מזל בתולה – הורוסקופ לשנת 2020-2019
ילידי מזל בתולה בין ה-23.9-23.8

מזל בתולה
כוכב שליט:מרקורי
בית: 6
קבוצה: משתנה
יסוד
: אדמה

חלוקה ל-3 תתי קבוצה:

הקבוצה הראשונה:
ילידי 2.9-23.8:

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי. הם בעלי אופי ביקורתי ומקפידים על פרטים באופן בולט. מתקשים ליהנות בלי להרגיש שלמות, ותובעים, אם לא מעצמם אז מהסביבה, לספק להם אותה. בעלי יכולות מוטוריות מרשימות, וזקוקים לשגרה נוחה. הפן החומרי בולט אצלם כמו גם אהבת הנוחות. נכנסים ויוצאים לאט ממצבים רגשיים, ולא תמיד יכולים להתנתק מרגשות העבר. כישוריהם הדרמטיים בולטים, רבים מהם בעלי כישרון כתיבה, רציניים מאוד ביחסם אל החיים, אולם הם גם בעלי חוש הומור מפותח. דייקנים ואוהבים לעסוק בפרטים. בעלי יכולות טכניות גבוהות וקשר טוב לפרסום ומדיה ומחשבים, אך רבים פונים לתחומי הטיפול ורפואה.
מראה חיצוני: נאים, בהירים, רובם אינם גבוהים. קולם חזק וברור. צריכים לשמור על בריאות קיבתם. רמת הסוכר בדמם נוטה לעלות. ולעיתים יש רגישות בדרכי הנשימה, שעשויה אף לבוא לידי ביטוי באסתמה או אלרגיות.
פסיכולוגית: קבוצה זו מושפעת בעיקר ממרקורי ונוטה להיות קיצונית יותר בדרישותיה לשלמות. הנטייה לשיפוטיות תתבטא באופן בולט עד כדי איבוד התמונה הכללית. הם יסבלו, מעצבנות ומתחים קבועים וצורך כל הזמן לעשות משהו. נטייה לפחדים לעתים עד כדי איבוד הפרופורציה וכניסה לפאניקה. עיסוק רב בפרטים מתוך חרדות יתר והיפוכונדריה. לעיתים אנשים מקבוצה זו מפתחים נטייה ל- OCD ולשקוע בהרגלים ההופכים לפולחן זה עלול להתבטא בנטייה לנקיון וסדר באופן מופרז. באופן כללי קיים אי שקט פנימי ומתחים גבוהים בכל שינוי והתחלה ובעיקר פחד מכישלון. צורך בשליטה יגרום להם ללקט מקסימום פרטים בכל נושא ותחום.
ידועים מהעולם: שון קונרי, אינגריד ברגמן, ריצ'ארד גיר, אליוט גולד, סלמה האייק, קיאנו ריבס, קמרון דיאז, מייקל ג'קסון, אלביס קוסטלו, יצחק פרלמן, ליאונרד ברנשטיין, גלוריה אסטפן, בארי גיב, ואן מוריסון, אמא תרזה, לינדון ג'ונסון, לב טולסטוי.מרלן מטלין, יאסר ערפאת, בלייק לאבלי,טים ברטון, קלאודיה שיפר, לינדן ג'והנסון, מקוליק קלקין,ג'ייסון פריסטלי, ג'ק בלאק, בן גזארה, צ'ארלי פארקר, ואן מוריסון.
ידועים מישראל: שלום חנוך, אבי קושניר, שרית וינו-אלעד, שלומי שבת, עינת ויצמן, יעל גולדמן, מאיה ישעיהו, מיטל דוהן.טל מוסרי, יוסף סידר.

הקבוצה השניה:

ילידי 12.9-3.9:
קבוצה זו מצויה תחת השפעה של מרקורי ומזל גדי עם שבתאי. ובאופן טבעי, ילידיה הם הרציניים וה"כבדים" שבחבורה. הם חרוצים, מסורים, ומשקיעים את כל מרצם בכל עבודה ומשימה.
הם מופנמים רגשית ונוטים לשמור על חברויות ישנות ולאמץ ללבם את עברם. שמרנים, לא מתלהבים משינויים, שאפתניים ורואים בקריירה את פסגת החשיבות. מקצתם נישאים בגיל מאוחר, כשמצבם הכלכלי מניח את דעתם. נוטים לחפש בני זוג שלא ייאלצו אותם לוותר בנושאים עקרוניים וחיי משפחה חשובים להם. בעלי כושר ארגון, לא מוותרים ודואגים לפרטים הקטנים כדי שהכל יעבוד.
רבים מהם קשורים לעיסוקים עם כושר תכנון ושליטה, כמו מהנדסים ומטפלים.
מראה חיצוני: בעלי עיניים בהירות על פי רוב, מראה אסתטי, לעיתים סובלים מכאבי גב, ברכיים או פרקים. יש לשים לב לבעיות כמו אולקוס וחומציות יתר בקיבה ובריחת סידן בגיל מעבר.
פסיכולוגית: הנטייה לחרדות בקבוצה הזאת היא גבוהה יחסית לקבוצות האחרות. לעיתים עם שקיעה בדיכאון ובעיית דימוי עצמי בולטת. מחד יש ביקורת על כל מה שלא מושלם מסביב, אך קיימת פגיעות גבוהה בקבלת ביקורת אישית. הם סובלים מאגוצנטריות בלתי מודעת.נוטים להתבודד יותר ולא לבטוח בסביבה באופן בולט יותר. קיימת נטייה להיפוכונדריה ועיסוק במחלות גדול יותר ולא פלא שבקבוצה זו יש הרבה מטפלים, רופאים והעוסקים בריפוי מכל סוג. ככל שהשנים חולפות יש שיפור בדימוי העצמי. פוחדים משינויים ונוטים להיות בקשר קבוע גם אם הוא קשה. פחד מכישלון עלול לעיתים למנוע התחלות והתמודדויות. לעיתים קרובות אפשר יהיה לפגוש "פריחה מאוחרת" של אנשים מקבוצה זאת כשהם מתחילים לעסוק במה שהם אוהבים או מעיזים לצאת לעצמאות ולגלות את עצמם. רבים מהם נלחמים ב"שדים" הפנימיים שלהם דרך משחק, במה, ריקוד ושירה.
ידועים מהעולם: צ'ארלי שין, ראקל וולש, רוזי פרז, פיטר סלרס, אדם סנדלר, מייקל קיטון, איימי אירווינג, ז'אקלין ביסט, יו גראנט, בארי וויט, מוריס שבלייה, מובי, חוזה פליסיאנו, בילי פרסטון, פינק, פטסי קליין, גלורייה גיינור, ביונסה נואלס, מרק הרמון, דוויזל זאפה, פרדי מרקורי, ג'ייסי ג'יימס, רוג'ר ווטרס, פיל מקגרו, ג'וזף פ.קנדי, קריסטי היינד, באדי הולי, איליה קאזן, אליזבט ה-1 מלכת אנגליה, קליף רוברטסון, אוטו סטרדינג, ראיין פיליפה, קולין פירסט, בראיין דה פלמה, ד.ה.לורנס, או הנרי, ג'ניפר הדסון, פול ווקר, ג'ייסי אוונס, סופיה לורן.
ידועים בישראל: ירמי קפלן, דיוויד ברוזה, יובל סגל, יגאל בשן, חיים יבין, תומר יוסף, עידן רייכל, שירלי בוגנים, איציק כהן.עדי נוימן, קרן ברגר, הדר לוי, רון שובל, טינקרבל, מקס אולארצ'יק, דודו ארז, חיים יבין, קרן הכט, אריק ברמן.

הקבוצה השלישית
ילידי 23.9-13.9:

קבוצה זו מושפעת בנוסף על מרקורי גם מהפלנטה וונוס ומזל שור. השפעה הגורמת לילידיה להיות אסתטיקנים בולטים ולהקפיד על שלמות בסדר וניקיון או אף להגזים ולהיות אובססיביים בקשר לאיזשהו הרגל. הם חינניים, מטופחים, משקיעים במראם, בעלי כושר תכנון ועיצוב, וחינניים בקשריהם עם הזולת. הם יצירתיים וזקוקים לסביבה נעימה כדי ליצור או כדי להרגיש נוח בתחומם. הם נהנים בדרך כלל מתשומת לב רבה מהסביבה, ומצליחים להשפיע בדעותיהם ובאישיותם על סביבתם.רבים מהם נוטים לעסוק בתחומי אומנות כמו שירה משחק ובכלל עסקי במה או גם לעיסוקי ריפוי דרך אמנות.

מראה חיצוני: יפים, אסתטיים, סימטריים, חיוניים, עיניהם סקרניות ועירניות, מראם צעיר ונעים וחיוכם שובה לב. בדרך כלל בריאים, אך יש להם הרגלי תזונה גרועים, שבגללם הם עלולים לפתח רגישות בכלי הדם, כמו כולסטרול גבוה וסוכרת.
פסיכולוגית: שילוב מרקורי וונוס של מזל שור מגביר את הקיצוניות באישיותם והם נוטים לסבול מהפרעה נרקיסיסטית ועיסוק מתמיד במראה החיצוני, תוך כדי הקפדה לעיתים מופרזת ושמירה על "צעירות נצחית" כמו גם עיסוק אובססיבי של מה חושבים עליהם האחרים. הם יסבלו מרגישות לביקורת ואיבוד ביטחון העצמי מכל הערה. הם נוטים לפתח טעמים חריגים והרגלים המקשים על חייהם בתנאים של שינוי וחידוש. הם עוברים כל אילוץ של שינוי בחרדות רבות ואווירה פסימית. הם אמנם זקוקים לגיוון אך הם מעדיפים להיות בשליטה ולהרבות בתכנון פרטים. הם זקוקים להיות במרכז העניינים וידעו איך להסב תשומת לב בקלות. הם זקוקים לתמיכה ועידוד רב בגלל בעיית דימוי עצמי. רבים מהם כמו רוב בני מזל בתולה בעלי כישורי משחק המשולבים בשירה.
ידועים מהעולם: פיונה אפל, קלודט קולברט, אדם למברט, תומי לי ג'ונס, מרלן אולסון, אגטה כריסטי, הנסיך הארי, לאנס אמסטרונג, ג'יימס גנדולפיני, סופיה לורן, אוליבר סטון, דיוויד קופרפילד, לורן באקל, מיקי רורק, פיטר פאלק, ביל מוריי,ריקי לייק, אפטון סינקלר, פרנקי אבלון, גרטה גרבו, ליאם גלגר, ליאונרד כהן, ניק קייב, ברוס ספרינגסטין, מרק אנתוני.בי בי קינג, לנס אמסטרונג, ג'ימי פאלון, ליאונרד כהן, ג'ייסון אלכסנדר, ריי צ'ארלס, חוליו אגלסיאס, מיקי רוני, אנדראה בוצ'לי.
ידועים בארץ: דודו טופז, שרית חדד, ליהי אלון, דני גבע, גורי אלפי,שלי גפני, אבי פרנקו, ליהי אלון, גיא לרר, גלית גוטמן, זהר ליבה

                                 הורוסקופ  בני מזל בתולה לשנת 2020-2019

כללית:

:

בני מזל בתולה, את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג עם מעבר השמש ב: 23.8 בשעה 13.00 למזל בתולה . הפעם,  מצפות לכם שתי פלנטות בפתח. הראשונה, שקרובה יותר לשמש זו ונוס והשנייה מאדים. זה יהיה יום הולדת שתרגישו שאתם חוזרים לעצמכם בעצמה רבה,  אחרי חודשיים לפחות של עייפות חולשה עיכובים וקשיים. כשהשמש במזל בתולה צמודה לפלנטה ונוס היא תעצים את הצרכים הרגשיים /רומנטיים והחברתיים שלכם והצמידות לכוכב מאדים יעצים את האנרגיות והאקטיביות שלכם ויחדד עבורכם את הצורך בשינויים בחיים . אתם תהיו נחושים מהרגיל להוציא את החלטותיכם והכוכבים יעזרו לכם כבר עד סוף החודש ובתחילת ספטמבר לבצע חלק מההחלטות הקשורות בכך.  מעברו של כוכב מרקורי ב:29.8 רק ישלים עבורכם את התמונה ועד תחילת החודש תבצעו שינויים והתחלות הקשורות בעבודה. כוכב שבתאי ממשיך את מהלכו במזל גדי [כבר מדצמבר 2017]  וייצב את בני מזל בתולה עד ספטמבר 2020,  בעיקר את אלה שנולדו בימים בין ה: 8.9 ועד 22.9 בכל מה שקשור לחיים הרגשיים ועיסוק בנושאי ילדים. בחודש אוקטובר  2019 ישפר את מצבכם הכלכלי. מעברו של כוכב צדק בדצמבר למזל גדי למשך שנה לבית 5 הקשור, באהבות וילדים ירחיב את העיסוק בשני הנושאים  ויטיב גם עם השקעות של בני מזל בתולה מדצמבר ובמהלך שנת  2020. כוכב נפטון ממשיך את מהלכו בבית הזוגיות  שלכם ויאתגר יחסים בעייתיים בספטמבר 2019, [פרטים על  כך בפרק על יחסים ואהבה מתחת] מעבר כוכב צדק,  לבית האהבות שלכם בדצמבר הקרוב,  יתקן עבור בני מזל בתולה את נזקי השפעות כוכב צדק בקשת[ששהה בין דצמבר 2018 עד דצמבר 2019] כוכב אורנוס בשור בבית 9 של בני מזל בתולה,  יגרום לכם לשינויים משמעותיים השנה בשנים הקרובות. אורנוס בבית 9 מספר על הבית שם יתחוללו השינויים היותר קיצוניים במהלך 2020-2019 וקשורים בהזדמנויות לפתח שינויי כיוון עם השלכות לשינוי צורת חיים ייתכן וישפיע  בתחום הלימודי/מקצועי חדש וייתכן גם הזדמנויות למעבר לארץ אחרת אך גם תיתכן התפתחות  בתחום רוחני, נפשי ואף בתחום האמונה

