מזל שור והורוסקופ לשנת 2024-2023

 

ילידי ה-21.5-20.4
מזל: אדמה
בית:2- ה"אני העושה"- החומר והחושים.

פלנטה: וונוס
קבוצה: קבועה- fix

3 תתי קבוצות.

הקבוצה הראשונה:
ילידי ה-30.4-21.4

נשלטים ע"י וונוס . נוטים להיות עיקשים, חזקים, יציבים, מופנמים. השפעת כוכב וונוס עליהם חזקה במיוחד ולכן האסתטיקה חשובה להם, החל מהמראה שלהם וכלה במשיכה לאנשים יפים ולסביבה מרשימה ונעימה. כריזמטיים, נעימי שיחה ואהובים על הסביבה. בעלי כישורים אומנותיים רבים, וניתן למצוא ביניהם רבים בעלי שמיעה מוזיקלית אבסולוטית, יכולת לשיר ולנגן. רגישים ופגיעים אך מסתירים את כאבם ורגשותיהם, נוטים להתגונן ולאמץ עמדת כוח. מחוברים לתשוקותיהם, מיניים וחושניים, וזקוקים למגע בקשריהם עם הסביבה. הם אוהבי נוחות, והצד החומרי עלול להדאיגם אם אין "מספיק". נוטים לדאגה יתרה ובעיקר טרם עת.
פסיכולוגית: חרדתיים ולעיתים נוטים להיות כפייתיים למרות שהם עלולים להיתקע בגלל נטייה כפייתית הם מעדיפים לעיתים להתחפר מלעבור שינויים גדולים. הם מסוגלים לתהליך שינוי רק כשהם חווים "מצור נפשי" וחווית חוסר אונים ולעיתים אף "יעדיפו לשקוע בדיכאון" ולהיות פסימיים מלהיות אקטיבים ולהתחרט על מעשיהם. הם נוטים לחוות תחושת "החמצה" גם אם תחושה זו יציר דמיונם, אולי כי קשה להם להתמודד עם שינויים ולהשלים עם התנהלותם האיטית. הם חושניים וקמעיים ומחוברים למוח הלימבי במיוחד בולט הצורך בחוויות בסיסיות דרך החושים. נהנתניים והחלק האוראלי מפותח במיוחד. הם טוטאליים במושגי החיים ובתפיסת המציאות ולכן גם מצבים רגשיים יתבטאו בקיצוניות גבוהה יחסית. לעיתים זה "או הכל או כלום".
מראה חיצוני:לא גבוהים במיוחד. בעלי מראה סימטרי ומוצק, חזקים פיזית, ורבים מהם בעלי כושר ספורטיבי. מבט עיניים ישיר ובוחן, הם נאים ונוטים לחייך ולהקסים את סביבתם בקלות.
בריאות: רגישות בצוואר, עורף, בלוטות ושקדים, בלוטת התריס ולסתות.
ידועים בעולם: דיוק אלינגטון, ברברה סטרייסנד,רוברט סמית', זובין מהטה, יהודי מנוחין, אלה פיצג'ראלד, איגי פופ, רוי אורביסון, קלי קלרקסון, ג'ק ניקולסון, אל פאצ'ינו, ג'רי סיינפלד, דניאל דיי לואיס, מייקל מור,מישל פייפר, אומה תורמן, קירסטן דאנסט, רנה זלווגר, אנדי מקדואל, פנלופה קרוז,ג'סיקה אלבה,  שירלי מקליין. ולדימיר נאבוקוב, ויליאם שקספיר, ולאדימיר איליץ לנין, ג'יי לנו, ז'אן פול גוטייה, סאדם חוסיין.
ידועים בארץ:  אמיר פיי גוטמן, מיקה קרני, ניר צוק, אבי נימני, מיכל זוארץ, מיקיאג'י, בועז מעודה, ענת שבו.

