מזל שור והורוסקופ לשנת 2023-2022

 

ילידי ה-21.5-20.4
מזל: אדמה
בית:2- ה"אני העושה"- החומר והחושים.

פלנטה: וונוס
קבוצה: קבועה- fix

3 תתי קבוצות.

הקבוצה הראשונה:
ילידי ה-30.4-21.4

נשלטים ע"י וונוס . נוטים להיות עיקשים, חזקים, יציבים, מופנמים. השפעת כוכב וונוס עליהם חזקה במיוחד ולכן האסתטיקה חשובה להם, החל מהמראה שלהם וכלה במשיכה לאנשים יפים ולסביבה מרשימה ונעימה. כריזמטיים, נעימי שיחה ואהובים על הסביבה. בעלי כישורים אומנותיים רבים, וניתן למצוא ביניהם רבים בעלי שמיעה מוזיקלית אבסולוטית, יכולת לשיר ולנגן. רגישים ופגיעים אך מסתירים את כאבם ורגשותיהם, נוטים להתגונן ולאמץ עמדת כוח. מחוברים לתשוקותיהם, מיניים וחושניים, וזקוקים למגע בקשריהם עם הסביבה. הם אוהבי נוחות, והצד החומרי עלול להדאיגם אם אין "מספיק". נוטים לדאגה יתרה ובעיקר טרם עת.
פסיכולוגית: חרדתיים ולעיתים נוטים להיות כפייתיים למרות שהם עלולים להיתקע בגלל נטייה כפייתית הם מעדיפים לעיתים להתחפר מלעבור שינויים גדולים. הם מסוגלים לתהליך שינוי רק כשהם חווים "מצור נפשי" וחווית חוסר אונים ולעיתים אף "יעדיפו לשקוע בדיכאון" ולהיות פסימיים מלהיות אקטיבים ולהתחרט על מעשיהם. הם נוטים לחוות תחושת "החמצה" גם אם תחושה זו יציר דמיונם, אולי כי קשה להם להתמודד עם שינויים ולהשלים עם התנהלותם האיטית. הם חושניים וקמעיים ומחוברים למוח הלימבי במיוחד בולט הצורך בחוויות בסיסיות דרך החושים. נהנתניים והחלק האוראלי מפותח במיוחד. הם טוטאליים במושגי החיים ובתפיסת המציאות ולכן גם מצבים רגשיים יתבטאו בקיצוניות גבוהה יחסית. לעיתים זה "או הכל או כלום".
מראה חיצוני:לא גבוהים במיוחד. בעלי מראה סימטרי ומוצק, חזקים פיזית, ורבים מהם בעלי כושר ספורטיבי. מבט עיניים ישיר ובוחן, הם נאים ונוטים לחייך ולהקסים את סביבתם בקלות.
בריאות: רגישות בצוואר, עורף, בלוטות ושקדים, בלוטת התריס ולסתות.
ידועים בעולם: דיוק אלינגטון, ברברה סטרייסנד,רוברט סמית', זובין מהטה, יהודי מנוחין, אלה פיצג'ראלד, איגי פופ, רוי אורביסון, קלי קלרקסון, ג'ק ניקולסון, אל פאצ'ינו, ג'רי סיינפלד, דניאל דיי לואיס, מייקל מור,מישל פייפר, אומה תורמן, קירסטן דאנסט, רנה זלווגר, אנדי מקדואל, פנלופה קרוז,ג'סיקה אלבה,  שירלי מקליין. ולדימיר נאבוקוב, ויליאם שקספיר, ולאדימיר איליץ לנין, ג'יי לנו, ז'אן פול גוטייה, סאדם חוסיין.
ידועים בארץ:  אמיר פיי גוטמן, מיקה קרני, ניר צוק, אבי נימני, מיכל זוארץ, מיקיאג'י, בועז מעודה, ענת שבו.

