מזל סרטן הורוסקופ לשנת 2025-2024

 

מזל סרטן -שנת 2025-2024

סימן אסטרולוגי:
יסוד: מים
פלנטה שליטה: ירח
בית: 4
קבוצה: קרדינל

3 תתי קבוצות:
קבוצה ראשונה:

ילידי ה-21.6-1.7
קבוצה זאת מייצגת את סף הרגישות הגבוה יותר משתי הקבוצות האחרות. הם הטיפוסיים ביותר לבני מזל סרטן. נשלטים על ידי הירח. הם שאפתנים,מופנמים, בעלי מצבי רוח משתנים. בקבוצה זו, יש צורך גדול במיוחד לבטא את רגישותם ואת יכולותיהם בדרכים אומנותיות. הם חסרי ביטחון רגשי וזקוקים לבני זוג /משפחה כדי להעניק להם תחושת עוגן. כישוריהם רבים, החל ממוסיקה, כתיבה,עיצוב. הם עשויים להיות "חיות במה" אך יהיו יחד עם זאת, ביישנים מרגע שיורדים ממנה. הם זקוקים לתמיכה משפחתית ולמגע פיזי וחם מסביבתם.הם חברותיים אך זקוקים ליחס אוהד ומסביר פנים, אחרת מהר מאוד יגיעו למסקנה שהם אינם רצויים. בעלי כישרון להעניק שרותים ולהיות קשובים לצרכי האחר.
מבחינה פסיכולוגית: הם נוטים להסתיר את חולשותיהם ולהסתיר את רגשותיהם. יחד עם זאת הם יפגינו תוקפנות רבה ומתפרצת במידה וירגישו דחויים ובלתי רצויים. הם חסרי ביטחון באופן בסיסי וזקוקים לבית תומך ושיגרה המעניקה תחושת ביטחון. כשהם חסרים חוויה זו הם יעברו טלטלות רגשיות ונטייה למצבי רוח רבים ומשתנים. הירח מסמל את הרחם[האנלוגיה לבית] ואת הקשר הנוצר בין ילידי קבוצה זאת לצורך בחממה וחווית ביטחון, הם נוטים לגעגועים לבית חם. קיימת נטייה לאדיפאליות בקשר לדמות האם [והאישה], בית, שורשים, נוסטלגיה. הם חווים בקלות תחושת נטישה ולמעשה הם אנשים בלתי פרידים ומתקשים לחשוב על פרידה מכל סוג החל מהורים ועד זוגיות וילדים. הם נוטים לחוות חרדות מפני עוני וקשיים ממצבים לא בטוחים כלכלית. הם זקוקים לתכנן את יום המחר. קשיים כלכליים עלולים לעורר בהם חרדות קיומיות עמוקות ולהשפיע עד דיכאון. הם נוטים להסתיר נטיות לדיכאון אך לעיתים קרובות אפשר להתרשם מהפסימיות הרבה בשיח שלהם.
מראה חיצוני:פנים מעוגלות "פני ירח",[או רחבות יחסית לגוף] גוף לעיתים רפוי, מבט עיניים נוקב, אך מראה "העיניים הרטובות"[כאילו בכו לא מזמן,] נוטים לבכות בקלות, עור בהיר עם נטייה לאקנה או לכתמי שמש. גובה בינוני, שיער גלי-מסולסל.
בריאותית: רגישות בנשימה, הצטננויות, סובלים מעייפות באמצע היום.עור רגיש. רגישות ברחם ובחזה.
ידועים בעולם:סינדי לאופר,ג'ורג' מייקל, כריס אייזק,קרלי סיימון,פליטווד מייק,מריל סטריפ, כריס אודונול, מל ברוקס, טובי מגוויר, איזבל אדג'אני, קתי בייטס, ג'ון קיוזק, פמלה אנדרסון ליב טיילר, סלמה בלייר, דן אקרויד, ג'ורג' אורוול, פרל באק, הנרי ה-8, מייק טיסון, הנסיכה דיאנה, הבמאי סידני לומט, מיסי אליוט, קרל לואיס, מייקל פלפס, ראלף שומאעכר, רוס פירו, כריס אייזק.
ידועים בארץ:טל מן, איתי אטיאס, טלי מורנו, ניר לוי, גליה אלבין,אינגריד פלדמן,יאנה ברגמן,רוברטו בן שושן, אריק סיני, אחינועם ניני, שלמה בר, אורן תורג'מן, יהודה לוי, איילת זורר, שרי גבעתי, מאריאנו אידלמן, ניצה שאול.

קבוצה שניה
ילידי ה-1.7-11.7

קבוצה זו בעלת עוצמה גדולה. הם מושפעים גם ממזל עקרב והפלנטה פלוטו. ובעלי נטיות להחצין את רגשותיהם, אך קיימת גם נטייה לתוקפנות בעיקר כשהם חשים נפגעים. כשהם מותקפים, הם לוחמניים. נוטים להיות שאפתנים ומתקשים להפסיד. הם מיניים סקסיים וזקוקים לאהבה כל הזמן, לעיתים הם תובעניים על פי דברי בני זוגם. הם יצירתיים ויצריים יותר משאר הקבוצות, נחושים ואסרטיביים. זקוקים לבטא את עצמם והקריירה חשובה מעבר לכל הזדקקותם לבית ולעוגן המשפחתי. הם אנרגטיים במיוחד ואוהבי ריגושים והרפתקאות.
מבחינה פסיכולוגית: הם מפגינים ביטחון עצמי גבוה יותר מכפי שהם מרגישים, ככל שהם יפגינו תוקפנות גדולה יותר, יתברר כי מתחת לפני השטח יש ספקות ונטיה לחוסר ביטחון עצמי. הם נוטים להסתיר את חולשותיהם ומפגינים על פניו עוצמות ושליטה, אך נכנסים למצבי לחץ רבים ככל שחרדתם מתחת לפני השטח גדולה יותר. הם סוערים בגלל הניגודים באישיותם אך גם בגלל הצרכים המנוגדים לביטחון יחד עם צרכים בהרפתקנות וריגושים. הם נוטים לחפש דרמות וחיי אהבה סוערים. הם סובלים בחייהם מפרידות, ומחיי אהבה חסרי יציבות. הם רגישים לביקורת ודי בטוחים שהם "תמיד צודקים", בכל מקרה לא יאהבו אם יעמידו אותם במקום. ויפגינו תוקפנות ונקמנות לאורך זמן. הם מכורים לאהבה ויעשו כל שניתן לשאוב את הסביבה בפידבק ובהערצה. הצורך שלהם בתשומת לב ולהתיחסות הוא "רעב בלתי נלאה", ולא קל להם בתקופות כשהם לא זוכים בכך.
מראה חיצוני: מראה אנרגטי, זריזים, תוססים בעלי "נוכחות" חזקה. מלאים ,שריריים יותר משאר הקבוצות, בעלי מבט חזק ועיניים עמוקות. ניכר עליהם כשמשהו מעניין אותם ,אך גם להיפך.
בריאותית: רגישות בשחלות וברחם, בעיות מחזור, נטייה לרגישות בכבד ובמעי הגס. הריון ולידה עשויים להיות טראומטיים יחסית.
ידועים בעולם:קורטני לאב, רינגו סטאר, סוזאן ווגה, 50 סנט, אוסקר המרשטיין, אנג'ליקה יוסטון, קווין בייקון, טום קרוז, אידי פלקו, סילבסטר סטלון, טום הנקס, קלי מקגיליס, ג'סיקה סימפסון, שלי דובל, ג'פרי ראש, הרמן הסה, פרנץ קפקא, ניל סיימון, ז'אן קוקטו, דאלי לאמה,האב והבן למשפחת רוקפלר, ג'ורג' ארמני, ג'רי הול, קן ראסל, קרלוס מנם, לינדסי לוהן, פרידה קאלו, ג'ורג' בוש, ז'אן קוקטו, ג'ורג' פומפידו, אוה מאריה סנט, סופיה בוש, מרטין פלדמן, נלסון רוקפלר, ארלו גאטרי, יול ברינר, פייר קארדן.
ידועים בארץ:אולסי פרי, אורי בנאי, אילנית לוי, אורנה פיטוסי, סיוון קליין,מרב גריפין,צחי נוי, איגי וקסמן, בארי סחארוב, רמי פורטיס, עירן צור, יונית לוי. מיכאל הנגבי, אילנית לוי, שלום אסייג.

קבוצה שלישית
ילידי ה-12-22.7

קבוצה זו מושפעת ממזל דגים והפלנטה נפטון. כישוריהם האומנותיים בולטים במיוחד. הם אידיאליסטיים , שוחרי אמת ובמידה רבה נאיבים לגבי תפיסת המציאות. אמונם הגדול בבריות, לא פעם מוכיח את טעותם ואת תמימותם. הם נוטים להיות ביישנים יותר וזקוקים לחיים יציבים ולדמות תומכת כמו בסיס חזק של משפחה. מבטאים רגישות יתר לכל שינוי, עם זאת עשויים להסתגר ולהתבודד בתוך עולמם. כל עוד קיים גיבוי נפשי ורוחני מבני משפחה או בני זוג הם מרגישים בטוח יותר. כשהם מחוסרים תמיכה כזו הם עלולים להרגיש קושי עצום לתפקד ולפעול בתחומם. רבים מהם עובדים סוציאליים בנשמתם ומוכנים לעשות הרבה למען אחרים.רבים שחיינים בקרב ילידי קבוצה זו.
מבחינה פסיכולוגית:הם נוטים יותר ל"אסקפיזם" , עולם החלומות מפותח על חשבון המציאות. במידה והם אומנים הם יהיו בעלי נטייה לברוח דרך אומנותם ולחיות אותה באופן טוטאלי. הם חוויתיים, רגישים לזולת, ולעיתים נוטים להיות קורבן של הסביבה או לוותר על חייהם למען האחרים. הם חלשים יותר ובעלי דימוי עצמי לא גבוה, הצורך שלהם להיות מקובלים לעיתים יגרום להם לוותר על צורכיהם למען האחרים או לבטל את עצמם מפני אחרים הנערצים עליהם. הם מתקשים להתמודד עם המציאות ולהגיע להחלטות נחרצות. בדרך כלל הם "מתקפלים" תחת קושי ונוטים להתמכר לאוכל אלכוהול ו/או סמים. חייהם הרגשיים מלאי טלטלות ומשברים רגשיים ולעיתים הם יתמכרו לריגושים של אהבה ויעברו הרבה מערכות יחסים.
מראה חיצוני:הם נוטים להשמנה, פנים מעוגלות, העיניים בולטות יחסית, והם זריזים מאוד למרות המראה החולמני, השיער עלול להתדלדל עם השנים, אך הם נאים ובעלי נוכחות שרמנטית.
בריאותית: תיתכן נטיה להתמכרויות והנזקים שזה עלול לגרום. בעיית סוכרת ועלולים לסבול מבעיות בכפות הרגליים, מחזור הדם והכבד, רגישות לקור . ספורט עושה להם פלאים כשהם כבר מחליטים.
ידועים בעולם:קרלוס סנטנה, קט סטיבנס, אייזק שטרן, האריסון פורד, ביל קוסבי, לוליטה דוידוביץ, סנדרה ברנהרד, ליאם ניסן,ג'וש הארטנט, ג'ינג'ר רוג'רס,רובין ויליאמס, דולנלד סאטרלנד, ניל סיימון,  אדגר דגה, רמברנדט, ארנסט המינגווי. ריימונד צ'נדלר, נלסון מנדלה, אינגמר ברגמן, קאמילה פארקר, מוניקה לוינסקי, רופוס ויינריט, ויליאם דפו,קריס קורנל, ג'יזל בנדשן, ג'ורג' וושינגטון, הארי דין סטנטון, וויל פארל, פורסט ויטאקר, ריצ'ארד ברנסון, וודי גאטרי
ידועים בישראל:זוהר ארגוב, אהוד מנור, טל שגב, מיכאל הנגבי, לינוי רייך, אתי קסטרו, שי גבסו, לילה מלקוס, אלון איינהורן, מושיק גלאמין, מאיה רוטמן, דנה ספקטור, אמנון לוי, דנה הרמן, יעל אבוקסיס.

 

 

הורוסקופ  לשנת 2025-2024

 

כללית:

מעברה של השמש למזל סרטן תתרחש השנה ב:21.6.24 בשעה 01:00 [ראו מפה עם אופק טלה – מאדים שליט המפה ונוכחותו בבית ראשון מסמל שנה פעילה מאוד עם שינויים משמעותיים]

ביום מעברה של השמש למזל סרטן  היא בהיבט מרובע לנפטון ומבטאת חשש מאכזבות וחרדות מפני העתיד הלא נודע. עם זאת,  הכוכבים  מרקורי וונוס כבר במזל סרטן צמודים זו לזה בהיבט הרמוני למאדים מבטאים מצב רגשי ומנטלי טובים.  יום ההולדת של מזל סרטן קורה ערב פני הירח המלא במזל גדי 22.6. והוא עלול להשפיע על חששות בתחומים הפיננסיים.

מרקורי כבר מה-25.6 בהיבט הרמוני לכוכב שבתאי בדגים ומבטיח התייצבות בעבודה וביכולת  לשמור על יציבות תוכניות. ונוס מבטאת התייצבות כלכלית ורגשית כבר מה-3.7 ואילך. השמש מה-10.7 מייצבת את מצבכם ומתחילים לתכנן תכניות. תחושת תקווה חוזרת אליכם לגבי חייכם באופן הדרגתי במהלך יולי. אך צפויים שינויים דרמטיים בעבודה בתחילת יולי .הזדמנויות חדשות פרטים בקטגוריית העבודה.

בינתיים כוכב מרס בבית ה-11 שלכם שהוא בית ציבורי/חברתי ותדמיתי. נוכחותו שם משפיעה על שינויים חברתיים מתקשר לשינויים בעבודה ובסביבה החברתית. כשביולי השינויים  בעבודה ישפיעו על שינויים חברתיים.

ב-4.9.24 מאדים יעבור למזל סרטן וייצור מפנים משמעותיים עד ה-4.11.24 ללא ספק ישפיע על שינוי במפגש דרמטי מול פלוטו בגדי.

מאדים באופק מזל סרטן, מעמיק את העיסוק באני ובעצמי,  לעיתים משפיע על עלייה בחרדות מטיב עם אלה המטפלים בעצמם אם בדרך  נפשי/מנטלי/רוחני. מדובר בתקופה של הזדמנות לנצל משבר כדי ליצור שינוי לטובה בנפש ובתהליך התמודדות עם בעיות , משברים ובעיקר בחרדות.

שבתאי בדגים מטיב אתכם השנה ותוכלו להתייצב בזכותו. שבתאי במזל דגים נוכח בבית 9 של בני מזל סרטן ויעסוק בצמיחה לימודית, לימודי תואר ולרבים יזדמן  לעבוד  מול אנשים בחו"ל או יהגרו או ישהו בתדירות גבוהה מחוץ לבית ובנסיעות.  כל עוד שבתאי עד ה: 13.2.2026 במזל דגים בבית 9 אופי העבודה מתקשר יותר למגורים ושהות רבה יותר בחו"ל.  שבתאי מטיב עם נושאים משפטיים בירוקרטיים ועשוי לפתור בעיות בנושאים אלו.

אורנוס במזל שור ימשיך להשפיע על הבית החברתי שלכם וישפיע על שינויים חברתיים ותהליכי שינוי בתדמית וביחס שלכם לציבוריות וליחסי הציבור שלכם. הוא עשוי להפתיע את. בפופולריות שתיהנו ממנה פתאום ועלול לגרום להחליט "לצאת מהארון" בנושא שהיה סודי או פרטי מאוד.

נפטון בבית 9 ימשיך לשהות שם ויעצים את החלומות שלכם להתפתח, לנסוע ללמוד ולצמוח. ביניכם יש לא מעטים תחת השפעת שבתאי [הנוטה להגביר פחדים וחרדות] נוטים לחזור בתשובה  או יפנו למקורות כוח ואמונה שונים,  בין אם מדובר בהיבט נפשי/רוחני, כמו שאיפה לצורת חיים בר קיימא, מעבר לחיים  בטבע המשך שהותו של נפטון בבית 9 שלכם עד 2026 מגביר את הצורך לחפש יותר משמעות לחייכם החל מנושאים רגשיים/מיסטיים ועד נושאים פילוסופיים דתיים. התהליך של נפטון יתעצם במפגש שלו עם שבתאי באפריל-מאי  2025 שם הוא יתרגם את החלומות ותוכניות שלכם להיבט מעשי ופרקטי. כל אחד על פי המפה האישית.   

פלוטו חוזר למזל גדי[בית 7 בית הנישואין והזוגיות] ישהה שם  בין ה-28.8 ועד 24.11.24 וישהה מול כוכב  מאדים בין 5-1.11.24  מה שייצור שינוי פיזי משמעותי. אולי מעבר מקום או פרידה בלתי נמנעת.  תקופה גורלית.

 מה-25.11.24 פלוטו עובר למזל דלי ויישאר שם. הוא ישפיע על בית 8 שלכם,  הבית העוסק בנושאים כלכליים והישרדות שלכם. טיפול בנושאים פיננסיים כמו חובות מהעבר, כספי גירושין, נושא מזונות,  משברים כספיים לעומת ירושות פיננסיות וכספי פיצויים העשויים להגיע. היבטיו דרמטיים ומשמעותיים בנושאי עבודה בימים האחרונים של ינואר

 

 

.

 

סרטן
קונסטלציית מזל סרטן כפי שנראתה לקדומים.

 

אהבה ויחסים:

פלוטו בבית הזוגיות יכתיב בחודשים הקרובים את המשמעות ליחסים שלכם.

נוכחות פלוטו בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עד 24.11.24 משפיע על  שינויים משמעותיים במערכות יחסים במיוחד אצל ילידי 22.7-19.7, ילידי הימים האחרונים של מזל סרטן. 

מעברה של ונוס ב -17.6.24 למזל סרטן הוא מחמיא להופעה שלכם והיבטיה הטובים עם בין 25.6.24 ועד 28.6.24  ימים לייצוב ומיסוד הקשר הקיים.   ימים מרגשים ורומנטיים צפויים בין ה-12.7-7.7 תיהנו מקרבה ווידויים רומנטיים.

מעברה של ונוס ב-23.9 לבית האהבות שלכם  במיוחד ב-17-16.10 מדגיש באהבות ותקופה רומנטית.  מעברו של מרקורי  ב-13.10.24 לבית האהבות שלכם מטיב עם דייטים וחיזורים עם דמויות מאתגרות והתפתחות מרגשת ביחסים  ו בימים 4-1.11.24 . השמש בבית האהבות עד ה:21.11.24 מעניק ימים מוצלחים של זוגיות ויחסים.  מעברה של ונוס ב-11.11.24 לבית הזוגיות שלכם מטיב  האווירה הזוגית בבית הימים בין ה: 24-20.11 מטיבים עם ביסוס יחסים קיימים ומיסודם הפוטנציאלי.  הימים בין ה-1.12 ועד 6.12.24 התקרבות ביחסים, ימים המעניקים תחושת ביטחון ביחסים.  מעברה של השמש ב-21.12.24 לבית הזוגיות מאיר את בית הזוגיות ומטיב עם הקשרים.  מעברו של מרקורי ב: 8.1.25 לבית הזוגיות מטיב עם עיסוק בפן התקשורתי ביחסים ומשפר את הקשר  בין ה-14.1-עד ה-24.1.25 . מעברו של כוכב צדק ב-10.6.25 למזל סרטן לאופק המזל שלכם מבשר קיץ עם התחלות חדשות ביחסים ובקשר קיים  שדרוג היחסים המשותפים בקשר קיים.  היכרויות משמעותיות בין 18.6.25 עד 28.6.25.

