מזל בתולה – הורוסקופ 2017-2016
ילידי מזל בתולה בין ה-23.9-23.8

מזל בתולה
כוכב שליט:מרקורי
בית: 6
קבוצה: משתנה
יסוד
: אדמה

חלוקה ל-3 תתי קבוצה:

הקבוצה הראשונה:
ילידי 2.9-23.8:

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי. הם בעלי אופי ביקורתי ומקפידים על פרטים באופן בולט. מתקשים ליהנות בלי להרגיש שלמות, ותובעים, אם לא מעצמם אז מהסביבה, לספק להם אותה. בעלי יכולות מוטוריות מרשימות, וזקוקים לשגרה נוחה. הפן החומרי בולט אצלם כמו גם אהבת הנוחות. נכנסים ויוצאים לאט ממצבים רגשיים, ולא תמיד יכולים להתנתק מרגשות העבר. כישוריהם הדרמטיים בולטים, רבים מהם בעלי כישרון כתיבה, רציניים מאוד ביחסם אל החיים, אולם הם גם בעלי חוש הומור מפותח. דייקנים ואוהבים לעסוק בפרטים. בעלי יכולות טכניות גבוהות וקשר טוב לפרסום ומדיה ומחשבים, אך רבים פונים לתחומי הטיפול ורפואה.
מראה חיצוני: נאים, בהירים, רובם אינם גבוהים. קולם חזק וברור. צריכים לשמור על בריאות קיבתם. רמת הסוכר בדמם נוטה לעלות. ולעיתים יש רגישות בדרכי הנשימה, שעשויה אף לבוא לידי ביטוי באסתמה או אלרגיות.
פסיכולוגית: קבוצה זו מושפעת בעיקר ממרקורי ונוטה להיות קיצונית יותר בדרישותיה לשלמות. הנטייה לשיפוטיות תתבטא באופן בולט עד כדי איבוד התמונה הכללית. הם יסבלו, מעצבנות ומתחים קבועים וצורך כל הזמן לעשות משהו. נטייה לפחדים לעתים עד כדי איבוד הפרופורציה וכניסה לפאניקה. עיסוק רב בפרטים מתוך חרדות יתר והיפוכונדריה. לעיתים אנשים מקבוצה זו מפתחים נטייה ל- OCD ולשקוע בהרגלים ההופכים לפולחן זה עלול להתבטא בנטייה לנקיון וסדר באופן מופרז. באופן כללי קיים אי שקט פנימי ומתחים גבוהים בכל שינוי והתחלה ובעיקר פחד מכישלון. צורך בשליטה יגרום להם ללקט מקסימום פרטים בכל נושא ותחום.
ידועים מהעולם: שון קונרי, אינגריד ברגמן, ריצ'ארד גיר, אליוט גולד, סלמה האייק, קיאנו ריבס, קמרון דיאז, מייקל ג'קסון, אלביס קוסטלו, יצחק פרלמן, ליאונרד ברנשטיין, גלוריה אסטפן, בארי גיב, ואן מוריסון, אמא תרזה, לינדון ג'ונסון, לב טולסטוי.מרלן מטלין, יאסר ערפאת, בלייק לאבלי,טים ברטון, קלאודיה שיפר, לינדן ג'והנסון, מקוליק קלקין,ג'ייסון פריסטלי, ג'ק בלאק, בן גזארה, צ'ארלי פארקר, ואן מוריסון.
ידועים מישראל: שלום חנוך, אבי קושניר, שרית וינו-אלעד, שלומי שבת, עינת ויצמן, יעל גולדמן, מאיה ישעיהו, מיטל דוהן.טל מוסרי, יוסף סידר.

הקבוצה השניה:

