מזל גדי הורוסקופ לשנת 2022

יסוד: אדמה
קבוצה:קרדינל[עיקרית]
בית: 10 [בית הקריירה]
פלנטה: שבתאי


3 תתי קבוצות

הקבוצה ראשונה
בין ה- 31.12-21.12

מושפעים בעיקר מכוכב שבתאי. רציניים, אחראיים ובלתי נלאים בכל הנוגע לחריצות.  מופנמות רגשית. ילדותם בדרך כלל קשה. הם נוטלים בשלב מוקדם אחריות בהשגחה על בני משפחה צעירים או הורה חולה, ולעיתים יוצאים לעבוד בגיל צעיר יחסית. עם זאת, יש להם כושר ריכוז גבוה והם שאפתנים, חומריים וזקוקים לביטחון בחיים. מוכשרים בתחומי המדע, אך בכל תחום שיבחרו ימריאו גבוה. בעלי "ראש גדול", והסביבה נותנת בהם אמון. מקצתם עוסקים בתחומי כספים, קבלנות, ביטוח ועבודות שהחלק האפרורי והרוטיני בהן גדול. עם זאת, יש להם הומור ויכולת אירונית שהופכת אותם לעיתים לאמנים. כוח הסבל שלהם הוא שם דבר.
פסיכולוגית: שבתאי משפיע על בגרות טרם עת [parental child], עם השלכות פסימיות עד נטייה לדכאונות, מלנכוליה, מניה דפרסיה. בני המזל מכילים חברויות מצומצמות האמורות לעמוד במבחן הזמן, והם יצפו לאמינות ודיסקרטיות גבוהות.  הם אף עשויים לגלות חשדנות יתירה עד פראנויה והסתגרות מוחלטת. אין ספק ששבתאי כפלנטה המסמלת גבולות מטיבה עם הגדיים בעמידה במצבי לחץ ותחת תנאים קשים, ולכן כושר הסבל שלהם לטווח ארוך כמעט בלתי מוגבל. הם לא יודו כי קשה להם ויסחבו לעיתים מעבר ליכולת האנושית. נוטים להתחזק עם השנים.
בעלי חוש ההומור שביניהם יבחרו בהומור שחור וציני עד מאוד. בתקופות מסויימות בחייהם הם יתבודדו ויתרחקו מכולם. גם בתבנית משפחתית הם נוטים להסתגרות ולעיתים עסוקים בדאגות טרם עת ובספקולציות שליליות על מה שעתיד להתרחש.
מראה חיצוני:בדרך כלל בעלי מראה נוקשה, פנים מחודדות, בעיקר באזור הסנטר, בהירי עיניים ואינם גבוהים במיוחד.
בריאות: נטייה לבעיות בשלד, ברכיים, חניכיים, בעיות עור[מחלות הנובעות ממתחים כמו פסוריאזיס ויובש בעור] כיב קיבה, שוב חומציות גבוהה הנובעת ממתחים גדולים שהם נוטים להעמיס על עצמם.שבתאי אחראי על מחלות כרוניות ועל קושי להיפטר מהבעיות.
אהבה: בדרך כלל לא מתאהבים מהר,אך כשזה קורה הם נוטים להיות יציבים רגשית. הם בררנים מאוד. נוטים לשמרנות בבחירת בני זוג. הם זקוקים לבני  זוג אמינים וחבריים וכאלה שהם יוכלו "לישון בשקט" לצידם. מתקשים בפרידות ולעיתים נושאים את מושא אהבתם הראשון לכל חייהם.  ביחסים, טוענים נגדם שהם לא מפגינים את רגשותיהם די, ולעיתים הם טכניים מדי. יחד עם זאת הם זקוקים לקשר יציב לאורך זמן. ולאוירה ביתית. הם יושבי בית ועם השנים ממעטים לצאת ולהתרועע. במערכות יחסים ארוכות ויציבות הם "נפתחים" רגשית במהלך השנים.
ידועים מהעולם: ראלף פיינס, קרלה ברוני, ריקי מרטין, סיסי ספייסיק, אנני לנוקס, דיידו, ז'ראר דפרדייה, דנזל וושינגטון, ג'וד לאו, טרייסי  אולמן, אנתוני הופקינס, בן קינגסלי, ואל קילמר.
ידועים מהארץ: דני רובס, יהודה פוליקר, אלי ישי, גלית לוי, בקי גריפין, יהורם גאון, חן שילוני, גלי עטרי, לימור גולדשטיין, קלרה חורי, פנינה רוזנבלום, יעל בן דב, טוביה צפיר.

