הורוסקופ ממשלת ישראל ה:37 ממשלה ימנית דתית.

הורוסקופ ממשלת ישראל ה: 37.  נבחרה ב: 29.12.2022 

מפת ממשלה ימנית, דתית  – נולדה במזל גדי עם אופק סרטן  

לידת הממשלה הייתה לידה שהשתבשה מלכתחילה. החל מהשותפים שסחטו כסף ושליטה והמאוכזבים הגדולים מבין אנשי הליכוד עם מינויים שלא התקבלו, ויכוחים, עיכובים, אי הבנות, כעסים. המו"מ התאפיין בפיצוצים ונתקים כפי שמרס הנסוג [נסיגתו החלה ב: 30.10.22] מחולל ונסיגתו שתמשיך עד אמצע ינואר, להציף תקופה עם סכנות עוינות,  אך גם עימותים בין השותפים כמו גם עם אנשי ליכוד מהוותיקים שנותרו מאחור[כשנתניהו למעשה דחק לאחור את בכירי הליכוד וקידם בעיקר את הקבוצה הקרויה "הביביסטים"]. 

ההשבעה התרחשה עם קונסטלציה לא ממלכתית[בלשון המעטה]  כפי שהמיועד לראשות היה רוצה. חוסר הממלכתיות ביום סמלי זה עם התחלת הנסיגה של כוכב מרקורי [בית 7 במעלה 24 בצד ימין ] במזל גדי – מיקום הקשור למאבקים על חוקים, על משילות. מרקורי בגדי מסמל חשיבה עם נוקשות, דתיות, שמרנות, סגירות.  הנסיגה של מרקורי, מסמלת את התקלות הצפויות בהתנהלות ממשלה זו. וכבר בהשראתו כל ה: 29.12 היה כרוך בתקלות של מינויים, אפילו ברגעי ההשבעה עצמה, הוחלפו תפקידים של שרים. 

כשכוכב מרקורי מתחיל את מסע נסיגתו במזל גדי,  יהיה קשה להתעלם מנוכחות הפיל הזה בחדר.  צפויות צרות צרורות. כל ממשלה בעבר עם נסיגת מרקורי,  לא הוציאה את ימיה ובעיקר "הוציאה את נשמתה" במערכות יחסים בעייתיות ובאין ספור התנגשויות. כפי שקרה עם ממשלת ישראל ה: 36 ששרדה שנה  וציינתי שם בפתיח בלי  היסוס:  "בעיקרון, ממשלה לא מוציאה את ימיה אם היא מוקמת בזמן נסיגת מרקורי." אותו הדין יחול על ממשלה זאת. 

אבל מה כן יהיה לנו בממשלה זו? שמש במזל גדי [בית 7] האופק סרטן והירח[בית 10]  שליט האופק במזל טלה, כוכב נפטון במרכז השמים במזל דגים: 

  אופק סרטן[בצד שמאל] מסמל את הפן האמוציונלי של פטריוטיות ועיסוק בבית , הבית קרי, אדמת המדינה.

השמש במזל גדי בבית 7[מימין] מסמלת את העובדה כי מדובר במפת ממשלה שתלויה בשותפות ואין בילתה.

השמש כקובעת את מסר הממשלה,  היא שמש בגדי.  זו שמש שמרנית, דתית ומשיחית בלעדיה הממשלה הזאת לא קיימת.  היא מביאה מסר להחזיר את המסורת, להשיב  "עטרה ליושנה", להשיב את השטחים לבעליהם. 

 שמש בגדי,  תמיד תסבול מחוסר אמון בשותפיה[סמוטריץ' הוקלט אומר כי נתניהו "שקרן בן שקרן" ואגב אמר לו ישירות: שבמשפט שלו הוא לא יכול לצאת זכאי]  לצורך העניין, חברי הליכוד פרסמו בגלוי כעס על הסחטנות שביצעו השותפים. קשה להתעלם משותפות מלאת אמון הדדי כפי שכבר התרשמנו. ומי שמכיר משאי ומתן עם נתניהו מהעבר,  יודע שמרבית הסעיפים לא קרו. 

הירח בטלה[בית 10]  מסמל את התמהיל הכללי של הממשלה – זו ירח המושפעת מכוכב מרס[שליט מזל טלה] ירח המסמל מאבקים, לחימה, שאפתנות, בהיבט מרובע לשמש, מה זה אומר? 

היבט מרובע קרדינלי בין שמש גדי וירח בטלה-  אם השמש בגדי מושכת לאחור לאג'נדה של פעם, הקשורה בדת, מסורת וסיפוח אדמות, הרי שהירח במזל טלה בבית 10, מסמל את הצורך להתקדם[מזל טלה הקרדינלי והשאפתני] להשיג מטרות עולמיות. כפי שאתם מבינים כבר,  הניגוד המובנה בין השותפים בממשלה זו הוא חד משמעי ולא מותיר ספיקות. 

