הורוסקופ חודש נובמבר 2020 חודש מר ונמהר.

נובמבר 2020 – הורוסקופ לחודש מר ונמהר. 

חודש עם פוטנציאל לגל פיגועים .  ייתכנו במקומות רבים בעולם. אווירת של כעסים ונקמנות. חודש שייזכר כאלים פוגעני. האנושות חושפת את מיטב אכזריותה. אך גם הטבע מכה ללא רחם. 

 

נסיגת מרקורי מסתיימת רשמית ב: 3.11 אך נרגיש אותה עד ה: 7.11.2020  מומלץ לדחות חתימות על חוזים והסכמים. 

 

מפת ארה"ב  על הבחירות,  האווירה ובכלל : 

3.11 מרקורי מתיישר במאזניים במעלה 26 מרובע לשבתאי בגדי- תאריך בעייתי לבחירות בארה"ב שכן מרקורי שרק משתחרר מהנסיגה במזל מאזניים בהיבט מרובע לשבתאי בגדי- מסמל משבר של אי הסכמה, מצב תקוע.  הרבה פעמים מסמל תוצאות כמעט שוויוניות בבחירות, או  תוצאות שטרם נספרו אבל לא רוצים לקבל אותן,  אפילו שטרם התבררו  או מתעכבות בגלל מסע ארוך בדואר בזמן הנסיגה. נושאים משפטיים ותביעות משפטיות לספירה מחודשת. אך גם אצלנו מרקורי במעלה 26 במאזניים באופק של מפת מדינת ישראל יוצר מרובע לשבתאי המסמל ממשלה במשבר,  עם פוטנציאל פרידה של שותפויות. אווירת מחאות קשות. נושאים משפטיים יתפסו מקום עם סיכוי לתביעה לנבצרות או הקדמת בחירות  אירועים ייעשו כברירת מחדל שלא מבחירה של נתניהו.  

MERGA  הוא כוכב השבת שצמוד לשבתאי בבית 10 במפת ארצות הברית: MERGA   מושפע מצמידות כוכב מרקורי על שבתאי מעלה 15.27 מאזניים בבית 10 של מפת ארצות הברית.  MERGA בתפקידו הוא השליט השומר על שפיות המדינה , האוצר של המדינה , המעצבים של המדינה. היבט ונוס על שבתאי היה יכול להיות טוב אלמלא מאדים בטלה יתקוף את הממשל ואת הסדר של המדינה מיום הבחירות וכמעט עד סוף החודש. מבטיח התפרעויות אנרכיה דיכוי של המשטרה ביד רמה.  היבט אלים ואגרסיבי במיוחד

13-5.11 בהשפעה על מפת ארצות הברית

בימים בין ה: 13-5.11 כשמאדים בטלה יהיה מול ונוס במאזניים הצמודה לשבתאי במפת ארה"ב,  המיקום שמסמל את הממשל ואת הערכאות המשפטיות . מאדים  בבית 4 במזל טלה – מהומות אלימות ברחובות נגד הממשל או נגד החלטות בתי משפט  סכנות למעשי רצח ופיגועים. גם בישראל יגביר את המחאות אך גם את סכנת האלימות.  

 

MERGA  הוא רועה דובים A היה מנהיג את השוורים שהיו קשורים לכוכב הצפון סביב לו, ובכך סובב את השמיים על צירם. הקבוצה הסמוכה כלבי ציד מייצגת את הכלבים של רועה דובים. תפקידו היה לשמור שהשוורים יעשו את עבודתם ושהשמיים ימשיכו להסתובב על צירם והאירועים ימשיכו לקרות. הכלבים כמובן מייצגים את השומרים על השוורים ועל רועה השוורים. 

מאדים בנסיגה אך נעצר על המעלה 15 בטלה וישהה במעלה זאת עד סוף החודש. מאדים משתחרר מהנסיגה ב: 13.11 ואז כל מה שנעצר ונבלע בזמן הנסיגה פורץ כאשד של כעסים ושנאות. 

גם במפה של נתניהו מרקורי נעצר על השמש במאזניים במעלה 26  במפה שלו בין ה: 8-3.11. ויוצר היבט מרובע לשבתאי בגדי – משבר. מצבים שנכפים עליו. מצב של ברירת מחדל. 

ויוצר היבט מרובע 90 מעלות עם שבתאי בגדי- משבר בממשלה החלטות עלולות להיות תלויות בהיבטים משפטיים החל מנבצרות תביעות נגדו או הכרזה על בחירות לאו דווקא מרצונו החופשי. 