משברים ופרידות

ימים מועדים לפורענות ביחסים בלתי יציבים צפויים בימים  בין ה: 12.7-9.7.24.  ימים לא קלים רגשית במערכות היחסים צפויים בחודש אוגוסט 24. כשכוכב שבתאי שליט בית הזוגיות שלכם במזל דגים בהיבטים מנוכרים, מגבירי בדידות,  תחושת אכזבות עד ה-20.8.24 תקופה לא נעימה בחייכם הרגשיים תחושת בדידות עד סוף החודש.

נסיגת מאדים באופק במזל שלכם משפיע בעוצמה על נושא האינטימיות ביחסים וגם על אווירת משבר ביחסים בלתי יציבים בין 7.1.25 ועד 24.2.25

נסיגת מאדים מה-7.1.25 במזל סרטן עד מרץ 25 מעצים את הצורך בשינוי ויחסים שסובלים מחוסר יציבות עלולים ליפול בסבך הנסיגות במיוחד כשוונוס מתחילה נסיגה מה-2.3.25 ועד  13.4.25 .

 

 

ec537c_64ccef56f3c6161238cced10fd4211d1

השמש והירח מהווים יחד שלמות ואחדות. הירח ניזון מאורה של השמש. הוא מייצג את העולם האמוציונאלי [מזל סרטן] האימהי, נשי, תלותי הזקוק לאור השמש. הירח מסמל את מערכת התגובות וה "כפתורים"  שלנו  ובלחיצות שלהם על פי האירועים . הירח הוא הכוכב השליט של מזל סרטן, מסמל את הכוח הפסיבי ואת הריאקציה על כל מה שקורה.  מתוך עולם אינסטינקטיבי, הקשור לחרדות, תגובות אוטומטיות, מצבי רוח, ומקומות כואבים גם באופן לא מודע. הירח מסמל את הקשר האינסטינקטיבי והתלותי בשד האם, בתגובות פבלוביות,  בחיפוש אחר שורשים, ביטחון,  חום והגנה. מתוך אותה פגיעות מגיח הכוח האינטואיטיבי, הזיכרון המכיל חומרי הגנה עתידיים, להניח חומות הגנה לשמור על "הבית הפנימי" מפני כל  . הירח הוא חלק מהתת מודע מהזיכרון טרום הלידה המחפש ביטחון ושייכות.

 

עבודה וקריירה:

מעברו של מרקורי מה-18.6.24 למזל סרטן והיבטיו הטובים עד ה-27.6 מצביעים על עשייה משמעותית עבורכם המייצבת ומעניקה בטחון .

הימים בין 4.1-1.7 עלולים לעורר בכם חששות לגבי המשך פרויקט ואולי חששות פיננסיים עתידיים. יולי כללית משדפר את מצבכם הכספי אך קשה לכם להימלט מתחושת חוסר הביטחון.  היבטים פיננסיים מטיבים צפויים סביב ה-22-20.7 .

כניסתו של מאדים למזל סרטן ב-4.9.24 מעצים את המתחים שלכם והרצון ליצור שינוי אך תמיד ילוו אתכם חששות במהלך שינויים. 

שנת 2025-2024 היא שנה מעניינת המובילה להתפתחות משמעותית בקריירה שלכם,  לקראת יום הולדתכם הבא. שנת 2024 היא תקופה זמנית ואתם צריכים לשרוד אותה באופן סביר וממצה ביותר.  \

שבתאי בבית 9 הבית המתקשר ללימודי תואר,  עבודה בחו"ל,  או מול גורמים בחו"ל תקופה משמעותית של צמיחה והתפתחות חשובה בקריירה שלכם עד ב25.5.25  

בנובמבר 24 כוכב מאדים עובר לבית העבודה ומייצר שינויים בעשייה שלכם במהלך נובמבר דצמבר,  ברור לכם שלא תישארו לאורך זמן בתפקיד או במקום הקיים. ייתכן שהשינויים שקורים הם בתוך המסגרת עצמה.

נסיגת מאדים במזל סרטן  מה-7.1.25 ועד 24.2.25 ללא ספק ישפיע על תחושת תקיעות בעבודה, תפקיד ובתחושת חוסר היציבות שלכם בעשייה. 

היבטים דרמטיים ומשמעותיים בנושאי עבודה  יהיו משמעותיים  בימים האחרונים של ינואר 25.

נסיגת מרקורי  יחד עם ונוס בבית הקריירה מ-15.3.25 עד  7.4.25  עלולים להיות זמן של עיכובים ותקלות ואף תחושת תסכולים שהזמן עומד מלכת. התיישרותו  של מרקורי ב-16.4.25 בבית הקריירה שלכם מסמל התחלות חדשות של עבודה, תפקיד מיזם ובכלל תחושת התרעננות באווירה שונה  מעברו של צדק למזל סרטן  ב-10.6.25 מסמל הצעות ורעיונות עבודה חדשים.

 העבודה שלכם זוכה לתחושת  גיבוי עי כוכב שבתאי,  אומנם הוא עובר לבית הקריירה שלכם לראשונה ב- 25.5.25.  אך היבטיו הטובים עם פלוטו מאמצע יוני 25 מחזקים את הכיוון,  או המקום הנכון שאתם בוחרים בעת זו. למרות שהתהליך יתייצב ממש בפברואר 26. והחודשים בין מאי 25 ואילך יהיו תהליך הבנייה.

משמעות שבתאי בבית הקריירה: שבתאי עובר לבית הקריירה שלכם למזל טלה. ויעניק לכם את הטעימה הראשונה של אחריות וצמיחה. היבטיו המטיבים עם פלוטו מבססים כיוונים מקצועיים והתפתחות משמעותית לטווח ארוך , אך שיבתו של שבתאי בין אוקטובר 25 לפברואר 26 לבית 9 המתקשר בהשלמת לימודים או עיכובים בירוקרטיים יעכבו את תהליך הארגון שלכם. אך מסוף פברואר 26 מרץ 26 אתם נכנסים לתחילתה של תקופה יציבה ועקבית אך בתפקיד חדש עם אחריות ברורה .

 

images

קלף הירח בטארות. הכלב נובח בליל ירח המלא תגובה עתיקת יומין מאז קדמת דנא[תגובה פבלובית]  התגובה המגיעה ממקומות קדומים בתוכנו,  הקשורים בחששות, חוסר ביטחון מפני חוסר יציבות.  זהו קלף של לילה, חלומות, סיוטים שימוש בסמלים, בעבר ובזכרונות המתערבבים להם יחד.

כסף וכלכלה:

המוטיב להתבסס כלכלית גדול יותר השנה. אתם מגיעים להישגים פיננסיים טובים בין מאי 25 היבט ממשיך לתוך שנת 2026.  השנה תעבדו תכינו ותטרחו לייצר בסיס איתן ויציב.

ב- 11.7.24 עם כניסתם של ונוס ומרקורי לבית הכספים שלכם, תיהנו מהצלחות והזדמנויות  ליוזמות כספיות.

אוגוסט 24 כשהשמש תהיה בבית 2 [בית הכספים] ותיצור היבטים הרמוניים ליופיטר ומאדים תרגישו הצלחה פיננסית ותחושת רווחה.

 שבתאי בבית 9 ואתם רואים יעדים שצריך לכבוש אותם רחוק יותר. כשהוא יעבור סופית בפברואר 26 לבית הקריירה. שנת 25 היא שנת ההכנה לקראת תהליך זה.  

מדובר בשנה יוצאת דופן.  מצפה לכם השפעתו של מאדים במזל סרטן- כשכוכב מאדים ישהה מספר חודשים רב [כולל נסיגה]  מה-4.9.24 ועד 18.4.25 [כשבחודשים נובמבר דצמבר 24 הוא מתקדם למזל אריה בית הכספים ומתחיל נסיגה חזרה לסרטן]  הוא יעורר בכם תחושת מתח, חששות פיננסיים, תזזית וחוסר יציבות לגבי המשך דרככם הכלכלית.. הכל מתקשר לשינוי ותפנית בעבודה. אתם תחוו בעיקר תחושת חוסר יציבות בנושא העבודה עם השלכה פיננסית בזמן נסיגת מאדים,  בין דצמבר 24 עד מרץ 25. שיא החששות מפני מצבים פיננסיים בלתי יציבים.

החודשים מאי-יוני 25 מטיבים פיננסית ובעיקר מייצבים את מצבכם כשברור שאתם צועדים לקראת התחזקות והתייצבות כלכלית.

במהלך חודש מאי  ב-10.6.25 כוכב צדק עובר למזל סרטן ומבשר שנה של התחלות חדשות שיטיבו וישפרו את מצבכם הכלכלי. 

 

moon-phases-e1356985488162

ירח שליט מזל סרטן. כל מצבי הירח – החל ממולד ירח, וירח מלא, ליקוי מאורותוירח שחור  מחזור גאות ושפל (כְּרִית) הוא תופעה שבה גובה פני הים, "עולה" או "יורד" במחזוריות קבועה. לפי הידוע לנו מן הכתובים, הראשון שהצליח לקשור בין תופעת הגאות והשפל ובין הירח היה מגלה הארצות היווני פיתאס. הכוחות הגורמים לתופעה זו קרויים כוחות גאות ושפל. התופעה באה לידי ביטוי באופן חזק בחופים אשר נושקים לאוקיינוסים (מדובר בהפרשים של 8-6 מטרים). לעומת זאת בים התיכון שהוא ים הכלוא בין יבשות אפריקה ואירופה, תופעה זו חלשה יחסית (חצי מטר בערך בחופי ישראל). מחזור הגאות והשפל מתרחש פעמיים ביום. הזמן בין גאות אחת לשנייה הוא כ-12 שעות ו-24 דקות, כתוצאה משילוב סיבוב כדור הארץ סביב עצמו עם מסלולו של הירח סביב כדור הארץ.

  בריאות:

מזל סרטן נשלט על ידי יסוד המים [אחראי על 70% מהנוזלים בגוף]  הירח הוא השליט ושולט על נוזלי מערכת העיכול מערכת, הלימפה והמחזור החודשי אצל נשים. מזל סרטן  שייך למזלות הקרדינאליים[יחד עם מאזניים, גדי וטלה] ולכן אירועים בריאותיים קורים באופן מהיר אך גם מסתיימים במהירות.

ההיבט- המוקדם של מזל סרטן נשלט על ידי הירח המתחבר לאזור החזה-שדיים והנקה אך גם למקלעת השמש המשפיע על זיכרונות ילדות והדחקתם,  ולכן במקרים רבים בני מזל סרטן נוטים לרגישויות רבות,  בעיקר להשפעות נפשיות הנובעות מאירועי מתח ולחצים בסביבה הקשורים בזיכרונות, יחסים אדיפאליים עם האם,  תקופת ההנקה,   ותלותיות שנוצרה שם וככל שהלחץ גובר עליהם הם נוטים לבטא תופעות פסיכוסומאטיות. מזל סרטן שולט בשחלות, רחם ושק השלייה, ההנקה. כיוון שהירח קשור למחזור החודשי יש נטייה גדולה יותר להשפעות קדם וסתיות ומצבי הרוח שלהם נוטים להשתנות סביב המחזור החודשי. כמ כן השפעות הורמונאליות בתהליכי גיל המעבר ובכלל. 

בני המזל נוטים לפחד ממחלות יותר מהרגיל ולחשוש מכל רע. בני מזל סרטן נוטים לבטא בצקות בעיקר באזורי הרגליים ובבטן לחצים בחזה וגם רגישות לחום וקור. בני המזל קשורים גם למחזוריות השעות ביממה ובשעות הצהריים יש להם ירידה אנרגטית מובהקת והם זקוקים למנוחה. עם כל "התחלואים חולשות ורגישויות" בריאותם הכללית של הסרטנים טובה מאוד ובמרבית המקרים הבעיה קשורה בחששות ובחרדות. אך כשהמתח מתגבר הגוף מגיב מיד בחולשה.

שנת 2025-2024 

שנה משמעותית לנושאים הרגשיים והרוחניים. נוכחות כוכב צדק בבית 12 עד 9.6.25 מגבירה את העיסוק במה שקורה בנפשכם לעיתים בגין חששות, דאגנות ולפעמים בגלל עלייה  בחרדות. צדק בבית 12 הבית הרבוד בשכבות של רגשות, זיכרונות עבר שהודחקו, פגיעות לתדמית, כאבי עבר שטרם חלפו ו והעבודה שאתם משקיעים כצורך להתגבר להתחשל  על הפגיעות שלכם בנושא, חרדת הנטישה החשש מבדידות . קשרי המשפחה והיחסים עם האימא ועם שאר המשפחה עשויים להיות בפוקוס העיסוק הנפשי השנה.

תהליכים נפשיים ועיסוק בנושא יתגברו עם מעברו של מאדים למזל תאומים,  לבית ה-12 והצטרפותו לכוכב יופיטר בין 20.7.24 ועד  4.9.24. תקופה שמומלץ להתחסן,  להיבדק בדיקות תקופתיות ולא להזניח תופעות של כאבים ודלקות.

  נסיגת מאדים באופק המזל  בין ה-7.1.25 ועד  24.2.25 יגבירו את החששות והלחצים שלכם להיות כבר מעבר לכך.

סוף פברואר ובמהלך מרץ 25,  תרגישו מתחזקים מחדש. בזמן הנסיגה של מאדים באופק המזל,  קיימת נטייה לחולשות, התקררויות ובעיקר נטייה לדלקות ורגישות גניקולוגית.

מעברו של יופיטר ב-10.6.25 למזל סרטן יחדש את האנרגיות לקראת שנה חדשה באווירה אופטימית מחוזקת ועם ביטחון עצמי גדול יותר.  

הרקולס וההידרה, תמונה מאת גוסטב מורו,1867

הרקולס נענש:

בבגרותו נשא הרקולס לאישה את בתו של קראון, מגארה, והיא ילדה לו שלושה בנים. בהתקפת טירוף שהביאה עליו הרה, זרק הרקולס לאש את אשתו ואת שלושת בניו והרגם (לפי גרסה אחרת רק את הבנים). כששבה אליו שפיותו החליט להתאבד, אולם חברו תסאוס מנע ממנו לעשות כן.

כדי לכפר על חטאו הנורא הלך הרקולס לשאול בעצתו של האורקל של דלפי. הפיתיה שלחה אותו לשרת את דודנו אוריסתאוס, מלך מיקנה במשך עשר שנים ולבצע כל משימה שייבחר זה להטיל עליו. במשך תריסר שנים היה הרקולס כפוף לאוריסתאוס שהחליט להטיל עליו עשר משימות קשות. לאחר שהרקולס סיים לבצע אותן הכריז אוריסתאוס כי המשימה השנייה והחמישית לא בוצעו בהתאם לכללים ולכן יש להוסיף עוד שתיים. משימות אלה ידועות בשם שנים-עשר מעללי הגבורה.