הקבוצה השניה

ילידי 10.1-1.1
מושפעים משבתאי אך גם מוונוס, המיטיב עם היכולות שלהם, מעניק קסם לאישיותם וגורם לסביבה לאהוב אותם ביתר קלות. הם אסתטיים, נבונים, יציבים וזקוקים לקשרים זוגיים תומכים וחבריים. רואים את המשפחתיות כערך עליון, וכך גם הצורך לדאוג למשפחה ולתמוך בה כלכלית. בעלי כישורים אמנותיים, ורגישותם גבוהה. חרדים לדימוים העצמי. נוטים להיות מופנמים רגשית,ביישנים,  אך משדרים חום ונעימות לסביבה. חרוצים ואינם סוטים מדרכם הברורה. נוטים להפנים דאגות ורגשות שליליים. חווים לעיתים קרובות יותר חווית בדידות. מתקשים בפרידות. בעלי כישורים מוזיקליים.
מראה חיצוני: בעלי פנים רבות הבעה. גבוהים יחסית, נוטים להקרין חמימות וחברותיות רבה יחסית לגדי המצוי.
בריאות: נוטים לרגישות יתר בגב, באזור השכמות והצוואר. מיתרי הקול רגישים, וכך גם בלוטת התריס. זקוקים לתנאים פיזיים יציבים, חוסר איזון והפרתו יגרמו להם להסתגרות עד כדי דיכאון. יש נטייה לשומנים בכלי הדם והם אמורים להקפיד על תזונה מאוזנת במיוחד.
פסיכולוגית: נטיה להרגיש בדידות ביתר שאת. מתמודדים קשה עם חרדות בתחום הרכוש והכסף וזקוקים לביטחון כלכלי שלעיתים גובל בחווית עוני למרות שריאלית לא כך המצב. רגישים לתדמית ועסוקים מאוד בלהסתיר חולשות ולהבליט את הפן החביב והחברתי. מתקשים לעבור פרידות ושינויים מכל סוג. כל שינוי מאיים על בטחונם האישי. הם לא נוטים לשתף את האחרים בקושי הזה.שמרנים ובדרך כלל דתיים או מסורתיים, ונוטים להיות קשורים לעבר ולהתגעגע למה שהיה.
ידועים בעולם: ג'ובראן חליל ג'ובראן,אומברטו אקו, ריצ'ארד ניקסון, סטיבן הוקינג, מיכאל שומאכר, המלך חואן קרלוס, ניקולס קייג', דיאן קיטון, רוברט דובאל, קובה גודינג, אלביס פרסלי, דיויד בואי, שירלי בייסי, ג'ימי פייג', מייקל סטייפ, כריסטי טרלינגטון, רוד סטיוארט,
ידועים בארץ: אריק איינשטיין,איה כורם, רן דנקנר, אושרי כהן, איתן אורבך, אורן שבו.

הקבוצה השלישית
בין ה- 21.1-11.1
קבוצה זו מושפעת משבתאי אך גם ממרקורי. צעירים ברוחם, נוטים לקלילות וגם פרפקציוניסטים, בעלי ביקורת עצמית חמורה ומשלמים על כך מחיר. תקשורתיים, בעלי יכולת ומיומנויות טכניות גבוהות, אנשי מקצוע מעולים, בעלי רגישות גדולה לשמם הטוב, יצירתיים ויודעים להסתדר ולאלתר בכל מצב, חריפים, אנליטיים, מתקשים לקחת אחריות גדולה בתחום הזוגי, דוחים קשרים מחייבים מדי, ונוטים להינשא מאוחר יותר כתוצאה מכך. ביקורתיים מאוד לגבי ערכים ודרישותיהם מהאחרים לא פחות ממה שהם דורשים מעצמם. הם קולטים בהרף עין את התמונה הגדולה. נוטים להקפיד ולעיתים אנשים מתקשים לעמוד מול דרישותיהם לשלמות. משתעממים בקלות ודורשים מעצמם הרבה.
מראה חיצוני: מראה פנים צעיר, מקרינים חיוניות, מהירות וחדות  בהתנהלותם. הם מהירי תנועה ובעלי קורדינציה גבוהה. גבוהים ונוטים לרזון בגיל צעיר.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות גב ושדרה, עקמת ומחוייבים לישיבה נכונה. רגישות גבוהה בקיבה עם נטייה לאולקוס אך גם לדלקות היכולות להתפתח מחומציות ואכילה לא בריאה. הם אמורים להימנע מצריכת סוכרים גבוהה ומשתיית אלכוהול. המעי הדק והגס רגישים יותר ומומלץ לאכול מזון המתעכל בקלות.
פסיכולוגית: הם נוטים להפריז בביקורת עצמית מתוך תסביך שלמות ונטייה למצוא פגמים בקלות ולהאשים את עצמם. הם נוטים להרגיש 'לא בסדר'  ולהתנצל ולהרגיש מייד חייבים. הצורך שלהם להצליח ולהיות מקובלים דוחף אותם ביתר שאת להפגין יכולות ומצליחנות. הם מתבגרים לאט יותר משאר הקבוצות, ולכן דוחים את נטילת המחויבות למשפחה לתקופה מאוחרת יותר, בעיקר כשהם לומדים להבין עד כמה קשה להם לספק את צורכיהם ולעמוד בקנה מידה המספק את רצונם. רבים מהם רווקים החוצים גילאים מאוחרים ולעיתים אף לא נישאים.
ידועים בעולם: מרתין לותר קינג, אריסטוטלס אונסיס, פדריקו פליני,
אנטון צ'כוב, בנג'מין פרנקלין, וידאל ששון, מוחמד עלי, אל קפונה, אדגר אלן פו, פלסידו דומינגו, כריסטיאן דיור, אמילי ווטסון, פיי דאנווי,
אורלנדו בלום, דני קיי, קווין קוסטנר, ג'ינה דייויס, ג'ים קארי, ארתה קית,דולי פרטון, ג'ניס צ'ופלין, שאדיי, דיויד לינץ', אמנדה פיט.
ידועים בארץ: חן יאני, שירה וילנסקי, ניר חכלילי, תמר קינן, עמי סמולארצ'יק, אלומה כהן, דורון מזר.

