מזל בתולה – הורוסקופ לשנת 2019-2018
ילידי מזל בתולה בין ה-23.9-23.8

מזל בתולה
כוכב שליט:מרקורי
בית: 6
קבוצה: משתנה
יסוד
: אדמה

חלוקה ל-3 תתי קבוצה:

הקבוצה הראשונה:
ילידי 2.9-23.8:

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי. הם בעלי אופי ביקורתי ומקפידים על פרטים באופן בולט. מתקשים ליהנות בלי להרגיש שלמות, ותובעים, אם לא מעצמם אז מהסביבה, לספק להם אותה. בעלי יכולות מוטוריות מרשימות, וזקוקים לשגרה נוחה. הפן החומרי בולט אצלם כמו גם אהבת הנוחות. נכנסים ויוצאים לאט ממצבים רגשיים, ולא תמיד יכולים להתנתק מרגשות העבר. כישוריהם הדרמטיים בולטים, רבים מהם בעלי כישרון כתיבה, רציניים מאוד ביחסם אל החיים, אולם הם גם בעלי חוש הומור מפותח. דייקנים ואוהבים לעסוק בפרטים. בעלי יכולות טכניות גבוהות וקשר טוב לפרסום ומדיה ומחשבים, אך רבים פונים לתחומי הטיפול ורפואה.
מראה חיצוני: נאים, בהירים, רובם אינם גבוהים. קולם חזק וברור. צריכים לשמור על בריאות קיבתם. רמת הסוכר בדמם נוטה לעלות. ולעיתים יש רגישות בדרכי הנשימה, שעשויה אף לבוא לידי ביטוי באסתמה או אלרגיות.
פסיכולוגית: קבוצה זו מושפעת בעיקר ממרקורי ונוטה להיות קיצונית יותר בדרישותיה לשלמות. הנטייה לשיפוטיות תתבטא באופן בולט עד כדי איבוד התמונה הכללית. הם יסבלו, מעצבנות ומתחים קבועים וצורך כל הזמן לעשות משהו. נטייה לפחדים לעתים עד כדי איבוד הפרופורציה וכניסה לפאניקה. עיסוק רב בפרטים מתוך חרדות יתר והיפוכונדריה. לעיתים אנשים מקבוצה זו מפתחים נטייה ל- OCD ולשקוע בהרגלים ההופכים לפולחן זה עלול להתבטא בנטייה לנקיון וסדר באופן מופרז. באופן כללי קיים אי שקט פנימי ומתחים גבוהים בכל שינוי והתחלה ובעיקר פחד מכישלון. צורך בשליטה יגרום להם ללקט מקסימום פרטים בכל נושא ותחום.
ידועים מהעולם: שון קונרי, אינגריד ברגמן, ריצ'ארד גיר, אליוט גולד, סלמה האייק, קיאנו ריבס, קמרון דיאז, מייקל ג'קסון, אלביס קוסטלו, יצחק פרלמן, ליאונרד ברנשטיין, גלוריה אסטפן, בארי גיב, ואן מוריסון, אמא תרזה, לינדון ג'ונסון, לב טולסטוי.מרלן מטלין, יאסר ערפאת, בלייק לאבלי,טים ברטון, קלאודיה שיפר, לינדן ג'והנסון, מקוליק קלקין,ג'ייסון פריסטלי, ג'ק בלאק, בן גזארה, צ'ארלי פארקר, ואן מוריסון.
ידועים מישראל: שלום חנוך, אבי קושניר, שרית וינו-אלעד, שלומי שבת, עינת ויצמן, יעל גולדמן, מאיה ישעיהו, מיטל דוהן.טל מוסרי, יוסף סידר.

