מזל עקרב והורוסקופ 2016-2015

מזל עקרב והורוסקופ 2016-2015
ילידי 23.11-24.10

הפלנטות השליטות – מרס ופלוטו +
בית – 8- חיים, מוות, מין, תורשה, ירושה, כספים של אחרים.
יסוד- מים
קבוצה-
קבועה [fix]

הערה חשובה * כדי להבין את מזל עקרב מומלץ לקרוא על פלוטוהפלנטה האחראית והשליטה על המזל.


חלוקה ל- 3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה
ילידי
ה-2.11-24.10

מדובר בקבוצה הכי "עקרבית", שילידיה מושפעים ממאדים ופלוטו. הם טיפוסים נחרצים, נחושים, בעלי עקרונות ויכולת לחימה. אוהבי חיים, מלאי תשוקה ויצריים ונהנים מכריזמה סוחפת. כשהם מציבים מטרה, הם יגיעו אליה בכל מחיר. בעלי זיכרון רגשי ארוך, נוטרים טינה לאלה שגרמו להם נזק או פגעו בהם ולא ישכחו להם זאת. הם מרגישים צורך להוכיח את יכולותיהם, והאגו שלהם לא קטן[בלשון המעטה]. מאבקי כוח הם מנת חלקם, והם לא רגילים שדברים מגיעים אליהם בקלות ולכן הם מכינים את עצמם לקרב ארוך גם אם הם להוטים להגיע למערכה האחרונה. אנשים נוטים לאהוב או לשנוא אותם, אך יהיה קשה למצוא אנשים שאדישים כלפיהם. רבים מהם פונים לתחומי צבא, משטרה ותחומים פיננסיים. בכל מקרה, קשה להתעלם מנוכחותם. הם בעלי סקסאפיל וכושר מיני גבוה וחווים הרבה מערכות יחסים.
מראה חיצוני: בעלי פנים חדות, עיניים נוקבות, לא גבוהים, מוצקים ומעוררים תחושת כוח. לעיתים בעלי "פני נשר", עם מבט בלתי נשכח.
בריאות:זו הקבוצה החזקה ביותר פיזית. ילידיה יהיו רגישים לבעיות כלי דם, בלוטת הערמונית, עצירות ומעי גס רגיז, ולעיתים אלרגיות כמו נזלת קבועה.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זאת כוחנית במיוחד ונוטים להיות מניפולטיביים הם נוטים להוביל בסתר או מאחורי הקלעים את המהלכים. קבוצה זאת ניחנה בעוצמה ויכולת השרדות גבוהה עם כושר החלמה מטראומות ומושווים ל-  "עוף החול". הם אגוצנטרים ועסוקים בעיקר בעצמם ובסיפוק צורכיהם נחשבים לבעלי יכולת לגרום לסביבה לשרת אותם ולא יהססו לנצל מצבים ואנשים. הם סקרטיביים ולא אוהבים להתגלות ונוטים לשמור את חולשותיהם לעצמם.  הם נוטים להיות נקמניים עם כושר המתנה פנומנאלי ל- "רגע הנכון" [כמשל,  העקרב בטבע]. בעלי אומץ ותושיה ברגעים קריטיים ויכולת לחימה גבוהה. הם  לא יסכימו להפסיד או להיכשל. אינם מודים בכשלונות ומתקשים לקבל ביקורת.
ידועים: פבלו פיקסו, ג'ון קליז, פלה, קוין קליין, הילארי קלינטון, ג'ון גוטי[הסנדק] ביל גייטס, ג'וליה רוברטס, רוברטו בניני, תאודור רוזוולט, קלוד ללוש, צ'אנג קאיי שק, מארי אנטואנט, קייט קאפשו, בוב הוסקינס.ריצ'ארד דרייפוס, דייגו מארדונה, ג'ורג' ביזה,דילן תומאס, קפטן קוק,  חוואקין פניקס, מחמוד אחמדינאג'ב, וינונה ריידר,לואי מאל, עזרה פאונד, פיודור דוסטויבסקי, ג'ון אדמס, ג'.אפ.קנדי, קלוד ללוש,פיטר ג'קסון, לארי פלינט.
ידועים בארץ: יוסי שריד, דן שילון, איה קורן, קובי פרץ, רונית שחר, גילת אנקורי, דנה ברגר, יוסי גרבר, ציון ברוך, מיה דגן,  אבי בללי.


הקבוצה השניה:
ילידי 12.11-3.11:

אנשי הקבוצה השנייה מושפעים גם ממזל דגים ובעיקר מנפטון. הם בעלי יכולות אומנותיות כמו ציור ומוזיקה, ונוטים לטפל באחרים. הם אמפתיים ובעלי סגולות ריפוי, מקצתם פונים לתחומי הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית. וחלקם לתחום הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה.הם פגיעים ורגישים יותר מאנשי הקבוצה הראשונה, ונוטים להיות מופנמים. בעלי חלומות וחזון, אך לא תמיד מצליחים לזכות בשיתוף פעולה מהסביבה, שלעיתים שופטת או מבקרת אותם על שונותם. הם נוטים להיות סלחנים יותר מהקבוצה הראשונה.
מראה חיצוני: עיניהם יפות, משקיעים במראה החיצוני ובהירים יותר מבני הקבוצה הראשונה. רגישים בכפות רגליהם ונוטים להיות נמוכים יותר מהקבוצה הראשונה.
בריאות: נוטים להשמנה ולשתיית אלכוהול, ועלולים לסבול מנטייה להתמכרויות מכל הסוגים. נטייה לסוכרת, כולסטרול, רגישים למחלות דם ועיניים ולעיתים בצקות ברגליים.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו נוטים יותר לברוח מהמציאות.  להתקשות לקבל מציאות שאינה תואמת את צורכיהם ולכן יפצו את עצמם בפנטזיות, אסקפיזם והם נוטים בהשראת נפטון לשגות בחלומות בהקיץ, כיוון דתי ואמנותי העוזר להם לשרוד מציאות קשה ורק במצבי לחץ חוזרים לתפקד בעוצמה עקרבית. רבים מהם מתמכרים לכל דבר בקלות. נוטים למצבי רוח ולעיתים ינועו משלווה מדומה להתפרצות זעם. הם  נוטים לשכנע את עצמם באמונתם ולהיות אוטוסוגסטיביים. יחד עם זאת הם פגיעים,  רגישים וזקוקים לעולם מרופד יותר סביבם. זקוקים לחום רב ולאווירה אסתטית ואמנותית.
ידועים: אוגוסט רודן, ליאון טרוצקי, מאדם בוברי, רוזן בר, מתיו מקונהוי, וולטר קרונקייט, טאטום אוניל, בראין אדמס, ארט גרפונקל, סם שפרד, איתן הוק, מרייה שרייבר, סאלי פילד, ג'וני מיטשל, ניק לאשיי. ליאונרדו דה קפריו, קליסטה פלוקהארט, דמי מור, ריצ'ארד ברטון, ניל יאנג, דיוויד שווימר.
ידועים בישראל: יאיר לפיד, טל גורדון, ליאור נרקיס, מאיה בוסקילה, אייל פלד, צופית גראנט, סבלימינל.

הקבוצה השלישית:

ילידי 23.11-13.11:

אנשי הקבוצה האחרונה, מושפעים גם ממזל סרטן ובעיקר מהשפעתו של הירח. נוטים למצבי רוח קיצוניים, בעיות עם דמות האם וגם עם נשים.  לא קל להם לעבור לסדר היום כשהם נפגעים.  לעיתים הם ממש מוכרחים להרגיש שהם צודקים מבחינתם ומאמצים את השיטה : "ההגנה הטובה ביותר זו התקפה". סוערים רגשית, כוחניים, מניפוליטיביים ומלאי אמוציות. חששנים ונלחצים במצבי קושי ובעלי תודעה משפחתית גבוהה. עם זאת הם בעלי קסם חברתי רב וכושר מנהיגות, אינטואיטיביים ומיסטיים, ומקרינים חום, ואנשים חשים כלפיהם קרבה מיידית.
מראה חיצוני: נוטים לפנים מעוגלות ולהשמנה באזור הבטן, מקרינים עוצמה, חום והרגשה נעימה. עור פניהם רגיש ונוטה להיות חיוור יחסית.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פוריות, נשים עלולות לסבול מבעיות מחזור, רגישות באזור השחלות. אך בדרך כלל בעלי יכולת התחדשות טובה, גברים בלוטת הערמונית והמעי הגס.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו, נוטים להיות אדיפאלים ובעלי יחסים מסובכים עם דמות האם והאישה.  מתקשים להיפרד מהבית ומהמשפחה.  נוטים להיות חרדתיים יותר מכל שינוי ובעיקר מתהליכי פרידות שכתוצאה מכך ירגישו נטושים ובודדים יותר. קל להם להיכנס למצבי היסטריה ולאבד שליטה ולתבוע מהסביבה שתספק את צרכיהם. הם נוטים להיות תלותיים יחסית וזקוקים להרבה עידוד ופידבק. מחפשים חמימות משפחתית ובהיעדר משפחה יהפכו את חבריהם לקרובים יותר. מתקשים לתפקד בבדידות וטובים בלהעניק שרותים לאחרים ולזהות את צרכי האחר. בעלי חושים פסיכולוגיים חדים עם אינטואיציה מפותחת ונוטים לזהות את חולשותיהם של האחרים או הנזקקים.
ידועים: קונדוליסה רייס, הנסיך צ'ארלס, המלך חוסיין, קלוד מונה, דני דה ויטו, מרטין סקורסזה, מג ראיין, ג'ודי פוסטר, קלווין קליין, טד טרנר, לארי קינג, ביורק, גולדי הון, רוברט קנדי, סקארלט ג'והנסון, אינדירה גאנדי, טד טרנר.
ידועים בארץ: עופרה חזה, עלמה זק, חנה מרון, אבי גרייניק, יואב צפיר, רונית יודקביץ', דב גילהר, אסתי זקהיים, דניאלה פיק, עדי עזרוני, אנה באומן, נוחי דנקנר.

הורוסקופ – תחזית לשנת : 2016-2015
 

כללית:

את יום הולדתכם אתם מתחילים השנה לחגוג ב-23.10 בשעה 21.00 עם מעברה של השמש למזל עקרב כשהיא יוצרת היבט הרמוני לכוכב נפטון בדגים ומכינה אתכם סמלית לתקופה רומנטית ורגשית עם חלומות על עתיד טוב יותר. מעברו של שבתאי למזל קשת לבית הכספים מחדד את דאגותיכם הכספיות לעתיד כשכרגע אתם לא חווים תמונה ברורה. נהנים מתקופה טובה חברתית עם היכרויות מעניינות רומנטיות ואחרות. הבעיה היא משבר בעבודה או שינוי דרמטי כשבימים אלה מרקורי במאזניים יוצר עם פלוטו כוכבכם האישי היבט של סיום תקופה וחיפוש של התחלות חדשות. פרויקט, תפקיד ואפילו שינוי מקצועי. שנת 2016-2015 בסימן של התחלות עבודה חדשות וצורך להתגבר על החששות הכלכליים החודשים הקרובים יהיו עדיין מעורפלים אך בהדרגה הכל יתחיל להתבהר בין ינואר ואילך ובין מאי לקיץ 2016 אתם כבר מעוגנים בהתחלות חדשות ובאווירה אופטימית יותר.

אהבה:
לפנויים זו שנה המטיבה עם הזדמנויות להיכרויות וביחסים קיימים צפויה התקדמות לקראת מיסוד קשר ובניית יחסים משותפים. כבר עם כניסת השמש למזל עקרב היבטי השמש עם ונוס יוצרת קרקע מעולה להתאהבות עד ה-1.11.  מעברה של ונוס למזל עקרב ב-5.12.15 מבשרת את תחילתה של תקופה מוצלחת להיכרויות ועליית מדרגה ביחסים קיימים בין ה-18-12.12.15. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים,  או להיקלע למשבר. בימים  בין ה-20-18.12. צפויות היכרויות מוצלחות.  משיכה ונטייה להיסחף בקשר יתרחשו בימים בין ה-9-1.2.16, ובין ה-23.2 ל-29.2.16. צפויים ימים רומנטיים במיוחד. בימים בין ה-26-21.3.16 הזדמנויות מוצלחות להיכרויות . מעברה של השמש למזל שור,  לבית הזוגיות של בני מזל עקרב צפויה ב-19.4 ומבטיחה חודש של הזדמנויות להעצים את היחסים הקיימים ולהכיר קשרים רציניים יותר.  הצטרפותה של ונוס למזל שור,  לבית הזוגיות יטיבו עם החלטות ומיסוד קשרים במהלך חודש מאי 2016. יחסים בלתי יציבים עלולים להיכנס למשבר אפילו עד כדי פרידה בימים בין ה-25 ליוני ועד ה-1.7 2016. לפנויים, אוגוסט יהיה חודש מוצלח להיכרויות,  במיוחד בימים בין ה-18-12.8.16 וביחסים קיימים,  תתכן אף הצעה למיסוד הקשר. ספטמבר, יהיה חודש מעיק וכבד רגשית , קשרים בלתי יציבים עלולים להסתיים עד ה-11.9.2016.  כניסתה של ונוס למזל עקרב ב-23.9.2016 תטיב עם הפנויים שביניכם,  תיהנו מהזדמנויות מרגשות להיכרויות והתאהבויות שיימשכו עד ה-6.10.16.


קלף מזל עקרב.

קריירה:

שנה של שינויים בקריירה, בכיוונים. קיים פוטנציאל לפרידות משותפים והתחלות עצמאיות יותר לחלק מכם. זו תהיה  שנה עם תוצאות והישגים אך תזדקקו לפעול ביסודיות, זהירות ובדיקה יסודית של אנשים אתם תחליטו לעבוד. כבר ביום הולדתכם הנוכחי,  אתם מתחילים עם מגמות של שינוי וחיפוש עצמי מבחינת הקריירה, תפקיד, או אף עבודה חדשה. מעברו של מרקורי למזל עקרב ב-2.11.15 בעצם,  מסמל את תחילתו הרצינית יותר של חיפוש, התחלה חדשה, מפגשים עם אנשים לקראת פיתוח רעיון, פרויקט חדש, הצעות לשותפויות. החולשה של תקופה זו טמונה במאדים כוכבכם השני בהשפעתו כשהוא ממוקם במזל מאזניים[מחליש ומגביל אתכם] ורק עם מעברו למזל עקרב ב-3.1.2016 בעצם,  תתחילו את מגמות השינויים הגדולות יותר,  כמו:  עזיבת עבודה, מסגרת וחתירה לתהליך התגבשות. השנה,  מהלכו של מאדים יהיה בחלק מהזמן בנסיגה,  כשבינואר 2016 הוא יהיה במזל עקרב עד תחילת מרס 2016 ואת עיקר מרצכם תשקיעו ביוזמות חדשות, שינויי כיוונים תהליך של כור היתוך. מסוף ינואר בין ה-1.2-27.1.16 תגיעו להחלטות על כיוונים ותתגבשו במיקום, שותפות, חברה,  פרויקט או מיזם שיתפתח בחודשים פברואר ועד אמצע מרס.  המסלול והכיוון שלכם יהיו מגובשים כבר בין אפריל למאי אשר יניב תוצאות פיננסיות. כוכב  מרס יסוג בחודש מאי ממזל קשת חזרה למזל עקרב, נסיגה שתימשך עד סוף יוני 2016 כשתמצאו את עצמכם סוגרים מעגלים ישנים, זנבות וכל מיני שאריות שנותרו לכם מהעבר ותצטראכו לנקות את השולחן ולהסיק את המסקנות הסופיות לקראת דרככם החדשה. ומסוף חודש יוני ואילך,  אתם מגיעים לישורת. חזרתו והתיישרותו של מאדים במזל עקרב ביולי 2016 תעזור לכם למנף רעיונות,  תהיו במלוא האנרגיה וההתלהבות לבנות את עצמכם כלכלית. חודשים אוגוסט-ספטמבר מתקשרים לתקופה של הוצאות גדולות בהקשר לפרויקט, עבודה או השקעה במקום עבודה ואוקטובר 2016 מניבה את הפירות הפיננסיים.

כסף :

שנה עם דגש גדול על נושא הכסף.  מחד, צפםויות חששות מחוסר יציבות או מתקופות של מצוקה ומאידך יהיה צורך להשקיע כסף, זמן והרבה אורך רוח כדי לבנות את הפלטפורמה או את המיזם החדש עם מינימום כסף אך עם בסיס חזק ואיתן לשנים הבאות. מעברו של שבתאי למזל קשת ולבית הכספים בשנתיים הקרובות [עד דצמבר 2017] ישים דגש על הכסף והחשש מהחיסרון. שבתאי בבית הכספים לא בהכרח יוצר עוני[הוא יכול] אך הוא כן יוצר מודעות למגבלות הפיננסיות ולהגברת הזהירות בעיסוק בכספים.  בתקופה כזאת,  לא תבזבזו כספים בלי מחשבה תחילה ואם מדובר בהשקעה תמזערו את הסיכונים למקסימום. סוף חודש נובמבר 2015 ודצמבר,  מבטאים הכנסות כספיות ועיסוק רב במשאי ומתן בנושא. בתחילת דצמבר,  תקבלו בהפתעה סכום נכבד של כסף. בינואר צפויות עליות ברווחים ובהזדמנויות לצמיחה כספית. חודש מרס 2016,  חושף את הרגישות להוצאות כספיות והחששות מפני כישלון פיננסי,  במיוחד בימים בין ה-26-19.3.2016 תקופה שכדאי להתייעץ עם אנשים פיננסיים לפני כל השקעה. מעברו של כוכב מרס לבית הכספים מסוף חודש מרס 2016 מצביע על רף הוצאות גדל לחודשיים הבאים,  בגלל תהליך בנייה. חודשים אוגוסט ספטמבר מעלה את רף ההוצאות. ברם, חודשים אוקטובר נובמבר 2016 מטיבים עם הכנסות, העלאה בשכר ואם אתם עצמאים עלייה בהכנסת.

    בריאות:

נוכחותו של אוראנוס בבית הבריאות שלכם,  עלול לגרום לאי יציבות בריאותית בעיקר בגין חששות של מתחים רבים מדי,  העלולים להשפיע על רגישות בכלי הדם כמו עלייה בלחץ הדם, או כולסטרול. חשוב השנה לאור השינויים שתעברו בעבודה ובשגרה שלכם שתקפידו בנושא תזונה יציבה ולא עשירה בשומנים סוכרים ומלח[גם מזון חמוץ וחריף] . כמובן שפעילות ספורטיבית עשויה להוריד מתחים וגם את לחץ הדם במידה והוא עולה. כניסתו של שבתאי לבית 2[מזל קשת] עוזרת לדיאטה וליכולת להתמודד עם פיתויי מזון ובטוח שתהיו עסוקים בלי רגע דל. בנטייתכם הבסיסית אתם שריריים,  חזקים,  עם יכולת הישרדות מהטובות שיש בין המזלות.  עם זאת,  באופן כרוני יותר, קיימים לחצים פנימיים, כמו תחרותיות, נטייה חזקה להיות בשליטה המעלים את החומציות בגוף שלכם. בנשים החומציות יוצרת פגיעות גבוהה יותר באזור הרחם, נטייה לדלקות וגינאליות ורגישות יתר בשלפוחית השתן והשפעות על הורמונים ועל כל נושא אנדוקרינולוגי [מומלץ להפחית נטילת כדורי מניעת הריון ובכלל טיפולים הורמונאליים] לגברים הרגישות עולה בבלוטת הערמונית וצינור השופכה. כמו כן,  השנה תהיה עלייה ברגישות של הסינוסים והנזלת ומומלץ, להימנע מאכילת מוצרי חלב.

   טיפ:

צפויה לכם שנה חברתית מאוד. תרחיבו את הפן החברתי,  היכרויות מעניינות של אנשים מעולמות חדשים ותרגישו עלייה ברגישות שלכם לגבי התדמית שלכם,  מה היא אומרת ואיך לשפר אותה. שינויים שתעברו יחדדו את הצורך שלכם לשנות את התדמית ולעדן אותה יותר בכל הנוגע  לקושי שלכם לסמול טוק ומינגלינג. כמו כן לשפר את היכולת לדיפלומטיה במערכות יחסים חברתיות. לא קל לכם בנושא,  מטבעכם אתם נוטים לאבד את הסבלנות עד מהרה מול אנשים טיפשים ומשעממים. תיהנו השנה ממוניטין טוב במיוחד מחודש מאי ואילך. יהיה לכם קל יותר השנה,  לעסוק בייצוגיות, לדברר ולתקשר באופן מרשים במיוחד כי זה יתבקש לאור השינויים הצפויים. צפויות נסיעות מוצלחות לחו"ל בין יוני לאוגוסט 2016.

פלוטו- הפלנטה של החיים- המין והמוות – שליט מזל עקרב.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                             21.10.2015

4הערות

 1. אן

  אני נולדתי ב22.11 ואני מזל עקרב
  בזמן האחרון שמתי לב שיש הרבה מקומות שרשום שהתאריך שלי הוא לא למזל עקרב
  אלא לקשת …
  זה נכון ?

  • פנינה כץ

   אן שלום

   יש שנים שב:22.11 המזל מתחלף לקשת ויש שנים שה: 22.11 עדיין עקרב. חבל שאת הדבר הכי חשוב שזו שנת הלידה ושעת הלידה שלך לא כתבת, כי אז יכולתי להגיד לך אם את בת מזל עקרב או קשת.

   בברכה
   פנינה

 2. אנונימית

  עם נולדתי ב01.11 אני עקרב?
  ואיזה קטגוריה של עקרב עקרב ממש או קצת?

  • פנינה כץ

   שלום לך אנונימית

   הייתי בודקת את שתי הקטגוריות כי זה יום גבולי. אבל ממליצה לך לבדוק היכן המרקורי שלך והיכן הונוס שלך. ואז תביני שאת יכולה להיות בקטגוריה הראשונה והמרקורי שלך יכול להיות בקטגוריה האחרונה ונוס יכולה להיות בכלל במזל מאזניים.
   הקטגוריה מדברת על מיום השמש במזל אבל ייתכנו הרבה מאוד איפיונים נוספים והעניין הופך למסובך אך למעניין יותר.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה