מזל דלי והורוסקופ לשנת 2017-2016

מזל דלי והורוסקופ לשנת 2017-2016

יסוד: אוויר
קבוצה: קבועה[fix]
בית: 11[ חברה, תדמית, אנושות]
פלנטה: אורנוס

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

בין ה- 30.1-21.1

דליים טיפוסיים, מושפעים מאורנוס. הם בלתי צפויים, וחייהם עתירי נקודות מפנה, משברים לא מעטים בחייהם האישיים, פרידות ושינויים מפתיעים בעיסוקיהם. הם פופלריים, חברותיים, נוטים לעבוד עבור אחרים ולהעניק את מה שיש להם לאחר, רגישים וגחמניים. חומלים על החלשים ורחמנים גם כלפי בעלי חיים. מוכשרים אמנותית ומוזיקלית,אסתטיים, בעלי כושר תכנון, דייקנים ופרפקציוניסטיים.
פסיכולוגית: הם מתקשים ללכת בתלם ולהיות חלק מהקונבנציה. נוטים להרגיש שונים ובלתי שייכים. קשריהם האינטימיים לא פשוטים. קשה להם להיות בזוגיות רגשית מחייבת היות והם לא בנויים לשגרה ולעיתים זקוקים למרחק מבני הזוג כדי לחוות חסר או געגוע. רגש החמלה מפותח על חשבון שאר הרגשות. הם נוטים להרגיש ארעיות בחייהם בגלל טלטלות רבות שהם חווים. לעיתים הם מבודדים ומתקשים להאמין בזולת וחווים סקפטיות לגבי האדם.
הם עצמאיים ולא מסוגלים להיות תלויים בדבר ובאדם אחר. הם דרמטיים ומסוגלים לחולל מפנים קיצוניים מנטאלית, רגשית, לעיתים מבלי להכין את סביבתם. נוטים להשתמש בחן ובקסם שניחנו.מתקשים בעיקר להתמודד עם בירוקרטיה וסמכויות.
מראה חיצוני:  נאים, בדרך כלל תמירים ומקסימים את סביבתם בסקסאפיל, בהירים ובעלי עיניים יפות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בברכיים ובקרסוליים, מבעיות בכלי הדם, כמו נטייה ליתר לחץ דם, וממחלות נוירולוגיות הנובעות ממערכת העצבים המרכזית.
ידועים בעולם: וולפגאנג אמדאוס מוצרט, פיל קולינס, ארתור רובינשטיין, ניל דיימונד, אדוארד מונה, בוריס ספסקי, דיק צ'ייני, אפרה וינפרי, לואיס קרול, מישה ברטון, פול ניומן, ג'ון בלושי, נסטסיה קינסקי, אלן אלדה, טום סאלק, ג'ין הקמן.
ידועים בארץ: יעל בר זוהר, אוולין הגואל, יובל כספין, עידו תדמור, אורלי באומן, מורן אייזנשטיין,נתי קלוגר, אנה ארונוב.

קבוצה שניה
ילידי ה- 9.2-31.1
מושפעים מאורנוס ומרקורי, אינטלקטואלים, תקשורתיים, אנליטיים,בעלי רגישות חברתית רבה, ביקורתיים וקפדניים, ובעלי כישרון כתיבה ויכולת ביטוי גבוהה. דעתנים ועיקשים, זקוקים לעניין ופוחדים משיעמום.בעלי תפיסה מהירה ויכולת חשיבה מעל לממוצע.
פסיכולוגית: ראציונאליים וחוויותיהם "עוברות" דרך הראש. לעיתים מנותקים מרגשות ופועלים על פי הראציו בלבד. בסביבתם עלולים להתלונן על חוסר רומנטיקה או קרירות. לעיתים העיסוק בעצמם תופס את מרכז תשומת ליבם והם לעיתים מתקשים לראות את צורכי הסביבה. הביקורתיות עלולה להיות פוגענית למרות חוסר כוונתם לפגוע, אלא לתקן את הסביבה או את העולם. בעלי אוריינטציה פילוסופית -רוחנית ותפיסת עולם פרפקציוניסטית לעיתים אף אינה מציאותית. נוטים להאמין מדי במילה ובערכה. סובלים נפשית מביקורתיות רבה כלפיהם.
מראה חיצוני: צעירים נצחיים, חייכנים. מראה נאה ושובה לב. נעימי הליכות. מקרינים חברותיות.
בריאות: נוטים לרגישות בדרכי הנשימה ומערכת העצבים, לבעיות פסיכוסומטיות, ואלרגיות. מומלץ להם להירגע בעזרת מדיטציות וטכניקות נשימה שישפרו את בריאותם באופן בולט.
ידועים בעולם: בוריס ילצין, צ'ארלס לינדברג, דן קוויל, רונלד רייגן, צ'ארלס דיקנס, טד קופל, ז'ול ורן, מיה פארו, ניק נולטה, אשטון קוצ'ר, ג'ק למון, ג'ו פשי, ג'יימס דין, ג'סטין טימברלייק, אליס קופר, אקסל רוז, בוב מארלי, שאקירה.
ידועים בארץ: אביתר בנאי, אגם רודברג, אביעד קיסוס, שרונה פיק, אנחל בונני, יחזקאל לזרוב.

קבוצה שלישית
ילידי 19.2-10.2
מושפעים מאורנוס וונוס, בעלי כישרון וקסם רב. ניחנו ביכולת ליצור תדמית ציבורית חיובית ולזכות בפופולאריות. הפן האסתטי-אמנותי מגוון ומפתיע. נוטים להיות מבריקים ומגוונים, בעלי כישורים חברתיים מובהקים, חברים טובים ונאמנים, בעלי הבנה ורגישות לחברה. ניחנו ביכולות מיסטיות ואינטואיציות גבוהות, אך לעיתים סובלים מעודף ביטחון עצמי וקושי להסתיר את שביעות רצונם מעצמם.
פסיכולוגית:  נטייה לנרקיסיסטיות, צורך לעמוד במרכז העניינים ולהיות מדושנים יתר. אגוצנטריות ועיסוק רב מדי במראה או בפאסדה. נוטים לדרמטיות ולתגובות מעוררות תשומת לב. זקוקים לפידבק ולתשומת לב באופן קבוע. רגישים לביקורת באופן מופרז ועלולים להגיב בגחמתיות ובניתוק קשר בלי שום הכנה או אזהרה.
חייהם הרגשיים מלאי תהפוכות למרות צורכיהם ביחסים קבועים.
מראה חיצוני:   גם אם הם לא גבוהים הם נוטים לבלוט במראה חיצוני יחודי, מצודדים נעימי מראה ובדרך כלל בעלי פנים יפות.
בריאות: חובבי אוכל עתיר שומנים, דבר העלול לגרור בעיות בכלי הדם והלב. בעיות ורגישות הורמונאלית.
ידועים בעולם: צ'ארלס דרוין, אברהם לינקולן, גליליאו גליליי, ניקולאוס קופרניקוס, בוריס פסטרנק, יוקו אונו, מרק ספיץ, רנה רוסו, מאט דילון, ג'ון טרבולטה, ג'ניפר אניסטון, סיביל שפרד, ג'יין סימור, סוני בונו, סיל, שריל קרואו.
ידועים בישראל: אהוד ברק, נאור ציון, עברי לידר, עדן הראל, דוד טסה, ליאור מילר, אילנה אביטל, שרון דוראני, יונתן קוניאק, ליאון רוזנברג, טלי שרון.

הורוסקופ  שנת 2017-2016
לבני מזל דלי ומומלץ לבעלי אופק דלי.

קונסטלציית מזל דלי בשמים.

כללית:

את יום הולדתכם אתם מתחילים לחגוג עם נסיגת מרקורי שהחלה במזל דלי ומשפיעה עליכם כמו ביום הולדתכם בשנה הקודמת.  מעברו של מרקורי הנסוג למזל גדי,  מעורר את רמת העייפות לדרגה גבוהה יותר וכך תצטרכו להיות מושפעים מהרגשה לא טובה בעבודה אך עם תקווה לשינוי. נוכחותו של מרס במזל עקרב ובבית הקריירה והשנה ישפיע עד אוגוסט 2016 מה שיגרום לכם לעשות שינויים בעבודה,  או לשנות מגמות, לשדרג.  אתם עדיין בתהליך שטרם הסתיים,  מאדים בבית הקריירה והוא ישפיע על שינויים עד תחילת אוגוסט במהלך נסיגת מאדים עד סוף יוני תהיה לכם הרגשה של דה ז'אבו מהשנה הקודמת כששבתאי ביצמע את הנסיגה, אך הפעם תגיעו לפואנטה. אוראנוס כוכבכם האישי יטיב עם בית התקשורת שלכם ויקל עליכם את השינויים. ושבתאי בבית החברתי,  יבסס את מעמדכם אך יגרום לכם להיות סלקטיביים בכל הנוגע לסדרי העדיפויות שלכם. כוכב צדק עד ספטמבר ישפיע על נושאים כלכליים ועל תקופות התחפרות פנימית של חשבון נפש ומחודש ספטמבר כוכב צדק יעבור למזל מאזניים לבית הקשור בנסיעות לחו"ל, התחלות חדשות, לימודים, וצמיחה.