הקבוצה השניה:

ילידי 12.9-3.9:
קבוצה זו מצויה תחת השפעה של מרקורי ומזל גדי עם שבתאי. ובאופן טבעי, ילידיה הם הרציניים וה"כבדים" שבחבורה. הם חרוצים, מסורים, ומשקיעים את כל מרצם בכל עבודה ומשימה.
הם מופנמים רגשית ונוטים לשמור על חברויות ישנות ולאמץ ללבם את עברם. שמרנים, לא מתלהבים משינויים, שאפתניים ורואים בקריירה את פסגת החשיבות. מקצתם נישאים בגיל מאוחר, כשמצבם הכלכלי מניח את דעתם. נוטים לחפש בני זוג שלא ייאלצו אותם לוותר בנושאים עקרוניים וחיי משפחה חשובים להם. בעלי כושר ארגון, לא מוותרים ודואגים לפרטים הקטנים כדי שהכל יעבוד.
רבים מהם קשורים לעיסוקים עם כושר תכנון ושליטה, כמו מהנדסים ומטפלים.
מראה חיצוני: בעלי עיניים בהירות על פי רוב, מראה אסתטי, לעיתים סובלים מכאבי גב, ברכיים או פרקים. יש לשים לב לבעיות כמו אולקוס וחומציות יתר בקיבה ובריחת סידן בגיל מעבר.
פסיכולוגית: הנטייה לחרדות בקבוצה הזאת היא גבוהה יחסית לקבוצות האחרות. לעיתים עם שקיעה בדיכאון ובעיית דימוי עצמי בולטת. מחד יש ביקורת על כל מה שלא מושלם מסביב, אך קיימת פגיעות גבוהה בקבלת ביקורת אישית. הם סובלים מאגוצנטריות בלתי מודעת.נוטים להתבודד יותר ולא לבטוח בסביבה באופן בולט יותר. קיימת נטייה להיפוכונדריה ועיסוק במחלות גדול יותר ולא פלא שבקבוצה זו יש הרבה מטפלים, רופאים והעוסקים בריפוי מכל סוג. ככל שהשנים חולפות יש שיפור בדימוי העצמי. פוחדים משינויים ונוטים להיות בקשר קבוע גם אם הוא קשה. פחד מכישלון עלול לעיתים למנוע התחלות והתמודדויות. לעיתים קרובות אפשר יהיה לפגוש "פריחה מאוחרת" של אנשים מקבוצה זאת כשהם מתחילים לעסוק במה שהם אוהבים או מעיזים לצאת לעצמאות ולגלות את עצמם. רבים מהם נלחמים ב"שדים" הפנימיים שלהם דרך משחק, במה, ריקוד ושירה.
ידועים מהעולם: צ'ארלי שין, ראקל וולש, רוזי פרז, פיטר סלרס, אדם סנדלר, מייקל קיטון, איימי אירווינג, ז'אקלין ביסט, יו גראנט, בארי וויט, מוריס שבלייה, מובי, חוזה פליסיאנו, בילי פרסטון, פינק, פטסי קליין, גלורייה גיינור, ביונסה נואלס, מרק הרמון, דוויזל זאפה, פרדי מרקורי, ג'ייסי ג'יימס, רוג'ר ווטרס, פיל מקגרו, ג'וזף פ.קנדי, קריסטי היינד, באדי הולי, איליה קאזן, אליזבט ה-1 מלכת אנגליה, קליף רוברטסון, אוטו סטרדינג, ראיין פיליפה, קולין פירסט, בראיין דה פלמה, ד.ה.לורנס, או הנרי, ג'ניפר הדסון, פול ווקר, ג'ייסי אוונס, סופיה לורן.
ידועים בישראל: ירמי קפלן, דיוויד ברוזה, יובל סגל, יגאל בשן, חיים יבין, תומר יוסף, עידן רייכל, שירלי בוגנים, איציק כהן.עדי נוימן, קרן ברגר, הדר לוי, רון שובל, טינקרבל, מקס אולארצ'יק, דודו ארז, חיים יבין, קרן הכט, אריק ברמן.

הקבוצה השלישית
ילידי 23.9-13.9:

קבוצה זו מושפעת בנוסף על מרקורי גם מהפלנטה וונוס ומזל שור. השפעה הגורמת לילידיה להיות אסתטיקנים בולטים ולהקפיד על שלמות בסדר וניקיון או אף להגזים ולהיות אובססיביים בקשר לאיזשהו הרגל. הם חינניים, מטופחים, משקיעים במראם, בעלי כושר תכנון ועיצוב, וחינניים בקשריהם עם הזולת. הם יצירתיים וזקוקים לסביבה נעימה כדי ליצור או כדי להרגיש נוח בתחומם. הם נהנים בדרך כלל מתשומת לב רבה מהסביבה, ומצליחים להשפיע בדעותיהם ובאישיותם על סביבתם.רבים מהם נוטים לעסוק בתחומי אומנות כמו שירה משחק ובכלל עסקי במה או גם לעיסוקי ריפוי דרך אמנות.