10.11 שמש 120 נפטון – היבט של חזון תקוות חדשות. טוב לאהבות. 

9.11- 10.11-  ונוס במזל מאזניים מול כוכב מרס בטלה 15 מעלות מדויק. היבט אלים אגרסיבי. מעלה את רף מקרי הרצח והפיגועים. 

13-8.11 יופיטר בגדי צמוד לפלוטו 22 מעלות – אירועים כלכליים דרמטיים המסמלים סופה של תקופה ותחילתה של חדשה. אירועים דרמטיים בעולם כמו תמותה גדולה כתוצאה מהקורונה וצורך להתעשת לקראת בניית חדשים בטוחים יותר. מרכזי כוח, ממשל,  שלטון מתחלפים בעולם. 

14.11-16.11 ונוס מאזניים 90 לפלוטו, ליופיטר – היבט של הפסדים כלכליים , תחושת החמצה על אדם ידוע שאולי הולך לעולמו או קורה משהו מעציב במיוחד.. 

15.11 מולד ירח בעקרב 23 מעלות – מולד ירח במעלה 23.18 במזל עקרב- צמוד לכוכב השבת AGENA  המושפע מהכוכבים ונוס ויופיטר- ומביא בריאות טובה, חיי אהבה, התאהבות, הצלחות ציבוריות. – תשוקה גדולה , 

 

16-15.10 ונוס במאזניים בהיבט מרובע לפלוטו- משברים פיננסיים, הפסדים, לחצים וחרדות מהעתיד. פשיטת רגל ירידה מנכסים. 

18-17.11 מרקורי מול אורנוס בשור – היבט שחוזר פעם שלישית "שברו את הכלים" , השבתה, התפטרות מעבודה, השבתות, מחאות. 

20-19.11- ונוס  מאזניים 90 מרובע שבתאי בגדי – ציפיות שלא מתממשות, כבדות, אכזבות כבדות, הפסד כספי, תחושת החמצה ביחסים. 

27.11- ונוס בעקרב מול אורנוס בשור.- משבר עמוק , כאוס פרידות הפסדים ועלייה ברף החרדות. ישפיע במיוחד על ילידי שור, מאזניים עקרב. 

ליקוי ירח מוצל ב: 30.11 בשעה 11.32 שעון ישראל 8 מעלות במזל תאומים- בית 7 במפת ארה"ב  צמוד לאורנוס. 

הליקוי המוצל מתנהל ב:  8 מעלות במזל תאומים צמוד לכוכב אורנוס בתאומים במפת ארה" ב ממוקם בבית 7 של מפת ארה"ב, מבשר זעזועים וטלטלות שישפיעו חודשים רבים ויאפיינו את ארה"ב בשנה לא יציבה בלשון המעטה. כוכב השבת אלדברן צמוד לירח בליקוי במזל בתאומים, אירועים של אלימות ותהיה הרגשה כאוטית של חוסר שליטה. 

 

 

ליקוי ירח מוצל 30.11 בשעה 11.32 שעון ישראל,  יתרחש במעלה 8  במזל תאומים בבית 8 במפת מדינת ישראל – ליקוי מוצל שייצמד למרקורי במעלה 10 הממוקם בבית 8 ומייצג את צה"ל ועלול להשפיע על תקיפות, פיגועים ואירועים צבאיים ועל פרשיות ביטחוניות. כולל חקירות. מרקורי מייצג דמויות מהצבא וממערכת הביטחון.

את מפת הליקוי המוצל עם אופק דלי ואורנוס הוא המוביל של המפה. אירועים מפתיעים מלאי תפניות יכתיבו את החודשים הקרובים. זווית היוד בין השמש במזל קשת בית 10 ב: 8 מעלות צמודה לאנטראס כוכב השבת האלים והמאיים מול הירח של הליקוי בתאומים הצמוד לכוכב השבת אלדברן שהוא כמו אנטראס באוקטבה אחת  פחות אגרסיבי.  היבט שנקרא יוד Yod [אצבע אלוהים]  מתחיל מהשמש במזל קשת בית 10, נמצא מול הירח בתאומים שהוא בליקוי מוצל והשמש בהיבט של 150 מעלות לאורנוס  בבית 2 במזל שור  בבית 10היבט 150 מסמל משבר .  שליט הליקוי הוא אורנוס  ממוקם במזל שור בבית 2 של מפת הליקוי -מדבר על משברים כלכליים , תחושת איבוד שליטה. ליקוי שמבשר על תחושת כאוס.

הליקוי המוצל עצמו יורגש בארצות הברית בעיר וושינגטון , בצפון אירופה , אוסטרליה, חלק מאסיה. בישראל הוא לא ייראה. הוא יהיה מתחת לאופק

אפשר לבחון את נובמבר כחודש בפני עצמו ברם,  אפשר לאבחן אותו כחודש סימפטומטי המשקף את התהליכים שאנחנו עוברים בשנה האחרונה. חודש שהוא רק ביטוי נוסף לפעילות אורנוס במזל שור,  ביצירת אבולוציה פיזית, חברתית, מנטלית, רגשית. הקורונה היא רק הסיבה החיצונית, התסמין של אחד מהאירועים הכאוטיים לאותו תהליך האבולוציה שאורנוס בשור כופה עלינו. אכן מדובר במוות במסה גדולה, מוות של מיליוני איש, שבירת הביטחון האישי שנובע מעולם שהאדם הפסיק לשמור על הטבע, שהאדם הפר את הברית הבסיסית עם הטבע. אורנוס בשור מסמל את תוצאות הרס הטבע תוצר מעשי אדם. ובכך נשברות  פרדיגמות ישנות, כמו ביטחון בחומר שישמור עלינו. ותלות בהרגלים הנוחים שהאדם  בטח עד כה.  עם כניסת אורנוס לשור,  הוא חשף בהדרגה את שיבוש הסדר והאיזונים החברתיים, הכלכליים, אבדן הדרך. השנה האחרונה רק העמיקה את השבר באבדן הזהות,  דרך אבדן עבודה, שייכות מקצועית, הצורך ליצור שינויים בעשייה ובתעסוקה, כי העולם הזה משתנה במהירות ומה שהיה לא ישוב. בקרוב פרק ג' על אורנוס במזל שור עם פרטים וההשלכות שלו על שנת 2022-21. 

. "בכל יום ויום ובכל שעה ובכל חלקי־תבל בוחן הבירור הטבעי את השינויים הקלים ביותר, פוסל את הגרועים ומצרף את הטובים. פועל לאטו בלי שחשים בו בכל רגע ובכל מקום, שהזדמנות באה לידו, כדי לשפר כל יציר אורגני ביחסיו עם התנאים האורגניים והבלתי־אורגניים של החיים." ~ צ'ארלס דרווין

 

 

אורנוס במזל שור פרק א

אורנוס במזל שור פרק ב

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ    2.11.2020 

38הערות

 1. חגית

  שלום פנינה

  אסטרולוגית , האם יכולה להיות עוד התהפכות עם הבחירות בארה"ב?

 2. ליטל

  היי פנינה. מאוד מסקרן אותי לדעת האם את חושבת שתהיה מלחמה עם אירן עקב מה שאנחנו שומעים בחדשות לאחרונה ולפי האווירה המתחוללת של הכוכבים שאת רואה

 3. מירי

  הי פנינה. בהנחה שקראת את המאמר של יוסי ורטר מהיום, האם מהזווית האסטרולוגית כפי שחזית, את יכולה להרגיע (אותנו) ןלתקן את הפרשן האמין של הארץ? עושה רושם שהכוכבים של נתניהו הולכים במסלול עצמאי כשהכותרת של ורטר "נצחונו הגדול ביותר" דוקרת כמדקרת חרב.:(

  • פנינה כץ

   מירי יקרה
   א. טרם קראתי. ואני קוראת אותו בקפידה.
   ב. יוסי ורטר טועה לא פעם ולא פעמיים כשזה קשור בנתניהו
   ג. יש גורמים מעבר לרצונו של נתניהו. הוא לא באמת בשליטה במצב ובוודאי לא מהצד המשפטי
   עדיין אני חושבת שזה קרב הישרדותה של חיה פצועה עם רגעים של הרבה כוח ועוצמה כדי לשרוד.

   אתייחס אחרי שאקרא אם יהיה לי מה להוסיף
   בינתיים שמתי לב שקראת אולי רק את הכותרת. כשנכנסים לכתבה עצמה זה ממש לא כך.
   בברכה
   פנינה

 4. אורית נועה

  בסד

  פנינה שלום רב,.רציתי שוב להביע את תודתי על המענה המהיר והמקצועי שאת נותנת לקהל קוראייך. תודה מעומק הלב.

  • פנינה כץ

   אורית נועה

   מכל הלב. הרעיון שאנשים יתעניינו באסטרולוגיה מהצד המעמיק יותר שלו

   בברכה ותודה רבה
   פנינה

 5. אורית נועה

  פנינה שלום

  תודה רבה לך על האתר הנפלא ועל המקצועיות הרבה שמושקעת בו. תודה גם על תשובתך לגבי אורנוס במזל תאומים. את יכולה בבקשה לכתוב את התאריכים בשנת 2024 שצדק יהיה בתאומים? אם אני לא טועה הוא היה שם בפעם האחרונה ב 2012. תודה

  • פנינה כץ

   אורית נועה שלום
   צדק מגיע למזל שלו כל 12 שנה. בפעם האחרונה הוא הגיע ביוני 2012 עד יוני 2013. יגיע שוב ב: 26.5.24 עד יוני 2025 אך לצערך הוא יהיה רוב הזמן בהיבט מרובע עם שבתאי בדגים. כשיופיטר בהיבטים עם שבתאי [לגדיים יופיטר השנה היה צמוד לשבתאי] . בני מזל תאומים עלולים להרגיש את הקושי יותר מכולם. בכלל לא לבנות על צדק יותר מדי כי כאמור הוא מרחיב כל הקשר שהוא עושה תקראי על יופיטר הפלנטה המיתוס ושברו . אגב, בגדול שבתאי במזל דלי עשוי להטיב יותר לבני מזל תאומים מצדק לבני מזל תאומים.

   בברכה
   פנינה

 6. מירי

  תודה פנינה, מרתק! שאלתי אליך הייתה לאחר שקראתי את הפרק "אורנוס הפלנטה הנון קונפורמיסטית", שבה קראתי את הדברים הבאים:
  "… המגנטיות של אוראנוס מתקשרת לעיתים קרובות לאישיות פסיכופאטית היודעת לנצל כל קסם כדי לפתות, להזיק, להרוויח וליצור מניפולאציות על האחרים.
  לדוגמה: אישים מעוותים כמו היטלר, מוסליני וסטאלין אשר נהנו מדומיננטיות של אוראנוס במפתם; קרימינאלים ידועים כמו בוני וקלייד, אל-קפונה ומאיר לנסקי; דמויות שהייתה בהן הכריזמה השלילית של אוראנוס.
  אוראנוס בדרכו "השלילית" עלול להעניק לאנשים מסוימים את תחושת "הכול יכול". אלו שאין להם בעיה "לשבור" את החוק, בנוסף להכרה כי הם מעל החוק…"

  • פנינה כץ

   מירי שלום
   נתניהו לא פסיכופת. הוא סובל בטוח מהפרעה נרקיסיסטית שגורמת לו להיות מנותק עם קושי לחוש אמפתיה לזולת ועסוק בעצמו הוא רוצה שיאהבו אותו בכל מחיר אבל אין לו התנהגות פסיכופתית כמו למנהיגים המוזכרים מעל שלא הייתה להם בעיה לגזול חיי אדם למטרות שלהם. הוא מניפולטיבי חשדן ואפילו פרנואיד גם הרבה בזכות הסביבה שכל הזמן מזינה את הפרנויות שלו. הניתוק מאנשים גורם לו להיות פרנואיד ולא להאמין לאף אחד וסביבתו מפמפמת חשדות אין ספור. האורנוס לא בא לידי ביטוי במפה שלו כפי שהאורנוס בא לידי ביטוי במפה של האישים המוזכרים שהיה להם מעבר לאוראנוס בעייתית חיזוקים משאר הפלנטות שהעניקו להם כוח . נתניהו יהיר וחושב שמגיע לו הכל והוא מעל לכל ולכן לא הייתה לו בעיה לקחת מתנות ולשחד. עדיין הוא עסוק כל הזמן במה חושבים עליו ומנסה לשנות את דעתם של השוללים והעוינים אותו. כלומר שוב חוזרים לדפוס שהוא מחפש אהבה מכולם. הצמידות במפה שלו בין הירח ונפטון בבית הקריירה גורמים לו לחיות בעולם מנותק מלא בשקרים עצמיים . מאדים במזל אריה גורם לו להיות נרקיסיסט פתטי הוא מדמיין את עצמו "אביר" שמציל את האחרים ובלעדיו הדברים היו גרועים יותר. יש לו אוסף תכונות שאחת מזינה את השנייה כדי לשרוד בכל מחיר. הוא חזק בהישרדות גם בטבע החיות שהן הכי שורדות הן חלשות. אבל מעבר לחוזק בהישרדות שלו הוא איש חלש, הססן, לא מסוגל להחליט, דחיין של החלטות, חסר ביטחון, והאמת שהסביבה שלו משלימה את כל מה שחסר לו. לא סתם, הבן שלו אמר "יש לי אבא חלש שעושה שטויות". מי שנותן את הטון בהחלטות ובהפעלת לחצים עליו יש לו סביבה מצומצמת שנותנת לו אישור לכל מעשיו ומייעצת לו. אני מזהה מתי זה הראש שלה ומתי זה הראש של הבן שלו . אגב אף אחד מהאישים מעל, לא היה אדם חלש, הססן ומתלבט במשהו. פסיכופת הוא אדם עם תכונות אופי נועזות, חסרות עכבות, בלי יכולת להרגיש אשמה וחרטה, הפרעת האישיות האנטיסוציאלית- אבל האיש חברתי וחברותי וצריך אנשים, אוהב להיפגש עם אנשים[לא אתי ואתך] והוא זקוק לשיח חברתי. הוא מושחת אבל הוא לא מסוגל למעשים קרימינליים כלפי האנוש או האנושות כפי שהאישים מעל.
   לסיכום, יש בו הרבה מאוד רע, אבל אין בו את סוג הרע המסוים שהיה בדיקטטורים המפלצתיים מעל. שגם להם אורנוס לא הספיק כי בכל הדמויות מעל שניתחתי היו להם צירופים של כוכבים סדיסטיים, אנטי סוציאליים כשלא היה להם כל בעיה לפגוע באחר ולחסלו פיזית. נתניהו רוצה להינצל מהמשפט והוא עושה כל מה שהוא יכול והוא מחושב מאוד. והוא גם יודע שהוא צריך ללכת הסביבה שלו יודעת שחייהם תלויים בו ואם הוא הולך ייתכן והם מרגישים שלא יהיה גם להם קיום. האיש פועל בצוות ולא לבד. צריך לזכור את זה.

   בברכה
   פנינה

 7. מירי

  הי פנינה,

  שלחתי את התגובה להפניה שלך לאורנוס, אך ראיתי שכבר לא מגיבים שם- לכן אחזור עליה גם פה-
  מעניין אותי מיקומו והשפעתו של אורנוס במפה של נתניהו- לאור ההזדעקות להשוואתו להיטלר.

  • פנינה כץ

   מירי שלום

   אם את רוצה להשוות את המפה שלו למפות של דיקטטורים כולל של היטלר אז יש לי כתבה הורוסקופ של הדיקטטורים בהיסטוריה , המפה של היטלר שם כמו של דיקטטורים אחרים. ויש בפרק ב המשך של דיקטטורים . בכל מקרה לנתניהו יש אורנוס בבית 7 במזל סרטן שמעיד על ריבוי שותפויות ופירוקן. לאורנוס יש היבט מרובע למרקורי במאזניים שמעיד על השאפתנות והדרכים המקוריות שלו להמציא את עצמו מחדש. אין קשר בין האורנוס כפי שאת רואה לשל נתניהו. דיקטטורים דומים בדרך כלל בריכוז הכוכבים בבית הקריירה ואת זה יש לנתניהו אך כל דיקטטור אם תקראי את הכתבה הוא מונע מכוח אחר. נתניהו מונע מכוח היוהרה אופק קשת והרצון להתבלט בהיותו נרקיסיסט כשהוא לא יודע שובע בצורך שלו להתפרסם. והוא מונע כמובן מכסף תאוות בצע. אבל נתניהו לא יודע לשלוט באנשים. הוא איש חלש מאוד שמנהלים אותו בבית 2 דיקטטורים שאני מניחה שהמפות שלהם חזקות משלו. רק שאין לי את שעות הלידה של יאיר בן מזל אריה ושרה בת מזל עקרב. האורנוס של ביבי לצורך העניין בבית הזוגיות זו בת הזוג, אם את רוצה למצוא את הקשר. היטלר לא היה אכזר בגלל אורנוס היו לו צירופי כוכבים שביטאו את האכזריות והצורך להשפיל. ההשוואה להיטלר היא לא מדויקת אין ספק שכל הדיקטטורים סובלים מהפרעה נרקיסיסטית ברמה זו או אחרת. המפה של ביבי והאורנוס בבית 7

   בברכה
   פנינה

 8. טובה

  שלום,את מאוד מקצועית וחשפת תהליכים משמעותיים,אבל לגבי נתניהו אמרת שהוא בסוף דרכו הפוליטית ובפועל הוא רק מתיזק. האם יש תחזית קונקרטית לגבי 2021? הוא נשאר? עוזב? נראה שגם את הכוכבים הוא מבלבל..

 9. נועה

  פנינה שלום

  את יכולה בקצרה להגיד מה המשמעות של אורנוס בתאומים בשנת 2026? האם פרושו שמסל תאומים יחווה יותר ניתוקים ופרידות? תודה

השאר תגובה