מזל בתולה – הורוסקופ לשנת 2018-2017
ילידי מזל בתולה בין ה-23.9-23.8

מזל בתולה
כוכב שליט:מרקורי
בית: 6
קבוצה: משתנה
יסוד
: אדמה

חלוקה ל-3 תתי קבוצה:

הקבוצה הראשונה:
ילידי 2.9-23.8:

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי. הם בעלי אופי ביקורתי ומקפידים על פרטים באופן בולט. מתקשים ליהנות בלי להרגיש שלמות, ותובעים, אם לא מעצמם אז מהסביבה, לספק להם אותה. בעלי יכולות מוטוריות מרשימות, וזקוקים לשגרה נוחה. הפן החומרי בולט אצלם כמו גם אהבת הנוחות. נכנסים ויוצאים לאט ממצבים רגשיים, ולא תמיד יכולים להתנתק מרגשות העבר. כישוריהם הדרמטיים בולטים, רבים מהם בעלי כישרון כתיבה, רציניים מאוד ביחסם אל החיים, אולם הם גם בעלי חוש הומור מפותח. דייקנים ואוהבים לעסוק בפרטים. בעלי יכולות טכניות גבוהות וקשר טוב לפרסום ומדיה ומחשבים, אך רבים פונים לתחומי הטיפול ורפואה.
מראה חיצוני: נאים, בהירים, רובם אינם גבוהים. קולם חזק וברור. צריכים לשמור על בריאות קיבתם. רמת הסוכר בדמם נוטה לעלות. ולעיתים יש רגישות בדרכי הנשימה, שעשויה אף לבוא לידי ביטוי באסתמה או אלרגיות.
פסיכולוגית: קבוצה זו מושפעת בעיקר ממרקורי ונוטה להיות קיצונית יותר בדרישותיה לשלמות. הנטייה לשיפוטיות תתבטא באופן בולט עד כדי איבוד התמונה הכללית. הם יסבלו, מעצבנות ומתחים קבועים וצורך כל הזמן לעשות משהו. נטייה לפחדים לעתים עד כדי איבוד הפרופורציה וכניסה לפאניקה. עיסוק רב בפרטים מתוך חרדות יתר והיפוכונדריה. לעיתים אנשים מקבוצה זו מפתחים נטייה ל- OCD ולשקוע בהרגלים ההופכים לפולחן זה עלול להתבטא בנטייה לנקיון וסדר באופן מופרז. באופן כללי קיים אי שקט פנימי ומתחים גבוהים בכל שינוי והתחלה ובעיקר פחד מכישלון. צורך בשליטה יגרום להם ללקט מקסימום פרטים בכל נושא ותחום.
ידועים מהעולם: שון קונרי, אינגריד ברגמן, ריצ'ארד גיר, אליוט גולד, סלמה האייק, קיאנו ריבס, קמרון דיאז, מייקל ג'קסון, אלביס קוסטלו, יצחק פרלמן, ליאונרד ברנשטיין, גלוריה אסטפן, בארי גיב, ואן מוריסון, אמא תרזה, לינדון ג'ונסון, לב טולסטוי.מרלן מטלין, יאסר ערפאת, בלייק לאבלי,טים ברטון, קלאודיה שיפר, לינדן ג'והנסון, מקוליק קלקין,ג'ייסון פריסטלי, ג'ק בלאק, בן גזארה, צ'ארלי פארקר, ואן מוריסון.
ידועים מישראל: שלום חנוך, אבי קושניר, שרית וינו-אלעד, שלומי שבת, עינת ויצמן, יעל גולדמן, מאיה ישעיהו, מיטל דוהן.טל מוסרי, יוסף סידר.

הקבוצה השניה:

ילידי 12.9-3.9:
קבוצה זו מצויה תחת השפעה של מרקורי ומזל גדי עם שבתאי. ובאופן טבעי, ילידיה הם הרציניים וה"כבדים" שבחבורה. הם חרוצים, מסורים, ומשקיעים את כל מרצם בכל עבודה ומשימה.
הם מופנמים רגשית ונוטים לשמור על חברויות ישנות ולאמץ ללבם את עברם. שמרנים, לא מתלהבים משינויים, שאפתניים ורואים בקריירה את פסגת החשיבות. מקצתם נישאים בגיל מאוחר, כשמצבם הכלכלי מניח את דעתם. נוטים לחפש בני זוג שלא ייאלצו אותם לוותר בנושאים עקרוניים וחיי משפחה חשובים להם. בעלי כושר ארגון, לא מוותרים ודואגים לפרטים הקטנים כדי שהכל יעבוד.
רבים מהם קשורים לעיסוקים עם כושר תכנון ושליטה, כמו מהנדסים ומטפלים.
מראה חיצוני: בעלי עיניים בהירות על פי רוב, מראה אסתטי, לעיתים סובלים מכאבי גב, ברכיים או פרקים. יש לשים לב לבעיות כמו אולקוס וחומציות יתר בקיבה ובריחת סידן בגיל מעבר.
פסיכולוגית: הנטייה לחרדות בקבוצה הזאת היא גבוהה יחסית לקבוצות האחרות. לעיתים עם שקיעה בדיכאון ובעיית דימוי עצמי בולטת. מחד יש ביקורת על כל מה שלא מושלם מסביב, אך קיימת פגיעות גבוהה בקבלת ביקורת אישית. הם סובלים מאגוצנטריות בלתי מודעת.נוטים להתבודד יותר ולא לבטוח בסביבה באופן בולט יותר. קיימת נטייה להיפוכונדריה ועיסוק במחלות גדול יותר ולא פלא שבקבוצה זו יש הרבה מטפלים, רופאים והעוסקים בריפוי מכל סוג. ככל שהשנים חולפות יש שיפור בדימוי העצמי. פוחדים משינויים ונוטים להיות בקשר קבוע גם אם הוא קשה. פחד מכישלון עלול לעיתים למנוע התחלות והתמודדויות. לעיתים קרובות אפשר יהיה לפגוש "פריחה מאוחרת" של אנשים מקבוצה זאת כשהם מתחילים לעסוק במה שהם אוהבים או מעיזים לצאת לעצמאות ולגלות את עצמם. רבים מהם נלחמים ב"שדים" הפנימיים שלהם דרך משחק, במה, ריקוד ושירה.
ידועים מהעולם: צ'ארלי שין, ראקל וולש, רוזי פרז, פיטר סלרס, אדם סנדלר, מייקל קיטון, איימי אירווינג, ז'אקלין ביסט, יו גראנט, בארי וויט, מוריס שבלייה, מובי, חוזה פליסיאנו, בילי פרסטון, פינק, פטסי קליין, גלורייה גיינור, ביונסה נואלס, מרק הרמון, דוויזל זאפה, פרדי מרקורי, ג'ייסי ג'יימס, רוג'ר ווטרס, פיל מקגרו, ג'וזף פ.קנדי, קריסטי היינד, באדי הולי, איליה קאזן, אליזבט ה-1 מלכת אנגליה, קליף רוברטסון, אוטו סטרדינג, ראיין פיליפה, קולין פירסט, בראיין דה פלמה, ד.ה.לורנס, או הנרי, ג'ניפר הדסון, פול ווקר, ג'ייסי אוונס, סופיה לורן.
ידועים בישראל: ירמי קפלן, דיוויד ברוזה, יובל סגל, יגאל בשן, חיים יבין, תומר יוסף, עידן רייכל, שירלי בוגנים, איציק כהן.עדי נוימן, קרן ברגר, הדר לוי, רון שובל, טינקרבל, מקס אולארצ'יק, דודו ארז, חיים יבין, קרן הכט, אריק ברמן.