ילידי 12.9-3.9:
קבוצה זו מצויה תחת השפעה של מרקורי ומזל גדי עם שבתאי. ובאופן טבעי, ילידיה הם הרציניים וה"כבדים" שבחבורה. הם חרוצים, מסורים, ומשקיעים את כל מרצם בכל עבודה ומשימה.
הם מופנמים רגשית ונוטים לשמור על חברויות ישנות ולאמץ ללבם את עברם. שמרנים, לא מתלהבים משינויים, שאפתניים ורואים בקריירה את פסגת החשיבות. מקצתם נישאים בגיל מאוחר, כשמצבם הכלכלי מניח את דעתם. נוטים לחפש בני זוג שלא ייאלצו אותם לוותר בנושאים עקרוניים וחיי משפחה חשובים להם. בעלי כושר ארגון, לא מוותרים ודואגים לפרטים הקטנים כדי שהכל יעבוד.
רבים מהם קשורים לעיסוקים עם כושר תכנון ושליטה, כמו מהנדסים ומטפלים.
מראה חיצוני: בעלי עיניים בהירות על פי רוב, מראה אסתטי, לעיתים סובלים מכאבי גב, ברכיים או פרקים. יש לשים לב לבעיות כמו אולקוס וחומציות יתר בקיבה ובריחת סידן בגיל מעבר.
פסיכולוגית: הנטייה לחרדות בקבוצה הזאת היא גבוהה יחסית לקבוצות האחרות. לעיתים עם שקיעה בדיכאון ובעיית דימוי עצמי בולטת. מחד יש ביקורת על כל מה שלא מושלם מסביב, אך קיימת פגיעות גבוהה בקבלת ביקורת אישית. הם סובלים מאגוצנטריות בלתי מודעת.נוטים להתבודד יותר ולא לבטוח בסביבה באופן בולט יותר. קיימת נטייה להיפוכונדריה ועיסוק במחלות גדול יותר ולא פלא שבקבוצה זו יש הרבה מטפלים, רופאים והעוסקים בריפוי מכל סוג. ככל שהשנים חולפות יש שיפור בדימוי העצמי. פוחדים משינויים ונוטים להיות בקשר קבוע גם אם הוא קשה. פחד מכישלון עלול לעיתים למנוע התחלות והתמודדויות. לעיתים קרובות אפשר יהיה לפגוש "פריחה מאוחרת" של אנשים מקבוצה זאת כשהם מתחילים לעסוק במה שהם אוהבים או מעיזים לצאת לעצמאות ולגלות את עצמם. רבים מהם נלחמים ב"שדים" הפנימיים שלהם דרך משחק, במה, ריקוד ושירה.
ידועים מהעולם: צ'ארלי שין, ראקל וולש, רוזי פרז, פיטר סלרס, אדם סנדלר, מייקל קיטון, איימי אירווינג, ז'אקלין ביסט, יו גראנט, בארי וויט, מוריס שבלייה, מובי, חוזה פליסיאנו, בילי פרסטון, פינק, פטסי קליין, גלורייה גיינור, ביונסה נואלס, מרק הרמון, דוויזל זאפה, פרדי מרקורי, ג'ייסי ג'יימס, רוג'ר ווטרס, פיל מקגרו, ג'וזף פ.קנדי, קריסטי היינד, באדי הולי, איליה קאזן, אליזבט ה-1 מלכת אנגליה, קליף רוברטסון, אוטו סטרדינג, ראיין פיליפה, קולין פירסט, בראיין דה פלמה, ד.ה.לורנס, או הנרי, ג'ניפר הדסון, פול ווקר, ג'ייסי אוונס, סופיה לורן.
ידועים בישראל: ירמי קפלן, דיוויד ברוזה, יובל סגל, יגאל בשן, חיים יבין, תומר יוסף, עידן רייכל, שירלי בוגנים, איציק כהן.עדי נוימן, קרן ברגר, הדר לוי, רון שובל, טינקרבל, מקס אולארצ'יק, דודו ארז, חיים יבין, קרן הכט, אריק ברמן.

הקבוצה השלישית
ילידי 23.9-13.9:

קבוצה זו מושפעת בנוסף על מרקורי גם מהפלנטה וונוס ומזל שור. השפעה הגורמת לילידיה להיות אסתטיקנים בולטים ולהקפיד על שלמות בסדר וניקיון או אף להגזים ולהיות אובססיביים בקשר לאיזשהו הרגל. הם חינניים, מטופחים, משקיעים במראם, בעלי כושר תכנון ועיצוב, וחינניים בקשריהם עם הזולת. הם יצירתיים וזקוקים לסביבה נעימה כדי ליצור או כדי להרגיש נוח בתחומם. הם נהנים בדרך כלל מתשומת לב רבה מהסביבה, ומצליחים להשפיע בדעותיהם ובאישיותם על סביבתם.רבים מהם נוטים לעסוק בתחומי אומנות כמו שירה משחק ובכלל עסקי במה או גם לעיסוקי ריפוי דרך אמנות.

