מזל טלה עם הורוסקופ לשנת 2020-2019

מזל טלה עם הורוסקופ לשנת 2020-2019

taleh-animal
ילידי ה-20.4-21.3
יסוד: אש
בית:1-self- ה"אני"
קבוצה: עיקרית [קרדינאלית]
הפלנטה השלטת: MARS-SMALL    מאדים[מרס]

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 30.3-21.3:
נשלטים על ידי מאדים ונחשבים לטליים הכי טיפוסיים – קרייריסטים, חסרי סבלנות, שונאים פרטים, שאפתנים, בעלי משמעת עצמית גבוהה בכל הקשור להשגת מטרותיהם, ילדותיים ופעמים רבות ישירים מדי, תחרותיים ולא סובלים אנשים שעולים עליהם. הם בעלי סקסאפיל גבוה, ויש להם צורך בסיפוקים מיידיים. הם לא מסוגלים לוותר על רצונותיהם, וישיגו אותם בכל מחיר. בעלי נטיות ספורטיביות.
באהבה, נוטים להיות הטיפוסים הכובשים, אבל גם פגיעים מאוד. בעלי יצר מיני חזק. הצורך באתגר בתוך הקשר בולט במיוחד.
פסיכולוגית: הם זקוקים לשלוט באחרים וזועמים כשהשליטה נלקחת מהם. יש בהם תאוות חיים חזקה והם חסרי שקט פנימי. הם זקוקים לשליטה בסובב ובעיקר להשליט את דיעותיהם על האחרים. הם "תמיד צודקים" ובעלי כושר שכנוע גבוה במיוחד. הם יצריים מאוד ויתאימו להם  עיסוקים בעלי כוח ושליטה. הם אמיצים ומסוגלים להיות ראשונים וחלוציים בכל נושא. הם נוטים לבטא כעסים בקלות ואימפולסיביים מאוד בנטיותיהם. נהנים להשתמש בסקסאפיל שלהם כדי להשיג את מטרותיהם.
מראה חיצוני: נוטים לשיער מקורזל-גלי, פנים בעלות הבעה חזקה, תווי פנים ברורים וחדים, תנועות חסרות סבלנות.
בריאות:
הבעיות הפיזיות מרוכזות בראש ובעיניים – נטייה לסבול ממיגרנות, לחץ בראש, דלקות עיניים, נטייה לחום ודלקות.
ידועים בעולם: אריקה ג'ונג, קוונטין טרנטינו, שרה ג'סיקה פרקר, אלטון ג'ון, ארתה פרנקלין, קירה נייטלי, רוזי אודונול, מתיו ברודריק, ריס ויתרספון, ויליאם שטנר, טימותי דלטון, וינס ווהן, בוב וודוורד, נורה ג'ונס,ג'וליה סטיילס,ליידי גאגא.
ידועים בארץ: גיא זוארץ, גלית פרבר, ריטה, נורית גלרון, עדי אשכנזי, יעל דואני, מילי אביטל, אהוד בנאי, איתי טיראן.
קבוצה שניה
ילידי 9.4-31.3:
מעבר להשפעת מאדים, קבוצה זו מושפעת מהשמש ומאיכויות של בני
מזל אריה, הם בעלי נטייה דרמטית, ויכולים למשוך תשומת לב בקלות. בעלי כישורים תאטרליים, כושר דיבור ויכולת רטורית. הם רגישים מאוד למה שחושבים עליהם, ואינם מוותרים על יושר ואמירת האמת בכל מחיר. בעיסוקיהם הם נוטים לחפש תפקיד מרכזי וייצוגי, שבאמצעותו יוכלו לבלוט. הם נוטים להתפרסם ולהצליח בעיסוקים בעלי אופי אמנותי. יש להם שמיעה ויכולת מוזיקלית.
באהבה, הם זקוקים לבני זוג מרשימים, שיהיו "חלון הראווה" שלהם. מתקשים להיות נאמנים בגלל הצורך באתגרים וגירויים חדשים. למרות החזות השלווה קל להוציא את ה"שד" מתוכם.
פסיכולוגית: הם חברותיים מאוד ולמעשה הם זקוקים לקהל שיריע או ילטף את האגו הגדול שלהם. ככל שהצלחתם גדולה הם נוטים להאמין שהם גדולים מהחיים והופכים לחסרי סבלנות לגבי האחרים. הם אגוצנטריים ועסוקים בעצמם ובהבלטת נוכחותם בכל מצב. בעלי כישורי משחק מפותחים מבטן ומלידה והופכים כל דבר קטן לדרמה גדולה ובעיקר הם בתפקיד הראשי. יחד עם זאת הם עשויים לנצל כישורי משחק כדי לשעשע או להנעים לאחרים את הזמן. הם מפעילים את קסמם בכל מצב כדי להשיג קהל נוסף. הרעב הנרקיסיסטי גדול במיוחד בקבוצה זו. פגיעה בנרקיסיזם עלולה לשחרר יותר גחמות ונטיות להתמכרויות קשות. המאוזנים בקבוצה זו, יוכלו ליהנות מהומור עצמי ולקבל גם ביקורת. בעלי חן וקסם שובה לב.
מראה חיצוני: גבוהים ובהירים יותר, נוטים להשמנה בהתבגרותם, כתפיהם רחבות ומראם אתלטי במיוחד. ניראים כבדים בהילוכם.
בריאות: סובלים מבעיות בראש ובעיניים ומרגישות במערכת דם-לב, לחץ דם ונטייה לשטפי דם.
ידועים בעולם: מרלון ברנדו, וורן בייטי, סלין דיון, אל גור, כריסטופר ווקן, אדי מרפי, אלק בולדווין, רוברט דאוני ג'וניור, פטרישיה ארקט, ראסל קרואו, פאולינה פורצ'יקובה, ג'וליאן לנון
ידועים בארץ:אייל ברקוביץ', צביקה הדר, סנדי בר, סשה דמידוב, אושיק לוי, עופר שכטר, חני נחמיאס, מורן אטיאס, ציפי שביט
,נוגה שחר,שירה גבריאלוב, פבלו רוזנברג, לירון ויצמן.
קבוצה שלישית
ילידי 20.4-10.4
מעבר למאדים משפיע על ילידי הקבוצה – כוכב צדק, כלומר איכויות מזל קשת. משמעות הדבר- נטיות הקשורות לעבודה עם העולם הרחב, ספורט מקצועי, לימודים אקדמיים ולתחומי משפט, פרסום, יחסי ציבור ופוליטיקה, כמו גם צורך בתנועה ושילוב של פעילות פיזית עם פעילות מנטאלית. ילידי ימים אלה מוכנים להתנסות, לערוך שינויים וליהנות מהרפתקאות פיזיות. חשיבה אוטוסוגסטיבית,   בעלי חוש הומור, אך לא מסוגלים לקבל ביקורת. באהבה,  הם פלרטטנים ומחפשים עניין ואתגר בבן הזוג. קשה להם להתחייב, והם רוצים להישאר נטולי דאגות. זקוקים לקשר לא שגרתי ואולי לעבודה המאפשרת להם להיות חופשיים לדרכם ולתוכניותיהם. רבים מקבוצה זו נשארים רווקים או בלתי מחוייבים עד הסוף.
פסיכולוגית: קבוצה זו נוטה לקיצוניות בצורת חייהם. הם נעים בין הרפתקאות ונטייה להרחיק לכת בכל תחום ועד כדי התנתקות מהעולם. הם מחפשים התרגשות וריגושים מכל סוג,  החל מחציית גבולות וקווים [לפעמים גם חוקיים] ועד ספורט אקסטרים או חוויות הזויות הקשורות בהתנסויות של סמים או הדוניזם מסוג אחר. הם מזגזגים במצבם בין חיפוש בלתי נלאה בריגושים ועד עייפות מוחלטת ודיכאון. הם סובלים לעיתים קרובות מהפרעה נרקיסיסטית ובצורך לבלוט בטוב או ברע בסביבתם ולהוכיח את מיוחדותם. אך בעצם, הם סובלים מאי שקט, ומתקשים למצוא רוגע פנימי ולעיתים אף נזקקים לחומרים ממכרים כמו סמים, תרופות, וחיים בלתי נילאים כדי להירגע. ככל שהדיסוננס של חייהם גדול יותר כך הדהירה לקראת עייפות ודיכאון  בחייהם גדולה יותר. אלה שיצירתיים בקבוצה זו יכולים להשקיע את מרצם כדי לזכות בהכרה.
מראה חיצוני: מראה אתלטי, הם הגבוהים בין הטליים. בעלי כושר ספורטיבי וכוח פיזי רב. האגן והרגליים חזקים במיוחד. הסנטר או הלסתות רחבים.
בריאות: בדרך כלל קבוצה בריאה בעיקר אם הם שומרים על כושר הפיזי. ככל שהם סובלים נפשית, הם יבטאו זאת בבעיות פסיכוסומאטיות כמו אלרגיות, אסטמה והיפוכונדרייה. ייתכנו כאבים בגב התחתון[איזור הזנב] באגן ונטייה לאיבוד סידן ונטייה לקריעת גידים.
ידועים בעולם: דיויד לטרמן, קונאן אובראיין, הרבי הנקוק, תום קלנסי, שרה מישל גלר, כארים עבדול ג'אבר, פלומה פיקאסו, כרמן אלקטרה, ג'סיקה לנג, ראיין אוניל, אמה תומפסון, אנדי גרסיה, שנון דוהרטי, ויקטוריה בקהאם, קייט הדסון, אלן בירקין, מנדי מור, ג'ניפר גארנר.סטיבן סיגל, עומר שריף, אשלי ג'אד, אמה ווטסון, ג'יימס וודס, דדלי מור.
ידועים בארץ: אייל גולן, גיל ססובר, שבי זרעיה, רבקה מיכאלי, עידו מוסרי, תום אבני, ישראל קטורזה, סנדרה רינגלר.

256px-AriesCC
קונסטלציית הכוכבים של מזל טלה ניתנת לצפיה גם בלי טלסקופ.

                  בעריכה- לשנת 2017-2016

220px-Aries2
כללית :

       הורוסקופ לשנת 2020-2019 

 

כללית

 

עם כניסת השמש למזל טלה ב:21.3.2019 בחצות יתחילו חגיגות יום ההולדת של בני מזל טלה. כניסת שמש למזל טלה מבשרת אסטרונומית את תחילת האביב בחצי הכדור הצפוני עם כל המשתמע בלבלוב הטבע. מבחינה אסטרולוגית, השנה השמש נפגשת עם כוכב כירון הממוקם במעלה הראשונה של המזל ויישאר במזל טלה עד אפריל 2027. ילידי המעלות הראשונות של המזל יתעוררו לטפל בכאב/טראומה/פצע מהעבר שמשפיע לסירוגין עליכם בחצי שנה האחרונה, עם קריאת הכתבה על כירון בטלה תוכלו להתחבר לאירועים האישיים שצפו וצפים בחייכם השנה ודורשים תשומת לב. לעתים מדובר בבעיה פיזית, אך במקרים רבים מדובר בבעיה רגשית/נפשית שיתכן ואתם סוחבים כבר זמן רב וכירון מזכיר לכם כי הגיע הזמן להתמודד ואתם בהחלט יכולים לה. יום הולדתכם השנה מתחיל בעמדה פחות נוחה מבחינה אסטרולוגית תצטרכו להמתין לסיום נסיגת מרקורי[ב:28.3]  ומעברו למזל טלה ב: 17.4.19  כדי להתחיל ליהנות ממימוש תכניות, נסיעות והתחלת התארגנות בפרויקט חדש אחרי תקופה תקועה מתחילת מרץ. כוכב מאדים כוכבכם האישי כבר ב: 31.3 עובר למזל תאומים לבית התקשורת שלכם ומאפשר לכם התלהבות מנושאים חדשים, לימודים, ניידות, מפגשים חברתיים ואם עסקינן בעבודה, הרי צפויה התחלת עבודה, ראיונות עבודה ומפגשים לקראת מיזם חדש. כוכב ונוס ב: 20.4 עובר למזל טלה ואז תרגישו התחדשות  רגשית, חברתית ותתחילו להסיר מועקות שהצטברו במהלך חודש מרץ ותחילת אפריל. למעשה,  אתם מתחדשים אנרגטית בכל התחומים מה: 17.4 ואילך כשתיהנו מפיצוי בכל התחומים בסוף אפריל ובמהלך חודש מאי. כוכב צדק השנה [עד חודש דצמבר 2019] בבית 9 – הקשור בנסיעות, משפטים, לימודים ומאפשר לכם בכל התחומים האלה ליהנות מעליית מדרגה והצלחה אם מדובר בהישגים בלימודים, בחינות והשגת תואר או אם מדובר בנסיעות המקדמות אתכם בעבודה ובמעמדכם ואלה מכם שמתנהלים בהיבט משפטי הרי אתם עשויים לזכות בו.

הכוכבים שבתאי ופלוטו השנה מככבים בבית הקריירה שלכם ואמנם תסבלו לא מעט תסכולים עד שתשיגו את מטרתכם. אך אין ספק שתיהנו מעלייה במעמדכם ותתבלטו בכריזמה שלכם כמנהיגים כל אחד בתחומו. פרטים בפרק על בית הקריירה. כוכב אורנוס ישהה בבית הכספים עד שנת 2026 והוא מייצר מצבים בלתי יציבים. אין הדבר אומר,  שמדובר חלילה בעוני ובהפסדים אך הוא מרמז על נטייה גוברת לעסוק בעיסוקים המייצרים עליות וירידות כלכליות ובדרך כלל זו נטייה להיות עצמאי ולשקף בבית הכספים את המצבים במשק, או בתחום העיסוק הספציפי שנבחר. בדרך כלל זו תהיה תקופה עם דגש על הפן היצירתי יותר של בני מזל טלה עם ממד עצמאי שזו כמיהה בסיסית של מזל שאפתני ומרדן זה שמתקשה לעבוד במסגרות נוקשות אלא אם מובטחת לו עמדה עצמאית ובחירה חופשית. מעבר כוכב צדק בדצמבר 2019 לבית הקריירה,  מבטיח התחלות חדשות בקריירה שיימשכו עד דצמבר 2020 עם עליית מדרגה בהצלחות. ואולי פסגת השאיפות שלכם תתממש בשנת 2020 . הקושי שמצפה לכם בשנה הקרובה ידרוש מכם  גיוס סבלנות גדולה יותר ותובנות שלהצלחות להם אתם מייחלים,  צריך זמן ובעיקר סבלנות תכונה שהכי חסרה באישיותכם. אך אף פעם לא מאוחר לטפח אותה.   

images

כוכב מארס -הוא כוכב הלכת הרביעי במערכת השמש. זהו כוכב הלכת החיצוני שמסלולו הוא הקרוב ביותר למסלול כדור הארץ ואחד מכוכבי הלכת הקטנים ביותר במערכת השמש. כמו כן הוא כוכב הלכת הארצי (כוכב לכת הדומה בהרכבו לכדור הארץ) הרחוק ביותר מהשמש. למאדים שני ירחים, פובוס ודימוס, שניהם קטנים ובעלי צורת תפוח אדמה. משערים שאלו אסטרואידים שנלכדו על ידי כוח המשיכה של מאדים.

 

MARS-SMALL

סימלו של מרס מייצג את הזכר בטבע ובביולוגיה ובטבע.

אהבה ויחסים:

כללית שנת 2019 מטיבה עם היכרויות והתאהבויות מלהיבות החל ממפגשים דרך הרשתות במסגרות לימודיות ובנסיעות לחו"ל ובדרך לשם. בין ה: 18-14.4.2019 היבטי השמש מטיבים עם מפגשים במקומות רחוקים וקשר עשוי להיות ספונטני וסוחף.  מעבר כוכב ונוס למזל טלה חשוב שכן ונוס הוא שליט בית הזוגיות והגעתו לטלה מסמנת את הפוקוס בנושא ואת ההזדמנויות. במיוחד בימים מה: 20.4.2019 יטיב עם הפן הרומנטי וההזדמנויות להכיר במיוחד בין ה: 12-7.5.2019. מעבר מאדים ב:2.7 בבית האהבות ונוכחותו שם עד ה: 18.8.2019 מחדד את הצרכים הרומנטיים לקרבה אינטימיות וכמיהה ליחסים. ביחסים קיימים תכניות להרחבת המשפחה. ריכוז הכוכבים בבית האהבות כולל השמש וונוס באוגוסט 2019 מטיב עם פנויים ביצירת קשר והתאהבות וביחסים קיימים העמקת הקשר. מעבר ונוס ומרקורי ב: 14.9 לבית הזוגיות מזמן טיפוח יחסים קיימים, אינטימיות הצהרות לגבי עתיד היחסים תקופה רומנטית עם פוטנציאל ביסוס הקשר באופן סמלי. מעברה של השמש ב: 23.9.2019 רק יחזק יחסים קיימים ויזמן לפנויים היכרויות משמעותיות. מעבר כוכב ונוס ב:7.2.2020 למזל טלה פותח את שנת 2020 בהזדמנויות להיכרויות וביחסים קיימים העמקת הקשר.

משברים ביחסיםהימים בין  7.4-1.4.19 עלולים להיות ימים לא פשוטים ביחסים. תחושת משבר והתרחקות. יחסים בבית ובקרב המשפחה בין 12.7-21.7 עלולים לסבול ממשבר, אולי בעיה עם המשפחה המורחבת המקרינה על יחסים אישיים. מעבר כוכב מאדים[כוכבכם האישי]  לבית הזוגיות מה: 4.10.2019  יהיה בעל השפעה חזקה ויחסים בלתי יציבים יתקשו לעמוד מול הסערות שמאדים ייצור הקשיים עלולים להימשך עד ה: 19.11.2019. במהלך אוקטובר וחלק מחודש נובמבר כשכוכב מאדים יהיו מול כירון בטלה צפויה תחושת כאב ומשברים המתעוררים במערכת היחסים. כמו גם יחסים דיסהרמוניים עם אורנוס בשור ייצרו פרידות בלתי נמנעות.   

 

 

ניצחונו של מרס-  צייר :בשנת 1570 הצייר   Antoine Caron, French, 1521–1599

 

עבודה וקריירה

שנת 2020-2019 תהיה משמעותית במיוחד לנושא הקריירה. כוכב שבתאי שליט בית הקריירה שלכם שוהה בבית הקריירה עד דצמבר 2020 כך שתהליכי בניית הקריירה ימשיכו ותיהנו מהזדמנויות חדשות על הקיימות כבר עם מעבר כוכב יופיטר[ צדק] לבית הקריירה בדצמבר 2019 והישארותו שם עד דצמבר 2020.

מפגשו של כוכב שבתאי עם פלוטו עד פברואר 2020 מבטיח התפתחות מתוך קושי. שום דבר לא יגיע באמת בקלות והכל יהיה פרי מאבקים וידרוש מכם תעצומות נפש. אך ההצלחות תהיינה משמעותיות. הישגים אליהם תגיעו יהיו הגבוהים ביותר אליהם תגיעו בשנים הקרובות,  אך גם יציבותם והתבססותם תביא לכם לאחר פברואר 2020 תחושה של ניצחון מתוק. רבים מכם יחליטו על התחלות מדצמבר 2019 ייתכן שזה יתקשר לעבודה עם חו"ל,  או מול חברה/אנשים מחו"ל ותרבו לנסוע ולפגוש אנשים ממקומות מרחוקים. הנקודה החלשה של כל התהליך הטוב הזה קשורה לכוכב אורנוס שנכנס כבר לבית הכספים ומרמז על 6 שנים לא יציבות פיננסית. אין הדבר אומר שמדובר בהכרח במחסור כספי אך בהחלט מדובר בהוצאות לא מעטות, נטייה לקבלת כספים המגיעים בעבודה עצמאית ולאו דווקא  משכורת קבועה ולעתים מדובר במיזמים חדשים והשקעות הקשורות בפיתוח מקום העבודה.  בדרך כלל זו תהיה תקופה יצירתית יותר שגורמת מחד לחוסר עקביות בהכנסות אך מובטחת עליית מדרגה בהתפתחות והנאה מחופש היצירה והרעיונות.

מעברו של כוכב מרקורי למזל טלה ב: 17.4.2019 מסמל התחלות של מיזמים, עבודה, נסיעה וימים של מפגשים חשובים עד עד ה: 7.5. נושאים המתקשרים להכנסות העלאות שכר יתפתחו עד אמצע חודש מאי 2019. חודש ספטמבר 2019 מסמל תקופה חדשה בעבודה, כשהשמש והכוכבים מרקורי ונוס ומאדים מגיעים לבית העבודה שלכם וייווצר מומנטום- הם מעצימים את כוחותיכם ליצור התחלות חדשות  שינויים והתארגנות מחודשת ייתכן ומדובר בעבודה חדשה או מיזם/תפקיד חדש. אנרגיית השינויים,  תימשך עד תחילת חודש אוקטובר. שותפויות עלולות להיקלע לבעיה בין החודשים אוקטובר נובמבר ושותפות לא מוצדקת עלולה להסתיים. החודש דצמבר 2019 עם מעברו של כוכב צדק לבית הקריירה מתחילה שנה חדשה לגבי התפקיד, עבודה ובעיקר הזדמנויות להרחיב אחריות ולצמוח כשתהליך השינויים יימשך במהלך החודשים ינואר  פברואר 2020 שיהיה בעיקר מלא תסכולים בגלל נסיגת מרקורי וקשיים אחרים שישתחררו לבסוף מאמצע מרץ ויושלמו באפריל 2020 בהצלחה רבה. חודש יום ההולדת בשנת 2020 יהיה בעל בשורות טובות לגבי הקריירה ומיצוי יכולותיכם ותחושת הישגיות.

images

מרס (בלטינית: Mars) היה אל המלחמה במיתולוגיה הרומית, אחד מהאלים החשובים והמכובדים ביותר בפנתאון האלים הרומי.
מרס היה בנם של יופיטר, ראש האלים, ושל אשתו יונו, אחיהם של אל האש והנפחים וולקן ואלת הנעורים יובנטאס, ואביהם של רמוס ורומולוס (שנולדו לאחר שאנס את וריאה סילביה). הוא מקביל לאל המלחמה היווני ארס.

כסף וכלכלה:

הנושא הבולט בתחום הכספים הוא כפי שכבר הבנתם כניסת כוכב אורנוס[ב: 6.3.2019 עד אפריל 2026] למזל שור , הלוא הוא בית הכספים שלכם. אורנוס זו פלנטה המגלמת בתוכה אפיונים של שינויים פתאומיים לטוב ולרע, מהפכים מרגע לרגע לטוב ולרע,  כסף העשוי להגיע מהצד היצירתי, מיזמי, בדרכים עצמאיות ולכן מחד הוא משפיע על חוסר יציבות בכל מה שקשור בכספים. חוסר יציבות מספר,  שאין מצב קבוע מבחינה כספית ומצבים עלולים להשתנות בן יום ומומלץ מאוד בתקופה זו במיוחד אם אתם עסוקים בהתחלות חדשות,  לא לקחת סיכונים,  להמר על הכסף או לסכן אותו עם הרפתקאות. לעומת זאת,  ייתכנו הכנסות בלתי צפויות מעליות משמעותיות ברווחים,  או הזדמנויות ליצירת עליית מדרגה בצד הפיננסי באופן מפתיע. חודש מרץ 2019 יגרום לעליה בהוצאות שלכם, חודש מאי מזמן הכנסות משמעותיות ותצטרכו להיזהר מנטילת סיכון בכספים בין ה: 20-15.5.19. ברם, רמת ההכנסות עולה בין ה: 25.5 עד ה: 6.6.2019 . שיפור הכנסות צפוי בין ה: 11-6.7.19 אך היזהרו מהפסדים כספיים בין ה: 28.7.19 ועד ה: 10.8.19. עליה משמעותית בהכנסות וברווחים צפויה בשבוע  28-22.8.19 וסכנות של הפסדים כספיים צפויים בשבוע  14-8.10.2019 היזהרו מהשקעות ופיתוי לקחת סיכונים. בשבוע בין ה: 26-19.12.19 ימים בעייתיים מבחינה כספית הימנעו מנטילת סיכונים או השקעות לא מבוקרות. חודש יום הולדתכם מרץ 2020 כוכב ונוס יהיה בבית הכספים ויטיב עם התייצבות כספית במיוחד בין ה: 28-21.3.20. אתם צפויים לשנה מעניינת בעבודה שמקרינה תחושת עניין גם מבחינה כלכלית.

1766

Antoon Claeissens (1538-1613) Mars Vanquishing Ignorance

Oil on canvas, 1605 (197.5 x 279 cm) ( 77,8 x 109,6 inch )

Groeninge Museum, Bruges

בריאות:

טלה שייך לקבוצה המזלות העיקריים- [יחד עם  המזלות סרטן, מאזניים וגדי] – מנטלית הוא שייך למזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה.  הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. אך באותה מידה המתח עצום ומשפיע בריאותית. אצל בני מזל טלה רף המתח גבוה בגלל כוכב מרס – מאדים שליט מזל טלה הוא כוכב שיוצר א שקט, תסיסה קבועה וצורך ליצור שינויים והמתנה קבועה לבאות.  רף החומציות כתוצאה מהמתחים של בני מזל טלה גבוה מהרגיל ועלול ליצור מיגרנות  לחצים באזור הראש- עיניים.  לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם לא סובלים רופאים ופחות שמחים להגיע אליהם  הם  יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. 
מכיוון שבני מזל טלה  הדרך כלל נוטים להוביל, ליצור ולהיות המובילים הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות ובעיקר עם תוצאות מהירות הם חסרי סבלנות לעסוק בטיפול יומיומי לאורך זמן. . הם יסכימו לטיפולים הומופאתיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים. בני מזל טלה מושפעים ישירות מכוכב מרס כוכב מהיר לוחמני, תקיף חזק השולט במערכת השרירים, עיניים, גולגולת, מנגנון יצירת החום בגוף והאנרגיות . מהירות תנועתם של בני המזל הוא גורם ישיר לנטייה לתאונות, פגיעות בפעילות ספורטיבית, זיהומים, מחלות באות מהר ונעלמות באותה מהירות..

בשנת 2020-2019

 כוכב שבתאי בשנה הקרובה עלול להשפיע על רגישות בגב.  עבודה רבה, מאמצים,  ישיבה מרובה,  עלולים להשפיע על כושרכם.  יהיה חשוב לטפח פעילות ספורטיבית קבועה. כוכב צדק בקשת יטיב עם נושאי ריצות למרחקים, רכיבה על  אופניים,  הליכות ארוכות ויציאה לחופשה,  עם פעילות מוגברת של ספורט שנועדה לפצות אתכם על שגרה שתקשה עליכם לעסוק בספורט יום יום. מעבר כוכב אורנוס למזל שור עלול להשפיע על תיאבון הנע בין בולמוס אוכל,  לחוסר זמן לאכול. בעיקר תחושה של אכילה לא מסודרת וקושי לקיים שגרת אכילה  בגין עבודה,  עומס וצורך להשקיע בנושא. אורנוס במזל שור מפעיל את בלוטות התיאבון ביתר שאת ותתקשו לעשות דיאטה. חשוב יהיה לשמור על מסגרת שתהיה בה השגחה על מינון המזון , השעות ואף להישקל. שימו לב לנושאים הקשורים בסוכרת/לחץ דם וכולסטרול הם מאיימים עליכם יותר השנה. ברם, ככל שאתם נהנים מעבודה השנה,  תיהנו מאתגרים ותהיו נלהבים מכל נושא חדש גם בריאותכם תיהנה מכך. פברואר 2020 תקופה המסמלת ירידה בריאות אולי ירידה במערכת  החיסונית שתימשך עד ה: 11.4.2010 ולאחר מכן תחזרו להיות במיטבכם.

 

Marsorbitsolarsystem

כוכב מרס ממוקם במרחק 230 מיליון ק"מ מהשמש. לוקח לה 687 יום לסיים סיבוב שלם. צבעה אדום באנימציה והכחול הוא סיבוב כדור הארץ.

 

שונות

 

עד דצמבר 2019 כוכב צדק שוהה במקומו הטבעי בבית 9 שזה הבית העוסק בנסיעות,  תקופה מלאת סקרנויות,  רצון ללמוד נושאים חדשים והזדמנות להצליח בבחינות/טסט/משפטים /מכרז ונסיעות מוצלחות. עם זאת, תקופה מומלצת יותר לנסיעה יהיו מה: מ28.4 עד 15.5.2019 ובין ה: 18.11 ועד 27.11.2019 חודש ינואר 2020  יתאים לנסיעה ולהתמודדויות מוצלחות בבחינות. נושאים הקשורים בשינויים בבית מעבר בית\ שיפוץ יתאימו כבר עם כניסת כוכב מאדים למזל סרטן באמצע מאי 2019 ועד סוף 28.7.2019 תקופה של עיסוק נרחב ומגוון בנושאי בית ומשפחה. הרחבת המשפחה ועיסוק בילדים שעשוי להתחיל כבר מיולי 2019 ועד ה: 23.8.2019 תקופה שאתם תיהנו משמחות, ימי הולדת, בשורות על היריון נכד, ילד ועיסוק מרוכז בנושא ילדים וקשרים משפחתיים קרובים. תקופה מוצלחת ללמוד ולהתפתח צפויה ביוני 2019 ואוגוסט. נובמבר צפוי להיות חודש של לימודים השנה הפעם הוא יתחיל עם נסיגת מרקורי וייתכנו לא מעט תקלות בשנת לימודים זאת,  אך כבר מסוף נובמבר2019 תחזור שגרה בטוחה ויציבה יותר ללומדים. חודש דצמבר 2019 הישגי מאוד בלימודים,  בבחינות,  טסטים. מבחינה חברתית,  חודש ינואר 2020 יהיה מוצלח אתם נפתחים להיכרויות חברתיות חדשות ונהנים מהזמנות לאירועים תחושת פופולריות נעימה חבריות חדשות עשויות להתפתח בשנת 2020 דרך קשרי עבודה.

255px-Velázquez_-_Marte

מארס, מעשה ידי דייגו ולסקז.

 

מה אתם יכולים ללמוד עוד על עצמכם?

כירון במזל טלה איך ישפיע עלינו ועל 12 המזלות.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 13.3.2019    

 

 

2הערות

 1. חגית נסים

  אני ילידת 19.04.66 לא הבנתי האם אוראנוס שניכנס למזל הוא חיובי או שלילי האם הוא ישפיע על ילידי ה19 ? ,אני עובדת בעבודה עם הערכה גדולה מאוד של הממונים עלי ,מצפה לקידום משמעותי ,למרות שמקום עבודי אמור לעבור מהפך אירגוני בקרוב למה לצפות אם אוראנוס לא צפוי

  • פנינה כץ

   שלום חגית

   אוראנוס מחולל שינויים פתאומיים לטוב ולרע בהתאם למפה האישית שלך-תאריך הלידה שעת הלידה ומקום הלידה. מה שחשוב לדעת שהוא מייצר תפניות. אם מקום העבודה יערוך שינויים ייתכן והמהפך יהיה גדול ממה שאת חושבת. מפה מושפעת מכל הכוכבים לא רק מאוראנוס ולכן הדרך היחידהו להמתין למהפך ואם המתח קשה במיוחד אפשר לבדוק את המפה האישית לגבי טיב התפניות. רק מפה אישית תוכל לספר את הפרטים המדויקים.

   בברכה ובהצלחה
   פנינה

השאר תגובה