הקבוצה השלישית
ילידי 23.9-13.9:

קבוצה זו מושפעת בנוסף על מרקורי גם מהפלנטה וונוס ומזל שור. השפעה הגורמת לילידיה להיות אסתטיקנים בולטים ולהקפיד על שלמות בסדר וניקיון או אף להגזים ולהיות אובססיביים בקשר לאיזשהו הרגל. הם חינניים, מטופחים, משקיעים במראם, בעלי כושר תכנון ועיצוב, וחינניים בקשריהם עם הזולת. הם יצירתיים וזקוקים לסביבה נעימה כדי ליצור או כדי להרגיש נוח בתחומם. הם נהנים בדרך כלל מתשומת לב רבה מהסביבה, ומצליחים להשפיע בדעותיהם ובאישיותם על סביבתם.רבים מהם נוטים לעסוק בתחומי אומנות כמו שירה משחק ובכלל עסקי במה או גם לעיסוקי ריפוי דרך אמנות.

מראה חיצוני: יפים, אסתטיים, סימטריים, חיוניים, עיניהם סקרניות ועירניות, מראם צעיר ונעים וחיוכם שובה לב. בדרך כלל בריאים, אך יש להם הרגלי תזונה גרועים, שבגללם הם עלולים לפתח רגישות בכלי הדם, כמו כולסטרול גבוה וסוכרת.
פסיכולוגית: שילוב מרקורי וונוס של מזל שור מגביר את הקיצוניות באישיותם והם נוטים לסבול מהפרעה נרקיסיסטית ועיסוק מתמיד במראה החיצוני, תוך כדי הקפדה לעיתים מופרזת ושמירה על "צעירות נצחית" כמו גם עיסוק אובססיבי של מה חושבים עליהם האחרים. הם יסבלו מרגישות לביקורת ואיבוד ביטחון העצמי מכל הערה. הם נוטים לפתח טעמים חריגים והרגלים המקשים על חייהם בתנאים של שינוי וחידוש. הם עוברים כל אילוץ של שינוי בחרדות רבות ואווירה פסימית. הם אמנם זקוקים לגיוון אך הם מעדיפים להיות בשליטה ולהרבות בתכנון פרטים. הם זקוקים להיות במרכז העניינים וידעו איך להסב תשומת לב בקלות. הם זקוקים לתמיכה ועידוד רב בגלל בעיית דימוי עצמי. רבים מהם כמו רוב בני מזל בתולה בעלי כישורי משחק המשולבים בשירה.
ידועים מהעולם: פיונה אפל, קלודט קולברט, אדם למברט, תומי לי ג'ונס, מרלן אולסון, אגטה כריסטי, הנסיך הארי, לאנס אמסטרונג, ג'יימס גנדולפיני, סופיה לורן, אוליבר סטון, דיוויד קופרפילד, לורן באקל, מיקי רורק, פיטר פאלק, ביל מוריי,ריקי לייק, אפטון סינקלר, פרנקי אבלון, גרטה גרבו, ליאם גלגר, ליאונרד כהן, ניק קייב, ברוס ספרינגסטין, מרק אנתוני.בי בי קינג, לנס אמסטרונג, ג'ימי פאלון, ליאונרד כהן, ג'ייסון אלכסנדר, ריי צ'ארלס, חוליו אגלסיאס, מיקי רוני, אנדראה בוצ'לי.
ידועים בארץ: דודו טופז, שרית חדד, ליהי אלון, דני גבע, גורי אלפי,שלי גפני, אבי פרנקו, ליהי אלון, גיא לרר, גלית גוטמן, זהר ליבה

    הורוסקופ  לשנת 2018-2017

כללית:

השמש מגיעה למזל בתולה ב: 23.8 בשעה 01.20 לפנות בוקר. כשהירח  ומרקורי הנסוג ממתינים במזל בתולה. סף הרגישות שלכם יהיה גבוה. וטרדות נסיגת מרקורי ישפיעו על אי שקט כללי אם כי,  עד מהרה מצב רוחכם ישתפר. כשיום ההולדת מתחיל עם נסיגת מרקורי,  זה אומר שהשנה תאלצו להתמודד עם נושא העבודה ולרצות לשפרו שכן אינכם מרוצים די. כוכב שבתאי עד דצמבר שוהה בבית המגורים/בית/משפחה ומצביע על אופציה לשינוי מגורים והפעם בחירת בית משמעותי יותר, אולי  לטווח ארוך ואולי מדובר בסביבה שונה לחלוטין. עד חודש אוקטובר 2017 כוכב צדק בבית 2 הבית העוסק בכספים ובין חודשים ספטמבר -אוקטובר תיהנו מעליה בהכנסות ושיפור בהרגשה הכלכלית. מעבר כוכב צדק לבית התקשורת ב:10.10 ושהותו עד נובמבר 2018 יטיב עם נושאי עבודה, התפתחות לימודים וניידות ברורה העשויה להוביל לעבודה בעלת אופי שונה. כוכב אוראנוס במעלותיו האחרונות במזל טלה אך מחודש מאי 2018 עובר למזל שור וכללית יטיב עם שינויים בכל הנוגע להתפתחות שלכם למשך 7 שנים. אם מדובר בתואר ולימודים מסוג אחר,  או מעבר לחיים במקום אחרץ.  כמו אופציית הגירה או צורת חיים שונה מהרגיל. כוכב נפטון האחראי על בית הזוגיות שלכם,  ימשיך להעסיק אתכם בתחומי אהבה ומערכות יחסית ולא תוותרו על אהבה. כוכב פלוטו ימשיך את מהלכו בבית הילדים שהוא גם הבית  היצירתי ושינויים עמוקים יתרחשו בתחומים אלה בשנים הקרובות.

 

Sidney_Hall_-_Urania's_Mirror_-_Virgo
מזל בתולה -קלפי טארוט מסדרת אורניה.  

מזל בתולה- במדרשי היהדות מובא הספור על המלאכים שמחזאי ועזאל שירדו לארץ לפני המבול והתקלקלו. הם ניסו לפתות בתולה אחת, והיא בקשה מהם כתמורה את כנפיהם. הם נתנו לה והיא ברחה לשמים. כשכר ה' הפך אותה למזל בתולה. במסורות רבות בעולם הקלאסי הקבוצה מכונה "בת הקציר" או "העלמה עם החיטה בת אלת הקציר דמטר, את מזל בתולה קל לזהות על פי כוכב השבת ספיקה שבהוא בהיר מאוד כוכב הבהיר ספיקה ([שיבולת) נמצא בשטח הקבוצה ומקל על זיהויה בשמים- ממשיכים את ידית העגלה הגדולה[הדובה הגדולה] כוכב השבת ספיקה הוא הכוכב הזוהר ביותר בידיים של הבתולה הלופתת בידיה אלומת חיטה המאפיין ביותר את מזל בתולה- לחם חיטה הבסיס הקיומי של האנושות. כוכב השבת ספיקה נחשב לכוכב המהווה מס ערך מוסף לכל כוכב שלצידו. הוא מושפע  מכוכבים ונוס ומרס והוא מביא עימו הרבה חן, מזג נעים, חיבה לאומנות ולמדעים, ונע בין תמימות ועד פעילות חסרת התחשבות, מחובר להנאות החיים ולשמחה. 

    אהבה ויחסים:

שנה מוצלחת צפויה לפנויים להיכרויות.  ביחסים קיימים צפויה העצמת הקשר. כוכב נפטון הפלנטה האחראית על האהבה תמשיך לשהות בבית הזוגיות שלכם עד שנת 2026. רבים מכם יעסקו בה אך כמובן אהבה עלולה להתחלף באכזבה והיבט זה קשור לכל אחד במפה האישית שלו. כוכב נפטון ינוע השנה[עד יום הולדתכם בשנת 2018]  בין מעלה 13 למעלה 16 במזל דגים וישפיע במיוחד על ילידי 9-4.9 הפנויים, תהיה להם הזדמנות לפגוש מועמד ולהתאהב. כוכב צדק במזל עקרב מחודש אוקטובר 2017  יטיב עם הזדמנויות להיכרויות עד חודש נובמבר 2018. היכרויות אקראיות, דרך התכתבויות, מפגשים בלימודים ובמהלך נסיעות.   מעבר כוכב ונוס ב:20.9.17 ונוכחותו עד ה:14.10 במזל בתולה,  יטיב עם הפנויים להיכרויות ולחיזורים. ימים מוצלחים למפגשים מרגשים והתאהבויות צפויים בימים בין ה: 21.11 ועד ה: 11.12.2017. ובין 30-25.12.2017 . מעבר כוכב ונוס לבית האהבות שלכם,  יזמן היכרויות בימים בין ה: 5.1-1.1.2018. תקופה טובה ואינטנסיבית של חליזורים צפויה  מה: 11.2.2018 עם מעבר ונוס לבית הזוגיות למזל דגים ועד ה: 24.2.18 תוכלו ליהנות ממפגשים עם פוטנציאל התאהבות. אך גם הימים בין ה: 5-1.3.2018 יטיבו עם ביטוי רגשי והזדמנות לחגוג בזוגיות אירועים ומיסוד קשר. חודש אפריל מוצלח למערכות יחסים להרחבת המשפחה, אך גם להזדמנויות להיכרויות מוצלחות בימים בין ה: 15-7.4.2018. בימים בין ה: 28.5 ועד ה: 3.6.2018, וב: 10.7.2018 כוכב ונוס חוזר למזל בתולה. הפעם כחודש וחצי לפני יום ההולדת הבא,  ומייצר היבטים מוצלחים במיוחד להיכרויות בימים בין ה: 17.7 ועד ה: 25.8.

אכזבות ופרידות ממוקדות בימים בין ה: .27.11.17 ועד ה: 12.12.2017 יחסים בלתי יציבים עלולים  להסתיים.

 

בתולה

קונסטלציית מזל בתולה בשמים.

        

קריירה ועבודה:
.

השנה בין ספטמבר 2017 ועד יום הולדתכם הבא צפויות הזדמנויות חדשות והתפתחויות מעניינות בכיוונים. ריכוז הכוכבים במזל בתולה כולל כוכב מאדים בספטמבר 2017 מעורר אתכם לרצון להתחלות חדשות, חיפוש שינויים בעבודה ובאופייה האנרגטי שינויים אלה ייצרו הזדמנות לשפר את מצבכם הכלכלי כבר מה: 24.9.17.  כוכב צדק עובר לבית השלישי,  שהוא בית התקשורת מה:10.10.17 ועד נובמבר 2018 וישהה במיקום שמזמן התחלות חדשות בעבודה, פרויקטים מעניינים עם ניידות רבה והיכרויות של אנשים רבים ויטיב במיוחד עם אלה מכם, העוסקים במכירות, שיווק, מדיה,  כתיבה נסיעות והוראה. אלה שיעזבו עבדו יוכלו כבר בחודשים בין אוקטובר לפברואר 2018 להצליח בראיון אישי ולהתחיל התחלות חדשות ומשמעותיות. מעברו של כוכב שבתאי למזל גדי מסוף דצמבר 2017 למשך 3 שנים,  יטיב עם בני מזל בתולה במיוחד לאלה מכם העוסקים בתחום טיפולי, הוראה, ותחומים יצירתיים. שהות שבתאי 3 שנים במיקום זה יעזור לכם  לבנות את מעמדכם במהלך תקופה זאת. מעבר כוכב מרקורי[כוכבכם האישי] יחד עם השמש לבית העבודה,  מסוף ינואר 2018 ותחילת פברואר מבטיח התחלת פרויקטים,  שינוי ורענון המסגרת הקיימת. התפתחות מעניינת תתחיל בשגרת חייכם עם מעבר כוכב מאדים היוצר שינויים  מה: 16.5.2018 ועד 15.11.2018 לבית העבודה שלכם ויגרום לתהליכים משמעותיים בעבודה במהלך החצי שנה של נוכחותו בבית העבודה,  החל ממעבר מקום פיזי ועד שינויים במסגרת הקיימת.  תוכלו לצפות בשינויים , כבר עם כניסתו של כוכב מרקורי למזל בתולה ב: 6.9.2018 חודש שתרגישו טוב עם שינויים חידושים ומימוש עצמי.

