מזל שור והורוסקופ  לשנת 2022-2021

 

ילידי ה-21.5-20.4
מזל: אדמה
בית:2- ה"אני העושה"- החומר והחושים.

פלנטה: וונוס
קבוצה: קבועה- fix

3 תתי קבוצות.

הקבוצה הראשונה:
ילידי ה-30.4-21.4

נשלטים ע"י וונוס . נוטים להיות עיקשים, חזקים, יציבים, מופנמים. השפעת כוכב וונוס עליהם חזקה במיוחד ולכן האסתטיקה חשובה להם, החל מהמראה שלהם וכלה במשיכה לאנשים יפים ולסביבה מרשימה ונעימה. כריזמטיים, נעימי שיחה ואהובים על הסביבה. בעלי כישורים אומנותיים רבים, וניתן למצוא ביניהם רבים בעלי שמיעה מוזיקלית אבסולוטית, יכולת לשיר ולנגן. רגישים ופגיעים אך מסתירים את כאבם ורגשותיהם, נוטים להתגונן ולאמץ עמדת כוח. מחוברים לתשוקותיהם, מיניים וחושניים, וזקוקים למגע בקשריהם עם הסביבה. הם אוהבי נוחות, והצד החומרי עלול להדאיגם אם אין "מספיק". נוטים לדאגה יתרה ובעיקר טרם עת.
פסיכולוגית: חרדתיים ולעיתים נוטים להיות כפייתיים למרות שהם עלולים להיתקע בגלל נטייה כפייתית הם מעדיפים לעיתים להתחפר מלעבור שינויים גדולים. הם מסוגלים לתהליך שינוי רק כשהם חווים "מצור נפשי" וחווית חוסר אונים ולעיתים אף "יעדיפו לשקוע בדיכאון" ולהיות פסימיים מלהיות אקטיבים ולהתחרט על מעשיהם. הם נוטים לחוות תחושת "החמצה" גם אם תחושה זו יציר דמיונם, אולי כי קשה להם להתמודד עם שינויים ולהשלים עם התנהלותם האיטית. הם חושניים וקמעיים ומחוברים למוח הלימבי במיוחד בולט הצורך בחוויות בסיסיות דרך החושים. נהנתניים והחלק האוראלי מפותח במיוחד. הם טוטאליים במושגי החיים ובתפיסת המציאות ולכן גם מצבים רגשיים יתבטאו בקיצוניות גבוהה יחסית. לעיתים זה "או הכל או כלום".
מראה חיצוני:לא גבוהים במיוחד. בעלי מראה סימטרי ומוצק, חזקים פיזית, ורבים מהם בעלי כושר ספורטיבי. מבט עיניים ישיר ובוחן, הם נאים ונוטים לחייך ולהקסים את סביבתם בקלות.
בריאות: רגישות בצוואר, עורף, בלוטות ושקדים, בלוטת התריס ולסתות.
ידועים בעולם: דיוק אלינגטון, ברברה סטרייסנד,רוברט סמית', זובין מהטה, יהודי מנוחין, אלה פיצג'ראלד, איגי פופ, רוי אורביסון, קלי קלרקסון, ג'ק ניקולסון, אל פאצ'ינו, ג'רי סיינפלד, דניאל דיי לואיס, מייקל מור,מישל פייפר, אומה תורמן, קירסטן דאנסט, רנה זלווגר, אנדי מקדואל, פנלופה קרוז,ג'סיקה אלבה,  שירלי מקליין. ולדימיר נאבוקוב, ויליאם שקספיר, ולאדימיר איליץ לנין, ג'יי לנו, ז'אן פול גוטייה, סאדם חוסיין.
ידועים בארץ:  אמיר פיי גוטמן, מיקה קרני, ניר צוק, אבי נימני, מיכל זוארץ, מיקיאג'י, בועז מעודה, ענת שבו.