הקבוצה השניה:
ילידי ה-10.5-1.5

קבוצה זו מושפעת מעבר לוונוס גם מהשפעתו האינטלקטואלית של מרקורי, ילידיה מאופקים, ומצויים בשליטה גדולה על הרגשות – קודם חושבים ומתכננים, ורק לאחר מכן מתבטאים. כישוריהם החברתיים טובים, הם מתקשרים בקלות ומבטאים את יכולותיהם ומחשבותיהם בדרכים רבות – ניחנו ביכולת ביטוי גבוהה בכתב, חוש לעיצוב ויכולות הקשורות לאומנות. הם מה שמוגדר "מרגישים מהראש", ורגישים למה שהסביבה חושבת עליהם. יכולתם להפעיל טקטיקות ואסטרטגיות טובה, כושר הארגון והצד הפיננסי מתוכננים ומחושבים. בעלי יכולת להמציא את עצמם מחדש ולמצוא את העיתוי הנכון, וסבלניים. לכן, רבים מהם מטפלים או בעלי כישורי ריפוי ונטייה לרפואה.
פסיכולוגית:נוטים להיות ביקורתיים מעבר לרגיל ומתקשים להתרצות בקלות. דרישותיהם מעצמם ומהסביבה גבוהות מהרגיל וקשה למצוא מישהו "מושלם" מספיק לעניות דעתם. כשהם מתעייפים מהמסע "לחיפוש השלמות" הם נוטים לשקוע בסוג של דכדוך ולעיתים אף דיכאון. הם בעיקר רואים את הפן הבעייתי והפגום ולכן נהנים פחות מהתמונה השלמה. הם נוטים לנתח יתר על המידה את האחרים או פועלים באופן כפייתי להשיג שלמות מהאחרים, או תוצאות מושלמות לכאורה,  גם במחיר העלול להסתכם ב"שפיכת התינוק עם המים". הם נוירוטים וחסרי שקט יחסית לשור הטיפוסי. מלאי תזזית ולא מרפים לרגע. ייתכן שיסבלו מחוסר שינה או משינה בלתי מספקת בגין שינה בלתי רגועה.
מראה חיצוני:נוטים להיות רזים ובעלי גפיים מאורכות. ארשת פנים מהורהרת וחסרי שקט בידיים ובגפיים בכלל.
בריאות: תופעות של מתחים רבים[תופעות פסיכוסומטיות], מערכת עצבים רגישה יותר, רגישות  בקיבה עם נטייה לחומציות גבוהה.
ידועים בעולם: בונו, צ'ייקובסקי, אביב גפן, ג'יימס בראון, בילי ג'ואל, אנריקה איגלסיאס, ג'ורג' קלוני, קנדיס ברגן, גלנדה ג'קסון, אודרי הפבורן, טוני בלייר,זיגמונד פרויד,  קרל מרקס, בנג'מין ספוק, רודולף ואלנטינו, הארי טרומן. חוסני מובארק, דיויד באקהם, אלברט פיני, דיויד קרייג,אווה פרון,יוהאן ברהאמס, דונובן, פרד אסטר, מקס שטיינר.
ידועים בארץ: מירי מסיקה, דליה שימקו, מאור כהן, אדם, שחר פאר
דנה עדיני, אייל בוחבוט, יוסי בניון, נמרוד רשף.טלי אורן, אורנה דץ.

