מזל עקרב הורוסקופ לשנת 2023-2022 
ילידי 23.11-24.10
הפלנטות השליטות – מרס ופלוטו +
בית – 8- חיים, מוות, מין, תורשה, ירושה, כספים של אחרים.
יסוד- מים
קבוצה-
קבועה [fix]הערה חשובה * כדי להבין את מזל עקרב מומלץ לקרוא על פלוטוהפלנטה האחראית והשליטה על המזל.

חלוקה ל- 3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה
ילידי
ה-2.11-24.10

מדובר בקבוצה הכי "עקרבית", שילידיה מושפעים ממאדים ופלוטו. הם טיפוסים נחרצים, נחושים, בעלי עקרונות ויכולת לחימה. אוהבי חיים, מלאי תשוקה ויצריים ונהנים מכריזמה סוחפת. כשהם מציבים מטרה, הם יגיעו אליה בכל מחיר. בעלי זיכרון רגשי ארוך, נוטרים טינה לאלה שגרמו להם נזק או פגעו בהם ולא ישכחו להם זאת. הם מרגישים צורך להוכיח את יכולותיהם, והאגו שלהם לא קטן[בלשון המעטה]. מאבקי כוח הם מנת חלקם, והם לא רגילים שדברים מגיעים אליהם בקלות ולכן הם מכינים את עצמם לקרב ארוך גם אם הם להוטים להגיע למערכה האחרונה. אנשים נוטים לאהוב או לשנוא אותם, אך יהיה קשה למצוא אנשים שאדישים כלפיהם. רבים מהם פונים לתחומי צבא, משטרה ותחומים פיננסיים. בכל מקרה, קשה להתעלם מנוכחותם. הם בעלי סקסאפיל וכושר מיני גבוה וחווים הרבה מערכות יחסים.
מראה חיצוני: בעלי פנים חדות, עיניים נוקבות, לא גבוהים, מוצקים ומעוררים תחושת כוח. לעיתים בעלי "פני נשר", עם מבט בלתי נשכח.
בריאות:זו הקבוצה החזקה ביותר פיזית. ילידיה יהיו רגישים לבעיות כלי דם, בלוטת הערמונית, עצירות ומעי גס רגיז, ולעיתים אלרגיות כמו נזלת קבועה.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זאת כוחנית במיוחד ונוטים להיות מניפולטיביים הם נוטים להוביל בסתר או מאחורי הקלעים את המהלכים. קבוצה זאת ניחנה בעוצמה ויכולת השרדות גבוהה עם כושר החלמה מטראומות ומושווים ל-  "עוף החול". הם אגוצנטרים ועסוקים בעיקר בעצמם ובסיפוק צורכיהם נחשבים לבעלי יכולת לגרום לסביבה לשרת אותם ולא יהססו לנצל מצבים ואנשים. הם סקרטיביים ולא אוהבים להתגלות ונוטים לשמור את חולשותיהם לעצמם.  הם נוטים להיות נקמניים עם כושר המתנה פנומנאלי ל- "רגע הנכון" [כמשל,  העקרב בטבע]. בעלי אומץ ותושיה ברגעים קריטיים ויכולת לחימה גבוהה. הם  לא יסכימו להפסיד או להיכשל. אינם מודים בכשלונות ומתקשים לקבל ביקורת.
ידועים: פבלו פיקסו, ג'ון קליז, פלה, קוין קליין, הילארי קלינטון, ג'ון גוטי[הסנדק] ביל גייטס, ג'וליה רוברטס, רוברטו בניני, תאודור רוזוולט, קלוד ללוש, צ'אנג קאיי שק, מארי אנטואנט, קייט קאפשו, בוב הוסקינס.ריצ'ארד דרייפוס, דייגו מארדונה, ג'ורג' ביזה,דילן תומאס, קפטן קוק,  חוואקין פניקס, מחמוד אחמדינאג'ב, וינונה ריידר,לואי מאל, עזרה פאונד, פיודור דוסטויבסקי, ג'ון אדמס, ג'.אפ.קנדי, קלוד ללוש,פיטר ג'קסון, לארי פלינט.
ידועים בארץ: יוסי שריד, דן שילון, איה קורן, קובי פרץ, רונית שחר, גילת אנקורי, דנה ברגר, יוסי גרבר, ציון ברוך, מיה דגן,  אבי בללי.
הקבוצה השניה:
ילידי 12.11-3.11:
אנשי הקבוצה השנייה מושפעים גם ממזל דגים ובעיקר מנפטון. הם בעלי יכולות אומנותיות כמו ציור ומוזיקה, ונוטים לטפל באחרים. הם אמפתיים ובעלי סגולות ריפוי, מקצתם פונים לתחומי הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית. וחלקם לתחום הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה.הם פגיעים ורגישים יותר מאנשי הקבוצה הראשונה, ונוטים להיות מופנמים. בעלי חלומות וחזון, אך לא תמיד מצליחים לזכות בשיתוף פעולה מהסביבה, שלעיתים שופטת או מבקרת אותם על שונותם. הם נוטים להיות סלחנים יותר מהקבוצה הראשונה.
מראה חיצוני: עיניהם יפות, משקיעים במראה החיצוני ובהירים יותר מבני הקבוצה הראשונה. רגישים בכפות רגליהם ונוטים להיות נמוכים יותר מהקבוצה הראשונה.
בריאות: נוטים להשמנה ולשתיית אלכוהול, ועלולים לסבול מנטייה להתמכרויות מכל הסוגים. נטייה לסוכרת, כולסטרול, רגישים למחלות דם ועיניים ולעיתים בצקות ברגליים.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו נוטים יותר לברוח מהמציאות.  להתקשות לקבל מציאות שאינה תואמת את צורכיהם ולכן יפצו את עצמם בפנטזיות, אסקפיזם והם נוטים בהשראת נפטון לשגות בחלומות בהקיץ, כיוון דתי ואמנותי העוזר להם לשרוד מציאות קשה ורק במצבי לחץ חוזרים לתפקד בעוצמה עקרבית. רבים מהם מתמכרים לכל דבר בקלות. נוטים למצבי רוח ולעיתים ינועו משלווה מדומה להתפרצות זעם. הם  נוטים לשכנע את עצמם באמונתם ולהיות אוטוסוגסטיביים. יחד עם זאת הם פגיעים,  רגישים וזקוקים לעולם מרופד יותר סביבם. זקוקים לחום רב ולאווירה אסתטית ואמנותית.
ידועים: אוגוסט רודן, ליאון טרוצקי, מאדם בוברי, רוזן בר, מתיו מקונהוי, וולטר קרונקייט, טאטום אוניל, בראין אדמס, ארט גרפונקל, סם שפרד, איתן הוק, מרייה שרייבר, סאלי פילד, ג'וני מיטשל, ניק לאשיי. ליאונרדו דה קפריו, קליסטה פלוקהארט, דמי מור, ריצ'ארד ברטון, ניל יאנג, דיוויד שווימר.
ידועים בישראל: יאיר לפיד, טל גורדון, ליאור נרקיס, מאיה בוסקילה, אייל פלד, צופית גראנט, סבלימינל.

הקבוצה השלישית:

ילידי 23.11-13.11:
אנשי הקבוצה האחרונה, מושפעים גם ממזל סרטן ובעיקר מהשפעתו של הירח. נוטים למצבי רוח קיצוניים, בעיות עם דמות האם וגם עם נשים.  לא קל להם לעבור לסדר היום כשהם נפגעים.  לעיתים הם ממש מוכרחים להרגיש שהם צודקים מבחינתם ומאמצים את השיטה : "ההגנה הטובה ביותר זו התקפה". סוערים רגשית, כוחניים, מניפוליטיביים ומלאי אמוציות. חששנים ונלחצים במצבי קושי ובעלי תודעה משפחתית גבוהה. עם זאת הם בעלי קסם חברתי רב וכושר מנהיגות, אינטואיטיביים ומיסטיים, ומקרינים חום, ואנשים חשים כלפיהם קרבה מיידית.
מראה חיצוני: נוטים לפנים מעוגלות ולהשמנה באזור הבטן, מקרינים עוצמה, חום והרגשה נעימה. עור פניהם רגיש ונוטה להיות חיוור יחסית.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פוריות, נשים עלולות לסבול מבעיות מחזור, רגישות באזור השחלות. אך בדרך כלל בעלי יכולת התחדשות טובה, גברים בלוטת הערמונית והמעי הגס.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו, נוטים להיות אדיפאלים ובעלי יחסים מסובכים עם דמות האם והאישה.  מתקשים להיפרד מהבית ומהמשפחה.  נוטים להיות חרדתיים יותר מכל שינוי ובעיקר מתהליכי פרידות שכתוצאה מכך ירגישו נטושים ובודדים יותר. קל להם להיכנס למצבי היסטריה ולאבד שליטה ולתבוע מהסביבה שתספק את צרכיהם. הם נוטים להיות תלותיים יחסית וזקוקים להרבה עידוד ופידבק. מחפשים חמימות משפחתית ובהיעדר משפחה יהפכו את חבריהם לקרובים יותר. מתקשים לתפקד בבדידות וטובים בלהעניק שרותים לאחרים ולזהות את צרכי האחר. בעלי חושים פסיכולוגיים חדים עם אינטואיציה מפותחת ונוטים לזהות את חולשותיהם של האחרים או הנזקקים.
ידועים: קונדוליסה רייס, הנסיך צ'ארלס, המלך חוסיין, קלוד מונה, דני דה ויטו, מרטין סקורסזה, מג ראיין, ג'ודי פוסטר, קלווין קליין, טד טרנר, לארי קינג, ביורק, גולדי הון, רוברט קנדי, סקארלט ג'והנסון, אינדירה גאנדי, טד טרנר.
ידועים בארץ: עופרה חזה, עלמה זק, חנה מרון, אבי גרייניק, יואב צפיר, רונית יודקביץ', דב גילהר, אסתי זקהיים, דניאלה פיק, עדי עזרוני, אנה באומן, נוחי דנקנר.
הורוסקופ לשנת 2023-2022 
 
כללית:

את יום הולדתכם השנה אתם מתחילים לחגוג ב: 23.10.22 בשעה 13:45 . השמש בעקרב צמודה לוונוס בשורה טובה לאוהבים ולאלה מבינכם המחפשים  אהבה. מרקורי נשאר עדיין מאחור במזל מאזניים, בהיבט הרמוני למאדים בתאומים מחדד את הפוקוס על עבודה , חיפוש רעיונות ומטרות חדשות . מן הסתם כשמרקורי יגיע למזל עקרב ב: 29.10 יהיה בבחינת הזדמנויות חדשות שייפרשו בפניכם במהלך חודש נובמבר. נסיגת מאדים המתחילה רשמית ב: 30.10 במזל תאומים לא מתאימה לתכניות שלכם בתחומים הכספיים שכן מיקומו בבית הכלכלי מקשה. ומעצים את המגבלות הכלכליות והחששות בצדק להשקיע כספים או כך שמומלץ לדחות רכישות משמעותיות עד תום הנסיגה ב:12.1.23. אתם תתחילו ליהנות בין ה: 13-9.11 כשההיבטים של השמש, מרקורי וונוס יחלפו על המשברים וחוסר היציבות שכוכב אורנוס בשור[ממול] ושבתאי בדלי[בהיבט מרובע] יגרמו לכם עד אז. ממש לא טרגי אבל חודש נובמבר מתחיל באווירה כאוטית משהו וההתבהרות מהשבוע השני תכניס אתכם למוד חיובי רגשית כבר מה: 9.11.  מבחינת עבודה ומצב רוח כבר מה: 13-12.11.

מאמצע נובמבר[השבוע השלישי]  ואילך אתם נהנים מקידום רעיונות התחלות חדשות, הסכמים ודף חדש בחיים. בינתיים, בתחום זוגיות אורנוס בבית הזוגיות ישפיע בעיקר על ילידי ה: 16.11-8.11

 יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים באבחה חדה ובלתי מתפשרת. לעומת זאת נפטון בבית האהבות מבטיח לפנויים ילידי ה: 20.11-12.11  אהבות משמעותיות. לאמנים שביניכם פן היצירתיות יפרח. שבתאי המעיק לכם בבית 4 בית המשפחה כבר שנה שנייה. הוא ימשיך לגרום לכם לחוות מגבלות הקשורות במגורים, הורים מתבגרים על כל המשתמע לילדי הקבוצה האחרונה של בני מזל עקרב , אלה שנולדו בין ה: 22.11-12.11. מעברו של שבתאי מבית 4 משחרר אתכם למעבר בית ולהורדת נטל ואחריות המשפחה מעל כתפתכם. מעברו של שבתאי במרץ 23 לבית 5 למזל דגים, עשוי לתרום לביסוס יחסים ובניית משפחה רשמית.

פלוטו שליט המזל שלכם מבלה ב: 5 מעלות האחרונות של מזל גדי, בבית 3 הבית התקשורתי שלכם. היבטיו חיוביים להתחלות חדשות בין נובמבר 22 לינואר 2023. מעברו של פלוטו למזל דלי ב: 28.3.23 הוא בבחינת תחילתו של דור חדש עם זאת הוא ייסוג שוב למזל גדי  כבר ב: 7.6.23 וישוב למזל דלי ב: 24.1.24 על מנת להישאר במזל. השפעתו חשובה מאוד ככוכב אישי שלכם והוא מייצר שינוי ויצירת דף חדש בחייכם.

אהבה ומערכות יחסים 

 שנה משמעותית מאוד בתחום האהבה. נוכחות נפטון בבית האהבות שלכם במזל דגים עוד מספר שנים משמעותי עבור פנויים פנויות זהו מיקום אידאלי ליצירת יחסים עמוקים. מעברו של שבתאי בב: 7.3.23 לבית האהבות שלכם במזל דגים הוא בעל ערך בניית יחסים ובניית משפחה, שבתאי עובר לבית האהבות והילדים עד 14.2.26 כך שצפויה לכם תקופה ארוכה של הזדמנויות לבניית יחסים ומשפחה. מיסוד היחסים. על כל אלה כוכב צדק במאי 23 עובר לבית הזוגיות ויוצר אווירת  התחדשות ביחסים קיימים ולפנויים הזדמנויות להתאהבות. כבר ב: 23.10.22 ונוס מגיעה יחד עם השמש למזל עקרב ומבשרת חודש מוצלח של אהבות ושותפויות. ימים מוצלחים לדייטים ומפגשים בין ה: 15.11-9.11.22 , מעברה של ונוס ומרקורי לבית התקשורתי כשרף ההיכרויות שלכם בעלייה  בין 30.12-21.12, . מעברה של ונוס לבית האהבות מה: 27.1 ועד 20.2 תיהנו מהיכרויות, ריגושים התאהבויות ושמחות זוגיות. מעברה של השמש לבית האהבות שלכם מה: 19.2 עד 17.3.23 יפיח היכרויות שמחות ויצירתיות ביחסי זוגיות . מעברה של ונוס לבית הזוגיות שלכם החל מה: 16.3.23 ונוכחותה עד 10.4.23 יטיב עם יחסים קיימים וביסוס העמקה של היחסים. מעברה של ונוס לבית החברתי שלכם ב: 12.10.23 יטיב עם היכרויות . מעברו של מאדים ב: 12.10.23 למזל עקרב מטיב עם האנרגיות של המיניות והזדמנויות להתחלות של יחסים העשויות להתחיל בעוצמה רבה. ונוס תגיע למזל עקרב רק ב: 5.12.23 ותהיה במהלך דצמבר 23 במיטבה.

 

משברים ופרידות ביחסים: משברים ופרידות ביחסים: יחסים בלתי יציבים עלולים להגיע למשברים ואף  להיפרד בימים 10-4.11.22 , יחסים בלתי יציבים עלולים להגיע למשבר בין :11-19.23. נסיגת מרקורי בבית הזוגיות בין ה: 21.4.23 ועד 15.5.23 מסמלת תקופה של קשיי תקשורת קשים. יחסים יציבים ישרדו היבט זה. 

 

450px-Rembrandt_Harmensz._van_Rijn_123

חטיפתה של פרספונה"; ציור מאת רמברנדט. הציור מתאר את המיתוס הידוע ביותר אודות פלוטו ופרוסרפינה, הם האדס ופרספונה היווניים הדאס [פלוטו] חוטף ואונס את  פרספונה- מחריבת האור שהייתה מלכת העולם התחתון ואשתו של האדס היא הייתה אלת התבואה והפריון. פרספונה היא בתה של דמטר.  פרספונה והאדס אל השאול,  היו אחד מזוגות האלים הבודדים שלא הביאו ילדים לעולם. האגדה מספרת כי פרספונה היתה נערה יפה שהכל אהבוה והיא לא חיה על הר האולימפוס אלא העבירה את ימיה על פני האדמה, קוטפת פרחים ונוטעת צמחים יחד עם חברותיה. אולם האדס חמד אותה לעצמו, והחליט לחטוף אותה ולהביאה לממלכתו אשר מתחת לאדמה.יום אחד, בשעה שפרספונה טיילה כהרגלה על פני האדמה, האדס חמד[הטענה שהוא אנס אותה]  אותה והתאהב בה  ותכנן לחטוף אותה ואכן הוא מימש את תוכניתו: הוא פרץ רכוב על מרכבתו מבקע באדמה, ולקח אותה איתו לשאול תחתיות. רק זאוס[יופיטר]  ראה זאת , לאחר שנעלמה פרספונה, דמטר אמה לא ידעה את נפשה מצער: היא שקעה בגעגועים לבתה והזניחה את האדמה, שחדלה לתת את תנובתה ולהצמיח את פריה היא קיללה את חברותיה של בתה, שלא הצליחו למנוע את החטיפה, והפכה אותן לסירנות. בסופו של דבר נאלץ זאוס לפעול על מנת למנוע את האסון הממשמש ובא: הוא שלח את הרמס[מרקורי], שליח האלים, להאדס כדי שישיב את פרספונה לאמה. האדס אמנם החזיר את פרספונה אך בטרם הלכה נתן לה לאכול מספר גרעיני רימון. גרעינים בודדים אלו היו פירות השאול ובשל אכילתם נאלצה פרספונה לשוב לשאול מספר חודשים (כול פעם לפי כמות הגרעינים) מדי שנה בשנה. אולם, בשאר חודשי השנה הותר לה לשוב לאולימפוס, ולבלות יחד עם אמה ועם יתר האלים.  בזמן שהותה של פרספונה מתחת לאדמה הייתה אמה מתעטפת עצב וגוזרת כיליון על האדמה, ודמעותיה יורדות על הארץ, שהן בעצם הגשם. אך מששבה פרספונה לאמה, היא הייתה מתנערת מעיצבונה ומאפשרת לתבואה לפרוח ולהבשיל. לכן, על פי המיתוס, מגיעים מדי שנה חודשי החורף והסתיו בהם האדמה הופכת קשה ואינה נותנת פרי, אך לאחריהם מגיעים חודשי האביב והקיץ, בהם פרספונה שבה מן השאול, ודמטר שוב מפרה את האדמה. בדומה לאֶחיו יופיטר ונפטון. האדס נודע בנטייתו הבוגדנית באשתו פרספונה. והוא ניהל מספר פרשיות אהבה עם בנות זוג שונות. אחת ממאהבותיו הידועות הייתה הנימפה מינטה, שהצליחה לעורר את זעמה של פרספונה, וזו הפכה אותה לצמח המנטה. בדומה לכך, פרספונה הפכה מאהבת אחרת שלהדאס ס לעץ צפצפה 

 

עולם תחתון

העולם התחתון[מיוחס לפלוטו שליט מזל עקרב]  של הדאס ופרספונההאדס העביר את רוב זמנו בממלכתו אשר מתחת לפני האדמה, יחד עם אשתו פרספונה, עוזריו הדמוניים ורוחות המתים. סיבה אפשרית לכך היא סלידתם של האלים ממנו ומאורחות חייו. גם בני האדם לא חיבבו אותו, והוא נחשב לאחד מהאלים האולימפיים הפחות אהודים. האדס הצטייר כאל קר וחסר רגש שאינו מרבה בגילויי רחמים וחמלה, אך עם זאת גם כאל צודק. הרוחות היחידות שנענשו וסבלו היו אלה שפגעו באלים, דוגמת סיזיפוס שניסה להערים על הדאס וטנטלוס שפשע כנגד כל האלים. כמו כן, האדס נודע גם כלוחם עז ותקיף בשדה הקרב, שהוכיח את אכזריותו ועזותו במלחמות הטיטאנים כנגד האלים האולימפיים.כיוון שהאדס היה שליט השאול, הוא הפך למזוהה עם המוות, ולכן בני האדם נחרדו מדמותו ומשמו, אך, למעשה, האדס לא היה המוות עצמו – תנטוס, כאמור, היה התגלמות המוות. האדס תואר יושב על כס מלוכה מעץ הובנה ומעצמות, ומחזיק בידיו שרביט מלכות. על פי רוב, שרביט זה תואר כמזלג עצום בעל שתי שיניים, שבעיתות כעס ומשבר שימש גם ככלי הנשק של האדס, בדומה לקלשונו של פוסידון. סמלו המוכר ביותר הוא קסדה מכושפת, שהוענקה לו על ידי הקיקלופים, ושהפכה את כל מי שחבשהּ להיות בלתי נראה, בלתי שמיע ונתנה לו יכולת לעבור דרך דברים. פעמים מספר השאיל האדס את הקסדה הזו לאלים ולבני-אדם, בין היתר לשליח האלים הרמס ולגיבור היווני פרסאוס. בין סמליו הידועים של האדס ניתן למנות גם את מרכבתו הנוראה הרתומה לארבעה סוסי עצם שחורים כפחם, שזרעה אימה בלבבות אלו שחזו בה; את מפתחות השאול ואת הכלב התלת-ראשי קרברוס. הצמחים המקודשים לו היו הנרקיס והברוש.

 

קריירה עבודה 

שנה המתקשרת להתחלות חדשות . כוכב צדק בבית העבודה החל את מהלכו ביוני 2022 אך נמצא בנסיגה עד ה: 23.11.22 והוא משתחרר מהנסיגה ומייצר היבט של התחלות חדשות תפקיד, פרויקט, עבודה חדשה שיעלו כיתה ב: 21.12.22 רק שנסיגת מרקורי המתחילה ב: 29.12 עלולה לגרום לשיבושים עד ה: 18.1.23 וליתר דיוק ההיבטים המסמלים התחלות משמעותיות עם דינמיקה יתחילו בסוף ינואר ותחילת פברואר 23. אולי הכל עובד עבורכם לאט יחסית לטעמכם, לטמפרמנט הסוער ולתשוקת ההצלחה ולצורך שלכם למידיות של "פה ועכשיו"  הוא שגורם לתסכולים. כבר בתהליכים של נובמבר 22 תיהנו מהזדמנויות לרווחים מה: 18.11 ואילך.

פברואר 23 כוכב צדק כבר בבית העבודה ומייצר היבטים של שביעות רצון מההתפתחות כבר מה: 16.2 . מעברה של ונוס לבית העבודה מעצים את ההזדמנויות הפיננסיות וההערכה עד סוף פברואר 23. מה: 20.3 ואילך הוא בהיבטים היוצרים מפנים משמעותיים. מעברו של שבתאי במרץ 23 לבית היצירתי של בני מזל עקרב יטיב עם ביסוס רעיונות אמנותיים/יצירתיים מכל סוג היבט שבגדול ישפיע על השלוש שנים הקרובות., הישגים פיננסיים משמעותיים מתפתחים באפריל מאי 23. מעברו של כוכב  צדק ב16 במאי 23 לבית השותפויות שלכם מסמל תחילתה של שותפות מטיבה פיננסית. אתם כבר בעליית מדרגה. אולי מדובר בשיתופי פעולה נקודתיים אך משמעותיים בביסוס מעמדכם הכלכלי. ונוס ומאדים בבית הקריירה ביוני 2023 מעניקים אנרגיה חיובית לעשיה שלכם ונפן היצירתי פורח. ההיבט ממשיך עד אמצע יולי. ומאמצע יולי מתחילה האטה של כוכב ונוס בבית הקריירה עד תחילת נסיגתה הרשמית ב: 23.7.23  נסיגה שתימשך עד  4.9.23 ותשפיע על חוסר סיפוק ותקופה של קושי בתחום שבניתם עליו אך ייתכנו מצבים מגבילים וקשיים ביחסים עם שותפים ושיתופי פעולה. 

משותפות או שיתופי פעולה. עם זאת פתרונות כספיים לבעיות אלה מסתיימות לטובה בשבוע הראשון של אוקטובר 23.  מעברו של מאדים כוכבכם השליט[המשני] מה: 12.10.23 ונוכחותו במזל עקרב עד ה: 24.11.23 מעצים את ההצלחות ההישגים ואת הנחישות לשנות את מה שנזקק לשינוי.

אוקטובר 2023 בואכם לקראת יום הולדתכם הפלנטות בהיבטים טובים גם נושא שותפויות מטיב. בין ה: 4.11.23 ועד ה: 21.11.23 תיהנו מתקופה של פריחה בעבודה אתגרים מהנים ושי]פור משמעותי בפן הכלכלי.  

 

 

 

RWS_Tarot_13_Death

קלף המוות  בטארוט, Death (XIII) מסמל  את קלף התחדשות .תהליכי סוף והתחלה שבאה בעקבותיו. אין הוא מתייחס למוות עצמו אלא להשפעתו של פלוטו הכוכב השליט של מזל עקרב האחראי על מטמורפוזות- שינויים עמוקים כמו "היוולדות מחדש

בריאות פיזית ונפשית

מזל עקרב שייך לקבוצת הפיקס[הקבועים] זו קבוצת מזלות[שור, דלי אריה ועקרב]  המחוברת לעקרונות, אידיאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. יש הרבה מאוד אנרגיות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות.
הקרוס [בין המזלות שור שממול אריה ודלי מרובע של 90 מעלות]  מזל עקרב יבטא רגישות באזור המעי הגס. השפעות ממזל אריה יקרינו על אזור הלב. ממזל שור דרך בלוטת המגן בצוואר המפרישה הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף]. וממזל דלי כלי הדם. הקרוס בין מזלות הפיקס – גורם להצרות של כלי הדם. אכילה[שמנה עתירת שומנים וסוכרים] לא טובה משפיעה על הצרות כלי הדם ומשפיע על המעיים.  בעיות בעיניים – מחושי לב ממזל אריה – והתירואיד יתרום האטה במטבוליזם, או מחסור ביוד.  אנשי מזלות פיקס יכולים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם גם לא להוטים לשנות הרגלים ולמעשה הם גם לא יכולים לחרוג בכלל מהרגלים. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל.  מזל עקרב שולט בבית 8 בית הנשלט על ידי יסוד המים והפלנטות : פלוטו ומרס ותחת השפעתם קשה לשנות הרגלים ודפוסים. 

עקרב שולט בבית השמיני השולט במערכת הגנטיקה,  הרגנרציה[התחדשות]  קרי: החיים והמוות של התאים והתחדשות גוף האדם בכלל. קיימת יכולת התחדשות הגוף ויכולת ההחלמה מטראומות פיזיולוגיות ופסיכולוגיות. המערכת האימונולוגית,   בית 8 אחראי על הסקס והיווצרות חיים וילודה מזל עקרב שולט: על  מערכת הרבייה,  פי הטבעת, שלפוחית השתן, צוואר הרחם, מעי הגס בחלק הקרוב לפי הטבעת, באברי המין, דרכי השתן, אף, בלוטת הערמונית, מפשעה,  שופכה, אשכים, מעי הגס החלחולת. בני מזל עקרב ידועים ביכולת שלהם  להילחם במצבי דחק/מחלה ולא לוותר. היכולת שלהם להתחדש עוזרת להם להתגבר על מחלות תחלואים . 

השנה 2023-2022 בריאותית. 

שבתאי ישפיע על רגישות גדולה יותר בגב לילידי ה:22-11.11.עד פברואר מרץ 23.  אורנוס ימשיך להשפיע על רגישות בכלי הדם,  יש  פוטנציאל גבוה יותר השנה לנטייה של השמנה ולהגברת הרגישות ללחץ דם והמעי הגס לילידי 16-8.11. כדאי יהיה להקפיד על דיאטה והימנעות קפדנית בנושא מזון עתיר מליחות/חריפות/חמיצות. מעברו של כוכב שבתאי לבית 5 הבית הקשור לבית 8 דרך נושא רביה, הפריה ילודה מדגיש אצל נשים את הפן הגניקולוגי והתייחסות לאופציה של עיסוק בהבאת ילדים לעולם אם דרך פונדקאות או טיפולים הורמונליים ורגישות בגב התחתון. בן מזל עקרב טיפוסי ניחן במשמעת עצמית גבוהה כשהוא מחליט לטפל בבעיה בריאותית כרונית או נטייה מציקה.

נסיגת מאדים במזל תאומים בבית 8 של בני מזל עקרב מגבירה בין ה: 30.10 ועד 12.1.23 את הרגישות בבעיות פיזיות כרוניות. צדק בבית הבריאות מחד מעניק אנרגיות פיזיות והזדמנות לעסוק בפעילות פיזית ספורטיבית מאידך התיאבון גדל. צריך יהיה למצוא את  הדרך שתוכלו להפיק מפוטנציאל הכוכבים את המיטב עבור בריאותכם. מעבר מאדים לבית ה: 12 שלכם בספטמבר אוקטובר עלול להחליש לגרום לתחושת עייפות מצטברת. אך מעברו של מאדים למזל עקרב ב: 12.10.23 מטיב עם האנרגיות והמערכת החיסונית המתחזקת שלכם. כמו כן, פלוטו שהוא הכוכב השליט של מזל עקרב והיבטיו טובים בשנה הזאת הם מעניקים הזדמנות ליצור התחדשות בריאותית.

 

 

 

images

קונסטלציית מזל עקרב בשמים.

 

כסף וחומר

מסמלת שנה של התחלות תפקיד, עבודה שותפויות מיזמים. התיישרותו של כוכב צדק בבית העבודה ב: 24.11.22 משמעותית להתחיל לראות תוצאות כספיות למאמצים , ונוס ומרקורי מה: 18.11 בבית הכספים מבטאים הזדמנויות להתבסס פיננסית במיוחד בין ה: 28.11 ועד 2.12.22.

אין ספק שנסיגת מאדים בבית הכלכלי בין ה: 30.10 ועד ה: 12.1.23 מסמלת תקופה שאינה מומלצת להשקיע כספים בנכסים ולסכן את מצבכם הכלכלי. השבוע האחרון של פברואר 2023 מזמן בין ה: 27.2 ועד 2.3 הצלחות פיננסיות וצפי של עלייה כלכלית. הצעות לשותפות עם פוטנציאל הכנסות פיננסיות באות לביטוי כבר באמצע מאי 23. יוני מבשר על מיזמים והזדמנויות ליצירת מקור כספי נוסף.

תקופה עם הוצאות ונזקים פיננסיים פוטנציאליים בין ה: 22.7.23 ועד אמצע ספטמבר כדאי יהיה למנוע השקעות או מיזמים יקרים. תקפה של שיפור פיננסי והזדמנויות כלכליות חדשות מתחילה מאמצע אוקטובר 23. מאמצע נובמבר ועד סופו תיהנו משיפור משמעותי במצבכם הכלכלי. נסיגת מאדים בבית הכלכלי[בית 8] בין 30.10 ועד 12.1.23 היא בבחינת מנורה אדומה להימנע מהשקעות ונטילת סיכונים שלא לצורך. ועל כל זה מעברו של שבתאי לבית המתקשר להשקעות במרץ 23 בדרך כלל מרמז על הצורך להפעיל שיקול דעת וחשיבה לפני הימור/השקעה וכני סה לפרויקטים יקרים.  יחד עם זאת צפויות הזדמנויות למכביר ליהנות משיפור במצבכם הפיננסי.  

 

pluto_orbit

מסלולו האליפטי (אקסצנטרי) של כוכב פלוטו-

 

שונות:

שנת 2023-2022 היא שנה מעניינת ומגוונת באופייה.  מסמלת התחלות חדשות שנוצרו משאיפתכם לעלות כיתה, להשביח את העבודה והקריירה ואת מצבכם הפיננסי.

אתם תיאבקו לא מעט כדי לשפר את מצבכם ותשקיעו בכך  תעצומות נפש אנרגיות והרבה זמן. יחסי שותפויות וזוגיות עלולים להשתנות, להגיע לפרידה ולמצבים מאתגרים בתחום. נושא ילדים ועיסוק בהם מתחיל רשמית מחודש מרץ 23 ויימשך עד שנת 26. לאומנים שביניכם ממרץ 23 תתחיל הזדמנות להכרה ביצירתיות שלכם.

כוכב צדק בבית העבודה עד מאי 23 ימקד אתכם רבות בנושא עבודה בריאות ושיפור החיוניות. מעברו של צדק לבית השותפויות ושיתופי הפעולה במאי 23  יטיב עם נושא זה עד מאי 24. מעברו של פלוטו כוכבכם האישי למזל דלי ב: 28.3.23 עד 6.6.23 נוטע בכם לראשונה את המחשבה והאופציה לשנות את צורת חייכם. אך כל זה לא יקרה רשמית לפני יום הולדתכם בנובמבר 24. כך הם תהליכי שינוי,  אמנם מתחילים בשנה הקרובה אך ייקח להם זמן להתגבש ולהיות מודעים יותר ולהתחבר לרצונות שלכם בהתחשב בסביבתכם.

בתקופה שבין סוף מרץ 23  ועד 20.5.23 מתאימים לנסיעות ולהתחדשות לימודים/כיוונים.

 

 

 

15357314-Scorpio-The-Scorpion-Astrology-Sign-Stock-Vector-scorpio

סמל מזל העקרב.