מה צופנים לנו הכוכבים ופני השמים בין .18.5.2024- 9.6.24

פני השמים ומה צופנים לנו הכוכבים 

השבוע בין ;9.6.2024-18.5.2024

"לא החזקים ביותר, או האינטליגנטיים ביותר הם ששורדים, אלא אלה המגיבים בדרך הטובה ביותר לשינוי."  – צ'רלס דארווין

 

מאמרים אקטואליים:

הורוסקופ לשנת תשפ"ד ספטמבר 2024-2023

כירון במזל טלה- איך הוא ישפיע עלינו ועל 12 המזלות.

 

 

 

 

 

יופיטר במזל שור בין 22-18.5 במעלה 28 צמוד לשמש. זו צמידות שיוצרת היבט של 90 מעלות למאדים באריה במפת מדינת ישראל – זהו היבט של התרחבות והתעצמות הלחימה, מדובר בימים סוערים שצפויים לנו השבוע, אנחנו בהתעצמות המלחמה בצפון  19.5-18.5 ונוס צמודה לאורנוס ולשמש במפת מדינת ישראל –  שיאים של מטחי טילים,  אירועי פגיעה המעוררים כאב לב ואווירה של משבר,  תחושת  כאוס.

18.5 הירח מול נפטון – ימים של עליה של קורבנות מכל הסוגים, ימים של הצפה במידע ובקושי לעכל את ההתמודדות בכל הזירות. 

19.5-18.5 ונוס צמודה לאורנוס ולשמש במפת מדינת ישראל –  שיאים של מטחי טילים,  אירועי פגיעה המעוררים כאב לב ואווירה של משבר,  תחושת  כאוס.  

 מרקורי בשור בהיבט מרובע לפלוטו בדלי -צועדים לקראת אירועים בלתי הפיכים, השינויים המשפיעים על הממשלה מתקרבים יותר ויותר לנקודת אל חזור,  ולכך היבט צמידות ונוס אורנוס בצמידות לשמש של מפת מדינת ישראל-  יעצים את הדרמה בצמרת ואת ההבנה של איך זה מרגיש להגיע לקצה.  מצבו של הראש[ראש הממשלה] מתגלה כרע יותר ממה שאנשים חושבים

בין 19.5-16.5 ונוס בשור מתקדמת לצמידות לאורנוס- היבט המשחזר את אירועי השנה האחרונה,  אלה צפויים להיות הימים היותר קשים החודש, החל ממטחי טילים מתגברים, אך עם סכנת אובדן גדול יותר, הרבה עצב, רגשות מצמיתים דוחק את המדינה לפינה. מאדים בטלה במיקום המגביר פיגועים,  שריפות. ומזג אוויר קיצוני בימים הקרובים.

  

 

 

 

 

חודש מאי – מה מצפה לנו? עד ה: 9.6  חודש עם אירועים קיצוניים. מאדים הלוחמני בטלה, פלוטו מתחיל נסיגה והיבטים דרמטיים. [בלוג המלחמה מאוקטובר 23 עד אפריל 24] 

30.4 ונוס בשור- מיקומה הטבעי. זהו ביתה של ונוס- עיסוק בביטחון כלכלי, חיפוש שלווה, הרמוניה ואווירה אסתטית. הכניסה שלה למזל בהיבט מרובע לפלוטו הוא דרמטי מאכזב ומעורר חרדות. 

30.4 מאדים עובר למזל טלה[מיקומו הטבעי] בהיבט הרמוני לפלוטו בדלי – מעניק כוח התגברות, ניצחונות,  אירועי קרבות, עם הישגים במדע וספורט מוצלחים. אבל דבר לא מושג ללא מאבק ולחימה. גם בהיבט הרמוני אין הישגים קלים. מאדים בטלה מחולל אי שקט, החלטות מהירות, אימפולסיביות עצימה גדולה באזורי לחימה,

מאדים במזל טלה זהו ביתו הטבעי,  שם הוא מרגיש נוח לממש את שאיפותיו,  רצונותיו ולתת ביטוי למזגו המהיר, סוער.  מאדים במזל טלה, הוא מלא תעוזה ותעצומות פיזיות ונפשיות להוציא לפועל החלטות. ככל שהלחצים גדולים יותר הוא לא מהסס להילחם ו"לא משאיר שבויים".  נוכחותו של מאדים בטלה תימשך עד 9.6.24 הוא יהיה ממוקד, מגיב בעוצמה ונחוש לכבוש יעדים ולהפגין עוצמה של מנהיגות עם לא מעט אימפולסיביות. 

2.5 פלוטו מתחיל נסיגה בדלי  עד 12.10- אירועי טבע ומזג אוויר דרמטיים וקיצוניים במיוחד. עליה באירועי לחימה,  עלייה באלימות, פשע ואזורי מלחמה מתחממים ומעוררים סכנות. השפעת היבט זה חזקה על מפת ישראל 

4.5 מרקורי חוזר לקצב המהיר של מהלכיו[מעלה ליום] מרקורי מתקרב לצמידות עם כירון [7-5.5] אירועי פיגועים, סכנת אירוע אש העלולים להתפשט, ימים לא פשוטים. 

8.5 מולד ירח  בשעה 06:23 אופק שור 27 מעלות יופיטר באופק

מולד ירח בבית 12 עם יופיטר באופק במזל שור מסמל הליכה לקראת תקופה חדשה חתירה לעבור הלאהחודש המסמל התחדשות,  אך חורג במטעניו הכבדים שהוא נושא .

מולד הירח בבית 12מיקום זה מסמל את הצורך להטעין באנרגיות חדשות לחפש מוצא חדש כדי לסלוח, אנרגיות מתחדשות כדי לעבור הלאה תקופה שמאלצת לעשות חשבון נפש לסיים מעגל כדי להיות מסוגלים להתחיל התחלות חדשות. 

כשיופיטר יגיע ל-26.5 הוא יעבור למזל תאומים כדי להתחיל התחלה חדשה. [עדיין מרקורי יהיה בשור]  delay – בדיליי עד 3.6.] 

 

8-5.5 שמש בשור בהיבט הרמוני לשבתאי – ימים של התארגנות, התאוששות ימים טובים לתכנון בנושאים כלכליים , רה ארגון, ימים עם אורך רוח טוב לתהליכי טיפול פיזי כלכלי ונפשי. 

14.5 השמש בשור צמודה לאורנוס אירועים המתקשרים לסכנת מתקפת טילים, סכנת רעידת אדמה, אירועי שלטון מטלטלים. אירועי טבע בעוצמה, ימים של תהפוכות ומצבים בלתי צפויים

16.5-14.5 מרקורי בטלה מול השמש במפה של נתניהו בבית הקריירה ובהיבט מרובע לפלוטו- נתקים, שינויים דרמטיים בסביבת העבודה והקריירה, ובהחלטות העתידיות צפויים משברים

יופיטר בשור צמוד לאורנוס  בין אפריל 24 -13.5.24  נצמדים לכוכב השבת אלגולבמעלה ה-26 במזל שור- מה המשמעות? 

 

מי אתה כוכב השבת אלגול?  ממוקם בקונסטלציה של פרסאוס מעל לראש הכרות בצד ימין.

הוא בוהק ונראה כמו יהלום שחור. בעברית הוא נקרא ראש השטן. צריך לדעת שכוכבי השבת נעים באיטיות רבה, אך הם נעים. היום אלגול ממוקם קרוב ל-26 מעלות במזל שור [10 26° Tau  ] וכך בערך ב-50 שנה האחרונות. במעקב שעשו אסטרולוגים במשך השנים התברר כי מפגשי כוכבי[צמידות בעיקר] לכת עם אלגול במפות האישיות, משפיעים על אישיות האנשים ועל אירועים דרמטיים במיוחד.אלה מכם שיודעים על פלנטות השוכנות צמוד לאלגול עשויים להרגיש את חלק מהעוצמה המתוארת בכתבה זו.
בגלל אופיו הקיצוני של כוכב שבת זה, ניתן לפגוש תכונות קוטביות באנשים המושפעים ותנודה חזקה של אירועי חיים דרמטיים. אלגול מושפע באופיו על ידי יופיטר וסטורן –סמל אלגול.
צריך לזכור שמפגש בין שבתאי ויופיטר המנוגדים הוגדר כבר בעבר :
Everything what Jupiter promises Saturn denies it  – כלומר כל מה שיופיטר מבטיח שבתאי דוחה או מבטל את קיומו.
כששתי הפלנטות צמודות הן שואבות את הטוב והרע באישיותו של האדם וכמובן שאין הדבר נעשה באופן מודע. אלגול בשור מייצג את הצד הפרימטיבי ביותר של דחפים ולעיתים ישתמש בכישורים מתוחכמים כדי להשיג סיפוק של "צרכים פרימיטיביים" הבאים מחרדה, חמדנות, תאווה, קנאה שנאה וכ"ו. אין הדבר אומר שהאדם חייב להיות רע או טוב אך הוא יבלוט מחד בכישורים [תלוי איזו פלנטה ממוקמת במעלות של אלגול במזל שור] בולטים ומאידך ייתכנו השפעות חיים דרמטיות ובעיקר בעלי אופי אלים.