 

Sidney_Hall_-_Urania's_Mirror_-_Virgo
מזל בתולה -קלפי טארוט מסדרת אורניה.  

מזל בתולה- במדרשי היהדות מובא הספור על המלאכים שמחזאי ועזאל שירדו לארץ לפני המבול והתקלקלו. הם ניסו לפתות בתולה אחת, והיא בקשה מהם כתמורה את כנפיהם. הם נתנו לה והיא ברחה לשמים. כשכר ה' הפך אותה למזל בתולה. במסורות רבות בעולם הקלאסי הקבוצה מכונה "בת הקציר" או "העלמה עם החיטה בת אלת הקציר דמטר, את מזל בתולה קל לזהות על פי כוכב השבת ספיקה שבהוא בהיר מאוד כוכב הבהיר ספיקה ([שיבולת) נמצא בשטח הקבוצה ומקל על זיהויה בשמים- ממשיכים את ידית העגלה הגדולה[הדובה הגדולה] כוכב השבת ספיקה הוא הכוכב הזוהר ביותר בידיים של הבתולה הלופתת בידיה אלומת חיטה המאפיין ביותר את מזל בתולה- לחם חיטה הבסיס הקיומי של האנושות. כוכב השבת ספיקה נחשב לכוכב המהווה מס ערך מוסף לכל כוכב שלצידו. הוא מושפע  מכוכבים ונוס ומרס והוא מביא עימו הרבה חן, מזג נעים, חיבה לאומנות ולמדעים, ונע בין תמימות ועד פעילות חסרת התחשבות, מחובר להנאות החיים ולשמחה. 

   

 

אהבה ויחסים:

שנת 2020-2019 מסמלת שנה רומנטית. היא תטיב עם בני מזל בתולה כבר החודש עם מעבר ונוס ב:21.8.19 למזל בתולה ויחסיו עם מאדים יגבירו את האינטנסיביות בהיכרויות ואת הקרבה ביחסים קיימים. עם זאת יחסים יתייצבו כבר במיוחד החל מה: 15.10.19 ושיהיה חודש עם הזדמנויות להיכרויות חדשות עד אמצע חודש נובמבר 2019. בדצמבר, מעברו של כוכב צדק למזל גדי לבית האהבות [והילדים] למשך שנה,  פנויים ייהנו בשנה הזאת מעלייה בהזדמנויות למפגשים רומנטיים מהיכרויות משמעותיות וביחסים קיימים צפויות הזדמנויות להרחבת המשפחה. כניסתו של כוכב ונוס בחודש דצמבר לבית האהבות ומפגש הרמוני עם אורנוס יגרום להפתעות בהיכרויות ובהצעות מפתיעות למיסוד יחסים קיימים. דצמבר מסמל חודש של חגיגה בנושא הרגשי/רומנטי ומעבר כוכב מרקורי והשמש בחודש ינואר 2020 לבית האהבות יחזק את היחסים הקיימים ולפנויים היכרויות מעניינות. מרץ 2020 חודש המסמל מפגש מפתיע ובלתי צפוי כשכוכב ונוס וכוכב אורנוס ייפגשו במזל שור כשהצמד יחד יטיב באירועי התאהבויות פתאומיות. ובתחילת אפריל מייצב יחסים ואף ממסד אותם.  בתחילת חודש מאי עד ה: 9.5.2020 תיהנו מהיכרויות רומנטיות משמעותיות. לפנויים צפויות הזדמנויות להיכרויות משמעותיות ויחסים שיקבלו עצמה דרמטית יותר בימים בין ה: 25.7 ועד ועד ה: 1.8.2020. אך גם מעברה של השמש וכוכב  מרקורי למזל בתולה בין ה: 22.8 עד ה: 31.8.2020 יטיב עם היכרויות והרפתקאות מעניינות. חודש אוקטובר 2020 יהיה מהחודשים הטובים ביותר רומנטית בשנת 2020.