הקבוצה השלישית:
ילידי ה-21.5-11.5

מושפעים מצירוף וונוס ו- שבתאי, המעניק להם בדרך כלל בגרות נפשית, צורך בנטילת אחריות ויכולת לקחת על עצמם נושאים כבדים ולטפל בהם ביעילות מירבית. השפעתו של שבתאי מאיטה את חייהם בדרך כלל, וחייהם הרגשיים עלולים לא פעם להיות מאכזבים או לא מספקים. נוטים להשתמש בהומור ציני ושחור כדי להסתיר או להפיג את העצב. עליהם לשמור על בריאותם ביתר שאת, להקפיד על אורח חיים בריא ולא להיתפס לחולשתם העיקרית – גרגרנות ונטייה למזון שמן ומתוק.
פסיכולוגית: הם נוטים לפסימיות יתר ולעיתים עד כדי דיכדוך ומטה. הם נוטים לסבול מדאגות הבאות מחרדה מוגזמת מפני הבאות. ולא פעם הם יעדיפו להסתגר ולברור את חבריהם בזהירות ובמינון מוגבל. בדרך כלל חשדנים ונוטים להרחיק אנשים המתקרבים אליהם יתר על המידה. רגישים לאחרים ונוטים להיעלב ולהיפגע מביקורת. הם נוטים ליציבות ובדרך כלל בונים את בטחונם העצמי לאט ובהדרגה וזקוקים לעכל כל שינוי זמן רב יחסית. נמנעים משינויים דרסטיים ומעדיפים שהם יהיו שקולים כנגד הצד החומרי והפרקטי. הם מתפקדים פיזית בכל המצבים אך בתקופות של דכדוך הם נוטים להיות שקטים ומרוחקים. הם נאמנים לדרכם ונוטים להיות אנשים פרטיים במיוחד המעדיפים לחיות חיים סולידיים ושקטים.
מראה חיצוני: בעלי ארשת בוגרת ורצינית. קמטי דאגה בזויות הפה ובמצח. הם נוטים להסתיר את הרצינות בקסם רב.
בריאות:תיתכן נטיה לדיכאון אך גם היפוכונדריה וחרדות בריאותיות לא מעטות. רגישות בברכיים ובמערכת השלד. בעיית דלדול סידן או איבודו. גב רגיש ולעיתים עם כאבים.
ידועים בעולם:סטיבי וונדר, ברט בכארך, בובי דארין, שר, דיויד ביירן, ליבראצ'ה, קתרין הפבורן, הארווי קייטל, ג'ורג' לוקאס, דניס הופר, דברה וינגר, קייט בלאנשט, נטליה אוריירו, אמיליו אסטבז, סלוואדור דאלי, מרתה גראהם, האפיפיור ג'ון פול השני, אונורה דה בלזאק, דנטה, אייטולה חומייני, דניס רודמן.ג'נט ג'קסון, טורי ספלינג, פירס ברוסנאן, סופיה קופולה, ג'ורדן נייט.גבריאל בטלר, לטיסיה קסטה.פלורנס נייטינגל, סטפן בולדווין, סלבדור דאלי, נטשה ריצ'ארדסון, אריק בורדון.
ידועים בארץ: משה דיין, שירי מימון, יואב קוטנר.שירי מימון, שרון גניש, אפרת רייטן, רגב הוד, יהל שרמן, שרון אלימלך.

קונסטלציית מזל שור בשמים.

הורוסקופ מזל שור לשנת  2023-2022   

  כללית:

שנת 2023-2022 תיחשב לשנה מאומצת במיוחד בתחומי הקריירה. עם צורך להשקיע הרבה. למזלכם לעבוד אתם אוהבים.  זו לא תיחשב שנה קלה אך יהיו  בה הישגים.

השמש עוברת למזל שור השנה ב: 20.4.2022 בשעה 05.40 לפנות בוקר. כשכוכב ונוס שליטת המזל מבלה בתקופה הקרובה במזל דגים בבית החברתי שלכם.  מיקום מעולה עבור בני המזל במיוחד מבחינה חברתית, ציבורית ופופולרית. השמש מתחילה את התנהלותה ב:20.4 כשהיא עדיין חווה תקופה של שינויים לא קלים שהיו בחודשים האחרונים. מרקורי בשור מפלס דרכים חדשות בתקופת היום ההולדת. דרכים חדשות של ביטוי והזדמנויות להתפתחות וצמיחה שיגיעו להישגים בסוף אפריל.

 ונוס מאדים נוכח בחודש וחצי הקרובים,  גם בבית הציבורי חברתי ומעצים את הפוקוס על נושא התדמית ויחסי הציבור החברתיים, מפגשים מעוררים רגשות רבים. הכוכבים נפטון וצדק בבית החברתי במיקום תורמים לסטטוס ולפופולריות שלכם .