מרבית אסונות העולם היו תחת השראתו[ישנם עוד כוכבי לכת קשים כך שלא רק בעטיו] אחת החוקרות הטובות בתחום כוכבי השבת היא אן רייט שהקדישה חומר רב לכל כוכבי השבת. והיא מציינת במחקר שלה שהיא נדהמה עד כמה יש קשר בין אסונות וקטסטרופות עולמיות, מלחמות, גזענות, ונדליזם, אלימות של אספסוף ומגפות עולמיות לבין יחסי הפלנטות ומיקומם בצמידות, או בקשר משמעותי לאלגול גם באופן האישי אין הדבר אומר שלכל מי שיש פלנטה או היבט משמעותי הצמוד לאלגול[כמו האופק, מרכז שמים] חייב לחוות אלימות אך ילידי השפעת אלגול יהיו מודעים באופן בולט יחסית לאופציות של רוע אפשרי בחיים.

למה יופיטר בעייתי כשהוא נצמד לכוכב אלגול? [לצורך העניין כוכב השבת אלגול] יופיטר מעצים, מרחיב ומגדיל כל פלנטה שהוא נצמד אליה. 
צמידותו של יופיטר עם אורנוס  לאלגול  בשנים 1942-1941 –החלטות כמו הפתרון הסופי,  הקמתו של מחנה ההשמדה אושוויץ,  הטרנספורטים למחנות והגירוש מהבתים.

הימים בין 18-16.5 יתכן שיהיו הימים הקשים שהיו לנו לאחרונה. 3 היבטים מכאיבים מתפתחים במקביל,  מרקורי עובר למזל שור שיהיה בהיבט מרובע לפלוטו בדלי – היבט של קושי להתמודד מנטלית עם אירועים. וגרוע יותר ונוס תיצמד בשור לכוכב אורנוס – זה היבט שתמיד שובר מכאב. מכינה אתכם? אי אפשר באמת להכין לכאב, לאובדן, ולעצב. מאדים ייצמד לראש דרקון  בטלה- מצביע על פעילות לוחמנית. מתקשר לתחושת נקמה וצורך להגיב. 

בין 19-16.5 ונוס בשור צמודה לאורנוס בשור – היבט של משבר, כאב,  פרידה, הלם  מפנה קשה לעיכול – מסמל סגירת מעגל מאז אוקטובר 23 כשוונוס באריה היה בהיבט מרובע לאורנוס בשור

20.5-18.5  השמש בשור צמודה ליופיטר ברמה האישית זהו היבט המסמל אופטימיות התחדשות  והתרחבות. ברמה הארצית בהיבט מרובע[90 מעלות] למאדים באריה במפת מדינת ישראל- עליית מדרגה של לחימה,  הישגי לחימה משמעותיים אך לצדם מחיר כבד. במקביל ונוס צמודה לאורנוס בשור. היבט של משבר, טלטלה רגשית,  ניתוק,  פרידה. 

20.5.24 השמש עוברת למזל תאומים .השמש עם כניסתה למזל תאומים המסרים שלה מבטאים כפילות "גם וגם". 

20.5 שמש בת מאומים בהיבט של 120 לפלוטו בדלי.–היבט המסמל ומרמז על תחילתה של תקופה חדשה עם הזדמנויות חדשות. הובלת מהלכים חדשים אם בכלכלה וגם יצירת אופק חדש. ההיבט של שמש ביחס לפלוטו יתעצם כשכוכב צדק יגיע למזל תאומים ב:26.5 – ייצמד לשמש וייצור היבט הרמוני לפלוטו בדלי- מייצר תקווה והתחלות עם אופקים חדשים. 

23.5 ונוס עוברת למזל תאומים ויוצרת היבט הרמוני לפלוטו במזל דלי – הזדמנויות ליצירת פיוס בין מעצמות ופוטנציאל הרגעת הרוחות באזורים מסוכנים. אולי הסכמי שביתת נשק מטיב עם הסכמים פיננסיים, חוזים בינלאומיים בין חברות תקשורת, הייטק, חברות תעופה, ניסויים מוצלחים בתחומי חדשנות, בינה מלאכותית, הסכמים עולמיים למען האנושות. 

 

23.5 בשעה 16:54 ירח מלא במזל קשת במעלה  '54 2 – אופק המפה במזל עקרב. 

מפת ירח מלא עם אופק עקרב [בשליטת פלוטו]ומרובע לפלוטו במזל דלי- פלוטו על חוד החרמש של בית 4 המסמל את העם.  האווירה לקראת שינויים  דרמטיים ובלתי נמנעים.  ברקע הדי המלחמה עם עקרב[פלוטו] באופק כשהשמש בבית 8 במזל תאומים הבית הצה"לי- תקופה של אירועי לחימה ,מאבקים, סכנות בבית.  מאדים בטלה צמוד לראש דרקון-אווירה לוהטת עם שגרה מלאה באירועים מסוכנים.   ונוס יופיטר בשור  29 מעלות[בית 8]  בהיבט מרובע לכוכב מאדים במזל אריה בבית המשילות במפת מדינת ישראל-מזלות פיקס שינויים בלתי הפיכים – אירועים דרמטיים סוערים משנים את התהליכים במדינה. המדינה מתקדמת לשינויים בלתי הפיכים. מרקורי בשור בהיבט קשה לפלוטו ושבתאי בבית המשילות במפת המדינה. משבר בממשלה במערכות יחסים ובהתמודדות עם הסיטואציה. 

 

23.5 ונוס עוברת  למזל תאומים- ונוס במזל אוויר נחשב למיקום חלש.  במובן הרגשי,  זה להרגיש דרך הראש. דרך הפילטרים הלוגיים רוחניים ומנטליים אך לא ערוץ הלב.  בשנים האחרונות מאז נוכחות נפטון בדגים,  ההיבטים לכוכבים בתאומים מקשים על החיים ועל כך קיבלנו תוספת של שבתאי בדגים ממרץ שנה שעברה,  כשהוא מייצר היבטים מורכבים עם ונוס מרקורי שמש ומרס במזל תאומים. מה  שמבטיח תקופה קשה של משברים. כשאתם מרגישים מועקה שלא ניתנת לשחרור,  כנראה ששבתאי בדגים מייצר היבטים מורכבים למאדים כמו בשבוע האחרון של אפריל,  מועקה וקשיים רגשיים וכבדות לכוכב ונוס  ולמרקורי כפי שתחוו בימים בין 4.6 -12.6. 

29-23.5  שמש בתאומים צמודה לונוס – מטיב עם חיי האהבה, תקשורת הרמונית, אופוריה, חלומות ופנטזיות,  לעשות דברים יחד, מצוין להתחיל ללמוד לימודים רוחניים, פרסום עבודות אמנות, [מוצלח לבני מזל תאומים, קשת, מאזניים, ובעלי אופק במזלות אלה] 

30-24.5 מאדים בטלה צמוד לראש דרקון- תקופה של עלייה במחאות, סכנות באירועים, פיגועים, שריפות, אלימות, תאונות.   ההרגשה תחת היבט המעלה תחושה של חזרה למקומות מוכרים וצורך להילחם עם פתרונות חדשים. 

26.5 יופיטר עובר למזל תאומים וישפיע בעיקר על בני מזל תאומים, קשת בתולה ודגים. איך הוא משפיע עלינו ? בתקופות שיופיטר בתאומים, תחומי המדיה והעיתונות מתרחבים תחת השפעתו באופן בולט יותר. תחומי לימודים חדשים ועליה בחדשנות. תחום התקשורת יגדל ויצמח ועשויים להתפתח ענפים נוספים של התקשרויות על מנת לפתור בעיות קהילתיות וחברתיות. נטייה גוברת לכתוב יותר בכל אמצעי התקשורת ויתפתחו רעיונות חדשים להתנהלות חברתית גדולה דרך הוירטואליה. יעשו הכל כדי למכור רעיונות ולהעבירם תקשורתית הלאה.