Hay_Harvest_at_Éragny,_1901,_Camille_Pissarro

  Camille Pissarro 1882, פסטל- תבואה קציר.

 

 

כסף וכלכלה:

שנה עם אפשרויות טובות לשפר עבודתכם וליהנות מתוצאות כלכליות. בין חודש ספטמבר לאוקטובר 2017 כוכב צדק עושה את מהלכו האחרון לפני המעבר למזל עקרב,  ויצליח לשפר את מצבכם הפיננסי בימים בין ה: 13.9 ועד תחילת נובמבר 2017 עם מעבר השמש מרקורי וונוס לבית הכספים תיהנו בהחלט משיפור והזדמנויות להרוויח יותר.  אולי הכנסה נוספת,  או מתנות/בונוס שתקבלו. הימים בין ה: 8-3.11.17 תצטרכו להיזהר מאובדן כספים או הוצאות מיותרות. מעבר כוכב מאדים לבית הכספים מה: 23.10.17 ועד 9.12.2017 יאתגר אתכם ברמת ההוצאות ותצטרכו לגלות הרבה שיקול דעת ואיפוק בתכנון הפיננסי. מעברו של כוכב שבתאי מדצמבר 2017 לבית העוסק בהשקעות כלכליות במהלך ה-3 שנים הקרובות  יגרום לכם להיות מחושבים מאוד  בכל הנוגע לביטחון עתידכם הכלכלי,  אם מדובר בהשקעה נכונה, רכישת נכס ועיסוק זהיר יותר עם כספים.   בימים בין ה: 11.2.2018  ועד ה: 20.2 תיהנו מקבלת כספים והזדמנות לצמוח. אך מאמצע חודש  מרץ 2018 תתמודדו עם מצב תובעני ברמת ההוצאות הפיננסיות ותתקשו אף להגיע להסכמה בנושא עם בני זוג/שותפים. החל מה: 1.4.18 -8.4.18 תיהנו משיפור משמעותי בהכנסותיכם,  אולי מדובר בהעלאה או הזדמנות להכנסה נוספת. שיפור משמעותי בתפקידכם בעבודה בין ה: ה:14.5.18 ואילך יטיב עם נושא הכספים ותחושה חומרית משתפרת אולי מדובר בתנאים נוחים יותר בעבודה. ובין ה: 10.7.18 עד ה: 22.7.18 תיהנו מתקופה מפנקת כספית. מעברו של כוכב אוראנוס לבית 9 החל מחודש מאי 2018 ועד מרץ 2019 שם הוא כבר ייכנס סופית למזל שור,  עשוי לגרום לכם להחליט לעזוב סביבה, מדינה, צורת חיים אחת ולעבור לצורת חיים חדשה מה שישפיע על נושא הקריירה.  לעיתים צפוי מעבר כי הוא כרוך בהצעת עבודה המגיעה ממרחקים ויוצרת לכם עניין לעבור בכלל. [ועל כך עוד ידובר בהרחבה ביום הולדתכם הבא]virgo-star-map

מפת השמים בתולה- virgo  כשהכוכב הבולט ביותר הוא כוכב השבת Spica

tumblr_nnllwrKoRl1r800m3o1_500
מרקוריוס שליט מזל בתולה –  היה אחד מהאלים המרכזיים במיתולוגיה הרומית. במקור, הוא היה האל הממונה על המסחר ועל הסוחרים, כפי שגם משתמע משמו, הנגזר מהמילה הלטינית merx ("סחורה") או mercator לאחר שזוהה עם האל היווני הרמס, הוא תואר בנוסף גם כשליח האלים והוצג באמנות עם סממניו המאפיינים של הרמס – הכובע והסנדלים המכונפים והמטה המכונף סביבו כרוכים שני נחשים.