מראה חיצוני: יפים, אסתטיים, סימטריים, חיוניים, עיניהם סקרניות ועירניות, מראם צעיר ונעים וחיוכם שובה לב. בדרך כלל בריאים, אך יש להם הרגלי תזונה גרועים, שבגללם הם עלולים לפתח רגישות בכלי הדם, כמו כולסטרול גבוה וסוכרת.
פסיכולוגית: שילוב מרקורי וונוס של מזל שור מגביר את הקיצוניות באישיותם והם נוטים לסבול מהפרעה נרקיסיסטית ועיסוק מתמיד במראה החיצוני, תוך כדי הקפדה לעיתים מופרזת ושמירה על "צעירות נצחית" כמו גם עיסוק אובססיבי של מה חושבים עליהם האחרים. הם יסבלו מרגישות לביקורת ואיבוד ביטחון העצמי מכל הערה. הם נוטים לפתח טעמים חריגים והרגלים המקשים על חייהם בתנאים של שינוי וחידוש. הם עוברים כל אילוץ של שינוי בחרדות רבות ואווירה פסימית. הם אמנם זקוקים לגיוון אך הם מעדיפים להיות בשליטה ולהרבות בתכנון פרטים. הם זקוקים להיות במרכז העניינים וידעו איך להסב תשומת לב בקלות. הם זקוקים לתמיכה ועידוד רב בגלל בעיית דימוי עצמי. רבים מהם כמו רוב בני מזל בתולה בעלי כישורי משחק המשולבים בשירה.
ידועים מהעולם: פיונה אפל, קלודט קולברט, אדם למברט, תומי לי ג'ונס, מרלן אולסון, אגטה כריסטי, הנסיך הארי, לאנס אמסטרונג, ג'יימס גנדולפיני, סופיה לורן, אוליבר סטון, דיוויד קופרפילד, לורן באקל, מיקי רורק, פיטר פאלק, ביל מוריי,ריקי לייק, אפטון סינקלר, פרנקי אבלון, גרטה גרבו, ליאם גלגר, ליאונרד כהן, ניק קייב, ברוס ספרינגסטין, מרק אנתוני.בי בי קינג, לנס אמסטרונג, ג'ימי פאלון, ליאונרד כהן, ג'ייסון אלכסנדר, ריי צ'ארלס, חוליו אגלסיאס, מיקי רוני, אנדראה בוצ'לי.
ידועים בארץ: דודו טופז, שרית חדד, ליהי אלון, דני גבע, גורי אלפי,שלי גפני, אבי פרנקו, ליהי אלון, גיא לרר, גלית גוטמן, זהר ליבה

    הורוסקופ לשנת 2017-2016 

כללית:

את יום הולדתכם תתחילו לחגוג השנה ב:22.8 בשעה 19.45 על פי שעון ישראל. מרקורי וונוס במזל בתולה התמקמו כבר במזל שלכם מתחילת אוגוסט ולמעשה עוד ב:25.8 מרקורי מתחיל תהליך עצירה לקראת נסיגתו הרשמית ב:30.8.  כוכב ונוס מתקרב להיבט של צמידות ליופיטר וצמידות זו עשויה לתת לכם טעם טוב לאחר תקופה לא קלה בשנה האחרונה בתחום העבודה ובכלל השגת מטרות כלכליות משפרות. ברם , סוף חודש אוגוסט-תחילת ספטמבר השמש במזל בתולה תחזיר לכם את את הטעם הרע הנובע מיחסי שבתאי ומרס במזל קשת מול כוכב נפטון בדגים היבט מרובע ששיבש לכם רבות את השנה החל מבעיה/רגישות  בריאותית ודרך נושא עבודה שלא הצלחתם לפצח את המטרות ואצל רבים ביניכם בעיית זוגיות/שותפויות. בכל מקרה,  כבני המזל הנשלטים על ידי מרקורי אין מזל מאומן יותר מכם בתלאותיו ותקלותיו של מרקורי בנסיגהוהפעם הוא ייסוג במזל בתולה מה:30.8  בפעם האחרונה שמרקורי היה בנסיגה במזל בתולה התרחש בחודשים באוגוסט 2011,  אם תצליחו להיזכר איך עברתם אותו הרי שתוכלו להתכונן טוב יותר ותהליך השפעתו יגיע לשיא באמצע ספטמבר 2016. עם הרגשה דומה כפי שעברתם חוויה זו ממרץ 2016[למי שזוכר] ולא יקל עליכם ביחסים שהוא מייצר עם כוכב נפטון בדגים ועם כוכב שבתאי בקשת.  נפטון ימשיך השנה להשפיע על בית הזוגיות וקשרים בלתי יציבים יסתיימו סופית עד אוקטובר הקרוב,  לעומת זאת כוכב נפטון בבית הזוגיות מטיב עם פנויים וויצור הזדמנויות ליחסים ואהבה במהלך שנת 2017.   מעברו של כוכב יופיטר למזל מאזניים לבית הכספים שלכם,  יקל עליכם התמודדויות בנושאים חומריים השנה ושבתאי עד סוף שנת 2017 ידחף אתכם לשינוי מקום מגורים,  או סביבה לאלה שטרם עברו את השינוי עד כה. כוכב פלוטו ימשיך להפגין את נוכחותו במזל גדי בבית המתקשר לילדים, הריונות ויצירה וישפיע במיוחד על ילידי בני מזל בתולה שנולדו בין ה:11-6.9. 