הקבוצה השניה:
ילידי ה-10.5-1.5

קבוצה זו מושפעת מעבר לוונוס גם מהשפעתו האינטלקטואלית של מרקורי, ילידיה מאופקים, ומצויים בשליטה גדולה על הרגשות – קודם חושבים ומתכננים, ורק לאחר מכן מתבטאים. כישוריהם החברתיים טובים, הם מתקשרים בקלות ומבטאים את יכולותיהם ומחשבותיהם בדרכים רבות – ניחנו ביכולת ביטוי גבוהה בכתב, חוש לעיצוב ויכולות הקשורות לאומנות. הם מה שמוגדר "מרגישים מהראש", ורגישים למה שהסביבה חושבת עליהם. יכולתם להפעיל טקטיקות ואסטרטגיות טובה, כושר הארגון והצד הפיננסי מתוכננים ומחושבים. בעלי יכולת להמציא את עצמם מחדש ולמצוא את העיתוי הנכון, וסבלניים. לכן, רבים מהם מטפלים או בעלי כישורי ריפוי ונטייה לרפואה.
פסיכולוגית:נוטים להיות ביקורתיים מעבר לרגיל ומתקשים להתרצות בקלות. דרישותיהם מעצמם ומהסביבה גבוהות מהרגיל וקשה למצוא מישהו "מושלם" מספיק לעניות דעתם. כשהם מתעייפים מהמסע "לחיפוש השלמות" הם נוטים לשקוע בסוג של דכדוך ולעיתים אף דיכאון. הם בעיקר רואים את הפן הבעייתי והפגום ולכן נהנים פחות מהתמונה השלמה. הם נוטים לנתח יתר על המידה את האחרים או פועלים באופן כפייתי להשיג שלמות מהאחרים, או תוצאות מושלמות לכאורה,  גם במחיר העלול להסתכם ב"שפיכת התינוק עם המים". הם נוירוטים וחסרי שקט יחסית לשור הטיפוסי. מלאי תזזית ולא מרפים לרגע. ייתכן שיסבלו מחוסר שינה או משינה בלתי מספקת בגין שינה בלתי רגועה.
מראה חיצוני:נוטים להיות רזים ובעלי גפיים מאורכות. ארשת פנים מהורהרת וחסרי שקט בידיים ובגפיים בכלל.
בריאות: תופעות של מתחים רבים[תופעות פסיכוסומטיות], מערכת עצבים רגישה יותר, רגישות  בקיבה עם נטייה לחומציות גבוהה.
ידועים בעולם: בונו, צ'ייקובסקי, אביב גפן, ג'יימס בראון, בילי ג'ואל, אנריקה איגלסיאס, ג'ורג' קלוני, קנדיס ברגן, גלנדה ג'קסון, אודרי הפבורן, טוני בלייר,זיגמונד פרויד,  קרל מרקס, בנג'מין ספוק, רודולף ואלנטינו, הארי טרומן. חוסני מובארק, דיויד באקהם, אלברט פיני, דיויד קרייג,אווה פרון,יוהאן ברהאמס, דונובן, פרד אסטר, מקס שטיינר.
ידועים בארץ: מירי מסיקה, דליה שימקו, מאור כהן, אדם, שחר פאר
דנה עדיני, אייל בוחבוט, יוסי בניון, נמרוד רשף.טלי אורן, אורנה דץ.

הקבוצה השלישית:
ילידי ה-21.5-11.5

מושפעים מצירוף וונוס ו- שבתאי, המעניק להם בדרך כלל בגרות נפשית, צורך בנטילת אחריות ויכולת לקחת על עצמם נושאים כבדים ולטפל בהם ביעילות מירבית. השפעתו של שבתאי מאיטה את חייהם בדרך כלל, וחייהם הרגשיים עלולים לא פעם להיות מאכזבים או לא מספקים. נוטים להשתמש בהומור ציני ושחור כדי להסתיר או להפיג את העצב. עליהם לשמור על בריאותם ביתר שאת, להקפיד על אורח חיים בריא ולא להיתפס לחולשתם העיקרית – גרגרנות ונטייה למזון שמן ומתוק.
פסיכולוגית: הם נוטים לפסימיות יתר ולעיתים עד כדי דיכדוך ומטה. הם נוטים לסבול מדאגות הבאות מחרדה מוגזמת מפני הבאות. ולא פעם הם יעדיפו להסתגר ולברור את חבריהם בזהירות ובמינון מוגבל. בדרך כלל חשדנים ונוטים להרחיק אנשים המתקרבים אליהם יתר על המידה. רגישים לאחרים ונוטים להיעלב ולהיפגע מביקורת. הם נוטים ליציבות ובדרך כלל בונים את בטחונם העצמי לאט ובהדרגה וזקוקים לעכל כל שינוי זמן רב יחסית. נמנעים משינויים דרסטיים ומעדיפים שהם יהיו שקולים כנגד הצד החומרי והפרקטי. הם מתפקדים פיזית בכל המצבים אך בתקופות של דכדוך הם נוטים להיות שקטים ומרוחקים. הם נאמנים לדרכם ונוטים להיות אנשים פרטיים במיוחד המעדיפים לחיות חיים סולידיים ושקטים.
מראה חיצוני: בעלי ארשת בוגרת ורצינית. קמטי דאגה בזויות הפה ובמצח. הם נוטים להסתיר את הרצינות בקסם רב.
בריאות:תיתכן נטיה לדיכאון אך גם היפוכונדריה וחרדות בריאותיות לא מעטות. רגישות בברכיים ובמערכת השלד. בעיית דלדול סידן או איבודו. גב רגיש ולעיתים עם כאבים.
ידועים בעולם:סטיבי וונדר, ברט בכארך, בובי דארין, שר, דיויד ביירן, ליבראצ'ה, קתרין הפבורן, הארווי קייטל, ג'ורג' לוקאס, דניס הופר, דברה וינגר, קייט בלאנשט, נטליה אוריירו, אמיליו אסטבז, סלוואדור דאלי, מרתה גראהם, האפיפיור ג'ון פול השני, אונורה דה בלזאק, דנטה, אייטולה חומייני, דניס רודמן.ג'נט ג'קסון, טורי ספלינג, פירס ברוסנאן, סופיה קופולה, ג'ורדן נייט.גבריאל בטלר, לטיסיה קסטה.פלורנס נייטינגל, סטפן בולדווין, סלבדור דאלי, נטשה ריצ'ארדסון, אריק בורדון.
ידועים בארץ: משה דיין, שירי מימון, יואב קוטנר.שירי מימון, שרון גניש, אפרת רייטן, רגב הוד, יהל שרמן, שרון אלימלך.

קונסטלציית מזל שור בשמים.

הורוסקופ מזל שור  לשנת  2024-2023   

  כללית:

השמש עוברת למזל שור ב: 20.4.23 בשעה 12.00.  בבוקר ליקוי חמה בשעה 07:18  בסוף מזל טלה[בואך למזל שור] אם תרגישו חולשה עייפות ומצב רוח ירוד אל תתפלאו. אתם בהחלט בתקופה של חשבון נפש ומערכת החיסונית לא במיטבה. כבר ב: 25.4 תרגישו התייצבות והתחזקות.

 מרקורי כבר נכנס ביום הולדתכם לנסיגה במזל שור.

היי, אכן לא קל. אבל אל תתייאשו.

הפעם מרקורי במזל שור צמוד לאורנוס. ומשפיע  עליכם ברצונות לשנות את העבודה, ליצור שינוי במסגרת הקיימת ואף לשבור מסגרת.  מטפסים תמיד מלמטה אין קיצורי דרך.

מאדים ביום הולדתכם במזל סרטן בבית התקשורתי שלכם ויגרום לכם להתרוצץ לנסוע ולפגוש אנשים רבים עד ה: 20.5.23 תקופה לחוצה ולא קלה.

מאידך, מעברו של כוכב יופיטר בף 16.5 למזל שור ונוכחותו במזל עד  26.5.2024 הוא על תקן התחדשות, התרחבות ועוד נדבר על כך לגופו השל עניין [או לגופם של היבטים] .

אך כבר עם מעברה של ונוס שליטת המזל שלכם למזל סרטן לבית התקשורתי ב: 7.5 תיהנו מרעיונות ומפגשים מעניינים ומפרגנים. מפנה חיובי מסתמן בין ה: 24.5 עד 3.6.23 . מרקורי יגיע להיבט הרמוני בין ה: 12-9.6 לפלוטו בסוף גדי. ואתם צפויים להתחלה חדשה.

שבתאי במזל דגים יטיב עם בני המזל וייצב תהליכים של עבודה ויחסים במהלך השנה במיוחד בין ינואר 24 ועד מאי 24. והתקופה הקרובה תהיה מעבדה של עיבוד נתונים, סיעור מוחות הרבה ניתוחי מצבים כדי להגיע מוכנים לעת הזאת בשנה הבאה.

אורנוס ממשיך להתדפק במזלכם ולייצר אנרגיות של שינוי, כמיהה לעשות משהו חדש, שונה ואחר.

כוכב פלוטו מרגע כניסתו במרץ לבית הקריירה יתקדם וישוב למזל גדי עד נובמבר 2024. בסופו של דבר הוא יחולל עבורכם שינוי  משמעותי בכיוון הקריירה בחירה חדשה ועידן חדש עבורכם בתחום המקצועי. כמו כל שינוי גדול הוא יתחיל להתייצב בין סוף 2024 ועד יום ההולדת בשנת 2025. בינתיים  סיעור מוחות, היוועצות מחקרים אישיים יעסיקו אתכם ויקלו עליכם את מעבר הזמן.

ונוס היא שליטת המזל שלכם ותנודות של נסיגה משפיעות עליכם .

לכן, נסיגת ונוס במזל אריה[בית 4 הבית והמשפחה]  מה: 23.7 ועד אמצע ספטמבר תשפיע על נושאי משפחה, אולי משבר או בעיה לאחד מבני המשפחה. כשמרקורי הנסוג מה: 23.8 רק יכביד עד אמצע ספטמבר. והיבטי צדק בשור בקיץ רק יקשו.  לכן, הקיץ עלול להיות מטריד, לא נעים ואף כבד. אך כבר מסוף ספטמבר 23 תיהנו ממפנים חיוביים בכל תחומי החיים.

התחום הרומנטי והיצירתי מה: 10.10 ועד סוף נובמבר 23 יהיה במרכז העניינים . נושא שותפויות עשוי להעסיק אתכם בעת זו.

 ינואר 2024

נסיגת יופיטר[צדק9 מה: 4.9.23] מסמל תקופה של התארגנות מחדש בנושאים חדשים שהתחלתם.  התיישרותו של יופיטר מה: 1.1.24 מגיע בדיוק בזמן

בין פברואר –אפריל 24 שבתאי מתקדם בישורת במזל דגים ומטיב עם ילדי מזל שור שנולדו בין 21.4 ועד 1.5

מאי חודש מיוחד כשכוכב צדק נפגש עם השמש שלכם בשור ועוזר לכם לייצר התחלות חדשות בקריירה ובחיים האישיים.

 

 

Hans_Zatzka_ZAH022- xונוס וקופידון

ונוס וקופידון-  – 1945-1859 Hans Zatzka

Austria, Academic Classicism

Alcyone

הפאליאדות בקונסטלציית מזל שור.

לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה. בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אלקיאונה (Alkyone) [הייתה אמו של הירייאוס (Hyrieus) מזרעו של פוסידון.- אלקיאונה הכוכב החשוב בקבוצת הפליאדות. הפְּלֵיאָדוֹת –  במיתולוגיה היוונית היו שבע נימפות בפמלייתה של ארטמיס, בנות הטיטאן אטלס ונימפת הים פלאיונה שנולדו בהר קילנה (Cyllene) שבארקדיה. הן אחיותיהן של קליפסו, היאס, ההיאדות וההספרידות. הפליאדות היו בנות לוויתה של ארטמיס, ויחד עם שבע ההיאדות נקראו בשם "אטלנטידות", "דודונידות" או "ניסיאדות", אומנותיו של בקכוס התינוק. לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה.בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".  

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אהבה ומערכות יחסים:

אהבה ומערכות יחסים:

ונוס שליטת המזל שלכם ביום הולדתכם במזל שור ומטיבה עם חיי האהבה היכרויות וביחסים קיימים עד ה: 12.4. ימים מוצלחים התייצבות יחסים ומחויבויות בקשר בין ה: בין ה: 24.4 -29.4. מעברה של ונוס למזל סרטן ב: 7.5 לבית התקשורת יטיב עם היכרויות מפגשים ספונטניים, ימים טובים ביחסים קיימים בין 14-9.5. אתם מתכננים תכניות עתידיות.

מעברו של יופיטר  למזל שור  מה: 16.5.23 מוצלח להתחלות של יחסים,  נוכחותו במזל עד סוף מאי 2024 מבטיחה מספיק זמן כדי שהיכרות רומנטית תהפוך לקשר משמעותי. היבט של היכרויות מפתיעות בין ה: 28.6 עד ה: 4.7 עשויות להפוך ליחסים משמעותיים . מעברו של מאדים לבית האהבות שלכם יזמן היכרויות רבות עד סוף יולי 23.

אך נסיגת ונוס [כוכבכם האישי] עלול לסיים יחסים בקשרים בלתי יציבים. מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם בין ה:9.10.23- 2.11.23 מזמן התחברויות מפתיעות, התאהבויות ודייטים. מעברה של ונוס ב: 4.12.23 לבית הזוגיות שלכם עד ה: 29.12.23 יטיב עם יחסים קיימים ויזמן היכרויות חיזורים. מרץ חודש שמייצב יחסים קיימים. ובין 15.3-6.3 תיהנו מהיכרויות מפתיעות ומפנים משמחים ביחסים קיימים. מאי מסמל התייצבות ביחסים. ומעברה של ונוס למזל שור מטיב עם התחלות של רומנים עד ה: 24.5.24 שמסמל תקופה נעימה ורומנטית בחייכם.

 

תקופות של משברים:

משברים: משברים פרידות פתאומיות ביחסים בימים בין ה: 6.5 ועד 11.5 . משברים ופרידות עלולים להתרחש בין 9-4.6  באבחה אחת חדה. מעברו של מאדים לבית הזוגיות שלכם מה:  12.10.23 ועד 24.11.23. עלול להתסיס את האווירה וביחסים בלתי יציבים היבטי מאדים עלולים ליצור משבר ופרידה. אפריל 24 חודש לא מוצלח ביחסים קיימים ובהיכרויות מאכזבות.

 

שוורית מלכת המטבעות

קלף מזל שור בטארות- מלכת המטבעות.

קריירה ועבודה

 

שנה משמעותית צפויה לכם עם התחלות חדשות. עבודה/תפקיד ועשייה. עם זאת , כל  דבר שקורה בחייכם גם הפעם יתרחש לאט ותזדקקו לנשימה עמוקה וסבלנות רבה.

ביום ההולדת, כניסת  השמש למזל שלכם יחד עם נסיגת מרקורי ללא ספק מרמזת על הנטייה לעיסוק בעבודה בשנה זו,  אך גם עם לא מעט שיבושים, דחיות ותקלות המאפיינות את נסיגת מרקורי.  הפיצוי להתפתחות כיוון חדש או מגמות אחרות בעבודה יתפתח בין ה: 24.5 עד סוף יוני 23. כשכוכב צדק למעשה נוכח במזל שור מה:16.5 . רעיונות חדשים מתחילים להתבשל ואתם מתחילים להיפתח לרוח חדשה. גם אם ייקח חודשים לתהליכים להיבנות. יוני מייצר היבטים של שינויים במפגש מרקורי עם אורנוס במזל שור בין ה: 11-1.6.  היבט של מפגש משמעותי , הצעה או הזדמנות חדשה עלולה לצוץ בימים בין ה: 13-8.6 . ושיפור פיננסי עשוי להתפתח ביוני.

עדיין הכל מוקדם,  או כפי שנאמר סנונית אחת לא מבשרת את בוא האביב.

הקיץ לא מקל על חייכם כשונוס[שליטת המזל שלכם] מתחילה נסיגה רשמית ב: 23.7 אך עצירתה מורגשת כבר ב: 18.3. נסיגה שתימשך רשמית עד 4.9.23 [אם לא די בנסיגתה מרקורי גם ייסוג ולא יקל על החיים] אך תשפיע עד השבוע האחרון של ספטמבר.

מעברו של מרקורי לבית העבודה מה: 5.10 עד סוף החודש מחזיר אתכם להתחלות חדשות ומעברו של מאדים לבית השותפויות ב: 12.10 מרמז על רעיונות של שיתופי פעולה או שותפויות פוטנציאליים. יחד עם נובמבר תקופה יצירתית שלכם.  מעברה של ונוס לבית העבודה בנובמבר עוזר לכם לבנות סביבה נעימה ויחסי עבודה טובים.

ינואר- 24 יופיטר[צדק] מתיישר בשור ומסיים את נסיגתו בת ה:4 חודשים-ה . וכבר בפברואר צפויה עליית מדרגה כשארבעת הכוכבים אישיים שמש, מרקורי, ונוס ובמיוחד מעברו של מאדים לבית הקריירה תקופה מוצלחת של שינויים הכרוכים ביוזמות חדשות, התחלת תפקיד/עבודה וכיוונים חדשים \שקורמים עור וגידים עד סוף מרץ 2024 וצדק בהיבטים מטיבים עם תכניות העבודה החדשה בין 21.3 ועד סוף מרץ 24.