קונסטלציית מזל דלי על פי המיתולוגיה.
אהבה ויחסים:

כללית שנה עם הזדמנויות מוצלחות לפנויים להיכרויות משמעותיות ולמיסוד קשר, במיוחד מחודש ספטמבר 2016 ואילך. מרבית האנרגיה עד חודש ספטמבר תושקע בעבודה. הפעם אתם חוגגים את יום ההולדת שלכם כשונוס עוד לא הגיעה למזל דלי וזה אומר לפנויים, שתתחילו השנה את חגיגות האהבה מחודש פברואר בימים בין ה-8-4.2.16 ועם הגעתה של ונוס למזל דלי ב-18.2. כמו כן צפויות התחלות חדשות ומפתיעות במערכות יחסים בימים בין ה: 3.3-29.2.16 . ביחסים קיימים,  תיהנו מעליית מדרגה בימים בין ה-4-2.2.16. מפגשים מרגשים של קשרים אך לא בהכרח בעלי טווח ארוך ייתכנו בימים בין ה: ה: 23-19.4.16. מעברה של וונוס למזל תאומים לבית האהבות שלכם מה: 24.5.2016 תטיב עם ההזדמנויות להיכרויות. כמו כן,  מפגשים מרגשים צפויים בימים בין ה:14.6-9.6.16.  מעברה של ונוס לבית הזוגיות שלכם הלוא הוא מזל אריה צפוי לקרות ב-12.7.2016 ונוס תטיב עם חיי האהבה שלכם במיוחד בימים  בין ה: 21.7-16.7.2016. ובין ה: 1.8-27.7.16 , ובין ה-17.8-10.8.16. כניסתה של ונוס [הפעם לפני יום הולדתכם] ב-7.12.2016 למזל דלי מבשרת כמיהה להתחלות רומנטיות חדשות וביחסים קיימים עליית מדרגה בקשר במיוחד בימים בין ה-26-20.12.16. ומעברה של השמש למזל דלי תטיב עם מערכות יחסים בין ה: 14.2-8.2.2016.
לעומת זאת ביחסים בלתי יציבים או בעייתיים צפויים משברים או ניתוקים בימים בין ה: 10-5.4.16.  אכזבות ייתכנו בימים בין ה: 2.6-29.5.16 . ימים של מתחים וסכנת פרידה צפויה בין ה: 15.10-10.9.16. מעברו של מארס[מאדים] למזל דלי ב-9.11.16 יעורר את הצורך בשינויים העלולים להיות מושלכים גם למערכות יחסים בלתי יציבות אך לפחות תרגישו שאתם אמיתיים עם עצמכם.


ג'ורג'ו וזארי וכריסטופנו גרארדי (Cristofano Gherardi),
סירוסו של אורנוס, בסביבות 1560

עבודה וקריירה:

 2016 עומדת להיות שנה חשובה בכל הנוגע לעבודה ולעתיד קריירה שלכם. יש בשנת 2016 גורמים מתעתעים בדומה לשנת 2015 כמו הרגשה  שאתם קרובים מתמיד להשגת המטרה,  ואז עלול להתברר שהדרך עוד לא הסתיימה. ב-2015 שבתאי הגיע לבית הקריירה והביא את התודעה החדשה מה אתם באמת רוצים [או ממש לא רוצים יותר] את הרעיון ואת ההבנה שחייבים לפעול אך בצורה רציונאלית ולא אימפולסיבית. השנה, כוכב מאדים כבר נוכח בינואר במזל עקרב, בבית הקריירה וישהה שם גם בפברואר וייצור לכם הזדמנויות להתקדם ולכבוש מספר מטרות חשובות בדרך.  מאדים יהיה בנסיגה ובאפריל ישוב לבית הקריירה ותרבו לעסוק בתקשורת, שיווק הרעיונות, נסיעות וב-30.6.16 מאדים ייעצר בבית הקריירה במזל עקרב ויעזור לכם להוביל מהלך הכולל שינויים סופיים בהגשמה העצמית, הגשמת מטרה, השגת היעדים אך ייתכן וישתלבו עם הצעות של שותפויות מעניינות בחודש שבין ה-13.7 ועד ה-3.8.16 . מצבכם יתייצב,  ותתחברו לתחושת הישג עם התקדמות ניכרת עד ה: 17.8.16. מעברו של כוכב יופיטר למזל מאזניים  יטיב אתכם ותחוו כבר בחודש ספטמברעלייה ברף הנסיעות, אופקים חדשים, חו"ל. מסוף ספטמבר כשונוס תגיע למזל עקרב,  לבית הקריירה שלכם ותגרום להישגים פיננסיים משמעותיים תתחברו לתחושת הצלחה. עם זאת,  תרבו לנסוע עד קיץ 2017 או לעסוק בקשרים עם חו"ל בנוגע לפרויקט שלכם. מעברו של מאדים למזל דלי ב-9.11.16 מזמן שינויים נוספים המתקשרים למיקום פיזי של העבודה או אופציות נוספות להתרחב או להתפתח בין ה: 8.12-3.12.2016, ומעברו של מרקורי למזל דלי מה-7.2.17 יעזור לכם להתפתחות נוספת, יוזמות חדשות או שיכללו נסיעות במהלך פברואר 2017.


על פי המיתולוגיה, גאיה (האדמה) היא בו זמנית אמו ואשתו של אורנוס, וביחד הם מהווים את הדור הראשון של האלים במיתולוגיה היוונית. אורנוס וגאיה יצרו או ילדו את המפלצות הקדומות, את הקיקלופים עם עין אחת במרכז]

     כלכלה וכסף:

שנת 2016 מתקשרת להשקעות בעבודה וולהתפתחות פיננסית משמעותית .
זו תהיה שנה שנועדה להתבסס כלכלית על מנת ליצור חופש פיננסי טוב יותר. נסיגת יופיטר במזל בתולה בבית 8 הבית העוסק בכלכלה עד חודש מאי 2016 עלולה לעורר סימני שאלה לגבי היכולת שלכם להסתדר פיננסית [במיוחד חודש מרס] או לקבל כספים שיעזרו לכם לפתח רעיון/פרויקט אותו הצבתם כמטרה כמו גם בדיקת כיוונים חדשים כדי לשרוד טוב יותר כלכלית. חודשים יוני-יולי -אוגוסט 2016 מסמלים חודשים עם שיפור בקבלת כספים המתקשרים למכירת נכס או קבלת כסף מפיצויים, ירושה או אולי מדובר הלוואה בתנאים נוחים,  בכל מקרה, אוגוסט  זהו חודש עם מפנה כספי ובמקביל צפוייה עלייה ברמת ההוצאות שלכם. נוכחותו של יופיטר בבית הכלכלי עד חודש ספטמבר תעזור לכם מאוד לבסס את מעמדכם ולשפר את מצבכם הפיננסי דרך מקורות אחרים הלוואות או עזרה כספית כדי לבנות את עצמכם. מסוף חודש ספטמבר ועד דצמבר תיהנו מעלייה ברווחים הכספיים ושכירים ייהנו מעלייה בשכר ובהזדמנויות לשפר את התנאים החומריים. ינואר 2017 מבשר שנה מוצלחת פיננסית עם עליית מדראגה משנת 2016.


קיקלופ ציור שמן וגואש של Odilon Redon
במוזיאון   Kröller-Müller

בריאות:

בני מזל דלי נוטים להיות רגישים פיזית בראש ובראשונה במערכת הנוירולוגית, מערכת הדם בהקשר לצירקולציה[מחזור] של הדם,  עם השלכה על לחץ הדם. איזור הרגליים רגיש במיוחד  בנטייה לבעיית ורידים. כמו כן  נטייה להיפגע בפעילות ספורטיבית באזורי הקרסוליים, עקב אכילס והחלק האחורי בין הברך לקרסול, רצועת הברכיים, שרירי השוק. יש רגישות בראייה ולנטייה לפתח רמת מתחים גבוהה שיוצרת תופעות לוואי כמו אלרגיות בנשימה ובעור, כאבי ראש, חוסר שקט נפשי והזדקקות למנוחה תוך כדי התנתקות. מאחר ואצל בני מזל דלי אירועים בריאותיים קורים במפתיע חשוב שהם ישמרו על קצב חיים מסודר, מאורגן עם פעילות פיזית קבועה ועם חיוניות ליטול חופשה כל כמה חודשים למספר ימים. בדרך כלל,  בני המזל מקפידים על אכילה שונה, עם נטייה בולטת לצמחונות/טבעונות או סגנון אכילה אלטרנטיבי שהוא כמובן חייב להיות מותאם לצרכי הגוף ולחולשות ומומלץ לא ללכת שבי אחרי טרנד בריאותי העלול למשל לפגוע במאגרי הדם ובמערכת החיסונית. שנת 2016 מרימה את רף המתחים בגלל המטרות והמשימות שבני המזל הציבו להם ולכן חשוב להקפיד להיבדק ולא לדרדר את הגוף למחסור בויטמינים מינרלים. שבתאי בשנתיים הקרובות ישהה בבית 11 שהוא בית המזל הטבעי של מזל דלי,  העלול לעורר רגישות ברגליים, סכנת שבר, מתיחות גידים, שרירים ומומלצת אכילה נקייה[ללא כימיקלים, אלכוהול] במיוחד בגלל אופיו של כוכב שבתאי בקשת הנוטה להשפיע על הכבד של בני מזל דלי.