הקבוצה השניה:
ילידי ה-10.5-1.5

קבוצה זו מושפעת מעבר לוונוס גם מהשפעתו האינטלקטואלית של מרקורי, ילידיה מאופקים, ומצויים בשליטה גדולה על הרגשות – קודם חושבים ומתכננים, ורק לאחר מכן מתבטאים. כישוריהם החברתיים טובים, הם מתקשרים בקלות ומבטאים את יכולותיהם ומחשבותיהם בדרכים רבות – ניחנו ביכולת ביטוי גבוהה בכתב, חוש לעיצוב ויכולות הקשורות לאומנות. הם מה שמוגדר "מרגישים מהראש", ורגישים למה שהסביבה חושבת עליהם. יכולתם להפעיל טקטיקות ואסטרטגיות טובה, כושר הארגון והצד הפיננסי מתוכננים ומחושבים. בעלי יכולת להמציא את עצמם מחדש ולמצוא את העיתוי הנכון, וסבלניים. לכן, רבים מהם מטפלים או בעלי כישורי ריפוי ונטייה לרפואה.
פסיכולוגית:נוטים להיות ביקורתיים מעבר לרגיל ומתקשים להתרצות בקלות. דרישותיהם מעצמם ומהסביבה גבוהות מהרגיל וקשה למצוא מישהו "מושלם" מספיק לעניות דעתם. כשהם מתעייפים מהמסע "לחיפוש השלמות" הם נוטים לשקוע בסוג של דכדוך ולעיתים אף דיכאון. הם בעיקר רואים את הפן הבעייתי והפגום ולכן נהנים פחות מהתמונה השלמה. הם נוטים לנתח יתר על המידה את האחרים או פועלים באופן כפייתי להשיג שלמות מהאחרים, או תוצאות מושלמות לכאורה,  גם במחיר העלול להסתכם ב"שפיכת התינוק עם המים". הם נוירוטים וחסרי שקט יחסית לשור הטיפוסי. מלאי תזזית ולא מרפים לרגע. ייתכן שיסבלו מחוסר שינה או משינה בלתי מספקת בגין שינה בלתי רגועה.
מראה חיצוני:נוטים להיות רזים ובעלי גפיים מאורכות. ארשת פנים מהורהרת וחסרי שקט בידיים ובגפיים בכלל.
בריאות: תופעות של מתחים רבים[תופעות פסיכוסומטיות], מערכת עצבים רגישה יותר, רגישות  בקיבה עם נטייה לחומציות גבוהה.
ידועים בעולם: בונו, צ'ייקובסקי, אביב גפן, ג'יימס בראון, בילי ג'ואל, אנריקה איגלסיאס, ג'ורג' קלוני, קנדיס ברגן, גלנדה ג'קסון, אודרי הפבורן, טוני בלייר,זיגמונד פרויד,  קרל מרקס, בנג'מין ספוק, רודולף ואלנטינו, הארי טרומן. חוסני מובארק, דיויד באקהם, אלברט פיני, דיויד קרייג,אווה פרון,יוהאן ברהאמס, דונובן, פרד אסטר, מקס שטיינר.
ידועים בארץ: מירי מסיקה, דליה שימקו, מאור כהן, אדם, שחר פאר
דנה עדיני, אייל בוחבוט, יוסי בניון, נמרוד רשף.טלי אורן, אורנה דץ.

הקבוצה השלישית:
ילידי ה-21.5-11.5

מושפעים מצירוף וונוס ו- שבתאי, המעניק להם בדרך כלל בגרות נפשית, צורך בנטילת אחריות ויכולת לקחת על עצמם נושאים כבדים ולטפל בהם ביעילות מירבית. השפעתו של שבתאי מאיטה את חייהם בדרך כלל, וחייהם הרגשיים עלולים לא פעם להיות מאכזבים או לא מספקים. נוטים להשתמש בהומור ציני ושחור כדי להסתיר או להפיג את העצב. עליהם לשמור על בריאותם ביתר שאת, להקפיד על אורח חיים בריא ולא להיתפס לחולשתם העיקרית – גרגרנות ונטייה למזון שמן ומתוק.
פסיכולוגית: הם נוטים לפסימיות יתר ולעיתים עד כדי דיכדוך ומטה. הם נוטים לסבול מדאגות הבאות מחרדה מוגזמת מפני הבאות. ולא פעם הם יעדיפו להסתגר ולברור את חבריהם בזהירות ובמינון מוגבל. בדרך כלל חשדנים ונוטים להרחיק אנשים המתקרבים אליהם יתר על המידה. רגישים לאחרים ונוטים להיעלב ולהיפגע מביקורת. הם נוטים ליציבות ובדרך כלל בונים את בטחונם העצמי לאט ובהדרגה וזקוקים לעכל כל שינוי זמן רב יחסית. נמנעים משינויים דרסטיים ומעדיפים שהם יהיו שקולים כנגד הצד החומרי והפרקטי. הם מתפקדים פיזית בכל המצבים אך בתקופות של דכדוך הם נוטים להיות שקטים ומרוחקים. הם נאמנים לדרכם ונוטים להיות אנשים פרטיים במיוחד המעדיפים לחיות חיים סולידיים ושקטים.
מראה חיצוני: בעלי ארשת בוגרת ורצינית. קמטי דאגה בזויות הפה ובמצח. הם נוטים להסתיר את הרצינות בקסם רב.
בריאות:תיתכן נטיה לדיכאון אך גם היפוכונדריה וחרדות בריאותיות לא מעטות. רגישות בברכיים ובמערכת השלד. בעיית דלדול סידן או איבודו. גב רגיש ולעיתים עם כאבים.
ידועים בעולם:סטיבי וונדר, ברט בכארך, בובי דארין, שר, דיויד ביירן, ליבראצ'ה, קתרין הפבורן, הארווי קייטל, ג'ורג' לוקאס, דניס הופר, דברה וינגר, קייט בלאנשט, נטליה אוריירו, אמיליו אסטבז, סלוואדור דאלי, מרתה גראהם, האפיפיור ג'ון פול השני, אונורה דה בלזאק, דנטה, אייטולה חומייני, דניס רודמן.ג'נט ג'קסון, טורי ספלינג, פירס ברוסנאן, סופיה קופולה, ג'ורדן נייט.גבריאל בטלר, לטיסיה קסטה.פלורנס נייטינגל, סטפן בולדווין, סלבדור דאלי, נטשה ריצ'ארדסון, אריק בורדון.
ידועים בארץ: משה דיין, שירי מימון, יואב קוטנר.שירי מימון, שרון גניש, אפרת רייטן, רגב הוד, יהל שרמן, שרון אלימלך.

קונסטלציית מזל שור בשמים.

הורוסקופ מזל שור לשנת 2022-2021   

  כללית:

השמש עוברת בחצות 20.4.2021 למזל שור ולמעשה הם מתחילים לחגוג את יום הולדתם ואתם מתחדשים אנרגטית, מרקורי מגיע גם למזל שור ומבשר מגמות מחשבות ועבודה חדשה ברקע. ונוס כבר בשור[מה: 14.4]  מתקרבת בצעדי ענק לכוכב אורנוס,  צמידות העלולה להשפיע על פרידות ביחסים בלתי יציבים ולפנויים הזדמנויות להיכרויות מפתיעות. עד סוף אפריל הכוכבים האישיים[שמש מרקורי ונוס] מסמלים שינויים ורוח אחרת לא הכל קל ונעים אבל השינויים באווירת אורנוס בולטים. שבתאי בבית הקריירה מסמל עד ה: 26.4 צורך בפשרות בתקופה הקרובה בכל הנוגע למטרות בעבודה. צדק בבית הקריירה מסמל הקלה כלכלית שצפויה בחודש מאי. חודש שתרגישו חזרה לאנרגיות ולעשייה שלכם. שיפור כלכלי צפוי כבר עד אמצע מאי מלווה בהרגשה חיובית. מאבק שבאי בבית הקריירה עם אורנוס בשור יימשך עד ינואר 2022 זו התקופה שתעברו תהליך של התמודדות בקריירה עם החלטות אנה פניכם מועדות. יולי תקופה עם קשיים בבית אולי עם בן משפחה שמרגיש לא טוב במיוחד עד ה: 10.7.2021. ובוודאי עד 6.8.2021. לעומת זאת חדש אוגוסט מוצלח מבחינת הישגים במחצית השנייה  של חודש אוגוסט. שבתאי בבית  מתיישר מנסיגתו באמצע חודש אוקטובר 2021 בבית הקריירה שלכם ואתם חוזרים לבנות מחדש תהליכים שנעצרו או עוכבו עד תקופה זו. מאדים בבית העבודה ואתם מייצרם שינויים שמגיעים לשיאים בסוף אוקטובר 2021. נובמבר דצמבר בעלי הישגים גבוהים בתחום הפיננסי והאישי. מעברו של מאדים בבית הזוגיות נובמבר דצמבר 2021 ישפיע על שינויים ואינטנסיביות בזוגיות. נסיגת ונוס כוכבכם האישי מה: 19.12 עד ה:30.1.2022 בבית המתקשר בנושאים משפטיים, עיסוקים הקשורים עם חו"ל ישפיעו על הבחירות שלכם. כוכב אורנוס הפלנטה מחוללת השינויים/טלטלות והפתעות שוהה במזל שור והיא משפיע על בני המזל וילידי 7.5 עד ה:14.5 יחוו את השפעתו על השמש החל מפרידות מאנשים קרובים, מעבר למקום אחר, עזיבת עבודה, כמיהה לחופש והשתחררות מכל מה שמעיק וכובל. בשנת 2022 אורנוס ישפיע על ילידי ה: 21.5-14.5כוכב שבתאי ימשיך לשהות עד 2023 בבית הקריירה שלכם וייעצב את המגמות החדשות שהתחלתם או עברתם עד אז. אלה השנים עם הבנייה היותר משמעותית ביותר בקריירה שלכם. כוכב צדק השנה בבית הקריירה שלכם ומזמן עבורכם חיבורים ורעיונות חדשים בעשייה שלכם. בינואר 2022 צדק עובר למזל דגים ויטיב עם הפן החברתי והפופולריות שלכם תנסוק בכל מה שאתם עוסקים.

 

Hans_Zatzka_ZAH022- xונוס וקופידון

ונוס וקופידון-  – 1945-1859 Hans Zatzka

Austria, Academic Classicism

Alcyone

הפאליאדות בקונסטלציית מזל שור.

לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה. בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אלקיאונה (Alkyone) [הייתה אמו של הירייאוס (Hyrieus) מזרעו של פוסידון.- אלקיאונה הכוכב החשוב בקבוצת הפליאדות. הפְּלֵיאָדוֹת –  במיתולוגיה היוונית היו שבע נימפות בפמלייתה של ארטמיס, בנות הטיטאן אטלס ונימפת הים פלאיונה שנולדו בהר קילנה (Cyllene) שבארקדיה. הן אחיותיהן של קליפסו, היאס, ההיאדות וההספרידות. הפליאדות היו בנות לוויתה של ארטמיס, ויחד עם שבע ההיאדות נקראו בשם "אטלנטידות", "דודונידות" או "ניסיאדות", אומנותיו של בקכוס התינוק. לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה.בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".  

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אהבה ומערכות יחסים:

אהבה ומערכות יחסים:

 

אורנוס במסעו במזל שור מתעתד לשהות ולהשפיע עד מרץ 2026 ישפיע לטוב ולרע על בני המזל. פנויים ייהנו מהיכרויות והזדמנויות לקרבה ביחסים בימים בין ה: 2.5-28.4.2021, ימים הממסדים קשרים או מקדמים יחסים צפויים בין ה: בין ה: 8-5.5. ימים מוצלחים להיכרויות משמעותיות צפויים בין ה: 13.5-8.5.21 , מעברו של צדק למזל דגים לבית החברתי ב: 13.5 מטיב עם אופציות להיכרויות וחיזורים במיוחד  עבור ילידי הימים הראשונים של מזל שור. קשרים צומחים בהפתעה בימים בין ה: 15.6-11.6.21, נעברה של ונוס לבית האהבות שלכם ב: 22.7 יטיב עם הזדמנויות להיכרויות עד ה: 13.8.2021. מעברו של מאדים לבית האהבות יעצים דייטים חיזורים וקרבה ביחסים במיוחד בין ה: 22.8-14.8.2021. ימים מוצלחים להרחבת המשפחה, צפויים בין ה: 10-6.9.21.  מעברה של ונוס לבית הזוגיות ב: 10.9.21 יטיב עם יצירת קרבה ואינטימיות גדולה ביחסים. ימים מוצלחים לדייטים והתקרבות ביחסים צפויים בין ה: 31-27.9.21. ובין ה: 5.10-1.10.21. ימים מוצלחים להיכרויות מרגשות צפויים בין ה: 1.2.2022 ועד 8.2.2022. אך גם התאהבות ביחסים קיימים מה: 19.2.2022 ועד 3.3.2022. מעברם של ונוס מרס 2022 באפריל  לבית  החברתי יטיב היכרויות ופופולריות חברתית. תקופה של נינוחות חברתית וזוגית.  

תקופות של משברים:

החודש באפריל 2021 במפגש של אורנוס עם כוכב ונוס עלול לטלטל מערכות יחסים שאינן יציבות. כנ"ל גם הימים בין ה: 25-23.4 מייצרים אכזבות ביחסים. מדברים ביחסים משפחתיים ואף עזיבה פוטנציאלית עלולה להתפתח בין 27.6-11.7.21, מעברו של מאדים לבית הזוגיות ב: 1.11.2021 עלול להשפיע על התרחקות מתח ואף פרידה במערכות יחסים בלתי יציבות עד ה: 6.12.21. . נסיגת ונוס משמעותית לבני מזל שור כמזל שמושפע מכוכב ונוס ישירות. הנסיגה מתחילה במזל גדי ועלול להשפיע על נושא היחסים שלכם במיוחד לאלה מכם שיהיו עסוקים בנושא משפטי העלול להשליך על היחסים כשהנסיגה מתחילה ב: 19.12.21 ותימשך עד ה: 29.1.2022. כדי לרענן את זיכרונכם הרי שבפעם האחרונה שהפלנטה ונוס נסוגה במזל גדי והשפיע עליכם באופן דומה היה בין 21.12-2013 ועד

 

שוורית מלכת המטבעות

קלף מזל שור בטארות- מלכת המטבעות.

קריירה ועבודה:

שנת 2022-2021 מסמלת עבור מרבית השוורים הזדמנויות לשינויים בקריירה. כוכב שבתאי וצדק שוהים יחד עד דצמבר 2021 בבית הקריירה שלכם ובהשפעת היבט מרובע [עד מרץ 2022]  עם כוכב אורנוס מסמל  את הצורך לעבור שינוי להשתנות ולהתאים את עצמכם להווה חדש ולמצוא את עצמכם מתחברים לנושאים חדשים. מעברם החודש,  של מרקורי והשמש ב: 20.4 למזל שור ומפגשם עם אורנוס עד סוף החודש מסמל את המפנה שיעברו בתקופה זו בעבודה ובעשייה. מעברו של מאדים לבית התקשורת מניב הזדמנויות חדשות בעבודה באמצע חודש מאי ומעברם של מרקורי ונוס לבית הכספים בין ה: 5.5 ועד ה: 20.5 מטיב עם שיפור פיננסי והזדמנויות להרחיב את העיסוקים. הצלחות צפויות בין ה: 18-14.5.21. מעברו של צדק לבית החברתית ב: 15.5 יטיב עם נושא התדמית ואולי גם הצורך שלכם להבליט הזדמנויות חדשות כשיהיה דגש בעבודה תקשורתית ציבורית. נסיגת מרקורי ביוני 2021 בבית הכספים עלולה לייצר עיכובים בקבלת כספים אך גם היזהרו מניסיונות לעקוץ או לפתות אתכם להיכנס למיזם בעל אופי שקרי.  כבר בשבוע האחרון של יוני החזרי כספים יגיעו ואתם בסימן עליה והצלחות ביולי בין 15-11.7.21. מעברה של ונוס לבית העבודה שלכם ב: 16.8 מעניק הזדמנויות עבודה חדשות, מיזמים ואופציה לבסס את עצמכם. בין ה: 21.8.21 ואילך. מעברו של מרקורי לבית העבודה שלכם ב: 30.8.21 מסמל התחלות חדשות של מיזם/עבודה/תפקיד עם הצלחה פיננסית עד ה:6.9.21. מעברו של מאדים ב: 15.9 לבית העבודה מסמל לראשונה את הנטייה לערוך שינויים בכיווני העבודה או במיקום. ימים מוצלחים בין ה: 25-21.9.2021. מעברם של השמש, מרקורי ומאדים לבית השותפויות שלכם  בחודש נובמבר מבטיח שיתופי פעולה הצעות לשותפות והתחלת יישום של נושאים חדשים שאתם מגלים. יופיטר בבית הקריירה בדצמבר מייצר הזדמנויות של צמיחה כלכלית והצעות חדשות . ינואר 2022 עלול להיות תקוע החל מנסיגת ונוס ודרך מנסיגת מרקורי בבית הקריירה. אך כבר מאמצע פברואר 2022 ומעבר מאדים לבית הקריירה במרץ 2022 ונוכחותו שם עד אמצע אפריל 2022 מסמלים את השינויים הסופיים שאתם מעצבים בעבודתכם בשנת 2022.

 

 


מזל שור- וונוס בשור פוגשת את קבוצת הפאליאדות[צביר כוכבים] בעברית קרויה כימה [מוזכרת במקרא במספר מקומות]. אסטרונומית נקרא:Messier 45 מכיל כ-1000כוכבים לפחות. צביר כוכבים זה ידוע הרבה לפני הספירה והיוונים נתנו שמות לבהירים ביותר בצביר זה: אטלס הטיטאן, פלאיונה הנימפה ושבע בנותיהם, על שם 7 האחיות[מאיה-20 מעלות בשור, אלקטרה-17 מעלות בשור, טאיגטה-19מעלות בשור, אלקאיונה-25 מעלות בשור, קלאינו-16 מעלות בשור, סטרופה-23 מעלות בשור, מרופה-21 מעלות בשור]. אחד המיתוסים אודות הפליאדות הוא הסיפור בעצם, כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס[לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו], זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".על אנשים שנולדו בהשפעתם נאמר שהם נוטים להיות נשיים, לבכות יותר. אנשים שהצד הנשי שלהם בולט הנוסף על תכונות של תלותיות, בכיינות, קנאה ורכושנות. עסוקים במראה החיצוני ונהנתנים יתר על המידה עם תאוות בצע. זהו מיקום שמעורר רגישות יתר ודמעות.

 

 

כסף וכלכלה:

שנת 2021 מתחילה עבורכם בתקופת יום ההולדת בין סוף אפריל ובאמצע מאי 2021 כשתתחילו לחוות שיפור הדרגתי במצבכם הפיננסי שילך ויצמח מה:9 במאי יוני ושיפור ניכר עד 8 ביולי 2021. עם זאת כניסת מאדים ב: 23.4.21 לבית התקשורתי יטיבו עם הזדמנויות פיננסיות,  חודשים יולי וחלק מאוגוסט קשורים בנושא מכירת נכס שיפוץ אולי רכישה. תקופה של מאמצים גדולים לשפר את מצבכם. מעברה של ונוס שליטת המזל שלכם לבית העבודה ב: 16.8 תטיב עם הזדמנויות לצמוח פיננסית במיוחד בין ה: 25-20.8.21. גם מעברו של מרקורי לבית העבודה ישפר את האופציות הכספיות שלכם בשבוע הראשון של ספטמבר 2021.ף שיפור נוסף צפוי מאמצע חודש אוקטובר במיוחד אם אתם עוסקים במכירות ובמוניטין המתקשר בעשייה שלכם. סוף אוקטובר ותחילת נובמבר מוצלחים במיוחד. התיישרות צדק בבית הקריירה מניבה בסוף נובמבר ועד אמצע דצמבר 2021 הצעות מוצלחות פיננסיות . תצטרכו להפגין זהירות בנושא דוחות כספיים בינואר 2022. אך כבר מתחיל בפברואר 2022 אתם מתבשרים על קידום פיננסי או הזדמנויות להתרחב אם אתם עצמאים.

 

נסיגות מרקורי הצפויות השנה: מרקורי מסמל את שליט בית הכספים שלכם, מספר על תקופה תקועה יותר, עיכובים, תקלות בנושאים הכספיים.

מרקורי בנסיגה במזל תאומים     מה: 29.5.2021       עד  22.6.2021

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים     מה:27.9.2021        עד 18.10.2021

מרקורי בנסיגה במזל דלי           מה: 14.1.2022        עד 4.2.2022

מרקורי בנסיגה במזל תאומים     מה: 10.5.2022         עד 3.6.2022

 

שור

קונסטלציית שור כפי שאנשים הקדומים ראו אותה.

 

בריאות:

מזל שור נשלט על ידי כוכב ונוס ושייך ליסוד אדמה ולקבוצה הקבועה. ככזה השפעות הבריאותיות קשורות לשאר חברי הקבוצה הקבועה[מזלות אריה, עקרב ודלי] ילידי הקבוצה הקבועה צמודים להרגלים קבועים ומתקשים לגלות פתיחות לשינויים מכל סוג. הם נוטים לסבול מבעיות באזור הצוואר, בלוטות  שקדים, בלוטת התריס, בלוטת המגן המפרישה הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף, גרון, אוזניים-שמיעה, טורסו-מפרקת, מיתרי קול,לסתות, .יש להם חך מפותח, לשון, חוש טעם עז, רבים מהם מבשלים ואוהבים אוכל טעים ושמן,  כרוניקה של מחלות הקשורות לנטייה לשומנים בדם,לכולסטרול בגלל נטייה לאהבת אוכל שמן רווי ושעמום מפעילות פיזית. הם זקוקים להרבה עניין כדי לנתק את עצמם מאזור הנוחות. בני מזל שור נוטים ליתר חרדות לעיתים החרדות קיצוניות עד כדי נטייה לאו סי די או פולחנים/דת/אמונות תפלות כדי להירגע.

בריאות 2022-2021

שהותו של אורנוס בשור עלול להגביר את הנטייה לחוסר יציבות לאלה מכם הסובלים מבעיות בכלי דם כמו לחץ דם וכולסטרול. קשה לכם אולי לעשות דיאטה בגלל החך המפותח ואהבת האוכל השמן והמתוק,  אך השפעת דיאטה ואיזון בין פעילות והורדת מזון עתיר פחמימות עשויה להיות גורלית במראה שלכם ובהרגשה. לאלה שמצויים בגיל המעבר,  אורנוס נוטה ליצור שינויים הורמונליים פחות יציבים וכדאי להיבדק ולא לצרוך הורמונים. צפויה רגישות בברכיים במיוחד אצל ילידי 8-1.5. תיהנו מחיוניות רבה באוגוסט ספטמבר 2021, וחולשה התקררויות באוקטובר 21. לחצים נפשיים בנובמבר 21. ורגישות עם נטייה לפסימיות בינואר 2022. פברואר ובסוף מרץ 2022 אתם מתמלאים אנרגיות מחודשות . סך הכל אם תחיו בקפידה בנושא תזונה מנוחה ופעילות תצליחו לשמור על יציבות כללית.

ספירה.

 שונות: 

שנת 2022-2021 צפויה להיות שנה עם שינויים בחייכם. כל שינוי יהיה מלווה במאבק כדי להגיע לתוצאות. עניין העבודה המיקום וההתפתחות צפויים לעבור תהליך של שינוי שיושלם עד יום הולדתכם הבא בשנת 2022. פן העבודה יהיה מספק תוך שנה מהיום כך גם שיפור כלכלי שמעסיק אתכם בימים אלה. אך תהיו מלאי מחויבויות השנה גם כי אתם צריכים לדאוג יותר מהרגיל לאנשים נוספים. מעבר צדק בסוף דצמבר 21 ותחילת ינואר 2022 למזל דגים לבית החברתי שלכם יחמיא לכם מבחינה חברתית ושיפור הסטטוס שלכם. אלה מכם העובדים עם ציבור או מתנדבים בפעילויות ציבוריות ייהנו מפרגון רב והצלחה מרשימה. אורנוס במזל שור והוא בהחלט  מעלה את רף הלחצים בגלל הדינמיקה המטלטלת שלו מעורר אירועים פתאומיים והחרדות שהן מנת חלקיכם באופן טבעי מתעצמות יותר מהרגיל ואתם נוטים להיות מתוחים. גם השנה תהיה מתוחה ואולי תצטרכו לדאוג יותר מהרגיל באוגוסט ספטמבר בבני משפחה. נובמבר 21 וסוף ינואר תחילת פברואר 2022 יתאים ללימודים קורסים ונסיעות לחו"ל. תקופה חגיגית עם אירועים משמחים צפויים לכם באפריל 2022.

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                     

14.4.2021