Sidney_Hall_-_Urania's_Mirror_-_Virgo
מזל בתולה -קלפי טארוט מסדרת אורניה.  

מזל בתולה- במדרשי היהדות מובא הספור על המלאכים שמחזאי ועזאל שירדו לארץ לפני המבול והתקלקלו. הם ניסו לפתות בתולה אחת, והיא בקשה מהם כתמורה את כנפיהם. הם נתנו לה והיא ברחה לשמים. כשכר ה' הפך אותה למזל בתולה. במסורות רבות בעולם הקלאסי הקבוצה מכונה "בת הקציר" או "העלמה עם החיטה בת אלת הקציר דמטר, את מזל בתולה קל לזהות על פי כוכב השבת ספיקה שבהוא בהיר מאוד כוכב הבהיר ספיקה ([שיבולת) נמצא בשטח הקבוצה ומקל על זיהויה בשמים- ממשיכים את ידית העגלה הגדולה[הדובה הגדולה] – כוכב השבת ספיקה הוא הכוכב הזוהר ביותר בידיים של הבתולה הלופתת בידיה אלומת חיטה המאפיין ביותר את מזל בתולה- לחם חיטה הבסיס הקיומי של האנושות. כוכב השבת ספיקה נחשב לכוכב המהווה מס ערך מוסף לכל כוכב שלצידו. הוא מושפע  מכוכבים ונוס ומרס והוא מביא עימו הרבה חן, מזג נעים, חיבה לאומנות ולמדעים, ונע בין תמימות ועד פעילות חסרת התחשבות, מחובר להנאות החיים ולשמחה. 

    אהבה ויחסים:

אהבה ויחסים כללית: נפטון בבית הזוגיות שלכם וכך הוא יהיה עד 2026 נפטון ככוכב האחראי על נושא האהבה ועל היכולות להיות מאוהבים לעומק הוא בבחינת הבטחה טובה לבני המזל. הבעיה קורית רק כשנפטון בהיבטים בעייתיים.  כמו מאז נובמבר 2015  יחסי נפטון עם שבתאי קשים, מעיקים וחוסמים כשהשיא קורה כרגע בחודשים הנוכחים ועד אוקטובר 2016. לאחר מכן שבתאי משחרר,  ימשיך הלאה במזל קשת אך בינתיים היבטי שתי הפלנטות מייצרים: קשרים מאכזבים, משברים ביחסים,  קשיים להתאהב וזה היבט שעומד להסתיים   אין זה סוד שיחסי נפטון השנה הרעו לרבים מבני המזל את היחסים הזוגיים,  לעיתים זה התבטא בתחושת עייפות מצטברת במערכות ונטייה לשקול פרידה ברצינות ולצערי ביחסים בלתי יציבים,  זה עדיין עלול להתרחש במהלך שלושה החודשים הקרובים. בינתיים, 

אוגוסט: לפנויים תהיינה הזדמנויות להיכרויות במהלך החודש הנוכחי במיוחד מה:23.8 ועד 30.8

ספטמבר:יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים במהלך כל חודש ספטמבר ומשברים בימים ימים בעייתיים ביחסים תחושת חוסר אמינות ושקרים ביחסים

אוקטובר: בימים בין ה: 15-11.10 ובין ה:26-22.10. היכרויות חדשות צפויות בימים בין 2.11-30.10 שעשויות להתפתח הלתאהבויות .

