מזל עקרב והורוסקופ לשנת 2022-2021
ילידי 23.11-24.10
הפלנטות השליטות – מרס ופלוטו +
בית – 8- חיים, מוות, מין, תורשה, ירושה, כספים של אחרים.
יסוד- מים
קבוצה-
קבועה [fix]הערה חשובה * כדי להבין את מזל עקרב מומלץ לקרוא על פלוטוהפלנטה האחראית והשליטה על המזל.

חלוקה ל- 3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה
ילידי
ה-2.11-24.10

מדובר בקבוצה הכי "עקרבית", שילידיה מושפעים ממאדים ופלוטו. הם טיפוסים נחרצים, נחושים, בעלי עקרונות ויכולת לחימה. אוהבי חיים, מלאי תשוקה ויצריים ונהנים מכריזמה סוחפת. כשהם מציבים מטרה, הם יגיעו אליה בכל מחיר. בעלי זיכרון רגשי ארוך, נוטרים טינה לאלה שגרמו להם נזק או פגעו בהם ולא ישכחו להם זאת. הם מרגישים צורך להוכיח את יכולותיהם, והאגו שלהם לא קטן[בלשון המעטה]. מאבקי כוח הם מנת חלקם, והם לא רגילים שדברים מגיעים אליהם בקלות ולכן הם מכינים את עצמם לקרב ארוך גם אם הם להוטים להגיע למערכה האחרונה. אנשים נוטים לאהוב או לשנוא אותם, אך יהיה קשה למצוא אנשים שאדישים כלפיהם. רבים מהם פונים לתחומי צבא, משטרה ותחומים פיננסיים. בכל מקרה, קשה להתעלם מנוכחותם. הם בעלי סקסאפיל וכושר מיני גבוה וחווים הרבה מערכות יחסים.
מראה חיצוני: בעלי פנים חדות, עיניים נוקבות, לא גבוהים, מוצקים ומעוררים תחושת כוח. לעיתים בעלי "פני נשר", עם מבט בלתי נשכח.
בריאות:זו הקבוצה החזקה ביותר פיזית. ילידיה יהיו רגישים לבעיות כלי דם, בלוטת הערמונית, עצירות ומעי גס רגיז, ולעיתים אלרגיות כמו נזלת קבועה.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זאת כוחנית במיוחד ונוטים להיות מניפולטיביים הם נוטים להוביל בסתר או מאחורי הקלעים את המהלכים. קבוצה זאת ניחנה בעוצמה ויכולת השרדות גבוהה עם כושר החלמה מטראומות ומושווים ל-  "עוף החול". הם אגוצנטרים ועסוקים בעיקר בעצמם ובסיפוק צורכיהם נחשבים לבעלי יכולת לגרום לסביבה לשרת אותם ולא יהססו לנצל מצבים ואנשים. הם סקרטיביים ולא אוהבים להתגלות ונוטים לשמור את חולשותיהם לעצמם.  הם נוטים להיות נקמניים עם כושר המתנה פנומנאלי ל- "רגע הנכון" [כמשל,  העקרב בטבע]. בעלי אומץ ותושיה ברגעים קריטיים ויכולת לחימה גבוהה. הם  לא יסכימו להפסיד או להיכשל. אינם מודים בכשלונות ומתקשים לקבל ביקורת.