באפריל תצטרכו להתגבר על נסיגת מרקורי שתעכב, תקשה,  אך לא תעיב על יום הולדתכם בשנה הבאה לחוות הנאה בעשייה ובהישגים שלכם ובמיוחד על חוויית התייצבות הכלכלית שלכם במפגש צדק, ונוס והשמש עד סוף חודש מאי 24. עשוי להוות תפנית מפתיעה ובלתי שגרתית בחייכם.

 

 


מזל שור- וונוס בשור פוגשת את קבוצת הפאליאדות[צביר כוכבים] בעברית קרויה כימה [מוזכרת במקרא במספר מקומות]. אסטרונומית נקרא:Messier 45 מכיל כ-1000כוכבים לפחות. צביר כוכבים זה ידוע הרבה לפני הספירה והיוונים נתנו שמות לבהירים ביותר בצביר זה: אטלס הטיטאן, פלאיונה הנימפה ושבע בנותיהם, על שם 7 האחיות[מאיה-20 מעלות בשור, אלקטרה-17 מעלות בשור, טאיגטה-19מעלות בשור, אלקאיונה-25 מעלות בשור, קלאינו-16 מעלות בשור, סטרופה-23 מעלות בשור, מרופה-21 מעלות בשור]. אחד המיתוסים אודות הפליאדות הוא הסיפור בעצם, כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס[לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו], זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".על אנשים שנולדו בהשפעתם נאמר שהם נוטים להיות נשיים, לבכות יותר. אנשים שהצד הנשי שלהם בולט הנוסף על תכונות של תלותיות, בכיינות, קנאה ורכושנות. עסוקים במראה החיצוני ונהנתנים יתר על המידה עם תאוות בצע. זהו מיקום שמעורר רגישות יתר ודמעות.

 

 

כסף וכלכלה:

שנת 2024-2023 היא בהחלט שנה המקדמת את מצבכם הכלכלי אולי בחלק השני של השנה בין ינואר למאי 24 הדבר יורגש באופן אפקטיבי. אך כללית כשכוכב צדק מגיע למזל שור

 ב: 16.5.23 למעשה מתחילים תהליכים חדשים כמו החלטות ליצור שינויים או להיפתח  לכיוונים החדשים וההזדמנויות לצמוח בהמשך עשויות לקחת גם מספר חודשים מעברה של ונוס למזל תאומים לבית הכספים באפריל 23 מייצר היבטים טובים של הכנסות. היבטי השמש בבית הכספים ביוני 23 מטיב עם הכנסות אך עדיין לא מדובר בשינוי גדול.

השבוע הראשון של יולי מזמן אופציות לשיפור פיננסי. נסיגת צדק במזל שור עד  ינואר 24 מאפשר לכם להשיל בכיוונים חדשים אך לא מקל על מפנים לפני כן. אך אתם מחוברים כבר לכיוונים החדשים ואורבים לפרוץ ולהתחיל כשיתאפשר.

כבר בין פברואר מרץ 24 אתם נהנים מהתפתחויות בקריירה כשבסוף מרץ יש התכנסות של היבטים טובים בבית הכספים ומאי הוא חודש של התחדשות פיננסית והזדמנויות לעליית מדרגה. סוף מאי צדק עובר לבית הכס]ים כדי לאפשר לכם לשדרג את הפן הפיננסית בין מאי 24 למאי 25.

 

 

שור

קונסטלציית שור כפי שאנשים הקדומים ראו אותה.

 

בריאות:

מזל שור נשלט על ידי כוכב ונוס ושייך ליסוד אדמה ולקבוצה הקבועה. ככזה השפעות הבריאותיות קשורות לשאר חברי הקבוצה הקבועה[מזלות אריה, עקרב ודלי] ילידי הקבוצה הקבועה צמודים להרגלים קבועים ומתקשים לגלות פתיחות לשינויים מכל סוג. הם נוטים לסבול מבעיות באזור הצוואר, בלוטות  שקדים, בלוטת התריס, בלוטת המגן המפרישה הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף, גרון, אוזניים-שמיעה, טורסו-מפרקת, מיתרי קול, לסתות, .יש להם חך מפותח, לשון, חוש טעם עז, רבים מהם מבשלים ואוהבים אוכל טעים ושמן,  כרוניקה של מחלות הקשורות לנטייה לשומנים בדם,לכולסטרול בגלל נטייה לאהבת אוכל שמן רווי ושעמום מפעילות פיזית. הם זקוקים להרבה עניין כדי לנתק את עצמם מאזור הנוחות. בני מזל שור נוטים ליתר חרדות לעיתים החרדות קיצוניות עד כדי נטייה לאו סי די או פולחנים/דת/אמונות תפלות כדי להירגע.

