן.- פומלהוט הוא אחד מכוכבי השבת המעניינים שיש בגלגל המזלות ממוקם בתחילת מזל דגים והופך את בני המזל ליצירתיים במיוחד. כשונוס ממוקם שם:הרבה התאהבויות מורכבות, דרמות ואכזבות קיצוניות, הם אומנים, חולמים, אומנים עם ונוס על פומלהוט: ויקטור הוגו, ג'ון טראוולטה, בני היל, וולפגנג מוצארט, הצייר מקס ארנסט, ג'ון הארט,. כשהשמש צמודה לפומלהוט- נטיות מובהקות לאומנות, אידיאליזם, תמימות, ידועים עם שמש צמודה: דרו בארימור, כריסטיאן קלר,  נינה סימון, קורט קוביין, רוברט אלטמן, ג'ורג' האריסון, פטי הארסט, ג'וני קאש.

עבודה וקריירה

שנת 2022-2021 ממשיכה להשרות צורך להתפתח ולהתמודד עם נוכחות כוכב אורנוס בבית 3,  הבית התקשורתי שלכם,  אך גם הבית שלומדים ומתפתחים הלאה ומאפשרים לעצמכם לצמוח תוך כדי תנועה והגמשתכם בהתאם לתנאים שכל כך השתנו או עומדים להשתנות.,  אוראנוס בבית זה, מטיב עם הזדמנויות להתחלות חדשות ונטילת הזדמנויות ללמוד, אולי לנסוע ולייצר חיבורים עם העיסוק שלכם לעסוק בכתיבה יצירתית ובביטוי בכלל. אורנוס מטבעו בבית 3 מייצר שינויים ודינמיקה בסגנון העבודה,  משנה את המיקום,  מעצים את הדגש על תקשורתיות ומגביר את היכולת להגיע לחיבורים חדשים. אופן העבודה צפוי להיות יצירתי יותר. מאמצע חודש מארס כוכב מרקורי בדגים בהיבטים מטיבים במיוחד בין ה: 26-21.3. ייתכנו הצעות או מיזם חדש. מפגשים יהיו משמעותיים. 

תחילת אפריל מטיב עם נושא העבודה כבר מהימים בין ה: 3-1.4 מדובר בימים מוצלחים לחתימות על הסכמים חוזים והתחלות חדשות של עבודה. אפריל 2021 מטיב עם הזדמנויות פיננסיות חדשות בעקבות התרחבות בעבודה, זהו חודש תקשורתי במיוחד מזמן מפגשים רבים, הצעות ורעיונות חדשים. מעבר כוכב צדק במאי 2021 למזל דגים,  מזמן התחלות חדשות והצעות מעוררות עניין מחודש. מעבר מאדים לבית העבודה ב: 27.6.21 משמעותי לשינויים בעבודה ובאופי ההתנהלות שלכם, אלו יהיו שינויים שיגרמו אמנם למתחים בתחילת יולי  אולי בגין מעבר מיקום, או אנשים חיוניים שיעזבו את העבודה ותזדקקו למצוא פיתרונות חליפיים. חודש יולי 2021 מבטיח התפתחויות חשובות בעשייה ובקריירה שלכם. אוגוסט וספטמבר חודשים של שיתופי פעולה, שותפויות. תיהנו מהצעות למכביר ולשיתופים. ספטמבר משלב התארגנות ללימודים/ללמד/סדנאות נסיעות לחו"ל וקשרים עם אנשים בחו"ל כדי ליצור שיתופי פעולה. מעברה של ונוס לבית הקריירה ב: 7.10 ונוכחותה עד תחילת נובמבר, מטיבה עם הזדמנויות לקידום הערכה ושיפור פיננסי. מעברו של כוכב מרקורי ב: 24.11 לבית הקריירה מזמן התחלת פרויקט חדש,  עם תחושת נחת בדצמבר 2021 במיוחד בימים בין ה: 14-10.12.21. ושוב חזרתו של צדק ב: 29.12.21 למזל דגים ונוכחותו במזל דגים עד מאי 2022 מטיב עם התחלות חדשות, לימודים, עבודה והתפתחויות חשובות וחדשות בקריירה, הדבר יבלוט במיוחד בחודש אפריל 2022 עם מס ערך מוסף של צמיחה כלכלית פיננסית.   

 

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים ובעלי ציי ספינות.

 

 

כסף וכלכלה:

שנה עם הזדמנויות של צמיחה כלכלית במיוחד בין חודש מאי עד אוגוסט.  ודגש בין דצמבר 2021 וועד מאי 2022.

 בבית הכספים של בני מזל דגים,  שוהה כוכב כירון.  הוא מסמל את הפצע ואת הריפוי. כירון במיקום זה, מגיע לטפל בפצעים ולרפא אותם,  אך בהיבטים מסוימים הוא מצית זיכרונות על תקופות פחות טובות מבחינה כלכלית ועל "חטאי" עבר, ובמילים אחרות,  כשהוא שוהה בבית 2 הוא מזכיר לאדם את הטעויות הפיננסיות שלו, את ההפסדים ומחדד את החששות מפני עתיד שישיב את הבעיות לפתחכם, אך הוא גם עוזר לרפא את הגישה ואת העירנות לנושאים הכלכליים.  

מארס-אפריל 2021 יהיו חודשים עם הזדמנויות מוצלחות כספית,  תיהנו מהזדמנויות חדשות של התפתחות כספית שרק ילכו וישתפרו במהלך חודש אפריל 2021.  במאי 2021 כוכב צדק יגיע למזל דגים לשלושה חודשים והוא יעניק הזדמנויות לצמיחה חדשה, רעיונות ומיזמים חדשים ואופציות למפנה כלכלי. צדק ייכנס לנסיגה חזרה למזל דלי וישוב על מנת להישאר במזל דגים בין סוף דצמבר 2021 ועד מאי 2022.

אוקטובר 2021 מחד,  צפויה העלאה פיננסית,  מאידך רף ההוצאות גדל.  אך כבר בנובמבר מתחיל שיפור בנושא. מאמצע פברואר 2022 הכנסות מפתיעות או כספים העשויים להגיע מהעבר, מירושה בונוסים. תקופת יום ההולדת שנה הבאה צפויה להיות מספקת כלכלית. 

 


קונסטלצית מזל דגים בשמים.

בריאות:

מזל דגים שייך לקבוצת אנשי המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
קבוצת מזלות המשתנים [בתולה, תאומים,קשת] – מושפעת מבלוטות הלימפה ויש להם נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה.  השפעות שמגיעות ממזל בתולה – ייצור הגלוקוזה יהיה בעייתי, הרבה סוכרתיים יש במזל ממול לדגים זה, ונטייה למחלות פתאומיות אך גם החלמה מהירה. השפעות שמגיעות ממזל תאומים- בעיות נשימה, ברונכיט וריאה. השפעות שמגיעות  ממזל קשת- דלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים, ממזל דגים בעיות בבלוטות הלימפה ונטייה למערכת חיסונית ירודה.  קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, הם כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות. זה הקרוס הכי גמיש לעומת זאת  ולכן דיאטה עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך הם רוצים תוצאות מהירות מדי.

בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל,  מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, טלמוס [הטלמוס] מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי.  הטלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים המתחוללים במעברי גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים ועלולים להתבטא באנמיה. 

היבטים בריאותיים בשנת 2022-2021

מיקומם של הכוכבים שבתאי וצדק בבית 12 במהלך השנה הקרובה. בית 12 הלוא הוא הבית של מזל דגים והוא הבית הנפשי שלכם.  ביקורים אלה, הם בבחינת הצורך לבדק בית, התייחסות לעצמי הנפשי/מנטלי/רוחני  וגופני, צורך להעצים את האנרגיות דרך ניקוי עמוק ועשיית סדר פנימי מחדש, בלי כל ספק זה יוביל להכרה בצורך לבניית שגרה בריאה. מעברו של צדק מחודש מאי 2021 למזל דגים יאפשר התחלות חדשות גם בתחום הגופני והתחברות למקורות האנרגיה הפיזיים דרך פעילות ספורטיבית, ותחזוקת גוף עם מודעות גבוהה יותר. אוגוסט-ספטמבר 2021 חודשים עם רף רגישות גבוה, תצטרכו להישמר יותר מהרגיל בגלל עומס ומתחים גבוהים.  אין ספק שתצטרכו השנה להזכיר לעצמכם יותר מהרגיל,  לשמור על שגרה בריאה.  במיוחד כי זו שנה של התכנסות פנימה שמשפיעה  בעוצמה חזקה על הנפש ולפן המנטלי לעיתים על חשבון הגוף.   יידרש עיסוק חזק יותר מהרגיל בנושא התזונה הבריאה והמאוזנת ותחזוקת הגוף. מעברו של צדק לאופק המזל שלכם בין מאי-אוגוסט 2021 ושוב בין דצמבר 21 למאי 22, יעניק אנרגיות חדשות לעיסוק בגופכם. אך גם תצטרכו להישמר מפני הנטייה להשמנה והצורך במזון עתיר סוכרים/פחמימות.  

 

 

RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

 

שונות:

שנה מיוחדת לבני המזל. מעברם של שבתאי וצדק לבית הנפשי בית 12 שהבית הטבעי שלכם.  מזל דגים שולט בבית 12 והוא מחזיר אתכם למעשה "לביתכם" הטבעי. במיקום זה כוכב צדק מעצים את הצרכים הנפשיים שלכם להתארגן נפשית/מנטאלית מחדש ולהציף חשיבה חיובית. וכוכב שבתאי בבית 12 המחפש מבנים, וצורך לבנות סדר מחודש. לכן זו למעשה תקופה טובה לטיפול ועיסוק בעצמכם. קיים סיכוי גדול שתחוו צורך להתבודד יותר, או להזיז הצידה את כל רעשי הרקע ולחיות יותר מכונסים וקשובים לעצמכם,  אולי תחליטו על עשייה מסוימת שמזמן רציתם ותזדקקו לניתוק ולזמן איכותי. זו עשויה להיות שנה עם איכויות  אם תצליחו לפנות לעצמכם את הזמן שאתם זקוקים לו. בין מאי-אוגוסט 2021 ושוב בין דצמבר 21 למאי 22,  צדק יהיה באופק המזל,  הוא מסמל התחלות חדשות בכל התחומים ומטיב עם מיזמים חדשים/יחסים/מעבר מקום/לימודים והישגים. כך שאתם בשנה עם התכנסות מחד,  ומאידך גם עםהזדמניות התחדשות עד יום הולדתכם הבא. החודשים מאי-אוגוסט 2021 יתאימו  למעבר בית, שיפוץ או רכישה. ספטמבר-נובמבר 2021 מיטיבים עם הזדמנויות לנסיעות, לימודים, ללמד והישגים המקדמים את הקריירה שלכם. נסיגת ונוס בין דצמבר 21-ינואר 22 תשפיע על הבית החברתי וייתכן ותתמודדו עם נושא חברתי, חברי ואולי רגישות יתר לגבי תדמיתכם הציבורית. אך כבר בפברואר 2022 הכל חוזר לעצמו וצפוי חודש מוצלח לקראת יום הולדתכם הבא של שנת 2022,  במרבית תחומי החיים. ועד אפריל 2022 צפויות התחלות חדשות שהן תוצאות של כברת הדרך העמוקה שתבצעו בשנה הקרובה. 

 

 

 

מרקורי יהיה בנסיגה בשנת 2022-2021  

במאי 2021  מרקורי בנסיגה במזל תאומים ב: 29.5.2021         עד 22.6.2021 

בספטמבר 2021  מרקורי בנסיגה במזל מאזניים ב: 27.9.2021 עד 18.10.2021

בינואר 2022 מרקורי בנסיגה במזל דלי מה: 14.1.2022            עד 4.2.2022

ונוס בנסיגה במזל גדי

ונוס בנסיגה במזל גדי     מה: 19.12.2021 ועד 28.1.2022

יופיטר בדגים 

יופיטר בנסיגה במזל דגים  בין ה: 18.10-20.6.21 

יופיטר חוזר למזל דלי

בנסיגה מה: 30.7.2021 עד 29.12.2021 

טבלה קלנדרית  של ירח שחור/ליקויים ונסיגת כוכבים עד אוקטובר 2021

 

שלושה פרקים על כוכב נפטון הכוכב השליט של מזל דגים, שישפכו אור על מהות כוכב נפטון שליט מזל דגים: 

פרק א'- בין אידיאליזם לאסקפיזם

פרקב'- אינטואיציה ואמנות

פרק ג'-אסקפיזם

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                          16.2.2021