מרכז השמים במעלה  ° 19 במזל דגים,  צמוד אליו כוכב נפטון.– נפטון מסמל את המהות והמטרה של המפה ובעצם מסביר לצורך העניין למה התכנסנו להקים ממשלה? ובכן, נפטון מסמל את החזון שבמקרה זו הוא חזון משיחי, דתי וגם פנטזיונרי. זו המטרה שהציבו הציונות הדתית, עוצמה יהודית, ש"ס , אגודת ישראל והדתיות האחרות. 

אלמלא מפלגת עוצמה יהודית והציונות הדתית,  לא הייתה קמה ממשלה. לא נעים להודות בכך שנתניהו לא היה יכול להקים קואליציה ולהיבחר, אך זו עובדה. השותפות התנהגו כשליטות מרגע התחלת המשא ומתן, הכתיבו את התנאים, את הדרישות והתביעות באופן מקסימלי. לא נתנו לנתניהו לשכוח אף לרגע שהוא לא יוכל להקים קואליציה.

ולכן, מערכות היחסים במתח קבוע בין השותפים.  את מפת השותפות בין נתניהו לבן גביר כבר ניתחתי למחרת הבחירות ב: 2.11.22 והרגעים של גלי משברים בקשר היו ויגיעו עוד הרבה מהם 

השותפות הבעייתית האחרת היא עם בצלאל  סמוטריץ'. הוא הקיז את דמו של נתניהו במשא ומתן. גודל חוסר אמון שלו היה כגודל הלחצים שהוא הפעיל על נתניהו.  להבטיח את ההסכמים. אל תטעו, סמוטריץ' הוא איש עם צורך עז בשליטה. מדובר באדם אשר ערמומי יותר מנתניהו ועם אגו לא קטן יותר משל נתניהו. 

 יחסי נתניהו סמוטריץ' המפה החיצונית של סמוטריץ' הפנימית של נתניהו 

ו

הערת אגב מרתקת:  העובדה ששלושה אנשים חזקים מאוד, מעולם לא העריצו את נתניהו וקלטו את חולשותיו. אך הוא ריצה את כולם. והמשותף לשלושתם הוא כוכב מרקורי במזל דגים. הראשון היה אביו בן ציון נתניהו ז"ל בן מזל טלה[מרקורי בדגים] שנטה לבקר קשות את בנו, והשניים האחרים הם אריק שרון[26.2] ובצלאל סמוטריץ'[27.2] . למרות שסמוטריץ' צעיר מנתניהו,  היכולת  שלו להטיל אימה היא עוברת כחוט שני בין שלושת האישים האלה. מקבץ הכוכבים של דגים וטלה שיש לשלושתם ממוקם בנקודת החולשה,  במפה של נתניהו ראו למטה בין בית 4-3 "מרקורי של סמוטריץ' בנקודת ה: IC של נתניהו" זו הנקודה החלשה ביותר במפה של כל אדם. שם ממוקמת נקודת החולשה של בנימין נתניהו. ומרקורי של סמוטריץ' חולשת על המקום ו"הוא קורא אותו כספר פתוח" . 

מעבר לכך,  השותפות שנבנתה בממשלה זו היא מרתקת. יש כתובת על הקיר  ברורה. חוסר יכולת להתנהל יחד עם תלות הדדית ועד שתגיע פרידה באבחה חדה. ראו את כוכב אורנוס בבית 12 של סמוטריץ' [בצד שמאל מעל לאופק] בהיבט מרובע למאדים של נתניהו באריה [בית 9] אך עד הדרך רצופה בעליות וירידות. 

אורנוס של סמוטריץ בעקרב בהיבט מרובע למרס ולכוכב פלוטו [של נתניהו בבית 9 ] -מדבר על פרידה באבחה חדה. אורנוס של סמוטריץ' בבית 12 במפת נתניהו  מסמל את תכניותיו הסמויות, והמפתיעות. אלה שמאחורי גבו של נתניהו כשהוא מתכנן פתרון לכל מצב שנתניהו יפגע בתכניותיו או ירמה אותו. יש בהיבט זה,  הרבה כעס ונקמנות. סמוטריץ' אדם אגרסיבי, עקשן יותר מנתניהו והוא לא מוכן לקבל תבוסות. כך שהפעם מדובר באויב מסוכן מול נתניהו.

שבתאי של סמוטריץ' במעלה  ° 24 במזל בתולה צמוד למרכז השמים של מפת נתניהו[בית 10] כשרוצים לברר מי הבוס ביחסים בין עובדים, שותפים ?שבתאי הוא התגלמות תפקידו של הבוס, המנהל, מי ששולט בעצם במצב. סמוטריץ' קנה אחיזה בכסף, בשטחים, בביטחון והוא מהיר מאוד בתגובות. 

 השמש של סמוטריץ' בבית 3 של נתניהו בהיבט מרובע לכוכב ונוס של נתניהו[התדמית] סמוטריץ' מזלזל בצורך של נתניהו להתהדר, כלומר סמוטריץ' ידאג לדווח ולהצהיר הצהרות שעלולות לקלקל לנתניהו את מהלכיו,  במיוחד אם הוא צופה שהמהלכים יעכבו את תכניותיו או אם נתניהו יעקוף או שהוא יגלה שהוא מידר אותו הוא לא ישתוק. ליברמן צבר מצביפ כאלה והחליט לעזוב. סמוטריץ' לא יעזוב ללא הישגים.