בריאות 2024-2023

מעברו של צדק למזל שור ב: 16.5  מרחיב את האפשרויות וההזדמנויות אך זו פלנטה שמעניקה הרבה פעמים תחושת זחיחות ביטחון עצמי מופרז וגם השמנה, עלייה בכולסטרול ובשומנים בדם. השנה יותר מתמיד תצטרכו להקפיד על משמעת עצמית בכל הנוגע באכילה, מיצים ממותקים ואלכוהול.  קיימת נטייה לכולסטרול גבולי כדאי יהיה להקפיד ולפקח על התזונה שלכם.

נסיגת ונוס שליטת המזל שלכם עלולה להחליש את המערכת החיסונית ועלולה להשפיע על חולשה גדולה יותר. מעברו של מאדים לבית הבריאות כבר בחודש אוגוסט יתבע מכם מאמצים פיזיים גדולים מהרגיל ומעבר מרקורי לבית הבריאות באוקטובר 23 מחדד רגישויות פיזיות במיוחד בין ה: 24-18.10.23. יכול להצביע על הצטברות של עייפות. נובמבר  2023 מצבכם משתפר ואתם מתחזקים.

שנת 24 מתחילה באופן מאוזן ואתם מחוזקים . אפריל נסיגת מרקורי בבית ה: 12 שלכם מחליש מעייף אך כבר מאמצע מאי 24 אתם במיטבכם.

 

 

 שונות: 

מצפה לכם שנה דחוסה אינטנסיבית ורבת אירועים. כל דבר לתחושתכם ירגיש לכם גדול מהרגיל.

 עם כניסת צדק למזל שור ב: 16.5 עד 26.5.24 כל אירוע תרגישו אותו לטוב ולרע דרמטי יותר מהרגיל.

נסיגת ונוס [שליטת המזל שלכם] בקיץ מייצרת דרמות במשפחה אולי מישהו מבני המשפחה יהיה במשבר ותצטרכו להתגייס לעזור או להיות שם במיוחד בחודשים  בין יולי לספטמבר, אך כבר מחודש מאי  עם מעברו של מאדים לבית המשפחה/בית תרגישו עלייה בתובענות כלפיכם,  אם מדובר במחשבות על מעבר בית/שיפוץ או בעיה של אחד מבני המשפחה,  מצב שעלול להימשך און אנד אוף עד תחילת אוקטובר 23.

תקופה נעימה בזוגיות ובחיים האישיים סביב נובמבר-דצמבר אולי תיסעו יחד ותרבו לעסוק בילדים ועתידם.

בין ינואר למרץ 24 תהיו עסוקים בנושא העבודה והקריירה ותתקשו למצוא זמן פנוי מעבר.  מפגש צדק עם אורנוס במזל שור בחודש אפריל,  מרמז על אירועים יוצאי דופן בחייכם למרבית ילדי מזל שור. הזדמנויות המתקשרות לעבודה ולקריירה. סכום כסף מפתיע שיגיע  לידיכם ויעזור לכם ליצור הזדמנויות חדשות בעבודה. אולי הצעת עבודה שלא ציפיתם לה.

 

 

 

נסיגות מרקורי הצפויות השנה: מרקורי מסמל את שליט בית הכספים שלכם, מספר על תקופה תקועה יותר, עיכובים, תקלות בנושאים הכספיים.

 

מרקורי בנסיגה במזל  שור      מה:  21.4.2023    עד 15.5.2023

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 23.8.2023      עד  15.9.2023 

2024

מרקורי בנסיגה במזל גדי       מה: 13.12.20    עד ה: 2.1.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024     עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה    מה: 16.3.2025    עד: 7.4.2025 

ונוס בנסיגה:

ונוס בנסיגה במזל אריה         מה: 23.7.2023         עד ה: 4.9.2023 

 

אופק שור- פודקסט מעל שעה עם מגוון ניתוחי מפות של בני מזל שור ידועים. 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                     

10.4.2023