משברים רומנטיים ביחסים: שנת 2019 יוצרת בתחום היחסים היבט בעייתי בספטמבר הקרוב. מאדים מצטרף לכוכב נפטון בבית הזוגיות [שמייצר כמיהה לאהבה]  בהיבט בעייתי עם כוכב יופיטר במזל קשת, היבט רע ומבלבל מציף ביחסים בלתי יציבים חוסר אמון ותחושת מרמה, קשרים בלתי יציבים עלולים להסתיים באווירה בעייתית.   בסוף ינואר 2020 תחילת חודש פברואר משבר רגשי נושאי קנאה רכושנות עלולים להעיב על היחסים.  בחודש יוני 2020 בשבועיים הראשונים של החודש מאדים מגיע להית הזוגיות וצמידותו לנפטון עלולים להשפיע מאוד על יחסים בלתי יציבים שיתקשו לשרוד תקופה זו של חשיפת שערוריות ושקרים פוטנצייאליים בזוגיות.    מערכות יחסים עלולות להיות במשבר גם בחודש ספטמבר  2020 בתקופת יום ההולדת אך כבר באוקטובר הכל משתנה.

 

בתולה

קונסטלציית מזל בתולה בשמים.

        

קריירה ועבודה:

שנת 2020-2019 תמשיך לבסס את מעמדכם בעבודה ובעיקר יושם דגש על הצורך להתייצב כלכלית. כבר מה: 18.8 עם מעבר כוכב מאדים למזל בתולה ונוכחותו במזל בתולה עד ה: 4.10.19 מסמל את הצרכים שלכם לשינוי. החל מטיפול,  בכל הטעון תיקון בעבודה שיתחיל לקראת סוף אוגוסט הנוכחי בשנת 2019 במיוחד עם מעבר כוכב מרקורי[כוכבכם האישי] ב: 29.8.19 למזל בתולה ודרך פעילותו יחד עם השמש וכוכבים ונוס ומאדים יורגשו מהלכים חשובים שתנקטו והימים סביב ה: 9.9.19  תיהנו מאופציה של התחדשות, התחלת עבודה , מיזם, חוזים וסידור חדש. עדיין חודש ספטמבר לא יהיה יספק בנושאים כלכליים ורק מאמצע אוקטובר 2019  יתחיל השיפור המיוחל. נסיגות מרקורי[כוכבכם האישי] כללית משפיעות לא טוב עליכם וכבר בנסיגה הקרובה מתחילת נובמבר  2019 הפן התקשורתי בעבודה יהיה פגיע יותר וייתכן שמדובר,  בהרבה תקלות במכשירים ובעבודה עצמה.   אך כבר מהשבוע האחרון של נובמבר 2019 תחזרו לעצמכם ותשפר את מצבכם.  במהלך דצמבר  2019 עם מעברו של כוכב צדק למזל גדי[למשך שנה]  לבית היותר יצירתי, תיהנו מהצעות המתקשרות לחו"ל, לאקדמיה,  כשמעבר צדק לבית 5[הבית היצירתי שלכם] ישפיע על היכולות שלכם לפעול מתוך יצירתיות, אינטואיציה, דמיון, רעיונות  חדישים והזדמנויות להשקעות מוצלחות יותר. כשהתחלות חדשות ומשמעותיות יתחילו בין ינואר לפברואר 2020.  חודש פברואר   יהיה מוצלח לעצמאים ולהצעות לשותפויות ושיתופי פעולה שיהיו חשובים  במיוחד בין ה: 17.2.2020 עד ל-10 במרץ.  נסיגת מרקורי בבית העבודה בחודש מרץ ישפיע על עיכובים,  תקלות וקשיים להתקדם במשימות  אך כבר בין ה:  15.3 ל-11.5.2020 תיהנו מהזדמנויות לקדם פרויקטים,  ליהנות מתקופה פורייה ובונה במיוחד עם נוכחות כוכב ונוס בבית הקריירה.  אך מה: 13.5.20 עם תחילת נסיגת כוכב ונוס במזל תאומים בבית הקריירה עד ה: 26.6.20 נסיגה שעלולה לגרום לתקופה של  חודש וחצי לפחות לקשיים במערכת, במסגרת העבודה ואולי ליחסים עם המעסיק.  ייתכן שבעקבות הנסיגה תחליטו שאינכם רוצים להמשיך ומיציתם,  או שמאבק אישי שלכם יגרום לקשיים  ביחסים ותעמדו מול חוסר ברירה אלא לעזוב או להתפשר מחוסר ברירה. חלק מחודש יולי עדיין מקשה על התקדמות כשאוגוסט מסמל חודש של מאבק  על דעתכם וב: 20.8.20 כשכוכב מרקורי ייכנס למזל בתולה,  אתם עומדים ליהנות מהתחלות מוצלחות או לקטוף פרות עד סוף אוגוסט ותחילת ספטמבר.  חודשים ספטמבר אוקטובר 2020 יטיבו עם תוצאות פיננסיות.

הערה לתשומת לבכם: בין  סוף חודש מרץ 2020 ועד סוף חודש יוני 2020 כוכב שבתאי מגיח[ממזל גדי]  למזל דלי לבית העבודה שלכם למעלה הראשונה וירמז לכם על מה שעשוי לקרות לכם באופן מעשי יותר  בסוף השנה כששבתאי יעבור רשמית בדצמבר 2020  לבית העבודה שלכם כשהפעם יחד עם כוכב צדק.  וזו תהיה שנה של מאמץ הרואי ושנה חשובה לקריירה שלכם [עוד יסופר על כך בהמשך השנה] 

 

Hay_Harvest_at_Éragny,_1901,_Camille_Pissarro

  Camille Pissarro 1882, פסטל- תבואה קציר- החיטה, לחם מסמלי מזל בתולה.

 

 

כסף וכלכלה:

 

שנת 2020-2019 כללית, תהיה שנה שתטיב עם מצבכם הכלכלי. אומנם תעבדו קשה מהרגיל  בחודשיים הקרובים,  אך כבר מאוקטובר 2019 אתם צפויים להתייצבות כלכלית דרך העלאה או שתיהנו מהכנסה נוספת. כוכב מאדים עובר באוקטובר לבית הכספים שלכם וישהה שם עד אמצע נובמבר,  ויעלה את רף ההוצאות שלכם למרות שאוקטובר זה חודש עם עלייה בהכנסות . חודשים  נובמבר דצמבר יטיב עם מצבכם הפיננסי. וחודשים  ינואר -פברואר 2020 יטיב עם הזדמנויות לשפר את נושא ההשקעות,  או ליהנות מרווחים של השקעה.  העלאה או הזדמנות להרוויח מאוד מקור כספי. תחילת חודש אפריל יטיב עם  הזדמנות להשקעות מוצלחות. אך תיקחו בחשבון שצפויה שחיקה פיננסית והוצאות לא מעטות במהלך החודשים  מאי-אוגוסט 2020. וכבר מספטמבר 2020 תיהנו מקידום פיננסי/כלכלי ושיפור מצבכם. שנת 2020-2019 עשויה להיות שנה של השקעה בנושא נכס.  רכישת בית מרווח יותר,  או לצורכי השקעה. אך כדאי יהיה  להיות זהירים לא להתפתות להצעות "טובות מדי" לפני סוף ספטמבר וחודש אוקטובר 2019.


virgo-star-map

מפת השמים בתולה- virgo  כשהכוכב הבולט ביותר הוא כוכב השבת Spica

tumblr_nnllwrKoRl1r800m3o1_500
מרקוריוס שליט מזל בתולה –  היה אחד מהאלים המרכזיים במיתולוגיה הרומית. במקור, הוא היה האל הממונה על המסחר ועל הסוחרים, כפי שגם משתמע משמו, הנגזר מהמילה הלטינית merx ("סחורה") או mercator לאחר שזוהה עם האל היווני הרמס, הוא תואר בנוסף גם כשליח האלים והוצג באמנות עם סממניו המאפיינים של הרמס – הכובע והסנדלים המכונפים והמטה המכונף סביבו כרוכים שני נחשים.