ונוס של סמוטריץ'[במעלה  ° 20]  בבית 4  מול הירח של נתניהו בבית 10מהר מאוד נתניהו יבין שאסור להשאיר את סמוטריץ' "לבד בבית", הוא לא יעניק לנתניהו את הכבוד שנתניהו כל כך מחפש. ידאג שהקרדיט יהיה שלו. 

פלוטו של סמוטריץ' על בית 10-11[בית הקריירה והתדמית] של נתניהו: פלוטו במיקום זה מסמל את הכוכב עם העוצמה הגדולה ביותר אסטרולוגית והוא מסוגל להזיק כדי  לפגוע בקריירה של נתניהו. 

מרקורי בנסיגה: 

חוזרים לנסיגת מרקורי והשפעתה על חודש ינואר 2023: מפת נסיגת מרקורי בגדי-מפורטת-מומלץ לעיין בה

החיכוכים יגיעו עד מהרה. חוסר האמון, המתחים והפערים ברצונות של השותפים ידברו  עד מהרה,  בעד עצמם. 

השמש בהשבעה של הממשלה שהתה ב:  ° 8 מעלות בגדי- מרקורי הנסוג ייצמד למעלה  ° 8 בגדי [מפת לידת ההשבעה] כבר מה:  13.1.23  ועד 26.1.23 . 

מרקורי הנסוג בגדי יהיה בהיבט מרובע מדויק למרקורי במפה של נתניהו יקשה עליו לתפקד מכל מיני סיבות, יהיו שינויים רבים שיעכבו ויגרמו למתחים גדולים. תקופה של קושי להוציא לפועל תכניות.

מרס בתאומים יוצר מרובע לשמש של סמוטריץ' במקביל לנתניהו- אירועים מתוחים, חוסר הסכמות ואווירה בלתי הרמונית בעליל ביניהם. ייתכנו גם נתקים ביחסים .

מהלכו של מרס בתאומים בבית השותפים במפה של נתניהו יהיה מול האופק וכוכב ונוס שלו באופק, בין סוף ינואר  לאמצע חודש פברואר,  מצביע על משברים דרמטיים עם פוטנציאל נתקים בשותפויות ומאבקים במערכות יחסים. 

מפת מדינת ישראל בהשפעת נסיגת מאדים בתאומים בינואר 2023 : מאדים נעצר על מעלת 8-9 מעלות במזל תאומים[מייצג את צה"ל במפת המדינה]  ורוב החודש מצביע על עליית מדרגה של אלימות, עימותים ופוטנציאל גבוה של אירועים ומבצעים צבאיים. אווירה כאוטית. 

 

ממשלת נתניהו מהי האג'נדה שלו?  נתניהו עסוק ברצון להשאיר ניצחון רשום על שמו,  ויתכן והוא מכוון להסכם עם סעודיה.  אבל כוכב יופיטר במזל טלה בבית 10 ביום ההשבעה של הממשלה,  מסמל את הרצון ליוזמות ושינוי מערכת המשפטית. הוא גם לא מסתיר זאת. וכנראה שכל תהליך בניית החוקים מכוון להשתחררותו מהמשפט שלו בתנאים מקלים. להערכתי עד שנושא זה לא יושג הוא יתקשה לעזוב וימשיך להיכנע לתכתיבים של שותפים.

 

שנת 2023 היא שנה לא יציבה בתחום הביטחוני וגם לא בתחום הפוליטי. צפויים שינויים ואירועים שישפיעו על אופייה של המדינה. 

מהלך הכוכבים:

*כבר מינואר 2023 היבטים מרמזים על עלייה בסכנות הביטחוניות ותקופה תקועה במדינה. 

כוכב שבתאי עד תחילת מרץ בהיבט הרמוני לשמש של נתניהו – מדובר בתכנית עבודה בנושאי חוק ומשפט.  יתכן מאוד כי פסקת ההתגברות עלולה לעבור. קיים סיכוי גדול שהם יסיימו לספק לנתניהו את צרכיו המשפטים האישיים. אך חודש פברואר-מרץ ממשיכה תקופה של עלייה במהומות ובאלימות.  

*כוכב שבתאי עובר למזל דגים במרץ 23 [לפני 30 שנה יצחק רבין בן מזל דגים נבחר עם כניסתו של שבתאי למזל דגים ] מיקום בעייתי שהכניס את מדינת ישראל לסוג של סחרור, הפגנות קשות של הימין ועד הירצחו של רבין. עד היום המדינה לא באמת השתחררה מאירועים אלה החל מאנשי ימין שהקימו אז את המחאות והיום עם כניסתם לממשלה ולכנסת.

 • במרץ 2023 מאדים בתאומים בהיבט מרובע לנפטון ומרקורי בדגים כפי שהיה ערב הבחירות באוקטובר 2022  – כ א ו ס. 

*כמו כן, לראשונה,  כוכב פלוטו יגיע למזל דלי [מול הירח באריה במפת המדינה] המסמל ומרמז על שינויים באופייה של המדינה, בעיקר הקצנה וסכנת מלחמות פנימיות  [היבט שיתבסס עד 2024]

 * צמידות כוכב אורנוס בשור לשמש בשור במפת המדינה]צמידות שתימשך עד סוף 2024]  מצביעים על מהפך משמעותי בצורת השלטון, המשטר ואירועים גורליים לעתידה של המדינה רצופים במאבקים. אורנוס תיצמד לשמש במפת המדינה  בפעם הראשונה ביוני-יולי 2023  כשההיבטים בין סוף יולי- אוגוסט 2023  מסמלים משבר משמעותי בשלטון. 

*כוכב נפטון במזל דגים מחודש ינואר 2023  ואילך יהיה בהיבט של  ° 150 מעלות עם כוכב אורנוס[במפת המדינה]   – מסמל אי יציבות, חששות כלכליים בגין הוצאות עתק.  תקופת אי וודאות וחששות גוברים מפני העתיד. אווירת מאבקים. 

*כוכב פלוטו במפגש אחרון שלו במזל גדי כשהוא מייצר היבט של  ° 150 מעלות לכוכב מאדים במזל אריה במפת המדינה[בבית העוסק בממשלה]- בין אוקטובר לדצמבר 2023. פוטנציאל סיומה של תקופה שלטון אחת דרך מאבקים קשים. פלוטו בסיבוב האחרון שלו יוצר מרובע קרדינלי עם השמש במפה של נתניהו. ונפטון בהיבט של 150 מעלות לשמש שלו. תקופה קשה. 

קשה להיות אופטימיים לגבי שנת 2023  שנה שמסמלת אי יציבות לממשלה. ומן הסתם המתחים והחלטות דרקוניות אשר ישפיעו על עליית מחאה והתנגדות לה. יהיו ניסיונות ותחלופת אנשים,  אך יהיה קשה לשמור על ממשלה במתכונתה הנוכחית לאורך זמן.  2023 תהיה שנה שתתאפיין ברעש רקע קבוע, אי שקט מהממשלה ואוכלוסייה מתוחה וחסרת שלווה כתוצאה מכך.

שנת 2024 החל מחודש מרץ ישנם רמזים ראשונים על כיוונים חדשים והתחלות פוליטיות חדשות,  תהליך שיכול להימשך עד סוף 2024 עם סיכוי לחילופי שלטון. על אופייה של ממשלה זו יגיעו פרטים נוספים בהמשך.  

 

 

 

מרקורי בנסיגה במזל גדי בין 18.1.23-29.12.22 

מרס בנסיגה במזל תאומים [מורחב] 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  31.12.2022

49הערות

 1. רז

  היי פנינה, גמר חתימה טובה! את כותבת מרתק ומעניין מאד!!

  יהיה מעניין אם תעשי ניתוח למפת הלידה של ציפי לבני.
  האם לדעתך היא יכולה לעשות קאמבק בעתיד ולהיבחר לראשות הממשלה?

  אני לא רואה מישהו אחר בנוף חוץ ממנה שמשתווה לנתניהו ביכולת שלו להוביל, להנהיג ולהניע אנשים לפעולה וכן ברטוריקה.

  לדעתי הפצע שלה – ההפסד הצורם שלה ב2008 לנתניהו כשהיא במרחק נגיעה מכסא ראשת הממשלה, הוא פצע פתוח שהיא לא יכולה להרשות לעצמה להגיע לעת זיקנה בלי לנסות לשחזר ולסגור אותו.

  עניין הגיל הוא לא אישיו, גם גולדה הייתהראשת ממשלה בגיל כמעט 80, גם ביידן נשיא ארה"ב במרחק מגיל 80…
  מבחינת הזמן שעבר מ2008, בעוד 4 שנים יעברו 20 שנה מההפסד של לבני, הרבה מים זרמו בנהר…

  מה דעתך בנושא?

  • פנינה כץ

   היי רז,

   אין ספק שציפי לבניי היא אדם איכותי במיוחד וראויה להיות ראש ממשלה. לגיל שלה אין משמעות. הדבר היחיד שציפי אף פעם לא הייתה "טובה" בו זה להיות פוליטיקאית ערמומית וצינית. היא לא הייתה מסוגלת לבנות קואליציה שתהיה מנוגדת לעקרונות שלה. לקחת מיעוט חרדי ולתפור הסכמים שיצילו אותה ויפגעו במרבית העם מכוח הזכויות שהיא תעניק להם. אנחנו לא ערב בחירות והיא סירבה לרוץ בבחירות, כך שכל הרעיון הזה כרגע לא מציאותי. אם היא תציע את מועמדותה אני אבדוק את המפה שלה[יש לי ]

   מועדים לשמחה.
   פנינה

 2. סאני

  בוקר אור פנינה..
  אני קוראת את המאמר הזה כבר בפעם החמישית , ונדהמת כל הזמן מעוצמות הדיוק שלך… כואבת את אובדן הדרך , ומרגישה שישראל נלקחה כבת ערובה על ידי פסיכופטיים.. למרות שאני מפגינה כל הזמן, אני מתחילה לאבד את האמונה שמשהו באמת ישתנה, לא עושה רושם שהם הולכים לעצור את החקיקה, אלא להפך…. הדבר היחידי שעוד נותן תקווה, זה שאמרת שהממשלה לא תוציא ימיה… האם יש לך צפי לבערך מתי זה יקרה, ומתי הסיוט הזה שאנחנו נמצאים בו מנובמבר יסתיים??