 

     הורוסקופ בני מזל גדי בין דצמבר 2021 עד ינואר 2023

 

 

AP775199324984-1280x960
שבתאי וטבעותיו.

  כללית:

 

את יום הולדתכם תחגגו עם מעברה של השמש למזל גדי ב: 21.12.21 בשעה 18.30[שעון ישראל]. השמש מגיעה למזלכם לאחר שמרקורי וונוס ופלוטו שוהים במזלכם. הבשורה הטובה קשורה למרקורי שכבר מחובר לשגרת העבודה ולשגרה בכלל,  מאורגנות.  אולי לא אתם אמורים לעבור שינוי נוסף ומשמעותי עם מפגש מרקורי עם פלוטו בימים האחרונים של חודש דצמבר,  היבט שמייצר החלטות של מפנה ושינוי כיוון בעשייה ובחיים בכלל.

קצת על תודעת בני מזל גדי:

נוכחות פלוטו מאז 2008 במזל גדי והמשך נוכחותו עד 2023-2024 היא דרמטית, משמעותית ליצירת שינויים בתודעה של בני המזל. מזל גדי הוא מזל שמרן מחד,  אך שאפתן וחרוץ בלתי נלאה מאידך. כשהוא מתכוון לתחום מסוים הוא ידייק ויכייל את כל כלי ומכשירי החשיבה שלו לנקודה אליה הוא רוצה להגיע. פלוטו משנה תודעה של דור ומשנה דפוסים באופן עמוק לתוך הרבדים נפשיים והאמוציונאליים . שהות ארוכה כזאת של פלוטו בגדי , מצליחה טיפין טיפין ובהדרגה להיפתח להתחברות עמוקה יותר בתהומות הנפש. לחלק מבני המזל החדירה לעומקים חושפת נטייה יותר חזקה לדיכאון ולחרדות ולחלק מכם פריצה נועזת יותר למחוזות רגשיים שונים מהרגיל,  שמסייעים לתודעה להעמיק להבין ולהסיר מחסומים טיפוסיים של כוכב בשבתאי.

 נסיגת ונוס היא הבעיה שלכם ביום הולדת זה שכן גם אם הכל תקין הנסיגה גורמת לכבדות ולעליה בחרדות ובחששות שלכם מפני הלא ידוע. נסיגת ונוס בגדי הייתה בדצמבר 2013 ינואר 2014 י שמסוגל לזכור איך הוא חווה נסיגה זו קרוב לוודאי יבין יותר את החודשיים הקרובים. ימים די גורליים לגבי החלטות שלכם מתנקזות בין ה: 31.12-26.12.

ונוס ממשיכה את הנסיגה ומצטרף אליה מרקורי שיתחיל את הנסיגה בבית הכספים שלכם בינואר 2022 ויגיע לסגור מעגלים בימים האחרונים של ינואר תחילת פברואר 2022. חודש פברואר[בעיקר לאחר ה: 13.2.2022]  מבשר רוח חדשה עם הזדמנויות להתחדשות אנרגטית בכל התחומים. במיוחד עם מעבר  מאדים [אשר ביום הולדתכם במזל קשת ועד ה: 24.1.22 נוכחותו במיקום התת מודע לא לא מקל על המתחים ועל שינה סדירה]  מה: 24.1.22 הוא עובר למזל גדי ובפברואר יהיה במיטבו.

ותחילת חודש מרץ עם תרגישו במיטבכם עם מלוא אנרגיות חדשות לחלוטין כולל שיפור במצבכם הפיננסי חומרי. כוכב צדק בסוף דצמבר עובר למזל דגים כשהוא ינכח במזל זה עד מאי 2022 ולמעשה הוא ישפיע על הבית התקשורתי שלכם ויטפל בהתפתחויות בתקשורת, עבודה ושינויים מטיבים ללומדים והעוסקים בתחומים תקשורתיים על כל הגוונים. מאדים ביום הולדתכם במזל קשת ובהחלט יותר . חודש מאי מסמל מפנה כשצדק עובר למזל טלה לבית 4 לבית העוסק במגורים ומשפחה ומסמל אופציה של מעבר מקום ושינוי צורת חיים. עיסוק במשפחה באופן נרחב יותר.