 

וִינְדֵמִיָאטְרִיקְס (מלטינית: Vindemiatrix – הבוצרת), נקרא גם אַלְמוּרֵדִין (מערבית – הבוצרת) וכן ε בבתולה, הוא הכוכב השלישי בבהירותו בקבוצת הכוכבים בתולה עם בהירות מדרגה 2.79. מקור שמו מגיע מכך שהוא זורח לפנות בוקר, ממש לפני זריחת השמש, כשמגיעה עונת בציר הענבים. מושפע מכוכבים מרקורי ושבתאי ומטיב עם אלה מבני המזל הנמשכים לארכיטקטורה הנדסה ותכנון- עם פן סרקסטי באישיות.

 

בריאות:

 

מזל בתולה שייך לקבוצת המזלות המשתנים- [הקבוצה שכוללת גם את מזלות: קשת, דגים ותאומים]  המזלות המשתנים נוטים ליהנות מיכולת הסתגלות גבוהה למצבים חדשים ומשתנים זו הקבוצה עם ההישרדות הגבוהה ביותר על פי תיאורית האבולוציה. עם זאת, מזל בתולה ששולט באופן טבעי על הקיבה[מעיים] ולבלב יבטא רגישות רבה לחומציות ולבעיות עיכול ופירוק הגלוקוזה מערכת העיכול ומקלעת השמש ואת כל הרגישויות הנוירוטיות ממצבים נפשיים המושלכים על איזור הקיבה, כמו הטחול והמרה שיוחס לו הגורם למרה שחורה ומלנכוליה. השפעות כוכב מרקורי במזל בתולה  הוא האחראי על המערכת הנוירוטית עצבית באזור הקיבה שגורמת  ליצירת מרירות, חרדות.  יש נטייה של כוכב מרקורי שליט מזל בתולה לגרום לדאגת יתר כל הזמן ולפתח  מחשבות טורדניות וכפייתיות שהוא מוכרח להיות נקי מסודר [מפני "אימת מחלה" או אימה של חיידקים ופחד מוות עמוק- כמו מקרה מייקל ג'קסון בן מזל בתולה שסבל בקיצוניות מהיפוכונדרייה.]  ילידי אופק מזל בתולה עלולים לסבול מאותם תסמינים [מה שיקל עליהם תלוי במיקום של כוכב מרקורי] הרגישות והפחדים מושלכים גם לדרכי הקיבה העליונים, הנשימה ומחלות מעיים כמו מחלת הקרוהן (Crohn's disease]) ולכן ידועה ונפוצה הנטייה לבני המזל לפתח סינדרום של אסטמה ואלרגיותץ לכן זה רק טבעי  שהישרדות בני מזל בתולה גורמת לרבים ביניהם לעסוק בנושא בריאות ורבים יקפידו על נושא התזונה , טבעונות, דיאטה, נטורופתיה, צמחונות עם אנינות טעם לעצים קיצונית לטעמים/ריחות וסדר בצלחת.  ילדים בני מזל בתולה נוטים כבר מגיל צעיר להתלונן על כאבי בטן,  גם אם אין תסמינים פיזיים הם מפתחים רגישות לגלוקוזה או לגלוטן או למרכיב מסוים במזון ולעתים לוקח זמן לפענח את הבעיה כדאי להאמין להם ולא לחשוד בדרמה.

בריאות לשנת 2020-2019

הבעיה המרכזית של בני מזל בתולה זו נוכחות כוכב נפטון במזל דגים מול מזל בתולה. כוכב נפטון נוטה להשפיע על ערפול הראייה, קטרקט או קוצר ראייה ולכן ילידי המזל אם מרגישים כאבי ראש או עייפות ייתכן והם צריכים לבדוק יותר את נושא הראייה. כמו כן,  את כלי הדם כמו להתייחס למחסור של ברזל או עודף שומנים בדם או סוכרת טוב יהיה להקפיד על תזונה מדויקת יותר לרגישויות אלה. נוכחות כוכב צדק במזל קשת עד דצמבר 2019 ימשיך להשפיע על רגישות גדולה יותר לכבד והצורך להימנע ממזון שמנוני ועשיר מדי בפחמימות וסוכרים. פעילות פיזית ובמיוחד צורך בהתמדה בה תטיב אתכם. חודשים ספטמבר אוקטובר הקרובים,  יבטאו רגישות להתקררויות וכאבים בגרון. חודשים ינואר-פברואר  2020 יבטאו עייפות גדולה מהרגיל כתוצאה ממאמצי עבודה רבים חוסר מנוחה ומתחים מתגברים. חודש אפריל 2030 צפוי להיות  מתוח מאוד ואלה מכם הסובלים מנטיות כרוניות ירגישו עלייה בבעיות. תצטרכו להגביר זהירות מהרמת חפצים כבדים וזהירות מתאונות עבודה.  תחילת אוגוסט 2020 נטייה לרגישות בגב התחתון והיזהרו מסכנת שברים. ספטמבר 2020 תחזרו להיות במיטבכם.

 

 

mellonms110-008

מרקורי – האלכימיה בכפות הידיים- כירולוגיה.

שונות:

שנת 2020-2019 תהיה  שנה עם הרבה שינויים שתבחרו בהם. היא אולי יותר דרמטית בזכותם  אך גם מעניינת יותר. החל ממעבר לבית נוח יותר אולי גדול יותר,  אולי תקבלו בירושה בית/נכס והרבה עיסוקים משפחתיים  [עד דצמבר 2019]  ולחלקיכם ייתכן מעבר למדינה אחרת,  אולי הזדמנות להגירה ואולי מדובר בתפקיד עבודה שיאפשר לכם אופציה  להתפתח בתחום המקצועי בחו"ל אולי עבודה עם נסיעות רבות יותר מעבר לים. רבים מכם,  יתפתחו באופן אישי וישנו כתוצאה מכך אורח חיים לעתים, דרך לימודים וצמיחה אישית שעשויה להוביל אתכם לשינוי כיוון אפילו מקצועי מסוף שנת 2020 ואילך. אך שנת 2020 תהיה שמחה יותר בתחום הרומנטי.  לאלה מכם,  הרוצים להרחיב משפחה[נכדים אימוץ ילד ובעלי חיים] ייהנו מהזדמנויות בנושא . לאמנים שביניכם,  מעברו של צדק לבית 5[בית היצירה] יטיב מאוד עם היוצרים שביניכם,  לבסס את מעמדכם בביטוי האמנותי/יצירתי/ רעיוני ולתת תוקף מעשי  לבעלי הכישרונות שלא העזו לנקוט עמדה מעשית עד כה ולממש חלומות יצירתיים.  

מרקורי נסוג באדוםנסיגות כוכב מרקורי :   
מרקורי הוא כוכב שליט של מזל בתולה. מרקורי כוכב משמעותי  ומשפיע באופן עקאוני ומהותי עליכם ולכן,  נסיגותיו במהלך השנה משפיעות על האטה ומסמלות זמן טוב להתכנס לעשות חשבון נפש ולהתכונן לשינוי שיבוא לאחר מכן.  מומלץ לא להתחיל התחלות חדשות מכל סוג,  בזמן נסיגת מרקורי במיוחד לא עבודה חדשה, פרויקט, רכישה משמעותית, מעבר בית, הסכמים חשובים.

הנסיגות של מרקורי יהיו השנה:

 

מרקורי מתחיל נסיגה במזל עקרב מה: 1.11 ועד 20.11.2019

מרקורי מתחיל נסיגה במזל דגים מה: 17.2.2020 עד 10.3.2020

מרקורי מתחיל בנסיגה במזל סרטן מה: 18.6.20 עד ה: 12.7.20

מרקורי מתחיל בנסיגה במזל עקרב ב: 14.10.2020 עד ה: 3.11.2020

ונוס בנסיגה:

ונוס מתחיל נסיגה במזל תאומים מה: 13.5.2020 עד ה: 25.6.2020 

 

כתבות שיעניינו אתכם: 

ילידי כוכב מרס במזל בתולה.-מי את/ה?  

לוח שנה קלנדרי עם אירועים עד יולי 2020  : הכוללים נסיגות כוכבים,  ירח שחור, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

בני מזל בתולה –  האופק[מי שיודע את שעת לידתו] – מה הוא אומר עליכם.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                 17.8.2019