נובמבר: מעבר כוכב ונוס לבית האהבות שלכם בנובמבר 2016 ובמיוחד בימים בין ה: 21-13.11 תהיינה הזדמנויות להיכרויות משמעותיות והתאהבויות.מאידך, 20-16.11 חוסר אמינות תחושת שקרים. 3.12-26.11 אכזבות ותחושת בדידות.

דצמבר: בין ה:12-8.12 ימים של התקרבות ביחסים קיימים.  ביחסים בלתי יציבים ואולי הרסניים תהיה התמודדות לא פשוטה במיוחד בימים בין  מה:26.12 עד ה:2.1.16

ינואר 2017: לפנויים מחד, עם כניסת ונוס למזל דגים בין ה: בין ה:14-8.1.17 צפויים ימים מוצלחים להיכרויות והתאהבויות  הדגש במיוחד עד ה:13.1.17 מעבר מאדים למזל דגים לבית הזוגיות בינואר 2017 יאתגר יחסים בלתי יציבים ואלה שרוצים לעשות שינוי בחייהם וקשרים רעועים עלולים להסתיים עד סוף חודש ינואר 2017.

פברואר- מרץ:מעברו של מרקורי כוכבכם האישי לבית הזוגיות למזל דגים ב: 26.2.2017 והיבטיו יחד עם השמש בדגים עד ה:4.3.17 מייצרים הזדמנויות להיכרויות וביחסים קיימים לקדם את הקשר.

מרץ:נסיגת ונוס בבית הזוגיות מה:4.3.17 תערער יחסים בלתי יציבים עד ה: 15.3.17.  מה:9.3.17 עד 18.3.2017 יחסים בלתי יציבים עלולים להגיע למבוי סתום ואף להסתיים

אפריל:יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בקול אקורד צורם  בימים בין ה: 7.5-25.4.2016 בתחושה לא קלה בעקבות חשיפת שקר או דבר ידיעה בעייתי.

מאי: כבר מה:17.5 אתם מתחילים תקופה נעימה חברתית בין ה:24.5 29.5 ימים מוצלחים להיכרויות במהלך נסיעה, מסגרת לימודים או דרך רשתות חברתיות.

יוני: מה:16.6.17 עם תחילת נסיגת נפטון בבית הזוגיות של בני מזל בתולה יתחיל תהליך חשבון נפש לגבי קשרים שאינם מספקים.  ביחסים יציבים יתחיל בין ה:26-18.6.17  שינויים חיוביים לכיוון הרחבת המשפחה .

יולי: בזוגיות מעורערת צפויה תקופת משבר ביחסים ובעיקר אכזבה מבני הזוג בימים  בין ה: 18-9.7.17.

אוגוסט:  בין ה: 13-5.8.17 ימים מוצלחים להתאהבויות והיכרויות מרגשות.

ספטמבר: כוכב ונוס יגיע בשנה הבא לבקר במזלכם רק ב:21.9.17 ולכן תחגגו את היחסים באיחור מה.  לעומת זאת מיום הולדת 2017 עד יום הולדת 2018 צפויה להיות בנושא האהבה שנה מותלחץ ואף טובה יותר מהקודמת לה.

 

בתולה

קונסטלציית מזל בתולה בשמים.

        

קריירה ועבודה:

רבים מכם ציפו עם כניסתו של יופיטר למזל בתולה באוגוסט 2015 שיביא בשנה הקודמת ישועה.  אמנם לרבים התחילו התחלות חדשות אך היה קשה למנף את ההזדמנויות עד סופן מה שגרם לתסכולים לא מעטים בעיקר בגלל יחסים גרועים שהיו מרבית השנה בין כוכב יופיטר לכוכב נפטון ולכוכב שבתאי. ותחושה של עבודה רבה או עשייה שלא הסתיימה בתוצאות המצופות. כדאי לזכור גם להבא,  שהתחלות מבטיחות לא בהכרח יביאו המשכיות וכוכב שבתאי במזל קשת מקשה מאוד על בני מזל בתולה למנף רעיונות והזדמנויות ונוכחותו של שבתאי במזל קשת תסתיים סופית בדצמבר  2017 וכבר מינואר 2018 שבתאי יגיע למזל גדי למיקום שייצר לכם הזדמנויות בנייה רציפות ועיקביות יותר. כוכב פלוטו ממוקם במזל גדי ומטיב עם השקעות אך התקדמותו איטית  ולכן פלוטו יתחיל לייצר שיפור בכיווני העבודה שהתחלתם כבר בחודש אוקטובר הקרוב[2016] בכל הנוגע להזדמנויות חדשות של עבודה ומיזמים.  יום הולדתכם "נפתח" עם היבט צמידות של כוכב מרקורי עם ונוס וכוכב יופיטר עד ה:30.8 וצפויים לכם כמה ימים עם התחלות, הזדמנויות והצעות מעניינות שתצטרכו להחליט במהירות מבלי להשתהות מה אתם רוצים כי מדובר בשבוע בלבד. כבר ב:30.8 מרקורי כוכבכם האישי במזל בתולה מתחיל את נסיגתו התקופתית וזהו היבט שיימשך עד ה.:27.9 השפעתו תהיה ניכרת בהאטה כללית, עיכובים וביטולים. את תהליך הבניה והתחדשות החל מעבודה/מיזם או תפקיד חדשים תרגישו יותר מתחילת חודש נובמבר ואילך. מעברו של כוכב צדק לבית הכספים שלכם מחודש ספטמבר מבטיח שיפור הזדמנויות להרוויח יותר,  אך שוב היבטיו של יופיטר בחלק מהזמן במהלך השנה לא יקל עליכם ועדיף לא לבנות ציפיות מופרזות עליו.  קיראו פרטים מתחת בתחום הכספים הכוללים תאריכים המוצלחים למנף  פיננסית] . מעברו של כוכב מרס ב:9.11 לבית העבודה שלכם ונוכחותו שם עד ה:18.12 ישפיע על מגמות שינויים  במסגרת עבודה,  החל משינוי מיקום ועד שינוי של עובדים ואווירה.  בחודש פברואר עם כניסת מרקורי למזל דלי לבית העבודה יתחילו תהליכים,  של בנייה שיימשכו כל החודש. אלה מכם שירצו ליצור התחלות חדשות הרי שימים בין ה:26.2-20.2.17  יהיו  מוצלחים ליצור התחלות מכל סוג. מעבר כוכב מרקורי לבית השותפויות בחודש מרץ 2017 יזמן שיתופי פעולה והזדמנויות ליצירת שותפויות. נסיגת מרקורי התקופתית שתתחיל ב-9 באפריל ותסתיים ב-6 במאי במזל שור וטלה ישפיע על עיכובים של פרויקטים הקשורים בחו"ל ונושאי בירוקרטיה ומשפט שיקשו עליכם בזמן הנסיגה ברם, .כבר מה:6.5.2017  תוכלו להשלים את כל מה שנדחה והתעכב. חודשים  מאי -יוני יהיו מוצלחים במיוחד בעבודה, מיזמים  ושותפויות. מעברו של כוכב  ונוס לבית הקרירה שלכם בחודש יולי 2017 יטיב עם הזדמנויות לקצור פירות בעשייה שלכם ותיהנו מהערכה לעבודתכם. ושוב השנה שלכם תסתיים בנסיגת מרקורי במזל בתולה בחודש באוגוסט 2017 וכבר מאמצע ספטמבר תוכלו ליהנות מהתחלות חדשות בעבודה והזדמנויות פיננסיות מטיבות. 
.

.

Hay_Harvest_at_Éragny,_1901,_Camille_Pissarro

  Camille Pissarro 1882, פסטל- תבואה קציר.

 

 

כסף וכלכלה:

אוראנוס ממוקם בשנים אלה[עד 2019] במזל טלה ובבית הכלכלי שלכם ימשיך לגרום להוצאות גדולות יחסית ובעיקר הוצאות לא מתוכננות ומפתיעות ולצערכם,  הוא עדיין ימשיך במגמה זו גם השנה אם כי בנובמבר ההפתעות תהיינה בכיוון החיובי ויגיעו כספים כמו החזרים או בונוס, העלאה וכדומה.. עם כי מעברו של כוכב צדק מחודש ספטמבר הקרוב למזל מאזניים ולבית הכספים שלכם יעניק לכם בכמה תקופות הזדמנויות להרוויח יותר וליצור עליית מדרגה פיננסית. בין אוקטובר לנובמבר 2016. במיוחד בין ה: 21.11 ועד 24.11 ובין ה: 10.12-6.12. אך גם בחודש ינואר 2017 צפויות להיות הוצאות חריגות ומומלץ להיות זהירים בכל הנוגע להתפתות או להיסחף לקיצורי דרך והרפתקאות כספיות. מעבר כוכב ונוס הקשור בכספים,  לבית הכלכלי הלוא הוא מזל טלה והשפעת נסיגתו במהלך חודש מרץ-אפריל [עד ה-15.4] ייתכן ויכביד עליכם את הדילמות המתקשרות ברכישה או בנושא משכנתא ובכלל תעסקו בהחלטות כלכליות לגבי סדרי עדיפויות. היו זהירים בחישובים ובהחלטות וכדאי להמתין עד השבוע האחרון של חודש מאי 2017 ורק אז להחליט. מעבר כוכב ונוס לבית הקריירה שלכם במזל תאומים בחודש יולי 2017 יטיב עם מצבכם הכספי וזהו חודש מוצלח של השקעות וקבלת העלאה בשכר או כסף שמגיע לכם כהחזר. חודש אוגוסט 2017 מבטיח הוצאות בגין נסיעה טיול והנאות חיים. חודש יום הולדתכם בספטמבר הבא צפוי להיות מוצלח פיננסית והחלטות כספיות תהיינה טובות אך אפשר יהיה לסכם שנה טובה יותר פיננסית מקודמתה.

 

 


virgo-star-map

מפת השמים בתולה- virgo  כשהכוכב הבולט ביותר הוא כוכב השבת Spica

tumblr_nnllwrKoRl1r800m3o1_500
מרקוריוס שליט מזל בתולה –  היה אחד מהאלים המרכזיים במיתולוגיה הרומית. במקור, הוא היה האל הממונה על המסחר ועל הסוחרים, כפי שגם משתמע משמו, הנגזר מהמילה הלטינית merx ("סחורה") או mercator לאחר שזוהה עם האל היווני הרמס, הוא תואר בנוסף גם כשליח האלים והוצג באמנות עם סממניו המאפיינים של הרמס – הכובע והסנדלים המכונפים והמטה המכונף סביבו כרוכים שני נחשים.

בריאות:

נושא הבריאות הוא לא פחות ממרכזי ורגיש עבור בני המזל . איזור הקיבה נשלט על ידי מזל בתולה והוא כולל את הלבלב, כבד, קיבה, מערכת העיכול ומקלעת השמש ואת כל הרגישויות הנוירוטיות ממצבים נפשיים המושלכים על איזור הקיבה. אתם תמצאו לא מעט היפוכונדרים בין בני מזל בתולה כשמושג ההיפוכונדרייה מקורו מהמילה היוונית "היפו" שפירושו מתחת, ו"כונדרוס" שפירושו: סחוס או האזור המתאר כאבים בלתי מוסברים ויוחסו אותם לסחוסי הצלעות, הטחול שיוחס לו גם הגורם למרה שחורה ומלנכוליה. השפעות של מרקורי יוצרות נטייה ל:   Obsessive Compulsive Disorde -קרי: OCD אשר משמעותו הפרעה טורדנית-כפייתית המונעת מחרדה וכתוצאה מכך מייצרת מחשבות כפייתיות בהם האדם מצליח לעורר בתוכו "אימת מחלה" או אימה של חיידקים ופחד מוות עמוק[כמו מייקל ג'קסון סבן מזל בתולה איפיין את ההיפוכונדריה]  . לעיתים קרובות גם ילידי אופק מזל בתולה נוטים לסבול מחרדות ממחלה ואותם תסמינים וכמובן היא מצויה בדרגות מגוונות מחרדה קלה ועד פחד היוצר שיתוק ומחשבות טורדניות בלתי נלאות. הרגישות והפחדים מושלכים גם לדרכי הקיבה העליונים, הנשימה ולמחלות מעיים כמו קרוהן (Crohn's disease]) ולכן ידועה ונפוצה הנטייה לפתח אסטמה ואלרגיות ויש כמובן קשר בין כל מה שהוזכר עד כה. עיסוק בנושאים אלה,  עשוי לדחוף את בני המזל לעסוק יותר במזון בריא, טבעונות, נטורופתיה,  צמחונות או נטייה לסבול מאינסטניסטיות[אנינות טעם] לעיתים מופרזת. גם אם חלק מהתסמינים הם השלכות פסיכוסומאטיות,  אין הדבר אומר שבני המזל לא סובלים באמת מתופעות, כאבי בטן וחומציות יתר. מעברו של כוכב  יופיטר למזל מאזניים בית השני שלבני מזל בתולה בספטמבר 2016 מעצים את הצורך לאכול ולהיות בכמיהה לאוכל מתוק עתיר סוכרים ושומנים מה שעלול לקרב את בני ממזל בתולה לסכנת סוכרת ושנה זו תאתגר אתכם להתמודד עם פיתויים. נוכחות כוכב שבתאי בבית 4 בשנה וחצי הקרובים[עד ינואר 2018]  מחדד את הרגישות בנושאים המשפחתיים ,שינויים, מעברי מקום אך גם רגישות ודאגה לבעיה בריאותית של בני המשפחה, מה שעלול להשפיע על בעיות באזור החזה, דרכי הנשימה. כללית, שבתאי בקשת מעצים את הרגישות בגב התחתון ובאזור הגבי שמאחורי הקיבה במיוחד כשמאדים ישהה במזל קשת  שם עד סוף ספטמבר 2016 תיתכן נטייה של רגישות גדולה יותר. חשוב שתשמרו על כושר ותקפידו לא להפר את האיזון במזון. כוכב נפטון הניצב  במזל דגים ממול לשמש שלכם במזל בתולה,  יעורר רגישות בחניכיים ובשיניים אך גם החלשת שרירי העיניים. מעבר מאדים בדצמבר 2016 עד סוף ינואר 2017   לבית הבריאות עלול להגביר את המתחים בעבודה ונטייה למצבים יוצאי דופן העלולים להשפיע על לחץ דם,  סכנת תאונות ופגיעות בגפיים היו זהירים יותר ואל תגזימו בפעילות פיזית. נסיגת מרקורי במזל בתולה בספטמבר הקרוב אך גם באוגוסט 2017 יחשפו את הרגישות שלכם בקיבה ונטייה לאלרגיות בדרכי הנשימה ובקיבה. כבר מאמצע ספטמבר 2017 אתם חוזרים לעצמכם. סך הכל אתם מתחזקים השנה ולמרות הנטייה לפיתויים תרגישו כוחות לעמוד מולם.

 

mellonms110-008

מרקורי – האלכימיה בכפות הידיים- כירולוגיה.

טיפ:

מעבר יופיטר בחודש ספטמבר למזל מאזניים ולבית הכספים שלכם,  לכאורה יכניס בכם מוטיבציה גדולה לצמוח פיננסית ולהציב מטרות חומריות לנגד עיניכם בשנה הקרובה. יופיטר לעיתים קרובות עלול לגרום לאשליה של "כסף גדול"  אך במהלך השנה הקרובה בחלק מהזמן  יחסיו של כוכב יופיטר עם פלוטו בגדי ועם אורנוס בטלה  לא יהיו טובים ולכן עשויות להיות התחלות מבטיחות, התחלות מלהיבות אך ההתרוממות הכספית עשויה להגיע  רק אחרי קיץ 2017. יחד עם זאת כוכב שבתאי עד סוף 2018 מארגן לכם מעבר מקום יציב יותר בין יולי לספטמבר 2017 אם לא תספיקו ככל שתתקדמו לסוף 2017 תגיעו בנושא מגורים למנוחה ולנחלה. כשבשנת 2018 תיהנו מהתחלות חדשות. סוף מאי  ויוני 2017 מטיבים עם הזדמנויות לנסיעה מוצלחת לחו"ל

נסיגות מרקורי :   
מרקורי כשליט המזל שלכם משפיע עליכם באופן מהותי ולכן נסיגותיו במהלך השנה משפיעות על האטה ומסמלות זמן טוב להתכנס לעשות חשבון נפש ולהתכונן לשינוי לאחר מכן, מומלץ לא להתחיל התחלות חדשות מכל סוג בזמן נסיגת מרקורי במיוחד לא עבודה חדשה, פרויקט, רכישה משמעותית, מעבר בית.

נסיגת מרקורי ראשונה: 22.9-30.8.16

נסיגת מרקורי שנייה: 8.1.17-18.12.16

נסיגת מרקורי שלישית: 3.5-9.4.17

נסיגת מרקורי רביעית:5.9-13.8.2017

 

 

ליקוי חמה טבעתי במזל בתולה ב:1.9.2016

 

מי שנולד עם מרס במזל בתולה.

לוח שנה עם אירועים עד אוקטובר 2017: הכוללים נסיגות כוכבים,  ירח שחור, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

 

בני מזל בתולה –  האופק[מי שיודע את שעת לידתו] – מה הוא אומר עליכם.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                 16.8.2016