יופיטר בתאומים מעלה את כולנו מהיבשה לאוויר תוך כדי פיתוח אמצעי תחבורה אוויריים על מנת לעקוף בעיות תשתית, פקקים. תתפתח כמיהה לקצב התפתחות גדול יותר להתיישבות בחלל. המעבר של יופיטר לתאומים אחרי המשבר הכלכלי של השנה, ינסה למצוא פתרונות חליפיים לכל המצוקות הכלכליות דרך אלתורים, המצאות ורעיונות טכנולוגיים חדשים. רעיונות יצמחו כדי להשיג סולידריות חברתית גדולה יותר. ייכתבו יותר ספרים, העולם הרוחני יקבל תנופה מחודשת כתחליף לחומר. אך כמות השרלטנים תגדל יחד עם צמיחת "מגדלים באוויר" .

נכון שכניסת יופיטר למזל תאומים, מפיחה תקוות, התחדשות,  תקווה לתחושה חדשה, לעולם חדש ואווירה אחרת, במיוחד בני מזל תאומים אשר מחכים משנת 2012 לבואו של יופיטר למזלם. הוא נכנס בסערה ועם הבטחה והיבטים טובים בסוף מאי, ותחושת אופוריה.    אך כדאי להכין אתכם,  שיופיטר בעיקר יבטיח. אך יהיה לו קשה לקיים,  כי הפעם,  כבר בחודשים יוני[ונוס בתאומים תהיה בהיבט מרובע לשבתאי בדגים ובחודשים יולי-אוגוסט 24 יופיטר מתחיל היבט מרובע לשבתאי בדגים שיימשך חודשים רבים. ובאוקטובר 24 הוא מתחיל נסיגה. בקרוב הכתבה המלאה. 

 

חודש יוני מתחיל עם תקוות גדולות – ביוני, הכוכבים במזל תאומים מתנגשים עם שבתאי ונפטון בדגים- גודל הציפיות מול המציאות ואכזבותיה. 

1.6-26.5 יופיטר בתאומים צמוד לוונוס מטיב עם התחלות רומנטיות והתחלות חדשות לבני מזל תאומים. 

מרקורי בין 30-26.5 בהיבט הרמוני לשבתאי בדגים –  לצדה של תקופת משבר יש ניסיון לייצר שגרה,  חזרה לסדר, ארגון , לחזור לתחושת שליטה על היום יום. לעבודה ולריטואל המשפר את מצבנו.

1.6-30.5 מרקורי בשור צמוד לאורנוס- אירועים פתאומיים שמשנים מציאות. שינויים פתאומיים בתפקיד, התפטרות, מתקשר למעלה 23 בשור מעלת השמש של המדינה- אירועים משמעותיים בשלטון ובהנהגה. 

1.6-26.5 מאדים נצמד לכירון – מאדים במפגש זה פוגע בפצעים וצלקות. פצעים ישנים כואבים ומדממים, מפגש שיוצר פגיעות ומתקשר לאירועי מלחמה ולחימה המזכירים לנו את מגבלות הכוח ואת המחיר שמשלמים על  מלחמה/אירועי תוקפנות. 

1.6 -3.6 מרקורי עובר למזל תאומים נצמד ליופיטר בהרמוניה לפלוטו בדלי  – מסמל הליכה לקראת  התחלת תקופה חדשה. אתחול של מגמת פעילות, עבודה, הסכם משמעותי חתימות על חוזים, החלטות והכרזות על תקופה המובילה להתחלה של עבודה , לימודים. חתימות על הסכמים, היבט המסמל תקווה לעתיד. 

6.6 בשעה 15:38 מולד ירח בתאומים במעלה 16 – פרטים בקרוב.

9-4.6 השמש עם ונוס בתאומים בהיבט מרובע לשבתאי בדגים – היבט כבד של אכזבה, אבל, אובדן יקר, עצב וכאב. 

 

 

 

**לתשומת ליבכם: 

בלוג מלחמה : הורוסקופ מלחמת המחדל 23. תיעוד כל היבטי המלחמה אוקטובר -דצמבר 23 ינואר- מרץ ואפריל  24

הכתבה שנכתבה ב: 25.9.23 על אירועי המלחמה שפרצה ב: 7.10 – הורוסקופ מלחמת יום הכיפורים ועתיד בטחון מדינת ישראל בשנת 2023 

כתבה: מפת הליקויים וממשלת חירום לאומית 

 

 

 

 

  השפעת ההיבטים והכוכבים הדומיננטיים בחודש  מאי 2024: 

מאדים במזל טלה עד 9.6.24 – מיקום עוצמתי לוחמני – צמידותו לראש דרקון ולכירון בין 18.5- 30.5 יגרמו לשיאי אגרסיה -אלימות- תוקפנות- אירועי לחימה פיגועים ועלייה של שריפות.

-16.5.24-26.5.23 יופיטר במזל שור בשנת 2024-2023 איך ישפיע עלינו ועל 12 המזלות  כניסתו אינה פשוטה. הן בגין מפגש עם מרקורי בעצירה והן ההיבט המרובע שהוא מייצר לפלוטו בדלי ומרובע למרס. אווירת מלחמה, מאבקים, קשיים חומריים, אווירת תוקפנות וחוסר יכולת למצוא פשרות. מתמודדים מתבצרים בעמדות שלהם. אלה לא ימי פשרה

 שבתאי במזל דגים והשפעתו עלינו עד פברואר 26. –בפעם האחרונה כשהוא ביקר במזל דגים זה היה בשנים 1996-1993 היתה אינתיפאדה ופיגועים קשים, הירצחו של רבין, משבר כלכלי, אך לא הכל היה שחור. "שבתאי מלמד את מי שרוצה ללמוד. הוא תמיד מרגיז את מי שחושב שהוא כבר יודע הכל. שבתאי הוא שיעור באורך רוח ובסבלנות."

*פלוטו במעלה °  0 בדלי חוזר לסוף מזל גדי 3 פעמים עד נובמבר 24. פלוטו ב|:2.5 מתחיל נסיגה ואתו אירועים קיצוניים בטבע, מזג האוויר ואירועי גבולות עם אוריינטציה של מלחמה,  [יהיה, בהיבט מרובע  של 90 מעלות לאריס[ Eris] בטלה – שליטת הכאוס.עד דצמבר 2022]  – אווירה כאוטית כמו סיוט שצריך לעבור.

28.3 פלוטו עובר למזל דלי – ישהה בדלי עד 2043. יזגזג עם שובו למזל גדי מספר פעמים עד התייצבותו בנובמבר 24מיקום המבטיח סערה חברתית גדולה בשנתיים הקרובות. במפת מדינת ישראל הוא יתמקם במזל דלי[בית 4 של מפת המדינה]  מול הירח במזל אריה[בית בשלטון]  המסמל את העם. וייצור שינויים גדולים בנושאים גיאופוליטיים. פרטים בכתבה  אך בשלב הראשון כניסת פלוטו תקצין את היחסים עם הסביבה בשטחים וביחסים עם השכנות. הוא ישוב לסוף מזל גדי 3 פעמים ובנובמבר 24,  הוא יתייצב לעשרים שנה במזל דלי. עד שנת 2043-

האסטרואיד קראס במזל עקרב – קראס Ceres אלת הפוריות, מחזוריות והשפע בטבע.– קראס מזוהה עם מזל שור. כניסת קרס למזל עקרב נחשב למיקום מוחלש ומבטיח לצערנו עלייה  קיצונית של נזקים בטבע יצירתיות רבה שמושקעת עם תוצאות מופחתות מהמצופה. יריבויות וקנאה מוגברת  מצד אנשים מסביב.

כירון נסוג במזל טלה במעלה  57 ° 19-  – התחממות מי האוקיאנוס, עליה חדה בהתחממות הגלובאלית, שריפות יער ענקיות, עלייה בנזקי שריפות, סערות חול, ומגה הוריקנים. עליה בזיהומי האוויר.

 אורנוס בשור- בהשפעתה אירועים פתאומיים, קיצוניים וזו הפלנטה שמסמלת סיוט לאנשים שרוצים לחיות על מי מנוחות ובשלווה פסטורלית,  כשחייהם המתוכננים מתנהלים על פי סדר מופתי. בנסיגה של אורנוס יש עלייה באירועים דרמטיים.  אין אקראיות שאורנוס מפר השלווה הגיע למזל שור. כשהוא הגיע בסיבוב הקודם, ערב מלחמת העולם השנייה הוא בישר לאזרחי העולם על כניסתם לתקופה מאתגרת מאוד. גם היום אנחנו בסוג של מלחמה, מלחמה בנגיף שהורג לא פחות אנשים מאשר במלחמות העולם. כשבדרך עקיפה וישירה פוגע בנפח הכלכלי העולמי, בחומרי הגלם, מחסור מים, ואם לא די בכך חלק מתעצומות ומאגרי התבונה העולמית נאלצים להפנות למשבר לא קטן מהנגיף והוא משבר האקלים כשאנחנו חווים ממנו למעשה "טעימות" בלבד .

