מזל תאומים – אופק


תאומים 20.6-20.5
שייך ליסוד האוויר: אני חושב, מונע מרעיונות,סקרנות וצריכת ידע.
בית :3 אחראי לתקשורת, לימודים וצורך באינטראקציה.
קבוצה:משתנה[מיוטבל]-אדפטיביות, אהבת שינויים עם אי שקט.

האופק מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה אם אתם יודעים את שעת הלידה, היכנסו לאתר
https://cafeastrology.com/ascendantcalculator.html

תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.

תאומים עם אופק תאומים: מצד אחד, הם כריזמטיים, תקשורתיים וחברותיים, בעלי כושר ביטוי גבוה, ומצד שני הם עלולים להיות "מעופפים" ומנותקים מהמציאות ולסבול מבעיית זהות.
תאומים עם אופק סרטן: נוטים לטפל בקרובים להם, אך סובלים מעודף רגישות, חרדות, מצוקות ואי שקט. יצירתיים מאוד ובעלי כישרון לאמנות, בעיקר מוזיקה ואמנות פלסטית.
תאומים עם אופק אריה: טיפוסים אנרגטיים, כריזמטיים, תקשורתיים וחברותיים, בעלי נטייה למנהיגות ריכוזית. אוהבים לעסוק בתדמיתם ובטיפוח יחסי אנוש. הם מוכשרים בעבודת צוות וניהול חברות תקשורת והיי-טק.
תאומים עם אופק בתולה: נוטים לטפל באחר ולהתייחס לצרכיו. הקריירה חשובה להם, הם שאפתנים ובעלי צורך להיות במרכז העניינים. ביקורתיים ועוסקים בפרטים הקטנים. בעלי כישורים טכנולוגיים וריאליים.
תאומים עם אופק מאזניים: הם אוהבי תרבות, אסתטיקה, רוחניות, והם תקשורתיים במיוחד. יש להם צורך להשיג מטרות, להצליח בלימודים ובאופן כללי לפתח את עצמם. בעלי כישרון לאמנות. בזכות כושר הביטוי הגבוה שלהם הם עוסקים בין היתר במדיה.
תאומים עם אופק עקרב: נוטים להסתגרות ולדיסקרטיות. עיסוקים פוטנציאליים: ניהול כספים או עבודה במוסדות כמו צבא ומשטרה. הם מניפולטיביים, ערמומיים, בעלי כושר הישרדות ותמרון גבוהים.
תאומים עם אופק קשת: בעלי רצון להתפתח ולהצליח וכישרון לעסקנות פוליטית-ציבורית. יש להם צורך בזוגיות, בשותפויות ובאינטראקציה חזקה. הם דברנים ותמיד זקוקים לפידבק. הם אוהבים ללמוד, ולעתים נוטים להיות שטחיים.
תאומים עם אופק גדי: יש להם צורך חזק בארגון ובסדר, והם מתמקדים במטרות ובהשגתן. הם אנשי עמל וקריירה, שיצליחו כמטפלים ובכל עבודה הדורשת ארגון וריכוזיות. ניתן לסמוך עליהם והם רגישים,מופנמים ורציונליים.
תאומים עם אופק דלי: טיפוסים בעלי גישה ייחודית לחיים, נוטים לאינדיבידואליזם, תקשורתיים, חברותיים ובעלי צרכים רוחניים ואידיאולוגיים. אנשי עקרונות מובהקים במה שקשור למהות ולסגנון חיים.
תאומים עם אופק דגים: הם בעלי דמיון מפותח, כישרון לאמנות, מופנמים ופגיעים ביותר. קשורים לבית ולמשפחה, עוסקים באמנות כספרות או שירה, מתבטאים היטב ובעלי יכולת טובה מבחינה חומרית.
תאומים עם אופק טלה: אנרגטיים מאוד וזקוקים לסיפוק צרכים מיידי. נהנים מכושר ביטוי גבוה במיוחד, חברותיים וספורטיביים. לא תמיד קל להתחבר לדינמיות שלהם.
תאומים עם אופק שור: טיפוסים מתונים ונעימים, זקוקים ליציבות ותרים אחריה. הצרכים הכלכליים שלהם גבוהים, אך הם יודעים כיצד לתמרן ולספק אותם. הם אוהבי החיים הטובים, אינטרסנטים אך נדיבים. בעלי כישרון למוזיקה.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                  ספטמבר 2010

 

4הערות

 1. ינון הנל

  היי . כתבת על תאומים עם אופק דלי : "אנשי עקרונות מובהקים במה שקשור למהות וסגנון חיים "
  המשפט הזה לא ככ מובן. אשמח להסבר מה בדיוק הכוונה . תודה

  • פנינה כץ

   היי ינון

   בעלי אופק דלי מקפידים על איכות סגנון חיים . ממליצה לך לקרוא על מזל דלי ולהבין איך תכונות המזל משפיעות עליך שכן אופק הוא לעיתים מצביע על מרבית התכונות הדומיננטיות של האדם. בסופו של דבר כדי להכיר את עצמך אסטרולוגית צריך לנתח את כל המפה. השילובים שיצרתי הם על קצה המזלג.

   בברכה
   פנינה

 2. ינון לביא

  שלום פנינה יקרה .
  נולדתי במזל תאומים . ירח בגדי אופק דגים
  הבנתי שאלה שלשת המיקומים הכי משמעותיים במפה . השמש הירח והאופק . אשמח אם תסבירי לי מה זה אומר לגבי .
  על מה משפיע האופק ועל מה השמש וכו .
  ומה מתאים לי לעבוד כי אני קצת לא מוצא את עצמי .
  תודה. תבורכי

  • פנינה כץ

   ינון שלום

   זה כמעט כמו להגיד האברים הכי חשובים בגוף האדם הם הלב, המוח והריאה[למשל] האם מכך אוכל ללמוד על גופו של האדם הספציפי? מפת לידה זה מכלול של 11 פלנטות והשפעות של עשרות היבטים, דקויות ופרמטרים. אתה יכול לקרוא פה על מושגים חשובים באסטרולוגיה ויש חומר לימודי רב באתר שלי. אבל כדי להבין את מהותך דרך מפהב אסטרולוגית אולי כדאי לערוך מפה אסטרולוגית מסודרת שעוזרת לפקס על המהויות ועל הדרך שנראית במפה מהיכן באת ולאן אתה הולך. אין דרך קיצור לענות פה כדי להפיס את דעתך. ובלי מפת לידה אתה תקושש כל מיני תגובות שלא יתנו לך תמונה מדויקת ותחושה ממשית, חבל לחפש קיצורים.

   כל טוב
   פנינה

השאר תגובה