שבתאי  כוכבכם האישי שמסמל את הסמן האסטרולוגי שלכם במפות אסטרולוגיות ימשיך לשהות במזל דלי[בית הכספים] וליצור היבט מרובע עד סוף 2022 עם כוכב אורנוס. אתם עוברים שינוי פאזה חלקיכם כבר עבר השנה ורבים מכם יעברו את התהליך של השינוי במהל 2022. פלוטו נוכח במזל גדי כבר משנת 2008 ויעבור סופית למזל דלי בינואר 2024. ועד אז השפעתו על תהליכי מטמורפוזות על חייכם או על אישיותכם תמשיך לפעול ולהשפיע.

 

%d7%a8%d7%95%d7%91%d7%a0%d7%a1-%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%90%d7%aa-%d7%90%d7%97%d7%93-%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%95

קרונוס/סטורנוס -אוכל את אחד מילדיו על פי פטר פאול רובנס   –סטורנוס[סטורן -שבתאי] הוא קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), , אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון. קרונוס/סטורנוס הוביל את המרד באביו אורנוס, ובעידוד אימו גאיה, סירס אותו באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם. בקללה אשר רבצה על קרונוס, אשר נאמרה על ידי הוריו, גאיה ואורנוס, נובא כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם, ויתפוס את מקומו כשליט האלים. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אשתו, ריה, סלדה מכך, וכאשר נולד בנו השישי, זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. כאשר גדל, רצה זאוס לנקום באביו על מעשיו. קרונוס/סטורנוס, שלא ידע שבנו חי, לקח אותו כאחד מעובדיו. זאוס שם שיקוי הקאה (תערובת חרדל ויין) בנקטר (משקה האלים) של קרונוס. כאשר שתה את הנקטר, הקיא קרונוס את כל בניו ובנותיו שבלע בעבר יחד עם האבן, אבן זו היא האומפלוס שבדלפי.

אהבה ויחסים:

אם הנכם מתייחסים לתקופת יום ההולדת כרמז לבאות. אז נסיגת ונוס ביום ההולדת שלכם זו לא הבטחה נעימה. אך לאור התפתחויות מטיבות ומפתיעות במהלך השנה,  אין התחלה זו מנבאת על הבאות בהכרח. נוכחות אורנוס בבית האהבות והילדים שלכם מבטיחה הפתעות בחיי האהבה כשכבר תחשבו שזה לא יקרה בכלל,  זה יגיע כי "אתם לא באמת" יכולים לשלוט על העתיד והגורל. שבתאי בגדי מתקשה להכיל מצבי הפתעה ושינויים בתחומי היחסים ולכן נוטה בהיעדר ביטחונות להרגיש עליית חרדות ופחדים.

 אולי זה לא באמת נחמד להתחיל את תקופת יום ההולדת עם נסיגת ונוס במזל שלכם בין ה: 19.12 עד ה: 29.1.22 . אך זה קרה בדצמבר 2013 ובינואר 2014 ואם "שרדתם" אותה, תשרדו גם נסיגה זו. השפעת הנסיגה היא עלולה להשפיע על מערכת היחסים שלכם בזוגיות ובמיוחד ביחסים מעורערים ולעיתים על מערכת היחסים שלכם עם עצמכם כשתקופה זו עלולה לסחוט מצבי רוח מלנכוליים, יחסים יציבים ישרדו את הנסיגה הזאת. אך הבשורה הטובה שעם פרוץ פברואר ונוס בגדי בהיבטים מעולים עם אורנוס, צדק, מאדים ונפטון ובמפגש עם מאדים וצפויה עלייה בחיזורים ובתשוקה העולה בתוך מערכת יחסים עם תפנית חיובית במהלך חודש פברואר.  ומבטיחה לפנויים היכרויות מפתיעות. כוכב צדק בסוף דצמבר עובר למזל דגים וישפיע בהרמוניה על ילידי מזל גדי בנושא היכרויות מרגשות עד מאי 2022 חודשים מרץ אפריל 2022   בולטים בהיבטים מטיבים המייצרים היכרויות מוצלחות הפתעות רומנטיות, מפגשים מרגשים וביחסים קיימים הזדמנויות לייצב את הקשר. סוף אפריל השמש עוברת לבית האהבות ומטיבה עם נושא ההיכרויות וההתאהבויות עד ה: 16.5.2022. מעברה של ונוס  לבית האהבות ב: יוני 2022 ובמיוחד הימים 21.6-15.6.22 יטיבו עם מפגשים רומנטיים, התאהבויות.  מעברה של השמש לבית הזוגיות בסוף יוני מאיר יחסים קיימים והצטרפות וונוס למזל סרטן לבית הזוגיות ב: 18.7.2022 מטיב עם יחסים קיימים ומציף הזדמנויות להיכרויות מפתיעות בין ה: 28.7.22  ועד 8.8.2022.  מעברה של ונוס ב: 10.12.2022 למזל גדי יטיב עם היכרויות קיימות ולפנויים צפויות היכרויות מפתיעות בין ה: 23.12-18.12.2022. היבטים מטיבים ומקדמים יחסים קיימים צפויים בין ה: 31.12-20.12.2022.

משברים פוטנציאל פרידות:

נסיגת ונוס בין אמצע דצמבר ועד סוף ינואר 2022 לא תקל על מערכות יחסים מקרטעות או עם קשיים של סיפוק רגשי.

דרמות עלולות  להתפתח בימים בין ה: 24.2.2022 ועד 4.3.2022. משבר ביחסים בלתי יציבים עלול להתגלות בין ה: 5.8.22 ועד 10.8.22.  

מעברו של מאדים ב: 5.7.2022 לבית האהבות שלכם מחד יגביר היכרויות ויעניק נופך אינטנסיבי לנושא האינטראקציות הרגשיות והצורך ביחסים. מאידך מאדים עלול גם לחבל ביחסים בגלל אופיו האימפולסיבי הקנטרני עם הצורך לשינויים שעלול לחבל ביחסים שלווים.

 

 

הנזיר
הנזיר-  קלף המסמל את כוחו של שבתאי-סטורן להתבודד,  לגרום לחשבון נפש,  ליצור צמיחה ולימוד פנימי אך גם לחוות תחושת בדידות ודכדוך. בני מזל גדי יעדיפו להיות לבד במקרים רבים.

 

עבודה וקריירה:

 

צפויה לבני מזל גדי שנה מרתקת מפתיעה בתפניות שלה.

שאפתנותכם אינה תכונה סודית. אתם לעולם לא מסתפקים בהישגים קיימים ואינכם אומרי די,  גם אם לרגע אתם עייפים ורוצים להאמין בכך.

משנת 2021 כששבתאי במזל דלי[בית הכספים שלכם] החל היבט מרובע לאורנוס בשור [הבית היצירתי שלכם] התחילו תהליכי שינוי משמעותיים בעשייה שלכם, מדובר בהיבט שישפיע על בני מזל גדי עד סוף 2022. אם הוא השפיע בשנת 2021 על אלה שנולדו בין 21.12 עד ילידי 2.1. וגרם להם לשינויים בכיוון או בצורת העבודה והתפקוד, הרי בין תחילת 2022 היבט זה ישפיע על ילידי.18.1-1.1 . כוכב צדק בבית 3 במזל דגים,  יעצים וירחיב את ההזדמנויות של  ילידי מזל גדי בפן התקשורתי ובהזדמנויות צמיחה , לימודי תחומים חדשים ואופציות חדשות שיוצעו לכם.  אך זו שנה של תזזית עזה,  וכבר עם מעברו של צדק למזל טלה בחודש מאי 2022 הוא יתחיל לאתגר אתכם בהיבטיו המורכבים לצאת  לקראת שינויים משדרגים את מעמדכם  שיימשכו עד מאי 2022.

מאדים:  מי שיהיה אחראי נוסף לתהליכי השינוי בקריירה שלכם הוא כוכב מאדים שמגיע לביקור ב: 20.8.20022 לבית העבודה שלכם כדי להתחיל להפוך את הרגבים והפעם הוא יישאר בבית העבודה עד 26.3.2023, נסיגת מרקורי בבית הקריירה בין ספטמבר 2022 ועד תחילת אוקטובר 2022 מסמלת תקופה של קשיים ושינויים במסגרת הקיימת, מי שיחזור לעזור ולסייע לכם בהזדמנויות עבודה או לימודים הוא כוכב צדק שישוב למזל דגים בין ה: נובמבר לדצמבר 2022.  מעברו של מרקורי למזל גדי בדצמבר 2022 ותחילתו של נסיגה בינואר 2023  ועל כך יש להוסיף את השפעת מאדים שנוכח בבית העבודה כשהחל מסוף אוקטובר 2022 ועד ה: 12.1.2021 הוא מבצע נסיגה,  שזו תקופה של חישוב מסלולים מחדש עם לא מעט קשיים לצלוח אך כבר מינואר 2023 עם התיישרותו של מאדים בבית העבודה והתיישרות מרקורי מהנסיגה  תיכנסו לחודשים בפברואר-מרץ 2023 להתחלות חדשות מוצלחות ומאמציכם ועם המתח הבלתי נלאה בעבודה יישאו פרי ותיהנו מהגשמת שאיפות. וכבר ממרץ –אפריל 2023 צפוי שיפור פיננסי חומרי משמעותי.  

 

 

330px-polidoro_da_caravaggio_-_saturnus-thumb

תחריט מהמאה ה-16 של סטורן- קראבג'יו. –Polidoro da Caravaggio – סטורן (לטינית: Saturnus) הוא אל החקלאות והקציר במיתולוגיה הרומית. המיתולוגיה הרומית אימצה את דמותו של קרונוס, אך הוא מכונה בה בשם אחר – סטורנוס (שבתאי). בנוסף לסגולותיו הקודמות, היא הוסיפה לתכונותיו גם את השלטון על הזמן.

בריאות בני מזל גדי:

מזל גדי שולט על הבית העשירי ונשלט ע"י הפלנטה שבתאי  – יסוד האדמה

 הבית העשירי נשלט על ידי כוכב שבתאי,  הכוכב המסמל את שיא בשלותו של האדם וההגעה לפרקו. שלאחריו מתחיל תהליך ההתבגרות וההזדקנות. הבית העשירי שולט על שיאו הפיזיולוגי של האדם. ההגעה בחייו לבגרות ולכן שולט גם על תהליך הזדקנותו הפיזית המושג לפרוש בשיא. כוכב שבתאי שליט המזל אחראי על מצבי התכווצות, הרזיה,  התכופפות,  בעיות כרוניות.  האחראי על הזמן -[סטורן- הזדקנות כללית- קרונוס- האחראי על הזמן ].  מזל גדי שולט: על מערכת השלד והעצמות, כיס המרה, מפרקים, ברכיים, עור[יחד עם מאזניים] שיניים, שיער, כיס המרה. 

גדי שייך לקבוצה הקרדינלית יחד עם טלה, סרטן ומאזניים. הקבוצה הקרדינלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- בריאותית . המתחים במזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים. הכליות דרך מזל מאזניים,  כיס כיס המרה והשלד דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן, והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי קרדינל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים אם הם טורחים להגיע לרופאים. הם שמחים לשתף פעולה. מזל גדי יעדיף את הגישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. ויעדיף לקבל טיפול שיסיים מהר את המחלה כדי לחזור לשגרה ולא לבזבז זמן בהחלמה ארוכה. בדרך כלל הם סובלים מנטייה להזנחה ולכן  מירידה של סידן בגוף בתהליך התבגרותם. גופם מתעב שומנים והם מפתחים בעיות בכלי הדם אם הם משמינים במיוחד נטייה לכולסטרול. וטרשת עורקים. 

שנת 2022

שנת 2022 כשפלוטו עדיין בגדי הוא עלול להשפיע על עליית חרדות ופחדים. נטייה בולטת יותר של השפעה על הבלוטות וההורמונים עלולים להיות רגישים יותר. כן תצטרכו להמשיך לתחזק את מערכת השלד אם בעזרת ויטמינים מתאימים, בפעילות פיזית קבועה וסדורה ואם בתזונה מאוזנת.  צדק במעברו למזל טלה במאי 2022 עלול להשפיע יותר על עלייה במשקל ואולי נטייה להמעיט חשיבות באיזון תזונה. גם נסיגת מאדים בבית הבריאות מסוף אוקטובר ועד ינואר 2023 מעצימה את חוסר הסדר בחייכםם וקושי לנהל שגרה. תצטרכו להשגיח יותר שכן מאדים אחראי על עליית החומציות ויצירת דלקתיות ונטייה לסבול מכאבים כרוניים בגב או גב העליון ואולי בזרועות . אורנוס בבית 5 מתריע לגבי נשים בבלוטת התריס ורגישות גניקולוגית ובכלל האברים הנשיים שכדאי יהיה להקפיד על בדיקות סדירות. בחודש יולי –אוגוסט 2022. נסיגת מרקורי במזל גדי בדצמבר 2022 עד אמצע ינואר 2023 עלולה להשפיע על תקופת חולשה ועייפות בעיקר. שמשתפרת מאמצע ינואר 2023 ואילך.

 

%d7%92%d7%93%d7%99

Guillermo Contreras saved to Magia – מזל גדי בין המאה ה: 16-15. ספר השעות.

כסף וחומר:

נוכחות שבתאי בבית הכספים שלכם עד מרץ 2023 מספר על הצרכים שלכם להתמודד באופן שונה אחר בשנה וחצי הזאת. שום דבר לא יהיה שגרתי ומוכר ולכן אין ספק שתמתחו את יכולותיכם לגבולות חדשים.  נוכחות צדק בין סוף דצמבר למאי 2022 מבטיח הזדמנויות של עבודה חדשות ואופציות מלאות השראה לבנות את עצמכם מחדש מה שישליך עליכם כלכלית.

 כוכב ונוס הוא גם שליט הנושאים הכספיים והחומריים[שליט מזל שור בית 2 בית הכספים] לכן נסיגת ונוס בגדי ביום הולדתכם הנוכחי    בין ה: 29.1.22-19.12.21 עלולה להשפיע על עלייה בחרדות הפיננסיות אך כבר פברואר-מרץ 2022 מטיבה עם הזדמנויות צמיחה כלכלית וכספית. שתלך ותגדל למפנה חיובי מוצלח של התחלות פיננסיות חדשות בחודש אפריל –מאי 2022.  מעברו של צדק לבית 4 [11 במאי 2022] הבית העוסק בבתים/נכסים/משפחה מסמל על פוטנציאל שינוי מוצלח למכור בית במחיר טוב או לזכות בנכס דרך ירושות או רווח ספקולטיבי אולי מכספי בני זוג עד אמצע אוגוסט 2022. הוצאות בולטות צפויות באוקטובר ותחילת נובמבר 2022. ושיפור משמעותי בנושאים פיננסיים צפויים עד אמצע דצמבר 2022 לקראת יום הולדתכם הבא.