המטלה השנייה – ההידרה מלרנה – מחוברת למזל סרטן.  –   המטלה השנייה של הרקולס הייתה להרוג את ההידרה, מפלצת המים מאגם לרנה. היא שכנה במאורה ליד מעיינות נהר אמימונה, והייתה משכשכת בביצות העמוקות שהשתרעו מסביב. היה לה גוף של כלב ותשעה ראשי נחש, שאחד מהם היה בן אלמוות. היא ירקה ארס מפיה, ונשיפותיה היו קטלניות. היא הייתה מגיחה מהביצות, טורפת בעלי חיים ומשמידה יבול בשדות.הרקולס הגיע למקום במרכבה שבה נהג אחיינו איאולאוס בן איפיקלס. הרקולס מצא את מאורת ההידרה, ובירי חיצים בוערים אילץ את ההידרה לצאת ולפת אותה בזרועותיו. ההידרה נצמדה אליו בלפיפה. לעזרתה נחלץ גם סרטן ענק, אותו שלחה הרה, שצץ מתוך הרפש ונשך את רגלו של הרקולס. את הסרטן מעך הרקולס בעקבו, אבל את ההידרה התקשה הרקולס להרוג, מכיוון שכל ראש שרוצץ באלתו הצמיח מיד שני ראשים חדשים. אז קרא הרקולס לעזרתו את איאולאוס. איאולאוס הבעיר אש בחורשה ובענפים בוערים צרב את צווארי הראשים הכרותים. כך מנע מהם לצמוח מחדש. את הראש בן האלמוות כרת הרקולס, קבר אותו לצד הדרך, והניח עליו סלע ענק. הוא שיסע את גוף ההידרה וטיבל את חיציו בארסה. מאז כל פציעה מחיצים אלו הייתה קטלנית. כאשר שב הרקולס למיקנה טען אוריסתאוס כי המטלה לא בוצעה כראוי מכיוון שהרקולס נעזר באיאולאוס.

 

שונות לשנת 2025-2024 :

שנה פעילה מאוד מצפה לכם. לא תובלו להסתגר בפסיביות.  נושאי העבודה יעסיקו אתכם. הצורך ליצור שינויים ולהגיע להישגים יפעיל אתכם מרבית השנה, ומי שאחראי  לכך זו נוכחות מאדים במזל סרטן בין ספטמבר 24 ועד 18.4.25 . כשמאדים מופיע במזל הוא בא לאתגר, להעיר, להציף סוגיות לא מטופלות. הוא מעצים אנרגיות ודוחף בשאפתנות ליצור שינויים בעבודה ובאופי בחיים שלכם. 

חודשים ספטמבר-אוקטובר 24 יתמקדו בנושאים משפחה, אירוח, מערכות יחסים ובית-מעבר-שינוי, שיפוץ השקעה.

 נובמבר דצמבר 24 יהיו אינטנסיביים במיוחד בעבודה,  עם הישגים לקדם רעיונות. למול נוכחות מאדים במזל סרטן לא תוכלו להיות פסיביים ולא להגיב לאתגרים. וטוב שכך.

חודשים ינואר-מרץ 25 כשמאדים יהיה בנסיגה הוא ישפיע עליכם בתסכול על כי הכל פועל לאט מדי., 

מרץ-אפריל 25 תקופה מתאימה  לנסיעות לחול , לגשת למכרז, לטפל בנושאים בירוקרטיים, אם יש נושא משפטי זה יהיה הזמן להתמודד. נסיגת ונוס  עד אמצע אפריל עלולה לסמל עיכובים בנושאי רישומים ומסמכים חיוניים כדי לקדם את תכניותיכם. 

בין אפריל מאי 25 תתחילו לקטוף את פירות המאמצים בעבודה, בעשייה, בפעילות הקריירה ושיפור מצבכם הכספי.

10.6.25 צדק עובר למזל סרטן וההיבטים ביוני –יולי מטיבים בנושאים פיננסיים, בקריירה, בפן הכלכלי ובתחושה האישית

 

 

 

 

טבלת נסיגות של כוכבים 

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024        עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024     עד 13.12.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה    מה: 16.3.2025       עד: 7.4.2025 

מרקורי בנסיגה במזל אריה  מה- 18.7.2025        עד 11.8.2025

מרקורי בנסיגה במזל קשת  מה-9.11.25              עד 29.11.25 

ונוס בנסיגה עד שנת -2025

ונוס בנסיגה במזל טלה  מה: 2.3.2025              עד: 13.4.2025 

מרס בנסיגה בשנת 2024-2025 

במזל אריה-סרטן         מה: 6.12.2024             עד 24.2.2025 

 

טבלה מעודכנת  של ירח שחור , נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא עד יוני  2025

 

*הירח הוא שליט המזל שלכם.  בואו תקראו על הצד הפסיכולוגי של הירח ולמה הוא משפיע עליכם באופן שהוא משפיע, שני פרקים בנושא: 

הירח בהורוסקופ וב: 12 המזלות – פרק א'

הירח ב:12 המזלות- מה הוא אומר עליכם?- פרק ב

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                            19.6.2024

 

השאר תגובה