 3. דפנה

  פנינה שלום,
  קראתי שוב את התחזית לממשלה שנכתבה לפני כמה חודשים, הדיוק של הניתוח מדהים!!
  כתבת שבאוקטובר-דצמבר מסתיימת תקופת שלטון אחת, וב-2024 שוב יש סיכוי להחלפת השלטון. למה הכוונה? האם ממשלת ביבי תשתנה/תקרוס כבר השנה?
  תודה רבה לך מקרב לב.

  • פנינה כץ

   היי דפנה שלום

   תודה 🙂
   אנחנו בתקופה הכי קשה שהייתה במדינה מאז תקומתה. הקושי העיקרי הוא חוסר היציבות שהביא את הכתבה הזאת שנכתבה בנובמבר 22 את הכתבה הורוסקופ הפשיזם למה עכשיו ולמה פה ממליצה לקרוא כי כתבה זו תיתן לך תובנות גם כשיהיה שינוי, למה ישראל לעולם לא תחזור להיות מה שהיא היתה. ועכשיו אנחנו לקראת שיא הכאוס אני מתריעה על הקיץ הזה כבר מתחילת השנה. מעולם מדינת ישראל לא הייתה במצב של איום קיומי מבחינה חוקית. לכן אנחנו לא במצב שיכריזו על בחירות וחוזרים למה שהיה פעם.
   אכתוב על כך בהמשך.
   בברכה
   פנינה

 4. אנה

  הי פנינה
  אני רואה באורנוס ובהיבטיו תמיד כמשהו שבסוף התהליך מביא לגרסה יותר טובה של המצב/האינדיבידואל. כלומר כשהוא מפרק ושובר מסגרות, מבנים, מערכות יחסים וכו', הוא מביא בהכרח לשבירה של הפחות טוב, ולהתחלה של משהו יותר טוב.
  האדם הפרטי למשל, כשאורנוס נצמד לשמש שלו, האדם נשבר לרוב. אך יוצא מהתהליך במודעות עצמית הרבה יותר גבוהה.
  כך לראייתי…(תמיד חיבבתי את אורנוס :))
  שאלתי היא האם יכול להיות שהצמידות של אורנוס לשמש של המדינה (שאני מבינה שתבוא לשיא בעוד כשנתיים), מסמלת דווקא את הפירוק של הקבוצות הפאשיסטיות והקבוצות ה"חולות" בשלטון של המדינה?
  כלומר, האם לא הגיוני שתהיה גרסה יותר טובה של ישראל, עם דמוקרטיה אף יותר חזקה לאחר השלמת תהליך הצמידות לשמש במפה?
  תודה

  • פנינה כץ

   אנה שלום

   אורנוס זו פלנטה שמקבלת השפעות מהמזל בו היא שוהה, למשל שהותה בשור בעקרב [גם באריה ודלי] א. שונה אחד מהשני ב. נחשב למיקומים הרסניים במיוחד. אני מבינה שאת לא מבחינה בהבדלים. אך מיקומו של אורנוס במזל שור מהקשים שיש. תספרי לי בהזדמנות איך אורנוס בסיבוב הקודם כשהיה בשור [הגירוש, השואה, המחנות, הרעב המחלות וההשמדה] הביאו מס ערך מוסף לאדם. צריך להבדיל בין הגדרת הכוכב לבין המיקום שלו. גם אז המדינות הצטרפו לגל פאשיסטי סוחף. וגרמניה לא הייתה מצליחה אלמלא המדינות ששיתפו איתה פעולה. אורנוס ייצמד באופן מדויק כבר ביוני-יולי הקרובים ולא בעוד שנתיים, ברם, כיוון שהוא כוכב אקסצנטרי השפעתו החלה כבר מנובמבר. לכן אז העליתי כתבה על הפשיזם. הכוכבים לא עוסקים בהגיון שלנו. הם פועלים את פעולתם באדישות מושלמת כמו הטבע הפרח פורח ואחר כך נובל.. אורנוס מושווה לצונאמי בטבע, כשהגלים מציפים את היבשה וגורפים הכל, או רעידת אדמה שמטלטלת את הבתים, או התרסקות מטוס. מה בדיוק יש למודעות לעשות בסיטואציה כזאת.
   בברכה
   פנינה

 5. רחל

  פנינה היקרה, מה הצפי הכלכלי לשנה הקרובה? בגלל ההפיכה המשטרתי נראה שהאינפלציה תצמח ,השקל נופל כפי שקרה בהונגריה וטורקיה דירוג האשראי ירד, בריחת משקיעים ומטובי בנינו
  תודה

  • פנינה כץ

   רחל
   על השאלה הזאת כבר הגבתי לרונן, מלבד ירידת מחירי הדירות אך עם בעיית ריביות לא יציבה. תקראי את תגובתי אליו.
   יי רונן,
   לא שכחתי את הנושא הכלכלי. אבל אני מודאגת מאוד שכן אורנוס משפיע על השמש בשור של מדינת ישראל בשנתיים הקרובות, אורנוס מסמל כאוס ואי סדר וכולנו יודעים שכאוס הוא הדבר הכי גרוע לכלכלה, למשקיעים, למטבע, ולכן צריך להיזהר מאוד מנטילת סיכונים. אני מודאגת מסמוטריץ' שיעולל שינויים רדיקליים גם בבנקים כדי שישרתו את האג'נדה הפוליטית שלו. הוא אדם מסוכן ולצערנו הוא יהיר ובטוח שהוא יודע הכל. אין תקציב[שזה יכול להיות מכוון מאוד] והממשלה ממוקדת מטרה ועסוקה בהשתלטות על החוק והמשטר כדי להיות חופשיים חופשיים מכל ביקורת. ככל שהממשלה הזאת חותרת לקיצוניות כך סכנת בריחת כספים, השבתות הולכת להתעצם. כל אלה עושים נזקים והתגברות חוסר היציבות והשיא יגיע בין יולי לספטמבר. לכן השנה הזאת, הנושא הכלכלי חייב להיות מחושב באופן זהיר בכל תחום שעוסקים בו ולהבין שישראל עלולה להיות מוקצית בגלל סכנה על חוקי הקניין. כי מי יעז להשקיע פה עם עיוות חוקי הפרט? אני מודאגת מאוד בתקופה הקרובה לגבי יציבות השקל. אמנם מחירי דירות ירדו ולכאורה כדאי לרכוש נכס, אבל זה עלול להיות מסוכן ליטול משכנתא שעלולה להשתנות בגלל אי יציבות הבנקים או שמישהו באוצר יתחיל לתמרן את הבנקים. כוכב נפטון בחודשים הקרובים בהיבט בעייתי למאדים במפת מדינת ישראל בבית 10[הממשלה] שמרמז על הרס של הרבה גופים. ובהיבט מרובע לכוכב צדק שליט בית הכספים, המספר תחת היבט זה כי צפוי בלבול, שערוריות פיננסיות וחששות של אנשים מעתידם הכלכלי. אווירת חששות וחוסר יציבות הם מתכון שנכנס למשוואה עם מנורות אדומות מהבהבות מעל לנושאים הכלכליים.
   רונן, זו שנה בעייתית וצריך לשחות בים סוער מאוד. גורלה של מדינה בידיים נמצא בידיים של ממשלה קיצונית מאוד שהכל כשר בעיניה.

   בברכה

   פנינה

 6. Zehava

  היי התגובה שלי לפרי ליבוביץ שהערצתי את דעתיו יחד עם זאת ההשגה שליטה של מישטר עם גבולות שואלת אותך מי קובע את הגבולות אם אין רוב שקובע ? זה שינוי של ההגדרה הבסיסית של דמוקרטיה .זה מזכיר שילטון טוטליטרי ..מה דעתך ? ..אגב אני עוקבת אחרי המאמרים שלך מזה שנים רבות ..תודה

 7. ליאור

  איזה חולשה מראה לנו המפה של נתניהו ש ic של במזל דגים שנפטון במזל מאזניים בבית 10 צמוד לירח?

  • פנינה כץ

   ליאור שלום
   כשנתניהו נולד נפטון היה בבית 10 בבית הקריירה. צמוד לירח במזל מאזניים. רום השמים של נתניהו נמצא במעלה 22 בבתולה. והיום נפטון נמצא בנקודה של ה: IC ב: 22 במזל דגים, המסמלת את הנקודה הכי נמוכה ומוחלשת במפה שלו. נפטון מסמל את המקום הנפשי של האדם את האנרגיה של התמודדות עם ההדחקות, ההכחשות , עם הפגיעות, רגישות, וסך החוויות שאדם עובר בחיים. כשנפטון חלף על האופק שלו בשנת 1976 הוא שכל את אחיו יוני נתניהו[אירוע נפשי רב ממדים] שהיה בן מזל דגים [נפטון] אחיו היה המועדף והוא התחיל בעקבות האירוע של אחיו לעסוק בנושאי טרור. נפטון עזר לו לעבד את המטענים הרגשיים ואת האובדן בטיפול בנושא עצמו. ברצח רבין נפטון[רבין היה מזל דגים] נצמד ליופיטר שלו בגדי, נתניהו חי גם בצלו של רבין אירוע שאפשר לו בסופו של דבר לנצח בבחירות ולזכות בראשות הממשלה ב:1996. היום נפטון בתחתית המפה הוא מותש נפשית והוא נגרר אחרי אחרים ומובל [נפטון מסמל גם את הדת ואת המשיחיות] למקומות שבסופו של דבר יעשו לו נזק לשמו. אולי הדבר הכי חשוב לו.

   בברכה
   פנינה

   • אוריה

    מה הכוונהב: נתניהו חי גם בצלו של רבין?

   • פנינה כץ

    היי אוריה

    הוא "ירש" את מקומו של רבין בעצם. וחי בצלו של מנהיג שהביא שלום והיה קונצנזוס. כמו כן, הוכתר בכל העולם כמנהיג החשוב יותר שהיה לישראל מאז בן גוריון. נתניהו נאבק כל חייו להיות חשוב והטרגדיה שלו שבבית שהוא גדל, לצדו של אח[בן מזל דגים] אשר היה נערץ יותר עי אביו. ובליכוד נתניהו חי בצלו של אריק שרון[ גם מזל דגים] אחרי בגין היה נערץ בזכות אישיותו האומץ ועשייתו הרבה כולל ההתנתקות.
    נראה לי שקיבלת תשובה מלאה על משמעות לחיות בצל.
    בברכה
    פנינה

 8. חגית

  פנינה שלום

  יש לך מפה של יריב לוין? מה יחסיו עם נתניהו? למה יריב לוין מסוגל? למרות שדעותיו ידועות כבר מזמן.

  • פנינה כץ

   היי חגית,
   לא. אין לי כמובן את שעת לידתו. את היחסים בינו לנתניהו כבר בדקתי מזמן. לוין נאמן מאוד לנתניהו ונתניהו סומך עליו בעיניים עצומות. קיים ביניהם קשר של חיבה. גם ללא שעת לידה, מערך הכוכבים במפה של לוין וההיבטים בין הכוכבים מדירים שינה.

   בברכה
   פנינה

 9. תלמה

  הי פנינה
  ראשית , תודה על כל הכתבות המושקעות מאוד שאת מעלה לנו .
  שנית , רק כדי לנחם אותי
  אני שמאלנית בת קיבוץ , ככזו אני יודעת ששינוים כל הזמן קורים . השינוי הראשון שקרה בקיבוצים הוא הכנסת הקומקום החשמלי לחדרים הפרטים של החברים . שינוי ששמח מאוד את מי שנלחם למענו והכעיס מאוד את המתנגדים . שאף אמרו שזה סופו של הקיבוץ .
  מאז הקיבוץ כל הזמן השתנה ולא פסק מכך עד היום . הקיבוץ זו רק דוגמא לשינוים שקורים בחברה . גם המדינה כל הזמן בתהליך השתנות מאז שהוקמה . ומעבר להשתנות המתמדת יש לנו דוגמא קיצונית של ההיפרדות מעזה שיזם אריאל שרון ועשה אותה בכוחניות רבה . שינוי שיש אנשים שעד היום לא השלימו איתה . מבחינתם זו היתה סוף המדינה .(אני תמכתי בהתנתקות)
  גם היום אנחנו בסוג של השתנות , הימין הקיצוני אכן קופץ על ההזדמנות שהתגלגלה לידיהם (קואליציה לל כל מפלגה "שמאלנית" "שתפריע" לשינוים שהם רוצים להביא . ) אך הם שוכחים דבר מרכזי אחד הפוליטיקה היא גלגל , פעם למעלה פעם למטה .כמו שהם משנים היום את החלטות הממשלה הקודמת , אפשר יהיה בעתיד לשנות את החלטותיהם . כמו שהם רוצים לחוקק את חוק ההתגברות כשיגיע תורם לעטור לבג"ץ על נושא מסוים , למשל חוק הגיוס , או חוק זכויות אחר הם לא ימצאו סעד .
  אני מאמינה שחברה חיה היא בתהליך השתנות תמידי , תמיד יהיו נהנים מהשינוי או סובלים בגללו . "הסובלים " (במרכאות או שלא) תמיד היהיו "רעבים" יותר כדי להגיע לשינוי וילחמו לשם כך .
  מה שניסתי לומר שהכן יש "סכנה" מרצונותיהם של חברי הקואליציה הנוכחית , אך כמו שאת הכן אומרת לנו , השינוים לא היהיו לאורך זמן ולא "לתמיד". וכנראה עוד נכונו לנו עלילות .
  ושוב תודה רבה על הכתבות הרבות והמענינות שלך .

  • פנינה כץ

   תלמה שלום,

   תודה רבה לך. הבעיה זו האווירה שנוצרה ע"י השולטים במדינה. זו אווירה אלימה, כאוטית ותחושת "מחטף מדינה או מערכת חוקי המדינה, לטובת הפוליטיקאים" מדובר בהפיכה משטרית, שינוי שימשיך להעצים את האווירה הקשה ואת גלי ההדף. הכל בכתבה על "הורוסקופ הפשיזם למה עכשיו ולמה פה? אם לא קראת. כי אנחנו כבר "בהפיכה למתקדמים במדינת ישראל. "
   לצערי את מפשטת הדברים כי אני מאמינה שזה מגן עלייך וטוב שכך. מעולם לא הייתי פסימית ולא אתחיל להיות כזאת ממרומי גילי, אבל מעולם גם לא דאגתי למדינה כפי שאני דואגת כרגע ולדור הבא.

   בברכה,
   פנינה

 10. זוהר

  שלום פנינה

  אנחנו בהחלט מודים לך על הניתוח המקיף שעשית. כל הכבוד.

  גם אני נגד קונספירציות.

  אין לי ספק שהדברים שכתבת נכונים לגמרי. והניתוח הוא מרשים.
  אולם להערכתי ישנם מגעים נוספים המתרחשים מאחרי הקלעים, עם בני גנץ וכנראה אנשים נוספים אשר אולי יכולים לשנות במקצת את התמונה.
  זה כל מה שכתבתי.

  תודה ושבת שלום

  • פנינה כץ

   זוהר שלום
   המגעים עם בני גנץ לא סודיים כלל. הם ידועים לחלוטין.
   אז מה

 11. זוהר

  שלום פנינה

  לדעתי בשלב זה הרבה מתרחש מאחרי הקלעים.
  מדוע לא שומעים את נתניהו? מדוע שלח את יריב לוין התמהוני לעמוד בחזית?
  אולי אחרי הנסיגה תוכלי לחזות מה קורה מעבר לנגלה, מהם התרחישים האפשריים.

  (למה הדבר דומה, לאסטרואיד שנמצא במסלול התנגשות עם כדור הארץ, כל מה שצריך זאת דחיפה קטנה מאוד בכדי שלא יפגע בנו).
  צריך משהו שישנה את מסלול ההתנגשות, גורם חדש, משהו שיטרוף את הקלפים, משהו שיעשה ערבוב מחדש, כי הרי המעשים של הממשלה לא מעידים על חוכמה ופיקחות רבה.

  • פנינה כץ

   זוהר שלום
   בנסיגת מרקורי אנשים נוטים לחשוב באופן שגוי ובמיוחד בתקופה מסובכת כוכבים זו הקונספירציות יפרחו.
   לידיעתך, היום נתניהו שוכב תחת הרדמה בטיפול הגסטרונומי שלו בשערי צדק.
   והשרים שלו קיבלו הוראה שהם עוסקים רק בביטול כל מה השרים שהקודמים עשו. הם לא מעורים ולא יהיו מעורים.
   במטבח של נתניהו יושבים רון דרמר ויריב לוין. כשעיקר תשומת הלב כרגע מופנית לשלבי תכנון החוקים במערכת המשפטית. הם הפילו פצצה על המדינה [תקראי את הכתבה שלי הורוסקופ הפשיזם ובמיוחד תתרכזי בהתפתחות הפשיזם בהונגריה כי זה מה שהם פחות או יותר מתכננים.
   ולידיעתך ב: 4.1.23 יריב לוין בשעה 20.07 שלח בשידור חי, אסטרואיד מכוון לדמוקרטיה בישראל למערכת המשפט הישראלית ובישר על שינוי המשטר. האקט הזה נחשב לטורף קלפים.
   אני לא מתחברת למחשבות קונספירטיביות במיוחד כשאנחנו כבר חיים כבר בתוך "קונספירציה."
   שבת שלום
   פנינה

 12. זוהר

  שלום פנינה

  כפי שחשבתי יש סיכוי שבני גנץ יצטרף לקואליציה במהלך החודשים הקרובים. (כפי שכתבת הממשלה לא תמשיך במתכונת הנוכחית). יטרפו את הקלפים, אולי יהיו גם פורשים, מאוכזבים בשלב כזה או אחר.

  מהלך כזה יתן קצת אוויר לנשימה לקואליציה לעוד מספר חודשים.

  האם יש לך את המפה של גנץ?
  האם הכוכבים מצביעים על סבירות לתרחיש זה?

  תודה ושנדע ימים טובים

  • פנינה כץ

   היי זוהר

   כן הכל צפוי! גם סופה של הדרמה צפוי. אכתוב על כך בהמשך. מכיוון שמרקורי בנסיגה וגנץ בן מזל תאומים אז בכל נסיגה הוא יורה יריות באוויר[הצהרות] מעדיפה להכין ייתכנות מכל סוג בתום הנסיגה. כי כל מה שמוקם בזמן הנסיגה יהיה זמני. כפי שצפיתי לגבי ממשלה זו.
   החודש הזה כל כך הזוי בגלל היבטי מרקורי מרס הנסוגים וההיבט הנוראי[משבר] שמתקיים בין שתי הפלנטות האלה. האווירה ההזויה תימשך עד ה: 26-27.1 . כך שכדאי לקחת נשימה עמוקה. אם גנץ מנהל כבר כרגע מו"מ, אז הבדיחה[העצובה] הזאת תתפוצץ כל כך מהר. שחבל יהיה על הזמן והטרחה.
   לכן במצב כוכבים כזה, כל הלא סביר הופך לכאורה לסביר.
   הכוכבים אומרים החודש היזהרו כי הוא הכל לכאורה.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה