Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

אהבה ויחסים
שנת 2016 היא שנת יחסים וזוגיות לבני מזל דגים בגין נוכחותו המסיבית של כוכב צדק בבית הזוגיות[מזל בתולה] ואת האפקט החיובי שלו תוכלו להרגיש יותר, בין חודשים מאי וספטמבר 2016. את יום הולדתכם אתם מתחילים ב-19.2 כש"קלף האהבה" ונוס נמצא במזל דלי ולא מועיל לכם כלל ונפטון האחראי על היכולת להיות מאוהבים בהיבטים בעייתיים. אך כבר עם מעברה של ונוס למזל דגים ב-12.3 אתם נכנסים לתקופה מטיבה למראה שלכם ולפן הרגשי, חברתי. הבעיה תהיה עם יחסים שאינם יציבים הם עלולים לסבול עד ה-15.3 מחיכוכים ופרידות. עליית מדרגה ביחסים צפויה בשבוע בין ה: 26-21.3.16 . אך גם חודש מאי מטיב עם הפנויים והאוהבים, צפויה תקופה מוצלחת של היכרויות מעוררת רגשית עם בסיס טוב לזוגיות יציבה. מעברה של השמש למזל סרטן לבית האהבות של בני מזל דגים מה-21.6 מסמל תחילתה של תקופת חיזורים, משיכה פתיחות למפגשים חדשים במיוחד בין ה:30.6 עד ה-5.7 יטיבו עם מפגשים ותהיה צמיחה ביחסים קיימים עם זאת, יחסים בלתי יציבים יסתיימו באבחה חדה בימים בין ה-8-3.7.16. ימים מוצלחים להיכרויות צפויים בין ה: 19-16.7. חודש אוגוסט יהיה יוצא דופן במיוחד בנושא האהבה כשמרקורי יחד עם וונוס יצטרפו ליופיטר במזל בתולה ולבית הזוגיות. יחסים יעלו מדרגה בימים בין ה-19-6.8.15 אך גם לפנויים צפויים ימים מוצלחים להיכרויות במהלך חודש אוגוסט. בימים בין ה-26-18.8 צפויות הזדמנויות למסד קשר, לעבור לגור יחד ולקדם יחסים באופן משמעותי. נסיגת מרקורי בספטמבר בבית הזוגיות שלכם לא תוסיף הרבה לזוגיות בעייתית במיוחד בימים בין ה: 11-9.9.16 היא תציף את הבעיות של הקשר. אך כבר עם התיישרותו של מרקורי ב-23.9 יחסים יציבים יצמחו להסכמים, שותפויות עד ה-27.9.16. מעברה של ונוס ב-23.9 למזל עקרב עד ה: 18.10.16 תטיב עם בני מזל דגים לנסיעה רומנטית בחו"ל, או מפגשים רומנטיים העשויים להתפתח במסגרות לימודיות/דרך הרשתות החברתיות. מעברה של השמש ומרקורי למזל עקרב בשבוע האחרון של חודש אוקטובר עד ה-1.11.16 יוצר היבטים נפלאים ל עם נפטון [שליט מזל דגים] ומבטיח פוטנציאל התאהבות ובקשר קיים, ייתכנו מאוד נסיעות משותפות אולי ירח דבש. מה-4.1.17 ונוס בניגוד לשנת 2016 מגיעה מוקדם לביקור במזל דגים ותשהה במזל עד ה: 3.2.16 ותטיב עם בני המזל הפנויים בהיכרויות חדשות וביחסים קיימים ביסוס הקשר וצמיחתו.
RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

עבודה וקריירה
שנת 2017-2016 מהווים שנתיים של שיא בקריירה שלכם. שיוטו של שבתאי במזל קשת בבית הקריירה יביא אתכם למקומות הכי גבוהים שאתם יכולים להגיע אך לא יחסוך לכם עלייה במאמצים, תחושת קשיים, וגם נטל כבד יותר. עם זאת תיהנו מתקשורת במיטבה מחודש מאי ואילך. כבר מה-7.3.16 מגיע כוכב מרס למזל קשת לבית הקריירה[הלוא הוא מזל קשת] שלכם ומצטרף לשבתאי הצמד הזה יחד מגבירים תחושת קשיים יומיומיים ויתחילו בהדרגה תהליכים של שינויים במסגרת הפנימית והחיצונית של העבודה וב-17 באפריל כוכב מרס יתחיל לבצע נסיגה וישפיע עד סוף מאי בצורך לעשות בדק בית על מה שכבר הספקתם ולדחוף אתכם לייצר תיקונים, שינויים. בזמן זה , תסבלו מעיכובים גדולים מהרגיל אך מה-ביוני כשמרס יצא מנסיגתו הוא יימצא במזל עקרב[הנסיגה היא ממזל קשת לעקרב] ותיהנו כבר מתחושת עליית מדרגה. ההסבר האסטרולוגי טמון בעובדה שכוכב שבתאי בחודשים מאי-יוני יהיה בהיבט מרובע מדויק עם נפטון ויקשה עליכם עם תחושת תסכול, אך כבר ההיבט מרפה מה-4.7.16 ותתחיל הקלה ותוכלו ליהנות מתחושת יציבות נעימה כבר מה-19.7.16 עד סוף אוגוסט. בסוף בחודש אוגוסט מאדים ייצור מרובע עם נפטון ושבתאי ויגרום לצורך להסיק מסקנות נוספות ואולי זו תהיה תקופת שיא של שינויים שיתבקשו כתוצאה מהחצי שנה האחרונה ויימשכו עד ה-27-26 לספטמבר 2016. ונוס תגיע למזל קשת ולבית הקריירה ב-18.10.16 ותטיב עם התוצאות, תגרום לעליה בהכנסות ולהתייצבות נעימה מכל הטלטלות עד ה-30.10.16. בנובמבר, עם כניסת מרקורי לבית הקריירה, תיהנו ממיזמים חדשים שיטיבו עם מצבכם הכספי עד ה-27.11.16. מעברה של השמש למזל קשת בסוף נובמבר 2016 תעניק אנרגיות מתחדשות ברמת האתגרים לקריירה שלכם ותעזור לכם בצמיחה הכלכלית שתבוא לידי ביטוי במהלך דצמבר 2016 , מעברו של כוכב מאדים ב-19.12.16 למזל דגים, תגביר את העיסוק ואת הדגש בנושאים פיננסיים ופרויקטים מוצלחים יקרמו עורק וגידים עד ה-12.1.17. מעברה של מרקורי במרס 2017 למזל דגים ייצור הזדמנויות חדשות של לימודים, השתלמויות סביב ה:8-6.3.17 ואולי נסיעות בקשר לעבודה.


קונסטלצית מזל דגים בשמים.

כסף וכלכלה:
שנה כלכלית טובה עם הוצאות גדולות יותר משנת 2015 אך זו שנה שתתייצב עם הזמן במיוחד לקראת הרבע האחרון של שנת 2016. השנה מתחילה ביום הולדתכם עם רף הוצאות גדול יחסית אך כבר מתחילת אפריל ועד 18.4 תיהנו מהתייצבות פיננסית. ובין ה-22-19.4 שוב עליה ניכרת בהוצאות כספים ייתכן ותשקיעו במשהו שרציתם מזמן לרכוש. נסיגת מאדים[מרס] שליט בית הכספים שלכם מאמצע חודש אפריל ובמהלך חודש מאי מעורר דאגה שלכם בנושאים הכספיים בגין הוצאות שוטפות הגדלות אך כבר בהמשך נסיגתו לתוך מזל עקרב בחודשים יוני ובמיוחד יולי תרגישו הטבה כללית. מעברם של ונוס ומרקורי והשמש למזל אריה יטיבו במיוחד עם בית הכספים שלכם והדבר יתחזק עד אמצע חודש אוגוסט 2016 השבוע האחרון של אוגוסט וספטמבר יזרמו פחות טוב בנושאים הפיננסיים ברם אוקטובר-נובמבר -דצמבר וינואר חודשים של שיפור ניכר עם עליית מדרגה לקראת כשפברואר- מרס 2017 תחוו יציבות כלכלית טובה.

ZODIAC-000-PISCES-300x300

הקליגרפיה של מזל דגים.

בריאות:
בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, תלמוס[התלמוס מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי התלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך].
נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונאליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים של גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים העלולים להתבטא באנמיה והיחלשות ה של המערכת החיסונית.
המשך נוכחותם של נפטון וכירון במזל דגים מעורר את כל המערכות הנפשיות/פיזיות לעבוד ביתר שאת. השנה כוכב שבתאי בחלק מהזמן יהיה בהיבט מרובע לנפטון[כוכבכם האישי] ועלול להחליש, לגרום לעייפות ולהתגברות הבעיות הכרוניות של אנמיה, כלי דם וחניכיים, והצטרפות מאדים למרובע הזה יגרום לעליה במתחים שלכם. חודשים אוגוסט ספטמבר עלולים לבטא רגישות גדולה מהרגיל בבריאותכם, הרגישות הטבעית שלכם חייבת להילקח בחשבון וצריך להקפיד על מנוחה, שינה טובה לשפר את עמידותה של המערכת החיסונית כדי לחלות פחות במחלות זיהומיות ודלקות ולא ליצור שינויי משקל קיצוניים, להימנע מאלכוהול וצריכה יתירה של תרופות לחזק את המערכת החיסונית דרך מזון ויטמינים.

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים.

   טיפ:
זו שנה לא קלה בגין רמת המאמצים והאינטנסיביות. עיקר המאמתים יושקעו בקריירה ובהתפתחות שלכם. עם זאת, פן התקשורת שלכם יהיה במיטבו ויקל עליכם את נושא הקריירה והעבודה במיוחד מחודש מאי ואילך ויהיו לכם הזדמנויות לא מעטות ליצור שותפויות על בסיס רעיוני וליהנות מתוצאות שכן יחסי הציבור והפופולריות שלכם יהיו בסימן עליה ותוכלו להעביר מסרים רעיונות בקלות גדולה יותר . זו שנה מוצלחת ללמוד, להשתלם אך גם ללמד בהצלחה רבה. תרבו לנסוע במיוחד בין יוני לאוגוסט תקופה מוצלחת לקשרים עם חו"ל, למפגשים מחוץ לסביבה של הבית. השנה, תיהנו מניידות ומהזדמנויות למפגשים עם אנשים ממגוון אוכלוסיה שונה מהרגיל. נפטון דווקא בגלל היבטיו המתסכלים יעורר בכם דחיפה לפרוץ ולהתבטא במיוחד אצל כל האמנים שביניכם, המאמץ יהיה גדול אך ההישגים גם.

3 פרקים על נפטון הכוכב השליט של מזל דגים:

פרק א'- בין אידיאליזם לאסקפיזם

פרקב'- אינטואיציה ואמנות

פרק ג'-אסקפיזם

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                             11.2.2016