לצערנו,  ברור שאירועי האקלים עלולים להיות כמו בתסריט דיסטופי לאיים על יותר ויותר אנשים ויציבות חייהם . הרשתות והפייק ניוז החוגג שם, הוא האויב השלישי כשהוא שופך חומר חומצתי ורעיל על האמת ומייצר כאוס בעזרת שקרים וניסיון לדחוק,  את המדע לימים חשוכים. הוא יוצר ערפל, בלבול ואנשים רבים הופכים לקורבנות שלהם.  במלחמה כמו במלחמה,  כולם צריכים להפשיל שרוולים לנסות לטהר את האווירה,  ולהיזכר מה היא ערבות הדדית. ואנחנו מסוגלים עם תעצומות נפש חדוות החיים לנצח אויבים אלה ובוודאי להיאבק מאבק הרואי שיחזיר שפיות לחיינו

  נפטון   – באפריל- ° 27 –  ° 28 בדגים , במאי הוא  ° 29 ב-2.7 הוא מתחיל נסיגה עד ה-7.12.24 במעלה  ° 27עד 2.2.25 . נפטון מתיישר במעלה ° 28. -ב-1.4.25 נפטון עובר למזל טלה. 

 

 

.

 

 

מהלך הכוכבים בחודש מאי 2024
                                

1. מרקורי  במזל טלה  חוזר לקצה של עצמו. ב:15.5 מרקורי עובר למזל שור. 

2. ונוס- . במזל שור. ב- 23.5.24 עובר למזל תאומים. 
3.מרס–   במזל טלה עד 9.6.24.  
4.צדק[יופיטר]במזל שור.  יופיטר יעבור למזל תאומים ב-26.5.24
6. שבתאי  בדגים בישורת. מעלה   °  5 ב-29.1.24 עובר למעלה ° 6.

7.אורנוס במזל  שור במעלה–   באפריל ° 21,  במאי-  ° 23-22, ביוני- ° 24 ביולי –° 26-25, באוגוסט ° 27-26

8. נפטון  במזל דגים נפטון  במעלה  בפברואר  . באפריל- ° 27 . נפטון ב-° 28 בחודש מאי -נפטון ° 29 

9:  פלוטו –פלוטו מתיישר ° 0 במזל דלי ב:24.1.24. ב- 2.5.24 מתחילה נסיגה עד 28.8 ממשיכה נסיגה בגדי , הנסיגה משתחררת  ב: 12.10.24 במזל גדי . עובר למזל דלי ב: 25.11.25 

10. כירון  במזל  טלה  במעלה מרץ 18-17, אפריל -20-19, מאי- 21-20. יוני -23-22, יולי- 23, אוגוסט נסיגה של כירון 23 

12. למטה, 7 אסטרואידים החשובים מעודכנים במיקומים במזלות ובמעלות.

 

אורנוס וירחיו השמות שנבחרו "הורסים". Puck  הקרוב ביותר.  במחשבה שנייה, השמות מוזרים, שונים ולא רגילים כמו הכוכב אותו הם סובבים סביב אורנוס. לאורנוס  יש כ:27 ירחים אך 6 ירחים אלה הם הבולטים והזוהרים.

 

מאי 2024

כירון במזל טלה- במעלה-° 20 ° 21    –  עליה באירועי טבע עם נזק, תאונות ואווירה אגרסיבית אלימה,  עליה בתחלואה העולמית, כשצצים זיהומים חדשים המחליפים את הישנים.

כירון במזל טלה ומאז כניסתו לראשונה ב: 18.4.2018 התחילה עלייה משמעותית של שריפות יער ענקיות בעולם,  ומי האוקיאנוס ממשיכים להתחמם יותר[כתוצאה מכך עלייה באסונות של שיטפונות והוריקנים מפלצתיים] והקרחונים נמסים מאז בקצב הולך ומתגבר. כוכבים בסדר גודל כמו כירון [ממוקם בין שבתאי לאורנוס] יוצרים מחזור בטבע עם ההשפעות של ירידה בביטחון האדם לגבי עתידו של העולם[עם פריחה של נבואות סוף העולם וצמיחתם של אנשי דת ורוח שעושים נפשות מהאסונות]   ככל שביטחונו של האדם ביקום ובגורלו קטן,  כך האגרסיה והחרדות מתגברות יחד עם פן חיובי של פרצי יצירתיות שנובעות גם מהצורך בהישרדות ויהי מה.  תהליכים דרמטיים של התחממות גלובאלית על כל מרכיביה,  מולידה קריאטיביות רבה. בתקופה זו,  הרע הוא במרעו והטוב הוא במטבו, רובכם [בוודאי שהמבוגרים שביניכם] חווה תחושה של קיצוניות בולטת וכמובן לא נפקדת השפעתו המשמעותית של אורנוס במזל שור,  שם הוא במרעו[צמידות אורנוס לכוכב ונוס השליטה של שור].

 לטובת אלה שלומדים ופתוחים ללמוד על השפעת האסטרואידים ומיקומם, הכנתי לוח של תנועת האסטרואידים והשפעתם 2025-2023

 וסטה אלת האש הפנימית

 לילית במזל בתולה –  לילית – הצד האפל-התת מודע. –עד מאי 24. ב:28.5 לילית עוברת למזל מאזניים 

 

הירח במזלות- שני פרקים עם: תובנות על הירח במפה                                                       .                         

 

חגורת האסטרואידים בין הכוכבים מרס וצדק: 7 האסטרואידים הדומיננטיים ומיקומם העדכני: 

 

     האסטרואידים החשובים לבדיקה במפת הלידה בהיבטים ובמיקומים:   
      
         קראס במזל גדי          עד        7.12.24                                 קראס Ceres אלת הפוריות, מחזוריות והשפע בטבע.

  יונו במזל  מאזניים         עד        9.8.24                                       אלת הנישואין, אהבה, לידה ומיניות.

 ווסטה במזל סרטן   עד        .23.9.24                                          על וסטה אלת האש  והניצוץ

   היגיאה   במזל  טלה   עד         6.7.24                                          אלת  בריאות, היגיינה, רפואה מונעת, הילינג   

   פאלאס   במזל קשת  עד         16.5.24                                        פאלס אתנה מינרווה אלת החוכמה והיצירה 

     אריס     במזל טלה             עד שנת 2044                                   אריס שליטת הכאוס והיצריות. 

      

 

 

לוח תנועת האסטרואידים בין שנת 2025-2024

 

חגורת האסטרואידים בין מאדים לצדק.

 

 

כוכב הלכת הננס קרס הוא עולם של אוקיינוס מתחת לפני השטח. מחקר חדש מגלה.  קבוצת מדענים מארה"ב ואירופה ניתחו תמונות שצילם האורביטר ממרחק של 35 ק"מ בלבד מהאסטרואיד לפי תוצאות המחקר מתברר כי  יש מאגר מי מלח עצום מתחת לפני השטח. מחקרים אחרים גם מחזקים את הממצא הזה. Ceres, נהגה סיריז) הוא כוכב לכת ננסי בחגורת האסטרואידים ובעצם הגדול ביותר שבין מאדים לצדק. הוא התגלה ב-1 בינואר 1801 על ידי האסטרונום האיטלקי ג'וזפה פיאצי והיה לגוף הראשון שהתגלה באזור זה בחלל.  אסטרולוגית,, קרס מקור הפוריות   במזל גדי עד 7.12.24

 

מאי 2024

אריס כוכב הלכת הננסי[תכונות של מרס] במעלה 24 במזל טלה בנסיגה – היבט מרובע לפלוטו  בגדי היקף המתחים והאנומליה בעולם.   .מעלה את רף המצבים הקיצוניים בעולם החל ממזג אוויר, עליה בלוחמה ובפעילות התוקפנית בנושאים כלכליים. .

 כוכב אורנוס במזל שור  עד אפריל שנת 2026 – אורנוס מפרק מבנים מסודרים והרמוניות כדי לייצר אבולוציה. הנושא העיקרי יתקשר לפירוק הסדר העולמי השולט בכספים, בנקים, חברות, הסכמים בינלאומיים ולתהליך אנטי-גלובליזציה. בתחום האישי שינויים מפתיעים כמו פרידות, זכיות, פיטורין, גירושין ומפגשים גורליים . 

שבתאי במזל דגים – מהלכים היסטוריים  המעוררים חשבון נפש. בפעם האחרונה שהוא היה במזל דגים ראש הממשלה רבין נרצח. ב: 25.5.25 עובר לראשונה למזל טלה. 

      נפטון במזל דגים  בין השנים 2024-2020 הפלנטה צמודה לכוכב השבת מארכב – התת מודע האנושי, הקולקטיב,  החזון והאידאלים אך גם החלומות בהקיץ. הרגשות נפגשים עם המציאות הראלית והכל נכנס לתבניות מוגדרות יותר של הרגשות ביחס למציאות.  בטבע  הוא מעורר תופעות דרמטיות כמו צונמי רעידות אדמה עמוק בים, שיטפונות והצפות . נפטון שולט על המעמקים הנסתרים של התת מודע האנושי אך גם בטבע על הים, אוקיאנוס, מקורות המים[מי תהום ותהליכים טבע של גזים, נקודת רתיחה התאיידות, הצפה ונקודת קיפאון, קרח[גם שבתאי שותף לקיפאון מים לקרח] קרחונים – תופעת הקרחונים הנמסים כשהמים מתחממים וממיסים את הקרחונים בשנים האחרונות, התפרצויות של גייזרים[מים רותחים] ובאירוע טבע של טייפון והוריקן התעתועים הלא ברורים לאן "העין" של ההוריקן תפנה, תתי סערות[כיוונים שונים של זרמים]  וזרמים מתחת לפני המים שיובילו לשינויי מזג אוויר. כשהמים מתחממים הטמפרטורה ביבשה גם מתחממת. נפטון במזל דגים במעלה 24-22 צמודה לכוכב השבת מארכב  עד 2024- הכוכב שאחראי על ייצור בלבול,  מגפות וכאוס בטבע ובתת מודע האנושי- לאן האנושות מתקדמת אם בכלל. 

 

 

 

צילומו של מרקורי

 

היכן ה מרקורי ממוקם במפה שלכם  ומה הוא אומר עליכם – פה תמצאו ותגלו.

 

מרקורי במזל טלה
בין אימפולסיביות לחשיבה מבריקה
תחת השפעת מרקורי בטלה, אנשים נוטים לחשוב ולהחליט מהר. יוצרים תקשורת מהירה ועוברים הלאה לנושא המעניין הבא. הם חריפים בחשיבתם ושום דבר לא נעדר מעיניהם. אך תחת השפעת טלה הם יהיו חסרי סבלנות "לחפור" ולדוש בדברים שוב ושוב. מרגע שהם הגיעו למסקנה, אחרים יתקשו להחזיר אותם לחשוב מחדש. תחת השפעת מרקורי בטלה אנשים מתקשרים בקלות ובאופן ישיר ובדרך בלתי אמצעית, ואם הם מרגישים צודקים הם יבטאו זאת באסרטיביות רבה ואפילו באגרסיה. הם רוצים להיות צודקים ויתקשו לקבל במצב זה את דעתם של האחרים. מושפעי מרקורי בטלה יהיו ישרים מאוד אך ילדותיים בצורך להיות צודקים. מרקורי בטלה הוא קרדינאלי ובגלל השפעת מאדים של טלה הם לא טורחים להיכנס לפרטים ואף לא סובלים אותם. הם מתבוננים ברעיונות ובדעות באופן עקרוני ולכן הפרטים לדידם אינם רלבנטיים. הם יהיו ישירים לזולתם ולעיתים יאמרו את דעתם גם באופן המכאיב לזולת ולו רק מתוך רצון להישאר צמודים לכנותם. מרקורי בטלה משפיע על האנשים ליזום התחלות חשיבה ורעיונות חדשים, הם יצירתיים כמזל אש וחלוציים בגלל השפעת טלה לרצות ברעיונות חדשים המלהיבים אותם. הם יהיו רגישים לביקורת והיא עלולה להילקח באופן אישי. הם לא יחששו להלחם להשגת האתגר למרות הראשוניות והם יובילו את "האש בראש המחנה". יש להם ראייה של חזון שלעיתים לאחרים תישמע אידיאליסטית. יחד עם זאת בגלל השפעת הטלה הם עלולים למהר ולזרוק רעיון שאיבד עניין תמורת אחר שמלהיב יותר. הם ידעו למכור את הרעיונות שלהם באופן משכנע במיוחד. אנשי מרקורי בטלה הם מנהיגים המובילים רעיון ויודעים לסחוף את האחרים אחריהם ובעלי יכולת אינוביישן חזקה במיוחד.
כשהם מחליטים הם יהיו נחושים ויתקשו לקבל את אלה "היושבים על הגדר". חשיבתם תהיה חיובית מלאת התלהבות ומנומקת כשהם מאמינים בה ויבטאו התלהבות ילדותית עם הרבה שמחת חיים, מה שמדליק את האנשים שזקוקים לדחיפה זו. יחד עם זאת התלהבותם עלולה לפעמים לעורר ספקנות בלב הפסימיים ומלאי החרדה. בגלל חשיבה יצירתית וראשונית הם יובילו קו מתנגד לאחרים בקלות ויצליחו לעמוד בראשי מרד ומחאה עם הרבה כוח שכנוע ויכולת לסחוף את האחרים. בעלי חוש הומור חד ומחודד, לעיתים הם יהיו ציניים עד הומור גרדום. הם קולטים את חולשות הזולת ונוטים להפוך זאת להומור. הם יחפשו תמיד את העוקץ והפואנטה בכל רעיון ויתבלו זאת בהגיגים עצמאיים שלהם. הם לעיתים לא מובנים בגלל קצב המחשבה המהיר והסקת המסקנות ואולי כי מרקורי בטלה שולה את הפנינים או מטיב להפריד את המוץ מהתבן.
ילידי מרקורי בטלה:
אלברט איינשטיין, היטלר, ליאונרדו דה וינצ'י, אל פאצ'ינו, צ'ארלי צ'פלין, מישל פייפר, מרלון ברנדו, וינסנט ואן גוך, אוון מקרגור, קיירה נייטלי, כרמן אלקטרה, המלכה אליזבט ה-2, קוונטין טארנטינו, רוברט דאוני ג'וניור, רנה דאקארט, טוני בליר, ג'ניפר גארנר, גארי אולדמן, אדם לוין, ג'יימס פרנקו, שרה ג'סיקה פרקר, דניאל כהן בנדיט[דני האדום] מייקל מור, פיטר דוהרטי, ז'אק ברל, לוק באסון, מאריה שרפובה, כריסטוף למברט, קייט הדסון, מארק צוקרברג, יו הפנר, פאטרישיה ארקט, רוברט סמית', אשלי ג'אד, נאדין דה רוטשילד, מוחמד, פלורנס נייטינגל, דיאנה רוס, ווינס ווהן, שירלי מקליין, עומר שריף, עמנואל קאנט, קורט ראסל, דיוויד גילמור, אריק קלפטון , וורן בייטי, נפוליאון השלישי, לינדה אבנגליסטה, ג'רי לואיס, סבטיאן קוט, כריסטופר ווקן, המלכה קתרין הגדולה, דידייה דרוגבה, דודי פאייד, מייקל קיין, פול וורליין, סופיה קופולה ג'רי סיינפלד, אווה פרון, אנדי גארסיה, אמה תומפסון,] וויליאם שטנר, ז'אן מירו, לייזה מינלי, אמיל זולא, שאקיל אוניל, ז'אן פול גוטייה, צ'ייקובסקי, ברנרד מיידוף, פרנסיס פורד קופולה, וויליאם ג'יימס סידיס, מקס ארנסט, סמואל בקט,] רודולף נורייב, מייקל פסבינדר, מארווין גיי, אמריגו וספוצי, גרגורי פק, פרנסיסקו דה גויה, ג'וזף טיטו, שרלוט ברונטה, מאתייאס שליידן, רבינדרנט טאגור, ולדימיר נאבוקוב, אנטוני קווין, קתרין דה מדיצי, ג'והן ברהאמס, ג'וליאן לנון, סוקראטס, פאולה ייטס, אוסקר שינדלר, פרנץ יוזף היידן, הולי הנטר, פרד אסטר, סרג'י רחמנינוף, הארבי קייטל, הירוהיטו, ניקיטה כרושצ'וב, האנס כריסטיאן אנדרסן

 

 

.
וונוס בשור – בין יופי ואסתטיקה לקיצוניות ואובססיה.