בריאות:

בתולה שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים – מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל בתולה –  שולט באופן טבעי בקיבה [יחד עם סרטן] בטחול, ציפורניים, מערכת העצבים יחד עם תאומים, לבלב והמעי הדק, כבד [יחד עם מזל קשת], תריסריון., תהליכי פירוק הגלוקוזה.
איזור הקיבה נשלט על ידי מזל בתולה והוא כולל את הלבלב, כבד, קיבה, מערכת העיכול ומקלעת השמש ואת כל הרגישויות הנוירוטיות ממצבים נפשיים המושלכים על איזור הקיבה. הטחול שיוחס לו גם הגורם למרה שחורה ומלנכוליה. השפעות של מרקורי יוצרות נטייה ל:   Obsessive Compulsive Disorde -קרי: OCD אשר משמעותו הפרעה טורדנית-כפייתית המונעת מחרדה וכתוצאה מכך מייצרת מחשבות כפייתיות בהם האדם מצליח לעורר בתוכו "אימת מחלה" או אימה של חיידקים ופחד מוות עמוק[כמו מייקל ג'קסון סבן מזל בתולה איפיין את ההיפוכונדריה]  . לעיתים קרובות גם ילידי אופק מזל בתולה נוטים לסבול מחרדות ממחלה ואותם תסמינים וכמובן היא מצויה בדרגות מגוונות מחרדה קלה ועד פחד היוצר שיתוק ומחשבות טורדניות בלתי נלאות. הרגישות והפחדים מושלכים גם לדרכי הקיבה העליונים, הנשימה ולמחלות מעיים כמו קרוהן (Crohn's disease]) ולכן ידועה ונפוצה הנטייה לפתח אסטמה ואלרגיות ויש כמובן קשר בין כל מה שהוזכר עד כה. עיסוק בנושאים אלה,  עשוי לדחוף את בני המזל לעסוק יותר במזון בריא, טבעונות, נטורופתיה,  צמחונות או נטייה לאנינות טעם לעיתים מופרזת. גם אם חלק מהתסמינים הם השלכות פסיכוסומאטיות,  אין הדבר אומר שבני המזל לא סובלים באמת מתופעות, כאבי בטן וחומציות יתר.

שנת 2018-2017 בריאותית

מאוגוסט  2017 -עד מאי 2018 –  שלוש פלנטות כבדות[יופיטר, שבתאי, אוראנוס]  מבצעות מעבר למזלות אחרים,  מה שישפיע עליכם גם בהיבטים הבריאותיים. החל ממעבר כוכב צדק מבית 2 לבית 3 למזל עקרב,  מה שיגרום לכם כמיהה להרגיש קלילות גדולה יותר,  ניידות ותוכלו לחזור לפעילות פיזית אינטנסיבית יותר כבר מחודש אוקטובר הקרוב. מעברו של כוכב שבתאי למזל גדי לבית ה:5 שלכם,  עלול להשפיע על נשים ברגישות גדולה יותר בנושאים גניקולוגיים.  ייתכן שלחלקיכם יתחיל גיל המעבר עם שינוי הורמונאלי ועיקר הדגש יהיה להקפיד על העצמות/שלד/ברכיים שכן ייתכן במיקום זה מחסור בסידן. כללית מיקומו של כוכב שבתאי בבית 5 עוסק בגב ובלב[ממזל אריה] ויש צורך לשמור על פעילות פיזית סדירה,  ספורט של כושר לב ושרירים ומאידך להמעיט במזון עתיר שומנים/סוכרים/מלחים. שבתאי בבית 5 מסוגל לגרום לכם לעשות דיאטה בקלות גדולה יותר,  כי רף המודעות לגוף גבוה והחששות גוברות,  מה שעוזר להישמר מאויבי הגוף. כוכב אוראנוס בחודש מאי 2018 עובר למזל שור ויוצא ממיקום בעייתי לאחר 7 שנים ועשוי ליצור לכם שינוי חיים עבודה/לימודים ואף מעבר למדינה אחרת.  שינוי שעשוי ליצור בהתחלה מתחים המאפיינים אתכם בכל שינוי במיוחד כדי ליצור שגרה חדשה. אך היבטיו הכלליים של אוראנוס במזל שור,  מטיבים עם בני מזל בתולה ועם שינויים בעבודה/תפקוד ותחושה יותר טובה.