השנה כוכב שבתאי,   ימשיך לשהות בבית הקריירה שלכם ובהיבט מרובע לשמש שלכם בשבוע הראשון של חודש מאי עד אמצע החודש. מדובר בתקופה מגויסת ורצינית מאוד לגבי הקריירה כשנדרש מאמץ מיוחד בגין  תחושת נטל כבד נוסף,  אולי טיפול בהורה או התמודדות עם נושאים נוספים מעבר הסדר השגרתי שלכם. עדיין עד מרץ 2023 שבתאי במזל דלי בבית הקריירה שלכם והוא יעזור לכם לבנות ולקדם את הקריירה שלכם, תחת עבודה קשה ומאמצים בלתי נלאים.

מעברו של מאדים למזל שור ביולי 2022 ישפיע על תקופה אינטנסיבית של שינויים עד ה: 20.8.2022. אורנוס  פלנטה משמעותית מאוד השוהה במזל שור משנת 2018 ותשהה שם עד שנת 2026  והשנה תשפיע בעיקר על ילידי 11-4.5  בשינויים משמעותיים החל מעבודה ועד שינויים בחיים האישיים. אורנוס אלה שכבר חוו אותו במזל שלהם,  הוא משפיע לטוב ולרע. נסיגת מאדים מסוף אוקטובר 2022 עד 12.1.2023 ישפיע על בית הכספים שלכם בעלייה בהוצאות הפיננסיות. כללית,  מעברו של צדק ביום הולדתכם הבא 16.5.2023 ישפר את ההזדמנויות בחייכם הכלכליים ויזמן התחלות בתחומים חדשים ומהנים.

 

 

Hans_Zatzka_ZAH022- xונוס וקופידון

ונוס וקופידון-  – 1945-1859 Hans Zatzka

Austria, Academic Classicism

Alcyone

הפאליאדות בקונסטלציית מזל שור.

לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה. בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אלקיאונה (Alkyone) [הייתה אמו של הירייאוס (Hyrieus) מזרעו של פוסידון.- אלקיאונה הכוכב החשוב בקבוצת הפליאדות. הפְּלֵיאָדוֹת –  במיתולוגיה היוונית היו שבע נימפות בפמלייתה של ארטמיס, בנות הטיטאן אטלס ונימפת הים פלאיונה שנולדו בהר קילנה (Cyllene) שבארקדיה. הן אחיותיהן של קליפסו, היאס, ההיאדות וההספרידות. הפליאדות היו בנות לוויתה של ארטמיס, ויחד עם שבע ההיאדות נקראו בשם "אטלנטידות", "דודונידות" או "ניסיאדות", אומנותיו של בקכוס התינוק. לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה.בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".  

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אהבה ומערכות יחסים:

אהבה ומערכות יחסים:

 

תקופת  יום הולדתכם אתם נהנים מהיבטים מוצלחים של ונוס כוכבכם האישי בבית החברתי שלכם הימים בין ה: 19-17.4 מטיבים עם היכרויות והפתעות רומנטיות. וימים מוצלחים ביחסים קיימים עם עליה בביטחון הרגשי וביחסים בין ה: 27.4 ל-2.5. מעברה של ונוס למזל שור ב: 28.5  ושהותה שם עד ה: 23.6.22 תטיב עם היכרויות העמקת קשרים קיימים. ימים מוצלחים להיכרויות צפויים בימים בין 27.7 ועד ה: 5.8.22. היבטים מוצלחים להתאהבויות על בסיס משיכה גדול.

מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם ב:5.9 ונוכחותה עד סוף החודש מטיבה עם מפגשים רומנטיים היכרויות מרגשות. מעברה של ונוס למזל עקרב לבית הזוגיות שלכם ב: 23.10 תטיב עם התקרבות הדדית ולפנויים חיזורים מהנים היכרויות מעוררות משיכה ורגש עד ה: 16.11.2022. במיוחד הימים בין ה: 16-13.11.22 יטיבו עם ביסוס היחסים והצהרות רציניות.