      טיפ:

שבתאי בבית החברתי יחדד את הנושא החברתי אשר יתאפיין השנה בסלקציה בולטת ובסינון אנשים שבעבר מתוך נחמדות הכלתם אותם,  אך ברמת המודעות שלכם השנה תיווכחו שאולי הם גוזלים מכם אנרגיות שאתם זקוקים להם. נושאים כלכליים,  ישחקו תפקיד חשוב השנה ומומלץ להיוועץ באנשי מקצוע לפני נטילת הלוואה או סיכון של מכירה/השקעה של נכס. מחודש ספטמבר ואילך,  תהיה הקלה כללית שתתאים להתחלת לימודים, נסיעה לתקופה מסוימת על מנת להתפתח ולצמוח אך גם הצלחות בבחינות, במשפטים ובתביעות. התקשורת שלכם השנה תהיה במיטבה ותרגישו שאתם עולים כיתה בכל הנוגע לביטחונכם העצמי להניע את עצמכם מול קהל גדול, לפרסם רעיונות וליהנות מהפן היצירתי שרוצה להתבטא יותר.

קרא על הפלנטה אוראנוס -שליטת מזל דלי – הפלנטה הנון קונפורמיסטית

נסיגת מרקורי ינואר 2016

הורוסקופ קלנדרי 2016

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                       13.1.2016

10הערות

 1. יואל

  כל מילה על מזל דלי אמת בול קליעה ממש מדהים ישר כח
  שאלה יש אנשים שהתאריך העברי שלהם יהיו בני מזל מסויים ובתאריך הלועזי בני מזל שונה איך האסטרולוגיה מתייחסת ( אם בכלל( ?
  תודה

  • פנינה כץ

   שלום יואל
   אני עובדת על פי תאריך לועזי בלבד. זו אסטרולוגיה מערבית ולא יהודית.

   בברכה
   פנינה

 2. ניצה אילני

  פנינה יקרה.

  לא ברור לי האם ילידי 20/2 הם ילידי מזל דגים או דלי.?? מצאתי אצלך גם וגם. חשוב לי לדעת

  אני מאוד אוהבת את האתר שלך וכל מה שאת נותנת בו. אני מאחלת לך רק טוב. ניצה

  • פנינה כץ

   היי ניצה

   הפרטים חשובים מאוד- תאריך לידה מלא- כי בשנים מסויימות כבר בערב של ה:19.2 מתחיל מזל דגים. לכן תאריך מלא כולל ש נ ת ליעדה! ומקום לידה – עיר מדינה. כשאת כותבת תאריך בלי שנה זה פשוט כלום.
   תודה על הפרגון.

   פנינה

 3. איציק כרמלי

  מקסים, מדהים איך זה מתחבר למזל דלי שלי, יש מצב לרדת לרזולוציות יותר חדות לפי אירועים אישיים?

  • פנינה כץ

   שלום איציק

   לשם כך צריך להכין מפה אסטרולוגית אישית. תאריך-שעה-מקום וחייך פרושים בפניי.

   בברכה
   פנינה

 4. יואב

  האם התחזית שלך למזל שור תקף גם לאלו הגרים בחול ?

  • פנינה כץ

   שלום יואב

   מה זאת אומרת? האם השמש והירח מעלינו הם אותם מאורות המאירים את השמים בחו"ל? האם אותם כוכבים בשמים[מערכת השמש] המשפיעים על המזלות בארץ משפיעים גם על אותם מזלות בחו"ל? בוודאי.

   בברכה
   פנינה

 5. עוזי לוי

  פגישה יש דברים נכונים היגעת לזה לא יודע איך
  רוצה לשוחח פגישה

  • פנינה כץ

   שלום עוזי
   לא הבנתי מה כתבת?
   אם אתה מעונין בפגישה תפנה אלי אישית
   0522752519 או לכתוב למייל הפרטי: pninaast@zahav.net.il

   בבכרכה
   פנינה

השאר תגובה