mellonms110-008

מרקורי – האלכימיה בכפות הידיים- כירולוגיה.

טיפ:

צדק בשנת 2017 עד חודש אוקטובר ממוקם בבית הכספים ולכאורה מבטיח שיפור משמעותי. היבטיו של צדק במהלך השנה האחרונה לא יכלו להביא שיפור כפי שרבים מכם ציפו בגלל היבטיו הדרמטיים.  ברם, מחודש ספטמבר ואילך יחולו שינויים כלכליים ותהיה לכם הקלה בדקה התשעים של השפעתמהלך כוכב צדק. מעברו של צדק[יופיטר לבית 3 מטיב עם הכותבים שביניכם ואלה מכם שמעוניינים ללמוד,  השפעתו טובה להתחיל תחום לימודי מלהיב ולהצליח בו. זהו מיקום תקשורתי מאוד שירחיב את מעגל הקשרים וההזדמנויות לשינויים גם בעבודה. מיקום זה מבטיח,  נסיעות,  ניידות רבה יותר מתוך מקום של הנאה. כוכב שבתאי השנה עובר לבית 5 ויעסיק אתכם בנושא ילדים, עיסוק בעתידם ולחלקיכם,  יש את הצורך להרחיב את המשפחה. אין ספק שמעברו של אוראנוס בחודש מאי 2018 למזל שור יהיה הגורם המפתיע שמבטיח שינוי גדול שיתחיל כרעיון/הצעה/עבודה/שבתון ויהפוך למשך 7 שנים אופציית חיים שונה, צורת חיים חדשה, לימודים עם שינוי מקצועי משמעותי, ואולי מעבר לארץ אחרת . 

מרקורי נסוג באדוםנסיגות כוכב מרקורי :   
מרקורי הוא כוכב שליט של מזל בתולה. מרקורי כוכב משמעותי  באופן מהותי עליכם ולכן,  נסיגותיו במהלך השנה משפיעות על האטה ומסמלות זמן טוב להתכנס לעשות חשבון נפש ולהתכונן לשינוי שיבוא לאחר מכן.  מומלץ לא להתחיל התחלות חדשות מכל סוג,  בזמן נסיגת מרקורי במיוחד לא עבודה חדשה, פרויקט, רכישה משמעותית, מעבר בית, הסכמים חשובים.

הנסיגות של מרקורי יהיו השנה:

מרקורי  בבתולה בנסיגה  מה:13.8.2017           עד: 5.9.2017

מרקורי בקשת בנסיגה מה: 3.12.2017               עד: 23.12.2017

מרקורי בטלה בנסיגה מה: 23.3.2018                עד: 15.4.2018

מרקורי באריה בנסיגה מה: 26.7.2018                עד:19.8.2018

מרקורי בקשת בנסיגה מה: 17.11.2018              עד 6.12.2018 

 

מי שנולד עם כוכב מרס במזל בתולה.

לוח שנה עם אירועים עד ספטמבר 2018 : הכוללים נסיגות כוכבים,  ירח שחור, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

 

בני מזל בתולה –  האופק[מי שיודע את שעת לידתו] – מה הוא אומר עליכם.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                 17.8.2017