וונוס שליטת מזל שור[ומאזניים] וזהו מקומה הטבעי. וונוס בשור מושפעת מיסוד האדמה המאט את הקצב ומושך את המושפעים ממנה להיות חומריים ואסתטיים ובגלל השתייכות שור לקבוצת מזלות הפיקס[קבוע] גורם להם להיות עקשנים הנאחזים במצב קבוע ומסרבים לכל שינוי. אנשים שנולדו עם וונוס בשור יהיו איטיים בכניסה למצבים, אך גם ביציאה מהם. החל מהחלטות שתהיינה זהירות ועד מצבים נפשיים של משברים. בעלי וונוס בשור,  יסודיים ובודקים הכל בזהירות אך מרגע שהם יוצרים אמון באדם הם יהיו נאמנים לו. הם יתרגמו יחסים לצד המעשי ויצפו מחברים לנאמנות והתייחסות לבעיותיהם.
באהבה הם יבטאו חושניות גבוהה אך ישאפו ליחסים רומנטיים יציבים קבועים וברורים מראש המקנים תחושת שליטה. אנשי וונוס בשור זקוקים לתחושת השליטה ויכולת התכנון לגבי יחסים אך גם לגבי תכניות כלליות בחיים. הם יבטאו רכושנות וקנאה כלפי אהוביהם ולא יסכימו להתפשר בכל מה שקשור בהוכחת האהבה ובצורך להיות שייכים. הם יצפו באותה מידה שבני הזוג יהיו ברורים ושקופים ביחסים. כשמשהו יוצא משליטת אנשי וונוס בשור תיתקלו בתגובה קיצונית ומפתיעה, חסרת פשרות ורכושנית. וונוס בשור נשלטת על ידי חרדת האובדן והשייכות, ולכן היא חייבת לחוות תחושת יציבות במסגרת ולא מסוגלת להתמודד עם חווית אובדן חרדותיהם בנושא בעלות עוצמה קיצונית ואובססיבית.
החושניות של אנשים המושפעים מוונוס בשור תבוא לידי ביטוי בצרכים החומריים החל: מאוכל, ריחות, מגע קבוע, מוזיקה וכל מה שמפעיל את החושים הבסיסיים ובוודאי מראה עיניים. בדרך כלל טעמם בתחום העיצוב, יהיה שמרני עם יחס מועדף לחפצים בעלי ערך היסטורי, עתיק עם צורות קלאסיות שמרניות שמבטאות טעם טוב של פעם. ביניהם רבים אספני עתיקות, תמונות, רהיטים ואף עוסקים בהם לעיתים מבחינה מקצועית. גם טעמם במזון יהיה בסיסי אך מעודן ומתובל בטעמים. אנשי וונוס בשור ידועים במשיכה למוזיקה בדרך כלל על בסיס קלאסי שיש בו מלודיה ברורה. הם זקוקים ביחסים ובקשרים למגע של רוך וחום המרגיע את החששות והפחדים שתוקפים אותם לא מעט גם אם הם לא יפגינו אותם. הם ירגישו הכי טוב בבית בחברה של אנשים התומכים בהם.
רגשית תחת השפעת וונוס הם יהיו מופנמים ויבטאו רגשותיהם אם בכלל בזהירות רבה. אך יבטאו בקלות את חושניותם ואת הצורך בחום עם סביבתם האהובה ויפגינו זאת בהענקה פיזית אינטימית קרובה. הם ידאגו לאווירה אסתטית נעימה והרמונית עם חום ביתי.
היצר המיני תחת השפעת וונוס בשור גבוה ואנשי וונוס בשור יש להם ליבידו חזק מאוד. יש קשר חזק מאוד בין אהבה ומשיכה מינית והם זקוקים למשחק מקדים משמעותי באווירה נעימה בטוחה ורומנטית הם ידועים כחובבי מסאז' ונהנים משמנים וחומרים מרככים, רגישים באזורים מאחורי האוזן, בצוואר[בעיקר בצד של הטורסו] עם מוזיקה טובה .
פסיכולוגית: וונוס בשור מעוררת את החששות בעיקר כשייכת לקבוצת מזלות הפיקס[המתקשות לצאת ממצבים טראומטיים וזקוקות לאחיזה מציאותית המקנה ביטחון ורוגע נפשי] בעת משבר וונוס בשור עלולה לסחוף את האדם המושפע מכך, למצב פוסט טראומטי ולאורך שנים רבות ולפתח חרדות הזקוקות לטיפול ועזרה על מנת להחזיר את הביטחון הבסיסי שנפגע. ככל שהביטחון נמוך יותר וקיימות חרדות גדולות נפגוש בהשפעת וונוס בשור נטיות אובססיביות גדולות המתבטאות בהתבצרות פנימית צרכים בהוכחות חוזרות ונשנות חרדות המשפיעות נפשית עם נטייה טיפוסית ל-
OCDObsessive Compulsive Disorder
לעיתים בתוספת נטייה להיות פסימיים עד דיכאון, ברגע שאובד ונשבר הביטחון הבסיסי. ביטחון בסיסי תחת השפעת וונוס בשור מדבר על צורך במצב כלכלי יציב וקבוע ויחסים ברורים ומרגיעים. רגשית אנשי וונוס בשור יהיו קיצוניים וגישה קיצונית וקוטבית זאת עלולה להשפיע על צורכיהם להיות מסורתיים או להישען על דת ולעיתים אף על אמונות תפלות. כמו כן, יעדיפו פוליטית את הצד הימני השמרן והיותר קיצוני. אנשי וונוס בשור בעלי יחס עמוק מאוד לרכוש ולהבטחה כלכלית והצורך שלהם בכסף קשור ביחס לביטחון ולחששות מאובדן הביטחון עד כדי עוני. לעיתים גם כשהם יהיו עשירים הם עדיין יחששו לחזור לחוויית העוני ויעשו כל שאפשר להבטיח את ביטחונם הפיננסי –רכושי- כלכלי.  רבים מהם יעסקו בתחומים בטוחים כמו בנקאות ועסקים מבטיחים עם סיכון נמוך יחסית וחלקם ינסה לחבר תחביב של יופי ואסתטיקה עם הפן העסקי.  וונוס בשור משפיעה על כישרון ויכולת מוזיקלית וחוש לקצב טוב ורבים בהשפעתה עוסקים בנגינה שירה ואהבת מוזיקה גדולה כמו גם אהבת טבע, גננות, צמחייה, בישול חוש לעיצוב המוצר וגם נהייה גדולה למיסטיקה.
אנשים שנולדו עם וונוס בשור:
בונו, ג'והני דפ, גרי קופר, אנדרו לויד ובר, יאן מקליין, ז'ולייט בינוש, אלן בירקין, מרלון ברנדו, טים קיורי, סלוואדור דאלי, הנסיכה דיאנה, ג'ו קוקר, ג'סיקה אלבה, פול מקארתני, דניאל דה לואיס, אלה פיג'ראלד, גרייס ג'ונס, בוי ג'ורג', בילי ג'ואל, ג'ורג' קלוני, ג'ק ניקולסון, זיגמונד פרוייד, אודרי הפברון , פירסט ברוסנאן, סאדם חוסין, רנה זלוויגר, טוני בלייר, קייט בלאנשט, ז'אנט ג'קסון, קתרין הפבורן, מקסימיליאן רובספייר, סטיבי וונדר, סופיה קופולה, אורסון וולס, ז'אן מירו, נטשה ריצ'ארדסון, ז'אן פול גוטייה, צ'ייקובסקי, דניס רודמן, דונטלה ורסאצ'ה, ניקולאי מקיאבלי, חוסני מובראק, פיטר טאוסנד, מדליין מקאן, שירלי טמפל, לורנס אוליבייה, שרלוט ברונטה, גבריאל ביירן, פרד אסטר, אנגלברט הומפרדינק, הארבי קייטל, הנרי פונדה, מרתה גרהאם, פרסיביליו ברלסקוני, אדוארד בודלר, אודליאון רדון, רוי אורביסון, פייר קירי, דיוק אלינגטון, ביאנקה ז'אגר, וילהלם דה קוניג, ג'ודי קולינס, סטיפן בולדווין, מייק אולדפילד, דפנה דה מוריאה, פסקל קלמנט, משה דיין, ריצ'ארד אבדון, זובין מאטה,  גל גדות, פמלה אנדרסון, אמה ש'פלין, הרברט פגניני, ג'וזף קוטון, ויקטור הוגו.

 

 

 

 

 

יופיטר בנסיגה במזל שור 

יופיטר במזל שור בין 17.5.2023 עד 26.5.2024 –כתבה מפורטת על השפעת יופיטר כללית ולגבי 12 המזלות.

 

תפקידו של יופיטר במזל שור-לעסוק בכלכלה ובצביון מדינת ישראל עד 26.5.2024

 

 

הפלנטות הכבדות – איך הן פועלות?

שבתאי צולם ב: 2.10.22 עם ירחיו Dione, Rhea, Mimas, and Enceladus. צילם:Matt Smith, 

 

2000px-Saturn_symbol.svg-copyשבתאי- שבתאי בדגים. על שבתאי בכלל ותפקידו כפלנטה והשפעתו במפה שלנו.

 

שבתאי ישהה במזל דגים עד 13.2.2026. לראשונה עובר למזל טלה ב: 25.5.25  ב14.2.2026 עובר סופית למזל טלה. והוא יתחיל סיבוב גלגל מזלות חדש. 

אורנוס וטבעותיו. 

 על אוראנוס – פה.

 כוכב אוראנוס במזל שור  בינואר 24 במעלה 19 – שני פרקים מוקדשים על השפעתו הדרמטית של אוראנוס  על העולם,  הכלכלה העולמית, מדינת ישראל [בת מזל שור] ועל אוראנוס איך ישפיע על כל המזלות. אורנוס ישהה במזל שור עד 25 באפריל 2026 והוא עובר למזל תאומים. 

אוראנוס בשור- פרק א' , אוראנוס בשור פרק ב'. 

 כתבה על ההיבט אבולוציוני/רבולוציוני והשפעותיו בעבר ובעתיד


נפטון הטבעת סביבו  וירחיו. הגדול בהם טריטון [מעל] 

נפטון-3[ פרקים]  שליט מזל דגים ממוקם במזל דגים עד ינואר 2026
נפטון בדגים  –.  בשנת 2024 בהרמוניה עם פלוטו. 


פלוטו

פלוטו– שליט מזל עקרב ממוקם במזל גדי עד נובמבר 2024[לסירוגין הוא מגיע למזל דלי] .
פלוטו בשנת 2024  במעלות בין  ° 1 במזל דלי –  ° 27 מעלות בגדי 
כירון עם הטבעת סביבו, בין הכוכבים  שבתאי ואורנוס
 

כירון במזל טלה איך ישפיע עלינו ועל 12 המזלות 

כירון במזל טלה בין מאי- יוני  2024-  מעלה  22-21  במזל טלה

כירון הוא הכאב, הפצע, המרפא, המזור, תהליך ההחלמה. כירון בטלה – הפצעים מדממים מפגש כירון עם מרס בטלה מציף כעסים זעם חיפוש צדק על העוול שנגרם.
לקרוא בפרוטרוט על כירון  והשפעותיו על כירון הכרונולוגיה של כאב פציעה והחלמה.


על לילית – הצד האפל -התת מודע כתבה.
על כוכבי שבת:
 
 על אסטרואידים:
תמצאו  הכתבות. 

 

קוראיי היקרים:
את כל שאלותיכם ותגובותיכם החכמות והחשובות אשר כתבתם לי משנת 2010 באתר הישן,  שמרתי  והעברתי אותם לפה כדי שתוכלו לעיין בהם.
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     18.5.2024

 

 

 

 

 

 

2,831הערות

 1. ערן

  פנינה יקרה,
  מדהים לקרוא את הדיוק בתחזית בהקשר של הצאריכים 15-18.05 – בשורות מכאיבות וסגירת מעגל בהחזרת הגופות…
  לגבי הצפון, האם ניתן להצביע על תאריכים בהם המערכה תתרחב לעימות כולל?
  תודה מראש

  • פנינה כץ

   היי ערן,
   כן. לצערנו. ב-7 חודשים האחרונים אנחנו בכוננות ספיגה עם כל הכאב הזה. מה שמצער מאוד, שיש הרבה יותר מתים שצהל טרם הגיעו אליהם כנראה.
   המערכה מתרחבת מיום ליום. גם היום והימים הקרובים נראים דרמטיים במיוחד. אני אכתוב על זה היום. ולצערנו הרב, יש להם הצלחות קשות ולא פחות מכך פגיעות פסיכולוגיות, כי ההרס שהם מנהלים, פועל באופן חסר תקדים להוריד את המורל הלאומי שלנו. גם כשהם יורים לכאורה "טילי סרק", זה לא באמת, כי הם מבעירים את כל הנוף של הצפון ופוגעים בכלכלת המדינה ומחסלים חלומות של אלפי אנשים. הטרגדיה שלנו, שסינוואר ונסראללה למדו אותנו כעם טוב יותר, מכפי שהמנהיגים שלנו למדו אותם.

   בברכה
   פנינה

 2. יהודית

  היי פנינה
  עצוב לראות את מחיר חיי אדם עד שיתחילו להבין שביבי לא כשיר לקבל החלטות ויתחילו לעשות מעשה

  • פנינה כץ

   יהודית,
   חד משמעית לא כשיר פיזית, נפשית ומנטלית. ואני מתקשה להחליט מה גרוע יותר.

   בברכה
   פנינה

  • זאב

   שלום,האם את רואה סיכוי שבנט יחזור? מה עם יאיר גולן,יש לו סיכוי להצליח? נתניהו המטרלל עדיין על הסוס והיאוש גובר.

 3. טל

  היי פנינה,
  לאור הכמות הבלתי נתפסת והמזעזעת של חיילינו שנופלים בעזה ומוקרבים בלי בושה למולך, אני תוהה למי יהיה אומץ להוציא אותם משם, כפי שהוציאו בזמנו את צה"ל מלבנון.
  בנוסף, גנץ ואייזנקוט שייכים למזלות המשתנים, וכבר כמה ימים אני שואלת את עצמי האם זו הסיבה שהם מתאימים את עצמם כמו זיקית או כמו מים לכלי לנסיבות, במקום להנהיג ולהשפיע. להבנתי, התכונה הזאת שבאופיים, תכונת ההסתגלות וה"זרימה" תמיד תמנע מהם לגלות מנהיגות אמיתית.
  מה דעתך?

  • פנינה כץ

   היי טל,
   זה יתפתח מכל האירועים שקורים בצבא, וחוק הגיוס, אירועים צוברים עוצמות והלחץ מפעיל את המחאות והרחוב נעשה גועש משבוע לשבוע. נתניהו כבר לא חוזר לקיסריה בגלל משמרת קבועה של מחאה. הוא סגר את רחוב עזה עם חומות וגדרות והשכנים ברחוב הגישו בג"צ על הרס חייהם. הכישלונות שלו בכל התחומים זועקים לשמים. משפחות החטופים נואשים מיום ליום. המחנה הממלכתי ? גנץ אדם חלש עם עמוד שדרה רופס. הוא תמיד מחפש אהבה אצל כולם. מתנחמד סדרתי. אייזנקוט מאז מות בנו ואחיינו הוא שבור. גם אם הוא יעזוב אין לו תא פוליטי אחד בגופו, לכן הכל כבד ומורכב, גם הרצי קשת, ורונן בר גדי אבל הכוכבים המנהלים אותו הם שבתאי בדגים, אורנוס בבתולה , ומרקורי בקשת והוא במשבר חייו. למרות שאנשי הביטחון מאז פברואר רוצים לעזוב על פי המפות שלהם הם אחראי על נושא החטופים ולכן הם עוד שם. בכלל פוליטיקאים ברובם הגדול שייכים למזלות המשתנים. גם נתניהו עם אופק קשת וונוס באופק, ואכן כל שופריו עם הרבה כוכבים משתנים.
   אתה לא יכול להיות פוליטיקאי "טוב" בלי קורטוב של אופורטוניזם.

   בברכה

   פנינה

   • טל

    תודה על ההסבר המפורט. גם הרבה שחקנים הם בני המזלות המשתנים, אז כנראה קשה להיות פוליטיקאי בלי להיות שחקן (אולי הגיע הזמן לעשות פראפראזה ולהגיד גם על פוליטיקאים ש"הטוב שבהם – לגיהינום").
    צריך הרבה כוחות כדי לחיות כאן, ומיום ליום זה נהיה קשה יותר, ואנחנו מבוססים כבר הרבה זמן במדמנה הפוליטית הכי גרועה שחווינו אי פעם.
    בכל זאת, נקווה לטוב ונסתמך גם על הניתוחים המציאותיים שלך.

   • מירי

    ערב טוב פנינה,
    באחת מהתחזיות צפית ליאיר לפיד שיפור במצבו הפוליטי. האם יש לו עכשיו סיכוי מעל לראשו של גנץ?

   • פנינה כץ

    היי מירי
    בהורוסקופ מדינת ישראל 25-24 כתבתי: –יאיר לפיד – המפה שלו מבטאת התחזקות משמעותית בין סוף שנת 2024 לתחילת 2025 הוא עשוי לשחק תפקיד חשוב.

    בברכה
    פנינה

 4. מיכל

  מאוד מלחיץ מה שכתוב.
  האם את צופה אירוע דומה ל-7 באוקטובר בחודש זה?

  • פנינה כץ

   היי מיכל,
   צופה ימים של משבר, אירועים מכאיבים, מודאגת מאובדן גדול של חיי אדם. ענייני משילות המייצרים כאוס. אווירה קשה.

   לא חוזרים למה שהיה ב-7 באוקטובר.

   בברכה
   פנינה

   • מירי

    בוקר טו פנינה,
    שאפו על הדיוק בנושא המשילות ( מקווה שהחלק השני הנוגע לקורבנות לא יקרה). האם זה משבר חולף או התחלה של התפרקות הממשלה?

   • פנינה כץ

    היי מירי,
    לצערי החלק השני כבר קרה, הודיעו כרגע, כתוצאה מירי דו"צ בצפון עזה [ג'באליא] הרגו חמישה צנחנים ויש עוד 7 פצועים קשה. ואני מקווה שלא מדובר בעוד תקרית עד ה-19.5.
    כן התהליך התחיל כשגלנט מגיב על תוצאה של אי הסכמה של הדרג הביטחוני להחלטות של נתניהו. זה כבר מאז פברואר כשראיתי אי הסכמות עכשיו זה ברור על מה הם מתווכחים. נתניהו לא היה מוכן אפילו להתדיין על כך.
    כן התהליך יתעצם בשבוע הקרוב. המחיר לשינוי הוא יקר מאוד מאוד עם הרבה דם ואובדן ולא נראה לי שזה סוף המחיר.

    בברכה
    פנינה

 5. אילה

  אבקש תגובתך לכתבה של יצחק בריק שהופיע היום שבו אומר שאנחנו הולכים לכשלון ולאבדון מוחלט עם הקברניטים האלו זה מבהיל האם יתכן? נכשלים לגמרי בעזה…

  • פנינה כץ

   היי אילה,
   רק הרגע קראתי את הכתבה של יצחק בריק. לא הבנתי בכלל על איזו כתבה את מדברת. בוודאי שהוא צודק. הכתובת על הקיר. ההתדרדרות השלטונית נמשכת אין שום רצון לסיים את המלחמה כי יוכרזו בחירות .
   חשבתי שאת מתייחסת לדברי בריק הקודמים בהם טעה לגמרי, כשהוא ניבא שאסור להיכנס לעזה כי הצבא לא מסוגל להתמודד עם המנהרות. ברם, הצבא צלח משימה זאת בהצלחה למרות מוכנות נמוכה להתמודד עם מנהרות בסדר גודל כזה.
   נתניהו יעשה מטעמים מכתבה זו כי הוא לא מעוניין להוציא את הצבא מעזה. גלנט בינתיים שלף את הערמונים מן האש ועמד בפרץ של הרעיון עליו מדבר בריק.

   בברכה
   פנינה

   • אלי.כ

    פנינה שלום:
    בתוך כל הכאוס הקיים מדוע לא נשמע קולו של אייזנקוט אשר ממשיך לשבת ב"קבינט המלחמה" ללא יכולת להשפיע על המלחמה ועל החזרת שאר החטופים.
    בנקודת זמן זו המחנה ממלכתי אמורה לשמש כאופזיציה לממשלת הבלהות הזו ונראה על פניו שהם חסרי יכולת והבנה של המציאות הנוראית בהם אנו חיים.
    מדוע מהלך זה להערכתך לא נעשה?
    תודה רבה

   • פנינה כץ

    אלי כ.
    לא מדובר בהבנה אלא במבנה אישיות. אל תבנה על גנץ, כי הוא חלש וחסר עמוד שדרה ובאייזנקוט, אין לו תא אחד פוליטי בגוף שלו , לא ברמ"ח אבריו ולא בשס"ה גידיו. . רק הלחץ ברחוב שימשיך וימשיך יפעיל את כולם. גם ראש השב"כ וראש המוסד על הקצה. אני רואה שהדרך תהיה התפרקות הדרגתית ללא דרך חזרה.

    בברכה
    פנינה

 6. זוהר

  היי פנינה
  לאחרונה מתרבות השמועות וגם ההכחשות – בנוגע למצבו הבריאותי של ראש הממשלה – הכוונה למשהו שמקנן אצלו באברי העיכול – האם הבעיות מתמקדות רק באזור הלב או רחמנא ליצלן התפתח משהו חדש…

  • פנינה כץ

   זוהר שלום,
   הוא סובל מבעיה במעי הגס כבר כעשר שנים [נכנס לפרוצדורה של הסרת פוליפ מהמעי הגס כבר כמה שנים ] בפעם האחרונה , כנראה שהוא עבר כריתה עמוקה יותר. הוא היה מאושפז זמן ארוך והשקרים להסתיר ולחפות על הבעיה רק חשפו אותה יותר. לדעתי הוא מתוחזק בתרופות ובביקורת קבועה. עם זאת הוא נרדם באירועים הוא בהחלט לא נראה בריא. הצילום האחרון שלו מקרוב ככל שהוא מאופר יותר תודעת חוליו מחלחלת יותר.

   בברכה
   פנינה

 7. מירי

  הי פנינה,
  אנחנו כפסע מהתאריכים המאיימים שציינת, ולא יודעים מאין תבוא המכה.
  עצב גדול, חרדה, דאגה, כעס, הכל.

  • פנינה כץ

   מירי
   מירי אנחנו חיים בישראל. היום רק ה-13.5. הרבה מאוד ימים. בין 19-16.5
   זו הסיבה שאני משתדלת לא לכתוב באופן דרמטי .

   זהו יום עצמאות הכי עצוב מדמיע ומכביד שהיה במדינת ישראל.

   בברכה
   פנינה

 8. מאיה

  בגלל שהעולם מופרד ללאומים ודתות, אחד שונא את השני, ויש שעיר לעזעזל. את היהודים שונאים אבל לא מפחדים מהם, את המוסלמים שונאים, אבל אני חושבת שמפחדים מהם, לכן לא יעזו לעשות להם שום דבר, מפחד.
  ועדן הראל, לפי דעתי, מקום אחרון.
  מי יתן לנו נקודות ?

 9. מירי

  בוקר טוב פנינה,
  "הימים הקרובים הימים בין 18-16.5 יתכן שיהיו הימים הקשים שהיו לנו לאחרונה. 3 היבטים מכאיבים מתפתחים במקביל, מרקורי עובר למזל שור שיהיה בהיבט מרובע לפלוטו בדלי – היבט של קושי להתמודד מנטלית עם אירועים. וגרוע יותר ונוס תיצמד בשור לכוכב אורנוס – זה היבט שתמיד שובר מכאב. מכינה אתכם? אי אפשר באמת להכין לכאב, לאובדן, ולעצב. .."
  וכן – הירח המלא הצפוי ב23/5- גורמים לחרדה עצומה. האם זה קשור לחטופים? מצד שני גם נרמז לזעזוע בשלטון.

  • פנינה כץ

   היי מירי,

   הכל ביחד. מאי מסכם את כל הכאוס, כאב, מלחמה שהפכה להיות פוליטית בלבד והמחיר הכואב שמשפחות רבות שילמו, משלמות וישלמו גם החודש. משפחת החטופים השבוע יעלו מדרגה בגלל ייאוש. נתניהו מסרב לסיים את המלחמה כי זה יפגע בשרידות שלטונו.
   מירי זה חודש שהכל יהיה בו קיצוני קוטבי. תמיד שואלים יש גרוע יותר? כנראה שכן. מצבו רע מאוד. והימים בין 19-16.5 משפיעים ישירות על המפה שלו.

   בברכה
   פנינה

 10. יהודית

  היי
  לפי המצב ניראה שלביבי מתאים שהמלחמה תמשיך
  כפי שאמר 1.9 זה לא תאריך לסיום ככה הוא שורד לא מעניינת אותו המדינה חוץ מ 64 האם לא יקימו חמישה צדיקים ויגידו עג כאן

  • פנינה כץ

   היי יהודית
   לא יודעת למה את תמיד מצפה לפתרון פנימי, שנתניהו יחליט שהוא מתייחס ומתחשב?. או שמישהו יתעורר בממשלה, או משהו דומה.? ואני לא מפסיקה לכתוב לכם, שרק מחאות יפעילו את המערכת. ואכן אנשי הצפון יוצאים לרחובות.

   כל טוב
   פנינה

השאר תגובה