מראה חיצוני: יפים, אסתטיים, סימטריים, חיוניים, עיניהם סקרניות ועירניות, מראם צעיר ונעים וחיוכם שובה לב. בדרך כלל בריאים, אך יש להם הרגלי תזונה גרועים, שבגללם הם עלולים לפתח רגישות בכלי הדם, כמו כולסטרול גבוה וסוכרת.
פסיכולוגית: שילוב מרקורי וונוס של מזל שור מגביר את הקיצוניות באישיותם והם נוטים לסבול מהפרעה נרקיסיסטית ועיסוק מתמיד במראה החיצוני, תוך כדי הקפדה לעיתים מופרזת ושמירה על "צעירות נצחית" כמו גם עיסוק אובססיבי של מה חושבים עליהם האחרים. הם יסבלו מרגישות לביקורת ואיבוד ביטחון העצמי מכל הערה. הם נוטים לפתח טעמים חריגים והרגלים המקשים על חייהם בתנאים של שינוי וחידוש. הם עוברים כל אילוץ של שינוי בחרדות רבות ואווירה פסימית. הם אמנם זקוקים לגיוון אך הם מעדיפים להיות בשליטה ולהרבות בתכנון פרטים. הם זקוקים להיות במרכז העניינים וידעו איך להסב תשומת לב בקלות. הם זקוקים לתמיכה ועידוד רב בגלל בעיית דימוי עצמי. רבים מהם כמו רוב בני מזל בתולה בעלי כישורי משחק המשולבים בשירה.
ידועים מהעולם: פיונה אפל, קלודט קולברט, אדם למברט, תומי לי ג'ונס, מרלן אולסון, אגטה כריסטי, הנסיך הארי, לאנס אמסטרונג, ג'יימס גנדולפיני, סופיה לורן, אוליבר סטון, דיוויד קופרפילד, לורן באקל, מיקי רורק, פיטר פאלק, ביל מוריי,ריקי לייק, אפטון סינקלר, פרנקי אבלון, גרטה גרבו, ליאם גלגר, ליאונרד כהן, ניק קייב, ברוס ספרינגסטין, מרק אנתוני.בי בי קינג, לנס אמסטרונג, ג'ימי פאלון, ליאונרד כהן, ג'ייסון אלכסנדר, ריי צ'ארלס, חוליו אגלסיאס, מיקי רוני, אנדראה בוצ'לי.
ידועים בארץ: דודו טופז, שרית חדד, ליהי אלון, דני גבע, גורי אלפי,שלי גפני, אבי פרנקו, ליהי אלון, גיא לרר, גלית גוטמן, זהר ליבה

    הורוסקופ  בני מזל בתולה לשנת 2019-2018

כללית:

 

 יום הולדתם של בני מזל בתולה מתחיל כשהשמש מגיעה למזל בתולה וזה קורה  ב: 23.8 בשה 07:45 על פי שעון ישראל –  השמש בהיבטים טובים בכל הנוגע לבית האהבות ולהפתעות שממתינות לפנויים שביניכם,  עם אופציות לנסיעה, נושאים משפטיים משתחררים במהלך החודש הקרוב ומטיבים עם תוצאות.