מעברה של ונוס ב: 27.1.23 לבית החברתי מזמן לכם עד ה: 20.2 הזדמנויות להיכרויות רומנטיות.  מעברה של ונוס ב: 16.3 למזל שור יעניק תקופה רגשית יציבה לפני יום הולדתכם הבא עם היבטי התייצבות ביחסים לטווח הארוך . מעברו של כוכב צדק ב: 16.4.23 למזל שור,  מבטיח שנה של התחלות חדשות לפנויים הזדמנויות להיכרויות משמעותיות וביחסים קיימים קידום היחסים לשלב הבא.

תקופות של משברים:

יחסים בלתי יציבים עלולים לעלות על שירטון בין ה: ונוס במזל טלה מתחילת מאי עד סוף מאי מסמלת תקופה של ניתוקים צורך להתבודד ולהיות בתהליך חשבון נפש במיוחד ביחסים מורכבים ומכבידים. תקופה של אכזב הרגשית צפויה בין ה: 19.6-15.6 , מעברו של מאדים[מרס]  למזל שור ב:5.7.2022 ונוכחותו שם עד ה: 20.8.22 עלול להחריף משברים ביחסים בלתי יציבים ולהביאם לכלל פרידה. ימים בעייתיים במיוחד בין ה: 30.7.22- עד 3.8.22 , ימים בעייתיים ביחסים בלתי ימיים צפויים גם בין ה: 11.11-5.11.2022  שנת 2023:  2.4.2023 מעברה של ונוס לבית ה: 12 שלכם עלולה לגרום להתרחקות ביחסים קיימים עם חשבון נפש ואף תהליך פרידה.  

 

שוורית מלכת המטבעות

קלף מזל שור בטארות- מלכת המטבעות.

קריירה ועבודה

שנת 2023-2022 היא בפירוש שנה שמוקדשת לעבודה ולקריירה שלכם .

אמנם אתם אתם תתמקדו בשנה זו ביתר שאת  ותרגישו לא מעט קשיים,  אך המאמצים שלכם בנושא יהיו בלתי נלאים ולא תחסכו כל מאמץ להוכיח לעצמכם ולסביבה שאתם מסוגלים להצליח בזכות התמדה ועקביות,  תכונות שיש לכם בשפע.

נסיגת מרקורי במאי 2022 תהיה בבית הכספים שלכם,  ייתכנו הוצאות חריגות או עיכובים של כספים שמגיעים לכם.

כבר עם מעברו של מרקורי ב: 5.7 לבית התקשורתי שלכם,  תיהנו מהתפתחויות טובות לגבי עבודה והצעות חדשות ימים מוצלחים במיוחד צפויים בין ה: 15.7-13.7 למשאי ומתן, ראיונות אישיים ושיפור מצבכם הכלכלי.   מעברה של ונוס לבית העבודה שלכם ב: 29.9  עם הצטרפות מרקורי ב: 10.10.22 לבית העבודה תיכנסו לחודש מוצלח של התפתחות וצמיחה בעשייה שלכם והנאה מהעבודה ומיחסי אנוש. נובמבר חודש של הצעות לשיתופי פעולה ושותפויות . ינואר 2023 מהווה חודש מפתח להתחלות משמעותיות וסיומם של קשיים שנסחבו או נגררו במהלך 2022.

מעברו של מרקורי ב: 11.2.23 לבית הקריירה שלכם מסמל התחלות חדשות במסגרת הקיימת אמצע פברואר מבטיח תחושה מספקת בעשייה שלכם.  התחזקות מעמדכם צפויה באמצע מרץ 2023 ומעברה של ונוס למזל שור באמצע מרץ 2023,  תטיב עם פרגון הוקרה והכרה לעשייה שלכם.

תחילת אפריל 2023 מרקורי עובר למזל שור ואתם מקדמים רעיונות חדשים. כוכב  ונוס בבית הכספים ותיהנו משיפור מצבכם הכלכלי לקראת יום הולדתכם הבא.

 

 


מזל שור- וונוס בשור פוגשת את קבוצת הפאליאדות[צביר כוכבים] בעברית קרויה כימה [מוזכרת במקרא במספר מקומות]. אסטרונומית נקרא:Messier 45 מכיל כ-1000כוכבים לפחות. צביר כוכבים זה ידוע הרבה לפני הספירה והיוונים נתנו שמות לבהירים ביותר בצביר זה: אטלס הטיטאן, פלאיונה הנימפה ושבע בנותיהם, על שם 7 האחיות[מאיה-20 מעלות בשור, אלקטרה-17 מעלות בשור, טאיגטה-19מעלות בשור, אלקאיונה-25 מעלות בשור, קלאינו-16 מעלות בשור, סטרופה-23 מעלות בשור, מרופה-21 מעלות בשור]. אחד המיתוסים אודות הפליאדות הוא הסיפור בעצם, כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס[לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו], זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".על אנשים שנולדו בהשפעתם נאמר שהם נוטים להיות נשיים, לבכות יותר. אנשים שהצד הנשי שלהם בולט הנוסף על תכונות של תלותיות, בכיינות, קנאה ורכושנות. עסוקים במראה החיצוני ונהנתנים יתר על המידה עם תאוות בצע. זהו מיקום שמעורר רגישות יתר ודמעות.

 

 

כסף וכלכלה:

שנת 2023-2022 היא שנה שמבשרת שינויים בעבודה ובקריירה ואיתם צפוי שיפור פיננסי.  אמנם כבר בחודש הבא נסיגת מרקורי תהיה בבית הכספים שלכם, מה שבהחלט לא יקל על כספים ךהגיע בזמן לכן כדאי להטיח פחות החזרים כנגד עד חודש מאי כבר חודש יוני מבטיח עלייה בהכנסות שלכם והתייצבות עד ה: 17.6.2022.  מעברה של ונוס ב: 24.6 לבית הכספים שלכם יטיב עם הכנסות חדשות וישדרג את מצבכם החומרי עד ה: 13.7.22 . ספטמבר 2022 חודש רצוף הוצאות פיננסיות כאלה שאולי לא תוכננו. וכבר במה: 30.10.2022 מאדים[מרס] מתחיל בנסיגה בבית הכספים שלכם עד 12.1.2023. למעשה מדובר בנסיגה של חודשיים וחצי. בהחלט תקופה מתסכלת פיננסית אולי התחייבות שתחליטו להחזיר או פרויקט שיעלה הרבה כסף ותרצו להשקיע בו. כשמתבוננים בשנת 2023 היא ללא ספק מבטיחה כבר מחודש מרץ שיפור פיננסי משמעותי. עם מעברה של ונוס ב: 16.3 2023 ובוודאי עם מעברה של ונוס לבית הכספים ב: 11.4.2022 לפני יום הולדתכם הבא. מעברו של צדק למזל שור ב:16.5.23 מבטיח התחלות חדשות והזדמנויות לצמיחה מכל הבחינות. ינואר 2024 צדק משתחרר מנסיגה של 4 חודשים שהיה בשנת 2023 ומתחילה הספירה שלו מחדש במזל שור, כלומר, כל מה שלא הספקתם בשנת 2023 תפוצו בשנת 2024 עד 26.5.2024. 

 

 

נסיגות מרקורי הצפויות השנה: מרקורי מסמל את שליט בית הכספים שלכם, מספר על תקופה תקועה יותר, עיכובים, תקלות בנושאים הכספיים.

 

מרקורי בנסיגה במזל תאומים     מה: 10.5.2022         עד 3.6.2022

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים    מה: 10.9.2022          עד 2.10.2022

מרקורי בנסיגה במזל גדי          מה: 29.12.2022        עד ה: 18.1.2023

מרקורי בנסיגה במיזל שור        מה: 21.4.2022          עד 15.5.2023

שור

קונסטלציית שור כפי שאנשים הקדומים ראו אותה.

 

בריאות:

מזל שור נשלט על ידי כוכב ונוס ושייך ליסוד אדמה ולקבוצה הקבועה. ככזה השפעות הבריאותיות קשורות לשאר חברי הקבוצה הקבועה[מזלות אריה, עקרב ודלי] ילידי הקבוצה הקבועה צמודים להרגלים קבועים ומתקשים לגלות פתיחות לשינויים מכל סוג. הם נוטים לסבול מבעיות באזור הצוואר, בלוטות  שקדים, בלוטת התריס, בלוטת המגן המפרישה הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף, גרון, אוזניים-שמיעה, טורסו-מפרקת, מיתרי קול, לסתות, .יש להם חך מפותח, לשון, חוש טעם עז, רבים מהם מבשלים ואוהבים אוכל טעים ושמן,  כרוניקה של מחלות הקשורות לנטייה לשומנים בדם,לכולסטרול בגלל נטייה לאהבת אוכל שמן רווי ושעמום מפעילות פיזית. הם זקוקים להרבה עניין כדי לנתק את עצמם מאזור הנוחות. בני מזל שור נוטים ליתר חרדות לעיתים החרדות קיצוניות עד כדי נטייה לאו סי די או פולחנים/דת/אמונות תפלות כדי להירגע.

בריאות 2023-2022

שנת 2022 תהיה רגישה בנושא הבריאותי בגין יחסי שבתאי והשמש שלכם שעלול להשפיע על הגב, על עייפות ורגישות כללית בעצמות. ההיבט מתחיל כבר מאמצע חודש מאי עד תחילת יוני 2022. סוף יולי עד  אמצע חודש אוגוסט אלה מכם הסובלים מרגישות בברכיים, מתחים ולחצי דם משתנים תצטרכו להקפיד יותר על תזונה ומנוחה. רגישות והתקררויות בינואר 2023 ובעיות גניקולוגיות אצל נשים. שיפור משמעותי במרץ 2023. סוף מרץ ותחיל אפריל 2023 מבטאים רגישות לנגיפים וגם נפשית פגיעות גבוהה יחסית. מאי 2023 חודש של התחזקות כל המערכות החיסוניות. נושא התזונה יהיה רגיש מהרגיל,  תצטרכו להקפיד יותר מהימנעות מאכילה של שומנים וסוכרים. 

 

 שונות: 

שנת 2023-2022 שנה מפוקסת על עבודה וקריירה עם לא מעט קשיים ורעשי רקע,  שיקשו עליכם להתמודד עם כמה חזיתות. עם זאת אתם מתקרבים יותר ליעדים המדויקים שלכם מבחינת הישגים וההתמדה, היסודיות  והעִקְבִיות הם הנשק האמתי שלכם לכיבוש יעדים.

נושאים המתקשרים עם הורים או בני משפחה מבוגרים יעסיקו אתכם השנה יותר, כמו כן טיפול בבית, החלפה או שיפוץ יתפסו מקום מאמצע אוגוסט עד תחילת ספטמבר 2022.  עיסוק בנושאי ילדים בספטמבר אוקטובר 2022 יהיו מהותיים להרחבת המשפחה או שמחות הקשורות אתם. דצמבר ינואר יטיבו עם נסיעות, חופשה והזדמנויות לפסק זמן מהשגרה. רבים מכם מתכננים לימודים מה שיתאפשר עם מעבר כוכב צדק למזל שור ויאפשר לכם התחלות לימודים חדשות מחודש מאי 2023 אך גם בין ספטמבר-אוקטובר 2023.  מעבר שבתאי במרץ 2023 [למשך שנתיים וחצי] למזל דגים לבית החברתי שלכם מאתגר בנושא מעמד ותפקיד /עיסוק ציבורי/חברתי שאתם מתחילים בשנת 2023.  אורנוס במזל שור ימשיך להפתיע אתכם בכל תחומי החיים ולמרות שהשינויים המפתיעים שלו מפחידים אתכם כבר בשנת 2023 תתחילו לןהתרגל אליו ותחששו פחות.  תצטרכו לשים דגש על נטייה להגזים במזון ואכילה כדי לשמור על האיזון שלכם בכל הדם. 

 

אופק שור- פודקסט מעל שעה עם מגוון ניתוחי מפות של בני מזל שור ידועים. 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                     

13.4.2022