%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%97%d7%99%d7%98%d7%94-%d7%95%d7%94%d7%97%d7%a7%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%aa

סטורנוס מטבעות שנוצרו בשנת 104 לפני הספירה על שם פוליטיקאי רומי בשם:  Lucius Appuleius Saturninus שהקדיש חינם גרגירי חיטה וקמח  לעניים – מטבעות המסמלות את סטורנוס אל החקלאות- התמורה עבור קמח, חיטה ולחם.

 

שונות:

שנה בלתי שגרתית מצפה לכם בכל התחומים. שינויים צפויים בחייכםן, החל מעבודה שתהיה בעלת אפיוניי שינוי בולטים,  תוך כדי מגמות של כיוונים חדשים והתייחסות שונה לפן החומרי ודרך מעבר בית פוטנציאלי בין מאי 2022 ועד מאי 2023. ייתכנו תהליכים שיתחילו כבר בקיץ 2022. מעברה של צדק לבית 4 הבית המשפחתי מבטיח הרחבת משפחה או מעבר לבית שכבר זמן רב תכננתם, נושאים משפחתיים יהיו רגישים יותר בין מאי 2022 ועד מאי 2023. לא תוכלו להתעלם מצרכי המשפחה ומהצורך לשיתופי פעולה איתם.

בין נובמבר 2022 עד דצמבר 2022 כוכב צדק ישוב לבית התקשורתי שלכם ותיהנו מהזדמנויות להתחיל ללמוד תחום חדש ולהיפתח לעניין חדש בחייכם. תקופה מוצלחת לנסיעות. יחסי אורנוס השנה יטיבו עם אלה מכם ירצו להרחיב את המשפחה ולזכות בשמחות המתקשרות לילדים/נכדים בין יוני לאוגוסט 2022. הזדמנויות לנסיעה מוצלחת צפויות מאמצע אוגוסט ה2022 עד סוף ספטמבר 2022. אוקטובר-נובמבר 2022 יטיבו עם הפן החברתי ועלייה בפופולריות שלכם.

 

כוכב השבת וגה ממוקם במעלה ה- 19'15 במזל גדי – vega
כוכב שבת מהחשובים והמשפיעים ממוקם בקונסטלציית Lyra- נבל.


וגה הוא הכוכב הבהיר ביותר בקבוצת הכוכבים נבל והוא גם הכוכב החמישי בבהירותו בשמים והשני בבהירותו בשמי הצפון. וגה הוא כוכב צעיר יחסית לשמש – גילו מוערך בפחות מחצי מיליארד שנים. יחד עם סיריוס וארקטורוס, הוא בין הכוכבים הקורנים ביותר בסביבה הקרובה של מערכת השמש. וגה – בשל בהירותו הבולטת, היה מוכר ברוב התרבויות שמצפון לקו המשווה: בתרבות האינואיטית[אסקימואים] הוא נקרא "האשה הזקנה", אצל הפולינזים הצפוניים הוא נקרא "כוכב השנה" שכן מועד תחילת השנה נקבע על פיו. הכוכב היה מוכר גם באשור, שם נקרא "השופט השמימי", באכד, שם נקרא "חיי השמים" ובבבל, שם נקרא "שליח האור". במצרים העתיקה ובהודו הוא זוהה עם נשר ושמו בערבית היה "הנשר הצולל" (אנ-נאסר אל וואקי – النسر الواقع) והמילה "וואקי" שובשה לשמו הנוכחי.
וגה והקבוצה לירה קושרה לנבל שבו ניגן אורפאוס ואיתו הצליח להקסים את האדס[מלך השאול] ואיתו הצלח להתמקם בשמים עד מותו.
סיפורו של אורפיאוס הוא מהטרגדיות היווניות הבולטות: אוֹרפֶאוּס (ביוונית עתיקה: Ὀρφεύς) הוא דמות מההמיתולוגיה היוונית, אל למחצה, בנם של אויגרוס מלך תרקיה (לפי גרסה אחרת, של אפולו) ושל המוזה קאליופה, ראש למשוררים ולמוזיקאים. אורפאוס קיבל במתנה מאפולו כלי נגינה – "לירה". בנגינתו היפה על הלירה הוא הצליח להפנט את כל שומעיו. האגדה מספרת שגם עצים ואבנים הקשיבו לזמרתו, אורפאוס מקסים את החיות בנגינתו, ואפילו הנהרות סטו ממסלולם וחיות היער נאלמו דום. הארגונאוטים (חבורת הגיבורים שהשתתפו במסע החיפוש של יאסון אחר גיזת הזהב בספינה ארגו) צירפו אותו אליהם במסעם כדי שישקיט בשירתו את גלי הים ויחזק את רוחם של הספנים.
בשובו נשא אורפאוס לאישה את הנימפה אורידיקה, אותה אהב אהבה עזה. כשאורידיקה נסה מפני סאטיר זר שרדף אחריה בשדה, היא דרכה מבלי משים על נחש ארסי שהכישהּ, ומתה. אורפאוס, בעודו ממתין לה ביום חתונתו, קיבל את ההודעה המרה על מותה מפי שליח. הוא סירב להתנחם וחדל לשיר. בהחליטו לחפשה הוא החל לנגן והאדמה שהייתה שבויה בקסם נגינתו פתחה פתח שדרכו הגיע לשאול, ושם פגש את כארון[מקבילו היווני של פלוטו], הספן המעביר את המתים מעולם החיים לעולם המתים. הוא ריכך את לבו בשירתו הענוגה, וכארון הניח לו לעבור את נהר הסטיקס. הוא הרדים בנגינתו את קרברוס, הכלב התלת-ראשי השומר על הכניסה לשאול. רוחות הרפאים בשאול הוקסמו אף הן משירתו, ושליטי השאול, האדס ופרספונה, העניקו לו חסד חד-פעמי – הוא יוכל להחזיר את רעייתו אל ארץ החיים בתנאי שיילך לפניה ולא יסב את ראשו אליה, עד צאתם כליל מהשאול. כאשר אורפאוס עלה ויצא מן המחילה החוצה, פנה לאחור כדי לראות את אורידיקה, שהייתה עדיין בפנים. הוא ראה את דמותה מתקרבה ופשט את זרועותיו כדי לחבק אותה. בו ברגע נעלמה וכל ששמע היה לחישה 'היה שלום!'. סופו של אורפאוס היה שנשים העובדות את דיוניסוס קרעו אותו לגזרים.

וגה מכוכבי השבת הזוהרים  וגה ממוקם כ-25 שנות אור מהשמש, והוא אחד מהכוכבים הבולטים בלילות הקיץ ומהווה את אחד מקודקודיו של משולש הקיץ. 


כוכב השבת וגה צמוד  לכוכבים מרכזיים של אמנים כמו: ורדי, פוצ'יני, בטהובן, מאריה קאלאס, אלביס פרסלי, דיויד בואי, ג'ימי פייג', מייקל סטייפ, יהודה פוליקר ציירים כמו: באסקייט, אוגוסט מק, אוגוסטוס ג'ון.
על פ פתולומיי לירה[הקונסטלציה] היא כמו ונוס משולבת כוכב מרקורי. מדבר על הרמוניות, שירה, מוזיקה, מדעים ואמנות. אמנם וונוס ומרקורי מייצגים את כוכב השבת וגה אך המיקום בגדי מחפש הרמוניה וסימטריה בכל התחומים. ווגה סוללת את הדרך לעושר ופרסום ומובטחת הצלחה, לאלה שהיא ניצבת במרכז השמים והיא עשויה לעזור לאדם לזכות במעמד גבוה כמו פוליטיקאי, איש בעל חשיבות ציבורית. וגה בפוזיציה כזאת מבטיח עושר או ביטחון כלכלי מאידך יומרנות ויוהרה העלולים לסכן הכל.

אורפאוס עם המיניטאור.

אם השמש צמודה לכוכב וגה- ביקורתיות, תפקידים משפטיים, עמדה גבוהה

אם הירח צמוד לכוכב וגה– מחד עמדת מפתח מאידך ייתכנו מעידות בפני הציבור, חוסר כבוד אובדן עמדת מפתח, חוסר פופולריות הצלחות עיסקיות, עם הירח בהיבט בעייתי מחלות ותאונות

אם מרקורי צמוד לכוכב וגה– עמדת מפתח, חשדנות, זהירות גבוהה, שאפתנות רבה, אויבים סודיים רבים, הפסדים עיסקיים קשיים עם האם.,

אם ונוס צמוה לכוכב וגה – כשרונות אמנותיים אך קשיים רגשיים, שברון לב, בריאות לקויה

אם מרס צמוד לכוכב וגה– יכולות מדעיות, דיעות לא פופולריות, אומץ מוסרי, נהנה ממזל בכספים

אם יופיטר צמוד לכוכב וגה– הפסדים דרך ירושות, רווחים כספיים גדולים, הסתבכות עם סכנת מאסר.

אם שבתאי צמוד לכוכב וגה- דעתנות, תשוקה רבה, התדמית סובלת מהאשמות מוטעות ולא צודקות, בעיות עם מעסיקים ובוסים, המזל משתנה במחצית החיים.

אם אורנוס צמוד לכוכב וגה- שאפתנות, חומרנות, הרבה אכזבות, עצב בבית, הרבה רווחים עם הרבה הפסדים, סכנת תאונה ומוות אלים.

אם נפטון צמוד לכוכב  וגה- אהבת מוזיקה, נחבא אל הכלים, משיכה למיסטיקה, צד מדעי ופרקטי מפותחים, הצלחה כלכלית, משברים בבית המשפחה, נטייה לתאונות, תוחלת חיים ארוכה אם מאדים בהיבט חיובי לשילוב.

 

 

 מאמרים על כוכב שבתאי- שליט מזל גדי ומה אתם צריכים עוד לדעת:

שבתאי וצדק במזל דלי איך ישפיעו על 12 המזלות ועל העולם

נסיגות כוכבים, ליקויי שמש ירח, ירח שחור – טבלה קלנדרית עד אוגוסט 2022 .

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     18.12.2021