ידועים: פבלו פיקסו, ג'ון קליז, פלה, קוין קליין, הילארי קלינטון, ג'ון גוטי[הסנדק] ביל גייטס, ג'וליה רוברטס, רוברטו בניני, תאודור רוזוולט, קלוד ללוש, צ'אנג קאיי שק, מארי אנטואנט, קייט קאפשו, בוב הוסקינס.ריצ'ארד דרייפוס, דייגו מארדונה, ג'ורג' ביזה,דילן תומאס, קפטן קוק,  חוואקין פניקס, מחמוד אחמדינאג'ב, וינונה ריידר,לואי מאל, עזרה פאונד, פיודור דוסטויבסקי, ג'ון אדמס, ג'.אפ.קנדי, קלוד ללוש,פיטר ג'קסון, לארי פלינט.
ידועים בארץ: יוסי שריד, דן שילון, איה קורן, קובי פרץ, רונית שחר, גילת אנקורי, דנה ברגר, יוסי גרבר, ציון ברוך, מיה דגן,  אבי בללי.
הקבוצה השניה:
ילידי 12.11-3.11:
אנשי הקבוצה השנייה מושפעים גם ממזל דגים ובעיקר מנפטון. הם בעלי יכולות אומנותיות כמו ציור ומוזיקה, ונוטים לטפל באחרים. הם אמפתיים ובעלי סגולות ריפוי, מקצתם פונים לתחומי הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית. וחלקם לתחום הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה.הם פגיעים ורגישים יותר מאנשי הקבוצה הראשונה, ונוטים להיות מופנמים. בעלי חלומות וחזון, אך לא תמיד מצליחים לזכות בשיתוף פעולה מהסביבה, שלעיתים שופטת או מבקרת אותם על שונותם. הם נוטים להיות סלחנים יותר מהקבוצה הראשונה.
מראה חיצוני: עיניהם יפות, משקיעים במראה החיצוני ובהירים יותר מבני הקבוצה הראשונה. רגישים בכפות רגליהם ונוטים להיות נמוכים יותר מהקבוצה הראשונה.
בריאות: נוטים להשמנה ולשתיית אלכוהול, ועלולים לסבול מנטייה להתמכרויות מכל הסוגים. נטייה לסוכרת, כולסטרול, רגישים למחלות דם ועיניים ולעיתים בצקות ברגליים.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו נוטים יותר לברוח מהמציאות.  להתקשות לקבל מציאות שאינה תואמת את צורכיהם ולכן יפצו את עצמם בפנטזיות, אסקפיזם והם נוטים בהשראת נפטון לשגות בחלומות בהקיץ, כיוון דתי ואמנותי העוזר להם לשרוד מציאות קשה ורק במצבי לחץ חוזרים לתפקד בעוצמה עקרבית. רבים מהם מתמכרים לכל דבר בקלות. נוטים למצבי רוח ולעיתים ינועו משלווה מדומה להתפרצות זעם. הם  נוטים לשכנע את עצמם באמונתם ולהיות אוטוסוגסטיביים. יחד עם זאת הם פגיעים,  רגישים וזקוקים לעולם מרופד יותר סביבם. זקוקים לחום רב ולאווירה אסתטית ואמנותית.
ידועים: אוגוסט רודן, ליאון טרוצקי, מאדם בוברי, רוזן בר, מתיו מקונהוי, וולטר קרונקייט, טאטום אוניל, בראין אדמס, ארט גרפונקל, סם שפרד, איתן הוק, מרייה שרייבר, סאלי פילד, ג'וני מיטשל, ניק לאשיי. ליאונרדו דה קפריו, קליסטה פלוקהארט, דמי מור, ריצ'ארד ברטון, ניל יאנג, דיוויד שווימר.
ידועים בישראל: יאיר לפיד, טל גורדון, ליאור נרקיס, מאיה בוסקילה, אייל פלד, צופית גראנט, סבלימינל.

הקבוצה השלישית:

ילידי 23.11-13.11:
אנשי הקבוצה האחרונה, מושפעים גם ממזל סרטן ובעיקר מהשפעתו של הירח. נוטים למצבי רוח קיצוניים, בעיות עם דמות האם וגם עם נשים.  לא קל להם לעבור לסדר היום כשהם נפגעים.  לעיתים הם ממש מוכרחים להרגיש שהם צודקים מבחינתם ומאמצים את השיטה : "ההגנה הטובה ביותר זו התקפה". סוערים רגשית, כוחניים, מניפוליטיביים ומלאי אמוציות. חששנים ונלחצים במצבי קושי ובעלי תודעה משפחתית גבוהה. עם זאת הם בעלי קסם חברתי רב וכושר מנהיגות, אינטואיטיביים ומיסטיים, ומקרינים חום, ואנשים חשים כלפיהם קרבה מיידית.
מראה חיצוני: נוטים לפנים מעוגלות ולהשמנה באזור הבטן, מקרינים עוצמה, חום והרגשה נעימה. עור פניהם רגיש ונוטה להיות חיוור יחסית.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פוריות, נשים עלולות לסבול מבעיות מחזור, רגישות באזור השחלות. אך בדרך כלל בעלי יכולת התחדשות טובה, גברים בלוטת הערמונית והמעי הגס.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו, נוטים להיות אדיפאלים ובעלי יחסים מסובכים עם דמות האם והאישה.  מתקשים להיפרד מהבית ומהמשפחה.  נוטים להיות חרדתיים יותר מכל שינוי ובעיקר מתהליכי פרידות שכתוצאה מכך ירגישו נטושים ובודדים יותר. קל להם להיכנס למצבי היסטריה ולאבד שליטה ולתבוע מהסביבה שתספק את צרכיהם. הם נוטים להיות תלותיים יחסית וזקוקים להרבה עידוד ופידבק. מחפשים חמימות משפחתית ובהיעדר משפחה יהפכו את חבריהם לקרובים יותר. מתקשים לתפקד בבדידות וטובים בלהעניק שרותים לאחרים ולזהות את צרכי האחר. בעלי חושים פסיכולוגיים חדים עם אינטואיציה מפותחת ונוטים לזהות את חולשותיהם של האחרים או הנזקקים.
ידועים: קונדוליסה רייס, הנסיך צ'ארלס, המלך חוסיין, קלוד מונה, דני דה ויטו, מרטין סקורסזה, מג ראיין, ג'ודי פוסטר, קלווין קליין, טד טרנר, לארי קינג, ביורק, גולדי הון, רוברט קנדי, סקארלט ג'והנסון, אינדירה גאנדי, טד טרנר.
ידועים בארץ: עופרה חזה, עלמה זק, חנה מרון, אבי גרייניק, יואב צפיר, רונית יודקביץ', דב גילהר, אסתי זקהיים, דניאלה פיק, עדי עזרוני, אנה באומן, נוחי דנקנר.
הורוסקופ –  לשנת 2022-2021
 
כללית:

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג ב: 23.10 בשעה 07.45 בבוקר,  עם כניסתה של השמש למזל עקרב. היבטיה המידיים לא קלים עדיין,  במיוחד ביחס לתחושת הביטחון הכלכלי . מרקורי, מאדים, מסתרכים מאחור במזל מאזניים.  מאדים  יגיע למזל עקרב ויהוה בוסטר ממשי בסוף אוקטובר ויעניק אנרגיות של התלהבות, נמרצות ואינטנסיביות ולכך גם כוכב  וכוכב מרקורי יגיע למזל עקרב ב: 5.11 ויחיש את תהליכי העבודה, פרויקט מיזמים, נסיעות והתחלה של אקטיביות ומימוש רעיונות. כך שאתם מתחילים את השנה הזאת עם מגמות חיוביות ואנרגיות מואצות לקדם את הקריירה שלכם לקראת שנת 2022. כוכב צדק ממוקם בבית 4 הבית העוסק במשפחה, דיור וכל מה שחשוב לכם בסביבתכם הקרובה עד סוף חודש דצמב, מה שיעניק לכם הנאה מהתחברות לחיי  הבית, בהחלט ייתכן שתעסקו בתכניו, מדובר בשיפוץ או מעבר להית מרווח יותר, עיסוק רב מהרגיל  צפוי גם ביחסי משפחה. מעברו של כוכב צדק מסוף דצמבר עד מאי 2022 לבית האהבות והילדים,  יטיב עם התאהבות ושיפור יחסים בקשרים קיימים ותיתכן מגמת הרחבת משפחה פוטנציאלית. לאמנים שביניכם, צפויה  תקופה יצירתית יוצאת דופן עם הזדמנות לפופולריות בזכות הכישורים והביטוי שתפגינו. כוכב שבתאי ימשיך להיות נוכח בבית 4 [הבית-משפחה] ומספר על עיסוק יסודי עד מרץ 2023 בענייני משפחה, עיסוק בהורים אולי חולים, או מתבגרים ובכלל  ביחסים משפחתיים ועם תחושת כובד האחריות שמונחת כתפיכם בנושאים אלו. כוכב אורנוס ממשיך לשהות בבית הנישואין והשותפויות שלכם  וישפיע בעיקר על פוטנציאל שינוי/פרידה של ילידי 11.5-1.5. לפנויים,  צפויות היכרויות עם בני זוג יוצאי דופן ומפתיעים.  נסיגת כוכב ונוס בין ה: 18.12 עד 29.1.2022 עלולה להשפיע על בית התקשורת שלכם[פרטים על כך יהיו בקטגוריות הבאות] מעברו של צדק במאי 2022 למזל טלה לבית העבודה שלכם ונוכחותו שם עד מרץ 2023 מבטיח התחלות חדשות בתחומי התעסוקה, שינוי מיקום ועיסוק בתחום נלהב המתחיל מקיץ הבא. כוכב מאדים[שליט המזל המשני שלכם] יהיה  ביום הולדתכם הבא בנסיגה בין 30.10.2022 עד 12.1.2023 במזל תאומים[בית 8 שלכם]  ישליך על השפעות כלכליות לטווח ארוך,  יכפיף אתכם להשקיע מאמצים נוספים במישור הכלכלי.  רוב השנה נפטון בבית האהבות והילדים בהיבטים חיוביים ומבטיח לפנויים קשרי אהבה ועיסוק מלא השראה בנושא הילדים.

אהבה ויחסים: 

כוכב אורנוס ישהה בבית הנישואין שלכם עד  יולי 2025. אורנוס במהותו נוטה לטלטל ליצור שינויים וחוסר יציבות בחיי הנישואין  ובמקרה הגרוע ליצור אטמוספירה לפרידה באבחה חדה ובמקרה הטוב עוזר לפנויים להיכרויות מפתיעות ומרגשות. יחד עם זאת השפעתו על בני מזל עקרב בשנה הקרובה קשור  יותר לילידי בין ה: 12-3.11.

מעבר כוכב צדק מסוף דצמבר עד מאי 2022 לבית האהבות שלכם,  מטיב עם היכרויות משמעותיות , מבשר על הזדמנויות להתאהבות ועיסוק בנושא הרומנטי באופן מרוכז במיוחד כשבחודש אפריל הוא פוגש את כוכב נפטון [האוקטבה הגבוהה של ונוס]  בבית האהבות של בני מזל עקרב,  ויעניק הזדמנויות להעמיק ברגשות, וביחסים קיימים קיים צפי להרחבת המשפחה במיוחד בין  החודשים ינואר למאי 2022. נוכחות מאדים במזל עקרב בין 1.11 ועד 13.12 מעניקה כריזמה ועוצמה לבני המזל ולפנויים,, צפויות הזדמנויות להרשים בני זוג  ולייצר קשרים רומנטיים.

פברואר 2022  חודש מפתיע של היכרויות רומנטיות. מעברם של ונוס, מאדים וצדק o של ונוס באפריל-מאי-יוני  2022 לבית האהבות ולבית הזוגיות  שלכם מבטיח  חודש מוצלח להתקשרויות משמעותיות, הרחבת משפחה ולפנויים התאהבויות מרגשות. מעברה של ונוס באוקטובר –נובמבר 2022  מטיב עם זוגיות היכרויות ורומנטיקה. כללית פלוטו[שליט מזל עקרב]  במזל גדי ומעניק היבט הרמוני לנפטון במהלך שנת 2022 ולכן יחסים יציבים יישמרו לאורך זמן.

 

משברים ופרידות ביחסים: נסיגת ונוס[שליטת בית הזוגיות] בין ה: 19.12 ועד ה: 29.1.2022 עלולה להשפיע לרעה על מערכות יחסים לא יציבות ואף להביא לסיום הקשר. מאדים בבית הזוגיות ביולי –אוגוסט 2022 עלול להשפיע על עלייה במתחים וביחסים לא יציבים ייתכן סיום הקשר.

 

450px-Rembrandt_Harmensz._van_Rijn_123

חטיפתה של פרספונה"; ציור מאת רמברנדט. הציור מתאר את המיתוס הידוע ביותר אודות פלוטו ופרוסרפינה, הם האדס ופרספונה היווניים הדאס [פלוטו] חוטף ואונס את  פרספונה- מחריבת האור שהייתה מלכת העולם התחתון ואשתו של האדס היא הייתה אלת התבואה והפריון. פרספונה היא בתה של דמטר.  פרספונה והאדס אל השאול,  היו אחד מזוגות האלים הבודדים שלא הביאו ילדים לעולם. האגדה מספרת כי פרספונה היתה נערה יפה שהכל אהבוה והיא לא חיה על הר האולימפוס אלא העבירה את ימיה על פני האדמה, קוטפת פרחים ונוטעת צמחים יחד עם חברותיה. אולם האדס חמד אותה לעצמו, והחליט לחטוף אותה ולהביאה לממלכתו אשר מתחת לאדמה.יום אחד, בשעה שפרספונה טיילה כהרגלה על פני האדמה, האדס חמד[הטענה שהוא אנס אותה]  אותה והתאהב בה  ותכנן לחטוף אותה ואכן הוא מימש את תוכניתו: הוא פרץ רכוב על מרכבתו מבקע באדמה, ולקח אותה איתו לשאול תחתיות. רק זאוס[יופיטר]  ראה זאת , לאחר שנעלמה פרספונה, דמטר אמה לא ידעה את נפשה מצער: היא שקעה בגעגועים לבתה והזניחה את האדמה, שחדלה לתת את תנובתה ולהצמיח את פריה היא קיללה את חברותיה של בתה, שלא הצליחו למנוע את החטיפה, והפכה אותן לסירנות. בסופו של דבר נאלץ זאוס לפעול על מנת למנוע את האסון הממשמש ובא: הוא שלח את הרמס[מרקורי], שליח האלים, להאדס כדי שישיב את פרספונה לאמה. האדס אמנם החזיר את פרספונה אך בטרם הלכה נתן לה לאכול מספר גרעיני רימון. גרעינים בודדים אלו היו פירות השאול ובשל אכילתם נאלצה פרספונה לשוב לשאול מספר חודשים (כול פעם לפי כמות הגרעינים) מדי שנה בשנה. אולם, בשאר חודשי השנה הותר לה לשוב לאולימפוס, ולבלות יחד עם אמה ועם יתר האלים.  בזמן שהותה של פרספונה מתחת לאדמה הייתה אמה מתעטפת עצב וגוזרת כיליון על האדמה, ודמעותיה יורדות על הארץ, שהן בעצם הגשם. אך מששבה פרספונה לאמה, היא הייתה מתנערת מעיצבונה ומאפשרת לתבואה לפרוח ולהבשיל. לכן, על פי המיתוס, מגיעים מדי שנה חודשי החורף והסתיו בהם האדמה הופכת קשה ואינה נותנת פרי, אך לאחריהם מגיעים חודשי האביב והקיץ, בהם פרספונה שבה מן השאול, ודמטר שוב מפרה את האדמה. בדומה לאֶחיו יופיטר ונפטון. האדס נודע בנטייתו הבוגדנית באשתו פרספונה. והוא ניהל מספר פרשיות אהבה עם בנות זוג שונות. אחת ממאהבותיו הידועות הייתה הנימפה מינטה, שהצליחה לעורר את זעמה של פרספונה, וזו הפכה אותה לצמח המנטה. בדומה לכך, פרספונה הפכה מאהבת אחרת שלהדאס ס לעץ צפצפה 

 

עולם תחתון

העולם התחתון[מיוחס לפלוטו שליט מזל עקרב]  של הדאס ופרספונההאדס העביר את רוב זמנו בממלכתו אשר מתחת לפני האדמה, יחד עם אשתו פרספונה, עוזריו הדמוניים ורוחות המתים. סיבה אפשרית לכך היא סלידתם של האלים ממנו ומאורחות חייו. גם בני האדם לא חיבבו אותו, והוא נחשב לאחד מהאלים האולימפיים הפחות אהודים. האדס הצטייר כאל קר וחסר רגש שאינו מרבה בגילויי רחמים וחמלה, אך עם זאת גם כאל צודק. הרוחות היחידות שנענשו וסבלו היו אלה שפגעו באלים, דוגמת סיזיפוס שניסה להערים על הדאס וטנטלוס שפשע כנגד כל האלים. כמו כן, האדס נודע גם כלוחם עז ותקיף בשדה הקרב, שהוכיח את אכזריותו ועזותו במלחמות הטיטאנים כנגד האלים האולימפיים.כיוון שהאדס היה שליט השאול, הוא הפך למזוהה עם המוות, ולכן בני האדם נחרדו מדמותו ומשמו, אך, למעשה, האדס לא היה המוות עצמו – תנטוס, כאמור, היה התגלמות המוות. האדס תואר יושב על כס מלוכה מעץ הובנה ומעצמות, ומחזיק בידיו שרביט מלכות. על פי רוב, שרביט זה תואר כמזלג עצום בעל שתי שיניים, שבעיתות כעס ומשבר שימש גם ככלי הנשק של האדס, בדומה לקלשונו של פוסידון. סמלו המוכר ביותר הוא קסדה מכושפת, שהוענקה לו על ידי הקיקלופים, ושהפכה את כל מי שחבשהּ להיות בלתי נראה, בלתי שמיע ונתנה לו יכולת לעבור דרך דברים. פעמים מספר השאיל האדס את הקסדה הזו לאלים ולבני-אדם, בין היתר לשליח האלים הרמס ולגיבור היווני פרסאוס. בין סמליו הידועים של האדס ניתן למנות גם את מרכבתו הנוראה הרתומה לארבעה סוסי עצם שחורים כפחם, שזרעה אימה בלבבות אלו שחזו בה; את מפתחות השאול ואת הכלב התלת-ראשי קרברוס. הצמחים המקודשים לו היו הנרקיס והברוש.

 

קריירה עבודה 

 

אתם בשנה משמעותית וחשובה להתחלות חדשות. אלה יתחילו כבר בנובמבר הקרוב עם נוכחות מאדים במזל עקרב שייצור אמביציה והחלטיות ליזום התחלות חדשות. מעברו של כוכב מרקורי ב: 6.11 למזל עקרב והיבטיו עד אמצע החודש מסמלים מפנים, שינויים כשאתם מנערים מעליכם נושאים שאינכם מוצאים בהם טעם להמשיך וכדי לפנות מקום להתפתחויות חדשות שקורות עד ה: 18.11 מעברה של ונוס לבית הכספים שלכם ב: 22.10.2021 יטיב עם הזדמנויות לצמיחה כלכלית עד סוף נובמבר כמו בין:  13-11.12 ובין 21-17.12  . ימים משמעותיים בקריירה יהיו בין 23-21.11, התפתחויות חשובות בנושא התפתחות של נושאים חדשים מיזמים ורעיונות חדשים צפויים בין  8-5.12.2021

חודש דצמבר מטיב עם הפן התקשורתי שלכם ומזמן מפנים טובים בעבודה ובעשייה שלכם עד 21.12.21. והימים בין 27.12 עד 30.12 תקופה משמעותית בקריירה.מעברו של כוכב צדק מסוף דצמבר לבית היצירתי שלכם עד חודש מאי 2022,  יטיב עם כל מי שעוסק בתחומים קריאטיביים-אמנות/רעיונות/יצירתיות מכל סוג.   מה: 8.2.2022 מתקיימות התפתחויות משמעותיות שינויים ומפנים בעשייה  שלכם כהמשך מחודש דצמבר 2021. תוך כדי שיפור ניכר בתחום התקשורתי,  עם מעברו של כוכב מאדים לבית התקשורת ונוכחותו האקטיבית בחודשים בפברואר ומרץ 2022. תרבו להיפגש, לנהל מו"מ ותיצרו הזדמנויות חדשות בעבודה שלכם. חודש מרץ 2022 מוצלח לכל היוצרים והעוסקים בתחומים של רעיונות חדשים. מה שמגביר את הפעילות והתוצאות של העשייה בחודשים באפריל-מאי . ייתכנו שותפויות ושיתופי פעולה מוצלחים במהלך החודשים אפריל-מאי-יוני. הפן הפיננסי מוצלח אף הוא באפריל מאי. תיהנו מעבודת צוות ומעברו המשמעותי של כוכב צדק ב: 12.5 למזל טלה,  לבית העבודה שלכם, ונוכחותו שם תהיה אפקטיבית בחלק הגדול של הזמן עד מרץ 2023 הוא יטיב עם התפתחויות של נושאים חדשים בעבודה, תפקיד חדש ואף תחום עיסוק חדש ויוזמתי במיוחד. זה יבלוט  עם מעברו של מאדים ביוני –יולי 2022 לבית העבודה אשר יעזור ליצור שינויים בעשייה בפני צוות העובדים ובגישות שלכם. מעבר כוכב מרקורי בסוף אוקטובר למזל עקרב יחד עם השמש ועם כוכב ונוס יטיבו  עם הביטוי וההצלחות הפיננסיות באמצע  נובמבר 2022.

 

 

RWS_Tarot_13_Death

קלף המוות  בטארוט, Death (XIII) מסמל  את קלף התחדשות .תהליכי סוף והתחלה שבאה בעקבותיו. אין הוא מתייחס למוות עצמו אלא להשפעתו של פלוטו הכוכב השליט של מזל עקרב האחראי על מטמורפוזות- שינויים עמוקים כמו "היוולדות מחדש

בריאות פיזית ונפשית

מזל עקרב שייך לקבוצת הפיקס[הקבועים] זו קבוצת מזלות[שור, דלי אריה ועקרב]  המחוברת לעקרונות, אידיאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. יש הרבה מאוד אנרגיות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות.
הקרוס [בין המזלות שור שממול אריה ודלי מרובע של 90 מעלות]  מזל עקרב יבטא רגישות באזור המעי הגס. השפעות ממזל אריה יקרינו על אזור הלב. ממזל שור דרך בלוטת המגן בצוואר המפרישה הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף]. וממזל דלי כלי הדם. הקרוס בין מזלות הפיקס – גורם להצרות של כלי הדם. אכילה[שמנה עתירת שומנים וסוכרים] לא טובה משפיעה על הצרות כלי הדם ומשפיע על המעיים.  בעיות בעיניים – מחושי לב ממזל אריה – והתירואיד יתרום האטה במטבוליזם, או מחסור ביוד.  אנשי מזלות פיקס יכולים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם גם לא להוטים לשנות הרגלים ולמעשה הם גם לא יכולים לחרוג בכלל מהרגלים. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל.  מזל עקרב שולט בבית 8 בית הנשלט על ידי יסוד המים והפלנטות : פלוטו ומרס ותחת השפעתם קשה לשנות הרגלים ודפוסים. 

עקרב שולט בבית השמיני השולט במערכת הגנטיקה,  הרגנרציה[התחדשות]  קרי: החיים והמוות של התאים והתחדשות גוף האדם בכלל. קיימת יכולת התחדשות הגוף ויכולת ההחלמה מטראומות פיזיולוגיות ופסיכולוגיות.  בית 8 אחראי על הסקס והיווצרות חיים וילודה מזל עקרב שולט: על  פי הטבעת, שלפוחית השתן, צוואר הרחם, מעי הגס בחלק הקרוב לפי הטבעת, באברי המין, דרכי השתן, אף, בלוטת הערמונית, מפשעה,  שופכה, אשכים, מעי הגס החלחולת. בני מזל עקרב ידועים ביכולת שלהם  להילחם במצבי דחק/מחלה ולא לוותר. היכולת שלהם להתחדש עוזרת להם להתגבר על מחלות תחלואים . 

השנה 2022-2021 בריאותית. 

התקופה הקרובה במיוחד עם מעבר מאדים למזל שלכם מה: 1.11 ועד אמצע דצמבר תהינו מעוצמות פיזית והתחדשות אנרגטית. שנת 2022 בין ינואר-למאי קיימת רגישות אצל נשים בנושא הגניקולוגי, ואצל גברים בתחום האורולוגי ובלוטת הערמונית/מעי הגס. מומלץ להיבדק ואפילו אם רק כדי להסיר כל במיוחד לה תייחס לרגישויות בין אפריל למאי 2022.. שבתאי במזל דלי מייצר היבט בעייתי לבני המזל ועלול להתבטא פיזית ברגישות בגב ובברכיים. אלה מכם הסובלים מבעיות כרוניות באזורים האלה עלולים להיות רגישים יותר השנה. במיוחד בין מרץ לאפריל 2022. מאי-יוני תיהנו מעלייה אנרגטית אך אתם עלולים לקחת סיכונים להימנע מספורט אקסטרים ונטילת סיכונים מכל סוג.  אוקטובר מבטא נטייה להיחלשות של המערכת החיסונית היבדקו התחסנו והקפידו על תזונה מאוזנת .  המלצה: בין מאי ועד נובמבר 2022 תשמרו על המשקל ועל הנטייה לצרוך עודף פיח מימות וסוכרים.

 

 

images

קונסטלציית מזל עקרב בשמים.

 

כסף וחומר

 

שנת 2022-2021  תהיה שנה עם בנייה ועליית מדרגה מבחינה כספית, מאמצע חודש נובמבר ובמיוחד בין ה: 12-9.12 ובין ה: 20-16.12,  צפויות הזדמנויות פיננסיות חדשות והכנסות ממקורות כספיים חדשים. חודש פברואר מרץ 2022 צפויה עלייה בהוצאות ייתכן ומדובר בתיקונים שיפוצים בבית או החלטה של רכישת נכס שתתבע מכם הוצאה כספית נכרת. מעברו של כוכב צדק במאי 2022 לבית העבודה  שלכם יטיב וישפר את התנאים הפיננסיים אם דרך העלאה או הזדמנויות של הכנסות כספיות ממקורות נוספים.  בעסקים עצמאיים כוכב צדק מביא הרחבה של העסק והזדמנויות חדשות מבחינה עסקית . מעברן של ונוס ומרקורי בנובמבר 2022 בתקופת יום הולדתכם הבא,  לבית הכספים יטיבו עם מצבכם הפיננסי ותיהנו מיצירת מקורות עבודה חדשים והכנסות נוספות . עלייה בהכנסות והתייצבות כספית צפויה בין 28.11 עד ה: 10.12.2022 ייתכן שמדןבר בסכומי גדולים יותר אולי מדובר בכספי ירושה, קבלת פיצויים או הכנסות מגישור הנובעות מפרידה משותפים או בני זוג. תקופה שמסמלת הרבה התחבטויות בנושאים הכספיים. ייעוץ מקצועי יהיה חשוב.

 

pluto_orbit

מסלולו האליפטי (אקסצנטרי) של כוכב פלוטו-

 

שונות:

צפויה לכם שנה מעניינת בלתי שגרתית  וכמו גם עמוסה באירועים ובאמוציות. נושאים פיננסיים יעסיקו אתכם ותמצאו פתרונות יצירתיים ורעיונות חדשים ומאתגרים במהלך השנה. העבודה ורעיונות עבודה חדשים צפויים כבר מחודש מאי 2022 שילוו אתכם[כמעט ברצף]  עד מאי 2023. נושאי בעיית/הורים/ ועיסוק במשפחה יהיו בראש מעייניכם  עד מרץ 2023.   נוכחות שבתאי בבית ההורים מרמז כי ייתכן וההורים/המבוגרים יעברו שינויים שישפיעו עליכם, אולי בעיה בריאותית שתצטרכו לתמוך בהם. לעיתים מדובר במצבים נפשיים כמו תקופה של פרידה מהילדות ומבית ההורים של הילדות במהלך השנה וחצי הקרובים לעיתים תקופת קךוז'ר ועיסוק נפשי בילדות. עם זאת ייתכנו שינויים במקביל הקשורים במגורים  במיוחד במרץ-אפריל 2022 . רבים עשויים להרחיב את המשפחה ולעסוק בשמות הקשורות במשפחה בין חודשי דצמבר 2021 עד מאי 2022. לאמנים שביניכם, צפויה עדנה ועליה ביצירתיות בתקופה של  חודשי מאי 2022.  חודשים יולי-אוגוסט 2022  עד תחילת ספטמבר  יטיבו עם סיכויים לנסיעות, טיולים והתרחקות מהסביבה הביתית. יום הולדתכם בנובמבר 2022  יטיב עם נושאים כספיים ותחושת הישגיות שמגיעה אחרי מאבקים לא קלים.  

 

 

 

15357314-Scorpio-The-Scorpion-Astrology-Sign-Stock-Vector-scorpio

סמל מזל העקרב.