בשבוע הראשון אתם עדיין עלולים לסבול מאירועי  נסיגת מרקורי אך כבר בין ה: 25-24.8 תשתחררו ממועקת הנסיגה ותחושת התקיעות הממושכת[של החודשים האחרונים] כשכל אחד מכם חווה זאת באופן שונה. כוכב ונוס בבית הכספים שלכם אך גורם לתעתועים בשלב זב  אך כבר מה: 8.9.2018 מצבכם משתפר. מרקורי מגיע לביקור במזל בתולה ב: 6.9 ואתם צפויים לבשורות של התחלות חדשות בעבודה/תפקיד. אתם הולכים לשנה טובה יותר מהקודמת. כבר מחודש ספטמבר תשתפר הרגשתכם בכל התחומים, מלבד הוצאותיכם העלולות להיות גבוהות יחסית. שנת 2019-2018 מטיבה עם הפן התקשורתי,  התפתחויות בעבודה,  התחלות של לימודים עד נובמבר 2018 . שבתאי במזל גדי יטיב עם בני המזל במהלך כל השנה וייצב פרויקטים, החלטות ותכניות שנעשו בחודשים הראשונים של 2019. כוכב אוראנוס במזל שור יטיב עם הזדמנויות הקשורות למפנים בתחומי לימודים, הגירה לחו"ל,  עבודה עם אופקים חדשים והתפתחויות מעניינות בכיוונים רוחניים אך גם צפוי שיפור כלכלי. מפנה לטובה זה יבלוט במיוחד לאלה שנולדו  לילידי המזל בין ה: 30.8-23.8. נפטון הכוכב האחראי על אהבות וחזון ימשיך לשהות בבית הזוגיות שלכם במהלך השנה הקרובה ועשוי להשפיע במיוחד על ילידי 12.9-5.9 רבים מביניכם עשויים להתאהב. כוכב שבתאי בבית האהבות[יצירה] והילדים ישפיע על אופציה לבניית משפחה לילידי 7 הימים הראשונים של מזל בתולה  שנולדו בין ה: 31.8-24.8.  כוכב פלוטו במזל גדי משפיע לטובה על ילדי מזל בתולה בתחומי השקעות,  לידת ילדים והתחלות חדשות בתחומי יצירה במיוחד לילידי 11.9- 16.9. כוכב צדק בנובמבר 2018 יעבור למשך שנה למזל קשת,  לבית 4 שלכם,  שם הוא יהיה קטליזטור לשיפור כלכלי, אופציה של מעבר לבית מרווח יותר,  או השקעה בנכס. כשהדגש יהיה  על נושאי הרחבת המשפחה וצפי לאירועים בעלי אופי אופטימי בחיי המשפחה.

 

Sidney_Hall_-_Urania's_Mirror_-_Virgo
מזל בתולה -קלפי טארוט מסדרת אורניה.  

מזל בתולה- במדרשי היהדות מובא הספור על המלאכים שמחזאי ועזאל שירדו לארץ לפני המבול והתקלקלו. הם ניסו לפתות בתולה אחת, והיא בקשה מהם כתמורה את כנפיהם. הם נתנו לה והיא ברחה לשמים. כשכר ה' הפך אותה למזל בתולה. במסורות רבות בעולם הקלאסי הקבוצה מכונה "בת הקציר" או "העלמה עם החיטה בת אלת הקציר דמטר, את מזל בתולה קל לזהות על פי כוכב השבת ספיקה שבהוא בהיר מאוד כוכב הבהיר ספיקה ([שיבולת) נמצא בשטח הקבוצה ומקל על זיהויה בשמים- ממשיכים את ידית העגלה הגדולה[הדובה הגדולה] כוכב השבת ספיקה הוא הכוכב הזוהר ביותר בידיים של הבתולה הלופתת בידיה אלומת חיטה המאפיין ביותר את מזל בתולה- לחם חיטה הבסיס הקיומי של האנושות. כוכב השבת ספיקה נחשב לכוכב המהווה מס ערך מוסף לכל כוכב שלצידו. הוא מושפע  מכוכבים ונוס ומרס והוא מביא עימו הרבה חן, מזג נעים, חיבה לאומנות ולמדעים, ונע בין תמימות ועד פעילות חסרת התחשבות, מחובר להנאות החיים ולשמחה. 

   

 

אהבה ויחסים:

שנת 2019-2018 עשויה להיות שנה רצינית בנוגע ליחסים ואפשר להתנסח כשנת מימוש יחסים,  בנייה והרחבת משפחה. כוכב שבתאי שעורך ביקור עד סוף שנת 2020 בבית הקשור בילדים[יצירה]  והאהבות שלכם,  יזמן לכם קשרים משמעותיים ורציניים וכאלה שיגרמו לכם להרגיש בטוחים יותר להתמסד ולעסוק בנושאי לידת ילדים, נישואי ילדים ולידת נכדים.   כוכב צדק יגיע בנובמבר 2018 לבית 4 מיקום המבטא צמיחת המשפחה המורחבת עם הזדמנויות להתרחב וליהנות מאירועים משפחתיים משמחים. כוכב נפטון הפלנטה האחראית על האהבה ועל היכולת להיות מאוהבים,  ממשיכה לשהות בבית הנישואין והחיפוש אחר אהבה ימשיך להיות מבחינתכם בלי פשרות.  השנה נפטון יקבל חיזוק ביחסיו עם שבתאי כבר מינואר 2019 כשהם יהיו בהרמוניה,  מדובר בהיבט שיימשך עד נובמבר 2019 ויקל על בחירה טובה ומיסוד הקשר. זאת תהיה השנה לפנויים,  לעלות כיתה ביחסים. חודש דצמבר 2018 מיטיב עם פנויים והיכרויות בימים בין ה: 10.12 ועד ה: 27.12. מעברה של השמש מסוף דצמבר 2018 ובכל ינואר 2019 לבית האהבות שלכם,  מזמן לפנויים התאהבויות והיכרויות משמעותיות. מאמצע חודש פברואר 2019 ועד סופו צפויה תקופה מוצלחת למפגשים והתאהבויות. יולי 2019 צפוי להיות חודש מוצלח להיכרויות והתאהבויות ומה: 21.8.2019 עם מעבר כוכב ונוס למזל בתולה,  תיהנו מחודש מוצלח רומנטי ועלייה בהיכרויות וביחסים קיימים,  עליית מדרגה בקשרים. חודש ספטמבר 2019 יום הולדתכם הבא,  מבטא שמחה רבה של היכרויות וביסוס הקשר במערכות יחסים קיימות.

משברים וסיומי קשרים: יחסים בלתי יציבים עלולים במרץ 2019 עם נסיגת מרקורי בבית הזוגיות להסתיים. מסוף מאי  2019 ועד אמצע יוני 2019 צפוייה תקופה עם היבטים של מתחים,  אכזבות ומשברים בזוגיות לא יציבה. מעבר כוכב מאדים למזל בתולה מה: 19.8 ושהותו במזל עד ה: 4.10.2019 עלול להשפיע על סיום יחסים בלתי יציבים ולא מסופקים.

 

בתולה

קונסטלציית מזל בתולה בשמים.

        

קריירה ועבודה:
.

שנת 2019-2018 נחשבת לשנה רצינית וגורלית בקריירה.  כשאתם נוטים להיות מחויבים יותר לעצמכם להצליח ולשפר את מצבכם הכלכלי. כוכב אוראנוס במזל שור[בבית העוסק באופקים חדשים, קשרים עם חו"ל, מעבר לחו"ל והישגים משפטיים/טכניים] יזמן לחלקיכם הזדמנות הגירה ומעבר לסביבה אחרת בגין הצעת עבודה מוצלחת יותר,  או עבודה עם חו"ל שתרחיב את מעגל האפשרויות הפיננסיות והעוסקים בפרסום ספר/או יצירה/אמנות ייהנו מהזדמנויות מפתיעות. אוראנוס מטיב בהיבטיו לבני מזל בתולה במיוחד עבור ילידי הימים הראשונים בין ה: 31.8-23.8 ורבים מכם ייהנו משחרור לחצים פיננסיים ותחושת חופש גדול יותר בעבודה,  לעיתים ביטוי של הצלחה בעצמאות שהם מתחילים בשנה הנוכחית. השנה כוכב צדק בבית התקשורת שלהם עד נובמבר 2018 ורבים מכם יתחילו התחלות חדשות של עבודה, מיזם כתוצאה מהצעות חדשות שייתכנו כבר מהחודש הקרוב[ספטמבר]  ועד נובמבר 2018.   חודשים ינואר-פברואר 2019 מטיבים עם בניית תשתית חדשה,  חודשים של עבודה וטיפוח יחסי אנוש,  בניית פלטפורמה עבור נושאים חדשים וחדשניים/שונים. מרץ אפריל 2019 יהיו  חודשים עם עיכובים לא מעטים ותיסכולים כתוצאה מכך.  מעברו של כוכב מאדים לבית הקריירה מתחילת באפריל ושהותו שם עד אמצע מאי,  מספר על שינויים רציניים שאתם עושים בעבודה.  אולי אף עוזבים מקום ישן לטובת התחלות כלכליות מוצלחות יותר,  במיוחד עם מעבר הכוכבים מרקורי והשמש מה: 22.5.19 לבית הקריירה,  תקופה המבשרת בשורות של עבודה חדשה/תפקיד/מיזם עם השלכות פיננסיות טובות בחודשים יוני- יולי 2019. תוצאות כלכליות מהם תיהנו כבר מאמצע ספטמבר 2019 ואילך.  כוכב שבתאי במזל גדי בהיבטים טובים לבני המזל בעצם מייצב את המהלכים החדשים בפן הכלכלי עד ספטמבר 2019.

 

Hay_Harvest_at_Éragny,_1901,_Camille_Pissarro

  Camille Pissarro 1882, פסטל- תבואה קציר- החיטה, לחם מסמלי מזל בתולה.

 

 

כסף וכלכלה:

 

שנת 2019-2018 מבשרת הישגיות בעבודה עם השלכות פיננסיות מוצלחות. כוכבים שבתאי ופלוטו במזל גדי מבטיחים בבית ההשקעות של בני מזל בתולה הזדמנויות לצמוח להרוויח מהשקעות וליצור הזדמנויות לקנות נכס, להחליף ישן בטוב יותר ולהתפתח כלכלית אם מדובר בקריירה ויצירת הזדמנויות לצמיחה וגדילה. מעברו של כוכב צדק לבית 4 העוסק בנכסים,  בית והזדמנויות לצמוח בעשייה לביתכם מבטיח מחודש דצמבר 2018 ועד דצמבר 2019 אופציות לגדול כלכלית ולהתבסס. בינתיים, חודשים אוקטובר נובמבר 2018 כוכב ונוס שליט בית הכספים שלכם יהיה בנסיגה ולא תיהנו מתחושת שפע או צמיחה כלשהי ואף ייתכן שתהיו מתוסכלים בעת זו ממצבכם הפיננסי. אך כבר מאמצע נובמבר 2018 יתחיל שיפור משמעותי שיתבסס בדצמבר 2018   חודשים ינואר פברואר מרץ 2019 הם חודשים שיטיבו עם הסכמים,  התחלות של פרויקטים והזדמנויות להרוויח יותר או לקבל מענקים/בונוסים. חודש אפריל עם מעבר כוכב מאדים לבית הקריירה תמצאו את עצמכם עסוקים וחושבים על שינויים אופרטיבים.  תיהנו מהזדמנות לשפר את מעמדכם הפיננסי בחודשים יוני- יולי 2019. התיישרותו של כוכב  יופיטר במזל קשת באוגוסט 2019 המשפיע במהלך 2019 על בית 4 שלכם,  יאפשר לכם הזדמנויות רכישת בית, החלפת נכס קיים לטוב יותר,  השקעות מוצלחות לצורכי צמיחה פיננסית.


virgo-star-map

מפת השמים בתולה- virgo  כשהכוכב הבולט ביותר הוא כוכב השבת Spica

tumblr_nnllwrKoRl1r800m3o1_500
מרקוריוס שליט מזל בתולה –  היה אחד מהאלים המרכזיים במיתולוגיה הרומית. במקור, הוא היה האל הממונה על המסחר ועל הסוחרים, כפי שגם משתמע משמו, הנגזר מהמילה הלטינית merx ("סחורה") או mercator לאחר שזוהה עם האל היווני הרמס, הוא תואר בנוסף גם כשליח האלים והוצג באמנות עם סממניו המאפיינים של הרמס – הכובע והסנדלים המכונפים והמטה המכונף סביבו כרוכים שני נחשים.

 

וִינְדֵמִיָאטְרִיקְס (מלטינית: Vindemiatrix – הבוצרת), נקרא גם אַלְמוּרֵדִין (מערבית – הבוצרת) וכן ε בבתולה, הוא הכוכב השלישי בבהירותו בקבוצת הכוכבים בתולה עם בהירות מדרגה 2.79. מקור שמו מגיע מכך שהוא זורח לפנות בוקר, ממש לפני זריחת השמש, כשמגיעה עונת בציר הענבים. מושפע מכוכבים מרקורי ושבתאי ומטיב עם אלה מבני המזל הנמשכים לארכיטקטורה הנדסה ותכנון- עם פן סרקסטי באישיות.

 

בריאות:

בתולה שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים]

המזלות המשתנים –זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות חדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל בתולה –  שולט באופן טבעי בקיבה [יחד עם סרטן] בטחול, ציפורניים, מערכת העצבים יחד עם תאומים, לבלב והמעי הדק, כבד [יחד עם מזל קשת], תריסריון., תהליכי פירוק הגלוקוזה. איזור הקיבה נשלט על ידי מזל בתולה והוא כולל את הלבלב, כבד, קיבה, מערכת העיכול ומקלעת השמש ואת כל הרגישויות הנוירוטיות ממצבים נפשיים המושלכים על איזור הקיבה. הטחול והמרה שיוחס לו גם הגורם למרה שחורה ומלנכוליה. השפעות של מרקורי יוצרות נטייה למרירות, חרדות נטיה למחשבות טורדניות וכפייתיות בהם האדם מצליח לעורר בתוכו "אימת מחלה" או אימה של חיידקים ופחד מוות עמוק[כמו מייקל ג'קסון בן מזל בתולה שסבל בקיצוניות מהיפוכונדריה] . לעיתים קרובות גם ילידי אופק מזל בתולה נוטים לסבול מחרדות של מחלה ואותם תסמינים וכמובן היא מצויה בדרגות מגוונות מחרדה קלה ועד פחד היוצר שיתוק ומחשבות טורדניות בלתי נלאות. הרגישות והפחדים מושלכים גם לדרכי הקיבה העליונים, הנשימה ולמחלות מעיים כמו קרוהן (Crohn's disease]) ולכן ידועה ונפוצה הנטייה לבני המזל לפתח אסטמה ואלרגיות ויש כמובן קשר בין כל מה שהוזכר עד כה. עיסוק בנושאים אלה,  עשוי לדחוף את בני המזל לעסוק יותר במזון בריא, טבעונות, נטורופתיה,  צמחונות או נטייה לאנינות טעם לעיתים מופרזת. גם אם חלק מהתסמינים הם השלכות פסיכוסומאטיות,  אין הדבר אומר שבני המזל לא סובלים באמת מתופעות, כאבי בטן וחומציות יתר.

 

2019-2018

סך הכל בני מזל בתולה ייהנו מהתחזקות כלכלית חומרית ומבחינה נפשית זה עשוי להרגיע אותם ולהטיב  פיזית.  עם זאת, שהותו של כוכב שבתאי במזל גדי בבית 5 של בני מזל בתולה עשוי להשפיע עליכם ברגישות גדולה יותר באזור העצמות,סחוס ובשלד. לנשים נושאים גניקולוגיים יהיו רגישים יותר [לידה ואחרי לידה] ועלול להשפיע על ירידת הורמונים וכניסה לתופעות גיל המעבר. כללית,  בני המזל יצטרכו לטפל בחולשת העצם אולי מחסור בוויטמין די ועיסוק בספורט טיפולי יותר כמו יוגה,  מדיטציה-נשימות,  אם אפשר בליווי מאמן או בעזרת הוראות איך להטיב עם אזורים חלשים אלה על מנת לחזקם. כוכב שבתאי בבית 5 הוא גם מגביר את החומציות בגוף ובגין נטייתם ורגישותם של בני המזל בקיבה צריך יהיה להקפיד יותר על תזונה המאזנת חומציות כמו גם מפחיתה את הלחץ על הלב לאנשים בגיל המעבר ומעלה. כוכב אוראנוס בשור ישפיע על בני מזל בתולה באזור, הזנב,  האגן, ישבן ירכיים וסכנת מתיחת גידים, שרירים ואלה שסובלים ממשקל עודף יצטרכו להקפיד יותר על דיאטה ועל הורדת המשקל כדי להפחית את הלחץ באזורים האלה. כוכב צדק בבית 4 עלול לגרום לבני המזל לנטייה גבוהה יותר לאכילה פרועה או עתירת שומנים תצטרכו להיאבק בכמיהה לאוכל ולהתייחס לכל הדברים שנאמרו מעל על מנת לא ליפול למלכודת הדבש של עודף תיאבון ואכילת יתר.

 

mellonms110-008

מרקורי – האלכימיה בכפות הידיים- כירולוגיה.

טיפ:

בני מזל בתולה, זו שנה עם הזדמנויות להתחלות בכל התחומים החל מרכישת בית במהלך שנת 2019-2018 צמיחה כלכלית אולי מדובר בירושת נכס. הזדמנות להשתחרר ממועקות של עבודה והתחלות מקלות ומעניקות עצמאות וחופש גדול יותר בשנה הקרובה בכל הכרוך במיצוי מוצלח יותר של הקריירה. אמנם אתם לא חוששים מעבודה קשה אך נוטים לדאגה גדולה ולכן אתם זקוקים השנה ליצור מצב המשחרר אתכם מחלק מהדאגות אם לא מכולן.  2019-2018 זו שנה מוצלחת להתחיל ללמוד ולערוך שינוי מקצועי לכיוונים חדשים. כוכב אוראנוס ישהה בבית הקשור בלימודים עוד כשש שנים מה שיעניק לכם סביבה ואטמוספירה להתחדש ולהיפתח לתחומים שונים ומאתגרים  ואולי ההזדמנות לממש חלומות ישנים. שנה זו היא גם שנה של התפתחויות במשפחה העשויה להתרחב אם בגלל ילדים,נכדים,  נישואי ילדים למשפחה גדולה יותר. תוכלו במהלך השנה להתחבר לתחושה נעימהבפן הזה  וחיבור לשורשים המשפחתיים שלכם. שנת 2019 עשויה לסמל שינוי והגירה לסביבה הקשורה בעבודה מוצלחת יותר ולכן יש דגש לחלק מכם על צורך לעסוק בנושאי בית וסביבה חדשה במיוחד בחודשים יולי-אוגוסט 2019. כמו כן תהיינה הזדמנויות לא מעטות לנסיעות -חופשות-טיולים, ייתכנו כבר בספטמבר 2018 ובפברואר-מרץ 2019, מאי 2019, ושוב בספטמבר 2019.

מרקורי נסוג באדוםנסיגות כוכב מרקורי :   
מרקורי הוא כוכב שליט של מזל בתולה. מרקורי כוכב משמעותי  ומשפיע באופן עקאוני ומהותי עליכם ולכן,  נסיגותיו במהלך השנה משפיעות על האטה ומסמלות זמן טוב להתכנס לעשות חשבון נפש ולהתכונן לשינוי שיבוא לאחר מכן.  מומלץ לא להתחיל התחלות חדשות מכל סוג,  בזמן נסיגת מרקורי במיוחד לא עבודה חדשה, פרויקט, רכישה משמעותית, מעבר בית, הסכמים חשובים.

הנסיגות של מרקורי יהיו השנה:

מרקורי באריה בנסיגה מה: 26.7.2018                      עד:19.8.2018

מרקורי בקשת בנסיגה מה: 17.11.2018                    עד 6.12.2018 

מרקורי בקשת בנסיגה מה: 17.11.2018                    עד 6.12.2018 

מרקורי בדגים בנסיגה בין ה: 6.3.2019                    עד 28.3.2019

מרקורי באריה בנסיגהבין ה: 8.7.2019                     עד  1.8.2019

 

מי שנולד עם כוכב מרס במזל בתולה.

לוח שנה עם אירועים עד אוגוסט 2019  : הכוללים נסיגות כוכבים,  ירח שחור, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

 

בני מזל בתולה –  האופק[מי שיודע את שעת לידתו] – מה הוא אומר עליכם.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                 16.8.2018